www.warhouse.pl

Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
bez-napinki
Posty: 1576
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bez-napinki » 07.01.2017, 14:16

Radicaal pisze:
wyrafinowany pisze:Ryj cwele poznańskie i zabrzańskie, żadnego sprzętu ani układowiczów nie było.
Raków psy oddaja flagi bez walki taka to niby honorowa ekipa co wiesza od zewnątrz flagi została sprawdzona głębiej przez grupę PF.
Co do liczenia długości flag to trzeba być ku*** niezłym kretynem, flaga to flaga - flag się pilnuje - złote zasady.
Raków w swoich uzasadnieniach pierdoli o pakcie poznańskim gdzie na Widzew czekał ze sprzętem - hipokryzja.
Flaga to flaga.Hm.Przetłumacz to swoim braciom z Widzewa,którzy baaardzo głupio tłumaczyli się ze straty (5tej w tym samym miesiącu) flagi w Londynie,na meczu Cska.
A widzisz różnicę w tym, że takich fanek Widzewa było kilka/naście/dzieści, a flagi Rakowa to po prostu typowe flagi? Widzew stracił i c***. Raków stracił i c***.
nisc pisze:na Raków potrzebny był aż Ruch i Wisła? nie mają bliżej bardziej spiętych na nich przeciwników jak KSGKS czy Cracovia?
Czy to ważne? Kosa to kosa, z Rakowem się delikatnie mówiąc nie lubimy, nadarzyła się okazja i dup. Pozdrawiam i bez-napinki.



357.
Posty: 172
Rejestracja: 23.06.2013, 01:52

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 357. » 07.01.2017, 14:18

nisc pisze:na Raków potrzebny był aż Ruch i Wisła? nie mają bliżej bardziej spiętych na nich przeciwników jak KSGKS czy Cracovia?
a co, boli że Ruch ustawił mniejszą ekipe? wy tez próbowaliście to wam miejsce w szeregu pokazał Gryf Słupsk.

glwtrcd
Posty: 736
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: glwtrcd » 07.01.2017, 14:21

rtshks pisze:Lukaszek to Ci do mordy mele leje pedzlu. Biegacie z Noga ktorego predzej jako kurwe uznaliscie i stwierdziliscie za ma zakaz na Gornik, ktory TYLKO hahaha chodzil do SZKOLY POLICYJNEJ czyli sie pilnie ksztalcil na psa downie. No ale to TYLKO. Krzysiek z Knurowa TYLKO zalozyl szkolke z kryminalnym od kibicow, no ale to TYLKO. Tak samo TYLKO ten sam Krzysiu trenuje i sobie robi sweetfotki ze eksportowym konfidentem waszego zgodowicza Niedzwiedziem. Tak samo konfident z Myslowic Kepa ktory z wami trenuje u Kity w klubie i dalej jezdzi. No ale on TYLKO sie rozjebal. Grudzien drucie sie rozjebal i c*** brudny mu w ryj. Ale za to Szendel sie nie rozjebal, ani Strugu. Nawet Uszol sie sie rozjebal ani Nowak oni przeciez cos tam TYLKO prawda. Posluchaj drucie gliwicki widac jestes jakims zjebanym aferowiczem, szukasz jakis sensacji i napiedalasz tu na necie swoim swiecie jak wsciekla bo cos tam z dziesiatego dzbana usluszysz. Zajmnij sie czyms pozytecznym i zostaw ten internet w spokoju
Dobra Lukaszku czekam az mi nalejesz ta mela.
Co do Nogi to powiedzialem ze skonczyl tylko jakas szkolke z porownaniem do was co wy odpierdalacie z psami. To ta szkolka przywas to jest Tylko ale ty oczywiscie tego nieskumales.
Krzysiu zalozyl Spartana haa to ty pokazujesz ze jestes downem tak twierdzac. Pochytaj se doniego numer i mu to powiedz.
Fakt trenowal tam troche ale poszedl stamtad.
Co do Uszola i Struga to sie r******** cymabale i tez c*** im na ryjii. Przynajmniej jak unas to wychodzi to sa gonieni.
Co do Szendla gamoniu to jescze raz idioto pokazujesz ze jestes zjebanym downem. On sie nierozjebal i wbijii se to wkoncu do swej pustej smierdzacej glowy.
A tak wogole to cie widziano w towarzystwie waszych konfidentek z Rud.y Wiec zamilcz natemat konfidentow c*** z Rudy

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: nisc » 07.01.2017, 14:28

357. pisze:
nisc pisze:na Raków potrzebny był aż Ruch i Wisła? nie mają bliżej bardziej spiętych na nich przeciwników jak KSGKS czy Cracovia?
a co, boli że Ruch ustawił mniejszą ekipe? wy tez próbowaliście to wam miejsce w szeregu pokazał Gryf Słupsk.
a Tobie ktoś kiedyś pokazał miejsce w szeregu? Gryf przyjechał na Bałtyk i to zasadnicza różnica, Arka stara się być widoczna w każdym wypadku kiedy jacyś goście zajeżdżają na SKS a nie koliduje to z jej wyjazdami...jako FC Lechii Gryf jest wieloletnią kosą, jak mi napiszesz 357 choćby 2-3 przypadki konkretnych spięć na linii Ruch lub Wisła- Raków w ostatnich latach to ok. Akcja dobra nie ma co, natomiast cel taki sobie...w podobnym razie ekipy z czoła rozpiszą sobie kalendarz kibicowskich turniejów w promieniu 100 km i będą wjeżdżać na takie imprezy w 100 i je rozpierdalać...mając 5 km od siebie albo dwie ulice od siebie derbowego wroga. Raków z tego co pamiętam jedyne spiny z Ruchem miał przez Myszków ale to chyba sporo lat temu.
TYBET JEST SERBSKI

bez-napinki
Posty: 1576
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bez-napinki » 07.01.2017, 14:31

Raków trafił też auto Ruchu wracające z Kluczbork-Elana kilka lat do tyłu (2-4?).

Spejo
Posty: 17
Rejestracja: 19.11.2016, 14:13

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Spejo » 07.01.2017, 14:37

nisc teoretycznie masz racje, bo gdzie tam Raków i Ruch dzieli ich przepaść, tyle że z tego co dziś słyszałem to nie była żadna zorganizowana czy planowana dużo wcześniej akcja jak w przypadku chociażby na linii ŁKS - Widzew gdzie w grę wchodziły GPSy nawet, tylko to był zwykły spontan, Ruch był tego dnia akurat w Częstochowie ponoć razem z Wisłą i spontanicznie na szybko zorganizowali tą akcje bo wyczuli okazje, powiedz kto by nie skorzystał jakby miał taką możliwość? Nie wiem czy to prawda jeżeli nie to niech ktoś z Ruchu mnie poprawi.

XXXXKK
Posty: 93
Rejestracja: 14.12.2016, 23:44

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: XXXXKK » 07.01.2017, 14:42

Nisc kosa z Myszkowem, Widzewem. Jakieś podjazdy do Gieksy. Zresztą co Ci trzeba tłumaczyć, mieli ich zostawić ku*** bo są mniejszą ekipą, ja p*******.

glwctrd rozpierdalasz mnie type, bo wiesz z kim piszesz i wiesz, że na żywo byś s*********.

Spejo
Posty: 17
Rejestracja: 19.11.2016, 14:13

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Spejo » 07.01.2017, 14:49

wyrafinowany pisze:
Spejo pisze:nisc teoretycznie masz racje, bo gdzie tam Raków i Ruch dzieli ich przepaść, tyle że z tego co dziś słyszałem to nie była żadna zorganizowana czy planowana dużo wcześniej akcja jak w przypadku chociażby na linii ŁKS - Widzew gdzie w grę wchodziły GPSy nawet, tylko to był zwykły spontan, Ruch był tego dnia akurat w Częstochowie ponoć razem z Wisłą i spontanicznie na szybko zorganizowali tą akcje bo wyczuli okazje, powiedz kto by nie skorzystał jakby miał taką możliwość? Nie wiem czy to prawda jeżeli nie to niech ktoś z Ruchu mnie poprawi.
ja p******* co za pajac moglbys pisac swoja ksiazke o tym jak byc spierdolonym
byla to akcja zaplanowana nadarzyla sie okazja skrojenia flag frajerom i to zrobilismy bez zadnych problemow nara.
co do auta ktore Rakow trafil to prawda, ale powodow bylo wiecej, wachanie sie z Lechia i Slaskiem, spinanie sie do Unii Oswiecim, czekanie na Widzew
Nie wiem na c*** się tak spinasz, bo nawet od was leci lekka dezinformacja jeżeli chodzi o wczorajsze wydarzenie, ogarnijcie jedną oficjalną wersje i nie będzie niedopowiedzeń i pytań. Pozdro.

19AveRacovia21
Posty: 7
Rejestracja: 05.05.2013, 16:54

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 19AveRacovia21 » 07.01.2017, 15:48

Ruch wykorzystuje naszą nieuwagę i kradnie flagi. Nie doszło do walki

rtshks
Posty: 83
Rejestracja: 23.10.2008, 11:23

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: rtshks » 07.01.2017, 16:11

ku*** nie wierze, biedny Mareczek, dlaczego go opluwaja jesli on TYLKO chcial sie ma milicjanta wyuczyc, przeciez to nic zlego, ku*** mac. No Szendel sie nie rozjebal tylko przypucowal bez ustalenia tego ze wspolnikami, sorry zapomnialem ze to nic takiego w waszych przestrzelonych szeregach, on TYLKO zapomnial. Jest ok hahaha Idz do Niedzwiedzia moze powtorzy z toba to co zrobil z transem w TopModel albo idz to Kity na trening tam Ci Kepa trojkat zalozy. A ciebie widzieli w szpilkach i miniowie na trasie na Lodz sciero, ja p******* co za typ

Sebastian75
Posty: 382
Rejestracja: 30.03.2016, 00:19

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Sebastian75 » 07.01.2017, 16:20

rtshks pisze:ku*** nie wierze, biedny Mareczek, dlaczego go opluwaja jesli on TYLKO chcial sie ma milicjanta wyuczyc, przeciez to nic zlego, ku*** mac. No Szendel sie nie rozjebal tylko przypucowal bez ustalenia tego ze wspolnikami, sorry zapomnialem ze to nic takiego w waszych przestrzelonych szeregach, on TYLKO zapomnial. Jest ok hahaha Idz do Niedzwiedzia moze powtorzy z toba to co zrobil z transem w TopModel albo idz to Kity na trening tam Ci Kepa trojkat zalozy. A ciebie widzieli w szpilkach i miniowie na trasie na Lodz sciero, ja p******* co za typ
2 razy mieliscie psy w ekipie nie wstyd ci teraz tak pisac.

wildboy66
Posty: 62
Rejestracja: 24.09.2013, 19:50

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: wildboy66 » 07.01.2017, 16:21

Witam odpowiem na kilka pytań ,jeśli znacie imiona i nazwiska osób które współpracowały z cbs to dawać a nie pierdolicie kocopoły ,wy latacie z jagodą na którego są papiery i nic z tym nie robicie. A co do wczorajszej sprawy to Ruch był sam reszty nie będę opisywał obie strony wiedzą jak było ,Raków wie pod jakim sklepem i jakiego sklepu autem przewozili flagi , najważniejsze że odbyło się bez przypału . Raków wie z kim przybili układ ale milczą pewnie po wspólnej akcji reszta kraju sie dowie pozdRawiam

19KSG48
Posty: 126
Rejestracja: 10.08.2016, 09:49

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 19KSG48 » 07.01.2017, 16:23

wildboy66 pisze:Witam odpowiem na kilka pytań ,jeśli znacie imiona i nazwiska osób które współpracowały z cbs to dawać a nie pierdolicie kocopoły ,wy latacie z jagodą na którego są papiery i nic z tym nie robicie. A co do wczorajszej sprawy to Ruch był sam reszty nie będę opisywał obie strony wiedzą jak było ,Raków wie pod jakim sklepem i jakiego sklepu autem przewozili flagi , najważniejsze że odbyło się bez przypału . Raków wie z kim przybili układ ale milczą pewnie po wspólnej akcji reszta kraju sie dowie pozdRawiam
A jaceka z Rybnika pamiętasz czy za młody jesteś?

19KSG48
Posty: 126
Rejestracja: 10.08.2016, 09:49

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 19KSG48 » 07.01.2017, 17:26

Bona.Tyara pisze:Rzuć mi ktoś linkiem do tego artykułu i dowodów na temat współpracy Ruchu z psami, bo napierdalacie tu postów jak sfeceni i nie sposób cokolwiek sensownego znaleźć.
[link] pierwszy lepszy

19KSG48
Posty: 126
Rejestracja: 10.08.2016, 09:49

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 19KSG48 » 07.01.2017, 17:49

Bona.Tyara pisze:Pytałem o ten o który rozpętała się ta cała burza ostatnio. Jakiś dziennik zachodni, gazeta zachodnia czy c*** ich tam wie :)
76 strona

Azow
Posty: 101
Rejestracja: 05.05.2016, 14:13

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Azow » 07.01.2017, 17:51

No to Ruch miał udaną pielgrzymkę na JG :)
Ave Legia !

rtshks
Posty: 83
Rejestracja: 23.10.2008, 11:23

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: rtshks » 07.01.2017, 18:17

OFICJALNA RELACJA PF Z DNIA WCZORAJSZEGO;
Wczoraj po turnieju "piłkarska gwiazdka" wchodzimy w posiadanie 4 flag Rakowa. Akcja dzieje się w centrum miasta, wykorzystujemy moment nieuwagi Rakowa i wchodzimy w posiadanie flag. W akcji bierze udzial sam Ruch, dokladnie 3 osoby (Świony & Ruda) dobrze zaczęty rok ! Nie dla wszystkich i tyle w temacie.

a moderator niech zrobi porządek w tym temacie bo dzbany nie wiedza co piszą i co jeden to mądrzejszy... do Nastepnego:)

morawa
Posty: 114
Rejestracja: 12.10.2012, 19:35

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: morawa » 07.01.2017, 18:23

I co k**** gdzie te 50 Ruchu i 30 Wisły?!!!!!!!!!!!!Co jeszcze podchwycicie !

TRSL NB
Posty: 51
Rejestracja: 16.02.2013, 21:24

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: TRSL NB » 07.01.2017, 18:29

Ja p******* Laki luk tu komus wypomina konfidenctwo:) a Hejduk co robi w dyskotece w plazie na bramce? Jest czysty co za ku*** klaun:)

19KSG48
Posty: 126
Rejestracja: 10.08.2016, 09:49

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 19KSG48 » 07.01.2017, 18:37

TRSL NB pisze:Ja p******* Laki luk tu komus wypomina konfidenctwo:) a Hejduk co robi w dyskotece w plazie na bramce? Jest czysty co za ku*** klaun:)
Laki luk jest ostatnio wybitnie wygadany haha ale o swoich kolegach z cbs nie powie nic

1.3.1.2. 100%
Posty: 116
Rejestracja: 17.11.2016, 22:41

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 1.3.1.2. 100% » 07.01.2017, 18:44

rtshks pisze:OFICJALNA RELACJA PF Z DNIA WCZORAJSZEGO;
Wczoraj po turnieju "piłkarska gwiazdka" wchodzimy w posiadanie 4 flag Rakowa. Akcja dzieje się w centrum miasta, wykorzystujemy moment nieuwagi Rakowa i wchodzimy w posiadanie flag. W akcji bierze udzial sam Ruch, dokladnie 3 osoby (Świony & Ruda) dobrze zaczęty rok ! Nie dla wszystkich i tyle w temacie.

a moderator niech zrobi porządek w tym temacie bo dzbany nie wiedza co piszą i co jeden to mądrzejszy... do Nastepnego:)
Zapraszamy 11 lutego po nasze flagi na Torcida Cup 2017.Tak na spontanie i do godnego Was przeciwnika.

JP90%
Posty: 271
Rejestracja: 10.09.2016, 14:37

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: JP90% » 07.01.2017, 19:24

Szacunek dla Rakowa i Widzewa za to, że nie trzymają klubowych fan w klubowym magazynku z ochroną tak jak 80% ekip w PL ! Szacunek dla was ku***!

19KSG48
Posty: 126
Rejestracja: 10.08.2016, 09:49

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 19KSG48 » 07.01.2017, 19:31

JP90% pisze:Szacunek dla Rakowa i Widzewa za to, że nie trzymają klubowych fan w klubowym magazynku z ochroną tak jak 80% ekip w PL ! Szacunek dla was ku***!
Człowieku Ty to naprawdę idź w pizdu

walkers
Posty: 118
Rejestracja: 29.08.2016, 14:23

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: walkers » 07.01.2017, 19:44

1.3.1.2. 100% pisze: Zapraszamy 11 lutego po nasze flagi na Torcida Cup 2017.Tak na spontanie i do godnego Was przeciwnika.

juz widze te zaproszenie jakby nie było sprzętu ino ręce hehe

Bulbo
Posty: 20
Rejestracja: 22.09.2014, 16:14

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Bulbo » 07.01.2017, 21:49

Ważniak pisze: 8. Sromek złapany na akcji przyznaje że jest z ... Polonii Bytom i go puszczamy.
O reszcie Twoich pkt było już cosik pisane, zastanawia mnie natomiast nr 8
Złapaliście chłopa i puściliście gdy powiedział że z Polonii? Coś Was łączy z Polonią? Dziwne że nie dostał po łebie , sądziłem że to wasza kosa.

19KSG48
Posty: 126
Rejestracja: 10.08.2016, 09:49

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 19KSG48 » 07.01.2017, 21:52

Ważniak pisze:Bardzo chętnie odpowiem koalicji KSGKS na tekst pismaków z DZ. Wpierw jednak czekam na waszą odpowiedz którą zadałem niespełna miesiąc temu :

1. jagoda z Gieksy papier wklejony że się rozjebał do tego w młodości śmigał na Rych ( zdjęcie wklejone )
2. Aspirant Noga ze szkoły policyjnej z ekipy Górnika .
3. Kempa konfident z wami trenujący ( Gieksa)
4. Mara który założył klub sztuk walk razem z milicjantem
5. Mara na zdjęciu treningowym z konfidentem z Gieksy - Adamem Niedźwiedziem
6. Poniedział na zdjęciach treningowych z wspomnianym przeze mnie konfidentem Niedwiedziem
7. Wasz FC Piekary który piątki zbija z uszolem konfidentem.
8. Sromek złapany na akcji przyznaje że jest z ... Polonii Bytom i go puszczamy.

Niech ktoś z Waszej grupy odpisze normalnie , bez spiny jaki macie stosunek do zaistniałych sytuacji .

Ps. Dziś Turniej Lotycz Cup - Gieksie zabrakło odwagi jechać bez milicji ? Czy taki kryzys ze nawet 3 aut do bicia nie znajdziecie , przed puchą waszej "ekipy" było was 10 do bicia tak teraz może jedne auto ( 3os + kukły ) się znajdzie ...
2.nie szkoła policyjna a mundurowa.Sprawy z tym całym niedziwiedziem nie znam bo od układu z Gks i dalszej zgody się oddaliłem ale za sam udział w top model powinien być kopany do ryja na krawężniku.

19KSG48
Posty: 126
Rejestracja: 10.08.2016, 09:49

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 19KSG48 » 07.01.2017, 22:01

wyrafinowany pisze:
Bulbo pisze:
Ważniak pisze: 8. Sromek złapany na akcji przyznaje że jest z ... Polonii Bytom i go puszczamy.
O reszcie Twoich pkt było już cosik pisane, zastanawia mnie natomiast nr 8
Złapaliście chłopa i puściliście gdy powiedział że z Polonii? Coś Was łączy z Polonią? Dziwne że nie dostał po łebie , sądziłem że to wasza kosa.
To źle sądziłeś, może byłeś zajęty wpychaniem kutasa w dupe gieksiarzowi. Niedługo w ogóle zaskoczą cię pewne decyzje.
Nara frajerze, zamiast zająć się gościem który wypiera się swojego klubu to ty odwracasz kota ogonem, następnym razem kolega już nie będzie miał tyle szczęścia.
Nick idealnie pasuje do Ciebie jesteście wyrafinowani w obracania kota ogonem! pozdrawiam do zobaczenia na derbach :D

glwtrcd
Posty: 736
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: glwtrcd » 07.01.2017, 22:13

Ważniak pisze:Bardzo chętnie odpowiem koalicji KSGKS na tekst pismaków z DZ. Wpierw jednak czekam na waszą odpowiedz którą zadałem niespełna miesiąc temu :

1. jagoda z Gieksy papier wklejony że się rozjebał do tego w młodości śmigał na Rych ( zdjęcie wklejone )
2. Aspirant Noga ze szkoły policyjnej z ekipy Górnika .
3. Kempa konfident z wami trenujący ( Gieksa)
4. Mara który założył klub sztuk walk razem z milicjantem
5. Mara na zdjęciu treningowym z konfidentem z Gieksy - Adamem Niedźwiedziem
6. Poniedział na zdjęciach treningowych z wspomnianym przeze mnie konfidentem Niedwiedziem
7. Wasz FC Piekary który piątki zbija z uszolem konfidentem.
8. Sromek złapany na akcji przyznaje że jest z ... Polonii Bytom i go puszczamy.

Niech ktoś z Waszej grupy odpisze normalnie , bez spiny jaki macie stosunek do zaistniałych sytuacji .

Ps. Dziś Turniej Lotycz Cup - Gieksie zabrakło odwagi jechać bez milicji ? Czy taki kryzys ze nawet 3 aut do bicia nie znajdziecie , przed puchą waszej "ekipy" było was 10 do bicia tak teraz może jedne auto ( 3os + kukły ) się znajdzie ...
Numer 5. Niewim kto wm to wkrecil ale juz przestancie pierdolic ze Mara zalozyl ten klub z psem. On tam tylko chwile trenowal bo jest z tego miasta i niema nic wspolnego z zalozeniem tego. I to ze tam trenowal z psem to nic takiego wielkiego wporownaniu do was.

Bulbo
Posty: 20
Rejestracja: 22.09.2014, 16:14

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Bulbo » 07.01.2017, 22:30

wyrafinowany pisze:
Bulbo pisze:
Ważniak pisze: 8. Sromek złapany na akcji przyznaje że jest z ... Polonii Bytom i go puszczamy.
O reszcie Twoich pkt było już cosik pisane, zastanawia mnie natomiast nr 8
Złapaliście chłopa i puściliście gdy powiedział że z Polonii? Coś Was łączy z Polonią? Dziwne że nie dostał po łebie , sądziłem że to wasza kosa.
To źle sądziłeś, może byłeś zajęty wpychaniem kutasa w dupe gieksiarzowi. Niedługo w ogóle zaskoczą cię pewne decyzje.
Nara frajerze, zamiast zająć się gościem który wypiera się swojego klubu to ty odwracasz kota ogonem, następnym razem kolega już nie będzie miał tyle szczęścia.
Gościu czy Ciebie pojebało, normalne pytanie, a odpowiedz ehhh
Jak lubisz być w dupe brany to zmień forum
Zaniżasz i to strasznie

1.3.1.2. 100%
Posty: 116
Rejestracja: 17.11.2016, 22:41

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 1.3.1.2. 100% » 07.01.2017, 22:40

wyrafinowany pisze:
Bulbo pisze:
Ważniak pisze: 8. Sromek złapany na akcji przyznaje że jest z ... Polonii Bytom i go puszczamy.
O reszcie Twoich pkt było już cosik pisane, zastanawia mnie natomiast nr 8
Złapaliście chłopa i puściliście gdy powiedział że z Polonii? Coś Was łączy z Polonią? Dziwne że nie dostał po łebie , sądziłem że to wasza kosa.
To źle sądziłeś, może byłeś zajęty wpychaniem kutasa w dupe gieksiarzowi. Niedługo w ogóle zaskoczą cię pewne decyzje.
Nara frajerze, zamiast zająć się gościem który wypiera się swojego klubu to ty odwracasz kota ogonem, następnym razem kolega już nie będzie miał tyle szczęścia.
Wybacz,ale nikogo ogarniętego nie zaskoczą pewne decyzje.Ten kto ma wiedzieć ten wie.Ty myślisz,że Torcida ot tak sobie wywiesiła transa skierowanego do Polonii.Oświeć tych co się nie orientują w temacie,nie trzymaj ich w napięciu.

domestos0
Posty: 3
Rejestracja: 06.01.2017, 20:47

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: domestos0 » 07.01.2017, 23:24

Ten typ z top model to on chodzil na mecze GKSu?

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: cobytu » 07.01.2017, 23:42

Taka strata to jest ku*** skandl.Rakow dobrze o tym wi(pozdro).Naleza sie gratki dla łowcow i tyle!
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

majcher
Posty: 142
Rejestracja: 02.05.2007, 20:12
Lokalizacja: SochaczeW

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: majcher » 07.01.2017, 23:53

W kwestii wykorzystywania psow przez rozne grupy, wspomne taki artykul
[link]
Nieważne w której lidze, liczy się Ruch i Widzew!

Sebastian75
Posty: 382
Rejestracja: 30.03.2016, 00:19

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Sebastian75 » 08.01.2017, 01:22

Ważniak pisze:Bardzo chętnie odpowiem koalicji KSGKS na tekst pismaków z DZ. Wpierw jednak czekam na waszą odpowiedz którą zadałem niespełna miesiąc temu :

1. jagoda z Gieksy papier wklejony że się rozjebał do tego w młodości śmigał na Rych ( zdjęcie wklejone )
2. Aspirant Noga ze szkoły policyjnej z ekipy Górnika .
3. Kempa konfident z wami trenujący ( Gieksa)
4. Mara który założył klub sztuk walk razem z milicjantem
5. Mara na zdjęciu treningowym z konfidentem z Gieksy - Adamem Niedźwiedziem
6. Poniedział na zdjęciach treningowych z wspomnianym przeze mnie konfidentem Niedwiedziem
7. Wasz FC Piekary który piątki zbija z uszolem konfidentem.
8. Sromek złapany na akcji przyznaje że jest z ... Polonii Bytom i go puszczamy.

Niech ktoś z Waszej grupy odpisze normalnie , bez spiny jaki macie stosunek do zaistniałych sytuacji .

Ps. Dziś Turniej Lotycz Cup - Gieksie zabrakło odwagi jechać bez milicji ? Czy taki kryzys ze nawet 3 aut do bicia nie znajdziecie , przed puchą waszej "ekipy" było was 10 do bicia tak teraz może jedne auto ( 3os + kukły ) się znajdzie ...
Sami konfidenci i psy w ekipie i to nie jeden wypisz ich teraz wszystkich z Ruchu jak jestes taki kozak. Nie lepiej szukac farmazonow i sie osmieszac przed cala Polska.
Propaganda Niebieskich trwa u siebie buRdel i fRajeRstwo za uszami a szukaja u innych i wypisuja farmazony o to wasza technika działania.

Sebastian75
Posty: 382
Rejestracja: 30.03.2016, 00:19

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Sebastian75 » 08.01.2017, 01:36

majcher pisze:W kwestii wykorzystywania psow przez rozne grupy, wspomne taki artykul
[link]
Ty chyba nic nie wiesz

1.Pies walczy przy swoich kumplach z PF z ŁKSem.
2.nowe od kilku lat Ruch dzieki psom robi co chce za tz. lizanie im jajek.co bylo juz glosne o tym na miescie w Kace od dawna.
3.aspirant B. z szopienic kolejny ciekawy kibic Ruchu wspolpraca z kibicami Ruchu za malowanie.

o konfdentach nie ma co pisac na Ruchu bo było tego tak duzo że juz Ruch sie pogubiły kogo wypierdolic z ekipy a wypierdolonych jest juz z 200 osob najmniej i to ptwierdzaja sami niebiescy z Mikolowa ze to co sie dzieje to upadek sztywnych zasad na Ruchu.

Jaworznianin_123
Posty: 97
Rejestracja: 06.08.2013, 23:00

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Jaworznianin_123 » 08.01.2017, 02:19

A ja jeszcze raz ponowie pytanie do niebieskich.Konfidenci z Jaworzna pogonieni? Wiecie ze to nie przypadkowe osoby a macie wszystko czarno na białym.Wypominam Wam bo wy Nam wypominaliście Mysłowice przed cala Polską a juz kazdy z Nich byl pogoniony czekam na odpowiedź

XXXXKK
Posty: 93
Rejestracja: 14.12.2016, 23:44

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: XXXXKK » 08.01.2017, 05:51

ku*** wszystko spoko, ale skończcie wypominać psa co wbiegł na meczu z ŁKSem bo po pierwsze tam był taki rozpierdol, że po murawie hasał kto chciał a po drugie to było ku*** 13 lat temu. 13 lat, a ty Sebastian o tym w każdym poście piszesz, ogarnij się ku***.

clearbluesky
Posty: 49
Rejestracja: 13.09.2009, 12:15

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: clearbluesky » 08.01.2017, 06:53

halabardy_pilniczki pisze:Jedni warci drugich dają piękny obraz bagienka jakie się porobiło w tym mocno obstawionym kibicowsko regionie...
Praktycznie w każdej większej ekipie znajdą się rozgadane osoby. Niestety tacy są ludzie i skończcie już pierdolić w kółko to samo.

enterorokej
Posty: 88
Rejestracja: 09.01.2014, 15:41

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: enterorokej » 08.01.2017, 09:29

Wisla miała racje, ruch to c***. Na akcji z rakowem: 5 downów + 40wsh+ kilku z policji

prism
Posty: 115
Rejestracja: 04.06.2014, 22:16

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: prism » 08.01.2017, 09:38

Ważniak pisze: Ps. Dziś Turniej Lotycz Cup - Gieksie zabrakło odwagi jechać bez milicji ? Czy taki kryzys ze nawet 3 aut do bicia nie znajdziecie , przed puchą waszej "ekipy" było was 10 do bicia tak teraz może jedne auto ( 3os + kukły ) się znajdzie ...
W zeszłym roku, gdy jechali do Jarosławia to Zagłębie się po Gieksie przebiegło. W tym roku woleli nie ryzykować, tym bardziej, że ostatnio duża część ekipy chciała zdążyć przed brexitem i jest na wyspach.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Blaszok64, Junior89, kivloff, Lukas1920, nightmare88!, nns1920, pablo5, UW1908, Ósmy Pasażer i 330 gości