Podkarpacie vs Lubelszczyzna

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Janusz kwiatek
Posty: 57
Rejestracja: 07.05.2018, 12:06

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Janusz kwiatek » 16.05.2018, 06:21

SouthGuy pisze:
15.05.2018, 22:40
Janusz kwiatek pisze:
15.05.2018, 20:10
camillo pisze:
15.05.2018, 13:49
To Motor zaczął się wcześniej lizać po dupach z Jaga i Hetmanem a nie my. O walkach z Motorem nie będę tu pisał bo zaraz się zacznie. My potrafiliśmy wysiadac do przeciwnika kiedy ich było 2x więcej. Im już tak ochoczo to nie szło.
Będzie jeszcze okazja na rozprostowanie kości zapewne nie raz. Może wreszcie dojdzie do tego starcia
Przypomnij waszych dupolizów..
Wcześniej Resovia, Raków, pózniej Stal, Karpaty, lada, Polonia, Wisła, Jastrzebie, Sokół, Avia..
Kogoś pominąłem?
Jaka Wisła? Chyba nie myślisz o tej krakowskiej. Jastrzębie? Po c*** ich w to mieszasz? Sokół to jest nasz FC. Resovia i Raków to nasze stare zgody. Po c*** wciągasz w to te ekipy? Motor jest w tej sytuacji lepszy? Śląsk, Jagiellonia, Łęczna, Hetman, Chełmianka. Mam wymieniać dalej WASZYCH dupolizów?
Po 1 nie jestem z tych ekip. Po 2 nie do ciebie pisałem. Po 3, tak wymieniaj dalej..



kemot79
Posty: 86
Rejestracja: 04.01.2013, 20:10

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: kemot79 » 16.05.2018, 09:03

dalego mi do Stalówki i do Motoru ale obiektywnie- rozumiem, że Stalówka to teraz wasz priorytet. Zrywacie swoja 38 letnią zgodę i wąchacie się z kosą. I nie pierdolcie mi tu bo akurat wiem czy to była czy nie kosa.

Motor miał zawsze aspiracje bycia top 10 ( słynny wojaż po Polsce i telefony do ekip) a nie może dać rady sobie ze Stalówką?! to albo Motor słabszy niż przedstawia albo Stal mocniejsza niż się wszystkim wydaje.

Ale jak to się mówi nie moje małpy nie mój cyrk. Zrobi się ciekawie.

Jako, że jest to forum pozwolę sobie na subiektywną ocenę. Zastanawia mnie poltyka Hetmana. Oczywiście nie wiem co teraz sobą prazentują ( mogę oceniać lata wstecz) ale zagrywka taka w vabank. Mogą zostać ostro dojechani a jednocześnie godzą się na to. Może jakaś niespodzianka się poajwiła jak swego czasu Stomil. Kto wie

Reszka
Posty: 29
Rejestracja: 03.05.2018, 06:55

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Reszka » 16.05.2018, 09:17

kemot79 pisze:
16.05.2018, 09:03
dalego mi do Stalówki i do Motoru ale obiektywnie- rozumiem, że Stalówka to teraz wasz priorytet. Zrywacie swoja 38 letnią zgodę i wąchacie się z kosą. I nie pierdolcie mi tu bo akurat wiem czy to była czy nie kosa.

Motor miał zawsze aspiracje bycia top 10 ( słynny wojaż po Polsce i telefony do ekip) a nie może dać rady sobie ze Stalówką?! to albo Motor słabszy niż przedstawia albo Stal mocniejsza niż się wszystkim wydaje.

Ale jak to się mówi nie moje małpy nie mój cyrk. Zrobi się ciekawie.

Jako, że jest to forum pozwolę sobie na subiektywną ocenę. Zastanawia mnie poltyka Hetmana. Oczywiście nie wiem co teraz sobą prazentują ( mogę oceniać lata wstecz) ale zagrywka taka w vabank. Mogą zostać ostro dojechani a jednocześnie godzą się na to. Może jakaś niespodzianka się poajwiła jak swego czasu Stomil. Kto wie
Co ty za glupoty piszesz stalowka to jest kosa Motoru odkad pamietam granicza ze soba ich fc i sa w takiej odleglosci ze do starc bedzie dochodzic i zawsze bedzie cisnienie a jak ci daleko do tych ekip to sie nie wypowiadaja bo malo wiesz jaka kto ma bande a dojezdzanie HWK smieszny jestes wiekszosc ukladow stalowki z HWK nie ma startu bo mi nikt nie wmowi ze sama Polonia czy Karpaty tym bardziej Łada dalaby rade HWK. Ochłoń i wyjdz na swieze powietrze. Wiekszosc na tym forum chce udowodnic o sile stalowki ktora miala propozycje walki i jakos nie bylo odzewu z ich strony

subagazi
Posty: 267
Rejestracja: 26.10.2008, 09:11

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: subagazi » 16.05.2018, 09:30

O co chodzi z tym Hetmanem? odkad wachali sie z Motorem stali sie nagle taka banda ze pol Polski ma sie ich bac?
W zyciu praktycznie nikogo nie zbili, prawie zawsze plecy, tracone flagi a kreowani sa na nie wiadomo kogo.
Tak samo jak ktos pisal ze Chelmianka stala w pierwszym szeregu Motoru. Bzdrura tak smieszna ze szok. Gdzie Chelmianka a gdzie Motor?

Reszka
Posty: 29
Rejestracja: 03.05.2018, 06:55

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Reszka » 16.05.2018, 09:32

subagazi pisze:
16.05.2018, 09:30
O co chodzi z tym Hetmanem? odkad wachali sie z Motorem stali sie nagle taka banda ze pol Polski ma sie ich bac?
W zyciu praktycznie nikogo nie zbili, prawie zawsze plecy, tracone flagi a kreowani sa na nie wiadomo kogo.
Tak samo jak ktos pisal ze Chelmianka stala w pierwszym szeregu Motoru. Bzdrura tak smieszna ze szok. Gdzie Chelmianka a gdzie Motor?
A gdzie Karpaty, Polonia ,Łada?

Doktor
Posty: 254
Rejestracja: 28.12.2014, 16:55

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Doktor » 16.05.2018, 09:54

kemot nie jest Ci daleko do Stalowki bo jestes z Avii.
mahomet to pedofil. AVE BMH

Nieobecny1940
Posty: 13
Rejestracja: 30.04.2018, 11:58

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Nieobecny1940 » 16.05.2018, 11:53

Arkan pisze:
16.05.2018, 02:21
Po dupach to wy się lizecie camile i southgeje i inne cwele z bandy h***.lecimy po kolei.dostaliscie po pizdzie w stalowej pod wiaduktem 2003 rok Motoru ok 45 osob ze sprzetem was?odpowiedz sobie sama kamilo(a nie ciebie tam nie bylo heheh).na samym wiadukcie z ktorego rzucaliscie glazami bylo was kilkudziesieciu.zebraliscie cala zbieranine że stalowej .przyjezdzal do lublina taki skin ze stalowej to opowiadal jak biegaliscie po tym smiesznym deptaku i nawolywaliscie ze Motor w stalowej.mozecie kłamać przed cała Polska ale my wiemy jak było.szkoda że później te chłopy co tak ochoczo chciały się nic leżały z rozjebanymi czaszkami na ulicy bez butow.no więc was myślę że ok 90 pod wiaduktem w tym Rakow który szedł z przodu.zostaliscie rozjebal i tyle A to że jak parowy ustawiliscie się pod komenda i po tym jak was rozjebalismy widzieliśmy zza waszych pleców psy zaczęliśmy się zrywać.to wtedy rzucaliscie kamieniami rozwalajac auta. Kolejne spotkanie wasz powrót z Białegostoku czekaliśmy na was dokładnie w 98 osób.caly czas na telefonach z wami cały czas ściemniacze spowalniacie powrót zamawiacie jedzenie na stacji na której nie ma zarcia(Doktor kiedys wam.o tym pisal)i po tym kolejnym kłamstwie połowa osób się zawinela bo myślała że znowu nic nie wyjdzie.a połowa zaatakowała was pod Tesco nas 43 was dwa autokary( i co powiesz zakłamane ku*** kamilo) pierwsze pierdolniecie dla nas cofacie się pod autokary dopiero jak się ogarneliscie ilu nas jest zaczęło raz w jedną raz w druga stronę cofanie.ustalono w trakcie remis .u nas każdy wkurwiony. Kolejne spotkanie pod Niskiem jedziecie składem wspierać układ nas ok 70 was autokar.psy nas gazuja z 15 osób zgazowanyc ostro (dobrze o tym wiecie bo były na psach i później w śledztwie zdjecia) przebijamy się do was i rozpierdalamy was pod autokarem lezycie ponokautowani charczacy ryjami w rowie przy drodze. Kolejne Konopnica nasza porażka .liczby k**** zaklamana: nas ok 40 was cała koalicja lada Gorzyce wy itd was pisaliscie że ok 150 .ostatnie jak wiadomo śledztwo trwa nie byłem jak żaden z nas to nie wiem.i teraz powiedz zaklamana k**** jedną z druga kiedy choć raz zaatakowaliscie nas w mniejszej liczbie!!! No i nasz wyjazd do Trzebini. Dzwoniny do was zakłamane k**** 3 dni przed meczem żebyście się zebrały i jak się skończyło?tak że klamiecie wasze koleżanki że dzwoniny niby 2 godz wcześniej dając wam dwie godziny.jestescie banda jebanych zaklamanych chamow bez zasad.nigdy nie zaatakowaliscie i nie zaatakujecie nas mniejszej liczbie musicie miec minimum w dwukrotna przewagę .projcie się dalej tyle możecie. Wcześniej czy później będzie kolejna weryfikacja czy was czy waszych sojuszników zobaczymy ilu będzie z wami jeździć po.
Jak już weryfikujesz starcia Motor-Stalówka to pisz po Polsku ;) Nie zapomnij dodać powrotu Motoru z Elbląga gdzie rodzina Stalówki stała w 200osob na wracając 70 Motoru gdzie Motor się nie zatrzymał a jak się później zebrał to Stalówka miała milion wymowke i podobno stali czekali a nikt nigdy nie wie dokładnie w którym lesie..
A.C.A.B

subagazi
Posty: 267
Rejestracja: 26.10.2008, 09:11

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: subagazi » 16.05.2018, 12:10

Reszka pisze:
16.05.2018, 09:32
subagazi pisze:
16.05.2018, 09:30
O co chodzi z tym Hetmanem? odkad wachali sie z Motorem stali sie nagle taka banda ze pol Polski ma sie ich bac?
W zyciu praktycznie nikogo nie zbili, prawie zawsze plecy, tracone flagi a kreowani sa na nie wiadomo kogo.
Tak samo jak ktos pisal ze Chelmianka stala w pierwszym szeregu Motoru. Bzdrura tak smieszna ze szok. Gdzie Chelmianka a gdzie Motor?
A gdzie Karpaty, Polonia ,Łada?
no wlasnie tam gdzie Hetman czyli nisko.
To wlasnie ten poziomm, to sa iles tam osob wiecej do bicia, zarowno jak Motoru jak i SSW, ale to tylko wsparcie liczbowe.

Czasy glupie, bo juz praktycznie nie dojdzi edo konfrontacji ekip, tylko koalicje beda ustawiac sie na poszczegolne ekipy. Przewagi liczebne beda coraz wieksze. Coraz wiecej odmow, kalkulatorow i kombinacji.

Lada dzien wszyscy beda wspopracowac z psami.

W złą strone to wszystko zmierza.

H_Z1934
Posty: 1
Rejestracja: 16.05.2018, 13:06

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: H_Z1934 » 16.05.2018, 13:13

subagazi czy widzisz żeby ktoś od nas się tu wypowiadał? Nie sprowokujesz nas do udziału w tej forumowej wojence swoimi kolejnymi zaczepkami, a twoje plany dotyczące współpracy też mało kogo obchodzą. Pilnuj swojej Siarki i jej poziomu...

camillo
Posty: 120
Rejestracja: 18.03.2007, 00:07

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: camillo » 16.05.2018, 13:20

Jak to dobrze że w ten deszczowy dzień można zerknąć na forum i poprawić sobie humor wypocinami rycerzy koziej paly.
Male sprostowanie co do liczb.
W Stalowej was 40 osób z czego nie walczą kierowcy
My po powrocie z meczu dzwonimy po 70 osób wobec czego rozganiacie w 35 osób 130 od nas.
Lublin my w 80 osób was 40. Tym razem tylko remis.
Jezowe nas. 60 wy atakujecie w 50 i nas rozjebujecie.
Konopnica was 30 bo reszta robi siku w lesie nas 150 i musicie uciekać.
Zawsze się z nami chcecie bić ale to my ostatecznie rezygnujemy bo się was boimy. Jesteście mega top i nie mamy do was startu.

Koniec bajki. Opowiadał arkan
Duma Hutniczego Miasta - Stal Stalowa Wola

Reszka
Posty: 29
Rejestracja: 03.05.2018, 06:55

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Reszka » 16.05.2018, 14:35

camillo pisze:
16.05.2018, 13:20
Jak to dobrze że w ten deszczowy dzień można zerknąć na forum i poprawić sobie humor wypocinami rycerzy koziej paly.
Male sprostowanie co do liczb.
W Stalowej was 40 osób z czego nie walczą kierowcy
My po powrocie z meczu dzwonimy po 70 osób wobec czego rozganiacie w 35 osób 130 od nas.
Lublin my w 80 osób was 40. Tym razem tylko remis.
Jezowe nas. 60 wy atakujecie w 50 i nas rozjebujecie.
Konopnica was 30 bo reszta robi siku w lesie nas 150 i musicie uciekać.
Zawsze się z nami chcecie bić ale to my ostatecznie rezygnujemy bo się was boimy. Jesteście mega top i nie mamy do was startu.

Koniec bajki. Opowiadał arkan
[/quo
wy?;p byles na kazdej akcji i chyba zbytnio po tym pustym lbie dostales i wypisujesz jakies brednie na temat wielkosci waszej cwelowki

wolf19(M)50
Posty: 36
Rejestracja: 25.08.2017, 23:49

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: wolf19(M)50 » 16.05.2018, 14:37

camillo pisze:
16.05.2018, 13:20
Jak to dobrze że w ten deszczowy dzień można zerknąć na forum i poprawić sobie humor wypocinami rycerzy koziej paly.
Male sprostowanie co do liczb.
W Stalowej was 40 osób z czego nie walczą kierowcy
My po powrocie z meczu dzwonimy po 70 osób wobec czego rozganiacie w 35 osób 130 od nas.
Lublin my w 80 osób was 40. Tym razem tylko remis.
Jezowe nas. 60 wy atakujecie w 50 i nas rozjebujecie.
Konopnica was 30 bo reszta robi siku w lesie nas 150 i musicie uciekać.
Zawsze się z nami chcecie bić ale to my ostatecznie rezygnujemy bo się was boimy. Jesteście mega top i nie mamy do was startu.

Koniec bajki. Opowiadał arkan
dla ciebie to bajki,bo znasz te sytuacje tylko z opowiadan,ale dla twoich kolegow po szalu juz tak kolorowo to nie wyglądało....liczby które podał Arkan w 100% się zgadzają,czy komuś to się podoba czy nie,wiadomo,że będziecie próbowali pomniejszać różnice,bo chluby wam nie przynoszą

a za prucie się c*** ci w cycki

Restless
Posty: 32
Rejestracja: 15.05.2018, 17:33

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Restless » 16.05.2018, 14:51

Subagazi masz jakies prywatne starcia z Hetmanem ze ciagle rzucasz gownem w tym kierunku? Sa dwie opcje albo dostales w******* i jestes ciety albo faktycznie miales okazje wygrac starcie z Hetmanem i niczym cie pozytywnie nie zaskoczyli.... czekam na wypowiedz. Podkreslam ze post calkowicie bez napinki tylko czysta ciekawosc skad czerpiesz info w temacie.

Bardak
Posty: 23
Rejestracja: 07.12.2017, 03:53

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Bardak » 16.05.2018, 15:38

Jakzes Doctorku taki wyszczekany to czemu nie odniesiesz sie do slow odnosnie Ciebie napisanych wczsniej?
Chelmianka pokazala jaja. SZACUN!!!

Tylko kwestia czasu jak Slask pogoni Motor bo nie od dzis wiadomo ze Slask wyznaje inne ZASADY niz Spartakus Doktor, ktory uwaza sie za Zeusa Lublina.

A pamietam jak dzis jak jeszcze w brylkach chodzil i na jednym wyjezdzie bodajze do Deblina jak zdjal z czola oczki to w znaka przypierdolil bo go nie zauwazyl i do dzis beke z niego wszyscy maja. A hersztem zadnej BM gosciu nie jest tylko krzyczy najglosniej i tyle. Posluch ma tylko u gimbazy bo reszta go traktuje z przymrozeniem oka. I jego czas tez dobiegnie niebawem konca bo podzielil Lublin juz dawno i wchuj wiary przez to odbilo z Motoru. I mi nie piszcie ze c**** wiem bo to fakty a nie domysly. Widze to na codzien i co Doktorku solowe mi tez zaproponujesz? Masz ostatnie 2,5inuty jeszcze to glosno piszczysz ale juz niebawem po popkorn siegniesz bo jest juz duza grupa ludzi w Lublinie ktorzy pomalenku szykuja na Ciebie PUCZ a sama gimbaza Ci nie pomoze. Mam w d**** co napiszesz a mi nie zabronisz mowic co mysle i tyle.
No dalwj pocisnij mi...

Bardak
Posty: 23
Rejestracja: 07.12.2017, 03:53

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Bardak » 16.05.2018, 16:10

No wlasnie tu tkwi sedno problemu bo podczas rozmowy "oko w oko" z lubelskim Zeusem nie jestes pewny czy mowi do Ciebie czy tego co stoi obok :-)

subagazi
Posty: 267
Rejestracja: 26.10.2008, 09:11

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: subagazi » 16.05.2018, 16:48

nie rzucam gównem w Hetman, po prostu uważam ze sa opisywani jako niewiadomo kto, a ich poziom to wlasnei Przemysl, Krosno, Biłgoraj.

Mocniejsza bande ma juz taka Leczna. Jedyne co cenie w Hetmanie ze jak juz to wychodza do walki nawet na pewna przegrana.

Restless
Posty: 32
Rejestracja: 15.05.2018, 17:33

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Restless » 16.05.2018, 17:13

subagazi pisze:
16.05.2018, 16:48
nie rzucam gównem w Hetman, po prostu uważam ze sa opisywani jako niewiadomo kto, a ich poziom to wlasnei Przemysl, Krosno, Biłgoraj.

Mocniejsza bande ma juz taka Leczna. Jedyne co cenie w Hetmanie ze jak juz to wychodza do walki nawet na pewna przegrana.
Nadal nie wiem czy walczyles z Hetmanem czy znasz z opowiadan.... mierzyles sie banda na bande czy tez na liczby z Hetmanem z Polonia Łada czy Karpatami?? Skad bierzesz te wiadomosci? Nie znam zadnych kart , ktore jak w grach podaja moc danej bandy ale nawet malo ogarnieci netkibole beda wiedzialy ze porownywanie tych grup powyzej brzmi przynajmniej jak jakas dobra basn..... czy ty jestes tym ktory gada zeby tylko gadac?! A tak poza tym to twoje zdanie czy udzielasz sie oficjalnie jako czlowiek z Siarki?

Ragnar
Posty: 1
Rejestracja: 21.09.2017, 13:03

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Ragnar » 16.05.2018, 17:15

Nie jest z Siarki i nikt się tu z Siarki nie udziela .

SouthGuy
Posty: 11
Rejestracja: 13.05.2018, 12:16

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: SouthGuy » 16.05.2018, 17:29

Kiedyś jak się jechało jeszcze na wyjazd, gdzie dużo jeździło starszyzny, to usłyszałem ciekawy tekst. Ktoś kiedyś na naszym powrocie z Nadarzyna jebał Motor w autokarze, a ktoś ze starszych powiedział, żeby nie jebał klubu, z którym się nie bił lub nie miał potyczki. Wtedy bardzo spodobało mi się to podejście do sprawy. Kiedyś również potrafiono pisać nazwy klubów z wielkiej litery, a teraz jak kogoś boli ta nasza Stalówka i nie ma żadnych argumentów do merytorycznej dyskusji to pisze: cwelówka, tirówka, spruta ku*** itp. itd. Rodzice Was kultury nie nauczyli? Uderzam tutaj do sprutych parów, które pucują się przed monitorem w bluzie PitBulla i 60-cioma kilogramami żywej wagi. Jedni wyzywają, drudzy nie potrafią pisać po Polsku, kolejni zaś nie stawiają znaków interpunkcyjnych... Macie się za wielkich zakapiorów i bandziorów, a wielu ludzi w Polskich ekipach jest o wiele bardziej wykształconych od Was internetowe szczurki. Tasowaliście się kiblach, kiedy uczyli ortografii w szkole i poprawnej interpunkcji? Żal czytać, to forum. Czas chyba umierać.

Bez pozdrowień

Restless
Posty: 32
Rejestracja: 15.05.2018, 17:33

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Restless » 16.05.2018, 17:32

Stad nie moge trzasnac o co chodzi. Gosc wypowiada sie pozytywnie na temat Siarki i tylko Siarki. Atakuje na haslo Stalowki i Hetmana.... zwykle olewam takie wpisy ale tutaj az postanowilem zabrac glos. Mialem napisac ze moze powinien postarac sie skontaktować z kims z Hetmana dla rozwiania swoich watpliwosci ale skoro pisze sam w swoim imieniu to pewnie nic z tego haha.

ch_31
Posty: 220
Rejestracja: 30.10.2009, 14:20

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: ch_31 » 16.05.2018, 20:52

Obstawiłbym grube siano u bukmachera, że Hetman by się przebiegł po Siarce jak Rydzyk z tacą pod sanktuarium.

czeko1
Posty: 86
Rejestracja: 18.03.2018, 23:04

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: czeko1 » 16.05.2018, 20:59

WSO pisze:
16.05.2018, 00:23
Inzynier_gamon pisze:
15.05.2018, 21:22
Jeszcze zobaczymy kto kogo wyłapie bo póki co rowery nie mają przed wami żadnych kompleksów w przeciwieństwie do innych podkarpackich koalicji, a wy sobie możecie pisać internetowe bajki. Jak Stalowa taka słaba to skąd to ciśnienie na nią? Zarówno Legia jak i Motor mają porachunki z Lechem i ŁKSem i jakoś im nie spieszno do wyjaśnień.
Motor z ŁKSem rozumiem,ale z Lechem?
Stalówka słaba czy nie powinna byś cisnięta za swoją pyche. Za tą frajerską akcje z Rakowem przeciw Jagielloni nie powinni mieć zycia.
O jaka akcje chodzi ?

Janusz kwiatek
Posty: 57
Rejestracja: 07.05.2018, 12:06

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Janusz kwiatek » 16.05.2018, 21:47

Za tydzien bedzie hit w 5 lidze. Łada-Hetman.

BogHonorOjczyzna
Posty: 78
Rejestracja: 19.09.2012, 21:53

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: BogHonorOjczyzna » 17.05.2018, 00:32

Nieobecny1940 pisze:
16.05.2018, 11:53
Arkan pisze:
16.05.2018, 02:21
Po dupach to wy się lizecie camile i southgeje i inne cwele z bandy h***.lecimy po kolei.dostaliscie po pizdzie w stalowej pod wiaduktem 2003 rok Motoru ok 45 osob ze sprzetem was?odpowiedz sobie sama kamilo(a nie ciebie tam nie bylo heheh).na samym wiadukcie z ktorego rzucaliscie glazami bylo was kilkudziesieciu.zebraliscie cala zbieranine że stalowej .przyjezdzal do lublina taki skin ze stalowej to opowiadal jak biegaliscie po tym smiesznym deptaku i nawolywaliscie ze Motor w stalowej.mozecie kłamać przed cała Polska ale my wiemy jak było.szkoda że później te chłopy co tak ochoczo chciały się nic leżały z rozjebanymi czaszkami na ulicy bez butow.no więc was myślę że ok 90 pod wiaduktem w tym Rakow który szedł z przodu.zostaliscie rozjebal i tyle A to że jak parowy ustawiliscie się pod komenda i po tym jak was rozjebalismy widzieliśmy zza waszych pleców psy zaczęliśmy się zrywać.to wtedy rzucaliscie kamieniami rozwalajac auta. Kolejne spotkanie wasz powrót z Białegostoku czekaliśmy na was dokładnie w 98 osób.caly czas na telefonach z wami cały czas ściemniacze spowalniacie powrót zamawiacie jedzenie na stacji na której nie ma zarcia(Doktor kiedys wam.o tym pisal)i po tym kolejnym kłamstwie połowa osób się zawinela bo myślała że znowu nic nie wyjdzie.a połowa zaatakowała was pod Tesco nas 43 was dwa autokary( i co powiesz zakłamane ku*** kamilo) pierwsze pierdolniecie dla nas cofacie się pod autokary dopiero jak się ogarneliscie ilu nas jest zaczęło raz w jedną raz w druga stronę cofanie.ustalono w trakcie remis .u nas każdy wkurwiony. Kolejne spotkanie pod Niskiem jedziecie składem wspierać układ nas ok 70 was autokar.psy nas gazuja z 15 osób zgazowanyc ostro (dobrze o tym wiecie bo były na psach i później w śledztwie zdjecia) przebijamy się do was i rozpierdalamy was pod autokarem lezycie ponokautowani charczacy ryjami w rowie przy drodze. Kolejne Konopnica nasza porażka .liczby k**** zaklamana: nas ok 40 was cała koalicja lada Gorzyce wy itd was pisaliscie że ok 150 .ostatnie jak wiadomo śledztwo trwa nie byłem jak żaden z nas to nie wiem.i teraz powiedz zaklamana k**** jedną z druga kiedy choć raz zaatakowaliscie nas w mniejszej liczbie!!! No i nasz wyjazd do Trzebini. Dzwoniny do was zakłamane k**** 3 dni przed meczem żebyście się zebrały i jak się skończyło?tak że klamiecie wasze koleżanki że dzwoniny niby 2 godz wcześniej dając wam dwie godziny.jestescie banda jebanych zaklamanych chamow bez zasad.nigdy nie zaatakowaliscie i nie zaatakujecie nas mniejszej liczbie musicie miec minimum w dwukrotna przewagę .projcie się dalej tyle możecie. Wcześniej czy później będzie kolejna weryfikacja czy was czy waszych sojuszników zobaczymy ilu będzie z wami jeździć po.
Jak już weryfikujesz starcia Motor-Stalówka to pisz po Polsku ;) Nie zapomnij dodać powrotu Motoru z Elbląga gdzie rodzina Stalówki stała w 200osob na wracając 70 Motoru gdzie Motor się nie zatrzymał a jak się później zebrał to Stalówka miała milion wymowke i podobno stali czekali a nikt nigdy nie wie dokładnie w którym lesie..
Musiałeś wtrącić swoje 5 groszy i pisać o tym Elblągu?! To się nie liczy... Nie było starcia to po co o tym pisać?

nieproszeni goście
Posty: 57
Rejestracja: 27.11.2016, 14:15

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: nieproszeni goście » 17.05.2018, 07:39

Czytam i czytam i Hetman budzi większe kontrowersje w tym temacie ostatnio niż Motor, SSW, Karpaty, Stal Rz. czy Polonia:)

Arkan
Posty: 300
Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Arkan » 17.05.2018, 09:42

bardaszaku mam nadzieje ze jestes taki odwazny jak tu piszesz i na najblizszym meczu podejdziesz pod gniazdo i wyszczekasz swoje zale?wtedy sie przekonasz czy ktos chodzi w okularach a ktos ma zeza.hehe.w przeciwnym razie okaze sie ze jednak jestes wzykłym łbem i sprutym smieciem jak zab ktory dostal zaproszenie na spotkanie i do tej pory pizdeczka nie odpisala,a podobno zna "starszyzne" hehe.wiec jak bedzie bohaterze?

Bardak
Posty: 23
Rejestracja: 07.12.2017, 03:53

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Bardak » 17.05.2018, 11:24

Arkan czy Doctorek Zeus to jedna osoba te same bledy stylistyczne popelniasz

Jak mi kupisz bilet na mecz to moge przyjsc, a twoja wypowiedz kwalifikuje sie na :

Obrazek
Czemu nie napiszesz że lubelska starszyzna i emigracja jest na wasze lizanie d*** z HWK mocna wkurwiona? Ostatnie pare chwil tobie i spartakusowi doctorkowi zostalo. tak wiec zezujcie dalej towarzyszu o diabelskiej ksywce co na ulicy znakow nie widzi :-)))))))))

kemot79
Posty: 86
Rejestracja: 04.01.2013, 20:10

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: kemot79 » 17.05.2018, 13:11

Doktor pojechał Stalówce jak to w przewadze ich atakuje a kiedy wy ku*** atakujecie nie w przewadze. Jak sięgam pamięcią to nie przypominam sobie. Oczywiście inne czasy ale ja pamiętam. Sami nie wychodzicie na liczby a komuś zarzucacie...

Doktor
Posty: 254
Rejestracja: 28.12.2014, 16:55

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Doktor » 17.05.2018, 15:28

To sobie przypomnij ostatnia zapowiedz.czy tez bylismy w przewadze?a jak chcesz wymyslac ze nas 200 was 15;) to nie ma sensu Cie prostowac.a co do Stalowki to kolo h*** nam to lata ze sie ustawiaja w przewadze.
mahomet to pedofil. AVE BMH

SouthGuy
Posty: 11
Rejestracja: 13.05.2018, 12:16

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: SouthGuy » 17.05.2018, 15:36

h** pisze się przez CH. To po pierwsze. Po drugie, skoro lata Wam to koło pały, to ogarnijcie łbów, którzy prują się tutaj na internecie o przewagę, jak by co najmniej dostali parę razy w******* od naszej koalicji. Skoro wielka BMH nie płacze, to przepraszam, kto to robi w takim razie?

Arkan
Posty: 300
Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Arkan » 17.05.2018, 16:06

Southgeju widac od razu ze na chujach znasz sie od a do z.nie kazdego interesuje czy lubisz h*** przez h czy przez duze C.placzecie to wy cioty ze wysiadacie jak was mniej.sprostowalem wasze klamstwa i tyle .a sprute łby były juz pare razy ogarniete pod wiaduktem,pod niskiem i ...

antyhejter
Posty: 31
Rejestracja: 17.11.2010, 17:52

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: antyhejter » 17.05.2018, 16:45

Restless pisze:
16.05.2018, 17:32
Stad nie moge trzasnac o co chodzi. Gosc wypowiada sie pozytywnie na temat Siarki i tylko Siarki. Atakuje na haslo Stalowki i Hetmana.... zwykle olewam takie wpisy ale tutaj az postanowilem zabrac glos. Mialem napisac ze moze powinien postarac sie skontaktować z kims z Hetmana dla rozwiania swoich watpliwosci ale skoro pisze sam w swoim imieniu to pewnie nic z tego haha.
Chyba masz problemy z czytaniem bo jak przejrzysz posty użytkownika subagazi począwszy od pierwszych w 2012 r. to dowiesz się że jest z Krakowa, jednak praktycznie każdy jego post jest związany ze Stalówką bądź jej rodziną albo komentowaniem ekip nieprzychylnych. Takie idiotyczne wpisy, zaczepki, napinki jeszcze jestem w stanie zrozumieć z derbowym przeciwnikiem, ale akurat Siarka nie ma żadnego powodu aby spinać się przez kabel do Motoru czy Hetmana więc na przyszłość przeglądnijcie sobie posty danej osoby i szybko wyjdzie szydło z wora.

Restless
Posty: 32
Rejestracja: 15.05.2018, 17:33

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Restless » 17.05.2018, 17:19

antyhejter pisze:
17.05.2018, 16:45
Restless pisze:
16.05.2018, 17:32
Stad nie moge trzasnac o co chodzi. Gosc wypowiada sie pozytywnie na temat Siarki i tylko Siarki. Atakuje na haslo Stalowki i Hetmana.... zwykle olewam takie wpisy ale tutaj az postanowilem zabrac glos. Mialem napisac ze moze powinien postarac sie skontaktować z kims z Hetmana dla rozwiania swoich watpliwosci ale skoro pisze sam w swoim imieniu to pewnie nic z tego haha.
Chyba masz problemy z czytaniem bo jak przejrzysz posty użytkownika subagazi począwszy od pierwszych w 2012 r. to dowiesz się że jest z Krakowa, jednak praktycznie każdy jego post jest związany ze Stalówką bądź jej rodziną albo komentowaniem ekip nieprzychylnych. Takie idiotyczne wpisy, zaczepki, napinki jeszcze jestem w stanie zrozumieć z derbowym przeciwnikiem, ale akurat Siarka nie ma żadnego powodu aby spinać się przez kabel do Motoru czy Hetmana więc na przyszłość przeglądnijcie sobie posty danej osoby i szybko wyjdzie szydło z wora.
Nie mam problemow z czytaniem po prostu po kilku wpisach tak wywnioskowalem nie ublizajac ani nie wyzywajac Siarki. Gosc pisze brednie które zadziwily mnie i tylko dlatego zdążyłem temat i chcialem dowiedziec sie skad czerpie swoje informacje.

SouthGuy
Posty: 11
Rejestracja: 13.05.2018, 12:16

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: SouthGuy » 17.05.2018, 20:07

Arkan pisze:
17.05.2018, 16:06
Southgeju widac od razu ze na chujach znasz sie od a do z.nie kazdego interesuje czy lubisz h*** przez h czy przez duze C.placzecie to wy cioty ze wysiadacie jak was mniej.sprostowalem wasze klamstwa i tyle .a sprute łby były juz pare razy ogarniete pod wiaduktem,pod niskiem i ...
No i tak właśnie wygląda wpis pajaca, który nie potrafi stulić p**** i musi pienić się przed monitorkiem, klepiąc w tą klawiaturkę. Szkoda mi czasu na Ciebie lamusie, a gejem to jest Twoja stara, bo najwidoczniej zły dotyk boli nadal od dzieciństwa.

Mich22
Posty: 96
Rejestracja: 11.03.2018, 02:49

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Mich22 » 17.05.2018, 20:49

czeko1 pisze:
16.05.2018, 20:59
WSO pisze:
16.05.2018, 00:23
Inzynier_gamon pisze:
15.05.2018, 21:22
Jeszcze zobaczymy kto kogo wyłapie bo póki co rowery nie mają przed wami żadnych kompleksów w przeciwieństwie do innych podkarpackich koalicji, a wy sobie możecie pisać internetowe bajki. Jak Stalowa taka słaba to skąd to ciśnienie na nią? Zarówno Legia jak i Motor mają porachunki z Lechem i ŁKSem i jakoś im nie spieszno do wyjaśnień.
Motor z ŁKSem rozumiem,ale z Lechem?
Stalówka słaba czy nie powinna byś cisnięta za swoją pyche. Za tą frajerską akcje z Rakowem przeciw Jagielloni nie powinni mieć zycia.
O jaka akcje chodzi ?
Podbijam

Arkan
Posty: 300
Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Arkan » 17.05.2018, 21:46

Sluchaj geju ty nie rozumiesz dlaczego sie z toba jedzie.a wiesz dlaczego bo ty sie prujesz nie swiadomie.dla ciebie i tej twojej ekipy czerstwych chamow slowa "łbów" "próją sie" to normalna bajera tak sie do siebie zwracacie i uwazacie ze to normalne slowa dlatego nie rozumiecie jak normalni ludzi nauczeni odzywac sie do siebie z szacunkiem jada z takimi sprutymi łbami jak ty kamila i reszta waszej bandy.tyle na ten temat

SouthGuy
Posty: 11
Rejestracja: 13.05.2018, 12:16

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: SouthGuy » 17.05.2018, 22:17

Co Ty tam k**** bredzisz? Naucz się stawiać znaki interpunkcyjne, bo chyba ruchali Cie w szkole nauczyciele, skoro nie potrafisz używać mózgu i poprawnej polszczyzny. Jechać to sobie możesz ze swoim przydupasem z Zygmuntowskich j***** pedale. Ty jesteś nauczony odzywać się do kogoś z szacunkiem? Naucz się lamusie, że zwrot: Ciebie i Ty - pisze się z wielkiej litery. I naucz się parówo stawiać kropki, bo to wygląd jak jeden bełkot sprUtego kondoma. Pisze się "prUją" Ty jebana dziwko bez szkoły.

Alley
Posty: 14
Rejestracja: 06.08.2017, 17:19

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Alley » 18.05.2018, 15:45

Nie można zbanować tego Arkana? Za kłamstwa, głupotę, wulgaryzmy, ortografię, składnię itd. Forum będzie czystsze.

Arkan
Posty: 300
Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Arkan » 18.05.2018, 15:58

Jak skonczysz plakac i sie ogarniesz to wskaz te klamstwa.a jak za ortografie maja byc bany to forum przestanie istniec .jak sie tak sie interesujesz forma wypowiedzi to przenies na profil miodka i bralczyka i tam sie udzielaj.bedzie przezywal jeden z drugim jakies przecinki .trescia sie zainteresuj.a jak cie to nie i interesuje i nie dotyczy to nie czytaj

Bardak
Posty: 23
Rejestracja: 07.12.2017, 03:53

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Bardak » 18.05.2018, 16:19

Arkania taka żeś odważna to czemu cie nie bylo pod MOSiRem wczoraj wieczorem jak Ci pisalem na priv? Pewnie M jak milosc ogladalas....

Szczekasz szczekasz a jak co do czego to glupa rżniesz.
Jestes gimbazjalista co spod monitora nawija, ogladnelas jakis film o grypserce na tvnie i prawilniaka udajesz

Idz do bardachy sprawdz czy rowery stoja lepiej bo jestes żałosna...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Habla, Kickers, WRK_h i 168 gości