Piro Shop

Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

ODPOWIEDZ
JP90%

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: JP90% » 30.09.2016, 15:18

Skoro PiS to to samo co PO, to czemu jedzie z nimi Bruksela, a w Polsce sa uliczne protesty? Przecież to to samo? :D Trzeba być zjebem aby pisać że w TVP jest gorzej niż było. Nie ma światopoglądowego skrętu w lewo tak jak miało to miejsce przez ost lat i chociaż dlatego warto dać sporego plusa

A teraz świeże info od kumpla Leśnodorskiego, Stanowskiego :
LEGIA POZWIE WINNYCH O WIELOMILIONOWE ODSZKODOWANIE. KAŻDEGO Z OSOBNA!

Po decyzji UEFA o zamknięciu stadionu Legii na mecz z Realem w klubie postanowiono sięgnąć po najbardziej radykalne środki. Kończy się okres bezkarności dla karków biegających w kominiarkach po stadionie, tłukących się z ochroną i rozwalających co się da. Legia zamierza podjąć wobec nich najbardziej bolesne kroki prawne.

Według naszej analizy na gruncie polskiego prawa cywilnego jesteśmy w stanie pozwać ludzi, przez których utracimy potencjalne przychody. W tym momencie mamy 70 osób z zakazami stadionowymi za różne czyny, ale sprawdzamy wszystkich osoba po osobie i ta liczba z pewnością jeszcze wzrośnie. Do końca miesiąca powinniśmy mieć wszystkich zidentyfikowanych i mniej więcej wtedy znana też będzie ostateczna decyzja UEFA. Podliczymy straty, zakończymy identyfikację i zaczynamy pozywać – a mowa tu o wielomilionowej kwocie – mówi Seweryn Dmowski, dyrektor ds. mediów w Legii.

Każdy z osobna zostanie pozwany o całą kwotę, czyli już niedługo w skrzynkach pocztowych jednego czy drugiego znajdą się pozwy z – strzelamy – wpisaną kwotą dziesięciu milionów złotych. Rzecz jasna w postępowaniu to sąd wyznaczy ostateczną wysokość odszkodowania oraz wskaże osoby, które na tę kwotę będą musiały się zrzucić. Tak czy inaczej, na pewno będzie bolało.
Dla kiboli sprawa jest więc banalnie prosta – pobiegaliście sobie po stadionie w kominiarkach, było naprawdę fajnie, a teraz będziecie musieli za to wszystko zapłacić.
[link]

Jak nie "zawieszą" kary dla Legii to chyba po kilku latach szykuje się konflikt na Legii na linii zarząd - kibice, bo nie sądzę, aby zostawili chłopaków samych sobie

Piro Shop

dino88

Post autor: dino88 » 30.09.2016, 15:27

jeśli właściciele Legii chcą pozbyć się kiboli ze stadionu to teraz mają chyba na to najlepsza okazje, nawet wsrod wielu bywalcow Zylety jest spore wkurwienie na ostatnie numery i ewentualny bojkot nie wydaje mi sie by mial wieksze poparcie

ImperatorMistrz

Post autor: ImperatorMistrz » 30.09.2016, 15:44

Czyli koniec ciepłych stosunków na linii Legia-Leśniadorski?

jestesmywaszastolica

Post autor: jestesmywaszastolica » 30.09.2016, 15:52

Leśniodorski jest prezesem, a nie właścicielem i jest presja ze strony Mioduskiego na to, żeby przykręcić śrubę. Co się wydarzy to trudno powiedzieć, ale jeśli właściciele będą chcieli obrać kurs zderzeniowy tak jak iti, to skończą tak jak iti. Niewiem też co rozumiesz dino88 przez "wkurwienie na ostatnie numery", bo ja się za bardzo z takim czymś nie zetknąłem. Chyba, że mówimy o jakichś pikola, ale akurat oni mają gówno do gadania.

Wasteland

Post autor: Wasteland » 30.09.2016, 16:17

Takie małe spostrzeżenie,nie w temacie bo chyba już wszystko powiedziano a w takim chorym kraju jak Polska za mniejsze przewinienia zamyka się stadiony na cztery spusty.
Gdy temat dotyczy Legiuni moderator potrafi eliminować kretynów i pilnować jako takiego porządku.Gdy jednak chodzi o inne kluby to siedzi cichutko jak mysz pod miotłą.Pedał podszywający się pod kibica Łks w temacie Łódzkim już na kolejnym nicku nadaje.

JP90%

Post autor: JP90% » 30.09.2016, 16:18

Ale nauczka jest na przyszłość. Jak już robić akcje to konkretną , a tu wyszła pokazówka, a kara jakby była powtórka z Wilna

kat.

Post autor: kat. » 30.09.2016, 16:28

Wasteland pisze:Gdy temat dotyczy Legiuni moderator potrafi eliminować kretynów i pilnować jako takiego porządku.Gdy jednak chodzi o inne kluby to siedzi cichutko jak mysz pod miotłą.
Foxx pisał, że tnie tylko posty legionistów i jakieś ewidentne patologie (ale tutaj działa wybiórczo, bo te patologie tyczą L, innych nie chce mu się ciąć). Gdyby każda większa ekipa miała swojego moda i ogarniała tylko "swoich", to może byłby porządek i nie byłoby płaczu o cenzurę. Ale teraz juz to nierealne, bo większość ma wyjebane.

A w temacie - bardzo dobra liczba Legii, a płacze nad niezobaczeniem na żywo Ronaldo... Przynajmniej admin legijnej strony moze się wykpić, że nie ma darmowych biletów dla FC Christiano.

Sensi_

Post autor: Sensi_ » 30.09.2016, 16:33

Wasteland pisze:Takie małe spostrzeżenie,nie w temacie bo chyba już wszystko powiedziano a w takim chorym kraju jak Polska za mniejsze przewinienia zamyka się stadiony na cztery spusty.
Gdy temat dotyczy Legiuni moderator potrafi eliminować kretynów i pilnować jako takiego porządku.Gdy jednak chodzi o inne kluby to siedzi cichutko jak mysz pod miotłą.Pedał podszywający się pod kibica Łks w temacie Łódzkim już na kolejnym nicku nadaje.
Romuś to Ty?

Gdy temat dotyczy Legii możecie używac tu sobie jak chcecie, wystarczy przejrzeć pare tematów, ostatnim hitem był wiadomo kto który jechał tu po Legii od 2-3 tygodni i nikomu nie przyszło do głowy go banować, dopiero jak zaczął być bardziej wkurwiający niż śmieszny poprzez rozwalanie kolejnych tematów został zmuszony do zmiany nicka. Więc skończ płakać bo akurat w Twoich postach "jako takiego porządku" za często nie ma.

Wasteland

Post autor: Wasteland » 30.09.2016, 16:46

I pisze to osoba która tego pedała Low kick broniła swoimi wpisami.A chłopaki z eŁksu się go wyparli.Koniec bo kolejny temat pójdzie w pizdu.

Foxx

Post autor: Foxx » 30.09.2016, 17:01

kat. pisze:
Wasteland pisze:Gdy temat dotyczy Legiuni moderator potrafi eliminować kretynów i pilnować jako takiego porządku.Gdy jednak chodzi o inne kluby to siedzi cichutko jak mysz pod miotłą.
Foxx pisał, że tnie tylko posty legionistów i jakieś ewidentne patologie (ale tutaj działa wybiórczo, bo te patologie tyczą L, innych nie chce mu się ciąć). Gdyby każda większa ekipa miała swojego moda i ogarniała tylko "swoich", to może byłby porządek i nie byłoby płaczu o cenzurę. Ale teraz juz to nierealne, bo większość ma wyjebane.
Chyba nie zauważyliście, że co najmniej 3 konta tego gościa zostały. Uciąłem konkretny wątek, a nie jakiś "temat dotyczący Legiuni" i dałem do zrozumienia, że będę w tym konsekwentny.

Przykładowy Widzew miał tu, bardzo sensownego, moda. Zniknął z "eteru"? I czyja to niby ma być wina? "Legiuni"?

A w temacie - mam 45 lat, strasznie żałuję meczu z Realem i mam wyjebane na marnowanie mojego czasu na pilnowanie tutejszej patologii. Howgh ;)
A co tam w komentarzach na Onecie?

JP90%

Post autor: JP90% » 30.09.2016, 17:37

Tak jak piszesz to już nie 10 lat wstecz i nie szalone lata '90 dlatego szacun dla Legii że jako jedyna ekipa działają dalej w rytm tamtych czasów ! A nowe pokolenie wychowane na awanturach i oprawach z piro , które widziało tylko na YT niech płacze

Przy kolejnych takich akcjach, dziennikarze sportowni co na co dzień coś am uśmiechają się do kibiców, teraz jak psy spuszczone ze smyczy poczuły wiatr i wręcz błagają na ostrzejszą walke z kibolami... fałszywe mordy, na co dzień powinno się z nimi jechać bo gdy jest okazja chętnie nam wbiją noż w plecy https://twitter.com/MaciejWandzel/statu ... 4001430529

Xiaomi

Post autor: Xiaomi » 30.09.2016, 17:44

Zastanawianie się nad tym, co będzie to trochę wróżenie z fusów, ale tym razem w przypadku kolejnego konfliktu z następnym już właścicielem, biorąc pod uwagę wymianę pokoleniową, część osób opowie się jednak za klubem, a nie radykalnymi kibolami.
Raz, że są regularne sukcesy sportowe, a rokrocznie stadion przy Ł3 jest zamykany przez działalność ludzi z Żylety - miało to miejsce i w lidze, jak i w pucharach. To nie jest już 10 lat wstecz, ani szalone lata 90-te, że wiele rzeczy robi się w myśl zasady "hulaj dusza, piekła nie ma". Zaostrzona dwukrotnie ustawa o BIM, monitoringi w jakości, jaka przy oglądaniu telewizji nam się nie śniła, większy wachlarz możliwości prawnych i komercjalizacja, która czy chcemy czy nie jest coraz większa.
Problem byłby tak naprawdę tylko i aż na meczach ligowych typu Piast, Nieciecza czy Korona, nigdzie nie ma setek ludzi o mentalności Kelnera, tylko dziś są odbierani jako ten skrajny odłam.
Dobrze wiemy, że na wnoszenie opraw i kolorowych zabawek oko przymykane jest celowo, a kluby mają przekalkulowany bilans zysków i strat, wynikających z nabijania frekwencji przez młyny, ale także przez to, że wielu osób nie będzie się dało prowadzić po sznurku i różnorakie kary będą.

Raz, czy drugi można się dogadać, ale wydaje mi się, że w przypadku Legii, te wszystkie grzywny i ograniczone dochody z dni meczowych pod egidą UEFA, już bardzo mocno dają się we znaki i ciśnienie na ukrócenie układu z fanatykami za obecnych władz, nigdy nie było tak wielkie.

Gdy straty zaczynają przewyższać dochody generowane przez tzw. młyny to nikt nie będzie już miał skrupułów, żeby w końcu tą gałąź podciąć, ze względów ekonomicznych, gdy sportowo od kilku lat klub jest na fali i ma nowy stadion, jednak nie uchodzący za obiekt przyjazny/bezpieczny.
Gdyby liga była na poziomie Anglii, czy Niemiec to dawno zorganizowany ruch kibicowski zostałby wytępiony a grupy zbanowane z trybun. Legia chcąc aspirować do miana klubu europejskiego, regularnie grającego w pucharach, znajduje się w momencie, gdzie półśrodki nie są żadnym rozwiązaniem, bo zajścia i problem niesfornych kiboli niebawem się powtórzy.

Głos jest subiektywny i nie przedstawia stanowiska żadnej z grup. Pisałem ja - obserwator trybun, podchodząc do tematu z jednej, jak i drugiej strony.

arleska

Post autor: arleska » 30.09.2016, 18:26

Maćkos pisze:Ja wyrazilem swoje zdanie, swoj poglad, posilkujac sie prywatnymi kontaktami z kibicami z warszawy. Jesli mam byc szczery, dla mnie ten mecz moglby przejsc do historii jako ten, gdzie przy pelnych trybunach, oczywiscie bez moich kumpli, caly stadion sklada sie niczym wieze wtc.
W normalnych klubach, normalnym kibicom zalezy na tym, zeby klub zyskiwal, a nie tracil. Smiano sie z Lecha, ze u nich rygor ale to Legia bardzo zle wspomina spotkania z nimi...nawet we wlasnym miescie.
Obrazek
Tak wiec mozna sie zastanawiac jak sie przeklada szarpanina z ochrona na stadionie na prawdziwa chuliganke. Pomyslec, ze wtedy Legia miala jeszcze dobra bande. Dzisiaj niestety do takiego spotkania juz nie dojdzie i nie chodzi o warunki ale kit z tym. Borussia zamieciona, prawdziwi chulsi olewaja mecze Legii, jest wspaniale.
Zarzucasz mi ze ty wyraziles swoje zdanie a ja sie czepiam itd.a ty co zrobiles odnosnie mojego wpisu wyzej. Piszesz ze nie jestes z Legii. Zarejstrowales sie wczoraj i kazdy twoj wpis dotyczy wlasnie L...wylewasz zale itd. Dla mnie jestes zwyklym pajacem w kapciach czekajacym na wielki real. Nie odp.nie zasmiecajmy tematu. Jezdze od89roku z niejeednego pieca chleb jadlem a twoje wpisy ze jestem internetowym chulsem pokazuja jakim jestes prostakiem .To samo z twoim odp do chlopaka z Zawiszy.Piszesz ze niby konkretny post ale cos tam, cos tam i odwracasz kota ogonem.To w koncu masz swoje zdanie czy jest ono jak" chwile ulotne".NIE ODPISUJ

UrzadSkarbowy

Post autor: UrzadSkarbowy » 30.09.2016, 18:30

Nie wiem czy wszyscy sobie zdają sprawę z dzisiejszego pomysłu władz (L). Jeżeli wygrają sprawy o odszkodowania to będzie to w pewnym sensie precedens który zacznie rewolucje w kraju i upierdoli spontanty na trybunach
Mogą obić Ci mordę, za to honor żyje ciągle!

Vincentus

Post autor: Vincentus » 30.09.2016, 18:38

UrzadSkarbowy pisze:Nie wiem czy wszyscy sobie zdają sprawę z dzisiejszego pomysłu władz (L). Jeżeli wygrają sprawy o odszkodowania to będzie to w pewnym sensie precedens który zacznie rewolucje w kraju i upierdoli spontanty na trybunach
A na jakiej niby podstawie kibice mają im te niby odszkodowania płacić?Za to,że pobiegali trochę po trybunach i kilka ochroniarek dostało gazem?Głupie pierdolenie,że niby wyciągają wnioski i wzięli się za kibiców.

Skończy się pewnie na kilkutysięcznych grzywnach.
RTS&HKS

Xiaomi

Post autor: Xiaomi » 30.09.2016, 18:45

A co to jest spontan i ile lat temu zniknął z najwyższych klas rozgrywkowych, poza epizodami?
Spytaj czy w takim Poznaniu znają znaczenie tego słowa, bo może kojarzą ale z poprzedniego pokolenia Uszola, a nie następców w stylu O. i spółki... jak zejść ze sceny to z zakazem, ale honorowo, a nie przez lata zakazować na układach samych siebie! Wstydem to są miasta i bandy które za pieniążki tańczą, jak im klub zagra, tu Legia nie ma się czego wstydzić.

obiektywnyFAN

Post autor: obiektywnyFAN » 30.09.2016, 19:13

Xiaomi - straszny filozof z Ciebie na każdy temat. Takich przypadków (układania się) o których tu piszesz jest kilka, które można policzyć na palcach jednej ręki. Co do spontanów to na poziomie ekstraklasy trochę tego było. Mówię tu o latach 2012-2016.

Xiaomi

Post autor: Xiaomi » 30.09.2016, 19:20

Są w tym kraju i chuligani na klubowych etatach, biorący za to, że na meczach jest spokój, więc zobacz dokąd to wszystko zaszło. I chodzi o wszystkie mecze, w naszej biednej lidze też.

JP90%

Post autor: JP90% » 30.09.2016, 19:25

Lech był prekursorem w Polsce jeśli chodzi o zanik spontanu na trybunach stadionu, który wprowadziła ... ich własna ekipa. W zamian oczywiście za hajs w postaci trzymania "porządku na stadionie" , cateringów, sprzedaży pamiątek itd. To miało już miejsce 15 lat temu. Czasem jak wybuchał spontan z głów młodych kiboli (np. atak na sektor Wisły na nowym stadionie, próba wjazdu z bramą na meczu z Salzburgiem) to wjeżdżała ekipa Lecha i przywracała spokój. Dlatego szacunek dla Legii że poszli w całkowicie innym kierunku...

Zresztą Uszol w jednym wywiadzie nie tak dawno, że jednym z powodów rezygnacji jego z udzielania się było to , że koledzy wybrali inną drogę taką o której napisałem wyżej

arleska

Post autor: arleska » 30.09.2016, 19:33

Prawda jesg taka,ze bardzo duzy procent ludzi bioracych udzial w zajsciach na L3to ludzie z poza Wawy...kazdy kto ogarniety zrozumie i bedzie wiedzial o kogo chodzi

Xiaomi

Post autor: Xiaomi » 30.09.2016, 19:42

JP90% pisze:Lech był prekursorem w Polsce jeśli chodzi o zanik spontanu na trybunach stadionu, który wprowadziła ... ich własna ekipa. W zamian oczywiście za hajs w postaci trzymania "porządku na stadionie" , cateringów, sprzedaży pamiątek itd. To miało już miejsce 15 lat temu. Czasem jak wybuchał spontan z głów młodych kiboli (np. atak na sektor Wisły na nowym stadionie, próba wjazdu z bramą na meczu z Salzburgiem) to wjeżdżała ekipa Lecha i przywracała spokój. Dlatego szacunek dla Legii że poszli w całkowicie innym kierunku...

Zresztą Uszol w jednym wywiadzie nie tak dawno, że jednym z powodów rezygnacji jego z udzielania się było to , że koledzy wybrali inną drogę taką o której napisałem wyżej
Poza małymi epizodami i jedną nieścisłością wszyscy doskonale o tym wiedzą. Stąd pociski z całego kraju na Lecha, że marna duma i zasady, against modern... i tak dalej. Prawda. Nawet nie cofali się przed laniem swoich niepokornych kolegów, a teraz mają muła a nie atmosferę, bo nowe pokolenie niczego nie nauczone.

Azow

Post autor: Azow » 30.09.2016, 19:46

Maćkos pisze:
JP90% pisze:Skoro PiS to to samo co PO, to czemu jedzie z nimi Bruksela, a w Polsce sa uliczne protesty? Przecież to to samo? :D Trzeba być zjebem aby pisać że w TVP jest gorzej niż było. Nie ma światopoglądowego skrętu w lewo tak jak miało to miejsce przez ost lat i chociaż dlatego warto dać sporego plusa
Trzeba byc zjebem, zeby opierac sie na fajnych programach, ktore nijak sie maja do rzeczywistosci. Argument z bruksela i protestami mocny. Moze jak zgwalca twoja mlodsza siostre albo matke i zajdzie w ciaze i bedzie musiala rodzic, bo wladza tak chce, to zrozumiesz skad niektorzy sie tak pienia. Oczywiscie za rozdawanie pieniedzy ktos tez bedzie musial zaplacic, dlatego od nowego roku masz mniej kompa i mycia, bo szykuja sie srogie podwyzki. Ladnie to wszystko wyglada z perspektywy kogos, kto nie zarabia i nie jezdzi na mecze i...oglada tvp. Na wyjazdach jest coraz gorzej a kary sypia sie niczym z kapelusza. Blaszczak zapowiadal konsekwencje wobec policji po jednym z marszow anty lewackich i? Umorzono. Knurow? Umorzono. Wszyscy sa ch__a warci, bez wyjatku, od prawa do lewa. Musi minac kilka pokolen, zeby nie bylo koryciarzy, zeby nie bylo zaklamanych szuj, ktore w dazeniu do wladzy zrobia wszystko. To Ziobro chcial najbardziej walczyc z kibicami, zeby przed wyborami pis mowilo, ze sa dumni z kibicow i byly ochy achy. Jest wladza, ochow achow nie ma, co pokazuje zycie, a nie propagandowa telewizja. Zeby nie rozmywac...

.
Szkoda tłumaczyć coś z tym zjebom umysłowym z PISuaru oni wierzą tylko w to co powie pomazaniec Boży Kaczyński.
Ave Legia !

Proof

Post autor: Proof » 30.09.2016, 20:16

Szkoda ze ta Legia nie chce tak na spontanie z Polskimi ekipami się spróbować

sapter

Post autor: sapter » 30.09.2016, 22:40

Macie linki do jakis ciekawych relacji z wyjazdow polskich ekip gdzie cos sie dzialo? Np Neapol, Podgorica.

fluor

Post autor: fluor » 30.09.2016, 22:59

Maćkos pisze:Ja na na stadionie na prawdziwa chuliganke. Pomyslec, ze wtedy Legia miala jeszcze dobra bande. Dzisiaj niestety do takiego spotkania juz nie dojdzie i nie chodzi o warunki ale kit z tym. Borussia zamieciona, prawdziwi chulsi olewaja mecze Legii, jest wspaniale.
ale kto zdefiniował chuligaństwo jako zawody sportowe 20x20 czy 30x30? To akurat Legia zrobiła awanture, zamykają jej stadion, mówią o tym media w całej Europie ... i to Legia jest w oczach Europy topową ekipą chuligańską bo robi syf tu i ówdzie. Ci co to wszystko wymyślili kilkadziesiąt lat temu dziwią się jakimś zawodom w lesie. Tak to wygląda z boku.

UrzadSkarbowy

Post autor: UrzadSkarbowy » 30.09.2016, 23:17

Vincentus pisze:
UrzadSkarbowy pisze:Nie wiem czy wszyscy sobie zdają sprawę z dzisiejszego pomysłu władz (L). Jeżeli wygrają sprawy o odszkodowania to będzie to w pewnym sensie precedens który zacznie rewolucje w kraju i upierdoli spontanty na trybunach
A na jakiej niby podstawie kibice mają im te niby odszkodowania płacić?Za to,że pobiegali trochę po trybunach i kilka ochroniarek dostało gazem?Głupie pierdolenie,że niby wyciągają wnioski i wzięli się za kibiców.

Skończy się pewnie na kilkutysięcznych grzywnach.
mamy zadymę > mamy winnych > UEFA zamyka stadion > są starty > starty są przez tych co zrobili awanturę

Mówimy tu o stratach z zysku w postaci biletów, kateringu, dnia meczowego...100 000 000 PLN w ciemno niestety obstawiam

Ja nie chce być wróżbitą, ale jeżeli sędzia przyklepie grzywnę tym co zrobili dym to później sądy w całym kraju będą mogły powołać się na ten wyrok, kara za odpalenie piro? Nie ma problemu, zarząd przerzuci koszta na odpowiedzialnych i nie skończą się grzywny po 1 000 PLN a zaczną wyroki z nakazem zapłaty 100 000 PLN i tym sposobem mamy drugie UK. Dymaj człowieku do końca życia na minimalnej bo resztę zabierze komornik...
Mogą obić Ci mordę, za to honor żyje ciągle!

JP90%

Post autor: JP90% » 30.09.2016, 23:51

Odp przejęcia klubu prze ITI pierwszy poważny kryzys się szykuje, wszyscy naciskają na walkę z kibolami (głownie dziennikarze sportowi)

[link]

piekne lata 90-te

Post autor: piekne lata 90-te » 30.09.2016, 23:54

Przegląd Sportowy podaje, że w Legii rozłam, Leśny-Mioduski, zapewne o kiboli.... Pewnie Mioduski będzie cisnął, by cisnąć Żyletę..

Adam 1946

Post autor: Adam 1946 » 30.09.2016, 23:56

old[Z] pisze:Gdzieś tam trochę racji masz Maćkos,ale proponowalbym zmienić forum na typowo piłkarskie.Tutaj większości z nas,koło ch.. latają wyniki. Pewnie,że fajnie jest,jak ukochanym klub wygrywa,ma wyniki,ale to nie jest najważniejsze. My czekaliśmy na ekstraklase 19lat,klub zdobył Puchar Polski,historyczne występy w europejskich pucharach i co? Olaliśmy to,bo w klubie pojawiała się dziwka osuch.Też pojawiały się głosy januszy,niezadowolynych z naszych ruchów.Tylko gdzie oni byli,jak ratowaliśmy niejednokrotnie nas[Z] klub? To samo z chłopakami z Legii.Większości z nich lata koło ch..,jakiś tam Real. Ja kocham Zawiszę,jeżdżę od 25 lat i powiem Tobie,że już każdą ligę przerabiałam i mam w ch.. ,w której lidze grają,bo i tak zawsze będę z moim Zawiszą. Tak jak wspomniałem wcześniej,fajnie jest,jak przy okazji są wyniki,puchary itp. Porownam to Tobie do łowienia ryb :))) Lubię łowić ryby,ale w ch.. mam,czy coś złowię,bo gdybym chciał rybę,to pojechałbym do Tesco po filety :) Tu chodzi o klimat. A jeżeli tak bardzo kochasz klub,to wykaż się na wyjazdach.
Dzięki za ten post ... w tym całym gówno wartym bełkocie
Zmiana pokoleń, zmiana tematów do dyskusji
Że tak zażartuję ... ch.j z TESCO liczy się klimat !!!
ZAWISZA 4EVER

Xiaomi

Post autor: Xiaomi » 01.10.2016, 00:30

fluor pisze:kto zdefiniował chuligaństwo jako zawody sportowe 20x20 czy 30x30? To akurat Legia zrobiła awanture, zamykają jej stadion, mówią o tym media w całej Europie ... i to Legia jest w oczach Europy topową ekipą chuligańską bo robi syf tu i ówdzie. Ci co to wszystko wymyślili kilkadziesiąt lat temu dziwią się jakimś zawodom w lesie. Tak to wygląda z boku.
Wreszcie ktoś normalny! Na stadionach kalkulatory i nawet ryja nie otworzą na meczu bo w końcu decyzyjnym nie wypada tego robić, tylko ciągle pierdolenie smętów o ubitej ziemi, lasach i ustawianiu się.
Jak to jest dla kogoś najważniejszy aspekt całego kibicowania, to dawno temu mu się sufit na łeb skurwił a upośledzenie po wypadku zostało.
Skrzywione priorytety, zatracenie stadionowej pasji na rzecz biznesów i leśnych bójek, bo tam nie ma przypału - to w skrócie ta cała współczesna śmieszna chuliganka.

rympałek

Post autor: rympałek » 01.10.2016, 06:56

c*** z tym całym ronaldo i innymi nazwiskami,ale kto kibicując nie marzył, by jego drużyna zagrała kiedyś z Realem Madryt?:)

Michu_Łódź

Post autor: Michu_Łódź » 01.10.2016, 09:09

Urząd skarbowy chyba trochę za dużo zer wpisałeś.

Wasteland

Post autor: Wasteland » 01.10.2016, 10:59

Najważniejsze jest to by wszyscy uwierzyli w niby konflikt M z L o walkę z kibolami.Dziennikarze szybko podłapali temat i będą mogli panowie nimi kierować.Zrobi się szum,kilka zakazów dla płotek i wszyscy będą zadowoleni.Jeszcze Legia będzie stawiana za wzór walki z kibolami;)A wszyscy wiemy jak jest naprawdę i że ch..a mogą.

JP90%

Post autor: JP90% » 01.10.2016, 11:43

Leśniodorski przed chwilą w "Stan Futbolu" powiedział, że sektor BvB zaatakował głownie... Radomiak Radom :D I najwięcej zakazów za ten mecz wydali właśnie ludziom z Radomia :)

luk&luki

Post autor: luk&luki » 01.10.2016, 13:11

Dobro Legii celem najwyższym" Ta strata tak koło 10mln zł to dla dobra Legii?

Mogła by Legia jakiegoś kumatego grajka za tą kasę do obrony ściągnąć może twierdzę Nieciecza by pokonali a i z BVB wstyd byłby mniejszy!

brawo "kibice"

JP90%

Post autor: JP90% » 01.10.2016, 13:20

jaka strata? przecież dzięki tym "kibicom z Żylety" i ich fanatycznemu dopingowi, doczołgali się do LM i z miejsa zarobili min. 12 mln euro... Nikt nie liczy zysków jakie nabija Żyleta tylko nagłaśnia kary....

Xiaomi

Post autor: Xiaomi » 01.10.2016, 13:50

Streszczenie sytuacji w spółce Legia Warszawa SA:

Zaczyna się publicznie pranie brudów i albo odejdą Leśnodorski i Wandzel, albo Miodulski ze swoją świtą doradców.
Zagoniono w telewizji bandę Radomiaka Radom zblatowaną z Żyletą i nawet kibol Leśny przewiduje jeszcze tej jesieni w granicach 200 zakazów dla kibicowsko zaangażowanych.
Jak zostanie w klubie Fryderyk Chopin (a ma większość udziałów) to kosa z kibolami wydaje się nieunikniona.

Ciężko to nazwać pokazówką, skoro współwłaściciele spółki zaczynają się obrzucać gównem poprzez media, a nie zasiadają do rozmów przy stole, dla dobra ogółu wypracowując jakiś kompromis. Albo w prawo, albo w lewo, Dariusz M. jest wyraźnie w lewo, tak restrykcjami i sposobem działań, jak i politycznie.
Wyraźnie widać, kto chce obwinić za cały bajzel środowisko kibicowskie, a kto zdaje sobie sprawę, że klub na wielu płaszczyznach też dał po wiośnie d***.

Straty są już takie, że lepiej byłoby mieć przez cały sezon prawie pustą Żyletę, niż liczyć przychody ze sprzedaży biletów na nią, zaszło to za daleko i nieistotne, czy winna jest poprawność polityczna i chore ustawy - chodzi o skutki działań kibolskich i spadające na właścicieli konsekwencje.

info z TMK

Post autor: info z TMK » 02.10.2016, 12:21

LKS nadal utrzymuje dobre relacje z Ultras Sur Realu Madryt?

Erazer1945

Post autor: Erazer1945 » 02.10.2016, 21:27

Tak klub dał d*** że zdobył mistrza i awansował do LM.

Galimatias

Post autor: Galimatias » 03.10.2016, 18:15

I co tam ćwierkają ptaszki w tej Warszawie? Obsadzenie kluczowych stanowisk ludźmi Miodulskiego, po wykupieniu udziałów pozostałych współwłaścicieli zwiastuje... ?
Raczej pytanie do sympatyka Legii, niż wszelakich filozofów. Legijne fora i portale toną w krytyce wszelkich działań Żylety, aż nie chce mi się w tym kopać.

ODPOWIEDZ