www.warhouse.pl

Żużel Kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Daniowks
Posty: 21
Rejestracja: 17.10.2010, 21:23

Re: Żużel Kibicowsko

Post autor: Daniowks » 22.04.2018, 10:48

ciekawa sprawa z ta polonia na swoje mecze nie jezdza i nie chodza a jak juz gdzies sie pokaza to moze na 2 meczach w sezonie ale stomil i gkm preznie wspomagaja. nowa moda na tej polonii widocznie panuje albo .....?



koscielny
Posty: 2
Rejestracja: 24.01.2017, 19:42

Re: Żużel Kibicowsko

Post autor: koscielny » 22.04.2018, 18:18

Wczoraj Motor żużlowy obecny w jakieś 200 głów w Gdańsku.

Hugo Boss
Posty: 70
Rejestracja: 22.04.2018, 21:48

Re: Żużel Kibicowsko

Post autor: Hugo Boss » 22.04.2018, 22:21

Oregano pisze:
22.04.2018, 21:03
Żużlowy Motor i Piłkarski to inne osoby? Czyli żużlowy Motor to kibice ala siatkówka.
Żużlowi kibice stracili flagę, którą miała nastolatka - to powinno Ci nieco rozjaśnić sytuację ;)
RKS MOTOR LUBLIN

koscielny
Posty: 2
Rejestracja: 24.01.2017, 19:42

Re: Żużel Kibicowsko

Post autor: koscielny » 22.04.2018, 23:46

Dokładnie, kilka ładnych lat temu takie coś miało miejsce. Dostali "pstryczek" w nos i jak narazie nowa grupa działa beż żadnej wtopy.

KociaKarmaKrólów
Posty: 68
Rejestracja: 24.06.2016, 10:57

Re: Żużel Kibicowsko

Post autor: KociaKarmaKrólów » 22.04.2018, 23:53

piłkarski Motor = żużlowy motor ten sam poziom

Janssen
Posty: 17
Rejestracja: 23.03.2017, 19:53

Re: Żużel Kibicowsko

Post autor: Janssen » 23.04.2018, 02:35

KociaKarmaKrólów pisze:
22.04.2018, 23:53
piłkarski Motor = żużlowy motor ten sam poziom
No chyba śmieszny jesteś gosciu hah :) Jak tam same pikniki jeżdżą , tam nawet nie wiem czy 5 osób do bicia znajdziesz :D

Baron_FSW
Posty: 203
Rejestracja: 02.03.2007, 08:53
Lokalizacja: Wrocław

Re: Żużel Kibicowsko

Post autor: Baron_FSW » 23.04.2018, 11:17

Gorzowska delegacja na wczorajszym wyjeździe do Wrocławia.

Obrazek

ZKSiak
Posty: 115
Rejestracja: 20.01.2018, 12:59

Re: Żużel Kibicowsko

Post autor: ZKSiak » 23.04.2018, 14:26

Baron_FSW pisze:
23.04.2018, 11:17
Gorzowska delegacja na wczorajszym wyjeździe do Wrocławia.

Obrazek
Haha Staleczka kolejny raz daje popis

KociaKarmaKrólów
Posty: 68
Rejestracja: 24.06.2016, 10:57

Re: Żużel Kibicowsko

Post autor: KociaKarmaKrólów » 23.04.2018, 14:30

Baron_FSW pisze:
23.04.2018, 11:17
Gorzowska delegacja na wczorajszym wyjeździe do Wrocławia.

Obrazek
W końcu żużel, biedaczek stanął na łuku i sypnęło na niego. Wielki mi halo! :)

Motorowiec
Posty: 48
Rejestracja: 26.02.2007, 17:49

Re: Żużel Kibicowsko

Post autor: Motorowiec » 23.04.2018, 21:45

Janssen pisze:
23.04.2018, 02:35
KociaKarmaKrólów pisze:
22.04.2018, 23:53
piłkarski Motor = żużlowy motor ten sam poziom
No chyba śmieszny jesteś gosciu hah :) Jak tam same pikniki jeżdżą , tam nawet nie wiem czy 5 osób do bicia znajdziesz :D
Tu na kibice.net nawet tylu nie znajdziesz...
Nie chodze na żużel, ale widziałem np foto z Gdańska.

[link]

Liczba przyzwoita (mimo tego ze sporo lasek), groźne flagi wyjazdowe, u siebie zawsze komplet 8 tys.
Na ostatnim wyjeździe do Rzeszowa pojechali w 1000 osób,
Więc coś tam działają, a to nie ekstraklasa tylko 2 liga (chyba).
BANDA MOTOR

noriakikasai
Posty: 7
Rejestracja: 11.04.2018, 14:17

Re: Żużel Kibicowsko

Post autor: noriakikasai » 23.04.2018, 21:55

Poziom ekip żużlowych jest żenujący, temat powinien się znaleźć w hyde parku, jako "śmieszne" - brak słów

Ryzykanci 04
Posty: 33
Rejestracja: 24.06.2011, 16:37

Re: Żużel Kibicowsko

Post autor: Ryzykanci 04 » 24.04.2018, 08:41

Te ekipy piłkarskie które dostały po głowach od ekip żużlowych też byś tam wrzucił?
Może twoja właśnie dostała?

66300
Posty: 58
Rejestracja: 03.10.2017, 17:35

Re: Żużel Kibicowsko

Post autor: 66300 » 24.04.2018, 15:05

Oregano pisze:
24.04.2018, 11:09
Ryzykanci 04 pisze:
24.04.2018, 08:41
Te ekipy piłkarskie które dostały po głowach od ekip żużlowych też byś tam wrzucił?
Może twoja właśnie dostała?
A kogo wy w ostatnich latach pobiliście po głowach? Latacie po mieście i ganiacie się z WfcG, który jest dużo, dużo słabszy niż w ostatnich latach, z różnych przyczyn. W dodatku często jedni i drudzy sięgają po sprzęt.

A wasza ekipa? Ostatnia ustawka młodymi składami z Olimpią - porażka, 5 lat temu również młodymi składami z GKSem Bełchatów, zwycięstwo, ale 3/4 z tej grupy, która się wtedy biła, już nie ma nic wspólnego z GKMem i dobrze o tym wiesz. Pojedyncze akcje na januszy z Wybrzeża i Startu Gniezno.

Kiedy Ryzykanci wyjdą z kimś na ubitą ziemie, lub trafią jakąś ekipę?
Z tego co mi wiadomo to GKM po swoim meczu w Gorzowie w 2017 do Grudziądza wracał nie używając hamulców a prowodyrem tego wydarzenia była właśnie pewna ekipa piłkarska takżę tego ;)

Ryzykanci 04
Posty: 33
Rejestracja: 24.06.2011, 16:37

Re: Żużel Kibicowsko

Post autor: Ryzykanci 04 » 24.04.2018, 16:32

Co do posta Oregano pochwal się ile twoja ekipa ostatnio wychodziła do lasu bo jak widać my jednak wychodzimy i pamiętaj kolego nie wszystko co się wydarzy jest w Internecie;)

66300 nas na tym wyjeździe tylko 7 w tym 2 panny wiec raczej zaden sukcesy, na ubitej ziemi Stilon z nami przegrał;)

RodowityG
Posty: 21
Rejestracja: 02.09.2017, 14:31

Re: Żużel Kibicowsko

Post autor: RodowityG » 24.04.2018, 18:06

Oregano pisze:
24.04.2018, 17:12
Ryzykanci 04 pisze:
24.04.2018, 16:32
Co do posta Oregano pochwal się ile twoja ekipa ostatnio wychodziła do lasu bo jak widać my jednak wychodzimy i pamiętaj kolego nie wszystko co się wydarzy jest w Internecie;)

66300 nas na tym wyjeździe tylko 7 w tym 2 panny wiec raczej zaden sukcesy, na ubitej ziemi Stilon z nami przegrał;)
Kolego, nie reprezentuje żadnej ekipy :) Klimat Grudziądza znam od podszewki i tu się wychowywałem, aktualnie mieszkam gdzie indziej i nie reprezentuję nikogo, jestem wręcz osobą neutralną (jedynie darzę sympatią którąś z ekip, wciąż trzymając kciuki za określoną drużynę sportową, to jedynie zostało).

To jak tam z waszą ekipą? Jest, czy jej nie ma? Bo WfcG obniżyło loty i nie lata sporo "starych" Widzewiaków, ale młodzi NA SWOJE MOŻLIWOŚCI są aktywni. Olimpia walczyła z Arką, FC Legii (Razem z Wigrami, głównie przeciwko Białej Podlaskiej, z Chełmży tylko kilka osób) i wyszła do was, gdzie większość spodziewała się waszego zwycięstwa, a było inaczej. W województwie Apator w Toruniu już nie ma ekipy sportowej, Polonia jeździ tylko na Stomil i jej nie widać, więc wszystkie oczy skupione na was :)
Tak czytam Twoje posty i postanowiłem napisać kilka zdań od siebie.A więc Rzykantow jako ekipy już nie ma co nie znaczy że część z nich nie jest aktywna.Mysle że niektórzy nawet aż za bardzo :-) Tak że mylisz się twierdząc że ludzie z czasów walki np:z Bełchatowem nie latają.Piszesz również że wfcg obniżył loty i tutaj się z Tobą zgadzam.Ale czym jest to spowodowane??? Nie wiem co Ci naopowiadali ale to ulica ich zweryfikowała.Popełnili parę błędów i taki jest tego efekt.Pytasz z kim GKM ostatnio wyszedł??? Jeśli dla Ciebie wskaźnikiem poziomu ekipy są informacje o walkach na fb czy innych oprawcach to się niewiele dowiesz.Zapewniam Cię że GKM jest aktywny sportowo.Kolejny temat to przegrana walka z Olimpią. Cóż tu wiele się trzepać-młodzież się sprawdziła i GKM przegrał po fajnej walce.Niech chłopaki trenują dalej a będzie tylko lepiej.Nie będę Ci przewijał kulis tej walki bo pewnie znasz okoliczności.Ekipa spotrowa naprawdę działa choć nie w świetle jupiterów i zapewniam Cię że zna swoje miejsce w szyku.Nie będzie wypisywać na necie "listy hańby" jak koledzy z Kujaw ale pomału będzie pracować na swoją opinię w kibicowskie Polsce.Olimpia rownież wylewna w necie tylko czasami a mieli by co pisac na temat plecow z ubiegłego roku a troche lisci na trasach wyłapali.Aaa,wcześniej coś pisałeś o sprzęcie w łapach-no cóż,NA PEWNO nie był i nie będzie używany na honorowe ekipy a wfcg zapytaj dlaczego został wprowadzony do użycia(zapewne znów będzie że to GKM ale cóż,taki folklor...)Ja jestem jego przeciwnikiem.
Reasumując-chcesz coś więcej się dowiedzieć,sprawdzić,zweryfikować to wpadnij na stadion i wysłuchaj się w głos ludu a nie czytaj/słuchaj farmazonów naszych oponentów.I tych lokalnych,i tych zza miedzy,i tych z emigracji.
Pozdro!

ZKSiak
Posty: 115
Rejestracja: 20.01.2018, 12:59

Re: Żużel Kibicowsko

Post autor: ZKSiak » 24.04.2018, 19:41

Ryzykanci 04 pisze:
24.04.2018, 16:32
Co do posta Oregano pochwal się ile twoja ekipa ostatnio wychodziła do lasu bo jak widać my jednak wychodzimy i pamiętaj kolego nie wszystko co się wydarzy jest w Internecie;)

66300 nas na tym wyjeździe tylko 7 w tym 2 panny wiec raczej zaden sukcesy, na ubitej ziemi Stilon z nami przegrał;)
coś nie kojarze takiej sytuacji żebyśmy z Wami przegrali :)

matador88
Posty: 200
Rejestracja: 07.05.2017, 18:11

Re: Żużel Kibicowsko

Post autor: matador88 » 24.04.2018, 19:54

"Nie reprezentuje nikogo", "wychowałem, się nie mieszkam", "znam od podszewki", "jestem neutralny"

Muszę przyznać czapki z głów dla Was, że dyskutejecie z łbem, który znaczy tyle co polne gówno, jest przerażony myślą przypucowania się jakiej ekipy jest kibicem, kibolem, januszem czy innym bogdanem, ale do dopierdalania się i oceniania kto ile znaczy w mieście jest pierwszy. Domorosły analityk ulicy rodem z gazety pomorskiej albo pan krawężnik niespełniony kibol. Co się tu czlowieku przywiało, po jakie informacje.

matador88
Posty: 200
Rejestracja: 07.05.2017, 18:11

Re: Żużel Kibicowsko

Post autor: matador88 » 24.04.2018, 20:14

Oregano pisze:
24.04.2018, 20:03
matador88 pisze:
24.04.2018, 19:54
"Nie reprezentuje nikogo", "wychowałem, się nie mieszkam", "znam od podszewki", "jestem neutralny"

Muszę przyznać czapki z głów dla Was, że dyskutejecie z łbem, który znaczy tyle co polne gówno, jest przerażony myślą przypucowania się jakiej ekipy jest kibicem, kibolem, januszem czy innym bogdanem, ale do dopierdalania się i oceniania kto ile znaczy w mieście jest pierwszy. Domorosły analityk ulicy rodem z gazety pomorskiej albo pan krawężnik niespełniony kibol. Co się tu czlowieku przywiało, po jakie informacje.
Wszystko pisałem w czasie teraźniejszym, pajacu. Może gdybyś uważał w szkole, to umiałbyś czytać ze zrozumieniem.
????? A co do ma do rzeczy że w teraźniejszym pizdo zza komputera? Dobrze się czujesz, bo chyba z myslwniem "nie halo"? c*** mnie obchodzą twoje zasłyszane ploteczki. Piszę wyraźnie, że dla każdego normalnego kibica dyskusja z taką pizdą jak ty jest jak dyskusja z pismakiem z lokalnej gazetki. Zrozumiałeś, czy za trudne, styki się palą? Jeśli Olimpia, Gkm czy Wfcg o czymś nie piszą, a ty się tu produkujesz ze swoimi neutralnymi przemyśleniami to kim ty jesteś gamoniu? Niespełniony chuligan z onetu się ku*** znalazł.

JerseyStilon
Posty: 235
Rejestracja: 10.02.2011, 19:27
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Żużel Kibicowsko

Post autor: JerseyStilon » 24.04.2018, 20:36

ZKSiak pisze:
24.04.2018, 19:41
Ryzykanci 04 pisze:
24.04.2018, 16:32
Co do posta Oregano pochwal się ile twoja ekipa ostatnio wychodziła do lasu bo jak widać my jednak wychodzimy i pamiętaj kolego nie wszystko co się wydarzy jest w Internecie;)

66300 nas na tym wyjeździe tylko 7 w tym 2 panny wiec raczej zaden sukcesy, na ubitej ziemi Stilon z nami przegrał;)
coś nie kojarze takiej sytuacji żebyśmy z Wami przegrali :)
Była taka sytuacja sporo lat temu. Walka wstępnie umówiona młodymi składami, z czego GKM przed walką się wyłamuje i wystawia stary skład. Nasza porażka. "Ryzykancie", wiesz dokładnie, że było dzwonione, bo pewna propozycja wisi dla was od dawna z czego niestety nie macie ochoty skorzystać. Druga sprawa. Jankom, pikolom i dziewczyną dajecie flagi (wiem jakie mieliście flagi - śp i reprezentacyjną, ale to nie zmienia postaci rzeczy) jak się tłumaczyliście?
Moje wypowiedzi - mój punkt widzenia.

Psoriasis
Posty: 228
Rejestracja: 18.07.2015, 15:24

Re: Żużel Kibicowsko

Post autor: Psoriasis » 24.04.2018, 20:37

matador88 pisze:
24.04.2018, 20:14
Oregano pisze:
24.04.2018, 20:03
matador88 pisze:
24.04.2018, 19:54
"Nie reprezentuje nikogo", "wychowałem, się nie mieszkam", "znam od podszewki", "jestem neutralny"

Muszę przyznać czapki z głów dla Was, że dyskutejecie z łbem, który znaczy tyle co polne gówno, jest przerażony myślą przypucowania się jakiej ekipy jest kibicem, kibolem, januszem czy innym bogdanem, ale do dopierdalania się i oceniania kto ile znaczy w mieście jest pierwszy. Domorosły analityk ulicy rodem z gazety pomorskiej albo pan krawężnik niespełniony kibol. Co się tu czlowieku przywiało, po jakie informacje.
Wszystko pisałem w czasie teraźniejszym, pajacu. Może gdybyś uważał w szkole, to umiałbyś czytać ze zrozumieniem.
????? A co do ma do rzeczy że w teraźniejszym pizdo zza komputera? Dobrze się czujesz, bo chyba z myslwniem "nie halo"? c*** mnie obchodzą twoje zasłyszane ploteczki. Piszę wyraźnie, że dla każdego normalnego kibica dyskusja z taką pizdą jak ty jest jak dyskusja z pismakiem z lokalnej gazetki. Zrozumiałeś, czy za trudne, styki się palą? Jeśli Olimpia, Gkm czy Wfcg o czymś nie piszą, a ty się tu produkujesz ze swoimi neutralnymi przemyśleniami to kim ty jesteś gamoniu? Niespełniony chuligan z onetu się ku*** znalazł.
Kyrje Elejson bo Ci się te ósemki poprzewracaja i zamienia w znaki nieskończoności. Uspokoj się.

RodowityG
Posty: 21
Rejestracja: 02.09.2017, 14:31

Re: Żużel Kibicowsko

Post autor: RodowityG » 24.04.2018, 21:26

Oregano pisze:
24.04.2018, 18:48
@RodowityG

Ale ja nic do was nie mam :) Niestety, piszesz trochę bzdur. Ekipa WfcG nie osłabła z waszego powodu, bo wasza młodzież nie jest na tyle silna, by ich wytępić, a starzy byli wielokrotnie nagrywani, gnębieni i ganiani po mieście. Jeśli jesteś choć odrobinę obiektywny to wiesz, że konflikty wewnętrzne, emigracja, sprawy rodzinne i wiele innych czynników przyczyniło się do tego, że jest jak jest. Jakie jest inne wyjście? Przecież poza młodymi to tak na prawdę nikt od was nie trenuje. Był moment, że trenowaliście na salce. Może pojedyncze osoby trenują. Część ludzi od was dobrze po 20stce, szczególnie z Rybackiej, wzięła się z nikąd. Chłopak z psychiatryka, który ogłosił się Królem GKMu, był traktowany przez was jako "swój" do momentu, az wywinął taką akcje zamknięty w 4 ścianach.

U was jest taka specyfika, że prawie każdy z waszej ekipy był wielokrotnie łapany, wyrzekał się, niektórzy nawet jebali swój klub do kamery, żeby mieć spokój. I nie zaprzeczaj ,bo taka jest prawda. Wiedziałem, że napiszesz o ustawce z Bełchatowem, że to mit, że 3/4 osób nie lata. Kolego sympatyczny, wiem, kto bił się w tej ustawce i osoby, które stanowiły tam "pierwszy szereg" nie mają już z wami nic wspólnego. Może zostały ze 3 osoby, dlatego napisałem że jakieś 3/4, bo o ile się nie myle to ile tam się biło? 10 osób? Aha, no i większość tego składu (+kilka innych osób) kilka lat temu oddała skrojone barwy i przeszła się po mieście, na osiedla Olimpii (ówczesna kosa) i WfcG i wytjaśniła, że rezygnuje ze wszystkiego i ma wyjebane w was.

A co do tego, że odmówiliście walki Olimpii po 30 i odmówiliście nie raz starcia bez ograniczeń wiekowych, to prawda? Bo takie słuchy chodzą na mieście i nie tylko. A poza tym, to skoro nie ma Ryzykantów , to kto jest? Właśnie sam napisałeś, że nie ma zorganizowanej bandy, gdzie wiadomo kto ma jakie miejsce. Chyba, że działacie nieoficjalnie i bierzecie ludzi, którzy są pod ręką.

Pozdrawiam, czekam na odpowiedź i temat GKMu możemy powoli kończyć na jakiś czas :)
1)Co do wfcg-konflikty wewnętrzne to się zaczęły jak zaczęli dostawać w p**** od naszej młodzieży;emigracja???A któż jej nie odczuł??? Z tym że nasza Emigracja j**** ich nawet tam,gdzie już część oddała fanty
2)pokaż te nagrania "prawie wszystkich z ekipy",z tymi nagraniami jest jak z Yeti,wszyscy wiedzą że jest a nikt nie widział
3)fajnie że wiesz kto trenuje a kto nie lecz tu również się mylisz
4)zwrot sktojonych barw legenda tak samo prawdziwa jak honor wfcg i mit o osiedlach Olimpii(chyba że Batorego już podzielili :-)
5)nie będę odnosił się do tematu obecnej działalnosci osób które lały się z GieKSą,KMWTW ;-)
6)co do propozycji Oly to były jakieś luźne rozmowy oraz oczywiście propozycja z ich strony w momencie kiedy tracilismy krew w walce z żydami,wiesz wtedy łatwo taka propozycje złożyć wiedząc że GKM nie szuka na siłę walki na dwóch frontach.Ale oczywiście zawsze mogą na nas liczyć
7)nie ma Ryzykantow,jest DUMA MIASTA UŁANÓW i Braterstwo międzypokoleniowe starej i młodej załogi
8)"ludzie dobrze po 20-stce",haha wierz mi że są i duuuużo starsi którzy np:wrócili z emigracji lub innych ciekawych miejsc

Znamy swoje miejsce i pomału,mozolnie ale tym razem mądrze odbudujemy markę GKM Grudziądz czy komuś się to podoba czy nie.Bez szumu na mieście,srejsbookach czy stadionowych popaprańcach.AVE WIELKI GKM & BKS!!!
Pozdro!

Piston
Posty: 94
Rejestracja: 17.01.2012, 21:47

Re: Żużel Kibicowsko

Post autor: Piston » 24.04.2018, 22:05

Apator obecny w Tarnowie ?
Jak na meczu Start Gniezno-Polonia Piła i liczba przyjezdnych ?

W niedzielę derby w Toruniu . Apator-GKM, zobaczymy czy znów zjawi się Elana. Teoretycznie ciekawie moze byc na meczu Unia Leszno-Falubaz.

matador88
Posty: 200
Rejestracja: 07.05.2017, 18:11

Re: Żużel Kibicowsko

Post autor: matador88 » 24.04.2018, 22:12

Oregano pisze:
24.04.2018, 20:27
matador88 pisze:
24.04.2018, 20:14
Oregano pisze:
24.04.2018, 20:03


Wszystko pisałem w czasie teraźniejszym, pajacu. Może gdybyś uważał w szkole, to umiałbyś czytać ze zrozumieniem.
????? A co do ma do rzeczy że w teraźniejszym pizdo zza komputera? Dobrze się czujesz, bo chyba z myslwniem "nie halo"? c*** mnie obchodzą twoje zasłyszane ploteczki. Piszę wyraźnie, że dla każdego normalnego kibica dyskusja z taką pizdą jak ty jest jak dyskusja z pismakiem z lokalnej gazetki. Zrozumiałeś, czy za trudne, styki się palą? Jeśli Olimpia, Gkm czy Wfcg o czymś nie piszą, a ty się tu produkujesz ze swoimi neutralnymi przemyśleniami to kim ty jesteś gamoniu? Niespełniony chuligan z onetu się ku*** znalazł.


Widać jak słąba jest twoja psychika, jeśli posty na k.net doprowadzają cię do szewskiej pasji. Pewnie już się zesrałeś i powypierdalałeś do góry kołami meble w mieszkaniu. I ty nazywasz mnie pizdą, zabawny jesteś. I c*** wie, co to znaczy niespełniony chuligan, bycie chuliganem to jakieś osiągnięcie? Ty jesteś kimś, bo dalej działasz na stadionie? Weź W**********. Kończę temat, chłopacy z GKMu kulturalnie mi odpowiedzieli na moje pytania. Nie pozdrawiam.
Przecież ja się z ciebie nabijam człowieku. Popcorn wpierdalasz i przesiadujesz "niekibicu" na forum dla kibiców i analizujesz kto gdzie, z kim i dlaczego się po mordach tłucze. Ty P*********** jesteś lub źałosny do kwadratu -jedno z dwóch. Albo gdzie kto trenuje - ręczniki tam prałeś czy żyjesz życiem innych ludzi? Kronikarz kibolstwa w laczkach. Pytaj sobie dalej, nie przeszkadzaj sobie.

kondziu0709
Posty: 81
Rejestracja: 08.05.2014, 18:28

Re: Żużel Kibicowsko

Post autor: kondziu0709 » 25.04.2018, 01:25

Nas w młynie około 200 z dobrym dopingiem przez cały mecz. Polonii okolo 280 z oprawą i piro.
Gnieźnieński SKS!

Sylwester89
Posty: 380
Rejestracja: 11.11.2010, 17:18

Re: Żużel Kibicowsko

Post autor: Sylwester89 » 25.04.2018, 19:30

Prośba o kontakt pw kogoś z GKMu.

Banditosdod
Posty: 328
Rejestracja: 10.12.2017, 16:48

Re: Żużel Kibicowsko

Post autor: Banditosdod » 25.04.2018, 21:05

matador88 pisze:
24.04.2018, 19:54
"Nie reprezentuje nikogo", "wychowałem, się nie mieszkam", "znam od podszewki", "jestem neutralny"

Muszę przyznać czapki z głów dla Was, że dyskutejecie z łbem, który znaczy tyle co polne gówno, jest przerażony myślą przypucowania się jakiej ekipy jest kibicem, kibolem, januszem czy innym bogdanem, ale do dopierdalania się i oceniania kto ile znaczy w mieście jest pierwszy. Domorosły analityk ulicy rodem z gazety pomorskiej albo pan krawężnik niespełniony kibol. Co się tu czlowieku przywiało, po jakie informacje.
Skoro mieszkal w Grudziadzu ma prawo wyrazac opinie tak samo do tego co bylo kiedys

Banditosdod
Posty: 328
Rejestracja: 10.12.2017, 16:48

Re: Żużel Kibicowsko

Post autor: Banditosdod » 25.04.2018, 21:14

RodowityG pisze:
24.04.2018, 21:26
Oregano pisze:
24.04.2018, 18:48
@RodowityG

Ale ja nic do was nie mam :) Niestety, piszesz trochę bzdur. Ekipa WfcG nie osłabła z waszego powodu, bo wasza młodzież nie jest na tyle silna, by ich wytępić, a starzy byli wielokrotnie nagrywani, gnębieni i ganiani po mieście. Jeśli jesteś choć odrobinę obiektywny to wiesz, że konflikty wewnętrzne, emigracja, sprawy rodzinne i wiele innych czynników przyczyniło się do tego, że jest jak jest. Jakie jest inne wyjście? Przecież poza młodymi to tak na prawdę nikt od was nie trenuje. Był moment, że trenowaliście na salce. Może pojedyncze osoby trenują. Część ludzi od was dobrze po 20stce, szczególnie z Rybackiej, wzięła się z nikąd. Chłopak z psychiatryka, który ogłosił się Królem GKMu, był traktowany przez was jako "swój" do momentu, az wywinął taką akcje zamknięty w 4 ścianach.

U was jest taka specyfika, że prawie każdy z waszej ekipy był wielokrotnie łapany, wyrzekał się, niektórzy nawet jebali swój klub do kamery, żeby mieć spokój. I nie zaprzeczaj ,bo taka jest prawda. Wiedziałem, że napiszesz o ustawce z Bełchatowem, że to mit, że 3/4 osób nie lata. Kolego sympatyczny, wiem, kto bił się w tej ustawce i osoby, które stanowiły tam "pierwszy szereg" nie mają już z wami nic wspólnego. Może zostały ze 3 osoby, dlatego napisałem że jakieś 3/4, bo o ile się nie myle to ile tam się biło? 10 osób? Aha, no i większość tego składu (+kilka innych osób) kilka lat temu oddała skrojone barwy i przeszła się po mieście, na osiedla Olimpii (ówczesna kosa) i WfcG i wytjaśniła, że rezygnuje ze wszystkiego i ma wyjebane w was.

A co do tego, że odmówiliście walki Olimpii po 30 i odmówiliście nie raz starcia bez ograniczeń wiekowych, to prawda? Bo takie słuchy chodzą na mieście i nie tylko. A poza tym, to skoro nie ma Ryzykantów , to kto jest? Właśnie sam napisałeś, że nie ma zorganizowanej bandy, gdzie wiadomo kto ma jakie miejsce. Chyba, że działacie nieoficjalnie i bierzecie ludzi, którzy są pod ręką.

Pozdrawiam, czekam na odpowiedź i temat GKMu możemy powoli kończyć na jakiś czas :)
1)Co do wfcg-konflikty wewnętrzne to się zaczęły jak zaczęli dostawać w p**** od naszej młodzieży;emigracja???A któż jej nie odczuł??? Z tym że nasza Emigracja j**** ich nawet tam,gdzie już część oddała fanty
2)pokaż te nagrania "prawie wszystkich z ekipy",z tymi nagraniami jest jak z Yeti,wszyscy wiedzą że jest a nikt nie widział
3)fajnie że wiesz kto trenuje a kto nie lecz tu również się mylisz
4)zwrot sktojonych barw legenda tak samo prawdziwa jak honor wfcg i mit o osiedlach Olimpii(chyba że Batorego już podzielili :-)
5)nie będę odnosił się do tematu obecnej działalnosci osób które lały się z GieKSą,KMWTW ;-)
6)co do propozycji Oly to były jakieś luźne rozmowy oraz oczywiście propozycja z ich strony w momencie kiedy tracilismy krew w walce z żydami,wiesz wtedy łatwo taka propozycje złożyć wiedząc że GKM nie szuka na siłę walki na dwóch frontach.Ale oczywiście zawsze mogą na nas liczyć
7)nie ma Ryzykantow,jest DUMA MIASTA UŁANÓW i Braterstwo międzypokoleniowe starej i młodej załogi
8)"ludzie dobrze po 20-stce",haha wierz mi że są i duuuużo starsi którzy np:wrócili z emigracji lub innych ciekawych miejsc

Znamy swoje miejsce i pomału,mozolnie ale tym razem mądrze odbudujemy markę GKM Grudziądz czy komuś się to podoba czy nie.Bez szumu na mieście,srejsbookach czy stadionowych popaprańcach.AVE WIELKI GKM & BKS!!!
Pozdro!
Czyli wasza mlodziez r******** ich. Bandeprzestali chodzic hi hi Jak was jeszcze nie bylo u nich juz sporo osob nie bylo.Jak stara ekipa lazila po Grudziadzu to widzial kazdy jak ci oddawali barwy.Glupoty opowiadasz ze szok

Banditosdod
Posty: 328
Rejestracja: 10.12.2017, 16:48

Re: Żużel Kibicowsko

Post autor: Banditosdod » 25.04.2018, 21:24

Banditosdod pisze:
25.04.2018, 21:14
RodowityG pisze:
24.04.2018, 21:26
Oregano pisze:
24.04.2018, 18:48
@RodowityG

Ale ja nic do was nie mam :) Niestety, piszesz trochę bzdur. Ekipa WfcG nie osłabła z waszego powodu, bo wasza młodzież nie jest na tyle silna, by ich wytępić, a starzy byli wielokrotnie nagrywani, gnębieni i ganiani po mieście. Jeśli jesteś choć odrobinę obiektywny to wiesz, że konflikty wewnętrzne, emigracja, sprawy rodzinne i wiele innych czynników przyczyniło się do tego, że jest jak jest. Jakie jest inne wyjście? Przecież poza młodymi to tak na prawdę nikt od was nie trenuje. Był moment, że trenowaliście na salce. Może pojedyncze osoby trenują. Część ludzi od was dobrze po 20stce, szczególnie z Rybackiej, wzięła się z nikąd. Chłopak z psychiatryka, który ogłosił się Królem GKMu, był traktowany przez was jako "swój" do momentu, az wywinął taką akcje zamknięty w 4 ścianach.

U was jest taka specyfika, że prawie każdy z waszej ekipy był wielokrotnie łapany, wyrzekał się, niektórzy nawet jebali swój klub do kamery, żeby mieć spokój. I nie zaprzeczaj ,bo taka jest prawda. Wiedziałem, że napiszesz o ustawce z Bełchatowem, że to mit, że 3/4 osób nie lata. Kolego sympatyczny, wiem, kto bił się w tej ustawce i osoby, które stanowiły tam "pierwszy szereg" nie mają już z wami nic wspólnego. Może zostały ze 3 osoby, dlatego napisałem że jakieś 3/4, bo o ile się nie myle to ile tam się biło? 10 osób? Aha, no i większość tego składu (+kilka innych osób) kilka lat temu oddała skrojone barwy i przeszła się po mieście, na osiedla Olimpii (ówczesna kosa) i WfcG i wytjaśniła, że rezygnuje ze wszystkiego i ma wyjebane w was.

A co do tego, że odmówiliście walki Olimpii po 30 i odmówiliście nie raz starcia bez ograniczeń wiekowych, to prawda? Bo takie słuchy chodzą na mieście i nie tylko. A poza tym, to skoro nie ma Ryzykantów , to kto jest? Właśnie sam napisałeś, że nie ma zorganizowanej bandy, gdzie wiadomo kto ma jakie miejsce. Chyba, że działacie nieoficjalnie i bierzecie ludzi, którzy są pod ręką.

Pozdrawiam, czekam na odpowiedź i temat GKMu możemy powoli kończyć na jakiś czas :)
1)Co do wfcg-konflikty wewnętrzne to się zaczęły jak zaczęli dostawać w p**** od naszej młodzieży;emigracja???A któż jej nie odczuł??? Z tym że nasza Emigracja j**** ich nawet tam,gdzie już część oddała fanty
2)pokaż te nagrania "prawie wszystkich z ekipy",z tymi nagraniami jest jak z Yeti,wszyscy wiedzą że jest a nikt nie widział
3)fajnie że wiesz kto trenuje a kto nie lecz tu również się mylisz
4)zwrot sktojonych barw legenda tak samo prawdziwa jak honor wfcg i mit o osiedlach Olimpii(chyba że Batorego już podzielili :-)
5)nie będę odnosił się do tematu obecnej działalnosci osób które lały się z GieKSą,KMWTW ;-)
6)co do propozycji Oly to były jakieś luźne rozmowy oraz oczywiście propozycja z ich strony w momencie kiedy tracilismy krew w walce z żydami,wiesz wtedy łatwo taka propozycje złożyć wiedząc że GKM nie szuka na siłę walki na dwóch frontach.Ale oczywiście zawsze mogą na nas liczyć
7)nie ma Ryzykantow,jest DUMA MIASTA UŁANÓW i Braterstwo międzypokoleniowe starej i młodej załogi
8)"ludzie dobrze po 20-stce",haha wierz mi że są i duuuużo starsi którzy np:wrócili z emigracji lub innych ciekawych miejsc

Znamy swoje miejsce i pomału,mozolnie ale tym razem mądrze odbudujemy markę GKM Grudziądz czy komuś się to podoba czy nie.Bez szumu na mieście,srejsbookach czy stadionowych popaprańcach.AVE WIELKI GKM & BKS!!!
Pozdro!
Czyli wasza mlodziez r******** ich bande gratuluje poczucia humoru.Widzialem jak pod waszym stadionem przez lata oddawaki wam fanty hi

adeq17
Posty: 4
Rejestracja: 10.04.2018, 19:07

Re: Żużel Kibicowsko

Post autor: adeq17 » 25.04.2018, 21:25

Ładnie zaprezentowali się poloniści w Gnieźnie. Szkoda, że połowa sektora 10-tego nie zakłada barw klubowych, dosyć słabo to wygląda. Są zaplanowane jakieś oprawy na ten sezon?

Banditosdod
Posty: 328
Rejestracja: 10.12.2017, 16:48

Re: Żużel Kibicowsko

Post autor: Banditosdod » 25.04.2018, 21:33

Przeciez kiedys zaden klub nie nagrywal teraz mozesz glupa rznac i to nie chodzi o was a ogolnie ze nikt nie nagrywal.Teraz mozesz pisac co chceszeA na zdrowy rozum skoro zawieslicie dzialalnosc to kogo mieli nagrac?

Banditosdod
Posty: 328
Rejestracja: 10.12.2017, 16:48

Re: Żużel Kibicowsko

Post autor: Banditosdod » 26.04.2018, 08:25

Banditosdod pisze:
25.04.2018, 21:33
Przeciez kiedys zaden klub nie nagrywal teraz mozesz glupa rznac i to nie chodzi o was a ogolnie ze nikt nie nagrywal.Teraz mozesz pisac co chceszeA na zdrowy rozum skoro zawieslicie dzialalnosc to kogo mieli nagrac?Takie osoby jak Szcz,Wojt..,kawa..od was to sie moga nazywac k8bicami bo chodzili w trudnych dla was czasie. Pamietam jak chodzili po osiedlach namawaiali ludzi na zuzel.Nawet moj kolega od was z ekipy ksywa taka sama jak wasz sport ci powie jak Wfcg weszlo kiedys na 2 luk i kazali mu sciagnac flage .To szacunek dla tych z Gkmu paru osob tam na dole ze chcieli spróbować. A ty mi gadasz o kibicach ekstraligowych.

miejscowy_zbik
Posty: 10
Rejestracja: 14.03.2017, 23:34

Re: Żużel Kibicowsko

Post autor: miejscowy_zbik » 26.04.2018, 08:38

Ty naprawde jestes chlopie przyjebany i to poteznie.

Banditosdod
Posty: 328
Rejestracja: 10.12.2017, 16:48

Re: Żużel Kibicowsko

Post autor: Banditosdod » 26.04.2018, 09:56

Wszedzie widzisz jakiegos kibica a nawet nie wiesz o tym ze typ tu pisal ze bylo sprawdzane i po raz drugi kibice wyszli na ameby.Jak bys byl w miare ogarniety to bys wiedzial ze proxe mozesz zmienic przez google.Tak na prawdę wiekszosc tych kont napinajqcych to pewno sa konta fikcyjne na rozne osoby.

RodowityG
Posty: 21
Rejestracja: 02.09.2017, 14:31

Re: Żużel Kibicowsko

Post autor: RodowityG » 26.04.2018, 11:03

Lecz się,dobrze radzę...

Mikołajek
Posty: 85
Rejestracja: 23.01.2017, 16:03

Re: Żużel Kibicowsko

Post autor: Mikołajek » 26.04.2018, 18:43

Jaka jest najstarsza zgoda pomiędzy ekipami żużlowymi i drugie pytanie jaka jest najstarsza zgoda na linii ekipa żużlowa - ekipa piłkarska?
KS Stal 1947 Gorzów

Gerd323
Posty: 30
Rejestracja: 15.04.2012, 21:34

Re: Żużel Kibicowsko

Post autor: Gerd323 » 26.04.2018, 23:07

Pomiędzy ekipami żużlowymi Sparta Wrocław - Wybrzeże Gdańsk od 1994

RodowityG
Posty: 21
Rejestracja: 02.09.2017, 14:31

Re: Żużel Kibicowsko

Post autor: RodowityG » 27.04.2018, 07:26

Gerd323 pisze:
26.04.2018, 23:07
Pomiędzy ekipami żużlowymi Sparta Wrocław - Wybrzeże Gdańsk od 1994
Z całym szacunkiem ale ZGODA to jest na linii L-Ś.Z racji tego panują również dobro relacje pomiędzy kibicami żużla z tych miast.A co by było gdyby zgodą L-Ś padła nie muszę chyba pisać.
Pozdro!

Spaacerowicz
Posty: 432
Rejestracja: 08.01.2018, 15:31

Re: Żużel Kibicowsko

Post autor: Spaacerowicz » 27.04.2018, 13:32

KociaKarmaKrólów pisze:
22.04.2018, 23:53
piłkarski Motor = żużlowy motor ten sam poziom
Tak z ciekawości ludzkiej wlazłem w ten temat a tu taki kwiatek.
Jak żeś to ku*** wymyślił? Tak po złości czy naćpany? hyy?

FALUBAZ ULTRAS
Posty: 153
Rejestracja: 15.04.2012, 10:57
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Żużel Kibicowsko

Post autor: FALUBAZ ULTRAS » 27.04.2018, 15:32

Motor wiele razy odcinał sie od zuzla ...
Jedno z dwóch oficjalnych kont kibiców Falubazu

Banditosdod
Posty: 328
Rejestracja: 10.12.2017, 16:48

Re: Żużel Kibicowsko

Post autor: Banditosdod » 29.04.2018, 10:27

W sumie ciekaw jestem frekwencjii na derbach o ile. Kibice Gkmu pojada to ciekaw jestem ile normalnych ludzi pojedzie czy do tylu, 1,5 tys dojdzie.Po fatalnym starcie sezonu.Ech to juz nie te derby z Apaptorem(34-32) mecz przerwany.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: NG_M, rooney74, szpakowski77 i 321 gości