www.warhouse.pl

Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Pakol
Posty: 201
Rejestracja: 30.04.2019, 21:01

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: Pakol » 24.06.2019, 09:27

Jest dużo chłopaków z ekip co pracują normalnie na etacie nie za miliony
Dozo to stary obsraniec i pedofil



don alfonso
Posty: 167
Rejestracja: 03.05.2019, 14:54

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: don alfonso » 24.06.2019, 10:37

NarexŁKS pisze:
24.06.2019, 03:02
Niejeden prezentuje postawę typu oldschoolfanatic - pogardy dla szalikowców "nie z ekipy"
A za co ma być szanowany ktoś kto jedzie od czasu do czasu na mecz, nie trenuje i c**** robi u siebie na osiedlu czy FC? Ci co jeżdżą i coś robią nie są pogardliwie traktowani. Ty szanujesz pikników, którym przeszkadza doping albo piro? Nie? No przecież to też są kibice twojego klubu, więc powinieneś z nimi piąteczki zbijać.
Polska to nie Anglia, że szacunek mają ci co najebią się na wyjeździe, ponapinają się zza psów i porzucają kuflami. Tu żeby się liczyć trzeba działać na osiedlu, fc, trenować, jeździć na akcje, na wyjazdy a mecz u siebie to tak naprawdę dodatek do tego wszystkiego.

@Tigre, nie napisałem, że Twoje wpisy to lewactwo z wyborczej tylko żale jak z wyborczej.

amf0508
Posty: 322
Rejestracja: 05.09.2012, 14:57

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: amf0508 » 24.06.2019, 12:17

Ja tam szanuje każdego kibica mojego klubu, tak długo aż nie zasłuży żeby ten szacunek stracić i wg mnie tak powinno być. Taki piknik może nie jeździ na wyjazdy, akcje i nie dopinguje ale często żyje klubem, interesuje się meczem, kupuje gadżety itd. W wolnej chwili zamiast pojechać nad jezioro, pójść do kina leci na mecz, dla mnie to zasługuje na szacunek, szczególnie że w takiej grupie są często ludzie, którzy wychowują pokolenia kibiców. Straszy gość może i nie pójdzie do młyna, ale na mecz weźmie syna/wnuka taki się wkręci i za parę lat może stanowić o sile ekipy. Szacunek do własnych kibiców to powinna być podstawa i właśnie ta wszechobecna pogarda dla kibiców spoza klimatu jest mega c******, później przyjdzie protest przeciwko zarządowi, jakaś zbiórka pieniędzy i nagle pikniki są potrzebne. Słabe to i tyle, na brak szacunku to zasługują konfidenci, przerzuty czy inne tego typu śmiecie, zwykły kibic powinien być szanowany, często robi więcej dla klubu niż napinający się kibol z młyna, mówię tutaj oczywiście o wiernych piknikach, a nie sezonowcu który przyjdzie raz w roku na mecz bo są derby albo Legia przyjechała.

El Tigre
Posty: 25
Rejestracja: 17.04.2019, 00:19

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: El Tigre » 24.06.2019, 12:44

To załóżmy, że ktoś jest zawodowym żołnierzem. Trenuje, nastukałby połowę tej twojej ekipy, ale nie jeździ na mecze, bo nie zawsze ma czas. U siebie czasem przejdzie się na piknik z rodziną, czasem pójdzie do młyna. Zabiera dzieciaki na mecze, interesuje się swoim klubem i zabiera dzieciaka na treningi piłki nożnej do tego klubu.

Dla ciebie jest c*** pikol, bo nie ryzykuje swojej kariery polskiego żołnierza i nie biega za patolami z bram na mieście, więc pewnie jest pizdą w rurkach? Hahahaha

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: Kkrawczyk » 24.06.2019, 15:15

Słuchaj pędzlu, kolejny raz rzucasz w nas epitetem ze jesteśmy patolami z bram, ok w takim razie moze pochwal sie komu kibicujesz czy sie boisz ze te patole od ciebie z miasta/miasteczka/wsi nauczą cie Szacunku? Przytocze ci historię, w ONR mieliśmy też takiego intelektualiste pajaca który tak sie wypowiadał o środowisku kibicowskim dostał w czape i uciekł do innego miasta, może to ty? może ciebie też taki los spotkał i teraz masz skrzywioną psychike?:)
j**** urkaine

kmwtwpdk
Posty: 128
Rejestracja: 19.03.2012, 18:34

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: kmwtwpdk » 24.06.2019, 18:17

wole być 80 kilowym kibolem z 10 rzedu z wyplata 1800 PLN niz 120 kilowym "guccim" z pierwszego rzedu vide jausz nowoczesnego interesu ktory na komendzie peka szybciej niz zuzyty kondom

NarexŁKS
Posty: 12
Rejestracja: 24.03.2017, 21:16

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: NarexŁKS » 24.06.2019, 19:25

Kkrawczyk pisze:
24.06.2019, 15:15
Słuchaj pędzlu, kolejny raz rzucasz w nas epitetem ze jesteśmy patolami z bram, ok w takim razie moze pochwal sie komu kibicujesz czy sie boisz ze te patole od ciebie z miasta/miasteczka/wsi nauczą cie Szacunku? Przytocze ci historię, w ONR mieliśmy też takiego intelektualiste pajaca który tak sie wypowiadał o środowisku kibicowskim dostał w czape i uciekł do innego miasta, może to ty? może ciebie też taki los spotkał i teraz masz skrzywioną psychike?:)
Jesteś z ONR to zapytam - jesteś zadowolony z tego jak wygląda to obecnie na stadionach? Czy kibice przysługują się wystarczająco sprawie narodowej? A może wam to wszystko jedno, ostatnio na Emisja TV oglądałem wywiad z gościem od was z łódzkich struktur i powiedział, że członkowie ONR są normalni i oglądają M jak Miłość. To ja za taką Narodową Radykalność dziękuję.
Trwaj w tym co kochasz - ŁKS Łódź Ultras

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: Kkrawczyk » 24.06.2019, 19:32

NarexŁKS pisze:
24.06.2019, 19:25
Kkrawczyk pisze:
24.06.2019, 15:15
Słuchaj pędzlu, kolejny raz rzucasz w nas epitetem ze jesteśmy patolami z bram, ok w takim razie moze pochwal sie komu kibicujesz czy sie boisz ze te patole od ciebie z miasta/miasteczka/wsi nauczą cie Szacunku? Przytocze ci historię, w ONR mieliśmy też takiego intelektualiste pajaca który tak sie wypowiadał o środowisku kibicowskim dostał w czape i uciekł do innego miasta, może to ty? może ciebie też taki los spotkał i teraz masz skrzywioną psychike?:)
Jesteś z ONR to zapytam - jesteś zadowolony z tego jak wygląda to obecnie na stadionach? Czy kibice przysługują się wystarczająco sprawie narodowej? A może wam to wszystko jedno, ostatnio na Emisja TV oglądałem wywiad z gościem od was z łódzkich struktur i powiedział, że członkowie ONR są normalni i oglądają M jak Miłość. To ja za taką Narodową Radykalność dziękuję.
Kolego byłem w strukturach ONR w czasach gdy działało sporo konkretnych i normalnych chłopów. Obecnie nie mam z tymi ludźmi nic wspólnego. :)
j**** urkaine

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: nrth » 24.06.2019, 19:47

Oldschoolfan pisze:
23.06.2019, 13:49
To słuchaj teraz bo pewnie nie usniesz z wrażenia. Przez lekko ponad 40 lat zycia nie przepracowałem chyba pełnego miesiaca
To co Ty zrobiles z taką kupą wolnego czasu?
za kim jestes?

arleska2
Posty: 63
Rejestracja: 27.12.2016, 10:13

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: arleska2 » 24.06.2019, 20:03

koles ktory zalozyl ten temat to jakis spoleczniak,j***** nieudacznik,ktory wstydzi sie swojego klubu bo jest maly buhahaha i wszystko lajzie dookola przeszkadza- zlodzieje byli sa i beda....... a jak ktos mieszka w kamienicy,w bramie nad melina to tez jest patolem ,policyjna k****....

przeciętne IQ
Posty: 109
Rejestracja: 05.10.2017, 15:59

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: przeciętne IQ » 24.06.2019, 20:23

nrth pisze:
24.06.2019, 19:47
To co Ty zrobiles z taką kupą wolnego czasu?
Wiadomo, nakurwiał całki potrójne i kopał ogródek.

maystero
Posty: 266
Rejestracja: 11.05.2013, 21:53

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: maystero » 24.06.2019, 20:48

Krzyś to jest jednak waryjat jakich mało.

I ma do tego zacięcie pedagogiczne, zaproponował RWD darmowe korepetycje

Obrazek

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: nrth » 24.06.2019, 21:12

Nie zapytalem Cie jak zarabiasz bo mnie to kompletnie nie interesuje. Nie zagladam innyn ani do portfela ani nie interesuje sie jak go napychaja.
Zapytalem co zrobiles z tymi ponad dwudziestoma latami wolnego czasu.
Intryguje mnie to.
Ja zawsze bylem uczciwy, unikalem bojek wiec jak juz wyjde ze swojej bramy w poniedzialek rano i mi sie jeszcze harnasiami odbija to zapierdalam za 1800 miesiecznie w tartaku. Tyle ze ciesze sie wolnoscia.
za kim jestes?

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: nrth » 24.06.2019, 21:25

A tak serio to mam paru grubych psów na liście płac
za kim jestes?

Egon1983
Posty: 350
Rejestracja: 17.07.2016, 11:59

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: Egon1983 » 24.06.2019, 23:18

Oldschoolfan pisze:
23.06.2019, 14:00
ku*** ale mi pocisnales, chyba się zamknę w sobie i z tego wszystkiego aż pojde j**** za 2500 żeby się poczuc honorowo jak ty. A powiesz to ekipie ze swojego klubu czy poza internetem już ciężko? :-)
Co ty p********* pajacu ? Abstrahując od typa który założył ten temat , wychodzisz na największe dno tego forum. Czym ty się ku*** szczycisz ? Zapierdalasz pewnie zdrowo za najniższą krajową a tu grasz gangusa i biznesmena. Pisz dalej bajki które większość przewija ale nie rób z siebie skończonego debila.

Widzewski Charakter
Posty: 226
Rejestracja: 27.09.2017, 13:56

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: Widzewski Charakter » 24.06.2019, 23:20

nrth i reszta nie widzicie, że oldschooldfan to zwykłe trollisko albo po prostu ma łeb styrany od dopalaczy i psychotropów? Z jednego konta podaje się za kibica Ksg a z tego pisze, że nie kibicuje Górnikowi. Identyczny styl pisania na obu kontach, to samo pierdolenie, że nie pracuje tylko robi wielkie interesy, jeździ po świecie. I myśli, że każdy jest tak przećpany jak on i się nikt nie jorgnie, że z napierdala tu z dwóch albo i więcej kont.

NoMatterWhat
Posty: 612
Rejestracja: 07.11.2015, 21:09

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: NoMatterWhat » 24.06.2019, 23:30

don alfonso pisze:
24.06.2019, 10:37

A za co ma być szanowany ktoś
Wiedz, ze jesli nie szanujesz kibicow swojego klubu - nie zaslugujesz na szacunek.

Timador
Posty: 117
Rejestracja: 24.05.2010, 16:31
Lokalizacja: K47

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: Timador » 25.06.2019, 00:01

Alfonso/Urabura/hmiel szanuje tylko Uwe i Łysego bo nawet nie przypucowal sie multikontowiec komu kibicuje
SĄDECKA DUMA

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: nrth » 25.06.2019, 06:42

Widzewski Charakter pisze:
24.06.2019, 23:20
nrth i reszta nie widzicie, że oldschooldfan to zwykłe trollisko albo po prostu ma łeb styrany od dopalaczy i psychotropów? Z jednego konta podaje się za kibica Ksg a z tego pisze, że nie kibicuje Górnikowi. Identyczny styl pisania na obu kontach, to samo pierdolenie, że nie pracuje tylko robi wielkie interesy, jeździ po świecie. I myśli, że każdy jest tak przećpany jak on i się nikt nie jorgnie, że z napierdala tu z dwóch albo i więcej kont.
Oczywiście że widzę, dlatego zadałem mu rozluźniające pytanie na kreatywność. Niestety, nie zrozumiał. Nawet, żeby dobrze trollować trzeba mieć trochę lotności, intelektu.
za kim jestes?

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: nrth » 25.06.2019, 12:53

Mam nadzieję że widzisz iż jedyna beka jak się tu toczy dotyczy twojej osoby.
za kim jestes?

Pakol
Posty: 201
Rejestracja: 30.04.2019, 21:01

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: Pakol » 25.06.2019, 14:17

Jaki głupi młot. To dawaj ciulu bity swój login na tym innym forum. Jak nie to zamykaj mordę sciero
Dozo to stary obsraniec i pedofil

zgredzik
Posty: 271
Rejestracja: 06.07.2011, 02:57

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: zgredzik » 25.06.2019, 16:12

Niestety oldskulowy fanie ale masz zero wspólnego z robieniem lewizny. Nikt, zapewniam cię nikt, kto coś kombinuje i jeszcze 20 lat tylko z tego żyje, nie będzie się chwalił tym w internecie. Ludzie przed swoimi rodzinami ukrywają czym się zajmują (dla własnego dobra, jak i powodzenia interesu), a ty napierdalasz na kibicenet na lewo i prawo. Poza tym nikt nie nabija się z ludzi dygających za 1800, bo się zwyczajowo nie wychyla, żeby tylko nie zdradzić za dużo. Łby, którym raz wpadnie coś więcej do kieszeni i zaraz się z tym wożą jak h** wie kto, przeważnie kończą kariery w pół roku. Powiedz mi jedno, jak taki bystrzak jesteś. Jak pierzesz kapustę? Bo 20 lat bez prania, to możesz sobie między bajki włożyć. Jedno zdanie.

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiegoizny

Post autor: Odbanowany » 25.06.2019, 16:34

zgredzik pisze:
25.06.2019, 16:12
Niestety oldskulowy fanie ale masz zero wspólnego z robieniem lewizny. Nikt, zapewniam cię nikt, kto coś kombinuje i jeszcze 20 lat tylko z tego żyje, nie będzie się chwalił tym w internecie. Ludzie przed swoimi rodzinami ukrywają czym się zajmują (dla własnego dobra, jak i powodzenia interesu), a ty napierdalasz na kibicenet na lewo i prawo. Poza tym nikt nie nabija się z ludzi dygających za 1800, bo się zwyczajowo nie wychyla, żeby tylko nie zdradzić za dużo. Łby, którym raz wpadnie coś więcej do kieszeni i zaraz się z tym wożą jak h** wie kto, przeważnie kończą kariery w pół roku. Powiedz mi jedno, jak taki bystrzak jesteś. Jak pierzesz kapustę? Bo 20 lat bez prania, to możesz sobie między bajki włożyć. Jedno zdanie.
Ten gamoń przecież mówił, ze jest z ekipy Górnika.. a zdaje się, ze maja spore problemy ostatnio, biorąc to pod uwagę chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie pisałby takich rzeczy jak ta życiowa oferma. Gość afiszuje się kręceniem lewizny, opowiada niestworzone rzeczy na swój temat w okresie kiedy na jego kolegów poluje CBŚP. Czy tylko mi to wyglada na historie grubymi nićmi szyta? Skoro taki sztywniak z niego jest, to czemu zmienił nick z „Krzysia”? Ano jak zaczął bronić pedofila i mordercę, to chyba dopiero zorientował się jaka ściera z niego jest i cyk zmiana „imienia Internetowego” i dalej wojuje.

kert000
Posty: 49
Rejestracja: 06.05.2019, 20:07

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: kert000 » 25.06.2019, 17:05

zgredzik pisze:
25.06.2019, 16:12
Niestety oldskulowy fanie ale masz zero wspólnego z robieniem lewizny. Nikt, zapewniam cię nikt, kto coś kombinuje i jeszcze 20 lat tylko z tego żyje, nie będzie się chwalił tym w internecie. Ludzie przed swoimi rodzinami ukrywają czym się zajmują (dla własnego dobra, jak i powodzenia interesu), a ty napierdalasz na kibicenet na lewo i prawo. Poza tym nikt nie nabija się z ludzi dygających za 1800, bo się zwyczajowo nie wychyla, żeby tylko nie zdradzić za dużo. Łby, którym raz wpadnie coś więcej do kieszeni i zaraz się z tym wożą jak h** wie kto, przeważnie kończą kariery w pół roku. Powiedz mi jedno, jak taki bystrzak jesteś. Jak pierzesz kapustę? Bo 20 lat bez prania, to możesz sobie między bajki włożyć. Jedno zdanie.
Znając naszego krzysia to w pralce

Prawilnyy
Posty: 496
Rejestracja: 23.04.2019, 16:59

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: Prawilnyy » 25.06.2019, 20:47

Oldschoolfan pisze:
25.06.2019, 12:38
Dokładnie! napierdalam sobie ze 128 kont a jak będziesz widział cień pod drzwiami to pamiętaj ze to tez ja cię prześladuje.

Przeciez to forum nadaje się tylko do kręcenia beki z takich gamoni jak wy a ze inne sa chwilowo nieaktywne to sobie zaglądam tu do głupszej części kibicowskiego społeczeństwa która wie tyle ile poczyta na fanpage :-)

Nie martwcie się, tacy jak wy tez musza być i na świecie generalnie i na samych trybunach, żeby ci sprytniejsi mogli mieć jeszcze więcej :-)

A teraz jak to mówią do pracy rodacy :-)
A na tamtych forach wierzą w twoje bajeczki o podróżach dookoła świata i wielkich interesach pozerze gangsterze?Bo skoro tu każdy ciśnie z ciebie bekę to powstaje pytanie gdzie faktycznie siedzi ta głupsza część społeczeństwa.

A tak ogólnie to śmierdzisz psem na kilometr.

gacus777
Posty: 23
Rejestracja: 07.05.2019, 16:28

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: gacus777 » 25.06.2019, 21:41

Oldschoolfan pisze:
25.06.2019, 12:38
Dokładnie! napierdalam sobie ze 128 kont a jak będziesz widział cień pod drzwiami to pamiętaj ze to tez ja cię prześladuje.

Przeciez to forum nadaje się tylko do kręcenia beki z takich gamoni jak wy a ze inne sa chwilowo nieaktywne to sobie zaglądam tu do głupszej części kibicowskiego społeczeństwa która wie tyle ile poczyta na fanpage :-)

Nie martwcie się, tacy jak wy tez musza być i na świecie generalnie i na samych trybunach, żeby ci sprytniejsi mogli mieć jeszcze więcej :-)

A teraz jak to mówią do pracy rodacy :-)
Z tego wynika ze jestes zwyklym, jebanym pasozytem, mam nadzieje ze szybko jajek szmato nie zlozysz :)

don alfonso
Posty: 167
Rejestracja: 03.05.2019, 14:54

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: don alfonso » 25.06.2019, 21:50

NoMatterWhat pisze:
24.06.2019, 23:30
don alfonso pisze:
24.06.2019, 10:37

A za co ma być szanowany ktoś
Wiedz, ze jesli nie szanujesz kibicow swojego klubu - nie zaslugujesz na szacunek.
Na szacunek trzeba sobie zasłużyć. Po drugie pisałem nie o piknikach jako całości lecz o takich, którym nie podoba się pirotechnika, doping i ogólnie cała otoczka kibolska. Szanujesz takich?

energydrink
Posty: 56
Rejestracja: 03.12.2013, 13:00

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: energydrink » 25.06.2019, 23:11

Ten oldschool to jest na bank introwertyk, ten od szynobusa. Od 2014 roku napierdziela tutaj z kilku kont. Ja pierdziele to już tyle czasu, a on tu dalej jest....

Nikt nie
Posty: 169
Rejestracja: 01.07.2007, 16:56

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: Nikt nie » 26.06.2019, 00:08

Generalnie temat zalatuje trochę pielgrzymkowym chuligaństwem. Jak tu ktoś dobrze napisał, były dawniej sytuacje, że się skakało po głowach, ale były i takie, że leżącego nikt nie ruszał. Wszystko zależy od ludzi. To, jak dzisiaj wyglądają trybuny, jest po prostu odbiciem pewnej ogólnej sytuacji w społeczeństwie. I nikt tego nie zmieni przez jakieś internetowe pierdolenie.
Co by nie mówić, wszystko i tak będzie się toczyło swoim torem, a lata 90. nie wrócą.

Śmieszy tylko patologia, która ze swojego nieudacznictwa i nieróbstwa uczyniła sobie zasadę życiową i próbuje wmówić innym, że to jest ten jedyny, "sztywny" sposób na życie. Wielcy wyznawcy rotmistrza Pileckiego, Janusza Walusia czy innych Rudolfów Hessów, którzy popijają szczyny w bramach albo idą się nafukać, żeby wiksa dobrze wyszła. Gdyby oni postępowali według waszych zasad, na pewno byliby tymi, którymi byli. Albo taki Dmowski - gęby macie pełne jego cytatów - a przecież to jakiś intelektualista j*****, co się ośmielił nawet książkę napisać, zamiast się opierdalać przez pół życia jak tutejsi królowie trybun. W sumie najlepiej pasujecie do Hitlera, frustrata, który opierdalając w bawarskiej piwiarni kufel za kuflem, zbiegiem okoliczności został wyniesiony bardzo wysoko.

Ósmy Pasażer
Posty: 74
Rejestracja: 28.08.2013, 13:29

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: Ósmy Pasażer » 26.06.2019, 13:31

Temat lepszy, niż te o miastach derbowych. Widać, że zaczęły się wakacje.

Oldschoolfan to dobry wariat, jednak pewne rzeczy nie dają mi spokoju. Ty jesteś cwany i wiadomo, gardzisz tymi epsilonami na etatach, co pracują za najniższe krajowe. Natomiast co sądzisz o postaciach z pierwszego garnituru, co pozakładały swoje firmy i pracują często 24h na dobę i muszą płacić zus i podatki? Jeden taki, co często robi za modela ze swoimi ciuchami, to nawet pewnie mieści się w Twojej grupie "80kg na klapsa" :)
Albo ci, co robią na etacie, ale zarabiają więcej, niż średnia krajowa a pracodawcy sami za nimi biegają? Jak żyć?

jestesmywaszastolica
Posty: 1407
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: jestesmywaszastolica » 26.06.2019, 14:01

O widze że zleciały sie tu wszystkie osobowości tego mieszańca co mu sie stara puszczała z azorem plus niezawodny urkaburka :)

pizgacz_rurkowcow
Posty: 167
Rejestracja: 19.02.2018, 15:44

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: pizgacz_rurkowcow » 28.06.2019, 00:22

Kibic_janusz pisze:
23.06.2019, 14:10
Oldschoolfan pisze:
23.06.2019, 13:00
Drugi jakiś ku*** libertarianin. I oba cwele w takim tonie ze są lepsi
Ja wiem że "libertarianie" to trudne słowo i że nie wiesz co znaczy, ale nie musisz się zachowywać jak małpa w zoo. Taki Hans Herman Hoppe jest takim "prawakiem", że przy nim cały śmieszny Ruch Narodowy wygląda jak kolko różańcowe. Polecił bym ci coś tego autora przeczytać, się czuję że to będzie bezowocne.

Klep dalej czołem do "Wielgiej Polzgi Narodowej", w której za manifestacje czy awantury z policją by szła ostra amunicja.

Wyjaśni mi ktoś jak najbardziej anarchistyczna grupa (naturalna hierarchia, celowe łamanie prawa na stadionach, bójki, kradzież barw, wewnętrzny kodeks i nienawiść do policji) popiera rządy autorytarne, w których bez zgody wodza nie można pierdnąć, a za antyrządowe manify idzie się siedzieć bez zawiasów?

Dla tych którzy nie są troglodyta mi: google -> aksjomat nieagresji, ->minarchizm

Sorry, miałem ograniczyć udzielanie się w tym pierdolniku, jednak teraz to padłem, jeszcze bardziej niż po postach "Oldscoola".
W latach 1926-1939 mieliśmy państwo autorytarne, a zadymy były w wielu miejscach takie jak teraz albo lepsze, np. w Krakowie - na Korowodrzy, Kazimierzu - ba, biły się nie tylko Wisła z Cracovia, bo były też kluby etnicznych mniejszości, duże nacechowanie ideologiczne występowało itp.

Skąd wiesz, jakby było, skoro nie żyłeś w państwie autorytarnym?

PS czy Twoim zdaniem (co można wywnioskować) lepszy od autorytaryzmu jest pseudo-liberalizm co jest dzisiaj u nas i w reszcie Europy? Gdzie są równi i równiejsi i który de facto prowadzi do totalitaryzmu? Bo nie wspomnę o szopkach w stylu zamykania kolesia co nie chciał homosiom plakatów wydrukować, dalej idzie na sanki chłop co machał krzesłem na konwencji komorowskiego gdzie nikomu nic nie zrobił, a za galę boksu pod Sejmem towarzysze opozycji z koalicji komucho-niemieckiej nie dostają nawet upomnienia? Albo aktualna sprawa co największy aktualnie clown w polskiej dupokracji rzecznik zwyroli i morderców i dewiantów dla niepoznaki zwany obywatelskim, gdzie sadzi się do psów że opublikowali film z zatrzymania skurwysyna jeb***go co zabił dziecko, ale już w obronie kibiców co są dużo gorzej traktowani przez mętów słowem się nie odezwie?
Gdzie w Austrii zamykają historyka, w Niemczech czy Szwecji gdy skrytykujesz feministki, homosi, islam ostrzej to kończysz karierę, nie ważne gdzie robisz..

"popiera rządy autorytarne, w których bez zgody wodza nie można pierdnąć, a za antyrządowe manify idzie się siedzieć bez zawiasów?" - Serio? Gdzie byłeś w latach 2009-2014?

Nie będę Cię oceniać, ale to takie typowe -często się spotykam z ludźmi myślącymi podobnie, jednak są to osoby najczęściej odrealnione, żyjące programami rozrywkowymi z tvn lub z innych stacji, żyjące netem albo życiem innych ludzi - oderwanie od rzeczywistości spore.

Ja o dobrodziejstwach "demokracji" przekonałem się na własnej skórze (sprawy nie związane z kibicowaniem - czasy, gdy wielu ludziom jeszcze na czymś zależało, nie na ciuciu-babkach na necie - altruizm).

MOŻE I NIE WIEM, PO KTÓREJ STRONIE STOJĘ - ZA TO WIEM, PO KTÓREJ NIE STAĆ.
"Rzeczywistość z d*** opisywana przez pizgaczy" - Matka Kurka :lol:

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" - Barack Hussein Obama :lol:

C6chzR
Posty: 278
Rejestracja: 01.04.2019, 22:33

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: C6chzR » 29.06.2019, 14:18

Oldschoolfan pisze:
24.06.2019, 21:00
He he moze jakbym tak jak wy przez pół zycia był zwykłym robolem albo rylem na kopalni i musiał j**** jak mi jakas smieszna cweloza pokazuje palcem to tez by mnie może bolało ze przegrałem swoje zycie jak wy a inni są sprytniejsi i maja lepiej. Musicie pocisnac u siebie w ekipach wszystkich niepracujących ze to przeciez niehonorowo i niepatriotycznie!

Ale tak ogolnie to chyba nie jest niczyja wina ze wam się chłopcy nie udało nic wykombinować jestescie za krotcy i nie macie jaj dlatego musicie zapierdalac jak rumuny? :-)
To że jesteś bananowcem, urodziłeś się w bogatej rodzinie i całe życie utrzymuje cię mama to żaden powód do dumy. Bo jakbyś coś kombinował to przy obecnej sytuacji spędzał byś czas z waszą czołówką a nie napinał się na necie.

C6chzR
Posty: 278
Rejestracja: 01.04.2019, 22:33

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: C6chzR » 29.06.2019, 15:04

Oldschoolfan pisze:
29.06.2019, 14:25
Nie mierz wszystkich swoją miara synek, to ze u was zawineli każdego kto umiał czytac, dodawać i miał jeden zwój mózgowy więcej niż pudełko do butów to akurat wiemy wszyscy, wystarczy popatrzyć na tych co zostali - albo patusy bez zębów albo tacy jak ty :-)
Znaczy jacy jak ja? Rozwiń swoje słowa mam żonę dwójkę dzieci i z pensji potrafię utrzymać rodzinę, ty jesteś na garnuszku mamusi, babcia ci codziennie daje z kieszonkowym orzeszeki z Ferrero Rosche. Spójrz w lustro i zastanów się co będzie jak mamusia pójdzie do nieba a cały majątek przepisze na Rydzyka.

C6chzR
Posty: 278
Rejestracja: 01.04.2019, 22:33

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: C6chzR » 29.06.2019, 15:15

Oldschoolfan pisze:
29.06.2019, 15:08
Jak wam się ukrócił dostęp do dobrego materiału to widze wróciliście do starych nawyków wdupiania kleju he he od razu widać :-)

Idz się zajmij tymi dziećmi, do chilwy je poślij, wstaw im może zęby żeby nie musiały się prezentować jak szanowna małżonka albo zrob rakietę dla kolegow a nie zazdrościsz tym lepszym i zaradniejszym
I właśnie baranie udowodniłeś że masz jakieś 16 lat a swoją wiedzę czerpiesz od starszego brata, czemu twoja mama zrezygnowała z tej aborcji było tak blisko. Nie zapomnij założyć Komitetu Obrony Pedofili

Moe
Posty: 544
Rejestracja: 20.10.2008, 21:01

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: Moe » 29.06.2019, 15:29

ku*** co to za pajac oldschoolfan... Gimbus 15 letni w szeleszczącym dresie poucza dorosłych...
czuję jak oblepia mnie przeciętność

C6chzR
Posty: 278
Rejestracja: 01.04.2019, 22:33

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: C6chzR » 29.06.2019, 15:45

Chłopie ty byś chciał skończyć chociaż połowę szkół, które ja skończyłem. Widzisz nie masz argumentów i piszesz jakieś gimnazjalne teksty, więc kończę tą rozmowę z tobą bo czuję się jakbym się cofał w rozwoju.

Progresywny68

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: Progresywny68 » 29.06.2019, 15:52

Dwa zdania. Według swoich wewnętrznych ustaleń nikt z Ruchu nie wypowiada się na tym forum. Ci co tu podają się za Ruch nie maja nic wspolnego z PF.

C6chzR
Posty: 278
Rejestracja: 01.04.2019, 22:33

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: C6chzR » 29.06.2019, 16:33

Oldschoolfan pisze:
29.06.2019, 16:15
Musiał się wkraść jakiś blad bo c6chzR to jest na bank pierwsza linia frontu, nie dosc ze do pracy chodzi jak przykładny obywatel, honorowo zarabia nie jak te wszystkie bandyty kryminalisty to jeszcze chlopina szkoły pokonczyl, taki jest zdolniacha. I nie przeszkadza mu nawet ze go bajtle pytają czego musi j**** jak czarny niewolnik z Afryki skoro taki wyedukowany mądry i z dyplomami. On jest dumny ze swej wiedzy i powtarza im codziennie ze on nigdy nie chciał do czegos dojsc bo nauka to do potęgi klucz!
Ja nie wierzę, że ty z takim tokiem myślenia potrafisz obsługiwać komputer.

C6chzR
Posty: 278
Rejestracja: 01.04.2019, 22:33

Re: Wypunktowanie ruchu kibicowskiego

Post autor: C6chzR » 29.06.2019, 19:35

Oldschoolfan pisze:
29.06.2019, 18:50
Typ z Elany już cię wyjaśnił ile znaczysz i ile wspolnego masz z ekipa Ruchu wiec nie produkuj się już tylko dyplomy pod pachę i spierdalaj do familoka bo ci się weekend skonczy
Dzieciaku to, że nie jestem z PF to jedno, swoje dla Ruchu zrobiłem i trochę walk mam na koncie i gwarantuje ci, że jeżeli będzie taka potrzeba to sam napiszę do Elanowca i wyjaśnię mu kim jestem. Jest sobota idź do mamy niech ci da kieszonkowe i zabierz krzysia na lody do Mc Donalda później idźcie razem do trynkiewicza.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 490, Devils1906, KSH, Oberschlesien14, Rampampam i 342 gości