www.warhouse.pl

Bojkoty, Wojny...

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Pierre89
Posty: 306
Rejestracja: 06.07.2013, 01:10

Bojkoty, Wojny...

Post autor: Pierre89 » 26.09.2018, 19:37

Jako że nie ma takiego tematu a ostatnio wiele ekip ma takie problemy, postanowiłem że takowy temat może się przyjąć.

Na tę chwilę z tego co zauważyłem właśnie mała wojenka zaczęła się w Toruniu na Elanie. Ktoś wiecej może nt napisać?.



bez-napinki
Posty: 1577
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Bojkoty, Wojny...

Post autor: bez-napinki » 26.09.2018, 22:31

W Toruniu problem leży na linii zarząd - kibice - psy w kulisach okołomeczowych.
Żeby wejść na stadion! Psiarnia przed wejściem stoi ok. 5 do 10 metrów i spisuje! ludzi idących w stronę bram wejściowych stadionu (a raczej bramy, bo jest tylko jedna) i tak jest praktycznie co mecz albo przynajmniej tyle ile razy byłem w Toruniu - tyle zawsze psiarnia chciała mnie wylegitymować na co nie ma ku*** mojej zgody. Apogeum wkurwienia u Elanowców nastąpił chyba z chwilą obchodów 50-lecia, gdzie była bodajże jakaś gala i rozdawali medale (np. nie otrzymał takiego ŚP. Mucha / jego żona) - https://www.facebook.com/elanowcy/posts ... __tn__=K-R <== tu więcej o tej sytuacji. Oraz przy okazji meczu z Widzewem, ale generalnie bardziej szczegółowo to ktoś z Elany musiałby zobrazować.
Ewentualnie prześledzić fanpage Elany "elanowcy.pl - Elana Toruń", na bieżąco informują o sytuacji panującej na Elanie.
Pod stadionem oczywiście nie obyło się bez małych problemów (głownie ze względu na sporą ilość osób bez biletów). W związku z tym praktycznie od każdej strony stadionu zniecierpliwiona publika podejmowała mniejsze lub większe, bardziej lub mniej udane próby wjazdu z bramą, dzięki temu całkiem spora ilość osób wbiła się na stadion. Krótko przed rozpoczęciem spotkania od strony sektora C doszło do małego zamieszania ze służbami mundurowymi , którzy prowokacyjnie przez chwilę zaprzestali wpuszczania na obiekt, nie patrząc czy ktoś bilet ma czy też nie. W ruch poszło wszystko co pod ręką… ławki, butelki, stoliki a w odpowiedzi milicjanci użyli sporą ilość gazu (zawijając przy tym kilkanaście osób). Po chwili sytuacja się uspokoiła i akurat na murawę wychodzili piłkarze obu drużyn.
Kolejna sobota i mecz ligowy za nami. Tym razem rywalem była Pogoń Siedlce. Tego dnia na trybunach pustki i brak dopingu. Na płocie wywieszamy tylko transparent "Szanuj kibica swego bo nie będziesz mieć żadnego" i flagę Śp. Mucha.
Powyższy transparent oczywiście skierowany w stronę naszego prezesa a brak dopingu to nasze pierwsze ostrzeżenie mające na celu zobrazowanie sytuacji jak mogą wyglądać trybuny na Bema w przypadku gdy nadal nie będzie się szanować zdania najwierniejszych fanów drużyny.

Pierre89
Posty: 306
Rejestracja: 06.07.2013, 01:10

Re: Bojkoty, Wojny...

Post autor: Pierre89 » 27.09.2018, 02:07

Czy na meczu z Radomiakiem będzie prowadzony doping?.

bez-napinki
Posty: 1577
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Bojkoty, Wojny...

Post autor: bez-napinki » 27.09.2018, 21:02

UWAGA!!! WAŻNE!!!
Co ważne i istotne... WSZYSCY NAJWIERNIEJSI FANI ELANY TORUŃ... zbieramy się przed meczem na balkonach Tor - Toru i nie wchodzimy od razu na stadion! Dalsze decyzje odnośnie tego meczu zostaną przekazane na zbiórce krótko przed rozpoczęciem spotkania!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19Pankuronium82, banach3, BKL, Jabollo, jaro7246, Osaka i 508 gości