Losowanie grup Euro 2020

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Proof
Posty: 609
Rejestracja: 30.09.2016, 20:12

Re: Losowanie grup Euro 2020

Post autor: Proof » 12.06.2019, 19:06

fonobar pisze:
12.06.2019, 18:40
Jebana chorągiewka. Nie daj boże taka pokraka będzie liderem kadry i będzie jakieś grubsze spięcie na murawie to co ? po radę prezesa będzie bronił ? albo jak będzie trzeba gadać z wkurwionymi kibicami to też spuści głowę z resztą albo do szatni.
I jeszcze to jego tłumaczenie z d***.
To jest taki typowy schemat podania palca gdy wróg złapie za chwile całą rękę. Już bardziej raziły mnie te durne memy ze stadionem i napisem "polski stadion zagłady" albo "Polacy byli w gazie" To jest słabe. Natomiast ten incydent z Piątkiem potwierdza panujące tchórzostwo i nijakość.
Pokraka bo co? nie chciał sobie spierdolić kariery jedną głupią cieszynką? popatrz jakie komentarze lecą z Izraela dziennikarze ambasadorzy komentują to co zrobił Piątek oczywiscie zydki go chwalą , a teraz pomyśl co by się działo jakby zrobiłby jednak tą cieszynke byłaby w c*** duża nagonka na niego z Izraela a jak wiemy oni dobrze potrafią robić z siebie ofiary to zaraz by poszlo to w świat jak "biedni żydzi są znowu przez Polaka opluwani" ty byś się cieszył jak wielu z nas , i nie ma w tym nic dziwnego bo oni nas od miesiecy opluwają , ale co Piątek by z tego miał? oprócz tego że w całej europie mieliby go za antysemity , zaraz pewnie za rasiste czy c*** wie kogo ? kariere by sobie spierdolił ale to nic ważne ze ty byś był zadowolony prawda?. Jak już to całą kadra mogła zrobić jakąs akcje ciekawą przed meczem założyć jakieś koszulki i pokazać zydkom ze sie nie godzom na takie traktowanie , a nie teraz jedziesz po jednym piłkarzu gdy sam nic nie robisz.



gringocwel
Posty: 164
Rejestracja: 14.04.2017, 13:42

Re: Losowanie grup Euro 2020i

Post autor: gringocwel » 12.06.2019, 19:24

ban82 pisze:
12.06.2019, 18:31
gringocwel pisze:
12.06.2019, 15:35
    Proof pisze:
    12.06.2019, 13:55
    Wy tak serio? teraz będziecie jechać po Piątku bo nie zrobił jakieś głupiej cieszynki? , czy wy ogarniacie jaka mogłaby być po meczu po nim jazda gdyby ją zrobił ? zaraz by w całej Polsce lewackie scierwa zrobiły by z niego antysemita rasiste czy c*** wie kogo. Skoro potrafili po tym meczu sie przyjebać o komentarze po tym meczu typu "pogrom" bo już im się w tych tępych glowach to przypomina z żydami i wojną a nie wynikiem sportowym ?. Juz nie wspominając co by gazety w Izraelu o Piązaczęłyby pisać . Zrobili jak mają w zwyczaju z siebie poszkodowanych i zaraz by rozdmuchali to na cała Europe a z Piatka zrobili jakiegoś antysemitę , co mogłoby także wpłynąć na jego karierę. Nie pisze że to by wszystko by sie wydarzyło na pewno ale zyjemy w takich czasach ze jest to bardzo możliwe. Żeby nie było mnie też wkurwia ze wszyscy w tym kraju próbują na siłę oddawać szacunek czy Hołd żydom gdy w tym samym czasie oni po nas jadą jak po szmacie.
    Fajnie, że jest tu ktoś mający rozum, bo przez chwile pomyślałem, ze jestem na forum dla idiotów;)
    Naprawde tak uważasz?? Znaczy nisko trzymać łeb i krótko morde, żeby czasem nie sprowokować...
    A czego więcej się spodziewać po piłkarzu? Bądźmy realistami po prostu...

    Arkan
    Posty: 300
    Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

    Re: Losowanie grup Euro 2020

    Post autor: Arkan » 12.06.2019, 19:27

    co za pojebana mentalnosc uleglego niewolnika.a powiedz mi po kiego h*** w ogole mamy sie tlumaczyc?bo zydzi sie wkurwia ze Piatek zrobil cieszynke ktora nie ma nic wspolnego z antysemityzmem?wlasnie to nie jest tylko zabronienie "glupiej cieszynki" tylko symboliczne pokazanie jaka to wredne plemie ma wladze,ze ku*** pilkarz obsral sie w meczu z zydkami okazac radosc bo ich to ku*** zdenerwuje.taka wlasnie jest postawa tych pizd na zachodzie co przestaja choinke na rynku wystawiac w swieta zeby brodatych smieci nie wkurwic.idzcie w pizdu z takim podejsciem .proof co ty p********* w ogole samemu sie zaklada obroze na szyje pozwalajac na takie zachowania

    Proof
    Posty: 609
    Rejestracja: 30.09.2016, 20:12

    Re: Losowanie grup Euro 2020

    Post autor: Proof » 12.06.2019, 19:42

    Arkan pisze:
    12.06.2019, 19:27
    co za pojebana mentalnosc uleglego niewolnika.a powiedz mi po kiego h*** w ogole mamy sie tlumaczyc?bo zydzi sie wkurwia ze Piatek zrobil cieszynke ktora nie ma nic wspolnego z antysemityzmem?wlasnie to nie jest tylko zabronienie "glupiej cieszynki" tylko symboliczne pokazanie jaka to wredne plemie ma wladze,ze ku*** pilkarz obsral sie w meczu z zydkami okazac radosc bo ich to ku*** zdenerwuje.taka wlasnie jest postawa tych pizd na zachodzie co przestaja choinke na rynku wystawiac w swieta zeby brodatych smieci nie wkurwic.idzcie w pizdu z takim podejsciem .proof co ty p********* w ogole samemu sie zaklada obroze na szyje pozwalajac na takie zachowania
    Po pierwsze wyzywać od niewolników to sobie mozesz najwyżej kolegów z "podwórka" . Po drugie czytaj ze zrozumieniem piszesz po co "MAMY" sie tlumaczyć jakie my ? to Piątek by musiał sie tlumaczyć nie ty nie ja ani nikt inny , to że Żydki mają o nas , o naszym narodzie chujowe zdanie mnie ciebie i nikogo nie interesuje ale wtedy oni jadą po wszystkich. A tak by była nagonka na samego Piątka a dobrze wiemy że łatwiej "jechać" po pojedynczej osobie , to On by miał problem ciebie mnie by to nie obchodziło a on by mógł sobie spierdolić wszystko. Tak to już własnie wyglada u na na zachodzi to jest własnie poprawność Polityczna wyjdziesz przed szereg to cie opluja od antysemitow rasistów ksenofobów , nasza władza boi się nawet źle popatrzeć na Izrael to nie wymagajmy ze Jedna osoba zrobi to za cały naród. Mnie też to wkurwia i to w jaką strone to idzie na Zachodzie już czy na Skandynawii ta Poprawność jest już tak wsiąknięta w naród że boją sie źle popatrzeć na murzyna bo zaraz od rasistów zostaną oskarżeni , u nas z roku na rok jest tak samo. LGBT co raz częsciej na ulicach Antifa pomału z kanałów wyłazi , o zydach nic złego nie mozna powiedzieć bo oni wiecznie pokrzywdzeni i zaraz będziesz antysemitom , wszyscy muszą być pro multkikulti bo inaczej jesteś ksenofob tak wygląda europa

    Hugo Boss
    Posty: 70
    Rejestracja: 22.04.2018, 21:48

    Re: Losowanie grup Euro 2020

    Post autor: Hugo Boss » 12.06.2019, 20:19

    Proof pisze:
    12.06.2019, 19:42
    Arkan pisze:
    12.06.2019, 19:27
    co za pojebana mentalnosc uleglego niewolnika.a powiedz mi po kiego h*** w ogole mamy sie tlumaczyc?bo zydzi sie wkurwia ze Piatek zrobil cieszynke ktora nie ma nic wspolnego z antysemityzmem?wlasnie to nie jest tylko zabronienie "glupiej cieszynki" tylko symboliczne pokazanie jaka to wredne plemie ma wladze,ze ku*** pilkarz obsral sie w meczu z zydkami okazac radosc bo ich to ku*** zdenerwuje.taka wlasnie jest postawa tych pizd na zachodzie co przestaja choinke na rynku wystawiac w swieta zeby brodatych smieci nie wkurwic.idzcie w pizdu z takim podejsciem .proof co ty p********* w ogole samemu sie zaklada obroze na szyje pozwalajac na takie zachowania
    Po pierwsze wyzywać od niewolników to sobie mozesz najwyżej kolegów z "podwórka" . Po drugie czytaj ze zrozumieniem piszesz po co "MAMY" sie tlumaczyć jakie my ? to Piątek by musiał sie tlumaczyć nie ty nie ja ani nikt inny , to że Żydki mają o nas , o naszym narodzie chujowe zdanie mnie ciebie i nikogo nie interesuje ale wtedy oni jadą po wszystkich. A tak by była nagonka na samego Piątka a dobrze wiemy że łatwiej "jechać" po pojedynczej osobie , to On by miał problem ciebie mnie by to nie obchodziło a on by mógł sobie spierdolić wszystko. Tak to już własnie wyglada u na na zachodzi to jest własnie poprawność Polityczna wyjdziesz przed szereg to cie opluja od antysemitow rasistów ksenofobów , nasza władza boi się nawet źle popatrzeć na Izrael to nie wymagajmy ze Jedna osoba zrobi to za cały naród. Mnie też to wkurwia i to w jaką strone to idzie na Zachodzie już czy na Skandynawii ta Poprawność jest już tak wsiąknięta w naród że boją sie źle popatrzeć na murzyna bo zaraz od rasistów zostaną oskarżeni , u nas z roku na rok jest tak samo. LGBT co raz częsciej na ulicach Antifa pomału z kanałów wyłazi , o zydach nic złego nie mozna powiedzieć bo oni wiecznie pokrzywdzeni i zaraz będziesz antysemitom , wszyscy muszą być pro multkikulti bo inaczej jesteś ksenofob tak wygląda europa
    A z czego miałby się niby tłumaczyć Piątek? Przecież on ten gest wykonuje po KAŻDYM golu. Nieważne czy strzela włoskim klubom czy dla reprezentacji, zawsze pokazywał ten gest. Nawet gdyby jakieś śmieszne żydowskie media chciały z tego zrobić sensację na większą skalę, to by im się nie udało, bądźmy poważni. Serio myślisz, że taka cieszynka przeszkodziła by Piątkowi w karierze? Jak chłop w następnym sezonie znowu strzeli 25-30 goli dla Milanu, to pójdzie do lepszego klubu i każdy w chuju by miał jakąś cieszynkę w meczu ze śmiesznym, sztucznym państewkiem położonym w Azji. Piszesz, że niby wkurwia Cię ta poprawność polityczna, a sam jej ulegasz, tłumacząc zachowanie Piątka. Brak Ci charakteru i tyle.
    RKS MOTOR LUBLIN

    Proof
    Posty: 609
    Rejestracja: 30.09.2016, 20:12

    Re: Losowanie grup Euro 2020

    Post autor: Proof » 12.06.2019, 20:42

    Hugo Boss pisze:
    12.06.2019, 20:19
    Proof pisze:
    12.06.2019, 19:42
    Arkan pisze:
    12.06.2019, 19:27
    co za pojebana mentalnosc uleglego niewolnika.a powiedz mi po kiego h*** w ogole mamy sie tlumaczyc?bo zydzi sie wkurwia ze Piatek zrobil cieszynke ktora nie ma nic wspolnego z antysemityzmem?wlasnie to nie jest tylko zabronienie "glupiej cieszynki" tylko symboliczne pokazanie jaka to wredne plemie ma wladze,ze ku*** pilkarz obsral sie w meczu z zydkami okazac radosc bo ich to ku*** zdenerwuje.taka wlasnie jest postawa tych pizd na zachodzie co przestaja choinke na rynku wystawiac w swieta zeby brodatych smieci nie wkurwic.idzcie w pizdu z takim podejsciem .proof co ty p********* w ogole samemu sie zaklada obroze na szyje pozwalajac na takie zachowania
    Po pierwsze wyzywać od niewolników to sobie mozesz najwyżej kolegów z "podwórka" . Po drugie czytaj ze zrozumieniem piszesz po co "MAMY" sie tlumaczyć jakie my ? to Piątek by musiał sie tlumaczyć nie ty nie ja ani nikt inny , to że Żydki mają o nas , o naszym narodzie chujowe zdanie mnie ciebie i nikogo nie interesuje ale wtedy oni jadą po wszystkich. A tak by była nagonka na samego Piątka a dobrze wiemy że łatwiej "jechać" po pojedynczej osobie , to On by miał problem ciebie mnie by to nie obchodziło a on by mógł sobie spierdolić wszystko. Tak to już własnie wyglada u na na zachodzi to jest własnie poprawność Polityczna wyjdziesz przed szereg to cie opluja od antysemitow rasistów ksenofobów , nasza władza boi się nawet źle popatrzeć na Izrael to nie wymagajmy ze Jedna osoba zrobi to za cały naród. Mnie też to wkurwia i to w jaką strone to idzie na Zachodzie już czy na Skandynawii ta Poprawność jest już tak wsiąknięta w naród że boją sie źle popatrzeć na murzyna bo zaraz od rasistów zostaną oskarżeni , u nas z roku na rok jest tak samo. LGBT co raz częsciej na ulicach Antifa pomału z kanałów wyłazi , o zydach nic złego nie mozna powiedzieć bo oni wiecznie pokrzywdzeni i zaraz będziesz antysemitom , wszyscy muszą być pro multkikulti bo inaczej jesteś ksenofob tak wygląda europa
    A z czego miałby się niby tłumaczyć Piątek? Przecież on ten gest wykonuje po KAŻDYM golu. Nieważne czy strzela włoskim klubom czy dla reprezentacji, zawsze pokazywał ten gest. Nawet gdyby jakieś śmieszne żydowskie media chciały z tego zrobić sensację na większą skalę, to by im się nie udało, bądźmy poważni. Serio myślisz, że taka cieszynka przeszkodziła by Piątkowi w karierze? Jak chłop w następnym sezonie znowu strzeli 25-30 goli dla Milanu, to pójdzie do lepszego klubu i każdy w chuju by miał jakąś cieszynkę w meczu ze śmiesznym, sztucznym państewkiem położonym w Azji. Piszesz, że niby wkurwia Cię ta poprawność polityczna, a sam jej ulegasz, tłumacząc zachowanie Piątka. Brak Ci charakteru i tyle.
    Wcześniej w poście napisałem ze ta nagonka po pokazaniu cieszynce PRAWDOPODOBNIE by była , skoro lewackie dzienikarzyny zrobiły nagonke z tytułów typu "pogrom" albo dla tego ze jakiś dziennikarz z tvp założył koszulke z nr 88 co dla nich od razu się kojarzy z Hitlerem , to i z tej cieszynki zrobiliby szopkę. Ja dobrze wiem ze on tą cieszynke robi po każdym golu i nie ma to nic wspolnego z zydami czy niczym innym , ale zrozum że zwykly pretekst dla żydów czy lewaków jest wystarczający zeby po nas pojechać w całej europie zwłaszcza gdy mamy napięte stosunki z żydami. Czy przeszkodziłą by mu w karierze? nie wiem może i nie ale byłoby o tym i o nim głośno i wcale nie w tym pozytywnym aspekcie. Zyjemy w takich czasach ze ludzie sami nie myśla tylko to co wyczytają albo uslyszą w telewizji , tak więc jesteś pewny ze Piątek na tym by dobrze wyszedł? bo ja nie. Piatęk to osoba medialna nie jak my , on ma w c*** dużo do stracenia , a nas nikt nie zna. Powiedz jak ulegam tej poprawności ? nie nie ulegam pisze tylko ze rozumiem Piątka czemu nie zrobił tej cieszynki jest osobą medialną gwiazda w kadrze , gwiazdą we Wloszech w Milanie on po tym MÓGŁBY mieć tylko coś do stracenia , nic by nie zyskał , a o mój charakter kolego nie musisz sie martwić.

    cwaniaKKK
    Posty: 252
    Rejestracja: 23.08.2013, 21:31

    Re: Losowanie grup Euro 2020

    Post autor: cwaniaKKK » 12.06.2019, 22:16

    Relacja Widzewa z Macedonii.

    "SKOPJE - CZYLI SAMI PRZECIWKO WSZYSTKIM

    W Skopje ekipą jesteśmy już w czwartek od godzin popołudniowych. W czasie podróży, jak i w dzień przedmeczowy oraz w piątek – już w dniu meczu spotykamy wiele ekip z kraju. Nasze nastawienie jest neutralne, z wieloma rozmawiamy i przekazujemy w jakim celu do Macedonii się wybraliśmy. Naszym celem jest unormowanie sytuacji na kadrze. W dniu meczowym w centrum miasta jesteśmy już od godziny 14, widać sporo ekip z którymi rozmawiamy. O godzinie 17 ruszamy całym swoim składem w kierunku stadionu, po drodze podczepiają się kundle które prowadzą nas wzdłuż rzeki. Po drodze mijamy kolejne ekipy, z którymi rozmawiamy. Za chwilę dostajemy informacje od naszych kibiców że chwilę po tym jak odeszliśmy od centrum za nami wyruszyła około 200 osobowa grupa polskich kiboli raczej z agresywnym nastawieniem. Pod stadionem oczekujemy na dalszy rozwój sytuacji, po chwili z naprzeciwka wyłania się wyżej wspomniana grupa, do końca nie wiemy z jakim nastawieniem, dlatego czekamy na ich ruchy. Kiedy zaczynają ubliżać naszemu klubowi już wiemy jakie stanowisko obrało większość ekip (czekamy na stanowisko obecnych tego dnia ekip w Macedonii które postanowiły dołączyć do wspomnianej grupy atakującej a które postanowiły się nie wpierdalać w ten konflikt – bo takich ekip też było kilka). Nas jest niecała setka atakując prawie dwa razy więcej, po środku stoi milicja do której dopiero zaczyna docierać że kibole z Polski będą walczyć między sobą. Zbijamy się w grupę i czekamy na rywali aż się zbliżą, chociaż idzie im to bardzo wolno. Kiedy są już blisko ktoś rzuca racą w naszym kierunku, wtedy też dochodzi do pierwszego starcia, przebijamy się przez psy w kilkanaście osób i wjeżdżamy w rywali, krótkie starcie i psy mocno uderzają w nas od boku przepychając nas kilkanaście metrów w bok. Przebiegamy kilkanaście metrów omijać policję i raz jeszcze wjeżdżamy w przeciwników teraz już większą grupą, którzy zaczynają się mocno cofać. (uwiecznione jest to na filmikach które trafiły do sieci). Za chwilę policja opanowuje sytuacje i rozdziela obie grupy. Z nami tego dnia 3 osoby z Ruchu, 3 z Wisły i 2 KKS Kalisz. Po kilkunastu minutach wiemy że na mecz już nie wejdziemy, podstawiają nam 2 autobusy w celu wywiezienia jak to powiedzieli „w bezpieczne miejsce”. Obawiając się rozdzielenia nas ładujemy się w jeden autobus i trafiamy na komendę, po drodze kilku osobom udało się wybiec z autobusu i się ukręcają w miasto. Mimo zawinięcia na komendzie pozytywne wrażenia, pojawiają się pierwsze filmy w sieci z których wynika że starcie na naszą korzyść. Od nas zero śladów, zero obrażeń a z drugiej strony wiemy o kilku mocno obitych typach. Po jakimś czasie zaczynają wywozić po kilka osób do sądu, w środku nocy stwierdzili jednak że chyba za długo to będzie trwało i zwalniają większą połowę bez żadnych konsekwencji, pozostali trafiają do sądu. I tu zaczyna się ciąg dalszy naszej historii. Całą grupą która została zwolniona ruszamy pod sąd z oczekiwaniem na naszych braci. W sądzie były również osoby zatrzymane z drugiej strony ale nie po nich się tam udaliśmy (tak jak insynuuje kilka posranych ekip z kraju). Co chwilę wypuszczane były pojedyncze osoby z różnych ekip, które widząc nas pod sądem nie trzymały ciśnienia i uciekały w różne strony mimo że nie zamierzaliśmy za nimi biegać. Jeden z takich widząc kilku chłopców od nas uciekł z powrotem do sądu (był w koszulce Pogoni Lębork) za plecy policjantów. W sieci za chwilę pojawiły się bzdurne newsy jako, że Widzew czekał na zatrzymanych wrogów przed sądem co jest oczywiście bzdurą. Z drugiej strony skoro tak niby rzeczywiście wszyscy uwierzyli w te bzdury, dlaczego się nie zebraliście i pod ten sąd nie przyjechaliście skoro siedzieliśmy tam kilkanaście godzin ??? Po opuszczeniu sądu przez kolejne osoby udajemy się małymi grupami na pocztę w centrum miasta aby opłacić nałożone na nich kary i odebrać dowody które do czasu opłacenia pozostały w depozycie. Tam oraz później na mieście również spotykamy inne ekipy które odmawiają solówek z różnych powodów (np. . złamana szczęka po starciu dzień wcześniej, wypicie paru piwek itp.) zatem ich nie ruszamy. Kiedy wszyscy już są wolni wracamy w kierunku Polski. Jedna fura która ukręciła się wcześniej z powodów prywatnych zostaje napadnięta niedaleko Łodzi przez ekipę ŁKS. Ta ekipa która obiecywała nam, że wyjebie nas z reprezentacji ze swoimi ziomkami wybrała opcje zaatakowania jednego auta w kilkadziesiąt osób. W wyniku tego ataku obijają naszych i kroją flagę kadrową (łamiąc niepisaną zasadę o nie krojeniu barw reprezentacji) i inne fanty… Podsumowując pojechaliśmy do Skopje w celu zakończenia konfliktu na kadrze, nie atakowaliśmy nikogo. Większość ekip podjęło jednak decyzje o konfrontacji z nami, przyjęliśmy to do wiadomości i podjęliśmy walkę na którą byliśmy przygotowani. Stawiliśmy czoła całej Polsce i walczyliśmy setki kilometrów od Polski za Widzew. Uznajemy ten wyjazd za nasze zwycięstwo.
    Widzew Hooligans !"

    Proszę kolegów po szalu o nie wpisywanie się już na ten temat.
    1910

    Resistance
    Posty: 275
    Rejestracja: 13.01.2010, 14:47

    Re: Losowanie grup Euro 2020

    Post autor: Resistance » 12.06.2019, 22:41

    cwaniaKKK pisze:
    12.06.2019, 22:16
    Relacja Widzewa z Macedonii.

    "SKOPJE - CZYLI SAMI PRZECIWKO WSZYSTKIM

    W Skopje ekipą jesteśmy już w czwartek od godzin popołudniowych. W czasie podróży, jak i w dzień przedmeczowy oraz w piątek – już w dniu meczu spotykamy wiele ekip z kraju. Nasze nastawienie jest neutralne, z wieloma rozmawiamy i przekazujemy w jakim celu do Macedonii się wybraliśmy. Naszym celem jest unormowanie sytuacji na kadrze. W dniu meczowym w centrum miasta jesteśmy już od godziny 14, widać sporo ekip z którymi rozmawiamy. O godzinie 17 ruszamy całym swoim składem w kierunku stadionu, po drodze podczepiają się kundle które prowadzą nas wzdłuż rzeki. Po drodze mijamy kolejne ekipy, z którymi rozmawiamy. Za chwilę dostajemy informacje od naszych kibiców że chwilę po tym jak odeszliśmy od centrum za nami wyruszyła około 200 osobowa grupa polskich kiboli raczej z agresywnym nastawieniem. Pod stadionem oczekujemy na dalszy rozwój sytuacji, po chwili z naprzeciwka wyłania się wyżej wspomniana grupa, do końca nie wiemy z jakim nastawieniem, dlatego czekamy na ich ruchy. Kiedy zaczynają ubliżać naszemu klubowi już wiemy jakie stanowisko obrało większość ekip (czekamy na stanowisko obecnych tego dnia ekip w Macedonii które postanowiły dołączyć do wspomnianej grupy atakującej a które postanowiły się nie wpierdalać w ten konflikt – bo takich ekip też było kilka). Nas jest niecała setka atakując prawie dwa razy więcej, po środku stoi milicja do której dopiero zaczyna docierać że kibole z Polski będą walczyć między sobą. Zbijamy się w grupę i czekamy na rywali aż się zbliżą, chociaż idzie im to bardzo wolno. Kiedy są już blisko ktoś rzuca racą w naszym kierunku, wtedy też dochodzi do pierwszego starcia, przebijamy się przez psy w kilkanaście osób i wjeżdżamy w rywali, krótkie starcie i psy mocno uderzają w nas od boku przepychając nas kilkanaście metrów w bok. Przebiegamy kilkanaście metrów omijać policję i raz jeszcze wjeżdżamy w przeciwników teraz już większą grupą, którzy zaczynają się mocno cofać. (uwiecznione jest to na filmikach które trafiły do sieci). Za chwilę policja opanowuje sytuacje i rozdziela obie grupy. Z nami tego dnia 3 osoby z Ruchu, 3 z Wisły i 2 KKS Kalisz. Po kilkunastu minutach wiemy że na mecz już nie wejdziemy, podstawiają nam 2 autobusy w celu wywiezienia jak to powiedzieli „w bezpieczne miejsce”. Obawiając się rozdzielenia nas ładujemy się w jeden autobus i trafiamy na komendę, po drodze kilku osobom udało się wybiec z autobusu i się ukręcają w miasto. Mimo zawinięcia na komendzie pozytywne wrażenia, pojawiają się pierwsze filmy w sieci z których wynika że starcie na naszą korzyść. Od nas zero śladów, zero obrażeń a z drugiej strony wiemy o kilku mocno obitych typach. Po jakimś czasie zaczynają wywozić po kilka osób do sądu, w środku nocy stwierdzili jednak że chyba za długo to będzie trwało i zwalniają większą połowę bez żadnych konsekwencji, pozostali trafiają do sądu. I tu zaczyna się ciąg dalszy naszej historii. Całą grupą która została zwolniona ruszamy pod sąd z oczekiwaniem na naszych braci. W sądzie były również osoby zatrzymane z drugiej strony ale nie po nich się tam udaliśmy (tak jak insynuuje kilka posranych ekip z kraju). Co chwilę wypuszczane były pojedyncze osoby z różnych ekip, które widząc nas pod sądem nie trzymały ciśnienia i uciekały w różne strony mimo że nie zamierzaliśmy za nimi biegać. Jeden z takich widząc kilku chłopców od nas uciekł z powrotem do sądu (był w koszulce Pogoni Lębork) za plecy policjantów. W sieci za chwilę pojawiły się bzdurne newsy jako, że Widzew czekał na zatrzymanych wrogów przed sądem co jest oczywiście bzdurą. Z drugiej strony skoro tak niby rzeczywiście wszyscy uwierzyli w te bzdury, dlaczego się nie zebraliście i pod ten sąd nie przyjechaliście skoro siedzieliśmy tam kilkanaście godzin ??? Po opuszczeniu sądu przez kolejne osoby udajemy się małymi grupami na pocztę w centrum miasta aby opłacić nałożone na nich kary i odebrać dowody które do czasu opłacenia pozostały w depozycie. Tam oraz później na mieście również spotykamy inne ekipy które odmawiają solówek z różnych powodów (np. . złamana szczęka po starciu dzień wcześniej, wypicie paru piwek itp.) zatem ich nie ruszamy. Kiedy wszyscy już są wolni wracamy w kierunku Polski. Jedna fura która ukręciła się wcześniej z powodów prywatnych zostaje napadnięta niedaleko Łodzi przez ekipę ŁKS. Ta ekipa która obiecywała nam, że wyjebie nas z reprezentacji ze swoimi ziomkami wybrała opcje zaatakowania jednego auta w kilkadziesiąt osób. W wyniku tego ataku obijają naszych i kroją flagę kadrową (łamiąc niepisaną zasadę o nie krojeniu barw reprezentacji) i inne fanty… Podsumowując pojechaliśmy do Skopje w celu zakończenia konfliktu na kadrze, nie atakowaliśmy nikogo. Większość ekip podjęło jednak decyzje o konfrontacji z nami, przyjęliśmy to do wiadomości i podjęliśmy walkę na którą byliśmy przygotowani. Stawiliśmy czoła całej Polsce i walczyliśmy setki kilometrów od Polski za Widzew. Uznajemy ten wyjazd za nasze zwycięstwo.
    Widzew Hooligans !"

    Proszę kolegów po szalu o nie wpisywanie się już na ten temat.
    OK rozumiem i nie jestem za tym bo dla mnie to akurat świętość. Ale.....szczerze myśleliście, że po wcześniejszych waszych akcjach będą jakieś zasady dla was?

    Oden2
    Posty: 447
    Rejestracja: 31.08.2012, 04:03

    Re: Losowanie grup Euro 2020

    Post autor: Oden2 » 12.06.2019, 22:42

    Relacje kibicowskie ostatnimi czasy to jakas komedia, jedno wydarzenie, dwie grupy a wyglada to mniej wiecej tak
    A: Nas 50, tamtych 100, mimo przewagi liczebnej i sprzetu w rekach grupy B, odparujemy atak i B sie wycofuja, wjazd tych co zawsze i starcie na remis, do nastpnego
    B: Zblizone liczby nas okolo 80, tamtych 65-75, wjezdzamy w A i rozpierdalamy ich, duzo KO po ich stronie
    malo ktora ekipa potrafi sie dzisiaj przyznac do porazki

    siwy123
    Posty: 167
    Rejestracja: 13.06.2018, 11:52

    Re: Losowanie grup Euro 2020

    Post autor: siwy123 » 12.06.2019, 22:44

    Czyli KKS Kalisz określił się że na kadrze nie trzyma z polskimi ekipami tylko z WRWE.
    Co ciekawe ich układowicz z Kołobrzegu był w grupie która atakowała. Nie wróżę nic dobrego tej relacji.

    Agnostyk
    Posty: 29
    Rejestracja: 17.03.2018, 18:58

    Re: Losowanie grup Euro 2020

    Post autor: Agnostyk » 13.06.2019, 06:35

    Po tym opisie Widzewa.... Widzew mistrz!!!! Buehehe. Jedno wielkie zwycięstwo. Tak być zabujalym w sobie to trzeba umieć.

    Vin Diesel
    Posty: 246
    Rejestracja: 12.09.2012, 14:18

    Re: Losowanie grup Euro 2020

    Post autor: Vin Diesel » 13.06.2019, 10:31

    Gdyby Piątek zrobil tą cieszynke w meczu z żydami pierwszy raz to mozna by bylo sie dojebać ale on to robił dluższy czas, chora robi sie ta "poprawnosc polityczna", niedlugo zaczną niektorym srać na łeb a ci bedą mowic że to piasek z Sahary

    Polish Power
    Posty: 680
    Rejestracja: 31.05.2016, 00:18

    Re: Losowanie grup Euro 2020

    Post autor: Polish Power » 13.06.2019, 11:40

    Bielskie Zagłębie obecne w Macedonii ??

    Odbanowany
    Posty: 417
    Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

    Re: Losowanie grup Euro 2020

    Post autor: Odbanowany » 13.06.2019, 11:51

    Oldschoolfan pisze:
    07.06.2019, 19:26
    Widzew wraz ze zgodami (Ok 200) i Partizanem wpada na zbiorke ekip z których cześć nie doszła jeszcze na miejsce. Ci co podejmują rękawice przegrywają. Zawinieci sami z koalicji
    Wielki Widzew prosi o litość bo zrozumiał ze będzie j***** na każdym meczu kadry? Piszcie se tu co chcecie, na kadrę wstępu nie macie i to nie decyzja ŁKS tylko kilkudziesięciu ekip a
    gdzie i kiedy to taki obrotny chłopak jak ty na pewno wie :-))
    Nigdy. Widzew nie przegrywa i Widzew nie sprzedaje na psach! A nie czekaj...
    Ale jak fajnie się czyta te oświadczenia Widzewa - ŁKS był na trzy auta a według relacji pogoniła ich „trzykrotnie mniejsza grupa” czyli co w 4-5 osob Widzew pogonił 15 z eŁKSy? :-))
    Ciekawostka-zagadka Po Marsylii pierwsza ekipa która wyszła z propozycja ogólnopolskiego spotkania w sprawie dojebania WWRE była Polonia Bytom. Pytanie dla sprytnych- gdzie była Polonia Bytom w Macedonii i dlaczego nie brała udziału w walce (bo Góral powiedział wprost ze sorry za ciepło jest)? :-)
    Za samo to ze obijaliscie chlopakow wychodzących z dołków jest wasz koniec na kadrze a jak uwazasz ze to tylko ustalenia paru ekip albo internetowe gdybanie to się zdziwisz mocno tak jak twoi koledzy dzis
    Kiedys krojenie barw narodowych nie do pomyślenia, ale kiedys nie było takiego kurestwa jakie zrobiło to całe rozjebane WWRE vel „klub 60”

    Zajebiscie eŁKSa

    zachciało się biednemu widzewowi dogadywać jak się zaczęło palic pod dupami

    j**** ich na wszystkie sposoby bez żadnych zasad
    nie wstyd ci, pajacu? Powyżej są twoje posty w których kłamiesz (w relacji z akcji na balutsch nie było informacji ze z naszej strony były 4-5 osoby), opierasz swoją wiedzę na relacjach internetowych wrogów Widzewa i na ich podstawie wyciągasz wnioski.. a reszty nie skomentuje, każdy sobie oceni co sobą reprezentujesz gamoniu.

    Odbanowany
    Posty: 417
    Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

    Re: Losowanie grup Euro 2020

    Post autor: Odbanowany » 13.06.2019, 12:21

    Oldschoolfan pisze:
    13.06.2019, 12:08
    Odbanowany pisze:
    13.06.2019, 11:51
    Chciałem zapytac czego w tych postach nie rozumiesz gamoniu ale przeciez ty jestes ten łeb co jak cały Widzew „odnosił zwycięstwo” w Macedonii a potem na dołku to ty walczyłeś tutaj na forumce także wez ty już kondonie W********** bo zajedziesz ta klawiature :-)
    W tych postach nie rozumiem: 1) skąd wziąłeś liczbę 200 osób Widzewa w Macedonii; 2) skąd wziąłeś informacje, ze zawinieci zostali tylko ci z koalicji; 3) skąd wziąłeś informacje, ze na balutach w poniedziałek było od nas 4-5 osób; 4) na podstawie czego uważasz, ze Widzew pod sądem zebrał się w celu obijania pojedynczych osób; 5) dlaczego uważasz, ze wcześniej na kadrze nie było krzywych opcji; 6) podpuszczasz do używania sprzętu chociaż k**** sama nie działasz na mieście: 7) dlaczego uważasz, ze Widzew nigdy nie przyznaje się do porażek, chociaż ostatnio sami napisali ze zaliczyli plecy na terenach wroga (Teofilów). Tak wiec prujdupo na 7 wypowiedzi było 7 farmazonów, sprawdziłem pozostałe twoje posty k**** i są takie same. Użytkownicy sami sobie ocenia czy warto czytać twoje wypociny. Bez odbioru farmazoniarzu. ps. Parująca się kur#o ja napisałem od piątku do ndz z 6 postów na różne tematy, a ty się prułas codziennie kilkanaście razy (w zależności od pojawiani się nowych internetowych relacji). Wiec przyganiał kocioł garnkowi lamusie :)

    Daan
    Posty: 248
    Rejestracja: 13.09.2016, 17:49

    Re: Losowanie grup Euro 2020

    Post autor: Daan » 13.06.2019, 12:28

    Chyba mamy zaoranko. Oldscholfans, wypunktowany zostales, walisz farmazon za farmazonem.
    Ciekawe czy nie bedzie ci tu wstyd jeszcze cokolwiek pisac.

    Odbanowany
    Posty: 417
    Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

    Re: Losowanie grup Euro 2020

    Post autor: Odbanowany » 13.06.2019, 12:33

    To jest gamoń, który już zmieniał konto, wiec zrobi to samo. Na szczęście łatwo poznać takich „asów”.

    Wichura82
    Posty: 14
    Rejestracja: 17.05.2019, 07:01

    Re: Losowanie grup Euro 2020

    Post autor: Wichura82 » 13.06.2019, 12:34

    5 osób Pogoń Nowe Skalmierzyce

    Daan
    Posty: 248
    Rejestracja: 13.09.2016, 17:49

    Re: Losowanie grup Euro 2020

    Post autor: Daan » 13.06.2019, 12:37

    Oldschoolfan, skoro siedziales w kapciach przed tv, to nie wstyd ci tu najwiecej sie produkowac w temacie?
    Ty jestes jakis debil!

    Odbanowany
    Posty: 417
    Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

    Re: Losowanie grup Euro 2020

    Post autor: Odbanowany » 13.06.2019, 12:51

    Oldschoolfan pisze:
    13.06.2019, 12:32
    Dalej nie zrozumiałaś. To nie moja ekipa mobilizowała sie dwa tygodnie na wyjazd do Macedonii żeby wszystkim „pokazać”. Mimo tej mobilizacji zostałaś w domu i walczyłas tu to kim ty k**** w ogole jestes?

    Natomiast ja siedząc sobie w kapciach i klimie na chacie podawałem info na biezaco 3 minuty po starciu od chlopakow którzy byli w Macedonii a ty jakbyś w zyciu brał udzial w jakiejkolwiek awanturze innej niż internetowa to wiedziałbyś ze pierwsze oceny na gorąco bywają mylne.

    A to ze jestescie jebane zakłamane k**** które wypierają się nawet obecności partizana mino ze paru Polaków miało z nimi tam solówki to już każdy wie :-)

    W Macedonii mimo mobilizacji nie byłaś, flaga w plecy, na kadrę zakaz wjazdu ale i tak się tu prujesz. Widzewiak to jakiś stan umysłu
    Siedziałeś w klimatyzacji cały dzień w piątek? :) Ja j**** co za wynalazek jesteś, ewentualnie zacznij korzystać z gramatyki. Parowo podawałes info 3min po akcji, a chłopaki zrobili video-call na skype, żebyś mógł zobaczyć „na żywo”. To oni podali ci liczbe 200 osób i inne farmazony. A może GKS belchatow dzwonil do ciebie i się zwierzal, ze szalal w pierwszej linii (kolejny hit). A jakby ci mówili, ze jesteś Murzynem, to tez jest to prawda, a Widzew co by nie zrobił, to farmazoniarze? Kto miał te solówki - dzwonili również do ciebie, czy może jakiś Messenger/what’s up? Czy może ten biedny Chłopak zadzwonił z pogoni Lębork który uciekał za psy, bo widział chłopaków od nas czekających na swoich braci? Haha kabaret. Flaga w plecy - kto jeździ i działa wie ze ryzyko jest zawsze, najlepiej o tym wie Lech. Zakaz wjazdu na kadrę a byliśmy w Macedonii. W********** na inne konto już farmazoniarzu.

    jestesmywaszastolica
    Posty: 1393
    Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

    Re: Losowanie grup Euro 2020

    Post autor: jestesmywaszastolica » 13.06.2019, 13:05

    mam tylko jedno pytanie czy wasi decyzyjni podzielają wasz optymizm odnośnie tej waszej wiktorii macedońskiej ? :)

    wstyd tylko przynosicie Waszej ekipie która miała jaja pojechać w takich a nie innych okolicznościach na ten wyjazd. ale to na całe szczęście jest już Wasz problem, zresztą nie jedyny

    info z TMK
    Posty: 967
    Rejestracja: 22.09.2014, 14:38

    Re: Losowanie grup Euro 2020

    Post autor: info z TMK » 13.06.2019, 13:37

    StatystykKalkulator pisze:
    13.06.2019, 12:03
    Polish Power pisze:
    13.06.2019, 11:40
    Bielskie Zagłębie obecne w Macedonii ??
    Pozwole sobie odpowiedzieć- pojedyncze osoby, jeśli się mylę prosze mnie poprawić. Obecni także:

    Pogoń Szczecin, Zawisza Bydgoszcz, Korona Kielce, GKS Bełchatów, Górnik Zabrze, Wisłoka Dębica, Siarka Tarnobrzeg, Polonia Bytom, Góral Żywiec, Stomil Olsztyn, Raków Częstochowa, Chemik Kędzierzyn, Gryf Słupsk, Czuwaj Przemyśl, Miedź Legnica, Promień Żary, Gwardia Koszalin,, Pogoń Lębork, GKS Jastrzębie, Odra Wodzisław, Kotwica Kołobrzeg, Jarota Jarocin, Stilon Gorzów, Chrobry Głogów, MKS Karlino z pojedynczymi osobami z ŁKS Łódź, Śląska Wrocław oraz Lecha

    Oraz Widzew Łódź z pojedynczymi osobami z Wisły Kraków, Ruchu Chorzów i KKS Kalisz

    Przepraszam jeśli kogoś pominąłem
    Z Legii też kilkanaście osób.

    Odbanowany
    Posty: 417
    Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

    Re: Losowanie grup Euro 2020

    Post autor: Odbanowany » 13.06.2019, 18:51

    1948krzysieKSG pisze:
    13.06.2019, 13:53
    Osbanowany co prawda w Macedonii nie był ale walczy tu lepiej niż koledzy na gorce. Na pewno ci co pojechali są dumni z sekcji internet, Niewazne ze ci co zostali to nic nie znaczące szmaty :-)
    Ty chuliganie, dziś zatrzymali wasza czołówkę a ty prujesz się ciagle na kibice.net. Wyszła ku*** z worka :))

    kmwtwpdk
    Posty: 128
    Rejestracja: 19.03.2012, 18:34

    Re: Losowanie grup Euro 2020

    Post autor: kmwtwpdk » 13.06.2019, 19:12

    Zobaczcie jakie ciule się tu wpisują

    Pierwszy
    Progresywny68 pisze:
    07.06.2019, 19:14
    Pozdrowionka z Macedonii chłopcy :)))
    Wg Widzewa Elany na awanturze zero. Czyli awantura ich ominęła ale pewnie osrali zbroję żeby wejść na mecz się ujawniać ...

    Drugi
    Oldschoolfan pisze:
    07.06.2019, 19:26
    Widzew wraz ze zgodami (Ok 200) i Partizanem wpada na zbiorke ekip z których cześć nie doszła jeszcze na miejsce. Ci co podejmują rękawice przegrywają. Zawinieci sami z koalicji
    Ten wyżej to co godzinę newsy pisał , podejrzewam że przez upały nie został przypilnowany przez rodziców i zbił se konia kilka razy z wrażenia


    Także widzicie debili po obu stronach nie brakuje ... A podejrzewam jeszcze że oni dyskutują ze sobą z kilku kont :)

    jar2789
    Posty: 101
    Rejestracja: 11.09.2017, 09:29

    Re: Losowanie grup Euro 2020

    Post autor: jar2789 » 13.06.2019, 21:17

    Stilon albo Pogoń neutral byli czy byli po którejś ze stron? Jak Kotwica?

    M.I.S
    Posty: 63
    Rejestracja: 08.03.2013, 19:22

    Re: Losowanie grup Euro 2020

    Post autor: M.I.S » 14.06.2019, 00:11

    Stilon neutral Pogoń kilka osób z całej grupy która była pod stadionem.

    pizgacz_rurkowcow
    Posty: 167
    Rejestracja: 19.02.2018, 15:44

    Re: Losowanie grup Euro 2020

    Post autor: pizgacz_rurkowcow » 15.06.2019, 08:40

    Arkan pisze:
    12.06.2019, 19:27
    co za pojebana mentalnosc uleglego niewolnika.a powiedz mi po kiego h*** w ogole mamy sie tlumaczyc?bo zydzi sie wkurwia ze Piatek zrobil cieszynke ktora nie ma nic wspolnego z antysemityzmem?wlasnie to nie jest tylko zabronienie "glupiej cieszynki" tylko symboliczne pokazanie jaka to wredne plemie ma wladze,ze ku*** pilkarz obsral sie w meczu z zydkami okazac radosc bo ich to ku*** zdenerwuje.taka wlasnie jest postawa tych pizd na zachodzie co przestaja choinke na rynku wystawiac w swieta zeby brodatych smieci nie wkurwic.idzcie w pizdu z takim podejsciem .proof co ty p********* w ogole samemu sie zaklada obroze na szyje pozwalajac na takie zachowania
    Arkan - jeśli autentycznie jesteś z Lublina, to mimo to w 100% Cię popieram w takich wpisach! Chociaż Was nienawidzę od akcji we Wrocku w 2010, co się spruł do mnie spompowany Twój kolega po szalu gdy zapodawałem przyśpiewki przeciwko tuskowi (miało być ponad podziałami - czasy zamykania stadionów, sektorów) a chciał zacząć spinki klubowe. .

    Jednak mniejsza, ogarniętego nawet z kosy zajebiście poczytać.
    Generalnie z tymi ludźmi co teraz działają, to zawsze będziemy tkwili w obcej dominacji, niezależnie czy państwo będzie, go nie będzie czy będzie teoretyczne.

    Wyśmienity przykład to posty tutaj typa o nicku Proof, patrz ile postów nawalił w napinakch klubowych, zawsze jeden z pierwszych do net-draki, ale już każdej nacji Polakom nieprzychylnej wchodziłby w odbyt i robił wszystko, żeby go lubili.
    Coraz więcej takiego ocipienia umysłowego i mentalnego, nie tylko wśród kibiców. Zaczęło się od tego, że honor i godność to wartości w większości zupełnie nieznane tzw. "tolerancyjnym Polakom", cała reszta uznała za konieczne zrównywać do dołu, nawet GTW zadecydowanych adwersarzy takich postaw, i później mamy co mamy... pazi, co gdyby była moda z Zachodu ubierać się w sukienki, to cała masa zaczęła być się bujać po miastach/wioskach w kieckach (naczynia połączone)

    Magnat - też popieram.
    "Rzeczywistość z d*** opisywana przez pizgaczy" - Matka Kurka :lol:

    "Blogi internetowe zagrażają demokracji" - Barack Hussein Obama :lol:

    sir.
    Posty: 646
    Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

    Re: Losowanie grup Euro 2020

    Post autor: sir. » 15.06.2019, 09:46

    człowieku wszystko się sprowadza do hajsu nie jakiś przekonań.żydów wszędzie jest pełno i wykorzystają każdą sytuację.Wyobraź sobie że Piątek ma np umowę z Adidasem, żydy robią aferę i to wystarczy by uderzyć w tą firmę, to samo tyczy się jego dalszej kariery, każdy topowy klub ma kibiców na całym świecie, hajs hajs hajs.Dostał sugestie od menadżera i zdecydował że tak będzie lepiej.On biega po boisku i za to mu płacą, ty płacisz za to że patrzysz jak biega (teoretycznie)

    pizgacz_rurkowcow
    Posty: 167
    Rejestracja: 19.02.2018, 15:44

    Re: Losowanie grup Euro 2020

    Post autor: pizgacz_rurkowcow » 15.06.2019, 10:16

    sir. pisze:
    15.06.2019, 09:46
    człowieku wszystko się sprowadza do hajsu nie jakiś przekonań.żydów wszędzie jest pełno i wykorzystają każdą sytuację.Wyobraź sobie że Piątek ma np umowę z Adidasem, żydy robią aferę i to wystarczy by uderzyć w tą firmę, to samo tyczy się jego dalszej kariery, każdy topowy klub ma kibiców na całym świecie, hajs hajs hajs.Dostał sugestie od menadżera i zdecydował że tak będzie lepiej.On biega po boisku i za to mu płacą, ty płacisz za to że patrzysz jak biega (teoretycznie)
    Tyle kolego, że ja miałem na myśli raczej klaskanie podczas hymnu Sanhedrynu.
    "Rzeczywistość z d*** opisywana przez pizgaczy" - Matka Kurka :lol:

    "Blogi internetowe zagrażają demokracji" - Barack Hussein Obama :lol:

    jestesmywaszastolica
    Posty: 1393
    Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

    Re: Losowanie grup Euro 2020

    Post autor: jestesmywaszastolica » 15.06.2019, 11:06

    Jedyna sensowną odpowiedzią są ustalenia z czasów kiedy pakt powstawał. Rozumiem że albo jesteś „kumaty” i je znasz, albo nie i nie masz potrzeby żeby je znać.
    Ps. Jebana i to na kolanach jest przecież cała kibicowska Polska przez Wasza siejącą postrach bandę wiec nie potrzebna jest ta ironia w Twoim poście.

    Proof
    Posty: 609
    Rejestracja: 30.09.2016, 20:12

    Re: Losowanie grup Euro 2020

    Post autor: Proof » 15.06.2019, 12:12

    pizgacz_rurkowcow pisze:
    15.06.2019, 08:40
    Arkan pisze:
    12.06.2019, 19:27
    co za pojebana mentalnosc uleglego niewolnika.a powiedz mi po kiego h*** w ogole mamy sie tlumaczyc?bo zydzi sie wkurwia ze Piatek zrobil cieszynke ktora nie ma nic wspolnego z antysemityzmem?wlasnie to nie jest tylko zabronienie "glupiej cieszynki" tylko symboliczne pokazanie jaka to wredne plemie ma wladze,ze ku*** pilkarz obsral sie w meczu z zydkami okazac radosc bo ich to ku*** zdenerwuje.taka wlasnie jest postawa tych pizd na zachodzie co przestaja choinke na rynku wystawiac w swieta zeby brodatych smieci nie wkurwic.idzcie w pizdu z takim podejsciem .proof co ty p********* w ogole samemu sie zaklada obroze na szyje pozwalajac na takie zachowania
    Arkan - jeśli autentycznie jesteś z Lublina, to mimo to w 100% Cię popieram w takich wpisach! Chociaż Was nienawidzę od akcji we Wrocku w 2010, co się spruł do mnie spompowany Twój kolega po szalu gdy zapodawałem przyśpiewki przeciwko tuskowi (miało być ponad podziałami - czasy zamykania stadionów, sektorów) a chciał zacząć spinki klubowe. .

    Jednak mniejsza, ogarniętego nawet z kosy zajebiście poczytać.
    Generalnie z tymi ludźmi co teraz działają, to zawsze będziemy tkwili w obcej dominacji, niezależnie czy państwo będzie, go nie będzie czy będzie teoretyczne.

    Wyśmienity przykład to posty tutaj typa o nicku Proof, patrz ile postów nawalił w napinakch klubowych, zawsze jeden z pierwszych do net-draki, ale już każdej nacji Polakom nieprzychylnej wchodziłby w odbyt i robił wszystko, żeby go lubili.
    Coraz więcej takiego ocipienia umysłowego i mentalnego, nie tylko wśród kibiców. Zaczęło się od tego, że honor i godność to wartości w większości zupełnie nieznane tzw. "tolerancyjnym Polakom", cała reszta uznała za konieczne zrównywać do dołu, nawet GTW zadecydowanych adwersarzy takich postaw, i później mamy co mamy... pazi, co gdyby była moda z Zachodu ubierać się w sukienki, to cała masa zaczęła być się bujać po miastach/wioskach w kieckach (naczynia połączone)

    Magnat - też popieram.
    Wymień te nacje którym według ciebie "wchodze w odbyt" to że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i według ciebie powyższymi postami wchodze w d*** żydom to już twoja sprawa trzeba było mniej wagarować w szkole może by cie nauczyli czytania ze zrozumieniem. Co do napinki prosze cię te forum żyje tylko z napinek i dogryzaniu rywalom , więc jeśli szukasz tutaj kultury to źle trafiłeś.

    jestesmywaszastolica
    Posty: 1393
    Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

    Re: Losowanie grup Euro 2020

    Post autor: jestesmywaszastolica » 15.06.2019, 12:32

    ty masz debilu problem, żeby napisać poprawnie zdanie złożone (ale to zapewne wina matki natury), ale za to w pruciu się przez kabel jesteś jak reszta tej waszej czerwonej armii level pro.

    podsumowując w sposób bardziej przystępny językowo dla normalnego użytkownika

    Pytasz się jak to jest, że podczas meczów reprezentacji mimo paktu ekipy załatwiały swoje lokalne problemy (co z przyczyn logicznych nawet dla półdebila powinno być zrozumiałe), tylko po to, żeby godzinę później pisać jak to sam od samego początku "znam ustalenia z tamtego czasu z rzeczywistości w porównaniu do ciebie" (cieszę się szczególnie że znasz je z z tamtego czasu z rzeczywistości)

    Później wyskakujesz z "pierwsi i niewykluczone,że jedyni w czasach gdy zostało wszystko wprowadzone w życie,zadzwoniliscie na skargę do Poznania na waszych lokalnych rywali ale to akurat dotyczyło ustaleń bez sprzętowych." no c***, że nie dotyczy to reprezentacji ale jak się pali grunt pod nogami to trzeba się przyjebać z innej mańki.
    Tylko, że imbecylu właśnie takie były ustalenia paktu, że jak jakaś ekipa złamie jego ustalenia to ma być jebana przez całą resztę jego uczestników. I tak jak dziś wasz efce z Muranowa jest j***** za sprzęt i inne krzywe numery, tak wy dziś jesteście j***** za Tour de France.
    Grunt że wiesz, że jako "pierwsi i niewykluczone,że jedyni" (niewykluczone to to, że 60 numer TMK o tym pisał)

    O eksponowaniu barw piszesz, no to się ku*** Ciebie pytam skoro traki oblatany jesteś czego konkretnie ten zakaz miał dotyczyć :) i oczywiście pakt dziś w stosunku do was nie istnieje...i bardzo dobrze skoro aż tak bardzo chcecie naszej krwi buhahahaha

    jestesmywaszastolica
    Posty: 1393
    Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

    Re: Losowanie grup Euro 2020

    Post autor: jestesmywaszastolica » 15.06.2019, 13:43

    miałeś nie powtarzalną okazję żeby siedzieć cicho i nie robić z siebie tym samym debila, ale nie mogłeś nie być sobą i nie poinformować całego świata o swojej ułomności.
    ale faktycznie dla takich momentów żyć się chce - Legia skarżąca się Widzewowi na Polonię hahahaha

    zaś co do kablowania Lechowi to...Opatówek :) LUDZIE HUMORU

    arda
    Posty: 110
    Rejestracja: 14.02.2016, 21:18

    Re: Losowanie grup Euro 2020

    Post autor: arda » 15.06.2019, 14:10

    Miliard pisze:
    15.06.2019, 12:59


    Łódź sprzęt w użyciu-nikt nie użala się, są akcje w Trójmieście,Rzeszowie,Bydgoszczy,Toruniu - raz jest sprzęt raz go nie ma i tak się to kręci ale kto kabluje na dodatek do tych, od których najwięcej razy dostał w tamtym czasie w trąbę? Legia Legia Warszawa :-)

    Dalej cwelu - jak ten śmieszny pakt ma się do walki, gdzie sprzęt w użyciu był na kadrze w Płocku? Przecież Ci co złamali pakt mieli być j***** no i co??? Chyba przez takich ćwoków jak ty w internecie. Ja Ci zadaje pytanie o eksponowanie barw na kadrze a ty mi odpowiadasz pytaniem na pytanie, więc myślę, że temat można zakończyć co byś się za dużo nie dowiedział bo potem będziesz trąbił na lewo i prawo. Zresztą Legia na kadrze była widoczna ostatnio na konwiktorskiej na Bułgarii w 2010 więc nieobecni w ogóle nie powinni mieć prawa głosu (tam też skarżyliście się na KSP m.in do nas,jak widać lata lecą, a wy się wciąż użalacie...)
    Moze najpierw dowiedz sie kogo prosila o spotkanie w ostatnich dniach twoja ekipa i co na tym spotkaniu gadala. Bo wychodzisz na grubego pajaca z tym skarzeniem sie

    Odbanowany
    Posty: 417
    Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

    Re: Losowanie grup Euro 2020

    Post autor: Odbanowany » 15.06.2019, 14:12

    Oldschoolfan pisze:
    07.06.2019, 19:26
    Widzew wraz ze zgodami (Ok 200) i Partizanem wpada na zbiorke ekip z których cześć nie doszła jeszcze na miejsce. Ci co podejmują rękawice przegrywają. Zawinieci sami z koalicji
    Wielki Widzew prosi o litość bo zrozumiał ze będzie j***** na każdym meczu kadry? Piszcie se tu co chcecie, na kadrę wstępu nie macie i to nie decyzja ŁKS tylko kilkudziesięciu ekip a
    gdzie i kiedy to taki obrotny chłopak jak ty na pewno wie :-))
    Nigdy. Widzew nie przegrywa i Widzew nie sprzedaje na psach! A nie czekaj...
    Ale jak fajnie się czyta te oświadczenia Widzewa - ŁKS był na trzy auta a według relacji pogoniła ich „trzykrotnie mniejsza grupa” czyli co w 4-5 osob Widzew pogonił 15 z eŁKSy? :-))
    Ciekawostka-zagadka Po Marsylii pierwsza ekipa która wyszła z propozycja ogólnopolskiego spotkania w sprawie dojebania WWRE była Polonia Bytom. Pytanie dla sprytnych- gdzie była Polonia Bytom w Macedonii i dlaczego nie brała udziału w walce (bo Góral powiedział wprost ze sorry za ciepło jest)? :-)
    Za samo to ze obijaliscie chlopakow wychodzących z dołków jest wasz koniec na kadrze a jak uwazasz ze to tylko ustalenia paru ekip albo internetowe gdybanie to się zdziwisz mocno tak jak twoi koledzy dzis
    Kiedys krojenie barw narodowych nie do pomyślenia, ale kiedys nie było takiego kurestwa jakie zrobiło to całe rozjebane WWRE vel „klub 60”

    Zajebiscie eŁKSa

    zachciało się biednemu widzewowi dogadywać jak się zaczęło palic pod dupami

    j**** ich na wszystkie sposoby bez żadnych zasad
    Wklejam znowu cześć twoich farmazonów, ale przecież chłopaki z Macedonii dzwonili do ciebie 3 min po akcji i ty masz na pewno potwierdzone info.. poza tym ty siedziałeś cały piątek w klimatyzacji wiec wiesz co to awantura :) przeloguj się na inne konto, bo spaliłeś mosty.

    UrzadSkarbowy
    Posty: 1068
    Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

    Re: Losowanie grup Euro 2020

    Post autor: UrzadSkarbowy » 15.06.2019, 14:43

    Miliard za nazwanie kogoś c***** przez internet powinieneś być dojechany przez ludzi z własnej ekipy pod domem. Zwznajom się co to znaczy debilu....
    Obrazek

    jestesmywaszastolica
    Posty: 1393
    Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

    Re: Losowanie grup Euro 2020

    Post autor: jestesmywaszastolica » 15.06.2019, 15:05

    Widzew Łódź arbiter polskiej sceny kibicowskiej - wszelkie skargi, zażalenia prosto do miliarda na prv.
    Masz jakieś inne niusy kto sie wam jeszcze skarży i na kogo?
    O to ja sie może jeszcze oficjalnie poskarżę na was ze jesteście banda c****...daruje sobie przytaczania konkretnych przykładów „pecie” czy tam raczej pejsie.

    Jednorazowy11
    Posty: 124
    Rejestracja: 11.09.2016, 02:44

    Re: Losowanie grup Euro 2020

    Post autor: Jednorazowy11 » 15.06.2019, 20:00

    Dużo pierdolenia wyrzutów i przepychania się o rzeczy,które nic nie wnoszą....
    Od układu na repre mineły ponad dwie dekady... to szmat czasu.
    Wszyscy obrońcy wartości, ładu składu i Ci od wydawania zakazów.
    Wystarczy jedno proste działanie
    Jeśli chcemy ogarnąć kadrę, a przedewszystkim wyjaśnić sobie "pewne sprawy" to wystarczy, żeby jedna z czołowych ekip- zainicjowała spotkanie i na nowo powinny zostać ustalone zasady, ewentualnie każdy przedstawiciel może powiedzieć, że 'pierdoli' a układ sam sie wykreuje.
    W tych zjebanych czasach, mógłby powstać jakikolwiek ład i określenie tematów.
    Na tą chwile jest jeden wielki haos i nikt nic nie wie...
    Rozwiązań jest milion i nie będe tu rozkminiał
    Wystarczy tylko iskierka.
    Pokolenia się zmieniły-młodym trzeba może przypomnieć
    Czasy się zmieniły-trzeba się dostosować

    I niech nikt tylko nie wyskakuje mi tu z mitycznym OZSK czy Kibice Razem.
    Uprzedzając
    Ja jako przedstawiciel "trzeciej siły" miasta nie czuję się na tyle mocny by inicjować takie spotkanie...
    Są chyba inni, którzych zaproszenie będzie miało dużo większą wartość

    Połowa wpadłaby chociażby poobcinać :)
    A ktoś kto ma łeb na karku może to obrócic biznesowo....
    Niech każdy sobie sam odpowie
    Pozdro

    ślusarz
    Posty: 195
    Rejestracja: 20.04.2018, 20:19

    Re: Losowanie grup Euro 2020

    Post autor: ślusarz » 15.06.2019, 20:11

    Podobna sytuacja jak z Zawiszakiem.Pisał sensownie,to forumowa kumateria po nim jechała,oni wszędzie byli i wszystko wiedzą najlepiej.Chłop usunął konto a wylęgarnia pajaców trwa nadal.Smutne ale prawdziwe.

    P.s
    Gościu z Ksg widać,żeś w c*** kumaty.Wszyscy wiedzą,że na Słowenia żaden Widzew nie przyjedzie a ty do tego czasu będziesz tą samą taśmę wrzucał.Masz rację trzeba do Słowenii odpuścić to forum bo żal czytać.

    Banditosdod
    Posty: 325
    Rejestracja: 10.12.2017, 16:48

    Re: Losowanie grup Euro 2020

    Post autor: Banditosdod » 16.06.2019, 04:54

    Proof pisze:
    10.06.2019, 11:21
    Banditosdod pisze:
    10.06.2019, 11:05
    Oni przynajmniej pojechali a takie kumacze jak 1948.Najpierw musial sie zebrac w odpowiednia liczbę zeby podejść.Gowno wiesz jak bedzie na Widzewie.Jak by byl mecz kadry na Widzewie nawet bys nie przyszedl.
    No widzisz , zostały wam mecze u21 czy u20 na waszym stadioniku , a na kadrze na kolejne lata znikniecie
    A czemu nie przyszedles ich wyjeb.. ze stadionu wkoncu to tez reprezentacja hipokryzja wieje.Czy musi byc wiecej osob zeby przyjsc?To jak bedzie narodowy mecz na Widzewie to co najpierw sie zbierzecie czy jak?Przeciez Widzew niby nie ma ekipy .To pojedyncze ekipy nie dadza rade.To tylko zbieranina z F.C.?A te koksy w ogrodkach w Macedonii nie bede wymienial nazwy ekipy.To skoro widza Widzew to atakujesz Czy za malo ekip? he.Smiesznie to wygladalo.

    ODPOWIEDZ

    Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Berto R, borsukkkkk, chryc90, emi04, hanysek6448, loza_szydercow, TAO i 137 gości