Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
NiÏkodem
Posty: 31
Rejestracja: 19.12.2022, 13:27

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: NiÏkodem » 01.01.2023, 12:01

Przyznaję, nawet ja mam więcej szacunku tutaj



Komisja Kibice.net
Posty: 64
Rejestracja: 15.05.2018, 17:31

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Komisja Kibice.net » 01.01.2023, 13:02

PolicjaGórnikNoga pisze:
31.12.2022, 22:46
GuyFawkes pisze:
31.12.2022, 21:29
Poniedziałek obyś nie wjechał bo zobaczysz czy to nic złego coś słabo z bajera u ciebie!😀
Wiesz co minie cieszy najbardziej ze został do dyskusji tu na forum tylko ten pet ruchpolicja reszta pod naporem prawdziwych informacji odpuściła
O to chodzi t
Podejrzewam że większość ludzi spędzała sylwestra w nieco inny sposób
Pytanie do kogoś z torcidy, czy bieniu zanim został pogoniony też tak przeżywał gdy ktoś nie chciał słuchać jego wysrywów?

KSGKSW
Posty: 1012
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 01.01.2023, 13:28

Komisja Kibice.net pisze:
01.01.2023, 13:02
PolicjaGórnikNoga pisze:
31.12.2022, 22:46
GuyFawkes pisze:
31.12.2022, 21:29
Poniedziałek obyś nie wjechał bo zobaczysz czy to nic złego coś słabo z bajera u ciebie!😀
Wiesz co minie cieszy najbardziej ze został do dyskusji tu na forum tylko ten pet ruchpolicja reszta pod naporem prawdziwych informacji odpuściła
O to chodzi t
Podejrzewam że większość ludzi spędzała sylwestra w nieco inny sposób
Pytanie do kogoś z torcidy, czy bieniu zanim został pogoniony też tak przeżywał gdy ktoś nie chciał słuchać jego wysrywów?
Za nim wyszło na jaw że to ku*** i złodziej był potulny jak baranek.

Mertens
Posty: 470
Rejestracja: 28.04.2019, 19:19

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Mertens » 01.01.2023, 17:41

ruchpolicja pisze:
01.01.2023, 12:11
Mertens pisze:
01.01.2023, 11:37
I tak każdy ma cie w d**** bo jesteś zwykłą bezklubową która broni psy. Więcej szacunku na forum od ciebie ma nawet policjant Nikodem
Cwelku pierdolony w którym miejscu broniłem kogokolwiek ??
Środowisko kibicowskie to jak widać pół głupki z iloczynem inteligencji jak u Pomaskiej z PO
Punktowałem tylko c**** którzy podaja takie pół prawdki, trenowali z psami w 2011 i 2014 roku i tego nie bronie, piszę tylko że puszczaja farmazony że dalej trenuja z psami, a Poniedziałek o ile wiem z Gieksa już dawno nie lata ale podaja że trenuje z psami to znaczy że gieksa dalej trenuje z spami, trenował mara, podaja zdjecia ze Spartana po treningach w spartanie z trenerem P.W i naganiaja że dalej z psami trenuja, środowisko kibicowskie to w obecnych czasach banda gamoniu i krypto pedałów, najbardziej prawilnych zgrywaja a największe ściery lewackie z was :)
Policjantów popierasz, od c**** wyzywasz. Sam sie podsumowujesz bezklubowy flecie. Każdy ma cie w chuju bo jestes bezklubowym drutem i kazdy ma w chuju twoje zdanie panie komisarzu z kompleksem Ruchu. zbij z nikosiem pione bo macie podobne zapędy
Nie wchodzę w słowne przepychanki z forumowymi napinatorami

Subiektywne zdanie kibica Ruchu

CopA.C.A.B.ana
Posty: 272
Rejestracja: 20.09.2010, 22:13

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: CopA.C.A.B.ana » 01.01.2023, 17:55

enterorokej pisze:
01.01.2023, 10:28
Ruch próbuje zdyskredytować wrogów w oczach innych klubów ( takie przysłowie: że najlepszą obroną jest atak) a później jak są zatrzymania wśród kiboli z Chorzowa zawsze któryś z nich okazuje sie czynnym policjantem :)
Ps. Nie dajcie się prowokować piszącej tu policji, nie wierzę że osoby pogonione ( które były kumate) pisza takie przypałowe komentarze... Do siego
Waszej przestrzelonej bandy nie trzeba dyskredytować bo robicie to sami. U Nas też sa problemy i to nie małe ale nie oznacza to że nie można pisać o was.

nogapolicja, ostatni post odnośnie twojej koleżanki przestrzelonego mary. Jak w 2011 sprawa wyszła na jaw to tłumaczył, że nie wiedział. Kilka lat później jakoś w 2018 wyszło że dalej zbijają piątki z psem, trenują i jeżdżą na obozy. Wyszło nawet że ruminowa ma tokarza w znajomych na fejsie czy innym gównie. No i doszły do tego rozmowa kogoś z torcidy że jak jakieś zdjęcie z tych treningów wypłynie to cała ta banda c**** zostanie pogoniona. I co cwelu bity? Bo znowu odwróciłeś kota pizdą że ktoś wmawia że te treningi trwają nadal. TRWAŁY PĘDZLU KILKA ŁADNYCH LAT OD 2011 JAK SPRAWA WYSZŁA NA JAW.

Co do pobytu mary za kratami to z AŚ na Monte poleciał na Rzeszów gdzie płachtę zrobił ''git'' romek że mara jest w porządku i typy z Resovii go tam przytulili. Jak chcesz pisać że na Monte wszystko było w porządku i nikt mu tam nie jechał to wiedz że oprócz Wisły siedzieli też tam Ludzie z innych ekip.
NASZYM HONOREM JEST NASZ KLUB

Joachim80
Posty: 19
Rejestracja: 12.11.2021, 09:20

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Joachim80 » 01.01.2023, 18:51

[link]

A to nie ten co na halinach siedział? Bo go gady zakręciły i tajol miał to ogarnąć, ale okazało się ze wyszedł po 3 tyg i siedział i myślał ze grypsował na halinach bo wjechał za gnoja urkowal ze chce grypsować i go gady dały na Haliny i go zakręciły pedofile ze gryspuje. Gieksa dzwoniła ze tam jest Hubert małolat i gryspuje i tajol mówił ze nie ma nikogo okazało się po 3 tyg ze był na halinach. Pech chciał ze nagle wyszedł i do dzisiaj mówi ze chciałby wjechać to naprawić.

Jak niewierzącie to zapytajcie jędrka z gisza za co mu Hubert na Czechach wyjebal w cipe. Bo się nagrzali i jedrek mu pocisl ze był na halinach.
[/quote]

Ja przepraszam, że się wtrącę, ale zobaczyłem zdjęcie mojego Trenera (Hubert K.). Nie wiedziałem, że jest taki slawny, muszę zgłębić temat. Pozdrawiam.

KSGKSW
Posty: 1012
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 01.01.2023, 19:51

Stefanstefan pisze:
01.01.2023, 18:22
CopA.C.A.B.ana pisze:
01.01.2023, 17:55
enterorokej pisze:
01.01.2023, 10:28
Ruch próbuje zdyskredytować wrogów w oczach innych klubów ( takie przysłowie: że najlepszą obroną jest atak) a później jak są zatrzymania wśród kiboli z Chorzowa zawsze któryś z nich okazuje sie czynnym policjantem :)
Ps. Nie dajcie się prowokować piszącej tu policji, nie wierzę że osoby pogonione ( które były kumate) pisza takie przypałowe komentarze... Do siego
Waszej przestrzelonej bandy nie trzeba dyskredytować bo robicie to sami. U Nas też sa problemy i to nie małe ale nie oznacza to że nie można pisać o was.

nogapolicja, ostatni post odnośnie twojej koleżanki przestrzelonego mary. Jak w 2011 sprawa wyszła na jaw to tłumaczył, że nie wiedział. Kilka lat później jakoś w 2018 wyszło że dalej zbijają piątki z psem, trenują i jeżdżą na obozy. Wyszło nawet że ruminowa ma tokarza w znajomych na fejsie czy innym gównie. No i doszły do tego rozmowa kogoś z torcidy że jak jakieś zdjęcie z tych treningów wypłynie to cała ta banda c**** zostanie pogoniona. I co cwelu bity? Bo znowu odwróciłeś kota pizdą że ktoś wmawia że te treningi trwają nadal. TRWAŁY PĘDZLU KILKA ŁADNYCH LAT OD 2011 JAK SPRAWA WYSZŁA NA JAW.

Co do pobytu mary za kratami to z AŚ na Monte poleciał na Rzeszów gdzie płachtę zrobił ''git'' romek że mara jest w porządku i typy z Resovii go tam przytulili. Jak chcesz pisać że na Monte wszystko było w porządku i nikt mu tam nie jechał to wiedz że oprócz Wisły siedzieli też tam Ludzie z innych ekip.
Nie romek a zator po za tym wszystko się zgadza h** że strachu do wychowka poleciał i prosił o ochronki albo transport hehehe i widzisz pojawia się taka parówa ruch policja i próbuje wmówić komuś że on jest cacy no c*** bity w ryj i do tego jeszcze ten KsgKsw śmieć j***** co obstaje za policyjną załogą
Bieniu za nikim nie przystaje. Dla mnie zawsze będziesz śmieciem. Nie dlatego że teraz wypisujesz to wszystko. Tylko dlatego że jesteś jebanym złodziejem. I nie ważne że nie oddali Ci kasy. Okradłeś swoich k**** jebana. Śmierć złodziejom.

KSGKSW
Posty: 1012
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 01.01.2023, 21:47

Stefanstefan pisze:
01.01.2023, 21:42
KSGKSW pisze:
01.01.2023, 19:51
Stefanstefan pisze:
01.01.2023, 18:22

Nie romek a zator po za tym wszystko się zgadza h** że strachu do wychowka poleciał i prosił o ochronki albo transport hehehe i widzisz pojawia się taka parówa ruch policja i próbuje wmówić komuś że on jest cacy no c*** bity w ryj i do tego jeszcze ten KsgKsw śmieć j***** co obstaje za policyjną załogą
Bieniu za nikim nie przystaje. Dla mnie zawsze będziesz śmieciem. Nie dlatego że teraz wypisujesz to wszystko. Tylko dlatego że jesteś jebanym złodziejem. I nie ważne że nie oddali Ci kasy. Okradłeś swoich k**** jebana. Śmierć złodziejom.
Ty mi tu nie bieniuj pomyliłeś przedział i zajmij się czymś innym a nie obroną cwelostwa ty chcesz mi powiedzieć że te twoje giermki co są przy władzy nie kradną h** mnie obchodzi b i jego sprawy ale obiektywnym trzeba być tym bardziej jak twierdzisz że jesteś starej daty kibol! pamiętaj okradają swoich naliczają na wyjazdach więcej jak trzeba a później cpaja i tańczą za wasze,nasze czekam aż pojedziesz teraz z nimi oficjalnie skoro mówisz śmierć złodziejom jak byś miał problem to ci mogę pomóc jak byś nie wiedział kto co i jak
Tak jestem starej daty i zawsze było na równi konfident, pies i złodziej w własnych szeregach.

KSGKSW
Posty: 1012
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 01.01.2023, 22:19

Stefanstefan pisze:
01.01.2023, 22:08
KSGKSW pisze:
01.01.2023, 21:47
Stefanstefan pisze:
01.01.2023, 21:42

Ty mi tu nie bieniuj pomyliłeś przedział i zajmij się czymś innym a nie obroną cwelostwa ty chcesz mi powiedzieć że te twoje giermki co są przy władzy nie kradną h** mnie obchodzi b i jego sprawy ale obiektywnym trzeba być tym bardziej jak twierdzisz że jesteś starej daty kibol! pamiętaj okradają swoich naliczają na wyjazdach więcej jak trzeba a później cpaja i tańczą za wasze,nasze czekam aż pojedziesz teraz z nimi oficjalnie skoro mówisz śmierć złodziejom jak byś miał problem to ci mogę pomóc jak byś nie wiedział kto co i jak
Tak jestem starej daty i zawsze było na równi konfident, pies i złodziej w własnych szeregach.
No to jak jesteś starej daty to wiesz że na równi z psami są ci co z nimi trzymają mają kontakt itd czyli ludzie w szeregach Górnika i co z tym zrobisz pojedziesz z tymi złodziejami co teraz okradają swoich? Bo nie odpowiedziałeś!a jak już tak se fajnie,,gadamy"to jak tam u was starej daty kiboli jest z gwałcicielami popierasz ich podajesz wite?
Pokaż mi jedno zdanie w którym kogoś broniłem. Po za tymi w którym pisze kim naprawdę jest Bieniu. Wielki hooligans, wielki git. Jechać z każdym. Dpkowcy to pizdy,a z L. Dalej piątki zbija. Wielki honorowy, a okrada własną ekipę bo mu czegoś nie dali. Pierdolony płaczy pita. Jakbyś miał chociaż trochę honoru to byś się nie odzywał. Ty z każdym jedziesz. A jedyne co masz wspólnego z jechaniem to rozkład jazdy autobusu.

XXXXKK
Posty: 85
Rejestracja: 14.12.2016, 23:44

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: XXXXKK » 01.01.2023, 23:42

To jest oficjalne stanowisko torcidy,że dzisiaj grypsowania już nie ma i kto normalny grypsuje w 21 wieku?

Bo tak wypisuje tu ten cały ruchpolicja, więc może to jest wasza oficjalna wersja na to że wasi liderzy nie mogą grypsować.

Mertens
Posty: 470
Rejestracja: 28.04.2019, 19:19

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Mertens » 02.01.2023, 00:56

Bierz nikosia pod pache i zjeżdżaj już małolat
Nie wchodzę w słowne przepychanki z forumowymi napinatorami

Subiektywne zdanie kibica Ruchu

NiÏkodem
Posty: 31
Rejestracja: 19.12.2022, 13:27

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: NiÏkodem » 02.01.2023, 05:35

Chodź ruchpolicja, zjeżdżamy

NiÏkodem
Posty: 31
Rejestracja: 19.12.2022, 13:27

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: NiÏkodem » 02.01.2023, 09:58

ruchpolicja, musimy zjeżdżać, chodź już

Poza tym ja już kończę tu pisanie, tak jak wspomniałem 21.12.2022r. o 15:31
Obrazek

NiÏkodem
Posty: 31
Rejestracja: 19.12.2022, 13:27

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: NiÏkodem » 02.01.2023, 11:00

Stefek-chrypka pisze:
02.01.2023, 10:53
Co ty się k**** prujesz jebana milcz
Stefek chrypka nie wziął leków. Widziałem, bo siedzi że mną w izolatce

Tylko eLKSa!

Kamil233
Posty: 32
Rejestracja: 26.11.2012, 21:38

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Kamil233 » 02.01.2023, 12:33

Jak niewierzącie to zapytajcie jędrka z gisza za co mu Hubert na Czechach wyjebal w cipe. Bo się nagrzali i jedrek mu pocisl ze był na halinach.
[/quote]

Mylisz osoby.

CzeskaKorona
Posty: 108
Rejestracja: 27.09.2022, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: CzeskaKorona » 02.01.2023, 14:04

enterorokej pisze:
01.01.2023, 10:28
Ruch próbuje zdyskredytować wrogów w oczach innych klubów ( takie przysłowie: że najlepszą obroną jest atak) a później jak są zatrzymania wśród kiboli z Chorzowa zawsze któryś z nich okazuje sie czynnym policjantem :)
Ps. Nie dajcie się prowokować piszącej tu policji, nie wierzę że osoby pogonione ( które były kumate) pisza takie przypałowe komentarze... Do siego
dawaj przykłady policjantów, a Typ z Poloni Bytom by ogranął swojego psa ktory ekpie trzymał

wacus..
Posty: 249
Rejestracja: 11.01.2012, 17:09
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: wacus.. » 02.01.2023, 21:27

Ze to się szybko nie skończy wiadomo było już jak balus z maciusiem zaczęli sypać, za dużo ludzi w tym siedziało i za dużo osób zostało oskarżonych, nie ma szans ze każdy z nich będzie siedział sztywno, dlatego to jeszcze potrwa pewnie z pare lat aż sprawa pf się skończy.
..Na szczytach kominy dym spowijo ta ziymia
brudne familoki miejsce mego pochodzynia ..

supertorba1920
Posty: 49
Rejestracja: 22.05.2018, 18:42
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: supertorba1920 » 03.01.2023, 09:45

Swoją drogą nie rozumiem czemu celebrytka składa wnioski o wyprowadzenie z sali oskarżonych jak za chwilę daje obszerny wywiad do gazety to jest kabaret. Pomijając fakt ile jest w nim prawdy a ile zwyczajnego koloryzowania

KSGKSW
Posty: 1012
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 03.01.2023, 19:24

Stefanstefan pisze:
03.01.2023, 11:33
ruchpolicja pisze:
03.01.2023, 10:45
Stefanstefan pisze:
02.01.2023, 21:47

Czego cwelu nie zrozumiałaś j**** ciebie j**** ruch ty nic nie znaczący pedofilu gruby, ku*** przeciepie konfidencki do wora i do Odry z takimi k****** jak ty, dziewcze tfu ci w ryj i twoim policyjnym koleżanką
Jedyne co możesz to sobie napisać w necie frustracie pierdolony nieudaczniku pokrako życiowa, biedny plebsie, pseudo gangsterze i grypsiarzu hahaha bita frajerzyna z ciebie
Jesteś zwykłą policyjną grubą kurwą z torcipy przezucie j***** cidrowski cwelu i do tego rozjebana bita ku*** nara cwelu bo jesteś zbyt upośledzona żeby prowadzić z tobą dialog j**** torcipe policyjną chwała prawdziwym Żabolom
W końcu przyznałeś że j**** też bienia. Bo prawdziwy żabol to nie złodziej.

KSGKSW
Posty: 1012
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 04.01.2023, 14:55

PolicjaGórnikNoga pisze:
04.01.2023, 14:42
KSGKSW pisze:
03.01.2023, 19:24
Stefanstefan pisze:
03.01.2023, 11:33

Jesteś zwykłą policyjną grubą kurwą z torcipy przezucie j***** cidrowski cwelu i do tego rozjebana bita ku*** nara cwelu bo jesteś zbyt upośledzona żeby prowadzić z tobą dialog j**** torcipe policyjną chwała prawdziwym Żabolom
W końcu przyznałeś że j**** też bienia. Bo prawdziwy żabol to nie złodziej.
Bienio mówi ze j**** cię do ryja 😂😂😂
Spróbuj.

KSGKSW
Posty: 1012
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 04.01.2023, 18:50

ruchpolicja pisze:
04.01.2023, 17:50
PolicjaGórnikNoga pisze:
04.01.2023, 14:42
KSGKSW pisze:
03.01.2023, 19:24


W końcu przyznałeś że j**** też bienia. Bo prawdziwy żabol to nie złodziej.
Bienio mówi ze j**** cię do ryja 😂😂😂
Zastanawia mnie jedno skoro wszyscy tacy są git, kozaki, grypsiarze, gangsterzy i w ogóle ohhh ahhh, zarówno po stronie tych przestrzałów co sprzedawali swoja ekipę i klub kosom jak i ci co rzadza w torcidzie czemu wy porzadku ze soba nie zrobicie nawzajem ??
I nie gadajcie że to nie jest możliwe w dzisiejszych czasach 😂😂😂 bo gdyby u mnie coś takiego się odpierdalało to na pewno nie rozwiązywałoby się tego korespondencyjnie przez internet 😂😂😂
Jak namierzysz tego debila daj znać. Od lat obiecuję że wpadnie pod stadion i zrobi porządek. Dalej biegnie.

Kobayashi
Posty: 11
Rejestracja: 01.08.2022, 10:53

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Kobayashi » 05.01.2023, 22:18

Torcida co kiedyś kojarzyła się z dobrą marką aktualnie to dno. Afera za aferą. Każdy kto jest w klimacie to wie. Jeden drugiemu coś wykręca. Przyszła zmiana pokoleniowa i wszystko zostało spierdolone. Nie potraficie między sobą spraw załatwić tylko na forum pierdolicie głupoty. Torcida na profilu zamiast wyjaśniać zarząd Górnika niech najpierw wyjaśni sprawy w swoich szeregach, ale przypuszczam, że to nie możliwe.
Wszyscy ku*** charakterni... liczą się tylko biznesy i pieniądze nic więcej, masa ludzi normalnych nie chciała brać udziału w tym syfie i odeszła. Afery między sobą do tego treningi z psami, jakieś niewyjaśnione tematy z gościem co uczył się w mundurówce, zamiast dla spokoju go odsunąć to trzymali w szeregach potajemnie, młynowy pedofil, złodziej. Jeden drugiego okrada i chce mieć zyski ja p*******. Cieszcie się, że to jeszcze nie jebło. Inne ekipy nie lepsze to nie te czasy gdzie liczyło się kibicowanie, prawdziwe chuligaństwo. Wyjazdy w kilkanaście osób na wrogi teren i walka za barwy. Prawdziwe akcje bez pogłosu w Internecie. Kto miał wiedzieć ten wiedział.Tylko kasa, wpływy, gangsterka... To wasz świat...

KSGKSW
Posty: 1012
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 05.01.2023, 23:34

GuyFawkes pisze:
05.01.2023, 23:30
KSGKSW pisze:
04.01.2023, 18:50
ruchpolicja pisze:
04.01.2023, 17:50
Zastanawia mnie jedno skoro wszyscy tacy są git, kozaki, grypsiarze, gangsterzy i w ogóle ohhh ahhh, zarówno po stronie tych przestrzałów co sprzedawali swoja ekipę i klub kosom jak i ci co rzadza w torcidzie czemu wy porzadku ze soba nie zrobicie nawzajem ??
I nie gadajcie że to nie jest możliwe w dzisiejszych czasach 😂😂😂 bo gdyby u mnie coś takiego się odpierdalało to na pewno nie rozwiązywałoby się tego korespondencyjnie przez internet 😂😂😂
Jak namierzysz tego debila daj znać. Od lat obiecuję że wpadnie pod stadion i zrobi porządek. Dalej biegnie.
Ty a po co ty chcesz namierzać Bieńka?jak dwa razy go mieliście na patelni to nic mu nie zrobiliście.Raz to nawet wyszedl zwyciezko,przegonił melerke z rudy na recepcje a ten dzban zamiast wyjść się bić na solowe to próbował przełamać strach,chodził tam i z powrotem i czekal az ktos z recepcji zadzwoni na psy😁.Tak się to kończy jak nie ma przewagi kilku osób!
Kobayashi pisze:
05.01.2023, 22:18
Torcida co kiedyś kojarzyła się z dobrą marką aktualnie to dno. Afera za aferą. Każdy kto jest w klimacie to wie. Jeden drugiemu coś wykręca. Przyszła zmiana pokoleniowa i wszystko zostało spierdolone. Nie potraficie między sobą spraw załatwić tylko na forum pierdolicie głupoty. Torcida na profilu zamiast wyjaśniać zarząd Górnika niech najpierw wyjaśni sprawy w swoich szeregach, ale przypuszczam, że to nie możliwe.
Wszyscy ku*** charakterni... liczą się tylko biznesy i pieniądze nic więcej, masa ludzi normalnych nie chciała brać udziału w tym syfie i odeszła. Afery między sobą do tego treningi z psami, jakieś niewyjaśnione tematy z gościem co uczył się w mundurówce, zamiast dla spokoju go odsunąć to trzymali w szeregach potajemnie, młynowy pedofil, złodziej. Jeden drugiego okrada i chce mieć zyski ja p*******. Cieszcie się, że to jeszcze nie jebło. Inne ekipy nie lepsze to nie te czasy gdzie liczyło się kibicowanie, prawdziwe chuligaństwo. Wyjazdy w kilkanaście osób na wrogi teren i walka za barwy. Prawdziwe akcje bez pogłosu w Internecie. Kto miał wiedzieć ten wiedział.Tylko kasa, wpływy, gangsterka... To wasz świat...
Po pierwsze nie był sam, po drugie był z nożem,a po trzecie z tym pedałem co go chciał j****? ku*** co jak co, ale żeby chłop chciał j**** innego to już przechodzi ludzkie pojęcie. Obiecał zrobić porządek na R81. Gdzie jest ta jego banda i niby prawdziwa Torcida?

Robert Makłowicz
Posty: 22
Rejestracja: 14.04.2019, 04:54

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Robert Makłowicz » 06.01.2023, 08:50

Kobayashi pisze:
05.01.2023, 22:18
Torcida co kiedyś kojarzyła się z dobrą marką aktualnie to dno. Afera za aferą. Każdy kto jest w klimacie to wie. Jeden drugiemu coś wykręca. Przyszła zmiana pokoleniowa i wszystko zostało spierdolone. Nie potraficie między sobą spraw załatwić tylko na forum pierdolicie głupoty. Torcida na profilu zamiast wyjaśniać zarząd Górnika niech najpierw wyjaśni sprawy w swoich szeregach, ale przypuszczam, że to nie możliwe.
Wszyscy ku*** charakterni... liczą się tylko biznesy i pieniądze nic więcej, masa ludzi normalnych nie chciała brać udziału w tym syfie i odeszła. Afery między sobą do tego treningi z psami, jakieś niewyjaśnione tematy z gościem co uczył się w mundurówce, zamiast dla spokoju go odsunąć to trzymali w szeregach potajemnie, młynowy pedofil, złodziej. Jeden drugiego okrada i chce mieć zyski ja p*******. Cieszcie się, że to jeszcze nie jebło. Inne ekipy nie lepsze to nie te czasy gdzie liczyło się kibicowanie, prawdziwe chuligaństwo. Wyjazdy w kilkanaście osób na wrogi teren i walka za barwy. Prawdziwe akcje bez pogłosu w Internecie. Kto miał wiedzieć ten wiedział.Tylko kasa, wpływy, gangsterka... To wasz świat...
Młynowy pedofil? Możesz rozwinąć temat?

To, że tego przerzucania się gównem nie da się czytać to jedno, ale to, że za jednym z tych kont kryje się mistrz intelektu Bienio, który pisze o sobie w trzeciej osobie i wydaje mu się, że udało mu się wszystkich wykiwać to jest hit. Nawet postronna osoba jest w stanie to wydedukować z narracji jaką przyjąłeś.

Osaka
Posty: 202
Rejestracja: 05.02.2016, 21:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Osaka » 06.01.2023, 09:43

Tutaj tyle kumatych z Gornika wiec zapytam co stalo sie ze slynnym Lasokiem vel Lasia? Przeciez to on wychowywal mlode pokolenie Torcidy a wisienka na torcie bylo jego parcie na uklad z Cracovia.

CLUBOWY
Posty: 53
Rejestracja: 19.02.2018, 07:10

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: CLUBOWY » 06.01.2023, 09:56

Kobayashi pisze:
05.01.2023, 22:18
Torcida co kiedyś kojarzyła się z dobrą marką aktualnie to dno. Afera za aferą. Każdy kto jest w klimacie to wie. Jeden drugiemu coś wykręca. Przyszła zmiana pokoleniowa i wszystko zostało spierdolone. Nie potraficie między sobą spraw załatwić tylko na forum pierdolicie głupoty. Torcida na profilu zamiast wyjaśniać zarząd Górnika niech najpierw wyjaśni sprawy w swoich szeregach, ale przypuszczam, że to nie możliwe.
Wszyscy ku*** charakterni... liczą się tylko biznesy i pieniądze nic więcej, masa ludzi normalnych nie chciała brać udziału w tym syfie i odeszła. Afery między sobą do tego treningi z psami, jakieś niewyjaśnione tematy z gościem co uczył się w mundurówce, zamiast dla spokoju go odsunąć to trzymali w szeregach potajemnie, młynowy pedofil, złodziej. Jeden drugiego okrada i chce mieć zyski ja p*******. Cieszcie się, że to jeszcze nie jebło. Inne ekipy nie lepsze to nie te czasy gdzie liczyło się kibicowanie, prawdziwe chuligaństwo. Wyjazdy w kilkanaście osób na wrogi teren i walka za barwy. Prawdziwe akcje bez pogłosu w Internecie. Kto miał wiedzieć ten wiedział.Tylko kasa, wpływy, gangsterka... To wasz świat...
No nareszcie ktoś prawdę napisał

KSGKSW
Posty: 1012
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 06.01.2023, 12:28

GuyFawkes pisze:
06.01.2023, 11:54
Osaka pisze:
06.01.2023, 09:43
Tutaj tyle kumatych z Gornika wiec zapytam co stalo sie ze slynnym Lasokiem vel Lasia? Przeciez to on wychowywal mlode pokolenie Torcidy a wisienka na torcie bylo jego parcie na uklad z Cracovia.
[/quote

Lasia odbił od tej milicyjnej bandy po tym jak chcial zrobic porzadek i oczyścić ekipę z milicyjnych zapędów ale chłopaki z ekipy za nim nie poszli,zostali dalej przy tym kurestwie co było!On jak wychowywał małolatów to trenowało sie na sali w szkole a nie u psa,starsze pokolenie to pamięta trwało to do roku 2010.Po roku 2010 pokolenie wychował wiadomo kto,vel komendant z Knurowa😀.
Jakoś Lasi nie przeszkadzało tyle czasu z Marą latać.
Bieniu kiedy wpadniesz zrobić ten porządek?

KSGKSW
Posty: 1012
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 06.01.2023, 12:47

GuyFawkes pisze:
06.01.2023, 12:35
KSGKSW pisze:
06.01.2023, 12:28
GuyFawkes pisze:
06.01.2023, 11:54

Jakoś Lasi nie przeszkadzało tyle czasu z Marą latać.
Bieniu kiedy wpadniesz zrobić ten porządek?
Mara mówił ze tam nie trenuje to każdy wierzył na słowo.Nikt za nim nie chodzi krok w krok bo każdy ma swoje życie.Wyszło w 2019 ze trenował wiec miał powiedziane zeby się zawinął ale on mówi ze zostaje i kolega tez pasowało zeby został no i banda milicjantów dalej trwa.Dobrze ze chociaż kryminał was weryfikuje😀Jedzcie na strzelce pod puche nogę trzeba ratować bo dostał c**** do d***.Może dino albo któryś z kolegów z grupy rudzkiej się odważy go na bary wziąć!
Kiedy wpadniecie zrobić porządek z tymi co zostali?

eragsm
Posty: 35
Rejestracja: 01.04.2022, 16:39

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: eragsm » 06.01.2023, 13:03

plamy opadowe pisze:
06.01.2023, 12:38
Przejebanie się czyta ten temat.
Człowiek nie miał pojęcia ilu konfidentów, policjantów, zboków lata w Zabrzu i Katowicach.
Chyba coś ci się pomyliło z Chorzowem tam wspolpraca z psami jest na najwyższych szczeblach tam to idzie w masówkę.
Ino GieKSa

KSGKSW
Posty: 1012
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 06.01.2023, 13:24

GuyFawkes pisze:
06.01.2023, 13:06
KSGKSW pisze:
06.01.2023, 12:47
GuyFawkes pisze:
06.01.2023, 12:35

Kiedy wpadniecie zrobić porządek z tymi co zostali?
[/

Porzadek to z wami robią w kryminale😀
skoro dla ciebie dać się zamknąć to największy sukces to jesteś skończonym kretynem

Kobayashi
Posty: 11
Rejestracja: 01.08.2022, 10:53

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Kobayashi » 06.01.2023, 13:40

Robert Makłowicz pisze:
06.01.2023, 08:50
Kobayashi pisze:
05.01.2023, 22:18
Torcida co kiedyś kojarzyła się z dobrą marką aktualnie to dno. Afera za aferą. Każdy kto jest w klimacie to wie. Jeden drugiemu coś wykręca. Przyszła zmiana pokoleniowa i wszystko zostało spierdolone. Nie potraficie między sobą spraw załatwić tylko na forum pierdolicie głupoty. Torcida na profilu zamiast wyjaśniać zarząd Górnika niech najpierw wyjaśni sprawy w swoich szeregach, ale przypuszczam, że to nie możliwe.
Wszyscy ku*** charakterni... liczą się tylko biznesy i pieniądze nic więcej, masa ludzi normalnych nie chciała brać udziału w tym syfie i odeszła. Afery między sobą do tego treningi z psami, jakieś niewyjaśnione tematy z gościem co uczył się w mundurówce, zamiast dla spokoju go odsunąć to trzymali w szeregach potajemnie, młynowy pedofil, złodziej. Jeden drugiego okrada i chce mieć zyski ja p*******. Cieszcie się, że to jeszcze nie jebło. Inne ekipy nie lepsze to nie te czasy gdzie liczyło się kibicowanie, prawdziwe chuligaństwo. Wyjazdy w kilkanaście osób na wrogi teren i walka za barwy. Prawdziwe akcje bez pogłosu w Internecie. Kto miał wiedzieć ten wiedział.Tylko kasa, wpływy, gangsterka... To wasz świat...
Młynowy pedofil? Możesz rozwinąć temat?

To, że tego przerzucania się gównem nie da się czytać to jedno, ale to, że za jednym z tych kont kryje się mistrz intelektu Bienio, który pisze o sobie w trzeciej osobie i wydaje mu się, że udało mu się wszystkich wykiwać to jest hit. Nawet postronna osoba jest w stanie to wydedukować z narracji jaką przyjąłeś.

Wysyłam priv

KSGKSW
Posty: 1012
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 06.01.2023, 13:49

Kobayashi pisze:
06.01.2023, 13:40
Robert Makłowicz pisze:
06.01.2023, 08:50
Kobayashi pisze:
05.01.2023, 22:18
Torcida co kiedyś kojarzyła się z dobrą marką aktualnie to dno. Afera za aferą. Każdy kto jest w klimacie to wie. Jeden drugiemu coś wykręca. Przyszła zmiana pokoleniowa i wszystko zostało spierdolone. Nie potraficie między sobą spraw załatwić tylko na forum pierdolicie głupoty. Torcida na profilu zamiast wyjaśniać zarząd Górnika niech najpierw wyjaśni sprawy w swoich szeregach, ale przypuszczam, że to nie możliwe.
Wszyscy ku*** charakterni... liczą się tylko biznesy i pieniądze nic więcej, masa ludzi normalnych nie chciała brać udziału w tym syfie i odeszła. Afery między sobą do tego treningi z psami, jakieś niewyjaśnione tematy z gościem co uczył się w mundurówce, zamiast dla spokoju go odsunąć to trzymali w szeregach potajemnie, młynowy pedofil, złodziej. Jeden drugiego okrada i chce mieć zyski ja p*******. Cieszcie się, że to jeszcze nie jebło. Inne ekipy nie lepsze to nie te czasy gdzie liczyło się kibicowanie, prawdziwe chuligaństwo. Wyjazdy w kilkanaście osób na wrogi teren i walka za barwy. Prawdziwe akcje bez pogłosu w Internecie. Kto miał wiedzieć ten wiedział.Tylko kasa, wpływy, gangsterka... To wasz świat...
Młynowy pedofil? Możesz rozwinąć temat?

To, że tego przerzucania się gównem nie da się czytać to jedno, ale to, że za jednym z tych kont kryje się mistrz intelektu Bienio, który pisze o sobie w trzeciej osobie i wydaje mu się, że udało mu się wszystkich wykiwać to jest hit. Nawet postronna osoba jest w stanie to wydedukować z narracji jaką przyjąłeś.

Wysyłam priv
Który z młynowych ma zarzuty o pedofilie?

Wnuk Edwarda
Posty: 375
Rejestracja: 21.08.2013, 10:21
Lokalizacja: WSI

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Wnuk Edwarda » 06.01.2023, 17:12

Witalski pisze:
06.01.2023, 16:44
Górny Śląsk to kolejny region po Krakowie gdzie pseudo gangusy opanowały stadiony. Może zacznie to wracać do normy aczkolwiek na to potrzeba czasu żeby wszystko się oczyściło.

Ja mam taką konkluzję,zresztą pisał to kiedyś na tym forum pewien znany kibic Arki.Mianowicie żeby zawodnicy z salek mma odjebali się od piłkarskich stadionów.Niech stadiony pozostaną dla prawdziwych fanatyków jak to miało miejsce jeszcze z 20-30 lat temu.
Rozumiem, że podzieliłeś się swoja konkluzją z chłopakami STF....
Niemiec, Moskal nie osiędzie,
gdy jąwszy pałasza,
hasłem wszystkich zgoda będzie
i ojczyzna nasza.

KSGKSW
Posty: 1012
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 06.01.2023, 18:13

PolicjaGórnikNoga pisze:
06.01.2023, 18:03
Witalski pisze:
06.01.2023, 16:44
Górny Śląsk to kolejny region po Krakowie gdzie pseudo gangusy opanowały stadiony. Może zacznie to wracać do normy aczkolwiek na to potrzeba czasu żeby wszystko się oczyściło.

Ja mam taką konkluzję,zresztą pisał to kiedyś na tym forum pewien znany kibic Arki.Mianowicie żeby zawodnicy z salek mma odjebali się od piłkarskich stadionów.Niech stadiony pozostaną dla prawdziwych fanatyków jak to miało miejsce jeszcze z 20-30 lat temu.
Dokładnie !!!!! Jeszcze rozumiem prywatne treningi w kibicowskim gronie a nie turlanie się z psami i potem nie wiedziałem haha i wszyscy przestrzeleni
Albo koleżankę sobie z takiego robią jak Krzysiu mara policjant
Też rozumiem prywatne konflikty, ale nigdy nie zrozumiem złodzieja.

KSGKSW
Posty: 1012
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 06.01.2023, 18:26

GuyFawkes pisze:
06.01.2023, 18:04
KSGKSW pisze:
06.01.2023, 13:24
GuyFawkes pisze:
06.01.2023, 13:06


A gdzie ja ruro napisałem ze dla mnie dać się zamknąć to sukces ?Muruj już ta cipe policyjna pało i leć tam do waszego lokalu festow ,,fan fest ,,tyle wam pozostało posiedzieć w klubie festow festy jebane,jedzie z wami cała Polska i tyle w temacie!
Cała Polska z nami jedzie, a nikt się nie ustawia. Aaa to ten Fun fest co barmanki zaatakowaliście jak nikogo nie było?

PS. Murować mogę swój dom biedaku.

KSGKSW
Posty: 1012
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 06.01.2023, 18:36

PolicjaGórnikNoga pisze:
06.01.2023, 18:30
KSGKSW pisze:
06.01.2023, 18:13
PolicjaGórnikNoga pisze:
06.01.2023, 18:03

Dokładnie !!!!! Jeszcze rozumiem prywatne treningi w kibicowskim gronie a nie turlanie się z psami i potem nie wiedziałem haha i wszyscy przestrzeleni
Albo koleżankę sobie z takiego robią jak Krzysiu mara policjant
Też rozumiem prywatne konflikty, ale nigdy nie zrozumiem złodzieja.
Bienio mówi ze ciebie by rurko okradł z miła chęcią ale jestes pusty jak bęben od waszego mlynowego pedofila 😂😂😂😂
Pokaż który.
Po za tym możesz okradać, ja nie zbiednieje a ty jeszcze większą kurwą będziesz. j**** złodzieji.

Jakuszyn
Posty: 68
Rejestracja: 23.07.2016, 08:34

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Jakuszyn » 06.01.2023, 18:45

Każdy normalny by już dawno wbił c**** w tego co trenował z policjantami ale jak widać w Ksgks inne obyczaje i takie kurestwo jest tolerowane.
Więc chodź pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko...

Mertens
Posty: 470
Rejestracja: 28.04.2019, 19:19

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Mertens » 06.01.2023, 19:00

Niikodem pisze:
06.01.2023, 14:17
Takie pytanie czy Ruch porzucił nazwę(flagi)PF?Czy tylko na chwilę zawiesił.
Narazie wiesz tyle ile powinieneś, a później dowiesz się ze stadionowych oprawców. Mam nadzieję, że pomogłem. PozdRo
Nie wchodzę w słowne przepychanki z forumowymi napinatorami

Subiektywne zdanie kibica Ruchu

KSGKSW
Posty: 1012
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 06.01.2023, 19:16

PolicjaGórnikNoga pisze:
06.01.2023, 18:39
KSGKSW pisze:
06.01.2023, 18:36
PolicjaGórnikNoga pisze:
06.01.2023, 18:30

Bienio mówi ze ciebie by rurko okradł z miła chęcią ale jestes pusty jak bęben od waszego mlynowego pedofila 😂😂😂😂
Pokaż który.
Po za tym możesz okradać, ja nie zbiednieje a ty jeszcze większą kurwą będziesz. j**** złodzieji.
Jak ty tym złodziejem będziesz wariacie jak wjedziesz za nie długo na puche bo zaraz was będą zawijać tak jak ruch zawineli historia się powtarza bądź dzielny bo grypsował nie Będziesz bo stawałes za mara i noga
Także zobaczymy jak złodzieje będą j**** ciebie
Już Ci raz powiedziałem za nikim nie przystawałem. Znam sprawy ale to nie moje czasy. A ty dla mnie zawsze będziesz śmieciem jak i każdy złodziej okradający swoich.

KSGKSW
Posty: 1012
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 06.01.2023, 19:24

PolicjaGórnikNoga pisze:
06.01.2023, 19:22
KSGKSW pisze:
06.01.2023, 19:16
PolicjaGórnikNoga pisze:
06.01.2023, 18:39

Jak ty tym złodziejem będziesz wariacie jak wjedziesz za nie długo na puche bo zaraz was będą zawijać tak jak ruch zawineli historia się powtarza bądź dzielny bo grypsował nie Będziesz bo stawałes za mara i noga
Także zobaczymy jak złodzieje będą j**** ciebie
Już Ci raz powiedziałem za nikim nie przystawałem. Znam sprawy ale to nie moje czasy. A ty dla mnie zawsze będziesz śmieciem jak i każdy złodziej okradający swoich.
Jaki ty jesteś miękiszon teraz się wybielasz jak cała Polska z wami jedzie dobrze to mnie satysfakcjonuje
Pokaż jeden przykład gdzie nas jechali, po za śpiewami. Gdzie się ktoś na Górnik ustawił.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: halbregg i 179 gości