Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

onlyTrue
Posty: 3
Rejestracja: 24.08.2016, 12:30

Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: onlyTrue » 24.08.2016, 12:36

Kiedyś był taki temat i całkiem ciekawie się go czytało może warto go reaktywować.
Jako kibic Bydgoskiego Zawiszy sympatią i szacunkiem darze.
Legia Warszawa - Chyba za całokształt
Lechia Gdańsk - Mimo wieloletniej kosy zawsze z ciekawością śledzę ich losy



Adik
Posty: 312
Rejestracja: 30.10.2009, 15:59
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: Adik » 24.08.2016, 13:39

ŁKS Łódz
Zawisza Bydgoszcz
Polonia Bytom
Obrazek
KAWAŁ C.H.U.J.A

sdm
Posty: 122
Rejestracja: 12.04.2008, 05:05
Lokalizacja: LdZ

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: sdm » 24.08.2016, 14:04

Szanować trzeba wszystkich dobrych ludzi niezależnie od barw klubowych.

AdamEes
Posty: 108
Rejestracja: 23.08.2016, 02:17

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: AdamEes » 24.08.2016, 14:19

Jako kibic ŁKS (poza zgodami): Cracovia, Lech.

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: kat. » 24.08.2016, 14:28

Obawiam się, że ten temat może być w obecnych czasach przyczynkiem do rozkmin w dziale zgody / kosy / układy (bo przecież dwóch kibiców klubu X. napisało, że lubią Y., to na pewno wkrótce będzie układ).

Ja lubię i dobrze życzę Beskidowi Andrychów (za świetne oprawy, skupienie się na lokalnej ekipie, a nie fanclubowanie i prywatne, niekibicowskie kontakty :)).

wypityjanusz
Posty: 275
Rejestracja: 28.12.2015, 17:34

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: wypityjanusz » 24.08.2016, 14:33

Lech Poznań
Ruch Radzionków
Górnik Wałbrzych
Polonia Warszawa
welnoak pisze:Jaki tu spokoj sialalalalala nic sie nie dzieje sialalalalala :)

redemptorysta bosy
Posty: 69
Rejestracja: 22.08.2016, 21:25

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: redemptorysta bosy » 24.08.2016, 15:59

"Czteropak" ełkaesiaka:
Legia Warszawa
Lech Poznań
Lechia Gdańsk
Cracovia Kraków
+ oczywiście zgody.

no to nieźle
Posty: 223
Rejestracja: 23.03.2012, 16:43

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: no to nieźle » 24.08.2016, 16:02

Jako Pasiak-ŁKS,Polonia Bytom,Zawisza,Odra Opole i Zagłębie Lubin.

D-Nator
Posty: 31
Rejestracja: 24.07.2016, 14:31

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: D-Nator » 24.08.2016, 16:43

oprócz zgód i układów Lechii

Piast Gliwice - miłe gościny w Gliwicach
Radomiak Radom - też są Warchołami
ŁKS Łódź - lepsza strona Łodzi
Unia Tarnów - jakoś mi się pozytywnie kojarzą
Lech Poznań - prywatne kontakty

malinowski
Posty: 19
Rejestracja: 15.12.2012, 14:33

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: malinowski » 24.08.2016, 18:31

decyzyjnych, niezależnie od barw klubowych

chpb
Posty: 85
Rejestracja: 15.10.2008, 22:05

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: chpb » 24.08.2016, 18:51

Jako kibic Łódzkiego Klubu Sportowego, oprócz zgód:
KS Cracovia - zAWsze Pany!
BKS Stal Bielsko - Biała - dobra charakterna ekipa
Beskid Andrychów - ultras, charakterna ekipa. Umieją walczyć o swoje mimo, że to mała ekipka w zasadzie.

PozdrAWiam
Obrazek

19KSG48
Posty: 126
Rejestracja: 10.08.2016, 09:49

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: 19KSG48 » 24.08.2016, 19:15

Poza zgodami oprócz GieKSy to Zawisza Bydgoszcz,Chrobry Głogów,Ruch Radzionków i kilka innych ekip

Kombatant75
Posty: 95
Rejestracja: 09.07.2016, 14:17

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: Kombatant75 » 24.08.2016, 19:24

Jako kibic Legii:Pogoń,Widzew,Polonia Bytom,Resovia.
Semper Fidelis

Kokinonero
Posty: 55
Rejestracja: 15.06.2014, 12:30

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: Kokinonero » 24.08.2016, 20:04

Jaki kibic Wisły Kraków:
Najbardziej szanuje małe ekipy z niższych lig, które od wielu lat się nie poddają.
Wybrałem z nich 5 ekip które najbardziej lubię:
- Hutnik Nowa Huta (mimo,że to kosa Wisły, od zawsze śledzę ich poczynania i dobrze życzę)
- Igloopol (jeśli chodzi o Dębice to jakoś samoczynnie polubiłem Morsy, Wisłokę zaś odwrotnie)
- Czuwaj Przemyśl (podobnie jak z Hutnikiem, mimo że kosa Polonii to wielki szacun dla nich za to że działają mimo takiej śmiesznej ligi)
- Broń Radom (mają bardzo ciężko na swoim podwórku jednak trzymają się na swoich Plantach)
- Avia Świdnik (łatwo nie mają, jednak jeżdżą za swoim klubem po trudnym terenie)

PS. Chciałbym też dodać 2 ekipy, do których straciłem szacunek mimo, że wcześniej miałem o nich dobre zdanie: Pogoń Lębork , Jeziorak Iława - wiadomo dlaczego

Inzaghi
Posty: 217
Rejestracja: 28.04.2010, 00:34
Lokalizacja: Norka Krecika ;)

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: Inzaghi » 24.08.2016, 20:25

Jako kibic Zagłębia L.
Jagiellonie - zgrabna ekipa, coraz ładniej się prezentują pod każdym względem.
Korona Kielce - to samo co wyżej, byłem na wszystkich meczach ZL u was i za każdym razem mi sie podobało.
KSGKS - Prywatne znajomości, w większości naprawde pożądne chłopy.
Śląsk Wrocław - ostatnie lata życia tutaj praca, rodzina i mieszkanie we Wrocławiu. Bardzo dużo znajomych z góry jak i dołu, z fc tak samo. Lubie chłopaków i naprawdę żałuje że są w takim dołku jakim są.
Quis ut Deus!

mike patton
Posty: 15
Rejestracja: 27.07.2011, 21:21

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: mike patton » 24.08.2016, 21:59

wierny kibic Radomiaka lubi tylko i wyłącznie te oto kluby :
- Motor Lublin- mimo wieloletniej kosy zawsze bardzo Ich lubiłem i lubię, 3 razy na wyjeździe na Zygmuntowskich, nie zawsze było miło, ale co tam..., szkoda wielka, że przegrali baraże
- Lechia Gdańsk- bardzo Ich szanuję, ścisły TOP w Polsce, i te piękne barwy....
- Cracovia- darzę sentymentem od dziecka, jest tam jakaś specyficzna, magiczna atmosfera
- Śląsk Wrocław- również bardzo charakterna ekipa ( Ringo- pozdrawiam ! )
- Pogoń Szczecin- super miasto!, wszędzie zajebiście daleko, ale nigdy nie zeszli poniżej pewnego poziomu
- KSZO Ostrowiec- ku*** nie wiem czemu, przecież to też kosa, ale kochałem te wyjazdy do Nich, to był stały, coroczny punkt programu, też wielka szkoda, że nie załapali się nawet do baraży
- Stal Rzeszów- fajne chłopaki, teraz chyba spory dołek bo frekwencja na Hetmańskiej strasznie marna
- Zawisza Bydgoszcz- ogromny potencjał, strasznie mi Ich szkoda, bo jak klub wyszedł już po latach na prostą, to znowu trafiła się jakaś Osuchowa ku*** i teraz to naprawdę jest bagno, ale znając ich na bank będzie dobrze
Pozostałych nie darzę sympatią, albo są mi obojętni, ale pozdrawiam i szanuję wszystkich normalnych!

Willy1312
Posty: 22
Rejestracja: 03.05.2016, 14:30

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: Willy1312 » 24.08.2016, 22:56

Jako kibic Wisły Kraków:
1.Lechia Gdańsk - pomijam to, że była zgoda to zawsze mi imponowali, piękne barwy, fajnie pod względem ultras (genialne flagi!), jakościowo świetna ekipa i co rzadkie mało medialna, nie lansująca się a po cichu robiąca swoje.
2.Legia Warszawa - genialny doping, rewelacyjne oprawy, całość aspektu ultras absolutny top europy.
3.Stal Stalowa Wola - bardzo dobra ekipa jak na wielkość miasta, dobrze wykorzystywany potencjał, szkoda że grają tak nisko.

duchtrybun
Posty: 90
Rejestracja: 12.11.2013, 22:29

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: duchtrybun » 25.08.2016, 00:36

ŁKS Łódź, Cracovia, Zawisza, BKS Bielsko, Legia.

Kibic Lecha Poznań

MaorMelix
Posty: 38
Rejestracja: 24.06.2016, 21:45

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: MaorMelix » 25.08.2016, 01:08

Kibic KSC .

Lubi : ŁKS , Zawisza, Polonia Bytom , JKS Jarosław

Szanuje : Ruch , Lechia, BKS Bielsko.

Wyłaczam kluby powiązane z Cracovią .
Zdobywcy wielu głów.

DaltonZB
Posty: 20
Rejestracja: 11.07.2016, 21:11

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: DaltonZB » 25.08.2016, 01:26

Zawsze darzylem sympatia takie kluby jak Baltyk,Hutnik za to ze w obliczu liczniejszego i silniejszego przeciwnika fanatycznie trwaja,kibicuja i chocby w niewielkim stopniu staraja sie napsuc krwi lokalnemu rywalowi,a do tego jezdza w stalej grupie za swoim klubem. Poza tym pomimo braku wiekszego kontaktu w kibicowskim zyciu zawsze z lekka przychylnie zerkalem i zerkam na Motor Lublin. Chyba nie wiele sie pomyle jak stwierdze ze to ekipa naszego pokroju czyli Zawiszy. Moze jeszcze Lechia Gdansk...ale to juz nie sympatia a ogolnie szacunek poczynajac od zamierzchlych czasow za walke z komuna,przez konkretne awantury z psami i honorowe zachowanie ktorego doswiadczylem nie raz.
Zawisza nigdy nie zginie!!!

Noga z Familoka
Posty: 181
Rejestracja: 24.08.2014, 15:51
Lokalizacja: Bytom

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: Noga z Familoka » 25.08.2016, 10:04

Łks Łódź
Lech Poznań
Pogoń Szczecin
Ruch Radzionków
Bałtyk Gdynia

Bialyman
Posty: 26
Rejestracja: 10.07.2014, 16:00
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: Bialyman » 25.08.2016, 10:20

1. Górnik Zabrze
2. Hetman Zamość
3. Zawisza Bydgoszcz
4. Stilon Gorzów

Sagat14
Posty: 134
Rejestracja: 20.01.2015, 23:41

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: Sagat14 » 25.08.2016, 11:08

Jako stary Żyd to Motor Lublin :)
Nadwiślan Kraków

siwy_rr
Posty: 160
Rejestracja: 17.02.2014, 12:33

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: siwy_rr » 25.08.2016, 12:49

Jaki kibic Ruchu Radzionków:

-Górnik (dużo znajomych) po za ich FC z Rudy Śl.
-GieKSa (choc ostatnio źle sie u nich dzieje przez co spadli w moich oczach ale znam kilku porządnych chlopaków z tego klubu)
-Odra Wodzisław (pomogli mi w pewnych sytuacjach)
-Kibice Śląska W. z FC Wołów (poznałem ich na gruncie Narodowym bardzo charakterne skurczybyki)

-CKS Czeladź (pomimo awersji regionalnych także miałem z nimi do czynienia pozytywnie bardzo honorowi )

megafony
Posty: 83
Rejestracja: 16.08.2016, 11:28

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: megafony » 25.08.2016, 13:11

Jak można w ogóle napisać, że szanuje się Cracovię lub Wisłę? Za co się pytam? Tych pierwszych za wprowadzony na szeroką skalę sprzęt, przytulanie masowo przerzutów do ekipy, czy może tych drugich, za cięcie się z tymi pierwszymi, śmieciarki, spadające głowy, albo bestialskie traktowanie swoich własnych kolegów z różnych grup (to już czasy WSH)?
Zero szacunku do Wisły i ich zgód, jak i do Cracovii i zgód. Nie dość że część z nich będąc w gościnie lubiła sobie z nożownikami polatać i robiła różne akcje na rywala, to jeszcze nigdy nie było wywartej sensownej presji, ani ciśnienia, żeby odrzucili ten sprzęt, bo inaczej zostaną sami i niech się kąpią w tym gównie. To jest taka sytuacja, że zgody jednych jak i drugich mogłyby wszystkie, co do jednej postawić twarde warunki i po sprawie. A tu dalej patologia.

Ode mnie: Polonia W, Hutnik, Bałtyk, Warta P. -> za to że są, pomimo, że dawno powinno ich nie być, przy takim przejebanym życiu, jakie mają. Może tym ostatnim nic nie grozi, ale nawet mafijni właściciele kopnęli ich w d*** po przejęciu klubu, wydawałoby się, że nikogo nie obchodzą, a jednak nie zakończyli działalności.

megafony
Posty: 83
Rejestracja: 16.08.2016, 11:28

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: megafony » 25.08.2016, 13:16

Jakby zgody obu krakowskich ekip wywarły konkretne ciśnienie na porzucenie sprzętu to temat jest do załatwienia od zaraz. Obecnie Wisła czuje się tak silna na cały kraj, że pewnie by powiedziała, że ma to w chuju, ale jakby nowa koalicja nakazała to inna śpiewka by była :)

onlyTrue
Posty: 3
Rejestracja: 24.08.2016, 12:30

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: onlyTrue » 25.08.2016, 13:28

megafony pisze:Jak można w ogóle napisać, że szanuje się Cracovię lub Wisłę? Za co się pytam? Tych pierwszych za wprowadzony na szeroką skalę sprzęt, przytulanie masowo przerzutów do ekipy, czy może tych drugich, za cięcie się z tymi pierwszymi, śmieciarki, spadające głowy, albo bestialskie traktowanie swoich własnych kolegów z różnych grup (to już czasy WSH)?
Zero szacunku do Wisły i ich zgód, jak i do Cracovii i zgód. Nie dość że część z nich będąc w gościnie lubiła sobie z nożownikami polatać i robiła różne akcje na rywala, to jeszcze nigdy nie było wywartej sensownej presji, ani ciśnienia, żeby odrzucili ten sprzęt, bo inaczej zostaną sami i niech się kąpią w tym gównie. To jest taka sytuacja, że zgody jednych jak i drugich mogłyby wszystkie, co do jednej postawić twarde warunki i po sprawie. A tu dalej patologia.

Ode mnie: Polonia W, Hutnik, Bałtyk, Warta P. -> za to że są, pomimo, że dawno powinno ich nie być, przy takim przejebanym życiu, jakie mają. Może tym ostatnim nic nie grozi, ale nawet mafijni właściciele kopnęli ich w d*** po przejęciu klubu, wydawałoby się, że nikogo nie obchodzą, a jednak nie zakończyli działalności.


Ten temat to mają i powinnę być osobiste sympatie i tyle. Tak jak ja nie muszę akceptować typów innych tak oni nie muszą moich ale to nie znaczy że trzeba zaraz kogoś atakować. O gustach się nie dyskutuje i wydaje mi się że w tym temacie o to chodzi. Grzecznie proszę nie zamieniajmy go na następny o Krakowskim podwórku lub nowej koalicji. Zresztą w tytule tematu nie ma mowy o antypatiach. Pozdrawiam

megafony
Posty: 83
Rejestracja: 16.08.2016, 11:28

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: megafony » 25.08.2016, 13:42

Chodziło tylko o to by w kilku zdaniach uzasadnić swoją miłość to tak niehonorowych ekip jak Pasy i TSW.

AdamEes
Posty: 108
Rejestracja: 23.08.2016, 02:17

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: AdamEes » 25.08.2016, 14:59

megafony pisze:Jakby zgody wywarły konkretne ciśnienie na porzucenie sprzętu to temat jest do załatwienia od zaraz. jakby nowa koalicja nakazała
Hahaha! Niby kto jest w stanie im nakazac? Elana? Albo jeszcze lepiej... Widzew?? :) Bo w interesie jedynego liczacego sie koalicjanta (Ruchu) wcale to nie lezy. Badzmy powazni i wrocmy do tematu bez odbiegania w komentarze science-fiction.

megafony
Posty: 83
Rejestracja: 16.08.2016, 11:28

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: megafony » 25.08.2016, 15:02

Po jednej stronie barykady Lechia, a po drugiej Lech cisnący na Pasy. To przede wszystkim. Teraz już temat nierealny bo akurat Ruch i Wisła świetnie jednoczą się w temacie anty-Polskości więc kto by się przejmował przedłużaczami.

AdamEes
Posty: 108
Rejestracja: 23.08.2016, 02:17

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: AdamEes » 25.08.2016, 15:06

Dokladnie tak jak napisales. Ale nie rozmywajmy juz watku.

Onuri
Posty: 24
Rejestracja: 07.05.2016, 17:10

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: Onuri » 25.08.2016, 15:27

megafony pisze:Jak można w ogóle napisać, że szanuje się Cracovię lub Wisłę? Za co się pytam? Tych pierwszych za wprowadzony na szeroką skalę sprzęt, przytulanie masowo przerzutów do ekipy, czy może tych drugich, za cięcie się z tymi pierwszymi, śmieciarki, spadające głowy, albo bestialskie traktowanie swoich własnych kolegów z różnych grup (to już czasy WSH)?
Zero szacunku do Wisły i ich zgód, jak i do Cracovii i zgód. Nie dość że część z nich będąc w gościnie lubiła sobie z nożownikami polatać i robiła różne akcje na rywala, to jeszcze nigdy nie było wywartej sensownej presji, ani ciśnienia, żeby odrzucili ten sprzęt, bo inaczej zostaną sami i niech się kąpią w tym gównie. To jest taka sytuacja, że zgody jednych jak i drugich mogłyby wszystkie, co do jednej postawić twarde warunki i po sprawie. A tu dalej patologia.

Ode mnie: Polonia W, Hutnik, Bałtyk, Warta P. -> za to że są, pomimo, że dawno powinno ich nie być, przy takim przejebanym życiu, jakie mają. Może tym ostatnim nic nie grozi, ale nawet mafijni właściciele kopnęli ich w d*** po przejęciu klubu, wydawałoby się, że nikogo nie obchodzą, a jednak nie zakończyli działalności.
Kumaczu piszesz że zero szacunku do Cracovii i ich zgód a potem piszesz że szanujesz Polonie W-wa, trochę to się kupy nie trzyma

megafony
Posty: 83
Rejestracja: 16.08.2016, 11:28

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: megafony » 25.08.2016, 15:29

No akurat Polonia ma taką siłę przebicia, że ma wpływ na pakt sprzętowy :)
Jasne że chodziło mi o tych którzy wśród tych zgód rozdają karty.

onlyTrue
Posty: 3
Rejestracja: 24.08.2016, 12:30

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: onlyTrue » 25.08.2016, 15:43

Trzydzieści pare normalnych postów i booom. Następny temat szlag trafił. Dziękuję pięknie panowie mam nadzieje że jesteście zadowoleni.

Antykomunista
Posty: 6
Rejestracja: 07.05.2016, 23:20

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: Antykomunista » 25.08.2016, 19:04

Lechia Gdańsk (całokształt, dawna zgoda)
Śląsk Wrocław (silne akcenty patriotyczne)
BKS Bielsko Biała (całokształt)

AveRCHV
Posty: 48
Rejestracja: 02.05.2014, 21:41

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: AveRCHV » 25.08.2016, 19:37

Stalówka
Zawisza Bydgoszcz
Zagłębie Sosnowiec
Lechia Gdańsk
Hetman Zamość

Hakenkreuz88
Posty: 14
Rejestracja: 20.11.2011, 11:10

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: Hakenkreuz88 » 25.08.2016, 19:40

Wisła
Widzew
Ruch
Elana

AdamEes
Posty: 108
Rejestracja: 23.08.2016, 02:17

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: AdamEes » 25.08.2016, 19:55

Hakenkreuz88 pisze:Wisła
Widzew
Ruch
Elana
To nie jest rozmywanie, bo tylko dla porzadku chcialem zauwazyc, ze polowa wartosci tego tematu to z jakiego klubu jest ten "lubiacy badz szanujacy". Dlatego prosze sie przedstawiac. Mnie szczegolnie interesuje kol. Hakenkreuz88 - przy jego upodobaniu do tej kompletnej czworki, to skad jest?

AdamEes
Posty: 108
Rejestracja: 23.08.2016, 02:17

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: AdamEes » 25.08.2016, 20:05

OK, kolega nieprzerwanie online, ale stale milczy. Jakos sobie poradzilem. Ekspert od Siemaszek i Zabinca, czyli... wislak lubiacy i szanujacy wislakow. Ja p*******. Jeszcze raz sorry za off.

Combat
Posty: 255
Rejestracja: 07.07.2016, 15:55

Re: Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.

Post autor: Combat » 25.08.2016, 20:12

ŁKS,Lech,a z zagranicy WHU (I.C.F.) - kolebka H.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 1.9.4.6, Antyk, B. Ricci, creep1908, DrysAG, genom1, Jabollo, kadoo, roman71, skrzat1982, Xsexx i 241 gości