Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: sir. » 09.01.2019, 09:46

head & shoulders



Konto usunięte
Posty: 31
Rejestracja: 24.03.2017, 16:44

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Konto usunięte » 09.01.2019, 11:43

Arkan pisze:
03.01.2019, 13:31
niech sobie te k**** wszystkie wbija do łbow ze nie dostana ochrony.psy im roztaczaja wizje ze beda mieli jak masa w dubaju,a ochrone dostaja tylko koronniaki,zadna 60 nie ma ochrony.taka ku*** co odbierala ludziom zdrowie chodzi sobie po wolnosci ,bo pomowi np. paru dilerow co prokuratorek wskaze.jeszcze ta balusiowa szmata co najwiecej urowala i rozkminiala.
"Sankul", "Sikor", "Remek", "Chinczyk nr1", Chinczyk nr2", "Gugu", "Hyla","Broda", "Falkonetti" , "Masa", to jedynie najbardziej znani lub wpływowi ludzie z okolic pruszkowskich przywódców, którzy składali wyjaśnienia lub zeznania. Nigdy nie stali się celem odwetu w mafijnym znaczeniu tego słowa. A jego brak sygnalizuje własciwie zerowy "aparat przemocy" w zasięgu gangu pruszkowskiego.
Podejrzewam, że większość świadków koronnych z przełomu lat 90 i 00, już dawno wróciła do domu. W końcu zawarli układ ze służbą (w pewnym uproszczeniu), która nie ma na benzynę i papier toaletowy dla swoich pracowników.
A "Masa" mieszka w Łodzi i funkcjonuje normalnie. Mogę zaryzykować nawet stwierdzenie, że jest tam osobą publiczną. Zdarza mu się brać udział w zawodach sportowych - jakiś trójbój siłowy- i osiągać sukcesy. Myślę, że w kominiarce tego nie robi.

A po co 60-tkom ochrona skoro i tak nic im się nie stanie. Kogo mają się obawiać ? "Specjalistów od zabójstw i porwań", terroryzujących "Żabkę", czy ładnie opalonych, wygimnastykowani oraz chaotycznie potatuowanych supermenów "trzęsących" pijanymi klientami w miejskich dyskotekach?
Jazdan pisze:
09.01.2019, 05:18
Konto usunięte a kim ty jesteś?
Czuję się wyróżniony, że moja skromna osoba stała się obiektem zainteresowania takich tuzów zorganizowanej stadionowej przestępczości jak Ty. Po prostu czasami przeglądam sobie to forum, toczę z nudów pianę i dochodzę do wniosku, że ze zidiociałymi forumowiczami też można pogadać.

BogHonorOjczyzna
Posty: 78
Rejestracja: 19.09.2012, 21:53

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: BogHonorOjczyzna » 09.01.2019, 13:07

Konto usunięte pisze:
09.01.2019, 11:43
Arkan pisze:
03.01.2019, 13:31
niech sobie te k**** wszystkie wbija do łbow ze nie dostana ochrony.psy im roztaczaja wizje ze beda mieli jak masa w dubaju,a ochrone dostaja tylko koronniaki,zadna 60 nie ma ochrony.taka ku*** co odbierala ludziom zdrowie chodzi sobie po wolnosci ,bo pomowi np. paru dilerow co prokuratorek wskaze.jeszcze ta balusiowa szmata co najwiecej urowala i rozkminiala.
"Sankul", "Sikor", "Remek", "Chinczyk nr1", Chinczyk nr2", "Gugu", "Hyla","Broda", "Falkonetti" , "Masa", to jedynie najbardziej znani lub wpływowi ludzie z okolic pruszkowskich przywódców, którzy składali wyjaśnienia lub zeznania. Nigdy nie stali się celem odwetu w mafijnym znaczeniu tego słowa. A jego brak sygnalizuje własciwie zerowy "aparat przemocy" w zasięgu gangu pruszkowskiego.
Podejrzewam, że większość świadków koronnych z przełomu lat 90 i 00, już dawno wróciła do domu. W końcu zawarli układ ze służbą (w pewnym uproszczeniu), która nie ma na benzynę i papier toaletowy dla swoich pracowników.
A "Masa" mieszka w Łodzi i funkcjonuje normalnie. Mogę zaryzykować nawet stwierdzenie, że jest tam osobą publiczną. Zdarza mu się brać udział w zawodach sportowych - jakiś trójbój siłowy- i osiągać sukcesy. Myślę, że w kominiarce tego nie robi.

A po co 60-tkom ochrona skoro i tak nic im się nie stanie. Kogo mają się obawiać ? "Specjalistów od zabójstw i porwań", terroryzujących "Żabkę", czy ładnie opalonych, wygimnastykowani oraz chaotycznie potatuowanych supermenów "trzęsących" pijanymi klientami w miejskich dyskotekach?
Jazdan pisze:
09.01.2019, 05:18
Konto usunięte a kim ty jesteś?
Czuję się wyróżniony, że moja skromna osoba stała się obiektem zainteresowania takich tuzów zorganizowanej stadionowej przestępczości jak Ty. Po prostu czasami przeglądam sobie to forum, toczę z nudów pianę i dochodzę do wniosku, że ze zidiociałymi forumowiczami też można pogadać.
Racja. Tak było, jest i będzie. Gangsterka to przede wszystkim ludzie dla których liczy się tylko pieniądz. Tam nie ma miejsca dla Boga czy jakiś większych ideałów, wartości typu ojczyzna. Nikt Ci nie zatrzyma i powie "W imieniu Polski Podziemnej skazuję Cię na śmierć za zdradę Ojczyzny!". Musi być coś więcej, jakaś głębia w tym aby odebrać komuś życie. Nie wiem czy to dobrze ująłem w słowa ale mam nadzieje, że mnie rozumiecie.

przeciętne IQ
Posty: 109
Rejestracja: 05.10.2017, 15:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: przeciętne IQ » 09.01.2019, 13:42

Po tym wystąpieniu mniemam, że w takim razie u Ciebie tez zbyt wielka głębia nie występuje.

BogHonorOjczyzna
Posty: 78
Rejestracja: 19.09.2012, 21:53

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: BogHonorOjczyzna » 09.01.2019, 14:31

Ponieważ?

doswiadczonyMMA
Posty: 54
Rejestracja: 23.05.2016, 12:51

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: doswiadczonyMMA » 09.01.2019, 23:53

Nerva1 pisze:
09.01.2019, 22:29
Rozpierdalaja mnie komentarze gejuchow lub szczew że o! Ruch patologia itp. Tylko chciałbym przypomnieć że ta patologia was bije i tępi . Z tym nigdy na Rudzie czy na Lipinach gdzie już was mało zostało nie wygracie. Komentujecie dalej banany na pejsbukach a my dalej swoje ! Ruch!
Popytaj starszych kolegów i dowiedz się co się ostatnio działo na Ligocie i kto kogo pobił.

Arkan
Posty: 300
Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Arkan » 10.01.2019, 00:39

Dla mnie - konto usuniete, nie obraz sie ale wydaje mi sie, ze jestes milicjantem i to nie zwyklym kraweznikiem.prubojesz te swoje festowskie gadki wpierdalac i przekonywac ze trzeba sie rozpierdalac bo jak sie tego nie zrobi to i tak "gora"sie rozjebie itp.masz widze wiedze na temat przestepczego Szczecina,Warszawy i okolic itp.pewnie podrozujesz sporo hehe.a masa i kilku ktorych wymieniles nie bylo zwyklymi 60'(bo te nie maja zadnej ochrony i sa potrzebne psom do pierwszej rozprawy zeby zlozyc zeznania przed sadem,pozniej los takich gwiazd psow nie interesuje,i przynajmniej u nas koncza jakos zaszczane pomiatane lumpy ze zjabana psychika nie raz bite i dojezdzane) ,tylko koronnymi ktorzy maja ochrone i hajs ktory jebneli w czasie swojej kariery.a rozpracowanie tego czarnego ze szczecina zajelo im tyle bo tamte psy a te obecne to jak porownac auta operacyjne jakimi jezdzili kiedys a teraz.i nie podniecaj sie tak tym co on trzymal bo taka ilosc dragow jaka szla wtedy to dzisiaj idzie na jednym wiekszym osiedlu.takze ciezkiej pracy funkcjonariuszu.

Konto usunięte
Posty: 31
Rejestracja: 24.03.2017, 16:44

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Konto usunięte » 10.01.2019, 02:06

Arkan pisze:
10.01.2019, 00:39
Dla mnie - konto usuniete, nie obraz sie ale wydaje mi sie, ze jestes milicjantem i to nie zwyklym kraweznikiem.
Dowcip ukryłeś w słowie "milicjant" czy "niezwykły" ?
Arkan pisze:
10.01.2019, 00:39
prubojesz te swoje festowskie gadki wpierdalac
Na początek radziłbym Ci spróbować się ze słownikiem ortograficznym.
i przekonywac ze trzeba sie rozpierdalac bo jak sie tego nie zrobi to i tak "gora"sie rozjebie itp.
Te leki na, których lecisz są refundowane ? Chyba mnie pomyliłeś ze swoimi idolami z trybun. W którym miejscu zachęcałem do kapowania ?

Nie obraź się, ale oprócz problemów z pisaniem wygląda na to, że masz spore problemy z rozumieniem tekstu.
masa i kilku ktorych wymieniles nie bylo zwyklymi 60'(bo te nie maja zadnej ochrony i sa potrzebne psom do pierwszej rozprawy zeby zlozyc zeznania przed sadem,pozniej los takich gwiazd psow nie interesuje,i przynajmniej u nas koncza jakos zaszczane pomiatane lumpy ze zjabana psychika nie raz bite i dojezdzane)
Owszem nie byli 60tkami, ale ponoć ludzie, których zdradzili uchodzili za geniuszy zbrodni i mafie wszechczasów (przynajmniej wedle pióra pismaków).

A kto konkretnie skończył ? "Jędras" ? "Grudzień" ? A może Surma ? Nie pisz tak jakbyś w tym był bo po tym co napisałeś wiem, że nie jesteś.
a rozpracowanie tego czarnego ze szczecina zajelo im tyle bo tamte psy a te obecne to jak porownac auta operacyjne jakimi jezdzili kiedys a teraz.i nie podniecaj sie tak tym co on trzymal bo taka ilosc dragow jaka szla wtedy to dzisiaj idzie na jednym wiekszym osiedlu.takze ciezkiej pracy funkcjonariuszu.
Misiu kolorowy, na dzisiejszych stadionowych kapugangsterów wystarczy art. 60 kk, nie potrzeba żadnych zaawansowanych technik. Nie musisz mi wierzyć na słowo. Prześledź sobie kulisy podobnych spraw. Sukcesy policji biorą się przede wszystkim z głupoty i słabości polskich przestępców, którym ulica pomyliła się z siłownią i, że wystarczy trochę się ponapinać i samo urośnie. Na ulicy żeby przetrwać i nie dać się złapać w miesiącu trzeba zabić przynajmniej ze trzech bo nic tak nie zamyka ust jak widok trupów. Mam rację ? Nie musisz odpowiadać, wiem że mam.

Jeśli twoja wiedza o Czarnym opiera się na "Alfabecie mafii", lepiej zamilcz. Dzisiejsze stadionowe "zagony mafijne" nie są nawet rozwolnieniem przy grupie "Oczki", która składała się z kilku podstarzałych recydywistów i nastolatka. Bandy z lat 90 to maksimum jakie da się osiągnąć w tym kraju.

Ostatnio norweska policja w Oslo przeprowadziła kilka akcji przeciwko zorganizowanym strukturom przestępczym. Szef wydziału antymafijnego policji w rozmowie z dziennikarzem powiedział, że interesują się oni pewnymi środowiskami ze względu na ich prokryminalne zachowania. Wymienił wietnamczyków, somalijczyków, turków i albańczyków. Zaznaczył, że jedynie ci ostatni, w oczach norweskiej policji tworzą struktury mafijne. Najwyraźniej nie ma komórki do Ciebie Arkan i nie wie łotgołinon na mieście i jakie działki prochów przechodzą na polskich osiedlach.

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: jestesmywaszastolica » 10.01.2019, 03:16

Autentycznie uwielbiam to forum.

Rozkminka Śląska-Zagłębiowska i jak meteor wpada gość rzucając ksywkami przeszło 40 letnich typów i jako świadectwo o ekipach sportowych daje jakieś netowe wpisy rozjebanego gościa powiniętego ponad 20 lat temu, który aktywnie działał może z 5 lat.
Szczególnie śmiesznie brzmią te tkliwe wpisy o tym jak to kiedyś charakternie nie dawali się psom ścigających wielkich bandziorów poldkami jak późny Borewicz.

Kolor83
Posty: 35
Rejestracja: 16.08.2016, 17:38

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Kolor83 » 10.01.2019, 07:02

strazaksam pisze:
09.01.2019, 08:20
Konto usunięte pisze:
08.01.2019, 20:51
bez-napinki pisze:
07.01.2019, 19:13
Masz spierdolony mózg - więcej nie warto pisać.
Czytam od czasu do czasu twoje komentarze i wolę być spie*****nym dla takich jak ty niż być takim jak ty i uważać za spie*****nych takich jak ja.
vector pisze:
07.01.2019, 21:08

Coś tam logiki w Twoich wpisach jest, ale nie do końca... Zacznijmy od tego, że w więzieniu jest duuuużo debili... I nazywanie GiT-debile to nietrafione stwierdzenie ponieważ bądź co bądź jakieś zasady są (ja wiem, że zaraz prujdupy zaczną pisać, że już nie ma zasad itp. nie ma to ku*** zacznij je wprowadzać, nie masz przebicia? Widocznie nie było Ci dane być "kimś") może faktycznie są naginane albo nieodpowiednio stosowane, ale są...
A teraz Ci odpowiem co do tego Czarnego... Jeżeli jest takim kotem (możliwe, że jest) to powinien załatwić to jak prawdziwy gangster... Czyli odjebać sztywno swoje i powyjaśniać wszystkich... Skoro taki kocur to by im pozabierał wszytsko i tyle... nawet zabijać by nie musiał... W opowieściach to można dużo... Komentować (nawet tak jak ja teraz) każdy potrafi... Krzykaczy w więzieniu jest multum... i byś się zdziwił jak bardzo z sensem mówią... ale... wychodzi taki jeden z drugim i życie weryfikuje...
Pozdrawiam
Ochłoń i pisz składniej. Zapytaj jakiegoś garownika, jakie miejsce w nazwijmy to "hierarchii więziennej" zajmuje osoba, która nie poszła na współpracę z organami ścigania a jednocześnie nie przytstała do grypsujących. Taki człowiek z automatu staje się "frajerem" choć nikogo nie dał na papier. Jest w tym jakiś sens. Dla przeciętnego człowieka debilizm polskich przestępców jest nie do pojęcia, ale taka jest prawda.

Teraz odniosę się jeszcze do "Czarnego". Tak się składa, że kogo miał dojechać to dojechał. Lepiej postawić pytanie - ilu konfidentów załatwili stadionowi ojcowie chrzestni ? "Grudzień" miał zostać "zakopany żywcem w lesie na Rudzie" (w utworze pewnego artysty sympatyzującego z Ruchem), ale poza słownymi wiązankami nic się nie stało. Nie uwziąłem się tylko na Niebieskich bo to się tyczy wszystkich grup, które pogrążyli kapusie.
A jak sie ktos rozjebal i grypsuje to kim jest?
A jak ktoś zgwałcił kobietę i grypsuje to kim jest?

Arkan
Posty: 300
Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Arkan » 10.01.2019, 10:23

chlopie ja nie pisze wypracowania z oftografii.jestes dla mnie milicjantem ,takie moje zdanie.dla mnie ktos kto podpiera sie grubym konfidentem co bym on nie mowil i jakich prawd by nie glosil,jest zwykla pała i tyle.dla ciebie Ludzie ktorych pomowil masa i reszta to geniusze zbrodni?haha.w tamtych czasach zeby zarabiac gruby hajs naprawde nie trzeba bylo byc geniuszem.do konca lat 90' psa widac bylo z kilometra,wąs w mokasych z frendzelkami i w polonezie.jak lapali kogos za cos innego a znajdywali amfetamine to wyrzucali bo nie wiedzieli co to.do tego skorumpowani brali wszystko i od kazdego.kiedys Twoi koledzy po fachu rozkminki obstawiali zeby inne psy sie nie wjebaly.

iamcriminal
Posty: 145
Rejestracja: 11.08.2017, 03:57

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: iamcriminal » 10.01.2019, 11:38

Jazdan jak tam Artur Nowak ps Arczi?

Stara szkoła
Posty: 24
Rejestracja: 02.03.2017, 16:29

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Stara szkoła » 10.01.2019, 16:05

policyjno konfidencki festyN.j****

JokeR862
Posty: 10
Rejestracja: 07.05.2018, 22:20

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: JokeR862 » 10.01.2019, 17:00

Panowie ku*** tylko bez nazwisk zachowujesz sie niczym te nasze 60tki

supertorba1920
Posty: 49
Rejestracja: 22.05.2018, 18:42
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: supertorba1920 » 10.01.2019, 17:16

iamcriminal pisze:
10.01.2019, 11:38
Jazdan jak tam Artur Nowak ps Arczi?
ten co sie do podpalen samochodów rozjebał ? przyjęty znówu w szeregi lata z tymi cwelami z rudy 1 i oczywiście na fb fotka jak to sie pręży w koszulce przyjaźń łączonej kurwisko poprute za grosz hnoru

Pinio
Posty: 226
Rejestracja: 02.10.2017, 19:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Pinio » 11.01.2019, 08:52

iamcriminal pisze:
10.01.2019, 11:38
Jazdan jak tam Artur Nowak ps Arczi?
To pytanie raczej powinieneś skierować do adwokata koalicji, Dexterowej.

Dex Dexter
Posty: 378
Rejestracja: 13.06.2016, 14:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Dex Dexter » 11.01.2019, 15:41

I na c*** się rzucasz prujdupo jak nie masz nic ciekawego do napisania? Kończ te zimowisko i wpadaj na Śląsk tak jak się odgrażaleś a nie wojuj przez neta a jak nie to W********** do tematu łódzkiego i tam siej terror.

Amer
Posty: 35
Rejestracja: 23.09.2008, 09:09

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Amer » 11.01.2019, 18:19

Wielki murzynski chuuuujjj w dooope tym wszystkim pseudogangsterom rozjebujacym światek kibicowski. A wy ruszki zamiast napierdalac na gości to jeszcze probujecie ich bronic. Więc taki sam wielki murzynski kutasiak wam w dooope pryszczate dzieciaki !

bez-napinki
Posty: 1570
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bez-napinki » 11.01.2019, 19:06

Kto kogo próbuje bronić?

Konto usunięte
Posty: 31
Rejestracja: 24.03.2017, 16:44

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Konto usunięte » 11.01.2019, 19:49

jestesmywaszastolica pisze:
10.01.2019, 03:16
Autentycznie uwielbiam to forum.

Rozkminka Śląska-Zagłębiowska i jak meteor wpada gość rzucając ksywkami przeszło 40 letnich typów i jako świadectwo o ekipach sportowych daje jakieś netowe wpisy rozjebanego gościa powiniętego ponad 20 lat temu, który aktywnie działał może z 5 lat.
Szczególnie śmiesznie brzmią te tkliwe wpisy o tym jak to kiedyś charakternie nie dawali się psom ścigających wielkich bandziorów poldkami jak późny Borewicz.
Tam na Legii nie ma kogoś bardziej błyskotliwego czy oni tylko tak udają ?
Arkan pisze:
10.01.2019, 10:23
chlopie ja nie pisze wypracowania z oftografii.jestes dla mnie milicjantem ,takie moje zdanie.dla mnie ktos kto podpiera sie grubym konfidentem co bym on nie mowil i jakich prawd by nie glosil,jest zwykla pała i tyle.dla ciebie Ludzie ktorych pomowil masa i reszta to geniusze zbrodni?haha.w tamtych czasach zeby zarabiac gruby hajs naprawde nie trzeba bylo byc geniuszem.do konca lat 90' psa widac bylo z kilometra,wąs w mokasych z frendzelkami i w polonezie.jak lapali kogos za cos innego a znajdywali amfetamine to wyrzucali bo nie wiedzieli co to.do tego skorumpowani brali wszystko i od kazdego.kiedys Twoi koledzy po fachu rozkminki obstawiali zeby inne psy sie nie wjebaly.

Nie załamuj człowieku! Trzy godziny z hakiem toczyłem slinę i wywijałem językiem by coś napisać. Wmawiam sobie, że jesteś jakimś wyjątkowym intelektualistą, po trzech fakultetach na polonistyce o wyjątkowo wysublimowanym poczuciu rytmu zdań. Rozczarować takiego, żaden wstyd. Zaspokoić, to jak lot w kosmos na rowerze wodnym.

A tak między nami. Ci Cię tak wk...iło ? To, że Ci wypomniałem byki w pisowni czy fakty o "stadionowych gangsterach" kulturystach ?

Załóżmy, że jestem milicjantem. Tylko teraz jedna rzecz - jaki sens miałoby moje udzielanie się na forum ? Zdobycie wiedzy procesowej ? Daj spokój. Są lepsze źródła, zresztą co wiedzą internetowe dzieci-śmieci ? Zwerbować kogoś do współpracy ? No dobra, ale kogo ? Ciebie ? Jazdana ? @bez-napinki ? No chyba, że do pilnowania sądowych toalet.

krokiet_z_grzybami
Posty: 758
Rejestracja: 18.01.2009, 13:46

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: krokiet_z_grzybami » 11.01.2019, 20:41

Zawsze mnie rozpierdalało na tym forum to powiedzenie jakiegoś lamusa w stylu "nie gadajcie z nim bo pachnie od niego psem" albo "z którego komisariatu piszesz?" itp itd... pseudo chuligani , udający kumacza w ten sposób próbują niby pokazać jacy nie są konkretni..
a chyba tylko wyjątkowi idioci myślą, że tu faktycznie jakiś pies siedzi na komisariacie (no chyba, że dla beki bo mu się nudzi w robocie i chcę potrollować) i wypytuje coś, co mu da niby coś w śledztwie, procesie, czy w czymkolwiek ...

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: jestesmywaszastolica » 11.01.2019, 21:03

Konto usunięte pisze:
11.01.2019, 19:49

Tam na Legii nie ma kogoś bardziej błyskotliwego czy oni tylko tak udają ?

Na ciebie pajacu wystarczy, a mój poziom błyskotliwości dostosowuje do twoich wypocin.

Mam wyjebane na to co robisz w tyrze, czy tam po pracy, ale póki co to twoja aktywność w tym temacie to jest typowe mącenie.
Rzucasz ksywkami jakichś rozjebusów, jakby to byli jacyś twoi koleżcy którzy mają cokolwiek w tych wątkach przez ciebie zaczętych potwierdzić.

Nie mam ochoty prowadzić cię za rączkę przez meandry bandyckiej Warszawy, ale pisząc o tym, że koronni z przełomu wieków nie byli j***** pokazujesz jasno, że c**** w tym temacie wiesz.

Ogólnie to jest to mocno skomplikowane, zresztą geneza napierdalanki Pruszkowa z Wołominem w jakimś tam stopniu dotyczyła podejścia różnych osób do współpracy z psami, czy tam szerzej służbami.

A twoje zdziwienie, że nikt nie odpierdalał koronnych świadczy, że albo jesteś głupi, albo c**** wiesz na tematy o których się wypowiadasz. No ale nikt Ci nie broni oglądać Narcosa, czy tam Gomorrę i wyobrażać sobie podobne sceny na bulwarach wiślanych.

Także dalej zgrywaj kumkumkuma zapewne z jakiegoś Parzymięchowa, który habilitował się z grupy pruszkowskiej, na zdrowie :)

bez-napinki
Posty: 1570
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bez-napinki » 12.01.2019, 03:42

W********** z tego tematu internetowy cwelu.

Pinio
Posty: 226
Rejestracja: 02.10.2017, 19:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Pinio » 12.01.2019, 07:42

FlorianT pisze:
11.01.2019, 23:15
Pinio pisze:
11.01.2019, 08:52
iamcriminal pisze:
10.01.2019, 11:38
Jazdan jak tam Artur Nowak ps Arczi?
To pytanie raczej powinieneś skierować do adwokata koalicji, Dexterowej.
Prujesz sie do typa, tak jak do mnie, a jak padnie konkret w realu, znikasz i po jakims czasie dalej sie prujesz. Typowy zydzewski wsiur, jak ten caly mms, z kilkoma kontami. Wszedziel byliscie, z kazdym sie biliscie, a jak cos do czego to mowa trawa i pierdolenie, ze oponemt multikonowiec jak wy. Pierdolone zydzewskie pizdy.
Napisałem typowi na priv co i jak także nie p******, że znikam. Co do twojej marnej osoby BANTI to w każdym poście prujesz się do Widzewa, Ruchu lub Elany, więc nie oczekuj kompleksiarzu, że ktoś będzie normalnie się do ciebie zwracał. Co do gościa mms to wątpię żebyś w realu nazwał go pizdą. Przyhamuj bajerkę to i też nikt na ciebie nie będzie zwracał uwagi.

Dex Dexter
Posty: 378
Rejestracja: 13.06.2016, 14:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Dex Dexter » 12.01.2019, 08:33

A kim ty kurewko jesteś żeby każdego pouczać ? Kmiocie j***** na privie każesz mi cierpliwie czekać i c**** z tego wynika.

ulicznapsychologia
Posty: 68
Rejestracja: 04.04.2014, 17:08

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: ulicznapsychologia » 12.01.2019, 15:59

śp. Słoniu z Polonii to ten co kiedyś prowadził doping na PB?

QWERTYUIOPASDFGHJKL
Posty: 50
Rejestracja: 30.04.2016, 09:03

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: QWERTYUIOPASDFGHJKL » 12.01.2019, 21:02

ulicznapsychologia pisze:
12.01.2019, 15:59
śp. Słoniu z Polonii to ten co kiedyś prowadził doping na PB?
nie

N-E
Posty: 18
Rejestracja: 26.07.2014, 16:52

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: N-E » 13.01.2019, 15:26

Konto usunięte pisze:
08.01.2019, 20:51
bez-napinki pisze:
07.01.2019, 19:13
Masz spierdolony mózg - więcej nie warto pisać.
Czytam od czasu do czasu twoje komentarze i wolę być spie*****nym dla takich jak ty niż być takim jak ty i uważać za spie*****nych takich jak ja.
vector pisze:
07.01.2019, 21:08
Konto usunięte pisze:
07.01.2019, 17:52


W co konkretnie nie wierzysz ? Przecież sprawa "Cosa Nostry z Chorzowa" jak i innych stadionowych "mafii" dokładnie wpisuje się w to o czym mówi Czarny.



Bo co ? Ty nam każesz anonimowy głąbie ? Przynajmniej wywiązała się wreszcie jakaś rzeczowa dyskusja zamiast bicia piany na kilka stron o tym kto na kogo głośniej spojrzał na osiedlu albo która zgraja ma więcej konfidentów w swoich szeregach.



Następna ofiara mediów. A grypsowanie jest wyznacznikiem czegoś ? Według logiki git-debili osoba, która nikogo nie sprzedała a nie grypsuje z automatu jest frajerem. Więc daruj sobie recenzowanie kogoś przez pryzmat grypsowania.



Eee tam od razu kulkę w głowę. Mógł ostrzelać "Oczkę" z rakietnicy jak żołnierze chorzowskich szwadronów śmierci. A teraz odrobinę poważniej. Czemu Don "Oczko" zamiast odstrzelić gościa, który groził mu zagonieniem sam pobiegł po pomoc na komendę poskarżyć, że Czarny go szantażuje ? Podpowiem ci bo ten Tygrys Szczecina był zwykłym frajerem i tchórzem.



A czy chociażby ostanie zatrzymania są dowodem na zmowę milczenia wśród stadionowych gangsterów ? Nie możesz przyjąć do wiadomości tego co mówi Czarny bo to rujnuje legendę o Twoich "charakternych" idolach. Wiem, że ciężko pojąć jest pewne sprawy ludziom dla których szczytem ambicji jest wytatuowany rękaw, torebka przez ramię i koszulka JP.
Coś tam logiki w Twoich wpisach jest, ale nie do końca... Zacznijmy od tego, że w więzieniu jest duuuużo debili... I nazywanie GiT-debile to nietrafione stwierdzenie ponieważ bądź co bądź jakieś zasady są (ja wiem, że zaraz prujdupy zaczną pisać, że już nie ma zasad itp. nie ma to ku*** zacznij je wprowadzać, nie masz przebicia? Widocznie nie było Ci dane być "kimś") może faktycznie są naginane albo nieodpowiednio stosowane, ale są...
A teraz Ci odpowiem co do tego Czarnego... Jeżeli jest takim kotem (możliwe, że jest) to powinien załatwić to jak prawdziwy gangster... Czyli odjebać sztywno swoje i powyjaśniać wszystkich... Skoro taki kocur to by im pozabierał wszytsko i tyle... nawet zabijać by nie musiał... W opowieściach to można dużo... Komentować (nawet tak jak ja teraz) każdy potrafi... Krzykaczy w więzieniu jest multum... i byś się zdziwił jak bardzo z sensem mówią... ale... wychodzi taki jeden z drugim i życie weryfikuje...
Pozdrawiam
Ochłoń i pisz składniej. Zapytaj jakiegoś garownika, jakie miejsce w nazwijmy to "hierarchii więziennej" zajmuje osoba, która nie poszła na współpracę z organami ścigania a jednocześnie nie przytstała do grypsujących. Taki człowiek z automatu staje się "frajerem" choć nikogo nie dał na papier. Jest w tym jakiś sens. Dla przeciętnego człowieka debilizm polskich przestępców jest nie do pojęcia, ale taka jest prawda.

Teraz odniosę się jeszcze do "Czarnego". Tak się składa, że kogo miał dojechać to dojechał. Lepiej postawić pytanie - ilu konfidentów załatwili stadionowi ojcowie chrzestni ? "Grudzień" miał zostać "zakopany żywcem w lesie na Rudzie" (w utworze pewnego artysty sympatyzującego z Ruchem), ale poza słownymi wiązankami nic się nie stało. Nie uwziąłem się tylko na Niebieskich bo to się tyczy wszystkich grup, które pogrążyli kapusie.
100% racji ps dodam ze wsrod tej elity wieziennej sa cyganie, majciarze jak dobrze sie wykupia (np ZK Wloclawek)Co nie zmienia faktu ze po obu stronach Czy to grypsera(GIT) czy nie-grypsera(NIT) znajda sie normalni i debile :) Tyle :)
Niebieskie ImpeRium ! peRsona non gRata !!!44!!

bobzo
Posty: 17
Rejestracja: 14.01.2010, 21:35

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bobzo » 13.01.2019, 16:43

Czemu dosyć konkretni fani Widzewa zastanawiają się, kto tu pisze? Pierdolnijcie się w końcu.

Konto usunięte
Posty: 31
Rejestracja: 24.03.2017, 16:44

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Konto usunięte » 13.01.2019, 22:49

jestesmywaszastolica pisze:
11.01.2019, 21:03
Konto usunięte pisze:
11.01.2019, 19:49

Tam na Legii nie ma kogoś bardziej błyskotliwego czy oni tylko tak udają ?

Na ciebie pajacu wystarczy, a mój poziom błyskotliwości dostosowuje do twoich wypocin.

Mam wyjebane na to co robisz w tyrze, czy tam po pracy, ale póki co to twoja aktywność w tym temacie to jest typowe mącenie.
Rzucasz ksywkami jakichś rozjebusów, jakby to byli jacyś twoi koleżcy którzy mają cokolwiek w tych wątkach przez ciebie zaczętych potwierdzić.

Nie mam ochoty prowadzić cię za rączkę przez meandry bandyckiej Warszawy, ale pisząc o tym, że koronni z przełomu wieków nie byli j***** pokazujesz jasno, że c**** w tym temacie wiesz.

Ogólnie to jest to mocno skomplikowane, zresztą geneza napierdalanki Pruszkowa z Wołominem w jakimś tam stopniu dotyczyła podejścia różnych osób do współpracy z psami, czy tam szerzej służbami.

A twoje zdziwienie, że nikt nie odpierdalał koronnych świadczy, że albo jesteś głupi, albo c**** wiesz na tematy o których się wypowiadasz. No ale nikt Ci nie broni oglądać Narcosa, czy tam Gomorrę i wyobrażać sobie podobne sceny na bulwarach wiślanych.

Także dalej zgrywaj kumkumkuma zapewne z jakiegoś Parzymięchowa, który habilitował się z grupy pruszkowskiej, na zdrowie :)
Mama cię nie przytulała czy tata nie zabierał na spacery? Uwierz mi, nic się w twoim życiu nie zmieni, nawet gdy przestaniesz bełkotać, bo ktoś nakarmi cię "tajemnicami" z lat 90. Cwaniakowanie do mnie na tym forum nie zrobi z ciebie "captain America".
Historie o "meandrach bandyckiej Warszawy" zostaw dla siebie, może zaimponujesz dziewczynom przy trzepaku. Nie popadaj jednak w depresję, nie jesteś jedynym głupkiem w okolicy.

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: jestesmywaszastolica » 13.01.2019, 23:38

Ty k**** jebana ruro
[link]

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahah
ty jesteś tak spedaloną postacią, że nawet od konfitury całe akapity podpierdalasz
haahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: mądrala » 14.01.2019, 09:33

Ale błazen :) Skończ swoją karierę na forum po raz drugi.

UltrasLife
Posty: 13
Rejestracja: 13.01.2013, 01:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: UltrasLife » 14.01.2019, 12:36

Hahah, Konto usunięte Ty pajacu.... :)

iamcriminal
Posty: 145
Rejestracja: 11.08.2017, 03:57

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: iamcriminal » 14.01.2019, 14:44

wyszło szydło z wora no heh.. a teraz do wora k****!

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: whiskey » 14.01.2019, 21:07

tak, Wisła jest już sporą grupą na dwóch osiedlach

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: whiskey » 14.01.2019, 22:10

Podłęże i Osiedle Stałe. Można śmialo powiedzieć, że jeszcze chwila i będą to bastiony Wisły

N4Y
Posty: 87
Rejestracja: 28.09.2009, 14:18

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: N4Y » 15.01.2019, 20:05

Przecież on beke sobie robi. Ruch to otk i centrum, Gieksa to reszta, a Wisła to sciepy zewsząd bez siły przebicia. Wiadomo że wszędzie coś tam się wymiesza ale tak mniej więcej wygląda Jaworzno.

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: whiskey » 18.01.2019, 20:41

Idź strzel sobie w ten pusty i naiwny łeb

_Southern_Poland_
Posty: 210
Rejestracja: 18.09.2010, 10:51

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: _Southern_Poland_ » 18.01.2019, 21:25

whiskey pisze:
14.01.2019, 22:10
Podłęże i Osiedle Stałe. Można śmialo powiedzieć, że jeszcze chwila i będą to bastiony Wisły
🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂

Krewki
Posty: 92
Rejestracja: 29.03.2014, 18:30

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Krewki » 18.01.2019, 21:37

Podobno Noga z familoków zatrzymany, znając wasze zasady pewnie już w radiowozie podał listę nazwisk.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 1920UJB, Goral74, Gość123, jastrzabolek, w90, wojtasssss1 i 168 gości