www.warhouse.pl

Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Zimnyy
Posty: 142
Rejestracja: 19.04.2018, 16:12

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Zimnyy » 31.07.2019, 11:37

Tylko też nie można popaść w paranoje że ateizm czyni ludzi skurwysynami albo egoistami (brak moralności) teraz żyjemy w kraju katolickim (głęboko wierzącym, obchodzimy regularnie wszystkie święta) a dalej nie widać na ulicach tej miłości do bliźniego i większość łamie przykazania, pokaż mi ludzi którzy żyją zgodnie z dekalogiem w codziennym życiu a nie wycierają sobie gębe zydowskim bogiem jak jest potrzeba albo jakiś wróg pojawia sie na horyzoncie


są pewne wartości które od lat przekazuje kościół czy religie (przez niektórych rozumiane opacznie) i sporo przykazań nawołuje zeby byc po prostu dobrym ale jeżeli mamy być dobrzy i normalni wierząc w klamstwa o Bogu który czuwa nad naszym narodem i spowiadać sie przed kimś to słabo, mamy za sobą lata rozbiorów, komunizm mnóstwo cierpienia i nigdy zaden Bog nie wstawil sie za nami ;)
nie uznajemy słowa kompromis, to już zbyt blisko do kompromitacji.



kivloff
Posty: 529
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: kivloff » 31.07.2019, 11:45

Jakbym czytał Wyborczą albo jakiś Tygodnik Powszechny...

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: kat. » 31.07.2019, 12:04

Lewactwo nie walczy z religią jako taką, tylko z kościołem. I nie w imię prawdy, tylko widzą w nim "hamulcowego" dla swoich "ideałów". Tak jak kolega wyżej pisał - błędne koło się zamknie, jak zamiast tych niedobrych, spowiadających księży, podziękują im za utorowanie drogi islamiści. Nie chodzę do kościoła, ale jak ma do wyboru wspierać ten słabnący i zaściankowy kościół albo opłacaną filozofię "nowego porządku", no to wybór jest prosty.

Ósmy Pasażer
Posty: 74
Rejestracja: 28.08.2013, 13:29

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Ósmy Pasażer » 31.07.2019, 14:56

kivloff pisze:
30.07.2019, 23:33
Prawilnyy pisze:
30.07.2019, 20:37
kivloff pisze:
30.07.2019, 13:38
Przecież było w tym roku od c**** tych marszów. Przeszło i poszło - nikt ich nie wałkował, dopóki nie odbył się ten w Białymstoku. Myślący ludzie w Polsce nie będą tańczyć jak im pedalstwo gra. Natomiast te 5% to szacunkowa część idiotów Twojego pokroju, którzy jak im "ulica" powie, że mają robić to czego od nich oczekuje pedalstwo, to ochoczo się wezmą do roboty. Bo "ulica".

To Ty napisałeś, że jak pedalstwo potraktować agresywnie to "lewackich śmieci c*** strzela". Jakby ich c*** strzelał to by zamknęli mordy, ale oni od tygodnia trąbią o tym na prawo i lewo. Albo jesteś totalnym idiotą, albo jesteś od nich. Nie ma trzeciej możliwości.
A pamietasz jak trabili wszyscy przed Marszami Niepodleglosci i jak lewactwo kwiczalo?I co mielismy odpuscic te Marsze bo sie k**** lewackie pruly caly czas?A jak smieci z niemiec z antify pozapraszali to tez mial ich nikt nie lac bo w wyborczej i tvn by plakali?Jebnij sie w glowe jeden z drugim ze swoimi gowno wartymi teoriami.Na szczescie zyjecie tylko w internecie.
A pamiętam. Pamiętam, że wtedy importowana antifa pobiła rano przed marszem jakichś rekonstruktorów, i to właśnie przedstawienie lewactwa jako agresorów i prowodyrów, pomimo istnienia nieprzychylnych mediów, spowodowało korzystną dla nas reakcję społeczeństwa. Akurat ten przykład jest wyśmienity, do tego, żeby wykazać, że nie powinniśmy być stroną atakującą i że ogólnie p********* kocopoły od paru dni. Albo z głupoty, albo z sympatii do pedalstwa.
Ósmy Pasażer pisze:
30.07.2019, 22:08
Kivloff, nie napinaj się tak przez kabel, bo po pierwsze to trochę żenujące, po drugie obaj nie lubimy pedryli, więc po co te pseudo zabawne teksty o czytaniu? Naprawdę chcesz mi tak "dojebać"?
Konkretnego przykładu o skuteczności braku reakcji cięgle nie podałeś. Polska? Ale przecież co chwilę są informacje o atakach na pedałów i różnej maści lewaków. Są marsze równości i jednocześnie naprzeciwko staje wiara chętna do kontry. Czasem coś się wydarzy, częściej jest spokój, ale jednak jest aktywny sprzeciw.
Ośmieszać ich? Gdzie, w zinach dla kibiców czy oprawami ? W rozmowach z "normalnymi" ludźmi? Owszem, sam to praktykuje, ale wytatuowany, wygolony koleś, co ma nawet rację i tak przegrywa z panią w tv, co ma smutną minę, gdy Zdzichu i Max chcą atoptować dziecko, ale zła Polska im zabrania.
Masz media, które ośmieszą pederastów i dotrą do mas? Może są politycy z dużym poparciem, którzy powiedzą "dość cwelom" i nie ugną im się kręgosłupy pod nawałem zagranicznej krytyki ?
No kto ma ich przedstawiać jako niebezpieczeństwo? Internet pełen cenzury?
Jakieś 15 lat temu myślałem zupełnie jak Ty, jednak obserwując zachód i to jak wciskają się do mediów czy systemu edukacji, stwierdziłem, że to bez sensu. Jak to śpiewa klasyk; do zobaczenia za dziesięć lat.
Co do Twojego pytania, naprawdę liczysz, że napiszę na publicznym forum o napierdalaniu pedałów ?:)

1. Skoro udzielam konkretnej odpowiedzi, uznając że zadane pytanie jest absolutnie niezasadne, a Ty odpowiedź ignorujesz i się głupio pytasz drugi raz o to samo, to uznaję to za słaby troling, i odpowiadam w takim, a nie innym stylu.
2. Przecież wiadomo, że proces ma swoją dynamikę, i to, że zdarzyło się to częściej w ostatnim miesiącu nie sprawi, że od jutra będą mogli adoptować dzieci. A patrząc w perspektywie ostatnich kilku lat - nie, nie ma "co chwilę informacji o atakach na pedałów i różnej maści lewaków". Nie w znacząco istotnym natężeniu. I tak powinno zostać.
3. Jest do wykręcenia śruba o gnieździe krzyżowym. To, że nie mam odpowiedniego śrubokrętu, za to posiadam młotek, nie oznacza, że napierdalanie jak pojebany śruby młotkiem rozwiąże mój problem.
4. Ja nie atakuję tych sytacji gdzie staje wiara i jest spokój. Technicznie rzecz biorąc zareagowałem na wpisy potencjalnego prowokatora lub intelektualnej ameby na temat "koktajli mołotowa" i "ekipy gotowej na wszystko". Widzę, że jego propaganda nie przynosi rezultatów i w zasadzie tyle mi wystarczy.
5. Przecież nie pytam czy Ty robiłeś, zrobiłbyś, coś takiego, tylko czy uważasz, że hipotetycznie takie działania obcych Ci ludzi, jak napierdalanie pedałów spowodują, że społeczeństwo uzna że postulaty pedalstwa są niewarte poparcia. Pytam, bo jeśli odpowiesz twierdząco, to po prostu uznam, że szkoda mi czasu i nie będę Cię więcej zaczepiał.
Ludzie stają naprzeciw i jest spokój, ale dlatego, że marsze pederestów są ochraniane przez spore siły policji. Nie ma opcji, aby przeszli za "zgodą społeczną". Właśnie ci, którzy chcą ich lać, są wyraźnym głosem sprzeciwu. Kilka/kilkanaście lat temu, gdy pojawiały się pierwsze marsze równości, po drugiej stronie stało kilkudziesięciu skinów plus emeryci z obrazkami matki boskiej. Obecnie, stają setki ludzi gotowych do konfrontacji. Głośny i wyraźny sprzeciw to dobra droga. Marsz Niepodległości, Marsz Patriotów, manifestacje z okazji Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, coraz huczniejsze obchodzenie różnych powstań itp, tego wszyskiego również nie było jeszcze kilknaście lat wstecz. Hasła z tych "imprez", były zarezerwowane dla skinów. Powoli, ale społeczeństwo ma coraz większą świadomość i coraz mniej wstydu, który wbijała nam do głowy komuna. Że jesteśmy nacją porywczą i ze swoistą fantazją, to bardzo dobrze. Tak Ci przeszkadzają lekko prowokacyjne hasła o "koktajlach mołotova"? To forum dla kibiców i prowokowanie leży w naszej naturze. Swastyka w klatce z Legią oznaczała, że to była ekipa nazistów ? Pozdrowienia od cyklonu B są takie straszne? Taki urok tej subkultury :)
Jaki masz ten sróbokręt krzyżakowy? Gdzie te media, politycy czy jakieś inne źródła szerokiego dostępu do mas? No jak chcesz zmieniać podejście ogółu ?

Hipotetycznie, takie działaanie jak napierdalanie pedałów, sprawia wiele radości. Tylko szkoda ludzi, którzy robią to niezamaskowani, pod okiem setek kamer.
Oczywiście, że po takich wydarzeniach, społeczeństwo nie uzna homo postulatów za godne potępienia. Jednak jest to wyraźna forma sprzeciwu i znak, że lgbtgcośtam ciągle mają przed sobą daleką drogę i sporo kasy muszą ciągnąć od swoich sponsorów. Jeśli im odpuścimy, to i tak będą się czuli prześladowani i będą to nagłaśniać w przychylnych mediach. Bijesz- źle, nie zgadzasz się na adopcję- źle, w końcu mają prawo kochać i mieć normalne rodziny. W końcu przyzwolimy na adopcję, to też będą atakowani, bo ktoś np. krzywo popatrzy na dwóch tatusiów z maluszkiem. Homofobia ma różne formy.

kivloff
Posty: 529
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: kivloff » 31.07.2019, 15:47

No więc jednak nie umiesz czytać.
Ósmy Pasażer pisze:
31.07.2019, 14:56
Tak Ci przeszkadzają lekko prowokacyjne hasła o "koktajlach mołotova"? To forum dla kibiców i prowokowanie leży w naszej naturze. Swastyka w klatce z Legią oznaczała, że to była ekipa nazistów ? Pozdrowienia od cyklonu B są takie straszne? Taki urok tej subkultury :)
W zeszłym tygodniu jacyś kretyni się pytali czemu śpiewamy "Mistrzem Polski jest Legia". Taki urok tej subkultury, że idioci potrafią wziąć wszystko dosłownie.
Ósmy Pasażer pisze:
31.07.2019, 14:56
Jaki masz ten sróbokręt krzyżakowy? Gdzie te media, politycy czy jakieś inne źródła szerokiego dostępu do mas? No jak chcesz zmieniać podejście ogółu ?
Napisałem że NIE MAM śrubokrętu.
Ósmy Pasażer pisze:
31.07.2019, 14:56
Hipotetycznie, takie działaanie jak napierdalanie pedałów, sprawia wiele radości. Tylko szkoda ludzi, którzy robią to niezamaskowani, pod okiem setek kamer.
Tylko, że przyszłość moich dzieci, mnie interesuje, i c*** mnie obchodzi czy komuś napierdalanie pedałów sprawia radość, skoro będą się przez to musiały wychowywać w jakimś spierdolonym świecie.
Ósmy Pasażer pisze:
31.07.2019, 14:56
Oczywiście, że po takich wydarzeniach, społeczeństwo nie uzna homo postulatów za godne potępienia.
No to o czym Ty chcesz ze mną rozmawiać? TO jest właśnie cel wyrażenia sprzeciwu. Nie zebranie jakiejś grupki dresiarzy i sprawianie sobie radości napierdalaniem.
Ósmy Pasażer pisze:
31.07.2019, 14:56
Jednak jest to wyraźna forma sprzeciwu i znak, że lgbtgcośtam ciągle mają przed sobą daleką drogę i sporo kasy muszą ciągnąć od swoich sponsorów. Jeśli im odpuścimy, to i tak będą się czuli prześladowani i będą to nagłaśniać w przychylnych mediach. Bijesz- źle, nie zgadzasz się na adopcję- źle, w końcu mają prawo kochać i mieć normalne rodziny. W końcu przyzwolimy na adopcję, to też będą atakowani, bo ktoś np. krzywo popatrzy na dwóch tatusiów z maluszkiem. Homofobia ma różne formy.
Powtórzę się po raz ostatni. Chodzi o to, żeby nikt im w te ich pierdolenie o prześladowaniu nie wierzył. Jedyne co można tu spierdolić, to dać im dowody tego prześladowania. Jeśli tych dwóch podkreślonych zdań nie rozumiesz, to nawet nie odpisuj.


1. Gdzie napisałem

Ósmy Pasażer
Posty: 74
Rejestracja: 28.08.2013, 13:29

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Ósmy Pasażer » 31.07.2019, 16:37

Skoro nie masz śrubokretu, to co chcesz robić ? Jak widzisz rozwiązanienie problemu z panoszącym się coraz bardziej lgbt?

"Chodzi o to, żeby nikt im w te ich pierdolenie o prześladowaniu nie wierzył. Jedyne co można tu spierdolić, to dać im dowody tego prześladowania."

Tak jak napisałem, rzekome prześladowania i dowody na to będą zawsze, gdyż mają media. Mówisz "pedał"- prześladujesz, masz problem do adopcji- prześladujesz, nie szczerzysz radośnie zębów do dwóch tatusiów z dzieckiem na placu zabaw- prześladujesz. Tu nie ma granicy. Będą nagłaśniali pseudo prześladowania, dopóki nie zostaną spełnione ich zachcianki.
Powiedz mi, w którym kraju środowisko lgbt powiedziało sobie "dosyć", po legalizacji związków ? Małe kroczki, to ich sposób.
Brak fizycznego sprzeciwu, akceptcja, zrozumienie i spełnianie rządań, tak to w skrócie wygląda.
Martwisz się o przyszłość swoich dzieci ? Przecież homosie krzyczą o prześladowaniu, ponieważ rodzice protestują przeciwko książkom w których przedstawia się pedzi jako coś normalnego, wręcz jako coś "fajnego". Co Ci szkodzi, że jeden z drugim da pedałowi w ryj? Dla nich każda forma sprzeciwu, to wyraz prześladowania.

Możesz napierdalać ludzi z sąsiedniej Polonii (pisałeś o Legii per "my", więc wnioskuję, że to Twój klub), a utarcie nosa facetowi na obcasach to głupota?

matador88
Posty: 201
Rejestracja: 07.05.2017, 18:11

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: matador88 » 31.07.2019, 19:18

Ósmy pasażer - Ty ku*** dalej widze nie rozumiesz meritum sprawy? Za trudne to chyba.
c*** Ci to całe lgbt zrobi, jedno wielkie nic. To nie środowisko lgbt coś zmienia, oni tylko LOBBUJĄ. Wpływają na odbiór społeczny swojej grupy. Łopatologicznie tłumacząc : dać w łeb tęczowemu - ok , dać w łeb tęczowemu tak, że widzą to Mariole, Grażyny, Doroty i zdecydowana większość społeczeństwa, która ma w nich generalnie wjebane - juz nie ok. Każda normalna osoba ma wyjebane w to co robią dorośli ludzie w swoich łóżkach. Jak się tym ktoś interesuje to sam jest jebnięty. Oni chodząc i opowiadając o swoich intymnych sprawach publicznie (bo to kogo sie j**** jest sprawą intymną) nie przysparzali sobie sympatii przeciętnego Kowalskiego. Ale jak ich zaczęła napierdalać zbieranina z dalekich okolic młyna, która jest na 3 wyjazdach w roku, czasem się obrzyga siedząc w barwach na działce i generalnie lubi Göringa no to kurwaa... już tą sympatię pokrzywdzonych uzyskują.

Czytam
Posty: 19
Rejestracja: 21.08.2017, 16:54

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Czytam » 31.07.2019, 19:53

matador88 pisze:
31.07.2019, 19:18
Ósmy pasażer - Ty ku*** dalej widze nie rozumiesz meritum sprawy? Za trudne to chyba.
c*** Ci to całe lgbt zrobi, jedno wielkie nic. To nie środowisko lgbt coś zmienia, oni tylko LOBBUJĄ. Wpływają na odbiór społeczny swojej grupy. Łopatologicznie tłumacząc : dać w łeb tęczowemu - ok , dać w łeb tęczowemu tak, że widzą to Mariole, Grażyny, Doroty i zdecydowana większość społeczeństwa, która ma w nich generalnie wjebane - juz nie ok. Każda normalna osoba ma wyjebane w to co robią dorośli ludzie w swoich łóżkach. Jak się tym ktoś interesuje to sam jest jebnięty. Oni chodząc i opowiadając o swoich intymnych sprawach publicznie (bo to kogo sie j**** jest sprawą intymną) nie przysparzali sobie sympatii przeciętnego Kowalskiego. Ale jak ich zaczęła napierdalać zbieranina z dalekich okolic młyna, która jest na 3 wyjazdach w roku, czasem się obrzyga siedząc w barwach na działce i generalnie lubi Göringa no to kurwaa... już tą sympatię pokrzywdzonych uzyskują.
Gówno prawda, uważasz że LGBT nic nie zrobi. To popatrz kilka lat wstecz i spójrz dziś,porównaj jaki wielki "postęp" zrobiło LGBT w Polsce w tym czasie. Wchodzą do szkół by indoktrynować dzieci. Karty LGBT+ przyjmują kolejne miasta. Nie widzisz tego, wszyscy politycy, media, celebryci ich wspierają i promują ?? Dla Ciebie NIC ? Jeśli Polacy będą mieli wyjebane to szybciutko wszystko będzie wprowadzone i nasze dzieci będą tresowane przez pedofilii tak jak funkcjonuje to na zachodzie. Tu trzeba mądrego rozwiązania tego problemu, mając wyjebane problem tylko się pogłębi, awantury też mają odwrotny skutek.

Prawilnyy
Posty: 496
Rejestracja: 23.04.2019, 16:59

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Prawilnyy » 01.08.2019, 07:33

matador88 pisze:
31.07.2019, 19:18
Ósmy pasażer - Ty ku*** dalej widze nie rozumiesz meritum sprawy? Za trudne to chyba.
c*** Ci to całe lgbt zrobi, jedno wielkie nic. To nie środowisko lgbt coś zmienia, oni tylko LOBBUJĄ. Wpływają na odbiór społeczny swojej grupy.
Nie wierze ze ktos moze byc az takim idiota by napisac ze srodowisko lgbt nic nie moze zrobic.Czyli wszystko co sie dzieje na zachodzie zaczynajac od przedszkol,szkol konczac na adopcji dzieci przez pedalow to czyja sprawka?Kosmitow?
Karty lgbt plus to skad sie ku*** wziely?Z powietrza?

Wez usun konto i przepadnij w pizdu.

Ósmy Pasażer
Posty: 74
Rejestracja: 28.08.2013, 13:29

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Ósmy Pasażer » 01.08.2019, 12:03

Matador88, chciałem Ci odpisać, ale w sumie już wcześniej wyjaśnił sprawę p.Czytam.
Masz dzieci? Bo ja mam i widziałem, czego chcą je uczyć w książkach, które są wciskane do szkół. Niech spierdalają.
Faktycznie, dwie (lub więcej) dorosłe osoby mogą sobie robić w lóżku co tam chcą. Nie mylmy jednak zwykłego homoseksualizmu z "subkulturą" lgbt. Im bardziej im odpuszczamy, tolerujemy, przejmujemy się tym, co o naszym podejściu do homo powiedzą w mediach, tym bardziej oni lobbują, a ten lobbing powoli, powoli przynosi korzyści.

Bardzo dobrze rozumiem o co wam chodzi poprawni politycznie chłopcy, przejęci opinią wąsów zapatrzonych w telewizor, zmanipulowanymi przez sponsorów koncernów medialnych. Tylko, że zwyczajnie z tego wyrosłem kilkanaście lat temu i obecnie patrzę na was z politowaniem.
Sympatie robotów zapatrzonych w tv, to zdobędą ci, na których ta "sympatia" zostanie skierowana przez koncern medialny a nie wasze śmieszne, "rozsądne" argumenty.

Ósmy Pasażer
Posty: 74
Rejestracja: 28.08.2013, 13:29

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Ósmy Pasażer » 01.08.2019, 12:15

Jeszcze jedno, parady równości to przeciętnego Kowalskiego raziły na samym początku, teraz są kolorowe i uśmiechnięte a ludzie zostali z tym oswojeni. Tresura trwa. Teraz robią sobie jaja z waszej religii i świętych obrazków, a dziennkarze znajdują coraz to nowe wytłumacznie i argumenty, które pojawiają się w tv. Ten przecietny Kowalski za kolejne 10 lat będzie miał gdzieś to, że Jezusek ma w ręce wibrator a na pardzie biegają małe dzieci. Szalom.

Prawilnyy
Posty: 496
Rejestracja: 23.04.2019, 16:59

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Prawilnyy » 01.08.2019, 12:37

Kivloff,matador88 i im podobni sami nie zauwazyli jak wpadli w sidla lewacko-zydowskich mediow i opinii publicznej.Nie zauwazyli jak ich przez lata wytresowali i zmanipulowali.

Adam K. ps. Kiełek
Posty: 100
Rejestracja: 20.03.2018, 13:19

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Adam K. ps. Kiełek » 01.08.2019, 23:39

Wiecie jaki z tego wszystkiego morał? Morały są dwa falenicki i otwocki.
Falenicki jest taki że agresywna walka z lgbt nic nie da a otwocki taki że olewanie czy sam protest w postaci jakichś cichych marszów też nic nie da. Zatem co robić? To pytanie pozostawiam wam bo ja nie znam na to odpowiedzi.
Powiem tylko tyle że gdybym miał władzę absolutną to wyjebałbym to całe lgbt na bezludną wyspę z której nie ma powrotu i niech sobie tam kopulują i robią co chca.
Tak lubię ich, zawsze i wszędzie...

StareBałuty1908
Posty: 110
Rejestracja: 24.01.2017, 08:56

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: StareBałuty1908 » 02.08.2019, 01:42

Odpowiem Ci co robić. Walczyć z nimi na każdym froncie, w każdej chwili, u cioci na imieninach i na ulicy, wszędzie. Nie możemy odpuścić bo zgnijemy jak zachód Europy....

Seth Gecko
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 477
Rejestracja: 27.02.2007, 09:04
Lokalizacja: Youtube

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Seth Gecko » 02.08.2019, 22:26

Coraz więcej dziewczyn chodzi z "tęczowymi" torebkami. W tym tygodniu widziałem już trzy. Biały dzień, pełno ludzi wokół. Z jednej strony irytuje mnie to, a z drugiej nie chcę się pchać na wyrok.

Też widzicie coraz więcej tych zjebanych tęcz?
Dzieci wesoło wybiegły ze szkoły. Zapaliły papierosy, wyciągnęły flaszki. Chodnik zapluły, ludzi przepędziły. Siedzą na ławeczkach i ryczą do siebie. Wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy...

Resistance
Posty: 275
Rejestracja: 13.01.2010, 14:47

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Resistance » 03.08.2019, 23:21

Co do zostawienia ich w spokoju bo "nic nie zrobią". Dzisiaj piękny słoneczny dzień, toruńska starówka, rodziny z dziećmi, turyści i... dwa stragany LGBT. Można było zakupić gadżety lub porozmawiać o "agresji i czym jest LGBT".

bez-napinki
Posty: 1576
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: bez-napinki » 04.08.2019, 01:44

Seth Gecko pisze:
02.08.2019, 22:26
Coraz więcej dziewczyn chodzi z "tęczowymi" torebkami. W tym tygodniu widziałem już trzy. Biały dzień, pełno ludzi wokół. Z jednej strony irytuje mnie to, a z drugiej nie chcę się pchać na wyrok.

Też widzicie coraz więcej tych zjebanych tęcz?
podejrzewam, że większość tych tępych strzał, nawet nie wie co na siebie "zakłada"...

Azow
Posty: 101
Rejestracja: 05.05.2016, 14:13

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Azow » 04.08.2019, 10:14

Resistance pisze:
03.08.2019, 23:21
Co do zostawienia ich w spokoju bo "nic nie zrobią". Dzisiaj piękny słoneczny dzień, toruńska starówka, rodziny z dziećmi, turyści i... dwa stragany LGBT. Można było zakupić gadżety lub porozmawiać o "agresji i czym jest LGBT".
Mam nadzieje że w akcie obrony kraju,rozjebałeś w drobny pył te stragany.
Ave Legia !

Resistance
Posty: 275
Rejestracja: 13.01.2010, 14:47

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Resistance » 04.08.2019, 10:22

Azow pisze:
04.08.2019, 10:14
Resistance pisze:
03.08.2019, 23:21
Co do zostawienia ich w spokoju bo "nic nie zrobią". Dzisiaj piękny słoneczny dzień, toruńska starówka, rodziny z dziećmi, turyści i... dwa stragany LGBT. Można było zakupić gadżety lub porozmawiać o "agresji i czym jest LGBT".
Mam nadzieje że w akcie obrony kraju,rozjebałeś w drobny pył te stragany.
Tak razem z tymi 4 radiolkami stojącymi obok.

blekitna ostryga
Posty: 184
Rejestracja: 07.04.2019, 18:28

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: blekitna ostryga » 04.08.2019, 19:37

Niech zajmą się księżmi pedofilami, bo to, co tam się dzieje, to PATOLOGIA.

troll internetowy
Posty: 192
Rejestracja: 17.01.2017, 19:50

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: troll internetowy » 04.08.2019, 20:36

bez-napinki pisze:
04.08.2019, 01:44
Seth Gecko pisze:
02.08.2019, 22:26
Coraz więcej dziewczyn chodzi z "tęczowymi" torebkami. W tym tygodniu widziałem już trzy. Biały dzień, pełno ludzi wokół. Z jednej strony irytuje mnie to, a z drugiej nie chcę się pchać na wyrok.

Też widzicie coraz więcej tych zjebanych tęcz?
podejrzewam, że większość tych tępych strzał, nawet nie wie co na siebie "zakłada"...
Cóż... jeśli ktoś lubi krzykliwe kolory, to może się takiej lojtce podobać. Ja jednak mam nieco odmienne obawy. Podejrzewam, że większość z tych tępych strzał ma wyprane mózgownice i doskonale wie, co takie barwy oznaczają.

Tak btw... dzisiaj w Łodzi podczas przejażdżki rowerem widzę dwóch łebków, jeden z torbą/chlebakiem z wizerunkiem mordy Che Quevary.
Gdyby głupota miała skrzydła, to by pofrunęła.

Zimnyy
Posty: 142
Rejestracja: 19.04.2018, 16:12

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Zimnyy » 05.08.2019, 14:17

no che guevara to juz byl modny pare lat temu i był chyba nawet tu na forum poruszany ten temat, byla cala sieciówka która zajmowala sie dystrybucją gówna z jego facjatą, bodajże new yorker.

mnóstwo jest takich akcji żeby wchodzić z taką pseudo modą na ulice
nie uznajemy słowa kompromis, to już zbyt blisko do kompromitacji.

MarioKsG
Posty: 3
Rejestracja: 01.04.2019, 22:20

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: MarioKsG » 05.08.2019, 21:09

blekitna ostryga pisze: Niech zajmą się księżmi pedofilami, bo to, co tam się dzieje, to PATOLOGIA.
A co się dzieje? Masz jakieś dowody to dawaj. Będę pierwszy, który pojedzie. Bo nie jestem obojętny na krzywdę dzieci. Jednak, jeżeli twierdzisz tak tylko na podstawie jakiegoś filmu, gdzie zostało przedstawionych dwóch księży z obozu "bolka" to lepiej zmień forum na jakieś bardziej tęczowe...weź poczytaj sobie statystyki, użyj mózgu i spraw aby Twoje szare komórki zaczęły pracować. Owszem, pewien problem istnieje ale nie jest on większy niż u np.nauczycieli czy innych gałęzi życia. Zobacz jak wiele spraw zostało umorzonych przez pomówienia. To wszystko jest dostępne nawet w internecie. Jeszcze raz powtarzam, wskaż osoby, personalnie z dowodami a sam będę ich piętnowal !!! Chcesz bronić moralności samemu rzucając obelgami zapozyczonymi od kolorowych? Chyba pomyliłeś fora. Ja staram się być ostrożny w ferowaniu wyroków, nawet jak to dotyczy moich wrogów.

blekitna ostryga
Posty: 184
Rejestracja: 07.04.2019, 18:28

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: blekitna ostryga » 06.08.2019, 09:13

Mój kolega, który był w seminarium(od lat pamiętam ciągnęło go na ksiedza) po roku czy dam dwóch odszedł. To co mówił co tam się dzieje to po prostu nie możliwe. On z tym nigdzie nie pójdzie, bo zostanie udupiony.

Suczysko
Posty: 611
Rejestracja: 11.11.2010, 22:05

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Suczysko » 06.08.2019, 09:27

blekitna ostryga pisze:
06.08.2019, 09:13
Mój kolega, który był w seminarium(od lat pamiętam ciągnęło go na ksiedza) po roku czy dam dwóch odszedł. To co mówił co tam się dzieje to po prostu nie możliwe. On z tym nigdzie nie pójdzie, bo zostanie udupiony.
chcesz na powiedzieć, że Twoj kolega był w seminarium przed 18 rokiem życia? piszesz o pedofilii czyli wiesz co to jest prawda? Twoj nick też mi daje dużo do myslenia. Zmykaj trollu na teczowe fora

blekitna ostryga
Posty: 184
Rejestracja: 07.04.2019, 18:28

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: blekitna ostryga » 06.08.2019, 19:06

Idz ciągnij księdza

troll internetowy
Posty: 192
Rejestracja: 17.01.2017, 19:50

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: troll internetowy » 07.08.2019, 19:15

Tego bezczelnego cwaniaczka miętowego, Kuchcińskiego powinno się za jaja powiesić i fagas powinien dyndać, dopóki by się nie zerwał. Ale nie wmawiaj mi, że LGBT to temat zastępczy. Nie kiedy "z mocy prawa" włażą do szkół, w których sa indoktrynowane nasze obecne lub przyszłe dzieci. Nie, kiedy robią pranie mózgów zwykłych ludzi (owe stragany, teraz jakiś pedalski autobus po Wlkp jeździ. I nie, kiedy zgłaszają postulaty mogące poważnie wypaczyć społeczeństwo i nie kiedy mają (jak by nie było) reprezentację polityczną.
Nie twierdzę, że problem pedofilii czy to w KK, czy w ogóle, nie istnieje. Istnieje i należy go rozwiązać. Bez znaczenia jest, czy pedofil jest księdzem, księgowym, robotnikiem, lekarzem, czy nauczycielem. Z pedofilami powinno się jechać krótko. Koniec tematu.
Tutaj natomiast rozmawiamy o LGBT, nie o pedofilii, chociaż nie mam wątpliwości, że i wśród tęczowych się tacy znajdą.
Problem z LGBT polega nie na tym, że są tam pedały, lesby i inne dziwolągi. Problem z LGBT jest ideologiczny. To neomarksistowska przykrywka, która ma za zadanie wyprać mózgi społeczeństwu, odpowiednio zideologizować, aż pewnego dnia obudzimy się w systemie, który będzie nie do zniesienia, ale im będzie jak najbardziej odpowiadał. To jest tak, jak z prawami pederastów. Najpierw chcą tylko praw równego traktowania w miejscach pracy (a mało kto zauważył swego czasu, że to tak naprawdę w pracy to nie ma znaczenia, bo tam idziesz jeden z drugim pracować, a nie rozprawiać, kto ma jakie preferencje). Potem już chcieli takich samych ulg, jak dla małżeństw, teraz chcą praw do związków małżeńskich, a jutro będą chcieli (tfu!) adopcji. W szkołach już indoktrynują, jak się chłopcy mogą między sobą zabawiać i do głów wpychają gendery i inne izmy.
Metoda małych kroków, ale konsekwentnie realizowanych. Dokładnie tak samo jest z ideologią neomarksizmu, którą równolegle forsują. Przedwczoraj chcieli tolerancji dla wyznań (a już przede wszystkim dla żydowstwa), wczoraj chcieli tolerancji dla ciapatych (i w Jewropie Zach. już widać na co dzień tego skutki), dziś chcą tolerancji dla pedałów, lesb, transów i innych homo niewiadomo, jutro będą przekonywać, że pedofile nie zawsze są tacy źli i będą udowadniać, że nie zawsze będzie się działa krzywda dzieciom. A jak już społeczeństwo będzie odpowiednio urobione i zideologizowane , to pojutrze będą chcieli tolerancji dla wprowadzenia reżymu neomarksistowsko-trockistowskiego. A, że społeczeństwo będzie mieć wyprane mózgownice, to nikt nie sprzeciwi się wprowadzeniu zamordyzmu, bo będzie już powszechna tolerancja wobec wszystkiego. A kto będzie kierować reżymem? No, wiadooomo, że lewactwo. I o to w tym wszystkim chodzi. Więc nie p****** mi z łaski swojej, że to tylko temat zastępczy.
Tematem zastępczym jest aborcja (bo podnosi ciśnienie), są kibole, a nawet mogą być zamieszki w jakimś Jemenie, czy innym Tadżykistanie (wystarczy, że wszystkie mendia zaczną biadolić przez 24h/dobę, jakie to okrutne zamieszki były w drugim zakątku świata). Ale nie LGBT, które bezpośrednio swoimi działaniami dotyka naszego i naszych bliskich codziennego życia, nie pytając nas tak naprawdę o zdanie.
Gdyby głupota miała skrzydła, to by pofrunęła.

Prawilnyy
Posty: 496
Rejestracja: 23.04.2019, 16:59

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Prawilnyy » 08.08.2019, 00:19

TommyShelby pisze:
07.08.2019, 16:57
Wyruchać dziecko ma plebanii - no co Ty, gdzie dowody, nie widziałeś na pewno, lewacka propaganda, margines niegroźne.

Facet w tęczowej torebce z dupą na wierzchu - o ja pier.., zagląda ludzkości, na bank mi dzieci wyrucha i psa zje.


A o pedofilii w Kościele cisza, bo troglodytów władza skierowała na temat zastępczy, czyli LGBT, które ma przykryć także ostatnie wyczyny Kuchcińskiego. Dziel, rządź i kradnij, tak to działa, ale żeby to zrozumieć, to trzeba było mieć przynajmniej trójkę z historii i WOS, a większość z edukacją była bardzo mocno na bakier, bo tak robią prawilnie ziomale, obrońcy polskości, charakterne gity, a tylko frajerzyny i lamusy się uczą, by nie dać się sterować.
Ty cwelu bity lewacki dla ciebie to cale lgbt to temat zastepczy i problem nie istnieje.Dla kazdego normalnego czlowieka o zdrowych pogladach cwele z lgbt sa problemem i zagrozeniem.
p********* smieciu o pedofilii w kosciele jakby to bylo cos na porzadku dziennym i ksiadz pedofil byl w kazdej parafii.A prawda jest taka ze najwiecej pedofili jest wsrod aktywistow lgbt.

Na kibicowskim forum raczej rewelacjami rodem z wyborczej kariery nie zrobisz takze ciagnij kiche stad.
Tak w ogole to nie wiem dlaczego ten pedryl co kiedys na psy chcial zglaszac obrazliwe posty w jego kierunku jeszcze nie zostal stad wyjebany na kopach.

Prawilnyy
Posty: 496
Rejestracja: 23.04.2019, 16:59

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Prawilnyy » 08.08.2019, 09:17

Wyciagnij c**** z mordy jak do mnie rozmawiasz lewacki cwelu z lgbt.

Ósmy Pasażer
Posty: 74
Rejestracja: 28.08.2013, 13:29

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Ósmy Pasażer » 08.08.2019, 12:48

Obrazek
Nie, oni nigdzie się nie wciskają i tylko czekają na hałas po pobiciu. Macie rację chłopaki.
To raczej zabawna akcja, ale widać jak szukają sobie pola do indoktrynacji.

TommyShelby pisze:
08.08.2019, 07:59
Prawilnyy pisze:
08.08.2019, 00:19
p********* smieciu o pedofilii w kosciele jakby to bylo cos na porzadku dziennym i ksiadz pedofil byl w kazdej parafii.A prawda jest taka ze najwiecej pedofili jest wsrod aktywistow lgbt.
Właśnie dlatego to straszne LGBT przenosi do innej parafii każdego ze swoich, chowając przed sądem każdego pedofila. Brzmi znajomo, zjebie po podstawówce?
Widać, że jesteś z d*** i nie znasz pojęcia szacunku dla innych kiboli, skoro za obelgę uważasz dojebanie komuś poziomem edukacji.

kivloff
Posty: 529
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: kivloff » 08.08.2019, 12:54

Przecież reklamowanie się jako miejsce przyjazne LGBT ma rację bytu tylko wtedy kiedy można kogoś pokazać palcem jako zagrożenie. Dlatego musicie koniecznie pobić szybko jakiegoś pedała. Wtedy znikną akcje jak ta powyżej.

ban82
Posty: 949
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: ban82 » 08.08.2019, 13:04

Wszystko to zaczyna być nie tyle groźne co absurdalne.

sircharles
Posty: 314
Rejestracja: 24.01.2012, 08:36

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: sircharles » 08.08.2019, 13:37

PIS przepierdala sprawę z Kuchcińskim i potrzebuje tematu by przykryć aferę. Idealny temat by pokazać sile pisowskiego państwa policyjnego jest blokada spędu #nazilgbt w Płocku.

Reda
Posty: 52
Rejestracja: 07.05.2010, 09:12

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Reda » 08.08.2019, 14:32

sircharles pisze:
08.08.2019, 13:37
PIS przepierdala sprawę z Kuchcińskim i potrzebuje tematu by przykryć aferę. Idealny temat by pokazać sile pisowskiego państwa policyjnego jest blokada spędu #nazilgbt w Płocku.
Chyba, że to sprawa marszałka była przykrywką innej afery ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym nic nie przepierdolili, kopnęli kozła ofiarnego, zapowiedzieli przepisy zaostrzające temat czym zamknęli mordę mediom i opozycji, która też latała, można Jarka nie lubić ale jest jebanym szachistą.

Sorry za OT, w temacie LGBT tak jak piszecie, oni tylko szukają sposóbu, żeby się guza nabawić i potem móc o tym płakać, jebane atencjusze.

Prawilnyy
Posty: 496
Rejestracja: 23.04.2019, 16:59

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Prawilnyy » 08.08.2019, 16:00

Ósmy Pasażer pisze:
08.08.2019, 12:48
Widać, że jesteś z d*** i nie znasz pojęcia szacunku dla innych kiboli, skoro za obelgę uważasz dojebanie komuś poziomem edukacji.
Przeciez ten lewacki c*** zostal stad juz wyjebany z 10 razy.Teraz znowu cisnienia nie wytrzymal i sie sprul przy okazji pucujac ze jest po stronie teczowych k****.

Ósmy Pasażer
Posty: 74
Rejestracja: 28.08.2013, 13:29

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Ósmy Pasażer » 08.08.2019, 16:14

kivloff pisze:
08.08.2019, 12:54
Przecież reklamowanie się jako miejsce przyjazne LGBT ma rację bytu tylko wtedy kiedy można kogoś pokazać palcem jako zagrożenie. Dlatego musicie koniecznie pobić szybko jakiegoś pedała. Wtedy znikną akcje jak ta powyżej.
Ty znowu masz coś ciekawego do dodania.
Bicie Polonistów jest złe ?

sircharles
Posty: 314
Rejestracja: 24.01.2012, 08:36

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: sircharles » 08.08.2019, 18:07

Reda pisze:
08.08.2019, 14:32
Chyba, że to sprawa marszałka była przykrywką innej afery ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym nic nie przepierdolili, kopnęli kozła ofiarnego, zapowiedzieli przepisy zaostrzające temat czym zamknęli mordę mediom i opozycji, która też latała, można Jarka nie lubić ale jest jebanym szachistą.

Sorry za OT, w temacie LGBT tak jak piszecie, oni tylko szukają sposóbu, żeby się guza nabawić i potem móc o tym płakać, jebane atencjusze.
[/quote]

Możliwe ze większą afera są roszczenia żydowskie just447 i ten list senatorów w USA.
Oni działają na podstawie swoich wewnętrznych sondażach i modelach socjologicznych. Na początku dali Kuchcińskiemu by zapłacił na caritas, sondaże wykazały ze za mało, plebs nie kupił tego. Wypuścili news pedofila Sadowskiego za mało, poparcie spada. I dochodzimy do dzisiejszego dnia. Mi się wydaje ze im pasuje te pierdolenie o naziLPG i taki drugi Białystok w Płocku byłby im na rękę. Polaryzuje PO jako obrońce zboczeń i przechwytują miękki elektorat centrowy. Sprawa z Kuchcińskim to psuje.

Ósmy Pasażer
Posty: 74
Rejestracja: 28.08.2013, 13:29

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Ósmy Pasażer » 08.08.2019, 19:03

Nie rozumiesz, w twojej ekipie sami studenci. Szkoda czasu.

Prawilnyy
Posty: 496
Rejestracja: 23.04.2019, 16:59

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: Prawilnyy » 08.08.2019, 19:31

TommyShelby pisze:
08.08.2019, 18:40
Ósmy Pasażer pisze:
08.08.2019, 12:48
Widać, że jesteś z d*** i nie znasz pojęcia szacunku dla innych kiboli, skoro za obelgę uważasz dojebanie komuś poziomem edukacji.
Szacunek, jak taka ku*** mnie wyzywa od c****? O czym Ty p*********? Jak ktoś jest bezmozgiem po podstawówce i taką narrację przyjmuje, to c*** mnie interesuje, kim jest, czy kibicem, czy slusarzem. Czy uznajesz się za patriotę i zbijasz piątki z pedałami, bo oni też są Polakami i kochają swoją kraj na swój sposób? No, to ciach bajera.
p******* twoj szacunek lewacka pizdo w dodatku konfidencka co straszyla na poprzednim koncie ze kogos poda na psy.

ban82
Posty: 949
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: Białystok zaprasza! Razem przeciwko homopropagandzie...

Post autor: ban82 » 08.08.2019, 20:18

Prawilnyy pisze:
28.07.2019, 20:50

Jednak prosilbym Cie kolego lobik zebys zachowal umiar bo mialem dobrze przewiniety dzial polityka za jego poprzednich wcielen i nie zauwazylem nigdzie wpisu ze poda kogos na psy.Nie powielajmy farmazonow.
hmmm. To jak to w końcu było.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Aaabbb2323, Czesław., dk1988, dorianjd, kuntakinte1, lysyznysy i 271 gości