www.warhouse.pl

MŚ ROSJA - Bilety, Informacje, Dojazd, Inne

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
kilian
Posty: 85
Rejestracja: 24.07.2007, 14:52

Re: MŚ ROSJA - Bilety, Informacje, Dojazd, Inne

Post autor: kilian » 17.06.2018, 20:09

Pytanie: nie mam wizy rosyjskiej ani biletu, a chciałbym udać się do Kazania na mecz.

Jeśli kupię bilet teraz w Polsce, to zdołam jeszcze jakoś zmienić na nim nazwisko (jest jakiś oficjalny proces?) i dzięki temu zarejestrować to FAN ID i wjechać bez wizy?



Zawilina
Posty: 189
Rejestracja: 17.11.2017, 20:32

Re: MŚ ROSJA - Bilety, Informacje, Dojazd, Inne

Post autor: Zawilina » 17.06.2018, 21:01

Znajomy ma na sprzedaż 2 bilety na senegal.fakt,że to już ostatni gwizdek. chyba,że ktoś ma miejsce w furze to może rozważe wyjazd.

salobigelman
Posty: 4
Rejestracja: 08.05.2018, 10:19

Re: MŚ ROSJA - Bilety, Informacje, Dojazd, Inne

Post autor: salobigelman » 17.06.2018, 22:52

kilian pisze:
17.06.2018, 20:09
Pytanie: nie mam wizy rosyjskiej ani biletu, a chciałbym udać się do Kazania na mecz.

Jeśli kupię bilet teraz w Polsce, to zdołam jeszcze jakoś zmienić na nim nazwisko (jest jakiś oficjalny proces?) i dzięki temu zarejestrować to FAN ID i wjechać bez wizy?
Bilet nie musi być na Ciebie. Poprzez numer, który jest na tym bilecie wyrabiasz sobie FAN ID na stronie fan-id.ru. Do 48 godzin dostajesz FAN ID w formie elektronicznej na maila, ja dostałem w kilka minut. Na podstawie tego elektronicznego dokumentu przekraczasz granicę, zamiast wizy. Musisz natomiast odebrać oryginał FAN ID w jednym z centrów FIFA w Rosji, w każdym z miast gospodarzy są takie centra i tam odbierzesz już oryginał. Aby wejść na stadion musisz posiadać oryginalne FAN ID, już nie elektroniczne oraz bilet na mecz, na kogokolwiek. Dane osobowe z biletu nie są sprawdzane, ale to oczywiste.

pf8
Posty: 119
Rejestracja: 23.10.2010, 18:57

Re: MŚ ROSJA - Bilety, Informacje, Dojazd, Inne

Post autor: pf8 » 18.06.2018, 08:45

pf8 pisze:
12.06.2018, 00:52
Czy ktoś wybiera się transportem kołowym do Kazania na mecz z Kolumbia i ma wolne miejsce i przy okazji może ma jakiś bilet w przystępnej cenie? Piszcie na pw jak coś.
Podbijam? Może zwolniło się coś w ostatniej chwili

kobieta_z_fiutem
Posty: 114
Rejestracja: 24.10.2013, 19:55

Re: MŚ ROSJA - Bilety, Informacje, Dojazd, Inne

Post autor: kobieta_z_fiutem » 18.06.2018, 09:08

Tak na szybko: aeroexpres z lotniska darmowy po okazaniu biletu na mecz, nie trzeba pokazywać FanID. Ruble wymieniać w centrum, zdecydowanie lepsze kursy niż na lotnisku, nie mówiąc już o tych w Polsce. Karty na internet można kupić odrazu na lotnisku 15 giga za 10$, sprzedajacy chętnie wszystko aktywuje, 3 minuty i po temacie. Policji/ochrony najebane wszędzie pełno. Wczoraj na mieście świętowali Meksykance, Niemcy niewidoczni. Liczniki FanID nie kłamały bo zdecydowana przewaga gości z Ameryki południowej; Meksyk, Peru, Kolumbia, tr barwy najczęściej przewijają sie na mieście. Pocieszające to ze od nas widziane pare dosyć kontrentych grupek, januszy póki co brak. W dniu meczu powinno byc ciekawie. Z fartem

pf8
Posty: 119
Rejestracja: 23.10.2010, 18:57

Re: MŚ ROSJA - Bilety, Informacje, Dojazd, Inne

Post autor: pf8 » 19.06.2018, 08:23

Paszport jest konieczny przy przekraczaniu granicy z Białorusią i Ukrainą czy wystarczy dowód i fan id? Proszę o szybką odpowiedź osoby, która już przechodziła ten proceder

krystalicznieczysta2
Posty: 65
Rejestracja: 10.06.2016, 18:50

Re: MŚ ROSJA - Bilety, Informacje, Dojazd, Inne

Post autor: krystalicznieczysta2 » 19.06.2018, 09:34

jak można tak pytać w dzień meczu?
I Ukraina i Białoruś z Rosjąnie są w UE, to logiczne iż trzeba mieć paszport. Jedynie wiz nie ma w Rosji.

pf8
Posty: 119
Rejestracja: 23.10.2010, 18:57

Re: MŚ ROSJA - Bilety, Informacje, Dojazd, Inne

Post autor: pf8 » 19.06.2018, 09:42

krystalicznieczysta2 pisze:
19.06.2018, 09:34
jak można tak pytać w dzień meczu?
I Ukraina i Białoruś z Rosjąnie są w UE, to logiczne iż trzeba mieć paszport. Jedynie wiz nie ma w Rosji.
Może nie wszyscy mają możliwość zobaczenia wszystkich trzech meczów? Wybieram się do Wolgogradu, gdzie de facto może być ciekawa otoczka wokół meczu. A jak wygląda sprawa z dowodami? Kolega zgubił jakiś czas temu i jeszcze nie wyrobił nowego. Ma paszport, bilet i fan id. Wystarczające dokumenty by przejechać cała Ukrainę i wjechać do Rosji?

krystalicznieczysta2
Posty: 65
Rejestracja: 10.06.2016, 18:50

Re: MŚ ROSJA - Bilety, Informacje, Dojazd, Inne

Post autor: krystalicznieczysta2 » 19.06.2018, 09:52

spoko zwracam honor. Po prostu wydaje mi się logiczne, że paszporty mus za granice UE. bez urazy.

salobigelman
Posty: 4
Rejestracja: 08.05.2018, 10:19

Re: MŚ ROSJA - Bilety, Informacje, Dojazd, Inne

Post autor: salobigelman » 19.06.2018, 10:05

Witam, jedno miejsce wolne w pokoju czteroosobowym w Kazaniu od 23 do 25 czerwca 2018 r. 150 złotych za dwie noce, 4 km od centrum. Jeśli ktoś jeszcze nie ma noclegu w Kazaniu to priv.

Marceli
Posty: 430
Rejestracja: 26.02.2007, 21:12

Re: MŚ ROSJA - Bilety, Informacje, Dojazd, Inne

Post autor: Marceli » 19.06.2018, 11:28

INFO z Moskwy.
Pełno tajniaków kręcących się za naszymi kibicami. Tamtejsza psiarnia lekko zesrana. Na stadionie będzie problem z wiekszymi niż przepisowe flagami i wszystkimi znaczkami "h" na koszulkach, spodenkach itd.

Flagi wchodzą GATE 2. Klubowe nie przejdą :(
Za Lechem przemierzamy cały świat...

Pawel 64
Posty: 52
Rejestracja: 26.11.2017, 12:53

Re: MŚ ROSJA - Bilety, Informacje, Dojazd, Inne

Post autor: Pawel 64 » 20.06.2018, 18:58

Panowie jak pobyt !? Każda informacja mnie ciekawi .
Jak też opiszecie Rosję ?

Psoriasis
Posty: 228
Rejestracja: 18.07.2015, 15:24

Re: MŚ ROSJA - Bilety, Informacje, Dojazd, Inne

Post autor: Psoriasis » 21.06.2018, 14:50

DoZo(L)... pisze:
21.06.2018, 13:16
Pawel 64 pisze:
20.06.2018, 18:58
Panowie jak pobyt !? Każda informacja mnie ciekawi .
Jak też opiszecie Rosję ?
Obrazek
Jest e(L)egancko. A czy także innym obecnym się podoba u 'ortodox'ów', trzeba się zapytać ... "janków".
Jak umiescisz swoja elke na tle rosyjskiej gazety z aktualna data i karta z napisem: To ja dozol, kutas z kibice net, to ci uwierze :)

Psoriasis
Posty: 228
Rejestracja: 18.07.2015, 15:24

Re: MŚ ROSJA - Bilety, Informacje, Dojazd, Inne

Post autor: Psoriasis » 21.06.2018, 15:18

DoZo(L)... pisze:
21.06.2018, 15:11
Psoriasis pisze:
21.06.2018, 14:50
DoZo(L)... pisze:
21.06.2018, 13:16

Obrazek
Jest e(L)egancko. A czy także innym obecnym się podoba u 'ortodox'ów', trzeba się zapytać ... "janków".
Jak umiescisz swoja elke na tle rosyjskiej gazety z aktualna data i karta z napisem: To ja DoZo(L), ... as z kibice net, to ci uwierze :)
Jak przy okazji wspólnego oglądania w wlkp następnego meczu 'RePry' (wobec braku biletów itd. na to spotkanie) z "Florianem T.", pozwolisz mu wytatuować sobie kutasa na czele, to ci uwierzę, że mi uwierzysz, w przeciwnym razie ..., sam rozumiesz.
Postaraj sie bardziej

kobieta_z_fiutem
Posty: 114
Rejestracja: 24.10.2013, 19:55

Re: MŚ ROSJA - Bilety, Informacje, Dojazd, Inne

Post autor: kobieta_z_fiutem » 21.06.2018, 15:22

Byłem w Moskwie od niedzieli. Miasto kontrastów; w centrum samochody takie że chyba lepsze to tylko w Dubaju jeżdzą, za to na osiedlach i skrajnych ulicach zgnite łady. Główna ulica i okolice Kremla robią wrażenie, tego nie można ruskom odmówić.
Jeśli chodzi o same sprawy okołomeczowe; Na ulicach w niedziele królowali Meksykańce, Polaków garstki, pare grupek ale za to gabaryty konkretne. Poniedziałek w centrum i klubach podobnie: Meksyk, Argentyna, Kolumbia, Peru - tych barw najwięcej. Polaków więcej niż w niedziele ale porównując to z liczbami ww krajów to liczba raczej niewielka.
Dzień meczu: Tu już nasza liczba bardzo dobra, widać że dużo ludzi przyjechało tylko na mecz i do domu. Zbiórka na placu czerwonym myśle że bardzo udana, poprawcie mnie jeśli sie myśle ale chyba żadna inna nacja nie zebrała sie w takiej liczbie na tym turnieju póki co. Pod stadionem widoczni tylko Polacy, przybyszów z afryki bardzo mało, reszta to osóby postronne, troche Meksyku, Kolumbi, Ruskich też. Policja(także polskie psy) i OMON pod stadionem i w promieniu 1 km w takiej liczbie że jest czymś niemożliwym by coś wykręcić, chyba że jakis kamikazze sie znajdzie.
Hymn bardzo dobre pierdolnięcie, ciary przechodziły. "Jesteśmy u siebie" poza hymnem wychodziło najlepiej. Doping ogólnie oceniam bardzo dobrze do momentu straty bramki.
Przez cały wyjazd codziennie do rana w klubach w barwach - brak reakcji ze strony ruskich, paru może krzywo sie patrzyło ale na tym sie kończyło.

Mała rozkminka z mojej strony: Nawet gdyby Lech miał w Moskwie taką bande jak w sarajewie to nie znalazłby chętnych do tańca, Putin ewidentnie zakazał swoim podwładnym pokazywania sie na mieście. Ogólnie spokój, spokój i jeszcze raz spokój.

Ze spraw organizacyjnych: nikt o żaden meldunek nie pytał a byłem ponad 72H. Darmowa komunikacja tylko w dniu meczu w którym rozgrywany jest mecz. Czyli jeżeli w Moskwie w niedziele był mecz Niemcy Meksyk to i tak latasz metrem i pociągami za darmo, mimo że masz bilet na inny mecz.

Pawel 64
Posty: 52
Rejestracja: 26.11.2017, 12:53

Re: MŚ ROSJA - Bilety, Informacje, Dojazd, Inne

Post autor: Pawel 64 » 21.06.2018, 19:38

Dzięki za info miło się czyta serce pęka ze tylko czyta... Ale trudno może innym razem .
Z kibicowskim pozdrowieniem
Dodam ze czekam na dalsze relacje

dox10
Posty: 58
Rejestracja: 12.06.2016, 11:55

Re: MŚ ROSJA - Bilety, Informacje, Dojazd, Inne

Post autor: dox10 » 21.06.2018, 20:26

kobieta_z_fiutem pisze:
21.06.2018, 15:22
Byłem w Moskwie od niedzieli. Miasto kontrastów; w centrum samochody takie że chyba lepsze to tylko w Dubaju jeżdzą, za to na osiedlach i skrajnych ulicach zgnite łady. Główna ulica i okolice Kremla robią wrażenie, tego nie można ruskom odmówić.
Jeśli chodzi o same sprawy okołomeczowe; Na ulicach w niedziele królowali Meksykańce, Polaków garstki, pare grupek ale za to gabaryty konkretne. Poniedziałek w centrum i klubach podobnie: Meksyk, Argentyna, Kolumbia, Peru - tych barw najwięcej. Polaków więcej niż w niedziele ale porównując to z liczbami ww krajów to liczba raczej niewielka.
Dzień meczu: Tu już nasza liczba bardzo dobra, widać że dużo ludzi przyjechało tylko na mecz i do domu. Zbiórka na placu czerwonym myśle że bardzo udana, poprawcie mnie jeśli sie myśle ale chyba żadna inna nacja nie zebrała sie w takiej liczbie na tym turnieju póki co. Pod stadionem widoczni tylko Polacy, przybyszów z afryki bardzo mało, reszta to osóby postronne, troche Meksyku, Kolumbi, Ruskich też. Policja(także polskie psy) i OMON pod stadionem i w promieniu 1 km w takiej liczbie że jest czymś niemożliwym by coś wykręcić, chyba że jakis kamikazze sie znajdzie.
Hymn bardzo dobre pierdolnięcie, ciary przechodziły. "Jesteśmy u siebie" poza hymnem wychodziło najlepiej. Doping ogólnie oceniam bardzo dobrze do momentu straty bramki.
Przez cały wyjazd codziennie do rana w klubach w barwach - brak reakcji ze strony ruskich, paru może krzywo sie patrzyło ale na tym sie kończyło.

Mała rozkminka z mojej strony: Nawet gdyby Lech miał w Moskwie taką bande jak w sarajewie to nie znalazłby chętnych do tańca, Putin ewidentnie zakazał swoim podwładnym pokazywania sie na mieście. Ogólnie spokój, spokój i jeszcze raz spokój.

Ze spraw organizacyjnych: nikt o żaden meldunek nie pytał a byłem ponad 72H. Darmowa komunikacja tylko w dniu meczu w którym rozgrywany jest mecz. Czyli jeżeli w Moskwie w niedziele był mecz Niemcy Meksyk to i tak latasz metrem i pociągami za darmo, mimo że masz bilet na inny mecz.
Dzięki za relacje!

WSO
Posty: 89
Rejestracja: 13.01.2017, 21:32

Re: MŚ ROSJA - Bilety, Informacje, Dojazd, Inne

Post autor: WSO » 21.06.2018, 23:03

kobieta_z_fiutem pisze:
21.06.2018, 15:22
poprawcie mnie jeśli sie myśle ale chyba żadna inna nacja nie zebrała sie w takiej liczbie na tym turnieju póki co.
Na razie pochód zrobili jeszcze tylko Peru, ale nie rozkminiałem ich liczbowo
W świecie baranów jesteśmy wilkami!!!

Ipulator
Posty: 26
Rejestracja: 19.05.2010, 10:03

Re: MŚ ROSJA - Bilety, Informacje, Dojazd, Inne

Post autor: Ipulator » 23.06.2018, 00:44

dox10 pisze:
21.06.2018, 20:26
kobieta_z_fiutem pisze:
21.06.2018, 15:22
Byłem w Moskwie od niedzieli. Miasto kontrastów; w centrum samochody takie że chyba lepsze to tylko w Dubaju jeżdzą, za to na osiedlach i skrajnych ulicach zgnite łady. Główna ulica i okolice Kremla robią wrażenie, tego nie można ruskom odmówić.
Jeśli chodzi o same sprawy okołomeczowe; Na ulicach w niedziele królowali Meksykańce, Polaków garstki, pare grupek ale za to gabaryty konkretne. Poniedziałek w centrum i klubach podobnie: Meksyk, Argentyna, Kolumbia, Peru - tych barw najwięcej. Polaków więcej niż w niedziele ale porównując to z liczbami ww krajów to liczba raczej niewielka.
Dzień meczu: Tu już nasza liczba bardzo dobra, widać że dużo ludzi przyjechało tylko na mecz i do domu. Zbiórka na placu czerwonym myśle że bardzo udana, poprawcie mnie jeśli sie myśle ale chyba żadna inna nacja nie zebrała sie w takiej liczbie na tym turnieju póki co. Pod stadionem widoczni tylko Polacy, przybyszów z afryki bardzo mało, reszta to osóby postronne, troche Meksyku, Kolumbi, Ruskich też. Policja(także polskie psy) i OMON pod stadionem i w promieniu 1 km w takiej liczbie że jest czymś niemożliwym by coś wykręcić, chyba że jakis kamikazze sie znajdzie.
Hymn bardzo dobre pierdolnięcie, ciary przechodziły. "Jesteśmy u siebie" poza hymnem wychodziło najlepiej. Doping ogólnie oceniam bardzo dobrze do momentu straty bramki.
Przez cały wyjazd codziennie do rana w klubach w barwach - brak reakcji ze strony ruskich, paru może krzywo sie patrzyło ale na tym sie kończyło.

Mała rozkminka z mojej strony: Nawet gdyby Lech miał w Moskwie taką bande jak w sarajewie to nie znalazłby chętnych do tańca, Putin ewidentnie zakazał swoim podwładnym pokazywania sie na mieście. Ogólnie spokój, spokój i jeszcze raz spokój.

Ze spraw organizacyjnych: nikt o żaden meldunek nie pytał a byłem ponad 72H. Darmowa komunikacja tylko w dniu meczu w którym rozgrywany jest mecz. Czyli jeżeli w Moskwie w niedziele był mecz Niemcy Meksyk to i tak latasz metrem i pociągami za darmo, mimo że masz bilet na inny mecz.
Dzięki za relacje!
Zajebiste!
Więcej takich relacji !
Pozdrawiam

Magnat
Posty: 191
Rejestracja: 07.11.2014, 17:04
Lokalizacja: G-CE

Re: MŚ ROSJA - Bilety, Informacje, Dojazd, Inne

Post autor: Magnat » 23.06.2018, 07:49

kobieta_z_fiutem pisze:
21.06.2018, 15:22
Byłem w Moskwie od niedzieli. Miasto kontrastów; w centrum samochody takie że chyba lepsze to tylko w Dubaju jeżdzą, za to na osiedlach i skrajnych ulicach zgnite łady. Główna ulica i okolice Kremla robią wrażenie, tego nie można ruskom odmówić.
Jeśli chodzi o same sprawy okołomeczowe; Na ulicach w niedziele królowali Meksykańce, Polaków garstki, pare grupek ale za to gabaryty konkretne. Poniedziałek w centrum i klubach podobnie: Meksyk, Argentyna, Kolumbia, Peru - tych barw najwięcej. Polaków więcej niż w niedziele ale porównując to z liczbami ww krajów to liczba raczej niewielka.
Dzień meczu: Tu już nasza liczba bardzo dobra, widać że dużo ludzi przyjechało tylko na mecz i do domu. Zbiórka na placu czerwonym myśle że bardzo udana, poprawcie mnie jeśli sie myśle ale chyba żadna inna nacja nie zebrała sie w takiej liczbie na tym turnieju póki co. Pod stadionem widoczni tylko Polacy, przybyszów z afryki bardzo mało, reszta to osóby postronne, troche Meksyku, Kolumbi, Ruskich też. Policja(także polskie psy) i OMON pod stadionem i w promieniu 1 km w takiej liczbie że jest czymś niemożliwym by coś wykręcić, chyba że jakis kamikazze sie znajdzie.
Hymn bardzo dobre pierdolnięcie, ciary przechodziły. "Jesteśmy u siebie" poza hymnem wychodziło najlepiej. Doping ogólnie oceniam bardzo dobrze do momentu straty bramki.
Przez cały wyjazd codziennie do rana w klubach w barwach - brak reakcji ze strony ruskich, paru może krzywo sie patrzyło ale na tym sie kończyło.

Mała rozkminka z mojej strony: Nawet gdyby Lech miał w Moskwie taką bande jak w sarajewie to nie znalazłby chętnych do tańca, Putin ewidentnie zakazał swoim podwładnym pokazywania sie na mieście. Ogólnie spokój, spokój i jeszcze raz spokój.

Ze spraw organizacyjnych: nikt o żaden meldunek nie pytał a byłem ponad 72H. Darmowa komunikacja tylko w dniu meczu w którym rozgrywany jest mecz. Czyli jeżeli w Moskwie w niedziele był mecz Niemcy Meksyk to i tak latasz metrem i pociągami za darmo, mimo że masz bilet na inny mecz.
Świetna relacja. Szacunek.

Osobiście jeszcze przed losowaniem grup Mistrzostw Świata stawiałem na scenariusz, że wizje niektórych użytkowników tego forum będą chybione jak te o zamachach terrorystycznych we Francji podczas odbywających się tam Mistrzostw Europy

Inter
Posty: 255
Rejestracja: 26.02.2007, 20:35
Lokalizacja: Polska

Re: MŚ ROSJA - Bilety, Informacje, Dojazd, Inne

Post autor: Inter » 23.06.2018, 17:46

Nie wiem gdzie zadać pytanie, wybaczcie że tutaj...
Oglądałem dotychczas online na sport.tvp.pl, teraz mnie wywiało zagranicę na urlop i nie ma dostępu (bo licencja tu nie działa).
Rzućcie jakiegoś linka plis, żebym odpalił i oglądał.
http://slowfoot.pl/

bhbd88
Posty: 151
Rejestracja: 15.07.2009, 11:27

Re: MŚ ROSJA - Bilety, Informacje, Dojazd, Inne

Post autor: bhbd88 » 23.06.2018, 18:17

soccer-live.pl
[link]

a wystarczy sciagnac jakiekolwiek rozszerzenie do przegladarki, ktore zmienia IP.

Inter
Posty: 255
Rejestracja: 26.02.2007, 20:35
Lokalizacja: Polska

Re: MŚ ROSJA - Bilety, Informacje, Dojazd, Inne

Post autor: Inter » 23.06.2018, 19:28

bhbd88 pisze:
23.06.2018, 18:17
soccer-live.pl
[link]

a wystarczy sciagnac jakiekolwiek rozszerzenie do przegladarki, ktore zmienia IP.
Dzięki, popróbuję. Ale jakieś rozszerzenia, zmienne ip to nie kumam o co chodzi...
http://slowfoot.pl/

lordfisher
Posty: 61
Rejestracja: 01.08.2017, 21:29

Re: MŚ ROSJA - Bilety, Informacje, Dojazd, Inne

Post autor: lordfisher » 23.06.2018, 20:02

Inter pisze:
23.06.2018, 19:28
bhbd88 pisze:
23.06.2018, 18:17
soccer-live.pl
[link]

a wystarczy sciagnac jakiekolwiek rozszerzenie do przegladarki, ktore zmienia IP.
Dzięki, popróbuję. Ale jakieś rozszerzenia, zmienne ip to nie kumam o co chodzi...
zainstaluj sobie przeglądarkę google chrome a potem pobierz dodatek "hola vpn" to on zmienia ip na dowolne kraje i w ten sposób omijasz regulacje prawne dotyczące zakazu transmisji w danych kraju.

Emigrant-KSC
Posty: 4
Rejestracja: 02.09.2017, 23:28

Re: MŚ ROSJA - Bilety, Informacje, Dojazd, Inne

Post autor: Emigrant-KSC » 23.06.2018, 20:42

Witam sprzedam 2 bilety na mecz Polska vs Japonia . Nie stety nie mogę być na tym meczu . Chętni prv. Pozdrawiam

doping
Posty: 96
Rejestracja: 10.03.2007, 15:30

Re: MŚ ROSJA - Bilety, Informacje, Dojazd, Inne

Post autor: doping » 23.06.2018, 23:38

Inter pisze:
23.06.2018, 17:46
Nie wiem gdzie zadać pytanie, wybaczcie że tutaj...
Oglądałem dotychczas online na sport.tvp.pl, teraz mnie wywiało zagranicę na urlop i nie ma dostępu (bo licencja tu nie działa).
Rzućcie jakiegoś linka plis, żebym odpalił i oglądał.
Lap, jak nie wyskakuje odrazu wchodzis w player na gorze i dziala, jakosc przyzwoita i poangielksu jak ci nie przeszkadza.
[link]
RRR

stary zgred
Posty: 226
Rejestracja: 23.09.2016, 16:12

Re: MŚ ROSJA - Bilety, Informacje, Dojazd, Inne

Post autor: stary zgred » 23.06.2018, 23:42

Spróbuj przez dailymotion

zgredzik
Posty: 271
Rejestracja: 06.07.2011, 02:57

Re: MŚ ROSJA - Bilety, Informacje, Dojazd, Inne

Post autor: zgredzik » 26.06.2018, 01:51

Do tej relacji z Moskwy dodałbym wszechobecnie lejącą się wódę. No wyjazd jak w latach 90-tych. Barmani równo pili i polewali. Nie wiem, jaką przebitkę mieli, ale co drugi szot „gratis”. Spokój i cisza. Taksówka za kurs 20 kilometrowy brała równowartość 30złotych

Inter
Posty: 255
Rejestracja: 26.02.2007, 20:35
Lokalizacja: Polska

Re: MŚ ROSJA - Bilety, Informacje, Dojazd, Inne

Post autor: Inter » 26.06.2018, 10:24

lordfisher pisze:
23.06.2018, 20:02
Inter pisze:
23.06.2018, 19:28
bhbd88 pisze:
23.06.2018, 18:17
soccer-live.pl
[link]

a wystarczy sciagnac jakiekolwiek rozszerzenie do przegladarki, ktore zmienia IP.
Dzięki, popróbuję. Ale jakieś rozszerzenia, zmienne ip to nie kumam o co chodzi...
zainstaluj sobie przeglądarkę google chrome a potem pobierz dodatek "hola vpn" to on zmienia ip na dowolne kraje i w ten sposób omijasz regulacje prawne dotyczące zakazu transmisji w danych kraju.

Mam chrome. Żonka dziś rano wykupiła i zapłaciła jakieś hola vpn i nadal nie hula. Nie wiemy jak zmienić na hola vpn premium.

PS U mnie przed namiotem dumnie powiewa polska flaga i nie zamierzam jej opuszczać do połowy masztu ;)
Naokoło pełno Niemców, szkoda że wygrali ze Szwecją...
http://slowfoot.pl/

Rusonaldo
Posty: 9
Rejestracja: 15.04.2016, 11:24

Re: MŚ ROSJA - Bilety, Informacje, Dojazd, Inne

Post autor: Rusonaldo » 28.06.2018, 09:43

Byłem, widziałem, wróciłem. Przed meczami i na meczu byłem z kolegami odpowiedzialny za doping (trochę z przypadku, bo nie było komu walić w bęben a trochę jestem muzykiem). Wyjazd oprócz wyniku naszych pseudo graczy uważam za bardzo udany. Dzień przed meczem spotkaliśmy się w knajpie White Angels. Były zapoznania, przyśpiewki i browary. Później poszliśmy na deptak. Przemarsz trwał około 1 - 1,5 h – cały czas doping. Na 2 dzień w dniu meczu zbiórka o 14. Od 14 do 20 cały czas waliłem w bęben. Zdarłem dobie paluchy aż do krwi. Szkoda tylko że nie mogę napisać, że pomogło to naszym. Ale mimo to ludzie bardzo chętnie dopingowali. Najpierw około 1 h na Placu Czerwonym. Później przemarsz przez deptak do metra. Cały czas doping bez chwili wytchnienia. Przed wejściem do metra dłuższy postój i znowu śpiewanie. W metrze zarąbista akustyka. Bardzo dobrze było słyszeć uderzanie bębna. Niestety po wyjściu z metra wszystko się zesrało. Każdy poszedł w swoją stronę. Na stadion wpuścili mnie z bęben. Bardzo dużo kibiców dopingowało jednak było też mnóstwo Januszy siedzących i jedzących hotdogi.

W Kazaniu spotkanie przed meczem o 16 na deptaku. Na początku dość mało osób może z 50. W ciągu 1h doszło bardzo dużo kibiców. Zbieraliśmy wszystkich z okolicznych knajp. Po godzinie ruszyliśmy w stronę stadionu. Odległość to 8 km. Mieliśmy przejść całość, ale by taki upał, że ostatni odcinek pojechaliśmy autobusami. Doping podczas przejścia cały czas. Ludzie dawali z siebie wszystko. Na początku przemarszu 4 duże flagi. Kolega Grzesiek i Mateusz od megafonu nadawali piosenkę i jechaliśmy. W załączeniu krótka relacja ja by ktoś chciał zobaczyć kilka fotek. Za kilka dni wstawię film. Nara

[link]

HolyShield
Posty: 186
Rejestracja: 15.03.2012, 15:33

Re: MŚ ROSJA - Bilety, Informacje, Dojazd, Inne

Post autor: HolyShield » 28.06.2018, 16:09

Rusonaldo, dobry fotoreportaż! Respect)

NACOMITO
Posty: 150
Rejestracja: 20.05.2011, 17:04

Re: MŚ ROSJA - Bilety, Informacje, Dojazd, Inne

Post autor: NACOMITO » 30.06.2018, 14:15

kopsnijcie Pany jskies linki na dzisiejsze mecze ms

KapustkaKapusta
Posty: 10
Rejestracja: 09.05.2018, 11:44

Re: MŚ ROSJA - Bilety, Informacje, Dojazd, Inne

Post autor: KapustkaKapusta » 30.06.2018, 18:02

o 20 masz na tvp1

Flow17
Posty: 70
Rejestracja: 17.01.2009, 23:28

Re: MŚ ROSJA - Bilety, Informacje, Dojazd, Inne

Post autor: Flow17 » 14.07.2018, 12:52

Wie ktos, cos na temat zwrotow za bilety warunkowe?
ACAB

fluor
Posty: 1609
Rejestracja: 22.09.2009, 20:33

Re: MŚ ROSJA - Bilety, Informacje, Dojazd, Inne

Post autor: fluor » 16.07.2018, 20:29

[link]

hehe ;)

za to we Francji nie było mundialu a po finale rozpierdol.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: dumaihonor, Gość123, kejkejkej, klasa sama w sobie, Łukasz1920, projectstudio, sokoleoko i 244 gości