Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

;)
Posty: 420
Rejestracja: 17.06.2007, 10:34

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: ;) » 02.09.2016, 13:19

Po pierwsze nie jestem z Zagłębia ;) Po drugie jakoś nie barykadowało się Zagłębie w pociągu albo nie paliło jana pod siedzeniami, że może przejadą przez Chorzów niezauważeni, tylko wyskoczyli i zaatakowali pierwsi, a była to próba raczej samobójcza, na zbiórce na specjal. Jest zresztą jeszcze kupa innych kwestii, które nie nadają się tutaj.



oli1988
Posty: 374
Rejestracja: 30.11.2015, 21:57

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: oli1988 » 02.09.2016, 13:28

;) pisze:Po pierwsze nie jestem z Zagłębia ;) Po drugie jakoś nie barykadowało się Zagłębie w pociągu albo nie paliło jana pod siedzeniami, że może przejadą przez Chorzów niezauważeni, tylko wyskoczyli i zaatakowali pierwsi, a była to próba raczej samobójcza, na zbiórce na specjal. Jest zresztą jeszcze kupa innych kwestii, które nie nadają się tutaj.
no więc skoro nie jesteś to pozwól, że jako "świadek" tych wydarzeń powiem Ci tylko, że nie było to akcja rodem z "300" i nie wyglądało to tak, że Zagłębie szło na pewną śmierć. Na peronie stało kilkadziesiąt osób, ZS chciało zadziałać z zaskoczenia, myśląc że są to pierwsi zbierający się na specjala, nie przewidzieli że większa banda stoi pod dworcem. Samo spotkanie było dość brutalne. Ale prawda, że za samą akcje należy się szacun bo wiele ekip ukrywałoby się gdzieś modląc się, żeby nikt ich nie zobaczył.

prism
Posty: 115
Rejestracja: 04.06.2014, 22:16

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: prism » 02.09.2016, 16:22

Kibic Ruchu. Nie lubię, ale szanuję:
Lechia - zdrowe zasady i świetna praca z młodymi pokoleniami.
Jaga - nie-do-przepicia. Tyle ile można z nimi wypić to z nikim
Zagłębie - lokalny wróg, ale zawsze z szacunkiem. Sztywna ekipa i nigdy nie robili pod górkę u siebie - czy to dla nas, czy przy Elanie zawsze dostarczali potrzebną liczbę biletów.
Korona - szacunek za to, ze się trzymają pomimo kłopotów z zarządzającymi klubem.

Entlicheck
Posty: 259
Rejestracja: 25.08.2016, 02:27

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: Entlicheck » 02.09.2016, 19:55

Jako kibic ŁKS .

Lubię
Polonia Bytom - Patologia. "Na ulicy miejsce w lidze się nie liczy". Odkad pamiętam trzymają swój staly poziom , idą własną drogą choć mają ostro pod górkę.

Cracovia - Dużo różnych mniejszych / większych podobieństw między nami . Fajny klimat , odbicie miasta z rąk Wisly w momencie , gdzie chyba nikt się tego nie spodziewał ( różnica rozgrywek i liczebna) . Każdy Pasiak spotkany w różnych losowych okolicznościach wiedział , że jeśli z Łodzi to muszę być za ŁKSem .

Szanuje

BKS Bielsko - fajny styl , pokazują kibicom sukcesu ich miejsce na mieście. Mimo gry w niższych ligach( chyba od zawsze ) mają lepszą ekipę niż połowa ekstraklasy.

Ruch Chorzów - mimo szczerej nienawiści szanowalem ich zawsze bardziej niż Torcide i GKS. Specyficzny śląski klimat. Bezapelacyjnie jest ich na Śląsku najwięcej , i mają najlepsze warunki do rozwoju kibolstwa.

bez-napinki
Posty: 1570
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: bez-napinki » 03.09.2016, 03:03

;) pisze:Po pierwsze nie jestem z Zagłębia ;) Po drugie jakoś nie barykadowało się Zagłębie w pociągu albo nie paliło jana pod siedzeniami, że może przejadą przez Chorzów niezauważeni, tylko wyskoczyli i zaatakowali pierwsi, a była to próba raczej samobójcza, na zbiórce na specjal. Jest zresztą jeszcze kupa innych kwestii, które nie nadają się tutaj.
Trochę się mylisz kolego, bo część Zagłębia została w przedziałach i barykadowała się, ale to stary temat i nie ma go co roztrząsać. Jakkolwiek nie wyszło dla Zagłębia, to i tak plus dla nich, że się zatrzymali i chcieli wykręcić akcje na plus.

Żeby nie rozjebać tematu, to od siebie napiszę:

KKS Kalisz, Hetman Zamość, Hutnik Nowa Huta, Stal Rzeszów, Chrobry Głogów (kolejność przypadkowa).

W mniejszym stopniu:

Jagiellonia Białystok.

;)
Posty: 420
Rejestracja: 17.06.2007, 10:34

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: ;) » 03.09.2016, 09:51

[Pisane było wielokrotnie i ustalone w realu, że Legia na takie tematy się tu nie wypowiada. Następny raz - ban - Foxx]

mariuszek321
Posty: 103
Rejestracja: 14.07.2016, 20:42

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: mariuszek321 » 03.09.2016, 09:59

Szanuję Podbeskidzie za to że pomimo silnego rywala w mieście,krytyki wszystkich działają dalej.

Radicaal
Posty: 451
Rejestracja: 31.10.2014, 12:22

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: Radicaal » 03.09.2016, 11:14

Jako kibic Łódzkiego Klubu Sportowego lubię i szanuję Lechię Gdańsk.Marzyła mnie się zawsze zgoda z nimi,choć wiem,że to
nie możliwe ze względu na naszą bardzo mocną i najdłuższą zgodę w Polsce,a mianowicie ŁKS-Zawisza.
Tak,wiem,być może tą najdłuższą jest Lechia-Śląsk.Obydwie są najdłuższymi zgodami w kraju w każdym bądź razie.

vigo
Posty: 42
Rejestracja: 17.03.2007, 19:00
Lokalizacja: uk

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: vigo » 03.09.2016, 13:45

Szanuje kibicow kazdego klubu , gdzie jest nadal pasja i ,,ten dreszczyk emocji,, a nie uklady mafijno-biznesowe.

CywiL
Posty: 53
Rejestracja: 27.02.2007, 18:18

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: CywiL » 03.09.2016, 17:45

Poza wszelkimi kategoriami jest Pogoń Szczecin bo jeszcze się nie oswoiłem, że to nie zgoda. ;) Pojęcia nie mam skąd mi się to wzięło ale lubię Motor Lublin, do tego Hetman Zamość i ŁKS Łomża.
Z ekip których nie lubię ale mocno szanuję to Lech i ŁKS. Kiedyś w pierwszej kategorii na pewno znalazłby się Śląsk Wrocław ale po naszym pamiętnym wyjeździe do nich i późniejszym biciu piany przez Andersena sytuacja zmieniła się diametralnie.
WARSZAWA da się lubić - ja Ją kocham to jest pewne!!!
I w ogóle i w szczególe i pod każdym innym względem!!!

PRAGA_PÓŁNOC
Posty: 3
Rejestracja: 24.03.2016, 19:31

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: PRAGA_PÓŁNOC » 03.09.2016, 18:23

Jako kibic Polonii Warszawa

oprócz zgód

1)Widzew Łódź
-Wielu znajomych z uczelni, wiele wspólnych imprez
-Dobra ekipa z "okolicy" która nie jest przychylna Legii
2)Jagiellonia Białystok
-Te same powody co u Widzewa ( ktoś tam wyżej pisał o piciu wódki, POTWIERDZAM głowy to oni mają tęgie)
3)Górnik Zabrze
-zawsze z dobrym dopingiem i w dobrej liczbie na Konwiktorskiej
4)Lech Poznań
-Dobry doping i wyjazdy
-Swego czasu godnie reprezentowali Polskę w pucharach
EAT CLEN TREN HARD

Tifo84
Posty: 14
Rejestracja: 07.11.2010, 14:38

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: Tifo84 » 03.09.2016, 19:53

Kibic Legii:

Szanuje: Lech Poznań

Lubie: ŁKS Łódź, Zawisza Bydgoszcz

espana
Posty: 143
Rejestracja: 29.08.2016, 12:59

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: espana » 04.09.2016, 10:35

Szanuje - rozumiane jako docenienie postawy :

- Stal SW - moim zdaniem jedna z dwóch najlepszych ekip w kraju z miast < 100 tys. Odkąd się interesuje czyli z 15 lat zawsze w formie. Zawsze walczący z większymi od siebie. Sąsiedzi przez lata w kryzysach (Mielec) lub słabsi (Tarnobrzeg) a Stal zawsze mocna. Do tego równorzędna walka o panowanie na wschodzie z Motorem (miasto ok 5 razy większe)

- Zagłębie Lubin - uzasadnienie podobne do tego powyższego, i jest to ta druga dla mnie najlepsza ekipa < 100 tys. Słabsi od Śląska na pewno, ale jednak wymagający partner do walki o Dolny Śląsk. Mieli chyba jakieś potyczki na plus, a biorąc pod uwagę różnicę skali miast, to coś takiego jakby u mnie w regionie Tarnów walczył z Krakowem - nie do pomyślenia.

Ogólnie szanuje kibiców mniejszych klubów, którzy codziennie zmagają się z pokusą zasmakowania komfortu bycia z tymi bardziej modnymi i dużo większymi :

Hutnik NH - to naprawdę trzeba mieć jaja, żeby mając pod nosem 2 wielkie kluby kibicować Hutnikowi. Pomaga pewnie trochę separacja Nowej Huty od Krakowa i jakieś tam poczucie odrębności, ale mimo wszystko,

Legia Warszawa - ogólnie chyba ekipa kreująca mody i trendy w Polsce na kibicowanie.

arleska
Posty: 175
Rejestracja: 04.10.2015, 23:14

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: arleska » 07.09.2016, 10:02

SZACUNEK-
1.ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC...Wiele osób pewnie nie wie ale w latach90 klub można śmiało napisać,że nie istniał a wiara przetrwała.Mimo,że obok mieli pierwszoligowy wtedy,grający w pucharach GKS.K oni zostali.Do tej pory szacunek został.Ekipa z charakterem
2.ZAWISZA-za całą otoczkę z Osuchem.Wiele ekip by wywaliło i latali dalej bo po kilkunastu latach posuchy wymarzona ekstraklapa.Nie sprzedali się ,walczą o klub
3.GÓRNIK ŁĘCZNA-nie mają szczęścia .W przeciągu kilku lat kolejna wojna z zarządem.Wszyscy pamiętają Bogdanke itp,teraz akcja stadion Lublin
BRAK SZACUNKU-WISŁA KRAKÓW ...Marsylia i wszystko jasne,sprzedanie się niebieskim

wyjazdowicz80
Posty: 4
Rejestracja: 06.09.2016, 15:33

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: wyjazdowicz80 » 07.09.2016, 12:27

kibic Widzewa piszący wyłącznie we własnym imieniu.
Jagiellonia Białystok - szacunek od zawsze, w porządku Ludzie, byłem m.in. dwa razy na zakazach, kilka razy oficjalnie i zawsze było jak w domu, kiedyś weekendowy balet, poznana fajna dziewczyna, do tego miasto przychylne prawicy - zdecydowanie moje klimaty.
Zagłębie Sosnowiec - przyjaciel wroga, mimo to sentyment po wakacjach w latach 90 w Międzyzdrojach, poznaliśmy tam super ludzi z Sosnowca, integracja cały tydzień i później wspólne śpiewy na dworcu przy pożegnaniu. Ekipa, której piłkarze wiecznie dołowali, stadion ruina - ale oni zawsze wierni, swego czasu dobrze widoczni na Kadrze i za to szacunek.
Pamiętam wyjazd (środa, chyba w '96) do Zabrza, nas niewiele ponad 100 osób z psami, zrobili nam w Sosnowcu taką kamionkę, że wszystkie szyby były wywalone na przestrzał, dla wtedy nastolatka było to niezłe przeżycie i ZS zapadło w pamięci.
Lechia Gdańsk - zdecydowanie kojarzy się z prawicą, dobra ekipa, super oprawy (ta anty Jaruzelski mega), spore ciśnienie na nas ale zawsze tam fajnie było pojechać. W latach 90 przechodzili przez to co my teraz i jak u nas nie brakowało tam ilościowo chętnych fanatyków do odwiedzin każdego miejsca bez względu na ligę. Pierwsza kibicowska styczność na żywo w momencie w którym połączyli was z Olimpią i przyjechaliście do Łodzi dość dobrze zaznaczając swoją obecność, który to rok?

drGonzo
Posty: 32
Rejestracja: 30.08.2016, 11:41

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: drGonzo » 07.09.2016, 12:56

Pierwsza kibicowska styczność na żywo w momencie w którym połączyli was z Olimpią i przyjechaliście do Łodzi dość dobrze zaznaczając swoją obecność, który to rok?
Lechia/Olimpia była w Łodzi w 1995 roku.

Ukochane Miasto
Posty: 321
Rejestracja: 14.08.2014, 10:33

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: Ukochane Miasto » 07.09.2016, 13:42

jako kibic Widzewa szanuję i lubię:

bez zbędnej argumentacji : Stal Rzeszów, KKS Kalisz, Chrobry Głogów , Karpaty Krosno!
Stal Stalowa Wola: pewnego rodzaju fenomen jak dla mnie, w każdym aspekcie kibolki
Polonia Bytom: stare wspomnienia z OHP w Chełmie :-) do tego fanatyczni do bólu.
Zawisza Bydgoszcz: nie chodzi o osucha ,bojkoty ,wytrwałość..ot tak po prostu , nie umiem tego uargumentować.
Zagłębie Sosnowiec: trzeba mieć jaja żeby trwać ,działać mając takie jazdy z klubem jakie oni mieli!

Polish Power
Posty: 680
Rejestracja: 31.05.2016, 00:18

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: Polish Power » 07.09.2016, 14:58

CWKS Legia - nienawiść za całokształt, szacunek za bycie ekipą nr 1 na przestrzeni lat za awantury stadionowe i około stadionowe - co jest kwintesencją ruchu kibicowskiego.

bass1926
Posty: 23
Rejestracja: 01.09.2016, 17:49

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: bass1926 » 07.09.2016, 16:39

Łódź - poza zgodami (Zawisza Bydgoszcz, GKS Tychy): Cracovia i Kolejorz.

Dezerter
Posty: 369
Rejestracja: 30.10.2009, 15:44
Lokalizacja: Gliwice

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: Dezerter » 07.09.2016, 18:00

Jako kibic Ruchu

Legia, za oprawy na światowym poziomie, za doping, i za taki wrodzony spontan i czysty fanatyzm.
Polonia Bytom, jedna z niewielu charakternych ekip na śląsku.Zawsze na poziomie, bez pajacowania.



Szczególnie gardzę:
Lech Poznan, za tą ich sztywność. Nie mają na codzień nic wspólnego z kibicowaniem, nie czują tego. Hitem jest jak ekipa sprzedaje liście gdy inni kibice chcą coś wykręcić. Zero starć w ciągu roku, ale wielki nie pokonany kolejorz.

bandaruda
Posty: 6
Rejestracja: 11.07.2016, 19:56

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: bandaruda » 07.09.2016, 18:19

Zero starć w ciągu roku, ale wielki nie pokonany kolejorz.
I kto to mowi?hee Bardziej biernej ekipy z czołowki niz wy nie ma wiec nie p******.

jestempolakiem
Posty: 41
Rejestracja: 24.01.2010, 17:02

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: jestempolakiem » 07.09.2016, 22:42

Nieaktywny kibic GKS KATOWICE .

Lubie i szanuje :
-Lechia Gdańsk : zaczynali od zera śledziłem na bieżąco ich starania , coś wspaniałego konsekwencja i wiara doprowadziły do tego że teraz są na szpicy ekstraklasy , zajebiste oflagowanie . Takie flagi jak Warchoły Lechistanu czy LECHIA GDAŃSK HOOLIGANS to jedne z najkonkretniejszych płócien według mnie . Dobra Chuliganka i obecnie jeden z najlepiej prezentujących się młynów w Polsce . Już któryś rok planuje wypad na mecz , ale daleko , daleko ...
-Zawisza Bydgoszcz : cały czas na froncie (Hydrobudowy , Osuchy ). Za tę ich nieugiętość ich podziwiam .
-Górnik Łęczna : Jeszcze 10 lat temu wszyscy ich brali z przymrużeniem oka , dzisiaj są naprawde solidną choć niewielką ekipą . Zrobili ogromny progres .

Saniol
Posty: 17
Rejestracja: 30.06.2016, 20:28

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: Saniol » 09.09.2016, 04:52

Kibic Jagiellonii

szanuję:

Lech Poznań za ekipe i wrogość do legii
Hutnika za to że mimo Craxy i Wisły nadal istenieją
Śląsk Wrocław za oprawy i działania patriotyczne
Bałtyk Gdynia , lepsza strona Gdynii ogromny szacun.
Ruch Chorzów,Widzew Łódz,Motor Lublin,Igloopol Dębica,Zagłebie Lubin

werwolff88
Posty: 82
Rejestracja: 31.08.2016, 07:09

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: werwolff88 » 09.09.2016, 06:24

Pogoń - najlepsza ekipa wyjazdowa w Polsce.

Ruch - maleńkie miasteczko, a banda topowa pod każdym względem.

Polonia Warszawa - mimo frajerskich akcji ze strony Legii ciągle działają w miarę swoich możliwości.

pangrzegorz1975
Posty: 347
Rejestracja: 30.03.2014, 13:11

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: pangrzegorz1975 » 09.09.2016, 06:59

No Chorzów aż taki maleńki nie jest w sumie,112 tys mieszkańców.Na ich siłę wpływaja też bardzo liczne fan cluby
Z klubu prekursorów polskiego ruchu kibicowskiego

oli1988
Posty: 374
Rejestracja: 30.11.2015, 21:57

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: oli1988 » 09.09.2016, 08:54

werwolff88 pisze:Pogoń - najlepsza ekipa wyjazdowa w Polsce.

Ruch - maleńkie miasteczko, a banda topowa pod każdym względem.

Polonia Warszawa - mimo frajerskich akcji ze strony Legii ciągle działają w miarę swoich możliwości.

traktowanie Chorzowa jako osobnego miasta to jak traktowanie dzielnicy Chelsea lub Pragi Północ jako osobnego tworu. Chorzów jest częścią największego miasta w tym kraju "aglomeracji śląskiej" liczącej 3,5 mln mieszkańców a Chorzów w tej aglomeracji jest klubem wiodącym podkreślam w tej aglomeracji bo porównywalną do Ruchu liczbę kibiców ma Górnik ale on ma swoich kibiców również w takich dużych ośrodkach jak Rybnik czy Knurów, które do aglomeracji śląskiej nie należą. Powstała kiedyś praca doktorska na jednym z uniwersytetów badająca potencjał kibicowski poszczególnych klubów i Ruch miał tam wyniki zbliżone do Wisły Kraków, Widzewa Łódź Lecha Poznań i Górnika Zabrze przed wszystkimi była tylko Legia Warszawa innymi słowy mimo, że nie widać tego we frekwencji Ruch jest jednym z klubów z największą ilością kibiców w Polsce.

Krewki
Posty: 92
Rejestracja: 29.03.2014, 18:30

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: Krewki » 10.09.2016, 12:22

CywiL pisze:Poza wszelkimi kategoriami jest Pogoń Szczecin bo jeszcze się nie oswoiłem, że to nie zgoda. ;) Pojęcia nie mam skąd mi się to wzięło ale lubię Motor Lublin, do tego Hetman Zamość i ŁKS Łomża.
Z ekip których nie lubię ale mocno szanuję to Lech i ŁKS. Kiedyś w pierwszej kategorii na pewno znalazłby się Śląsk Wrocław ale po naszym pamiętnym wyjeździe do nich i późniejszym biciu piany przez Andersena sytuacja zmieniła się diametralnie.
Twój wpis doczekał się odpowiedzi w postaci artykułu R.Z :

[link]

CywiL
Posty: 53
Rejestracja: 27.02.2007, 18:18

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: CywiL » 10.09.2016, 13:32

Krewki pisze:
CywiL pisze:Poza wszelkimi kategoriami jest Pogoń Szczecin bo jeszcze się nie oswoiłem, że to nie zgoda. ;) Pojęcia nie mam skąd mi się to wzięło ale lubię Motor Lublin, do tego Hetman Zamość i ŁKS Łomża.
Z ekip których nie lubię ale mocno szanuję to Lech i ŁKS. Kiedyś w pierwszej kategorii na pewno znalazłby się Śląsk Wrocław ale po naszym pamiętnym wyjeździe do nich i późniejszym biciu piany przez Andersena sytuacja zmieniła się diametralnie.
Twój wpis doczekał się odpowiedzi w postaci artykułu R.Z :

[link]

O proszę, sam Mistrz mi odpowiedział. c*** już z tym, że źle zacytował mojego posta bo ja o żadnej napince nie wspominałem.
W zasadzie ten tekst tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że Roman ma obsesję na punkcie Legii i to taką kwalifikowana już do leczenia. Wydźwięk felietonu jest taki, jakby wpadła do Wrocławia horda Hunów z Warszawy, paliła, gwałciła, rabowała, a na koniec wjechała z bramą na stadion Śląska.
Tak się składa, że byłem na tym wyjeździe, pamiętam przemiłą Panią od spraw bezpieczeństwa z którą było ustalane nasze wejście w większej niż zakładana liczbie, pamiętam jak wchodziliśmy bez najmniejszego zamieszania z naszej strony, pamiętam też, że z meczu widziałem ok. minuty jak zerknąłem w przerwę między flagami. Większość ekipy stała po prostu na placyku obok pseudotrybunki bo nie chcieliśmy jej załamać i ustalone zostało, że włazi na nią tylko część osób.
O ganiankach przedmeczowych nic nie wiem albo nie pamiętam, nie twierdzę, że ich nie było, a bluzgi na Wisłę, cóż po którymś z kolei pozdrowieniu nie wytrzymaliśmy. Jak widać obecne teksty wrocławian o tym, że zawsze woleli Lechię są funta kłaków warte bo Wisła na tamtym meczu pozdrawiana była trzy razy częściej, chyba, że nie chodziło o wyjątkowo gorące uczucie do Krakowa tylko o sprowokowanie przyjezdnych. ;) Generalnie, faktem jest, że doszło do uchybień z naszej strony w kwestii organizacji tego wyjazdu ale nie usprawiedliwia to wg mnie tej histerii ze strony Zielińskiego i dopierdalania się od tamtej pory do nas na każdym kroku. Nie żeby to było specjalnie uciążliwe, na pewno za to wpłynęło na całkowitą zmianę stosunku wielu warszawiaków do Śląska Wrocław.
WARSZAWA da się lubić - ja Ją kocham to jest pewne!!!
I w ogóle i w szczególe i pod każdym innym względem!!!

bobini88
Posty: 77
Rejestracja: 22.02.2014, 09:14

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: bobini88 » 10.09.2016, 13:47

Też byłem i potwierdzam powyższe (włącznie z tym,że też stałem za flagami obok trybunki).
Jedno sprostowanie - nie wiem co tam za ganianki Roman ma na mysli ale ja doskonale pamiętam ludzi ze Śląska w okolicach a także na naszym parkingu pod tym hipermarketem (nie pamietam nazwy bo to jednak juz 7 lat).
Roman od tamtej pory żyje w alternatywnej rzeczywistości a jego szaleństwo na punkcie Legii ma rozmiary co najmniej jakbyśmy byli Wisłą i na umawianej przez WKS i gwarantowanej honorem awanturze na łapy zakosowali kogoś. A nie , wróć.... o to Romek nie miał nigdy pretensji.
Chory człowiek i tyle a ten felieton, który popełnił jest najlepszym dowodem jego obsesji w tym temacie. Ciekawe ile jeszcze tak krótkich i w sumie bez znaczenia postów z kibice.net sprowokowało go do takiej odpowiedzi? Niech zgadnę, okrągłe zero. Taka sytuacja :)

Entlicheck
Posty: 259
Rejestracja: 25.08.2016, 02:27

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: Entlicheck » 10.09.2016, 13:57

Apropo wizyt Legionistów na sektorach miejscowych podczas ich wojny z ITI , to bedą cw Łodzi na ŁKSie tez chyba problemow zadnych nie mieliscie, wniesliscie co chcieliscie, weszliscie w ile chcieliscie - ale nie przeszkodziło to w prowokacji z Waszej strony , czyli w powieszeniu flagi Palestyny.

W sumie wasza sprawa, bo to prowokacja w stylu wieszania przez KSC flag Izraela, ale akurat Palestyna chyba słabo sie wpisują w Wasz prawicowy i narodowy obraz. Czy może jakoś się wpisuje? Czy to był prztyczek w strone ITI i ich żydowskiego zarządu, czy może prztyczek w strone tych którzy Was wpuscili za zakazie ?

kibol12
Posty: 172
Rejestracja: 12.04.2013, 22:53

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: kibol12 » 10.09.2016, 14:58

Wchodząc po układzie trzymasz się sztywno ustaleń. Ale jest wyjątek czyli wielka Legia , która może sobie pozwolić na uchybienia organizacyjne i potem zdziwienie że ktoś to wytyka. No ale wytykający to bezczelny i chory człowiek bo ośmiela się krytykować najlepszych kibiców na świecie. Jak narobisz bardachy to lepiej poczekaj aż temat przycichnie a nie wywlekaj go po latach licząc,że odmienisz historię. Akurat byłem na meczu i nie widzę nic nieprawdziwego w opisie Romana Zielińskiego a to że staliście obok trybuny nie zmienia faktu nieogarnięcia tematu.

Wasteland
Posty: 474
Rejestracja: 21.11.2014, 08:52

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: Wasteland » 10.09.2016, 15:20

Tyle za mógł to napisać każdy,każdy...ale napisał to RomekAndersen.I dlatego dla 99% czytających prawda będzie po drugiej stronie.Nie istotne Legii,Ruchu czy Lecha.Istotne ze dla niemal wszystkich (w tym wielu kibiców Śląska) Romuś odpłyną już dawno i żyje w swoim świecie.

Entlicheck
Posty: 259
Rejestracja: 25.08.2016, 02:27

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: Entlicheck » 10.09.2016, 15:55

Naucz sie pisać po Polsku gościu, i oducz sie prowokowania w kazdym temacie.


PS. Ty nie w Łomży ? nie dziwne ze musisz sobie odbić w internecie .

osa224
Posty: 1
Rejestracja: 10.09.2016, 23:44

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: osa224 » 11.09.2016, 23:27

Jako kibic Lechii, lubię:
oprócz zgód:
ŁKS Łódź i LECH Poznań.

redemptorysta bosy
Posty: 69
Rejestracja: 22.08.2016, 21:25

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: redemptorysta bosy » 11.09.2016, 23:46

Wasteland - zgłosiłbym cię do Hyde Parku jako Mistrza Ortografii za "Romuś odpłyną" ale się wyłgasz, że ci "ł" zjadło... przyznasz ełkaesiakowi rację czy potwierdzisz, iż jesteś analfabetą?
Ostatnio zmieniony 11.09.2016, 23:58 przez redemptorysta bosy, łącznie zmieniany 1 raz.

llllllll
Posty: 17
Rejestracja: 10.07.2013, 12:48

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: llllllll » 11.09.2016, 23:56

jako kibic Zawiszy oprócz zgód oczywiście:
Górnik Zabrze - nie wiem za co, po prostu od zawsze ich lubię
Polonia Bytom - za to jak nas przyjęli w słynnym, ostatnim meczu w I lidze
Raków Częstochowa - podobnie jak z Górnikiem, po prostu ich lubię

S.J.
Posty: 1048
Rejestracja: 26.02.2007, 18:01

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: S.J. » 12.09.2016, 04:31

HETMAN ZAMOŚĆ .Zawsze dobry poziom ,nie ważne która liga .Bardzo fajne ,estetyczne oprawy .Klub dostawał po 8-0 na wyjeździe ,na kibicach Hetmana nie robiło to wrażenia dalej jeździli w dobrych liczbach ,ja osobiście takie coś cenię ;)

krzycho_ASR
Posty: 691
Rejestracja: 24.09.2009, 16:47

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: krzycho_ASR » 12.09.2016, 12:23

Górnik Zabrze - Bardzo estetyczne flagi, fajne przyśpiewki, zgoda z Hajdukiem, śląska tożsamość w zgodzie z polskim patriotyzmem
Lechia Gdańsk - Piękne barwy, piękne miasto, antykomunizm i poglądy na prawo, dobry młyn i ultraska, sztywna ekipa

Thrudgelmir
Posty: 20
Rejestracja: 13.09.2016, 14:41
Lokalizacja: Łódź

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: Thrudgelmir » 13.09.2016, 15:22

Zawisza, GKS Tychy, Cracovia, Lech

eneduerabe10
Posty: 120
Rejestracja: 07.06.2014, 23:31

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: eneduerabe10 » 14.09.2016, 15:37

mariuszek321 pisze:Szanuję Podbeskidzie za to że pomimo silnego rywala w mieście,krytyki wszystkich działają dalej.
Jak to mówią, na szacunek trzeba sobie zapracować. Rozumiem być małą ekipą ale twardą, charakterną którzy robią swoje, stawiają OPÓR rywalowi zza miedzy pomimo iż są dużo mniejszą czy słabszą ekipą. Przykładowo Hutnik NH, Piast Gliwice, czyli ekipy które działają coś na sportowo a mają liczniejszych wrogów. Podbeskidzie nie jest aktywne w żadnym aspekcie na mieście, czy to mury, czy jakakolwiek walka. Nie mają żadnego osiedla w Bielsku którym rządzą. Nie mają żadnej ekipy sportowej. Grali w ekstraklasie a wystawiali młyn po 150-200 osób. Na wyjazdy jak jeżdżą to zazwyczaj same stare dziadki, zawsze wyjazdy autokarowe, sami dzwonią po psy by ich eskortowali. Kończ waść, wstydu oszczędź.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: absnet, Bu_R_owiec, Dario1916, Wnuk Edwarda i 203 gości