Nowa książka o kibicach.

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

KaczyP
Posty: 280
Rejestracja: 09.09.2013, 19:09

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: KaczyP » 06.04.2019, 14:07

Ta książka kosztuje 100 zł czy mi jakiś błąd pokazuje?



Amigoo
Posty: 46
Rejestracja: 21.02.2017, 09:27

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: Amigoo » 06.04.2019, 16:09

KaczyP pisze:
06.04.2019, 14:07
Ta książka kosztuje 100 zł czy mi jakiś błąd pokazuje?
Koszt za książkę wynosi 100 zł.

Oldfreak
Posty: 308
Rejestracja: 31.07.2014, 14:00

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: Oldfreak » 06.04.2019, 19:47

Czekałem na tą książkę dość długo,ale 100 zł to lekka przesada ;)

ban82
Posty: 948
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: ban82 » 06.04.2019, 20:29

Nawet nie lekka. W erze internetów gdzie dzisiaj sie coś pojawia i za chwile każdy noże to mieć, cena zapewne zniechęci do zakupu. Ja kupie, bo tak czy siak wole wersje papierową. I myśle, że kto ma kupić, to i tak kupi :)

KaczyP
Posty: 280
Rejestracja: 09.09.2013, 19:09

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: KaczyP » 07.04.2019, 08:37

Ok, już wszystko jasne :) Dzięki za info panowie.

Headhunters1488
Posty: 62
Rejestracja: 15.10.2011, 09:28

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: Headhunters1488 » 07.04.2019, 12:21

tam są chronologicznie opisane lata i mecze? jest rozdział typu jak powstawały zgody stare i obecne oraz jak padły?

Headhunters1488
Posty: 62
Rejestracja: 15.10.2011, 09:28

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: Headhunters1488 » 07.04.2019, 13:47

dzięki wielkie ;)

storczyk88
Posty: 61
Rejestracja: 23.08.2015, 22:10

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: storczyk88 » 24.04.2019, 19:49

Nie załapałem się, czekam na informacje o dodruku:)

Headhunters1488
Posty: 62
Rejestracja: 15.10.2011, 09:28

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: Headhunters1488 » 01.05.2019, 11:25

Książka Rewelacja fajnie napisana duża doza humoru dla młodszych kibiców fajnie przedstawione lata 90

Oldfreak
Posty: 308
Rejestracja: 31.07.2014, 14:00

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: Oldfreak » 01.05.2019, 14:12

Jak ktoś chce odsprzedać to priv ;)

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: DoZo(L)e... » 02.05.2019, 03:54

P.R.O.S.T.O pisze:
07.04.2019, 13:29
Krótki opis tego co znajduje się w książce:

Książka rozpoczyna się wstępem i podziękowaniami dla wszystkich osób, które przyczyniły się do jej powstania.

Rozdział pierwszy. Ekstraklasa.
Okres od awansu do ekstraklasy w roku 1989 aż do spadku w 1994. Jest to bardziej statystyka opisowa. Pojawiają się tutaj również opisy sportowej rywalizacji na boisku. Jeśli więc nastawiasz się na samo mordobicie, możesz spokojnie ten rozdział pominąć, bądź przeczytać go na samym końcu. Dla Zawiszaków i zgód może okazać się ciekawy, natomiast dla kibiców z innych klubów już niekoniecznie.

(...)

Rozdział ósmy. Jak to się zaczęło...
Jest to stenogram ze spotkania starej gwardii z 12 sierpnia 2012 roku. Spotkanie odbyło się na potrzeby tej książki i zorganizował je Ś.P. Kosior. Wspaniała lektura, z czasów dla większości z nas prehistorycznych.

Wszystko to zmieści się na 280 stronach i jest opatrzone zdjęciami w liczbie około 140. Całość w ciekawej, przyjemnej dla oka oprawie. Czcionka 10, papier o gramaturze 115, więc naprawdę dobrze to wygląda.

Mam nadzieję, że zaspokoję Wasze oczekiwania odnośnie tej książki i że czas jaki poświęcicie na jej przeczytanie nie uznacie za stracony.

PoZdrawiam Was wszystkich!
Dwie sprawy:
1. Czy jest tam cokolwiek o Legii?
2. Czy autorowi bliżej jest do bydgoskich "bramkarZy", czy 'ochronJar"?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Timador
Posty: 114
Rejestracja: 24.05.2010, 16:31
Lokalizacja: K47

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: Timador » 02.05.2019, 09:11

A ty sie pruc musisz w kazdym temacie ?
SĄDECKA DUMA

plemplem81
Posty: 710
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: plemplem81 » 02.05.2019, 14:27

Bardzo ciekawa pozycja, mus dla kolekcjonerów prasy/książek kibicowskich. Napisana zgrabnym językiem i jednocześnie na poziomie. W zasadzie bez błędów, co mnie osobiście zawsze razi, gdy takowe się przytrafiają na rynku wydawniczym. Masa zdjęć, dla wielu z nas nigdy nie widzianych. Papier w książce to ogromny plus - kreda, na moje oko 200 albo 250 gramatury, więc gruba. Żaden bubel. Widać kupę kasy włożonej w produkcję książki, stąd cena mnie zupełnie nie dziwi. W takie rzeczy warto inwestować, bo to pamiątka na całe życie. I świadectwo nie tylko przeżyć autora, ale także i całej ekipy. Lata 90. w pigułce. Fajnie opisany temat z prześladowaniami Elany czy Polonii Bydgoszcz. Mam świadomość, że pisane subiektywnie, jednak trudno, by autor silił się na obiektywizm. Ma być tak, jak to widział i zapamiętał oraz oceniał przez pryzmat swojego spojrzenia i przeżyć. Dzięki temu jest też po prostu ciekawie, bo są emocje. Czytając tą książkę porównywałem mimochodem, jak bardzo nasz dzisiejszy świat kibolski się zmienił w porównaniu do tamtych dni. Piękne wspomnienia, piękne lata. Nigdy już nie wrócą, to pewne. Dzięki P.R.O.S.T.O - dawno nie było tak dobrej lektury na rynku.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Pakol
Posty: 201
Rejestracja: 30.04.2019, 21:01

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: Pakol » 02.05.2019, 16:05

Można jeszcze kupić ?
Dozo to stary obsraniec i pedofil

Progresywny68

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: Progresywny68 » 04.05.2019, 13:35

DoZo(L)e... pisze:
02.05.2019, 03:54

Dwie sprawy:
1. Czy jest tam cokolwiek o Legii?
2. Czy autorowi bliżej jest do bydgoskich "bramkarZy", czy 'ochronJar"?
Ciagle banuja temat bydgoski to pozwole sobie odpowiedzieć - jest troche o Legii, a autor trzyma aktualnie z ekipa od Juvetusa (ale jak powiedział ich przedstawiciel dla nich to to samo co bramki wiec jest sztywno)

Ktostam mowil ze książka fajna tylko troche historycznych przekłamań ale to akurat wiadomo jak jest, osobiście mysle ze brakuje jednego ostatniego rozdziału o aktualnej padace, tolerowaniu frajerów i ochroniarzy, to byłaby fajna klamra po tych rozdziałach o niezwyciężonej potędze i wielkości krystalicznego Zawiszy :)))

Ale jak ktoś lubi star treka i fantasy to na pewno obowiązkowa pozycja!

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: Kkrawczyk » 04.05.2019, 13:37

Krysia pajacu ty to musisz wszędzie swoje mądrosci wpierdolić
j**** urkaine

don alfonso
Posty: 167
Rejestracja: 03.05.2019, 14:54

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: don alfonso » 04.05.2019, 13:52

Mnie dziwi że ŁKS toleruje to towarzystwo z Bydgoszczy.

Progresywny68

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: Progresywny68 » 04.05.2019, 13:58

Jak toleruje jak przyjebali sobie zgode z ich kosa z Poznania :))) a ze relacje wewnątrz się dosc mocno ochłodziły to chyba widać gołym okiem

A to co nie można nawet napisac obiektywnie ze książka w której liże się własna d*** pomijając swoje wpadki jest średnia?

Antyelanakurwy
Posty: 1
Rejestracja: 04.05.2019, 14:15

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: Antyelanakurwy » 04.05.2019, 14:18

ty k**** z elany teraz nagle się napinacie jak mamy mały kryzys wewnętrzny a gdzie ty k**** byłaś przez 30 lt ostatnie bedziecie zawsze pod nami choćbyście się poukładali z połowa kraju j**** was zapłacicie za wszystko k****

Progresywny68

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: Progresywny68 » 04.05.2019, 14:28

Daniuś, mordo, uwazaj bo ci żyłka jeszcze wyjebie :))) Każdy rozumie ze macie gorszy okres, frajery i ochroniarki trzymają ekipe, cala Polska z was j****, zgody się wkurwiaja, wszyscy normalni co sie za nimi chowałes całe zycie wyjebali sie na was a tu jeszcze w******* od Polonii której nie ma (możesz pisac ze było 8vs200 ale ważne wy dobrze wiecie ile was było i to wy musicie z tym zyc) a dzien pozniej przyjeżdża ta mała Elana, wiesza sobie flagi, a ciebie (bo to chyba ty byles nie mordo? :))) ) stać tylko na to żeby nas obczajac na meczu i zawinąć się do domku.

To teraz pytanie do ciebie, obczajales nas cały mecz i nie zrobiliście nic bo:
a) wielki Zawisza zlitował się nad malutka Elana i łaskawie postanowił nas nie bic i nie kroci przywiezionych flag
b) wielki Zawisza aktualnie nie jest tak wielki i nie jest w stanie kiwnąć palcem jak mała Elana przyjeżdża do Bydgoszczy w 100 osob

Danius, mysle ze jak siadziesz z kolega ochroniarzem i reszta sztywnej ferajny z juventusa to przy całym waszym deficycie umysłowym mimo wszystko uda wam się dobrze odpowiedzieć :))) udanej inwazji na Serock :))

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: DoZo(L)e... » 04.05.2019, 15:11

Progresywny68 pisze:
04.05.2019, 13:35
DoZo(L)e... pisze:
02.05.2019, 03:54

Dwie sprawy:
1. Czy jest tam cokolwiek o Legii?
2. Czy autorowi bliżej jest do bydgoskich "bramkarZy", czy 'ochronJar"?
Ciagle banuja temat bydgoski to pozwole sobie odpowiedzieć - jest troche o Legii, a autor trzyma aktualnie z ekipa od Juvetusa (ale jak powiedział ich przedstawiciel dla nich to to samo co bramki wiec jest sztywno)

Ktostam mowil ze książka fajna tylko troche historycznych przekłamań ale to akurat wiadomo jak jest, osobiście mysle ze brakuje jednego ostatniego rozdziału o aktualnej padace, tolerowaniu frajerów i ochroniarzy, to byłaby fajna klamra po tych rozdziałach o niezwyciężonej potędze i wielkości krystalicznego Zawiszy :)))

Ale jak ktoś lubi star treka i fantasy to na pewno obowiązkowa pozycja!
Jeżeli już ktoś tu "wklejał" zdjęcia stron o Zawiszy, to może nie będzie przesadą, jak "się do kogoś uśmiechnę" o udostępnienie (wszystkich!) fragmentów dot. chuliganów Legii Warszawa z książki za 100 zł, która zbiera tak różne recenzje. ;)
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

don alfonso
Posty: 167
Rejestracja: 03.05.2019, 14:54

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: don alfonso » 04.05.2019, 15:21

Jak cię tak interesuje co tam o Legii napisał to sobie kup zamiast tu żebrać o fragmenty :D

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: Kkrawczyk » 04.05.2019, 15:41

Krysia ty jebana hipokrytko, pilnuj swojego podwórka bo ten Apator nie jest jakoś do końca wytępiony;) po drugie taka z was hiper super sztywna banda a zbijacie piątki z przerzutami z Kwidzynia którzy jezdzili na Legie a teraz na Widzew:) Nasz kryzys minie i dalej będziecie j*****.
j**** urkaine

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: DoZo(L)e... » 04.05.2019, 15:50

P.R.O.S.T.O pisze:
07.04.2019, 01:05
Książka ta jest w pewnym sensie cegiełką na odbudowę klubu, stąd ustaliliśmy taką cenę. Całkowity dochód zostanie przeznaczony na odradzający się klub i na bieżące cele kibicowskie. Jesteśmy w sytuacji jakiej jesteśmy i po prostu musimy sobie radzić.
Druga sprawa jest taka, że książka ta skierowana jest głównie do kibiców Zawiszy i zgód. Ludzie którzy niedawno chętnie kupowali cegiełki w postaci kawałka papieru również warte 100 złotych, raczej nie będą mieli problemu aby wydać tyle samo na książkę. Mi osobiście też nie zależy na tym, aby sprzedawać tą książkę w Polskę w jakiś tysięcznych nakładach. A kto ma kupić i chce kupić to kupi bez znaczenia czy książka będzie kosztowała 20 czy 200 złotych, tak jak kolega wyżej napisał.
Osobiście też czekam na dwie pozycje, które mają się niebawem ukazać i kupię je bez względu na cenę.
Także Panowie, nikt nikogo pod bronią nie trzyma ;)
Spokojnej nocy. PoZdrawiam.
don alfonso pisze:
04.05.2019, 15:21
Jak cię tak interesuje co tam o Legii napisał to sobie kup zamiast tu żebrać o fragmenty :D
Przecież nie do ciebie się chciałem "uśmiechać", skoro jedynym pomysłem, na który wpadłeś, jest żebranie, aby wesprzeć ... "juwentus".
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

don alfonso
Posty: 167
Rejestracja: 03.05.2019, 14:54

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: don alfonso » 04.05.2019, 16:22

DoZo(L)e... pisze:
04.05.2019, 15:50
Przecież nie do ciebie się chciałem "uśmiechać", skoro jedynym pomysłem, na który wpadłeś, jest żebranie, aby wesprzeć ... "juwentus".
Juventus to Legia kiedyś wspierała ;)

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: DoZo(L)e... » 04.05.2019, 17:18

don alfonso pisze:
04.05.2019, 16:22
DoZo(L)e... pisze:
04.05.2019, 15:50
Przecież nie do ciebie się chciałem "uśmiechać", skoro jedynym pomysłem, na który wpadłeś, jest żebranie, aby wesprzeć ... "juwentus".
Juventus to Legia kiedyś wspierała ;)
Tak, lubiący europejskie wojaże (L)egioniści [nasze euro-wyjazdy po meczu z Vetrą w Wilnie stały pod dużym znakiem zapytania) zrobili sobie układ z głównymi ekipami włoskiego JUVE, ale to nie to samo, co ... grupa patrolowa/interwencyjna agencji ochrony "juwentus", bystrzacho.
P.R.O.S.T.O pisze:
25.04.2019, 19:42
storczyk88 pisze:
24.04.2019, 19:49
Nie załapałem się, czekam na informacje o dodruku:)
Książka jest ponownie dostępna wysyłkowo.

[link]

PoZdrawiam!
"PROSTOwnik", wyślesz mi np. na 'PriWa' interesujące mnie wątki (w rewanżu obiecuję rzetelną recenzję ;), czy boisz się mojej oceny i wolisz, żeby zrobili to na otwartym forum twoi oponenci, którzy nie chcą, żeby dorabiać ochroniarza z sklepiku Zawiszy?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

don alfonso
Posty: 167
Rejestracja: 03.05.2019, 14:54

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: don alfonso » 04.05.2019, 17:22

Dozo nie złapałeś mojego żartu sytuacyjnego z tym Juventusem ;)

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: DoZo(L)e... » 04.05.2019, 18:20

don alfonso pisze:
04.05.2019, 17:22
Dozo nie złapałeś mojego żartu sytuacyjnego z tym Juventusem ;)
Z żartów w książce PROSTOwnika też śmieje się wyłącznie jej/ich autor, "kawalarzu"?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

jebaka_
Posty: 95
Rejestracja: 01.03.2007, 15:32

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: jebaka_ » 05.05.2019, 02:28

Kibice.net - tu na trzeźwo nigdy się nie da (tak Dozol, teraz masz argument)...
Zatem Dozol, zacznę od Ciebie - skasowali Cię słownie w kilku innych tematach, więc przyprułeś się do tego. Moim zdaniem, faktycznie żebrzesz o skrawki książki DLA KIBICÓW ZAWISZY (co było dość dosadnie powiedziane na samym wstępie) dotyczące kibiców Legii.
Jak naprawdę tak bardzo Ci na nich zależy to wyskrob stówkę i po temacie. Myślę, że większość (znakomita) czytelników, ma raczej w d**** Twoją niepewnej wartości recenzję, a Ty sam z kolei masz zaskakująco dużą ilość wolnego czasu (oceniając pobieżnie po aktywności na forum), czyżbyś był kimś na przedwczesnej emeryturze? (z przymrużeniem ;-))
Swoją drogą, akurat słowo KALKULATOR nie powinno być tak bardzo obce co niektórym, nieprawdaż?
Chyba, że Mr Dozol nie wie o wszystkim i o wszystkich?

Co więcej, akurat w odniesieniu do Legii, kolega PROSTO zawsze odnosił się z ogromnym szacunkiem, czego z kolei Ty kompletnie nie uszanowałeś, atakując go bez pardonu w swoich postach. Tym bardziej więc, nie widzę żadnego powodu, żeby akurat Tobie cokolwiek udostępniać. Kupisz książkę i wtedy sobie recenzuj co chcesz i komu tam chcesz.
Co do reszty śmietnika - głównie tu mam na myśli naszych wschodnich sąsiadów - cokolwiek by się teraz nie działo, pamiętajcie, że to wy macie do udowodnienia ZNACZNIE więcej. Akurat pyda (wybaczcie, ale tych szczurów nie będę tytułował jak należy) oraz Eleni (doceńcie dużą literę), byliście naprawdę zmieszani z gównem swego czasu. Tak, to prawda, swego czasu, ale od tamtej pory niewiele faktycznie zdziałaliście, żeby to odmienić.
pyda odniosła bezdyskusyjne zwycięstwo w pechową niedzielę (20 na 80 osób będzie w końcu sprawiedliwie, czy dalej będzie pierdolenie?). "Kto co był" i nie dojechał - każdy wie swoje. "Zawiodła organizacja", jak to się lubi w Polsce mawiać. Byle szybko wyciągnąć wnioski, żeby porządek został zachowany...
Co do Eleni - faktycznie miarą Waszej wielkości jest wyciągniecie flag przed płot na Chemiku. Ja troszkę starszej daty jestem (przy okazji pozdrawiam "progresywny" - ksywka zajebista biorąc pod uwagę to, że Twój nick jest przedmiotem żartu) i akurat pamiętam jako tako, pomiędzy naprawdę wieloma innymi sytuacjami, na których się progresorzy wychowaliście, m.in. tę, gdy podczas meczu bodajże w PP, gdy los nas skojarzył, jak Wasze skrojone wcześniej na Waszym ogórkowym stadionie na Podgórzu flagi latały sobie po sektorze przyjezdnych, potem chyba były rzucone na płot, a Wasza "ekipa" w postaci 1 osoby przez telefon relacjonowała ch. wie komu co się dzieje, a pozostałych ok. 15 "sztywnych", jak to lubicie teraz mawiać, stało przy swoich furkach za trybunką. Wiem to stąd, że akurat byłem tego dnia po Waszej stronie trybun. I jak to się ma do waszych wywieszonych flag przed płot na Chemiku, z czego tak się szczycicie?

Albo te derby już na Waszym nowym stadionie, czy tam pożyczonym od bodajże Pomorzanina, gdy zaczęliście pękać i młyn już się ewakuował (niech ktoś z progresywnych zaprzeczy), ale wjechała policja i temat ukróciła (przy tej okazji z kolei szacun dla kolesia, który stawiał bardzo silny opór, myślę, że każdy zainteresowany wie o kogo chodzi). Akurat tutaj też byłem i widziałem (uprzedzając pierdolenie typu "kto co był").
Ale oczywiście Was interesuje czas obecny, bo historię wolicie uznać za niebyłą. Nie mnie się jednak wypowiadać co do spotkań tu i tam, zatem zamyyyyykam usta i bastuję na ten czas.
Reasumując, temat, w którym się wypowiadamy, dotyczy KSIĄŻKI na temat KIBICÓW ZAWISZY z określonym dość dokładnie okresem, o którym ta książka opowiada. Stąd też, proszę bardzo Adminów o usunięcie wszystkich postów NIE NA TEMAT TEJŻE KSIĄŻKI, w tym w zasadzie mojego.

Pakol
Posty: 201
Rejestracja: 30.04.2019, 21:01

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: Pakol » 05.05.2019, 14:45

Dozo, nie stać Cię stówki na książkę żeby kupić ? Słabo chyba płacą w stolicy :)
Dozo to stary obsraniec i pedofil

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: DoZo(L)e... » 06.05.2019, 09:29

jebaka_ pisze:
05.05.2019, 02:28
Kibice.net - tu na trzeźwo nigdy się nie da (tak Dozol, teraz masz argument)...
Zatem Dozol, zacznę od Ciebie - skasowali Cię słownie w kilku innych tematach, więc przyprułeś się do tego. Moim zdaniem, faktycznie żebrzesz o skrawki książki DLA KIBICÓW ZAWISZY (co było dość dosadnie powiedziane na samym wstępie) dotyczące kibiców Legii.
Jak naprawdę tak bardzo Ci na nich zależy to wyskrob stówkę i po temacie. Myślę, że większość (znakomita) czytelników, ma raczej w d**** Twoją niepewnej wartości recenzję, a Ty sam z kolei masz zaskakująco dużą ilość wolnego czasu (oceniając pobieżnie po aktywności na forum), czyżbyś był kimś na przedwczesnej emeryturze? (z przymrużeniem ;-))
Swoją drogą, akurat słowo KALKULATOR nie powinno być tak bardzo obce co niektórym, nieprawdaż?
Chyba, że Mr Dozol nie wie o wszystkim i o wszystkich?

Co więcej, akurat w odniesieniu do Legii, kolega PROSTO zawsze odnosił się z ogromnym szacunkiem, czego z kolei Ty kompletnie nie uszanowałeś, atakując go bez pardonu w swoich postach. Tym bardziej więc, nie widzę żadnego powodu, żeby akurat Tobie cokolwiek udostępniać. Kupisz książkę i wtedy sobie recenzuj co chcesz i komu tam chcesz.
(...)
Nie mnie się jednak wypowiadać co do spotkań tu i tam, zatem zamyyyyykam usta i bastuję na ten czas.
Reasumując, temat, w którym się wypowiadamy, dotyczy KSIĄŻKI na temat KIBICÓW ZAWISZY z określonym dość dokładnie okresem, o którym ta książka opowiada. Stąd też, proszę bardzo Adminów o usunięcie wszystkich postów NIE NA TEMAT TEJŻE KSIĄŻKI, w tym w zasadzie mojego.
Po dwa kłamstwa w każdym z twoich, dwóch pierwszych zdań dyskwalifikuje cię jako poważnego rozmówcę.
Zgaduję, że "większość (znakomita) czytelników ma raczej w d****" zyski ochronJarza ze sklepiku z pamiątkami Zawiszy, który zadecyduje o swoich, "bieżących celach kibicowskich" po "wyskrobaniu" takich książkowych moli jak ty.
Zdecydowanie trudniej mi skomentować twoje wychylone "zaklęcia", bo (w odróżnieniu do ciebie :) faktycznie nie wiem o wszystkim i o wszystkich, "jurny omnibusie".
Reasumując, to PROSTOwnik (co "ładuje wyczerpane akumulatory" WKS-u, którego ja rzekomo "atakuję bez pardonu") wybierze, kto z nas dwóch ma rację, bo ciebie, jak mniemam, zna doskonale.
Z jednym się jednak z tobą zgodzę - jeżeli moje wpisy w sposób niewystarczający dotyczą tematu pt. "Nowa książka o kibicach", to można je (jak twój OT) usunąć.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

don alfonso
Posty: 167
Rejestracja: 03.05.2019, 14:54

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: don alfonso » 06.05.2019, 11:18

Ja również jestem daleki od kupowania tej książki skoro czerpać jakieś zyski ma z tego ochroniarz. Jeśli jednak już został ten temat poruszony to jak kibicowska Polska zapatrywała się swego czasu na to, że na Bułgarskiej stała ochrona z firmy Bokser założonej przez kogoś z kibiców Lecha i składająca się z kibiców?

bydg88
Posty: 14
Rejestracja: 01.05.2019, 22:54

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: bydg88 » 06.05.2019, 11:25

ty Dozo a ty nie jesteś przypadkiem z tej charakternej bandy co 2 lata temu robiła za ochroniarki na meczu domowym gdzie świętowaliście mistrzostwo i nawet z radością okopała koledze z trybun łeb z woleja ? to o czym ty tu p*********, zastanów się.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: DoZo(L)e... » 06.05.2019, 13:13

bydg88 pisze:
06.05.2019, 11:25
ty Dozo a ty nie jesteś przypadkiem z tej charakternej bandy co 2 lata temu robiła za ochroniarki na meczu domowym gdzie świętowaliście mistrzostwo i nawet z radością okopała koledze z trybun łeb z woleja ? to o czym ty tu p*********, zastanów się.
Nie jestem z żadnej "bandy", a "kolega" [który mógł być wzięty przez innego (L)egionistę za wariata biegnącego po fLagi], (z posiadanej przeze mnie wiedzy) nie m(i)a(ł) do okopującego żadnych pretensji i odmówił milicjantom współpracy (czy tak zawsze było podczas ochroniarskiej kariery "d"?!), więc sam się zastanów ws. "ochroniarki", nie 'p******' głupot i wpłyń na admina z Zawiszy, żeby "wysprzątał" to forum ze wszystkich OT, zamiast blokować tematy o kryZysie w B-szczy, "charakterniaku".
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

kmwtwpdk
Posty: 128
Rejestracja: 19.03.2012, 18:34

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: kmwtwpdk » 06.05.2019, 14:56

Tylko ta jebana podwarszawska ladacznica mogła rozkurwić temat o książce "skierowanej głównie do kibiców Zawiszy i zgód". Przypierdoli sie taka jebana ameba,pojechana jak stara ku*** w kilku tematach i pruje cweLoza dupsko.



A to już jest hit i tylko ostatnia ku*** mogła napisać coś takiego
DoZo(L)e... pisze:
06.05.2019, 13:13

a "kolega" [który mógł być wzięty przez innego (L)egionistę za wariata biegnącego po fLagi]
https://www.youtube.com/watch?v=slq7GQDs8g8


Jadczak przy tobie się chowa

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: Odbanowany » 06.05.2019, 15:34

kmwtwpdk pisze:
06.05.2019, 14:56
Tylko ta jebana podwarszawska ladacznica mogła rozkurwić temat o książce "skierowanej głównie do kibiców Zawiszy i zgód". Przypierdoli sie taka jebana ameba,pojechana jak stara ku*** w kilku tematach i pruje cweLoza dupsko.



A to już jest hit i tylko ostatnia ku*** mogła napisać coś takiego
DoZo(L)e... pisze:
06.05.2019, 13:13

a "kolega" [który mógł być wzięty przez innego (L)egionistę za wariata biegnącego po fLagi]
https://www.youtube.com/watch?v=slq7GQDs8g8


Jadczak przy tobie się chowa
Temu „staremu dziadowi” pozostaje tylko „prucie się” w internecie, bo na ulicy „dziadziuś” dostałby wpier#ol za wciskanie swojej „kociej mordy” w nie swoje sprawy, przykre, ze Fox toleruje takiego zjeba ze swojej „klasy”, a resztę banuje (tych co znają inna prawdę, aniżeli wmawia tu „krystalicznie czysta Legia”, bo taki obraz można zobaczyć czytajac posty pedofila „DOZOCWEl”). Szybki skrót wypowiedzi tego schizofrenika: 1) „TB” powstało w 1995, bo zobaczył wtedy napis na ławce; 2) „TB” nie afiszowali się działalnością swoją (ale posiadali stronę internetowa z relacjami); 3) „dobry chłopak” z galanteria skórzana przepasana (po tym można stwierdzic, ze należał do „ekipy”, bo każda „lala” z warszawki takie nosi) z „TB” przekopuję kibica „Janusza”, bo ten chciał skroić im flagę (ja p*******, co za historia „haha”); 4) W lEGII nie ma konfidentów bo hanior został pogoniony i nie udziela się, to samo dzambodzet (natomiast Cały Ruch to konfidenci, bo 4 się rozpruło i byli pogonieni, ale i tak wszyscy kibice Ruchu to sprzedawczyki)... Dozo ty lamusie stary.

rozpierdol
Posty: 441
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: rozpierdol » 06.05.2019, 22:22

DoZo(L)e... pisze:
06.05.2019, 13:13
a "kolega" [który mógł być wzięty przez innego (L)egionistę za wariata biegnącego po fLagi]
Hahahahaha, ja p*******, mamy post roku a może nawet dekady. Mogłeś napisać jeszcze, że parówy z ToreBkami wzięły tego typa za Widzewiaka.

Coraz lepiej idzie ci ośmieszanie siebie i swojej Legiuni.
1910

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: DoZo(L)e... » 07.05.2019, 00:23

kmwtwpdk pisze:
06.05.2019, 14:56
(...)

Jadczak przy tobie się chowa
A ty, potarG"anka dynia"(?), 'spierdalasz' się (wspólnie z kłamliwym "odbanowanym" oraz amatorem parów, głodnym rOZPIERDO7em) przez kabel do (L)udzi, bo was "schowali"?

To dlatego wg opinii następnego, nieco rozsądniejszego widzewiaka, pINIA, jesteś (podobnie jak cHOMIK666), cytuję, "internetową dziwką/zajechaną od kutasów/jebaną rurą i anonimowym zjebem, który się wstydzi/boi przypucować komu kibicuje"?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Timador
Posty: 114
Rejestracja: 24.05.2010, 16:31
Lokalizacja: K47

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: Timador » 07.05.2019, 08:24

ku*** wez juz spierdalaj z tego forum i "LUDZMI" sobie mordy nie wycieraj prujdupo bo ci do niech daleko fescie. Czytając twoje zale mam pewnosc ze trzaskowski mogl smialo liczyc na twoj glosik . W kazdym temacie ci cisna, ale ty dalej z kazdym walczysz w Internecie i to w tematach ktore cie nie dotyczą . żałosny z ciebie frajer
SĄDECKA DUMA

AL BUNDY
Posty: 86
Rejestracja: 26.02.2007, 19:53

Re: Nowa książka o kibicach.

Post autor: AL BUNDY » 07.05.2019, 09:12

P.R.O.S.T.O pisze:
12.03.2019, 20:06
Oczywiście odpowiem na wszystkie pytania w tym temacie, jeśli zostanie zachowana kultura wypowiedzi.
PoZdrawiam!

Tak trzymaj P.R.O.S.T.O nie daj się sprowokować, nie odpowiadaj.
Wydawałoby się że tego tematu tak jak większość na tym forum nie można, nie da rady zaśmiecić - no niestety .
Wszędzie zlecą się napięte typy ze swoimi 'mądrościami', a to z sąsiedztwa, a to Bóg wie skąd, a już na pewno Narcyz pierwszej klasy Dupek o Zjebanej osobowości.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maniurinio, passion-wear.pl i 211 gości