Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: nrth » 12.01.2019, 19:10

Obrazek
za kim jestes?



witlipecki
Posty: 2
Rejestracja: 19.08.2017, 22:39

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: witlipecki » 12.01.2019, 22:38

sir. pisze:
12.01.2019, 17:09
im więcej dobrych wieści dla Wisły tym więcej ujadają te pizdy, taka ich dola.w przyszłym tygodniu grajki będą spłacone licencja wróci, na przyszły sezon nie będzie problemu, a te k**** niech plują jadem niech się zesrają ze złości ;)
Z tym przyszłym sezonem to może być różnie. Stanowskie, Bogusie i cała reszta zaangażowanych w ratowanie nie chce Was już zbytnio widzieć w projekcie pod tytułem Wisła Kraków. Stąd te apele o rozwiązanie SKWK itd. Pytanie na ile im uda się tego dokonać. Ciśnienie jest spore dlatego podziały i "marginalizacja kumatych" całkiem możliwa.

bez-napinki
Posty: 1570
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: bez-napinki » 13.01.2019, 00:52

A kim jest ku*** stanowski?

fc internet
Posty: 79
Rejestracja: 23.05.2014, 10:18

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: fc internet » 13.01.2019, 05:26

stanowski to największy przyjaciel rzeki, dopóki Boguś mu każe, ale to ubekom nie przeszkadza, nawet jeśli to komuch czy jakaś ku*** z TVN czy innego medialnego ścierwa typu weszło, tych śmieci nie obchodzi pochodzenie i fakty, tylko propaganda, więc póki kibicujesz tej ubeckiej kurwie to jesteś jednym z nich

fc internet
Posty: 79
Rejestracja: 23.05.2014, 10:18

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: fc internet » 13.01.2019, 05:47

a tak na marginesie to czym przygłup wyżej nazywa dobrymi wieściami dla gtsu? Bo ja o niczym nie słyszałem oprócz jałmużny błaszczykowskiego, a jak myślicie, że daleko zajdziecie z juniorami, którzy chcą szybkiej kariery i z 40letnimi drewnami typu obrożek, wasilewski i błaszczykowski to tylko powodzenia wam życzyć haha, nie ma to jak liczyć na łaskę jakichś odpadów, które są w stanie gać za darmo, bo nawet w bklasie by nie chcieli emerytów, którzy nie są w stanie przebiec wzdłuż boiska bez zawału


to są dobre wieści, ale bynajmniej nie dla milicyjnej k****

maszerujlubgin
Posty: 82
Rejestracja: 04.02.2018, 15:19

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: maszerujlubgin » 13.01.2019, 06:46

Oj zydowski kmiotku , pewnych spraw nie jestes w stanie ogarnac . Tym drewnom i juniorom jak to ty nazywasz jak widac zalezy . Za wami to by sie pies z kulawa noga nawet nie obejrzal . Roznica skali mocium panie . Zreszta czekajcie i dalej obgryzajcie pazury ze Wisla upadnie .

WISŁA NOWA HUTA
Posty: 50
Rejestracja: 02.05.2013, 20:17

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: WISŁA NOWA HUTA » 13.01.2019, 07:26

Chłopek zwariował bo okazuje się ,że kompleksiarze już walili sobie konie ,że Wielka Wisła upada a tu kupa , świat się mu zawalił. Nawet nie wiesz jakiego debila z siebie robisz pisząc "obrożek", czy śmiejąc się z Kuby. Jak tam pogonienie tabisza? Wy to dopiero jesteście pizdami, Filipiak się z tabiszem z was śmieje a wy smigacie na mecze i boicie się zaprotestować bo w waszej sytuacji nawet by nikt nie pierdnął ,żeby ratować ten kompleksiarski klub .

użytkownik1906
Posty: 150
Rejestracja: 26.12.2012, 22:15

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: użytkownik1906 » 13.01.2019, 10:40

fc internet pisze:
13.01.2019, 05:47
a tak na marginesie to czym przygłup wyżej nazywa dobrymi wieściami dla gtsu? Bo ja o niczym nie słyszałem oprócz jałmużny błaszczykowskiego, a jak myślicie, że daleko zajdziecie z juniorami, którzy chcą szybkiej kariery i z 40letnimi drewnami typu obrożek, wasilewski i błaszczykowski to tylko powodzenia wam życzyć haha, nie ma to jak liczyć na łaskę jakichś odpadów, które są w stanie gać za darmo, bo nawet w bklasie by nie chcieli emerytów, którzy nie są w stanie przebiec wzdłuż boiska bez zawału

to są dobre wieści, ale bynajmniej nie dla milicyjnej k****
Od tych odpadów znów w dupe na derbach dostaniecie ty pizdo płacząca :) dobre wieści są takie, że zbiorową orgię chcieliście urządzać z powodu naszego upadku, a tu taki c*** wy jebane skamlące kundle.

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: sir. » 13.01.2019, 10:41

te zakompleksione k**** nabiły w tydzień 42 podstron na swoim forum co tylko świadczy o ich stopniu upośledzenia

Obrazek

UrzadSkarbowy
Posty: 1068
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: UrzadSkarbowy » 13.01.2019, 11:37

sir. pisze:
13.01.2019, 10:41
te zakompleksione k**** nabiły w tydzień 42 podstron na swoim forum co tylko świadczy o ich stopniu upośledzenia

Obrazek
A zobacz sobie na forum Wisły ile tam ostatnio nabitych postów o tym że WSH należy pogonić z trybun, że flaga Sharksów nie powinna mieć wjazdu na stadion itp :)
Obrazek

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: sir. » 13.01.2019, 11:50

dodać zapomniałem że połowa nabita od czasu pojawienia się Kuby, emeryta co rzuca ochłapy;)

fc internet
Posty: 79
Rejestracja: 23.05.2014, 10:18

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: fc internet » 13.01.2019, 11:57

O ku*** oni mają chyba swój matrix nazywając kogoś kundlem, tylko zamiast wybrać jednej to wdupcyli dwie piguły na raz, wściekłe psy...

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: sir. » 13.01.2019, 12:11

coś taki agresywny?jeszcze parę dni temu byłeś spokojny :D

altgr
Posty: 301
Rejestracja: 09.06.2011, 08:54

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: altgr » 13.01.2019, 12:15

sir. pisze:
13.01.2019, 10:41
te zakompleksione k**** nabiły w tydzień 42 podstron na swoim forum co tylko świadczy o ich stopniu upośledzenia

Obrazek
A jakby sie okazalo, ze twoje ziomki z Widzewa zrobily cos podobnego(dodatkowo zamknely wszystkie tematy o Widzewie), to tez bedzie swiadczylo o zakompleksionych kurwach ?
ŁKS Łódź Polska !

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: sir. » 13.01.2019, 12:23

ja się tam w Łódzkie kompleksy nie mieszam, a kto ma większe to wiesz już lepiej;)

mateusznow
Posty: 206
Rejestracja: 07.06.2018, 19:29

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: mateusznow » 13.01.2019, 12:28

altgr pisze:
13.01.2019, 12:15
sir. pisze:
13.01.2019, 10:41
te zakompleksione k**** nabiły w tydzień 42 podstron na swoim forum co tylko świadczy o ich stopniu upośledzenia

Obrazek
A jakby sie okazalo, ze twoje ziomki z Widzewa zrobily cos podobnego(dodatkowo zamknely wszystkie tematy o Widzewie), to tez bedzie swiadczylo o zakompleksionych kurwach ?
Moim zdaniem jak najbardziej. Ktoś dla kogo nienawiść do wroga jest większa niż miłość do własnego klubu jest ewidentnie zakompleksionym człowiekiem.
Wyżej widzę, że komuś chyba milicjant zgwałcił matkę i jest owocem tego brutalnego aktu i zamiast zgłosić się do specjalisty po pomoc, ewidentnie wylewa swoją nienawiść na innych.

JanuszKRK
Posty: 184
Rejestracja: 26.06.2014, 17:52

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: JanuszKRK » 13.01.2019, 13:07

FC internet ty pizdo żydowska, boli ze ludzie ratują klub który na każdym kroku was rucha. Nawet już w socios Wisła jest podobna ilość ludzi niż was na market chodzi. Boli i ma boleć judaszu.

fc internet
Posty: 79
Rejestracja: 23.05.2014, 10:18

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: fc internet » 13.01.2019, 13:47

Super, ale nie nazywajcie się ludźmi jakbym mógł was prosić

fc internet
Posty: 79
Rejestracja: 23.05.2014, 10:18

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: fc internet » 13.01.2019, 13:55

Nerva1 pisze:
13.01.2019, 12:32
To tak samo jak na forach gieksy jakiś czas temu . Nawet ku*** pisali zeby usunąć godzinę 19:20 bo im się zle pisze. Take same dzbany jak cala cracovia razem z lksem
Tak i napewno te cygany sobie nie żartowały, tylko pisały to na poważnie tak jak ty to odebrałeś idioto. Szkoda tylko, że jak ktoś was pyta jak to jest być kibicem milicyjnego klubu, albo o towarzysza czerwinskiego, wtedy powagi wam brak.

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: nrth » 13.01.2019, 14:04

A ty sie patusku nerwusku odniosles do pzprowca filipiaka, ktory w czasach gdy dal wam kase nazywany byl Panem Profesorem a w jego towarzystwie zdjecia mialy topowe osoby z waszych trybun?
za kim jestes?

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: sir. » 13.01.2019, 19:04

przecież te downy zrobiły kiedyś oprawę Filipiak ramię z Papieżem i Piłsudskim:D

PolowaPolski
Posty: 257
Rejestracja: 19.08.2017, 20:19

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: PolowaPolski » 13.01.2019, 21:04

gnuj pisze:
13.01.2019, 20:54
Wisla to potega. Wbijcie to sobie do glow jebane zydowskie odpady. Jak wy gniliscie w III lidze i nie mieliscie cieplej wody to kazdy mial na to wyjebane. Teraz popatrzcie co sie dzieje kiedy nam grozi widmo upadku. My jestesmy Wielka Wisla ktorej nie pozwola upasc- wy to gowno klub z 2 tys kibicow, ktorego lis nikogo nie obchodzi :D
klub Wielki to fakt ale decyzyjni k**** :)

Psiak
Posty: 299
Rejestracja: 03.03.2013, 14:45

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Psiak » 14.01.2019, 09:36

Psiak pisze:
09.01.2019, 09:09
BIV pisze:
09.01.2019, 00:58
Czy Wisła też przyczynila się do obalenia komunizmu i III Rzeszy? Dajcie spokój z tymi peanami na cześć Wisły. Nie widzicie, że przesadzacie robiac z Wisły awangardę w walcę o polskość i Polskę? A Cracovia to co? Nie miala udziału? A inne "-ovie", wybierające na klubowe barwy biel i czerwień, to nic? Resovia, Cracovia, Tarnovia, Ostrovia... A Ruchy, Legia, wszelkie Polonie i Lechie (z czasow przed odzyskaniem niepodleglości) też nic? Każdy z nich dołożył większą lub mniejsza cegielkę. I w wielu przypadkach podejrzewam, ze nie mniejszą od Wisly. Można nie lubic Cracovii, ale parę osób z Was pisało takim tonem, jakbyście byli jedyną ostoją polskości pod butami zaborców.
Jedyny merytoryczny post nad którym warto się pochylić.
Oczywiście, ze Wisła nie była jedyna, ale na tle pozostałych była wyjątkowa. Ta wyjątkowość towarzyszyła jej od samego początku powstania, ale wróć, ponieważ z Twojego postu wiele nie wynika i ja mogę też czegoś nie wiedzieć o w/w klubach to proponuję rozegranie swoistego meczu, powiedzmy na rzecz edukacji młodocianych patriotów piłkarskich:
Wisła, czy jak kto woli ku*** milicyjna, kontra reszta polskich klubów.
Zaczynam:
1906 rok (Polski nie ma na mapie świata, przypominam) powstaje krakowska Wisła:
Godziliśmy się na wszystko, że klub będzie nazywał się Wisła, i znowu oklaski i okrzyki: " Polacy i Wisła to Polska ". Tę nasza Wisłę trzeba było mieć i na sercu. Uchwaliliśmy wiec kolor naszych koszulek w kolorze błękitnym z emblematem na lewej piersi, przepołowioną piłkę, w kolorze czarnym w poziomie, przyczym kołnierz i manszety wraz spodenkami miały być również koloru czarnego. Tak zakończyła się oficjalna część naszego zebrania, a Profesor Łopuszański opuszczając klasę złożył nam życzenie pomyślnego rozwoju klubu i sukcesów sportowych. Po jego odejściu podjęliśmy w wobec siebie jeszcze jedną uchwałę, by w naszym klubie grali tylko sami Polacy. [...]
Czy któryś z klubów ma podobnie?
Jeśli nie, to jeden zero dla Wisły.
Gdyby ktoś pomyślał, że to tylko słowa to bardzo by się mylił. Słowa te (nie raz) zamieniano w czyny. Np.:

1910 - Wisła występuje z Verbandu, czyli Austr. Zw. Piłkarskiego pod którym grają polskie kluby z Galicji i zgłasza akces do UIAFA. Szerszym celem akcji jest odciągnięcie polskich klubów od Verbandu i założenie niezależnego (!) polskiego związku piłkarskiego (ZFP). Co bardzo ważne Verband należy do FIFA, uznającej wyłącznie zasadę państwowości a UIAFA to organizacja piłkarska uznająca zasadę narodowości!
W 1911 w Krakowie zostaje więc powołany do życia Związek Footbalistów Polskich w skład którego wchodzi kilkanaście mniejszych klubów galicyjskich popierających tą ideę:
"Dla Polaków, pozbawionych własnej państwowości miało to niebagatelne znaczenie, gdyż dawało szansę powołania do życia łamiącego zaborcze granice polskiego związku futbolowego, ale także narodowej reprezentacji piłkarskiej jeszcze przed odzyskaniem przez Polskę niepodległości. Było to więcej niż prawdopodobne, gdyż UIAFA w 1911 r. zorganizowała nawet „mistrzostwa Europy z udziałem” Czech, Anglii i Francji.[...]"
Czołowe kluby galicyjskie zostają jednak przy Verbandzie, co prowadzi do tego, iż cała akcja kończy sie niepowodzeniem i w konsekwencji rozwiązaniem ZFP.

BIV Jakiś inny polski klub też tak ma, czy 2:0 dla Wisły ?
A może inni uśmiechnięci forumowicze typu whiksey, lub Doktor Prawica bedą mieć coś do powiedzenia tej kwestii?
"Jak mnie słyszysz?
Ja Wisła, Ja Wisła!"

fc internet
Posty: 79
Rejestracja: 23.05.2014, 10:18

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: fc internet » 14.01.2019, 10:23

Jak już piszesz o historii to napisz coś o okresie 49-89, każdy chętnie poczyta

Psiak
Posty: 299
Rejestracja: 03.03.2013, 14:45

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Psiak » 14.01.2019, 11:41

fc internet pisze:
14.01.2019, 10:23
Jak już piszesz o historii to napisz coś o okresie 49-89, każdy chętnie poczyta
To jest b. ciekawe i myśle, ze każdy chętnie przeczyta.
16.11.1951 okiem S. Kisielewskiego:
Rok temu grało w Krakowie Dynamo. Na meczu ponad 50000 ludzi dyszących nienawiścią do sowieckiej jedenastki. Wrogość bardziej sportowa niż polityczna, ale zawsze wrogość. Należało tedy przypuszczać, że zgodnie z rozsądkiem piłkarze sowieccy zechcą pozyskać sobie sympatię kibiców, zagrają czysto, uczciwie, fair. Błąd. Rosjanie zagrali z rzadko oglądaną brutalnością, sędzia-Rosjanin – co samo w sobie było nieoczekiwanym nadużyciem – oszukiwał na ich korzyść. Wygrali na siłę, za wszelką cenę i zeszli z boiska ogłuszająco wygwizdani. Dziewięciu ludzi na dziesięciu, w tej liczbie uczciwi, lecz głupi komuniści, powiedzą: propagandowy błąd. Moim zdaniem – nie, a zresztą nie o to chodzi. Propagandowo mecz, jako fakt, ma minimalne znaczenie. Prasa, całkowicie w rękach komunistów, roztrąbi po kraju dokładnie zafałszowany obraz meczu, napisze o przygniatającej przewadze Rosjan i ich dżentelmeńskiej grze, i co im zrobisz? Jak zaprzeczysz? To dla całego społeczeństwa, zaś 50000 krakowiaków otrzymało przy okazji lekcję specjalną. Pokazano im naocznie, że wściekłość wielkich mas ludzkich, sportowa rzetelność i poczucie sportowej sprawiedliwości w ogóle nie korelują, są zupełnie nie a propos w dzisiejszym świecie: Rosjanie muszą wygrać, żeby nawet świat stanął na głowie, no i Rosjanie wygrywają. Taka demonstracja niezłomnej siły komunizmu identyfikuje się z czasem w umysłach ludzkich, wadliwie, lecz faktycznie, z prawidłowością jego zasad i ma daleko donioślejsze znaczenie wychowawcze niż sfałszowana wersja meczu – korzyść doraźna, do załatwienia przez cenzurę. Po kilkudziesięciu latach praktyk dzisiejsze pojęcie sportowej etyki, gry fair, bezstronności sędziowania zanikną, natomiast przekonanie, że Rosjanie muszą zawsze wygrać, pozostanie, utrwali się, umocni, zatriumfuje. To przekonanie wzrośnie w końcu w nas, opory ulegną atrofii, hegemonia Rosjan i komunizmy stanie się prawem natury, nową wyzwoloną świadomością. Wyzwoloną z pojęć, które kilku zdecydowanych na wszystko ludzi uznało za błędne. Przykład z meczem błahy, a do jakich prowadzi konsekwencji…”
Coś z tego zrozumiałeś?
Jeśli nie to oddajmy głos sympatykowi Cracovii, Śp. L. Franczakowi:
Na pewno Cracovia nie powinna przypisywać sobie kombatanckich zasług. O ile bowiem Wisła była oparta na funkcjonariuszach milicji, o tyle Cracovia na działaczach partyjnych. Takie były czasy. Choć wiadomą rzeczą jest, że Wisła wspierana przez ważny urząd represji, była w nieco lepszej sytuacji, niż stojąca z boku Cracovia. Na dodatek w "Pasach" zawsze był jakiś problem z zarządzaniem. Jeden z nieżyjących już starych działaczy Cracovii, mając ponad dziewięćdziesiąt lat, powiedział mi: "Panie Lucjanie, Cracovią przed wojną rządziło dwóch Żydów i był porządek, a po wojnie dwudziestu Polaków i nie mogli sobie z Cracovią poradzić".
BIV - na razie nie dałeś żadnego konkretnego przykładu, wiec mamy 2:0 ;)
Ja tylko dodam, do tego co napisałem o 1911, że działania Wisły (z obecnych znanych klubów) poparły Resovia, Sandecja, Wisłoka i prawdopodobnie Tarnovia.
"Jak mnie słyszysz?
Ja Wisła, Ja Wisła!"

Psiak
Posty: 299
Rejestracja: 03.03.2013, 14:45

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Psiak » 14.01.2019, 12:13

BIV - nie zauważyłeś, że to inicjatywa Wisły? :)
A już myślałem, że mam do czynienia z człowiekiem inteligentnym ;)

Dalej twierdzę, że na tym polu Wisła jest wyjątkowa (kolejne przykłady w innym czasie, może po tym jak strzelisz/cie, innymi klubami, 2 bramki Wiśle ;)
"Jak mnie słyszysz?
Ja Wisła, Ja Wisła!"

Oberschlesien14
Posty: 649
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Oberschlesien14 » 14.01.2019, 12:22

Nerva1 pisze:
13.01.2019, 12:32
To tak samo jak na forach gieksy jakiś czas temu . Nawet ku*** pisali zeby usunąć godzinę 19:20 bo im się zle pisze. Take same dzbany jak cala cracovia razem z lksem
Ale ty musisz być przyjebany haha.

kaelowiec
Posty: 1414
Rejestracja: 27.02.2007, 11:36

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: kaelowiec » 14.01.2019, 13:08

kolejny temat rozwalicie tymi prehistorycznymi wpisami ?

na naszych oczach dzieją sie rzeczy bez precedensu , i nie mam tu na piłkarskiej sekcji Wisły, a przyszłości ruchu kibicowskiego w Polsce

Psiak
Posty: 299
Rejestracja: 03.03.2013, 14:45

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Psiak » 14.01.2019, 14:06

W ten sposób możemy wrzucić na jeden poziom wszystkie kluby.
W takim razie nie zrozumieliśmy się.
Aby nie ciągnąć tematu, zapytam wprost, który klub z własnej inicjatywy, choćby tylko próbował stworzyć, to co stworzyła Wisła?
Który klub zwołał w tej sprawie spotkanie, kongres, etc. tak, jak zrobiła to Wisła? Konkretnie, na 2:1.
"Jak mnie słyszysz?
Ja Wisła, Ja Wisła!"

__________
Posty: 53
Rejestracja: 29.08.2011, 14:00

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: __________ » 14.01.2019, 22:57

Równie wyjątkowy jak historia Wiselki jest poczet prezesów Gtsu, takimi personami chyba rzeczywiście nie może się pochwalić żaden inny polski klub. 10:0 dla Wisełki!

[link]

Oberschlesien14
Posty: 649
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Oberschlesien14 » 21.01.2019, 21:01

Tydzień bez posta i wpada typ się ponapinać i jako motyw przewodni swojego posta pada "jebane żydy dalej walczą w necie zamiast się na mieście pokazać "
Macie wy ku*** odrobine oleju w głowach?

mateusznow
Posty: 206
Rejestracja: 07.06.2018, 19:29

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: mateusznow » 21.01.2019, 23:18

ACABeczek1488 pisze:
21.01.2019, 19:45
Kolejne miesiace mijają a jebane żydy dalej walczą w necie zamiast się na mieście pokazać :-) co żeście k**** zrobiły odkąd u nas zaczęły się zawinięcia? Ani sztycha nie mozecie to zostaje napierdalac sie w internecie i bełkotać o historii. Nie wykorzystaliście okazji a następnej już mieć nie bedziecie, a ten temat tak jak wasze mecze pokazuje o ile w waszym smutnym zyciu Wisła jest ważniejsza od tego waszego pseudo klubiku :-)
Wisła w odwrotnej sytuacji zrobiła jakiś szczególny terror ?

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: sir. » 22.01.2019, 14:27

Oberschlesien14 pisze:
21.01.2019, 21:01
Tydzień bez posta i wpada typ się ponapinać i jako motyw przewodni swojego posta pada "jebane żydy dalej walczą w necie zamiast się na mieście pokazać "
Macie wy ku*** odrobine oleju w głowach?
tydzień bez posta bo banda pedałów nie ma się pod co brandzlować, niby bez posta ale wymowny;)

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: szwadron97 » 22.01.2019, 16:27

Wisła zadłużyła się bardziej i odzyskała w nagrodę licencję 😂 wogole są jakieś wymogi w tej licencji hahaha

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: whiskey » 22.01.2019, 16:36

Kuba się zjawił z milionem to wszystkie drzwi się otwierają. To jest dzika polska i takie k**** jak Legia czy Wisła zawsze będą miały z górki

serce miasta
Posty: 751
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: serce miasta » 22.01.2019, 16:54

To całe zamieszanie pokazuje jak wielkim i wpływowym klubem jest Wisła.pozdrowienia z miasta Łodzi

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: sir. » 22.01.2019, 17:48

szwadron97 pisze:
22.01.2019, 16:27
Wisła zadłużyła się bardziej i odzyskała w nagrodę licencję 😂 wogole są jakieś wymogi w tej licencji hahaha
komisja ligi jak nazwa wskazuje zajmuje się sprawami związanymi z ligą, co ich obchodzą długi wobec TF czy majchrowskiego?to tak jakby piłkarz nie płacił za prąd i go komisja miała zawiesić:D Tak samo c*** ich obchodzą długi wobec byłych piłkarzy/trenerów co siedzą gdzieś w stanach/hiszpanii, najpierw sami muszą to zgłaszać chyba do fifa, a potem ona naciskać na związek, na tej zasadzie to działa.
2l temu np taki Manchester Utd miał blisko 550mln e długów i jakoś nikt ich nie wieszał co więcej mają się dobrze a w długach pewnie dalej pływają.

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: jestesmywaszastolica » 22.01.2019, 17:51

To nie chodzi o zadłużenie - tylko o wymagalność tych długów i płynność finansową pod tym kontem.
Za Cupiała to Wisła podchodziła pod 200 baniek, my za ITI księgowo mieliśmy tak chyba z 300.
Tylko, że na tym polega kreatywna księgowość, że grubasy robią grube bańki, a gawiedź jara się brakiem licencji :)

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: whiskey » 22.01.2019, 18:09

ACABeczek1488 pisze:
22.01.2019, 17:14
whiskey pisze:
22.01.2019, 16:36
Kuba się zjawił z milionem to wszystkie drzwi się otwierają. To jest dzika polska i takie k**** jak Legia czy Wisła zawsze będą miały z górki
Widzisz cioto, takie kluby jak Widzew, Wisła czy Legia to marki piłkarskie i kibicowskie z rzesza kibiców, dlatego wlasnie nikt nigdy nie pozwoli im upaść.

Za to jak twój śmieszny gowniany klubik będzie zdychał to nikt się tym nie zainteresuje i reki nie wyciągnie dlatego wiadomo ze takie zakompleksione k**** wyją z bólu, ino to chodzi :-)
W d**** to mam, możemy grać nawet w 6 lidze. Jestem już za stary na podniecanie się ligami. Twój post potwierdził tylko, że takie medialne k******* zawsze mają z górki.

Jan Niezbędny
Posty: 25
Rejestracja: 20.04.2011, 15:04
Lokalizacja: Łask

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Jan Niezbędny » 22.01.2019, 18:15

Czy na którejś z Wiślackich stron widnieje licznik karnetów?
nas nie interesuje, znaczy się chodzi o to, że yyy...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19foRza20, arczivald, Mały1234, Micze, nightmare88! i 167 gości