Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
wezstoperan
Posty: 128
Rejestracja: 13.06.2016, 11:44

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: wezstoperan » 11.07.2018, 17:03

A ja myślałem, że to Wawel jest wizytówką miasta.

Mi osobiście lata i powiewa wasz los, ale macie nieźle nasrane we łbach myśląc, że Kraków jest znany główni z klubu piłkarskiego.

Poza tym gdyby Wisła była dla miasta bezcenna, to by was nie chcieli wypierdolić w pizdu.



Milus
Posty: 450
Rejestracja: 12.09.2009, 10:51
Lokalizacja: Sektor gości

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Milus » 11.07.2018, 17:51

Zdychać
Każdy mój post jest tylko i wyłącznie moim zdaniem.

laputadelcapitol
Posty: 45
Rejestracja: 17.05.2013, 00:05

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: laputadelcapitol » 11.07.2018, 18:08

Zginie, zginie. j**** was.
Mój nick dotyczy zarówno Polski jak i wielkopolski, w pewien sposób składa hołd moderatorom tego forum.

WODA GAZOWANA2
Posty: 528
Rejestracja: 20.10.2016, 19:18

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: WODA GAZOWANA2 » 11.07.2018, 18:36

Nie wiem czy to był dobry pomysł zakładać na tym forum taki temat :) Kto ma sprzyjać Wiśle ,to będzie sprzyjał ,a taki temat tu ,to tylko będzie obustronna napinka ,wyzwiska itd ..
Zawsze Wierni !

https://youtu.be/pV2ojAEPd1U

fonobar
Posty: 372
Rejestracja: 17.10.2011, 08:52
Lokalizacja: Katowice miasto GieKSy

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: fonobar » 11.07.2018, 18:37

Dla mnie to raczej jakaś przepychanka polityczna bo nie wyobrażam sobie żeby nagle Wisła poszła na dno albo walała się po ludowym czy w Niecieczy.
Pomimo długotrwałej nienawiści do Wisły z mojej strony to wolałbym żeby była w Ex. zamiast Piastów, Sandecji czy innego dziadostwa z wiadomych względów i to sportowych i przede wszystkim kibicowskich.
To że mają tam jakieś długi to w tej amatorskiej lidze rządzonej przez paranoików i amatorów nie jest niczym wyjątkowym. Dlatego lepiej działać jak najwcześniej.
Ameryki nie odkryję. Cisnąć, robić hałas, zebrać się w 5 cyfrową liczbę i zablokować pół miasta. Innej rady nie ma.

Oberschlesien14
Posty: 649
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Oberschlesien14 » 11.07.2018, 19:31

Pisanie, że Wisła nie jest symbolem Krakowa na kibicowskim forum jest śmieszne. Kilkanaście lat temu prawie każdy mój kolega na boisku chciał być Żurawskim lub Frankowskim. Jako kibic oczywiście chcę aby Wisła grała dalej na swoim stadionie bo to jednak marka która nie powinna umrzeć w taki pojebany sposób, ale jako kibol to oczywiste, że życzę im aby się nie udało ;)

gzeniu1
Posty: 9
Rejestracja: 17.09.2017, 13:10

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: gzeniu1 » 11.07.2018, 19:32

Pomimo niechęci do was nie życzę wam źle, uważam że miejsce tak utytułowanych klubów jest w najwyższej klasie rozgrywkowej, ale nie rozumiem na co wy liczycie,ile się to ciągnie ? Napisali wam wyraźnie, że przedłużanie dzierżawy w takich warunkach jest niezgodne z prawem, a wy myślicie, że ktoś będzie ryzykował i nastawiał własnego łba za wasz klub ? Może za platformy by wam przeszło, oni z większych wałów słyną, uzbierajcie kasę, spłaćcie dług i po sprawie, ale nie żądajcie, żeby miasto wam to sponsorowało( wbrew prawu) ,za pewni siebie jesteście. Jak myślicie, co na to zwaśnione z wami miejscowe kluby ? Nawet jakby (jakimś cudem) wam ulegli, za chwilę Cracovia i Hutnik przyjdą w to samo miejsce protestować, nie godząc się na takie rządzenie miastowymi (czyli także ich) środkami.

Czytelnik1979
Posty: 342
Rejestracja: 23.08.2015, 16:05

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Czytelnik1979 » 11.07.2018, 19:38

WODA GAZOWANA2 pisze:
11.07.2018, 18:36
Nie wiem czy to był dobry pomysł zakładać na tym forum taki temat :) Kto ma sprzyjać Wiśle ,to będzie sprzyjał ,a taki temat tu ,to tylko będzie obustronna napinka ,wyzwiska itd ..

Już kilka osób się ciebie o to pytało i nie ma odpowiedzi, tak więc zapytam i ja - Z JAKIEGO KLUBU JESTEŚ??? Tzn komu kibicujesz???

czas_na_okulary
Posty: 92
Rejestracja: 01.08.2017, 19:19

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: czas_na_okulary » 11.07.2018, 20:06

Daleko mi do Wisły, ale współczuję położenia. Musiało to w końcu pierdolnąć.... Towarzystwo, Misiek, Mereziński, Blondynka, Przysługa z Chorzowa- przeszukania...itd. Był to projekt unikalny, ale pieniążki też trzeba policzyć, 35000 miesięcznie przy zaległościach wobec kopaczy, wygląda na grabież. Wisła mogła poczuć się jak Legia za Leśnego, ale do tego potrzeba mieć dochód. Bez zaplecza, z fatalnym PR, to musiało tak się skończyć. Życzę Wam wytrwałości w walce o klub.

_Piast1945
Posty: 203
Rejestracja: 21.04.2017, 13:34

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: _Piast1945 » 11.07.2018, 20:11

Ja rozumie Cracovia stadion zajebisty ciekawy miejski.
Wisla to jakas mega porażka tyle pieniedzy poszło a stadion za duzy i nieciekawy. Jeszcze troche i tyle by wyszlo jak za Stadion Śląski. Ciekawe ze miasto po calych wydarzeniach z konfidentami i wpadki z silownia na stadionie Wisly chcą zamykać Wiśle stadion.

UrzadSkarbowy
Posty: 1069
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: UrzadSkarbowy » 11.07.2018, 21:20

Gdzie Wisła będzie grać w razie czego? W Niecieczy? :)
Obrazek

LunaticFringe
Posty: 53
Rejestracja: 25.09.2017, 11:54

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: LunaticFringe » 11.07.2018, 21:55

Będą błagać Nieciecze o pomoc, a kilka miesięcy temu "Co to za miasto, co to za wieś"

Błażej
Posty: 22
Rejestracja: 28.04.2017, 06:25

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Błażej » 11.07.2018, 21:57

Kolega Woda Gazowana jest z Lechii, uchwalił sie kiedyś

czeko1
Posty: 86
Rejestracja: 18.03.2018, 23:04

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: czeko1 » 11.07.2018, 22:07

Czytelnik1979 pisze:
11.07.2018, 19:38
WODA GAZOWANA2 pisze:
11.07.2018, 18:36
Nie wiem czy to był dobry pomysł zakładać na tym forum taki temat :) Kto ma sprzyjać Wiśle ,to będzie sprzyjał ,a taki temat tu ,to tylko będzie obustronna napinka ,wyzwiska itd ..

Już kilka osób się ciebie o to pytało i nie ma odpowiedzi, tak więc zapytam i ja - Z JAKIEGO KLUBU JESTEŚ??? Tzn komu kibicujesz???
Pomijajac twoje pytanie ma racje w 100%.

Sensi_
Posty: 616
Rejestracja: 01.04.2012, 22:56

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Sensi_ » 11.07.2018, 23:58

_Piast1945 pisze:
11.07.2018, 20:11
Ja rozumie Cracovia stadion zajebisty ciekawy miejski.
Wisla to jakas mega porażka tyle pieniedzy poszło a stadion za duzy i nieciekawy. Jeszcze troche i tyle by wyszlo jak za Stadion Śląski. Ciekawe ze miasto po calych wydarzeniach z konfidentami i wpadki z silownia na stadionie Wisly chcą zamykać Wiśle stadion.
Ale oni nie chcą zamykać żadnego stadionu tylko odzyskać swój hajs. Nie każde miasto chce iść drogą Chorzowa tzn pompowac pieniądze w klub w formie pożyczek/inwestycji/umażania długów bo te pieniądze są nie do odzyskania, a przez sposoby zarządzania kluby i tak upadają.

*jkp*
Posty: 26
Rejestracja: 28.01.2016, 15:40

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: *jkp* » 12.07.2018, 00:26

nowa19ts06huta pisze:
11.07.2018, 19:43
problem to byl juz na etapie budowy, klub chcial obiekt na 20 tys, a majcherowie marzylo sie euro i zrobili obiekt na 33 tys, ktory zapelnil sie kilka razy, nie dosc ze ten stadion to bubel, to poza meczami nic wiecej sie na nim nie dzieje, zadnych imprez... a to co robi zarzad to juz swoja droga
Nie p****** hipokryto tych herezji


GW Krakow

- Wiem, że operowano hasłem, że budowa stadionu będzie kosztować 42 mln zł, ale to była mrzonka. Tak naprawdę inwestycja pochłonie ok. 92-100 mln zł, przecież musimy iść z duchem czasu i stworzyć 30-tysięczną arenę. Tak, to będzie piękna arena - zapewnia prezes Wisły SSA.

Michał Białoński: W pierwszych tygodniach pracy w Wiśle miał Pan nadzieję, że już w sierpniu ruszy budowa stadionu. Tymczasem nie zanosi się na to.

Tadeusz Czerwiński: Najważniejsze jednak, że już trwa procedura przetargowa, która ma wyłonić wykonawcę budowy zaplecza z trybuną za bramką od strony Błoń. Chciałem pochwalić służby prezydenckie - zwłaszcza Zarząd Dróg i Komunikacji, które dopieściły szczegóły przetargu. Z tego, co widzę, to najpóźniej w październiku rozpoczną się prace. Przy współczesnej technologii budowlanej nie trzeba się obawiać nadejścia zimy.

Stadion Wisły na 30 tysięcy miejsc

- Wspólnie z panem prezydentem Majchrowskim uznaliśmy, że gdyby nawet Polska nie dostała organizacji mistrzostw Europy w 2012 r., to i tak warto budować stadion na 30 tys. ludzi - powiedział nam wiceprezes Wisły Andrzej Pawelec po środowym spotkaniu w magistracie.


Jak wspominaliśmy, nowy wiceprezes Wisły Kraków SSA Andrzej Pawelec na bieżąco śledzi postępy formalne związane z budową stadionu "Białej Gwiazdy". To między innymi dzięki jego pracy jest spora szansa na pomyślne zakończenie robót.

(...)

Nowy wiceprezes zapewnił także, że zrobi wszystko, by obiekt Wisły mógł ostatecznie pomieścić 30, a nie 20 czy 25 tysięcy fanów Wisły. Z architektonicznego punktu widzenia jest to możliwe - wystarczy wybudować dwupiętrową trybunę zamiast obecnego sektora C.

A teraz zdychajcie k****. Wasz herszt was wyjebal bez mydła i tylko odcina kupony z bladyna wiedzieli co się dzieje i wiedza jak wyprowadzac kase. Bargiel I inne brednie lykacie jak mlode pelikany żabę . Jesteście w sytuacji jak z meresinskim tylko w białych rękawiczkach .

LujanBrychczy
Posty: 57
Rejestracja: 29.04.2018, 01:20

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: LujanBrychczy » 12.07.2018, 01:44

Frajerskie zachowanie kibiców to frajerski los

Podzielić losy chorzowskich :)

Slenderman
Posty: 131
Rejestracja: 21.05.2018, 11:53

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Slenderman » 12.07.2018, 02:06

Wisła Kraków nie zginie ! Ku.wy nie zesrajcie się, bo was może taki sam los spotkać i wtedy my będziemy otwierać szampany ! WRWE !

LujanBrychczy
Posty: 57
Rejestracja: 29.04.2018, 01:20

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: LujanBrychczy » 12.07.2018, 02:21

Slenderman pisze:
12.07.2018, 02:06
Wisła Kraków nie zginie ! Ku.wy nie zesrajcie się, bo was może taki sam los spotkać i wtedy my będziemy otwierać szampany ! WRWE !
Wtedy otwieracie szampany :) Teraz My mozemy je otwierać- i otwieramy. ŚWK :)

Beha
Posty: 663
Rejestracja: 03.10.2009, 11:12

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Beha » 12.07.2018, 05:58

Sensi_ pisze:
11.07.2018, 23:58
_Piast1945 pisze:
11.07.2018, 20:11
Ja rozumie Cracovia stadion zajebisty ciekawy miejski.
Wisla to jakas mega porażka tyle pieniedzy poszło a stadion za duzy i nieciekawy. Jeszcze troche i tyle by wyszlo jak za Stadion Śląski. Ciekawe ze miasto po calych wydarzeniach z konfidentami i wpadki z silownia na stadionie Wisly chcą zamykać Wiśle stadion.
Ale oni nie chcą zamykać żadnego stadionu tylko odzyskać swój hajs. Nie każde miasto chce iść drogą Chorzowa tzn pompowac pieniądze w klub w formie pożyczek/inwestycji/umażania długów bo te pieniądze są nie do odzyskania, a przez sposoby zarządzania kluby i tak upadają.
Wisła mi zwisa, ale pare elementów nie pasuje.
Dług to powstał za Cupiała, ponoć na bieżącą regulowali opłaty- co jednak nie jest wytłumaczeniem.
Wygonienie Wisły z obiektu miast nie da nawet złotówki- a utrzymanie pustego obiektu nadal dużo kosztuje.

Teraz do sedna- komuś w mieście (czytaj polityka&biznes) marzy się łatwe przrjècie klubu wraz z terenami w sposób podobny do przejecia Eisły przez TSW kierowane przez Miśka i kolegów (których teraz nie ma- prawie cała ekipa siedzi albo ukrywa się)

Dziwne jest to, żej jeden klub w Krk jest operatorem swego stadionu, drugi nim być nie może.

O ile ktoś napisze, że Miśki przesadziły, to ten proceder zaraz może się powtórzyć kilku innych miastach, gdzie tereny obiektów to atrakcyjne grunty.

Sama Wisła jest teź winna, a jak wiadomo, rządzą tam kibice z płetwami, co nie pomaga w podejmowaniu rozsądnych decyzji- i ogranicza pomoc z zewnątrz.

*jkp*
Posty: 26
Rejestracja: 28.01.2016, 15:40

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: *jkp* » 12.07.2018, 08:03

Moze narzucili wam stadion jak kiedyś gwardie?) haha propagandzistki . Cracovia chciała mały stadion i ma, a Wy pazerne swinie macie wielkiego h*** ... ohh wait nawet stadionu nie macie xD

bez-napinki
Posty: 1570
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: bez-napinki » 12.07.2018, 08:47

xD !

*jkp*
Posty: 26
Rejestracja: 28.01.2016, 15:40

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: *jkp* » 12.07.2018, 09:35

Chomik666 pisze:
12.07.2018, 09:06
Problemem pojemność stadionu?To co ma powiedzieć np.Śląsk,który nie potrafi nawet w 1/4 zapełnić swego obiektu.I w każdym meczu trybuny świecą pustkami.
I zdechna prędzej czy pozniej. Ile ich miasto będzie glaskac po d**** ?

mp86
Posty: 44
Rejestracja: 20.12.2011, 19:06

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: mp86 » 12.07.2018, 09:45

*jkp* pisze:
12.07.2018, 09:35
Chomik666 pisze:
12.07.2018, 09:06
Problemem pojemność stadionu?To co ma powiedzieć np.Śląsk,który nie potrafi nawet w 1/4 zapełnić swego obiektu.I w każdym meczu trybuny świecą pustkami.
I zdechna prędzej czy pozniej. Ile ich miasto będzie glaskac po d**** ?
[link]

Tak naprawdę w poprawce do budżetu mowa była o 15 mln zł dla Śląska, bo pozostałe 5 mln zł ma pójść na bieżące wydatki i spłatę różnych zobowiązań, których w WKS-ie wciąż nie brakuje.

*jkp*
Posty: 26
Rejestracja: 28.01.2016, 15:40

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: *jkp* » 12.07.2018, 10:21

I co z tego ? Uratuja klub po czym później bedzie powtórka ... stadion i klub ma sie utrzymywać sam, a nie z kieszeni miasta czytaj podatnika.

Wisła miała mozliwosc bycia operatorem co wiaze się z mniejszym czynszem 1.1mln. Odmówiła bo jest pazerna i wszelkie koszty utrzymania przezucila na miasto. Myśleli ze kasa z biletów bedzie im wpływać do kieszeni a czynsz po prostu zlali.

Teraz te ich teorie spiskowe. Majchrowski chce ich wyrzucić. Chce przejac klub. Chce pomoc Cracovii żeby byli jedna sila miasta xD . urzędnicy mają po prostu dość walenia w rogi i wspierania bandytki ktora sobie Wisła urzadzila na stadionie miasta i to za pieniadze podatników. W tle sa jeszcze grunty które dostali od miasta za smieszne pieniadze o wartości 75mln zł. Marzenka ma chrapkę na ta kase jak i zarząd .
Wisła jest przyzwyczajona ze zawsze im sie wszystko należało i każdy jej pomagał ... teraz wielki płacz jak to sa krzywdzeni, ze Cracovia ma lepiej xD beka jak h**. Koniec wspierania Wisły ( na ich życzenie) I widac to ujadanie dziennikarzy, ubekow i te teorie haha
Ruch, Widzew tez chciało przejac miasto ? Lks ? Zawisza? Polonia Warszawa ? Upadli przez zarządzanie klubem ! I tyle kwiku nie było ... a Wisle dzieje sie krzywda i siana jest propaganda

Hutnicze
Posty: 368
Rejestracja: 04.07.2007, 12:42

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Hutnicze » 12.07.2018, 10:33

Kiedy mojemu Klubowi brakowało na wynajem stadionu to zorganizowaliśmy (kibice) akcję "koło ratunkowe", zebraliśmy potrzebną kwotę wśród siebie i naszych Przyjaciół i zadłużenie spłaciliśmy.

Ale oczywiście łatwej sięgnąć do cudzej kieszeni.
TYLKO HUTNIK
http://nh2010.pl

*jkp*
Posty: 26
Rejestracja: 28.01.2016, 15:40

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: *jkp* » 12.07.2018, 11:19

Cracovia a dokładniej kibice obronilli klub, ktory miasto chcialo zamknąć ( basztowa 2001) .

Dziś kluby ratuje rudy Zbyszek i spolka ekstraklasy ;)

maRjan
Posty: 44
Rejestracja: 24.10.2010, 13:39

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: maRjan » 12.07.2018, 11:31

Żydy Niemcy Nożowniki umierają wam klubiki. Fuck WRW!!
Śmiałek PM

wacus..
Posty: 249
Rejestracja: 11.01.2012, 17:09
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: wacus.. » 12.07.2018, 12:41

To teraz każdy Wislak z krwi i kości idzie kupuje karnecik za 500zl i kasa się znajdzie, jakieś 15tys karnetów i moze się Wam uda..
..Na szczytach kominy dym spowijo ta ziymia
brudne familoki miejsce mego pochodzynia ..

P141171215B
Posty: 286
Rejestracja: 09.11.2014, 14:10

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: P141171215B » 12.07.2018, 16:46

*jkp* pisze:
12.07.2018, 00:26
nowa19ts06huta pisze:
11.07.2018, 19:43
problem to byl juz na etapie budowy, klub chcial obiekt na 20 tys, a majcherowie marzylo sie euro i zrobili obiekt na 33 tys, ktory zapelnil sie kilka razy, nie dosc ze ten stadion to bubel, to poza meczami nic wiecej sie na nim nie dzieje, zadnych imprez... a to co robi zarzad to juz swoja droga
Nie p****** hipokryto tych herezji


GW Krakow

- Wiem, że operowano hasłem, że budowa stadionu będzie kosztować 42 mln zł, ale to była mrzonka. Tak naprawdę inwestycja pochłonie ok. 92-100 mln zł, przecież musimy iść z duchem czasu i stworzyć 30-tysięczną arenę. Tak, to będzie piękna arena - zapewnia prezes Wisły SSA.

Michał Białoński: W pierwszych tygodniach pracy w Wiśle miał Pan nadzieję, że już w sierpniu ruszy budowa stadionu. Tymczasem nie zanosi się na to.

Tadeusz Czerwiński: Najważniejsze jednak, że już trwa procedura przetargowa, która ma wyłonić wykonawcę budowy zaplecza z trybuną za bramką od strony Błoń. Chciałem pochwalić służby prezydenckie - zwłaszcza Zarząd Dróg i Komunikacji, które dopieściły szczegóły przetargu. Z tego, co widzę, to najpóźniej w październiku rozpoczną się prace. Przy współczesnej technologii budowlanej nie trzeba się obawiać nadejścia zimy.

Stadion Wisły na 30 tysięcy miejsc

- Wspólnie z panem prezydentem Majchrowskim uznaliśmy, że gdyby nawet Polska nie dostała organizacji mistrzostw Europy w 2012 r., to i tak warto budować stadion na 30 tys. ludzi - powiedział nam wiceprezes Wisły Andrzej Pawelec po środowym spotkaniu w magistracie.


Jak wspominaliśmy, nowy wiceprezes Wisły Kraków SSA Andrzej Pawelec na bieżąco śledzi postępy formalne związane z budową stadionu "Białej Gwiazdy". To między innymi dzięki jego pracy jest spora szansa na pomyślne zakończenie robót.

(...)

Nowy wiceprezes zapewnił także, że zrobi wszystko, by obiekt Wisły mógł ostatecznie pomieścić 30, a nie 20 czy 25 tysięcy fanów Wisły. Z architektonicznego punktu widzenia jest to możliwe - wystarczy wybudować dwupiętrową trybunę zamiast obecnego sektora C.

A teraz zdychajcie k****. Wasz herszt was wyjebal bez mydła i tylko odcina kupony z bladyna wiedzieli co się dzieje i wiedza jak wyprowadzac kase. Bargiel I inne brednie lykacie jak mlode pelikany żabę . Jesteście w sytuacji jak z meresinskim tylko w białych rękawiczkach .
Zdychać ty c*** z pejsem możesz a nie Wisła.
Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów.

NowyNowy
Posty: 313
Rejestracja: 03.07.2016, 16:23

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: NowyNowy » 12.07.2018, 20:54

Niech zdycha to kurwisko.....
Widzew i Ruch niech im się zrzucą na długi.....i Król Maciuś I :)

*jkp*
Posty: 26
Rejestracja: 28.01.2016, 15:40

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: *jkp* » 13.07.2018, 00:32

picooligans pisze:
12.07.2018, 18:45
*jkp* pisze:
12.07.2018, 10:21
I co z tego ? Uratuja klub po czym później bedzie powtórka ... stadion i klub ma sie utrzymywać sam, a nie z kieszeni miasta czytaj podatnika.

Wisła miała mozliwosc bycia operatorem co wiaze się z mniejszym czynszem 1.1mln. Odmówiła bo jest pazerna i wszelkie koszty utrzymania przezucila na miasto. Myśleli ze kasa z biletów bedzie im wpływać do kieszeni a czynsz po prostu zlali.

Teraz te ich teorie spiskowe. Majchrowski chce ich wyrzucić. Chce przejac klub. Chce pomoc Cracovii żeby byli jedna sila miasta xD . urzędnicy mają po prostu dość walenia w rogi i wspierania bandytki ktora sobie Wisła urzadzila na stadionie miasta i to za pieniadze podatników. W tle sa jeszcze grunty które dostali od miasta za smieszne pieniadze o wartości 75mln zł. Marzenka ma chrapkę na ta kase jak i zarząd .
Wisła jest przyzwyczajona ze zawsze im sie wszystko należało i każdy jej pomagał ... teraz wielki płacz jak to sa krzywdzeni, ze Cracovia ma lepiej xD beka jak h**. Koniec wspierania Wisły ( na ich życzenie) I widac to ujadanie dziennikarzy, ubekow i te teorie haha
Ruch, Widzew tez chciało przejac miasto ? Lks ? Zawisza? Polonia Warszawa ? Upadli przez zarządzanie klubem ! I tyle kwiku nie było ... a Wisle dzieje sie krzywda i siana jest propaganda
TakTak kto płacze?to wy zawsze płakaliście i było wam źle, już 14 rok pod skrzydłem Januszka,źle macie bo Wisła miała puchary/tytuły a wy nie zawistne k****?:)robiliście bojkot meczów bo wam miasto stadion rok robiło Haha w d**** macie nasrane :D Wiśle zamiast zbudować stadion na jednym projekcie (30k) to się miasto cipiło na kasę i czekało 3lata na wieści o euro, 7 na oddanie do użytku :) Efekt jest taki że miasto wyjebało w błoto z 300baniek, obiektu nie da się wygospodarować, a Wisła za ich błędy płaci 3mln za rok, geje z kałuży 450k.
I do kogo kretynie masz pretensje ze tyle płacicie za stadion ? Do Cracovii ? Tak samo do kogomasz pretensje ze macie taki stadion ? Tez do Cracovii ? Gdzie byliscie jak to budowali ? ... w d**** byliście i z glowa chmurach wielka Wisła xD ambicja was zjadła i zaswiecila sie potęgą napędzana przez cupiala I innych komuchow.
Prawda jest taka ze wszyscy was rypia równo miasto ... Prezesi ... skwk xD a my mamy tylko beke xD nie ma co zgody wybraliście zajebiste xD normalnie jestescie sobie przeznaczeni xD

LujanBrychczy
Posty: 57
Rejestracja: 29.04.2018, 01:20

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: LujanBrychczy » 13.07.2018, 01:14

Misiek niech maczety sprzeda to starczy na wynajem stadionu :)

patol102
Posty: 30
Rejestracja: 13.03.2018, 06:47

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: patol102 » 13.07.2018, 01:53

Trzeba było zabrać pełną odpowiedzialność za stadion a nie tylko wynajmować. Kasa pewnie by się zgadzała gdyby tylko misiaczków było by mniej.

bez-napinki
Posty: 1570
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: bez-napinki » 13.07.2018, 02:43

*jkp* pisze:
13.07.2018, 00:32
picooligans pisze:
12.07.2018, 18:45
*jkp* pisze:
12.07.2018, 10:21
I co z tego ? Uratuja klub po czym później bedzie powtórka ... stadion i klub ma sie utrzymywać sam, a nie z kieszeni miasta czytaj podatnika.

Wisła miała mozliwosc bycia operatorem co wiaze się z mniejszym czynszem 1.1mln. Odmówiła bo jest pazerna i wszelkie koszty utrzymania przezucila na miasto. Myśleli ze kasa z biletów bedzie im wpływać do kieszeni a czynsz po prostu zlali.

Teraz te ich teorie spiskowe. Majchrowski chce ich wyrzucić. Chce przejac klub. Chce pomoc Cracovii żeby byli jedna sila miasta xD . urzędnicy mają po prostu dość walenia w rogi i wspierania bandytki ktora sobie Wisła urzadzila na stadionie miasta i to za pieniadze podatników. W tle sa jeszcze grunty które dostali od miasta za smieszne pieniadze o wartości 75mln zł. Marzenka ma chrapkę na ta kase jak i zarząd .
Wisła jest przyzwyczajona ze zawsze im sie wszystko należało i każdy jej pomagał ... teraz wielki płacz jak to sa krzywdzeni, ze Cracovia ma lepiej xD beka jak h**. Koniec wspierania Wisły ( na ich życzenie) I widac to ujadanie dziennikarzy, ubekow i te teorie haha
Ruch, Widzew tez chciało przejac miasto ? Lks ? Zawisza? Polonia Warszawa ? Upadli przez zarządzanie klubem ! I tyle kwiku nie było ... a Wisle dzieje sie krzywda i siana jest propaganda
TakTak kto płacze?to wy zawsze płakaliście i było wam źle, już 14 rok pod skrzydłem Januszka,źle macie bo Wisła miała puchary/tytuły a wy nie zawistne k****?:)robiliście bojkot meczów bo wam miasto stadion rok robiło Haha w d**** macie nasrane :D Wiśle zamiast zbudować stadion na jednym projekcie (30k) to się miasto cipiło na kasę i czekało 3lata na wieści o euro, 7 na oddanie do użytku :) Efekt jest taki że miasto wyjebało w błoto z 300baniek, obiektu nie da się wygospodarować, a Wisła za ich błędy płaci 3mln za rok, geje z kałuży 450k.
I do kogo kretynie masz pretensje ze tyle płacicie za stadion ? Do Cracovii ? Tak samo do kogomasz pretensje ze macie taki stadion ? Tez do Cracovii ? Gdzie byliscie jak to budowali ? ... w d**** byliście i z glowa chmurach wielka Wisła xD ambicja was zjadła i zaswiecila sie potęgą napędzana przez cupiala I innych komuchow.
Prawda jest taka ze wszyscy was rypia równo miasto ... Prezesi ... skwk xD a my mamy tylko beke xD nie ma co zgody wybraliście zajebiste xD normalnie jestescie sobie przeznaczeni xD
xD !!!!

markusGieKSa
Posty: 29
Rejestracja: 26.02.2007, 23:16

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: markusGieKSa » 13.07.2018, 06:55

Co oznacza to "iks de" ? To jakis szyfr?
Non sum alcohola perfecta

Zimnyy
Posty: 142
Rejestracja: 19.04.2018, 16:12

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Zimnyy » 13.07.2018, 08:01

To oznacza że ten pajac ma kolo 20 lat i siedzial całą mlodość w jebanym internecie przeglądając memy, pierdoleni debile za 10 lat będą robić oprawy z tymi emotikonami z facebooka.




"pozdrowienia do więzienia, seba trzymaj sie xD"
nie uznajemy słowa kompromis, to już zbyt blisko do kompromitacji.

coglin
Posty: 237
Rejestracja: 27.02.2007, 15:29

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: coglin » 13.07.2018, 08:28

Temat do wywalenia.
Wisła Kraków

*jkp*
Posty: 26
Rejestracja: 28.01.2016, 15:40

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: *jkp* » 13.07.2018, 11:27

To jak wiecie za kogo błędy płacicie to buda pieski i morda w kubeł . Nie możecie przełknąć ze Cracovia płaci mniej choć de facto więcej ( 6mnl ) A siejecie ferment .Dla twojej wiadomości to Nam prezydent potrzebny nie jest ... stabilności finansowej Nam nie gwarantuje ... jak i inne podmioty typu ekstraklasa xD .

-=KSC=-
Posty: 143
Rejestracja: 06.05.2007, 11:56

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: -=KSC=- » 13.07.2018, 13:14

co to za temat ? moze kazdy klub borykajacy sie z problemami finansowymi zalozy osobny ?

wypierdalac z tym, a frajerzy z wisly niech dalej sypia kase sarapa... tfu, miskowi

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Adik, DiglettOi, Jabollo, kumitsu, MZK 1928, ZapytujeWas i 177 gości