www.warhouse.pl

Komentarze -28-31 lipca !

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
FWC
Posty: 318
Rejestracja: 05.09.2010, 12:40
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Komentarze -28-31 lipca !

Post autor: FWC » 30.07.2017, 20:00

mandaryna pisze:
30.07.2017, 19:27
FWC pisze:
30.07.2017, 18:34
oli1988 pisze:
30.07.2017, 10:27
Legia to jest banda c****.

Sami jako kibice Ruchu pałamy nienawiścią do koalicji, napierdalamy się nawet rakietnicami ale ku*** jak skroiliśmy im fany to reprezentacyjną i pisaka oddaliśmy. Bo są pewne tematy w kibicowskim świecie, które się przestrzega. Nie wyobrażam sobie, że sami z siebie zakazujemy im wejścia na stadion. Prawda jest taka, że Polonia mimo, że nie stanowi żadnej siły jest solą w oku waszą i łamiecie wszelkie kibicowskie prawa żeby z nimi walczyć. NIe macie żadnego prawa żeby osądzać WRWE w Marsylii bo napierdalacie polonistów nawet na marszu niepodległości. Patrioci? Zwykła banda c**** zasłaniająca się polską walczącą. Waszą megalomanię ostatnio kibicom Ruchu wyjaśnili chłopaki z CSKA jakie farmazony sprzedajecie w świat i jak przedstawiliście sprawę ze Spartakiem w Polsce a jak było naprawdę.

BKS od was odbił bo było im wstyd. Zagłębie dzwoniło do Ruchu i przepraszało za wasze krzywe akcje. Legia banda c**** i tyle.
W samo sedno. Każdy kto choć trochę orientuje się w swiecie kibicowskim i sledzi wydarzenia wie co z legii za ekipa. Banda c**** i nic więcej :)
A z Widzewa co za ekipa? Nie powinieneś sie zydzie w ogole wpierdalac bo jestescie c**** warci sami z maczetami latacie a innym wypominasz krzywe akcje. Każdy ku*** święty i pierwszy do wytykania innym, a robi to samo hipokryzja pełna geba
tak się składa kolego, że w miescie Łodzi obecnie walczy się na sprzęt, i obie strony to tolerują więc sam się nie wpierdalaj, bo jakos nie przypominam sobie byśmy kogos innego atakowali sprzętem.
Nethuls pisze:
30.07.2017, 19:42
Po co w ogóle odpisujecie? Przecież wystarczy przeczytać, ze "Zagłębie dzwonilo do Ruchu przepraszać za Legie " to chyba można szybko wywnioskować, że rozmawia się z pełnym debilem. Szkoda czasu, nie karmić troli.
Dla Twoich wiadomości jest to prawda. Sytuacja miała miejsce po ostatnim spotkaniu Ruchu vs Legia ze zgodami, kiedy to Legia katowała Niebieskich i rozjebała auta. Zasada jest prosta - nie jesteś w temacie, nie wiesz - nie wpierdalasz się.
WASZA NIENAWIŚĆ UMACNIA NASZĄ WIARĘ



ZimnyBrowar
Posty: 24
Rejestracja: 20.11.2016, 08:53

Re: Komentarze -28-31 lipca !

Post autor: ZimnyBrowar » 30.07.2017, 20:13

bobrowy staw pisze:
30.07.2017, 19:33
Jeśli Ruch słucha wypocin kacapow to tylko im pogratulować, największych propagadzistow na świecie nawet ryczeli po Euro 2012 i wymyślali również dziwne zdarzenia które w Warszawie nie miały miejsca już nie wspomne ich ciśnienia na Polaków.

To wy chorzowskie Niemcy wypierdalacie Niemiecka flage na trybuny, gwizdaliscie na hymn i atakujecie Polaków w Marsylii razem że swoimi boyfriendami z Widzewa co razem z kacapami wlewali sobie drineczki do mordki podczas Euro.
Cała prawda
I proszę nie zapomnieć jak kacapy bawiły się z jednym widzewiaczkiem w Madrycie ;-)
KAKAO

FWC
Posty: 318
Rejestracja: 05.09.2010, 12:40
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Komentarze -28-31 lipca !

Post autor: FWC » 30.07.2017, 20:14

nikodem pisze:
30.07.2017, 20:04
Tak dzwonili i przepraszali za zniszczone fury :)
Sorry mordo ale nie będę polemizował z osobą, która w co drugim komentarzu robi błędy ortograficzne i nie wie gdzie leży Nowy Sącz, a gdzie Płock. Co miałem napisać napisałem, Ci którzy są w temacie wiedzą, że tak było, a ci którzy nie są, nie są warci przekonywania. Pozdro dla normalnych :)
WASZA NIENAWIŚĆ UMACNIA NASZĄ WIARĘ

OleOle
Posty: 92
Rejestracja: 27.05.2016, 22:45

Re: Komentarze -28-31 lipca !

Post autor: OleOle » 30.07.2017, 20:26

nikodem pisze:
30.07.2017, 20:04
Tak dzwonili i przepraszali za zniszczone fury :)
Na fejsbuniu o tym nikt nie pisał także to musi być farmazon z tymi telefonami.
Śląscy Ekstremiści

Nethuls
Posty: 72
Rejestracja: 26.04.2016, 09:59

Re: Komentarze -28-31 lipca !

Post autor: Nethuls » 30.07.2017, 20:27

FWC pisze:
30.07.2017, 20:14
nikodem pisze:
30.07.2017, 20:04
Tak dzwonili i przepraszali za zniszczone fury :)
Sorry mordo ale nie będę polemizował z osobą, która w co drugim komentarzu robi błędy ortograficzne i nie wie gdzie leży Nowy Sącz, a gdzie Płock. Co miałem napisać napisałem, Ci którzy są w temacie wiedzą, że tak było, a ci którzy nie są, nie są warci przekonywania. Pozdro dla normalnych :)
Przecież ten mocny Ruch za to katowanie dostał propozycję na sama Legia na sam Ruch. Jednak co innego wywiesić transparent lub napisać oświadczenie, a co innego jak trzeba było by wyjść z tą bandą c****. Po drugie baranie jakbyś kiedykolwiek brał w czymś udział poza napierdalaniem przed monitorem w klawiaturę to o nikim byś nie napisał banda c****.

FWC
Posty: 318
Rejestracja: 05.09.2010, 12:40
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Komentarze -28-31 lipca !

Post autor: FWC » 30.07.2017, 20:48

Widać nick masz adekwatny do postępowania. Rozumiem, że obrażasz przez internet w imię wielkiej Legii?
Legia była, jest i będzie dla mnie bandą c**** za swoje kurewskie zachowania, nie tylko w stosunku do Polonii ale i do innych klubów, a to że jakiś internetowy chuligan napisał inaczej mam głęboko w poważaniu :)
WASZA NIENAWIŚĆ UMACNIA NASZĄ WIARĘ

OleOle
Posty: 92
Rejestracja: 27.05.2016, 22:45

Re: Komentarze -28-31 lipca !

Post autor: OleOle » 30.07.2017, 20:53

rzutkarny pisze:
30.07.2017, 11:36
Ty pewnie też masz plany, może ktoś zostawił flagi w pustym pociągu? Wszak większość ekip bierze flagi na wyjazd po to, żeby ich nie wnosić na stadion. Pjona.
Czyli wychodzi na to, że propozycja by wyjść się bić została złożona pracownikom PKP a nie kibicom Legii. Podkręcili wam farmazon, że poszli pozwiedzać Batory?
Śląscy Ekstremiści

hWŁ
Posty: 215
Rejestracja: 15.11.2016, 20:53

Re: Komentarze -28-31 lipca !

Post autor: hWŁ » 30.07.2017, 21:08

nikodem pisze:
30.07.2017, 20:49
A o kim ja napisalem banda c****?A ty zydzie sklej pizde,pewnie sam czerpiesz info z fejsbuczka.
Zamknij d*** i nie wpierdalaj się jak dorośli rozmawiają. Bo patrząc na twoje posty parchu to widać kto wrzuca infa z fb, a teraz łaskawie W********** :)

Bączyński
Posty: 843
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Komentarze -28-31 lipca !

Post autor: Bączyński » 30.07.2017, 21:08

Jaki powód tak późnego wejścia na sektor Miedzi w Częstochowie i tak wczesnego jego opuszczenia?
Jechali PKP.

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Komentarze -28-31 lipca !

Post autor: rzutkarny » 30.07.2017, 21:20

OleOle pisze:
30.07.2017, 20:53
Czyli wychodzi na to, że propozycja by wyjść się bić została złożona pracownikom PKP a nie kibicom Legii. Podkręcili wam farmazon, że poszli pozwiedzać Batory?
Nie. Jedynie podzielili swoją liczbę przez 2 i wygumkowali Resovię, żeby się Widzew nie czepiał.
FWC pisze:
30.07.2017, 20:48
Widać nick masz adekwatny do postępowania. Rozumiem, że obrażasz przez internet w imię wielkiej Legii?
Legia była, jest i będzie dla mnie bandą c**** za swoje kurewskie zachowania, nie tylko w stosunku do Polonii ale i do innych klubów, a to że jakiś internetowy chuligan napisał inaczej mam głęboko w poważaniu :)
I masz do tego pełne prawo tylko się nie maż o to obrażanie przez internet bo to hipokryzja gdy robisz to samo. A wystarczy hipokryzji na bek o fury tych, którzy sami litości dla fur Wisłoki nie mieli. No ale oni mogą. Nawet jak Raków zagazowali to był git.

borsuk1234
Posty: 35
Rejestracja: 15.12.2013, 00:04

Re: Komentarze -28-31 lipca !

Post autor: borsuk1234 » 30.07.2017, 21:35

co do meczu Miedzi w Częstochowie, to jeszce do niedawna obie ekipy takie miały na siebie ciśnienie , ustawianki, bluzgi itd a teraz podrzucanie wody, ogarnianie kateringu i autokarów no no... a przytulanki i buziaczki też były? do czego świat zmierza...

Bączyński
Posty: 843
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Komentarze -28-31 lipca !

Post autor: Bączyński » 30.07.2017, 21:43

co do meczu Miedzi w Częstochowie, to jeszce do niedawna obie ekipy takie miały na siebie ciśnienie , ustawianki, bluzgi itd a teraz podrzucanie wody, ogarnianie kateringu i autokarów no no... a przytulanki i buziaczki też były? do czego świat zmierza...
https://www.youtube.com/watch?v=jCrwokezZ_Y

OleOle
Posty: 92
Rejestracja: 27.05.2016, 22:45

Re: Komentarze -28-31 lipca !

Post autor: OleOle » 30.07.2017, 21:49

rzutkarny pisze:
30.07.2017, 21:20
Nie. Jedynie podzielili swoją liczbę przez 2 i wygumkowali Resovię, żeby się Widzew nie czepiał.
Sprytnie zmieniłeś temat. Jak już o gazie piszesz to napisz również jak to wasz ziomeczek z pociągu się nim bronił. Ale nie, c****, przecież pociąg stał pusty.
FWC pisze:
30.07.2017, 20:48
A wystarczy hipokryzji na bek o fury tych, którzy sami litości dla fur Wisłoki nie mieli. No ale oni mogą.
Sami wasi bracia z ZS nie byli zadowoleni z waszej postawy a ty p********* o jakimś beczeniu. A może nie dzwonili i nie tłumaczyli się z waszego powodu?
Śląscy Ekstremiści

Łoskot
Posty: 107
Rejestracja: 08.05.2017, 23:30

Re: Komentarze -28-31 lipca !

Post autor: Łoskot » 30.07.2017, 21:58

Lech-Piast

Obrazek

Obrazek

pożeracz słonecznika
Posty: 179
Rejestracja: 28.01.2009, 23:58

Re: Komentarze -28-31 lipca !

Post autor: pożeracz słonecznika » 30.07.2017, 22:04

Legia nie pierwszy raz pokazała, że nie ma zasad. Kiedy oni mieli problemy, to cała Polska kibicowska ma się z nimi solidaryzować, wspierać, wpuszczać na swoje trybuny itd. itp. Szkoda tylko, że nie działa to w dwie strony. Kiedy cała Polska cisnęła po ITI i domagała się puszczenia Starucha, to było zajebiście. Wróg, wrogiem, ale jakieś zasady muszą być. Przypomnijcie sobie jak nie wpuszczono Górnika na wasz stadion, a wy bawiliście się w najlepsze. Wszystkich byście chcieli pouczać i umoralniać, a co sami prezentujecie? Cała Polska też widziała co działo się po ostatnim meczu ubiegłego sezonu. To już nie ta sama Legia co kiedyś

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Komentarze -28-31 lipca !

Post autor: rzutkarny » 30.07.2017, 22:08

OleOle pisze:
30.07.2017, 21:49
Sami wasi bracia z ZS nie byli zadowoleni z waszej postawy a ty p********* o jakimś beczeniu. A może nie dzwonili i nie tłumaczyli się z waszego powodu?
No ale wy chyba byliście zadowoleni skoro chwilę później zrobiliście to samo z furami Wisłoki. Czy może jesteś mi w stanie wmawiać, że wy możecie wam nie można? Za Zagłębie się nie wypowiadam.

Bazyliszek
Posty: 32
Rejestracja: 17.04.2013, 23:39

Re: Komentarze -28-31 lipca !

Post autor: Bazyliszek » 30.07.2017, 22:10

Oświadczenie L żenujące jak nazwa waszej grupy.. Możecie tego nie wiedzieć, ale w czasach PRL tak się mówiło po wpierdolach od ubecji albo jakichś prowokacjach, że to nieznani sprawcy.. Popytajcie starszych warszawiaków, jeśli znacie jakichś :)
Swoją drogą, taka nędza u was że musicie przez internet casting na kumatych robić? :) Banany i hipsterka nie robią klimatu?
Żarty na bok, pocieszające że na wielu forach ludzie z wielu ekip z Polski nie mający nic wspólnego z Polonią z wami cisną i widzą kim jesteście i jak się zachowujecie.
Sugerowanie, że sprzęt na ulice Warszawy wprowadziła Polonia "bo chciała być drugą Cracovią" jest nieprawdziwy i już po prostu nudny. Mój staż kibicowski to + 20 lat i odkąd pamiętam, eLka zawsze w kontaktach z nami posiłkowała się najróżniejszymi zabawkami. Choćby przywódca pewnej waszej grupy Wycieczkowicze czy jakoś tak wożący się jak biały murzyn lubił w kontaktach z KSP wyciągać kozik.. Bozia wzrostu nie dała ani sił bojowych to musiał biedaczek a i na umówione solo potrafił koleżkę wystawić :)
Kto was nie zna, ten was kupi :)

Miasteczko W
Posty: 36
Rejestracja: 24.09.2014, 23:53

Re: Komentarze -28-31 lipca !

Post autor: Miasteczko W » 30.07.2017, 22:20

Jeden pisze ze ZS przeprasza drugi ze L banda c****.

OK tylko czemy pewna ekipa po 300 sie nie zebrała przed ta bada c****? Abo CSKA albo Spartak powiedział lepiej sie nie bic z nimi .... tak???

bobini88
Posty: 77
Rejestracja: 22.02.2014, 09:14

Re: Komentarze -28-31 lipca !

Post autor: bobini88 » 30.07.2017, 22:26

Bazyliszek pisze:
30.07.2017, 22:10
Oświadczenie L żenujące jak nazwa waszej grupy.. Możecie tego nie wiedzieć, ale w czasach PRL tak się mówiło po wpierdolach od ubecji albo jakichś prowokacjach, że to nieznani sprawcy..
To jest najlepsze podsumowanie poziomu tej dyskusji :)

prezesik79
Posty: 7
Rejestracja: 27.11.2016, 19:41

Re: Komentarze -28-31 lipca !

Post autor: prezesik79 » 30.07.2017, 22:35

Wiadomo jakie Widzew ma kontakty ze Stalą Rzeszów i Karpatami Krosno a podczas spotkania w Zabrzu w sektorze Wisły 8 dyszek i do tego prowadzący doping ubrany w koszulkę z turnieju Sovii z przekreślonymi herbami SR i KK.Ciekawe kiedy dobre kontakty na linii DHW-WSH pierdolną jeśli żadni nie będą chcieli odpuścić latania z którąś z Rzeszowskich ekip :)

internethooligans
Posty: 72
Rejestracja: 23.12.2016, 23:20

Re: Komentarze -28-31 lipca !

Post autor: internethooligans » 30.07.2017, 22:42

prezesik79 pisze:
30.07.2017, 22:35
Wiadomo jakie Widzew ma kontakty ze Stalą Rzeszów i Karpatami Krosno a podczas spotkania w Zabrzu w sektorze Wisły 8 dyszek i do tego prowadzący doping ubrany w koszulkę z turnieju Sovii z przekreślonymi herbami SR i KK.Ciekawe kiedy dobre kontakty na linii DHW-WSH pierdolną jeśli żadni nie będą chcieli odpuścić latania z którąś z Rzeszowskich ekip :)
Jakby coś miało pierdolnąć to ani jedni ani drudzy by nie przybijali żadnego układu. Obie ekipy mają układy z Rzeszowskimi ekipami dłużej niż wzajemnie między sobą i wiedzieli na co się piszą przybijając układ. A po drugie kiedy tyś widział kogoś z DHW na Stali czy Karpatach?

Przy okazji mam pytanie odnośnie Pogon - Jagiellonia. Ile Jagi w Szczecinie? I czy wg byli?

kivloff
Posty: 529
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Komentarze -28-31 lipca !

Post autor: kivloff » 30.07.2017, 22:47

Bazyliszek pisze:
30.07.2017, 22:10
pocieszające że na wielu forach ludzie z wielu ekip z Polski nie mający nic wspólnego z Polonią z wami cisną i widzą kim jesteście i jak się zachowujecie.
Tylko tak dalej panowie. Jeszcze pare miesięcy ciśnięcia po Legii na wielu forach i może pocieszycie się na tyle, żeby np gdzieś pojechać bez psiarni, albo się na kogoś ustawić.

jestesmywaszastolica
Posty: 1407
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Komentarze -28-31 lipca !

Post autor: jestesmywaszastolica » 30.07.2017, 23:04

1911_2016 pisze:
30.07.2017, 12:07
Lista byla normalnie wyslana, przestancie pisac farmazony.

Odpowiedz Polonii:

Legia - SANDECJA NOWY SĄCZ

W ponad 150 osób zbieramy się w sobotnie popołudnie z nadzieją, że hasło „Piłka Nożna dla kibiców” jest jeszcze coś warte dla naszych sąsiadek. Przez cały tydzień dochodzą do nas głosy, że działacze Legi na prośbę kibiców Legi robią wszystko, aby policja wydała nam zakaz wejścia na to spotkanie. Gdy to się nie udaje, wysyłają emaila, że nie będziemy wpuszczeni. Mimo tego idąc za słowami Pani Prezydent Waltz, iż stadion Legii jest miejski, a oni tylko go dzierżawią. Okazało się, że jest to prywatny folwark za miejskie pieniądze obiekt grupy, która mieni się obrońcami starego typu kibicowania. Ostatecznie nie wchodzimy i wracamy na Konwiktorską 6.

Nie sposób, jest nie odnieść się do kuriozalnego oświadczenia wydanego przez Nieznanych Sprawców (tak określeni byli funkcjonariuszy Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego i Służby Bezpieczeństwa-wiadomo historia, której nigdy nie dorównamy), dlatego w paru punktach wyprowadzimy przeciętnego legionistę z wirtualnej rzeczywistości mu przedstawionej:

1) Czy ekipa, która w swoim gronie miała Haniora oraz innych mniejszych konfidentów (2 osoby od nas siedziały w więzieniu za ich zapędy, a kilka dostało zawiasy) ma prawo wypowiadać się na temat zasad? Zapytajcie Matysa co, sądzi o zasadach panujących waszej ekipie
Ja tam ogólnie mam wyjebane na te internetowe wojenki i bardziej mam z nich bekę niż miałbym sie wkurwiac na anonimowych szczurków...ale czasami to człowiek nie daje rady przejść do porządku dziennego nad takim pierdoleniem.

Ja tam rozumiem, ze od lat nie macie na mieście nic do powiedzenia, ale oświadczenie Enigmy (tak nazywana była maszyna szyfrująca z której pomocą wydawane były wyroki na tysiące polskich patriotów - musiałem to napisać, żeby wczuć sie w wasz oderwany od rzeczywistości poziom) tylko i wyłącznie pokazuje wasza bezsilność i to ze cała wasza działalność to jeden wielki farmazon.

punkt 1 jasno pokazuje jaka mentalnie banda c**** jesteście od wielu, wielu lat i jak widać nic sie nie zmienia. Ksywki pogonionych przez nas konfitur o czym maja świadczyć ? w waszej ekipie 3, czy tam 4 szansy (polonik) to taka sytuacja rzeczywiście byłaby nie do pomyślenia (do czasu kiedy sami sie na siebie nie porozpierdalaliscie to osoby z papierami funkcjonowały, ba były u was osobami decyzyjnym)
Ostanie zdanie tego punktu tez pokazuje ze c**** wiesz, czy tam wiecie o tej sytuacji i informacyjnie tak, właśnie tak jak historia KM wyglądają pewne zasady (o których co mnie w sumie nie dziwi najwidoczniej nie macie pojęcia).
Pozostałe punkty to pierdolenie analogiczne do punktu 1 i nie chce mi sie poświęcać czasu na te wasze pierdoły.

Najpiękniejszy to jest ogólnie ten wasz ps. w którym dziwicie sie ze w loży (w tym wypadku wyglada mi to albo na pepsi, albo multikino) za kilkaset tysięcy rocznie nie siedzi sztywna banda.

Ja tam nie mam zamiaru cofać sie do jakiejś prehistorii kibicowskiej, ale napisze to po raz n ty - W RYWLIZACJI W WARSZAWIE NIE PANUJĄ ŻADNE ZASADY KIBICOWSKIE - kto i komu złożył taka propozycje to zainteresowane strony wiedza najlepiej, wiec nie wiem po c*** po raz setny jest ten lament - na 11 listopada Polonia też dostanie tradycyjnie po głowach - możecie juz dziś rozpocząć wasza internetowa krucjatę antylegijna (bo tylko tyle naszym dzielnym dziewuchom z Ksp zostało)

Zaś co do pozostałych kumatych to w świetle rozmów - bezowocnych chlip chlip chlip z chociażby ostatniego miesiąca to dajecie tylko świadectwo tego ze nie macie pojęcia co sie wokół dzieje, ale cóż taki jest juz los mazowieckich bramkarzy :)
Żebyście nie musieli czekać do jutra to ja juz was dzisiaj przepraszam ze nie ogarnelismy wam dziwek i hoteli, wtedy bankowo skorzystalibyscie z okazji.

Dużo zdrowia i dobrej nocy

pikniczek
Posty: 28
Rejestracja: 13.04.2016, 00:04

Re: Komentarze -28-31 lipca !

Post autor: pikniczek » 30.07.2017, 23:29

Fajnie jest się pospinac przez neta jaka ta Legia frajerska i bez honoru, fajnie napisac i puscic w neta ze banda c**** wiecznie odmawiaja, nie ma ekipy, pozery itp. Fajnie tez napisac ze jak to sie ich nie skatuje jak w koncu dojdzie do walki i jak sie ich rozjebie. Tylko, że internet przyjmie wszystko. Zycie kilka razy juz pokazalo w ostatnim czasie i ci najbardziej wyszczekani przejechali sie mocno i jeszcze placze o jakies katowanie, obiecywaliscie to samo przeciez, wiec w czym problem? Nie bronie nikogo ani nie bylem swiadkiem zadnych zajsc, ale trzeba umiec tez wyciagnac wniostki z roznych wypowiedzi, prawde a nie slepo tylko cisnac po jednych albo drugich bo tak trzeba.

LegionKing
Posty: 279
Rejestracja: 04.05.2015, 15:48

Re: Komentarze -28-31 lipca !

Post autor: LegionKing » 30.07.2017, 23:36

FWC pisze:
30.07.2017, 20:48
Widać nick masz adekwatny do postępowania. Rozumiem, że obrażasz przez internet w imię wielkiej Legii?
Legia była, jest i będzie dla mnie bandą c**** za swoje kurewskie zachowania, nie tylko w stosunku do Polonii ale i do innych klubów, a to że jakiś internetowy chuligan napisał inaczej mam głęboko w poważaniu :)
Powiedział kibic ekipy pierwszych internetowców w tym kraju Wielki widzew co wszystkie akcje do neta daje na swoją korzyść, jak wtedy oświadczonko po torwarze internetowe chuligany :)

OleOle
Posty: 92
Rejestracja: 27.05.2016, 22:45

Re: Komentarze -28-31 lipca !

Post autor: OleOle » 30.07.2017, 23:47

rzutkarny, po co wyskakujesz z Wisłoką skoro to jest całkiem inny temat?

Dobrze wiesz dlaczego Zagłębie zadzwoniło po wszystkim. A jak nie to widocznie nie wiesz o czym zapewniali przed walką.
Śląscy Ekstremiści

pieciul
Posty: 103
Rejestracja: 21.04.2012, 10:07

Re: Komentarze -28-31 lipca !

Post autor: pieciul » 30.07.2017, 23:50

Grubo. Jedni płaczą, że nie kibicuje się wrogim ekipom w rozgrywkach europejskich, a inni lamentują o brak wstawiennictwa za derbowym rywalem.

astula
Posty: 17
Rejestracja: 17.04.2012, 00:24

Re: Komentarze -28-31 lipca !

Post autor: astula » 31.07.2017, 00:07

Mieszkam na śląsku od x lat,z powodu pracy w której przewija się dużo kiboli z różnych klubów,mam wrażenie ,że działanie Ruchu do Legii jest celowe czyli odmawianie spotkania jak Legia trzykrotnie Ruchowi odmawiała walki i każda kilka dni przed,a każda była umawiana kilka miesięcy wcześniej.

Centurion
Posty: 75
Rejestracja: 03.09.2016, 16:06

Re: Komentarze -28-31 lipca !

Post autor: Centurion » 31.07.2017, 00:34

Jaka liczba Polonii Przemyśl na meczu Górnik - Wisła?

hymn1905
Posty: 20
Rejestracja: 23.03.2011, 13:56

Re: Komentarze -28-31 lipca !

Post autor: hymn1905 » 31.07.2017, 01:13

kto to jest na tym zdjeciu i dlaczego nie zamazali mu twarzy to ten pies z Gornika Z ???

http://www.12zawodnik.pl/galeria/gornik ... 56#zdjecie

rozpuszczalnik1906
Posty: 74
Rejestracja: 20.02.2017, 19:33

Re: Komentarze -28-31 lipca !

Post autor: rozpuszczalnik1906 » 31.07.2017, 02:00

internethooligans pisze:
30.07.2017, 22:42
prezesik79 pisze:
30.07.2017, 22:35
Wiadomo jakie Widzew ma kontakty ze Stalą Rzeszów i Karpatami Krosno a podczas spotkania w Zabrzu w sektorze Wisły 8 dyszek i do tego prowadzący doping ubrany w koszulkę z turnieju Sovii z przekreślonymi herbami SR i KK.Ciekawe kiedy dobre kontakty na linii DHW-WSH pierdolną jeśli żadni nie będą chcieli odpuścić latania z którąś z Rzeszowskich ekip :)
Jakby coś miało pierdolnąć to ani jedni ani drudzy by nie przybijali żadnego układu. Obie ekipy mają układy z Rzeszowskimi ekipami dłużej niż wzajemnie między sobą i wiedzieli na co się piszą przybijając układ. A po drugie kiedy tyś widział kogoś z DHW na Stali czy Karpatach?

Przy okazji mam pytanie odnośnie Pogon - Jagiellonia. Ile Jagi w Szczecinie? I czy wg byli?
Wisła oficjalnie nie ma żadnego układu z Resovią Rzeszów i Elaną Toruń. Resovia jeździ od x lat, w Rzeszowie na każdym meczu zobaczysz ludzi w barwach Wisły, ale... oficjalnie nic nie ma. Elana Toruń, WRWE, wspólne gadżety.. Oficjalnie nie ma układu. Dla jednych i drugich na meczach nie ma pozdrowień. Jedyny raz Elana pozdrawiana była na derbach (na Cracovii), gdy przyjechali z flagą.
Centurion pisze:
31.07.2017, 00:34
Jaka liczba Polonii Przemyśl na meczu Górnik - Wisła?
Nie wiem ile było dokładnie, ale Resovia dostała 200 biletów. Podobno je wykorzystali.

srututu
Posty: 325
Rejestracja: 12.05.2016, 17:46
Lokalizacja: Jedlicze

Re: Komentarze -28-31 lipca !

Post autor: srututu » 31.07.2017, 02:21

Resovia określiła się na 8 dyszek kolego.

vxv
Posty: 9
Rejestracja: 14.09.2009, 21:02

Re: Komentarze -28-31 lipca !

Post autor: vxv » 31.07.2017, 08:16

DoZo pisze:
31.07.2017, 07:32
Który mi poprawi z rana humor i przyzna się, że to do niego dzwoniło ZS z przeprosinami? :D
W nogach śpisz, c**** wiesz.

Hiacynt
Posty: 81
Rejestracja: 20.04.2016, 09:03

Re: Komentarze -28-31 lipca !

Post autor: Hiacynt » 31.07.2017, 10:06

Frajerstwo i krzywe akcje Legii nie mają granic, ciągle nie rozumiem czemu nie wspierają inicjatywy budowy stadiony dla KSP.
Przecież Piłka nożna dla kibiców! Czemu nie pomagają tym polonistom dotrzeć na stadion? Piłka nożna dla kibiców!
I ciągle się nie zdecydowali czy są faszystami i wieszają White Legion, czy frajerami jak aktualnie bo nie wieszają.

Stadionowy
Posty: 400
Rejestracja: 21.09.2009, 08:21

Re: Komentarze -28-31 lipca !

Post autor: Stadionowy » 31.07.2017, 10:43

Nie rozumiesz bo kibicowanie znasz z poziomu komputera i Stadionowych Oprawców.

Łoskot
Posty: 107
Rejestracja: 08.05.2017, 23:30

Re: Komentarze -28-31 lipca !

Post autor: Łoskot » 31.07.2017, 10:55

Jak lada dzień "ktoś" r********** Polonijny mural Powstańczy, to też nie będzie to Legia, od lat uzurpująca sobie prawo do wyłączności patriotycznych działań w całym regionie. I co najśmieszniejsze, to w istnienie tej niepisanej wyłączności niektórzy z nich ciągle wierzą, bo starszyzna w środowisku im to wmawia :)
Wszyscy inni to przerzuty, lewacy, hipokryci, antifa i aks-zły razem wzięci do kupy. Tylko Legia i nie ma innej drogi. Nienawidzimy wszystkich i nie cofniemy się przed niczym, żeby to zaakcentować.
Ale jak nas spotykają jakieś zawirowania, represje i nieprzyjemności to znów lecimy z płaczem do całej kibicowskiej Polski, kolejny raz żebrząc o solidarność.
Czyja to mentalność?

Hiacynt
Posty: 81
Rejestracja: 20.04.2016, 09:03

Re: Komentarze -28-31 lipca !

Post autor: Hiacynt » 31.07.2017, 11:01

Stadionowy pisze:
31.07.2017, 10:43
Nie rozumiesz bo kibicowanie znasz z poziomu komputera i Stadionowych Oprawców.
Ironia (grec. εἰρωνεία eironeía, dosłownie „przestawienie, pozorowanie“) – sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego, np. w zdaniu Jaka piękna pogoda wypowiedzianym w trakcie ulewy. W klasycznej retoryce ironia stanowi jeden z tropów, jest zaliczana także do podstawowych kategorii w estetyce.

W rozumieniu potocznym ironię utożsamia się z zawoalowaną kpiną, złośliwością, wyśmiewaniem, dystansem.

Amigoo
Posty: 46
Rejestracja: 21.02.2017, 09:27

Re: Komentarze -28-31 lipca !

Post autor: Amigoo » 31.07.2017, 11:16

internethooligans pisze:
30.07.2017, 22:42
prezesik79 pisze:
30.07.2017, 22:35
Wiadomo jakie Widzew ma kontakty ze Stalą Rzeszów i Karpatami Krosno a podczas spotkania w Zabrzu w sektorze Wisły 8 dyszek i do tego prowadzący doping ubrany w koszulkę z turnieju Sovii z przekreślonymi herbami SR i KK.Ciekawe kiedy dobre kontakty na linii DHW-WSH pierdolną jeśli żadni nie będą chcieli odpuścić latania z którąś z Rzeszowskich ekip :)
Jakby coś miało pierdolnąć to ani jedni ani drudzy by nie przybijali żadnego układu. Obie ekipy mają układy z Rzeszowskimi ekipami dłużej niż wzajemnie między sobą i wiedzieli na co się piszą przybijając układ. A po drugie kiedy tyś widział kogoś z DHW na Stali czy Karpatach?

Przy okazji mam pytanie odnośnie Pogon - Jagiellonia. Ile Jagi w Szczecinie? I czy wg byli?
Klatka gosci pusta w Szczecinie.

tMK.
Posty: 346
Rejestracja: 30.11.2012, 23:09

Re: Komentarze -28-31 lipca !

Post autor: tMK. » 31.07.2017, 11:37

@up
Zakaz
TVN - NIE OGLĄDAM!
GW - NIE CZYTAM!
PO - NIE GŁOSUJĘ!

error04
Posty: 357
Rejestracja: 29.04.2017, 21:24

Re: Komentarze -28-31 lipca !

Post autor: error04 » 31.07.2017, 11:43

LegionKing pisze:
30.07.2017, 23:36
Powiedział kibic ekipy pierwszych internetowców w tym kraju Wielki widzew co wszystkie akcje do neta daje na swoją korzyść, jak wtedy oświadczonko po torwarze internetowe chuligany :)
Tez dobry chuligan jestes piszac nazwe klubu z malej litery. Zdejmij komin, wez torebke i na zlote tarasy spier....

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: gdańszczanin, S(L)K i 518 gości