www.warhouse.pl

Lista kumatych osób z Kibice net.

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Beha
Posty: 663
Rejestracja: 03.10.2009, 11:12

Re: Lista kumatych osób z Kibice net.

Post autor: Beha » 06.06.2019, 17:35

Odbanowany pisze:
06.06.2019, 16:55
Beha pisze:
06.06.2019, 16:34
Szkoda, że i również ten 'topic' zdominowali widzewiacy (oraz ich sojusznicy), ale być może jest to objaw "zAParcia" po cIASTKU (dla jasności: nie życzę 'dhw' "rozwolnienia").
Obrazek
Odbanowany i reszta miłośników "Dyzia" - powyższy wpis to "kumate' info. Jak tego nie zlapaliscie, to na Widzewie i w swoich ekipach macie tyle do powiedzenia, co kasjerka z Tesco obok mojego domu. A w necie ujadacie jak pit bulle.
Czy Ten fakt, ze Adrianek spod Warszawy przemycił w swoim wywodzie ksywę chłopaka od nas i usłyszał, ze w którymś kościele coś grają ma go stawiać w roli godnego do dyskusji? Odpowiem za ciebie - nie, przez to co pisał od kilku miesięcy tu na forum myśle, ze nikt nie będzie z nim dyskutował i tym bardziej rozmawiał na temat Widzewa. Wielokrotnie w swoich wypowiedziach kłamał i przedstawiał fakty w pozytywnym dla siebie świetle, a jego farmazony nawet kibice Legii prostowali. Także szukajcie informacji dalej :)
[/quote]

Nie wiem, jakiej powagi można oczekiwać po tym forum, ale zarzut kłamstwa z ust Widzewa, to jak wystąpienie Kwaśniewskiego wczoraj w Gdańsku i gadanie o obaleniu komuny...
Dzwonów nie trzeba słuchać, czerwona łódka zatopila się sama, przed doplynieciem misiowej torpedy



Stillgotit
Posty: 11
Rejestracja: 31.12.2017, 14:15

Re: Lista kumatych osób z Kibice net.

Post autor: Stillgotit » 06.06.2019, 17:45

W pierwszym poście zapomniałem jeszcze dopisać kogo posty podobają mi się najbardziej - są po prostu zabawne ... Valo :))

Potezny Warmianin
Posty: 293
Rejestracja: 07.04.2019, 12:44

Re: Lista kumatych osób z Kibice net.

Post autor: Potezny Warmianin » 06.06.2019, 18:13

dozo(L)GBT az sie zakrztusila pulpetami z opieki spolecznej znalazl sobie rodowitch lodzian z Wloclawka do dyskusji na forum i sie wyzywaja kto jest ze wsi, ostatni raz tak sie bawilem czytajac wypociny foxa na jego blogu jak wybielal ukraincow za Wolyn.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Lista kumatych osób z Kibice net.

Post autor: DoZo(L)e... » 06.06.2019, 19:47

Stillgotit pisze:
06.06.2019, 17:12
Dozo nie podoba mi się totalnie twoja wojna z forumowym Widzewem. Wolałbym żebyś normalnie i rzeczowo pisał jak kibol z kibolem, bo wydaje mi się ze tak można nawet z kibicowskim wrogiem.
Nie wszystskie Twoje posty rozumiem natomiast ostatni przemyt owszem.

Co do wszystkich ubliżających tutaj innym - no cóż... każdy poważny człowiek nie powinien tego w Normalnym życiu robić a co dopiero na forum... dziecinada
Nie zaskoczyłeś mnie "emerycie", że ci się nie podoba moje obnażanie widzewskiej mitomanii i megalomanii, ale do czasu, kiedy nie przestaniecie być tak pobłażliwi dla "czerwonych" dzieci internetu (jak te "gi7e" choćby z tego tematu), nie licz na jakąkolwiek zmianę.

Beha pisze:
06.06.2019, 17:35
(...)

Nie wiem, jakiej powagi można oczekiwać po tym forum, ale zarzut kłamstwa z ust Widzewa, to jak wystąpienie Kwaśniewskiego wczoraj w Gdańsku i gadanie o obaleniu komuny...
Dzwonów nie trzeba słuchać, czerwona łódka zatopila się sama, przed doplynieciem misiowej torpedy
BH, nie kop już leżących, nawet jeśli dotrą (a szykują się mocno) jutro do Skopje.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Jaskół
Posty: 294
Rejestracja: 25.08.2013, 10:05

Re: Lista kumatych osób z Kibice net.

Post autor: Jaskół » 06.06.2019, 20:13

Dozo też się dziwię, że Ci się chce w tym wieku ''walczyć'' na tym śmiesznym forum. No chyba, że to takie hobby to spoko ;)
''Znasz już koszernej demokracji smak
A tolerancji knebel dławi, gdy chcesz krzyczeć
Poczucie ciągłej winy, w którym chcą byś trwał
By cię uciszyć ksenofobią szantażują kraj...''

don alfonso
Posty: 167
Rejestracja: 03.05.2019, 14:54

Re: Lista kumatych osób z Kibice net.

Post autor: don alfonso » 06.06.2019, 21:18

Mylisz mnie z kimś kolego, bo żaden z tych tematów nie jest mój. A ''fest-zbuka'' też nie mam(swoją drogą fajne określenie tego gawna). Miałem naszą klasę kiedyś.

Widzę, że nawet w takim temacie jest spina. To forum to jednak stan umysłu :D

kmwtwpdk
Posty: 128
Rejestracja: 19.03.2012, 18:34

Re: Lista kumatych osób z Kibice net.

Post autor: kmwtwpdk » 06.06.2019, 21:54

Jest dwóch kumatych na tym forum, pierwszy to drozdowiAK drugi do dozo. Łączy ich to że niby gdzieś tam byli coś tam widzieli ale fantazji to pozazdrości "im" nawet roman z wrocławia,część ich wiedzy oparta jest na wyborczej gazecie. Co ich łączy jeszcze i to bardzo istotne, to wspólne IP :) reszta to banda niekumatych , czego byście nie napisali to c**** wiecie a rację ma cwe7 ten opisany wyżej z rozdwojeniem jaźni

cwaniaKKK
Posty: 252
Rejestracja: 23.08.2013, 21:31

Re: Lista kumatych osób z Kibice net.

Post autor: cwaniaKKK » 06.06.2019, 22:37

Czytam to forum od prawie 20tu lat. Były dziesiątki kumatych osób, które coś tam napisały, ale po czasie dawały sobie spokój, ze względu na szyderę i komentarze osób, które nic nie znaczą. Żyjcie sobie dalej w tym bagienku. Ktoś kiedyś fajnie napisał "nie dziwię się, że społeczeństwo ma kiboli za idiotów, wystarczy, że wejdą na to forum".
1910

Arkan
Posty: 300
Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

Re: Lista kumatych osób z Kibice net.

Post autor: Arkan » 07.06.2019, 09:12

masz kolego swieta racje ale ciezko "odpuscic" forum bedac w klimacie od ponad 20 lat,czlowiek tym zyje chce poczytac pogadac z normalnymi ludzmi,ale to stado sprutych internetowych klaunow uciazliwia zycie .

Towariszcz Komandir
Posty: 135
Rejestracja: 18.05.2016, 13:00

Re: Lista kumatych osób z Kibice net.

Post autor: Towariszcz Komandir » 07.06.2019, 09:37

Tylko Arkan z kim tu gadać jak z kumatych osób udziela się tu max kilkanaście osób i to od czasu do czasu. Jeden za drugim odpuszcza. Jakiś czas temu odpuścił chłopak z Zawiszy Old[Z] usunął konto jak zaczęły się do Niego pruć jakieś internetowe lapsy co nawet nie wiadomo komu kibicują. Na ulicy takie nic nie znaczące sprute k**** zostałyby bardzo szybko wyjaśnione stąd też próbują zgrywać kozaków w internecie.
:lol:

Arkan
Posty: 300
Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

Re: Lista kumatych osób z Kibice net.

Post autor: Arkan » 07.06.2019, 10:02

jest na forum bardzo duzo normalnych chlopakow ,tylko poprostu sie nie udzielaja,bo naprawde czasami sie odechciewa.ze 30 kont schizofrenika,po pare kont maja debile z tematu łódzkiego,wez sie nie wkurwiaj jak sie spierdoli taka hujoza anonimowa,nie ma go jak dojechac.to czlowiek sie wkurwia.takie czasy ze te pokemony opanowaly forum.wystarczylo by napisac o weryfikacje do kazdego z ekipy i ustalic kto jest kim.odsialo by sie normalnych Ludzi od tych pajacy nie zweryfikowani byliby bez przynalznosci i ich wypowiedzi kazdy traktowal by jak powinien.

Krzysiek1947
Posty: 272
Rejestracja: 27.02.2007, 11:29

Re: Lista kumatych osób z Kibice net.

Post autor: Krzysiek1947 » 07.06.2019, 10:13

Ale wtedy bylo by mniej wejść mniej wyświetleń reklam a hajs sie musi zgadzac wiec wlascicielom domeny jak i forum jest na rękę by kilka osob pisalo z kilkudziesięciu kont prowadząc ze soba internetową wojenke. Administracja forum twierdzi ze nic nie może i kółko sie zamyka.
CHEMICAL BROTHERS

Oberschlesien14
Posty: 658
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Lista kumatych osób z Kibice net.

Post autor: Oberschlesien14 » 07.06.2019, 10:42

Zamknąć rejestrację i obowiązkowe pytanie komu się kibicuje mogło by trochę poprawić sytuację

HC
Posty: 3698
Rejestracja: 25.07.2007, 12:17
Lokalizacja: monopolowy

Re: Lista kumatych osób z Kibice net.

Post autor: HC » 07.06.2019, 11:30

h*** wiecie o kumatości, jak kiedyś będę miał więcej czasu to Wam pokażę jak się robi prawdziwą forumkę, pozdro Cwaniak!
HUTNIK&MAZOVIA

Ukochane Miasto
Posty: 322
Rejestracja: 14.08.2014, 10:33

Re: Lista kumatych osób z Kibice net.

Post autor: Ukochane Miasto » 07.06.2019, 11:39

Witam szanowne grono...jest mi smutno bo nie wiem jak zostać kumatym . Proszę o rady. Czy mam jakieś podanie złożyć ?? Napiszę tylko że nie chodzę w rurkach , nie mam wąsa ale za to mam zarost na czeczena no i mam niestety tylko Yorka . Ale jest jebaniec agresywny! Dodatkowo narysowałem na drzwiach sąsiada mazakiem chwdp...no to jak ??

Arkan
Posty: 300
Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

Re: Lista kumatych osób z Kibice net.

Post autor: Arkan » 07.06.2019, 11:41

masz nie aktualne info oldsholfan.nieaktywne jest od pewnego czasu.

Towariszcz Komandir
Posty: 135
Rejestracja: 18.05.2016, 13:00

Re: Lista kumatych osób z Kibice net.

Post autor: Towariszcz Komandir » 07.06.2019, 13:01

Te krzysiek dawaj te ksywy z Wisły co pisałeś że się r********. Zgrywasz tu wielkiego oblatanego gangusa to dawaj.
:lol:

Leon_88_OR
Posty: 231
Rejestracja: 23.09.2016, 12:34

Re: Lista kumatych osób z Kibice net.

Post autor: Leon_88_OR » 07.06.2019, 20:59

Foxx pisze:
05.06.2019, 13:01
Na (L) w nicku się zasługuje. Dalej nie ma to nic wspólnego z wypowiedziami w imieniu ekipy. Użytkownicy kibiconetowni - często anonimy - w podpisach mają nazwy swoich klubów lub ich slogany. I co? Każdy z nich wypowiada się w imieniu ekipy? Dobre.
Na "L" w nicku się zasługuje... Kwintesencja dzisiejszych czasow...
Opiszesz jak to się u was zasługuje na taki "zaszczyt"? Aż mnie ciekawość rozpiera...
Rozumiałem kiedyś, żeby dziare klubowa sobie zrobić czy ciuchy z pewnymi emblematami nosic to trzeba było się wykazać. Tylko jakby ranga tych przywilejów nieco poważniejsza...
Ale literka, w nicku, na zapizialym forum... Serio?
Co ma wisieć nie utonie...

Czytelnik1979
Posty: 342
Rejestracja: 23.08.2015, 16:05

Re: Lista kumatych osób z Kibice net.

Post autor: Czytelnik1979 » 23.06.2019, 01:22

Valo jest najbardziej kumaty, poprostu lider!!! Utkwił mi w pamięci jego jeden wpis jak podczas meczu szczecińskiej Pogoni kręcił się w okolicach ich młyna. Zapomniał tylko dodać czy miał na sobie jakieś gadżety Cracovii i ile fantów Pogoni upolował. Szacunek dla gościa!!! Odważny chłopak!!!

sandro88
Posty: 89
Rejestracja: 07.12.2011, 19:43

Re: Lista kumatych osób z Kibice net.

Post autor: sandro88 » 05.07.2019, 16:29

Leon_88_OR pisze:
07.06.2019, 20:59
Foxx pisze:
05.06.2019, 13:01
Na (L) w nicku się zasługuje. Dalej nie ma to nic wspólnego z wypowiedziami w imieniu ekipy. Użytkownicy kibiconetowni - często anonimy - w podpisach mają nazwy swoich klubów lub ich slogany. I co? Każdy z nich wypowiada się w imieniu ekipy? Dobre.
Na "L" w nicku się zasługuje... Kwintesencja dzisiejszych czasow...
Opiszesz jak to się u was zasługuje na taki "zaszczyt"? Aż mnie ciekawość rozpiera...
Rozumiałem kiedyś, żeby dziare klubowa sobie zrobić czy ciuchy z pewnymi emblematami nosic to trzeba było się wykazać. Tylko jakby ranga tych przywilejów nieco poważniejsza...
Ale literka, w nicku, na zapizialym forum... Serio?
Bardzo dobrze napisane, sam "weryfikowałem" typka w bluzie H z mojego miasta. A jak chodzi o temat to kat. old(Z), Arkan no i w sumie ten któremu odpisuję

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 499 gości