Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Sensi_
Posty: 616
Rejestracja: 01.04.2012, 22:56

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Sensi_ » 17.09.2016, 14:22

znowu tu przygłupie jesteś? nie spoczniesz chyba zanim cała forumka nie będzie wam bić pokłonów, że przez 20 lat jedna ekipa wam zaufała (ŁKS !!!11) tylko co Legia ma wspólnego z tym i dlaczego dojebałeś się właśnie do niej, że 99% ma na was wyjebane?
ps. dużo się pisze, że ostatnio Śląska chciał wam zaufać ale ten... no.. gwarancji dac nie możecie :)



Dropkick
Posty: 50
Rejestracja: 06.08.2015, 20:59

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Dropkick » 17.09.2016, 16:32

ide w gory pisze: Nie tłumacz się.
Reasumując, jednak MUSISZ czytać moje całe wpisy, bo ja tylko odpowiadam. MUSISZ. Jesteś jak mój podwładny, ja coś robię, a ty MUSISZ. Na dodatek płaczesz tu jak panienka, rozpisujesz się, jakby mnie interesowało twoje zdanie. Jejku, tak wychowany został, on kibicem jest, Boże, jaki on poprawny, kulturalny, szkoda, że opanować się nie potrafi przed odpisaniem i tłumaczeniem. Ty jesteś kibicem i tak sobie powtarzaj, możesz być też Napoleonem czy prezydentem Słupska, co do ciebie najbardziej by pasowało po tym płaczliwym wpisie. Ja nigdy nie byłem na meczu, nie jestem kibicem, a jednak doprowadzam cię do szału i płaczu, do tego, że coś MUSISZ.
Obrońca tematu, oczyszczania go...i dalej kręci jałową gadkę i dalej płacze jak panienka i dalej powtarza, jaki to on kulturalny.
Nie ty będziesz decydować o tym gdzie mam pisać, więc weź łaskawie otrzyj łzy i wsadź sobie tampona, bo chyba masz gorsze dni.

Tylko nie płacz już i się nie tłumacz. Ostatecznie pozwalam ci napisać coś WIELKĄ literą, nieuku.

Przy okazji właśnie cię ZMUSZAM do czytania.
Ej ej, nie unoś się tak bo Ci żyłka pęknie.Idąc Twoim tokiem "myślenia" interesuje Cię co piszę bo na to odpowiadasz.Tak zmuszam się do czytania Twoich postów jeśli piszesz do mnie.Innych czytam z ciekawością a do czytania Ciebie się zmuszam ze względu na Twój niski poziom IQ, i dalej kręcę jałową gadkę ,a robię to z dwóch powodów.Po pierwsze żeby ktoś wreszcie dostrzegł offtop dzięki Twoim i moim postom i wyjebał zarówno Twoje i moje, a po drugie żebyś mógł mi odpisywać dzięki czemu nie będziesz miał czasu na zaczepianie 13latek na czatach.
Dziękuję że pozwalasz mi na pisanie wielką literą nieuku ale jednak zostanę przy swoim i będę pisał dużą:)
Czekam na odpowiedź bo jako podwładny musisz mi odpisać:)

UrzadSkarbowy
Posty: 1069
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: UrzadSkarbowy » 17.09.2016, 17:10

wszystkowiedzacy pisze:Jakby ktos chcial dane tego fleta "ide w gory" tzn adres ustalony przez ip,itd to zapraszam na priv :))) uprzedzam odp na pytanie,zeby do tego dojsc nie trzeba miec znajomowych w milicji...ciebie frajerze tez zapraszam do dyskusji :) chyba ze mam wrzucic wszystko na glowna strone,haha :)
Wrzuć moje, czekam.

PS. Skończ pierdolić bo jeszcze ktoś uwierzy ;)
Obrazek

Dropkick
Posty: 50
Rejestracja: 06.08.2015, 20:59

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Dropkick » 17.09.2016, 18:30

To Ty płaczesz a ja piszę na luzie.Nie tłumacz się proszę.Powinienem być w sumie wdzięczny że poświęcasz mi tyle czasu pisząc te posty.Szkoda że głupie no ale jednak.Głupiego też czasami można zacytować bo tylko w ten sposób zrozumie co się do Niego pisze.
Piszesz z nastolatkami, widocznie z dorosłymi nie potrafisz, no ale każdy ma swoje hobby a Ty akurat takie.Albo to Twoi rówieśnicy albo jesteś pedofilem.
Proszę przyłóż się w szkole skoro nie rozumiesz pojęcia duża litera.To jesteś jeszcze wstanie nadrobić do końca gimnazjum.Z kulturą już może już być gorzej bo człowiek ze wsi wyjdzie ale wieś z człowieka jak widać nigdy.

stoprocent1984
Posty: 17
Rejestracja: 24.05.2011, 22:55

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: stoprocent1984 » 17.09.2016, 18:50

najkumatszy na forum jest niesamowity :)) Gwiazda wręcz.

Odpowie Wam na wszystko aż klawiatura mu się pali ;) Nie macie z nim szans w necie. Zajebie was argumentami, szybkością odpowiedzi. Nie odpuści Wam żadnej napisanej tu obelgi. Ma rację, wie lepiej, INFO Z PIERWSZEJ RĘKI, po prostu guru huliganki netowej. h**, że leczy tak kompleks Legii ;)) haha i wiesz co jeszcze ?? NAPISZĘ CI k**** DLACZEGO NIENAWIDZISZ MNIE. BO JA KOCHAM LEGIĘ I TY DOBRZE O TYM WIESZ. ;) Elo sobota!

_Henderson_
Posty: 297
Rejestracja: 19.12.2011, 14:24

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: _Henderson_ » 17.09.2016, 19:23

Ja p*******...Obaj sie mylicie, a raczej obaj uzylicie dobrze tego sformulowania z duza/ wielka litera...Do sprawdzenia w 3, a raczej 2,6 sekundy...

Szanowni Państwo. Razi mnie obecnie mówienie piszemy coś wielką literą. Nie może być dużą literą? Z mojej edukacji w szkole podstawowej, a było to około 30 lat temu, zapamiętałem właśnie to drugie określenie, którego teraz praktycznie w szkołach się nie używa. Będę wdzięczny za odpowiedź.
Pozdrowienia,
Paweł Gosk
Jedni wolą pisać dużą literą, inni wielką literą – to kwestia wyłącznie upodobań, żadnych zakazów ani nakazów tu nie ma. Trzeba tylko pamiętać, aby nie pisać z dużej (wielkiej) litery, gdyż wyrażenia te mają złą opinię w wydawnictwach poprawnościowych, mimo że ich frekwencja w tekstach jest duża. Ciekawe, że wydawnictwa normatywne akceptują rzadko spotykany wariant od dużej (wielkiej) litery. Zazwyczaj wyrażenie to spotykamy w innej funkcji, np. „Od dużej litery E w nazwie pochodzi właśnie nazwa serii: Big – E” (CKM).

Dodam tylko, ze "z wielkiej/duzej" to rusycyzm...Zamiast sprawdzic to na szybko, to pograzacie sie jeden z drugim :/

A Ty "ide w gory" zrobiles sobie z tego tematu jebana czaterie :/, c*** innych obchodza te Twoje wymiany zdan, rozjebales temat nie wiem na jaki c***...Nie jestem z Legii, wrecz przeciwnie, mysle, ze tak, jak 8O procent osob, ktore uwazaja Cie za downa...Skoncz po prostu juz tu pierdolic, ok?

Dropkick
Posty: 50
Rejestracja: 06.08.2015, 20:59

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Dropkick » 17.09.2016, 19:30

ide w gory pisze:
Dropkick pisze:To Ty płaczesz a ja piszę na luzie.Nie tłumacz się proszę.Powinienem być w sumie wdzięczny że poświęcasz mi tyle czasu pisząc te posty.Szkoda że głupie no ale jednak.Głupiego też czasami można zacytować bo tylko w ten sposób zrozumie co się do Niego pisze.
Piszesz z nastolatkami, widocznie z dorosłymi nie potrafisz, no ale każdy ma swoje hobby a Ty akurat takie.Albo to Twoi rówieśnicy albo jesteś pedofilem.
Proszę przyłóż się w szkole skoro nie rozumiesz pojęcia duża litera.To jesteś jeszcze wstanie nadrobić do końca gimnazjum.Z kulturą już może już być gorzej bo człowiek ze wsi wyjdzie ale wieś z człowieka jak widać nigdy.
"To Ty płaczesz", jeszcze dodaj: chyba ty albo kto się przezywa, ten się sam tak nazywa. Twój poziom będzie wyrównany.
Znowu mnie cytujesz, na dodatek prosisz...proś dalej, na kolana!
Na dodatek chcesz być wdzięczny za to, że ktoś (ja) się z ciebie naśmiewa, szydzi. 'Fajnie' musisz mieć w domu rodzinnym, jeśli za besztanie chcesz okazywać wdzięczność. Na dodatek widać, że ktoś cię krzywdził, bo jeśli dla ciebie rozmowa z dziećmi jest m.in. przejawem pedofilii, to w takim razie twoi rodzice są pedofilami, no chyba, że nie gadali z tobą.
Synu, chodź na obiad - pedofil.
Tata pisze smsa: synu, kiedy wrócisz? - pedofil.
Takimi banałami jesteś ośmieszany ale dalej podkreślaj swój poziom i jak cię tam wychowano.
Na dodatek pogrążasz się tak mocno, że gdyby to bolało, to nawet morfina by ci nie pomogła. W szkole uczą, że nie ma dużych liter, tylko WIELKIE. Dlatego nie dość, że marnie cię wychowano w domu, w jakichś pedofilskich klimatach, to jeszcze w szkole cię skrzywdzili.
.
Och, cytujesz mnie o czym to świadczy?Czekaj, czekaj już sprawdzam co na ten temat napisałeś...przecież jesteś taki mądry, że mogę a wręcz muszę brać z Ciebie przykład.Zacytowałeś też innych forumowiczów więc są Twoimi guru, dobrze wiedzieć że doceniasz Skończ się tłumaczyć, już wystarczy,naprawdę.Przecież ty nie obrażasz, nie naśmiewasz się , nie szydzisz, Ty piszesz na luzie a to my Cię obrażamy zapomniałeś już?
Napisałem wyraźnie że skoro piszesz z 13latkami na czacie do czego się przyznałeś to albo jesteś rówieśnikiem (wobec czego nie powinno Cię tu być bo to nie miejsce dla dzieci) albo jesteś pedofilem bo tylko tacy ludzie sami będąc dorosłymi piszą z obcymi dziećmi przez neta.Jeśli się mylę to może zechcesz podzielić się z nami tematami tych rozmów.
Chciałbyś żeby padł na kolana, pewnie po to żebyś mógł mnie upokorzyć bijąc kutasem po gębie.Sądząc po podpisie bardzo to lubisz.
Co do Twoich WIELKICH a moich dużych liter:
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Ale gdzie autorom tych opinii do Ciebie przecież Ty wiesz wszystko i lepiej od innych.
Ja Tobie nie zarzuciłem że "wielką literą jest niepoprawnie natomiast Ty idziesz w zaparte robiąc z siebie idiotę twierdząc że ja błędnie piszę.Dlatego nie dość, że marnie cię wychowano w domu bez kultury, w jakichś pedofilskich klimatach, to jeszcze gimnazjum wybrałeś nieodpowiednie bo Cię nie douczyli.

niespodzianka
Posty: 44
Rejestracja: 18.08.2016, 17:58

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: niespodzianka » 17.09.2016, 19:47

dzień dobry...

Wybaczcie panowie, ale nie mogłem się powstrzymać...

Kwintesencja tego forum. Typa, który pisze sensownie zbluzgać, sprowadzić do swego poziomu, po czym płakać, że temat ro.....la. Swoją drogą robi z wami co chce :)

Wiadomo o kogo chodzi. Wyprzedzam pytania- tak, zarejestrowałem się po to by dokonać tego wpisu...
Ostatnio zmieniony 17.09.2016, 20:02 przez niespodzianka, łącznie zmieniany 1 raz.

_Henderson_
Posty: 297
Rejestracja: 19.12.2011, 14:24

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: _Henderson_ » 17.09.2016, 20:13

Jesli o mnie chodzi, to nie musialem szukac, aby sprawdzic, wiedzialem to po prostu, wkleilem, zeby Wam pokazac...Zarowno "duzą", jak i "wielką" jest poprawnie, niepoprawnie jest "z duzej/ malej", a Ty masz racje, ze wkleil linki, ktorych nie zrozumial :], co nie zmienia faktu, ze a} Miodek uwaza, ze "wielką" jest chujowe, i powinno byc raczej "duzą", choc obie formy sa poprawne, b} masz downa, ale ja go nie bede leczyl przez neta, to moj ostatni wpis w Twoim kierunku, mozesz pisac o chlastaniu kutasem, wielkich i malych literach, albo, ze ja placze, ale zostanie to bez odzewu z mojej strony, innym radze to samo...A moze, ktoregos jesiennego popoludnia, znajdzie sie moderator, i te wszystkie wpisy nie na temat wyjebie w kosmos..Adios

Dropkick
Posty: 50
Rejestracja: 06.08.2015, 20:59

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Dropkick » 17.09.2016, 20:14

ide w gory pisze: Twój wpis pokazuje, że już zaczynają ci się ręce trząść ze złości. Czytasz swoje wpisy? Z każdym kolejnym piszesz coraz bardziej bełkotliwie, chaotycznie.
Sprawdzasz co napisałem na jakiś temat? Czyli jestem twoim wyznacznikiem, guru. Jak chcesz, to mogę ci doradzić w innych kwestiach, jeśli twoi rodzice się nie popisali...jeśli, źle napisane, ewidentnie cię skrzywdzili. Jeszcze mnie zastanawia, że nie można na luzie się naśmiewać z takich jak ty czy z nich szydzić. Już samo słowo "naśmiewać" chyba do czegoś zobowiązuje.
Mocno cię krzywdzili w dzieciństwie (a może nadal to robią), jeśli rozmowa z dzieckiem (czat, podwórko, przedszkole, szkoła) jest dla ciebie objawem pedofilii. Może pogadaj z rodzicami o swoim problemie, no chyba, że oni zapewnili ci te 'przygody', to wtedy może zwróć się do kogoś innego. Niezły kabaret... Wszyscy rodzice- jesteście pedofilami!!!! Wszyscy rodzice do pierdla! Opiekunki do dzieci, przedszkolanki, nauczyciele babcie, dziadkowie - do puchy! Nie będziecie molestować dzieci rozmowami o szkole, matematyce, Legii czy bajkach! Wszyscy do pierdla!
I jak tu z ciebie nie szydzić?
Chciałbyś żeby padł na kolana, pewnie po to żebyś mógł mnie upokorzyć bijąc kutasem po gębie.

Jedni padają na kolana, żeby się modlić, inni, żeby okazać akt skruchy, tobie skojarzyło się z biciem kutasem po ryju. Ewidentnie źle cię dotykano w dzieciństwie.
I jak tu z ciebie nie szydzić?
Kolega pofatygował się jednym linkiem, ty wybrałeś kilka, na dodatek nie zrozumiałeś żadnego z nich i moja forma jest dobra. Co więcej, za moich czasów nie było tworu o nazwie gimnazjum, więc strzał w kolano.
Ty, ale możesz mi wierzyć lub nie ale co się naśmiałem to moje. Szkoda tylko, że wcześniej pisałeś bardziej zrozumiale a teraz to już czysta frustracja.
Sorry, że otworzyłem twoje rany w psychice związane z molestowaniem ale może to też będzie dla ciebie jakaś terapia.
Jeśli masz młodsze rodzeństwo, dziecko, to pamiętaj nie gadaj z nim, bo sam staniesz się pedofilem, jak twój oprawca.

I jak tu z ciebie nie szydzić?
Nie sprawdzam , bo nie mam ochoty wracać do Twoich wpisów .Jak widać pojęcie ironii jest Ci obce.jestem spokojny jak nigdy,bawi nie to jak próbujesz się bronić.
To o kutasie skojarzyło mi się od razu z Tobą bo masz do tego takie uwielbienie że aż wstawiasz to w swoim podpisie.
Albo jesteś głupi i nie rozumiesz albo udajesz głupiego, sam nie wiem co gorsze.Próbujesz w żart obrócić swoją pedofilię.
NIe odróżniasz rozmowy rodziny, znajomych itp z dziećmi od pisania dorosłego (podobno) z obcym dzieckiem przez internet do czego się przyznałeś.Że niby z obcymi 13latkami piszesz o matematyce, Legii?Typowe tłumaczenie przyłapanego pedofila.
Jeśli ma okazję komuś przekazać trochę wiedzy to poszukam i wkleję nawet 100 linków dzięki czemu mniej idiotów będzie na świecie.I masz to ode mnie gratis.Nie dziękuj:)
Kolejny raz pokazałeś że nie dość że jesteś idiotą to nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.Pokaż mi jeden wpis, jedno zdanie w który napisałem że robisz błąd pisząc "wielka litera".Nie znajdziesz bo wiem, że obie formy są poprawne i to Ty się wymądrzałeś że to ja robię błąd.I jak tu się z Ciebie nie śmiać.

spacerowicz
Posty: 532
Rejestracja: 12.05.2011, 14:11

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: spacerowicz » 17.09.2016, 20:42

ide w gory pisze:
spacerowicz pisze:"ide w gory" w pigułce:

http://www.kibice.net/forum/search.php? ... 2&sr=posts


To jakiś chory psychicznie na Legię dureń, nieszkodliwy ale jednak dureń :) W pewnym sensie nawet zabawny, przynajmniej jest jakaś odskocznia od tych delfinów, bród, gwałtów madryckich itp
No popatrz, taki dureń, wy inteligencja ale to wam puszczają nerwy, to wy cały czas mnie obrażacie, to wy poświęcacie mi mnóstwo czasu. Można by pomyśleć, że to wy jednak jesteście durniami, na dodatek słabymi psychicznie ale nie będę was obrażać.

Nowe pojęcie medyczne: chory psychicznie na Legię.

Panie doktorze, co mi dolega?
Jest pan chory psychicznie na Legię.
Jeśli już to magistrze inżynierze, oczywiście niedoszły, pocieszny jesteś bez kitu

Dropkick
Posty: 50
Rejestracja: 06.08.2015, 20:59

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Dropkick » 17.09.2016, 20:59

Widocznie jesteś zbyt tępy aby zrozumieć powód użycia słowa ironia.Sprawdź ile razy Ty użyłeś słowa kutas w swoich postach , jeśli użycie ich przeze mnie 2 razy w stosunku do Ciebie o czymś świadczy to co dopiero powiedzieć o Tobie.Musisz mieć na tym punkcie kompleksy skoro tak lubisz te słowo.
Kolega wyżej nie przeczytał nawet całości postów na temat poprawnej pisowni więc nie może wiedzieć o co chodzi ale Tobie to nie przeszkadza wystarczy że przyklasnął Ci i już jest Twoim kumplem.A że nazywa Cię downem to widocznie tak lubisz.
Z dziećmi można gadać o wszystkim , ale dziwnym wręcz chorym jest szukanie 13latek na czatach żeby o tym gadać.Cóż Twoja rodzina Twoje problemy:)
Słowo idiota w stosunku do Ciebie to nie jest "jechanie".To tylko medyczny termin określający Twój stan.
Jak tu się nie śmiać z Ciebie.Pisz pisz czekam .

Dario1916
Posty: 561
Rejestracja: 13.11.2008, 11:05

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Dario1916 » 17.09.2016, 21:03

Czy może ktoś wreszcie wypierdolić stąd tę k**** z River Plate ? :)
Albo to pies ze zjebanym życiem prywatnym, co odbija sobie na wkurwianiu kibiców i "polemice" z nimi...
Albo totalnie nieakceptowana w normalnym świecie p**** próbująca leczyć swoje liczne kompleksy utarczkami z nami.
j**** CIĘ k****!
(L)

niespodzianka
Posty: 44
Rejestracja: 18.08.2016, 17:58

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: niespodzianka » 17.09.2016, 21:30

pomogę.. zaczęło się od tego-
ide w gory pisze:[link]
Akcja Legii na plus, czekam aż chłopaki z Legii zaczną strzelać z broni gładkolufowej, zakładać kaski i nosić tarcze. Kolejna akcja Legii na zasadzie, jest tłum, przyszli ci, którzy raz na kilka lat mogą się wyszaleć i szaleją...z marnym skutkiem. Spontan zawsze wychodził im całkiem nieźle na masówkach ale żeby się zebrać bandą chociaż raz na rok i pokazać na ubitej ziemi ile znaczą ci wielcy chuligani Legii (bez gazu), to już czasu nie mają. Nic nie osiągnęli, pokazówka jest, internetowi pałobijcy będą podnieceni, zostanie najebane kilka stron, bo grupa osób coś próbowała, będzie argument, że jednak Legia jest najsilniejsza, bo Lech nic nie robi na swoim stadionie. Fajnie, super, akcja roku.
Nie, nie będę się cieszyć, że coś się dzieje, bo nic się nie działo, na dodatek przeciwnicy marni. Wystarczyli rosjanie i temat chuliganów Legii został zamknięty.
Nuda.
sensownie? można się nie zgodzić, ale logika w tym jest. Czym się skończyło widzicie u góry. Nie przegadacie go boście za bardzo pospinani. Śmiał obrazić wielką Legię.

Teraz możecie skończyć, albo ciągnąć w nieskończoność.
Udanych sobotnich baletów :)

Dropkick
Posty: 50
Rejestracja: 06.08.2015, 20:59

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Dropkick » 17.09.2016, 21:53

ide w gory pisze: Zbyt tępy, idiota, czemu robisz mi taką przykrość? To takie niemiłe.
ANI RAZU nie użyłem słowa kutas, który nie byłby po prostu cytatem. To jakiś tam twój kolega zaczął dyskusję (ewidentnie ma ten problem z molestowaniem co ty) o tym, że chlastanie kutasem po ryju jest w normalnym świecie upokorzeniem itd. Ty kutasy widzisz w postaci mężczyzny. Ty podchwyciłeś temat kutasów i wszędzie je widzisz. Chciałem napisać, że ty gejoza jesteś ale u ciebie widać ból w tych postach, u ciebie to ciężki problem. Może chcesz się bardziej otworzyć i opowiedzieć kto cię tam źle dotyka? Rozmowa zawsze pomaga.
Rozumiem, że wiesz co 'kolega' wyżej przeczytał. Zresztą odniósł się do linków, które przytoczyłeś i nijak się mają do całej dyskusji ale widocznie wolałeś myśleć o tym, co widzisz na widok mężczyzny. Nie jest moim kumplem ale ty możesz nim zostać, jeśli pomoże ci się to tylko uporać z problemem molestowania.
A że nazywa Cię downem to widocznie tak lubisz.
Ty, muszę przyznać, że to jeden z najoryginalniejszych argumentów, jeden z najbardziej błyskotliwych i genialnych jakie widziałem na tym forum. Nie wiem jak się odnieść, bo to jest po prostu geniusz ale może taki przykład...
Jeśli napiszę (oczywiście nie bierz tego do siebie), że jesteś ciotą gwałconą przez własnego ojca, to znaczy, że lubisz to?
Chłopaku, jeśli przepona mi padnie ze śmiechu, to ty ponosisz koszty, bo ja już się duszę ze śmiechu patrząc na twoją frustrację.
Jeszcze dorzucasz do pieca i drążysz temat 13nastoletnich dzieci, który poruszyłeś. Typ, któremu w głowie siedzi ciągle ten temat, typ, który nie dopuszcza rozmów z dziećmi o matematyce czy Legii, teraz wrzuca już temat szukania dzieci.
Ty, no poważnie, jak chcesz to znajdę ci jakąś stronę internetową, gdzie ci pomogą i uwolnią od tych ciągłych zboczonych myśli. Chociaż to są chore myśli.
Jak Ty i się tłumaczysz tylko po co.Ja użyłem słowa kutas cytując Twój podpis , Ty podchwyciłeś cytat z kutasem i ciągle go używasz.Tobie wolno innym nie.W końcu Ty jesteś kumaty na swój sposób.Widocznie to Twój ulubiony lub innych nie znasz.
To nie mój kolega , a "ten powyżej" odniósł się do Twoich słów nie do całości.Jak napisał że miałeś rację to jest ok , jak napisał że jesteś downem to już nie.Może się zdecyduj.Miałeś podać cytat gdzie pisze że popełniasz błąd pisząc "wielka litera"Nie potrafisz, tak jak każdy farmazoniarz.
Ja poruszyłem temat 13latków Ty potwierdziłeś a więc trafiłem dobrze.Nie dziw się wiec że siedzi mi w głowie ten temat bo na pedofilię każdy tu jest wyczulony.
I jak tu się nie śmiać.Im dłuższe posty piszesz tym zabawniejsze.

niespodzianka
Posty: 44
Rejestracja: 18.08.2016, 17:58

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: niespodzianka » 17.09.2016, 22:25

ide w gory pisze:
niespodzianka pisze:albo napiszą, że to moje drugie konto.
:)) zdziwiłbym się gdyby tak nie było. Do zobaczenia na trasie :)

Dropkick
Posty: 50
Rejestracja: 06.08.2015, 20:59

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Dropkick » 17.09.2016, 22:31

Ty od początku bełkoczesz i nie przeszkadza Ci to.Oczywiście każdy w jednym sprawie może się zgadzać a w innej nie ale szczytem hipokryzji jest podpieranie się czyjąś opinią nie mając przy tym żadnym argumentów by po chwili powiedzieć że ta sama osoba nie ma racji.W takim razie czemu by nie założyć że w pierwszej kwestii się myli a w drugiej ma rację?:)Twój podpis jest cytatem a ja cytuję Twój podpis tak więc z nas dwojga kto zaczął z kutasami.Odpowiedź jest jasna.
Powiedz gdzie ja pisałem o dzieciach z Twojej rodziny, gdzie pisałem o rozmowach z dziećmi z rodziny?Ja pisałem o wyszukiwaniu dzieci na czatach i pisaniu do nich i do tego się przyznałeś.Mam Ci to zacytować?Oszczędź sobie wstydu i już się nie tłumacz a jak chcesz się tłumaczyć to rób to z sensem.
Jesteś farmazoniarzem i propagandzistą godnym Goebbelsa i liczysz że spełnią się jego słowa:
"Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą."
"Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą"


Do zobaczenia na trasie?chyba nie z Nim bo On przecież nie jeździ.

RUDYZWĄSEM
Posty: 345
Rejestracja: 16.06.2016, 23:29
Lokalizacja: Ciemnogród

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: RUDYZWĄSEM » 17.09.2016, 23:03

W Y P I E R D A L A Ć
G A M O N I E
N A
P R Y W A T N Ą
W I A D O M O Ś Ć !!!!!


Zagląda jakiś moderator jeszcze na to forum ?

Dropkick
Posty: 50
Rejestracja: 06.08.2015, 20:59

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Dropkick » 17.09.2016, 23:14

ide w gory pisze: Pogrubiłem tym razem. Nie wiem czy twój seksualny oprawca przeszkadza ci w pisaniu czy to skrzywienie psychiczne ale już zdania normalnie sklecić nie potrafisz.
To powtarzam swój argument, ja piszę, że jesteś mądry i się zgadzasz (jeśli się nie zgodzisz tzn., że masz się za głupiego) i dodaję, że twój tata cię gwałci, co wnioskuję po twoich wynaturzonych i chorych wpisach i tu też musisz się zgodzić, bo jak raz się zgodzisz, to zawsze trzeba się zgadzać. Znowu potężny śmiech powrócił, chociaż naprawdę jest mi ciebie szkoda.
Cytat z kutasami zaczął jakiś tam pedał z Legii dla którego normą było chlastanie kutasem po ryju ale potem ty to zacząłeś wyciągać, sugerując, że facet kojarzy ci się z kutasem, wszędzie kutaszenie zacząłeś dostrzegać. Nie wspomnę już o tej nieszczęsnej pedofilii, gdzie dla ciebie rozmowa z dzieckiem, to pedofilia. To, że ty miałeś tak w domu i każdy kto z tobą rozmawiał potem cię molestował, to nie znaczy, że wszędzie musi tak być, uwierz mi na słowo.
Poważnie, jestem w ciężkim szoku, że ktoś tak zniszczył twoja psychikę i zapewne nie tylko. Jeśli potrzebujesz pomocy, to wal śmiało.

Nawet tej ironii z trasą nie zrozumiałeś, słowa zaczerpnięte ze śmiesznego tematu. Wysłałbym na Syberię tych, którzy cię krzywdzili, bo twój stan jest fatalny. Szkoda mi ciebie.
Ach wybacz mi te literówki.Skoro ja popełniłem "aż tyle" błędów to co robią z Tobą, że popełniasz ich kilka w każdym poście?
Twój argument jest z d*** bo cokolwiek nie napiszesz nie wezmę tego pod uwagę, Ty za to wybierasz sobie wygodne rzeczy często wyrwane z kontekstu i podniecasz się że masz temat na posta.Nie podałeś żadnych argumentów na poparcie tego, że On ma najpierw rację a później już nie.Rozumiesz już?Wątpię.
W każdym poście kłamstwo.
Kłamałeś sugerując że wypominam Ci błąd w pisowni.
Kłamiesz pisząc ze w ludziach widzę kutasy:)haha mistrzostwo.Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
Kłamiesz że wg. mnie rozmowa z dzieckiem to pedofilia.
A To tylko z jednego posta gdzie tam reszta.

Ach wiesz, że "On" pisał z ironią.W sumie też bym wiedział gdybym to ja sam pisał:)
Pomógłbym Ci gdyby nie to, że mnie tak bawisz.

Chętnie bym skończył, z tym, że ja mam powód żeby to pisać.Próbuję spowodować aż ktoś z moderacji oczyści ten temat.Niestety "kolega" idący w góry pisze tylko dlatego że musi się tłumaczyć mimo, że nikogo to nie obchodzi.Jeżeli ktoś oczyści temat nie napiszę już offtopa choćby nie wiem jak On się napinał i trząsł klawiaturą ze złości że jest olewany.

Dropkick
Posty: 50
Rejestracja: 06.08.2015, 20:59

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Dropkick » 17.09.2016, 23:40

Dobra wygrałeś.asz rację.

Dropkick
Posty: 50
Rejestracja: 06.08.2015, 20:59

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Dropkick » 17.09.2016, 23:54

Nie dość, że głupi to jeszcze naiwny.

Dropkick
Posty: 50
Rejestracja: 06.08.2015, 20:59

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Dropkick » 18.09.2016, 00:03

Yhmm, tak , oczywiście.

vixer
Posty: 78
Rejestracja: 09.12.2011, 21:57

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: vixer » 18.09.2016, 00:05

http://www.kibice.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=14552

klikajcie, może się któryś obudzi

Dropkick
Posty: 50
Rejestracja: 06.08.2015, 20:59

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Dropkick » 18.09.2016, 00:12

Dobra, to przyjdź.

dumdum
Posty: 15
Rejestracja: 22.06.2016, 23:50

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: dumdum » 18.09.2016, 00:17

Wiadomo ile Legia (klub) dała zakazów klubowych?

Dropkick
Posty: 50
Rejestracja: 06.08.2015, 20:59

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Dropkick » 18.09.2016, 00:27

No przyjdź , jestem w domu to przyjdź bo ja nie mogę chodzić, co zrobisz.Taka sprawa.

Dropkick
Posty: 50
Rejestracja: 06.08.2015, 20:59

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Dropkick » 18.09.2016, 00:36

Ale tu nie ma żadnego telefonu.

RUDYZWĄSEM
Posty: 345
Rejestracja: 16.06.2016, 23:29
Lokalizacja: Ciemnogród

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: RUDYZWĄSEM » 18.09.2016, 13:56

dumdum pisze:Wiadomo ile Legia (klub) dała zakazów klubowych?
Poczekaj,niech te dziciaki dostaną po banie ,to się będzie dało normalnie pogadać na temat.

Grizzly
Posty: 20
Rejestracja: 17.03.2013, 19:20

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Grizzly » 20.09.2016, 10:10

Według mediów 70 osób zidentyfikowanych, a 15 z zakazami. Dodaj do tego kilka osób, którym smutni panowie zapukali do drzwi.+

obiektywnyFAN
Posty: 771
Rejestracja: 30.05.2014, 20:31

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: obiektywnyFAN » 27.09.2016, 18:49

Legia obecna dziś w Lizbonie?

nochal-80
Posty: 153
Rejestracja: 01.12.2012, 00:47

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: nochal-80 » 27.09.2016, 18:58

obiektywnyFAN pisze:Legia obecna dziś w Lizbonie?
Tak. Dostali 800-900 biletów.

RUDYZWĄSEM
Posty: 345
Rejestracja: 16.06.2016, 23:29
Lokalizacja: Ciemnogród

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: RUDYZWĄSEM » 27.09.2016, 18:59

Takie zdjęcie lata po sieci ,więc pewnie obecna :
[link]

info z TMK
Posty: 967
Rejestracja: 22.09.2014, 14:38

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: info z TMK » 27.09.2016, 19:28

Trochę ponad 300 ma być Legii w Lizbonie.

ScoobyDoo
Posty: 320
Rejestracja: 26.02.2007, 23:02

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: ScoobyDoo » 27.09.2016, 19:53



bez-napinki
Posty: 1571
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: bez-napinki » 27.09.2016, 20:27

W c*** dobra liczba!

Rob1974
Posty: 68
Rejestracja: 18.03.2007, 14:04

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Rob1974 » 27.09.2016, 21:52

To była w c*** dobra liczba!
https://www.youtube.com/watch?v=AIpTEJWspH0
hulali po polu i pili...

MR1
Posty: 52
Rejestracja: 15.01.2016, 13:10

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: MR1 » 27.09.2016, 22:01

Zapodaj ktos link do meczu ;)

Dropkick
Posty: 50
Rejestracja: 06.08.2015, 20:59

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Dropkick » 27.09.2016, 22:09

Nie przeczę, weźmy jednak różnicę co do okoliczności.To był chyba najlepszy sezon Lecha w pucharach do tego po przerwie z wyjazdami.

Sensi_
Posty: 616
Rejestracja: 01.04.2012, 22:56

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Sensi_ » 27.09.2016, 22:12

Rob1974 pisze:To była w c*** dobra liczba!
https://www.youtube.com/watch?v=AIpTEJWspH0
na tym samym poziomie rozgrywek co Lech (1/16 LE) było nas na tym stadionie 2500. Wiadomo, jadąc drugi raz w to samo miejsce mając przed sobą fajniejsze wyjazdy do Madrytu i Dortmundu nawet nie zbliżymy się do tamtego wyniku. I tak szacun, dla tych co jeżdżą na wszystkie wyjazdy 1500zł+

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: banach3, eŁKaSiak1908, klocoture i 233 gości