www.warhouse.pl

Podkarpacie vs Lubelszczyzna

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
.Karewer.
Posty: 81
Rejestracja: 19.05.2018, 17:39
Lokalizacja: Południowy-Wschód

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: .Karewer. » 21.08.2018, 19:06

jarohools pisze:
21.08.2018, 15:46
Lublin jest 5 razy większy i Motor jest 5 razy aktywniejszy nirz SSW.
Jeśli Wasza aktywność jest taka jak Twoja ortografia to nie dziwne, że jesteście bardziej aktywniejsi NIRZ My. Gdzie można zobaczą tą waszą aktywność? Bo ostatnio kupa w majtkach, później łapiemy Górnika wracającego z Rybnika. Wy próbowaliście atakować w środę w Górnie i to ma być Wasza ogromna aktywność? Weź ogarnij łeb.



Arkan
Posty: 300
Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Arkan » 21.08.2018, 19:48

zaklamana mendo,kupe w majtkach i nie tylko tam to mialas ty z kolezankami.jak jechalismy na trzebinie i 3 dni wczesniej dostaliscie propozycje.nawet wasi koalicjanci ktorych klamaliscie ze zadzwonilismy dzien wczesniej wiedza ze paliliscie h***.to tyle.

Janusz kwiatek
Posty: 57
Rejestracja: 07.05.2018, 12:06

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Janusz kwiatek » 21.08.2018, 20:04

Stalówka1938. pisze:
21.08.2018, 17:54
jarohools pisze:
21.08.2018, 15:46
Lublin jest 5 razy większy i Motor jest 5 razy aktywniejszy nirz SSW.
Już nie zgrywajcie z siebie nie wiadomo kogo bo to nudne : ) jak byście byli tacy niezwyciężeni to nie było by kupy jak trzeba było kiedyś wysiąść z autobusów ale strach przed porażką ma wielkie oczy . Nudne już się to robi 20 stron dziamolenia i licytowania jacy to nie jesteście zajebiści chcecie się tu dowartościować ? Bez odbioru .
Nudny tez juz sie robi, przypominamy w prawie każdym poście, wasz jedyny sukces chyba z przed 10 lat...
„Nie wysiedliscie z autokaru”

Stalówka1938.
Posty: 47
Rejestracja: 04.04.2012, 19:28

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Stalówka1938. » 21.08.2018, 20:07

Arkan pisze:
21.08.2018, 19:48
zaklamana mendo,kupe w majtkach i nie tylko tam to mialas ty z kolezankami.jak jechalismy na trzebinie i 3 dni wczesniej dostaliscie propozycje.nawet wasi koalicjanci ktorych klamaliscie ze zadzwonilismy dzien wczesniej wiedza ze paliliscie h***.to tyle.
Zakłamano mendo ? to ty chyba jesteś zakłamany ? bo to co napisałem to prawda . Nikt nie podważa pewnych rzeczy raz na wozie raz pod wozem ale wam jakoś ciężko przełknąć pewne rzeczy które miały miejsce . Wydaje wam się że jesteście nie zwyciężeni i udajecie nie wiadomo kogo a też mieliście sytuacje w plecy boli was Stalowa że wam zagrała pare razy na nosie mimo dużo mniejszego miasta itp itd życie się toczy dalej raz na wozie raz pod wozem ale nie zakłamuj faktów które miały miejsce. Bardziej nudne robi się wasze dziamolenie 20 stron o własnym mniemaniu oprócz nie zatrzymania były też inne sytuacje ale widać pamieć krótka

Janssen
Posty: 17
Rejestracja: 23.03.2017, 19:53

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Janssen » 21.08.2018, 20:17

Stalówka1938. pisze:
21.08.2018, 20:07
Arkan pisze:
21.08.2018, 19:48
zaklamana mendo,kupe w majtkach i nie tylko tam to mialas ty z kolezankami.jak jechalismy na trzebinie i 3 dni wczesniej dostaliscie propozycje.nawet wasi koalicjanci ktorych klamaliscie ze zadzwonilismy dzien wczesniej wiedza ze paliliscie h***.to tyle.
Zakłamano mendo ? to ty chyba jesteś zakłamany ? bo to co napisałem to prawda . Nikt nie podważa pewnych rzeczy raz na wozie raz pod wozem ale wam jakoś ciężko przełknąć pewne rzeczy które miały miejsce . Wydaje wam się że jesteście nie zwyciężeni i udajecie nie wiadomo kogo a też mieliście sytuacje w plecy boli was Stalowa że wam zagrała pare razy na nosie mimo dużo mniejszego miasta itp itd życie się toczy dalej raz na wozie raz pod wozem ale nie zakłamuj faktów które miały miejsce. Bardziej nudne robi się wasze dziamolenie 20 stron o własnym mniemaniu oprócz nie zatrzymania były też inne sytuacje ale widać pamieć krótka
Motor po tej sytuacji o którą zapewne ci chodzi na powrocie z Elbląga przyznał sie do porażki w oficjalnej relacji z wyjazdu także to że ktoś coś innego pisze na tym forum nie oznacza że to jest zdanie Motoru , nie podniecajcie sie tak z tej Stalowej bo po ostatniej sytuacji gdy mieliscie baaardzo dużo czasu na zebranie się ostatecznie to wam nie wyszło także nie wiem po co wogle wypisujecie coś w internecie .

Maraton uśmiechu
Posty: 244
Rejestracja: 04.04.2013, 19:50
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Maraton uśmiechu » 21.08.2018, 20:24

Dla mnie jest to niepojęte. Jedna koalicja zarzuca drugiej ciągłe odmawianie i niezatrzymywanie się na trasie. I żeby było ciekawiej ta druga zarzuca to samo pierwszej. I tak od dwóch lat jak nie więcej.
„Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań.”

Arkan
Posty: 300
Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Arkan » 21.08.2018, 20:38

powrot z Elblaga to porazka!!!!
tamte slowa byly pisane do karewera .

Hmiel
Posty: 241
Rejestracja: 10.10.2017, 19:21

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Hmiel » 21.08.2018, 20:52

Maraton uśmiechu pisze:
21.08.2018, 20:24
Dla mnie jest to niepojęte. Jedna koalicja zarzuca drugiej ciągłe odmawianie i niezatrzymywanie się na trasie. I żeby było ciekawiej ta druga zarzuca to samo pierwszej. I tak od dwóch lat jak nie więcej.
Wlasnie to samo mialem napisac kolego.Hipokryzja i przekrzykiwanie sie jak u przedszkolakow.Jeszcze lepsze jak jedni drugich wyzywaja od bandy konfidentow tak jak np w Tarnowie.Ludzie piszacy na tym forum to w wiekszosci jest porazka.Ale otym juz pisalem na samym poczatku.
Podtrzymam tu na duchu kazdego ktory zbladzil

WSO
Posty: 89
Rejestracja: 13.01.2017, 21:32

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: WSO » 21.08.2018, 20:55

Pan Krab pisze:
19.08.2018, 19:25
WSO pisze:
19.08.2018, 15:17
Pan Krab pisze:
19.08.2018, 01:41
Co chwile ktoś wypomina to, że Górnik dostał w cymbał od Stalówki i połowy jej rodziny.
Zastanówicie się lepiej, co wtedy robił Motor? Siedzieli na dupach w domach, bo ligi na pewno nie mieli. To nie wina Stalówki że chłopaki z Łęcznej sami wracali z Rybnika.
Chciałeś udać kumatego a tylko zbłazniles się dzieciaku. Przejrzyj dokładnie internet co robił Motor w tym czasie. PS: stalówka co tyle jadu? Ostatnie 3 próby ataku robi Motor +układy wy 2 razy odmówiliscie (mając 24h czas). Wy na Motor nic od dawna nie zorganizowaliscie tylko obijacie 2x Górnika Łeczna ale to nie oni chyba nie dają Wam spać spokojnie. Jeszcze na dodatek macie z Motorem nie wyjaśnioną sprawę pociętej flagi w Puławach. Obiektywnie patrząc to Motor probuje a Stalówka na tą chwile bierna.
Ok, ja się zbłaźniłem a ty jesteś przekumaczem. Śledzenie waszych przygód i szperanie za takimi bzdetami w internecie nie jest moją pasją. Może po prostu napisz co robiliście, bo na pewno nie mieliście wtedy ligi i na pewno nie wspieraliście wtedy Górnika.
Z tym "dzieciakiem" to też sobie pysk przyhamuj.
Na WKSie. Zanim atakujesz najpierw upewnił się czy masz powody.
W świecie baranów jesteśmy wilkami!!!

camillo
Posty: 120
Rejestracja: 18.03.2007, 00:07

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: camillo » 21.08.2018, 21:01

Może już wystarczy pierdolenia o czymś co się nie wydarzyło. Nie doszło do konfrontacji i już. Tyle. Na pewno jeszcze będzie okazja do sprawdzenia się. Prędzej czy później to nastąpi.
Duma Hutniczego Miasta - Stal Stalowa Wola

Szajbus.
Posty: 18
Rejestracja: 26.06.2015, 12:53

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Szajbus. » 21.08.2018, 21:56

.Karewer. pisze:
21.08.2018, 19:06
jarohools pisze:
21.08.2018, 15:46
Lublin jest 5 razy większy i Motor jest 5 razy aktywniejszy nirz SSW.
Jeśli Wasza aktywność jest taka jak Twoja ortografia to nie dziwne, że jesteście bardziej aktywniejsi NIRZ My. Gdzie można zobaczą tą waszą aktywność? Bo ostatnio kupa w majtkach, później łapiemy Górnika wracającego z Rybnika. Wy próbowaliście atakować w środę w Górnie i to ma być Wasza ogromna aktywność? Weź ogarnij łeb.
O ku*** hipokryto najebaliście 35 osób w 5 ekip i to jest taki powod do dumy ? A Nam wypominacie że ustawiamy się w 3 ekipy na wasza koalicję. Poza tym nie wiesz jakie były kulisy spotkania w środę i jak to się odbywało więc zamknij mordę i nie p****** głupot Kolejna sytuacja to gdzie ostatnio była kupa w majtach? Próbujesz zgrywać kumatego bo coś gdzieś usłyszałeś a c**** wiesz

mortarthor
Posty: 99
Rejestracja: 17.10.2013, 03:20

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: mortarthor » 22.08.2018, 02:06

Szajbus. pisze:
21.08.2018, 21:56
.Karewer. pisze:
21.08.2018, 19:06
jarohools pisze:
21.08.2018, 15:46
Lublin jest 5 razy większy i Motor jest 5 razy aktywniejszy nirz SSW.
Jeśli Wasza aktywność jest taka jak Twoja ortografia to nie dziwne, że jesteście bardziej aktywniejsi NIRZ My. Gdzie można zobaczą tą waszą aktywność? Bo ostatnio kupa w majtkach, później łapiemy Górnika wracającego z Rybnika. Wy próbowaliście atakować w środę w Górnie i to ma być Wasza ogromna aktywność? Weź ogarnij łeb.
O ku*** hipokryto najebaliście 35 osób w 5 ekip i to jest taki powod do dumy ? A Nam wypominacie że ustawiamy się w 3 ekipy na wasza koalicję. Poza tym nie wiesz jakie były kulisy spotkania w środę i jak to się odbywało więc zamknij mordę i nie p****** głupot Kolejna sytuacja to gdzie ostatnio była kupa w majtach? Próbujesz zgrywać kumatego bo coś gdzieś usłyszałeś a c**** wiesz
No tak przedmówcy z obu stron chyba nie wiedzieli, że na kogoś innego mieliście chrapke takie "kumate towarzystwo" ;) . Zastanawia mnie dlaczego nikt nie ukróci tutaj pie&*olenia na ten temat skoro podobno niektóre osoby mogą mieć przypał?

PS. Wielkość miasta jak i miejscowości FC ma ogromne znaczenie, a Stalowa Wola pod tym względem wybija się ponadprzeciętną gdyż nieco wyprzedziła inne miasta o podobnej wielkości, a nawet i wiele większych, być może bo pewne osoby w pewnym czasie potrafiły wykorzystać odpowiednio napływ świezej krwi, a ktoś kto się śmiał, że w Stalowej mało atrakcji i niedawno otwierali KFC - Jak uważasz KFC za atrakcje to musisz mieć nudne życie, a Stalowa Wola jest jednym z lepiej rozwijających się miast na Podkarpaciu, wiadome Warszawą nigdy nie będzie ale wyobrażanie sobie jako zabitej dechami dziury no to mija się grubo z prawdą.
Prawo jazdy and Polonez

.Karewer.
Posty: 81
Rejestracja: 19.05.2018, 17:39
Lokalizacja: Południowy-Wschód

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: .Karewer. » 22.08.2018, 07:47

Jeśli ktoś uważa nasze miasto za dziurę zabitą dechami, to ja się pytam w takim razie, jaką dziurą jest Tarnobrzeg? Nie obrażając i nie umniejszając normalnym mieszkańcom Tarnobrzega. Co robi masa aut na RT pod naszym Tesco? Czemu przyjeżdżacie właśnie między innymi do KFC do Stalowej? Nie wspominając już o pracy, którą zapewniają Wam Stalowowolskie firmy. Gdyby nie Thoni Alutec, Superior Industries i inne nasze lokalne firmy, to za co byście żyli? Przecież tam 80% aut jest zarejestrowanych właśnie na RT lub RTA. Nie wielki procent stanowi tam Nisko i okolica, a malutki - Stalowa. Widać masowy napływ ludzi z Tarnobrzega i okolic. Jeśli taka nasza Stalowa to dziura, to gdzie są inne miasta, właśnie o podobnej wielkości? Piłka trzyma "normalny" poziom, jak na ten region. Mamy MC Donalda, KFC, bardzo dobry basen, bloki cały czas się budują, powstało właśnie nowe osiedle Magnolia na ul. Wojska Polskiego, My również możemy poszczycić się wieloma knajpami, imprezami w plenerze, wybudowali piękne błonia nad sanej, których otwarcie zgromadziło kilka tysięcy osób, ale niestety, ludzie ze Stalowej uciekają, bo tutaj nie studiują i dla nas zarobki na poziomie 2-2.5 tysięcy, nie są zadowalające i emigrujemy do innych miast, a takie zarobki uszczęśliwiają ludzi z Tarnobyla, bo przynajmniej jakaś praca jest. Nie jesteśmy i nigdy nie będziemy: Rzeszowem, Lublinem czy Krakowem, ale tak jebiecie te nasze miasto, a tak myślę sobie.... gdzie byście byli bez niego i tych miejsc pracy.

.Karewer.
Posty: 81
Rejestracja: 19.05.2018, 17:39
Lokalizacja: Południowy-Wschód

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: .Karewer. » 22.08.2018, 07:56

Do tego zapomniałem dopisać masę aut zamiejscowych pod galerią VIVO. Skoro spędzacie czas w VIVO, to jak nudnym miastem musi być ten Tarnobrzeg?

mlody_kibic
Posty: 2349
Rejestracja: 05.03.2007, 14:30

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: mlody_kibic » 22.08.2018, 14:30

Nikt nie pisał, że Stalowa Wola to dziura zabita dechami po prostu proporcjonalnie mniej się dzieje niż w większych miastach.
SEX, ALKOHOL, MORDOBICIE

Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Zupełnie Zielony. » 22.08.2018, 15:16

Tak czytam w to co pisze powyżej i nie wierze.... Może zacznę od tego że w tych czasach MC to nic nadzwyczajnego. Nawet takie mieściny na podkarpaciu jak Kolbuszowa go posiadają więc czym tu się chwalić? Wypominasz MC Tarnobrzegowi a sami posiadacie go od zaledwie... dwóch lat, gdy Tarnobrzeg posiada od siedmiu, baaa nawet taki Mielec który totalnie leży na uboczu wszelkich wiekszych szlaków komunikacyjnych ma także od siedmiu lat. Czasem zdarza mi się zaglądnąć w poszukiwaniu jakiś informacji (infrastrukturalnych) na fora miejskie. Pamiętam jakie to było hurrraa w Stalowej Woli gdy otwarto MC w Tarnobrzegu. Gawiedź nie posiadała się ze szczęścia że mogą podjechać na Maca. Tak więc trochę obiektywizmu by nie zabrakło.
Na koniec może jeszcze takie jedno pytanie choć pewno nie bd ono dotyczyć obecnie zbyt wielu (szczególnie na tym forum). W jakim województwie urodzili się wasi kibice mający obecnie powyżej 21 lat ;)
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!

ziemniak28
Posty: 148
Rejestracja: 26.03.2018, 00:01

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: ziemniak28 » 22.08.2018, 15:21

haha co tu sie odpierdala ci maja maca ci maja kfc czy to forum kulinarne?

mortarthor
Posty: 99
Rejestracja: 17.10.2013, 03:20

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: mortarthor » 22.08.2018, 16:14

Zupełnie Zielony. pisze:
22.08.2018, 15:16
Tak czytam w to co pisze powyżej i nie wierze.... Może zacznę od tego że w tych czasach MC to nic nadzwyczajnego. Nawet takie mieściny na podkarpaciu jak Kolbuszowa go posiadają więc czym tu się chwalić? Wypominasz MC Tarnobrzegowi a sami posiadacie go od zaledwie... dwóch lat, gdy Tarnobrzeg posiada od siedmiu, baaa nawet taki Mielec który totalnie leży na uboczu wszelkich wiekszych szlaków komunikacyjnych ma także od siedmiu lat. Czasem zdarza mi się zaglądnąć w poszukiwaniu jakiś informacji (infrastrukturalnych) na fora miejskie. Pamiętam jakie to było hurrraa w Stalowej Woli gdy otwarto MC w Tarnobrzegu. Gawiedź nie posiadała się ze szczęścia że mogą podjechać na Maca. Tak więc trochę obiektywizmu by nie zabrakło.
Na koniec może jeszcze takie jedno pytanie choć pewno nie bd ono dotyczyć obecnie zbyt wielu (szczególnie na tym forum). W jakim województwie urodzili się wasi kibice mający obecnie powyżej 21 lat ;)
Sytuacja jak z karpiem w Lidlu, Janusze są wszędzie.
Ale Mówiąc o rozwijaniu się Stalowej nie miałem na myśli jakichś głupich maków tylko zakłady pracy, miejsca do spędzania wolnego czasu takie jak Błonia, parki (ostatnio otworzono park linowy i wodny plac zabaw), jest organizowanych wiele Imprez, a miejsca szpecące swym wyglądem miasto odnawiane lub burzone na rzecz czegoś nowego.
I tak, było województwo tarnobrzeskie noi co z tego skoro "gdyby nie Stalowa byłoby bezrobocie" 😉
Prawo jazdy and Polonez

subagazi
Posty: 267
Rejestracja: 26.10.2008, 09:11

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: subagazi » 22.08.2018, 16:42

Pora zamykac to forum. Poziom gimnazjum

.Karewer.
Posty: 81
Rejestracja: 19.05.2018, 17:39
Lokalizacja: Południowy-Wschód

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: .Karewer. » 22.08.2018, 17:28

Źle się wyraziłem, bo faktycznie nie jest to forum kulinarne i nie miałem na myśli tego, że Stalowa lepsza i atrakcyjniejsza, bo KFC, bo MC Donald's. To faktycznie nie jest żadna atrakcja, bo Moja żona gotuje lepiej i zdrowiej. Chodziło mi bardzo o rozwój naszego miasta w ostatnich latach, bo uważam, że zrobiliśmy ogromny postęp. Nikt nie neguje tego, że było to woj. tarnobrzeskie, ale może należy odpowiedzieć na pytanie: "dlaczego już nie ma takiego województwa"? Dlaczego dziś mamy zupełnie inny podział administracyjny? Zresztą nie ważne, bo to nie temat administracyjny. "Gdyby nie Stalowa, byłoby bezrobocie". PS. Mam 28 lat, a nie poniżej 21, tak jak to zasugerowałeś. Tyle w temacie ode mnie.

Hmiel
Posty: 241
Rejestracja: 10.10.2017, 19:21

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Hmiel » 22.08.2018, 22:29

subagazi pisze:
22.08.2018, 16:42
Pora zamykac to forum. Poziom gimnazjum
Jak to forum by zamkneli to sporo osob by stracilo sens zycia i dochodzilo by do samobojstw na wielka skale.To by mozna poruwnac z tym jak by tak nagle zlikwidowac smartfony i fejsbuki to by sie ludzie chyba wyhustali.
Podtrzymam tu na duchu kazdego ktory zbladzil

wolf19(M)50
Posty: 36
Rejestracja: 25.08.2017, 23:49

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: wolf19(M)50 » 22.08.2018, 22:40

.Karewer. pisze:
22.08.2018, 07:47
Jeśli ktoś uważa nasze miasto za dziurę zabitą dechami, to ja się pytam w takim razie, jaką dziurą jest Tarnobrzeg? Nie obrażając i nie umniejszając normalnym mieszkańcom Tarnobrzega. Co robi masa aut na RT pod naszym Tesco? Czemu przyjeżdżacie właśnie między innymi do KFC do Stalowej? Nie wspominając już o pracy, którą zapewniają Wam Stalowowolskie firmy. Gdyby nie Thoni Alutec, Superior Industries i inne nasze lokalne firmy, to za co byście żyli? Przecież tam 80% aut jest zarejestrowanych właśnie na RT lub RTA. Nie wielki procent stanowi tam Nisko i okolica, a malutki - Stalowa. Widać masowy napływ ludzi z Tarnobrzega i okolic. Jeśli taka nasza Stalowa to dziura, to gdzie są inne miasta, właśnie o podobnej wielkości? Piłka trzyma "normalny" poziom, jak na ten region. Mamy MC Donalda, KFC, bardzo dobry basen, bloki cały czas się budują, powstało właśnie nowe osiedle Magnolia na ul. Wojska Polskiego, My również możemy poszczycić się wieloma knajpami, imprezami w plenerze, wybudowali piękne błonia nad sanej, których otwarcie zgromadziło kilka tysięcy osób, ale niestety, ludzie ze Stalowej uciekają, bo tutaj nie studiują i dla nas zarobki na poziomie 2-2.5 tysięcy, nie są zadowalające i emigrujemy do innych miast, a takie zarobki uszczęśliwiają ludzi z Tarnobyla, bo przynajmniej jakaś praca jest. Nie jesteśmy i nigdy nie będziemy: Rzeszowem, Lublinem czy Krakowem, ale tak jebiecie te nasze miasto, a tak myślę sobie.... gdzie byście byli bez niego i tych miejsc pracy.
przeczytaj swój post jak i ostatnie 20 stron i odpowiedz na pytanie.... kto tu chce się dowartościować....albo najlepiej nie odpowiadaj,boszkoda mi na was klawiatury

nieproszeni goście
Posty: 57
Rejestracja: 27.11.2016, 14:15

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: nieproszeni goście » 23.08.2018, 07:21

Następna akcja będzie opisana tak, że ekipa X zatrzymuje się żeby odpocząć i coś zjeść w MC Donaldzie po czym z pobliskich krzaków wyskakuje ekipa Y biegnąc w ich stronę. Psy szczelnym kordonem oddzielają obie grupy, ekipa Y rozdziela się i zmyka, nie dochodzi do starcia a ekipa X rusza w dalszą drogę głodna.

Konrado Moreno
Posty: 230
Rejestracja: 22.09.2016, 13:15

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Konrado Moreno » 23.08.2018, 08:34

na spokojnie pisze:
23.08.2018, 08:26
Hmiel pisze:
22.08.2018, 22:29
subagazi pisze:
22.08.2018, 16:42
Pora zamykac to forum. Poziom gimnazjum
Jak to forum by zamkneli to sporo osob by stracilo sens zycia i dochodzilo by do samobojstw na wielka skale.To by mozna poruwnac z tym jak by tak nagle zlikwidowac smartfony i fejsbuki to by sie ludzie chyba wyhustali.
Tutaj też zawędrowałeś????
Ty na prawdę jesteś niereformowalnym analfabetą.
..."poruwnac"... seriooooo?????
Nie bolą cię oczy gdy gwałcisz w tak brutalny sposób swój ojczysty język?
Pisz sobie swoje głębokie przemyślenia, ale przynajmniej szanuj swój język.
Mała rada, nie pyskuj, tylko weź sobie do serca normalne uwagi, bo sam musisz przyznać, że poziom analfabety jest w twoim bezpośrednim zasięgu.
na spokojnie pisze:
23.08.2018, 08:26
na prawdę

Hmiel
Posty: 241
Rejestracja: 10.10.2017, 19:21

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Hmiel » 23.08.2018, 11:40

Forumowy Miodek takiego byka jebnal,nie moze byc.Ale spinac sie do innych i zwracac uwage to byl pierwszy.
Podtrzymam tu na duchu kazdego ktory zbladzil

Reszka
Posty: 29
Rejestracja: 03.05.2018, 06:55

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Reszka » 23.08.2018, 17:58

karpaty to fc stali Rzeszów że nawet przy zawieraniu układu, który ich nie dotyczy muszą być obecne?

Najkumaty
Posty: 67
Rejestracja: 09.02.2010, 20:49

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Najkumaty » 24.08.2018, 00:13

Zupełnie Zielony. pisze:
22.08.2018, 15:16
Tak czytam w to co pisze powyżej i nie wierze.... Może zacznę od tego że w tych czasach MC to nic nadzwyczajnego. Nawet takie mieściny na podkarpaciu jak Kolbuszowa go posiadają więc czym tu się chwalić? Wypominasz MC Tarnobrzegowi a sami posiadacie go od zaledwie... dwóch lat, gdy Tarnobrzeg posiada od siedmiu, baaa nawet taki Mielec który totalnie leży na uboczu wszelkich wiekszych szlaków komunikacyjnych ma także od siedmiu lat. Czasem zdarza mi się zaglądnąć w poszukiwaniu jakiś informacji (infrastrukturalnych) na fora miejskie. Pamiętam jakie to było hurrraa w Stalowej Woli gdy otwarto MC w Tarnobrzegu. Gawiedź nie posiadała się ze szczęścia że mogą podjechać na Maca. Tak więc trochę obiektywizmu by nie zabrakło.
Na koniec może jeszcze takie jedno pytanie choć pewno nie bd ono dotyczyć obecnie zbyt wielu (szczególnie na tym forum). W jakim województwie urodzili się wasi kibice mający obecnie powyżej 21 lat ;)
Post ogólnie trafiony, ale tutaj to średni argument-Ty zdaje się urodziłeś się w Tarnowskim? ;)

Farmonouse
Posty: 49
Rejestracja: 19.12.2012, 07:00

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Farmonouse » 24.08.2018, 12:28

Reszka pisze:
23.08.2018, 17:58
karpaty to fc stali Rzeszów że nawet przy zawieraniu układu, który ich nie dotyczy muszą być obecne?
a ty masz jakis Kompleks Piszac Karpaty I Stal z malych liter? nie odpisuj

nowak.tomek
Posty: 73
Rejestracja: 15.01.2017, 15:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: nowak.tomek » 24.08.2018, 13:18

Co taka slaba liczba Resovii na wyjazd do Lodzi?
Nie zdziwie sie jak sie okaze ze pokowa to jeszcze zgody/uklady Resovii..
***1908*** pisze:
24.11.2018, 16:40
Zes porównanie zapierdolil jak c***. Ty jesteś mocno przyjebany. Porównujesz chlopa z normalna firma do “skruszonego gangstera“ który rozkurwil się na swoich bo nie leżało mu siedzenie. I tak samo jak kolega spierdalaj obejrzeć mecz bo właśnie leci.“wyjazdowiczu“

Reszka
Posty: 29
Rejestracja: 03.05.2018, 06:55

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Reszka » 24.08.2018, 15:01

nowak.tomek pisze:
24.08.2018, 13:18
Co taka slaba liczba Resovii na wyjazd do Lodzi?
Nie zdziwie sie jak sie okaze ze pokowa to jeszcze zgody/uklady Resovii..
a widziałeś którą kolwiek Rzeszowska ekipe w dobrej liczbie bez zgód,układów?

sztwny_obiektywny
Posty: 46
Rejestracja: 01.12.2016, 16:19

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: sztwny_obiektywny » 24.08.2018, 16:45

Reszka pisze:
24.08.2018, 15:01
nowak.tomek pisze:
24.08.2018, 13:18
Co taka slaba liczba Resovii na wyjazd do Lodzi?
Nie zdziwie sie jak sie okaze ze pokowa to jeszcze zgody/uklady Resovii..
a widziałeś którą kolwiek Rzeszowska ekipe w dobrej liczbie bez zgód,układów?
każde derby pokazują siłe obu ekip,jesli chodzi o wyjazd to np.zeszłoroczny wyazd Resovii do Lublina

redaktor05
Posty: 63
Rejestracja: 10.10.2017, 09:08

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: redaktor05 » 24.08.2018, 18:00

nowak.tomek pisze:
24.08.2018, 13:18
Co taka slaba liczba Resovii na wyjazd do Lodzi?
Nie zdziwie sie jak sie okaze ze pokowa to jeszcze zgody/uklady Resovii..
Dopiero w poniedziałek dostaliśmy oficjalne pismo o wpuszczeniu nas na ten mecz, a do środy musieliśmy wysłać listę, bysmy mogli wejść, więc jak na tak krótka mobilizację a raczej po prostu zapisy, bo żadnej mowy o mobilizacji być nie może to liczba nie jest chyba aż taka słaba. Poza tym mamy zielone światło na wpuszczenie osób niezapisanych do srody, więc dopiero w sobotę poznamy nasza ostateczną liczbę :-)

Chyba taka taktyka działaczy Widzewa i łódzkich psów, bo z tego co kojarzę Olimpia to nawet we wtorek dowiedziała się że wejdzie...

nowak.tomek
Posty: 73
Rejestracja: 15.01.2017, 15:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: nowak.tomek » 24.08.2018, 20:49

Musiales sie dojebac na sile do Widzewa?
Gdyby Widzew robil problemy nie dopisali byscie sie do listy...
Winne jest miasto makis i psy
To samo na Łks niby klatka jest ale psy robia lipe
***1908*** pisze:
24.11.2018, 16:40
Zes porównanie zapierdolil jak c***. Ty jesteś mocno przyjebany. Porównujesz chlopa z normalna firma do “skruszonego gangstera“ który rozkurwil się na swoich bo nie leżało mu siedzenie. I tak samo jak kolega spierdalaj obejrzeć mecz bo właśnie leci.“wyjazdowiczu“

kaelowiec
Posty: 1414
Rejestracja: 27.02.2007, 11:36

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: kaelowiec » 24.08.2018, 23:31

mordy, gdzie w Przemyślu jest knajpa z canal+ i można sobie w związku z tym obejrzeć ekstraklasę ?

Spaacerowicz
Posty: 432
Rejestracja: 08.01.2018, 15:31

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Spaacerowicz » 31.08.2018, 14:26

Hmiel pisze:
23.08.2018, 11:40
Forumowy Miodek takiego byka jebnal,nie moze byc.Ale spinac sie do innych i zwracac uwage to byl pierwszy.
Walisz ortografy za ortografami, nie potrafisz stawiać kropek i przecinków. Nawet ku*** w swoim nicku zajebałeś babola analfabeto.

Chmiel!

Janusz kwiatek
Posty: 57
Rejestracja: 07.05.2018, 12:06

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Janusz kwiatek » 06.09.2018, 06:43

Była wczoraj Stal Rz. W swidniku?

Reszka
Posty: 29
Rejestracja: 03.05.2018, 06:55

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Reszka » 06.09.2018, 10:14

Janusz kwiatek pisze:
06.09.2018, 06:43
Była wczoraj Stal Rz. W swidniku?
Ze Stalą obecne były wszystkie układy i pachołki z Łady

Pan Krab
Posty: 93
Rejestracja: 18.08.2017, 21:18

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Pan Krab » 06.09.2018, 11:41

Janusz kwiatek pisze:
06.09.2018, 06:43
Była wczoraj Stal Rz. W swidniku?
Byli w 130 w tym Stalówka i Łada

Reszka
Posty: 29
Rejestracja: 03.05.2018, 06:55

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Reszka » 06.09.2018, 14:23

130 haha chyba połowa gdzies wyparowała

Averno
Posty: 597
Rejestracja: 30.06.2007, 13:44

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Averno » 06.09.2018, 17:24

Nie weszła Stal , a Avia bez młyna z tego co było widac na fotkach. Protest ze całej Stali nie wpóścili? Mogli ich wpóścić na swoje sektory, przecież się chyba neutralnie i jakieś kontakty mają z tą koalicją, czy się coś zmieniło? pogubić się można w tych wszyskich układah już :D.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adams_123, NG_M i 260 gości