Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Pierre89
Posty: 306
Rejestracja: 06.07.2013, 01:10

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Pierre89 » 29.09.2016, 22:04

Ale bez tego trzymania za mordę, mogą Legie wypierdolic całkowicie z Pucharów, i będzie inne gadanie a raczej nie gadanie a płacz.. Legia jest na czarnej liście UEFY dla jednych to powód do chwały, dla klubu raczej nie bardzo. Wspominaliście Grecje, Turcje, Chorwacje?.. Ok robią akcje ale na ligowych meczach nie pamiętam aby taka Galata czy Panathinaikos odjebała akcje na meczu Ligi Europy czy Mistrzów jeśli już to na mieście nie na stadionie żeby klubowi robic pod górkę..



merek13
Posty: 176
Rejestracja: 24.03.2013, 16:25

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: merek13 » 29.09.2016, 22:05

a najbardziej szkoda zakazów dla wielu chłopaków. Fajnie, że na Lechu chuliganka na topie i wszystkich trzymają za mordę ale widocznie ktoś na Legii zdecydował kiedyś, że żadnego trzymania za morde nie bedzie. i dzięki Bogu.

I na tym ta zabawa powinna polegać 100% poparcia a nie tam nowe stadiony i nic sie nie da zrobić ale Legia pokazała że może
Jak tu ktoś kiedyś napisał dawniej może chłopaki nie trenowali w sekcjach sportów walki(przeważnie wojskowo-milicyjnych)
ale bić się umieli wszystkim i nikt nie nazwał ich nigdy pizdami

Vincentus
Posty: 67
Rejestracja: 08.09.2016, 14:23

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Vincentus » 29.09.2016, 22:13

Sensi_ pisze:Fajnie, że na Lechu chuliganka na topie i wszystkich trzymają za mordę ale widocznie ktoś na Legii zdecydował kiedyś, że żadnego trzymania za morde nie bedzie. i dzięki Bogu.
A co ogólnie Leśny w tym temacie mówi?Mocno wkurwiony?Przecież też będą naciski na niego by zrobił porządki z kibolami.
RTS&HKS

nowonarodzony
Posty: 400
Rejestracja: 10.02.2012, 11:48

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: nowonarodzony » 29.09.2016, 22:16

czytając na necie komentarze (zwłaszcza na tych zjebanych fejsbukach) to aż rece opadają, mi do Legii daleko ale ani mi przez głowe nie przeszło cieszyc sie ze im zamkneli stadion

JP90%
Posty: 271
Rejestracja: 10.09.2016, 14:37

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: JP90% » 29.09.2016, 22:31

Vincentus pisze:
Sensi_ pisze:Fajnie, że na Lechu chuliganka na topie i wszystkich trzymają za mordę ale widocznie ktoś na Legii zdecydował kiedyś, że żadnego trzymania za morde nie bedzie. i dzięki Bogu.
A co ogólnie Leśny w tym temacie mówi?Mocno wkurwiony?Przecież też będą naciski na niego by zrobił porządki z kibolami.
Dlatego kary będą coraz większe dla Legii. Polscy konfidenci donoszą swoim lewackim kolegom z UEFY, że kibole Legii to faszyści, a klub trzyma z nimi sztamę. A jedyny nacisk i wbicie klina w relacje klub-kibice to coraz większe kary.... Zresztą widać po wpisach dziennikarzy na TT, że ich to też boli, że stosunki na linie klub-kibice są dobre.... ZA co szacun dla właścicieli Legii. Jestem przekonany , że po pierwszych takich karach inne ekipy by z bastowały

Vincentus
Posty: 67
Rejestracja: 08.09.2016, 14:23

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Vincentus » 29.09.2016, 22:34

Maciuś chciałeś przyjechać na Ł3 i pochwalić się znajomym na fejsiku,że byłeś na meczu z wielkim Realem?Bo brzmisz jakby ci się świat zawalił po decyzji Uefy.
PS. Nie jestem z L.
RTS&HKS

JP90%
Posty: 271
Rejestracja: 10.09.2016, 14:37

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: JP90% » 29.09.2016, 22:41

Ciekawe jaką karę za to dostaną te lewaki, niech ktoś ma w pamięci i potem sprawdzi :
https://www.youtube.com/watch?v=8xoUFC_sZAM

użytkownik forum
Posty: 44
Rejestracja: 29.09.2016, 22:47

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: użytkownik forum » 29.09.2016, 23:29

Legia ma obowiązek rozgrywania meczów na swoim stadionie? Co jesli Legia by sobie zadecydowala ze mecz zagra na narodowym(zeby nie tracic hajsu z biletow) : )
Narodowy spelnia wymogi UEFA, skoro stadion na Lazienkowskiej zamkniety to mozna przejsc na otwarty : )

UrzadSkarbowy
Posty: 1069
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: UrzadSkarbowy » 29.09.2016, 23:32

użytkownik forum pisze:Legia ma obowiązek rozgrywania meczów na swoim stadionie? Co jesli Legia by sobie zadecydowala ze mecz zagra na narodowym(zeby nie tracic hajsu z biletow) : )
Narodowy spelnia wymogi UEFA, skoro stadion na Lazienkowskiej zamkniety to mozna przejsc na otwarty : )
naprawdę jesteś taki głupi czy skończyłeś 13 lat niedawno?
Obrazek

użytkownik forum
Posty: 44
Rejestracja: 29.09.2016, 22:47

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: użytkownik forum » 29.09.2016, 23:37

UrzadSkarbowy

Naprawde myslisz ze realnie bys nie wylapal w pysk za takie gadanie?
Czuj sie pewnie za klawiatura karaluchu.Jak nie masz nic do powiedzenia to nie pisz.

larkeen
Posty: 59
Rejestracja: 02.09.2016, 12:12

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: larkeen » 29.09.2016, 23:46

Maćkos pisze:To forum to swego rodzaju paradoks. 90% wpisow, to nie jestem z Legii ale wstawie sie za nia. Nie jestem z Legii, nigdy nie bylem i nigdy nie bede, wiec mecz z Realem odpada, chyba, ze mialbym cos wspolnego z Realem ale tez nie mam. Po prostu zapowiadal sie historyczny mecz dla klubu, gdzie pod wzgledem kibicowskim mozna bylo naprawde cos pokazac, gdzie wiecej oczu z calego swiata byloby zwroconych na ten mecz ale nie, mecz taki jak kazdy inny, za rok bedzie powtorka, w finale ligi mistrzow. Zazwyczaj mlodziez ma w d**** takie aspekty i rzeczy, doswiadczeni kibice jednak zwracaja na to uwage. Nie kupuja laczonych szalikow ale dla nich to by bylo 'nareszcie' ale jednak przepychanka z ochrona byla wazniejsza.
Jednocześnie zawsze trafi się ktoś, kto do Legii musi się dojebać. Jeśli istnieje jakaś informacja dotycząca Legii to musi przyjść taka ku*** jak idewgory, albo jakiś Maćkos, po którym zupełnie nie widać, że prezentuje dokładnie te same argumenty, co rzeczona ku***, dokładnie ten sam styl i dokładnie tą samą narrację.

Tak tak, wszyscy się z Tobą zgadzamy. Legia jest gupia.
Z życia na e-froncie:
ide w gory pisze:gdyby mi się nudziło, to bym założył 15 kont, gdzie "koledzy" z Legii i np. Sosnowca nazwali by cię mega pedałem, który swoimi wpisami robi tylko przypał Legii i stwierdzili, że masz w**********.

ide w gory pisze:Jestem gejem, chodziłem na Legię, Kiedy koledzy się o tym dowiedzieli, pogonili mnie, więc postanowiłem że zniszczę ich w internecie.


UrzadSkarbowy
Posty: 1069
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: UrzadSkarbowy » 29.09.2016, 23:49

użytkownik forum pisze:UrzadSkarbowy

Naprawde myslisz ze realnie bys nie wylapal w pysk za takie gadanie?
Czuj sie pewnie za klawiatura karaluchu.Jak nie masz nic do powiedzenia to nie pisz.
Od twojego ojca? Pewnie tak, za obrażanie małoletniego syna plaskacz obowiązkowy :) PS. Proponuje Ci zrobić akcję na FB o przeniesienie miejsca spotkania, na pewno zbierzesz pełno takich jak ty - fanów realu którzy teraz kombinują jak tu zobaczyć cr7 ;)
Obrazek

Sensi_
Posty: 616
Rejestracja: 01.04.2012, 22:56

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Sensi_ » 29.09.2016, 23:56

[quote="Maćkos"][/quote]
dobra. masz nas. tutaj na forum niby mocna słowa, niby twardo, niby wyjebane a w realu :) pokazówki i ból. Przeszywający ból i pęknięte serduszko bo Kristjano był na wyciągnięcie ręki a chuligany wszystko popsuły. Cały świat mógł patrzeć a nie będzie niczego, łzy cisną się do oczu. koniec :(

użytkownik forum
Posty: 44
Rejestracja: 29.09.2016, 22:47

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: użytkownik forum » 30.09.2016, 00:02

UrzadSkarbowy pisze:
użytkownik forum pisze:UrzadSkarbowy

Naprawde myslisz ze realnie bys nie wylapal w pysk za takie gadanie?
Czuj sie pewnie za klawiatura karaluchu.Jak nie masz nic do powiedzenia to nie pisz.
Od twojego ojca? Pewnie tak, za obrażanie małoletniego syna plaskacz obowiązkowy :) PS. Proponuje Ci zrobić akcję na FB o przeniesienie miejsca spotkania, na pewno zbierzesz pełno takich jak ty - fanów realu którzy teraz kombinują jak tu zobaczyć cr7 ;)
Po przeczytaniu pierwszego zdania(dalej nie chce mi sie czytac) latwo stwierdzic ze jestes jakims jebanym leszczem.Nikt powazny by nie rzucal tekstami o ojcu itp.

Pisz sobie pajacu, pisz ;)

larkeen
Posty: 59
Rejestracja: 02.09.2016, 12:12

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: larkeen » 30.09.2016, 07:20

Nie Ciebie nazwałem kur.wą, tylko idewgóry, ale fajnie że od razu określiłeś się jako jego adwokat. Mam nadzieję, że to ułatwi interpretacje Twoich postów. Oczywiście z tego konta będziesz tylko merytorycznie punktował Legię.

Otóż zrozum - nikt normalny na tym forum nie przyzna Ci racji. Kibolstwo nigdy nie przedłoży świetnej, historycznej atmosfery meczu z Realem ponad awanturę z Borussią. Natomiast ci, którzy tak uważają ani tu nie piszą, ani nie artykułują tego gdziekolwiek poza internetem - czyli nikt się z tym nie będzie liczył.
Z życia na e-froncie:
ide w gory pisze:gdyby mi się nudziło, to bym założył 15 kont, gdzie "koledzy" z Legii i np. Sosnowca nazwali by cię mega pedałem, który swoimi wpisami robi tylko przypał Legii i stwierdzili, że masz w**********.

ide w gory pisze:Jestem gejem, chodziłem na Legię, Kiedy koledzy się o tym dowiedzieli, pogonili mnie, więc postanowiłem że zniszczę ich w internecie.


Sensi_
Posty: 616
Rejestracja: 01.04.2012, 22:56

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Sensi_ » 30.09.2016, 09:07

Mackos cos mi sie wydaje, ze jestes jednym z tych asów co kupili karnet na caly sezon na Legie tylko po to zeby swoj Real zobaczyc na zywo bo przezywasz bardziej niz niejeden Legionista:) idz sobie na weszlo.com poplakac z teczowym krzysiem, tam znajdziesz zrozumienie

Xiaomi
Posty: 152
Rejestracja: 10.08.2016, 03:20

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Xiaomi » 30.09.2016, 09:29

Przecież to ciągle ta sama osoba, w poprzednim wcieleniu był przedstawicielem Górnika, a wcześniej fanem Popka. Nie poznajecie stylu? Tylko zmienia kluby.

bez-napinki
Posty: 1571
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: bez-napinki » 30.09.2016, 09:31

Sensi_, on nie jest żadnym asem. Po prostu znów sam ze sobą rozmawia, a Xiaomi to kolejne jego konto. :)

Sensi_
Posty: 616
Rejestracja: 01.04.2012, 22:56

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Sensi_ » 30.09.2016, 10:07

Tak Ci wisi, ze od dwoch dni zyjesz tylko tym:) dobra, hasta la vista Madritista :)

Xiaomi
Posty: 152
Rejestracja: 10.08.2016, 03:20

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Xiaomi » 30.09.2016, 11:07

bez-napinki pisze:Sensi_, on nie jest żadnym asem. Po prostu znów sam ze sobą rozmawia, a Xiaomi to kolejne jego konto. :)
Nie sądzę, ja cały czas c**** wbijam tylko w gts kraków. Stale i niezmiennie.

arleska
Posty: 175
Rejestracja: 04.10.2015, 23:14

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: arleska » 30.09.2016, 11:13

Maćkos pisze:
larkeen pisze:Nie Ciebie nazwałem kur.wą, tylko idewgóry, ale fajnie że od razu określiłeś się jako jego adwokat. Mam nadzieję, że to ułatwi interpretacje Twoich postów. Oczywiście z tego konta będziesz tylko merytorycznie punktował Legię.

Otóż zrozum - nikt normalny na tym forum nie przyzna Ci racji. Kibolstwo nigdy nie przedłoży świetnej, historycznej atmosfery meczu z Realem ponad awanturę z Borussią. Natomiast ci, którzy tak uważają ani tu nie piszą, ani nie artykułują tego gdziekolwiek poza internetem - czyli nikt się z tym nie będzie liczył.
Mnie w swoje prywatne wojenki nie wciagaj i nie wciagniesz, zrob sobie z nim ustawke w necie, chulsie.

Otoz wlasnie pokazales, ze jestes smieszny, ze za duzo filmow i programow sie naogladales. Nie chodzi juz o historyczna atmosfere na meczu ale o historie ukochanego klubu. Prawie kazdy klub ma w swojej historii takie mecze i ten byl wlasnie takim, a raczej mial byc. Tyle lat czekania na LM u warszawiakow, wreszcie doszli i na dzien dobry najwazniejszy mecz rozpieprzony. Mozna ci napluc w twarz, a ty napiszesz, ze deszcz pada. Gdybys kogolwiek powaznego z Legii znal, to za twoja wypowiedz w najlepszym przypadku popukalby sie w glowe, w najgorszym popukalby w twoja. A juz podkresleniem twojej wypowiedzi jest: "ponad awanturę z Borussią". Jaka awanture z Borussia? Nie bylo zadnej awantury z borussia. Kilku dziadow z ochrony dostalo strzala i ot cala wielka awantura. Awanture, to mieli ruskie jak wjechali w angoli we francji na stadionie, tutaj wlos z glowy nie spadl zadnemu szwabowi.

Mniej filmow, gdzie pod publike chulsy w 18 bluzach opowiadaja, ze ich mecze nie interesuja, ze tylko chuliganka. Wiecej realnego zycia. Prawdziwi chuligani zawsze pojda sie bic w imie klubu ale jesli ktos mi powie, ze maja wylozona lache na mecz, to robi z siebie idiote. Jechac do Lizbony, po co? Nie ma nikogo do bicia, wiec lacha na mecz. Chyba, ze wsrod tych 350 osob nie bylo chuliganow, a to spoko. Janusze pojechali sobie glupi mecz ogladac. Trzeba byc wyjatkowym kretynem, zeby wykladac lache na mecze swojego ukochanego klubu i olewac to, ze sypia sie najgorsze kary za to, ze nic sie praktycznie nie stalo. Utwierdza mnie to w przekonaniu (to jak juz zaczales cala dyskusje), ze mecze, to ty znasz z canal plus a raczej z meczyków.
Jestem wielki chuls, ja tylko awantura, mecze sa dla lamusow, grozna mina.


Sensi, uwierz mi, ze Legii to ja delikatnie piszac nie lubie. Mi ten mecz wisi jak kilo kitu, po prostu odnioslem sie do zaklamywania rzeczywistosci, gdzie tu wielkie chulsy pisza (podobno z Legii), ze ten mecz z realem, to jak jeden z wielu. Ty tez chyba nalezysz do grona tych chulsow, co to maja w nosie mecze. Jest? Nie ma? Trudno. Tylko awantury i grozne miny. Gadalem ze znajomymi (oczywiscie sami janusze) i wkurwieni, ze z byle powodu mecz poszedl sie pierniczyc i klub cierpi (debile - obchodzi ich los klubu), a tu chulsy same, wlasnie z ustawki wrocili i do kompa.

Koleś sam dopiero wspomniałeś ,że nie jesteś z Legii więc o co walczysz.j**** ten Real,wszystkie krystynki itd.Piszesz o historii klubu ,a co ona Cię obchodzi.Fanatyków bardziej interesuje los 60 chłopaków,którzy wyłapali zakazy ,a ty o nich nawet nie wspomniałeś.Jak dla Ciebie mecz jest ważniejszy od całej otoczki ,atmosfery ,oprawy ,jakiegoś spontanu itd tj.zwykłym kibicem w kapciach ,który c*** wie o prawdziwym kibolstwie.Dla Ciebie przecież najważniejsze ,że nie będzie o czym wspominać bo wielki Real zagra przy pustych trybunach-ŻYCIE

leonidas88
Posty: 94
Rejestracja: 10.01.2013, 21:59

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: leonidas88 » 30.09.2016, 12:27

old[Z] jak zwykle w punkt.. Jeśli chodzi o nas(L) to z pewnością nikt, się nie cieszy z tych pustych trybun z Realem, ogólnie mecz bez bez kibiców, jest jak piwo bezalkoholowe.. bez sensu. Ale też nikt z kiboli nie będzie z tego powodu rozdzierał szat, gdyż o wiele ważniejsze jest to,iż nie dali nam zakazu na Madryt i Dortmund.. Szczególnie ten drugi wyjazd zapowiada się ciekawie.. i taka kara naprawdę by zabolała..

JP90%
Posty: 271
Rejestracja: 10.09.2016, 14:37

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: JP90% » 30.09.2016, 14:23

Widać "dobrą zmianę" w TVP ... Dobry materiał o karze dla Legii, a nie jak za poprzedniej ekipy było tylko plucie na kibiców
[link]

JP90%
Posty: 271
Rejestracja: 10.09.2016, 14:37

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: JP90% » 30.09.2016, 15:18

Skoro PiS to to samo co PO, to czemu jedzie z nimi Bruksela, a w Polsce sa uliczne protesty? Przecież to to samo? :D Trzeba być zjebem aby pisać że w TVP jest gorzej niż było. Nie ma światopoglądowego skrętu w lewo tak jak miało to miejsce przez ost lat i chociaż dlatego warto dać sporego plusa

A teraz świeże info od kumpla Leśnodorskiego, Stanowskiego :
LEGIA POZWIE WINNYCH O WIELOMILIONOWE ODSZKODOWANIE. KAŻDEGO Z OSOBNA!

Po decyzji UEFA o zamknięciu stadionu Legii na mecz z Realem w klubie postanowiono sięgnąć po najbardziej radykalne środki. Kończy się okres bezkarności dla karków biegających w kominiarkach po stadionie, tłukących się z ochroną i rozwalających co się da. Legia zamierza podjąć wobec nich najbardziej bolesne kroki prawne.

Według naszej analizy na gruncie polskiego prawa cywilnego jesteśmy w stanie pozwać ludzi, przez których utracimy potencjalne przychody. W tym momencie mamy 70 osób z zakazami stadionowymi za różne czyny, ale sprawdzamy wszystkich osoba po osobie i ta liczba z pewnością jeszcze wzrośnie. Do końca miesiąca powinniśmy mieć wszystkich zidentyfikowanych i mniej więcej wtedy znana też będzie ostateczna decyzja UEFA. Podliczymy straty, zakończymy identyfikację i zaczynamy pozywać – a mowa tu o wielomilionowej kwocie – mówi Seweryn Dmowski, dyrektor ds. mediów w Legii.

Każdy z osobna zostanie pozwany o całą kwotę, czyli już niedługo w skrzynkach pocztowych jednego czy drugiego znajdą się pozwy z – strzelamy – wpisaną kwotą dziesięciu milionów złotych. Rzecz jasna w postępowaniu to sąd wyznaczy ostateczną wysokość odszkodowania oraz wskaże osoby, które na tę kwotę będą musiały się zrzucić. Tak czy inaczej, na pewno będzie bolało.
Dla kiboli sprawa jest więc banalnie prosta – pobiegaliście sobie po stadionie w kominiarkach, było naprawdę fajnie, a teraz będziecie musieli za to wszystko zapłacić.
[link]

Jak nie "zawieszą" kary dla Legii to chyba po kilku latach szykuje się konflikt na Legii na linii zarząd - kibice, bo nie sądzę, aby zostawili chłopaków samych sobie

dino88
Posty: 3
Rejestracja: 14.08.2016, 23:04

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: dino88 » 30.09.2016, 15:27

jeśli właściciele Legii chcą pozbyć się kiboli ze stadionu to teraz mają chyba na to najlepsza okazje, nawet wsrod wielu bywalcow Zylety jest spore wkurwienie na ostatnie numery i ewentualny bojkot nie wydaje mi sie by mial wieksze poparcie

ImperatorMistrz
Posty: 284
Rejestracja: 28.08.2011, 12:54

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: ImperatorMistrz » 30.09.2016, 15:44

Czyli koniec ciepłych stosunków na linii Legia-Leśniadorski?

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: jestesmywaszastolica » 30.09.2016, 15:52

Leśniodorski jest prezesem, a nie właścicielem i jest presja ze strony Mioduskiego na to, żeby przykręcić śrubę. Co się wydarzy to trudno powiedzieć, ale jeśli właściciele będą chcieli obrać kurs zderzeniowy tak jak iti, to skończą tak jak iti. Niewiem też co rozumiesz dino88 przez "wkurwienie na ostatnie numery", bo ja się za bardzo z takim czymś nie zetknąłem. Chyba, że mówimy o jakichś pikola, ale akurat oni mają gówno do gadania.

Wasteland
Posty: 474
Rejestracja: 21.11.2014, 08:52

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Wasteland » 30.09.2016, 16:17

Takie małe spostrzeżenie,nie w temacie bo chyba już wszystko powiedziano a w takim chorym kraju jak Polska za mniejsze przewinienia zamyka się stadiony na cztery spusty.
Gdy temat dotyczy Legiuni moderator potrafi eliminować kretynów i pilnować jako takiego porządku.Gdy jednak chodzi o inne kluby to siedzi cichutko jak mysz pod miotłą.Pedał podszywający się pod kibica Łks w temacie Łódzkim już na kolejnym nicku nadaje.

JP90%
Posty: 271
Rejestracja: 10.09.2016, 14:37

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: JP90% » 30.09.2016, 16:18

Ale nauczka jest na przyszłość. Jak już robić akcje to konkretną , a tu wyszła pokazówka, a kara jakby była powtórka z Wilna

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: kat. » 30.09.2016, 16:28

Wasteland pisze:Gdy temat dotyczy Legiuni moderator potrafi eliminować kretynów i pilnować jako takiego porządku.Gdy jednak chodzi o inne kluby to siedzi cichutko jak mysz pod miotłą.
Foxx pisał, że tnie tylko posty legionistów i jakieś ewidentne patologie (ale tutaj działa wybiórczo, bo te patologie tyczą L, innych nie chce mu się ciąć). Gdyby każda większa ekipa miała swojego moda i ogarniała tylko "swoich", to może byłby porządek i nie byłoby płaczu o cenzurę. Ale teraz juz to nierealne, bo większość ma wyjebane.


A w temacie - bardzo dobra liczba Legii, a płacze nad niezobaczeniem na żywo Ronaldo... Przynajmniej admin legijnej strony moze się wykpić, że nie ma darmowych biletów dla FC Christiano.

Sensi_
Posty: 616
Rejestracja: 01.04.2012, 22:56

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Sensi_ » 30.09.2016, 16:33

Wasteland pisze:Takie małe spostrzeżenie,nie w temacie bo chyba już wszystko powiedziano a w takim chorym kraju jak Polska za mniejsze przewinienia zamyka się stadiony na cztery spusty.
Gdy temat dotyczy Legiuni moderator potrafi eliminować kretynów i pilnować jako takiego porządku.Gdy jednak chodzi o inne kluby to siedzi cichutko jak mysz pod miotłą.Pedał podszywający się pod kibica Łks w temacie Łódzkim już na kolejnym nicku nadaje.
Romuś to Ty?

Gdy temat dotyczy Legii możecie używac tu sobie jak chcecie, wystarczy przejrzeć pare tematów, ostatnim hitem był wiadomo kto który jechał tu po Legii od 2-3 tygodni i nikomu nie przyszło do głowy go banować, dopiero jak zaczął być bardziej wkurwiający niż śmieszny poprzez rozwalanie kolejnych tematów został zmuszony do zmiany nicka. Więc skończ płakać bo akurat w Twoich postach "jako takiego porządku" za często nie ma.

Wasteland
Posty: 474
Rejestracja: 21.11.2014, 08:52

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Wasteland » 30.09.2016, 16:46

I pisze to osoba która tego pedała Low kick broniła swoimi wpisami.A chłopaki z eŁksu się go wyparli.Koniec bo kolejny temat pójdzie w pizdu.

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Foxx » 30.09.2016, 17:01

kat. pisze:
Wasteland pisze:Gdy temat dotyczy Legiuni moderator potrafi eliminować kretynów i pilnować jako takiego porządku.Gdy jednak chodzi o inne kluby to siedzi cichutko jak mysz pod miotłą.
Foxx pisał, że tnie tylko posty legionistów i jakieś ewidentne patologie (ale tutaj działa wybiórczo, bo te patologie tyczą L, innych nie chce mu się ciąć). Gdyby każda większa ekipa miała swojego moda i ogarniała tylko "swoich", to może byłby porządek i nie byłoby płaczu o cenzurę. Ale teraz juz to nierealne, bo większość ma wyjebane.
Chyba nie zauważyliście, że co najmniej 3 konta tego gościa zostały. Uciąłem konkretny wątek, a nie jakiś "temat dotyczący Legiuni" i dałem do zrozumienia, że będę w tym konsekwentny.

Przykładowy Widzew miał tu, bardzo sensownego, moda. Zniknął z "eteru"? I czyja to niby ma być wina? "Legiuni"?

A w temacie - mam 45 lat, strasznie żałuję meczu z Realem i mam wyjebane na marnowanie mojego czasu na pilnowanie tutejszej patologii. Howgh ;)
A co tam w komentarzach na Onecie?

JP90%
Posty: 271
Rejestracja: 10.09.2016, 14:37

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: JP90% » 30.09.2016, 17:37

Tak jak piszesz to już nie 10 lat wstecz i nie szalone lata '90 dlatego szacun dla Legii że jako jedyna ekipa działają dalej w rytm tamtych czasów ! A nowe pokolenie wychowane na awanturach i oprawach z piro , które widziało tylko na YT niech płacze

Przy kolejnych takich akcjach, dziennikarze sportowni co na co dzień coś am uśmiechają się do kibiców, teraz jak psy spuszczone ze smyczy poczuły wiatr i wręcz błagają na ostrzejszą walke z kibolami... fałszywe mordy, na co dzień powinno się z nimi jechać bo gdy jest okazja chętnie nam wbiją noż w plecy https://twitter.com/MaciejWandzel/statu ... 4001430529

Xiaomi
Posty: 152
Rejestracja: 10.08.2016, 03:20

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Xiaomi » 30.09.2016, 17:44

Zastanawianie się nad tym, co będzie to trochę wróżenie z fusów, ale tym razem w przypadku kolejnego konfliktu z następnym już właścicielem, biorąc pod uwagę wymianę pokoleniową, część osób opowie się jednak za klubem, a nie radykalnymi kibolami.
Raz, że są regularne sukcesy sportowe, a rokrocznie stadion przy Ł3 jest zamykany przez działalność ludzi z Żylety - miało to miejsce i w lidze, jak i w pucharach. To nie jest już 10 lat wstecz, ani szalone lata 90-te, że wiele rzeczy robi się w myśl zasady "hulaj dusza, piekła nie ma". Zaostrzona dwukrotnie ustawa o BIM, monitoringi w jakości, jaka przy oglądaniu telewizji nam się nie śniła, większy wachlarz możliwości prawnych i komercjalizacja, która czy chcemy czy nie jest coraz większa.
Problem byłby tak naprawdę tylko i aż na meczach ligowych typu Piast, Nieciecza czy Korona, nigdzie nie ma setek ludzi o mentalności Kelnera, tylko dziś są odbierani jako ten skrajny odłam.
Dobrze wiemy, że na wnoszenie opraw i kolorowych zabawek oko przymykane jest celowo, a kluby mają przekalkulowany bilans zysków i strat, wynikających z nabijania frekwencji przez młyny, ale także przez to, że wielu osób nie będzie się dało prowadzić po sznurku i różnorakie kary będą.

Raz, czy drugi można się dogadać, ale wydaje mi się, że w przypadku Legii, te wszystkie grzywny i ograniczone dochody z dni meczowych pod egidą UEFA, już bardzo mocno dają się we znaki i ciśnienie na ukrócenie układu z fanatykami za obecnych władz, nigdy nie było tak wielkie.

Gdy straty zaczynają przewyższać dochody generowane przez tzw. młyny to nikt nie będzie już miał skrupułów, żeby w końcu tą gałąź podciąć, ze względów ekonomicznych, gdy sportowo od kilku lat klub jest na fali i ma nowy stadion, jednak nie uchodzący za obiekt przyjazny/bezpieczny.
Gdyby liga była na poziomie Anglii, czy Niemiec to dawno zorganizowany ruch kibicowski zostałby wytępiony a grupy zbanowane z trybun. Legia chcąc aspirować do miana klubu europejskiego, regularnie grającego w pucharach, znajduje się w momencie, gdzie półśrodki nie są żadnym rozwiązaniem, bo zajścia i problem niesfornych kiboli niebawem się powtórzy.

Głos jest subiektywny i nie przedstawia stanowiska żadnej z grup. Pisałem ja - obserwator trybun, podchodząc do tematu z jednej, jak i drugiej strony.

arleska
Posty: 175
Rejestracja: 04.10.2015, 23:14

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: arleska » 30.09.2016, 18:26

Maćkos pisze:Ja wyrazilem swoje zdanie, swoj poglad, posilkujac sie prywatnymi kontaktami z kibicami z warszawy. Jesli mam byc szczery, dla mnie ten mecz moglby przejsc do historii jako ten, gdzie przy pelnych trybunach, oczywiscie bez moich kumpli, caly stadion sklada sie niczym wieze wtc.
W normalnych klubach, normalnym kibicom zalezy na tym, zeby klub zyskiwal, a nie tracil. Smiano sie z Lecha, ze u nich rygor ale to Legia bardzo zle wspomina spotkania z nimi...nawet we wlasnym miescie.
Obrazek
Tak wiec mozna sie zastanawiac jak sie przeklada szarpanina z ochrona na stadionie na prawdziwa chuliganke. Pomyslec, ze wtedy Legia miala jeszcze dobra bande. Dzisiaj niestety do takiego spotkania juz nie dojdzie i nie chodzi o warunki ale kit z tym. Borussia zamieciona, prawdziwi chulsi olewaja mecze Legii, jest wspaniale.
Zarzucasz mi ze ty wyraziles swoje zdanie a ja sie czepiam itd.a ty co zrobiles odnosnie mojego wpisu wyzej. Piszesz ze nie jestes z Legii. Zarejstrowales sie wczoraj i kazdy twoj wpis dotyczy wlasnie L...wylewasz zale itd. Dla mnie jestes zwyklym pajacem w kapciach czekajacym na wielki real. Nie odp.nie zasmiecajmy tematu. Jezdze od89roku z niejeednego pieca chleb jadlem a twoje wpisy ze jestem internetowym chulsem pokazuja jakim jestes prostakiem .To samo z twoim odp do chlopaka z Zawiszy.Piszesz ze niby konkretny post ale cos tam, cos tam i odwracasz kota ogonem.To w koncu masz swoje zdanie czy jest ono jak" chwile ulotne".NIE ODPISUJ

UrzadSkarbowy
Posty: 1069
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: UrzadSkarbowy » 30.09.2016, 18:30

Nie wiem czy wszyscy sobie zdają sprawę z dzisiejszego pomysłu władz (L). Jeżeli wygrają sprawy o odszkodowania to będzie to w pewnym sensie precedens który zacznie rewolucje w kraju i upierdoli spontanty na trybunach
Obrazek

Vincentus
Posty: 67
Rejestracja: 08.09.2016, 14:23

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Vincentus » 30.09.2016, 18:38

UrzadSkarbowy pisze:Nie wiem czy wszyscy sobie zdają sprawę z dzisiejszego pomysłu władz (L). Jeżeli wygrają sprawy o odszkodowania to będzie to w pewnym sensie precedens który zacznie rewolucje w kraju i upierdoli spontanty na trybunach
A na jakiej niby podstawie kibice mają im te niby odszkodowania płacić?Za to,że pobiegali trochę po trybunach i kilka ochroniarek dostało gazem?Głupie pierdolenie,że niby wyciągają wnioski i wzięli się za kibiców.

Skończy się pewnie na kilkutysięcznych grzywnach.
RTS&HKS

Xiaomi
Posty: 152
Rejestracja: 10.08.2016, 03:20

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Xiaomi » 30.09.2016, 18:45

A co to jest spontan i ile lat temu zniknął z najwyższych klas rozgrywkowych, poza epizodami?
Spytaj czy w takim Poznaniu znają znaczenie tego słowa, bo może kojarzą ale z poprzedniego pokolenia Uszola, a nie następców w stylu O. i spółki... jak zejść ze sceny to z zakazem, ale honorowo, a nie przez lata zakazować na układach samych siebie! Wstydem to są miasta i bandy które za pieniążki tańczą, jak im klub zagra, tu Legia nie ma się czego wstydzić.

obiektywnyFAN
Posty: 771
Rejestracja: 30.05.2014, 20:31

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: obiektywnyFAN » 30.09.2016, 19:13

Xiaomi - straszny filozof z Ciebie na każdy temat. Takich przypadków (układania się) o których tu piszesz jest kilka, które można policzyć na palcach jednej ręki. Co do spontanów to na poziomie ekstraklasy trochę tego było. Mówię tu o latach 2012-2016.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: ksd, sr1920 i 175 gości