www.warhouse.pl

MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Heniek
Posty: 77
Rejestracja: 28.04.2007, 18:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Heniek » 12.11.2018, 15:11

Byłem, przeżyłem, będę miał co wspominać.

Frekwencja zdecydowanie godna 100 rocznicy odzyskania niepodległości. Prawdę mówiąc liczyłem na liczbę rzędu 200 tys., więc dodatkowe 50 tys. jeszcze bardziej poprawiło mi samopoczucie.

Frekwencja zatem cieszy, choć jest coś za coś - muszę przyznać, że w tym roku Marsz Niepodległości tak naprawdę niewiele miał z marszem wspólnego ;) Stałem ok. 50 metrów od ronda Dmowskiego (od strony Dworca Centralnego), a do ronda dotarłem grubo ponad półtorej godziny po rozpoczęciu Marszu. Potem było już lepiej, ale w sumie przejście na drugą stronę Wisły zajęło mi trzy i pół godziny (dla niezorientowanych: odległość ok. 2 kilometrów). A przecież i tak, gdy tylko było to możliwe, poruszałem się chodnikami, wyprzedzając główną kolumnę.

Atmosfera ogólnie rzecz biorąc zajebista, po minach otaczających mnie ludzi widziałem, iż zdają sobie sprawę, że uczestniczą w podniosłym wydarzeniu, które zdarza się raz na sto lat. Oczywiście było trochę najebanych patusów i kretynów, rzucających achtungi pod nogi, ale chyba i tak mniej, niż w zeszłych latach, pomimo zdecydowanie większej frekwencji.

Impreza udała się więc setnie i wydaje mi się, że każdy, oprócz lewaków, może uznać ją za swój sukces.

PiS może chwalić się frekwencyjnym rekordem (250 tys. ludzi, największe zabezpieczenie w historii warszawskiej policji), a jednocześnie spektakularność tego kulminacyjnego punktu obchodów przysłoniła niektóre wcześniejsze działania tej partii, które nie wyglądały zbyt poważnie (12 listopada, próba przejęcia marszu "na rympał"). Poza tym, PiS "policzył się" - w takim sensie, że wczorajsza manifestacja była kolejnym dowodem, że ludzie chcą czuć dumę z własnego państwa (o czym świadczy m. in także 120 tys. ludzi na wojskowej paradzie niepodległości w sierpniu), nie chcą się wstydzić swojego kraju i jego historii. To sygnał, że szeroko rozumiana polityka symboliczna tej partii, odwołująca się do dumy narodowej, rzeczywiście trafia dziś w Polsce na podatny grunt. Podobnie chyba jak retoryka zgody.

Narodowcy mogą być zadowoleni, bo frekwencja działa także na ich korzyść, a przy tym cała organizacja, zabezpieczenie marszu, przeciwdziałanie i duszenie w zarodku ewentualnych prowokacji, stały na naprawdę wysokim poziomie - co podkreślała również strona rządząca. Myślę, że rekordowa liczba uczestników to też ważny sygnał, że ludzie w Polsce nie boją się aż tak bardzo skrajnej prawicy, jak by to wynikało z przekazów w lewackich mediach. Bo nie oszukujmy się - wiele z tych osób, które były wczoraj w Warszawie, poszły w Marszu nie dlatego, że sympatyzują z narodowcami, albo głosują na PiS, ale po to, żeby po prostu uczcić wyjątkową rocznicę, bo zareagowali na zaproszenie prezydenta, albo dlatego, że idee patriotyczne są im w jakiś sposób bliskie. Jestem przekonany, że to właśnie oni zrobili frekwencję. A jeśli to prawda, to, jak się okazuje, obecność kilku skrajnych grupek oraz rytualne straszenie rasistami i faszystami, wcale im w tym nie przeszkodziły. Inna sprawa, że za rok nie będzie już magicznej liczby 100 i dlatego ich też już pewnie nie będzie na Marszu.

Wreszcie, wszyscy możemy być zadowoleni bo ten Marsz z pewnością przejdzie do historii i wydaje mi się, że ogólnie rzecz biorąc, obchody 100 rocznicy odzyskania niepodległości odbyły się godnie. Będzie do czego wracać po latach.



protektormalopolska
Posty: 342
Rejestracja: 08.10.2013, 13:53

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: protektormalopolska » 12.11.2018, 15:12

PW może bądź lepiej w opozycji do "króla Europy" który dowiedzial się że jego syn pracuje w Amber gold z gazety wyborczej ;)
ABG

Nurni F.
Posty: 182
Rejestracja: 08.05.2013, 07:57

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Nurni F. » 12.11.2018, 15:27

calan pisze:
12.11.2018, 12:47
Tegoroczny marsz udał się w 100%. To była bardzo dobra decyzja że stowarzyszenie dogadało się z rządem. Dzięki temu na marszu było 2,5-krotnie więcej ludzi. Lepiej jak idzie 250 tys ludzi niż 50tys. To chyba logiczne.
Moim zdaniem, jeśli trzymamy się liczby 250.000 uczestników, to max 50.000 z tego to byli ludzie, którzy dołączyli bo są "fanami" rządu. Reszta i tak na MN w stulecie niepodległości by przyszła. Ekipa klubów GP dobiła do marszu Prezydenta od ulicy Brackiej, więc w ogóle (przynajmniej początkowo) nie było ich w jednej grupie z MN.

Jasne, że frekwencję nieco podnieśli zwolennicy rządu, ale bez przesady.
Wartości to podstawa

Nurni F.
Posty: 182
Rejestracja: 08.05.2013, 07:57

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Nurni F. » 12.11.2018, 15:36

[link]

(sorry za post pod postem, ale nie da się edytować)
Wartości to podstawa

kivloff
Posty: 529
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: kivloff » 12.11.2018, 16:11

WSO pisze:
12.11.2018, 12:27
kivloff pisze:
12.11.2018, 12:15
wyto(J)ski pisze:
12.11.2018, 01:58
zdziwił mnie fakt że jak gwizdałem na Rondzie Dmowskiego po przemówieniu Dudy to większość się na mnie gapiła, jakbym był z KOD-u czy huk go wie.
A co takiego złego powiedział, że gwizdałeś?
Miał prawo gwizdać nawet z powodu tej kilkudniowej szopki co urządził z przydupasem premierem, ze chcieli przywłaszczyć uczestników na swój marsz.
Ja nie twierdzę, że nie miał prawa gwizdać. Po prostu jak się ktoś zachowuje dokładnie jak kodziarniane bydło, to nie ma się co dziwić, że ludzie wkoło patrzą się jak na kodziarniane bydło.

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Foxx » 12.11.2018, 16:12

Nurni F. pisze:
12.11.2018, 15:36
[link]
Dobrze, że sami siebie zauważyli. Byli tak wyrazistą grupą na MN, że w dotychczasowych relacjach, niezależnie od sympatii i antypatii - nikt ich nie zauważył :) (w opisanej przez nich samych wersji). Mowa była o jakichś 30 os. pogonionych przez ONR.

Tymczasem wpisując się tu tym razem chciałem zwrócić uwagę na pewien fakt, którego odnotowania nie zauważyłem, a oczekiwałem zwłaszcza ze strony narodowców. Otóż trzeba było 79 lat od pogrzebu, by 11.11. przy grobie Romana Dmowskiego honorową straż wystawiła kompania reprezentacyjna Wojska Polskiego.

Czyli ktoś o tym grobie pomyślał, ktoś przy nim był, a kogoś nie było... Pisząc w niedzielę rano, że jednym z elementów mojej oceny różnych wydarzeń tego dnia będzie to co w tym roku zastaniemy przy mogile Pana Romana nie spodziewałem się akurat takiego motywu. A mówi więcej, niż słowotok do kamer. Albo spod klawiatury.
A co tam w komentarzach na Onecie?

Sunrise
Posty: 25
Rejestracja: 19.04.2012, 21:39

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Sunrise » 12.11.2018, 16:13

Wczorajsza liczba była przekonkretna - 250 tys, a może i więcej - skoro onety, wp.pl czy milicja mówi, że było około, lub ponad 200 koła, a jednak te liczby przez nich zawsze były zaniżane, to nie zdziwiłaby mnie liczba w okolicach 300 tysięcy. Spodziewałem się dobrej liczby, ale we wczorajszym Marszu przerosła moje oczekiwania. Co do wypowiedzi gościa z poprzedniej strony, który gwizdał na Dudę - prawda jest taka, że jest on jaki jest, ale niewiele mu można zarzucić, jest najlepszym prezydentem od czasów transformacji, choć wiadomo, jakich miał poprzedników - szogun, kwacho, czy wałęsa - nawet nie ma co porównywać. Jest prezydentem z obecnej partii rządzącej, na którą ja osobiście nie głosowałem, ale dla Dudy ja mam szacunek. Nigdy nie skrompromitował Polski na arenie międzynarodowej, wydaje się chartyzmatycznym gościem, mającego na sercu dobro Ojczyzny - zaznaczam - wydaje się. Na minus petardy rzucane blisko ludzi. Więcej rac, mniej petard i byłoby elegancko. Na Rondzie Dmowskiego byłem dopiero ok godziny 17, czyli w momencie, gdzie niektórzy już byli pod narodowym a za mną były jeszcze tysiące ludzi. Morze Polskich flag, wyglądało to zajebiście

TKS!!
Posty: 30
Rejestracja: 19.09.2017, 18:36

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: TKS!! » 12.11.2018, 16:22

Dopiero ok. 19 końcówka marszu schodziła z mostu.

Co do gwizdów bardzo dobrze, że były bo PIS/PO to jedno zło. Próby przejęcia marszu itp. Teraz w mediach przekaz, że 250 tys. brało udział w marszu "rządowym".

Z tego co ludzie piszą na czole marszu PISu było tylko 5 tys.

VAL0
Posty: 281
Rejestracja: 17.11.2016, 12:29

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: VAL0 » 12.11.2018, 16:27

Widzieliśmy osoby w zielonych bluzach z kieszeniami. Później okazało się, że to policja kryminalna napisy strasznie nie widoczne kilku odpasło race w zielonych kominach. Nie specjalnie ktoś zwracał na nich uwagę, ale z pamiętnych lat byli widoczni. Sporo borowców w mieszanych w tłum tak samo wojska nie dziwię się w sumie.Dużo rodzin z dziećmi i to dobra prognoza na przyszłość.Moża czuć się dumnym, bo tak wielki marsz buduje na lata wielka polska pokazała siłę swoich patriotów.
Hej hej.

Tyfus88
Posty: 293
Rejestracja: 25.04.2018, 17:15

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Tyfus88 » 12.11.2018, 16:40

TKS!! pisze:
12.11.2018, 16:22
Dopiero ok. 19 końcówka marszu schodziła z mostu.

Co do gwizdów bardzo dobrze, że były bo PIS/PO to jedno zło. Próby przejęcia marszu itp. Teraz w mediach przekaz, że 250 tys. brało udział w marszu "rządowym".

Z tego co ludzie piszą na czole marszu PISu było tylko 5 tys.
Kluby Gazety Polskiej to kilkanaście tysięcy ludzi co wychodziło z jednej bocznej ulicy.

troll internetowy
Posty: 192
Rejestracja: 17.01.2017, 19:50

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: troll internetowy » 12.11.2018, 16:59

To było coś pięknego... Nie będę się rozpisywać, bo i tak takie wydarzenie trudno mi ująć w słowa, tym bardziej, że teraz dogorywam. Na marginesie przypominam, że -jak mój znajomy mówi- kiedy twierdzę, że nie będę się rozpisywać, to znaczy, że nie napiszę książki i serwer nie padnie. ;)

Już pełne pociągi od rana świadczą, że moje ciche obawy, iż frekwa nie będzie dobra, są przesadzone. Znaienny widok, że wysiadamy z pociągu relacji Wrocek -Biały. Ciuchcia zajeżdża na Centralny pełna, w dalszą drogę skład jedzie zupełnie pusty. Parę minut później zajeżdża pociąg z Wielkopolski, z którego odbieram kumpla z Poznania. Skład długi, że ledwie mieścił się na dworcu, cały nabity i sporo wiary Lecha. Widoczna była też Lechia Gdańsk, Legia i wiele innych. Nawet tzw. "Rodowici" z Włocławka. ;)
Tłumy na nowym Świecie, tłumy wokół stalinowskiego symbolu nauki i kultury. Już wiem, że jest dobrze.

Godz. 14. Liczba niesamowita. Wszyscy zaprezentowaliśmy się zacnie. Coś wspaniałego i jestem cholernie wdzięczny rodakom za przybycie. W takich chwilach człowiek nabiera przekonania, że jednak naród -powoli, bo powoli, budzi się z letargu. Nie wszystkich udało się znaleźć, z telefonami faktycznie był problem. Jeszcze na długo przed mostem dzwoni do nas żona kumpla i mówi, że czoło marszu wchodzi dopiero na most, a w mendiach szacują frekwę na ok. 200 000 głów. Już po powrocie dowiaduję się, że było aż 250 000.
Wracamy nieco wcześniej, nie czekamy na fajerwerki, chociaż każdy chciałby zostać dłużej i jeszcze coś golnąć po uroczystościach. Niestety nie wszyscy mają wolne 12-go. Rozjeżdżamy się, do Łodzi wracam stojąc ściśnięty, jak sardynka. Dopiero wysiadając na Łódź Widzew spotykam młodych braci po szalu. Już oczywiście napruci. Daję się namówić tylko na kilka kolejek, ale muszę wracać.

Jeszcze parę uwag, także tych krytycznych...
Achtungi. Było, k...a wyraźnie mówione, że z tego rezygnujemy. Jeśli chcemy brać udział w przedsięwzięciach, jak to wczorajsze, to starajmy się być odpowiedzialni, także za innych, bo ludzie tam przychodzą całymi rodzinami, z dziećmi, są też osoby starsze.
Druga sprawa: najebusy. Może i było ich mniej, ale jednak byli widoczni. Bo trudno nie zauważyć kogoś słaniającego się na nogach, pierdolącego jakieś smuty pod nosem, czy rzygającego przy płocie stadionu. Czy naprawdę nie można wytrzymać 3 godzin bez wody ognistej i jak już, to zacząć chlać dopiero po zakończeniu uroczystości??
O Pisuarach nie chce mi się pisać, szkoda słów, bo i tak wszyscy wiedzą. Tak się wstydzili swojego narodu, że musieli iść w pewnej odległości od nas, osobno. Przez to 20 minut później ruszyliśmy, a czekanie zaczęło już ludzi wnerwiać.
Brawa dla naszej straży MN, która szybko poradziła sobie z chamami przed mostem. Bo rozwijanie lewackiego transa przed nosem MN, na trasie MN, w dodatku nielegalnie, to zwykła chamówa jest. Cieszy mnie też, że ludzie nie dali się sprowokować lewakom. Tym bardziej, że i tak ich prowokacje spełzły na niczym, przy takiej liczbie nie mieli nawet szans, by być widoczni.

W górę serca! J..ć TVN!
Gdyby głupota miała skrzydła, to by pofrunęła.

troll internetowy
Posty: 192
Rejestracja: 17.01.2017, 19:50

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: troll internetowy » 12.11.2018, 17:32

Jeszcze dwie rzeczy, które mi się przypomniały....

W tłumie, tuż przed rozpoczęciem marszu wypatrujemy dwie podejrzane osoby, które śmierdzą na odgległość. Kilka minut rozkminki i pytam:
- A panowie dzisiaj w pracy, co?
Chwila ciszy i konsternacji, po czym pada mruczenie:
- A my nic, tak tu stoimy.
I drugi mu wtóruje:
- A co, chcesz zakończyć przedwcześnie święto?
Ten pierwszy odciąga kolegę i zmieszani odchodzą nieco dalej. Ale zostają.
Po powrocie w mediach wyczytałem, że tajniacy ABW byli rozstawiani w tłumie, by zdejmować tych, którzy wznoszą rasistowskie hasła lub bannery. Ok z tym rasizmem, mnie też to nie odpowiada, ale metody jak nic kojarzą się z tymi stosowanymi przez PO lub komunę. To tak na marginesie dla tych, którzy uważają PiS za "dobrą zmianę".

Druga sprawa, to narodowi bolszewicy z "Nowej Rassiji". Pytanie więc do falangistów: jak się czujecie, będąc wydymani przez zaproszonych przez was gości, którzy -wbrew wzajemnym ustaleniom- wczoraj podnoszą kwestię rozbioru Upainy przed ich ambasadą i wydają zupełnie inne oświadczenie od uzgodnionego z wami? Już w marszu szliśmy w pewnym momencie obok tych pajaców. Na szczęście ludzie olali ich ciepłym moczem.
Gdyby głupota miała skrzydła, to by pofrunęła.

EastWood_89
Posty: 52
Rejestracja: 21.06.2014, 15:57

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: EastWood_89 » 12.11.2018, 17:38

Chciałem się odnieść do achtungów. Kiedyś była taka akcja pt.: " Nie bądź łosiem, nie trąb". Trzeba rozkręcić nową akcję, taką, żeby ciskanie achtungami było postrzegane jak coś co wiąże się z obciachem, januszostwem maszerowania i ogólnym wieśniactwem. heh To chyba jedyne wyjście, żeby trafić do świadomości niektórych kolegów.

Wszyscy wytrzymali ciśnienie nawet, gdy kibice Lecha z Arką przechodzili obok sporej grupy Lechistów, pomimo pewnej krótkiej wymiany zdań pomiędzy grupami, zachowali się jak należy. Brawo !

Mam nadzieję, że pomimo tego, iż kolejna rocznica nie będzie okrągła, a okoliczności mogą nie koniecznie nastrajać, spotkamy się ponownie wszyscy wspólnie. Sława !

Hmiel
Posty: 241
Rejestracja: 10.10.2017, 19:21

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Hmiel » 12.11.2018, 17:54

Piekna liczba,hymnu i racowiska podczas odspiewania nie zapomne nigdy.Widok kozacki,rozpierala duma doslownie kazdego.Ja liczylem na jakies 150 tysiecy,bylo raz tyle.Czego chciec wiecej?Z calego swiata plyna gratulacje i kazdy oprocz lewackich szczurow jest pod ogromnym wrazeniem Polskiego patriotyzmu.
Jakze smieszne sie wydaje pierdolenie tych lewackich c**** ktorzy juz w swojej bezsilnosci nie wiedza do czego sie dojebac.Bylo pieknie to temat przewodni race i spalona flaga ue i cytowanie jakis lewackich szmatlawcow ze swiata ktorzy pisza o ponad 200 tys nacjonalistow.
Podtrzymam tu na duchu kazdego ktory zbladzil

pilsko
Posty: 36
Rejestracja: 28.09.2010, 13:53

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: pilsko » 12.11.2018, 17:57

Pis to nie jest żadna prawica.
Pis przyjmuje więcej imigrantów niż po. Za uszami ma sporo brudów.
Z utęsknieniem czekam na prawicową partie przy władzy, a chociażby w parlamencie.

muszynianka2
Posty: 37
Rejestracja: 11.04.2018, 13:55

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: muszynianka2 » 12.11.2018, 18:34

lobik pisze:
12.11.2018, 14:14
muszynianka2 pisze:
12.11.2018, 13:49
nie no kibice zakochani w Dudzie, brawo chuligany - pisiory szczają wam na ryj a wy mówicie że deszcz pada
Jeżeli pisiory szczają Nam do ryja, to co robiła z nami twoja Platforma? Zapomniałeś debilu ilu kiboli "pierdziało" za nic, bo nie podobaliśmy się tuSSkowi. Jak przed Euro2012, za byle co wyłapywało się "pajdę". Widać, że w d**** byłeś i gówno widziałeś.
rób dalej lachę partii politycznej, przecież im chodzi o Twoje dobro nie o władzę, kasę i stołki


kumaczu z d***, 2 zl zarobione co trollu
jesteś kochana
jesteś znakomita
chłopa masz gita

domin 1982
Posty: 350
Rejestracja: 01.11.2015, 10:16

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: domin 1982 » 12.11.2018, 19:16

był piękny Marsz. Wasze ujadanie się jest na ręke lewicowym mediom. Wnioski wyciągnijcie sami o ile potraficie...

Mikołajek
Posty: 85
Rejestracja: 23.01.2017, 16:03

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Mikołajek » 12.11.2018, 19:35

Falubazu Zielona Góra - 70 osób z flagą.
Obrazek
KS Stal 1947 Gorzów

patol102
Posty: 30
Rejestracja: 13.03.2018, 06:47

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: patol102 » 12.11.2018, 20:01

Taka mała prośba...olejcie jakiekolwiek rozmowy z pisiorami za rok..
Przerobili wszystko na swoją modłę....wielki marsz prezydencki qrwa ich mać.

muszynianka2
Posty: 37
Rejestracja: 11.04.2018, 13:55

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: muszynianka2 » 12.11.2018, 21:14

Jeden_Z_Wielu pisze:
12.11.2018, 21:01
Ale zrobił się zrobił ostatnio wysyp nowych użytkowników z 2018 roku anty PIS :) Ale do rzeczy...

Jeszcze co poniektórzy zatęsknią z PISem i Dudą jak wróci PO z Tuskiem na czele. Nawet nie wyjdziecie z ronda Dmowskiego, bo Trzaskowski rozwiąże Marsz, premier Schetyna wyśle psy do pacyfikacji z armatkami i bronią. Za byle gówno dostaniecie po głowie i d****, a na dodatek skończycie z zarzutami w celi... Jak w ogóle oczywiście dojedziecie na ten Marsz, bo psy w całej Polsce będą Was zatrzymywać i kontrolować tak żebyście sobie odpuścili :)

Co do stadionów jak wróci król Europy to wróci temat zastępczy kibice... Myślice, że zapomniał o "Donald matole"? Nie bądźcie naiwni... Przy pierwszym gorszym momencie dla rządu wiedzie temat zastępczy kibice i w nas uderzą. Zaczną walkę z kibolami, żeby poprawić słupki sondażowe, bo większość społeczeństwa za nami nie przepada ;) Schetyna przygotuje następne Widelce i inne prowokacje i tak historia zatoczy koło...

Chcecie powtórki z rozrywki? Bo ja nie, dlatego z dwojga złego wolę PIS.

Już nie wspominając o tęczowej polityce i zgadzaniu się na wszystko co powie UE, ale na to musiałbym poświęcić osobny wpis.
p********* koleżko jakby u nas był system 2 partyjny jak w USA... Są inne opcje na które można zagłosować zamiast wspierać te dwie firmy, bo to są już firmy a nie partie polityczne.
jesteś kochana
jesteś znakomita
chłopa masz gita

protektormalopolska
Posty: 342
Rejestracja: 08.10.2013, 13:53

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: protektormalopolska » 12.11.2018, 21:19

TuSSk juz sie szykuje do wyborow prezydenckich... :)
ABG

PNDK95
Posty: 16
Rejestracja: 12.10.2017, 20:41

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: PNDK95 » 12.11.2018, 21:44

Oregano pisze:
12.11.2018, 17:37
Jestem dumny z nas wszystkich i pełen podziwu wobec środowisk kibicowskich, które tego dnia zachowywały się dobrze względem siebie (dla przykładu: Jeden Legionista krzyczał Legia, drugi odkrzyknal Lechia Gdansk, na co koleś z Legii: I dobrze! Dziś jesteśmy bez podziałów, wszyscy razem. I nie był to bynajmniej wasaty janusz, ani jeden, ani drugi, szacun!)
Ja akurat byłem świadkiem jak kolega z Legii nie potrafił odstawić na bok animozji klubowych... Ale cieszy fakt ze większość nie ma z tym problemu żeby iść razem ramie w ramie w tak ważnym dniu.

Jarcar
Posty: 143
Rejestracja: 23.01.2011, 12:09

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Jarcar » 12.11.2018, 21:48

Jeden_Z_Wielu pisze:
12.11.2018, 21:37
s
Dodam od siebie, ze raczej kukiza w przyszłym roku nie będzie. Sam się posypał, partia też, pewnie skończy jak ruch palikota, czyli posłowie zostaną wchłonięci przez jedną z większych partii w tym wypadku pis.
Łódzki Klub Sportowy jedynym słusznym wyborem,
nigdy nie zejdę na złą stronę.

Vin Diesel
Posty: 246
Rejestracja: 12.09.2012, 14:18

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Vin Diesel » 12.11.2018, 23:46

protektormalopolska pisze:
12.11.2018, 21:19
TuSSk juz sie szykuje do wyborow prezydenckich... :)
chyba w niemczech ;-)

LegionKing
Posty: 279
Rejestracja: 04.05.2015, 15:48

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: LegionKing » 13.11.2018, 00:49

Jeden_Z_Wielu pisze:
12.11.2018, 21:01
Ale zrobił się zrobił ostatnio wysyp nowych użytkowników z 2018 roku anty PIS :) Ale do rzeczy...

Jeszcze co poniektórzy zatęsknią z PISem i Dudą jak wróci PO z Tuskiem na czele. Nawet nie wyjdziecie z ronda Dmowskiego, bo Trzaskowski rozwiąże Marsz, premier Schetyna wyśle psy do pacyfikacji z armatkami i bronią. Za byle gówno dostaniecie po głowie i d****, a na dodatek skończycie z zarzutami w celi... Jak w ogóle oczywiście dojedziecie na ten Marsz, bo psy w całej Polsce będą Was zatrzymywać i kontrolować tak żebyście sobie odpuścili :)

Co do stadionów jak wróci król Europy to wróci temat zastępczy kibice... Myślice, że zapomniał o "Donald matole"? Nie bądźcie naiwni... Przy pierwszym gorszym momencie dla rządu wiedzie temat zastępczy kibice i w nas uderzą. Zaczną walkę z kibolami, żeby poprawić słupki sondażowe, bo większość społeczeństwa za nami nie przepada ;) Schetyna przygotuje następne Widelce i inne prowokacje i tak historia zatoczy koło...

Chcecie powtórki z rozrywki? Bo ja nie, dlatego z dwojga złego wolę PIS.

Już nie wspominając o tęczowej polityce i zgadzaniu się na wszystko co powie UE, ale na to musiałbym poświęcić osobny wpis.
Idź do sklepu i zobacz po ile wszystko poszło do góry, chyba że jesteś ślepy, paliwo już kosztuje 5.20 a w swoich obiecankach karakan mówił że powyżej 5 zł za litr za ich rządów nie będzie kosztowało nigdy, zobacz co zrobili z firmami ile pouciekało za granice z działalnością za ich wymysły z vatem jakieś chore konta vatowskie gdzie nie możesz ruszyć pieniędzy którego kradną najwiecej, kontrole skarbowe od górnie powiedziane mają u biedniejszych przedsiębiorców szukać haka a wszystko w imię pierdolonego 500 plus a i jeszcze czeka nas podwyżka prądu 97% bo nie zrobili nic z emisja CO2 tak samo jak peło, to ta sama banda która po prostu jest ciemnogrodem dając Rydzykowi 20 melonów.

Slavia_ZSC
Posty: 278
Rejestracja: 08.03.2011, 07:59

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Slavia_ZSC » 13.11.2018, 00:50

Mi achtungi nie przeszkadzają, wręcz tworzą klimat, tylko że ja jestem wychowany na stadionach. Rozumiem argumenty o nie rzucaniu ich pod nogi, szczególnie gdy blisko są osoby starsze i małe dzieci, sam je podnoszę. Te najmocniejsze, ewidentnie powinny być odpalane gdzieś z boku, ale tam przeważnie jest policja :/. Wszystko jest dla ludzi. W okół mnie nie zauważyłem jakiś minusów z tym związanych, wręcz odwrotnie, może znalazłem się w takiej części marszu, z ludźmi myślącymi.
Boli mnie, gdy wyrzucam dodatki z gAZETY, widząc oczami myśli padające lasy. „Dom” wyrzucam – dąb pada. „Turystykę” – lipa. „Komunikaty” – świerki jak zimowe kwiaty. „Auto-moto” – jak maszty upadają sosny. „Supermarket” – to modrzew, klon – „Nieruchomości”. „Mój Komputer” – i buk się korzeniem nakrywa. A z każdym precz dodatkiem ich żywicą krwawię.

"NOCNA ZMIANA", "OSZOŁOM"

KurCzakey
Posty: 72
Rejestracja: 02.05.2017, 17:11

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: KurCzakey » 13.11.2018, 01:12

Chodza sluchy że w anglii Śląsk & Ruch atakuja Gks katowice na powrocie z polski?

Tam_1947
Posty: 266
Rejestracja: 01.03.2007, 09:29

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Tam_1947 » 13.11.2018, 01:20

Siema, na marszu pokazali się folksdojcze z autonomicznych nacjonalistów? Dzięki za informacje, pozdrawiam.
Obrazek

htsk4
Posty: 357
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: htsk4 » 13.11.2018, 06:35

Legionking napisałeś takie głupoty, że aż mi się nie chce tego prostować. Głosowałeś na trzaskowskiego(celowo z małej), który na bank w przyszłym roku będzie robił problemy z Marszem, jak Hajka w tym roku?Każdy, kto pisze cokolwiek dobrego o PO powinien być stąd wywalany.
Good Night Left Side

Azow
Posty: 101
Rejestracja: 05.05.2016, 14:13

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Azow » 13.11.2018, 08:09

To może lepiej od razu zmienić nazwę strony na kibice.pis zamiast kibice.net?
Ave Legia !

Mareczek86
Posty: 317
Rejestracja: 08.05.2017, 10:45

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Mareczek86 » 13.11.2018, 08:14

Zamiast sie cieszyć, że godnie pomaszerowaliśmy i uczcilśmy święto to jedna jak i druga strona płacze i się wychwala czyj to był marsz.
Nie mam nic do chłopaków z MW, ale chyba za bardzo obrośli w piórka. Kłócenie się między sobą i napierdalanka na wszystkich i o wszystkim sprowadza się do tego, że żadna prawicowa partia nie osiągnie 5% w wyborach. Może się to wam nie spodoba, ale spora część uczęstników nie ma nic wspólnego z MW i rzucanie przyśpiewek ku chwale MW w takiej ilości było wg. mnie przesadzone. To był marsz patriotów, czas na patriotyczne piosenki, budowanie dobrego wizerunku. Ja osobiście nie słyszałem by ktoś przez szczekaczke zarzucił jakąś patriotyczna piosenke, a zamiast tego był polityczny szmelc. Cieszmy się, że jest moda na patriotyzm, że ludzie widzą jak nami zagranica i media manipulują i spróbujmy zbudować siłę, która chociaż wejdzie do sejmu. Potencjał jest ogromny, ale zostanie pewnie zaprzepaszczony. Jeśli chcemy mieć prawicową siłę w sejmie to pewne środowiska muszą spuścić z tonu w swojej narracji.
To oja opinia i tak samo uważam, że pis i po to jedno zło.

sircharles
Posty: 314
Rejestracja: 24.01.2012, 08:36

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: sircharles » 13.11.2018, 08:19

LegionKing pisze:
13.11.2018, 00:49
i jeszcze czeka nas podwyżka prądu 97% bo nie zrobili nic z emisja CO2 tak samo jak peło
Pomyliłeś fora. Musisz się udać do Razem/Zielonych czy innych pseudoekologow. r******** cały przemysł, na Slasku pozamykali co się uda i dalej emisja CO2. USA/Chiny/Indie w piździe limity maja a tu będzie jebana Unia ludzi tresować podwyżkami.

sircharles
Posty: 314
Rejestracja: 24.01.2012, 08:36

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: sircharles » 13.11.2018, 09:02


berserkergang
Posty: 91
Rejestracja: 17.11.2016, 13:44

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: berserkergang » 13.11.2018, 10:19

Marsz będzie zapamiętany na długie lata.
Wiadomo, że nie da się całkowicie pozbyć meneli, ale pod nogami więcej było butelek i rozbitego szkła niż petôw. To jest chore.
Czarny Blok w tym roku chyba mniej liczny?
Szacunek dla wszystkich, serce rośnie, NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA!

WF.
Posty: 465
Rejestracja: 06.09.2014, 18:11

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: WF. » 13.11.2018, 11:18

berserkergang pisze:
13.11.2018, 10:19
Marsz będzie zapamiętany na długie lata.
Wiadomo, że nie da się całkowicie pozbyć meneli, ale pod nogami więcej było butelek i rozbitego szkła niż petôw. To jest chore.
Czarny Blok w tym roku chyba mniej liczny?
Szacunek dla wszystkich, serce rośnie, NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA!
A to ten Czarny Blok dotarł w ogóle jakąś zorganizowaną grupą?

Hutnik220
Posty: 42
Rejestracja: 03.04.2012, 14:19

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Hutnik220 » 13.11.2018, 11:21

Slask Wroclaw pomimo ze jest mi bardzo daleko do Was to pokazaliscie sie zajebiscie na Marszu w swoim miescie. Zycze kazdej kibicowskiej bandzie tylu narodowych zajawiencow. Bylem I widzialem.
Pozdrawiam

LegionKing
Posty: 279
Rejestracja: 04.05.2015, 15:48

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: LegionKing » 13.11.2018, 11:24

htsk4 pisze:
13.11.2018, 06:35
Legionking napisałeś takie głupoty, że aż mi się nie chce tego prostować. Głosowałeś na trzaskowskiego(celowo z małej), który na bank w przyszłym roku będzie robił problemy z Marszem, jak Hajka w tym roku?Każdy, kto pisze cokolwiek dobrego o PO powinien być stąd wywalany.
Naucz się czytać ze zrozumieniem, napisałem że to ta sama banda i nie głosowałem na trzaskowskiego, a na marszu wygraliśmy My prawdziwi Polacy a nie politycy pisu

Lucjan80
Posty: 171
Rejestracja: 07.05.2018, 11:22

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: Lucjan80 » 13.11.2018, 11:30

Ręce opadają
PiS jak na polskie warunki zrobił niemal wszystko by był to marsz patriotów i nic tego nie zmieni
Winnicki i reszta jak tu ktoś słusznie zauważył obrośli w piórka za bardzo chyba zapomnieli ze jak by nie patrzeć gdyby nie stronacrzadowa to z ronda marsz niepodległości wcale by nie wyszedł a na pewno nie w normalny sposób
Bitwa z psami była by ostra a media w trybie natychmiastowym zrobiły by taka propagandę ze raki winnicki zrównany został by z hitlerem .
Marsz zakończył by się wielka klapa albo zadyma jak w 2010 albo i większa i co ?
Byłby to sukces na miarę stulecia niepodległości ?
Oni chcą wierzyć ze te 245 tys przyszło dla nich na ich marsz
Nie ludzie czuja oddolna inicjatywę ale nie przyszło tam dla żadnej partii czy organizacji
A prawica powinna się cieszyć ze rząd jedt dla nich przychylny i taka jest prawda

WF.
Posty: 465
Rejestracja: 06.09.2014, 18:11

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: WF. » 13.11.2018, 11:38

LegionKing pisze:
13.11.2018, 11:24
htsk4 pisze:
13.11.2018, 06:35
Legionking napisałeś takie głupoty, że aż mi się nie chce tego prostować. Głosowałeś na trzaskowskiego(celowo z małej), który na bank w przyszłym roku będzie robił problemy z Marszem, jak Hajka w tym roku?Każdy, kto pisze cokolwiek dobrego o PO powinien być stąd wywalany.
Naucz się czytać ze zrozumieniem, napisałem że to ta sama banda i nie głosowałem na trzaskowskiego, a na marszu wygraliśmy My prawdziwi Polacy a nie politycy pisu
Politycy PIS to nie Polacy?!
ku*** idźcie Wy w tą politykę i pokażcie jak się powinno zarządzać, żeby wszyscy byli zadowoleni... Od dziesiątek lat rządziły nami komuchy, teraz te Pisiory wygrały, chcieli dekomuniazcji itd. ale też są źli... To kto jest ku*** dobry? Jaka jest inna tak dobrze rozwinięta partia, która jest na pewno bliżej prawej niż lewj strony !? Wam zawsze będzie źle. Czasami mam wrażenie, że ten PIS jest bardziej j***** przez społeczeństwo niż te k**** z PO. A nawet jak się komuś nie podobają ich działania to chyba porównywanie ich do PO jest "lekką" przesadą? Niektórym tyle lat wpajano w mediach, że Kaczyńscy to wariaci, że już chyba nic nie jest w stanie przekonać tych ludzi, że wariatami nie są. Śp. Lech Kaczyński to był polityk przez wielkie P. i próżno szukać na dzisiejszej scenie politycznej kogoś kto mógłby się z nim równać.

domin 1982
Posty: 350
Rejestracja: 01.11.2015, 10:16

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOSCI 2018!

Post autor: domin 1982 » 13.11.2018, 11:40

sircharles pisze:
13.11.2018, 09:02
pyta.pl relacja z marszu...

https://www.youtube.com/watch?v=oJ3sHmWHwSo
Nawet nie wiedziałem że oni mieli w tym roku swój marsz :D Ilu ich tam szło? 200? Swoja drogą niezłą bekę z nich zrobił Pyta.pl

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: kivloff, markusGieKSa, zbeer91, ślusarz i 271 gości