Komentarze 15-17.03.2019

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
pizgacz_rurkowcow
Posty: 167
Rejestracja: 19.02.2018, 15:44

Re: Komentarze 15-17.03.2019

Post autor: pizgacz_rurkowcow » 01.04.2019, 19:33

MosadKSC

@North skąd Ty masz takie info,


@Pizgacz rurkowcow napisałeś ,że z JG rozjebalo się 5 głównych gangsterów, wymien ich, tylko nie licząc legendy jak go nazwałes. Aha i o jakiego gniazdowego Ci chodzi ,że się rozjebal? Napisz po ksywach skoro jesteś pewny, że to rozjebundy.
Na Wasze szczęście jakieś tępe kurwisko, zrobiło dym i poplakalo się do medi bo mu przyśpiewka o żydach nie pasowała. Dzięki niemu macie teraz temat zastępczy. Tylko czemu tak ochoczo i bunczucznie nie piszecie o swoich już bylych kolegach z WSH ,ktorym ostatnio d*** pękła i pogrążają kolejnych chłopaków od Was. Mam na myśli alana, ciombora i piatkowskiego ( zarzut do Sp.Maria ). A nie wolno bo to przecież, tylko na Cracovii są takie przypadki. Aaa i tak z ciekawości...ile to już razy padło na sprawach "przyznaję sie"?! bo coś ostatnio dpk-ów u Was jak latarek na derbach. Tylko proszę nie piszcie jeden z drugim, że u Nas były brane dpk-i bez uzgodnienia z osobami, ktore sie ukrywaly do sprawy bo to kolejna wyssana z cycka Lochy bajka.
[/quote]

MosadKSC, jako że jakoś ostro się nie napinasz, to Ci odpowiem. Po akcji pod Multikinem dawali na ziomków również kluka, mastelarz, kopuła i norek. Przecież sami ich odpuliliście czyż nie? Czemu niby kanara mam nie liczyć? Przecież to min. on stworzył mit gitowo-złodziejsko-gangsterskiej bandy z Kałuży, zawsze wszyscy sztywni u was.. a że wyszło wam trochę na opak..
Pokaż mi czemu niby mam nie wierzyć wiślakom (strona 107 tematu krakowskiego), skoro nawet jeśli chodzi o wasz mit założycielski na którym lata bazowaliście, czyli sławetna anty-milicyjność, zmieniacie i modyfikujecie do swoich potrzeb w zależności od sytuacji - vide pociski po ojcu Cygana że był w MO, a gdy na Kałuży po dekadzie doping prowadzi i robi to przez szereg lat syn komendanta (Radsonowa) to już twierdzicie że "rodziny się nie wybiera". Co do innego dopingującego to Świstak nie uciekał do radiolek gdy chciał kozaczyć w pobliżu Reymonta ale się przeliczył?
Pomijając mniejszego kalibru przypadki jak strażak miejski grający pierwsze skrzypce w bandzie "Cracovia Skawina" czy były milicjant wożący flagę fc Trzebini (ktoś tam ogarnięty został od Was?). Z waszymi oficjalnymi pikolami to nie pierwszy taki przypadek - w 2007 po derbach w pucharze ekstraklapy pikole ze stowarzyszenie terazpasy.pl słały anonimowo do prokuratury, wybiórczej i tvn-u donosy na nasz antysemityzm, żebyśmy dostali karę za przyśpiewki.
"Rzeczywistość z d*** opisywana przez pizgaczy" - Matka Kurka :lol:

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" - Barack Hussein Obama :lol:



ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Dejwid, GreenwichMeanTime, Harald i 223 gości