www.warhouse.pl

Komentarze -23-26.08.2019 + 21.08.2019( środa)

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

dd2
Posty: 118
Rejestracja: 12.08.2016, 18:58

Re: Komentarze -23-26.08.2019 + 21.08.2019( środa)

Post autor: dd2 » 29.08.2019, 01:12

Bączyński pisze:
28.08.2019, 20:26
Konfederacja dostała gonga w pierwszym podejściu.Teraz będzie jeszcze gorzej.Wypadli poza główną dyskusję,oprócz tematu 447 nie mieli nic do zaproponowania.Wynik 2-3% to coś co mogą max.osiągnąć.
Z takim mysleniem to nic sie nie zmieni...



Michalek
Posty: 208
Rejestracja: 18.06.2010, 10:28

Re: Komentarze -23-26.08.2019 + 21.08.2019( środa)

Post autor: Michalek » 29.08.2019, 07:13

Długo nie odzywałem się czytając te wypociny, ale w końcu muszę. Nikt normalny nie zagłosuje na Konfederację. Znajduje się w niej: wieczny przegrany Korwin, który większości ludzi kojarzy się właśnie z przegrywaniem, antyszczepionkowy szaleniec Zięba (choć podobno po porażce w wyborach do europarlamentu odbił od tematu), Braun - człowiek jawnie współpracujący z proputinowskim Sputnikiem i jeżdżący po instrukcje do Moskwy (temat bardzo łatwo wygooglować, pan Braun absolutnie nie zaprzecza swoim związkom z rosyjskimi dziennikarzami). Do tego frajerzy z agrounii co rozrzucają jedzenie po ulicach - na takie zachowanie mojego przyzwolenia nigdy nie będzie (choć chyba i oni już opuścili ten tonący okręt). Konfederacja nie posiada ŻADNEGO programu politycznego - mają w planach stworzyć takowy PO wygranych wyborach (:D). Znajdują się w niej skrajni miłośnicy liberalnego rynku i wolności jako takiej jak Korwin (czyli maksymalne ograniczenie podatków, wolny rynek, brak płac minimalnych, brak ubezpieczeń społecznych) ale i fani interwencjonizmu państwowego Narodowcy (wygonienie obcego kapitału z Polski, kontrola nad większością gałęzi gospodarki, nad rynkiem, wygonienie imigrantów nawet z Ukrainy, itd.). Te dwa obozy wykluczają się swoimi poglądami i tylko czekać aż się pożrą (w czym Korwin ma niesamowite doświadczenie). Poza tym jakie oni mają kadry? Dzieciaki albo świrów - jeśli ktoś sobie wyobraża takiego Jerzego Ziębę jako ministra zdrowia, Brauna jako szefa MSW albo MSZ, czy Kaję Godek jako ministra czegokolwiek, to wypada pogratulować optymizmu i głosu oddanego na tą wesołą grupę.

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Komentarze -23-26.08.2019 + 21.08.2019( środa)

Post autor: Kkrawczyk » 29.08.2019, 08:03

swierku1910 pisze:
28.08.2019, 18:52
Kkrawczyk pisze:
28.08.2019, 12:24
tutenchamon pisze:
28.08.2019, 12:10
To wina Tuska, że są pożary w Amazonii. A kibice Lechii tolerują jego ziomeczków z partii i nic nie zrobili, żeby powstrzymać ogień! Polska scena kibolska umiera! Patrząc się z drugiej strony PiS jest pod butem amerykańskich Żydów i kibole zapomnieli że sądy 24 godzinne Ziobry także przyczyniły się do pożarów. Gdyby każdy kibol głosował na Narodowców, którzy nie kłócą się między sobą nigdy nie doszło do tej sytuacji.
Jakich ku*** Narodowców?:) Winnicki,Bosak,Korwin czy Liroy? ta dwójka w środku rozjebała całe srodowisko Nacjonalistyczne w Polsce wykorzystując młodych ludzi mydląc im oczy w 'walce o wielką Polskę' hehe :) Młodzi robili wszystko narażali sie na wyroki i inne rzeczy a winnicki ze swoim chłoptasiem grzeją dupska za państwowy hajsik :D Wszystkie k**** związane politycznie są takie same, Stonoga o tym mówił głośno i zobaczcie gdzie skończył, pfu ręka ręke myje jebane k**** pod krawacikiem. I jeszcze Andruszkiewicz wielce pierdolił o ideałach a sie sprzedał jak zwykła dziwka:)
Jak Korwin rozjebał środowisko nacjonalistyczne? Korwin nie jest ani Narodowcem ,ani nacjonalistą. To samo Liroy który mówi sam po sobie ze jest centrum. Zresztą Liroya nie ma już w Konfederacji. Bosak i Winnicki zjednoczyli środowisko Narodowe, współorganizując z ONR i Młodzieżą Wszechpolską Marsze Niepodległości. Zrób taką robotę jak taki jesteś mądry. Pooglądajcie sobie wystąpienia w Winnickiego w sejmie,prześledźcie głosowania i powiedźcie z czym się nie zgadzacie i na kogo lepszego wolelibyście zagłosować. Nie róbmy sobie pod górkę i nie wybierajmy ludzi nam nieprzychylnych jak PIS czy PO. O lewicy razem nawet nie wspomnę bo do tych należało by strzelać.
Kolego pojebał mi sie post i kolejnosc zamiast Korwina chodziło mi o Bosaka i Winnickiego, znałem tych gosci osobiscie jeszcze jak Ruch Narodowy laczkował ponieważ byliśmy oddolnie włączeni w inicjatywe promocji jakże owego Ruchu, nawet nie wiesz jak duży % ludzi dało spokój z owymi organizacjami jak ONR czy MW jak wyszło na jaw jak sie wypięli na swoich dawnych kolegów za stołki jak Ruch Narodowy siadł na d***. Nawet chłopaki z Łódzkich organizacji by ci to powiedzieli o ile jeszcze ktoś z tamtych lat został.. :)
j**** urkaine

Duszan
Posty: 60
Rejestracja: 15.10.2011, 18:28

Re: Komentarze -23-26.08.2019 + 21.08.2019( środa)

Post autor: Duszan » 29.08.2019, 08:26

Przeszkadza wam zdjęcie Brauna z Ruskim pismakiem, a nie przeszkadza wam cały rząd siedzący w plemiennych czapeczkach u Jonnego Danielsa. Ten artykuł u uszatego urbana pod tytułem "jak PiS wydymał kiboli" jest niezmiennie aktualny. PiSlam dotuje JP Morgan, a JP Morgan tęczowe parady , z kolei kibolski elektorat PiSu atakuje te parady. To jest ta naczelna siła "antysystemu". Śmiechu warte. Witamy w państwie Polin

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentarze -23-26.08.2019 + 21.08.2019( środa)

Post autor: Foxx » 29.08.2019, 10:04

Duszan pisze:
29.08.2019, 08:26
Przeszkadza wam zdjęcie Brauna z Ruskim pismakiem, a nie przeszkadza wam cały rząd siedzący w plemiennych czapeczkach u Jonnego Danielsa. Ten artykuł u uszatego urbana pod tytułem "jak PiS wydymał kiboli" jest niezmiennie aktualny. PiSlam dotuje JP Morgan, a JP Morgan tęczowe parady , z kolei kibolski elektorat PiSu atakuje te parady. To jest ta naczelna siła "antysystemu". Śmiechu warte. Witamy w państwie Polin
Nie będę się wdawał w polityczne przepychanki, jednak wbrew pozorom są granice bzdur i źródeł, które można olać. Tylko jedna uwaga z perspektywy współorganizatora zbiórki podpisów pod kibicowskim-obywatelskim projektem ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych tworzonej z merytorycznym wsparciem prawników z zaplecza PiS, dokładnie z Fundacji Republikańskiej. Była taka akcja.

Obrazek

Ludzie z ekip z całej Polski deklarowali OZSK, że środowisko kibolskie bez problemu zbierze wymagane 100 tys podpisów, m.in. za legalizacją piro i ogólnie poluzowaniem wymagań postawionych organizatorom takich imprez. No więc OZSK w przekonaniu, że tak się stanie promowało ten projekt wśród polityków niezależnie od opcji - poza SLD i PSL (o ile pamiętam). Niestety temat poważnie potraktowały, na miarę swojego potencjału, dwie duże ekipy, kilka nieco mniejszych i trochę zupełnie małych, które pozapisywały chyba z połowę swoich młynów. Szacun. Jako środowisko w skali kraju w sumie okazaliśmy się skrajnie niepoważni nie mogąc uzbierać przez pół roku liczby podpisów tak, a nie inaczej mającej się do frekwencji na stadionach w Polsce.

Skoro wielu tutejszych użytkowników tak lubi takie porównania, a do tego mamy na pokładzie fana Urbana (o tym samym pochodzeniu, co Daniels, ale chyba "umknęło" :) - napiszę tak: środowisko pierwszy raz mając możliwość decydowania o sobie wydymało się samo. A jego przedstawiciele stracili twarz przed ludźmi z Fundacji, którzy zresztą sami pomagali zbierać podpisy, podobnie jak kilka konserwatywnych środowisk i portali.

Zupełnie nie dziwi więc, że zwolennik nawijek ludzi z Konfederacji z "redaktorami" ze Sputnika wiedzę o rzeczywistości czerpie z "Nie". W zasadzie dziwna byłaby sytuacja inna. Ktoś mógłby najpierw spytać chłopaków z Białego, czy Górnego Śląska czy są "kibolskim elektoratem PiS-u", ale po co. Lepiej kopiować teksty z jednej, czy drugiej żydowskiej gazety dla Polaków, po czym nabijać się pisząc o polskim państwie jako o "Polin". Nie różni się specjalnie od "TenKraj", tylko w innym języku :)

Jak napisałem, wdawał w dyskusje polityczne się nie będę, podrzucę tylko jeden trop - kto ciekaw, niech sprawdzi gdzie i dlaczego przechodzą z Konfederacji liczne struktury Korwina. Zostało kilka dni, ale uważam za prawdopodobne, że Konfederacji... nie uda się zebrać wymaganej liczby podpisów, by zarejestrować listy wyborcze w całej Polsce.


PS Rozumiem, że w dziale "Kibice" jest znacznie większa klikalność, niż w "Polityce...", ale nie czujecie się nieco dziwnie zażarcie dyskutując o polityce w komentarzach do danej kolejki, czy temacie o europejskich pucharach?
A co tam w komentarzach na Onecie?

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Komentarze -23-26.08.2019 + 21.08.2019( środa)

Post autor: DoZo(L)e... » 29.08.2019, 10:38

Foxx pisze:
29.08.2019, 10:04
Duszan pisze:
29.08.2019, 08:26
Przeszkadza wam zdjęcie Brauna z Ruskim pismakiem, a nie przeszkadza wam cały rząd siedzący w plemiennych czapeczkach u Jonnego Danielsa. Ten artykuł u uszatego urbana pod tytułem "jak PiS wydymał kiboli" jest niezmiennie aktualny. PiSlam dotuje JP Morgan, a JP Morgan tęczowe parady , z kolei kibolski elektorat PiSu atakuje te parady. To jest ta naczelna siła "antysystemu". Śmiechu warte. Witamy w państwie Polin
Nie będę się wdawał w polityczne przepychanki, jednak wbrew pozorom są granice bzdur i źródeł, które można olać. Tylko jedna uwaga z perspektywy współorganizatora zbiórki podpisów pod kibicowskim-obywatelskim projektem ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych tworzonej z merytorycznym wsparciem prawników z zaplecza PiS, dokładnie z Fundacji Republikańskiej. Była taka akcja.

Obrazek

Ludzie z ekip z całej Polski deklarowali OZSK, że środowisko kibolskie bez problemu zbierze wymagane 100 tys podpisów, m.in. za legalizacją piro i ogólnie poluzowaniem wymagań postawionych organizatorom takich imprez. No więc OZSK w przekonaniu, że tak się stanie promowało ten projekt wśród polityków niezależnie od opcji - poza SLD i PSL (o ile pamiętam). Niestety temat poważnie potraktowały, na miarę swojego potencjału, dwie duże ekipy, kilka nieco mniejszych i trochę zupełnie małych, które pozapisywały chyba z połowę swoich młynów. Szacun. Jako środowisko w skali kraju w sumie okazaliśmy się skrajnie niepoważni nie mogąc uzbierać przez pół roku liczby podpisów tak, a nie inaczej mającej się do frekwencji na stadionach w Polsce.

Skoro wielu tutejszych użytkowników tak lubi takie porównania, a do tego mamy na pokładzie fana Urbana (o tym samym pochodzeniu, co Daniels, ale chyba "umknęło" :) - napiszę tak: środowisko pierwszy raz mając możliwość decydowania o sobie wydymało się samo. A jego przedstawiciele stracili twarz przed ludźmi z Fundacji, którzy zresztą sami pomagali zbierać podpisy, podobnie jak kilka konserwatywnych środowisk i portali.

Zupełnie nie dziwi więc, że zwolennik nawijek ludzi z Konfederacji z "redaktorami" ze Sputnika wiedzę o rzeczywistości czerpie z "Nie". W zasadzie dziwna byłaby sytuacja inna. Ktoś mógłby najpierw spytać chłopaków z Białego, czy Górnego Śląska czy są "kibolskim elektoratem PiS-u", ale po co. Lepiej kopiować teksty z jednej, czy drugiej żydowskiej gazety dla Polaków, po czym nabijać się pisząc o polskim państwie jako o "Polin". Nie różni się specjalnie od "TenKraj", tylko w innym języku :)

Jak napisałem, wdawał w dyskusje polityczne się nie będę, podrzucę tylko jeden trop - kto ciekaw, niech sprawdzi gdzie i dlaczego przechodzą z Konfederacji liczne struktury Korwina. Zostało kilka dni, ale uważam za prawdopodobne, że Konfederacji... nie uda się zebrać wymaganej liczby podpisów, by zarejestrować listy wyborcze w całej Polsce.


PS Rozumiem, że w dziale "Kibice" jest znacznie większa klikalność, niż w "Polityce...", ale nie czujecie się nieco dziwnie zażarcie dyskutując o polityce w komentarzach do danej kolejki, czy temacie o europejskich pucharach?
viewtopic.php?f=1&t=35406
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Duszan
Posty: 60
Rejestracja: 15.10.2011, 18:28

Re: Komentarze -23-26.08.2019 + 21.08.2019( środa)

Post autor: Duszan » 29.08.2019, 11:13

Foxx pisze:
29.08.2019, 10:04
Duszan pisze:
29.08.2019, 08:26
Przeszkadza wam zdjęcie Brauna z Ruskim pismakiem, a nie przeszkadza wam cały rząd siedzący w plemiennych czapeczkach u Jonnego Danielsa. Ten artykuł u uszatego urbana pod tytułem "jak PiS wydymał kiboli" jest niezmiennie aktualny. PiSlam dotuje JP Morgan, a JP Morgan tęczowe parady , z kolei kibolski elektorat PiSu atakuje te parady. To jest ta naczelna siła "antysystemu". Śmiechu warte. Witamy w państwie Polin
Nie będę się wdawał w polityczne przepychanki, jednak wbrew pozorom są granice bzdur i źródeł, które można olać. Tylko jedna uwaga z perspektywy współorganizatora zbiórki podpisów pod kibicowskim-obywatelskim projektem ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych tworzonej z merytorycznym wsparciem prawników z zaplecza PiS, dokładnie z Fundacji Republikańskiej. Była taka akcja.

Obrazek

Ludzie z ekip z całej Polski deklarowali OZSK, że środowisko kibolskie bez problemu zbierze wymagane 100 tys podpisów, m.in. za legalizacją piro i ogólnie poluzowaniem wymagań postawionych organizatorom takich imprez. No więc OZSK w przekonaniu, że tak się stanie promowało ten projekt wśród polityków niezależnie od opcji - poza SLD i PSL (o ile pamiętam). Niestety temat poważnie potraktowały, na miarę swojego potencjału, dwie duże ekipy, kilka nieco mniejszych i trochę zupełnie małych, które pozapisywały chyba z połowę swoich młynów. Szacun. Jako środowisko w skali kraju w sumie okazaliśmy się skrajnie niepoważni nie mogąc uzbierać przez pół roku liczby podpisów tak, a nie inaczej mającej się do frekwencji na stadionach w Polsce.

Skoro wielu tutejszych użytkowników tak lubi takie porównania, a do tego mamy na pokładzie fana Urbana (o tym samym pochodzeniu, co Daniels, ale chyba "umknęło" :) - napiszę tak: środowisko pierwszy raz mając możliwość decydowania o sobie wydymało się samo. A jego przedstawiciele stracili twarz przed ludźmi z Fundacji, którzy zresztą sami pomagali zbierać podpisy, podobnie jak kilka konserwatywnych środowisk i portali.

Zupełnie nie dziwi więc, że zwolennik nawijek ludzi z Konfederacji z "redaktorami" ze Sputnika wiedzę o rzeczywistości czerpie z "Nie". W zasadzie dziwna byłaby sytuacja inna. Ktoś mógłby najpierw spytać chłopaków z Białego, czy Górnego Śląska czy są "kibolskim elektoratem PiS-u", ale po co. Lepiej kopiować teksty z jednej, czy drugiej żydowskiej gazety dla Polaków, po czym nabijać się pisząc o polskim państwie jako o "Polin". Nie różni się specjalnie od "TenKraj", tylko w innym języku :)

Jak napisałem, wdawał w dyskusje polityczne się nie będę, podrzucę tylko jeden trop - kto ciekaw, niech sprawdzi gdzie i dlaczego przechodzą z Konfederacji liczne struktury Korwina. Zostało kilka dni, ale uważam za prawdopodobne, że Konfederacji... nie uda się zebrać wymaganej liczby podpisów, by zarejestrować listy wyborcze w całej Polsce.


PS Rozumiem, że w dziale "Kibice" jest znacznie większa klikalność, niż w "Polityce...", ale nie czujecie się nieco dziwnie zażarcie dyskutując o polityce w komentarzach do danej kolejki, czy temacie o europejskich pucharach?
Cóż za zaskakujące rozumowanie! Uznałem że w plugawej gazecie "NIE" trafnie zdiagnozowano postawę kiboli co wg Ciebie implikuje fakt że jestem fanem uszatka. Gratuluję przenikliwości. Czyli rozmowa z kremlowską agitką ze " Sputnika" jest be, ale z "Jerusalem Post" czy "Haaretz" nawijać można do woli. Zapomniałem że mam do czynienia z sympatykiem "Ajdaru" i "Azowa". Rzeczywiście te przepychanki nie mają sensu. Temat do wyczyszczenia. Bez odbioru

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentarze -23-26.08.2019 + 21.08.2019( środa)

Post autor: Foxx » 29.08.2019, 11:58

Duszan pisze:
29.08.2019, 11:13
Cóż za zaskakujące rozumowanie! Uznałem że w plugawej gazecie "NIE" trafnie zdiagnozowano postawę kiboli co wg Ciebie implikuje fakt że jestem fanem uszatka.
Skoro przytaczasz i teraz powtarzasz zwykłe kłamstwa i za uszatkiem ubierasz w "prawdę" - to jak to nazwać?
Duszan pisze:
29.08.2019, 11:13
Gratuluję przenikliwości.
Dzięki, ale zbędna fatyga. To nie wymagało cienia przenikliwości.
Duszan pisze:
29.08.2019, 11:13
Czyli rozmowa z kremlowską agitką ze " Sputnika" jest be, ale z "Jerusalem Post" czy "Haaretz" nawijać można do woli.
Oczywiście wszyscy czytający tę wymianę zdań widzą, że nic nie pisałem o tych żydowskich tytułach. Cóż, jak wspomniałem - rozumiem, że wywiady dla ruskiej trollowni mającej znaczenie takie samo jak sowiecki megafon nie budzą wątpliwości. Ktoś po prostu się wypowiada dla gości publikujących wyłącznie elementy aktualnej linii Kremla. Nic więcej. I nic mniej.
Duszan pisze:
29.08.2019, 11:13
Zapomniałem że mam do czynienia z sympatykiem "Ajdaru" i "Azowa".
Nawet w takich sprawach musisz kręcić :) Już bez tego odbioru sprawdź sobie, czym jest jedno, czym drugie, a później kogoś o to zaczepiaj.
Duszan pisze:
29.08.2019, 11:13
Rzeczywiście te przepychanki nie mają sensu. Temat do wyczyszczenia.
Wygodnie :) Najpierw brać udział w produkcji stron OT, a później "temat do wyczyszczenia". Jeżeli chodzi o mnie - żadnego czyszczenia nie będzie.
Duszan pisze:
29.08.2019, 11:13
Bez odbioru
Trzymam za słowo :)
A co tam w komentarzach na Onecie?

info z TMK
Posty: 967
Rejestracja: 22.09.2014, 14:38

Re: Komentarze -23-26.08.2019 + 21.08.2019( środa)

Post autor: info z TMK » 29.08.2019, 12:34

Temat ładnie rozjebany, ale skoro już tak jest, to i ja krótko swoje zdanie napisze, na temat "sympatii politycznych". Głosowałem na PiS w 2011 i 2015. Głosowałem na Dudę w 2 turze wyborów prezydenckich. Ale to były moje ostatnie głosy na tą partie. Oddane zresztą na zasadzie "wszystko byle nie PO". Nie mam zamiaru głosować na partię, która Polskę zniża do poziomu wasala USA i Izraela. Oczywiście głos idzie na Ruch Narodowy, daleko im do mojej "wymarzonej" partii, no ale wybór jest jaki jest, czyli bardzo ubogi. Jeśli prawdą, jest, że Konfederacja ma problem z zebraniem podpisów i ostatecznie nie uda im się zarejestrować i nie będzie ich na listach wyborczych, to na wybory pójdę tylko z obowiązku, po to by namalować im przekreślona gwiazdę "braci" z Tel Avivu;)

Duszan
Posty: 60
Rejestracja: 15.10.2011, 18:28

Re: Komentarze -23-26.08.2019 + 21.08.2019( środa)

Post autor: Duszan » 29.08.2019, 13:24

Foxx pisze:
29.08.2019, 11:58
Duszan pisze:
29.08.2019, 11:13
Cóż za zaskakujące rozumowanie! Uznałem że w plugawej gazecie "NIE" trafnie zdiagnozowano postawę kiboli co wg Ciebie implikuje fakt że jestem fanem uszatka.
Skoro przytaczasz i teraz powtarzasz zwykłe kłamstwa i za uszatkiem ubierasz w "prawdę" - to jak to nazwać?
Duszan pisze:
29.08.2019, 11:13
Gratuluję przenikliwości.
Dzięki, ale zbędna fatyga. To nie wymagało cienia przenikliwości.
Duszan pisze:
29.08.2019, 11:13
Czyli rozmowa z kremlowską agitką ze " Sputnika" jest be, ale z "Jerusalem Post" czy "Haaretz" nawijać można do woli.
Oczywiście wszyscy czytający tę wymianę zdań widzą, że nic nie pisałem o tych żydowskich tytułach. Cóż, jak wspomniałem - rozumiem, że wywiady dla ruskiej trollowni mającej znaczenie takie samo jak sowiecki megafon nie budzą wątpliwości. Ktoś po prostu się wypowiada dla gości publikujących wyłącznie elementy aktualnej linii Kremla. Nic więcej. I nic mniej.
Duszan pisze:
29.08.2019, 11:13
Zapomniałem że mam do czynienia z sympatykiem "Ajdaru" i "Azowa".
Nawet w takich sprawach musisz kręcić :) Już bez tego odbioru sprawdź sobie, czym jest jedno, czym drugie, a później kogoś o to zaczepiaj.
Duszan pisze:
29.08.2019, 11:13
Rzeczywiście te przepychanki nie mają sensu. Temat do wyczyszczenia.
Wygodnie :) Najpierw brać udział w produkcji stron OT, a później "temat do wyczyszczenia". Jeżeli chodzi o mnie - żadnego czyszczenia nie będzie.
Duszan pisze:
29.08.2019, 11:13
Bez odbioru
Trzymam za słowo :)
Jako że obszernie odniosłeś się do każdego zdania, które napisałem pozwolę sobie jednak na możliwie krótką replikę.
1. Co do prac Fundacji Republikańskiej i jej obiecujących propozycji legislacyjnych. Zgadzam się, że środowisko kibicowskie zachowało się biernie. Nie uważam jednak, że w obliczu decyzji administracyjnych Wojewodów, czyli organów administracji rządowej oraz mandatowych żniw funkcjonariuszy już za "nowych" rządów miały one jakiekolwiek szanse na przejście przez parlament. Środowisko kibicowskie pewną rolę jednak w wymianie krajowych włodarzy odegrało. Wobec tego zgadzam się z tezą plugawego czasopisma, że kibole posłużyli jako "mięso armatnie". Nie oznacza to że legitymizuję działalność tego w istocie antykulturowego pisemka.

2. Nie zgadzam się z tym, że jednorazowy występ w kremlowskiej machinie propagandowej był dla Konfederacji czymś dyskredytującym. Zwłaszcza jeśli w demoliberalnych mediach nie mają żadnej szansy na zaistnienie oraz wobec licznych występów Polskiego establishmentu w zachodnio-imperialnych instytucjach propagandowych.

3. OK. Dystynkcja między Ajdarem i Azowem jest zasadna. Swoją drogą można się gdzieś zapoznać z Twoją twórczością w tym zakresie?

swierku1910
Posty: 76
Rejestracja: 14.07.2016, 21:20

Re: Komentarze -23-26.08.2019 + 21.08.2019( środa)

Post autor: swierku1910 » 29.08.2019, 13:44

Michalek pisze:
29.08.2019, 07:13
Długo nie odzywałem się czytając te wypociny, ale w końcu muszę. Nikt normalny nie zagłosuje na Konfederację. Znajduje się w niej: wieczny przegrany Korwin, który większości ludzi kojarzy się właśnie z przegrywaniem, antyszczepionkowy szaleniec Zięba (choć podobno po porażce w wyborach do europarlamentu odbił od tematu), Braun - człowiek jawnie współpracujący z proputinowskim Sputnikiem i jeżdżący po instrukcje do Moskwy (temat bardzo łatwo wygooglować, pan Braun absolutnie nie zaprzecza swoim związkom z rosyjskimi dziennikarzami). Do tego frajerzy z agrounii co rozrzucają jedzenie po ulicach - na takie zachowanie mojego przyzwolenia nigdy nie będzie (choć chyba i oni już opuścili ten tonący okręt). Konfederacja nie posiada ŻADNEGO programu politycznego - mają w planach stworzyć takowy PO wygranych wyborach (:D). Znajdują się w niej skrajni miłośnicy liberalnego rynku i wolności jako takiej jak Korwin (czyli maksymalne ograniczenie podatków, wolny rynek, brak płac minimalnych, brak ubezpieczeń społecznych) ale i fani interwencjonizmu państwowego Narodowcy (wygonienie obcego kapitału z Polski, kontrola nad większością gałęzi gospodarki, nad rynkiem, wygonienie imigrantów nawet z Ukrainy, itd.). Te dwa obozy wykluczają się swoimi poglądami i tylko czekać aż się pożrą (w czym Korwin ma niesamowite doświadczenie). Poza tym jakie oni mają kadry? Dzieciaki albo świrów - jeśli ktoś sobie wyobraża takiego Jerzego Ziębę jako ministra zdrowia, Brauna jako szefa MSW albo MSZ, czy Kaję Godek jako ministra czegokolwiek, to wypada pogratulować optymizmu i głosu oddanego na tą wesołą grupę.
Ty nie rozumiesz co to jest Konfederacja. To nie jest jedna partia która musi si e zgadzać we wszystkich punktach programowych,tylko związek partii i środowisk prawicowych które wystawiają wspólne listy żeby przekroczyć próg wyborczy. Jest to jedyna opcja żeby ludzie na prawo od PISu dostali się do sejmu.

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentarze -23-26.08.2019 + 21.08.2019( środa)

Post autor: Foxx » 29.08.2019, 15:04

Duszan - priv.
A co tam w komentarzach na Onecie?

ze stadionu
Posty: 153
Rejestracja: 22.07.2016, 08:39

Re: Komentarze -23-26.08.2019 + 21.08.2019( środa)

Post autor: ze stadionu » 29.08.2019, 17:47

swierku1910 pisze:
29.08.2019, 13:44
Michalek pisze:
29.08.2019, 07:13
Długo nie odzywałem się czytając te wypociny, ale w końcu muszę. Nikt normalny nie zagłosuje na Konfederację. Znajduje się w niej: wieczny przegrany Korwin, który większości ludzi kojarzy się właśnie z przegrywaniem, antyszczepionkowy szaleniec Zięba (choć podobno po porażce w wyborach do europarlamentu odbił od tematu), Braun - człowiek jawnie współpracujący z proputinowskim Sputnikiem i jeżdżący po instrukcje do Moskwy (temat bardzo łatwo wygooglować, pan Braun absolutnie nie zaprzecza swoim związkom z rosyjskimi dziennikarzami). Do tego frajerzy z agrounii co rozrzucają jedzenie po ulicach - na takie zachowanie mojego przyzwolenia nigdy nie będzie (choć chyba i oni już opuścili ten tonący okręt). Konfederacja nie posiada ŻADNEGO programu politycznego - mają w planach stworzyć takowy PO wygranych wyborach (:D). Znajdują się w niej skrajni miłośnicy liberalnego rynku i wolności jako takiej jak Korwin (czyli maksymalne ograniczenie podatków, wolny rynek, brak płac minimalnych, brak ubezpieczeń społecznych) ale i fani interwencjonizmu państwowego Narodowcy (wygonienie obcego kapitału z Polski, kontrola nad większością gałęzi gospodarki, nad rynkiem, wygonienie imigrantów nawet z Ukrainy, itd.). Te dwa obozy wykluczają się swoimi poglądami i tylko czekać aż się pożrą (w czym Korwin ma niesamowite doświadczenie). Poza tym jakie oni mają kadry? Dzieciaki albo świrów - jeśli ktoś sobie wyobraża takiego Jerzego Ziębę jako ministra zdrowia, Brauna jako szefa MSW albo MSZ, czy Kaję Godek jako ministra czegokolwiek, to wypada pogratulować optymizmu i głosu oddanego na tą wesołą grupę.
Ty nie rozumiesz co to jest Konfederacja. To nie jest jedna partia która musi si e zgadzać we wszystkich punktach programowych,tylko związek partii i środowisk prawicowych które wystawiają wspólne listy żeby przekroczyć próg wyborczy. Jest to jedyna opcja żeby ludzie na prawo od PISu dostali się do sejmu.
A potem połowa z nich spierdoli do PISu

MFC'05
Posty: 102
Rejestracja: 11.04.2015, 12:07
Lokalizacja: Głogów

Re: Komentarze -23-26.08.2019 + 21.08.2019( środa)

Post autor: MFC'05 » 29.08.2019, 19:59

Wracając do tematu meczu ze Stomilem.
Mecz bez żadnych uniesień 0-0, sielanka wakacyjna i... po meczu odnoszących flagi atakuje ekipa ZS i próbuje zawinąć flagi wiszące tego dnia na meczu. Niestety dla nich, a dla Nas chwała, obroniliśmy Nasze barwy przeganiając i lekko obijając przy tym kilku przybyszów, którym nie udało się ewakuować. Z nami tego dnia Stilon Gorzów(10) i Unia Leszno(5).
Dzięki za wsparcie! ;)
CHROBRY GŁOGÓW!

JerseyStilon
Posty: 235
Rejestracja: 10.02.2011, 19:27
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Komentarze -23-26.08.2019 + 21.08.2019( środa)

Post autor: JerseyStilon » 29.08.2019, 20:10

MFC'05 pisze:
29.08.2019, 19:59
Wracając do tematu meczu ze Stomilem.
Mecz bez żadnych uniesień 0-0, sielanka wakacyjna i... po meczu odnoszących flagi atakuje ekipa ZS i próbuje zawinąć flagi wiszące tego dnia na meczu. Niestety dla nich, a dla Nas chwała, obroniliśmy Nasze barwy przeganiając i lekko obijając przy tym kilku przybyszów, którym nie udało się ewakuować. Z nami tego dnia Stilon Gorzów(10) i Unia Leszno(5).
Dzięki za wsparcie! ;)
Relacja Stilonowców z pomeczowych wydarzeń
Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn 24.08.2019:
Opuszczając stadion zauważamy, że ktoś próbuje skroić flagi, które wisiały podczas meczu. Od razu ruszamy w ich stronę nawołując resztę. Dochodzi do starcia. Przeciwnik podejmuje rękawicę, ale ciągle się cofa i finalnie zrywa się z miejsca walki. Nasze zdecydowane zwycięstwo. Napastnikami okazali się fanatycy Zagłębia Sosnowiec. Po całym zajściu psy jeżdżą za nami przez cały czas.
Nas 10 osób na meczu.
Stilon&Chrobry
Moje wypowiedzi - mój punkt widzenia.

Onyks
Posty: 48
Rejestracja: 21.04.2019, 22:36

Re: Komentarze -23-26.08.2019 + 21.08.2019( środa)

Post autor: Onyks » 29.08.2019, 20:37

Brawa dla Chrobrego i ich ziomków ze Stilonu i Unii Leszno ze obronili flagi bo Sosnowiec nie pierwszy raz taki numer chciał zrobić (poprzednio) im się udało np. w Bytomiu tutaj widać im nie poszło 👉😎 lub Widzew krajać Lecha z 7 fan.

LegiaChełmża
Posty: 37
Rejestracja: 05.01.2018, 05:47

Re: Komentarze -23-26.08.2019 + 21.08.2019( środa)

Post autor: LegiaChełmża » 31.08.2019, 08:14

Emocje już opadły więc wrzucamy relacje z bardzo ciekawego weekendu 24/25.08.

Sobota:
W 45osób wspieramy Sparte Brodnica na meczu z Bydgoskim Zawiszą.
Na sektor wchodzimy dzięki uprzejmości miejscowych kibiców za co jeszcze raz Dziękujemy! ;) (Zdjęcie na stadionie).

Niedziela:

Polonia II Warszawa - Olimpia Warszawa
W niedzielny poranek zbieramy się na miejscu zbiórki w 26 osób i furami ruszamy w kierunku Warszawy. Po drodze przystanek w Rypinie, gdzie dołącza do nas jeden z tamtejszych Legionistów. W Warszawie meldujemy się koło godziny 15 i razem z dwoma Chełmżyńskimi Legionistami którzy czekali na nas w stolicy ruszamy na integrację do pobliskiego baru. Po dwóch godzinach pochód na stadion ze śpiewem na ustach. Na mecz jednak nie docieramy. Wyjazd bardzo klimatyczny, który na pewno będzie wspominany przez długie lata! Dzięki wielkie dla Olimpii za gościnę!
Młode pokolenie z Legijnego miasta, życie kibicowskie to jest nasza pasja.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Harald, LevVy, Polnoc84, RedRum i 157 gości