www.warhouse.pl

Komentarze - 30.11 - 03.12

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

PanTuNieStał
Posty: 565
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Komentarze - 30.11 - 03.12

Post autor: PanTuNieStał » 04.12.2018, 19:13

Ciężko u młodzieży dziś z myśleniem, otóż KKS Kalisz jest swego rodzaju fenomenem, dlatego że nigdy praktycznie jako jedyne większe miasto Wielkopolski nie poszedł w stronę Lecha, wręcz przeciwnie kaliszanie często i gęsto walczyły z klubami-fanklubami Lecha np. z Górnikiem Konin, z Widzewem też bywało różnie, nawet dostaliśmy tam kiedyś solidny łomot, później wiele lat na linii Kalisz-Łódź totalnie nic się nie działo, a dziś mamy wspólnego wroga, i jest nam zwyczajnie po drodze, nigdy jakiejś szczególnej nienawiści nie było (zgrzyty i owszem), zawsze kaliszanom było bliżej Łodzi niż Poznania, a my praktycznie zawsze ciepło patrzyliśmy w stronę Kalisza. Koniec historii takie to trudne??
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:



Doktor P(r)awica
Posty: 351
Rejestracja: 25.07.2015, 21:45

Re: Komentarze - 30.11 - 03.12

Post autor: Doktor P(r)awica » 04.12.2018, 19:19

Ukochane Miasto pisze:
04.12.2018, 14:31
dobra dobra Panowie! Już widzę że przy normalnym wpisie musi się pojawiać ciśnienie i złośliwości co u niektórych . To że każda ekipa wchodzi w układy i zgody to chyba normalne prawda? A Wy od razu jakieś pierdolamento i huzia na mnie. KKS w czasie kiedy był z nami za Pan Brat ,jak doszło do spinki na kilka dobrych lat to poszli swoją drogą i nie szukali skrzydeł np. Lecha albo innej silnej ekipy . Robili swoje i nie czołgali się przed Widzewem . To ze teraz z nami(Widzewem) jest znów ok to nic dziwnego , był zgrzyt i go nie ma .Powtórzę. Chodzi mi o to że takie ekipy jak KKS ,Chemik czy np. Pogoń Lębork od lat niezmiennie występują pod swoimi barwami i szyldem i tyle chciałem napisać że to godne szacunku i podziwu. Proste. Nie chce mi się wymieniać litanii innych Klubów. W temacie był Raków i Odra i Chemik to se napisałem :-)


ps : Panie Doktorze , jeśli Chcesz być Pan obiektywny to wymień wszystkie układy i kółeczka adoracyjne w Polsce ok ??
Skoro mnie przywołujesz to odpiszę. Napisałeś, że podążają własną ścieżką. Zgodzę sie, tyle, że ta własna ścieżka to przyczepienie się do największej koalicji kilku klubów. Duże korporacje wchłaniają maluczkich i tworzą z nich satelity. Tu również zgoda. Niestety taki mamyteraz trend i w mojej ocenie KKS Kalisz stał się właśnie taką satelitą i np tym ruchem jest persona non grata na kadrze.

Nie widzę sensu by tu wymieniać inne kółeczka adoracji bo po co? Napisałem o Was bo dyskusja jest o Was, a strone wcześniej ktoś wrzucił relacje i wychodzi, że na waszych sektorach było 7 ekip. Powtórzę, 7 a zgody przecież z nie wszystkimi macie więc jak niby to nazwać? I żeby uciąć. Nie przypierdalam się, możecie mieć na trybunach i 10 ekip. Każda ekipa robi jak zechce i tyle. Po prostu nie zgodziłem(nie zgadzam) się z Twoim postem.
pozdro

Beha
Posty: 663
Rejestracja: 03.10.2009, 11:12

Re: Komentarze - 30.11 - 03.12

Post autor: Beha » 04.12.2018, 22:26

PanTuNieStał pisze:
04.12.2018, 19:13
Ciężko u młodzieży dziś z myśleniem, otóż KKS Kalisz jest swego rodzaju fenomenem, dlatego że nigdy praktycznie jako jedyne większe miasto Wielkopolski nie poszedł w stronę Lecha, wręcz przeciwnie kaliszanie często i gęsto walczyły z klubami-fanklubami Lecha np. z Górnikiem Konin, z Widzewem też bywało różnie, nawet dostaliśmy tam kiedyś solidny łomot, później wiele lat na linii Kalisz-Łódź totalnie nic się nie działo, a dziś mamy wspólnego wroga, i jest nam zwyczajnie po drodze, nigdy jakiejś szczególnej nienawiści nie było (zgrzyty i owszem), zawsze kaliszanom było bliżej Łodzi niż Poznania, a my praktycznie zawsze ciepło patrzyliśmy w stronę Kalisza. Koniec historii takie to trudne??
W Kaliszu zawsze był fc Widzewa/sympatie pro Widzew.
Żadna tajemnica i nie ma sensu dorabiać teorii.

Teraz mocniejszy zwrot ku Widzewowi przez Elanę- ale KKS Kalisz zawsze był wyspą na morzu Kolejorza.
Kiedyś w temacie jakimś wrzuciłem scrreny z meczu Lech-Widzew z 95 czy 96 r, gdzie w starym Kotle wisiały do góry kołami dwie czy trzy flagi Kalisz Widzewa.

B_Chemik
Posty: 76
Rejestracja: 27.02.2007, 15:20
Lokalizacja: Kędzierzyn - Koźle

Re: Komentarze - 30.11 - 03.12

Post autor: B_Chemik » 05.12.2018, 01:04

Marco1 pisze:
04.12.2018, 13:14
Zer nie zaliczacie to fakt, ale wyjazdy macie do 50 km od domu. Przyznasz chyba, ze to latwiejsze niz wyjazd np. we wtorek do Suwalk.
Ok, łatwiejsze. Czyli twoim zdaniem lepiej jechac na LZS Kup 90km i stać obok remizy, niż w Polskę na mecz z jakąś normalną ekipą bo „łatwiejsze”. To sie nie ma co dziwić ze wy wyjazdy odpuszczacie.
Teledyski rapowe krecicie, ale nie do swoich meczy.
Młodzi zrobili zapowiedź na mecz Rakowa z wami, tak jak wcześniej zrobili np na nasz mecz ligowy z Namysłowem. A jak się spodziewałeś u nas jakiejś mobilizacji na kolejny mecz z LZS Rusocin albo ŁKS Poborszów to już ty masz problem.
Transparenty z bluzgami na nas wieszacie. Gdzies trzeba frustracje wyladowac, ale nawet po oficjalnym zamknieciu listy wyjazdowej.
Transparent przed meczem z wami był odpowiedzią na nominację ze strony kiboli Rakowa i Ich przedmeczowej akcji transparentowej. Jak widziałeś transparent to dobrze to wiesz ale tak se p*********.
Nie wypowiadaj sie na temat relacji miedzy nami, a naszymi zgodami bo intuicja cie zawodzi.Wiedzy nie masz totalnie zadnej.
Może nie mam, a może wlaśnie mam :-)
To wy wprowadziliscie swoj "kompleks Opola" w relacje Odra-Rakow. Relacje ktore wczesniej byly przynajmniej obojetne.
Kompleks? Ciagle coś bełkoczesz o frustracji i kompleksach. To ty z Opola jesteś czy z Madrytu? Swoje miejsce w szeregu znamy ale nie mamy powodu mieć żadnych kompleksów, a już na pewno nie przez was. Zresztą zdaje się że to wy na hasło Chemik lecicie zawsze z wypiekami do klawiatury, od kibice.net przez fejsbuki i inne gówna, robicie grafy anty na murach u siebie w mieście, a jak capnęliście dwóch nastolatków u nas na szkole to aż o tym śpiewaliscie na meczu ale c*** tam, niech będzie :-)

Reszty tego bełkotu nawet szkoda komentować.

ODRAFan
Posty: 244
Rejestracja: 12.06.2007, 19:16

Re: Komentarze - 30.11 - 03.12

Post autor: ODRAFan » 05.12.2018, 01:46

To może sprawdźmy fakty. Na lubianym tak przez was portalu "stadionowi oprawcy" widnieje "ranking wyjazdowy".

Pomyśleć by można, że Odra Opole "odpuszczająca" wyjazdy i "celnie trafiona" w związku z tym jest gdzieś na szarym końcu tabeli, a tu proszę. Miejsce 5, zaraz za Rakowem.

GKS Tychy? Piątek.
Stal Mielec? Piątek.
GKS Katowice? Środa.
Raków? Piątek.

W sobotę mieliśmy dwa wyjazdy - ŁKS (92 osoby) i Stomil (180).

Raków?
JEDEN wyjazd nie w sobotę albo niedzielę. Do Chojnic (62 osoby).

Na czym polega więc to odpuszczanie wyjazdów?
Zresztą zdaje się że to wy na hasło Chemik lecicie zawsze z wypiekami do klawiatury, od kibice.net przez fejsbuki i inne gówna
Nie żartuj. Na naszą jedną relację gdziekolwiek przypadają 3 wasze.
robicie grafy anty na murach u siebie w mieście
Smoki. Pamiętaj o smokach.
a jak capnęliście dwóch nastolatków u nas na szkole to aż o tym śpiewaliscie na meczu
To w sumie całkiem zabawne, że w tym KK "capnęliśmy" tylko "dwóch nastolatków", prawda? Jakiś złośliwy człowiek (na pewno nie ja, bo jestem tylko internetowym napinaczem) mógłby stwierdzić, że to zaskakujące, że "pierwsza siła chuligańska Opolszczyzny", czy co to tam za transparent mieliście na którymś meczu, wystawia na szwank zdrowie "dwóch nastolatków". Gdybyście tylko wiedzieli, prawda? Hehe.

Jak już cię oddelegowali na front walki internetowej to jedna rzecz mnie zawsze nurtowała. Czemu na mecze przyjeżdżacie np w 30 minucie i wychodzicie w 53? Zupełnie, jakby nie wiem, nie interesowała was piłka czy coś. Albo, drugi pomysł, na przykład, nie wiem, tak tylko głośno myślę, jakby nie na rękę było wam jechać i wracać w przewidywalnych godzinach. Śmieszna sprawa. Czego ci napinacze w internecie nie wymyślą, nie?

Tak czy inaczej dalszą dyskusję z kolegą B sobie odpuszczę. Wiem przecież co napisze, bo pisze ciągle to samo. Od lat. A życie swoje.
Odra Opole

B_Chemik
Posty: 76
Rejestracja: 27.02.2007, 15:20
Lokalizacja: Kędzierzyn - Koźle

Re: Komentarze - 30.11 - 03.12

Post autor: B_Chemik » 05.12.2018, 03:06

ODRAFan pisze:
05.12.2018, 01:46
Zresztą zdaje się że to wy na hasło Chemik lecicie zawsze z wypiekami do klawiatury, od kibice.net przez fejsbuki i inne gówna
Nie żartuj. Na naszą jedną relację gdziekolwiek przypadają 3 wasze.
Ale o czym ty mówisz jak nawet na takim forum jak to wywołujecie nas do tablicy, a jak już piszecie farmazony to nie oczekuj, że będziemy milczeć. Zresztą, gdziekolwiek w internecie pojawi się wzmianka o nas to zaraz zlatują się zabijaki od was, ale to w sumie śmieszne ile ten mały Chemik wywołuje emocji w wojewódzkim wielkim mieście.
robicie grafy anty na murach u siebie w mieście
Smoki. Pamiętaj o smokach.
Czyli kilkunastometrowy wrzut "śmierć chemicznej kurwie" w Opolu Grotowicach nie jest waszego autorstwa, ok.
a jak capnęliście dwóch nastolatków u nas na szkole to aż o tym śpiewaliscie na meczu
To w sumie całkiem zabawne, że w tym KK "capnęliśmy" tylko "dwóch nastolatków", prawda? Jakiś złośliwy człowiek (na pewno nie ja, bo jestem tylko internetowym napinaczem) mógłby stwierdzić, że to zaskakujące, że "pierwsza siła chuligańska Opolszczyzny", czy co to tam za transparent mieliście na którymś meczu, wystawia na szwank zdrowie "dwóch nastolatków". Gdybyście tylko wiedzieli, prawda? Hehe.
Ale o czym ty teraz p*********, dobrze wiesz że trafiliście na boisku dwóch chłopaczków, konkretnie w wieku 17 i 19 lat, była tam jeszcze panienka, która się porzygała z wrażenia i jest filmik z monitoringu obok jakbyście chcieli coś komuś wmawiać. W ile osób ta wasza akcja to też dobrze wiesz i spoko, plus dla was, ale śpiewanie potem na meczu z Rakowem "Chemik pobity na szkole" to jest już jakaś wyższa szkoła abstrakcji. To skoro my potem przyjeżdzaliśmy do was i też kogoś trafialiśmy albo chodziliśmy po knajpach w Opolu w bluzach "j**** Odrę" i chłopy z ekipy nie wychodzili na zewnątrz to co też mamy piosenki układać?
Jak już cię oddelegowali na front walki internetowej to jedna rzecz mnie zawsze nurtowała. Czemu na mecze przyjeżdżacie np w 30 minucie i wychodzicie w 53? Zupełnie, jakby nie wiem, nie interesowała was piłka czy coś. Albo, drugi pomysł, na przykład, nie wiem, tak tylko głośno myślę, jakby nie na rękę było wam jechać i wracać w przewidywalnych godzinach. Śmieszna sprawa. Czego ci napinacze w internecie nie wymyślą, nie?
Jak już cie oddelegowali na front walki internetowej albo zwyczajnie chcesz zabłysnąć a nie wiesz jak, to po pierwsze nie kłam bo z miejsca przestajesz być wiarygodny, a po drugie na przyszłość lepiej sprawdzaj swoje lewe info, bo od reaktywacji w 2006 tylko 3 razy nie byliśmy do końca swojego meczu, tzn zawijaliśmy się w drugiej połowie. Co przy zaliczaniu "lig" od C klasy do aktualnej 5 i oglądaniu tej kopaniny na codzień jest i tak zajebistym wynikiem.
Tak czy inaczej dalszą dyskusję z kolegą B sobie odpuszczę. Wiem przecież co napisze, bo pisze ciągle to samo. Od lat. A życie swoje.
Otóż to :-)

duchtrybun
Posty: 90
Rejestracja: 12.11.2013, 22:29

Re: Komentarze - 30.11 - 03.12

Post autor: duchtrybun » 05.12.2018, 13:40

IMG][link][/IMG]

rbfanatic
Posty: 24
Rejestracja: 03.10.2017, 15:16

Re: Komentarze - 30.11 - 03.12

Post autor: rbfanatic » 05.12.2018, 15:21

ODRAFan pisze:
04.12.2018, 02:33
ziemniak28 pisze:
03.12.2018, 20:51
W przypadku Odry trafiona wiekszosc meczy to 50osob bez dopingu, przyszly chamy bo Rakow gral
Jak widzę farmazoniarze z Chemika uczą was marketingu mocno. Nie chce mi się za bardzo analizować tematu, ale kojarzę jeden mecz gdzie faktycznie nie było dopingu, bo graliśmy z jakąś wichurą (Puszcza?) i nikomu się nie chciało. Powód do dumy? Nie. Do wstydu? Pewnie tak, ale pisanie o "większości meczów bez dopingu" to zwykłe kłamstwo. W pozostałych meczach zwykły młyn po 100-150 osób. Bez szału, ale gdzie jest w Polsce szał? Też pamięcią daleko nie trzeba szukać, żeby młyn Rakowa w Polsacie prezentował się słabiutko. Tylko wtedy nie było kilkunastu meczów bez porażki.

Skoro transparent taki "trafiony", to może Chemik pochwali się jakie ma liczby wyjazdowe nie po całej Polsce, a po Opolszczyźnie? Bo u nas ich 150. Jak na innych wyjazdach? A może Raków porówna średnią liczbę wyjazdów w tym sezonie z liczbą w Opolu? Skąd wam przybyło nagle kilkaset osób?

Jest jak jest, nikt nie zamierza zakłamywać rzeczywistości, ale to nie problem Opola tylko całej Polski. Ciśnięcie beki przez Raków, że ktoś idzie na mecz ze znienawidzonym rywalem, a potem jechanie do tego znienawidzonego rywala w liczbie prawie 4 razy większej niż na przeciętny wyjazd jest jednak w mojej ocenie mocnym pociskiem po samym sobie. O zgodowiczach nawet nie wspomnę, bo tam przebicie jednak dużo, dużo większe.

To tak w kwestii mojego prywatnego komentarza, bo "oficjalnie" (hehe) nie mam tutaj nic do powiedzenia. Mecz się odbył, nawet mniej napinki niż się spodziewałem. Bardzo fajne wsparcie zgód za co dziękujemy. Tyle. Prędko się raczej na meczu nie zobaczymy.

Przybyło kilkaset osób? W Jastrzębiu 333 osoby, w Niepołomicach 96 osób bo trzy razy tyle od nas było wtedy w Warszawie, w Suwałkach 131 osób, gdzie do przejechania mieliśmy 1200km. Patrząc na Wasze 59 osób w Tychach w piątek to jednak chyba lepiej jeździmy.

subagazi
Posty: 267
Rejestracja: 26.10.2008, 09:11

Re: Komentarze - 30.11 - 03.12

Post autor: subagazi » 05.12.2018, 15:27

Pytanie do Stali Rzeszów. Swego czasu mieliscie dobre relacje z Sparta Praga. Te relacje sa dalej utrzymywane?

ale_ci_parada
Posty: 46
Rejestracja: 23.01.2010, 10:20

Re: Komentarze - 30.11 - 03.12

Post autor: ale_ci_parada » 05.12.2018, 17:35

A ja uważam odwrotnie. KKS Kalisz robiąc układ z Widzewem narobił sobie więcej problemów i wrogów.

Mógłby być jak Radomsko czy GKS Bełchatów gdzieś z boku i spokojnie sobie działać.

A Kalisz chcąc nie chcąc jest na celowniku wszystkich wrogów Widzewa i będą chcieli ich trafić, bo nie są tak liczni jak Rts czy Ruch.

ODRAFan
Posty: 244
Rejestracja: 12.06.2007, 19:16

Re: Komentarze - 30.11 - 03.12

Post autor: ODRAFan » 05.12.2018, 18:25

Dobra, wiem, wiem, przepraszam. Miałem nie pisać, ale to zbyt dobre.
Czyli kilkunastometrowy wrzut "śmierć chemicznej kurwie" w Opolu Grotowicach nie jest waszego autorstwa, ok.
Czyli zwykły bazgroł (a nie jakiś poważny graf, tak obstawiam, bo go nawet w życiu nie widziałem) to objaw kompleksów Odry względem Chemika. Natomiast
w bluzach "j**** Odrę"
widzimy przejaw błyskotliwej charekterności, kumatości i lekko ironicznej wypowiedzi w sferze publicznej na temat zachowań kibicowskich w województwie opolskim. Rozumiem.
a jak capnęliście dwóch nastolatków u nas na szkole to aż o tym śpiewaliscie na meczu
Panie B. To chyba wam powinno być wstyd, że okazję mieliśmy "capnąć dwóch nastolatków", a nie kogoś konkretniejszego? Pisaliście tutaj jakiś czas temu, że "zawsze wysiadacie". Czy to się odnosi również do meczu rozgrywanego w kwietniu gdzie przebywaliście na stacji Oktan w Opolu, a potem w trybie pilnym ruszyliście autostradą przez Brzeg do Namysłowa? Dostaliście od nas dwie konkretne propozycje już jakiś czas temu. My nadal czekamy na waszą odpowiedź, a nie na internetowe dyskusje. Tym się zajmij. Ja kończę dyskusję.
Odra Opole

Pique
Posty: 739
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Komentarze - 30.11 - 03.12

Post autor: Pique » 05.12.2018, 19:06

Beha pisze:
04.12.2018, 22:26
W Kaliszu zawsze był fc Widzewa/sympatie pro Widzew.
Żadna tajemnica i nie ma sensu dorabiać teorii.

Teraz mocniejszy zwrot ku Widzewowi przez Elanę- ale KKS Kalisz zawsze był wyspą na morzu Kolejorza.
Kiedyś w temacie jakimś wrzuciłem scrreny z meczu Lech-Widzew z 95 czy 96 r, gdzie w starym Kotle wisiały do góry kołami dwie czy trzy flagi Kalisz Widzewa.
Fan Club Widzewa z Kalisza to osobna ekipa. A te flagi skroił fan club Lecha, Górnik Konin.

Co do zdania, że zrobili mocniejszy zwrot ku nam przez Elanę to jest to kompletna bzdura ;)

mortarthor
Posty: 99
Rejestracja: 17.10.2013, 03:20

Re: Komentarze - 30.11 - 03.12

Post autor: mortarthor » 05.12.2018, 19:34

Z pozdrowieniami dla rozkminiaczy czy była chociaż 100 samej Stalówki ;-)

✔️Widzew Łódź- STALÓWKA 0:0

Za nami ostatni mecz ligowy w tym roku. Do miasta Łodzi jedziemy na zakazie. Na stadion wchodzimy dzięki uprzejmości Klubu Widzew i pomocy Kibiców Widzewa za co serdecznie dziękujemy. Nas ok 220 plus konkretne wsparcie układowiczów: Stal Rzeszów-148, Polonia Przemyśl-90, Łada Biłgoraj-84, GKS 1962 Jastrzębie -70, Karpaty Krosno-61, Dynamo Brześć-2 oraz gościnnie 3 osoby z Sigmy Ołomuniec. Łącznie ponad 670 Kibiców zwiedza Łódź. Nie wszyscy wchodzą na stadion.
Zajmujemy miejsca w sektorze gości, wieszamy kilka naszych flag plus płótna układowiczów. Przez cały mecz powadzimy głośny doping w asyście dwóch bębnów. Mimo mrozu dla kilkudziesięcu osób atmosfera była na tyle gorąca, że przez jakiś czas dopingowali bez koszulek. Mecz został dwa razy przerwany podczas oprawy prezentowanej przez Kibiców gospodarzy.
Po ostatnim gwizdku dziękujemy drużynie za walkę w miare szybko opuszczamy sektor i ruszamy w drogę powrotną. Zakończenie jesiennych rozgrywek można uznać za udane zarówno pod względem sportowym jak i kibicowskim.
Prawo jazdy and Polonez

B_Chemik
Posty: 76
Rejestracja: 27.02.2007, 15:20
Lokalizacja: Kędzierzyn - Koźle

Re: Komentarze - 30.11 - 03.12

Post autor: B_Chemik » 05.12.2018, 20:02

Miałeś kończyć, ale jednak napierdalasz dalej, więc skoro dalej kłamiesz to wyprostuje ostatni raz.
To chyba wam powinno być wstyd, że okazję mieliśmy "capnąć dwóch nastolatków", a nie kogoś konkretniejszego?
Powinno być nam wstyd, bo wpadliście na szkołę po 24 i najebaliście siedzących tam małolatów, a 20 minut później już was nigdzie nie było. Ok, więc jest nam wstyd w c***. Ale to nie jest wstydem jak my o 16 przez godzinę jeździliśmy u was po wszystkich osiedlach i trafialiśmy więcej osób, nie jest wstydem jak u siebie w lokalu, w sobotę wieczorem, chuligani nie wychodzą na solówki, nie jest też wstydem spierdalanie na trasie (turniej w Bytomiu), ani wieszanie flagi fc Strzelce, który swego czasu dostawał w p**** co miesiąc, a osoby w barwach wypierały się kibicowania. Ale wstydem jest, że nie czekaliśmy wtedy zebrani na boisku o 24 i że skroiliście małolatów ( jednego z koszulki Chemika, drugiego z koszulki pitbulla - pewnie sie przydała). Zwłaszcza, że to były wtedy pierwsze z wzajemnych odwiedzin. Skoro to dla was to taki sukces to c***, niech będzie :-)
Pisaliście tutaj jakiś czas temu, że "zawsze wysiadacie". Czy to się odnosi również do meczu rozgrywanego w kwietniu gdzie przebywaliście na stacji Oktan w Opolu, a potem w trybie pilnym ruszyliście autostradą przez Brzeg do Namysłowa?
Jak najbardziej do tego też, a skoro piszesz coś takiego to pewnie cię tam nawet nie było. Na mecz do Namysłowa lecieliśmy furami, odkąd podjechaliście na stacji byliśmy cały czas na łączach, wiedzieliście, że cały czas są z nami psy i mimo, że wiadomo, że takiej małej ekipie jak my gdzie i tak większość na przypałach, średnio leży walka przy psach i kamerach, to wiedzieliście, że jak staniecie to do was normalnie wychodzimy. Wszystko w temacie było jasne, a teraz na siłę już szukasz czegokolwiek żeby się dopierdolić. Nie pisz tu nowej historii, bo choćbyś najebał jeszcze 10 postów to jak do tej pory to nie my przed wami spierdalaliśmy pod prąd, tylko odwrotnie.
Dostaliście od nas dwie konkretne propozycje już jakiś czas temu. My nadal czekamy na waszą odpowiedź, a nie na internetowe dyskusje. Tym się zajmij.
O internetowych dyskusjach napisał chłop, który w swoim pierwszym poście przyjebał sie do Chemika 3 razy. Czytasz czasem w ogóle co ty tam piszesz? No i chyba nie do końca jesteś na bieżąco.
Ja kończę dyskusję.
To chociaż raz zrób jak piszesz bo chyba już za stary jesteś na wylewanie żali na kibice.net

ziemniak28
Posty: 148
Rejestracja: 26.03.2018, 00:01

Re: Komentarze - 30.11 - 03.12

Post autor: ziemniak28 » 05.12.2018, 21:46

internet swoje ulica swoje na tym zakonczmy nie ma sensu sie tutaj przepychac

dbdex
Posty: 67
Rejestracja: 28.08.2011, 16:06

Re: Komentarze - 30.11 - 03.12

Post autor: dbdex » 06.12.2018, 14:31

mortarthor pisze:
05.12.2018, 19:34
Z pozdrowieniami dla rozkminiaczy czy była chociaż 100 samej Stalówki ;-)

✔️Widzew Łódź- STALÓWKA 0:0

Za nami ostatni mecz ligowy w tym roku. Do miasta Łodzi jedziemy na zakazie. Na stadion wchodzimy dzięki uprzejmości Klubu Widzew i pomocy Kibiców Widzewa za co serdecznie dziękujemy. Nas ok 220 plus konkretne wsparcie układowiczów: Stal Rzeszów-148, Polonia Przemyśl-90, Łada Biłgoraj-84, GKS 1962 Jastrzębie -70, Karpaty Krosno-61, Dynamo Brześć-2 oraz gościnnie 3 osoby z Sigmy Ołomuniec. Łącznie ponad 670 Kibiców zwiedza Łódź. Nie wszyscy wchodzą na stadion.
Zajmujemy miejsca w sektorze gości, wieszamy kilka naszych flag plus płótna układowiczów. Przez cały mecz powadzimy głośny doping w asyście dwóch bębnów. Mimo mrozu dla kilkudziesięcu osób atmosfera była na tyle gorąca, że przez jakiś czas dopingowali bez koszulek. Mecz został dwa razy przerwany podczas oprawy prezentowanej przez Kibiców gospodarzy.
Po ostatnim gwizdku dziękujemy drużynie za walkę w miare szybko opuszczamy sektor i ruszamy w drogę powrotną. Zakończenie jesiennych rozgrywek można uznać za udane zarówno pod względem sportowym jak i kibicowskim.
Ich największy wirażka na tym forum, stronę wcześniej przekonywał, wręcz ubliżał że było dobrze ponad 300 to jak to

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: erben, olek765, roman71, Sajcokapral, telewizor z toshiby, X i 511 gości