Komentarze - 24-27 sierpnia

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
neutralnyoldboj
Posty: 33
Rejestracja: 17.01.2018, 21:45

Re: Komentarze - 24-27 sierpnia

Post autor: neutralnyoldboj » 30.08.2018, 11:26

Ja akurat należałem do tych sceptycznych do tamtego układu z Ruchem, a co do czasów bardziej nowożytnych to się nie wypowiem bo nie udzielam się już ładnych parę lat.

P.S. Podawanie ksywek na otwartym forum to czyste frajerstwo także kończę rozmowę z tobą bo jesteś zwykłą pałą.



Kato_wice
Posty: 197
Rejestracja: 04.04.2016, 13:05

Re: Komentarze - 24-27 sierpnia

Post autor: Kato_wice » 30.08.2018, 11:34

Frajerstwo to jest być PRZERZUTEM! Dla frajerów nie ma pobłażania. Siwiec to przerzut !

neutralnyoldboj
Posty: 33
Rejestracja: 17.01.2018, 21:45

Re: Komentarze - 24-27 sierpnia

Post autor: neutralnyoldboj » 30.08.2018, 11:38

Mimo wszystko ja bym psom nie ułatwiał pracy nawet jak ktoś się przerzucił. EOT

MBh07
Posty: 42
Rejestracja: 24.07.2011, 14:34

Re: Komentarze - 24-27 sierpnia

Post autor: MBh07 » 30.08.2018, 12:47

Kato_wice pisze:
30.08.2018, 09:06
Boni8 pisze:
29.08.2018, 23:38
Nie chcę już wzniecać napinki w tym temacie, ale oczy przecieram ze zdziwienia i nie wierzę. Czy GKS Jastrzębie wrzuca "oświadczenie", w którym prostuje swoje poprzednie "oświadczenie"?! Ja pierdolę, myślałem, że jeśli chodzi o "oświadczenia" to Wisły już nikt nie przebije. Jednak się udało. Świat kibicowski zwariował...
Jastrzebie to ekipa która grając w niższych ligach kibicowsko była mało aktywna, zrobili układ z niebieskim południem, pan S. który był za to odpowiedzialny zmienił barwy na niebieskie , chorzowscy oczywiście go przyjęli.Układ padł Jastrzębie awansowało i pojawili się nowi "chuligani" i kozaczenie, układ z kurczakaki ktorzy nie jeżdża na wyjazdy glupio się tlumacząc a prawda jest taka że poprostu są obsrani bo byli by j***** od Szczecina po Sośnicę w Gliwicach.Teraz wytłumaczyli wszystkim ich Polskość ale cos nie pykło i musileli jednak sprostować oświadczenie goniąc z fb 😂 typa który to pisał.Kabarecie trwaj !
Byliśmy mało aktywni powiadasz? Parę dobrych walk stoczylismy że Śląskiem, Radomiakiem, Polonia B. I innymi ekipami. Teraz Ty mi powiedz jacy Wy jesteście aktywni sami? Mieliście w ten weekend okazję wykazać się sami mielismy umowione miejsce byliśmy na telefonach. To przekalkulowaliscie i woleliscie zajebac GPS pod samochód chłopaka z FC a jak dojeżdżamy do umownego miejsca w telefonie echo cisza i spokój. O kozaczeniu powiadasz to od was "goru" pisze smsa o tresci "j**** WAS" jak już dojeżdżamy do Jastrzębia. Pozdrawiam.

AntyTvn
Posty: 96
Rejestracja: 15.12.2017, 11:57

Re: Komentarze - 24-27 sierpnia

Post autor: AntyTvn » 30.08.2018, 22:00

Wisła jedzie do Wrocławia ??

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Komentarze - 24-27 sierpnia

Post autor: szwadron97 » 30.08.2018, 22:04

neutralnyoldboj pisze:
30.08.2018, 11:38
Mimo wszystko ja bym psom nie ułatwiał pracy nawet jak ktoś się przerzucił. EOT
Przerzut to jest to samo ścierwo co konfident wg mnie jeszcze gorsze więc o co płaczesz?

troll internetowy
Posty: 192
Rejestracja: 17.01.2017, 19:50

Re: Komentarze - 24-27 sierpnia

Post autor: troll internetowy » 30.08.2018, 22:27

szwadron97 pisze:
30.08.2018, 22:04
neutralnyoldboj pisze:
30.08.2018, 11:38
Mimo wszystko ja bym psom nie ułatwiał pracy nawet jak ktoś się przerzucił. EOT
Przerzut to jest to samo ścierwo co konfident wg mnie jeszcze gorsze więc o co płaczesz?
Ścierwo to ścierwo. Ale jakby nie patrzeć, neutralnyoldboj, ma rację. Po jaki ch... rzucać ksywami na publicznym forum, nawet jeśli to przerzut. Przerzuty też mają informacje, uważasz, że jak psy takiego przycisną, to nie wycisną niczego? Używaj czasem głowy.
Gdyby głupota miała skrzydła, to by pofrunęła.

puste miasto
Posty: 83
Rejestracja: 03.02.2018, 21:02

Re: Komentarze - 24-27 sierpnia

Post autor: puste miasto » 30.08.2018, 22:44

MBh07 pisze:
30.08.2018, 12:47
Kato_wice pisze:
30.08.2018, 09:06
Boni8 pisze:
29.08.2018, 23:38
Nie chcę już wzniecać napinki w tym temacie, ale oczy przecieram ze zdziwienia i nie wierzę. Czy GKS Jastrzębie wrzuca "oświadczenie", w którym prostuje swoje poprzednie "oświadczenie"?! Ja pierdolę, myślałem, że jeśli chodzi o "oświadczenia" to Wisły już nikt nie przebije. Jednak się udało. Świat kibicowski zwariował...
Jastrzebie to ekipa która grając w niższych ligach kibicowsko była mało aktywna, zrobili układ z niebieskim południem, pan S. który był za to odpowiedzialny zmienił barwy na niebieskie , chorzowscy oczywiście go przyjęli.Układ padł Jastrzębie awansowało i pojawili się nowi "chuligani" i kozaczenie, układ z kurczakaki ktorzy nie jeżdża na wyjazdy glupio się tlumacząc a prawda jest taka że poprostu są obsrani bo byli by j***** od Szczecina po Sośnicę w Gliwicach.Teraz wytłumaczyli wszystkim ich Polskość ale cos nie pykło i musileli jednak sprostować oświadczenie goniąc z fb 😂 typa który to pisał.Kabarecie trwaj !
Byliśmy mało aktywni powiadasz? Parę dobrych walk stoczylismy że Śląskiem, Radomiakiem, Polonia B. I innymi ekipami. Teraz Ty mi powiedz jacy Wy jesteście aktywni sami? Mieliście w ten weekend okazję wykazać się sami mielismy umowione miejsce byliśmy na telefonach. To przekalkulowaliscie i woleliscie zajebac GPS pod samochód chłopaka z FC a jak dojeżdżamy do umownego miejsca w telefonie echo cisza i spokój. O kozaczeniu powiadasz to od was "goru" pisze smsa o tresci "j**** WAS" jak już dojeżdżamy do Jastrzębia. Pozdrawiam.
Torcida nie mogla przyjechac to ROW sie zesral. Który to juz raz...

Kato_wice
Posty: 197
Rejestracja: 04.04.2016, 13:05

Re: Komentarze - 24-27 sierpnia

Post autor: Kato_wice » 31.08.2018, 05:49

puste miasto pisze:
30.08.2018, 22:44
MBh07 pisze:
30.08.2018, 12:47
Kato_wice pisze:
30.08.2018, 09:06

Jastrzebie to ekipa która grając w niższych ligach kibicowsko była mało aktywna, zrobili układ z niebieskim południem, pan S. który był za to odpowiedzialny zmienił barwy na niebieskie , chorzowscy oczywiście go przyjęli.Układ padł Jastrzębie awansowało i pojawili się nowi "chuligani" i kozaczenie, układ z kurczakaki ktorzy nie jeżdża na wyjazdy glupio się tlumacząc a prawda jest taka że poprostu są obsrani bo byli by j***** od Szczecina po Sośnicę w Gliwicach.Teraz wytłumaczyli wszystkim ich Polskość ale cos nie pykło i musileli jednak sprostować oświadczenie goniąc z fb 😂 typa który to pisał.Kabarecie trwaj !
Byliśmy mało aktywni powiadasz? Parę dobrych walk stoczylismy że Śląskiem, Radomiakiem, Polonia B. I innymi ekipami. Teraz Ty mi powiedz jacy Wy jesteście aktywni sami? Mieliście w ten weekend okazję wykazać się sami mielismy umowione miejsce byliśmy na telefonach. To przekalkulowaliscie i woleliscie zajebac GPS pod samochód chłopaka z FC a jak dojeżdżamy do umownego miejsca w telefonie echo cisza i spokój. O kozaczeniu powiadasz to od was "goru" pisze smsa o tresci "j**** WAS" jak już dojeżdżamy do Jastrzębia. Pozdrawiam.
Torcida nie mogla przyjechac to ROW sie zesral. Który to juz raz...
Internet swoje ulica swoje.Wczoraj mieliście przykład.Nic nie znaczycie.

Psiak
Posty: 299
Rejestracja: 03.03.2013, 14:45

Re: Komentarze - 24-27 sierpnia

Post autor: Psiak » 31.08.2018, 11:46

w miare obiektywny pisze:
28.08.2018, 17:44
Psiak pisze:
25.08.2018, 23:15
w miare obiektywny pisze:
25.08.2018, 21:04
Wisła skacze śpiewając "Górnik, Gieksa i policja hej hej". Zalatuje to niezłą hipokryzją, biorąc pod uwagę, że niedawno jakaś menda z PF się rozpruła ..

Nie wspominając o byciu milicyjnym klubem ...
A wiesz o tym, że w czasach bycia "milicyjnym" klubem na stadionie Białej Gwiazdy praktycznie co mecz rozlegalo się gromkie "Mo gestapo", " Mundur niebieski..." " Milicjanci to palanci" itd., a średnio co drugi mecz dochodziło do różnorakich zawodów sportowych pomiędzy kibolami i milicjantami, w których czasami udawało nam się zająć 1 miejsce? Odpowiedz, wiesz o tym?! Jeśli tak, to co Ty na to, "w miarę obiektywny"?
Odniosłeś się do najmniej istotnej części mojej wypowiedzi. "Wisła, Ruch i policja", bo ktoś z Ruchu się rozjebał - tak czy nie ?
Jest to dla mnie nieistotna część Twojej wypowiedzi.

A tak na marginesie, za kim jesteś?
"Jak mnie słyszysz?
Ja Wisła, Ja Wisła!"

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Andrzej Kolikowski i 142 gości