www.warhouse.pl

MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI -2017!

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
nie_pamietam
Posty: 5
Rejestracja: 05.09.2017, 23:00

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI -2017!

Post autor: nie_pamietam » 12.11.2017, 15:08

Niektórym tu się mocno w głowach popierdoliło. Jeśli ktoś chce zwalczać kapitalizm to jest jebanym lewakiem, a nie radykalną prawicą. Odwoływanie się do nazistowskich zbrodniarzy w Polsce powinno być surowo karane. Pierdolicie często innym, że naoglądali się za dużo TVN-u, a mam wrażenie że sporo osób wypowiadających się tutaj jest tak samo zjebana jak tvn tyle, że w drugą stronę.

ps. 100 razy wolę murzyna, który uczciwie pracuje, płaci podatki i respektuje zasady panujące w Polsce niż bezdomnych alkoholików. W czasach gdy jest w kraju mnóstwo pracy trzeba być totalnym zjebem, żeby wylądować na ulicy. Nie trzeba wiele żeby nocować chociażby u brata Alberta, umyć się, kupić normalne ciuchy w lumpie i iść do pracy i się ogarnąć.

ps 2. nazwijcie mnie lewakiem zjebani narodowi socjaliści.



kałamarnice
Posty: 41
Rejestracja: 19.08.2017, 12:42

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI -2017!

Post autor: kałamarnice » 12.11.2017, 15:18

j**** nazistów, faszystów, komunistów i całe te wasze lewicowe bloki. Tęczowe, czarne, różowe i takie tam. Nie oburza mnie ich stosunek do imigrantów, murzynów i innych takich, ale ich stosunek do lewicowych doktryn, które zawsze były prędzej czy później wymierzone w Polskę, trzeba tępić.

PW2014
Posty: 121
Rejestracja: 06.01.2014, 13:26

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI -2017!

Post autor: PW2014 » 12.11.2017, 15:29

NS w Polsce to jest margines. To nie lata 90. Narodowy socjalizm jest to skrajna lewica tak samo jak komunizm. Tego nikt nie będzie tolerował.
Tolerancja jest cechą ludzi słabych. Hasła o czystości rasy nie mają za zadanie nawoływać do nienawiści tylko obrony społeczeństw, Narodu. Trzeba się w to zagłębić. Nie tylko hitler, stalin, bandera. Paradoksalnie najbardziej przez komunizm ucierpieli Rosjanie. Tylko trzeba cofnąć się do czasów rewolucji bolszewickiej z 1917 r. Władzę przejęli żydzi komunistyczni, którzy chcieli/ chcą zagłady Słowian.

Maciąg
Posty: 77
Rejestracja: 05.08.2017, 18:17

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI -2017!

Post autor: Maciąg » 12.11.2017, 15:33

Widzew,Wisła oraz przyjaciele oficjalnie nie obecni na marszu?Widzew nie robił jak co roku wyjazdu na marsz?

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI -2017!

Post autor: Foxx » 12.11.2017, 16:12

Oregano pisze:
12.11.2017, 15:16
[link]

Polecam lekturkę o Szturmowcach (nazistach) i ich ziomkach z Swobody,Pułku Azow i Prawego Sektora. Najwyraźniej myślą, że zrobili sobie swój własny Narodowo-Socjalistyczny marsz.(...)
Czytałem cierpliwie wrzutki, które tu uskuteczniasz, aż przyszedł czas na "wysypkę" :) "Lekturka" z putinowskiej tuby, która wbrew temu co tu piszesz, w linku który wrzucasz opisuje "Azow" jako batalion (decyzja o przeformowaniu w pułk - połowa września 2014, uzyskanie certyfikatu specnazu Gwardii Narodowej MSW - październik 2016).

Swoją drogą śmiech na sali budzi główna część tej "lekturki" oparta na notce jakiegoś kolesia z blogerskiej platformy salon24.pl, w którym dla odmiany "Azow" jest pułkiem - ale "Szturmowcy" dalej "współpracują" z... jednostką Gwardii Narodowej :)

Nie będę wnikał w szczegóły tej całej wirtualnej putinady, Nietrudno w necie znaleźć relacje ze wspólnych akcji środowiska szturm.com.pl i Ruchu Azowskiego (sformalizowanego w partię - Korpus Narodowy) - np. wspólnej obrony postumentów lwów na Cmentarzu Orląt Lwowskich... wbrew banderowskiej "Swobodzie".

Jednym słowem, "walcząc z nazizmem" (pisanym dużą literą chyba z ukrytej atencji, bo na pewno nie w ramach zasad języka polskiego) cytujesz ruskiego "sputnika", który "relacjonując" MN nie odróżnia batalionu od pułku i w bonusie sam nie odróżniasz jednostki Gwardii Narodowej od jej cywilnego zaplecza tworzącego aktualnie główny nurt ukraińskiego nacjonalizmu... konkurujący z banderowcami od Tiahnyboka, z którymi nikt z polskich nacjonalistów nie współpracuje. Bo też niby z jakiej racji? :)))

Może zrób coś w realu dla Polaków. którzy tam zostali gdy bolszewia Polskę stamtąd wymiotła, zamiast robić za użytecznego (patr)i.iotę putinowskich trolii. Wszyscy na tym skorzystają.

PS Sam nie tylko nie mam nic wspólnego ze Szturmowcami, ale nawet nie jestem nacjonalistą.
A co tam w komentarzach na Onecie?

BochniaFascistCrew
Posty: 30
Rejestracja: 28.09.2017, 11:44

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI -2017!

Post autor: BochniaFascistCrew » 12.11.2017, 16:27

Ludzie ignorujcie tego żydowskiego, kapitalistycznego imbecyla umysłowego "Oregano". Nie odpowiadajcie na zaczepki i będzie spokój. Moderator też mógłby się zainteresować tym, że w którym temacie by to konto się nie wypowiadało, to od razu awantura...

Idź stąd gimnazjalny szczylu zrobić loda korwinkowi (spytaj przy okazji kiedy zdechnie, i co do grobu zabierze), a potem raus do u$raela!!! Albo do XIX wiecznej fabryki, tyrać za dolca dziennie.

WHITE POWER, EUROPEN UNITY! Było mega!!!
Złoto zabija rasę, gubi Ciebie i mnie,
Złoto pożera duszę, pije Aryjską krew!

jebak_zza_winkla
Posty: 27
Rejestracja: 10.07.2014, 02:33

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI -2017!

Post autor: jebak_zza_winkla » 12.11.2017, 16:39

Oregano to zwykły c*** antifiarz

Eternidad
Posty: 336
Rejestracja: 30.11.2012, 20:52

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI -2017!

Post autor: Eternidad » 12.11.2017, 17:05

Foxx znany jesteś ze swojego zamiłowania do ukraińskiego ścierwa choćby i z forum militarium. Daj Pan spokój i nie przenos swojej miłość do azowa chociaz na to forum.

bajko5
Posty: 17
Rejestracja: 20.11.2016, 01:41

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI -2017!

Post autor: bajko5 » 12.11.2017, 17:09

nie_pamietam pisze:
12.11.2017, 15:08
Niektórym tu się mocno w głowach popierdoliło. Jeśli ktoś chce zwalczać kapitalizm to jest jebanym lewakiem, a nie radykalną prawicą. Odwoływanie się do nazistowskich zbrodniarzy w Polsce powinno być surowo karane. Pierdolicie często innym, że naoglądali się za dużo TVN-u, a mam wrażenie że sporo osób wypowiadających się tutaj jest tak samo zjebana jak tvn tyle, że w drugą stronę.

ps. 100 razy wolę murzyna, który uczciwie pracuje, płaci podatki i respektuje zasady panujące w Polsce niż bezdomnych alkoholików. W czasach gdy jest w kraju mnóstwo pracy trzeba być totalnym zjebem, żeby wylądować na ulicy. Nie trzeba wiele żeby nocować chociażby u brata Alberta, umyć się, kupić normalne ciuchy w lumpie i iść do pracy i się ogarnąć.

ps 2. nazwijcie mnie lewakiem zjebani narodowi socjaliści.
Czy ty rozumiesz ,że tak właśnie się to w Szwecji zaczynało. Przyjechało kilku pracować i stworzyła się mała grupa rosnąca z roku na rok. Wszystko dlatego,że ludzie to tolerowali. Widać ,że jesteś jakiś upośledzony wybierając czarnucha zamiast rodaka nawet alkoholika . Przez takie myślenie zachód jest właśnie kolonizowany. Kiedy twoja ekipa przyjmie murzynka do składu ?

krzycho_ASR
Posty: 691
Rejestracja: 24.09.2009, 16:47

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI -2017!

Post autor: krzycho_ASR » 12.11.2017, 17:11

Eternidad pisze:
12.11.2017, 17:05
Foxx znany jesteś ze swojego zamiłowania do ukraińskiego ścierwa choćby i z forum militarium. Daj Pan spokój i nie przenos swojej miłość do azowa chociaz na to forum.
Fakt, że Foxx jest w istocie proukraińskim propagandystą nie oznacza, że można bezkarnie cytować jakieś ruskie gówno na polskim forum dla kiboli.

Eternidad
Posty: 336
Rejestracja: 30.11.2012, 20:52

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI -2017!

Post autor: Eternidad » 12.11.2017, 17:16

quote=krzycho_ASR post_id=1242029 time=1510503086 user_id=44346]
Eternidad pisze:
12.11.2017, 17:05
Foxx znany jesteś ze swojego zamiłowania do ukraińskiego ścierwa choćby i z forum militarium. Daj Pan spokój i nie przenos swojej miłość do azowa chociaz na to forum.
Fakt, że Foxx jest w istocie proukraińskim propagandystą nie oznacza, że można bezkarnie cytować jakieś ruskie gówno na polskim forum dla kiboli.
[/quote]Może faktycznie lepiej tu o tym nie gadać. Sława Rusiczom! ;)

zl88
Posty: 505
Rejestracja: 29.09.2009, 03:09
Lokalizacja: Iskra Kochlice

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI -2017!

Post autor: zl88 » 12.11.2017, 17:17

Foxx pisze:
12.11.2017, 16:12
Oregano pisze:
12.11.2017, 15:16
[link]

Polecam lekturkę o Szturmowcach (nazistach) i ich ziomkach z Swobody,Pułku Azow i Prawego Sektora. Najwyraźniej myślą, że zrobili sobie swój własny Narodowo-Socjalistyczny marsz.(...)
Czytałem cierpliwie wrzutki, które tu uskuteczniasz, aż przyszedł czas na "wysypkę" :) "Lekturka" z putinowskiej tuby, która wbrew temu co tu piszesz, w linku który wrzucasz opisuje "Azow" jako batalion (decyzja o przeformowaniu w pułk - połowa września 2014, uzyskanie certyfikatu specnazu Gwardii Narodowej MSW - październik 2016).

Swoją drogą śmiech na sali budzi główna część tej "lekturki" oparta na notce jakiegoś kolesia z blogerskiej platformy salon24.pl, w którym dla odmiany "Azow" jest pułkiem - ale "Szturmowcy" dalej "współpracują" z... jednostką Gwardii Narodowej :)

Nie będę wnikał w szczegóły tej całej wirtualnej putinady, Nietrudno w necie znaleźć relacje ze wspólnych akcji środowiska szturm.com.pl i Ruchu Azowskiego (sformalizowanego w partię - Korpus Narodowy) - np. wspólnej obrony postumentów lwów na Cmentarzu Orląt Lwowskich... wbrew banderowskiej "Swobodzie".

Jednym słowem, "walcząc z nazizmem" (pisanym dużą literą chyba z ukrytej atencji, bo na pewno nie w ramach zasad języka polskiego) cytujesz ruskiego "sputnika", który "relacjonując" MN nie odróżnia batalionu od pułku i w bonusie sam nie odróżniasz jednostki Gwardii Narodowej od jej cywilnego zaplecza tworzącego aktualnie główny nurt ukraińskiego nacjonalizmu... konkurujący z banderowcami od Tiahnyboka, z którymi nikt z polskich nacjonalistów nie współpracuje. Bo też niby z jakiej racji? :)))

Może zrób coś w realu dla Polaków. którzy tam zostali gdy bolszewia Polskę stamtąd wymiotła, zamiast robić za użytecznego (patr)i.iotę putinowskich trolii. Wszyscy na tym skorzystają.

PS Sam nie tylko nie mam nic wspólnego ze Szturmowcami, ale nawet nie jestem nacjonalistą.

wszystko co pisze ta łajza oregano urodzina dupą to jakaś marna brudna prowokacja... brakuje tylko żeby otworzył kibel czy lodówkę i popłakał sie ze widział tam nazistów.
Nie ma co sie dawać prowokować. j**** parówe

Football Saturday
Posty: 53
Rejestracja: 19.12.2016, 14:56

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI -2017!

Post autor: Football Saturday » 12.11.2017, 17:39

Oregano zamknij w końcu mordę, bo już tego płaczu nie da się czytać.

nie_pamietam
Posty: 5
Rejestracja: 05.09.2017, 23:00

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI -2017!

Post autor: nie_pamietam » 12.11.2017, 17:51

bajko5 pisze:
12.11.2017, 17:09
nie_pamietam pisze:
12.11.2017, 15:08
Niektórym tu się mocno w głowach popierdoliło. Jeśli ktoś chce zwalczać kapitalizm to jest jebanym lewakiem, a nie radykalną prawicą. Odwoływanie się do nazistowskich zbrodniarzy w Polsce powinno być surowo karane. Pierdolicie często innym, że naoglądali się za dużo TVN-u, a mam wrażenie że sporo osób wypowiadających się tutaj jest tak samo zjebana jak tvn tyle, że w drugą stronę.

ps. 100 razy wolę murzyna, który uczciwie pracuje, płaci podatki i respektuje zasady panujące w Polsce niż bezdomnych alkoholików. W czasach gdy jest w kraju mnóstwo pracy trzeba być totalnym zjebem, żeby wylądować na ulicy. Nie trzeba wiele żeby nocować chociażby u brata Alberta, umyć się, kupić normalne ciuchy w lumpie i iść do pracy i się ogarnąć.

ps 2. nazwijcie mnie lewakiem zjebani narodowi socjaliści.
Czy ty rozumiesz ,że tak właśnie się to w Szwecji zaczynało. Przyjechało kilku pracować i stworzyła się mała grupa rosnąca z roku na rok. Wszystko dlatego,że ludzie to tolerowali. Widać ,że jesteś jakiś upośledzony wybierając czarnucha zamiast rodaka nawet alkoholika . Przez takie myślenie zachód jest właśnie kolonizowany. Kiedy twoja ekipa przyjmie murzynka do składu ?
Nieprawda. Wszystko zaczęło się od przyjazdu swołoczy, która żerowała na skandalicznie wysokich zasiłkach. Chorej poprawności politycznej, gdzie na każdym kroku widziano prześladowanie ze względu na religię/płeć/kolor skóry itp. Gdzie z przestrzeni publicznej wycofywano chociażby rzeczy związane ze świętami Bożego Narodzenia, żeby urazić ludzi innego wyznania.

Początku wszystkich problemów można się doszukiwać nawet w 19 wieku, gdy był okres kolonialny.

Jaki masz pożytek z menela? Wkurwia swoim żebraniem o 2 zł, j**** w komunikacji miejskiej.

info z TMK
Posty: 967
Rejestracja: 22.09.2014, 14:38

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI -2017!

Post autor: info z TMK » 12.11.2017, 17:53

Malo udany wczorajszy dzień dla antify w Warszawie;) co do marszu to według mnie ludzi więcej niż rok temu ale nagłośnienie tragiczne. Najebusy niestety nadal w dużej liczbie, typ z Piasta juz na poczatku marszu ledwo trzymał sie na nogach ale miał siły by zaczepiac ludzi obok..
P.S. przepiekna dziewczyna z Pogoni Szczecin, ciężko było oderwać wzrok;)

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI -2017!

Post autor: Foxx » 12.11.2017, 17:54

Eternidad pisze:
12.11.2017, 17:05
Foxx znany jesteś ze swojego zamiłowania do ukraińskiego ścierwa choćby i z forum militarium. Daj Pan spokój i nie przenos swojej miłość do azowa chociaz na to forum.
Rozumiem że masz problem z ogarnięciem, o czym piszę - tym bardziej znając dyskusje z tamtego forum. Skomentowałem parodię dowcipu z powołaniem na putinowskie ścierwo, które samo nie wie, co pisze. Zamiast pisać takie bzdury po prostu wykaż, gdzie np. kłamię. Jeżeli nie jesteś w stanie (a nie jesteś) - nie przenoś podklepywania putinowskiego ścierwa chociaż na to forum.
Eternidad pisze:
12.11.2017, 17:16
Sława Rusiczom! ;)
:)))

Hasło w sam raz na, jak to komuniści nazywali, Dzień Zmarłych - sowieciarze jednak od zawsze byli umiarkowanie ortodoksyjnie przywiązani do swojego mięsa armatniego ;)

I tak to wygląda - ja piszę o faktach wyśmiewając powszechnie znaną putinowską tubę i w odpowiedzi czytam, że wspieram Ukrainę, ale tak naprawdę to... "Sława Rusiczom!" (zanim niedobitki tej jednostki "separatystów" w czerwcu 2015 spierdoliły na Białoruś, tworzyły Grupę Dywersyjno-Szturmową Wywiadu "ługańskiej republiki ludowej").

Widać, że na polskim kibolskim forum putinowska propaganda ma się dobrze - sorry, ale to wszystko jest tak ułomne, że naprawdę można pęknąć ze śmiechu :)

Ja, "w odróżnieniu", odniosłem się do kwestii merytorycznych. Wszystko.

PS Do zweryfikowania za pomocą "wujka Google'a" w polskojęzycznych relacjach obu stron barykady.
A co tam w komentarzach na Onecie?

melchior_hedloff
Posty: 160
Rejestracja: 05.05.2016, 20:41

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI -2017!

Post autor: melchior_hedloff » 12.11.2017, 18:10

Obrazek

[link]

nozkaNS
Posty: 5
Rejestracja: 01.08.2017, 11:19

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI -2017!

Post autor: nozkaNS » 12.11.2017, 18:41

Ja mam mieszane odczucia co do marszu wygląda to pięknie ale jest tam taka mieszanka wybuchowa latające petardy pod nogi a idą dzieci i osoby starsze . Niektóre hasła slogany można porównać do tych jakie odbywały się po 30 roku w Niemczech . Musimy walczyć o swoją kulturę i wartości ale nie robić to też zbyt głupio i odstraszając przy tym postronnych ludzi co przychodzą z nami świętować , wszyscy jesteśmy Polaki więc niektóre zachowania podczas marszu powinny być od razu tonowane .

Napiszę jeszcze raz w szczególności do osób co mają po 18-25 lat w marszach chodzą osoby starsze i dzieci jak widzicie osobą w podeszłym wieku pomyślcie że to mogła by być wasza babcia czy matka a wy nawalacie przy takich osobach petardy pod nogi i palicie race obok głów trochę szacunku do osób co idą z wami obok . (nie wytykam tutaj nikogo ale takie zachowania się zdarzały niektóre osoby zbyt dobrze się zabawiały)

Dla mnie osobiście to każde miasto powyżej 50 tysięcy mieszkańców powinno organizować swój marsz cała Polska powinna świętować a nie tylko część i to chciałbym widzieć na 100 lecie niepodległości .

bednar
Posty: 649
Rejestracja: 12.09.2009, 18:04
Lokalizacja: Kozienice

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI -2017!

Post autor: bednar » 12.11.2017, 18:52

MKS Kozienice 15 osób.

19normals46
Posty: 228
Rejestracja: 02.12.2012, 18:44

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI -2017!

Post autor: 19normals46 » 12.11.2017, 19:42

Płonąca szmata antify pod mostem . . . Piękny widok :)
kumatszy od ojca pisze:
sabiii pisze: Jakich Okolicznościach Polonia Traci Flagi ?
W Wyjątkowych :)

Sensi_
Posty: 618
Rejestracja: 01.04.2012, 22:56

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI -2017!

Post autor: Sensi_ » 12.11.2017, 19:45

na spokojnie pisze:
11.11.2017, 22:59
Sensi_ pisze:
11.11.2017, 20:54
frycel45 pisze:
11.11.2017, 20:47
czy któraś ze śląskich ekip pojawiła się na marszu czy nie uznają 'polskich' świąt?
widziałem małolatów w szalikach Ruchu :)
Mam nadzieję, że ŁKS ich dojechał.
Bo nie ma miejsca dla WRWE na MN przecież.
śmiesznie bo przechodzący akurat typ zapytał młodego z Ruchu czy ktoś go zaczepiał, odpowiedź przecząca :)

Marcin
Posty: 3087
Rejestracja: 27.02.2007, 12:38
Lokalizacja: StylKibica.net

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI -2017!

Post autor: Marcin » 12.11.2017, 20:11


nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI -2017!

Post autor: nisc » 12.11.2017, 20:12

A "Tommy Robinson" ( co za wstyd dla "oryginalnego" Tommy Robinsona machera chuliganki Luton Town z przelomu lat 80-90'tych) z codzienna porcja kokainy sypnieta przez ktoregos z usluznych hoolsow? Bo z jego belkotu na youtube czuc bialego wegorza na kilometr?
TYBET JEST SERBSKI

pożeracz słonecznika
Posty: 179
Rejestracja: 28.01.2009, 23:58

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI -2017!

Post autor: pożeracz słonecznika » 12.11.2017, 20:58

nozkaNS pisze:
12.11.2017, 18:41
Ja mam mieszane odczucia co do marszu wygląda to pięknie ale jest tam taka mieszanka wybuchowa latające petardy pod nogi a idą dzieci i osoby starsze . Niektóre hasła slogany można porównać do tych jakie odbywały się po 30 roku w Niemczech . Musimy walczyć o swoją kulturę i wartości ale nie robić to też zbyt głupio i odstraszając przy tym postronnych ludzi co przychodzą z nami świętować , wszyscy jesteśmy Polaki więc niektóre zachowania podczas marszu powinny być od razu tonowane .

Napiszę jeszcze raz w szczególności do osób co mają po 18-25 lat w marszach chodzą osoby starsze i dzieci jak widzicie osobą w podeszłym wieku pomyślcie że to mogła by być wasza babcia czy matka a wy nawalacie przy takich osobach petardy pod nogi i palicie race obok głów trochę szacunku do osób co idą z wami obok . (nie wytykam tutaj nikogo ale takie zachowania się zdarzały niektóre osoby zbyt dobrze się zabawiały)
Pełna zgoda z Tobą. Do tego dorzuciłbym tych idiotów biegających w kominiarach. Ziomale z ekip nie mogą ich naprostować? Po co debilna napinka tych szczurków? Tak chcą budować lepszą przyszłość i przekonywać społeczeństwo do siebie? Myślisz jeden z drugim, że w kominie byłeś kimś lepszym i budziłeś szacunek wśród ludzi? Jedyne co budziłeś, to uśmiechy politowania i niesmak na twarzy. Nic się nie dzieje, wiadome służby nikogo nie wyłapują, to zachowaj poziom jeden z drugim. A już komina na twarzy do hymnu czy roty, to nawet nie komentuję. Zwykły idiotyzm i brak szacunku

yeyo
Posty: 1769
Rejestracja: 02.01.2009, 16:50

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI -2017!

Post autor: yeyo » 12.11.2017, 21:52

Elana obecna na marszu?
http://www.niewygodnaprawda.info.pl/

nowa płyta, kupujcie -rozpowszechniajcie
http://www.niewygodnaprawda.info.pl/produkty/plyta-tadka-ostatni-rozkaz/

kilof
Posty: 189
Rejestracja: 14.04.2017, 21:04

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI -2017!

Post autor: kilof » 12.11.2017, 22:21

nozkaNS pisze:
12.11.2017, 18:41
Ja mam mieszane odczucia co do marszu wygląda to pięknie ale jest tam taka mieszanka wybuchowa latające petardy pod nogi a idą dzieci i osoby starsze . Niektóre hasła slogany można porównać do tych jakie odbywały się po 30 roku w Niemczech . Musimy walczyć o swoją kulturę i wartości ale nie robić to też zbyt głupio i odstraszając przy tym postronnych ludzi co przychodzą z nami świętować , wszyscy jesteśmy Polaki więc niektóre zachowania podczas marszu powinny być od razu tonowane .

Napiszę jeszcze raz w szczególności do osób co mają po 18-25 lat w marszach chodzą osoby starsze i dzieci jak widzicie osobą w podeszłym wieku pomyślcie że to mogła by być wasza babcia czy matka a wy nawalacie przy takich osobach petardy pod nogi i palicie race obok głów trochę szacunku do osób co idą z wami obok . (nie wytykam tutaj nikogo ale takie zachowania się zdarzały niektóre osoby zbyt dobrze się zabawiały)

Dla mnie osobiście to każde miasto powyżej 50 tysięcy mieszkańców powinno organizować swój marsz cała Polska powinna świętować a nie tylko część i to chciałbym widzieć na 100 lecie niepodległości .
A ku*** chcesz mieć taki marsz za 20 lat? Czy chcesz marsz z okazji dnia ciapatego ścierwa? Po to są takie hasła, żeby ludzie, nie tylko w naszym kraju się w końcu ogarneli. Jakieś szkopy czy inne francuzy mają za nic przeszłość i ich własny kraj, dla nich najważniejsze są pedały, lewaki, brudasy i cała ta ich tolerancja. A ja, osobiście, życzę im jeszcze więcej ataków, jeszcze więcej brudasów i jeszcze więcej wybuchów. A oni dalej będą z uśmiechem na ustach gadać swoje brednie o tolerancji i tego typu bzdetach. I chciałbym zobaczyć minę hitlera, jak patrzy jak wygląda w tej chwili jego szkoplandia. Chociaż bardziej pasowała by nazwa ciapakolandia albo brudasolandia. Jakoś 1mln ukraińców przyjeliśmy, daliśmy robote itd. Nie rozumiem jak można wymuszać na narodzie rzeczy których 99,9% ludzi nie chce, nie akceptuje, boi się ich... Dlaczego jakaś pedalska rura domaga się tolerancji? To jakby pedofile nagle wyszli na ulice, i domagali się tolerancji.

kibicnett
Posty: 23
Rejestracja: 11.05.2016, 23:34

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI -2017!

Post autor: kibicnett » 12.11.2017, 22:48

Obrazek

Cuchulainn
Posty: 81
Rejestracja: 12.04.2017, 15:48

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI -2017!

Post autor: Cuchulainn » 12.11.2017, 22:54

Oregano pisze:
12.11.2017, 17:17
I pisze to gość, który ma w nicku "FascistCrew", a na fanpage jego Radykalnego Południa promuje się książkę nazistowskiego zbrodniarza Leona Degrelle. Nieźle, nieźle.
A jakież to zbrodnie Degrelle rzekomo miałby na swoim koncie mieć, hm ?
"And if we have to go alone
We'll go alone with pride"

kkk78
Posty: 177
Rejestracja: 24.09.2012, 13:28
Lokalizacja: ŁKS Łódź Polska

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI -2017!

Post autor: kkk78 » 12.11.2017, 23:15

Co to za pedał był mniej wiecęj w połowie trasy z tabliczką z flagą "państwa islamskiego"?Ktoś wie o co mu chodziło,bo widziałem tylko moment jak s********* i krzyczał "Policja!"

Azow
Posty: 101
Rejestracja: 05.05.2016, 14:13

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI -2017!

Post autor: Azow » 12.11.2017, 23:19

Cuchulainn pisze:
12.11.2017, 22:54
Oregano pisze:
12.11.2017, 17:17
I pisze to gość, który ma w nicku "FascistCrew", a na fanpage jego Radykalnego Południa promuje się książkę nazistowskiego zbrodniarza Leona Degrelle. Nieźle, nieźle.
A jakież to zbrodnie Degrelle rzekomo miałby na swoim koncie mieć, hm ?
No fakt ze byl kolaborantem,czlonkiem waffen ss czyni z niego idealnego nasladowce dla Polskich "patriotów".
Ave Legia !

Sensi_
Posty: 618
Rejestracja: 01.04.2012, 22:56

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI -2017!

Post autor: Sensi_ » 12.11.2017, 23:39

kkk78 pisze:
12.11.2017, 23:15
Co to za pedał był mniej wiecęj w połowie trasy z tabliczką z flagą "państwa islamskiego"?Ktoś wie o co mu chodziło,bo widziałem tylko moment jak s********* i krzyczał "Policja!"
O w******* którego się doprosił :)

Cuchulainn
Posty: 81
Rejestracja: 12.04.2017, 15:48

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI -2017!

Post autor: Cuchulainn » 13.11.2017, 00:05

FlorianT pisze:
12.11.2017, 23:53
Azow pisze:
12.11.2017, 23:19
Cuchulainn pisze:
12.11.2017, 22:54


A jakież to zbrodnie Degrelle rzekomo miałby na swoim koncie mieć, hm ?
No fakt ze byl kolaborantem,czlonkiem waffen ss czyni z niego idealnego nasladowce dla Polskich "patriotów".
Dodam tylko, że ten "bohaterski obrońca europejskich wartości" uważał Słowian za rasę niższą, co podkreślał wielkokrotnie w swoich maniakalnych wypocinach pt. "Front Wschodni". Po wojnie, gdy się poważnie pod ssmańską dupą palić, zupełnie mu nasza "niearyjskość" nie przeszkadzała w podszywaniu się pod Polaka.
Fakt, był kolaborantem i zdrajcą swojej ojczyzny, natomiast żadnych zbrodni wojennych na swoim koncie nie miał.
Jak już jesteśmy w temacie, to fajna bluza na dole zdjęcia http://stadionowioprawcy.net/wp-content ... sci-12.jpg . Totenkopf zawsze w modzie...
"And if we have to go alone
We'll go alone with pride"

Cuchulainn
Posty: 81
Rejestracja: 12.04.2017, 15:48

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI -2017!

Post autor: Cuchulainn » 13.11.2017, 00:18

FlorianT pisze:
13.11.2017, 00:13
Cuchulainn pisze:
13.11.2017, 00:05
FlorianT pisze:
12.11.2017, 23:53

Dodam tylko, że ten "bohaterski obrońca europejskich wartości" uważał Słowian za rasę niższą, co podkreślał wielkokrotnie w swoich maniakalnych wypocinach pt. "Front Wschodni". Po wojnie, gdy się poważnie pod ssmańską dupą palić, zupełnie mu nasza "niearyjskość" nie przeszkadzała w podszywaniu się pod Polaka.
Fakt, był kolaborantem i zdrajcą swojej ojczyzny, natomiast żadnych zbrodni wojennych na swoim koncie nie miał.
Jak już jesteśmy w temacie, to fajna bluza na dole zdjęcia http://stadionowioprawcy.net/wp-content ... sci-12.jpg . Totenkopf zawsze w modzie...
Poprawnie: żadnych zbrodni wojennych mu nie udowodnili. Świadków zbrodni zabrakło, bo ss nie zostawiało świadków. Kumple z oddziału robili to samo, więc trudno aby sprzedali dowódce aalbo siebie. Zresztą sowiety każdego z dziarą ss wysyłali bez ceregieli do Valhalli, więc nawet jak by ktoś chciał sprzedać to w sumie nie miał już kto.
Dziwny tok rozumowania, w takim razie może i ty jesteś zbrodniarzem wojennym tylko, że ci jeszcze niczego nie udowodnili, mało tego nawet nie postawili żadnych zarzutów. A dywizja walońska poddała się Brytyjczykom nie Sowietom. Proponuję nie robić już OT
"And if we have to go alone
We'll go alone with pride"

Chino XL
Posty: 296
Rejestracja: 03.08.2007, 19:01

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI -2017!

Post autor: Chino XL » 13.11.2017, 02:30

krzycho_ASR pisze:
12.11.2017, 12:24
Jak ktos juz wczesniej zauwazyl - MN to inicjatywa zrzeszajaca oboz szeroko pojetej prawicy, tj. nurty konserwatywne, katolickie, antykomunistyczne, nacjonalistyczne itd. Transparenty o aborcji czy islamie tez nie maja nic wspolnego z data 11.11 i nasza niepodlegloscia, jednak pojawiaja sie i dobrze. Na bardziej radykalne klimaty typu Czarny Blok rowniez jest miejsce, twoje pierdolenie na pewno tego nie zmieni.
Skoro jest tam miejsce dla antypolskiego lewactwa pokroju Czarnego Bloku, to nie ma miejsca dla prawicy, proste i logiczne, więc sprostuj swoją wypowiedź, bo się kupy nie trzyma.

A propos dzisiejszej wypowiedzi tego debilnego rzecznika MW, jest spora szansa, że to się r********** i następny Marsz zorganizuje ktoś fajniejszy, choćby obecny Prezydent, co wyszłoby z pożytkiem dla samej idei.
No Pasaran, krzyczeli komuniści
No Pasaran a jednak my przeszliśmy

Sztygar
Posty: 1308
Rejestracja: 27.02.2007, 07:45

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI -2017!

Post autor: Sztygar » 13.11.2017, 07:41

frycel45 pisze:
11.11.2017, 20:47
czy któraś ze śląskich ekip pojawiła się na marszu czy nie uznają 'polskich' świąt?
Nie no frędzlu z łódzkiej bramy bez tej końcówki nie dało się zadać pytania?
Przypilnuj lepiej swojej śmiesznej ekipy.

A dla normalnych informacja: Na marszu delegacje Piasta, Odry Wodzisław, Górnika Zabrze, Polonii Bytom, Włókniarza Kietrz, Ruchu Chorzów i pewnie GKSu Katowice (choc ich akurat nie widziałem).
Najebusów o wiele mniej niz rok temu choć niestety znowu widoczne zataczające sie postacie. Ja żadnych spin nie zauważyłem poza jakimś typem z Radomiaka który szukał wrażeń na dworcu.
Po marszu w drodze powrotnej na dworcu w Sosnowcu komitet powitalny policji. Bez tarcz, kamizelek czy kasków za to w kominiarkach i pałkami w rękach.

ReprezentujęSiebie
Posty: 20
Rejestracja: 03.09.2017, 06:37

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI -2017!

Post autor: ReprezentujęSiebie » 13.11.2017, 08:50

Tolerowanie "Czarnego bloku" na marszu to gorsza kompromitacja dla uczestników niż to, jakby szli w nim ciapaci. Hańba.

krzycho_ASR
Posty: 691
Rejestracja: 24.09.2009, 16:47

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI -2017!

Post autor: krzycho_ASR » 13.11.2017, 09:15

Sztygar pisze:
13.11.2017, 07:41
frycel45 pisze:
11.11.2017, 20:47
czy któraś ze śląskich ekip pojawiła się na marszu czy nie uznają 'polskich' świąt?
Nie no frędzlu z łódzkiej bramy bez tej końcówki nie dało się zadać pytania?
Przypilnuj lepiej swojej śmiesznej ekipy.

A dla normalnych informacja: Na marszu delegacje Piasta, Odry Wodzisław, Górnika Zabrze, Polonii Bytom, Włókniarza Kietrz, Ruchu Chorzów i pewnie GKSu Katowice (choc ich akurat nie widziałem).
Gieksa była na bank:
Obrazek

@ChinoXL - W jaki sposób Czarny Blok to "antypolskie lewactwo"? Brzmisz jak jakiś obłąkany korwinista, MN to nie marsz czcicieli wolnego rynku.

Mareczek86
Posty: 317
Rejestracja: 08.05.2017, 10:45

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI -2017!

Post autor: Mareczek86 » 13.11.2017, 09:21

Od paru lat wolę świętować w mojej miejscowości niż jeździć na takie "masówki" i patrzyć na najebanych debili, szczurów w kominach, którzy patriotami są tylko od święta. Co wam daje rzucanie pierdolonych achtungów pod nogi ? Odpalcie je i wsadźcie sobie je do mordy. Myślicie, że jak na marszach/meczach stoicie w kominach lub innej groźnej odzieży to jesteście zajebiści ?Robicie to bo chcecie by wam zrobili zdjęcie i wrzucili na neta ? Napierdalać inne osoby, które uczestniczą lub jadą na marsz to już gruba przesada. W razie wojny u nas byłoby tak, że na linii frontu pierwsze rozstrzelalibyśmy się miedzy sobą,a potem zaatakowali innych.
Ale widać, że pozerka jest w modzie.

klansman
Posty: 24
Rejestracja: 16.08.2017, 18:28

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI -2017!

Post autor: klansman » 13.11.2017, 10:01

Mareczek86 pisze:
13.11.2017, 09:21
Od paru lat wolę świętować w mojej miejscowości niż jeździć na takie "masówki" i patrzyć na najebanych debili, szczurów w kominach, którzy patriotami są tylko od święta. Co wam daje rzucanie pierdolonych achtungów pod nogi ? Odpalcie je i wsadźcie sobie je do mordy. Myślicie, że jak na marszach/meczach stoicie w kominach lub innej groźnej odzieży to jesteście zajebiści ?Robicie to bo chcecie by wam zrobili zdjęcie i wrzucili na neta ? Napierdalać inne osoby, które uczestniczą lub jadą na marsz to już gruba przesada. W razie wojny u nas byłoby tak, że na linii frontu pierwsze rozstrzelalibyśmy się miedzy sobą,a potem zaatakowali innych.
Ale widać, że pozerka jest w modzie.
Co do achtungów to się zgadzam, niepotrzebne ryzyko uszkodzenia kogoś. A kominiarki, "groźne" miny itp. to od zawsze element kibicowskiego życia. Kibol to kibol a nie pedałek w rurkach z tęczową flagą.
protektormalopolska pisze: ↑Nikt tu z Zagłębia czy Bielska nie lamentuje
protektormalopolska pisze: ↑to wybrali ostra ekipę i teraz lament

PNDK95
Posty: 16
Rejestracja: 12.10.2017, 20:41

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI -2017!

Post autor: PNDK95 » 13.11.2017, 10:45

Sztygar pisze:
13.11.2017, 07:41
frycel45 pisze:
11.11.2017, 20:47
czy któraś ze śląskich ekip pojawiła się na marszu czy nie uznają 'polskich' świąt?
Nie no frędzlu z łódzkiej bramy bez tej końcówki nie dało się zadać pytania?
Przypilnuj lepiej swojej śmiesznej ekipy.

A dla normalnych informacja: Na marszu delegacje Piasta, Odry Wodzisław, Górnika Zabrze, Polonii Bytom, Włókniarza Kietrz, Ruchu Chorzów i pewnie GKSu Katowice (choc ich akurat nie widziałem).
Najebusów o wiele mniej niz rok temu choć niestety znowu widoczne zataczające sie postacie. Ja żadnych spin nie zauważyłem poza jakimś typem z Radomiaka który szukał wrażeń na dworcu.
Po marszu w drodze powrotnej na dworcu w Sosnowcu komitet powitalny policji. Bez tarcz, kamizelek czy kasków za to w kominiarkach i pałkami w rękach.
Widoczni jeszcze Raków Częstochowa oraz Podbeskidzie Bielsko-Biała

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: aleurwal24, misiekacab, winston i 155 gości