Iron Warriors Team

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
CZARNISLUPSK1945
Posty: 118
Rejestracja: 10.07.2011, 14:05

Re: Iron Warriors Team

Post autor: CZARNISLUPSK1945 » 11.06.2017, 15:57

Centurion pisze:Szacunek należy się każdemu uczestnikowi gali, bo trzeba mieć naprawdę jaja, aby wejść do klatki i walczyć. O wiele łatwiej jest siedzieć przed komputerem z butelką piwa i umniejszać danym ekipom i ich reprezentantom.
podpisuję się pod tym 100 %
Obrazek
Obrazek



fog
Posty: 28
Rejestracja: 21.02.2017, 08:01

Re: Iron Warriors Team

Post autor: fog » 11.06.2017, 16:09

Lonsdale_London pisze:
fog pisze: Co da że Ci napisze że gadałem z typem z starego KSG który mówił że jak wyciągali ich z wody to nie chcieli wyłazić? I co ja bardziej kumaty jestem? :) I co z tego że ja o tym wiem i Ty o tym wiesz,
Głupoty piszesz, nie było czegoś takiego. Nikt ich nie wyciągał, część wskoczyła do rzeki a druga część staneła i powiedziała basta. Kilku chciało drugie starcie ale zostali zjebani przez swoich.Od razu padła propozycja "skoro była walka 40 KM od Katowic to teraz 40 Km od Warszawy". Najlepszy tekst jaki w tedy słyszałem po walce "jak to w ogóle możliwe".
Przeczytałeś to co napisałem i dopisujesz wymyślone zdarzenia ! Ściemniasz aż miło.
Napisałem o tej walce bo pierdoliliście że jestem mitoman i czerpie info od jakiś januszy.
Kończąc temat spartaka bo już wiecej nie będe o tym pisał. Osoby które wtedy się obsrały zostały wyjebane.
Ale ty typie przykry jesteś. Tobie się wydaje że Ty wszystko wiesz, wszystkie rozumy pozjadałeś i jesteś nieomylny. Napisałem ci prywatna wiadomość bo nie będę tu tego pisał, i rób sobie co chcesz i spierdalaj. Jak jesteś z Górnika to w takim razie macie w swojej ekipie farmazoniarzy, i tyle, a jak nie jesteś to popytaj kolegów, a jak jesteś jakimś zwykłym burakiem to będziesz miał jedno przestarzałe info więcej.

Marcin
Posty: 3068
Rejestracja: 27.02.2007, 12:38
Lokalizacja: StylKibica.net

Re: Iron Warriors Team

Post autor: Marcin » 11.06.2017, 16:13

Walka Lecha z Torcida
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=NXx1QS_Fe7I[/youtube]

Lonsdale_London
Posty: 77
Rejestracja: 07.05.2007, 11:25

Re: Iron Warriors Team

Post autor: Lonsdale_London » 11.06.2017, 16:20

fog pisze:
Lonsdale_London pisze:
fog pisze: Co da że Ci napisze że gadałem z typem z starego KSG który mówił że jak wyciągali ich z wody to nie chcieli wyłazić? I co ja bardziej kumaty jestem? :) I co z tego że ja o tym wiem i Ty o tym wiesz,
Głupoty piszesz, nie było czegoś takiego. Nikt ich nie wyciągał, część wskoczyła do rzeki a druga część staneła i powiedziała basta. Kilku chciało drugie starcie ale zostali zjebani przez swoich.Od razu padła propozycja "skoro była walka 40 KM od Katowic to teraz 40 Km od Warszawy". Najlepszy tekst jaki w tedy słyszałem po walce "jak to w ogóle możliwe".
Przeczytałeś to co napisałem i dopisujesz wymyślone zdarzenia ! Ściemniasz aż miło.
Napisałem o tej walce bo pierdoliliście że jestem mitoman i czerpie info od jakiś januszy.
Kończąc temat spartaka bo już wiecej nie będe o tym pisał. Osoby które wtedy się obsrały zostały wyjebane.
Ale ty typie przykry jesteś. Tobie się wydaje że Ty wszystko wiesz, wszystkie rozumy pozjadałeś i jesteś nieomylny. Napisałem ci prywatna wiadomość bo nie będę tu tego pisał, i rób sobie co chcesz i spierdalaj. Jak jesteś z Górnika to w takim razie macie w swojej ekipie farmazoniarzy, i tyle, a jak nie jesteś to popytaj kolegów, a jak jesteś jakimś zwykłym burakiem to będziesz miał jedno przestarzałe info więcej.
Nie muszę nikogo pytać bo tam byłem.
Wyślij tą wiadomość bo nic nie doszło.

naemigracji1948
Posty: 18
Rejestracja: 05.01.2013, 21:25
Lokalizacja: Wiltshire

Re: Iron Warriors Team

Post autor: naemigracji1948 » 11.06.2017, 16:45

Nie udawaj, że wiesz coś na temat Legii i Spartaka, bo nie wiesz nic.
[/quote][/quote]



Dokładnie tak było ekipa w całości nie dojechała....."Lonsdale_London" dobrze pisze ...
NIE WAŻNE GDZIE ZAWSZE BÓG HONOR OJCZYZNA

Speedy
Posty: 49
Rejestracja: 28.01.2017, 15:55

Re: Iron Warriors Team

Post autor: Speedy » 11.06.2017, 16:50

Nie jest to żadna tajemnica że nie wszyscy z Legii dojechali, było to już pisane w przeszłości nawet na tym forum.. Poza tym, to że Legia nie dojechała to jest tylko i wyłącznie ich wina nikogo innego. Nie prawdą jest też że liczby pomiędzy Spartakiem a koalicją były nie równe. W równych liczbach była walka i Spartak sprał przeciwników na kwaśne jabłko bez większych problemów.

walkers
Posty: 118
Rejestracja: 29.08.2016, 14:23

Re: Iron Warriors Team

Post autor: walkers » 11.06.2017, 16:54

torcidainside pisze:Niesmak po "decyzji sędziego" ratującej zawodnika z Poznania był, ale co zrobić, samo życie płakać nie będziemy a kontrowersje zawsze towarzyszą każdej gali nie będziemy rozsądzać czy było to działanie celowe czy przypadek - stało się. Gdyby babcia miała wąsy...

Gala na plus, na trybunach i poza nimi spokój, jesteśmy zadowoleni z wyjazdu. Całą drogę powrotną wyczekiwaliśmy koalicji władającej galaktyką, ale po raz kolejny pampersy skrępowały im podejmowanie decyzji, a szkoda bo może by się okazało do kogo w kraju nie mają startu.

Debili, którzy uważają, że powinniśmy się pozabijać na trybunach w czasie kiedy walczyli nasi zawodnicy i nazywają to upadkiem sceny kibicowskiej serdecznie pozdrawiamy - wyłączcie komputery.

ze sportowym pozdrowieniem.
synek wyście przez 3 walki wygrali jedna rundę a ty mi się tu będziesz napinał. Wasz poziom sportowy to była żenada i sami dobrze o tym wiecie.
My mamy pampersy przed Wami? ku*** mac człowieku czy Ty widzisz to co piszesz ? Jak mózg pozwala Ci na klikanie czegoś takiego w klawiaturę? wczoraj po tej waszej piątce kocurow nasz Nikisz by przebiegl

ksk/jg
Posty: 24
Rejestracja: 11.09.2016, 18:38

Re: Iron Warriors Team

Post autor: ksk/jg » 11.06.2017, 17:42

Proof pisze:
ksk/jg pisze:Przemówienia na koniec walk:

Pozdrowienia dla Przyjaciół... z Łodzi
I co w zwiazku z tym?
Jak się wymienia Łódź obok Krk, Gdyni czy Ostrowca to chyba zgodowe towarzystwo?
dalej tylko cicho o kontaktach z Pogonią Sz.

Fanaticos7
Posty: 44
Rejestracja: 28.07.2013, 22:14

Re: Iron Warriors Team

Post autor: Fanaticos7 » 11.06.2017, 18:42

ksk/jg pisze:
Proof pisze:
ksk/jg pisze:Przemówienia na koniec walk:

Pozdrowienia dla Przyjaciół... z Łodzi
I co w zwiazku z tym?
Jak się wymienia Łódź obok Krk, Gdyni czy Ostrowca to chyba zgodowe towarzystwo?
dalej tylko cicho o kontaktach z Pogonią Sz.
Pogonią Szczecin? Co ty ćpasz? Z całym szacunkiem ale oni w ogólne nie mają ekipy do bicia.

tg1999
Posty: 76
Rejestracja: 04.09.2016, 15:58

Re: Iron Warriors Team

Post autor: tg1999 » 11.06.2017, 19:06

Łoskot pisze:
Ciepłe_Placki pisze:
Aspirant_Wojtek pisze:Co się działo przed walką Torcidy z Lechem? W relacji było wyraźnie słychać nawoływania o spokój.
To z piosenki Peji
Nie p****** bzdur jak czegoś nie wiesz.
Miała miejsce spina Torcidy z Lechem.
Co do samej walki. Prywatnie uważam że Górnika przekręcono, a Lech się nie popisał.
co Ty gościu p*********? na jakiej ty gali byłeś?
nie było żadnej spiny.

schwere krawalle
Posty: 68
Rejestracja: 27.09.2016, 17:15

Re: Iron Warriors Team

Post autor: schwere krawalle » 11.06.2017, 21:02

Lonsdale_London pisze:A mnie zastanawia czy ten z dziarą antywisła to krakus

W Poznaniu i Gdyni ludzie mają także takie tatuaże (w ekipie Lecha występującej na gali TFC jedna osoba także miała taki tatuaż).

P.S
W Gdańsku, niektórzy po przeróbkach pewnie też mają taki sam tatuaż :))))

obiektywnyFAN
Posty: 771
Rejestracja: 30.05.2014, 20:31

Re: Iron Warriors Team

Post autor: obiektywnyFAN » 11.06.2017, 22:54

Ma ktos link do calej gali ?

OleOle
Posty: 92
Rejestracja: 27.05.2016, 22:45

Re: Iron Warriors Team

Post autor: OleOle » 12.06.2017, 08:54

torcidainside pisze:Gala na plus, na trybunach i poza nimi spokój, jesteśmy zadowoleni z wyjazdu. Całą drogę powrotną wyczekiwaliśmy koalicji władającej galaktyką, ale po raz kolejny pampersy skrępowały im podejmowanie decyzji, a szkoda bo może by się okazało do kogo w kraju nie mają startu.
No do was ''władców'' Górnego Śląska to nikt nie ma startu dlatego też jeździcie swobodnie po kraju niepokojeni przez nikogo.
Śląscy Ekstremiści

19BN00
Posty: 82
Rejestracja: 09.02.2014, 20:30

Re: Iron Warriors Team

Post autor: 19BN00 » 12.06.2017, 12:23

krotko.. dajcie sobie juz spokoj z tym badziewiem ... to jest i parodia mma , parodia ruchu kibicowskiego i w ogóle parodia wszystkiego.. na organizacji kończąc... stanowcze nie dla ''modern ''hooligans'' i tyle co mozna na ten temat napisać...

Miasto nasze
Posty: 38
Rejestracja: 09.05.2017, 14:07

Re: Iron Warriors Team

Post autor: Miasto nasze » 12.06.2017, 12:36

19BN00 pisze:krotko.. dajcie sobie juz spokoj z tym badziewiem ... to jest i parodia mma , parodia ruchu kibicowskiego i w ogóle parodia wszystkiego.. na organizacji kończąc... stanowcze nie dla ''modern ''hooligans'' i tyle co mozna na ten temat napisać...
Ale pieniądze prawdziwe :))

LFCK
Posty: 48
Rejestracja: 07.03.2007, 21:32
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: Iron Warriors Team

Post autor: LFCK » 12.06.2017, 15:07

Witam gdzie moge obejrzeć całą powtorke gali?
KKS RODŁO

wen33
Posty: 182
Rejestracja: 30.08.2016, 10:06

Re: Iron Warriors Team

Post autor: wen33 » 12.06.2017, 20:04

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=HUw8Hf7695U[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=qA8slDW-Uq4[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=NXx1QS_Fe7I[/youtube]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=29TqTFCAdF0[/youtube]

Tylko to jest dostepne na ta chwilę.

1.3.1.2. 100%
Posty: 116
Rejestracja: 17.11.2016, 22:41

Re: Iron Warriors Team

Post autor: 1.3.1.2. 100% » 12.06.2017, 20:11

LFCK pisze:Witam gdzie moge obejrzeć całą powtorke gali?
Masz całą galę [link]

Kruszon
Posty: 94
Rejestracja: 30.09.2011, 23:11

Re: Iron Warriors Team

Post autor: Kruszon » 12.06.2017, 23:10

[link]

PKtub
Posty: 133
Rejestracja: 16.05.2016, 21:46

Re: Iron Warriors Team

Post autor: PKtub » 13.06.2017, 00:47


hooltRass
Posty: 131
Rejestracja: 10.07.2010, 09:25

Re: Iron Warriors Team

Post autor: hooltRass » 13.06.2017, 12:37

torcidainside pisze:Niesmak po "decyzji sędziego" ratującej zawodnika z Poznania był, ale co zrobić, samo życie płakać nie będziemy a kontrowersje zawsze towarzyszą każdej gali nie będziemy rozsądzać czy było to działanie celowe czy przypadek - stało się. Gdyby babcia miała wąsy...

Gala na plus, na trybunach i poza nimi spokój, jesteśmy zadowoleni z wyjazdu. Całą drogę powrotną wyczekiwaliśmy koalicji władającej galaktyką, ale po raz kolejny pampersy skrępowały im podejmowanie decyzji, a szkoda bo może by się okazało do kogo w kraju nie mają startu.

Debili, którzy uważają, że powinniśmy się pozabijać na trybunach w czasie kiedy walczyli nasi zawodnicy i nazywają to upadkiem sceny kibicowskiej serdecznie pozdrawiamy - wyłączcie komputery.

ze sportowym pozdrowieniem.
Ja pierdziele, Ty chopie coraz rzadziej posty piszesz, ale za to jakie :) Wy wyczekiwaliście na nas, Ty czytasz w ogóle co Ty piszesz szczurku ? My czekamy na starcie z Wami od Waszej pamiętnej ucieczki na Bykowinie i Ty twierdzisz, że my do Was startu nie mamy ? Zresztą do zobaczenia na kibicowskim szlaku.
Żądam odcięcią darmowego wifi w gimnazjach!!
1964 - 1920 = 44

glwtrcd
Posty: 732
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Iron Warriors Team

Post autor: glwtrcd » 13.06.2017, 14:12

hooltRass czlowieku tylko zobacz ile minelu juz od tej Bykowiny,od tego czasu sie troche unas pozmieniaklo i to my mamy czym sie chwalic niz wy od tego czasu.
Co do tego co napisal tocidainside to mielismy nadzieje ze gdzies tam bedziecie niebylo was i tyle.

m..
Posty: 81
Rejestracja: 26.09.2010, 11:57

Re: Iron Warriors Team

Post autor: m.. » 13.06.2017, 14:52

No to chwal się tym co osiągnęliście od tamtego czasu?
torcidainside napisał to tak jakby padła propozycja na spotkanie a nie ,że spodziewaliście się kogoś na trasie a to różnica .

hooltRass
Posty: 131
Rejestracja: 10.07.2010, 09:25

Re: Iron Warriors Team

Post autor: hooltRass » 13.06.2017, 15:07

glwtrcd pisze:hooltRass czlowieku tylko zobacz ile minelu juz od tej Bykowiny,od tego czasu sie troche unas pozmieniaklo i to my mamy czym sie chwalic niz wy od tego czasu.
Co do tego co napisal tocidainside to mielismy nadzieje ze gdzies tam bedziecie niebylo was i tyle.
Bo mieliście nadzieje, no ku*** co jeden to lepszy. Gosciu, czym Wy sie tam mozecie pochwalić? No właśnie o tym gadam, zobacz ile czasu minęło od akcji z Bykowiny i ilekroć sraliście kupą i unikaliście starcia z Nami. W ogóle chopie w jakim Ty świecie żyjesz, skoro twierdzisz, ze wy na przestrzeni ostatnich lat działacie aktywniej niż My. Jedyne czym sie mozecie pochwalić w stosunku do nas to frekwencją na meczach domowych + ultraska. Moje subiektywne zdanie na ten temat.
1964 - 1920 = 44

Jebać rUCH
Posty: 30
Rejestracja: 01.03.2017, 17:15

Re: Iron Warriors Team

Post autor: Jebać rUCH » 13.06.2017, 16:29

Po akcji u was na Batorym to powinieneś trzymać pysk ze wstydu.Na Frynie i pod Spodkiem to chłopaki powinni ze sobą zabrać zestaw do szydełkowania.Na trasach uciekaliście furami pod prąd.W koło macieju żyjecie tylko tą Bykowiną,ale się nie dziwię bo nic więcej istotnego się nie wydarzyło z waszej strony.Chyba że waszym sukcesem jest pocięcie L. z Rudy oraz niejasna sprawa ze śmiercią ŚP. Ujka.

Jebać rUCH
Posty: 30
Rejestracja: 01.03.2017, 17:15

Re: Iron Warriors Team

Post autor: Jebać rUCH » 13.06.2017, 16:42

Był jeszcze długi spacer po Wolce od strony KSGKS.Wasz rewanż to wybicie kilku szyb w nocy na dworcu w Zabrzu.Dobrze że po drugiej stronie peronu nie stał żaden pociąg pasażerski w kierunku Gliwic bo pasażerowie tego pociągu by byli zapewne skrojeni z kanapek.A teraz umyj ryj bo cuchniesz.

OleOle
Posty: 92
Rejestracja: 27.05.2016, 22:45

Re: Iron Warriors Team

Post autor: OleOle » 13.06.2017, 17:21

j**** rUCH pisze:W koło macieju żyjecie tylko tą Bykowiną,ale się nie dziwię bo nic więcej istotnego się nie wydarzyło z waszej strony.Chyba że waszym sukcesem jest pocięcie L. z Rudy oraz niejasna sprawa ze śmiercią ŚP. Ujka.
44 flagi to faktycznie nic istotnego. Wjazd do Zakopca gdzie obsraliście się będąc głównymi składami to też nic takiego. O Panewnikach też już zapomniałeś?

A na temat Rudy się nie wypowiadaj pajacu, bo to znowu od was zaczęło. Jazda ze sprzętem, rakietnice, palenie fur itd. Pocięcie J. a wy sami polowaliście na pojedyncze osoby. Frajerskich akcji po waszej stronie nigdy nie brakowało.
j**** rUCH pisze:Był jeszcze długi spacer po Wolce od strony KSGKS.Wasz rewanż to wybicie kilku szyb w nocy na dworcu w Zabrzu.Dobrze że po drugiej stronie peronu nie stał żaden pociąg pasażerski w kierunku Gliwic bo pasażerowie tego pociągu by byli zapewne skrojeni z kanapek.A teraz umyj ryj bo cuchniesz.

Spacer po Wolce pod okiem kamer, sukces jak skurwysyn. Jeszcze zapomniałeś napisać o prezentacji na Rudzie.

Waszym sukcesem był wjazd w 4 ekipy po sparingu z Rozwojem i skatowanie kilku osób. Mieliście wtedy 3krotną przewagę i tylko w takich sytuacjach nie spierdalacie.
Śląscy Ekstremiści

Jebać rUCH
Posty: 30
Rejestracja: 01.03.2017, 17:15

Re: Iron Warriors Team

Post autor: Jebać rUCH » 13.06.2017, 18:24

OleOle pisze:
j**** rUCH pisze:W koło macieju żyjecie tylko tą Bykowiną,ale się nie dziwię bo nic więcej istotnego się nie wydarzyło z waszej strony.Chyba że waszym sukcesem jest pocięcie L. z Rudy oraz niejasna sprawa ze śmiercią ŚP. Ujka.
44 flagi to faktycznie nic istotnego. Wjazd do Zakopca gdzie obsraliście się będąc głównymi składami to też nic takiego. O Panewnikach też już zapomniałeś?

A na temat Rudy się nie wypowiadaj pajacu, bo to znowu od was zaczęło. Jazda ze sprzętem, rakietnice, palenie fur itd. Pocięcie J. a wy sami polowaliście na pojedyncze osoby. Frajerskich akcji po waszej stronie nigdy nie brakowało.
j**** rUCH pisze:Był jeszcze długi spacer po Wolce od strony KSGKS.Wasz rewanż to wybicie kilku szyb w nocy na dworcu w Zabrzu.Dobrze że po drugiej stronie peronu nie stał żaden pociąg pasażerski w kierunku Gliwic bo pasażerowie tego pociągu by byli zapewne skrojeni z kanapek.A teraz umyj ryj bo cuchniesz.

Spacer po Wolce pod okiem kamer, sukces jak skurwysyn. Jeszcze zapomniałeś napisać o prezentacji na Rudzie.

Waszym sukcesem był wjazd w 4 ekipy po sparingu z Rozwojem i skatowanie kilku osób. Mieliście wtedy 3krotną przewagę i tylko w takich sytuacjach nie spierdalacie.
Coś się tak zbiesił że nawet nie dopatrzyłeś że o Frynie jest napisane wyżej.Wy to macie przejebane śmierdzące życie...wszędzie kamery.Na Wolce kamery,na Frynie kamery,pod Spodkiem kamery.Ale na Bukowej nic nie stało na przeszkodzie przeciąć kable z monitoringu.Ostatnio nawet bardzo lubicie kręcić filmiki.To jak z tymi kamerami?

walkers
Posty: 118
Rejestracja: 29.08.2016, 14:23

Re: Iron Warriors Team

Post autor: walkers » 13.06.2017, 18:55

srak obsrany szczewolu, na innym forum się twoi gejowscy bracia pucneli ze byli na stadionie wiec skończ pierdolić.
Jakim trzeba być ciulem żeby twierdzić że my się was boimy jak ku*** od lat cały kraj wie ze jest inaczej. Jedna, słownie JEDNA akcja gdzie nas rozjebaliście w 3 krotnej przewadze i zbieraninie 5 ekip. Klauny z was i tyle, ale żyjcie dalej w tym waszym świecie, znów dostaniecie po głowach albo znów stracicie flagi. Od Was by się mógł Hans Christian Andersen uczyć hehe

PKtub
Posty: 133
Rejestracja: 16.05.2016, 21:46

Re: Iron Warriors Team

Post autor: PKtub » 13.06.2017, 22:25


hooltRass
Posty: 131
Rejestracja: 10.07.2010, 09:25

Re: Iron Warriors Team

Post autor: hooltRass » 14.06.2017, 00:20

j**** rUCH pisze:Był jeszcze długi spacer po Wolce od strony KSGKS.Wasz rewanż to wybicie kilku szyb w nocy na dworcu w Zabrzu.Dobrze że po drugiej stronie peronu nie stał żaden pociąg pasażerski w kierunku Gliwic bo pasażerowie tego pociągu by byli zapewne skrojeni z kanapek.A teraz umyj ryj bo cuchniesz.
Jesteś takim ciulem, że nawet mi sie nie chce produkować, żeby Ci odpisać.
#44
1964 - 1920 = 44

RKS1910RKS
Posty: 82
Rejestracja: 08.05.2007, 14:22

Re: Iron Warriors Team

Post autor: RKS1910RKS » 14.06.2017, 02:08

Speedy pisze:Nie jest to żadna tajemnica że nie wszyscy z Legii dojechali, było to już pisane w przeszłości nawet na tym forum.. Poza tym, to że Legia nie dojechała to jest tylko i wyłącznie ich wina nikogo innego. Nie prawdą jest też że liczby pomiędzy Spartakiem a koalicją były nie równe. W równych liczbach była walka i Spartak sprał przeciwników na kwaśne jabłko bez większych problemów.
ku*** pedale j***** , Legii wina to jest ze nie dojechali? to wina psów ktorzy wszystko rozkmninili połowa bandy głównej została zatrzymana na granicy.....

toni87
Posty: 81
Rejestracja: 26.02.2007, 19:15

Re: Iron Warriors Team

Post autor: toni87 » 14.06.2017, 12:32

hooltRass pisze:Jesteś takim ciulem, że nawet mi sie nie chce produkować, żeby Ci odpisać.
#44
Strzep sobie jeszcze 44 razy.

#44

hooltRass
Posty: 131
Rejestracja: 10.07.2010, 09:25

Re: Iron Warriors Team

Post autor: hooltRass » 14.06.2017, 20:09

toni87 pisze:
hooltRass pisze:Jesteś takim ciulem, że nawet mi sie nie chce produkować, żeby Ci odpisać.
#44
Strzep sobie jeszcze 44 razy.

#44
Przejąłeś konto po starszym bracie i zgrywasz chuligana, przypierdalasz sie do Ruchu na każdym kroku. Jeśli jest coś do podważenia w moich postach Twoim zdaniem, to zapraszam na PW, a jak nie masz nic istotnego do powiedzenia to się nie pruj. Wiem, że moje wypowiedzi miały c**** do tematu, ale nie mogłem przejść obojętnie obok pewnych wyimaginowanych postów. I my mamy w przrciwieństwie do twojej ekipy na co jak Ty to nazwałeś "trzepać" .
Pozdro. Posty do kasacji
1964 - 1920 = 44

ksk/jg
Posty: 24
Rejestracja: 11.09.2016, 18:38

Re: Iron Warriors Team

Post autor: ksk/jg » 17.06.2017, 18:40

pyt. czy ekipy uczestniczące w gali mają ustalone "zawieszeni broni"?
nie chodzi o gale ale drogę dojazdową, patrz, trasa -Katowice-Poznań
pod kontem finału i dwóch ekip "lubiących się inaczej"

dzięki za odp.

Jazdan
Posty: 163
Rejestracja: 06.03.2016, 22:49

Re: Iron Warriors Team

Post autor: Jazdan » 18.06.2017, 19:45

ksk/jg pisze:
17.06.2017, 18:40
pyt. czy ekipy uczestniczące w gali mają ustalone "zawieszeni broni"?
nie chodzi o gale ale drogę dojazdową, patrz, trasa -Katowice-Poznań
pod kontem finału i dwóch ekip "lubiących się inaczej"

dzięki za odp.
Nie mają.

troublemakeer
Posty: 104
Rejestracja: 01.11.2015, 10:34

Re: Iron Warriors Team

Post autor: troublemakeer » 01.07.2017, 17:09

myślałem że jakieś nowe info na temat IWT, a tu proszę - pokemony znalazły nowy temat, żeby licytować się kto jest lepszy

Łoskot
Posty: 107
Rejestracja: 08.05.2017, 23:30

Re: Iron Warriors Team

Post autor: Łoskot » 02.07.2017, 01:34

Finał poleci w jakiejś TV?

Stanisław_Anioł
Posty: 161
Rejestracja: 05.04.2013, 21:29

Re: Iron Warriors Team

Post autor: Stanisław_Anioł » 02.07.2017, 11:25

Na TVN Style.

Łoskot
Posty: 107
Rejestracja: 08.05.2017, 23:30

Re: Iron Warriors Team

Post autor: Łoskot » 02.07.2017, 14:17

To ku*** zabłysnąłeś, bo ostatnim razem był dobry link do jakiejś regionalnej telewizji i szedł przekaz z komentarzem.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Danczes949, DiglettOi, kacperdobroch, TAO, W.F.H., Xsexx i 165 gości