BYDGOSZCZ i kujawsko-pomorskie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Zablokowany
ZFCI
Posty: 23
Rejestracja: 02.07.2016, 00:47

Re: BYDGOSZCZ i kujawsko-pomorskie

Post autor: ZFCI » 10.02.2019, 22:45

W samym Inowrocławiu na dzien dzisiejszy przewaga Zawiszy. Wśród Zawiszackich osiedli prym wiodą Rąbin i Piastowskie, Lech najlepiej stoi w Centrum moim zdaniem. Na temat reszty Ina nie chce sie rozpisywac żeby przypadkiem nie wywołać zbednej burzy. Jak ktoś cos będzie chciał dodać od siebie to doda, ktos inny może coś sprecyzować lub napisać jak on to widzi. Wiadomo czasami punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. W okolicach Inowrocławia powiedziałbym, że Lech za to kawałek za Inem w Janikowie zdecydowanie Zawisza. Za to znowu kawałek od Janikowa jest Piechcin w, którym juz kibicuja Kolejorzowi, nie jest to żadna siła bojowa, ale jednak Lech. To tak moim skromnym zdaniem o Inowrocławiu i okolicach. Teraz postaram sie chociaz po części opisać koledze oRt ekipy z naszego województwa oprócz wyżej wymienionych. Jest Olimpia Grudziądz, GKM Grudziadz, WFCG, chociaż ich główna siła na dzień dzisejszy jest zdecydowanie Kwidzyn( Pomorskie). Swoja droga ciekawa historia bo to Grudziadz rozkręcił FC w Legijnym (jeszcze wtedy) Kwidzynie a na dzień dzisiejszy bez nich by mieli bardzo ciezko. Dalej na granich województw, ale jeszcze w Kuj - Pom leży Nowe w którym kibicuje sie Lechii Gdańsk. W Chełmży jest Legia, która jest FC tej z Warszawy dalej jeżeli chodzi o Legie to jest Brodnica(Sparta), Lipno i Rypin. Lokalne drużyny to kolejno Mień i Lech. Dobrzyń nad Wisłą to Wisła Płock. Włocławek oczywiście Włocłavia i jednocześnie FC ŁKS-u. Dalej Start Radziejów, który swego czasu całkiem przyzwoicie sie organizował a Ludzie z tej ekipki śmigali jedni na Legie inni na Zawisze a następni na Lecha, taki ciekawy mix ;) Na dzień dzisiejszy w Radziejowie z tego co mi wiadomo głównie Legia( jeżeli sie myle to prosze mnie poprawić) Jest Notecianka Pakość, która nie jest niczyim FC, ale większość kibicuje Kolejorzowi. Był tam kilka dobrych lat temy FC Polonii Bydgoszcz i nawet odważali się wywieszać flage na Noteciance, ale szybka organizacja załogi Barcin&Janikowo [Z] i flaga zmieniła właściciela :) Ze strony północnej jest Tucholanka Tuchola na, której od jakiegoś czasu zaczeło się coś dziać a nawet zaliczają jakieś wyjazdy w miare swoich możliwości. Byli chociażby w Potulicach na meczu z Zawiszą. Jako Tucholanka nie są niczyim FC, ale część z chłopaków kibicuje jednocześnie Zawiszy, który ma swój FC w Tucholi. Mógłbym tu jeszcze wymienić przynajmniej kilka mniejszych ekip,które działają lub jaki czas temu działały, ale są to jednocześnie FC Zawiszy, Elany lub, którejś innej ekipy. Jeżeli kogoś pominąłem to przepraszam. Mam nadzieję, że chociaż w pewnym stopniu nakreśliłem Ci sytuacje w województwie.



Banditosdod
Posty: 325
Rejestracja: 10.12.2017, 16:48

Re: BYDGOSZCZ i kujawsko-pomorskie

Post autor: Banditosdod » 11.02.2019, 01:34

Ale mowimy o Lechu w Inowrocławiu jako o ekipie ktora jest w stanie wam wpasc na osiedle czy to kibice ktorzy lubią Lech.

ESKOBAR
Posty: 76
Rejestracja: 08.05.2011, 11:13

Re: BYDGOSZCZ i kujawsko-pomorskie

Post autor: ESKOBAR » 11.02.2019, 11:11

"Dzisiaj przewaga ilościowa Lecha, ale w samym Mogilnie jest jeszcze troche Zawiszy w tym troche młodych chłopaków, którzy działają i starają sie kultywować tradycje kibicowskie tego miasta, ale jednak z roku na rok i patrząc po młodzieży, którą często widać w barwach Kolejorza ten współczynnik działa na korzyść Lecha"
totalna bzdura!!

Banditosdod
Posty: 325
Rejestracja: 10.12.2017, 16:48

Re: BYDGOSZCZ i kujawsko-pomorskie

Post autor: Banditosdod » 11.02.2019, 12:14

ESKOBAR pisze:
11.02.2019, 11:11
"Dzisiaj przewaga ilościowa Lecha, ale w samym Mogilnie jest jeszcze troche Zawiszy w tym troche młodych chłopaków, którzy działają i starają sie kultywować tradycje kibicowskie tego miasta, ale jednak z roku na rok i patrząc po młodzieży, którą często widać w barwach Kolejorza ten współczynnik działa na korzyść Lecha"
totalna bzdura!!
A to nie jest troche tak że wysyp kibiców Lecha wnika z tego zecw jakims tam stopniu macie związane ręce.Bo raczej rozumie że F.C Zawiszy przeszły by do dzialania ale... ?

ZFCI
Posty: 23
Rejestracja: 02.07.2016, 00:47

Re: BYDGOSZCZ i kujawsko-pomorskie

Post autor: ZFCI » 11.02.2019, 15:31

Pisząc totalna bzdura rozumiem, że napisałem ciężkiego farmazona w Twoim mniemaniu ? Skoro tak uważasz to trudno ja się kłócił nie bede. W Mogilnie i okolicach niestety jest więcej ilościowo kibiców Lecha. Nie fanatyków bo przytlaczająca większość Lechitów z Kujaw to ''banda'' kibiców sukcesu, która tak jak napisałem w innym temacie pojawiła sie na naszych terenach wraz z grą Lecha w pucharach z takimi drużynami jak Juventus czy Manchester city ;) Dlatego jakiekolwiek łagodzenie sytuacji na linii Zawisza - Lech to jest stopniowo pomału wbijany gwóźdź do trumny dla południowych FC Zawiszy.

ESKOBAR
Posty: 76
Rejestracja: 08.05.2011, 11:13

Re: BYDGOSZCZ i kujawsko-pomorskie

Post autor: ESKOBAR » 11.02.2019, 17:09

Jeżeli chodzi o takie pojecie słowa "kibic" to sie zgadzam z Tobą

potter
Posty: 9
Rejestracja: 11.10.2017, 19:49

Re: BYDGOSZCZ i kujawsko-pomorskie

Post autor: potter » 11.02.2019, 17:33

Opisał by ktoś, Aleksandrów Kujawski, Nieszawę, Ciechocinek, Lipno?

fanatico
Posty: 19
Rejestracja: 12.12.2017, 16:00

Re: BYDGOSZCZ i kujawsko-pomorskie

Post autor: fanatico » 11.02.2019, 23:24

potter pisze:
11.02.2019, 17:33
Opisał by ktoś, Aleksandrów Kujawski, Nieszawę, Ciechocinek, Lipno?
Lipno można zaliczyć do miast "nieaktywnych" jeśli chodzi o zorganizowane grupy. Obecnie największą ilością fanów cieszy się na pewno Wisła - odległość, gra w e-klasie, edukacja, praca etc. Grupa z najwiekszym potencjałem. Wartym odnotowanie jest też istnienie grupki fanów Legii, aczkolwiek największą aktywnością "legijną" w tamtych rejonach bylo spotkanie (a raczej próba) koaiicji łódzko-włocławskiej z chełmżańsko-brodnicką w zeszłym roku :)

MlodaLegia
Posty: 1
Rejestracja: 21.03.2018, 17:32

Re: BYDGOSZCZ i kujawsko-pomorskie

Post autor: MlodaLegia » 12.02.2019, 10:58

fanatico pisze:
11.02.2019, 23:24
potter pisze:
11.02.2019, 17:33
Opisał by ktoś, Aleksandrów Kujawski, Nieszawę, Ciechocinek, Lipno?
Lipno można zaliczyć do miast "nieaktywnych" jeśli chodzi o zorganizowane grupy. Obecnie największą ilością fanów cieszy się na pewno Wisła - odległość, gra w e-klasie, edukacja, praca etc. Grupa z najwiekszym potencjałem. Wartym odnotowanie jest też istnienie grupki fanów Legii, aczkolwiek największą aktywnością "legijną" w tamtych rejonach bylo spotkanie (a raczej próba) koaiicji łódzko-włocławskiej z chełmżańsko-brodnicką w zeszłym roku :)
Wytlumaczysz co ma Wisła do powyższego pytania ?

LegionKing
Posty: 279
Rejestracja: 04.05.2015, 15:48

Re: BYDGOSZCZ i kujawsko-pomorskie

Post autor: LegionKing » 12.02.2019, 15:20

fanatico pisze:
11.02.2019, 23:24
potter pisze:
11.02.2019, 17:33
Opisał by ktoś, Aleksandrów Kujawski, Nieszawę, Ciechocinek, Lipno?
Lipno można zaliczyć do miast "nieaktywnych" jeśli chodzi o zorganizowane grupy. Obecnie największą ilością fanów cieszy się na pewno Wisła - odległość, gra w e-klasie, edukacja, praca etc. Grupa z najwiekszym potencjałem. Wartym odnotowanie jest też istnienie grupki fanów Legii, aczkolwiek największą aktywnością "legijną" w tamtych rejonach bylo spotkanie (a raczej próba) koaiicji łódzko-włocławskiej z chełmżańsko-brodnicką w zeszłym roku :)
https://legionisci.com/pho/photos19w/19plock2_f26.jpg

tam z prawej to te nieaktywne Lipno?

kapitan_swir_planeta
Posty: 398
Rejestracja: 16.08.2017, 19:30

Re: BYDGOSZCZ i kujawsko-pomorskie

Post autor: kapitan_swir_planeta » 12.02.2019, 17:12

Lipno i Brodnica to bardzo prolegijne miasta.
Aktywni kibice to oczywiscie jedno ale jest też sporo pikników, zwykłych mieszkańców utożsamiajacych się z Legią.
„Tu kolor skóry znaczy wszystko!”

Harald
Posty: 28
Rejestracja: 26.08.2017, 11:36

Re: BYDGOSZCZ i kujawsko-pomorskie

Post autor: Harald » 12.02.2019, 17:39

MlodaLegia pisze:
12.02.2019, 10:58
fanatico pisze:
11.02.2019, 23:24
potter pisze:
11.02.2019, 17:33
Opisał by ktoś, Aleksandrów Kujawski, Nieszawę, Ciechocinek, Lipno?
Lipno można zaliczyć do miast "nieaktywnych" jeśli chodzi o zorganizowane grupy. Obecnie największą ilością fanów cieszy się na pewno Wisła - odległość, gra w e-klasie, edukacja, praca etc. Grupa z najwiekszym potencjałem. Wartym odnotowanie jest też istnienie grupki fanów Legii, aczkolwiek największą aktywnością "legijną" w tamtych rejonach bylo spotkanie (a raczej próba) koaiicji łódzko-włocławskiej z chełmżańsko-brodnicką w zeszłym roku :)
Wytlumaczysz co ma Wisła do powyższego pytania ?
Chodzi o Wislę Płock z racji geografii

pim2519
Posty: 30
Rejestracja: 21.09.2016, 21:44

Re: BYDGOSZCZ i kujawsko-pomorskie

Post autor: pim2519 » 12.02.2019, 21:45

do ZFCI . A jak ogolnie sytuacja z Lechem bardziej neutralnie czy dochodzi jeszcze do jakis starc na miescie.

fifarafa22
Posty: 39
Rejestracja: 27.02.2014, 15:39

Re: BYDGOSZCZ i kujawsko-pomorskie

Post autor: fifarafa22 » 13.02.2019, 00:01

Tak ogólnie Lipno to pustynia ale fakt jakieś jednostki za Legią są.
W Powiecie lipnowskim a dokładnie w Dobrzyniu nad Wisłą jest jedyny fc Wisły w województwie kujawsko-pomorskim :)

jestesmywaszastolica
Posty: 1393
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: BYDGOSZCZ i kujawsko-pomorskie

Post autor: jestesmywaszastolica » 13.02.2019, 00:45

Ekipa która "rządzi" w Lipnie ma albo wyjebane na piłkę, ale kibicuje Legii sprzed telewizora. Jeśli idzie o aktywnych kibiców to miasto sympatyzuje z Legią, plus jakieś pikniki za Petrą. Ale tak jak napisałem w pierwszym zdaniu, sympatie mieszkańców tego miasta bardziej skupiają się na innych formach spędzania wolnego czasu niż jeżdżenie po kibicowskim szlaku :)

Banditosdod
Posty: 325
Rejestracja: 10.12.2017, 16:48

Re: BYDGOSZCZ i kujawsko-pomorskie

Post autor: Banditosdod » 14.02.2019, 16:18

a jak sytuacja w Nakle,Koronowo,Laskowice dalej tam F.C czy siadlo to trochę pamiętam że Czarni Nakło kiedyś i Victoria smigali na wyjazdy

pim2519
Posty: 30
Rejestracja: 21.09.2016, 21:44

Re: BYDGOSZCZ i kujawsko-pomorskie

Post autor: pim2519 » 15.02.2019, 13:40

Czarni naklo z tego co słyszałem to juz nie ma tego zespołu jedynie FC ZAWISZY. Victoria koronowo brak ekipy było mineło. Laskowice FC Z . Z tych mniejszych co widziałem to działaja jakos Start Pruszcz byli kiedys w koronowie na klatce z 20-30 osob. A tak to chyba cisza, jezeli chodzi o te mniejsze kluby

patrinhotrn
Posty: 47
Rejestracja: 10.05.2018, 14:00

Re: BYDGOSZCZ i kujawsko-pomorskie

Post autor: patrinhotrn » 17.02.2019, 18:13

oRt pisze:
10.02.2019, 21:48
Wiadomo, Wasze województwo to przede wszystkim Zawisza, Elana, Apator i Polonia, ale opiszcie mi miasta w jakich są kibice innych klubów niż w/w kluby, tak obiektywnie, bez spiny. (Wiem, że jest Legia,Lech, czy Widzew)
Postaram się koledze w miarę to jakoś opisać
Bydgoszcz- Miasto w rękach Zawiszy i to się raczej bardzo długo nie zmieni, Polonia ukryta.
Toruń- Dominacja Elany, 2 dzielnice należące do Apatora.
Grudziądz- Ciężko mi powiedzieć czyja jest przewaga ale działają GKM, Widzew i Olimpia.
Włocławek- FC ŁKS
Główne miasta są w miarę jasne to teraz opisze jak to wygląda w powiatach i jeśli gdzieś popełniłem błąd niech poprawi
Powiat Tucholski- Dominacja Zawiszy aczkolwiek kiedyś widziałem vlepkę GKM z Tucholi ale czy tam kiedyś był aktywny GKM może niech się ktoś wypowie z samej Tucholi
Powiat Świecki- Świecie jak i cały powiat dominacja Zawiszy z resztą Świecie to pewnie jeden z lepszych FC Zawiszy. Nie wiem jak wygląda sytuacja w Dragaczu który jest bardzo blisko Grudziądza
Powiat Chełmiński- Samo Chełmno obecnie pro Zawisza chociaż kiedyś ktoś jeździł na Arkę, Legię, coś słyszałem że nawet Apator sie przewinął ale to stare czasy. W Unisławiu FC Zawiszy. Nie wiem jak dokładnie wygląda Stolno ze względu na bliskość Grudziądza i Papowo Biskupie na bliskość Chełmży.
Powiat Grudziądzki- Grudziądz był opisywany natomiast sam powiat wydaje mi się iść w stronę GKM.
Powiat Wąbrzeski- Samo Wąbrzeźno to FC Elany i okolice na południe też. Ale ogólnie same wsie.
Powiat Brodnicki- Sama Brodnica jak i okolice to Legia
Rypiński- Legia
Golubsko Dobrzyński- FC Elany w Golubiu Dobrzyniu i Kowalewie Pomorskim. Kiedyś ktoś jeździł z Golubia Dobrzynia na Apator ale ogolnie nikt sie nie wychyla i cały region dominacja Elany.
Rypiński- Legia
Lipnowski- Legia i Fc Dobrzyń nad Wisłą Wisły Płock
Włocławski- Tu niech się ktoś z tych okolic wypowie bo bardzo długo nie byłem w tych stronach.
Radziejowski- Mieszanka Legia, Lech, ktoś też się z Zawiszy znajdzie
Inowrocławski- Sam Inowrocław Zawisza/Lech, Kruszwica, Janikowo i zachodnie tereny powiatu Zawisza chociaż w Pakości kiedyś coś działała Polonia Bydgoszcz a jak jest obecnie nie mam pojęcia. Gniewkowo to już Fc Elany.
Aleksandrowski- Dominacja Elany. Główne FC to Aleksandrów Kujawski i Ciechocinek.
Mogileński- Północ napewno Zawisza im na Południe od Mogilna zaczyna się pojawiać Lech.
Żniński- Sam Żnin w większości Lech. Północ to Zawisza szczególnie FC Barcin i Łabiszyn.
Nakielski- Nakło jak i cały powiat Zawisza.
Sępoleński- To samo
Bydgoski- Praktycznie sam Zawisza. Wyjątkiem jest jedynie Solec Kujawski gdzie Bydgoscy Poloniści są. Nie wiem czy nadal aktywni ale są.
Toruński- Tu już mogę bardziej szczegółowo opisać. Chełmża Legia. Łubianka, Pigża - Apator. Łysomice też ale już Ostaszewo przy Łysomicach to już Elana. Lubicz- Dolny głownie Elana, Górny to kiedyś głównie Apator teraz sie to chyba zmienia na korzyść Elany ale zobaczymy jak to dalej będzie. Grębocin i wszystko w stronę Kowalewa dominacja Elany. Obrowo, Czernikowo i te strony to ogólnie jeżdżą i na Elane i Apator ale od obrowa w stroną Golubia dominacja Elany natomiast na północ od Obrowa szczególnie Osiek to Apator. Wielka Nieszawska i Zławieś Wielka to nic szczególnego.
Podsumowując to całe województwo jest nudne. W Grudziądzu jedynie się coś dzieje a reszta nic specjalnego. Czasem coś zrobi Legia z Chełmży ale do konfrontacji miedzy ekipami w wojewodztwie nie dochodzi. Zawisza pilnuje swojego podwórka Elana się skupia bójce w kraju bo w Toruniu na chwile obecną jest nie zagrożona także pod wzgledem H nic sie w kuj pom nie dzieje

imperium311
Posty: 125
Rejestracja: 24.03.2011, 14:22

Re: BYDGOSZCZ i kujawsko-pomorskie

Post autor: imperium311 » 17.02.2019, 20:31

patrinhotrn pisze:
17.02.2019, 18:13
Kiedyś ktoś jeździł z Golubia Dobrzynia na Apator ale ogolnie nikt sie nie wychyla i cały region dominacja Elany.
Policjant.
Powróci stare prawo - Narodowy Socjalizm odrodzi się...

19ZKS68
Posty: 10
Rejestracja: 29.07.2013, 13:38

Re: BYDGOSZCZ i kujawsko-pomorskie

Post autor: 19ZKS68 » 17.02.2019, 21:48

Ja tylko dodam ze chełmno swojego czasu mocno pro legijne bylo -chełminianka... teraz praktycznie to po trochu legia po trochu zawisza po trochu uj wie... poza tym opis w miare obiektywny

LegiaChełmża
Posty: 37
Rejestracja: 05.01.2018, 05:47

Re: BYDGOSZCZ i kujawsko-pomorskie

Post autor: LegiaChełmża » 17.02.2019, 22:23

19ZKS68 pisze:
17.02.2019, 21:48
Ja tylko dodam ze chełmno swojego czasu mocno pro legijne bylo -chełminianka... teraz praktycznie to po trochu legia po trochu zawisza po trochu uj wie... poza tym opis w miare obiektywny
Ładnych parę lat temu była nawet zgoda Legii Chełmża z Chełminianką, ale Zawisza całkowicie przejęła Chełmno, no może kilka przypadków dalej jeździ na Legìę , ale tą warszawską
Młode pokolenie z Legijnego miasta, życie kibicowskie to jest nasza pasja.

ts1998
Posty: 204
Rejestracja: 28.03.2016, 23:25

Re: BYDGOSZCZ i kujawsko-pomorskie

Post autor: ts1998 » 17.02.2019, 22:34

W Chełmnie, tamtejsza Arka skonczyla sie w 2003/4 roku gdy ich czolowy zawodnik, udzielajacy sie kiedys i na Ircu i na tym starym forum Kibice.net (kibice.pl) poszedl pierdziec w pasiaki

yyyco
Posty: 52
Rejestracja: 27.03.2013, 17:24

Re: BYDGOSZCZ i kujawsko-pomorskie

Post autor: yyyco » 17.02.2019, 22:36

Zawisza przejął, nie przejęła kolego.
Ogólnie @Patrinhotrn bardzo obiektywnie opisał sytuację w województwie.

Ja mam natomiast pytanie do Elany, czy w rundzie jesiennej był u was jakiś protest, że walcząc o awans do I ligi chodziło u was na mecze po 300 osób?

1925
Posty: 1095
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Re: BYDGOSZCZ i kujawsko-pomorskie

Post autor: 1925 » 18.02.2019, 12:47

pkosz1 pisze:
18.02.2019, 09:51
Chelmianka to ciekawy przypadek,nie dosc ze jezdzili na swoje mecze po wojewodztwie,to jeszcze bardzo aktywnie jezdzili za Arka i wspomagali jej zgody i to wszystkie bez wyjatku.Tulali sie po calym kraju i w dodatku zrobili sobie uklad z Karolina Jaworzyna fc Gornika Wch.Pozniej im sie znudzilo,lider Przemek okazal sie konfidentem i poszedl siedziec.Czesc przeniosla swoje sympatie na Apator robiac z nimi uklad,inni trzymali z Brodnica,Kwidzynem i Chelmza i zaczelo jezdzic na Legie WWa
P. jak pamietam za cos innego odsiedzial
Był nawet temat że Arka z Chełmna to Ci sami ludzie co kilka lat wczesniej jezdzili na Legie do Wwy. ( pisali o tym w zinach typy z Brodnicy i Chełmży )
:arrow:

PanX1981
Posty: 6
Rejestracja: 29.04.2018, 18:32

Re: BYDGOSZCZ i kujawsko-pomorskie

Post autor: PanX1981 » 18.02.2019, 15:42

W 1999 roku byłem w Chełmnie z kumplem, który ma tam rodzinę. Chełminianka grała z Jaworem Toruń. Baaardzo młodzi kibice odziani byli w barwy Legii. Najlepszy był najebany typ, który po strzeleniu gola przez miejscowych krzyczał: "Brawo Chełminianka! j**** Toruń!". Szkopuł w tym, że on sam miał na sobie koszulkę Apatora :-D Tak na marginesie - Chełmno ładne miasteczko, z fajnym rynkiem.


totalrozpierducha
Posty: 19
Rejestracja: 09.11.2015, 20:07

Re: BYDGOSZCZ i kujawsko-pomorskie

Post autor: totalrozpierducha » 19.02.2019, 08:31

Jeśli chodzi o Chełmno to z relacji znajomego z Zawiszy na ten moment miasto zdominowane przez Zawisze. Ale niech ktoś stamtąd się wypowie.

virginsnatch
Posty: 5
Rejestracja: 11.06.2014, 23:42

Re: BYDGOSZCZ i kujawsko-pomorskie

Post autor: virginsnatch » 21.02.2019, 11:29

Jaki jet liczebny rekord wyjazdowy Elany? Pytam bo ciekawi mnie czy bedą go w stanie pobic na wyjeździe na Widzew? Z góry dziękuje za odpowiedź

SZEWC_E
Posty: 79
Rejestracja: 26.02.2007, 18:38
Lokalizacja: Toruń

Re: BYDGOSZCZ i kujawsko-pomorskie

Post autor: SZEWC_E » 21.02.2019, 19:18

Jeżeli mnie pamięć nie myli i jeżeli mowa o naszej liczbie bez zgód/układów to do tej pory 550 w Aleksandrowie Kujawskim. Także wynik do pobicia myślę jak najbardziej.
[link]

yyyco
Posty: 52
Rejestracja: 27.03.2013, 17:24

Re: BYDGOSZCZ i kujawsko-pomorskie

Post autor: yyyco » 21.02.2019, 22:27

SZEWC_E pisze:
21.02.2019, 19:18
Jeżeli mnie pamięć nie myli i jeżeli mowa o naszej liczbie bez zgód/układów to do tej pory 550 w Aleksandrowie Kujawskim. Także wynik do pobicia myślę jak najbardziej.
a czy w rundzie jesiennej był u was jakiś protest/bojkot?

JKZS
Posty: 13
Rejestracja: 01.09.2012, 02:21

Re: BYDGOSZCZ i kujawsko-pomorskie

Post autor: JKZS » 21.02.2019, 23:53

Szanowna kumaterio, Alekandrów rzut beretem od Torunia liczy sie jako wyjazd?

SZEWC_E
Posty: 79
Rejestracja: 26.02.2007, 18:38
Lokalizacja: Toruń

Re: BYDGOSZCZ i kujawsko-pomorskie

Post autor: SZEWC_E » 22.02.2019, 08:51

yyyco pisze:
21.02.2019, 22:27
SZEWC_E pisze:
21.02.2019, 19:18
Jeżeli mnie pamięć nie myli i jeżeli mowa o naszej liczbie bez zgód/układów to do tej pory 550 w Aleksandrowie Kujawskim. Także wynik do pobicia myślę jak najbardziej.
a czy w rundzie jesiennej był u was jakiś protest/bojkot?
Tak, po meczu z Widzewem był protest/bojkot(jedno lub dwa spotkania) +zakaz wyjazdowy.
Wiemy, że mamy często problem z frekwencją u siebie i staramy się nad tym pracować. Nie musiałeś pisać aż dwóch postów...
Co do liczb-są dostępne w internecie, każdy może sobie sprawdzać odległości i myśleć co chce.
[link]

yyyco
Posty: 52
Rejestracja: 27.03.2013, 17:24

Re: BYDGOSZCZ i kujawsko-pomorskie

Post autor: yyyco » 22.02.2019, 20:06

Jak widać musiałem pisać aż dwa posty, żeby uzyskać odpowiedź, za którą dziękuję.

KibicMKS
Posty: 109
Rejestracja: 26.02.2007, 20:40
Lokalizacja: Tarnów

Re: BYDGOSZCZ i kujawsko-pomorskie

Post autor: KibicMKS » 05.04.2019, 20:55

Siema. Czy ta książka to może chłopaka z Zetki który się tu udziela? Znalazłem gdzieś wiadomość że właśnie wyszła i mały nakład dlatego pytam.
Tarnovia!

zgredzikBCH
Posty: 26
Rejestracja: 28.11.2016, 10:29

Re: BYDGOSZCZ i kujawsko-pomorskie

Post autor: zgredzikBCH » 08.04.2019, 06:34

KibicMKS pisze:
05.04.2019, 20:55
Siema. Czy ta książka to może chłopaka z Zetki który się tu udziela? Znalazłem gdzieś wiadomość że właśnie wyszła i mały nakład dlatego pytam.
tak to jego książka

trzydwajeden
Posty: 11
Rejestracja: 29.04.2019, 18:35

Re: BYDGOSZCZ i kujawsko-pomorskie

Post autor: trzydwajeden » 29.04.2019, 20:40

W weekend sporo się działo w Bydgoszczy. Najpierw gość z Polonii zostaje obity przez około 15 Zawiszaków. Potem impreza banda na bande gdzie ekipa widmo przy niedużym wsparciu zgód roznosi w pył niebiesko czarnych

Rick Ross
Posty: 68
Rejestracja: 15.04.2019, 06:45

Re: BYDGOSZCZ i kujawsko-pomorskie

Post autor: Rick Ross » 29.04.2019, 20:48

trzydwajeden pisze:
29.04.2019, 20:40
W weekend sporo się działo w Bydgoszczy. Najpierw gość z Polonii zostaje obity przez około 15 Zawiszaków. Potem impreza banda na bande gdzie ekipa widmo przy niedużym wsparciu zgód roznosi w pył niebiesko czarnych
A kogo oprocz Stomilu ma Polonia ?

Cqurwol
Posty: 48
Rejestracja: 04.09.2017, 16:46

Re: BYDGOSZCZ i kujawsko-pomorskie

Post autor: Cqurwol » 29.04.2019, 21:58

Rick Ross pisze:
29.04.2019, 20:48
trzydwajeden pisze:
29.04.2019, 20:40
W weekend sporo się działo w Bydgoszczy. Najpierw gość z Polonii zostaje obity przez około 15 Zawiszaków. Potem impreza banda na bande gdzie ekipa widmo przy niedużym wsparciu zgód roznosi w pył niebiesko czarnych
A kogo oprocz Stomilu ma Polonia ?
GKM
Dzisiaj jest bardzo ważny dzień,
dzień zemsty za bezsensowne życie.
Dzisiaj to my bawimy się,
a jutro znów będziemy niczym.

dox10
Posty: 58
Rejestracja: 12.06.2016, 11:55

Re: BYDGOSZCZ i kujawsko-pomorskie

Post autor: dox10 » 30.04.2019, 06:37

trzydwajeden pisze:
29.04.2019, 20:40
W weekend sporo się działo w Bydgoszczy. Najpierw gość z Polonii zostaje obity przez około 15 Zawiszaków. Potem impreza banda na bande gdzie ekipa widmo przy niedużym wsparciu zgód roznosi w pył niebiesko czarnych
To może opiszesz jak było bo chcialbym poznać wersję różnych stron może być pw

zgredzikBCH
Posty: 26
Rejestracja: 28.11.2016, 10:29

Re: BYDGOSZCZ i kujawsko-pomorskie

Post autor: zgredzikBCH » 30.04.2019, 07:02

dox10 pisze:
30.04.2019, 06:37
trzydwajeden pisze:
29.04.2019, 20:40
W weekend sporo się działo w Bydgoszczy. Najpierw gość z Polonii zostaje obity przez około 15 Zawiszaków. Potem impreza banda na bande gdzie ekipa widmo przy niedużym wsparciu zgód roznosi w pył niebiesko czarnych
To może opiszesz jak było bo chcialbym poznać wersję różnych stron może być pw
Polonia GKM Stomil 20 aut vs Zawisza 5 aut ,nasza porażka, główna grupa nie zdążyła dojechać

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: coglin, RedRum i 139 gości