www.warhouse.pl

Komentarze/relacje/foto-video 20-22.12.2018 !

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Barwieiuk
Posty: 115
Rejestracja: 04.08.2017, 14:17

Re: Komentarze/relacje/foto-video 20-22.12.2018 !

Post autor: Barwieiuk » 28.12.2018, 21:16

Nie było przelewu wiec leca na dniach chyba że jeszcze cos wymyśla.
Barak 1 cyklon b :twisted: j**** j**** antife :mrgreen: :twisted:



Bączyński
Posty: 841
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Komentarze/relacje/foto-video 20-22.12.2018 !

Post autor: Bączyński » 28.12.2018, 21:24

Nie było przelewu wiec leca na dniach chyba że jeszcze cos wymyśla.
NIe muszą się wycofywać z rozgrywek.Mogą spróbować dograć sezon juniorami+jacyś gracze przed końcem kariery typu Brożek czy Boguski.Mają dużo punktów i realną możliwość utrzymania się w takiej sytuacji,a dopiero 31 marca komisja robi kolejne trzepanie papierów już z myślą o nowym sezonie,może w kilka miesięcy kogoś znajdą.
Sytuacja w Wiśle bardzo ciężka,ale nie bez wyjścia.

kobe
Posty: 29
Rejestracja: 29.03.2016, 17:38

Re: Komentarze/relacje/foto-video 20-22.12.2018 !

Post autor: kobe » 28.12.2018, 23:34

A dlaczego ma trzymać kciuki za jedną z największych kos?
pedalskie myślenie rodem z zachodu europy, może jeszcze mieli zrzutkę na pensje zrobić dla pracowników TSW?
Ciekawe kogo zrobi się winnym za sytuację jaka panuje w Wiśle? pani prezes albo Pasy? nikt nie będzie miał pokory i odrobiny przyzwoitości przyznać się do winy

szwadron97
Posty: 838
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Komentarze/relacje/foto-video 20-22.12.2018 !

Post autor: szwadron97 » 29.12.2018, 02:48

kobe pisze:
28.12.2018, 23:34
A dlaczego ma trzymać kciuki za jedną z największych kos?
pedalskie myślenie rodem z zachodu europy, może jeszcze mieli zrzutkę na pensje zrobić dla pracowników TSW?
Ciekawe kogo zrobi się winnym za sytuację jaka panuje w Wiśle? pani prezes albo Pasy? nikt nie będzie miał pokory i odrobiny przyzwoitości przyznać się do winy
Konkretny wpis jest nienawiść albo nie ma

Doktor P(r)awica
Posty: 351
Rejestracja: 25.07.2015, 21:45

Re: Komentarze/relacje/foto-video 20-22.12.2018 !

Post autor: Doktor P(r)awica » 29.12.2018, 02:49

A dlaczego on czy ktokolwiek inny kto nie lubi Wisły ma współczuć Wiśle?
Fajnie się żyło na kredyt, wygrywało mistrzostwa, grało w pucharach, robiło frekwencję i zyskiwało nowych kibiców prawda? (na dziesiątki kibiców sukcesu kilku małolatów na pewno zostawało i stawało się fanatykami)
A gdy przychodzi zapłacić za długi to nagle szkoda Wielkiej Wisły itd?
Jest pełno klubów z zajebistymi ekipami, które nie miały szczęścia i od lat tułają się po buraczanych ligach. Pełno ekip, które zasługują na to by grać w lepszych ligach gdzie są inne fajne ekipy.
Nie chodzi tu o moja niechęć do jakiegoś klubu (w tym wypadku Wisły) a o elementarna przyzwoitość. Osiągało sie sukcesy żyjąc ponad stan, w końcu przyszedł czas ze trzeba za to zapłacić. Jestem pewien ze kibice Wisły chcieli by zrobić tak jeszcze raz gdyby mogli.
I każdy inny kibic chciałby tak samo. Jeżeli cena za to by mój klub zdobył kilka Mistrzostw Polski miało by być spadniecie do 4 ligi. Biorę to w ciemno. Wolałbym tak niż granie przez 10 lat o 8 miejsce w tabeli.
Ilu kibiców (teoretycznie) stracił Hutnik czy Cracovia bo to Wisła odnosiła zajebiste sukcesy i była modna. I teraz nagle ma komuś być ich szkoda ? Bo mityczna Termalika i Podbeskidzie może grać w ekstraklasie? Dostaną się to będą grać i c***.
A pomimo mojej niechęci wiem jedno. Wisła na pewni się podniesie, a pewnie niektórzy ich kibice to wola sobie pojeździć po wioskach niż jechać 10 raz do Poznania czy Kielc.

Raz
Posty: 10
Rejestracja: 01.11.2013, 22:26

Re: Komentarze/relacje/foto-video 20-22.12.2018 !

Post autor: Raz » 29.12.2018, 03:16

Podpisuje się pod tym obiema rękami. Dobrze wszystko opisane ale pewnie i tak znajdą się osoby które będą miały swoje zdanie.

Beha
Posty: 663
Rejestracja: 03.10.2009, 11:12

Re: Komentarze/relacje/foto-video 20-22.12.2018 !

Post autor: Beha » 29.12.2018, 09:49

Sezon dograją, w zasadzie mają czas do marca, gdy komisja bedzie sprawdzała papiery.

Kłopoty zaczęły się po nieudanych biznesach Cupiała na Ukrainie, ale co pewnie bardziej boli Wiślakow- klub na dno pociągneli "kibice".
Gdy masz pusto w kasie, to grasz młodymi w dole tabeli (wiem, że to trudne, ale racjonalne) a nie szrotem z zagranicy, zmieniając trenerow i sztaby co pół roku.
Wisla się odbuduje, ale tak naprawdę straci dekadę.
Kibicowsko będzie ciekawiej, o ile nie ugrzęzną na kilka lat w jednej lidze- patrz GKS Katowice.

Widzew położył Pawelec i Grajewski, potem Cacek, GKS Katowice Dziurowicze, Polonię W-wa Engele&kibice, Bytom Bartyla, Ruch dzialacze a Wisłę kibice....

Gylfi
Posty: 45
Rejestracja: 06.12.2014, 18:11

Re: Komentarze/relacje/foto-video 20-22.12.2018 !

Post autor: Gylfi » 29.12.2018, 10:39

Doktor P(r)awica pisze:
29.12.2018, 02:49
A dlaczego on czy ktokolwiek inny kto nie lubi Wisły ma współczuć Wiśle?
Fajnie się żyło na kredyt, wygrywało mistrzostwa, grało w pucharach, robiło frekwencję i zyskiwało nowych kibiców prawda? (na dziesiątki kibiców sukcesu kilku małolatów na pewno zostawało i stawało się fanatykami)
A gdy przychodzi zapłacić za długi to nagle szkoda Wielkiej Wisły itd?
Jest pełno klubów z zajebistymi ekipami, które nie miały szczęścia i od lat tułają się po buraczanych ligach. Pełno ekip, które zasługują na to by grać w lepszych ligach gdzie są inne fajne ekipy.
Nie chodzi tu o moja niechęć do jakiegoś klubu (w tym wypadku Wisły) a o elementarna przyzwoitość. Osiągało sie sukcesy żyjąc ponad stan, w końcu przyszedł czas ze trzeba za to zapłacić. Jestem pewien ze kibice Wisły chcieli by zrobić tak jeszcze raz gdyby mogli.
I każdy inny kibic chciałby tak samo. Jeżeli cena za to by mój klub zdobył kilka Mistrzostw Polski miało by być spadniecie do 4 ligi. Biorę to w ciemno. Wolałbym tak niż granie przez 10 lat o 8 miejsce w tabeli.
Ilu kibiców (teoretycznie) stracił Hutnik czy Cracovia bo to Wisła odnosiła zajebiste sukcesy i była modna. I teraz nagle ma komuś być ich szkoda ? Bo mityczna Termalika i Podbeskidzie może grać w ekstraklasie? Dostaną się to będą grać i c***.
A pomimo mojej niechęci wiem jedno. Wisła na pewni się podniesie, a pewnie niektórzy ich kibice to wola sobie pojeździć po wioskach niż jechać 10 raz do Poznania czy Kielc.
Mądre słowa, zgadzam się.
I jeszcze kwestia ile w tych tłustych latach klub zarobił i ile z tej kasy trafiło do klubu, zostało odłożone a ile zostało przeżartych bez sensu.

Marceli
Posty: 428
Rejestracja: 26.02.2007, 21:12

Re: Komentarze/relacje/foto-video 20-22.12.2018 !

Post autor: Marceli » 29.12.2018, 15:27

Zastanawiające, że wszystkie PZPNy, Ekstraklasy, Komisje Leg... - Ligi przepraszam, milicjanci, celebryci biadolą jacy to kibice są niedobrzy, jacy są "be", i jak k...a ciężko żyje się prezesom klubów.

A jak "panowie prezesi" rozpierdalali Pogoń, Polonię, ŁKS, Widzew, Ruch, Sandecję, Lechię i wiele, wiele innych klubów - to jakoś winnych nie było. Jakimś cudem, gdy trzeba było klub odbudować - to kibice byli potrzebni - potem, gdy już wszystko się udało (albo i nie), cóż - kop w d***.
Za Lechem przemierzamy cały świat...

O i tak
Posty: 123
Rejestracja: 21.07.2014, 21:35

Re: Komentarze/relacje/foto-video 20-22.12.2018 !

Post autor: O i tak » 29.12.2018, 16:11

Żeby zaraz nie wyszło, że ten upadek to specjalnie ekipa zrobiła, aby się spotkać z dawno nie widzianymi ekipami. Tu się udziela młode pokolenie, które nie wyobraża sobie ekstraklasy bez Wisły, ale ja panietam jak Wisła grała w drugiej lidze, a Cracovia w trzeciej, wiec ten upadek na mnie wrażenia nie robi. W Gdańsku, Szczecinie, Bydgoszczy czy Katowicach też raczej szoku to nie wywołało.

ban82
Posty: 949
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: Komentarze/relacje/foto-video 20-22.12.2018 !

Post autor: ban82 » 30.12.2018, 00:46

O i tak pisze:
29.12.2018, 16:11
Żeby zaraz nie wyszło, że ten upadek to specjalnie ekipa zrobiła, aby się spotkać z dawno nie widzianymi ekipami. Tu się udziela młode pokolenie, które nie wyobraża sobie ekstraklasy bez Wisły, ale ja panietam jak Wisła grała w drugiej lidze, a Cracovia w trzeciej, wiec ten upadek na mnie wrażenia nie robi. W Gdańsku, Szczecinie, Bydgoszczy czy Katowicach też raczej szoku to nie wywołało.
Szok wywoła jeśli sie ktoś w końcu za to weźmie na poważnie. Nie, że spadamy do 4 ligi i odcinamy sie od wszystkiego i zaczynamy od nowa. A "od nowa " zaczynanie to wyjebanie długów zachowując historie, sukcesy itd. FAJNIE Z boku patrząc jako kibic wydający 10złotych na bilet co 2 tygodnie, ale nie jeden człowiek firme musiał zwinąć przez takie działania.

O i tak
Posty: 123
Rejestracja: 21.07.2014, 21:35

Re: Komentarze/relacje/foto-video 20-22.12.2018 !

Post autor: O i tak » 30.12.2018, 11:26

No pewnie, że fajnie, wy tez mieliście fajne życie na kredycie, były puchary, mistrzostwa, wielka Wisła, nagle się zesrało i myślicie, że cała Polska za wami płacze. Prawda jednak jest brutalna i pokazuje wam, że kosy to jednak kosy, a wasze nowe zgody jakoś też nie płaczą nad waszym losem.

pestycydy
Posty: 83
Rejestracja: 13.09.2010, 15:08

Re: Komentarze/relacje/foto-video 20-22.12.2018 !

Post autor: pestycydy » 30.12.2018, 12:52

O i tak pisze:
30.12.2018, 11:26
No pewnie, że fajnie, wy tez mieliście fajne życie na kredycie, były puchary, mistrzostwa, wielka Wisła, nagle się zesrało i myślicie, że cała Polska za wami płacze. Prawda jednak jest brutalna i pokazuje wam, że kosy to jednak kosy, a wasze nowe zgody jakoś też nie płaczą nad waszym losem.
Dobra, teraz powiedz co mam zrobić jako kibic Ruchu? Wpłacić pieniądze na klub? Kredą namalować na betonie znak Wisły? Transparent? Do kogo? Do zarządu, sponsorów? Jakie Ty masz pojęcie co się dzieje w Zarządzie Wisły?
Masz jakąś dziwną frustrację, którą próbujesz tu wylać. Jakoś nie widzę, żeby tu Wisła płakała, a to, że zrobił się z tego temat na czasie to chyba oczywiste, to nie jest klub osiedlowy, a wielokrotny mistrz Polski. Wisła miała kiedyś zajebistego sponsora i każdy zazdrościł. Pewnie Twój klub takiego nie miał i tuła się gdzieś po niższych ligach.

O i tak
Posty: 123
Rejestracja: 21.07.2014, 21:35

Re: Komentarze/relacje/foto-video 20-22.12.2018 !

Post autor: O i tak » 30.12.2018, 13:53

Jakbyś umiał czytać między wierszami to byś zrozumiał o co mi chodzi. Nikt nie płacze bo wszyscy wiedzą kto pociągał za sznurki. Przeczytaj uważnie temat to zauważysz, że kilku Wiślaków twierdzi, że nawet trzeba płakać bo to wielka strata dla każdego kiedy Wisła spadnie. Nie ma znaczenia czy spadnie Wisła, Górnik czy Legia dla kos to będzie okazja do świętowania i nie ma co nakłaniać ich do wylewania łez. I poerdolisz tu o małych klubach bo równie dobrze kibice Szombierek czy innych zasłużonych klubów mogliby robić taki sam megalament, ale o nich już nikt nie pamięta. A co do mojego klubu to mam w chuju twoje zdanie, kiedyś mniejsze ekipy się szanowało bo nadawały kolorytu i było ciekawie w niższych ligach, obecnie w czasach koalicji i grożenia palcem przez silniejszego sojusznika jest lipa, ale ty kibic Ruchu wiesz o tym najlepiej, a jak nie to zapytaj kolegów z Pogoni Staszów.

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Komentarze/relacje/foto-video 20-22.12.2018 !

Post autor: nrth » 30.12.2018, 14:30

Naprawde bardzo nam na Wisle zalezy na wspolczuciu. Prosimy o transparenty i wyrazy poparcia
za kim jestes?

dr_Martens
Posty: 116
Rejestracja: 26.02.2007, 18:01

Re: Komentarze/relacje/foto-video 20-22.12.2018 !

Post autor: dr_Martens » 30.12.2018, 14:34

pestycydy pisze:
29.12.2018, 15:45

Ja mam Zabrze za granicą miasta, pomyliłeś się. Nie wiem czy śledzisz choć trochę to, co się dzieje u nich, tam też bańka pryśnie prawdopodobnie.
Jesteś w będzie.
Sytuacja Górnika Zabrze jest na tyle stabilna, iż klubowi w najbliższej przyszłości nie grozi upadek. Dowodem moich słów może być fakt, że Górnik Zabrze bez większego problemu otrzymuje licencje na grę w ekstraklasie. Wszystko za sprawą restrukturyzacji zadłużenia, które nastąpiło w 2015 roku.

Jest jeszcze jedna sprawa, którą chciałbym poruszyć w związku z ostatnią kolejką ligową.
Przed meczem Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze, minutą ciszy uczczono nie tylko śmierć jednego z kibiców Lechii, ale również zmarłych górników z kopalni w Karwinie. Mam więc pytanie. Czy na pozostałych spotkaniach ligowych również była minuta ciszy dla górników?


DR.MARTENS - DENTAL PLAN
NIEZALEŻNY GŁOS SYMPATYKA ZABRZAŃSKIEGO GÓRNIKA

kibic ze Śląska
Posty: 267
Rejestracja: 09.06.2016, 18:48

Re: Komentarze/relacje/foto-video 20-22.12.2018 !

Post autor: kibic ze Śląska » 30.12.2018, 16:02

pozwole sobie wpierdolic kilka zdan na temat Wisly.

Kazdy kto ma troche oleju w glowie mysli podobnie. Ten caly brucelee z Kambodzy jest w kambodzy anonimem, koles spiewa ze wdupi w klub 100baniek w rok a przylatuje do PL wizzem albo ryanair .. ku*** powaznie?
Na spotkanie z Majchrowskim przyszedl w adidasach z newbalance.. ja p******* przeciez to jawna kpina jest! obym sie mylil ale to byl pic na wode od poczatku..

inna sprawa mnie nurtuje.
Gdzie jest komisja ligi? pzpn?
przeciez tam kilkadziesiat osob wyjebano na hajsy. Pilkarzy , trenera. Czemu komisja nie reaguje ? nie pilnuje, nie sprawdza? pzpn to samo.
To na c*** te intytucje sa wogole?
Odpalisz kilka rac i kara za tydzien wjebana.
Wydupisz wala na kilka (dziesiat) baniek, rozdupisz naprawde duzy klub i NIC!
Zero reakcji? wszyscy czekaja na mityczny przelew. Gdzie ta Sarapata? wyparowala?
Na miejscu Wislakow bym kurwe potraktowal tym czym lubia traktowac oponentow. Tylko zeby sie nie okazalo ze trzebaby j**** swoich? no wlasnie.

Natiste
Posty: 443
Rejestracja: 10.06.2018, 18:23

Re: Komentarze/relacje/foto-video 20-22.12.2018 !

Post autor: Natiste » 30.12.2018, 16:29

dr_Martens pisze:
30.12.2018, 14:34
pestycydy pisze:
29.12.2018, 15:45

Ja mam Zabrze za granicą miasta, pomyliłeś się. Nie wiem czy śledzisz choć trochę to, co się dzieje u nich, tam też bańka pryśnie prawdopodobnie.
Jesteś w będzie.
Sytuacja Górnika Zabrze jest na tyle stabilna, iż klubowi w najbliższej przyszłości nie grozi upadek. Dowodem moich słów może być fakt, że Górnik Zabrze bez większego problemu otrzymuje licencje na grę w ekstraklasie. Wszystko za sprawą restrukturyzacji zadłużenia, które nastąpiło w 2015 roku.

Jest jeszcze jedna sprawa, którą chciałbym poruszyć w związku z ostatnią kolejką ligową.
Przed meczem Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze, minutą ciszy uczczono nie tylko śmierć jednego z kibiców Lechii, ale również zmarłych górników z kopalni w Karwinie. Mam więc pytanie. Czy na pozostałych spotkaniach ligowych również była minuta ciszy dla górników?


DR.MARTENS - DENTAL PLAN
Weż przestań wy to przecież drugą Legią jesteście Boniek ciągnie was za uszy aż miło!
Restrukturyzacja€😀Niedługo pęknie Mańka bańka miasto a za nim wy

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Komentarze/relacje/foto-video 20-22.12.2018 !

Post autor: sir. » 30.12.2018, 16:31

c*** z tym w co się ubiera i czym lata, to tak abstrakcyjne że na starcie sam siebie wystawia wyjaśnij mi tylko po c***?nie wszyscy tam wyglądają jak wietnamce z targu
na moje myśleli że z Wisłą przejmą drogie tereny, poszedł zonk, rozmowa z Majchrowskim o Inwestycjach na tych terenach a teraz gryzą orzeszka czy warto w to wchodzić albo zwyczajnie grają na zwłokę i znikną.

hoolsnet
Posty: 19
Rejestracja: 29.09.2012, 21:14
Lokalizacja: z krainy deszczowców

Re: Komentarze/relacje/foto-video 20-22.12.2018 !

Post autor: hoolsnet » 30.12.2018, 16:45

dr_Martens pisze:
30.12.2018, 14:34
Czy na pozostałych spotkaniach ligowych również była minuta ciszy dla górników?
DR.MARTENS - DENTAL PLAN
U nas przed meczem była minuta ciszy dla górników z Karwiny.
ZAGŁĘBIE LUBIN

Kubuś_Puchatek
Posty: 41
Rejestracja: 03.03.2018, 22:37

Re: Komentarze/relacje/foto-video 20-22.12.2018 !

Post autor: Kubuś_Puchatek » 30.12.2018, 17:00

Smieszy mnie to ciagle walkowanie tematu, czy Wisla bedzie miala sponsora itd. Z Wisla, czy bez swiat nie zginie i nic sie nie zmieni. Zaczna od 4 ligi i tyle. Kibice i tak zostana z klubem, jak to mialo miesce w innych miastach Bydgoszcz, Szczecin, Gdansk. Najbardziej zalosny jest fakt, iz klub na obecna droge popchnal byly wlasciciel Cupial. Oddal Wisle w rece szarakanow, ktorzy jak sie okazalo maja w chuju milosc do barw, tradycji itd. Byli to zwykli zlodzieje, ktorzy okradli klub i doprowadzili do bankructwa. Wprowadzono do zarzadu zwykle slupy, ktore wyprowadzaly z kasy hajs, a nastepnie przekazywany do grupy trzymajac wladze i osob z nimi powiazanych. Jesli ktos ma jakies zludzenia to jest debilem i tyle. Zamiast placic zawodnikom, miastu za stadion itd. pieniadze z biletow, z praw telewizyjnych sie rozplywaly, tylko ciekawe gdzie. Kto ma troche oleju w glowie moze sie domyslac :) Tak wiec Wisle do upadku doprowadzili, ci niby "prawdziwi kibice", czyli kumaci chuligani ze swoimi przydupasami. Dlatego jakies placze nad ich losem sa zabawne.

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Komentarze/relacje/foto-video 20-22.12.2018 !

Post autor: sir. » 30.12.2018, 17:21

no tak jakiś flet pierdolnie bez pokrycie że 300k poszło na konto stowarzyszenia i zaraz wysyp debili tworzących swoje historie;)dawniej to się jebało media za propagandę nt kibiców, teraz media obrały jeden kieruje a reszta się nad tym brandzluje;)

Kubuś_Puchatek
Posty: 41
Rejestracja: 03.03.2018, 22:37

Re: Komentarze/relacje/foto-video 20-22.12.2018 !

Post autor: Kubuś_Puchatek » 30.12.2018, 17:38

Pani sir. to mam pytanie, na co szly pieniadze z praw telewizyjnych i biletow, przez te wszystkie miesiace ? Kto nimi dysponowal i komu je wyplacano ? Ponoc nie placono zawodnikom, miastu ani ZUS i US, no to gdzie sa te pieniadze ?

Timador
Posty: 116
Rejestracja: 24.05.2010, 16:31
Lokalizacja: K47

Re: Komentarze/relacje/foto-video 20-22.12.2018 !

Post autor: Timador » 30.12.2018, 17:47

Najwierniesza banda Wisły okradala klub od lat , pieniadze z biletow fantow itp olali wlasna rodzine (czytaj TKWM) dla siana a teraz placz ze upadaja . To jest idealny przyklad w jaka strone poszla dzis KIBOLKA . Moze M z wlasnej kieszeni wyplaci zawodnikow ? A nie sorry nie straczy mu na zycie. Mimo wielkiej nienawisci to szkoda tylko prawdziwych fanatykow . Ale w 4 lidze nie jest źle a nalezy sie wam za te lata wałów jak psu buda . Tam flaga wiernosc nabierze u was znaczenia.
SĄDECKA DUMA

Oqq
Posty: 321
Rejestracja: 03.10.2014, 22:21

Re: Komentarze/relacje/foto-video 20-22.12.2018 !

Post autor: Oqq » 30.12.2018, 19:48

dr_Martens pisze:
30.12.2018, 14:34
pestycydy pisze:
29.12.2018, 15:45

Ja mam Zabrze za granicą miasta, pomyliłeś się. Nie wiem czy śledzisz choć trochę to, co się dzieje u nich, tam też bańka pryśnie prawdopodobnie.
Jesteś w będzie.
Sytuacja Górnika Zabrze jest na tyle stabilna, iż klubowi w najbliższej przyszłości nie grozi upadek. Dowodem moich słów może być fakt, że Górnik Zabrze bez większego problemu otrzymuje licencje na grę w ekstraklasie. Wszystko za sprawą restrukturyzacji zadłużenia, które nastąpiło w 2015 roku.

Jest jeszcze jedna sprawa, którą chciałbym poruszyć w związku z ostatnią kolejką ligową.
Przed meczem Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze, minutą ciszy uczczono nie tylko śmierć jednego z kibiców Lechii, ale również zmarłych górników z kopalni w Karwinie. Mam więc pytanie. Czy na pozostałych spotkaniach ligowych również była minuta ciszy dla górników?


DR.MARTENS - DENTAL PLAN
W Lubinie przed meczem z Cracovią była minuta ciszy i transparent.

[link]

kibic ze Śląska
Posty: 267
Rejestracja: 09.06.2016, 18:48

Re: Komentarze/relacje/foto-video 20-22.12.2018 !

Post autor: kibic ze Śląska » 30.12.2018, 22:11

na tym forum tylko Fox reprezentuje Legie?
kogos z glowa na karku z Legii potrzebuje, nie do przepychanek. Czekam na prv

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Komentarze/relacje/foto-video 20-22.12.2018 !

Post autor: sir. » 30.12.2018, 23:36

Kubuś_Puchatek pisze:
30.12.2018, 17:38
Pani sir. to mam pytanie, na co szly pieniadze z praw telewizyjnych i biletow, przez te wszystkie miesiace ? Kto nimi dysponowal i komu je wyplacano ? Ponoc nie placono zawodnikom, miastu ani ZUS i US, no to gdzie sa te pieniadze ?
pieniędzmi z praw telewizyjnych dysponuje ekstraklasa, od lipca układ był taki że Wisła gra na swoim stadionie a ekstraklasa płaci do miasta zaległości w 3 ratach do 2020 właśnie za prawa + Wisła z kieszeni za kolejny wynajem, ku*** nie znasz podstawowych tematów a p********* jakieś bzdety, i jeszcze następny głąb coś tam pierdoli;)

streetlife
Posty: 51
Rejestracja: 20.05.2018, 21:31

Re: Komentarze/relacje/foto-video 20-22.12.2018 !

Post autor: streetlife » 31.12.2018, 00:28

sir. pisze:
30.12.2018, 23:36
Kubuś_Puchatek pisze:
30.12.2018, 17:38
Pani sir. to mam pytanie, na co szly pieniadze z praw telewizyjnych i biletow, przez te wszystkie miesiace ? Kto nimi dysponowal i komu je wyplacano ? Ponoc nie placono zawodnikom, miastu ani ZUS i US, no to gdzie sa te pieniadze ?
pieniędzmi z praw telewizyjnych dysponuje ekstraklasa, od lipca układ był taki że Wisła gra na swoim stadionie a ekstraklasa płaci do miasta zaległości w 3 ratach do 2020 właśnie za prawa + Wisła z kieszeni za kolejny wynajem, ku*** nie znasz podstawowych tematów a p********* jakieś bzdety, i jeszcze następny głąb coś tam pierdoli;)
Ty naprawdę wierzysz,że twoi idole przejęły wpływy w Wiśle,żeby do niej dopłacać?

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentarze/relacje/foto-video 20-22.12.2018 !

Post autor: Foxx » 31.12.2018, 07:49

kibic ze Śląska pisze:
30.12.2018, 22:11
na tym forum tylko Fox reprezentuje Legie?
kogos z glowa na karku z Legii potrzebuje, nie do przepychanek. Czekam na prv
Reprezentuję ekipę. Nie jestem tu jednak jedyną przytomną osobą z Legii. Poszukaj np. w temacie warszawskim i sam wrzuć priva do wybranej osoby, skoro masz sprawę.
A co tam w komentarzach na Onecie?

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Komentarze/relacje/foto-video 20-22.12.2018 !

Post autor: sir. » 31.12.2018, 08:42

streetlife pisze:
31.12.2018, 00:28
sir. pisze:
30.12.2018, 23:36
Kubuś_Puchatek pisze:
30.12.2018, 17:38
Pani sir. to mam pytanie, na co szly pieniadze z praw telewizyjnych i biletow, przez te wszystkie miesiace ? Kto nimi dysponowal i komu je wyplacano ? Ponoc nie placono zawodnikom, miastu ani ZUS i US, no to gdzie sa te pieniadze ?
pieniędzmi z praw telewizyjnych dysponuje ekstraklasa, od lipca układ był taki że Wisła gra na swoim stadionie a ekstraklasa płaci do miasta zaległości w 3 ratach do 2020 właśnie za prawa + Wisła z kieszeni za kolejny wynajem, ku*** nie znasz podstawowych tematów a p********* jakieś bzdety, i jeszcze następny głąb coś tam pierdoli;)
Ty naprawdę wierzysz,że twoi idole przejęły wpływy w Wiśle,żeby do niej dopłacać?
ty jesteś jakiś niedojebany czy o co ci chodzi?

artist82
Posty: 21
Rejestracja: 06.09.2016, 19:28

Re: Komentarze/relacje/foto-video 20-22.12.2018 !

Post autor: artist82 » 31.12.2018, 13:12

Dziwi mnie że WIsła mając takie problemy i znajdując się na 8 miejscu nie wystawi na sprzedaż 5-6 raczy. Trochę kasy by wpadło, zyskaliby na czasie, dograli sezon składem jaki im zostanie.

Bączyński
Posty: 841
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Komentarze/relacje/foto-video 20-22.12.2018 !

Post autor: Bączyński » 31.12.2018, 13:33

A kto ich kupi skoro w każdej chwili oni mogą złożyć wniosek do PZPN o rozwiązanie kontraktu z winy klubu?

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Komentarze/relacje/foto-video 20-22.12.2018 !

Post autor: sir. » 31.12.2018, 15:00

ty myślisz że to takie proste sprzedać piłkarza w takiej sytuacji?na siłę to można sprzedać za 10% jego wartości, musi być konkretne zainteresowanie najlepiej kilku stron, każdy wie w jakiej sytuacji jest Wisła i będą to chcieli wykorzystywać...
jakby dopilnowali sprawy z Carlitosem to by przynajmniej nie było problemu z długiem licencyjnym, a tak to poszedł za jakieś drobniaki bo kończył się kontrakt.

KurCzakey
Posty: 72
Rejestracja: 02.05.2017, 17:11

Re: Komentarze/relacje/foto-video 20-22.12.2018 !

Post autor: KurCzakey » 01.01.2019, 13:10

Był trening noworoczny Cracovii?

Fanatycy Widzewa
Posty: 568
Rejestracja: 30.05.2011, 22:55

Re: Komentarze/relacje/foto-video 20-22.12.2018 !

Post autor: Fanatycy Widzewa » 01.01.2019, 14:23

Kibolskie podsumowanie roku 2018 w naszym wydaniu

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

dr_Martens
Posty: 116
Rejestracja: 26.02.2007, 18:01

Re: Komentarze/relacje/foto-video 20-22.12.2018 !

Post autor: dr_Martens » 01.01.2019, 15:50

Natiste pisze:
30.12.2018, 16:29
dr_Martens pisze:
30.12.2018, 14:34
pestycydy pisze:
29.12.2018, 15:45

Ja mam Zabrze za granicą miasta, pomyliłeś się. Nie wiem czy śledzisz choć trochę to, co się dzieje u nich, tam też bańka pryśnie prawdopodobnie.
Jesteś w będzie.
Sytuacja Górnika Zabrze jest na tyle stabilna, iż klubowi w najbliższej przyszłości nie grozi upadek. Dowodem moich słów może być fakt, że Górnik Zabrze bez większego problemu otrzymuje licencje na grę w ekstraklasie. Wszystko za sprawą restrukturyzacji zadłużenia, które nastąpiło w 2015 roku.

Jest jeszcze jedna sprawa, którą chciałbym poruszyć w związku z ostatnią kolejką ligową.
Przed meczem Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze, minutą ciszy uczczono nie tylko śmierć jednego z kibiców Lechii, ale również zmarłych górników z kopalni w Karwinie. Mam więc pytanie. Czy na pozostałych spotkaniach ligowych również była minuta ciszy dla górników?


DR.MARTENS - DENTAL PLAN
Weż przestań wy to przecież drugą Legią jesteście Boniek ciągnie was za uszy aż miło!
Restrukturyzacja€😀Niedługo pęknie Mańka bańka miasto a za nim wy
Nie ośmieszaj się. Wysuwasz insynuacje, jakoby Boniek nas faworyzował, bo brak ci rzeczowych argumentów. Po twoim wpisie można wywnioskować, że sympatyk Ruchu ma lepszą wiedzę od kibica Górnika na temat klubu z Zabrza. Udowodnię ci, że tak nie jest.
W najbliższych kilku latach Górnikowi nie grozi upadek. Istotną kwestią jest fakt, że nie jest ważna wielkość długu, lecz płynność finansowa klubu. Została ona uzyskana poprzez restrukturyzację zadłużenia. W ten sposób udało się ustabilizować sytuację klubu, gdyż jego dług nie wzrastał wraz z pojawieniem się kolejnych odsetek. Od tego momentu Górnik nie ma większych problemów z otrzymaniem licencji, co jest dowodem wiarygodności moich słów. Wiem, co piszę, bo byłem obecny na sesji rady miasta, gdy przegłosowywano odpowiednie uchwały dotyczące Górnika Zabrze.


DR.MARTENS - DENTAL PLAN
NIEZALEŻNY GŁOS SYMPATYKA ZABRZAŃSKIEGO GÓRNIKA

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Komentarze/relacje/foto-video 20-22.12.2018 !

Post autor: sir. » 01.01.2019, 17:32

prawda jest taka że zainteresowanie tą ligą robią wyłącznie klubowe firmy poziom to 0, każdy woli zobaczyć np Widzew z Górnikiem, Ruch z ŁKSm itd niż Piasta z Zagłębiem, i tu nie chodzi nawet że kosy derbowej zgody po prostu takie zestawienia ponoszą zainteresowanie widza w każdym wieku.W PZPNie dobrze wiedzą że dalsza utrata marek pokroju Górnik, Wisła, Ruch, Widzew, to cios marketingowy obecnie marniutkiej już ekstraklasy dlatego w to wszystko będą się mieszać.

CiVi
Posty: 169
Rejestracja: 13.04.2012, 17:05

Re: Komentarze/relacje/foto-video 20-22.12.2018 !

Post autor: CiVi » 02.01.2019, 09:16

Przecież każdy ogarnięty wie, że to właśnie kibice pogrzebali ten klub, nie bierzmy się za rządzenie klubem bo na dłuższą metę to nie wyjdzie na dobre.
Wiadomo że tvn to smieciowa stacja, ale ciężko się nie zgodzić z większością zarzutów które ten reporterek wysówa.
Ale w tym przypadku złotówki okazały się ważniejsze od "miłości" do klubu.

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Komentarze/relacje/foto-video 20-22.12.2018 !

Post autor: sir. » 02.01.2019, 09:57

to klub był źle zarządzany, czy okradany czy jedno i drugie?z czego i ile tej kasy wyszło że miało wpływ na obecną sytuację?kumaci z forum mają problemy ze swoimi liczbami, kropkowanie, za ciężki temat na to szanowne forum;)w każdym klubie kibice doją mają jakieś wpływy czyt. wasze ekipy też okradają.

Mareczek86
Posty: 317
Rejestracja: 08.05.2017, 10:45

Re: Komentarze/relacje/foto-video 20-22.12.2018 !

Post autor: Mareczek86 » 02.01.2019, 11:10

To wszystko przecież z miłości do klubu.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: marcinooi, misiekacab, Zielono_Czarny i 227 gości