Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: sir. » 26.09.2018, 08:04

Hmiel pisze:
26.09.2018, 07:08
Podsumowujac wasza wyliczanke to kto gral pierwsze skrzypce w Nowy Hucie pod koniec lat 90dziesiatych?
https://www.youtube.com/watch?v=eG8wrtEEXio



Zimnyy
Posty: 142
Rejestracja: 19.04.2018, 16:12

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Zimnyy » 26.09.2018, 13:32

pierwsze skrzypce pod koniec lat 90 w nowej hucie, nie bylo jak zamazać twarzówki ale myśle ze psy i tak odpuszczą zawijanie tego pana.


https://www.youtube.com/watch?v=WODe-hYof5E
nie uznajemy słowa kompromis, to już zbyt blisko do kompromitacji.

Hmiel
Posty: 241
Rejestracja: 10.10.2017, 19:21

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Hmiel » 26.09.2018, 14:34

Cieplyy gracjanie idz sie promowac na inne forum.

Odpowie ktos normalnie na pytanie o NH czy kolejni zablysna i beda wrzucac jakies z****** filmiki?Moze stara gwardia czyli nrth albo Psiak odpowiedza normalnie bez zjebanych usmieszkow i prowokacji.
Podtrzymam tu na duchu kazdego ktory zbladzil

rozpuszczalnik1906
Posty: 74
Rejestracja: 20.02.2017, 19:33

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: rozpuszczalnik1906 » 26.09.2018, 14:56

Do połowy lat 80 w Hucie była Wisła i Hutnik. Pojedyncze osoby z Cracovii które nie miały łatwo i nic nie znaczyły.
Chodziliśmy na Hutnika i z nim siedzieliśmy. Później drogi się rozdzieliły i nastała kosa. Wydaje mi się że było to po 85 ale może się mylę.

[link]

Zjedz na Hutnika. Ja bym tego układem nie nazwał. Po prostu Hutnik sobie był i tyle.

kaelowiec
Posty: 1414
Rejestracja: 27.02.2007, 11:36

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: kaelowiec » 26.09.2018, 18:43

wszystko fajnie , tylko po co dublować tematy ?
viewtopic.php?f=1&t=27001

bez-napinki
Posty: 1570
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: bez-napinki » 26.09.2018, 19:01

Hmiel pisze:
26.09.2018, 14:34
Cieplyy gracjanie idz sie promowac na inne forum.

Odpowie ktos normalnie na pytanie o NH czy kolejni zablysna i beda wrzucac jakies z****** filmiki?Moze stara gwardia czyli nrth albo Psiak odpowiedza normalnie bez zjebanych usmieszkow i prowokacji.
Łysy ci powie!

Psiak
Posty: 299
Rejestracja: 03.03.2013, 14:45

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Psiak » 28.09.2018, 16:02

birkut pisze:
25.09.2018, 20:37
Psiak pisze:
18.09.2018, 23:39
birkut pisze:
18.09.2018, 18:50


Poczytaj sobie tę książkę:
[link]

to zrozumiesz, że młodzież w Nowej Hucie w tamtych czasach to przede wszystkim kibice Hutnika.
Nie muszę nic czytać, wystarczy, że sięgne do pamięci.
Wisła:
Złoty Wiek
1000 - lecia
Dywizjonu 303
Strusia
Kalinowe
Kombatantów
Bohaterów Września
Albertynskie(20-lecia)
Kazimierzowskie
Przy Arce (Dabrowszczakow)
II Pułku Lotniczego
Kosciuszkowskie
Piastów (ok. 80%)
Niepodległości (zdecydowana większość)
Wzgórza
Urocze
Osiedla pomieszane:
Stoki
Sportowe
Wysokie
Lotnisko
Kolorowe
I kupę ludzi na innych osiedlach na starej Hucie.

A teraz Ty...
nie znam osiedla w NHucie na którym by nas nie było w tamtych czasach - łącznie z waszymi bastionami jak Kazimierzowskie czy 1000-lecia.

na Piastów was 80 % 😎 grubo
a wydawało mi się, że obok Jagiellońskiego to było nasze najsilniejsze osiedle wtedy (i najsilniejsze żydowskie w Hucie), a mimo to was 80 % Starzeje się 😂🤣
Przyznaj uczciwie ilu jeździło was z Piastów, 10, 15? Owszem, mieliście tam dość mocną załogę jak na Hutnik, bo te 3,4 osoby z pierwszej linii, ale mimo wszystko to tylko 3 czy 4 bloki czteropiętrowe (koło "sportowego"). Reszta osiedla była Wislacka. Różnica była taka, że wy trzymaliscie się razem, Wisła była bardziej rozproszona.
I ja piszę o okresie, o którym pisał Kurski w artykule, którego fragment tu zacytowalem. W tym czasie, na Piastów, Cracovii najzwyczajniej nie uswiadczyles.
Z tym, że byliście na każdym osiedlu w Hucie, mogę się zgodzić tylko, że w skali osiedli mogło to być zaledwie kilka procent. Sam zresztą przy okazji derbow na SS widziałem jak z Mistrzejowic jechaliscie w barwach, ale tam było max 20—30 os. Na Wisłę z tych samych Mistrzejowic i to przy okazji byle jakiego meczu, jeździło ze 150 os.
"Jak mnie słyszysz?
Ja Wisła, Ja Wisła!"

Psiak
Posty: 299
Rejestracja: 03.03.2013, 14:45

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Psiak » 28.09.2018, 17:14

Birkut — Tu masz jeszcze cały artykul:
[link]
Kurski jasno i wyraźnie utożsamia Nową Hute z Wisłą.
Hmiel pisze:
26.09.2018, 14:34
Cieplyy gracjanie idz sie promowac na inne forum.

Odpowie ktos normalnie na pytanie o NH czy kolejni zablysna i beda wrzucac jakies z****** filmiki?Moze stara gwardia czyli nrth albo Psiak odpowiedza normalnie bez zjebanych usmieszkow i prowokacji.
Ciężko powiedzieć, Koniec tych lat to już mocno pomieszana Huta. Gdyby R (bohater filmiku z francuskiego Euro) z Bohaterów Września się nie przerzucil i nie pociągnąć za sobą kilku ambitnych chłopaków, to stwierdził bym, że Wisła.
Cracovia na pewno była lepiej zorganizowana, Wisła jeszcze dalej osiedlowo walczyła. Miała natomiast b. mocny, młody, Dywizjon 303. Chłopaki potrafiły sobie np wejść w 15 os do Parku 1000 lecia i gonić całe, duże Oświecenia, z którego kilka osób latało w bandzie KS.
Jeszcze inna sprawa, że na Wiśle ostry sprzęt dopiero wchodził jako broń codziennego użytku, Cracovia posługiwała się nim od lat, stąd ciężko to wszystko porównywać.
"Jak mnie słyszysz?
Ja Wisła, Ja Wisła!"

Psiak
Posty: 299
Rejestracja: 03.03.2013, 14:45

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Psiak » 03.10.2018, 16:56

matiazz - czy ja gdzieś stwierdziłem, ze osiedle początkowo ogarniał R.? Nie. Ja napisałem, że R. pociągnął chłopaków..., ale pisząc to nie myślałem wyłącznie o BW, ale o chłopakach z Huty. Można śmiało stwierdzić, że R. był na tamten czas, najmocniejszym zawodnikiem w Hucie i wielu, zwłaszcza młodych chłopaków, widziało w nim właśnie takiego chłopa. Kiedy On się przerzucił, Wisła w Hucie, na BW i za chwilę ZW, posypała się jak domek z kart.
Nie wiem o jakim filmie wspominasz, ale obstawiam, że mówimy o Bo.,
Czy ja tylko "coś tam wiem"?
B ogarniał od mniej więcej 94 r. a R. od 97-98? (przerzucił sie zaraz przed Pol-Lux w W-wie). Wcześniej do mniej więcej 91r. była tam jedynie Wisła (i w pewnym okresie trochę Hutnika) z b. mocną ekipą metali, którzy nie raz lali się w pierwszej linii Wisły (np. z Anglikami i wrogimi polskimi ekipami na Pol-Ang w Chorzowie w 89).
Pierwszy do was przeszedł G., coś koło 91-92 a zaraz za nim ... (nie pamiętam ksywy), taki kłapciaty :). Głownie od tego zaczęła się Cracovia na BW.
Nie wypowiadałem się na temat lat po 2000r., bo pytanie Hmiela dotyczyło końcówki lat 90-tych, ale jeśli już, to w tym przypadku muszę zdać się na Twoją relację, bo to już nie moje czasy. Do tego czasu Dywizjon 303 był b. mocny,
"Jak mnie słyszysz?
Ja Wisła, Ja Wisła!"

Hmiel
Posty: 241
Rejestracja: 10.10.2017, 19:21

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Hmiel » 03.10.2018, 22:44

Dzieki Psiak za normalna odpowiedz bez napinki.Jak kiedys bede w Krakowie to masz u mnie flache.

Ogolnie Huta to byl arcy ciekawy rejon jak widac ale hujnia z tymi przerzutami bo to szlo na szeroka skale.Krakow gdyby byly zdrowe zasady byl by dzis najmocniejszym miastem kibicowskim w Europie.przeciez tyle wariatow co w Krakowie latalo to szlo w grube setki i to po obu stronach a jeszze przeciez niemozna zapominac o Hutniku.
Podtrzymam tu na duchu kazdego ktory zbladzil

S.J.
Posty: 1048
Rejestracja: 26.02.2007, 18:01

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: S.J. » 29.12.2018, 13:53

Niezły" kabaret " z tym przelewem od inwestorów z Kambodży i Szwecji :) Do tego taka informacja pojawiła się na jednej ze stron kibicowskich :"Co ciekawe, M. Sarapata wzięła do kieszeni cały utarg z biletów z ostatniego spotkania z Lechem Poznań (było to około 1,1 mln złotych)." Po mimo ,że nie przepadam za Wisłą ,to mam nadzieję ,że jakoś uda się uratować klub ,aż się nie chcę wierzyć ,że w takim mieście jak Kraków nie znajdzie się żaden inwestor który chciał by kupić klub .


Obrazek

witoldpyrkosz
Posty: 63
Rejestracja: 21.01.2009, 17:48

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: witoldpyrkosz » 29.12.2018, 17:12

Jest tutaj na forum RWD, znaczy nrth, mniejsza o większe, kumaty Wiślak i kilku jeszcze innych, więc będzie do Was pytanie. Żeby nie było, mam serio dużo sympatii do Wisły, a równocześnie dużo dystansu, nabranego z wiekiem, do opinii różnego rodzaju "przekumatych" i internetowych gitów, co myślą że świat jest czarno-biały.

Rozumiem że osoby z WSH, w najbardziej krytycznym momencie złapały siekiery w dłonie i nie pozwoliły, żeby Cracovia was wymordowała w pizdu i zrobiła kibicowską okręgówką.
Łatwo oceniać, daleko mi do moralizatorstwa o tym, jak to chujowo że sprzęt poszedł w ruch. Jakby moich przyjaciół jebali nożami, też chciałbym odwetu. Daleko też mi od osądzania zmiany zgód, bo każdy kombinuje jak może, zwłaszcza w dzisiejszych czasach.
A że bywam w Krakowie, to mogę śmiało powiedzieć, wygraliście. Cracovia od lat w defensywie i marazmie, który po prostu bije po oczach.
Pozostaje jednak pytanie, czy środowisko związane z WSH, nie uczyniło przypadkiem z Wisły swojego grajdołka do zgarniania pieniędzy?
Rozumiem, że tu żadnych szczegółów nie będzie, a z wewnątrz sprawy wyglądają ZAWSZE inaczej. Tym niemniej, z boku to wygląda jakby ludzie z waszych kibicowskich struktur, zaczęli wyciągać pieniądze z Wisły.
Jak chcecie, ograniczcie się do krótkiego stwierdzenia "z wewnątrz wygląda to inaczej i tak nie jest".
Bo jednak wielu zwykłych kibiców Wisły, tak to właśnie odbiera.
Pozdrawiam

południe22
Posty: 29
Rejestracja: 04.01.2014, 16:09

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: południe22 » 29.12.2018, 17:38

Teraz kwestią jest tylko kto jako pierwszy powie o pewnych sprawach, a nie czy one miały miejsce.

Bardzo dużo spraw, po usłyszeniu których wielu będzie się łapało za głowy, jest u różnych dziennikarzy, ale nikt ich na razie nie wypuści, bo papierów jeszcze nikt nie wyniósł do prasy, a w procesy nikt się pierdolił nie będzie.
Ale to jest kwestia czasu, ktoś w końcu papiery zdobędzie, a wtedy się gorąco zrobi w pewnych grupach i stowarzyszeniach...

południe22
Posty: 29
Rejestracja: 04.01.2014, 16:09

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: południe22 » 30.12.2018, 09:47

Ciąg dalszy nastąpił szybciej niż myślałem:

Portal Interia.pl dotarł do dokumentów finansowych Wisły Kraków SA oraz ostatnich wydatków klubu, za kadencji prezes Marzeny Sarapaty. Te były możliwe, bo zysk netto z meczu z Lechem Poznań wynieść miał 400 tysięcy złotych. I tak - z tej kwoty 60 tysięcy powędrowało na konto... małżonka pani prezes, opłacając faktury za druk magazynu meczowego "R22".

Nie był to jednak największy przelew z klubowego konta. Jak podaje Interia » - 300 tysięcy złotych powędrowało bowiem na konto Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków, w związku z umową, na mocy której miało ono otrzymywać 1 zł od każdego sprzedanego biletu.

Warto przypomnieć, że Sarapata nie zleciła zarazem dokonania przelewu 123 tysięcy złotych za koszt wynajmu stadionu od miasta, na spotkanie z zespołem z Poznania.

To tylko znaczy, że kolejne sprawy też ujrzą światło dzienne

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: nrth » 30.12.2018, 13:16

Zanim cos wrzucisz sprawdz czy to prawda
za kim jestes?

19bestia20
Posty: 1
Rejestracja: 23.05.2018, 17:04

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: 19bestia20 » 30.12.2018, 14:54

Tak jest to prawda

Zeos
Posty: 117
Rejestracja: 22.02.2017, 14:15

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Zeos » 30.12.2018, 17:36

poludnie22 po co za przeproszeniem wrzucasz manipulacje i zwykłe kłamstwa już obalone?

http://skwk.pl/index.php/skwk/2-wydarze ... -skwk.html

mateusznow
Posty: 206
Rejestracja: 07.06.2018, 19:29

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: mateusznow » 01.01.2019, 16:03

Nie wiem co się dzieje wewnątrz Wisły, ale niestety mi, to wygląda na upadek Wisły w ekstraklasie. Jedynie co mogę Wam życzyć, to szybkiego powrotu na salony.

Kubuś_Puchatek
Posty: 41
Rejestracja: 03.03.2018, 22:37

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Kubuś_Puchatek » 01.01.2019, 21:40

Jak to co sie dzieje. Spelnil sie sen wszystkich, iz klubem rzadza "prawdziwi kibice" :) Tylko oni kochaja Wiselke chyba inaczej, niz zwykly piknik, bo "kumate szarksy" doprowadzily klub do bankructwa i wystawily na posmiewisko calej Polski w zwiazku ze sprzedaza Panu Bruce Lee :)

mateusznow
Posty: 206
Rejestracja: 07.06.2018, 19:29

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: mateusznow » 01.01.2019, 22:19

Kubuś_Puchatek pisze:
01.01.2019, 21:40
Jak to co sie dzieje. Spelnil sie sen wszystkich, iz klubem rzadza "prawdziwi kibice" :) Tylko oni kochaja Wiselke chyba inaczej, niz zwykly piknik, bo "kumate szarksy" doprowadzily klub do bankructwa i wystawily na posmiewisko calej Polski w zwiazku ze sprzedaza Panu Bruce Lee :)
Masz świadomość, że wszędzie by wyglądała sytuacja podobnie ? Teraz ludzie dla kasy zrobią wszystko i w d**** mają jakieś zasady.

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: sir. » 02.01.2019, 09:19

Kubuś_Puchatek pisze:
01.01.2019, 21:40
Jak to co sie dzieje. Spelnil sie sen wszystkich, iz klubem rzadza "prawdziwi kibice" :) Tylko oni kochaja Wiselke chyba inaczej, niz zwykly piknik, bo "kudziemate szarksy" doprowadzily klub do bankructwa i wystawily na posmiewisko calej Polski w zwiazku ze sprzedaza Panu Bruce Lee :)
pośmiewisko to sam z siebie zrobiłeś w innym temacie, jak widać nic sobie z tego nie robisz;)

Oberschlesien14
Posty: 648
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Oberschlesien14 » 02.01.2019, 10:49

Kubuś_Puchatek pisze:
01.01.2019, 21:40
Jak to co sie dzieje. Spelnil sie sen wszystkich, iz klubem rzadza "prawdziwi kibice" :) Tylko oni kochaja Wiselke chyba inaczej, niz zwykly piknik, bo "kumate szarksy" doprowadzily klub do bankructwa i wystawily na posmiewisko calej Polski w zwiazku ze sprzedaza Panu Bruce Lee :)
Często kibice przejmowali na pewien czas władzę w klubie i bardzo często ratowali w ten sposób klub, więc nie do końca jest tak jak piszesz.

strazaksam
Posty: 264
Rejestracja: 20.01.2010, 17:22

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: strazaksam » 02.01.2019, 11:01

Doili doili i jeblo wkoncu. Co w tym dziwnego

Krewki
Posty: 92
Rejestracja: 29.03.2014, 18:30

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Krewki » 02.01.2019, 15:15

Gdyby zwykli kibice Wisły z młyna mieli jaja, to na pierwszym meczu nowej rundy powinni zebrać się w kupę i spuścić wpier*ol Szarkom, wypieprzyć ich z gniazda i spalić ich flagę żeby chociaż częściowo odpłacić się za zdemolowanie klubu. Niestety, znając życie kolejki młody chłopaczków do possania na trybunie pały "kumatym" pozostaną tak samo duże, jak do tej pory. Biedni kibice z mózgiem przepranym bardziej niż u chłopa z Korei Północnej.

fonobar
Posty: 372
Rejestracja: 17.10.2011, 08:52
Lokalizacja: Katowice miasto GieKSy

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: fonobar » 02.01.2019, 15:33

Krewki pisze:
02.01.2019, 15:15
Gdyby zwykli kibice Wisły z młyna mieli jaja, to na pierwszym meczu nowej rundy powinni zebrać się w kupę i spuścić wpier*ol Szarkom, wypieprzyć ich z gniazda i spalić ich flagę żeby chociaż częściowo odpłacić się za zdemolowanie klubu. Niestety, znając życie kolejki młody chłopaczków do possania na trybunie pały "kumatym" pozostaną tak samo duże, jak do tej pory. Biedni kibice z mózgiem przepranym bardziej niż u chłopa z Korei Północnej.
Widać że daromwe wi-fi w klinikach psychiatrycznych to kiepski pomysł

Kubuś_Puchatek
Posty: 41
Rejestracja: 03.03.2018, 22:37

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Kubuś_Puchatek » 02.01.2019, 17:01

sir. pisze:
02.01.2019, 09:19
Kubuś_Puchatek pisze:
01.01.2019, 21:40
Jak to co sie dzieje. Spelnil sie sen wszystkich, iz klubem rzadza "prawdziwi kibice" :) Tylko oni kochaja Wiselke chyba inaczej, niz zwykly piknik, bo "kudziemate szarksy" doprowadzily klub do bankructwa i wystawily na posmiewisko calej Polski w zwiazku ze sprzedaza Panu Bruce Lee :)
pośmiewisko to sam z siebie zrobiłeś w innym temacie, jak widać nic sobie z tego nie robisz;)
Wole robic z siebie posmiewisko na forum, niz zrobic posmiewisko ze swojego klubu na cala Polske jakim jest obecnie Wisla i jej grozne szarakany :) Moze kolego powiesz, gdzie podzialy sie pieniadze z biletow z kazdego meczu w poprzednim roku ? Dodatkowo jesli sie nie wstydzisz, napisz o ile zwiekszyl sie dlug Wiselki na obecna chwile w porownaniu do tego jaki byl po odejsciu Cupiala ? Klubem rzadza sami kibice i to oni doprowadzili Wisle do bankructwa, czy jednak sie myle?
Oberschlesien14 oczywiscie, ze sa fajne przyklady, gdzie kibice przejeli stery i dzieki nim kluby sie odrodzily. Jednak nie dotyczy to Wisly. Cymbaly przejely duzy, powazny klub i go zniszczyli. Tak to wygalda w Krakowie.

Zeos
Posty: 117
Rejestracja: 22.02.2017, 14:15

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Zeos » 02.01.2019, 17:14

Kubuś_Puchatek pisze:
02.01.2019, 17:01
sir. pisze:
02.01.2019, 09:19
Kubuś_Puchatek pisze:
01.01.2019, 21:40
Jak to co sie dzieje. Spelnil sie sen wszystkich, iz klubem rzadza "prawdziwi kibice" :) Tylko oni kochaja Wiselke chyba inaczej, niz zwykly piknik, bo "kudziemate szarksy" doprowadzily klub do bankructwa i wystawily na posmiewisko calej Polski w zwiazku ze sprzedaza Panu Bruce Lee :)
pośmiewisko to sam z siebie zrobiłeś w innym temacie, jak widać nic sobie z tego nie robisz;)
Wole robic z siebie posmiewisko na forum, niz zrobic posmiewisko ze swojego klubu na cala Polske jakim jest obecnie Wisla i jej grozne szarakany :) Moze kolego powiesz, gdzie podzialy sie pieniadze z biletow z kazdego meczu w poprzednim roku ? Dodatkowo jesli sie nie wstydzisz, napisz o ile zwiekszyl sie dlug Wiselki na obecna chwile w porownaniu do tego jaki byl po odejsciu Cupiala ? Klubem rzadza sami kibice i to oni doprowadzili Wisle do bankructwa, czy jednak sie myle?
Oberschlesien14 oczywiscie, ze sa fajne przyklady, gdzie kibice przejeli stery i dzieki nim kluby sie odrodzily. Jednak nie dotyczy to Wisly. Cymbaly przejely duzy, powazny klub i go zniszczyli. Tak to wygalda w Krakowie.
Jakoś do maja tego roku klub sobie dobrze radził i piłkarsko i finansowo też nie najgorzej, zawodnicy dostawali kase, stadion był opłacany, długi jeszcze też nie było tak ogromne, wiec cos ci te twoje teorie się nie sklejają. Kibolka została zamknięta w maju, list gończy za M. i wszystko runęło... Co nawet jadczak w swoim felietonie przyznał. Podaj mi też te kluby gdzie kibice "rządzili" klubem ekstraklasowym, bo to że kibice z 4 ligi czy b klasy klub podnosili na poczatku to sorry ale nie ten poziom i wymagania finansowe. Wisły nigdy nie interesowało opinie z zewnątrz, przecież Wisła już była "pośmiewiskiem" dla jakichś pryszczy po zmianach zgód, i czy kogoś to interesowalo? No nie, bo Wisła ma wyjebane na opinie z zewnątrz. Ekstraklasa czy 4 liga, Wisła sobie poradzi, spokojna głowa.

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: sir. » 02.01.2019, 17:38

Kubuś_Puchatek pisze:
02.01.2019, 17:01
sir. pisze:
02.01.2019, 09:19
Kubuś_Puchatek pisze:
01.01.2019, 21:40
Jak to co sie dzieje. Spelnil sie sen wszystkich, iz klubem rzadza "prawdziwi kibice" :) Tylko oni kochaja Wiselke chyba inaczej, niz zwykly piknik, bo "kudziemate szarksy" doprowadzily klub do bankructwa i wystawily na posmiewisko calej Polski w zwiazku ze sprzedaza Panu Bruce Lee :)
pośmiewisko to sam z siebie zrobiłeś w innym temacie, jak widać nic sobie z tego nie robisz;)
Wole robic z siebie posmiewisko na forum, niz zrobic posmiewisko ze swojego klubu na cala Polske jakim jest obecnie Wisla i jej grozne szarakany :) Moze kolego powiesz, gdzie podzialy sie pieniadze z biletow z kazdego meczu w poprzednim roku ? Dodatkowo jesli sie nie wstydzisz, napisz o ile zwiekszyl sie dlug Wiselki na obecna chwile w porownaniu do tego jaki byl po odejsciu Cupiala ? Klubem rzadza sami kibice i to oni doprowadzili Wisle do bankructwa, czy jednak sie myle?
Oberschlesien14 oczywiscie, ze sa fajne przyklady, gdzie kibice przejeli stery i dzieki nim kluby sie odrodzily. Jednak nie dotyczy to Wisly. Cymbaly przejely duzy, powazny klub i go zniszczyli. Tak to wygalda w Krakowie.
ty to masz móżdżek wielkości orzeszka więc nie ma ci czego tłumaczyć, c**** wiesz, dostałeś kisielu po felietonie Jadczaka zajmij się kropkowaniem albo czymś takim.na koniec napisz komu kibicujesz, chyba że się wstydzisz.

Beha
Posty: 663
Rejestracja: 03.10.2009, 11:12

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Beha » 02.01.2019, 18:59

Zeos pisze:
02.01.2019, 17:14
Kubuś_Puchatek pisze:
02.01.2019, 17:01
sir. pisze:
02.01.2019, 09:19


pośmiewisko to sam z siebie zrobiłeś w innym temacie, jak widać nic sobie z tego nie robisz;)
Wole robic z siebie posmiewisko na forum, niz zrobic posmiewisko ze swojego klubu na cala Polske jakim jest obecnie Wisla i jej grozne szarakany :) Moze kolego powiesz, gdzie podzialy sie pieniadze z biletow z kazdego meczu w poprzednim roku ? Dodatkowo jesli sie nie wstydzisz, napisz o ile zwiekszyl sie dlug Wiselki na obecna chwile w porownaniu do tego jaki byl po odejsciu Cupiala ? Klubem rzadza sami kibice i to oni doprowadzili Wisle do bankructwa, czy jednak sie myle?
Oberschlesien14 oczywiscie, ze sa fajne przyklady, gdzie kibice przejeli stery i dzieki nim kluby sie odrodzily. Jednak nie dotyczy to Wisly. Cymbaly przejely duzy, powazny klub i go zniszczyli. Tak to wygalda w Krakowie.
Jakoś do maja tego roku klub sobie dobrze radził i piłkarsko i finansowo też nie najgorzej, zawodnicy dostawali kase, stadion był opłacany, długi jeszcze też nie było tak ogromne, wiec cos ci te twoje teorie się nie sklejają. Kibolka została zamknięta w maju, list gończy za M. i wszystko runęło... Co nawet jadczak w swoim felietonie przyznał. Podaj mi też te kluby gdzie kibice "rządzili" klubem ekstraklasowym, bo to że kibice z 4 ligi czy b klasy klub podnosili na poczatku to sorry ale nie ten poziom i wymagania finansowe. Wisły nigdy nie interesowało opinie z zewnątrz, przecież Wisła już była "pośmiewiskiem" dla jakichś pryszczy po zmianach zgód, i czy kogoś to interesowalo? No nie, bo Wisła ma wyjebane na opinie z zewnątrz. Ekstraklasa czy 4 liga, Wisła sobie poradzi, spokojna głowa.
Wisła sobie poradzi, ale sportoeo straci dekadę, a dwa- medialnie jest poßmiewiskiem.
Bardzo źle to zostało rozegrane.

Nie oceniam, czy klub był dojony czy nie, bo na razie to bardziej "kolega koledze coś powiedział" - dziei mnie tylko czemu ten Jadczak tak zaciekle atakuje.

Kibic/obserwator
Posty: 71
Rejestracja: 04.09.2017, 15:20

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Kibic/obserwator » 02.01.2019, 20:14

Temat ucichnie, wyroki się kiedyś skończą i Jadczak będzie miał ciepło. Nie wiem czy było warto aby mieć 5 minut sławy dla reszty życia w ciągłym strachu. No cóż, nie zazdroszczę temu dziennikarzowi.

cwaniaKKK
Posty: 252
Rejestracja: 23.08.2013, 21:31

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: cwaniaKKK » 02.01.2019, 20:42

Za jakiś czas przeczytamy na wp czy onecie, że się wyhuśtał.

[*]

;)
1910

strazaksam
Posty: 264
Rejestracja: 20.01.2010, 17:22

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: strazaksam » 02.01.2019, 21:31

Wrzatku do mordy mu naleja

fonobar
Posty: 372
Rejestracja: 17.10.2011, 08:52
Lokalizacja: Katowice miasto GieKSy

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: fonobar » 02.01.2019, 21:32

Oczywiście Jadczak pewnie robi pod siebie... słyszał chłopina jak to największa korona pojechała po wszystkim na oficjalne zawody BJJ do Czech i też się nie przejmuje.

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: sir. » 02.01.2019, 23:05

fonobar pisze:
02.01.2019, 21:32
Oczywiście Jadczak pewnie robi pod siebie... słyszał chłopina jak to największa korona pojechała po wszystkim na oficjalne zawody BJJ do Czech i też się nie przejmuje.
no tak od razu trzeba wszystkich dojebać nie patrząc na konsekwencje żeby na forum nie wrzało, nie zawsze od razu płacisz za grzechy.jadczak może wyłapać przypadkiem od byle lumpa, w drugim przypadku sytuacja wygląda inaczej.

Ciepłe_Placki
Posty: 74
Rejestracja: 21.09.2016, 21:52

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Ciepłe_Placki » 03.01.2019, 14:50

Panowie jest pięknie.

Szarakany ze swoimi przydupasami doprowadziły klub do upadku. To chyba ewenement na skale światową.

"CHCIWOŚĆ" - tak to leciało ;)

debo21
Posty: 62
Rejestracja: 01.04.2014, 14:01

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: debo21 » 03.01.2019, 15:07

nie sharkany a dziennikarze i prujdupy ktore ogladaly caly ten reportaz, pozniej miasto musialo reagowac, pzpn musial reagowac, sponsorzy musieli reagowac bo dziennikarze wywierali presje i tak sie to skonczylo, mam nadzieje ze zaczniemy od 4ligi i media w koncu sie odpierdola, w tym wszystkie janusze a klub bedzie w stu procentach kibolski

Fizmatenty
Posty: 149
Rejestracja: 08.08.2014, 12:34

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Fizmatenty » 03.01.2019, 15:35

debo21 pisze:
03.01.2019, 15:07
nie sharkany a dziennikarze i prujdupy ktore ogladaly caly ten reportaz, pozniej miasto musialo reagowac, pzpn musial reagowac, sponsorzy musieli reagowac bo dziennikarze wywierali presje i tak sie to skonczylo, mam nadzieje ze zaczniemy od 4ligi i media w koncu sie odpierdola, w tym wszystkie janusze a klub bedzie w stu procentach kibolski
Nic się nie stało!! "klub bedzie w stu procentach kibolski" a my dalej będziemy golić frajerów. Bezczelne są te k**** i zuchwałe

Magnat
Posty: 174
Rejestracja: 07.11.2014, 17:04
Lokalizacja: G-CE

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Magnat » 03.01.2019, 15:41

debo21 pisze:
03.01.2019, 15:07
nie sharkany a dziennikarze i prujdupy ktore ogladaly caly ten reportaz, pozniej miasto musialo reagowac, pzpn musial reagowac, sponsorzy musieli reagowac bo dziennikarze wywierali presje i tak sie to skonczylo, mam nadzieje ze zaczniemy od 4ligi i media w koncu sie odpierdola, w tym wszystkie janusze a klub bedzie w stu procentach kibolski
Dziennikarze i ,,prujdupy'' są winni obecnej sytuacji w Wiśle? Błagam cię...

fc internet
Posty: 79
Rejestracja: 23.05.2014, 10:18

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: fc internet » 03.01.2019, 15:59

nareszcie pzpn wzial sie za te kurwe

BekazWas
Posty: 168
Rejestracja: 31.03.2014, 23:00

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: BekazWas » 03.01.2019, 16:30

Wy ku*** wstydu nie macie żeby pierdolić takie głupoty że obecna sytuacja w wiśle to wina dziennikarzy. Może na tych matołków co tak łatwo łyknęli zmiane sympatii na Widzew i Ruch te peirdolenie wystarczy

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 212, Andrzej Buła, B. Ricci, fajnie_jest, hanysek6448, rafalks1908, ryskar i 176 gości