www.warhouse.pl

Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Prawilnyy
Posty: 487
Rejestracja: 23.04.2019, 16:59

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Prawilnyy » 08.08.2019, 20:32

Jednak lobik mial racje.Pisal mi ktos inny na priv ze faktycznie szczerba straszyl psiarnia,widocznie popierdolily mu sie fora i zapomnial ze nie jest na wyborczej.



Prawilnyy
Posty: 487
Rejestracja: 23.04.2019, 16:59

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Prawilnyy » 08.08.2019, 21:17

Skasowalem ale pisal mi to Janol czy jakos tak.Jak bedzie chcial to sie tu wpisze a teraz W********** z tego forum bo juz i tak kazdy wie co z ciebie za kanalia.

kivloff
Posty: 529
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: kivloff » 09.08.2019, 08:01

Ósmy Pasażer pisze:
08.08.2019, 16:14
kivloff pisze:
08.08.2019, 12:54
Przecież reklamowanie się jako miejsce przyjazne LGBT ma rację bytu tylko wtedy kiedy można kogoś pokazać palcem jako zagrożenie. Dlatego musicie koniecznie pobić szybko jakiegoś pedała. Wtedy znikną akcje jak ta powyżej.
Ty znowu masz coś ciekawego do dodania.
Bicie Polonistów jest złe ?
Ciekawe porównanie Polonistów z pedalstwem - przyznaję. Ale Poloniści, co by o nich nie mówić, nie są podpięci pod fundacje, których celem jest zmiana porządku społecznego, a który to cel chcą osiągnąć przez przedstawianie się w roli ofiar, w którym to przedstawieniu Ty nawołujesz do współpracy z pedalstwem. Dlatego bicie Polonistów jest zupełnie czym innym niż bicie pedałów. Nie rozumie tego tylko ktoś kto ma numer buta wyższy niż IQ, a udaje że nie rozumie tylko pedalski prowokator.

Ósmy Pasażer
Posty: 74
Rejestracja: 28.08.2013, 13:29

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Ósmy Pasażer » 09.08.2019, 13:45

Kivloff, ale kibice są zagrożeniem (w celowej narracji policji i mediów) dla porządku społecznego. Policja osiąga ten cel przez przedstawienie ich jako agresorów. Czyli wedle Twojego myślania, kibice powinni przestać nawzajem ucierać sobie nosa na meczach (to już mało kiedy), w drodze na wyjazdy czy w lasach. Powinniśmy przestać wulgarnie się wyzywać (najgorsze są okrzyki o pedałach czy gazie), odpalać race, tak niebezpieczne i utrudniające oglądanie widowiska na murawie. Zostańmy przy pojedynkach na kartoniady i frekwencje na stadionie. W końcu tak Ci zależy na opinii Grażyn i innych konsumentów, prawda ?? Czemu chcesz niszczyć opinie o kibicach tymi wszystkimi wybrykami ? Wtedy przestaniemy być agresorami w telewizji. Wyjaśnij mi proszę, dlaczego jedno jest be a drugie cacy ?
No i gdzie te przykłady, gdy brak reakcji spowodował ustąpienie lobbingu lgbt? Może Belgia i Holandia, gdzie obecnie do "tęczowej zarazy" dołączyli boy'loversi, czyli pedofile, którzy twierdzą że 10-11 letni chłopcy chcą się z nimi ruchać, bo łączy ich prawdziwe uczucie? Cała czas czekam na przykłady, a Ty po prostu powtarzasz swoje.
Kiedy uznasz, że granice ich prowokacji zostały przekroczone i zaczniesz protestować głośno i wyraźnie? Masz rację, oni prowokują specjalnie, ale gdy stoisz spokojnie, to pojawiają się kolejne stopnie. Gdzie widzisz granice? Co zrobisz po jej przekroczeniu ? Pójdziesz na szkieły i zgłosisz obrazę uczuć religijnych, bo na banerze będzie hasło "Jezus też był homo" ? Czy może ciągle będziesz z boku i wypisywał swoje przesłania w Internecie ?
Nie masz śrubokrętu, nie masz pomysłu i żdnej wizji co dalej, ale wtrącasz się i pouczasz innych.
Trochę, jak taki świeżo upieczony polityk, co wybija się na radykalnej fali, ale gdy pojawiają się pieniądze i "wielki świat", to zaczyna się odcinać od przeszłości i środowiska.

kivloff
Posty: 529
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: kivloff » 09.08.2019, 14:18

Nie, kibice nie są zagrożeniem porządku społecznego, tak jak nie są zagrożeniem porządku społecznego wiejskie dyskoteki. To jest przejaw pewnego porządku społecznego. Takiego, w którym młodzi mężczyźni są z natury agresywni, i dają temu wyraz.

Ciągle piszesz o zachodzie Europy. Tylko że my nie żyjemy na zachodzie Europy. Polska od wieków charakteryzowała się dużą wolnością. Kiedy na zachodzie trwały wojny religijne, w Polsce podpisano Konfederację Warszawską. Na zachodzie teksty o prześladowaniach pedalstwa trafiły na podatny grunt, bo tamte społeczeństwa faktycznie traktowały pedałów jako gorszych. U nas nie mamy tego problemu, ale usilnie próbuje się to wykreować. 50 lat temu napierdalano pedałów w Europie Zachodniej. I co to dało?

To może Ty podaj przykład państwa, w którym za pedalstwem lobbowały fundacje o takich wpływach i budżetach jak u nas, i napierdalanie pedałów cokolwiek zmieniło na lepsze.

Baner typu "Jezus też był homo" nie zasługiwałby na chwilę mojej uwagi. Jezus nie był homo, nie ma na to cienia dowodów, a jak ktoś zamierza wydawać własne pieniądze na tego typu transparenty, to życzę mu żeby rozpierdolił na to cały swój majątek - mojego stosunku do Pana Jezusa to nie zmieni ani o jotę. Te ich kolejne stopnie tylko pokazują normalnym ludziom, że to idioci. Im bardziej pojebane transparenty, im bardziej kretyńskie sposoby mają - tym lepiej. Bo coraz mniej ludzi traktować ich będzie poważnie, coraz mniejsze będzie ryzyko, że politycy, którzy mają władzę zmieniać prawo, się odważą ulegać tym pojebom.

Oczywiście, że będę się wtrącał i pouczał innych bo dość mam w historii Polski przykładów, że pochopne działania doprowadzały nas do katastrofy. Jak a tu nie jestem od wizji. Jak ktoś zamierza robić to czego oczekują od niego środowiska pedalskie, to będę mu mówił że to błąd. Bo to błąd. I c*** mnie obchodzi czy jakiś głupek/prowokator mnie oskarży o "brak wizji". Alternatywą dla braku wizji nie jest robienie tego czego chcą pedały.

Prawilnyy
Posty: 487
Rejestracja: 23.04.2019, 16:59

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Prawilnyy » 09.08.2019, 14:35

Jak czytam takich jak kivloff to mi sie noz w kieszeni otwiera.
Wiesz czego chca pedaly?Pedaly i cale to jebane lgbt chca sobie chodzic po ulicach bez zadnych przeszkod bo wtedy to zgadza sie z ich propaganda ze polskie spoleczenstwo jest im przyjazne.Jesli pojawia sie kontra kilka razy liczniejsza to znaczy ze jednak w Polsce pojdzie im bardzo ciezko z homopropaganda a dodatkowo na ulicach musza byc non stop na oriencie bo ktos im moze liscia wyjebac.

Im wiekszy sprzeciw spoleczenstwa,im liczniejsze kontry,im bardziej radykalnie tym dla tego calego syfu gorzej.A kilofy i reszta idzcie zbijac piateczki z tymi pizdami typu Bosak albo pogadajcie sobie z tym lewackim dzbanem tommy shelby ale na forum wyborczej.

kivloff
Posty: 529
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: kivloff » 09.08.2019, 14:55

Co Ty p*********? Żadna organizacja LGBT NIGDZIE nie prezentuje propagandy że polskie społeczeństwo jest im przyjazne. Wszędzie gdzie się da prezentują wyniki badań że panuje dyskryminacja i należy w związku z tym zmienić prawo.

Prawilnyy
Posty: 487
Rejestracja: 23.04.2019, 16:59

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Prawilnyy » 09.08.2019, 15:06

Zle sie wyrazilem.Chodzi o to ze chcieliby zeby tak bylo bo skoro nikt nie protestuje to znaczy ze maja zielone swiatlo by wprowadzac swoja chora ideologie.
Dlatego tak jak napisalem czym liczniejsze kontry,czym radykalniej tym beda mieli swiadomosc ze indoktrynacja pojdzie im jak po grudzie.

Ósmy Pasażer
Posty: 74
Rejestracja: 28.08.2013, 13:29

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Ósmy Pasażer » 09.08.2019, 18:53

Kivloff, z jednej strony sprawiasz wrażenie bystrego gościa, a z drugiej takie dyrdymały wypisujesz, jak to jest ?
Nie, kibice nie są zagrożeniem porządku społecznego, tak jak nie są zagrożeniem porządku społecznego wiejskie dyskoteki. To jest przejaw pewnego porządku społecznego. Takiego, w którym młodzi mężczyźni są z natury agresywni, i dają temu wyraz.
Wiem że nie są zagrożeniem, ale narracja medialna i rządowa jest taka, że gdy tylko potrzeba, to przedstawiają nas jako samo zło. Wystarczy odpowiednio nagłośnić kilka rac lub szarpanine na stacji przy trasie i już jest hałas, a ogół wypowiada się o nas jak o najgorszych. Przeciętny zjadacz chleba lubi wiejskie dyskoteki i ich otoczke, natomiast kibolskich zwyczajów nikt nie akceptuje.
Więc pudło.
Oczywiście, młodzi mężczyźni są agresywni i dają temu wyraz, tylko dlaczego mogą to okazywać przy okazji meczu, a krytykujesz ich gdy wyrażają swoje niezadowolnie wobec nachalnych lgbt ? Zwłaszcza, że nie masz dla nich żadnej alternatywnej formy protestu?
Ciągle piszesz o zachodzie Europy. Tylko że my nie żyjemy na zachodzie Europy. Polska od wieków charakteryzowała się dużą wolnością. Kiedy na zachodzie trwały wojny religijne, w Polsce podpisano Konfederację Warszawską. Na zachodzie teksty o prześladowaniach pedalstwa trafiły na podatny grunt, bo tamte społeczeństwa faktycznie traktowały pedałów jako gorszych. U nas nie mamy tego problemu, ale usilnie próbuje się to wykreować. 50 lat temu napierdalano pedałów w Europie Zachodniej. I co to dało?

Oczywiście, byliśmy wyjątkową oazą wolności, gdzie różne kulury i religie ze sobą współistniały. Tylko jedno małe "ale"; współistniały na zasadzie wzajemnego poszanowania. Nikt nikomu nie narzucał swoich ideii. Żyd był żydem, a Tatar Tatarem. Gdy ktoś za bardzo się wychylał, następowała reakcja i rozlew krwi (niektóre przypadki z Kozakami). Natomiast subkultura lgbt narzuca nam jak mamy na nich mówić i co o nich myśleć, jak mamy wychowywać dzieci i w ogóle, jak mamy się zachowywać. To jest wolność? W którym miejscu? Wolność kończy się tam, gdzie obca idea włazi Ci z butami w życie. Więc znowu pudło.
Gdzie ich tak bili 50 lat temu ?
To może Ty podaj przykład państwa, w którym za pedalstwem lobbowały fundacje o takich wpływach i budżetach jak u nas, i napierdalanie pedałów cokolwiek zmieniło na lepsze.

Na Bałkanach i w Rosji próbują (choć jeśli obaj cenimy wolność, to Rosja jest średnim przykładem; inna kultura i brak historyczngo zrozumienia dla pojęcia wolności).
Poza tym, jak już pisałem wcześniej ze dwa razy, jesteśmy na z góry przegranej pozycji, opór fizyczny ich nie powstrzyma, jednak pokazuje, że jeszcze długa droga przed nimi.
Jedyne, co może tak naprawdę zatrzymać pedalską ciuchcię, to dalsza degeneracja zachodu i zmiana struktur rządzących, gdy do głosu dojdą sympatyczni przybysze z Afryki, którzy pojęcie tolerancji rozumieją jako wybór między więzieniem, a sznurem dla homo. Wtedy lgbt będzie miało inne problemy.
Baner typu "Jezus też był homo" nie zasługiwałby na chwilę mojej uwagi. Jezus nie był homo, nie ma na to cienia dowodów, a jak ktoś zamierza wydawać własne pieniądze na tego typu transparenty, to życzę mu żeby rozpierdolił na to cały swój majątek - mojego stosunku do Pana Jezusa to nie zmieni ani o jotę. Te ich kolejne stopnie tylko pokazują normalnym ludziom, że to idioci. Im bardziej pojebane transparenty, im bardziej kretyńskie sposoby mają - tym lepiej. Bo coraz mniej ludzi traktować ich będzie poważnie, coraz mniejsze będzie ryzyko, że politycy, którzy mają władzę zmieniać prawo, się odważą ulegać tym pojebom.
Dobrze, Jezus to tylko przykład, gdzie widzisz granicę prowokacji, po której należy zareagować i w jaki sposób? Chetnie się dowiem jak to widzisz.
Tak, ich wygłupy pokazują ludziom, że to idioci i są im niechętni. Niekórzy dają upust swojej niechęci poprzez fizyczną konfrontację, ale Tobie przeszkadza taka niechęć. Tak jak pisłem, kilkanaście lat temu protestowali i atakowali parady równości tylko skini przy poparciu dziadków z krzyżami. Teraz więcej ludzi wychodzi na ulicę, jednak to Ci się nie podoba. To gdzie mają wyrazić swoje niezadowolenie? Tak na marginesie, te kilkanaście lat temu, gdy na paradach równości byli zwykli ludzie z jakimiś tam transparentami, to więcej zwyczajnych ludzi było przeciw. Teraz gdy są tam różnego rodzaju przebierańcy i prowokatorzy, bardziej krzykliwi z bardziej nonsesownymi żądaniami, ludzie są im przychylniejsi. To całkowicie zaprzecza Twojej narracji, pedzie robią z siebie coraz większych idiotów, a ogół społeczeństwa caraz lepiej to akceptuje Pudło całkowite. Pamiętam, co było kilkanaście lat temu, jeśli Ty nie, to śmiało sprawdź sobie dane o poziomie akceptacji dla różnych zboczeń teraz, a np 15 lat temu. Twoja narracja zupełnie się nie sprawdza.
Oczywiście, że będę się wtrącał i pouczał innych bo dość mam w historii Polski przykładów, że pochopne działania doprowadzały nas do katastrofy. Jak a tu nie jestem od wizji. Jak ktoś zamierza robić to czego oczekują od niego środowiska pedalskie, to będę mu mówił że to błąd. Bo to błąd. I c*** mnie obchodzi czy jakiś głupek/prowokator mnie oskarży o "brak wizji". Alternatywą dla braku wizji nie jest robienie tego czego chcą pedały.
Tak, taka nasza polska natura, gdzie dwóch Polaków, tam trzy zdania. Jednak gdy nie widzisz rozwiązania problemu, to kiepskie jest tylko krytykowanie. Co do tego "głupek/prowokator", to daruj sobie takie wycieczki, to słabe ;)

Prawilnyy
Posty: 487
Rejestracja: 23.04.2019, 16:59

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Prawilnyy » 09.08.2019, 20:26

Kumatyinaczej pisze:
09.08.2019, 17:24
Panowie po co ta dyskusja z tą policyjna prawilną ciotą? Jest marsz w Płocku i Katowicach. Zobaczymy ile poleci koktajli i ile będzie truposzy z lgbt. Już dziś daję rękę uciąć, że będzie tyle ile ta ciota znaczy. Ktoś chętny się założyć?
No i sie musial kmiot z****** w kolejnym temacie.Nie wiesz nawet cieciu o czym jest gadka a sie prujesz.

A o koktajlach to lepiej nic nie pisz skoro wielce zdziwilo cie to ze w Atenach napierdalal nimi AEK.Podsumowal cie typ z ekipy od was takze morda krotko.

Rick Ross
Posty: 68
Rejestracja: 15.04.2019, 06:45

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Rick Ross » 09.08.2019, 21:00

TommyShelby pisze:
09.08.2019, 20:19
Czy Wy myślicie, że nad Wisłą, kraju uktrakonserwatywnym, pedały będą mogły np. adoptować dzieci? Halo, ziemia! Nigdy tak się nie stanie, zresztą w którym kraju bardzo tolerancyjnym to się stało? W Waszym mniemaniu na zachód od Odry pedały tłuką heteroseksualne pary, a z dzieci robią schabowe. Także dalej bójcie sobie pedałów, dalej dajcie się rozgrywać PiS, które polaryzuje społeczeństwo do granic możliwości, a nadejdzie taki czas, że Polak będzie strzelał na ulicy do Polaka mówiąc, że to za Polskę. Idiotyzm tego społeczeństwa jest nieogarnięty.
A czy myslales kiedys ze beda uczyc sex edukacji w szkolach nad wisla ?
A czy myslales ze chlop przebrany za babe bedzie czytal dzieciom w ksiegiarni w Poznaniu ?
A czy myslales ze baba z kutasem bedzie poslem ?
A czy myslales ze zachodzenie z Polska flaga bedziesz nazywany faszysta ?
Tu juz nie ma co myslec bo juz kiedys ktos powiedzial ze Polska istnieje tylko teoretycznie i mial informacje z pierwszej reki nie z telefonu.

Prawilnyy
Posty: 487
Rejestracja: 23.04.2019, 16:59

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Prawilnyy » 09.08.2019, 22:22

Wypierdoli ktos w koncu tego dzbana czy dalej bedziecie pozwalac by wpierdalal tu swoje lewackie dyrdymaly?Nie wiem czy ktos wogole sie daje nabrac na te jego glodne kawalki ale niech probuje dalej.

@kumkum pucnac to ja sie moge jak bede chcial powaznym Ludziom a nie sprutej napinatorce ktora nawet cisna ludzie z ''jego'' ekipy.
Po matce ci nie bede cisnal bo nie bede sie znizal do twojego poziomu garbaty nochalu.

Seth Gecko
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 477
Rejestracja: 27.02.2007, 09:04
Lokalizacja: Youtube

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Seth Gecko » 10.08.2019, 00:12

TommyShelby pisze:
09.08.2019, 21:44
A czy myślałeś kiedyś, że stowarzyszenie byłych powstańców z Warszawy wyda oświadczenie, że w ich szeregach byli homosie i dobrze, bo walczyli o wolną Polskę? Rozumiem, że nie wiedzą, co mówią, i teraz Wy lepiej wiecie, biegajac w kominach, od gości, którzy napierdalał ramię w ramię z pedałami Niemca? Rozumiem, że żyjący powstańcy nie wpisują się obecnie w retorykę prawej strony? Przelewali krew m. in. za tolerancję i wolność poglądów.
Zacytuj i podaj źródło, gdzie niby twierdzą, że homosie "walczyli w powstaniu warszawskim"? "Kilka" książek o powstaniu warszawskim już przeczytałem, ale jeszcze nigdy nie spotkałem się z homosiami walczącymi w powstaniu.
Powstańcy twierdzą, że "Nie ma zgody na poniżanie mniejszości seksualnych w kraju, w którym homoseksualiści byli zabijani przez faszystów za swoją odmienność”." I to jest prawdą, że homosie lądowali w obozach koncentracyjnych i byli zabijani. Chociaż pewnie nie wszyscy tam lądowali, skoro około 150 000 Żydów walczyło w Wermachcie.
Skłaniałbym się do tego, że co niektórzy powstańcy zostali zmanipulowani. Ale pewnie lepiej zorientowani jak Foxx mogą się wypowiedzieć lepiej, o ile zechcą.

Co do LGBT to im bardziej się im odpuści, tym prędzej ten margines społeczeństwa popierany przez ludzi u władzy w UE zrealizuje swoje cele. Czyli związek partnerski, adopcja dzieci itp. Jestem zdania że nie powinno się im popuścić nawet o włos. Bo jeśli im się popuści, to będą walczyć o następne ustępstwo.

Tylko jak walczyć nie narażając się na wyroki więzenia czy inne kary?
Dzieci wesoło wybiegły ze szkoły. Zapaliły papierosy, wyciągnęły flaszki. Chodnik zapluły, ludzi przepędziły. Siedzą na ławeczkach i ryczą do siebie. Wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy...

Prawilnyy
Posty: 487
Rejestracja: 23.04.2019, 16:59

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Prawilnyy » 10.08.2019, 06:50

Kumatyinaczej pisze:
10.08.2019, 01:31
Prawilnyy pisze:
09.08.2019, 22:22
Wypierdoli ktos w koncu tego dzbana czy dalej bedziecie pozwalac by wpierdalal tu swoje lewackie dyrdymaly?Nie wiem czy ktos wogole sie daje nabrac na te jego glodne kawalki ale niech probuje dalej.

@kumkum pucnac to ja sie moge jak bede chcial powaznym Ludziom a nie sprutej napinatorce ktora nawet cisna ludzie z ''jego'' ekipy.
Po matce ci nie bede cisnal bo nie bede sie znizal do twojego poziomu garbaty nochalu.
To bądź sobie dalej pizdeczką co może grozić TYLKO W INTERNECIE. Tutaj czujesz się bezpiecznie. Serkowi to chyba kukułe po sraniu będziesz musiał lizać,Serkowi to chyba kukułe po sraniu będziesz musiał lizać, za za pokazanie tego posta. Czym innyn mógłbyś mi zagrozić? NICZYM CIOTO.
Szczekaj dalej synu k**** i pedała.
Nie jestem pedalem ale widac dla ciebie takie ''zabawy'' sa normalne wiec spedy lgbt sa idealnym miejscem dla ciebie.Bez odbioru synu dwoch rabinow.

kivloff
Posty: 529
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: kivloff » 10.08.2019, 10:11

Ósmy Pasażer pisze:
09.08.2019, 18:53
Kivloff, z jednej strony sprawiasz wrażenie bystrego gościa, a z drugiej takie dyrdymały wypisujesz, jak to jest ?
Nie, kibice nie są zagrożeniem porządku społecznego, tak jak nie są zagrożeniem porządku społecznego wiejskie dyskoteki. To jest przejaw pewnego porządku społecznego. Takiego, w którym młodzi mężczyźni są z natury agresywni, i dają temu wyraz.
Wiem że nie są zagrożeniem, ale narracja medialna i rządowa jest taka, że gdy tylko potrzeba, to przedstawiają nas jako samo zło. Wystarczy odpowiednio nagłośnić kilka rac lub szarpanine na stacji przy trasie i już jest hałas, a ogół wypowiada się o nas jak o najgorszych. Przeciętny zjadacz chleba lubi wiejskie dyskoteki i ich otoczke, natomiast kibolskich zwyczajów nikt nie akceptuje.
Więc pudło.
Oczywiście, młodzi mężczyźni są agresywni i dają temu wyraz, tylko dlaczego mogą to okazywać przy okazji meczu, a krytykujesz ich gdy wyrażają swoje niezadowolnie wobec nachalnych lgbt ? Zwłaszcza, że nie masz dla nich żadnej alternatywnej formy protestu?
Po raz n-ty: Krytykuję ich gdy wyrażają swoje niezadowolnie wobec nachalnych lgbt dlatego, że ten konkretny sposób wyrażania swojego niezadowolenia JEDYNE CO MOŻE SPRAWIĆ, TO POGARSZANIE SIĘ STANU RZECZY POWODUJĄCEGO NIEZADOWOLENIE.
Ósmy Pasażer pisze:
09.08.2019, 18:53
To może Ty podaj przykład państwa, w którym za pedalstwem lobbowały fundacje o takich wpływach i budżetach jak u nas, i napierdalanie pedałów cokolwiek zmieniło na lepsze.

Na Bałkanach i w Rosji próbują (choć jeśli obaj cenimy wolność, to Rosja jest średnim przykładem; inna kultura i brak historyczngo zrozumienia dla pojęcia wolności).
Pytałem o państwa, gdzie za pedalstwem lobbowały fundacje o takich wpływach i budżetach jak u nas. W Rosji ani w Serbii nie mają funduszy norweskich ani fundacji Batorego.
Ósmy Pasażer pisze:
09.08.2019, 18:53
Baner typu "Jezus też był homo" nie zasługiwałby na chwilę mojej uwagi. Jezus nie był homo, nie ma na to cienia dowodów, a jak ktoś zamierza wydawać własne pieniądze na tego typu transparenty, to życzę mu żeby rozpierdolił na to cały swój majątek - mojego stosunku do Pana Jezusa to nie zmieni ani o jotę. Te ich kolejne stopnie tylko pokazują normalnym ludziom, że to idioci. Im bardziej pojebane transparenty, im bardziej kretyńskie sposoby mają - tym lepiej. Bo coraz mniej ludzi traktować ich będzie poważnie, coraz mniejsze będzie ryzyko, że politycy, którzy mają władzę zmieniać prawo, się odważą ulegać tym pojebom.
Dobrze, Jezus to tylko przykład, gdzie widzisz granicę prowokacji, po której należy zareagować i w jaki sposób? Chetnie się dowiem jak to widzisz.
Nie ma granicy prowokacji, po której bym reagował. Prowokacja z definicji służy wywołaniu mojej reakcji - jeśli nie zgadzam się z prowokatorami to nie reaguję, jeśli uznaję coś za prowokację. Reaguję wtedy, kiedy, słusznie, bądź błędnie, ocenię coś, jako nie-prowokację. Ale działania organizacji lgbt są prowokacją bezsprzecznie.
Ósmy Pasażer pisze:
09.08.2019, 18:53
Tak, ich wygłupy pokazują ludziom, że to idioci i są im niechętni. Niekórzy dają upust swojej niechęci poprzez fizyczną konfrontację, ale Tobie przeszkadza taka niechęć. Tak jak pisłem, kilkanaście lat temu protestowali i atakowali parady równości tylko skini przy poparciu dziadków z krzyżami. Teraz więcej ludzi wychodzi na ulicę, jednak to Ci się nie podoba. To gdzie mają wyrazić swoje niezadowolenie? Tak na marginesie, te kilkanaście lat temu, gdy na paradach równości byli zwykli ludzie z jakimiś tam transparentami, to więcej zwyczajnych ludzi było przeciw. Teraz gdy są tam różnego rodzaju przebierańcy i prowokatorzy, bardziej krzykliwi z bardziej nonsesownymi żądaniami, ludzie są im przychylniejsi. To całkowicie zaprzecza Twojej narracji, pedzie robią z siebie coraz większych idiotów, a ogół społeczeństwa caraz lepiej to akceptuje Pudło całkowite. Pamiętam, co było kilkanaście lat temu, jeśli Ty nie, to śmiało sprawdź sobie dane o poziomie akceptacji dla różnych zboczeń teraz, a np 15 lat temu. Twoja narracja zupełnie się nie sprawdza.
Ale o czym Ty w ogóle rozmawiasz? Ludzie dziś są im przychylniejsi niż wtedy, bo przez te kilkanaście lat oglądają seriale, filmy, czytają książki, gazety, słuchają muzyki i oglądają teledyski, i wszędzie przedstawia się pedalstwo jako coś pozytywnego, które jest niesłusznie prześladowane przez, powiedzmy w skrócie, "faszystów". Tam się odbywa prawdziwa walka o sympatię społeczeństwa. Żaden marsz nikogo do niczego nie przekonuje. Ale Ty nie chcesz ani robić seriali, filmów, pisać książek, artykułów, nagrywać fajnej muzyki z teledyskami, w których przedstawiałbyś społeczeństwo bez wszędobylskiego lgbt jako coś pozytywnego, czy wyrażał sprzeciw wobec tej propagandy. Ty nie proponujesz nawet podpalania kin czy redakcji tych gazet. Ty proponujesz, żeby napierdalać w świetle kamer jakichś szeregowych pedałów jak się gdzieś oficjalnie pojawią i tłumaczysz mi, że to sprawi, że problem się cofnie, a nawet jeśli się nie cofnie, to przynajmniej będzie zabawnie. Gdzie redakcje odpowiedzialne za te kilkanaście lat wzrostu sympatii do lgbt tylko na to czekają.

Po raz (n+1)-ty - Skoro wyrażanie swojego niezadowolenia agresją daje odwrotne skutki od zamierzonych to znaczy że należy nie wyrażać swojego niezadowolenia agresją. Po prostu.
Ósmy Pasażer pisze:
09.08.2019, 18:53
Oczywiście, że będę się wtrącał i pouczał innych bo dość mam w historii Polski przykładów, że pochopne działania doprowadzały nas do katastrofy. Jak a tu nie jestem od wizji. Jak ktoś zamierza robić to czego oczekują od niego środowiska pedalskie, to będę mu mówił że to błąd. Bo to błąd. I c*** mnie obchodzi czy jakiś głupek/prowokator mnie oskarży o "brak wizji". Alternatywą dla braku wizji nie jest robienie tego czego chcą pedały.
Tak, taka nasza polska natura, gdzie dwóch Polaków, tam trzy zdania. Jednak gdy nie widzisz rozwiązania problemu, to kiepskie jest tylko krytykowanie. Co do tego "głupek/prowokator", to daruj sobie takie wycieczki, to słabe ;)
Przykro mi. Nie ma trzeciej możliwości. Albo ktoś nie domaga intelektualnie, albo co gorsza robi to intencjonalnie.

Slenderman
Posty: 131
Rejestracja: 21.05.2018, 11:53

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Slenderman » 10.08.2019, 10:45

Te całe lgbt to komunistyczne, marksistowskie spie.doliny i ich przydupasy oraz ludzie którzy dali się zmanipulować. Lewactwo zmieniło kolor z czerwonego na 6 kolorów. Raz sierpem, raz młotem w kolorową (lgbt) hołotę. Good Night (+) Left Side. Co do walki z tym syfem, to rozmawiać z tymi ludźmi, bo wielu nie wie co to jest naprawdę a ubierają się tak, żeby na złość Nam zrobić. Głównie jak tu było nie raz powiedziane, nie lubią Kibiców. Nie lubią nie znają, albo znają tylko z tej strony co przeczytają w gazetach, usłyszą w tv, radiu itd... Jak ktoś ma tyle cierpliwości do tych osób z tymi śmiesznymi 6cioma kolorami, to rozmawiać z nimi, czym te całe lgbt jest i jakie zagrożenie ze sobą niesie. Bicie ich nie zawsze jest wyjściem, tym bardziej jeżeli zostali zmanipulowani przez tę kolorową (lgbt) zarazę. Sporo tam osób nadaje się do psychiatryka na leczenie prądem. Walka Trwa 14 !

Slavia_ZSC
Posty: 278
Rejestracja: 08.03.2011, 07:59

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Slavia_ZSC » 10.08.2019, 12:08

Problemem jest UE, a szczególnie środowiska liberalne, libertańskie i lewicowe. Gdyby u władzy tam nie były osoby pokroju Timermmansa, to nikt w Polsce i na Węgrzech nie słyszałby o prześladowaniach LGBT. Rozgrywka jest w Brukseli, gdzie niektórym nie wystarcza unia gospodarcza i chcą ją poszerzyć, wprowadzić wspólne prawo dot. aspektów życia społecznego. Dlaczego w UE nie zakazano promowania komunizmu, tak jak nazizmu? Bo pokolenie rewolucji obyczajowej 68 roku jest u steru. To sa ludzie o lewicowych i liberalnych pogladach, dawniej sponsorowani przez Moskwe. Polska racją stanu jest przeciwstawianie sie temu neokołchozowi. Wchodziliśmy do unii gospodarczej, z wolnym przepływem kapitału i ludzi (przynajmniej w teorii). Nic ponad to. Już widzę protesty na zachodzie gdyby to Polska chciała regulować im życie, zakazać aborcji czy małżeństw gejów.
Boli mnie, gdy wyrzucam dodatki z gAZETY, widząc oczami myśli padające lasy. „Dom” wyrzucam – dąb pada. „Turystykę” – lipa. „Komunikaty” – świerki jak zimowe kwiaty. „Auto-moto” – jak maszty upadają sosny. „Supermarket” – to modrzew, klon – „Nieruchomości”. „Mój Komputer” – i buk się korzeniem nakrywa. A z każdym precz dodatkiem ich żywicą krwawię.

"NOCNA ZMIANA", "OSZOŁOM"

Towariszcz Komandir
Posty: 135
Rejestracja: 18.05.2016, 13:00

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Towariszcz Komandir » 10.08.2019, 16:02

TommyShelby pisze:
10.08.2019, 13:28
Slavia_ZSC pisze:
10.08.2019, 12:08
Problemem jest UE, a szczególnie środowiska liberalne, libertańskie i lewicowe.
Dla mnie wejście Polski do UE było naprawdę czymś, bo nagle się okazało, że nie będziesz musiał stać po schabowe w kolejce przez godzinę, a może się doczekasz, co nie było takie oczywiste. Ceną za równanie do poziomu życia na Zachodzie było m. in. to, że musieliśmy przyjąć ich wartości - szacunek i tolerancję dla wszystkich. Wtedy każdy brał to w ciemno i w chuju miał LGBT, gdy czekał rok w kolejce po pralkę. W chuju. Teraz poziom życia jest zupełnie inny, dogoniliśmy Europę, każdy ma pracę i auto, o ile chce mieć. Ale ta zła UE dalej wymaga od nas, żebyśmy respektowali te wartości - tolerancja dla wszystkich... Dla mniej bystrych i młodych przypomnę - to my tam chcielibyśmy być, bo to oznaczało lepsze życie, nikt nas tam na siłę nie brał. Nie dziwię się, że UE nadal myśli, że będziemy respektować ich prawa. Ja im się nie dziwię, dali nam od zajebania pieniędzy we wszystkich projektach wyrównujących, i czegoś oczekują w zamian.
O jakim równaniu poziomem do Europy piszesz? Zrównały się jedynie ceny z tymi w zachodniej Europie. Proste zestawienie. Ile kupi Polak za 2-2.5 tysiąca(przeciętna pensja) a ile Niemiec, Francuz, Holender za 2-2.5 tysiąca ojro. Przez lata jebania przeciętnego Kowalskiego przez PO do władzy doszli socjaliści z PiS, którzy kupili wyborców 500 plus. Ale ceny nadal rosną i to w zastraszającym tempie, podatkami jak nas jebali tak nas dalej jebią. Jak żyję to jeszcze nie słyszałem by ktoś coś komuś dał za darmo. Tak samo jest z dotacjami unijnymi, które i tak będzie trzeba kiedyś spłacić.

Ty z tego co pamiętam pisałeś kiedyś, że działasz w branży IT. Miałeś łeb na karku, założyłeś firmę, kręcisz dobre siano i stać Cię na wszystko. Żyjesz w innym świecie niż szary Kowalski, który j**** za 2 kola i ledwo mu starcza do pierwszego. Takich ludzi w Polsce jest całe mnóstwo. Masz prawo inaczej postrzegać rzeczywistość, bo po prostu z innej perspektywy na wszystko patrzysz. Tobie to, że jesteśmy w UE jest na rękę, ale nie wszyscy tak mają i to nie znaczy, że skoro ktoś UE krytykuje to jest durniem po podstawówce.
:lol:

Marcin
Posty: 3089
Rejestracja: 27.02.2007, 12:38
Lokalizacja: StylKibica.net

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Marcin » 10.08.2019, 16:37


KoziBobek
Posty: 174
Rejestracja: 04.04.2019, 17:06

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: KoziBobek » 10.08.2019, 16:44

w Płocku pedałow sporo więcej niż kontrmanifestantów ;/

Prawilnyy
Posty: 487
Rejestracja: 23.04.2019, 16:59

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Prawilnyy » 10.08.2019, 17:16

KoziBobek pisze:
10.08.2019, 16:44
w Płocku pedałow sporo więcej niż kontrmanifestantów ;/
Sporo mniej ale i tak bydlo z lgbt jest ochraniane przez cale zastepy psiarni.To oznacza ze po polskich ulicach moga sobie spacerowac jedynie pod eskorta,co z kolei oznacza ze nie sa mile widziani i nigdy nie beda sie czuli swobodnie i bezpiecznie tak jak na ulicach zachodniej Europy.Musza byc caly czas na oriencie i o to chodzi.

kemot79
Posty: 86
Rejestracja: 04.01.2013, 20:10

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: kemot79 » 10.08.2019, 17:24

Towariszcz Komandir pisze:
10.08.2019, 16:02
TommyShelby pisze:
10.08.2019, 13:28
Slavia_ZSC pisze:
10.08.2019, 12:08
Problemem jest UE, a szczególnie środowiska liberalne, libertańskie i lewicowe.
Dla mnie wejście Polski do UE było naprawdę czymś, bo nagle się okazało, że nie będziesz musiał stać po schabowe w kolejce przez godzinę, a może się doczekasz, co nie było takie oczywiste. Ceną za równanie do poziomu życia na Zachodzie było m. in. to, że musieliśmy przyjąć ich wartości - szacunek i tolerancję dla wszystkich. Wtedy każdy brał to w ciemno i w chuju miał LGBT, gdy czekał rok w kolejce po pralkę. W chuju. Teraz poziom życia jest zupełnie inny, dogoniliśmy Europę, każdy ma pracę i auto, o ile chce mieć. Ale ta zła UE dalej wymaga od nas, żebyśmy respektowali te wartości - tolerancja dla wszystkich... Dla mniej bystrych i młodych przypomnę - to my tam chcielibyśmy być, bo to oznaczało lepsze życie, nikt nas tam na siłę nie brał. Nie dziwię się, że UE nadal myśli, że będziemy respektować ich prawa. Ja im się nie dziwię, dali nam od zajebania pieniędzy we wszystkich projektach wyrównujących, i czegoś oczekują w zamian.
O jakim równaniu poziomem do Europy piszesz? Zrównały się jedynie ceny z tymi w zachodniej Europie. Proste zestawienie. Ile kupi Polak za 2-2.5 tysiąca(przeciętna pensja) a ile Niemiec, Francuz, Holender za 2-2.5 tysiąca ojro. Przez lata jebania przeciętnego Kowalskiego przez PO do władzy doszli socjaliści z PiS, którzy kupili wyborców 500 plus. Ale ceny nadal rosną i to w zastraszającym tempie, podatkami jak nas jebali tak nas dalej jebią. Jak żyję to jeszcze nie słyszałem by ktoś coś komuś dał za darmo. Tak samo jest z dotacjami unijnymi, które i tak będzie trzeba kiedyś spłacić.

Ty z tego co pamiętam pisałeś kiedyś, że działasz w branży IT. Miałeś łeb na karku, założyłeś firmę, kręcisz dobre siano i stać Cię na wszystko. Żyjesz w innym świecie niż szary Kowalski, który j**** za 2 kola i ledwo mu starcza do pierwszego. Takich ludzi w Polsce jest całe mnóstwo. Masz prawo inaczej postrzegać rzeczywistość, bo po prostu z innej perspektywy na wszystko patrzysz. Tobie to, że jesteśmy w UE jest na rękę, ale nie wszyscy tak mają i to nie znaczy, że skoro ktoś UE krytykuje to jest durniem po podstawówce.
Ja pierdolę polski cebulak z Ciebie- jaką miałeś alternatywę?! my nie mieliśmy wyboru albo UE albo sytuacja jak na ukrainie. Dzięki tej unii socjalistyczne partyjki mogą uprawiać swoją demagogiczną politykę rozdawnictwa a Karyny z Sebastianami stać nawet na wyjazd do Egiptu o czym kiedyś to w najdalszych wyobrażeniach mogli marzyć. Skok cywilizacyjny jaki Polska zrobiła od 89 jest niewyobrażalny. Sytuacji politycznej i gospodarczej jaką mamy teraz nie mieliśmy przez 1000 lat historii. Nigdy nie mieliśmy takiego okresu od początku istnienia. Jeśli ktokolwiek ma minimum wiedzy historycznej to wie o czym piszę . Nie ma poziomu życia ja we Francji ale każdego stać ( może stać) na samochód i wynajęcie a nawet kupienie mieszkania co dla blisko 90% ludzi na ziemi jest nierealne.

Towariszcz Komandir
Posty: 135
Rejestracja: 18.05.2016, 13:00

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Towariszcz Komandir » 10.08.2019, 17:33

Gdzie masz cebulactwo w moim wpisie? KAŻDEGO? stać na kupienie mieszkania? Chyba na kredyt na 20-30 lat. Chłopie zejdź na ziemię i przeczytaj mój post ze zrozumieniem.
Owszem życie w Polsce się poprawiło i to znacznie w porównaniu do lat 90tych, ale dalej jesteśmy daleko w tyle za zachodnią Europą. Gdyby było inaczej to połowa pracujących za granicą już dawno by wróciła do kraju. Zamiast tego ludzie nadal wyjeżdżają za chlebem.
:lol:

kemot79
Posty: 86
Rejestracja: 04.01.2013, 20:10

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: kemot79 » 10.08.2019, 18:32

Towariszcz Komandir pisze:
10.08.2019, 17:33
Gdzie masz cebulactwo w moim wpisie? KAŻDEGO? stać na kupienie mieszkania? Chyba na kredyt na 20-30 lat. Chłopie zejdź na ziemię i przeczytaj mój post ze zrozumieniem.
Owszem życie w Polsce się poprawiło i to znacznie w porównaniu do lat 90tych, ale dalej jesteśmy daleko w tyle za zachodnią Europą. Gdyby było inaczej to połowa pracujących za granicą już dawno by wróciła do kraju. Zamiast tego ludzie nadal wyjeżdżają za chlebem.
cebulactwo widzę w twoim malkontenctwie. Oczekujesz, że przez 15 lat dogonimy Unię? Ja patrzę na przemiany z zupełnie innym nastawieniem. Kraj, który nie istniał powstał z popiołów, żeby po 11 latach wolności znowu upaść. W czasie wojny cofnęło nas do średniowiecza a to co zostało rozkradły sowiety. Od 1989 r dokonaliśmy jednego z większych skoków cywilizacyjnych w dziejach. Żaden kraj w europie nie był tak wyniszczony i okradziony jak Polska. Bez tej unii w życiu byśmy się nie podnieśli. Owszem mamy co gonić ale już do Grecji czy Portugalii dystans zmienia się błyskawicznie.Osiągneliśmy 77% najbiedniejszych krajów starej unii. Przy tym tempie rozwoju do 2020 prześcigniemy Portugalię i Grecję

CiVi
Posty: 169
Rejestracja: 13.04.2012, 17:05

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: CiVi » 10.08.2019, 20:27

KoziBobek pisze:
10.08.2019, 16:44
w Płocku pedałow sporo więcej niż kontrmanifestantów ;/
Na kontrze jakieś 200-300 osób, pedałów ok. 1500 z czego 90% to cyrk obwozny z Warszawy i innych miast gdzie to się wylęga, psów na oczy tyle nie widziałem w jednym miejscu, miejsce ich przemarszu wykluczało jakiekolwiek akcje. Obawiam się że za rok może się to rozlac jeszcze bardziej po całej Polsce.

troll internetowy
Posty: 192
Rejestracja: 17.01.2017, 19:50

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: troll internetowy » 10.08.2019, 21:01

TommyShelby pisze:
10.08.2019, 20:13
Towariszcz Komandir pisze:
10.08.2019, 16:02
O jakim równaniu poziomem do Europy piszesz?
O takim, że mam trochę pieniędzy i firmę, o której piszesz. Powodzi mi się? I tak, i nie, obciążenia podatkowe teraz w Polsce są mega pod górkę. Ę wiesz o co chodzi? Mam pod sobą 15 pracowników, którzy na mnie pracują, i naprawdę dobrze się dzielimy tym, co wypracujemy. Nie jestem chujem, który ma jacht, a ekipa ma 1500 na rękę. I uwierz mu, że jestem frajerem biznesu, który lubi, jak ludzie pode mną też mają dobrze. Na serio, lubię. Nie rozbijam się furami, a inwestuje w firmę i ludzi, bo są ludźmi. I to jest dla mnie j***** patriotyzm. Daję im zarobić, sam zarabiam, i cieszę się, gdy koleś mi mówi, że ma dziecko, i chciałby, bym się z nim napił wódy, bo jestem spoko. I tak właśnie czuje się patriotą, bo robię dobrze dla ludzi. Dla Polaków. U mnie nikt nigdzie nie narzeka, dobrze płacę, pożyczam kasę, gdy mają problem. Stary, to jest piękne, i c*** z pieniędzmi.
Szacun. Życzę jak najmniej problemów z fiskusem, który potrafił usadzić niejedną firmę, jak najmniejszego ZUSu i żeby wszystko szło do przodu.

Natomiast moje podejście do UE w kwestiach gospodarczych jest dość specyficzne. Nie dziękowałbym za to Unii. Uważam, że chociaż w takiej formie należy nam się to, co od Unii dostajemy, coś w ramach odszkodowania od Zachodu za zdradę w 1939 roku i później. I nie przyjmuję do wiadomości, żebyśmy mieli być kiedykolwiek płatnikiem netto w tym makrsistowskim tworze.
Gdyby głupota miała skrzydła, to by pofrunęła.

Towariszcz Komandir
Posty: 135
Rejestracja: 18.05.2016, 13:00

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Towariszcz Komandir » 10.08.2019, 21:22

kemot79 pisze:
10.08.2019, 18:32
Towariszcz Komandir pisze:
10.08.2019, 17:33
Gdzie masz cebulactwo w moim wpisie? KAŻDEGO? stać na kupienie mieszkania? Chyba na kredyt na 20-30 lat. Chłopie zejdź na ziemię i przeczytaj mój post ze zrozumieniem.
Owszem życie w Polsce się poprawiło i to znacznie w porównaniu do lat 90tych, ale dalej jesteśmy daleko w tyle za zachodnią Europą. Gdyby było inaczej to połowa pracujących za granicą już dawno by wróciła do kraju. Zamiast tego ludzie nadal wyjeżdżają za chlebem.
cebulactwo widzę w twoim malkontenctwie. Oczekujesz, że przez 15 lat dogonimy Unię? Ja patrzę na przemiany z zupełnie innym nastawieniem. Kraj, który nie istniał powstał z popiołów, żeby po 11 latach wolności znowu upaść. W czasie wojny cofnęło nas do średniowiecza a to co zostało rozkradły sowiety. Od 1989 r dokonaliśmy jednego z większych skoków cywilizacyjnych w dziejach. Żaden kraj w europie nie był tak wyniszczony i okradziony jak Polska. Bez tej unii w życiu byśmy się nie podnieśli. Owszem mamy co gonić ale już do Grecji czy Portugalii dystans zmienia się błyskawicznie.Osiągneliśmy 77% najbiedniejszych krajów starej unii. Przy tym tempie rozwoju do 2020 prześcigniemy Portugalię i Grecję
Wiesz co kemot, ja na to patrze z perspektywy na co kogo stać i to nie na kredyt. Nie patrzę na rankingi, kogo dogoniliśmy, bo już kiedyś Tusk mówił, że jesteśmy zieloną wyspą a według Morawieckiego to już w ogóle jesteśmy potęgą.
Ja wiem na co mnie stać, na co stać moich znajomych pracujących w Polsce, i tych, którzy pracują za granicą. Nie biorę sobie tego z kosmosu.
Skoro piszesz, że za rok dościgniemy Portugalię czy Grecję to weźmy na tapetę emerytury. W Grecji średnia emerytura to ponad 900 euro a w Polsce 400 euro. Przyznasz, że wygląda to tragicznie a są tacy, którzy dostają 1000zł i to wcale nie jest mała grupa ludzi. Także jak popatrzymy z perspektywy przeciętnego obywatela to nawet do takiej Grecji, która niby była pogrążona w kryzysie nam bardzo daleko. Jedyne czym równamy do zachodniej Europy to cenami. Dochodzi do tego, że ludzie mieszkający przy granicy z Niemcami jeżdżą do nich na zakupy. Brzmi absurdalnie, ale niestety taka jest rzeczywistość.

Tommy, a prowadziłeś kiedyś firmę za granicą? Nawet jeśli nie to wiesz, że tam jest zupełnie inna bajka. No i powiedz dlaczego nie równamy w tym aspekcie do krajów Europy zachodniej? Przecież ta biurokracja, podatki i ZUS to jest ku*** dramat w tym kraju a będzie jeszcze gorzej, bo z czegoś na te 500 plus trzeba brać. Służba zdrowia następny temat, jak nie pójdziesz prywatnie za grube siano to możesz sobie czekać do usranej śmierci na termin. Kumpel niedawno nabawił się kontuzji barku to termin ma na 2022 a prywatnie za zabieg musi wyjebać 13 koła.

Sorry za OT.
:lol:

Marcin
Posty: 3089
Rejestracja: 27.02.2007, 12:38
Lokalizacja: StylKibica.net

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Marcin » 10.08.2019, 21:45

Do Płocka tęczowi zjeżdżali z każdej strony Polski. Przygotowany był specjalny parking na autokary (eskortowane od granic miasta) oraz całe miejsce zbiórki zapchane dużą ilością aut.

Obrazek

Ilość białych kasków największa a w historii Płockich marszów.
https://www.youtube.com/watch?v=-aPhgf-kgWw

ban82
Posty: 949
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: ban82 » 10.08.2019, 23:46

Towariszcz Komandir . Ja mam do Ciebie jedno pytanie. Czy gdybyśmy nie byli w Unii to żyło by nam sie lepiej??

naPravo
Posty: 5
Rejestracja: 29.10.2016, 12:22

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: naPravo » 11.08.2019, 13:58

VAR1312 pisze:
11.08.2019, 13:54
TommyShelby pisze:
11.08.2019, 05:53
Towariszcz Komandir pisze:
10.08.2019, 21:22
No i powiedz dlaczego nie równamy w tym aspekcie do krajów Europy zachodniej? Przecież ta biurokracja, podatki i ZUS to jest ku*** dramat w tym kraju a będzie jeszcze gorzej, bo z czegoś na te 500 plus trzeba brać.
Mi tego nie musisz tłumaczyć. Powiedz to idiotom, którzy oddają głos na PiS, choć władza kradnie, ale się dzieli. Polska już teraz jest kolosem na glinianych nogach, który pierdolnie z hukiem, ale rozdawnictwo musi być, by ciemny Kowalski wiedział, gdzie postawić iks na jesień. Kraj tępiący inteligencję i małą przedsiębiorczość daleko nie zajdzie, a dojezdzanie pracującą podatkami pracującą tkankę po to, by obsłużyć socjal, to pewny samobój. Zapiszcie sobie tego posta, za 5 lat zrozumiecie.

A tak z ciekawości, to na kogo ty oddajesz swój głos?
Oczywiście na spierdoline lewostronna,obczaj typa w dziale polityka

Prawilnyy
Posty: 487
Rejestracja: 23.04.2019, 16:59

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Prawilnyy » 11.08.2019, 14:26

A ci wyzej sobie z lewackim patafianem dyskutuja w najlepsze o sytuacji w kraju.Komedia co tu sie dzieje.

Slavia_ZSC
Posty: 278
Rejestracja: 08.03.2011, 07:59

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Slavia_ZSC » 11.08.2019, 15:41

TommyShelby pisze:
10.08.2019, 13:28
Slavia_ZSC pisze:
10.08.2019, 12:08
Problemem jest UE, a szczególnie środowiska liberalne, libertańskie i lewicowe.
Widzisz, kolego, ja doskonale rozumiem, o czym piszesz, problem jest jednak inny. Nie wiem, ile masz lat, i ile mają osoby wypowiadając się w tym temacie, ale wnioskuję, że przed 89 sporej części z Was nie było, a już na pewno nie pamiętacie, jak wyglądała Polska w czasach tzw. komuny. Było naprawdę biednie, a malolaty, wychowane w 2000 roku na PSX c**** wiedzą o tamtych czasach. Wtedy wizja tzw. Zachodu, to była przepaść, jak zderzenie z pociągiem. Dam głowę, że każdy, naprawdę każdy dorosły Polak z tamtych czasów brałby w ciemno wizję tej zepsutej Europy w zamian za możliwość dostania paszportu i kupienia sobie Marlboro poza Pewexem czy Baltoną (ktoś to pamięta?) Dla mnie wejście Polski do UE było naprawdę czymś, bo nagle się okazało, że nie będziesz musiał stać po schabowe w kolejce przez godzinę, a może się doczekasz, co nie było takie oczywiste. Ceną za równanie do poziomu życia na Zachodzie było m. in. to, że musieliśmy przyjąć ich wartości - szacunek i tolerancję dla wszystkich. Wtedy każdy brał to w ciemno i w chuju miał LGBT, gdy czekał rok w kolejce po pralkę. W chuju. Teraz poziom życia jest zupełnie inny, dogoniliśmy Europę, każdy ma pracę i auto, o ile chce mieć. Ale ta zła UE dalej wymaga od nas, żebyśmy respektowali te wartości - tolerancja dla wszystkich... Dla mniej bystrych i młodych przypomnę - to my tam chcielibyśmy być, bo to oznaczało lepsze życie, nikt nas tam na siłę nie brał. Nie dziwię się, że UE nadal myśli, że będziemy respektować ich prawa. Ja im się nie dziwię, dali nam od zajebania pieniędzy we wszystkich projektach wyrównujących, i czegoś oczekują w zamian. Pomyślcie trochę, polityka na takim szczeblu to coś więcej niż rozkminka nad tym, by komuś jebnąć kamieniem w Białym. Z LGBT w taki sposób nie wygracie. Niech każdy ma swoim podwórku pracuje na dobro Polski, czyta bajki o mamie i tacie swoim dzieciom, uczy ich szacunku dla rodziny i pracy. Tylko w taki sposób zbudujemyelazy kraj, każdy kamień rzucony w pedała to gaszenie pożaru benzyną.
Co ma wizja dostania paszportu, czyli względy egzystencjalne (uprzedmiotowienie) do organizowania sobie życia społecznego zgodnie z wyznawanymi wartościami (upodmiotowienia)? Mentalnie zatrzymałeś się w komunie, że masz wiecznie podkulony ogon przed tym "zachodem"? To, że pamiętam koniec komuny i początek lat 90tych, nie oznacza, że godzę się na wszystko co zachód niesie. W poprzednim poście jasno napisałem jak widzę trwanie Polski w Unii. Przede wszystkim cenię unię gospodarczą. To jaka będzie Unia zależy od nas i reszty jej członków. Jakieś światełko w tunelu jest co pokazują Polska i Węgry. W Niemczech, Francji Włoszech też widać jakieś symptomy przebudzenia, nie wspominając o UK. Duży plus, że odsunięto lewicowych liberałów od władzy w PE. Czas pokaże czy ta Niemka (z rzekomo chrześcijańskiej partii) będzie miała jakąś wolę do zmian.
Boli mnie, gdy wyrzucam dodatki z gAZETY, widząc oczami myśli padające lasy. „Dom” wyrzucam – dąb pada. „Turystykę” – lipa. „Komunikaty” – świerki jak zimowe kwiaty. „Auto-moto” – jak maszty upadają sosny. „Supermarket” – to modrzew, klon – „Nieruchomości”. „Mój Komputer” – i buk się korzeniem nakrywa. A z każdym precz dodatkiem ich żywicą krwawię.

"NOCNA ZMIANA", "OSZOŁOM"

Prawilnyy
Posty: 487
Rejestracja: 23.04.2019, 16:59

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Prawilnyy » 11.08.2019, 19:20

Przeciez ue to neokomuna.Same zakazy i mowienie co mozemy a czego nie,co mozemy produkowac,co jesc itd.A podskoczyc nie mozna bo karami nas dopierdola.
Ci co doprowadzili do tego ze weszlismy do ue powinni wisiec za zdrade Polski.

Kadm
Posty: 235
Rejestracja: 19.10.2008, 12:29

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Kadm » 11.08.2019, 20:00

TommyShelby pisze:
10.08.2019, 13:28
Widzisz, kolego, ja doskonale rozumiem, o czym piszesz, problem jest jednak inny. Nie wiem, ile masz lat, i ile mają osoby wypowiadając się w tym temacie, ale wnioskuję, że przed 89 sporej części z Was nie było, a już na pewno nie pamiętacie, jak wyglądała Polska w czasach tzw. komuny.
Nie trzeba żyć w czasach komuny, żeby wiedzieć jak wyglądało wtedy życie. Zaskoczę cię, ale ogromna ilość Polaków ma pojęcie czym była komuna i poza bardzo starymi ludźmi, dużą częścią polityków oraz niewyedukowanej młodzieży, to nikomu do tych czasów nie tęskno.



Było naprawdę biednie, a malolaty, wychowane w 2000 roku na PSX c**** wiedzą o tamtych czasach. Wtedy wizja tzw. Zachodu, to była przepaść, jak zderzenie z pociągiem. Dam głowę, że każdy, naprawdę każdy dorosły Polak z tamtych czasów brałby w ciemno wizję tej zepsutej Europy w zamian za możliwość dostania paszportu i kupienia sobie Marlboro poza Pewexem czy Baltoną (ktoś to pamięta?)
Wiedzą tyle, na ile się wyuczyli. Nie nie doceniaj ludzi, bo się bardzo przejedziesz. Jak już wcześniej wspomniałem, ludzie wiedzą czym była komuna i robią wiele, żeby nie pozwolić politykom na powrót do tych czasów.
Poza tym, europa wtedy nie była tak bardzo zepsuta jak teraz. Te całe szambo wyjebało po 2005 roku, kiedy to do Niemiec zaczęli zjeżdżać turki na potęgę, co zmieniło politykę niemiec, a za nimi poszła reszta unii.
Tego ci na onecie czy w gazecie wyborczej nie napiszą, ale budżet bardzo ucierpiał przez emigrację, dlatego starają się wciskać imigrantów wszystkim sąsiednim krają, zasłaniając się "solidarnością" UE.


Dla mnie wejście Polski do UE było naprawdę czymś, bo nagle się okazało, że nie będziesz musiał stać po schabowe w kolejce przez godzinę, a może się doczekasz, co nie było takie oczywiste.
Polska weszła do Unii Europejskiej w 2004 roku, komuna w Polsce upadła w 1989 roku.
Nie przypominam sobie, żebym musiał stać po 90 roku godzinę w kolejce po schabowe(chyba, że okres świąteczny lub po wypłacie)
Braki w sklepach były oczywiste, ale w 1984, czyli na 20 lat przed wejściem Polski do UE.

Coś ci się widocznie strasznie j**** w deklu, skoro uważasz że przed wejściem Polski do UE, było u nas jak przed 1989.

Ceną za równanie do poziomu życia na Zachodzie było m. in. to, że musieliśmy przyjąć ich wartości - szacunek i tolerancję dla wszystkich. Wtedy każdy brał to w ciemno i w chuju miał LGBT, gdy czekał rok w kolejce po pralkę.
Do poziomu życia na zachodzie brakuje nam jeszcze kilkadziesiąt lat, składa się na to wiele czynników, ale nie są nimi szacunek i tolerancja, ponieważ szacunek dla kogoś lub czegoś, jak i tolerancja to są sprawy w 100% osobiste. Narzucanie takich rzeczy z góry, to jest pierdolony faszyzm, a nie tolerancja.

Poza tym, jak czekałeś po 2004 rok na pralkę, to widocznie jesteś jakimś wioskowym głupkiem, którego każdy jebał jak się dało.
Teraz poziom życia jest zupełnie inny, dogoniliśmy Europę, każdy ma pracę i auto, o ile chce mieć. Ale ta zła UE dalej wymaga od nas, żebyśmy respektowali te wartości - tolerancja dla wszystkich... Dla mniej bystrych i młodych przypomnę - to my tam chcielibyśmy być, bo to oznaczało lepsze życie, nikt nas tam na siłę nie brał.
Nie dogoniliśmy europy i prędko nie dogonimy patrząc na to, co robił poprzedni rząd jak i to co robi aktualny rząd.
Bezrobocie w Polsce oscyluje w okolicach 7%, ale warto zauważyć, że to jest bezrobocie rejestrowane, rzeczywiste jest w okolicach 11%.
Co do samochodów, to dogonimy europę, jak każdy będzie miał samochód nie starszy niż 5 lat, bo na dzień dzisiejszy to Polacy jeżdżą najstarszymi samochodami w europie.

UE nie ma prawa wymagać od nikogo, kogo ma szanować czy tolerować, ale o tym już pisałem. Tolerancja może dotyczyć rządu, ale nie obywateli.

A czy wejście do UE oznaczało lepsze życie? Owszem, ale nie dla zwykłego, szarego obywatela. Dla takich ludzi nie zmieniło się zbyt wiele. Nadal ponad 70% Polaków nie zarabia powyżej 2,5 tysiąca netto.
Najniższa krajowa w Polsce w przeliczeniu na euro to 410€.
Biorąc pod uwagę inflację, nie zmieniło się wiele od czasów przed wejściem do UE.

Nie dziwię się, że UE nadal myśli, że będziemy respektować ich prawa. Ja im się nie dziwię, dali nam od zajebania pieniędzy we wszystkich projektach wyrównujących, i czegoś oczekują w zamian.
Dać, to ci może ktoś co najwyżej w gębę.
Nie masz zielonego pojęcia, na jakiej zasadzie działa finansowanie z UE.
W skrócie powiem ci, że unia nic nie daje, a pożycza. Te pieniądze trzeba zwrócić.
KibicŁKS pisze:A ja mam pytanie. Czy pzpn zmniejszy kare Widzewowi jeżeli zszyją flage i zwroca ja Legii??

Jaskół
Posty: 294
Rejestracja: 25.08.2013, 10:05

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Jaskół » 11.08.2019, 20:16

Shelby j**** PiS za to, że ''rozdaje'' pieniądze a UE za to samo chwali. Gdzie tu logika? Ja nie wiem jak typ, który podobno ma własną firmę nie ogarnia, że przecież te pieniądze trzeba będzie zwrócić. Za darmo to ci nawet żona d*** nie da.
''Znasz już koszernej demokracji smak
A tolerancji knebel dławi, gdy chcesz krzyczeć
Poczucie ciągłej winy, w którym chcą byś trwał
By cię uciszyć ksenofobią szantażują kraj...''

Seth Gecko
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 477
Rejestracja: 27.02.2007, 09:04
Lokalizacja: Youtube

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Seth Gecko » 11.08.2019, 22:42

TommyShelby pisze:
10.08.2019, 09:33
Seth Gecko pisze:
10.08.2019, 00:12
Zacytuj i podaj źródło, gdzie niby twierdzą, że homosie "walczyli w powstaniu warszawskim"? "
My, niżej podpisani, żyjący jeszcze Powstańcy Warszawscy, wyrażamy nasze oburzenie w związku z wypowiedzią ks. Arcybiskupa Metropolity Krakowskiego wygłoszoną w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

Nie wiemy, ile – wśród naszych koleżanek i kolegów – było osób, którym Stwórca nadał cechy określane dzisiaj mianem LGBT. Wiemy tylko, że byli wśród nas, walczyli i umierali. I należy Im się pamięć, szacunek i modlitwa.

Nie mają z tym nic wspólnego słowa wygłoszone przez Księdza Arcybiskupa, wobec których – jako chrześcijanie i koledzy Powstańcy – wyrażamy głęboki sprzeciw.

Inicjatorką oświadczenia jest Anna Przedpełska-Trzeciakowska. Kobieta w Powstaniu pełniła funkcję sanitariuszki o pseudonimie „Grodzka”. Po wojnie została tłumaczką literatury angielskiej i amerykańskiej, zaś w latach 80. działała na rzecz internowanych i więźniów politycznych w Prymasowskim Komitecie Pomocy Osobom Pozbawionym Wolności i ich Rodzinom. Rok temu otrzymała tytuł Honorowej Obywatelki Warszawy.

Do znalezienia choćby na oficjalnym na Twitterze.
Czyli nie wiedzą ilu ich było, a co istotniejsze czy w ogóle byli? Uważają że byli i to wszystko. Myślałem że walczył chociaż jakiś jeden pluton, o którym nigdy nie słyszałem. Chociaż ksywa "Grodzka" z czymś mi się kojarzy;)
Gdyby nie było muzułmanów i UE nie rozsypała się z hukiem w najbliższej przyszłości, i gdyby UE była wiecznie żywa jak towarzysz Lenin, i gdy w końcu UE wyprałaby mózgi dzieciom w szkołach/przedszkolach, to pewnie "znaleźli" by żyjącego powstańca, który by napisał, że zoofile i nekrofile też "zapewne" byli w ich szeregach. Tylko co to ma wspólnego z rzeczywistym powstaniem, poza obrażaniem BOHATERÓW? Może i był tam jakiś pedał czy kilku. Powtarzam MOŻE. Ale jaki to miało wpływ na powstanie? Ludzie walczyli tam o polską POLSKĘ, a nie rządzoną przez wroga czyli sowietów. Preferencje kilku osób nie miały na to najmniejszego znaczenia.
TommyShelby pisze:
10.08.2019, 20:38
Dzieci w kominach, sterowani przez system, nigdy nie będą wiedzieć, o co walczą. Nigdy.
Masz na myśli antifę?
VAR1312 pisze:
11.08.2019, 13:54
TommyShelby pisze:
11.08.2019, 05:53
Towariszcz Komandir pisze:
10.08.2019, 21:22
No i powiedz dlaczego nie równamy w tym aspekcie do krajów Europy zachodniej? Przecież ta biurokracja, podatki i ZUS to jest ku*** dramat w tym kraju a będzie jeszcze gorzej, bo z czegoś na te 500 plus trzeba brać.
Mi tego nie musisz tłumaczyć. Powiedz to idiotom, którzy oddają głos na PiS, choć władza kradnie, ale się dzieli. Polska już teraz jest kolosem na glinianych nogach, który pierdolnie z hukiem, ale rozdawnictwo musi być, by ciemny Kowalski wiedział, gdzie postawić iks na jesień. Kraj tępiący inteligencję i małą przedsiębiorczość daleko nie zajdzie, a dojezdzanie pracującą podatkami pracującą tkankę po to, by obsłużyć socjal, to pewny samobój. Zapiszcie sobie tego posta, za 5 lat zrozumiecie.

A tak z ciekawości, to na kogo ty oddajesz swój głos?
Podbijam pytanie, tylko konkretnie na jaką partię? Nie chciałbym oddać swojego głosu (i mojej rodziny) na ciemiężców wysysających to co najlepsze z pracującej tkanki społeczeństwa.
Kadm pisze:
11.08.2019, 20:00
TommyShelby pisze:
10.08.2019, 13:28
Widzisz, kolego, ja doskonale rozumiem, o czym piszesz, problem jest jednak inny. Nie wiem, ile masz lat, i ile mają osoby wypowiadając się w tym temacie, ale wnioskuję, że przed 89 sporej części z Was nie było, a już na pewno nie pamiętacie, jak wyglądała Polska w czasach tzw. komuny.
Nie trzeba żyć w czasach komuny, żeby wiedzieć jak wyglądało wtedy życie. Zaskoczę cię, ale ogromna ilość Polaków ma pojęcie czym była komuna i poza bardzo starymi ludźmi, dużą częścią polityków oraz niewyedukowanej młodzieży, to nikomu do tych czasów nie tęskno.
TommyShelby pisze:
10.08.2019, 13:28
Było naprawdę biednie, a malolaty, wychowane w 2000 roku na PSX c**** wiedzą o tamtych czasach. Wtedy wizja tzw. Zachodu, to była przepaść, jak zderzenie z pociągiem. Dam głowę, że każdy, naprawdę każdy dorosły Polak z tamtych czasów brałby w ciemno wizję tej zepsutej Europy w zamian za możliwość dostania paszportu i kupienia sobie Marlboro poza Pewexem czy Baltoną (ktoś to pamięta?)
Wiedzą tyle, na ile się wyuczyli. Nie nie doceniaj ludzi, bo się bardzo przejedziesz. Jak już wcześniej wspomniałem, ludzie wiedzą czym była komuna i robią wiele, żeby nie pozwolić politykom na powrót do tych czasów.
Poza tym, europa wtedy nie była tak bardzo zepsuta jak teraz. Te całe szambo wyjebało po 2005 roku, kiedy to do Niemiec zaczęli zjeżdżać turki na potęgę, co zmieniło politykę niemiec, a za nimi poszła reszta unii.
Tego ci na onecie czy w gazecie wyborczej nie napiszą, ale budżet bardzo ucierpiał przez emigrację, dlatego starają się wciskać imigrantów wszystkim sąsiednim krają, zasłaniając się "solidarnością" UE.
TommyShelby pisze:
10.08.2019, 13:28
Dla mnie wejście Polski do UE było naprawdę czymś, bo nagle się okazało, że nie będziesz musiał stać po schabowe w kolejce przez godzinę, a może się doczekasz, co nie było takie oczywiste.
Polska weszła do Unii Europejskiej w 2004 roku, komuna w Polsce upadła w 1989 roku.
Nie przypominam sobie, żebym musiał stać po 90 roku godzinę w kolejce po schabowe(chyba, że okres świąteczny lub po wypłacie)
Braki w sklepach były oczywiste, ale w 1984, czyli na 20 lat przed wejściem Polski do UE.

Coś ci się widocznie strasznie j**** w deklu, skoro uważasz że przed wejściem Polski do UE, było u nas jak przed 1989.

TommyShelby pisze:
10.08.2019, 13:28
Ceną za równanie do poziomu życia na Zachodzie było m. in. to, że musieliśmy przyjąć ich wartości - szacunek i tolerancję dla wszystkich. Wtedy każdy brał to w ciemno i w chuju miał LGBT, gdy czekał rok w kolejce po pralkę.
Do poziomu życia na zachodzie brakuje nam jeszcze kilkadziesiąt lat, składa się na to wiele czynników, ale nie są nimi szacunek i tolerancja, ponieważ szacunek dla kogoś lub czegoś, jak i tolerancja to są sprawy w 100% osobiste. Narzucanie takich rzeczy z góry, to jest pierdolony faszyzm, a nie tolerancja.

Poza tym, jak czekałeś po 2004 rok na pralkę, to widocznie jesteś jakimś wioskowym głupkiem, którego każdy jebał jak się dało.
TommyShelby pisze:
10.08.2019, 13:28
Nie dziwię się, że UE nadal myśli, że będziemy respektować ich prawa. Ja im się nie dziwię, dali nam od zajebania pieniędzy we wszystkich projektach wyrównujących, i czegoś oczekują w zamian.
Dać, to ci może ktoś co najwyżej w gębę.
Nie masz zielonego pojęcia, na jakiej zasadzie działa finansowanie z UE.
W skrócie powiem ci, że unia nic nie daje, a pożycza. Te pieniądze trzeba zwrócić.
Miałem napisać coś w tym guście, ale z braku czasu odłożyłem na później. Dzięki że mnie wyręczyłeś.
Jaskół pisze:
11.08.2019, 20:16
Shelby j**** PiS za to, że ''rozdaje'' pieniądze, a UE za to samo chwali. Gdzie tu logika? Ja nie wiem jak typ, który podobno ma własną firmę nie ogarnia, że przecież te pieniądze trzeba będzie zwrócić.
Pewnie jest lewakiem i uprawia propagandę. A ta firma, "w której wszyscy dobrze zarabiają i są szczęśliwi", to być może "działa" na squacie. To tylko internet i każdy może napisać wszystko. Ja mogę napisać, że mam ponad 60 000 000 na koncie, bo wygrałem w euro jackpot. I kto to sprawdzi? To nic że moje konto nigdy nie widziało 1/60 tej liczby.
Slavia_ZSC pisze:
10.08.2019, 12:08
Problemem jest UE, a szczególnie środowiska liberalne, libertańskie i lewicowe. Gdyby u władzy tam nie były osoby pokroju Timermmansa, to nikt w Polsce i na Węgrzech nie słyszałby o prześladowaniach LGBT. Rozgrywka jest w Brukseli, gdzie niektórym nie wystarcza unia gospodarcza i chcą ją poszerzyć, wprowadzić wspólne prawo dot. aspektów życia społecznego. Dlaczego w UE nie zakazano promowania komunizmu, tak jak nazizmu? Bo pokolenie rewolucji obyczajowej 68 roku jest u steru. To sa ludzie o lewicowych i liberalnych pogladach, dawniej sponsorowani przez Moskwe. Polska racją stanu jest przeciwstawianie sie temu neokołchozowi. Wchodziliśmy do unii gospodarczej, z wolnym przepływem kapitału i ludzi (przynajmniej w teorii). Nic ponad to. Już widzę protesty na zachodzie gdyby to Polska chciała regulować im życie, zakazać aborcji czy małżeństw gejów.
Dokładnie w punkt.

Nie rozumiem też niektórych wpisów, jakoby przyłączenie do UE uratowało nas przed wszystkim co najgorsze. Owszem przyłączenie do UE ma wiele plusów. Takie jak przejazd przez UE bez paszportów i stania w kolejce na granicy. Lepsze drogi. Ludzi na więcej stać coś kupić, co widać choćby po samochodach.
Ale w takiej Polsce pomiędzy 1989 a 2004 też ludzie żyli. Jedni mieli lepiej, drudzy gorzej. Ci bardziej przedsiębiorczy zawsze spadną na cztery łapy.
Jak ktoś jeździ nie tylko na Zachód Europy, ale też na Wschód, to ma jakieś porównanie. Weźmy taką Ukrainę i Rosję. Na Ukrainie wiele dróg jest fatalnych (lub nawet gorzej). W Rosji z tego co widziałem to ok. Wielu młodych z Ukrainy wyjeżdża do pracy, problem z pracą w swoim kraju na Ukrainie. Duży minus.
Ale za to: I Ukraińcy i Rosjanie mają konkretną korbę na punkcie swojego kraju. Duży plus. Ukraińcy czasami nawet ogrodzenia malują w narodowe barwy. Rosjan od zajechania w koszulkach "Rosja". Pełno pomników, darmowych muzeów, wystaw, parków poświęconych ojczyźnie.
Wielkie ustawki bez konsekwencji. Mega plus;) Niektórzy ruscy chuligani się żalą, że po jakiejś "akcji" musieli siedzieć 3h na komendzie. I to koniec konsekwencji. Kurw.a przecież gdyby u nas tak było, to te wszystkie szmaty z tęczowymi torebkami szybko by zniknęły z naszych ulic.
Co ważniejsze patrioci w tych krajach są szanowani, a u nas UE wspiera wszelkie nowotwory, które szkalują narodowców i patriotów. Często nazywają nas faszystami czy nazistami. Czerwone skurwysyny. Jakoś nie potrafią "dostrzec", że komunizm ma więcej ofiar na sumieniu, niż nazizm. Jak ktoś nosi sierp i młot czy Che Fujarę, to jest ok. Oczywiście w biały dzień przed kamerami, nie daj Boże po osiedlu wieczorem, bo mógłby się naciąć.
Weźmy też pod uwagę wygląd takich Ukrainek czy Rosjanek. Prawie wszystkie szczupłe, jest na czym oko zawiesić. Całkiem tak jak u nas kilkanaście (?) lat temu. Pamiętam jak wielu moich kolegów wyśmiewało się z Angielek, jakie są spasione. Nie to co nasze Polki. I rzeczywiście w Polsce, aż się człowiek uśmiechał, gdy się patrzyło na nasze kobiety. Teraz jak patrzę na wiele naszych młodych kobiet (oczywiście nie wszystkie), to przypomina mi się Anglia.
Ale to raczej nic dziwnego, gdy mleko w sklepie jest tylko z nazwy i koloru mlekiem, bo przetworzone i "wzbogacone" smakowo i żeby jak najdłużej było "świeże" jest oczywiście CHEMICZNIE. Znam ludzi którzy zostali zmuszeni przez chorobę zmuszeni przejść na dietę, bez wspomagaczy smakowych i innej chemii. Okazywało się wtedy, że w supermarketach nie bardzo co mogli kupić do jedzenia. Bez dalszych konsekwencji dla swojego zdrowia. Do tej chemii w jedzeniu są oczywiście dla dzieci też przymusowe szczepionki (kombajny czyli szczepionki od razu na kilka chorób). Później się dziwią że jest eksplozja autyzmu czy innych chorób, które eliminują człowieka z normalnego życia. Oczywiście to wszystko najbardziej dotyka dzieci, bo one najbardziej reagują na chemię w jedzeniu, czy też jeśli mają chwilowo osłabiony organizm, na kilka wszepionych chorób na raz.
Plus próba niszczenia świadomości narodowej. Równają patiotyzm z czymś złym, wprowadzają szkoły "przyjazne" LGBT. Jakieś chore podręczniki o 2 tatusiach. Promują margines społeczeństwa,jakichś chorych psychicznie ludzi, kosztem większości.
Osobiście wolałbym żyć w biednym, ale zdrowym kraju. j**** UE. Wolę postać w kolejce na granicy, wyrobić paszport i wizę. Telepać się starą fura po dziurach, szukać pracy i "kombinować, niż żyć w takim gównie.
Osobiście uważam że "dzięki" muzułmanom UE rozsypie się w ciągu kilkunastu (max 30 lat). Więc pobieranie dotacji/kredytów od UE jest w porządku, wkrótce i tak nie będzie komu oddać.
Dzieci wesoło wybiegły ze szkoły. Zapaliły papierosy, wyciągnęły flaszki. Chodnik zapluły, ludzi przepędziły. Siedzą na ławeczkach i ryczą do siebie. Wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy...

ban82
Posty: 949
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: ban82 » 11.08.2019, 23:06

A stałeś na tej granicy kiedyś?? Bo ja stałem pół dnia, jadąc przez Czechosłowacje do Austrii rozjebanym maluchem we czwórke. Chore czasy które oby nigdy nie wróciły. Zresztą powiedz to tym milionom które wyjechały i ciekawe czy sie z Tobą zgodzą.

Seth Gecko
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 477
Rejestracja: 27.02.2007, 09:04
Lokalizacja: Youtube

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Seth Gecko » 11.08.2019, 23:17

Tylko pół dnia? I tylko raz? To c**** stałeś i tylko raz:)

Austriacy to lubili Polaków potrzymać na granicy. Wszyscy inni jechali, tylko nie autobusy z polską rejestracją.

Ale i tak wolabym żeby było więcej zdrowych dzieci w Polsce. Chociaż ty pewnie wolisz nie?
Dzieci wesoło wybiegły ze szkoły. Zapaliły papierosy, wyciągnęły flaszki. Chodnik zapluły, ludzi przepędziły. Siedzą na ławeczkach i ryczą do siebie. Wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy...

ban82
Posty: 949
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: ban82 » 11.08.2019, 23:31

A przecież ja nie napisałemn że raz ;)
Każdy by pewnie wolał ale jest jak jest. Mnie bardziej przeraża jak patrze ile małych "grubasów" łazi po ulicach.

Seth Gecko
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 477
Rejestracja: 27.02.2007, 09:04
Lokalizacja: Youtube

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Seth Gecko » 12.08.2019, 00:00

Napisałeś jakby te pół dnia było Twoim najdłuższym postojem. Osobiście to stałem najdłużej na austriackiej granicy i było to co najmniej kilkanaście godzin, Przy czym przejeżdżałem przez tę granicę nie raz i ZAWSZE Polacy stali, a rejestracje innych krajów przejeżdżały niemal od razu.
Dzieci wesoło wybiegły ze szkoły. Zapaliły papierosy, wyciągnęły flaszki. Chodnik zapluły, ludzi przepędziły. Siedzą na ławeczkach i ryczą do siebie. Wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Biały,, Emigrant64, ŚWH i 343 gości