www.warhouse.pl

Komentarze 27-29 października

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Jurand ze Spychowa
Posty: 1328
Rejestracja: 26.02.2007, 20:17
Lokalizacja: Spychów

Re: Komentarze 27-29 października

Post autor: Jurand ze Spychowa » 01.11.2017, 13:17

Chociaż dzisiaj darujcie sobie rozmowy na tym poziomie w tym temacie i uszanujcie Wszystkich którzy odeszli.



troll internetowy
Posty: 192
Rejestracja: 17.01.2017, 19:50

Re: Komentarze 27-29 października

Post autor: troll internetowy » 01.11.2017, 16:00

Jedni wrzucają tępe symbole zniczy, inni cieszą się z zemsty. Czy wy w ogóle zastanawiacie się, co piszecie i czy czytacie, to co sami napisaliście? Można się nie lubić, można się nie trawić, mogą wkurwiać wrogie barwy, ale wszyscy, podkreślam WSZYSCY jesteśmy Polakami. Z takiego faktu, że Polak zabija Polaka cieszą się tylko wrogowie Polski, a tych nie brakuje (choćby ze względu na nasze położenie geopolityczne). Ubieracie się w patriotyczne ciuszki, niczym klauny, A czy wasz patriotyzm sięga poza bluzę z kotwicą?
Walczyć, trenować, dbać o swoje zdrowie (bo może się w przyszłości odpukać bardzo przydać) - a nie wzajemnie mordować.
Rozwijać się zawodowo i intelektualnie, tak by jak najwięcej korzyści przynieść z naszych umiejętności naszemu krajowi i naszej ziemi, a nie spędzać czas na lataniu z maczetą lub rurą po ulicach, czy jak w waszym przypadku siedzieć na k.net i napierdalać kretynizmy.
Wspierać rodzimą produkcję i handel, a nie kupować w lidlach i rossmanach lub co gorsza handlować dragami lub kradzionymi częściami aut.
Brać udział w inicjatywach społecznych i uświadamiać uśpionych ludzi, czym jest Polska i co powinni czynić.
ku***, czy to jest takie skomplikowane?

Co do samych porachunków, jakie mają miejsce od jakiegoś czasu na Górnym Śląsku, czy Łodzi, to naprawdę mam mieszane uczucia. Szkoda ofiary, jako człowieka, ale już osoby, która sama się bawi w sprzęt i katowanie - niekoniecznie - obojętnie, w jakich barwach by była. Dla mnie osobiście używanie przedłużaczy bierze się w głównej mierze ze słabości. Problem jednak powstaje, kiedy już jedna strona sięgnie po sprzęt. Z gołymi łapami ciężko wyskoczyć do kolesia uzbrojonego w maczetę, pałkę teleskopową, czy inną maczugę. I błędne koło zostaje wprawione w ruch. Potem są kolejne ofiary z jednej, jak i drugiej strony, chęć chorego odwetu i samonapędzające się koło obraca się coraz szybciej. Tego nie da się łatwo zatrzymać, ale nie znaczy, że jest to niemożliwe.
A sposoby zwykle są dwa:
- albo decyzyjni w każdej ekipie zaczną mieć na tyle jaj, by zaprowadzić porządek na swoim podwórku i oddzielić interesy i metody używane w interesach od spraw kibicowskich;
- albo zrobią to psy. A prędzej, czy później to osiągną. Tyle, że jak psy zrobią porządek, to rykoszetem niekorzystnie odbije się to na całym ruchu kibicowskim i straci na tym każdy.
Dodam też, że koleś, który zap...li kogoś z wrogiej ekipy ma i tak naprawdę już do końca przesrane, bo potem musi się ukrywać, oglądać za siebie. I nie mówię tu li tylko o możliwości odwetu ze strony wrogiej ekipy, ale o psach. Bo te prędzej, czy później znajdą cię. Owszem, możesz się ukrywać, ale jak długo wytrzymasz, uciekając jak szczur i nie mając choć przez chwilę stabilnego życia? Miesiąc, dwa to pryszcz. Ale jak jest to długi rok, 2, 5, 10 itd. lat? Zaczynasz fiksować. A na koniec i tak wpadają ci do hacjendy czarni i zakuwają. Dodam jeszcze, że póki jest się młodym, to jeszcze idzie w miarę. Ale uwierzcie mi, że z wiekiem człowiek coraz bardziej potrzebuje jakiej takiej stabilizacji. Za 10 lat w wieku 40 lat (jeżeli wcześniej cię nie znajdą) zbzikujesz albo będziesz już tak mocno zmęczony ukrywaniem się, że będziesz już kładł lachę na to, czy psy dojadą cię, czy nie.
Ktoś powie, że przynajmniej żyjesz. Ale co to za życie?.. Żyjesz, ale swoje życie masz spierdolone do ostatnich swoich lat i co ciekawe tylko i wyłącznie za sprawą tej jednej chwili, momentu z przeszłości, tych kilku sekund, kiedy podjąłeś decyzję by wyjąć nóż lub siekierę, by zaciukać drugiego kolesia, bo jego kolor szalika (opcjonalnie komina) był nie taki, jak trzeba.
Ruch dokonał rewanżu, ale rewanż nie zatrzyma tego gówna. On je tylko napędza. A chłopakom, którzy leżą w grobach życia to nie przywróci.

Z innej beczki. Ktoś pytał się o liczbę Elany i Wisły w Warszawie. Elanę jak zawsze ciężko policzyć :) ale jak zawsze w dobrej liczbie, tym razem nawet bardzo dobrej, stawiałbym na pomiędzy 120-150. Sporo też FC Elany oraz WFCG (w tym ok. 20+ osób z Kwidzynia), co cieszy. A podobno WFCG już nie ma wg relacji dziewczynek z GKM. ;) Wisła też była, może nie w takiej ilości, jak Elana, ale byli.
Same wrażenia z Warszawy pozytywne, zresztą każdy może sobie obejrzeć w necie. Potem wspólny powrót Elany i WFCG i na koniec 3-dniowe balowanie: w Golubiu i Grudziądzu (w tym także na Mniszku). Jak to możliwe?.. Nie wiem, zapytajcie mędrców od żużla. :)
Cieszy mnie bardzo, że mogłem zobaczyć sporo dawno nie widzianych gęb. :)
Potem już bolesny (chyba się starzeję, bo tabletki nie pomogły) powrót do szarej rzeczywistości...

P.S. Wprawdzie szkoda mi czasu, ale odniosę się jeszcze to przezabawnych komentarzy, jakoby Elana celowo ogłosiła mobilkę, tak by jechać z balastem i uchronić się przed Lechem. :) Dobrze by było by co niektórzy uświadomili sobie, że w dobie powszechnej inwigilacji nie ma potrzeby ogłaszać się w necie, by jechać z balastem. Ci, co jeżdżą dobrze o tym wiedzą. A już abstrahując od ogłaszania, ciężko też by kawalkada aut z grubo ponad 100 typa pozostała niezauważona (domyślam się, że do psiarni nie przyjmują osób z I stopniem kalectwa, np. pozbawionych wzroku) ;) . I nie uwierzę też, że takie dyrdymały pisałby ktoś z LPH czy z innej ekipy. Po tych wpisach widać, kto głównie wpisuje komentarze na tym forum. :)
Gdyby głupota miała skrzydła, to by pofrunęła.

Na_lajcie

Re: Komentarze 27-29 października

Post autor: Na_lajcie » 01.11.2017, 16:26

Gdyby gra toczyla sie tylko i wylacznie w kategori kibicowskiej, sprzetu nigdy nie byloby na ulicach. Tu chodzi o grubsze sprawy, ktore ukrywa sie pod plaszczykiem sympatyzowania z jednym czy drugim klubem. Jesli w gre wchodzi gruby hajs, gole piesci i klamry w paskach nie wystarcza.

maRjan
Posty: 44
Rejestracja: 24.10.2010, 13:39

Re: Komentarze 27-29 października

Post autor: maRjan » 01.11.2017, 17:51

Na_lajcie pisze:
01.11.2017, 16:26
Gdyby gra toczyla sie tylko i wylacznie w kategori kibicowskiej, sprzetu nigdy nie byloby na ulicach. Tu chodzi o grubsze sprawy, ktore ukrywa sie pod plaszczykiem sympatyzowania z jednym czy drugim klubem. Jesli w gre wchodzi gruby hajs, gole piesci i klamry w paskach nie wystarcza.
Hm to może niech zaczną do siebie strzelać to będzie bardziej humanitarne odbieranie życia niż katowanie kogoś na śmierć a efekt podobny i tyle się nameczyć nie trzeba. Pomyślcie nad tym :-)
Śmiałek PM

kilof
Posty: 189
Rejestracja: 14.04.2017, 21:04

Re: Komentarze 27-29 października

Post autor: kilof » 01.11.2017, 18:10

maRjan pisze:
01.11.2017, 17:51
Na_lajcie pisze:
01.11.2017, 16:26
Gdyby gra toczyla sie tylko i wylacznie w kategori kibicowskiej, sprzetu nigdy nie byloby na ulicach. Tu chodzi o grubsze sprawy, ktore ukrywa sie pod plaszczykiem sympatyzowania z jednym czy drugim klubem. Jesli w gre wchodzi gruby hajs, gole piesci i klamry w paskach nie wystarcza.
Hm to może niech zaczną do siebie strzelać to będzie bardziej humanitarne odbieranie życia niż katowanie kogoś na śmierć a efekt podobny i tyle się nameczyć nie trzeba. Pomyślcie nad tym :-)
No i za 1 głowe nie pójdzie siedzieć 20 os. tylko max 1-2. Same plusy. Zamknijcie już ten temat, serio.

KSGKSW
Posty: 1063
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Komentarze 27-29 października

Post autor: KSGKSW » 01.11.2017, 22:10

Na_lajcie pisze:
01.11.2017, 16:26
Gdyby gra toczyla sie tylko i wylacznie w kategori kibicowskiej, sprzetu nigdy nie byloby na ulicach. Tu chodzi o grubsze sprawy, ktore ukrywa sie pod plaszczykiem sympatyzowania z jednym czy drugim klubem. Jesli w gre wchodzi gruby hajs, gole piesci i klamry w paskach nie wystarcza.
Masz rację i to wielką,ale czy u Was została potępiona akcja z CBŚ i czasami za grudnia? Normalne pytanie nie wyzywaj mnie od frajerów itp.

Jaśnie Pan
Posty: 171
Rejestracja: 15.11.2016, 22:44

Re: Komentarze 27-29 października

Post autor: Jaśnie Pan » 02.11.2017, 03:18

Co wy ku*** ćpiecie??

Adiś
Posty: 359
Rejestracja: 27.02.2007, 10:58
Lokalizacja: Silesia

Re: Komentarze 27-29 października

Post autor: Adiś » 02.11.2017, 16:50

kilof pisze:
01.11.2017, 18:10
maRjan pisze:
01.11.2017, 17:51
Na_lajcie pisze:
01.11.2017, 16:26
Gdyby gra toczyla sie tylko i wylacznie w kategori kibicowskiej, sprzetu nigdy nie byloby na ulicach. Tu chodzi o grubsze sprawy, ktore ukrywa sie pod plaszczykiem sympatyzowania z jednym czy drugim klubem. Jesli w gre wchodzi gruby hajs, gole piesci i klamry w paskach nie wystarcza.
Hm to może niech zaczną do siebie strzelać to będzie bardziej humanitarne odbieranie życia niż katowanie kogoś na śmierć a efekt podobny i tyle się nameczyć nie trzeba. Pomyślcie nad tym :-)
No i za 1 głowe nie pójdzie siedzieć 20 os. tylko max 1-2. Same plusy. Zamknijcie już ten temat, serio.
mylisz sie, jesli nikt nie sprzeda i nie wiadomo kto zadal smiertelny cios nie ma mowy o zabojstwie
Gůrny Ślůnzek, rostomjyuy Hajmatland!

GieKSa_MCE
Posty: 50
Rejestracja: 03.09.2015, 13:41

Re: Komentarze 27-29 października

Post autor: GieKSa_MCE » 02.11.2017, 18:53

error04 pisze:
01.11.2017, 12:27
GieKSa_MCE pisze:
01.11.2017, 09:05
I gdzie ja tam kmiocie napisałem o Widzewie?Jesteś pajac i tyle a o sprawie o której wspomniałeś też wiesz tyle co wyczytales więc daruj nam!Do reszty wypocin się nie odniosę bo mnie tam nie było ale zdanie mam wyrobione
Pogubiłem ci tekst o Widzewie. Gubisz się w tym co piszesz ?
prawda boli a wtedy zaczynacie szukać błędów ortograficznych czy pomyłki w liczeniu by tylko odbić piłeczkę i zmienić temat. Jak przedszkolaki.
Jednak jesteś przyjebany a czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoja mocna strona dlatego żegnam c**** wiesz a się wypowiadasz nara
Mysłowice Miasto GieKSy

088
Posty: 73
Rejestracja: 16.10.2016, 17:00

Re: Komentarze 27-29 października

Post autor: 088 » 02.11.2017, 21:26

TORCIDA_GORNIK pisze:
02.11.2017, 19:59
zjawiło się nas około 2000 tyś.
Trzeba przyznać, że imponująca liczba.

Nie sądziłem, że w ogóle macie 2 miliony kibiców - a okazuje się, że 2 miliony macie aktywnych. Szacun.

xyz96
Posty: 3
Rejestracja: 25.09.2017, 23:44

Re: Komentarze 27-29 października

Post autor: xyz96 » 03.11.2017, 01:26

088 pisze:
02.11.2017, 21:26
TORCIDA_GORNIK pisze:
02.11.2017, 19:59
zjawiło się nas około 2000 tyś.
Trzeba przyznać, że imponująca liczba.

Nie sądziłem, że w ogóle macie 2 miliony kibiców - a okazuje się, że 2 miliony macie aktywnych. Szacun.
nie zrobiłeś nigdy literówki?

Jaśnie Pan
Posty: 171
Rejestracja: 15.11.2016, 22:44

Re: Komentarze 27-29 października

Post autor: Jaśnie Pan » 03.11.2017, 10:35

Kumatyinaczej pisze:
03.11.2017, 10:16
ADMINISTRATOR c*** CI W DUPE TY PARSZYWA k****! JESTES TYLE SAM WART CO I TO FORUM Z TYMI BLAZNAMI! MAM NADZIEJE ZE CIE KTOS DOJEDZIE k**** ZACHLANNA SZMATO.
Lepiej już?? pytanie retoryczne.

Aspirant_Wojtek
Posty: 73
Rejestracja: 05.07.2016, 09:29
Lokalizacja: Западная Европа

Re: Komentarze 27-29 października

Post autor: Aspirant_Wojtek » 03.11.2017, 13:10

2000 tys. też nie jest poprawnie, dzbanie.
Już nieaktywny.

error04
Posty: 357
Rejestracja: 29.04.2017, 21:24

Re: Komentarze 27-29 października

Post autor: error04 » 03.11.2017, 13:25

GieKSa_MCE pisze:
02.11.2017, 18:53
error04 pisze:
01.11.2017, 12:27
GieKSa_MCE pisze:
01.11.2017, 09:05
I gdzie ja tam kmiocie napisałem o Widzewie?Jesteś pajac i tyle a o sprawie o której wspomniałeś też wiesz tyle co wyczytales więc daruj nam!Do reszty wypocin się nie odniosę bo mnie tam nie było ale zdanie mam wyrobione
Pogubiłem ci tekst o Widzewie. Gubisz się w tym co piszesz ?
prawda boli a wtedy zaczynacie szukać błędów ortograficznych czy pomyłki w liczeniu by tylko odbić piłeczkę i zmienić temat. Jak przedszkolaki.
Jednak jesteś przyjebany a czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoja mocna strona dlatego żegnam c**** wiesz a się wypowiadasz nara
Nie wierze ze ci odpisuje ale widze ze specjlanym dzieciom trzeba pacem pokazac:
GieKSa_MCE pisze:
02.11.2017, 18:53
Po trzecie tyle razy Ruch robił się na charakterna ekipę do Zabrza nie jeździli bo mordercy a od lat mają zgodę z Widzewem a teraz jakiś układ Wisła a suma summarum samym się trafiło zabic
Nie pograzaj sie i nie odpisuj juz.

Jaśnie Pan
Posty: 171
Rejestracja: 15.11.2016, 22:44

Re: Komentarze 27-29 października

Post autor: Jaśnie Pan » 03.11.2017, 14:16

Kumatyinaczej pisze:
03.11.2017, 13:47
Jaśnie Pan pisze:
03.11.2017, 10:35
Kumatyinaczej pisze:
03.11.2017, 10:16
ADMINISTRATOR c*** CI W DUPE TY PARSZYWA k****! JESTES TYLE SAM WART CO I TO FORUM Z TYMI BLAZNAMI! MAM NADZIEJE ZE CIE KTOS DOJEDZIE k**** ZACHLANNA SZMATO.
Lepiej już?? pytanie retoryczne.
Przeczytaj sobie ten temat od początku. 95% postów wygląda jak mój. Siedem stron czytania gòwna gamoni i ich przemyśleń. c*** kładę na te przemyślenia, chce tu wejść i poczytać suche info, a nie ku*** co by było gdyby. Chcecie coś zmieniać w swoich ekipach to działajcie a nie tylko piszecie co by bylo gdyby. Nie raz, nie dwa były prośby do administratora żeby ogarnął ten burdel, masa osób które chciały poświęcić swój żeby to "jakoś wyglądało" Wystarczy tylko chcieć, ale jak się jest zachłannym to tak to forum będzie wyglądać.
Doskonale Cię rozumie,też mnie drażnią te tematy Łódzkie tu wciągane i ciągłe gadanie WRWE to tamto sramto. Masz jakieś potwierdzone info i chcesz się nim podzielić pisz,nie masz nic do powiedzenia zamilcz! tak to powinno wyglądać. Tylko że nikt poważny nie będzie pisał tu o żadnych akcjach z wiadomych powodów jest za dużo na forum psiarni. A jak już akcja się odbędzie i ktoś coś wyczyta na fb,to szybko leci z tym tu żeby udawać kumatego.Wtedy zaczynają się domysły i pirdolenie głupot. Ja to rozumie ale po co się napinać? Czytałem od pierwszej strony bo czasem jak mam zły humor to pośmieje się. Pozdrawiam bez napinki panowie.

GieKSa_MCE
Posty: 50
Rejestracja: 03.09.2015, 13:41

Re: Komentarze 27-29 października

Post autor: GieKSa_MCE » 03.11.2017, 15:27

GieKSa_MCE pisze:
02.11.2017, 18:53
error04 pisze:
01.11.2017, 12:27
GieKSa_MCE pisze:
01.11.2017, 09:05
I gdzie ja tam kmiocie napisałem o Widzewie?Jesteś pajac i tyle a o sprawie o której wspomniałeś też wiesz tyle co wyczytales więc daruj nam!Do reszty wypocin się nie odniosę bo mnie tam nie było ale zdanie mam wyrobione
Pogubiłem ci tekst o Widzewie. Gubisz się w tym co piszesz ?
prawda boli a wtedy zaczynacie szukać błędów ortograficznych czy pomyłki w liczeniu by tylko odbić piłeczkę i zmienić temat. Jak przedszkolaki.
Jednak jesteś przyjebany a czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoja mocna strona dlatego żegnam c**** wiesz a się wypowiadasz nara
No i widzisz Ty bita palo napisałeś że wszędzie widzimy Widzew i ciągle się do niego przypierdalamy a ja pisałem o Ruchu a stwierdziłem tylko fakt zgody ale że Ty jesteś przyjebany mieszasz fakty i we wszystkim widzisz zaczepki do tego mocarnego Widzewa to już twój problem!Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem ja Ci nic pogrubiac nie bede
Mysłowice Miasto GieKSy

iwan94
Posty: 11
Rejestracja: 18.10.2015, 18:27

Re: Komentarze 27-29 października

Post autor: iwan94 » 03.11.2017, 17:48

Będzie nowy temat odnośnie nowej kolejki czy admin jeszcze z SKSów nie wrócił..

Vin Diesel
Posty: 246
Rejestracja: 12.09.2012, 14:18

Re: Komentarze 27-29 października

Post autor: Vin Diesel » 03.11.2017, 17:55

viewtopic.php?f=1&t=33914 szukanie nie boli

Tvr34
Posty: 78
Rejestracja: 06.10.2017, 08:32

Re: Komentarze 27-29 października

Post autor: Tvr34 » 18.11.2017, 11:38

P141171215B pisze:
29.10.2017, 12:34
Tvr34 pisze:
29.10.2017, 12:18
Wisła w czołówce ? Podaj przykłady ich walk .Chyba z Ruchem raz byli ale...
I znów to samo. Nowy użytkownik, na k.net, pyta o akcje, o których nie napisano. Nie tylko Wisła, ale większość ekip ma akcje, o których tu się nie dowiesz, więc pytanie pozostanie bez konkretnej odpowiedzi. A miejsce Wisły najlepiej zweryfikuszesz, ustawiając się na nią ze swoją ekipą
hehe kolejny co kumatosc liczy postami na forum ☺nie pytam o akcję gościu ☺nie masz jak wybronic Wisły więc atakujesz .Nie da sie jej ustawic w top a tak ja zaliczasz , nie sa top bo sie nie bija i kazdy o tym wie ☺Ja z Poznania ( juz nieaktywny z pewnych wzgledow) i tu z ustawianiem się na nich ...
Huragan Krużewniki .

P141171215B
Posty: 286
Rejestracja: 09.11.2014, 14:10

Re: Komentarze 27-29 października

Post autor: P141171215B » 18.11.2017, 12:33

Tvr34 pisze:
18.11.2017, 11:38
P141171215B pisze:
29.10.2017, 12:34
Tvr34 pisze:
29.10.2017, 12:18
Wisła w czołówce ? Podaj przykłady ich walk .Chyba z Ruchem raz byli ale...
I znów to samo. Nowy użytkownik, na k.net, pyta o akcje, o których nie napisano. Nie tylko Wisła, ale większość ekip ma akcje, o których tu się nie dowiesz, więc pytanie pozostanie bez konkretnej odpowiedzi. A miejsce Wisły najlepiej zweryfikuszesz, ustawiając się na nią ze swoją ekipą
hehe kolejny co kumatosc liczy postami na forum ☺nie pytam o akcję gościu ☺nie masz jak wybronic Wisły więc atakujesz .Nie da sie jej ustawic w top a tak ja zaliczasz , nie sa top bo sie nie bija i kazdy o tym wie ☺Ja z Poznania ( juz nieaktywny z pewnych wzgledow) i tu z ustawianiem się na nich ...
Ale nie zrozumiałeś chyba, co napisałem. Tym bardziej mnie to dziwi, że piszesz, że byłeś aktywny. Powinieneś zatem wiedzieć więcej, niż piszą tutaj i taki był kontekst. To pytasz, czy nie pytasz o akcje?
Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ardian, DZnr1, Fan_Brzozovii, Grzesiek1908, W.F.H. i 276 gości