Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
mateusznow
Posty: 206
Rejestracja: 07.06.2018, 19:29

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: mateusznow » 17.07.2018, 17:56

Nie jestem z krakowskich ekip, ale śmieszy mnie jak ktoś zwykłym wypomina, że płacą np. Na Miśka. W tej Cracovii jest inaczej ? Tak samo banda ładuje was z kasy ... Wracając do tematu, kiedy nową dłuższą umowę wiślacy podpiszą z miastem ?



P141171215B
Posty: 286
Rejestracja: 09.11.2014, 14:10

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: P141171215B » 17.07.2018, 17:58

mateusznow pisze:
17.07.2018, 17:56
Nie jestem z krakowskich ekip, ale śmieszy mnie jak ktoś zwykłym wypomina, że płacą np. Na Miśka. W tej Cracovii jest inaczej ? Tak samo banda ładuje was z kasy ... Wracając do tematu, kiedy nową dłuższą umowę wiślacy podpiszą z miastem ?
Póki co, na rok jest podpisane
Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów.

mateusznow
Posty: 206
Rejestracja: 07.06.2018, 19:29

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: mateusznow » 17.07.2018, 19:50

Na tych lepszych warunkach, o których mówiono ?

Leon_88_OR
Posty: 231
Rejestracja: 23.09.2016, 12:34

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Leon_88_OR » 26.07.2018, 23:21

Niech ginie ta zomowska szmata
Co ma wisieć nie utonie...

użytkownik1906
Posty: 150
Rejestracja: 26.12.2012, 22:15

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: użytkownik1906 » 27.07.2018, 07:56

Leon_88_OR pisze:
26.07.2018, 23:21
Niech ginie ta zomowska szmata
Zomowska szmata to cię urodziła, weź się utop będzie spokój.

Leon_88_OR
Posty: 231
Rejestracja: 23.09.2016, 12:34

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Leon_88_OR » 27.07.2018, 08:50

Swego rodowodu nie zataisz.
Ja Tobie na rodzicow nie wjezdzalem ,a w swoim pogladzie zawarlem jedynie fakt.
Jednak to juz swiadczy o Twoim poziomie. Prawda boli ,co?😏
[link]
Masz tu troche historii swojego klubu milicjantko ,zacznij od tego 😂
Co ma wisieć nie utonie...

fc internet
Posty: 79
Rejestracja: 23.05.2014, 10:18

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: fc internet » 27.07.2018, 10:26

haha kibice rzeki wciąż żyją komuną skoro myślą że wszystko im się należy za darmo


g wciąż przed ts

mateusznow
Posty: 206
Rejestracja: 07.06.2018, 19:29

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: mateusznow » 27.07.2018, 12:17

Poczytajcie trochę lektur przed początkiem roku szkolnego, będzie wam później łatwiej. Internet i publiczne fora zostawicie ludziom, którzy mogą coś normalnego wnieść do rozmowy.

Croxx
Posty: 32
Rejestracja: 11.09.2016, 13:46

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Croxx » 27.07.2018, 13:39

Leon_88_OR pisze:
27.07.2018, 08:50
Swego rodowodu nie zataisz.
Ja Tobie na rodzicow nie wjezdzalem ,a w swoim pogladzie zawarlem jedynie fakt.
Jednak to juz swiadczy o Twoim poziomie. Prawda boli ,co?😏
[link]
Masz tu troche historii swojego klubu milicjantko ,zacznij od tego 😂
Ciapaków na swoim sektorze też nie zataisz :/
Znawcą historii możesz być, ale prawdy o waszej narodowej Cracovii nie zataisz :(

-=KSC=-
Posty: 143
Rejestracja: 06.05.2007, 11:56

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: -=KSC=- » 27.07.2018, 14:43

wypierdalac z tym tematem, to nie jest forum sportowe

manifestacji nie bylo wiec TEMAT ZBEDNY, dzialan kibicowskich brak ( sprzedaja plakaty wiem wiem...) frekwencja w dobie ratowania klubu byla jedna z najnizszych z ostatnich spotkan na Reymonta, niech zebraja, ponizaja sie w kolejnych instytucjach ale nie na KIBICOWSKIM FORUM

c**** reszte Polski obchodza problemy finansowe Sarapaty i sharksow, ktorzy wydoili z klubu co sie tylko dalo

JaśniePan
Posty: 33
Rejestracja: 25.02.2018, 20:31

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: JaśniePan » 27.07.2018, 14:44

czytam i nie wierzę... Wisła przetrwa to za wielki klub mimo wszystko a i już chodzą słuchy ze są chętni na przejęcie sekcji piłkarskiej i inwestycje... Wiele długów powstało za czasów Cupiała który musiał oddać Wisłę ze względu na interesy (banki domagały się pozbycia przynoszącej długii spólki piłkarskiej)... kibice Cracovii życzą zgonu?? heheh miedzy innymi to dzięki Wiśle ten wasz kurwidołek się zapełnia więc mordy w kubeł... Cyrk ze stadionem powstał już u początku budowy, po ogłoszeniu organizacji Euro2012 przez Polskę bo przecie sam prezydent były członek PZPR, udzielał się w komitecie wyborczym neokomucha Komorowskiego OSOBIŚCIE pilnował budowy przy R22 a skoro jest takim wiernym fanem pasiastych, komuchy mimo wykształcenia z reguły są debilami to nie dziwota że wyszło jak wyszło, na tym stadionie się nie da zarabiać roczny koszt utrzymania to około 5 mln zł a dotychczas to Wisła płaciła 3 mln rocznie więc ponad połowę... Druga sprawa Wiśle nie groziło brak licencji bo zawsze się znajdzie miasto co chce przyjąc taki klub... Niedługo wybory i Krakowianie powinni pokazac że wybieranie postkomuchów do władzy nareszcie się kończy

użytkownik1906
Posty: 150
Rejestracja: 26.12.2012, 22:15

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: użytkownik1906 » 27.07.2018, 18:52

Leon_88_OR pisze:
27.07.2018, 08:50
Swego rodowodu nie zataisz.
Ja Tobie na rodzicow nie wjezdzalem ,a w swoim pogladzie zawarlem jedynie fakt.
Jednak to juz swiadczy o Twoim poziomie. Prawda boli ,co?😏
[link]
Masz tu troche historii swojego klubu milicjantko ,zacznij od tego 😂
Boli mnie to, że zabierasz się za używanie terminów, o których nie masz pojęcia. Rzucasz jakimiś sloganami, później komuś poziom wytykasz. W sumie nigdy bystrzakami nie byliście, wy spod znaku ciapackiej sześcioramiennej gwiazdy, to fakt.

Suczysko
Posty: 608
Rejestracja: 11.11.2010, 22:05

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Suczysko » 27.07.2018, 20:29

JaśniePan pisze:
27.07.2018, 14:44
czytam i nie wierzę... Wisła przetrwa to za wielki klub mimo wszystko a i już chodzą słuchy ze są chętni na przejęcie sekcji piłkarskiej i inwestycje... Wiele długów powstało za czasów Cupiała który musiał oddać Wisłę ze względu na interesy (banki domagały się pozbycia przynoszącej długii spólki piłkarskiej)... kibice Cracovii życzą zgonu?? heheh miedzy innymi to dzięki Wiśle ten wasz kurwidołek się zapełnia więc mordy w kubeł... Cyrk ze stadionem powstał już u początku budowy, po ogłoszeniu organizacji Euro2012 przez Polskę bo przecie sam prezydent były członek PZPR, udzielał się w komitecie wyborczym neokomucha Komorowskiego OSOBIŚCIE pilnował budowy przy R22 a skoro jest takim wiernym fanem pasiastych, komuchy mimo wykształcenia z reguły są debilami to nie dziwota że wyszło jak wyszło, na tym stadionie się nie da zarabiać roczny koszt utrzymania to około 5 mln zł a dotychczas to Wisła płaciła 3 mln rocznie więc ponad połowę... Druga sprawa Wiśle nie groziło brak licencji bo zawsze się znajdzie miasto co chce przyjąc taki klub... Niedługo wybory i Krakowianie powinni pokazac że wybieranie postkomuchów do władzy nareszcie się kończy
czytasz i nie wierzysz, że co? była kasa z Ciupiała byli sędziowie byli dość dobrzy piłkarze, a teraz się skończyło. W co Ty nie wierzysz? ten sen już trwać nie bęedzie. Bynajmniej dla psów. To jest ostatni rok Wisły i tyle. Czas się obudzić z wami Lechią będzie podobnie, chyba że don Pies wróci i ustawi was za zydowskie pieniądze. Taka jest rzeczywistość

JaśniePan
Posty: 33
Rejestracja: 25.02.2018, 20:31

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: JaśniePan » 27.07.2018, 22:53

czytasz i nie wierzysz, że co? była kasa z Ciupiała byli sędziowie byli dość dobrzy piłkarze, a teraz się skończyło. W co Ty nie wierzysz? ten sen już trwać nie bęedzie. Bynajmniej dla psów. To jest ostatni rok Wisły i tyle. Czas się obudzić z wami Lechią będzie podobnie, chyba że don Pies wróci i ustawi was za zydowskie pieniądze. Taka jest rzeczywistość
[/quote]

Cupiał i kupowanie meczów heh, ktoś tu nie zna historii polsiej piłki... A nie wierze że kibole życzą komuś upadku, niektórzy powinni się zastanowić i przemyśleć czy ich ekipa nie jeździła po wioskach... A rzeczywistość jest taka że w Krakowie rządzi pasiasty kibic były komuch który swoje kompleksy leczy razem z neokomuchem filipiakiem i pompują kasę w nie-polski klub... wiesz czemu Ekstraklasa S.A i Boniek pomogli Wiśle?? Bo Wisła to marka przyciągnie przed tv i na trybuny więcej ludzi niż na Cracovię
Piasta czy Miedź- kluby kibicowskich kompleksiarzy, i oni już dobrze policzyli za transmisji podczas większej widowni w tv większa kasa z reklam... Każdy życzy klubowi upadek a oni nadal grają ku*** czary xD nawet Błaszczykowski pomógł bo dzięki Wiśle wypłynął na szerokie piłkarskie wody, a kogo taka Cracovia wypromowała?? Kapustkę? Hahaha, co miesza bigos w angielskich knajpach?? Ilu piłkarzy Wisły w XXI wieku grało w reprezentacji, na MŚ czy EURO a ilu z Cracovii czy Piasta albo Pogoni?? sztucznie przy życiu to jest taki Górnik utrzymywany czy Śląsk gdzie miasta kładą ogromne fundusze i jakie są efekty a nie Wisła która póki co mimo długów po poprzednich rządach nadal utrzymuje się na powierzchni i nieźle w lidze śmiga (walka o europuchary do końca sezonu)...taka jest rzeczywistość matole... Ktoś wypomina GTS?? hahah oni nie skandują gts jak na Legii nadane za komuny "cwks" czy na Lechu "kks" to tam nadal mają sentyment do komuny... Kluby które wybiły się za pzpr-u a przed wojną były niczym

Leon_88_OR
Posty: 231
Rejestracja: 23.09.2016, 12:34

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Leon_88_OR » 01.08.2018, 21:04

użytkownik1906 pisze:
27.07.2018, 18:52
Leon_88_OR pisze:
27.07.2018, 08:50
Swego rodowodu nie zataisz.
Ja Tobie na rodzicow nie wjezdzalem ,a w swoim pogladzie zawarlem jedynie fakt.
Jednak to juz swiadczy o Twoim poziomie. Prawda boli ,co?😏
[link]
Masz tu troche historii swojego klubu milicjantko ,zacznij od tego 😂
Boli mnie to, że zabierasz się za używanie terminów, o których nie masz pojęcia. Rzucasz jakimiś sloganami, później komuś poziom wytykasz. W sumie nigdy bystrzakami nie byliście, wy spod znaku ciapackiej sześcioramiennej gwiazdy, to fakt.
A kto wam moski powiedzial ze ja w ogole z Cracovii jestem? Mnie wasze krakowskie klimaty nie obchodza ,choc gdybym mial wybierac to chyba jednak wolal bym stac z ciapkami czy zydkami na sektorze jak wspierac milicyjne towarzystwo😂
Jest taka ladna przyspiewka ... Zawsze i wszedzie...
I tego sie kazdy powinien trzymac 😎
Co ma wisieć nie utonie...

JanuszKRK
Posty: 184
Rejestracja: 26.06.2014, 17:52

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: JanuszKRK » 01.08.2018, 21:29

A c*** kogo obchodzi twoje zdanie pedrylu. W milicji to pewnie twój dziadziu dorabial. A teraz admin niech wywali ten temat w pizdu.

Leon_88_OR
Posty: 231
Rejestracja: 23.09.2016, 12:34

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Leon_88_OR » 02.08.2018, 08:20

Nie podpinaj swojej historii i losow pod innych.
Ciekawe ktore chuje tak cie interesuja. Te delfiniaste czy bez naplerow.
Bez odbioru
Co ma wisieć nie utonie...

Psiak
Posty: 299
Rejestracja: 03.03.2013, 14:45

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Psiak » 05.08.2018, 14:05

Leon_88_OR pisze:
01.08.2018, 21:04
użytkownik1906 pisze:
27.07.2018, 18:52
Leon_88_OR pisze:
27.07.2018, 08:50
Swego rodowodu nie zataisz.
Ja Tobie na rodzicow nie wjezdzalem ,a w swoim pogladzie zawarlem jedynie fakt.
Jednak to juz swiadczy o Twoim poziomie. Prawda boli ,co?😏
[link]
Masz tu troche historii swojego klubu milicjantko ,zacznij od tego 😂
Boli mnie to, że zabierasz się za używanie terminów, o których nie masz pojęcia. Rzucasz jakimiś sloganami, później komuś poziom wytykasz. W sumie nigdy bystrzakami nie byliście, wy spod znaku ciapackiej sześcioramiennej gwiazdy, to fakt.
A kto wam moski powiedzial ze ja w ogole z Cracovii jestem? Mnie wasze krakowskie klimaty nie obchodza ,choc gdybym mial wybierac to chyba jednak wolal bym stac z ciapkami czy zydkami na sektorze jak wspierac milicyjne towarzystwo😂
Jest taka ladna przyspiewka ... Zawsze i wszedzie...
I tego sie kazdy powinien trzymac 😎
Dobrze że się jeszcze wahasz. Przed podjęciem decyzji zapoznaj się z listą żydowskich katów ktorzy mordowali polskich bohaterów. Po tym nie powinieneś mieć wątpliwości z kim stanąć w sektorze.
"Jak mnie słyszysz?
Ja Wisła, Ja Wisła!"

Leon_88_OR
Posty: 231
Rejestracja: 23.09.2016, 12:34

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Leon_88_OR » 11.08.2018, 20:56

Poczytaj co przez 44 lata robilo zomo ,milicja ,ub i reszta scierwa z pod znaku gwiazdki z naszymi Rodakami to zdebiejesz. Widac ze masz troche oleju w glowie po Twojej wypowiedzi ,wiec wiem ze zdajesz sobie sprawe iz takimi argumentami mozemy sie przezucac do rana.
Jedno jest pewne ,Ty masz wisle w sercu ja mam na nia alergie i na tym polu niegdy sie nie dogadamy 😅
Ale mimo wszystko szacun za normalna wypowiedz bo to sie tutaj rzadko zdarza ostatnimi czasy i pozdro.
Co ma wisieć nie utonie...

Psiak
Posty: 299
Rejestracja: 03.03.2013, 14:45

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Psiak » 12.08.2018, 21:06

Tzn. że chcesz mi próbować udowodnić, że UB, ZOMO, Milicja i reszta scierwa, cokolwiek masz tu na myśli, ubrani w barwy Wisły robili coś z naszymi rodakami? Co takiego...?
Nie muszę sie z Tobą przerzucać argumentami, bo Ty ich po prostu nie masz.
"Jak mnie słyszysz?
Ja Wisła, Ja Wisła!"

fc internet
Posty: 79
Rejestracja: 23.05.2014, 10:18

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: fc internet » 16.08.2018, 23:40

zomo ubrane w gwiazdki to już inne zomo niż to bez gwiazdek? Haha życzę wam zagłady bezdomne burki mam nadzieję że misiek pogrąży was jeszcze bardziej i będziecie sobie jeździć na mecze zgodowe do chorzowa albo innego torunia rzeszowa czy c*** wie komu tam jeszcze d*** nadstawia el confidento haha

Psiak
Posty: 299
Rejestracja: 03.03.2013, 14:45

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Psiak » 17.08.2018, 13:43

fc internet pisze:
16.08.2018, 23:40
zomo ubrane w gwiazdki to już inne zomo niż to bez gwiazdek? Haha życzę wam zagłady bezdomne burki mam nadzieję że misiek pogrąży was jeszcze bardziej i będziecie sobie jeździć na mecze zgodowe do chorzowa albo innego torunia rzeszowa czy c*** wie komu tam jeszcze d*** nadstawia el confidento haha
Jeśli twoim zdaniem to to samo, to po co zrobiliście zgodę z ZOMO?
"Jak mnie słyszysz?
Ja Wisła, Ja Wisła!"

Leon_88_OR
Posty: 231
Rejestracja: 23.09.2016, 12:34

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Leon_88_OR » 26.08.2018, 23:03

picooligans pisze:
13.08.2018, 09:43
dyskusja debilem mnie ma sensu, to tak jak się kłócić z murzynem z afryki że Polska to nie Polska bo sobie nas niemcy z ruskimi rozkradli na 123lata haha no weź jemu wytłumacz że Wisła ma 116 lat a nie 40 czy jak ten twierdzi 44 :)
Naucz sie pajacu czytac ze zrozumieniem.
Argumentow nie mam ? Jest jeden ,nie podwazalny , jestescie milicyjnym klubem i ch.uj wam za to. Musicie zyc z tym ciulskiem do polowy w zyci czy sie wam podoba czy nie. 😆
Co ma wisieć nie utonie...

Leon_88_OR
Posty: 231
Rejestracja: 23.09.2016, 12:34

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Leon_88_OR » 26.08.2018, 23:11

[link]


Pilkarze ,dzialacze resortowi... Ciekawe ilu sympatykow w ORMO bylo ...
Co ma wisieć nie utonie...

Leon_88_OR
Posty: 231
Rejestracja: 23.09.2016, 12:34

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Leon_88_OR » 27.08.2018, 09:56

Szczekaj szczekaj kundelku 😂
Co ma wisieć nie utonie...

Psiak
Posty: 299
Rejestracja: 03.03.2013, 14:45

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Psiak » 27.08.2018, 15:21

Leon_88_OR pisze:
26.08.2018, 23:03
picooligans pisze:
13.08.2018, 09:43
dyskusja debilem mnie ma sensu, to tak jak się kłócić z murzynem z afryki że Polska to nie Polska bo sobie nas niemcy z ruskimi rozkradli na 123lata haha no weź jemu wytłumacz że Wisła ma 116 lat a nie 40 czy jak ten twierdzi 44 :)
Naucz sie pajacu czytac ze zrozumieniem.
Argumentow nie mam ? Jest jeden ,nie podwazalny , jestescie milicyjnym klubem i ch.uj wam za to. Musicie zyc z tym ciulskiem do polowy w zyci czy sie wam podoba czy nie. 😆
Delikatnie mówiąc, lata nam koło "życi", co myślą o nas tacy jak ty, ale jeśli zaczynają wprost kłamać (jaki masz w tym cel?), to wiadomo, że bierni pozostać nie możemy, tylko musimy reagować.
Stosując kryterium oceny, którym się posługujesz, należy stwierdzić, że Wisła nie jest oczywiście klubem milicyjnym, ale klubem patriotów!
było to na wiosnę [1906 r.] po zajęciach szkolnych, zatrzymał nas w klasie proponując utworzenie klubu sportowego....Godziliśmy się na wszystko, że klub będzie nazywał się Wisła, i znowu oklaski i okrzyki »Polacy i Wisła to Polska«...
Park Sportowy Wisły na Oleandrach był miejscem rozlokowania Pierwszej Kompanii Kadrowej, z której później powstały Legiony Polskie. Pierwsza Kadrowa stacjonowania na stadionie Białej Gwiazdy na przełomie lipca i sierpnia 1914 roku i stąd ruszyła na szlak bojowy. Stojąc właśnie na płycie boiska Wisły Kraków Józef Piłsudski skierował do swoich strzelców słynne słowa "Wszyscy, co tu jesteście zebrani, jesteście żołnierzami polskimi".
Ostatnio o tym przypomniano:
http://skwk.pl/index.php/wislaccy-patri ... zyzny.html
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=6uHjD7Py0Lk[/youtube]
Leon_88_OR pisze:
26.08.2018, 23:11
[link]
Pilkarze ,dzialacze resortowi... Ciekawe ilu sympatykow w ORMO bylo ...
Podejrzewam, ze nie więcej niż u was komunistów. Ale co tam sympatycy, ważne kim byli ci z "dzisiątki":
Natomiast istna miłość panuje pomiędzy Lechią a Śląskiem Wrocław - podobne charaktery obu tych mocnych w oporze miast przebiły fakt, że Śląsk jest klubem pionu wojskowego. Wielka sympatia łączy również lechistów z chłopcami z ulic Nowej Huty - młynem gwardyjskiej /!/ Wisły. Trójkąt najsilniejszych ośrodków "S" - Wrocławia, Gdańska i Nowej Huty pokrywa się z więzami przyjaźni piłkarskiej kibiców ich klubów.
- Nowa Huta, obok Gdańska i Wrocławia, była jednym z najsilniejszych bastionów "Solidarności". Źródłem tego oporu był kombinat i nowohucka młodzież, która nie miała już żadnych złudzeń wobec komunizmu. Dzięki temu manifestacje na terenie dzielnicy nigdy nie wygasły - mówi dr Monika Litwińska z Biura Edukacji Publicznej Oddziału IPN w Krakowie.

Czytaj więcej: [link]
Przypomnę tylko, że młodzież Nowej Huty w grupie kibiców z tamtych czasów, to przede wszystkim Wiślacy.


Twój klub też tak ma??
"Jak mnie słyszysz?
Ja Wisła, Ja Wisła!"

Psiak
Posty: 299
Rejestracja: 03.03.2013, 14:45

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Psiak » 28.08.2018, 09:53

Leon 88 - jak będziesz odpowiadał to zamieść przy okazji informacje za kim jesteś.
"Jak mnie słyszysz?
Ja Wisła, Ja Wisła!"

Leon_88_OR
Posty: 231
Rejestracja: 23.09.2016, 12:34

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Leon_88_OR » 17.09.2018, 10:04

Nie zamierzam w ogóle już odpowiadać. Prawda boli jak ilość przerzutek na waszych trybunach 😎
Na mój klub nic nie znajdziesz ,myślę że IV ligowy Orkan nie interesuje biznesmenów z gejmonta 🤣
Co ma wisieć nie utonie...

Psiak
Posty: 299
Rejestracja: 03.03.2013, 14:45

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Psiak » 18.09.2018, 12:08

Leon_88_OR pisze:
17.09.2018, 10:04
Nie zamierzam w ogóle już odpowiadać. Prawda boli jak ilość przerzutek na waszych trybunach 😎
A Ty na cokolwiek odpowiedziałeś? Podnosisz jedynie kolejne wątki bez dyskusji. Prawda ma nas boleć, tzn. która prawda, Twoja prawda?
Na mój klub nic nie znajdziesz ,myślę że IV ligowy Orkan nie interesuje biznesmenów z gejmonta 🤣
Chodzi o Orkan Rumia? Ten sam, który (pewnie dzięki komunie) powstał 70-siąt lat po powstaniu krakowskiej Wisły?
Tobie nie jest najzwyczajniej w świecie wstyd, zarzucać coś Wiśle?
Wybacz, ale na Twoim miejscu, było by mi nawet wstyd, zarzucać milicyjność swoim bliskim sąsiadom, Gryfowi Słupsk czy Gwardii Koszalin.
"Jak mnie słyszysz?
Ja Wisła, Ja Wisła!"

birkut
Posty: 66
Rejestracja: 20.12.2011, 22:38

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: birkut » 18.09.2018, 18:50

Psiak pisze:
27.08.2018, 15:21

Natomiast istna miłość panuje pomiędzy Lechią a Śląskiem Wrocław - podobne charaktery obu tych mocnych w oporze miast przebiły fakt, że Śląsk jest klubem pionu wojskowego. Wielka sympatia łączy również lechistów z chłopcami z ulic Nowej Huty - młynem gwardyjskiej /!/ Wisły. Trójkąt najsilniejszych ośrodków "S" - Wrocławia, Gdańska i Nowej Huty pokrywa się z więzami przyjaźni piłkarskiej kibiców ich klubów.
- Nowa Huta, obok Gdańska i Wrocławia, była jednym z najsilniejszych bastionów "Solidarności". Źródłem tego oporu był kombinat i nowohucka młodzież, która nie miała już żadnych złudzeń wobec komunizmu. Dzięki temu manifestacje na terenie dzielnicy nigdy nie wygasły - mówi dr Monika Litwińska z Biura Edukacji Publicznej Oddziału IPN w Krakowie.

Czytaj więcej: [link]
Przypomnę tylko, że młodzież Nowej Huty w grupie kibiców z tamtych czasów, to przede wszystkim Wiślacy.
Poczytaj sobie tę książkę:
[link]

to zrozumiesz, że młodzież w Nowej Hucie w tamtych czasach to przede wszystkim kibice Hutnika.

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: szwadron97 » 18.09.2018, 19:42

Wisła i Cracovia to najgorsze zakały polskiego ruchu kibicowskiego zero honoru i najwięcej konfidentów jedni i drudzy a wiślaków to nawet już Chorzów sprzedał

_Southern_Poland_
Posty: 210
Rejestracja: 18.09.2010, 10:51

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: _Southern_Poland_ » 18.09.2018, 19:47

Kto mieczem wojuje od miecza ginie. Wszystkiego najgorszego!

mds
Posty: 173
Rejestracja: 27.02.2007, 12:41
Lokalizacja: KrakóW

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: mds » 18.09.2018, 21:40

birkut pisze:
18.09.2018, 18:50
Psiak pisze:
27.08.2018, 15:21

Natomiast istna miłość panuje pomiędzy Lechią a Śląskiem Wrocław - podobne charaktery obu tych mocnych w oporze miast przebiły fakt, że Śląsk jest klubem pionu wojskowego. Wielka sympatia łączy również lechistów z chłopcami z ulic Nowej Huty - młynem gwardyjskiej /!/ Wisły. Trójkąt najsilniejszych ośrodków "S" - Wrocławia, Gdańska i Nowej Huty pokrywa się z więzami przyjaźni piłkarskiej kibiców ich klubów.
- Nowa Huta, obok Gdańska i Wrocławia, była jednym z najsilniejszych bastionów "Solidarności". Źródłem tego oporu był kombinat i nowohucka młodzież, która nie miała już żadnych złudzeń wobec komunizmu. Dzięki temu manifestacje na terenie dzielnicy nigdy nie wygasły - mówi dr Monika Litwińska z Biura Edukacji Publicznej Oddziału IPN w Krakowie.

Czytaj więcej: [link]
Przypomnę tylko, że młodzież Nowej Huty w grupie kibiców z tamtych czasów, to przede wszystkim Wiślacy.
Poczytaj sobie tę książkę:
[link]

to zrozumiesz, że młodzież w Nowej Hucie w tamtych czasach to przede wszystkim kibice Hutnika.
Bzdury piszesz birkut i tyle. Zadałem ci jakiś czas temu pytanie kto tworzył u was klub kibica i cisza.

Psiak
Posty: 299
Rejestracja: 03.03.2013, 14:45

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Psiak » 18.09.2018, 23:39

birkut pisze:
18.09.2018, 18:50
Psiak pisze:
27.08.2018, 15:21

Natomiast istna miłość panuje pomiędzy Lechią a Śląskiem Wrocław - podobne charaktery obu tych mocnych w oporze miast przebiły fakt, że Śląsk jest klubem pionu wojskowego. Wielka sympatia łączy również lechistów z chłopcami z ulic Nowej Huty - młynem gwardyjskiej /!/ Wisły. Trójkąt najsilniejszych ośrodków "S" - Wrocławia, Gdańska i Nowej Huty pokrywa się z więzami przyjaźni piłkarskiej kibiców ich klubów.
- Nowa Huta, obok Gdańska i Wrocławia, była jednym z najsilniejszych bastionów "Solidarności". Źródłem tego oporu był kombinat i nowohucka młodzież, która nie miała już żadnych złudzeń wobec komunizmu. Dzięki temu manifestacje na terenie dzielnicy nigdy nie wygasły - mówi dr Monika Litwińska z Biura Edukacji Publicznej Oddziału IPN w Krakowie.

Czytaj więcej: [link]
Przypomnę tylko, że młodzież Nowej Huty w grupie kibiców z tamtych czasów, to przede wszystkim Wiślacy.
Poczytaj sobie tę książkę:
[link]

to zrozumiesz, że młodzież w Nowej Hucie w tamtych czasach to przede wszystkim kibice Hutnika.
Nie muszę nic czytać, wystarczy, że sięgne do pamięci.
Wisła:
Złoty Wiek
1000 - lecia
Dywizjonu 303
Strusia
Kalinowe
Kombatantów
Bohaterów Września
Albertynskie(20-lecia)
Kazimierzowskie
Przy Arce (Dabrowszczakow)
II Pułku Lotniczego
Kosciuszkowskie
Piastów (ok. 80%)
Niepodległości (zdecydowana większość)
Wzgórza
Urocze
Osiedla pomieszane:
Stoki
Sportowe
Wysokie
Lotnisko
Kolorowe
I kupę ludzi na innych osiedlach na starej Hucie.

A teraz Ty...
"Jak mnie słyszysz?
Ja Wisła, Ja Wisła!"

birkut
Posty: 66
Rejestracja: 20.12.2011, 22:38

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: birkut » 25.09.2018, 20:37

Psiak pisze:
18.09.2018, 23:39
birkut pisze:
18.09.2018, 18:50
Psiak pisze:
27.08.2018, 15:21






Przypomnę tylko, że młodzież Nowej Huty w grupie kibiców z tamtych czasów, to przede wszystkim Wiślacy.
Poczytaj sobie tę książkę:
[link]

to zrozumiesz, że młodzież w Nowej Hucie w tamtych czasach to przede wszystkim kibice Hutnika.
Nie muszę nic czytać, wystarczy, że sięgne do pamięci.
Wisła:
Złoty Wiek
1000 - lecia
Dywizjonu 303
Strusia
Kalinowe
Kombatantów
Bohaterów Września
Albertynskie(20-lecia)
Kazimierzowskie
Przy Arce (Dabrowszczakow)
II Pułku Lotniczego
Kosciuszkowskie
Piastów (ok. 80%)
Niepodległości (zdecydowana większość)
Wzgórza
Urocze
Osiedla pomieszane:
Stoki
Sportowe
Wysokie
Lotnisko
Kolorowe
I kupę ludzi na innych osiedlach na starej Hucie.

A teraz Ty...
nie znam osiedla w NHucie na którym by nas nie było w tamtych czasach - łącznie z waszymi bastionami jak Kazimierzowskie czy 1000-lecia.

na Piastów was 80 % 😎 grubo
a wydawało mi się, że obok Jagiellońskiego to było nasze najsilniejsze osiedle wtedy (i najsilniejsze żydowskie w Hucie), a mimo to was 80 % Starzeje się 😂🤣

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: nrth » 25.09.2018, 20:50

O jakich latach piszesz ze Piastow bylo najsilniejszym osiedlem KSC?
Dodaj tez o jakiej sile piszesz bo.
za kim jestes?

birkut
Posty: 66
Rejestracja: 20.12.2011, 22:38

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: birkut » 25.09.2018, 23:27

O czasie jak tam skinhedzi przesiadujący pod Ratuszem mieszkali. Siłę Cracovia w Hucie stanowiła prawie żadną - pojedyńcze osoby na niektórych osiedlach.

ts06
Posty: 333
Rejestracja: 27.07.2013, 22:21

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: ts06 » 25.09.2018, 23:46

birkut - Ty chyba trochę młodszy jesteś - zazdroszcze:>Was w Hucie nie było ,pomijam pojedyncze osoby ale ekipy nie mieliście nigdzie.Dopiero kiedy zaczeliście działać po gangstersku(heh, 2 dekady po tym to Wisła jest o to oskarżana), zaczęły się zmiany.Hutnik który lekko nie miał przyjął was jak jakiś wyzwolicieli.Korzystając z naszego kryzysu myśleli że coś ugrają.Efekt - My straciliśmy całą 'górę w' NH, Hutnik stracił wszystko, 'obronili' jedynie dużą część tzw. Starej Huty.
Psiak pisze jak było - Piastów było nasze z dodatkiem Hutnika, potem na środkowym , pojawił się Mi..ch z kolegami, który najpierw przerzucił górną część Piastów(Hutnik)a potem razem dolną(Wisła).Tak to pamiętam a całe te przemiany to mniej więcej 94-96.

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: nrth » 26.09.2018, 07:01

Birkut jest z Hutnika.
O to mi własnie chodziło że przecież KSC w tamtych rejonach zaczęło się od sztuk dosłownie. Więc podważanie, wiadomo że mniej więcej podanych, procentów uznałem za ciekawe.
Tak samo jak pisanie że HKS był na tych wszystkich osiedlach. Chodzi o skalę.
za kim jestes?

Hmiel
Posty: 241
Rejestracja: 10.10.2017, 19:21

Re: Wisła Kraków nigdy nie zginie! Wszyscy pod Urząd Miasta!

Post autor: Hmiel » 26.09.2018, 07:08

Podsumowujac wasza wyliczanke to kto gral pierwsze skrzypce w Nowy Hucie pod koniec lat 90dziesiatych?
Podtrzymam tu na duchu kazdego ktory zbladzil

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 1964RUDA SLASKA, FanaticsGŁ, mietek888, obserwatorr88, Północ86, SNA, Tygryskrk, UrzadSkarbowy, Xsexx i 187 gości