Losowanie grup Euro 2020

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Daan
Posty: 248
Rejestracja: 13.09.2016, 17:49

Re: Losowanie grup Euro 2020

Post autor: Daan » 10.06.2019, 08:18

Teraz jest czas sprawdzenia dla wszystkich ekip.
Zobaczymy jak zareagują na powieszenie polskiej flagi do góry kołami. Co drugi w koszulce patriotycznej. nadszedl czas sprawdzianu za najbardziej frajerska akcje w ostatnich dziesiecioleciach.



Karmaaa
Posty: 362
Rejestracja: 11.05.2019, 11:05

Re: Losowanie grup Euro 2020

Post autor: Karmaaa » 10.06.2019, 08:26

Mamy nowy dzień a Ty dalej płaczesz na internetowym forum ... brawo Ty !

Lucjan80
Posty: 171
Rejestracja: 07.05.2018, 11:22

Re: Losowanie grup Euro 2020

Post autor: Lucjan80 » 10.06.2019, 08:34

Daan pisze:
10.06.2019, 08:18
Teraz jest czas sprawdzenia dla wszystkich ekip.
Zobaczymy jak zareagują na powieszenie polskiej flagi do góry kołami. Co drugi w koszulce patriotycznej. nadszedl czas sprawdzianu za najbardziej frajerska akcje w ostatnich dziesiecioleciach.
[/quot

Tak samo jak wy paliliscie fanty w barwach narodowych

Daan
Posty: 248
Rejestracja: 13.09.2016, 17:49

Re: Losowanie grup Euro 2020

Post autor: Daan » 10.06.2019, 08:59

Tu zachodzi prosta logiczna zaleznosc. Jeżeli łks nie będzie przez inne ekipy potraktowany jako ekipa, która złamała zasady, to logiczne jest, ze zacznie sie krojenie barw reprezentacyjnych.
A to dopiero bedzie zabawa.
Ja nie jestem z ekipy, nie bierzcie mojego glosu jako glosu Widzewa. Udzielam sie tu rzadko. Wkurwia mnie wasza hipokryzja, ktora pozwala Radomiakowi dojechac na reprezentacji Powislanke, Legii pociac Polonie na marszu niepodleglosci, a Widzew za to samo j****.
Teraz jest czas sprawdzenia waszych zasad. Ciekaw jestem co zrobicie z łks za wykrojenie barw reprezentacyjnych i wywieszenie ich do góry kolami.

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Losowanie grup Euro 2020

Post autor: sir. » 10.06.2019, 09:19


Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Losowanie grup Euro 2020

Post autor: Odbanowany » 10.06.2019, 09:49

Arkan pisze:
10.06.2019, 01:05
widzewska charyzma,piqe,odbanowany,dustin hofman,spruty jarek marek,a wy jak oceniacie starcie jak nie z filmikow,przeciez Ludzie od was z ekipy sie bili a wy walczycie tutaj.nie bylo was tam bo nic nie znaczycie w swoich ekipach.do tego wylewacie wlasne brudy na ogolnopolskim forum a jak chlopaki chca was zweryfikowac to palicie h*** albo te spierdolone xd
Ludzie piszą, ze nie jesteś przypadkowa osoba. W związku z tym mam pytanie do ciebie, bo pisałeś, ze cała koalicje trzeba cisnąć za frajerska akcje w Marsylii. Jako ze reprezentujesz Motor to powiedz mi, ludzie z twojej ekipy jeżdżą na obozy do Tajlandii organizowane przez chłopaka z Elany. Bierzecie udział w obozach z Elana regularnie, rok temu byli tez chłopaki z Widzewa (Uczestnicy innych ekip tez byli) czemu tam gościu nie pokręciłeś afery, ze trzeba z nami jechac krótko? Ludzie z twojej ekipy jeżdżą na obozy z WRWE, a ty mi tu p********* o mnie i mojej internetowej walce? To jest kabaret, ze piszesz aby nas dojechać, a twoi koledzy z którymi stoisz ramie w ramie trenują z nami i dobrze się bawią na obozach, to kim ty w końcu jesteś u siebie? Taki ku*** jesteś kumacz z bandy która jeździ z WRWE na obozy sportowe. Ciekawe jak obronisz postawę swojej ekipy, co może tam ekipy motoru nie było na obozach? Wstawić mam zdjęcia waszych barw z tych wyjazdów?

Banditosdod
Posty: 325
Rejestracja: 10.12.2017, 16:48

Re: Losowanie grup Euro 2020

Post autor: Banditosdod » 10.06.2019, 10:31

Kurw.. ten wie kto sie pojawi na kadrze a kto bo co bo Lks im nie kazal.. ku*** nie badz szmieszny.A jak bedzie mecz kadry na stadionie Widzewa co zrobisz bedziesz w domu siedzial jak na U21

NowyNowy
Posty: 313
Rejestracja: 03.07.2016, 16:23

Re: Losowanie grup Euro 2020

Post autor: NowyNowy » 10.06.2019, 10:54

Widzew chciał wejść na mecz, nie wchodzi, na powrocie traci fane - faktycznie pełen sukces widzewiaków

Poznali miejsce w szeregu i tyle.

Banditosdod
Posty: 325
Rejestracja: 10.12.2017, 16:48

Re: Losowanie grup Euro 2020

Post autor: Banditosdod » 10.06.2019, 11:05

Oni przynajmniej pojechali a takie kumacze jak 1948.Najpierw musial sie zebrac w odpowiednia liczbę zeby podejść.Gowno wiesz jak bedzie na Widzewie.Jak by byl mecz kadry na Widzewie nawet bys nie przyszedl.

Proof
Posty: 609
Rejestracja: 30.09.2016, 20:12

Re: Losowanie grup Euro 2020

Post autor: Proof » 10.06.2019, 11:21

Banditosdod pisze:
10.06.2019, 11:05
Oni przynajmniej pojechali a takie kumacze jak 1948.Najpierw musial sie zebrac w odpowiednia liczbę zeby podejść.Gowno wiesz jak bedzie na Widzewie.Jak by byl mecz kadry na Widzewie nawet bys nie przyszedl.
No widzisz , zostały wam mecze u21 czy u20 na waszym stadioniku , a na kadrze na kolejne lata znikniecie

Karmaaa
Posty: 362
Rejestracja: 11.05.2019, 11:05

Re: Losowanie grup Euro 2020

Post autor: Karmaaa » 10.06.2019, 11:41

Przeróbka zaslyszanego w radiu utworu, chyba wyjątkowo na czasie ;)

"
Zwrotka1

Widzew, błagam, obudź się
Sen o potędze skończył się
W swojej iluzji nie możesz trwać tak długo
Spiker z łapanki wciska kit
Rozbudza wasz widzewski mit
On nic nie znaczy, jesienną jest szarugą...

Ref.
A ty masz swoje troski
Twój świat, nie jest boski
Na ulicach miast
Zakrywasz twarz
Jak żaden z nas
Jak żaden z nas...

Zwrotka2
Widzew, musisz z kolan wstać
Bo tu już nie ma z czego brać
W pociągach czujesz swąd straconych płócien...
Chociaż nie jesteś najpiękniejsza
To w karnetach masz lepsze miejsca
Na kontynencie czy jest ktoś tak samotny...?

Ref.
Bo ty masz swoje troski
Twój świat, nie jest boski
Na ulicach miast
Zakrywasz twarz
Jak żaden z nas
Jak żaden z nas...

Zwrotka3
O, Widzew, oszukują cię
I ciągle używają cię
I gwałcą cię
I źle mówią o Tobie...
O, Widzew, nie daj się im
O, Widzew, nie daj się im
O, Widzew...nie dasz rady .
wierzę w ciebie...
"

PolowaPolski
Posty: 257
Rejestracja: 19.08.2017, 20:19

Re: Losowanie grup Euro 2020

Post autor: PolowaPolski » 10.06.2019, 12:02

Oldschoolfan pisze:
10.06.2019, 12:01
Czemu nikt jeszcze nie pisze ze zeznania jednego z liderów dhw są takie barwne i dotyczą tez okradania swojego „ukochanego” klubu i kolegow na gruba

Co wy stadionowi oprawcy polish hooligans nie wiecie co się dzieje?
Niektórym sie swiat zawali, zostaw ich w spokoju. Banda jebala swoj klub na hajs a oni nadal w nich wpatrzeni :)

ReanimacjiTrupaStop
Posty: 246
Rejestracja: 04.12.2017, 11:11

Re: Losowanie grup Euro 2020

Post autor: ReanimacjiTrupaStop » 10.06.2019, 12:08

Oldschoolfan pisze:
10.06.2019, 12:01
Czemu nikt jeszcze nie pisze ze zeznania jednego z liderów dhw są takie barwne i dotyczą tez okradania swojego „ukochanego” klubu i kolegow na gruba

Co wy stadionowi oprawcy polish hooligans nie wiecie co się dzieje?
Akurat tutaj nie ma o czym pisać, bo to żaden powód do dumy że kolejny po Jędrasie bardzo wysoko postawiony c*** się rozpruwa.

Koalicja rozpada się jak domek z kart.

19__kattowitz__20
Posty: 387
Rejestracja: 21.01.2010, 17:59

Re: Losowanie grup Euro 2020

Post autor: 19__kattowitz__20 » 10.06.2019, 12:30

Było dobrze jak była zgoda tylko Ruch i Widzew (i Elana), po ukł adzie z Wisłą zaczęło sie powoli wszystko walić....
ps.Wisłe bardzo lubie,pamietam czasy 1 zgody,ale nie gangsterow czy to u nas czy u innych ktorych kluby juz pozniej malo interesowaly....
Ruch i Widzew!!!

Dex Dexter
Posty: 378
Rejestracja: 13.06.2016, 14:04

Re: Losowanie grup Euro 2020

Post autor: Dex Dexter » 10.06.2019, 12:40

Ja p*******,ci to się dobrali.To żadne WRWE tylko hurtownia konfidentów.Mimo wszelkich animozji niech pozostali na wolności na wolności pozostaną.
ps.kattowitz - waszej górze bardzo podobały się gangsterskie zabawy i podejscie Wisły do tych spraw także wybacz ale na refleksje za późno.Cieszyliscie się jak ktoś z Gieksy czy Górnika dostał w******* pod domem ale to żadna chuliganka a zwykle frajerstwo.Kasa wygrała z miłością do klubu i jakimikolwiek zasadami.

vigo
Posty: 42
Rejestracja: 17.03.2007, 19:00
Lokalizacja: uk

Re: Losowanie grup Euro 2020

Post autor: vigo » 10.06.2019, 12:53

Wczoraj wróciłem z Macedonii.
Przejrzałem temat. Żadnego wpisu od kogoś kto tam był. Sama banda napinaczy.Ciągle te same osoby.
Relacje i komentarze na podstawie filmików i relacji z Facebooka.
Miałem zamiar opisać co się działo. Z mojej perspektywy. Tylko ze szkoda mi czasu po tym co przeczytałem.
Kiedyś na stadionach do wroga się śpiewało :

,,CO SIĘ WYDARZYŁO, ZE NA KADRZE WAS NIE BYŁO ???"

Dzisiaj o to pytam tych ,,wszystko wiedzących" z tego forum...
Nie oczekuje odpowiedzi. Jesteście zwykłymi pizdami, c**** znaczącymi w swoim środowisko.

Czapka
Posty: 160
Rejestracja: 03.04.2018, 23:32

Re: Losowanie grup Euro 2020

Post autor: Czapka » 10.06.2019, 14:17

Izraelski Związek na swojej stronie internetowej przypisuje nazistowskie zbrodnie Polakom. Dzisiaj kapitan reprezentacji Izraela Bibras Natcho powiedział ,,Pochodzę z rodziny, która wie, co to zagłada. Jesteśmy świadomi przeszłości i będziemy starali się wygrać to spotkanie"

Barwieiuk
Posty: 115
Rejestracja: 04.08.2017, 14:17

Re: Losowanie grup Euro 2020

Post autor: Barwieiuk » 10.06.2019, 14:22

Zakaz na kadre ma z rozmów polskich ekip Widzew,Ruch,Wisła,Elana,Stal Rzeszów,Stalówka,Chrobry,KKS Kalisz,Polonia przemyśl,Karpaty,Unia oświecim.
Barak 1 cyklon b :twisted: j**** j**** antife :mrgreen: :twisted:

Arkan
Posty: 300
Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

Re: Losowanie grup Euro 2020

Post autor: Arkan » 10.06.2019, 15:31

odbanowany zrobie wyjatek dla ciebie mimo ze nie jestes w ekipie i ci odpisze.napisales dziesiec zdan i cztery razy to samo powtorzyles.nie bylem na obozie w Tajlandi wiec nie wiem z kim tam mialem co rozkminiac.po drugie to nie jest wasz oboz tylko z tego co wiem wspolorganizuje go G. z Elany,jezdzi na niego kilkanascie ekip z Lechii tez np byli i co?myslales ze jakies dobre relacje mamy z Widzewem czy Elana bo na oboz w to samo miejsce pojechalo pare osob?po trzecie z tego co mowili chlopaki co tam byli to nie trenowali z Wami,Elana i Stala Rzeszow tylko na innych salach.wspolny oboz to mielismy z Gornikiem Łeczna w Zakopanem w zimie a nie z Wami.a i nigdzie nie napisalem ze w Marsyli byla "frajerska" jak to nazwales akcja,bo w przeciwienstwie do ciebie umiem wazyc slowa.a kabaret to robisz ty i ci co ich wczesniej wymienilem co w d**** byli a sie udzielaja.po kiego h*** ty sie wypowiadasz nt awantury w Macedonii?nie bylo cie nie jestes z ekipy nie uczestniczysz w tym to sie nie wypowiadaj.

Marceli
Posty: 425
Rejestracja: 26.02.2007, 21:12

Re: Losowanie grup Euro 2020

Post autor: Marceli » 10.06.2019, 15:32

Chrobry w Macedonii pojawił się całkiem sporą ekipą.
Za Lechem przemierzamy cały świat...

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Losowanie grup Euro 2020

Post autor: Odbanowany » 10.06.2019, 16:12

Arkan pisze:
10.06.2019, 15:31
odbanowany zrobie wyjatek dla ciebie mimo ze nie jestes w ekipie i ci odpisze.napisales dziesiec zdan i cztery razy to samo powtorzyles.nie bylem na obozie w Tajlandi wiec nie wiem z kim tam mialem co rozkminiac.po drugie to nie jest wasz oboz tylko z tego co wiem wspolorganizuje go G. z Elany,jezdzi na niego kilkanascie ekip z Lechii tez np byli i co?myslales ze jakies dobre relacje mamy z Widzewem czy Elana bo na oboz w to samo miejsce pojechalo pare osob?po trzecie z tego co mowili chlopaki co tam byli to nie trenowali z Wami,Elana i Stala Rzeszow tylko na innych salach.wspolny oboz to mielismy z Gornikiem Łeczna w Zakopanem w zimie a nie z Wami.a i nigdzie nie napisalem ze w Marsyli byla "frajerska" jak to nazwales akcja,bo w przeciwienstwie do ciebie umiem wazyc slowa.a kabaret to robisz ty i ci co ich wczesniej wymienilem co w d**** byli a sie udzielaja.po kiego h*** ty sie wypowiadasz nt awantury w Macedonii?nie bylo cie nie jestes z ekipy nie uczestniczysz w tym to sie nie wypowiadaj.
I dlaczego kłamiesz skoro nie było cię tam? Wiem kto organizuje te campy i kto będzie organizował tez w te wakacje. Wiem również to, ze trenowaliscie z nami na jednych salkach i pojechaliście jako uczestnicy obozu który organizował ziomek z Elany, z nazwiskiem akurat masz racje. Mogę ci wysłać na priv migawki z treningów, może poznasz kolegów po szalu? Wiec po co te farmazony, ze nie trenowaliscie z nami i tylko polecieliscie w te same miejsca, samolot tez przypadkiem zabookowaliscie ten sam? „Z tego co mówili chłopaki”- taki kumaty jesteś właśnie, ze nie wiesz co się dzieje u ciebie w ekipie, a komuś będziesz wytykał. Ps. Stomil tez Był, tak apropos koalicji reprezentacyjnej :)

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Losowanie grup Euro 2020

Post autor: Odbanowany » 10.06.2019, 16:21

Ps. Umknęło mi to, masz racje teraz współorganizuje, ale na początku sam ciągnął ten wózek. A co do relacji z Wami, to uwierz mi, ze zdaje sobie sprawę jakie one są po „bieganiu” na waszym stadionie.

czosnek88
Posty: 23
Rejestracja: 28.09.2010, 12:44

Re: Losowanie grup Euro 2020

Post autor: czosnek88 » 10.06.2019, 16:42

Chodzą słuchy że na powrocie trafiony Widzew mocno katowany i że chłop stracił ręke ?

Arkan
Posty: 300
Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

Re: Losowanie grup Euro 2020

Post autor: Arkan » 10.06.2019, 17:23

widzisz jaki jestes durny?piszesz mi ze klamie a za chwile sam prostujesz ze jednak mialem racje.dlaczego zarzucasz mi klamstwo,skoro ciebie tez tam nie bylo.od nas byly kilka osob i uwierz ze bardzo dobrze wiem co sie dzieje,znam to z ich relacji,a ty znasz ze stadionowych oprawcow bo wkleili zdjecie dwoch mlodych od nas na tarasie.kolo h*** mi lata jakis oboz w tajlandi.kazdy moze miec prywatne znajomosci nawet we wrogiej ekipie.czego to jest wg ciebie wyznacznik ,ze kilka osob od nas bylo na obozie gdzie bylo kilkanasie ekip z Polski?widzisz nasze relacje od dawna sa wrogie,juz sporo wczesniej niz w 2008 r,wczesniej przegralismy z ekipa Widzewa starcie jak wracali z turnieju,ale o tym nie czytales to nie wiesz,dla nas nie problem przyznac sie do porazki.mielismy atakowac kogos o wiele slabszego wtedy bo bylismy zebrani na szybko i nie byl to sklad na Widzew,wybralismy bez kalkulacji mocniejszego wroga.
p.s. i kiego h*** sie smiejesz ze mowie z tego co mowili Ci co tam byli?skoro debilu bylo tam kilka osob od nas to na czym mam opierac swoje wiedze?na tym co ty ku*** wyczytasz na necie?

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Losowanie grup Euro 2020

Post autor: Odbanowany » 10.06.2019, 17:31

Szkoda, ze usunąłeś pierwszy post bo już była odpowiedz, ale napisze raz jeszcze. Akurat wybrałem temat obozu i waszego stadionu bo tam byłem, nie rozumiem dlaczego kłamiesz na temat tych salek skoro chłopaki normalnie trenowali z nami. Mam wrażenie, ze może i jesteś kumaty, ale już swoje lata masz i młodzież zaczyna cię wypychać z obiegu. Jak będziesz dalej pierdolil na ten temat farmazony, ze inne salki, inne samoloty to wstawię migawki z treningów i zwiedzania Tajlandii, bo pare razy koledzy twoi byli w barwach, ale tak jak wspomniałeś to obóz dla sympatyków sztuk walk, a nie alfonsów stadionowych (nie jest to zwrot do ciebie), wiec każdy ma prawo się zapisać, nie mam nic do chłopaków.

Pique
Posty: 736
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Losowanie grup Euro 2020

Post autor: Pique » 10.06.2019, 17:58

Arkan pisze:
10.06.2019, 01:05
widzewska charyzma,piqe,odbanowany,dustin hofman,spruty jarek marek,a wy jak oceniacie starcie jak nie z filmikow,przeciez Ludzie od was z ekipy sie bili a wy walczycie tutaj.nie bylo was tam bo nic nie znaczycie w swoich ekipach.do tego wylewacie wlasne brudy na ogolnopolskim forum a jak chlopaki chca was zweryfikowac to palicie h*** albo te spierdolone xd
Ja nigdzie nie oceniam na podstawie filmów więc nie równaj mnie z nimi. Filmy nie obrazują całego zdarzenia, wrzuciłem je tylko jako dodatek do postu bbfz, któremu ktoś zarzucał kłamstwo, że koalicja się nie cofała przed Widzewem. Są filmy gdzie widać więcej, ale do net hoolsów jeszcze nie dotarły ;)

fonobar
Posty: 372
Rejestracja: 17.10.2011, 08:52
Lokalizacja: Katowice miasto GieKSy

Re: Losowanie grup Euro 2020

Post autor: fonobar » 10.06.2019, 18:05

Pique pisze:
10.06.2019, 17:58
Arkan pisze:
10.06.2019, 01:05
widzewska charyzma,piqe,odbanowany,dustin hofman,spruty jarek marek,a wy jak oceniacie starcie jak nie z filmikow,przeciez Ludzie od was z ekipy sie bili a wy walczycie tutaj.nie bylo was tam bo nic nie znaczycie w swoich ekipach.do tego wylewacie wlasne brudy na ogolnopolskim forum a jak chlopaki chca was zweryfikowac to palicie h*** albo te spierdolone xd
Ja nigdzie nie oceniam na podstawie filmów więc nie równaj mnie z nimi. Filmy nie obrazują całego zdarzenia, wrzuciłem je tylko jako dodatek do postu bbfz, któremu ktoś zarzucał kłamstwo, że koalicja się nie cofała przed Widzewem. Są filmy gdzie widać więcej, ale do net hoolsów jeszcze nie dotarły ;)
Co tu się odpierdala i jakie pokemony tu siedzą to głowa boli

Arkan
Posty: 300
Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

Re: Losowanie grup Euro 2020

Post autor: Arkan » 10.06.2019, 18:09

sluchaj chlopie kolo h*** lata mi ten oboz.nie zarzucaj mi klamstwa bo ci pisze ze mnie tam nie bylo a Ci co tam byli mowili ze Wy Elana itd trenowaliscie gdzie indziej,a jak dla ciebie to dowod na to ze mlodzi wypychaja z obiegu to gratuluje wiedzy na temat tego co u nas w ekipie sie dzieje.dla mnie mozesz sobie wstawiac filmiki zdjecia co tam chcesz.

Łódzki KS
Posty: 20
Rejestracja: 23.07.2016, 22:18

Re: Losowanie grup Euro 2020

Post autor: Łódzki KS » 10.06.2019, 18:09

Na prośbę ŁKS-iackiej Emgracji:

Na ten mecz wybieramy się w kilkanaście osób z Emigracji. Z Łodzi jak i Poznania z ekipy nie było nikogo. Więc między bajki można włożyć że ŁKS & Lech odmówił Wam walki, bo po prostu ich tam nie było. Tak samo jak to, że obiliście ŁKS i Zawiszę, bo nikt od Nas po głowie nie dostał. To że jedziecie wiedzieliśmy dzień przed meczem, gdy Wasze fury i busy mijały się z innymi kibicami. Na trasie odmawiacie walki GKS Tychy bus na bus, po prostu odjeżdżając z parkingu. Nie zatrzymujecie się na nawoływania innej ekipy.
Dzień przed meczem w centrum zostaje zaatakowana Wisła Kraków. Nie tylko przez Nas, ale i innych przedstawicieli klubów piłkarskich. W dniu meczu wiedząc, że zebraliście się w centrum. My zbieramy się w niedalekim Parku. Większość ekip wiedziała gdzie jest zbiórka i o której. Przyszli Ci co chcieli. Nikt nikogo nie zmuszał, ani nie groził. Jeszcze przed wymarszem było powiedziane, że kto chce może odejść. Po prostu demokracja. Każda ekipa decydowała sama. W okolicach stadionu spotykamy się. Dochodzi do starcia i bieganiny. Wszystko w obecności mundurowych. Do konkretnej walki nie doszło, bo świetnie wykorzystaliście ukształtowanie terenu. Staliście na wzniesieniu. Z którego nie schodziliście, z wyjątkiem kilku osób od Was. A nam ciężko się było wbić. Wiadomo jak się atakuje pod górę. W końcu zostajemy rozdzieleni przez policję i na tym się to kończy. W Waszych szeregach na pewno obecne osoby z Partizana, no chyba że mówicie po serbsku. Poza tym w sądzie pewna osoba z Partizana aż nadto rzucała się w oczy. Atakowanie pojedynczych osób pod sądem, też Wam chwały nie przynosi. Przyjechaliście i się pokazaliście i tyle. Myśleliście że jak będziecie dobrym składem to cała Polska będzie się Was bać. Nie godzimy się na Wasz powrót na kadrę, za te wszystkie sytuacje co były na euro2016. Naszym celem było nie wpuszczenie Was na mecz i to nam się udało. Niestety większość z Nas także meczu nie widziała.
Z kibicowskim pozdrowieniem ŁKS Łódź.

Daan
Posty: 248
Rejestracja: 13.09.2016, 17:49

Re: Losowanie grup Euro 2020

Post autor: Daan » 10.06.2019, 18:46

Łódzki KS pisze:
10.06.2019, 18:09
Naszym celem było nie wpuszczenie Was na mecz i to nam się udało.
Z kibicowskim pozdrowieniem ŁKS Łódź.
Nie Wam sie udalo ale macedonskim psom. Jezeli za was sukces uznajecie zatrzymanie calej ekipy Widzewa przez policję to kolejny raz brawo.
Marsylia Marsylią, ale ilosc waszych krzywych akcji to jest juz nie do zliczenia.

M.I.S
Posty: 63
Rejestracja: 08.03.2013, 19:22

Re: Losowanie grup Euro 2020

Post autor: M.I.S » 10.06.2019, 19:20

Czytaj ze zrozumieniem ,my rozkręciliśmy awanturę żeby was nie wpuścić na stadion i tak też sie stało. Psy zwijały wszystkich.
Łódzki Ks dzieki za prawdziwą relacje z wydarzeń.
Reszta forum to gluty wypowiadające sie na tematy o których nie mają pojęcia. Do zobaczenia na następnym meczu.

Karmaaa
Posty: 362
Rejestracja: 11.05.2019, 11:05

Re: Losowanie grup Euro 2020

Post autor: Karmaaa » 10.06.2019, 19:37

to teraz czekamy na relacje Widzewiaków.

Obawiam się, że dotychczasowe relacje z różnych zdarzeń i oświadczenia Wisły, Widzewa, a nawet Elany, mogą blado wyglądać przy opisie wydarzeń w Macedonii made by RTS :D
ale cóż pozyjemy zobaczymy

Osiedlowy Wataszka
Posty: 104
Rejestracja: 08.06.2018, 13:15

Re: Losowanie grup Euro 2020

Post autor: Osiedlowy Wataszka » 10.06.2019, 19:53

przypalowiec z forum pisze:
10.06.2019, 19:43
czosnek88 pisze:
10.06.2019, 16:42
Chodzą słuchy że na powrocie trafiony Widzew mocno katowany i że chłop stracił ręke ?
To prawda?
Jesli to prawda to troche niezreczna sytuacja.Widzew bedzie dzis na kadrze?;)

Osiedlowy Wataszka
Posty: 104
Rejestracja: 08.06.2018, 13:15

Re: Losowanie grup Euro 2020

Post autor: Osiedlowy Wataszka » 10.06.2019, 20:19

przypalowiec z forum pisze:
10.06.2019, 20:11
Osiedlowy Wataszka pisze:
10.06.2019, 19:53
przypalowiec z forum pisze:
10.06.2019, 19:43


To prawda?
Jesli to prawda to troche niezreczna sytuacja.Widzew bedzie dzis na kadrze?;)
Niezręczna sytuacja? Ktoś traci rękę a ty to nazywasz niezręczną sytuacją? Dokąd to zmierza?
A zreczna?Dokad zmierza?Kibolka w Polsce jest na dnie,nigdzie juz nie zmierza bo jest tam dokad zmierzala juz od dawna.Z kibicowaniem to juz nie ma nic wspolnego.

M.I.S
Posty: 63
Rejestracja: 08.03.2013, 19:22

Re: Losowanie grup Euro 2020

Post autor: M.I.S » 10.06.2019, 20:24

jarekmarek pisze:
10.06.2019, 19:44
To trzeba było napisać że waszym planem było zrobienie awantury żeby policja złapała rts i przez to nie weszli na stadion. Także naucz się pisać a nie mów że ktoś ma czytać ze zrozumieniem bo przekrecasz kota ogonem Panie.
Masz racje ,planowaliśmy to razem ze służbami od kilku dobrych tygodni.

Krzesełko Stadionu
Posty: 336
Rejestracja: 23.05.2010, 12:52
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Losowanie grup Euro 2020

Post autor: Krzesełko Stadionu » 10.06.2019, 20:39

Osiedlowy Wataszka pisze:
10.06.2019, 19:53
przypalowiec z forum pisze:
10.06.2019, 19:43
czosnek88 pisze:
10.06.2019, 16:42
Chodzą słuchy że na powrocie trafiony Widzew mocno katowany i że chłop stracił ręke ?
To prawda?
Jesli to prawda to troche niezreczna sytuacja.Widzew bedzie dzis na kadrze?;)
,, dałbym sobie za Widzew rękę uciąć i dziś nie mam ręki,,

exe
Posty: 112
Rejestracja: 14.05.2014, 22:52

Re: Losowanie grup Euro 2020

Post autor: exe » 10.06.2019, 20:42

i te pajace bija brawo dramat ...

Czapka
Posty: 160
Rejestracja: 03.04.2018, 23:32

Re: Losowanie grup Euro 2020

Post autor: Czapka » 10.06.2019, 20:43

Burza braw podczas hymnu Izraela...

oberschlesien321
Posty: 162
Rejestracja: 20.04.2013, 22:52

Re: Losowanie grup Euro 2020

Post autor: oberschlesien321 » 10.06.2019, 20:44

Usrael wygwizdany na Narodowym, już widze jutro tą afere w mediach :D

mlody160
Posty: 44
Rejestracja: 28.11.2017, 04:15

Re: Losowanie grup Euro 2020

Post autor: mlody160 » 10.06.2019, 20:44

pikniki to niezłe dzbany, jak w tym kraju ma być dobrze jak ludzie żyją w niewiedzy i są manipulowani na każdym kroku czego efektem są brawa do repry Żydów.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Antyk, B. Ricci, Boleksg, kondziu0709, Łukasz1920, Mikser84, NG_M, pepsicola, trąba i 161 gości