Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Galimatias
Posty: 136
Rejestracja: 26.08.2016, 15:55

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Galimatias » 08.10.2016, 23:19

A w Krakowie to niby młodych szczurków w dresach, po 60kg każdy się nie nagrywa, żeby wydali oświadczenia, że nie kibicują? Później wpierdalają to na fanpejdże swoich osiedli.



Dezerter
Posty: 369
Rejestracja: 30.10.2009, 15:44
Lokalizacja: Gliwice

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Dezerter » 09.10.2016, 14:46

Żabolom śmiejącym się z przejmowania Wirku czy Rudy 1 przypominam, że tak samo śmieszyła ich Halemba czy Nowy Bytom.

Kopiuj i wklej
Posty: 71
Rejestracja: 08.04.2016, 20:06

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Kopiuj i wklej » 09.10.2016, 14:57

19KSG48 pisze:
leonidas88 pisze:Heh.. Jestem kibolem Legii, więc pewnie zarówno Ruch, jak i Górnik, będą po mnie jechać,ale cóż.. Napiszę co myślę o tej waszej Śląskiej przypadłości(sami A Wajdy, K. Kieślowscy, K. Zanussi) To jest kurewstwo, z tym reżyserowaniem, to poniżanie, nakazy mówienia przykrych rzeczy na swój klub(gdzie za placami tych gówniarzy konkretna banda) Dumni jesteście z siebie? To jest chyba nawet gorsze niż Kraków i te ich ostre zabawki(tam kosy dostają bojówkarze), a na Śląsku miażdży się psychikę młodych chłopców, napierdala małolatów,przed filmowaniem i jeszcze się tym szczyci.. Jacy to oni nie są mocni i wszystkim rządzą.. Cieszę się,iż u nas tak Polonistów się nie uwłacza..
masz rację
Hahahahahahahahahah no kolego Legionisto rozjebałeś. "Miażdzy psychikę tym młodym chłopcom".Jeśli ktoś jest pizdą i zamiast wyjebać w pysk kamerzyście i dostać w*******, woli się pogrążyć do końca życia to jego wybór.Nikt go nie trzymał tygodniami w piwnicy, nawet ryja nie maja obitego....Na komendach niebieskie kondony też używają niemoralnych metod.Moim zdaniem dobrze Ruch zrobił jeszcze powinni dostać od swoich na osiedlu.Albo ktoś jest dobrym chłopakiem, albo leszczem i takich trzeba odsiewać jak najszybciej.AVE ZS!

Galimatias
Posty: 136
Rejestracja: 26.08.2016, 15:55

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Galimatias » 09.10.2016, 16:12

W Krakowie nawet po galeriach i marketach się ludzi gania do takich nagrywek, więc czepianie się rzekomej specyfiki Górnego Śląska w tej kwestii uważam za błędne.

wypityjanusz
Posty: 275
Rejestracja: 28.12.2015, 17:34

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: wypityjanusz » 09.10.2016, 16:35

Dezerter pisze:Żabolom śmiejącym się z przejmowania Wirku czy Rudy 1 przypominam, że tak samo śmieszyła ich Halemba czy Nowy Bytom.
Kolejny zjeb podający się za kibica Ruchu. W**********.
welnoak pisze:Jaki tu spokoj sialalalalala nic sie nie dzieje sialalalalala :)

Halembianin
Posty: 14
Rejestracja: 15.05.2014, 15:18

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Halembianin » 09.10.2016, 21:54

[quote="Dezerter"]Żabolom śmiejącym się z przejmowania Wirku czy Rudy 1 przypominam, że tak samo śmieszyła ich Halemba czy Nowy Bytom.[/quot


Halemba ma sie dobrze wiec nie wiem o h** ci chodzi

zdziskrencina
Posty: 12
Rejestracja: 10.10.2016, 16:00

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: zdziskrencina » 10.10.2016, 16:04

Jakie są teraz relacje między kibicami Piasta i Ruchu (po przybiciu zgody/układu z Wisłą)?

Combat
Posty: 255
Rejestracja: 07.07.2016, 15:55

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Combat » 10.10.2016, 16:08

zdziskrencina pisze:Jakie są teraz relacje między kibicami Piasta i Ruchu (po przybiciu zgody/układu z Wisłą)?
Śmierdzące kurczaki.

zdziskrencina
Posty: 12
Rejestracja: 10.10.2016, 16:00

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: zdziskrencina » 10.10.2016, 16:48

Combat pisze:
zdziskrencina pisze:Jakie są teraz relacje między kibicami Piasta i Ruchu (po przybiciu zgody/układu z Wisłą)?
Śmierdzące kurczaki.
Dzięki, wiedziałem, że mogę liczyć na konstruktywną odpowiedź.
A ktoś normalny może się wypowiedzieć?

Ruch 1920 Chorzów
Posty: 45
Rejestracja: 03.08.2013, 10:18

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Ruch 1920 Chorzów » 10.10.2016, 16:49

Zaimponował wszystkim tym komentarzem pajac :) neutralne nie mylić z jakimiś układami czy przyjaznymi stosunkami!

Kopiuj i wklej
Posty: 71
Rejestracja: 08.04.2016, 20:06

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Kopiuj i wklej » 10.10.2016, 17:09

[/quote]Ciekawe jak ty bys mial 17-20 lat do tego szczypior chudy czy tez bys tak kozaczyl jak teraz na internecie.[/quote]

A kto im broni pójść na siłownie, albo do klubu na boks tajski ? Skoro jeżdżą za Górnikiem i utożsamiają się w jakiś sposób z Torcidą to chyba powinni trenować i bić ten Ruch na mieście, dostać w******* od kilku to żaden wstyd,dlatego dalej trwam przy swoim że to jakieś leszcze do odsiewu, i nie rozumiem waszego biadolenia.

wypityjanusz
Posty: 275
Rejestracja: 28.12.2015, 17:34

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: wypityjanusz » 10.10.2016, 18:14

zdziskrencina pisze:
Combat pisze:
zdziskrencina pisze:Jakie są teraz relacje między kibicami Piasta i Ruchu (po przybiciu zgody/układu z Wisłą)?
Śmierdzące kurczaki.
Dzięki, wiedziałem, że mogę liczyć na konstruktywną odpowiedź.
A ktoś normalny może się wypowiedzieć?
Chyba neutral.
welnoak pisze:Jaki tu spokoj sialalalalala nic sie nie dzieje sialalalalala :)

Dezerter
Posty: 369
Rejestracja: 30.10.2009, 15:44
Lokalizacja: Gliwice

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Dezerter » 10.10.2016, 21:02

Halembianin pisze:
Dezerter pisze:Żabolom śmiejącym się z przejmowania Wirku czy Rudy 1 przypominam, że tak samo śmieszyła ich Halemba czy Nowy Bytom.[/quot


Halemba ma sie dobrze wiec nie wiem o h** ci chodzi

ku***, jeśli według was Halemba ma się dobrze, to ja się nie dziwię, że małolaci z trśl sami dzwonią do Ruchu by się nagrać i zakończyć działalność.

HanysRSL
Posty: 54
Rejestracja: 28.04.2013, 17:27

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: HanysRSL » 10.10.2016, 21:26

Dezerter pisze:Żabolom śmiejącym się z przejmowania Wirku czy Rudy 1 przypominam, że tak samo śmieszyła ich Halemba czy Nowy Bytom.
To jak ogarniecie Wirek I Ruda1 to co potem ? Orzegów,Godula i Bielszowice ?

Jacoby31
Posty: 115
Rejestracja: 26.06.2014, 19:46

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Jacoby31 » 10.10.2016, 22:25

Kibice.net ... Jedyne miejsce gdzie po gabarytach ekipy można stwierdzić jak sie leją :D , a kibicowi Legii proponuje zająć się swoją ekipą i metodami jakie stosują wobec KSP

1920NRŚL
Posty: 28
Rejestracja: 22.08.2014, 02:36

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 1920NRŚL » 10.10.2016, 22:56

leonidas88 pisze:Heh.. Jestem kibolem Legii, więc pewnie zarówno Ruch, jak i Górnik, będą po mnie jechać,ale cóż.. Napiszę co myślę o tej waszej Śląskiej przypadłości(sami A Wajdy, K. Kieślowscy, K. Zanussi) To jest kurewstwo, z tym reżyserowaniem, to poniżanie, nakazy mówienia przykrych rzeczy na swój klub(gdzie za placami tych gówniarzy konkretna banda) Dumni jesteście z siebie? To jest chyba nawet gorsze niż Kraków i te ich ostre zabawki(tam kosy dostają bojówkarze), a na Śląsku miażdży się psychikę młodych chłopców, napierdala małolatów,przed filmowaniem i jeszcze się tym szczyci.. Jacy to oni nie są mocni i wszystkim rządzą.. Cieszę się,iż u nas tak Polonistów się nie uwłacza..
W**********! U nas mamy własne zasady i c*** nas obchodzi co o tym myślicie. Powtarzam FABRYKA CHULIGANÓW, a nie WARSZAWCY POSRAŃCY! Sam zauważ różnice.
Halembianin pisze:Halemba ma sie dobrze wiec nie wiem o h** ci chodzi
Ma się doskonale. Wyczyszczona ze szczewa, aktywna, dobrze działająca, NIEBIESKA dzielnica.
HanysRSL pisze:To jak ogarniecie Wirek I Ruda1 to co potem ? Orzegów,Godula i Bielszowice ?
NIEBIESKA RUDA ŚLĄSKA!

siwy_rr
Posty: 160
Rejestracja: 17.02.2014, 12:33

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: siwy_rr » 10.10.2016, 23:52

To nagrywanie kibiców wyrzekających się kibicowania to dla mnie dramat nie raz to pisałem. Zarówno dla osób które to nagrywają jak i nagrywanych. Tu nie ma honoru czy kibicowskich zasad.
Tak wiem zaraz dostane na PW znowu info że nie raz łapaliście wysoko postawionych żaboli który mówili ze nie kibicuja a potem działali wiec to musicie udokumentować.
Ale czy to nie jest granica której nie trzeba było przekraczać ?
Co innego komuś spuścić wpie*dol na osiedlu a co innego nagranie tego i chwalenie się na fb

Halembianin
Posty: 14
Rejestracja: 15.05.2014, 15:18

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Halembianin » 11.10.2016, 01:11

Halembianin pisze:Halemba ma sie dobrze wiec nie wiem o h** ci chodzi
Ma się doskonale. Wyczyszczona ze szczewa, aktywna, dobrze działająca, NIEBIESKA dzielnica.
HanysRSL pisze:To jak ogarniecie Wirek I Ruda1 to co potem ? Orzegów,Godula i Bielszowice ?
NIEBIESKA RUDA ŚLĄSKA![/quote]

dobrze działająca dzielnica chyba tylko w internecie bo na ulicach nikogo nie widać. Jedyne co macie na Halembie to w h** konfidentow zero waszych barw ,grafy wszystkie od dawna przestrzelone i ty mi tu p********* ze halemba jest niebieska smiechu warte tak samo jak cała Ruda Śląska ma 11 dzielnic z czego 6 jest 100% KSG 2 mocno podzielone zostają wam 3 i co ku*** dzbanie jaka jest Ruda? Trójkolorowa i skącz pociskac tu farmazony bo Ruda Śląska nigdy nie byla i nie bedzie niebieska

Starydziad
Posty: 30
Rejestracja: 30.11.2014, 11:56

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Starydziad » 11.10.2016, 10:33

Ze względu na specyfike miasta duży podział wymieszanie, nie jest mozliwe przedstawienie obiektywnego podziału Rudy Slaskiej zawsze gdzies znajda sie jednostki ktore dla jednych będa częścią zauważalną na dzielnicy dla innych nic nie znaczącą grupką kilku kibiców. w mojej opinii na chwilę obecną najbardziej oddaje poział Rudy procentowy podział: podział zakłada odsetek ludzi utożsamiajacych sie z danym klubem biorących jakis udział w zyciu kibicowskim w każdym aspekcie.

RUCH-GORNIK

HALEMBA 80% -20%
RUDA 1,POŁUDNIOWA 20%-80%
BYKOWINA 95%-5%
KOCHŁOWICE 90%-10%
BIELSZOWICE 5%-95%
ORZEGÓW,GODULA 10%-90%
CHEBZIE 90%-10%
NOWY BYTOM 75%-25%
WIREK 35%-65%
W ostatnich latach najwieksze zmiany Nowy Bytom na korzysc Ruchu,Halemba na korzysc Ruchu oraz Ruda 1,Poludniowa na korzysc Gornika pozostale dzielnice stosunkowo bez zmian .
Ilosciowo podobnie,sportowo dominacja Ruchu.Ile osob tyle zdan ,nigdy nie bedzie sytuacji gdy podział potwierdza i uznają za obiektywny obie strony wiadomo.

polakmaly
Posty: 111
Rejestracja: 05.11.2013, 22:48

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: polakmaly » 11.10.2016, 12:55

Starydziad pisze:Ze względu na specyfike miasta duży podział wymieszanie, nie jest mozliwe przedstawienie obiektywnego podziału Rudy Slaskiej zawsze gdzies znajda sie jednostki ktore dla jednych będa częścią zauważalną na dzielnicy dla innych nic nie znaczącą grupką kilku kibiców. w mojej opinii na chwilę obecną najbardziej oddaje poział Rudy procentowy podział: podział zakłada odsetek ludzi utożsamiajacych sie z danym klubem biorących jakis udział w zyciu kibicowskim w każdym aspekcie.

RUCH-GORNIK

HALEMBA 80% -20%
RUDA 1,POŁUDNIOWA 20%-80%
BYKOWINA 95%-5%
KOCHŁOWICE 90%-10%
BIELSZOWICE 5%-95%
ORZEGÓW,GODULA 10%-90%
CHEBZIE 90%-10%
NOWY BYTOM 75%-25%
WIREK 35%-65%
W ostatnich latach najwieksze zmiany Nowy Bytom na korzysc Ruchu,Halemba na korzysc Ruchu oraz Ruda 1,Poludniowa na korzysc Gornika pozostale dzielnice stosunkowo bez zmian .
Ilosciowo podobnie,sportowo dominacja Ruchu.Ile osob tyle zdan ,nigdy nie bedzie sytuacji gdy podział potwierdza i uznają za obiektywny obie strony wiadomo.
Wg mnie podział bardzo obiektywny. Ja wiem że niektórzy niebiescy tutaj chcieliby NRŚL 100% : 0, ale to raczej nic nie znaczące szczurki, których nie należy traktować poważnie. I żeby nie było takich debili jest z 2 stron tutaj pełno.
Jako kibic niebieskich przyznaje iż ten podział jest w miarę ok.
pozdrawiam normalnych

Halembianin
Posty: 14
Rejestracja: 15.05.2014, 15:18

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Halembianin » 11.10.2016, 13:11

moze i jest w miare ok ale Halemba 80 % - 20% nigdy sie z tym nie zgodze z 5 lat wstecz Górnika tam bylo wlasnie 80% -do 20% Ruchu troche sie pozmieniało i dzielnica sie wyrównała i tyle to ze ndh robi o sobie szum na fb czy robi zdiecia z karabinami nie robi z nich wiekszosci na dzielnicy

wypityjanusz
Posty: 275
Rejestracja: 28.12.2015, 17:34

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: wypityjanusz » 11.10.2016, 14:57

Halembie ja bym dał 50% - 50%
welnoak pisze:Jaki tu spokoj sialalalalala nic sie nie dzieje sialalalalala :)

Na_lajcie

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Na_lajcie » 11.10.2016, 15:27

Wyście te procenty jakoś liczyli, przeprowadzili ankieta, dali zlecenie do GUSu ? Czy to ino tak na podstawie tego kto więcej maluje ? :)

jr100
Posty: 48
Rejestracja: 29.06.2016, 13:05

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: jr100 » 11.10.2016, 15:52

Ruch - Kochlowice, Chebzie, Bykowina
Gornik - Ruda 1, Godula, Orzegow, Bielszowice, Czarny Las
Podzielone - Halemba( Ruch lepiej widoczny I o wiele bardziej aktywniejszy) Wirek( zdecydowanie wiecej Gornika, mocna przewaga praktycznie w kazdym aspekcie) Nowy Bytom (liczbowo podobnie, zdecydowanie aktywniejszy Ruch z mocnym wsprcien innych dzielnic) w Rudzie Slaskiej liczbowo wiecej Gornika, ale organixacyjnie I chuligansko przewaga Ruchu.

TRSL NB
Posty: 51
Rejestracja: 16.02.2013, 21:24

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: TRSL NB » 11.10.2016, 17:01

Ruda 1 najlepsza dzielnica Gornika. Ruch jest, ale są bo są
Godula/Orzegòw Gòrnik
Chebzie - Ruch, mało znacząca dzielnica
Nowy Bytom Ruch przewaga, duża rotacja na dzielnicy, procentowo okolo 70-30
Wirek Gòrnik, działają głòwnie młodzi, Ruch jest mniej wiecej tak jak NB w druga strona
Bykowina/Kochło Ruch
Halemba Ruch, Gornik jest w dobrej liczbie, jednak Ruch lepszy procentowo mniej wiecej 65 do 35
Bielszowice Gòrnik
Czarny las tak jak chebzie w drugą strone....
Ogolnie ruch bardziej widoczny i lepszy chuligansko mysle ze biorac wszystkie kwestie jakies 60-40 dla Ruchu

dres i kaptur
Posty: 241
Rejestracja: 29.10.2010, 21:34

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: dres i kaptur » 11.10.2016, 18:17

Pytanie do kibiców Piasta. Jako, że uważacie się za prawicową ekipe to czemu nie zrobicie nic z napisami antify na całym mieście?
W dodatku na waszej najlepszej dzielnicy (Szobki) jest najwięcej napisów tego scierwa, a w okolicach Jana Śliwki odbywają się jakieś lewackie koncerty. Na naszych dzielnicach to jest nie do pomyslenia by lewackie napisy były nieruszone w tak widocznych miejscach (u was już parę dobrych lat są nietknięte i obok dopisywane napisy Piasta i anty KSG), a co dopiero jakby odbywaly się jakieś koncerty np. na Sośnicy, reakcja by była natychmiastowa.
Prawicowość Piasta kończy się na wieszaniu flagi GNLS Gliwice (ojj zapomniałem, że już nie jesteście w jej posiadaniu :-) Sami ją powinniście ją oddać)

Dezerter
Posty: 369
Rejestracja: 30.10.2009, 15:44
Lokalizacja: Gliwice

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Dezerter » 11.10.2016, 19:20

TRSL NB pisze:Ruda 1 najlepsza dzielnica Gornika. Ruch jest, ale są bo są
Godula/Orzegòw Gòrnik
Chebzie - Ruch, mało znacząca dzielnica
Nowy Bytom Ruch przewaga, duża rotacja na dzielnicy, procentowo okolo 70-30
Wirek Gòrnik, działają głòwnie młodzi, Ruch jest mniej wiecej tak jak NB w druga strona
Bykowina/Kochło Ruch
Halemba Ruch, Gornik jest w dobrej liczbie, jednak Ruch lepszy procentowo mniej wiecej 65 do 35
Bielszowice Gòrnik
Czarny las tak jak chebzie w drugą strone....
Ogolnie ruch bardziej widoczny i lepszy chuligansko mysle ze biorac wszystkie kwestie jakies 60-40 dla Ruchu
Ciężko takie rzeczy przeliczyć, ale ten opis jest w miarę obiektywny. Jedynie na tej Halembie bym dał tak z 80 procent dla Ruchu.
A Halembianin i Wypity Janusz co piszą o jakichś 50 na 50 na Halembie to chyba byli tam ostatnio raz parę lat temu. Chyba, że chodzi im o Halembe bez jedynki i kłodnicy, za to z borową wsią :D To wtedy może by było 50 na 50.

TRSL NB
Posty: 51
Rejestracja: 16.02.2013, 21:24

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: TRSL NB » 11.10.2016, 19:57

Dezerter pisze:
TRSL NB pisze:Ruda 1 najlepsza dzielnica Gornika. Ruch jest, ale są bo są
Godula/Orzegòw Gòrnik
Chebzie - Ruch, mało znacząca dzielnica
Nowy Bytom Ruch przewaga, duża rotacja na dzielnicy, procentowo okolo 70-30
Wirek Gòrnik, działają głòwnie młodzi, Ruch jest mniej wiecej tak jak NB w druga strona
Bykowina/Kochło Ruch
Halemba Ruch, Gornik jest w dobrej liczbie, jednak Ruch lepszy procentowo mniej wiecej 65 do 35
Bielszowice Gòrnik
Czarny las tak jak chebzie w drugą strone....
Ogolnie ruch bardziej widoczny i lepszy chuligansko mysle ze biorac wszystkie kwestie jakies 60-40 dla Ruchu
Ciężko takie rzeczy przeliczyć, ale ten opis jest w miarę obiektywny. Jedynie na tej Halembie bym dał tak z 80 procent dla Ruchu.
A Halembianin i Wypity Janusz co piszą o jakichś 50 na 50 na Halembie to chyba byli tam ostatnio raz parę lat temu. Chyba, że chodzi im o Halembe bez jedynki i kłodnicy, za to z borową wsią :D To wtedy może by było 50 na 50.
Gornik na halembie troche lepszy niz Ruch na wirku stad ta roznica

wypityjanusz
Posty: 275
Rejestracja: 28.12.2015, 17:34

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: wypityjanusz » 11.10.2016, 20:07

Nieoficjalnie 1750.
welnoak pisze:Jaki tu spokoj sialalalalala nic sie nie dzieje sialalalalala :)

Jazdan
Posty: 163
Rejestracja: 06.03.2016, 22:49

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Jazdan » 11.10.2016, 21:12

PeRkun pisze:to was tyle bedzie i dopingu nie bedzie ?
Was "pozdrawiać" napewno bedziemy.

Halembianin
Posty: 14
Rejestracja: 15.05.2014, 15:18

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Halembianin » 11.10.2016, 22:03

Ciężko takie rzeczy przeliczyć, ale ten opis jest w miarę obiektywny. Jedynie na tej Halembie bym dał tak z 80 procent dla Ruchu.
A Halembianin i Wypity Janusz co piszą o jakichś 50 na 50 na Halembie to chyba byli tam ostatnio raz parę lat temu. Chyba, że chodzi im o Halembe bez jedynki i kłodnicy, za to z borową wsią :D To wtedy może by było 50 na 50.[/quote]

ja jestem tu na co dzien i chyba wiem lepiej jak tam wyglada sytuacja wieksza polowa halemby 2 jest za KSG jedynka jest podzielona pol na pol o kłodnicy nie wspomne pare ludzi z domków jedno rodzinych za Ruchem jak i za KSG. z tym ze Ruch jest bardziej aktywniejszy na calej Halembie w ostatnich latach i tyle to niewiem ku*** człowieku skad ci sie biorą te procenty

1920NRŚL
Posty: 28
Rejestracja: 22.08.2014, 02:36

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 1920NRŚL » 11.10.2016, 22:12

Strać się już! Przypomnieć Ci Halembskie ping-pong?

Halembianin
Posty: 14
Rejestracja: 15.05.2014, 15:18

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Halembianin » 11.10.2016, 22:24

dobrze to ujołes ping pongi bo tylko takich ponagrywaliscie. przypomnij mi moze ilu macie kofidentow na tej halembie a moze wolisz to przemilczec

Khan
Posty: 465
Rejestracja: 03.07.2010, 11:56

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Khan » 11.10.2016, 23:00

podejrzewam ze nawet nie wie musi od kolegów sie nasłuchać

1920NRŚL
Posty: 28
Rejestracja: 22.08.2014, 02:36

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 1920NRŚL » 11.10.2016, 23:08

Podejrzewam, że macie niedojebanie mózgowe i widać bardzo ufacie swoim kolegom, skoro mówicie o żabolach na Halembie i potężnym bastionie Górnika na Wirku. Albo już całkiem przeżarliście się tematem. Do zobaczenia pizdy!

Jazdan
Posty: 163
Rejestracja: 06.03.2016, 22:49

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Jazdan » 11.10.2016, 23:52

Dziś na konkretnie przyjętym Nowym Bytomiu zostaje złapanych dwóch sportowców wracajacych z treningu. Po długim pościgu ekipa pościgowa pierwsze co usłyszała to NAGRAJCIE NAS ALE NAS NIE BIJCIE. Potraktowani zostali po staremu.
No to panowie nagrywarką trzeba będzie sie chyba podzielić?

nowonarodzony
Posty: 400
Rejestracja: 10.02.2012, 11:48

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: nowonarodzony » 12.10.2016, 00:03

co do tego wczesniejszego filmu, pierwszy garnitur wsród tych nagrany to nie był, ani nawet pewnie nie drugi, no sami powiedzcie jak oni wyglądają

Halembianin
Posty: 14
Rejestracja: 15.05.2014, 15:18

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Halembianin » 12.10.2016, 00:17

ja podejrzewam ze Ty jestes niedorozwiniety:) i ładne bajeczki Tobie pociskają twoji koledzy skoro twierdzisz ze na Halembie nie ma Żabolia a wirek mocno podzielony szkoda ze nie napisałeś nic o tych waszych Halembskich zaganiarach do zobaczenia pędzlu

Khan
Posty: 465
Rejestracja: 03.07.2010, 11:56

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Khan » 12.10.2016, 10:12

Halembianin pisze:ja podejrzewam ze Ty jestes niedorozwiniety:) i ładne bajeczki Tobie pociskają twoji koledzy skoro twierdzisz ze na Halembie nie ma Żabolia a wirek mocno podzielony szkoda ze nie napisałeś nic o tych waszych Halembskich zaganiarach do zobaczenia pędzlu
jak na oficjalnych stronach pisze/pisało ale np. z facebooka o niebieskich katowicach że cytuję " Obecnie kibice Ruchu w Katowicach stanowią ok. 40%, trzeba pamiętać o ok. 3 do 5% procent osób kibicujących tylko MK czy Rozwojowi oraz nielicznych jednostkach kibicujących Górnikowi Zabrze. Ok. 55 do 57% to kibice GKS Katowice. Kiedyś ten stosunek był lepszy dla Niebieskich i przekraczał nawet 70%. Do procentowego spadku z pewnością przyczyniły się cztery długie sezony w II lidze, kiedy to Ruch dwukrotnie walczył w barażach o utrzymanie. To z pewnością był najgorszy okres Niebieskich w ich całej historii. Drugi i wydaje się, że najistotniejszy czynnik to organizacja, która małymi krokami idzie ku lepszemu. ! "

wielkie propagandowe niebieskie imperium ale o tym że jednostki GieKSy dalej są w chorzowie i kiedyś mieli nawet swoją flagę to łoooo ciiii gejownia manipulatorzy itp. hehehe zabawni jesteście

UTYMAN
Posty: 114
Rejestracja: 16.05.2013, 00:45
Lokalizacja: Ruch

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: UTYMAN » 12.10.2016, 10:55

Khan pisze:
Halembianin pisze:ja podejrzewam ze Ty jestes niedorozwiniety:) i ładne bajeczki Tobie pociskają twoji koledzy skoro twierdzisz ze na Halembie nie ma Żabolia a wirek mocno podzielony szkoda ze nie napisałeś nic o tych waszych Halembskich zaganiarach do zobaczenia pędzlu
jak na oficjalnych stronach pisze/pisało ale np. z facebooka o niebieskich katowicach że cytuję " Obecnie kibice Ruchu w Katowicach stanowią ok. 40%, trzeba pamiętać o ok. 3 do 5% procent osób kibicujących tylko MK czy Rozwojowi oraz nielicznych jednostkach kibicujących Górnikowi Zabrze. Ok. 55 do 57% to kibice GKS Katowice. Kiedyś ten stosunek był lepszy dla Niebieskich i przekraczał nawet 70%. Do procentowego spadku z pewnością przyczyniły się cztery długie sezony w II lidze, kiedy to Ruch dwukrotnie walczył w barażach o utrzymanie. To z pewnością był najgorszy okres Niebieskich w ich całej historii. Drugi i wydaje się, że najistotniejszy czynnik to organizacja, która małymi krokami idzie ku lepszemu. ! "

wielkie propagandowe niebieskie imperium ale o tym że jednostki GieKSy dalej są w chorzowie i kiedyś mieli nawet swoją flagę to łoooo ciiii gejownia manipulatorzy itp. hehehe zabawni jesteście
te procenty to ci jakis małolat podał na rynku w sosnowcu?
RUCH 1920 CHORZÓW

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Adziorroo, bzn, Osaka i 217 gości