www.warhouse.pl

Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Hanys_1964
Posty: 47
Rejestracja: 09.03.2007, 21:04
Lokalizacja: Hanysowo

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Hanys_1964 » 15.06.2018, 20:44

kibic ze Śląska pisze:
15.06.2018, 20:35
Hanys_1964 pisze:
15.06.2018, 20:12
No i co te Mysłowice tam takiego powiedziały? O ile pamiętam w zeznaniach było coś w rodzaju, że ,,prawdopodobnie byli to kibice Ruchu". Tego rodzaju informacje podały też osoby niezwiązane z ruchem kibicowskim jak np. prowadzący zajęcia trener.

To co zeznały te osoby potwierdzało jedynie, że miało miejsce całe zdarzenie oraz że atakującymi byli ,,prawdopodobnie" kibice Ruchu. Tego rodzaju wiedza w żadnym stopniu nie pozwala na skazanie nikogo, byłaby ona ponadto znana organom ścigania i bez zeznań osób z GKSu. Pozatym czy osoby te powiedziałyby, że ,,to prawdopodobnie byli kibice Ruchu" czy też, że ,,nie wiedzą kto to był" dowodowo nic by nie zmieniło, dalej tego rodzaju zeznania nikogo personalnie nie obciążają. Dodać należy, że osoby te stawały w roli świadków, a zetem miały obowiązek zeznawać i to zeznawać prawdę, pod rygorem odpowiedzialności karnej, a nie tak jak w przypadku osób podejrzanych które mogą bez podania jakichkolwiek przyczyn odmówić składania wyjaśnień w ramach przysługujących im praw. Składając zeznania w charakterze świadka trzeba się zatem nieraz nakombinować aby nikogo nie wsypać, ale niezaszkodzić też sobie (sprawa o składanie fałszywych zeznań).

To, że w tej sprawie zapadły wyroki skazujące jest tylko i wyłącznie winą kapusi z Ruchu, którzy podali ,,co kto był". Gdyby osoby od was się nie rozjebaly nikt za ta sprawę nie dostałby wyroku skazującego, a dzięki waszym kapusiom dostaliby wyroki również wtedy gdyby osoby z GKSu zeznały, że ,,nie mają pojęcia kim byłi sprawcy".

Czym przy tym ,,r*********" jest to co odjebali ostatnio wasi celebryci, dla przypomnienia: Art 60 § 3 Kodeksu karnego: ,,Sąd stosuje nadzwyczajne złagodzenie kary, a nawet może warunkowo zawiesić jej wykonanie w stosunku do sprawcy współdziałającego z innymi osobami w popełnieniu przestępstwa, jeżeli ujawni on wobec organu powołanego do ścigania przestępstw informacje dotyczące osób uczestniczących w popełnieniu przestępstwa oraz istotne okoliczności jego popełnienia.

Także do kręcenia afer Ruch jest pierwszy, a ostatnie lata pokazują w której polskiej ekipie było najwięcej ,,skruszonych chuliganów"...
h** mnie obchodza porownania naszych rozjebund do Waszych rozjebund.
Jesli Ci ulzy to nasze rozjebundy to wieksze kapusie a Wasze mniejsze. Tylko co to wnosi do tematu? j**** jednych i drugich

A co do zeznan i tej Twojej gimnastyki (jak tu nie pogonic) to mogli powiedziec ze wjebali mordy w materace i nic nie widzieli.. w sumie prawde
No dobra niech ci bedzie mogły powiedzieć tak jak napisałeś.

Teraz dwa scenariusze:

1) osoby z Mysłowic zeznaja, że ,,prawdopodobnie to były osoby z Ruchu" od was nikt sie nie rozjebał i nie powiedział kto tam był. Na podstawie zeznań osób z GKSu prokurator sformułowałby akt oskarżenia i zostałby ktoś skazany???

2) osoby z Mysłowic zeznaja, ,,że wjebały mordy w materace i nie wiedza co sie stało", po czym osoby z Ruchu podaja na policji (w prokuraturze) kto uczestniczył w tych zdarzeniach, w zamian za łagodniejszy wyrok. Prokurator wniósłby do sądu akt oskarżenia i zapadłyby wyroki skazujące czy nie?

To jest ta różnica którą ja widze a ty nie i to własnie wnosi mój post.
GKS KATOWICE



kibic ze Śląska
Posty: 267
Rejestracja: 09.06.2016, 18:48

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: kibic ze Śląska » 15.06.2018, 21:01

Hanys_1964 pisze:
15.06.2018, 20:44
kibic ze Śląska pisze:
15.06.2018, 20:35
Hanys_1964 pisze:
15.06.2018, 20:12
No i co te Mysłowice tam takiego powiedziały? O ile pamiętam w zeznaniach było coś w rodzaju, że ,,prawdopodobnie byli to kibice Ruchu". Tego rodzaju informacje podały też osoby niezwiązane z ruchem kibicowskim jak np. prowadzący zajęcia trener.

To co zeznały te osoby potwierdzało jedynie, że miało miejsce całe zdarzenie oraz że atakującymi byli ,,prawdopodobnie" kibice Ruchu. Tego rodzaju wiedza w żadnym stopniu nie pozwala na skazanie nikogo, byłaby ona ponadto znana organom ścigania i bez zeznań osób z GKSu. Pozatym czy osoby te powiedziałyby, że ,,to prawdopodobnie byli kibice Ruchu" czy też, że ,,nie wiedzą kto to był" dowodowo nic by nie zmieniło, dalej tego rodzaju zeznania nikogo personalnie nie obciążają. Dodać należy, że osoby te stawały w roli świadków, a zetem miały obowiązek zeznawać i to zeznawać prawdę, pod rygorem odpowiedzialności karnej, a nie tak jak w przypadku osób podejrzanych które mogą bez podania jakichkolwiek przyczyn odmówić składania wyjaśnień w ramach przysługujących im praw. Składając zeznania w charakterze świadka trzeba się zatem nieraz nakombinować aby nikogo nie wsypać, ale niezaszkodzić też sobie (sprawa o składanie fałszywych zeznań).

To, że w tej sprawie zapadły wyroki skazujące jest tylko i wyłącznie winą kapusi z Ruchu, którzy podali ,,co kto był". Gdyby osoby od was się nie rozjebaly nikt za ta sprawę nie dostałby wyroku skazującego, a dzięki waszym kapusiom dostaliby wyroki również wtedy gdyby osoby z GKSu zeznały, że ,,nie mają pojęcia kim byłi sprawcy".

Czym przy tym ,,r*********" jest to co odjebali ostatnio wasi celebryci, dla przypomnienia: Art 60 § 3 Kodeksu karnego: ,,Sąd stosuje nadzwyczajne złagodzenie kary, a nawet może warunkowo zawiesić jej wykonanie w stosunku do sprawcy współdziałającego z innymi osobami w popełnieniu przestępstwa, jeżeli ujawni on wobec organu powołanego do ścigania przestępstw informacje dotyczące osób uczestniczących w popełnieniu przestępstwa oraz istotne okoliczności jego popełnienia.

Także do kręcenia afer Ruch jest pierwszy, a ostatnie lata pokazują w której polskiej ekipie było najwięcej ,,skruszonych chuliganów"...
h** mnie obchodza porownania naszych rozjebund do Waszych rozjebund.
Jesli Ci ulzy to nasze rozjebundy to wieksze kapusie a Wasze mniejsze. Tylko co to wnosi do tematu? j**** jednych i drugich

A co do zeznan i tej Twojej gimnastyki (jak tu nie pogonic) to mogli powiedziec ze wjebali mordy w materace i nic nie widzieli.. w sumie prawde
No dobra niech ci bedzie mogły powiedzieć tak jak napisałeś.

Teraz dwa scenariusze:

1) osoby z Mysłowic zeznaja, że ,,prawdopodobnie to były osoby z Ruchu" od was nikt sie nie rozjebał i nie powiedział kto tam był. Na podstawie zeznań osób z GKSu prokurator sformułowałby akt oskarżenia i zostałby ktoś skazany???

2) osoby z Mysłowic zeznaja, ,,że wjebały mordy w materace i nie wiedza co sie stało", po czym osoby z Ruchu podaja na policji (w prokuraturze) kto uczestniczył w tych zdarzeniach, w zamian za łagodniejszy wyrok. Prokurator wniósłby do sądu akt oskarżenia i zapadłyby wyroki skazujące czy nie?

To jest ta różnica którą ja widze a ty nie i to własnie wnosi mój post.
doskonale wiem o co Ci chodzi i w ten sposob w jaki Ty przedstawiasz sytuacje to trudno sie nie zgodzic z argumentacja problem w tym ze "nie w tym problem"

jedno pytanie sie nasuwa:
Jakie znaczenie ma to czy za Twoje zeznanie "sprawca" dostal nagrode?
Jak nie dostal to sie nie rozjebales?

Fakt jest taki ze bez grudniowej nie byloby afery.

Ale ku*** wyszlo jak wyszlo, nasze gowno pokazalo Wasze gowno. (oczywiscie nasze jest wieksze-tylko znow co to wnosi do tematu.)

ktos tu pisal ze Ruch KAZAŁ reagowac innym (transparenty itp). Ty tez uwazasz ze kazal? Ze ku*** wogole moze komus cos kazac?
a moze po zapoznaniu sie z ta historyjka inni kibice sami zdecydowali sie pojechac Wam po plotnach?

Czemu nam nikt nie j**** procz Was i Ksg?
Nie mozecie im kazac?

i ostatnie zdanie ktoro byc moze powinno byc pierwsze.

Wasze Myslowice w swoich zeznaniach potwierdzily ze samo zdarzenie mialo miejsce.
"Wpadli z palami i napierdalali"
Koniec basta.

Kato_wice
Posty: 197
Rejestracja: 04.04.2016, 13:05

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Kato_wice » 15.06.2018, 21:06

Mysłowic już nie ma.
Niebieskie rozjebane Jaworzno jest ciągle.
Koniec basta

kibic ze Śląska
Posty: 267
Rejestracja: 09.06.2016, 18:48

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: kibic ze Śląska » 15.06.2018, 21:11

Wszyscy z listy pogonieni od razu?
Do dzisiaj tak nie jest i dobrze o tym wiesz.
Nie bede sie wyklocal bo nie miejsce, zreszta niczego to nie zmieni.
Dawaj na prv

Hanys_1964
Posty: 47
Rejestracja: 09.03.2007, 21:04
Lokalizacja: Hanysowo

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Hanys_1964 » 15.06.2018, 21:24

kibic ze Śląska pisze:
15.06.2018, 21:01
Hanys_1964 pisze:
15.06.2018, 20:44
kibic ze Śląska pisze:
15.06.2018, 20:35


h** mnie obchodza porownania naszych rozjebund do Waszych rozjebund.
Jesli Ci ulzy to nasze rozjebundy to wieksze kapusie a Wasze mniejsze. Tylko co to wnosi do tematu? j**** jednych i drugich

A co do zeznan i tej Twojej gimnastyki (jak tu nie pogonic) to mogli powiedziec ze wjebali mordy w materace i nic nie widzieli.. w sumie prawde
No dobra niech ci bedzie mogły powiedzieć tak jak napisałeś.

Teraz dwa scenariusze:

1) osoby z Mysłowic zeznaja, że ,,prawdopodobnie to były osoby z Ruchu" od was nikt sie nie rozjebał i nie powiedział kto tam był. Na podstawie zeznań osób z GKSu prokurator sformułowałby akt oskarżenia i zostałby ktoś skazany???

2) osoby z Mysłowic zeznaja, ,,że wjebały mordy w materace i nie wiedza co sie stało", po czym osoby z Ruchu podaja na policji (w prokuraturze) kto uczestniczył w tych zdarzeniach, w zamian za łagodniejszy wyrok. Prokurator wniósłby do sądu akt oskarżenia i zapadłyby wyroki skazujące czy nie?

To jest ta różnica którą ja widze a ty nie i to własnie wnosi mój post.
doskonale wiem o co Ci chodzi i w ten sposob w jaki Ty przedstawiasz sytuacje to trudno sie nie zgodzic z argumentacja problem w tym ze "nie w tym problem"

jedno pytanie sie nasuwa:
Jakie znaczenie ma to czy za Twoje zeznanie "sprawca" dostal nagrode?
Jak nie dostal to sie nie rozjebales?

Fakt jest taki ze bez grudniowej nie byloby afery.

Ale ku*** wyszlo jak wyszlo, nasze gowno pokazalo Wasze gowno. (oczywiscie nasze jest wieksze-tylko znow co to wnosi do tematu.)

ktos tu pisal ze Ruch KAZAŁ reagowac innym (transparenty itp). Ty tez uwazasz ze kazal? Ze ku*** wogole moze komus cos kazac?
a moze po zapoznaniu sie z ta historyjka inni kibice sami zdecydowali sie pojechac Wam po plotnach?

Czemu nam nikt nie j**** procz Was i Ksg?
Nie mozecie im kazac?

i ostatnie zdanie ktoro byc moze powinno byc pierwsze.

Wasze Myslowice w swoich zeznaniach potwierdzily ze samo zdarzenie mialo miejsce.
"Wpadli z palami i napierdalali"
Koniec basta.
Nie mam żadnych informacji odnośnie tego żeby Ruch kazał cisnąć innym ekipom na GKS od konfidentów.

Uważam też, że osoby z Mysłowic nie powinny zeznać tak jak zeznały, można było powiedzieć chociażby tak jak napisałeś w Twoim poprzednim poście. Niemniej jednak uważam, że afera jaką wokół tego wykręcił Ruch jest nieadekwatna do skali całego zdarzenia, bo jak sam przyznałeś to nie te zeznania zadecydowały o tym, że sprawa została skierowana do sądu.

Pytanie czy gdyby podobne zeznania złożyły osoby z Ruchu w odwrotnej sytuacji, ,,prawdopodobnie to były osoby z GKSu", zostałoby to uznane za ,,rozjebanie" i osoby te zostałyby na Ruchu pogonione? Gdyby były to osoby liczące się na Ruchu śmiem wątpić.
GKS KATOWICE

kokacola
Posty: 257
Rejestracja: 22.06.2016, 18:16

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: kokacola » 15.06.2018, 21:29

Hanys_1964 pisze:
15.06.2018, 21:24
Uważam też, że
Ja uważam, że ... c**** wiesz, a całe te twoje wypociny to jak rozkmina dwóch sąsiadek po sobotniej libacji na osiedlowej ławce.

Dex Dexter
Posty: 378
Rejestracja: 13.06.2016, 14:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Dex Dexter » 15.06.2018, 21:30

kibic ze Śląska pisze:
15.06.2018, 18:59
Dex Dexter pisze:
15.06.2018, 18:46
czyli jeśli ktoś się rozpruje dziś a nie ma z tego sprawy to jest cisza a jak za rok psiarnia zacznie zamykać za to ludzi to wtedy dopiero rozjebusów trzeba gonić?Ciekawe.
misiu kolorowy, wez gleboki oddech i pomysl chwile logicznie..
jak bezposrednio po zeznaniach Waszych z Myslowic nikt wjazdu do dom nie miol, nikogo nie zatrzymano to skad ku*** jego mac mielismy wiedziec co wasze rozjebundy zeznaly?
Grudzien dopierdolil nazwiskami a zeznania Waszych pieknie potwierdzily jego wersje. Wtedy wyplynely na dobre zeznania Waszych.
Juz rozumiesz?
Cos jeszcze Cie trapi tak bez napinki?

ps. Ciekawe?
Misiu kolorowy,po pierwsze nie „Waszych” bo nie jestem z Gieksy, po drugie ,nic mnie nie trapi.Pytam.Ciężko zrozumieć? Po trzecie nikogo nie chce bronić ale wasze notoryczne teksty o Mysłowicach na tlen rozkurwionego Jaworzna wyglądają conajmniej komicznie.Po czwarte ,chcesz uchodzić za normalnego to traktuj innych normalnie.Ruch nikomu nie musiał kazać wieszać transów ale nie mydl tu oczu.Wszyscy wiemy jakie macie stosunki z Piastem czy Polonią Bytom.Weszyscy także wiemy że te dwie ekipy rondla Gieksy i Górnika kosa.2+2 to 4.Głup nikt nie jest.

kibic ze Śląska
Posty: 267
Rejestracja: 09.06.2016, 18:48

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: kibic ze Śląska » 15.06.2018, 21:36

Piastem, PB, Odra, Zaglebiem, Tychami
zamydl mi oczy i powiedz jakie mamy z nimi "stosunki"?
z jakiej ekipy jestes?

Hanys_1964
Posty: 47
Rejestracja: 09.03.2007, 21:04
Lokalizacja: Hanysowo

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Hanys_1964 » 15.06.2018, 21:41

kokacola pisze:
15.06.2018, 21:29
Hanys_1964 pisze:
15.06.2018, 21:24
Uważam też, że
Ja uważam, że ... c**** wiesz, a całe te twoje wypociny to jak rozkmina dwóch sąsiadek po sobotniej libacji na osiedlowej ławce.
Odpowiadałem twojemu koledze po szalu, który w przeciwieństwie do ciebie potrafi w sposób normalny wymienić poglądy. Przeglądałem natomiast twoje posty i poza napinką nic one nie wnoszą, także nie mam zamiaru zniżać się do tego poziomu dyskusji.
GKS KATOWICE

k1920
Posty: 5
Rejestracja: 18.09.2010, 09:46

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: k1920 » 15.06.2018, 21:52

Geje mistrzowie internetu z nimi nie wygrasz, a jak coś na rzeczy to ja nie jestem z Gieksy, ja z Lechi, ja jestem kibicem widmo jak lordcwelson typowe cygany,brak słów i jeszcze brakuje tej pały stary wyjazdowicz

kibic ze Śląska
Posty: 267
Rejestracja: 09.06.2016, 18:48

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: kibic ze Śląska » 15.06.2018, 21:57

Myslenice sa pod Krakowem krawaciorzu,
jak Ty sie tu pojawiosz to jo zdupiom bo mie jeszcze gwary zaczniesz uczyc zas

Bce_FCM
Posty: 53
Rejestracja: 14.01.2009, 19:26

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Bce_FCM » 15.06.2018, 21:57

Hanys_1964 pisze:
15.06.2018, 21:24
kibic ze Śląska pisze:
15.06.2018, 21:01
Hanys_1964 pisze:
15.06.2018, 20:44


No dobra niech ci bedzie mogły powiedzieć tak jak napisałeś.

Teraz dwa scenariusze:

1) osoby z Mysłowic zeznaja, że ,,prawdopodobnie to były osoby z Ruchu" od was nikt sie nie rozjebał i nie powiedział kto tam był. Na podstawie zeznań osób z GKSu prokurator sformułowałby akt oskarżenia i zostałby ktoś skazany???

2) osoby z Mysłowic zeznaja, ,,że wjebały mordy w materace i nie wiedza co sie stało", po czym osoby z Ruchu podaja na policji (w prokuraturze) kto uczestniczył w tych zdarzeniach, w zamian za łagodniejszy wyrok. Prokurator wniósłby do sądu akt oskarżenia i zapadłyby wyroki skazujące czy nie?

To jest ta różnica którą ja widze a ty nie i to własnie wnosi mój post.
doskonale wiem o co Ci chodzi i w ten sposob w jaki Ty przedstawiasz sytuacje to trudno sie nie zgodzic z argumentacja problem w tym ze "nie w tym problem"

jedno pytanie sie nasuwa:
Jakie znaczenie ma to czy za Twoje zeznanie "sprawca" dostal nagrode?
Jak nie dostal to sie nie rozjebales?

Fakt jest taki ze bez grudniowej nie byloby afery.

Ale ku*** wyszlo jak wyszlo, nasze gowno pokazalo Wasze gowno. (oczywiscie nasze jest wieksze-tylko znow co to wnosi do tematu.)

ktos tu pisal ze Ruch KAZAŁ reagowac innym (transparenty itp). Ty tez uwazasz ze kazal? Ze ku*** wogole moze komus cos kazac?
a moze po zapoznaniu sie z ta historyjka inni kibice sami zdecydowali sie pojechac Wam po plotnach?

Czemu nam nikt nie j**** procz Was i Ksg?
Nie mozecie im kazac?

i ostatnie zdanie ktoro byc moze powinno byc pierwsze.

Wasze Myslowice w swoich zeznaniach potwierdzily ze samo zdarzenie mialo miejsce.
"Wpadli z palami i napierdalali"
Koniec basta.
Nie mam żadnych informacji odnośnie tego żeby Ruch kazał cisnąć innym ekipom na GKS od konfidentów.

Uważam też, że osoby z Mysłowic nie powinny zeznać tak jak zeznały, można było powiedzieć chociażby tak jak napisałeś w Twoim poprzednim poście. Niemniej jednak uważam, że afera jaką wokół tego wykręcił Ruch jest nieadekwatna do skali całego zdarzenia, bo jak sam przyznałeś to nie te zeznania zadecydowały o tym, że sprawa została skierowana do sądu.

Pytanie czy gdyby podobne zeznania złożyły osoby z Ruchu w odwrotnej sytuacji, ,,prawdopodobnie to były osoby z GKSu", zostałoby to uznane za ,,rozjebanie" i osoby te zostałyby na Ruchu pogonione? Gdyby były to osoby liczące się na Ruchu śmiem wątpić.
Jakie prawdopodobnie? Poczytaj sobie jeszcze raz białka. Wyraźnie rogus i inne pały w zeznaniach potwierdziły, że to Ruch im w******* spuścił. I to nie jakieś ciule, tylko ludzie co bujali się w PNG to zeznali. A wszyscy aferę kręcili, bo chcieliście ich wybielić i udawaliscie, że nic się nie stało. I gdyby Górnik was o to cisnąć bardziej nie zaczął, to dalej by latali na Mysłowicach. I na tym proponuje temat Mysłowic zakończyć.
NIEBIESKIE MYSŁOWICE SILNIEJSZA STRONA MIASTA!

_Piast1945
Posty: 203
Rejestracja: 21.04.2017, 13:34

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: _Piast1945 » 15.06.2018, 22:13

W Chorzowie Ruch jak widzialem na murach sporo napisow przeciwko swoim kibicom co sprzedaja itp. a tutaj piszą ze nic sie nie stało.

wacus..
Posty: 249
Rejestracja: 11.01.2012, 17:09
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: wacus.. » 15.06.2018, 22:20

dobrze kazdy wie ze sprawa nie była tak oczywista, ok chłopaki dojebli z tym ze powiedziali ze to kibice Ruchu ale rownoczesnie jakby chcieli kogos ujebac to by powiedziali pare nazwisk i by było, z tych zezna NIKT nie miał ani sprawy ani nic, sprawa poszłą do szafy i tyle, dopiero jak grudniowa dojebałą zeznania. powiedziałą kto tam byl itd zaczełoy sie klopoty.

Dobrze wiecie ze nawet jakby tych zeznan nie było to po tym co grudniowa powiedziła chopy od Was mieli by sprawe.

Byli z Ruchu tak sadze - czyli jakies 6Tys ludzi biorac pod uwage wasz mecz z czanami,

Co do waszych stosunków z Piastem, Polonią itd - bez przesady kazdy dobrze wie jak jest chocby to ze chodzicie sobie po stadionie Piasta na meczach z KSGKS jak u siebie - wiem u Was to sie nazywa wzajemny szacunek..
..Na szczytach kominy dym spowijo ta ziymia
brudne familoki miejsce mego pochodzynia ..

Bce_FCM
Posty: 53
Rejestracja: 14.01.2009, 19:26

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Bce_FCM » 15.06.2018, 22:52

wacus.. pisze:
15.06.2018, 22:20
dobrze kazdy wie ze sprawa nie była tak oczywista, ok chłopaki dojebli z tym ze powiedziali ze to kibice Ruchu ale rownoczesnie jakby chcieli kogos ujebac to by powiedziali pare nazwisk i by było, z tych zezna NIKT nie miał ani sprawy ani nic, sprawa poszłą do szafy i tyle, dopiero jak grudniowa dojebałą zeznania. powiedziałą kto tam byl itd zaczełoy sie klopoty.

Dobrze wiecie ze nawet jakby tych zeznan nie było to po tym co grudniowa powiedziła chopy od Was mieli by sprawe.

Byli z Ruchu tak sadze - czyli jakies 6Tys ludzi biorac pod uwage wasz mecz z czanami,

Co do waszych stosunków z Piastem, Polonią itd - bez przesady kazdy dobrze wie jak jest chocby to ze chodzicie sobie po stadionie Piasta na meczach z KSGKS jak u siebie - wiem u Was to sie nazywa wzajemny szacunek..
Czyli jak ktoś się rozjebie, ale nie znajdą winnego, to nie jest konfidentem? Proszę cię ku*** powiedz, że żartujesz teraz. A może jest tylko konfidentem w połowie, bo zeznał, że go pobili, ale nie powiedział z nazwiska kto to był?
NIEBIESKIE MYSŁOWICE SILNIEJSZA STRONA MIASTA!

Wyjazdowicz 64
Posty: 70
Rejestracja: 08.05.2018, 08:25

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Wyjazdowicz 64 » 15.06.2018, 22:56

kokacola pisze:
15.06.2018, 18:31
VAL0 pisze:
15.06.2018, 14:26
kokacola pisze:
15.06.2018, 12:39


tych znasz? [link]
Wszyscy już wiedza że ruch to konfidenci.Teraz potwierdza to kolejny brudas z ruchu.
brud to twojej starej spod kroku wyłazi
kolejna porcja zapomnianych kwiatków, którzy jebali z liścia po kilku siniakach [link]
Wszyscy jesteście o c*** rozbić. Kwestia tylko taka co masz na sumieniu, a że za kminek do puchy nie wjedziesz to i teraz banda c**** z bukowej obnosi się w zachwytach jaka to ich ecipa sztywna
juz ty ku*** nie umniejszaj czy za kminek czy za rodzynki czy h** wi za co.....chopy z GieKSy tez maja zarzuty i to tez grube i jakos sie z nich nikt nie rozjebal i nie p****** ty juz mi czy innym ze wasi sie r******** bo mieli grubo za uszami...wchodzisz w takie interesy porwania harecze okup to sie liczysz z thm ze nie pojdziesz na rok czy dea do pierdla takze wiedzieli co im grozi i jakie za to sa konsekwencje...takze nie pierdolcie i ich juz nie wybielajcie.....

k1920
Posty: 5
Rejestracja: 18.09.2010, 09:46

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: k1920 » 15.06.2018, 23:12

Mentol jesteś niby ze Zagłębia,wejz nie rób wstydu swojej ekipie i zamilcz proszę śmiecu

OleOle
Posty: 92
Rejestracja: 27.05.2016, 22:45

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: OleOle » 15.06.2018, 23:17

Bce_FCM, w podobny sposób tłumaczyła się wtedy Gieksa. Do końca szli w zaparte, że to nie było rozjebanie się. c***, że zeznając ''prawdopodobnie byli to kibice Ruchu Chorzów'' potwierdzili zdarzenie. c***, że ktoś tam nawet podawał gabaryty.
Nazwisk nie podali, więc nie było podstaw by ich pogonić.

Co do balusia i maciusia to przestańcie niektórzy się ośmieszać pisząc jakieś ciulstwa, że nie jeden by się zastanowił jakby mu groziło 15 czy 20 lat. r******** się i brudny c*** im do mordy.
Śląscy Ekstremiści

LordNelson
Posty: 190
Rejestracja: 02.10.2017, 11:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: LordNelson » 15.06.2018, 23:24

Przeszkadzają wam Mysłowice sprzed X lat, ale konfidenci z Jaworzna są ok. W końcu przecież lepiej udawać, że się nie słyszało o niczym.
Zwłaszcza ironiczne jest to, gdy ktoś jest z Mysłowic, gdzie chyba czasem razem z Jaworznem działacie (chyba, że źle słyszałem).

Jakimomnick
Posty: 82
Rejestracja: 10.08.2017, 22:32

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Jakimomnick » 15.06.2018, 23:43

PeRkun pisze:
15.06.2018, 23:38
MENTOL1 pisze:
15.06.2018, 23:02
Jakimomnick pisze:
15.06.2018, 18:18

NIEPIERDOL i zmień nick!
Ty sobie zmien nick na konfident na czasie u was.

W kazdej ekipie byli konfidenci zabole,gieksa czy zaglebie tez mieli. U nas jest tego wiecej bo banda jest większa I interesy na duza skale. Takie Zaglebie czy koalicja moze pomarzyc o tak dobrej bandzie jaka byla I jest na Ruchu.
niy dyskutuj z bajtlem i gorolem

wacus..
Posty: 249
Rejestracja: 11.01.2012, 17:09
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: wacus.. » 15.06.2018, 23:45

PeRkun pisze:
15.06.2018, 23:38
MENTOL1 pisze:
15.06.2018, 23:02
Jakimomnick pisze:
15.06.2018, 18:18

NIEPIERDOL i zmień nick!
Ty sobie zmien nick na konfident na czasie u was.

W kazdej ekipie byli konfidenci zabole,gieksa czy zaglebie tez mieli. U nas jest tego wiecej bo banda jest większa I interesy na duza skale. Takie Zaglebie czy koalicja moze pomarzyc o tak dobrej bandzie jaka byla I jest na Ruchu.
Masz racje, o takich konfidentach i sprzedajnych świniach jak ma Ruch, tez Koalicja i Zeglebie moze tylko pomarzyć.
..Na szczytach kominy dym spowijo ta ziymia
brudne familoki miejsce mego pochodzynia ..

lalamido
Posty: 44
Rejestracja: 14.09.2017, 22:14

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: lalamido » 16.06.2018, 00:25

spokojny777 pisze:
15.06.2018, 14:34
Faktem jest to że konfitury, obojętnie z jakiej są ekipy, trzeba po prostu gonić! Skoro słyszy się że w danej ekipe X nadal sa aktywni a w ekipie Y tez takich konfitur nie brak, to pokazuje słabość danej ekipy spod znaku "H" ponieważ albo się ich boją że względu na wpływy jakie nadal mają, lub tez po prostu dana ekipa jest tak słaba że sobie tym głowy nie zawraca i po cichu się by temat danego osobnika szybko ucichnął.

Scena kibicowska powoli się kończy, na trybunach prędzej czy później będzie typowy teatr i tyle. Kary coraz to większe, wszystko robione na pokaz pod fejsa, nikt o zdrowych zmysłach juz ryzykowac nie będzie przypału na trybunach.

Nie płacze że wszystko się zmienia na gorsze ale prawda jest też taka że znak czasów robi swoje.....
Oczywiście znak czasów robi swoje,bo do kibiców przykleiła się bandyterka hajcowa,która z wiernych oddanych kibiców zrobiła swoich żołnierzy do robienia hajsu na krzywych interesach,bo niczego innego w życiu nie potrafią.

whitey
Posty: 97
Rejestracja: 26.04.2013, 00:34

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: whitey » 16.06.2018, 05:42

PeRkun pisze:
15.06.2018, 23:38



W kazdej ekipie byli konfidenci zabole,gieksa czy zaglebie tez mieli. U nas jest tego wiecej bo banda jest większa I interesy na duza skale. Takie Zaglebie czy koalicja moze pomarzyc o tak dobrej bandzie jaka byla I jest na Ruchu.
qm... wstyd robisz na caly powiat

Psycho1312
Posty: 112
Rejestracja: 07.06.2018, 23:17

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Psycho1312 » 16.06.2018, 07:14

PeRkun pisze:
15.06.2018, 23:38
MENTOL1 pisze:
15.06.2018, 23:02
Jakimomnick pisze:
15.06.2018, 18:18

NIEPIERDOL i zmień nick!
Ty sobie zmien nick na konfident na czasie u was.

W kazdej ekipie byli konfidenci zabole,gieksa czy zaglebie tez mieli. U nas jest tego wiecej bo banda jest większa I interesy na duza skale. Takie Zaglebie czy koalicja moze pomarzyc o tak dobrej bandzie jaka byla I jest na Ruchu.
Perkun Ty pendzlu jesteś takim potencjalny konfidentem :)

warfiter001
Posty: 7
Rejestracja: 06.08.2017, 17:50

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: warfiter001 » 16.06.2018, 10:10

Dzisiejsza gala Silesian MMA Challenge ma być na żywo tutaj: [link]

lesnydzban
Posty: 51
Rejestracja: 09.12.2017, 11:44

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: lesnydzban » 16.06.2018, 10:16

Ten temat zszedł na psy. Pełno lebrow co od trzech tygodni jak te jebane katarynki piszą ciągle o tym samym. Przerzucanie gnoju za płot i tak w kółko. Że też Wam się nie nudzi. Jest ciepło, idziecie na spacer a nie marnujcie czasu.

Aspirant_Wojtek
Posty: 73
Rejestracja: 05.07.2016, 09:29
Lokalizacja: Западная Европа

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Aspirant_Wojtek » 16.06.2018, 10:53

Chujowo że się r********, bo nie ma o czym poczytać...
Już nieaktywny.

ulicznapsychologia
Posty: 68
Rejestracja: 04.04.2014, 17:08

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: ulicznapsychologia » 16.06.2018, 11:42

Mate pogoniony z RR?

Pitfas
Posty: 272
Rejestracja: 12.10.2012, 17:38

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Pitfas » 16.06.2018, 12:02

Dex Dexter pisze:
15.06.2018, 21:30
kibic ze Śląska pisze:
15.06.2018, 18:59
Dex Dexter pisze:
15.06.2018, 18:46
czyli jeśli ktoś się rozpruje dziś a nie ma z tego sprawy to jest cisza a jak za rok psiarnia zacznie zamykać za to ludzi to wtedy dopiero rozjebusów trzeba gonić?Ciekawe.
misiu kolorowy, wez gleboki oddech i pomysl chwile logicznie..
jak bezposrednio po zeznaniach Waszych z Myslowic nikt wjazdu do dom nie miol, nikogo nie zatrzymano to skad ku*** jego mac mielismy wiedziec co wasze rozjebundy zeznaly?
Grudzien dopierdolil nazwiskami a zeznania Waszych pieknie potwierdzily jego wersje. Wtedy wyplynely na dobre zeznania Waszych.
Juz rozumiesz?
Cos jeszcze Cie trapi tak bez napinki?

ps. Ciekawe?
Misiu kolorowy,po pierwsze nie „Waszych” bo nie jestem z Gieksy, po drugie ,nic mnie nie trapi.Pytam.Ciężko zrozumieć? Po trzecie nikogo nie chce bronić ale wasze notoryczne teksty o Mysłowicach na tlen rozkurwionego Jaworzna wyglądają conajmniej komicznie.Po czwarte ,chcesz uchodzić za normalnego to traktuj innych normalnie.Ruch nikomu nie musiał kazać wieszać transów ale nie mydl tu oczu.Wszyscy wiemy jakie macie stosunki z Piastem czy Polonią Bytom.Weszyscy także wiemy że te dwie ekipy rondla Gieksy i Górnika kosa.2+2 to 4.Głup nikt nie jest.
Nie jestem z Gksu ale c*** wypowiem się na temat Mysłowic, Ruchu i wszystkiego. Ja p*******, nie szkoda Ci chłopie czasu? Na c*** się produkujesz w temacie który Cię nie dotyczy?

BAD BOH
Posty: 12
Rejestracja: 14.09.2017, 23:20

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: BAD BOH » 16.06.2018, 12:27

Czy jest mozliwosc zobaczenia gdzies na regionalnym PB vs RR ?

.SKORPION.
Posty: 54
Rejestracja: 21.04.2012, 13:27
Lokalizacja: Polska Południowa!

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: .SKORPION. » 16.06.2018, 12:51

[link]

Slenderman
Posty: 131
Rejestracja: 21.05.2018, 11:53

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Slenderman » 16.06.2018, 12:59

Gieksa myśli, ze jak nie rozpruli się po nazwiskach, to nie są konfidentami. Tu się wypowiadają przedstawiciele Gieksy ? Serio ? To nie dziwcie się , że prawie wszyscy mają was za bandę uja. Trochę pojeździłem, trochę widziałem. Od wielu lat wciskacie bajki i udajecie czyściutkich, co wy to nie jesteście. Bajki opowiadacie z pokolenia na pokolenie. Oczywiście rozpruli się chłopaki z Ruchu i uj im w d***, nie zobaczycie ich na stadionie, za to wasi nadal śmigają na trybuny jakby nigdy nic , piątki z nimi przybijacie. Nie ma sensu z wami dyskutować. Spójrzcie sobie w lustro jeden z drugim, jacy zakłamani jesteście. Typowe cy9any.

Hotornot
Posty: 35
Rejestracja: 24.05.2018, 15:32

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Hotornot » 16.06.2018, 13:02

Maciusiowi na Ruchu wybaczyli bo powiedzial ze z Ruchu nikogo nie dal tylko Maslaka (a siedzi sztywno)a na Ruchu jest tak ze mozna dac np. Na Wisłe i ma sie wybaczone bo nie dalo sie z Ruchu chlopakow tylu... od poniedzialku wracaja treningi na spartanie z maciusiem

lesnydzban
Posty: 51
Rejestracja: 09.12.2017, 11:44

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: lesnydzban » 16.06.2018, 13:05

To jedz na Spartan i powiedz mu to w twarz.

Hotornot
Posty: 35
Rejestracja: 24.05.2018, 15:32

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Hotornot » 16.06.2018, 13:18

A co twierdzisz ze sie nie rozjebal? Moge mu napluc w ryj temu cwelowi

Naród Slonski
Posty: 147
Rejestracja: 11.06.2018, 11:20

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Naród Slonski » 16.06.2018, 13:54

Co noe zmienia faktu ze po 1 niemasz do niego podjazdu bo by cie zabil 1 kopem na leb , a po 2 NIEPIERDOL GUPOT ZE BEDZIE PROWADZIŁ TRENINGI NA SPARTANIE.

Naród Slonski
Posty: 147
Rejestracja: 11.06.2018, 11:20

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Naród Slonski » 16.06.2018, 14:03

Zawsze możesz przyjechac na spartan potrzebować , zobaczyc kto prowadzi treningi a potem podbic do ADI. I KOL. i im powiedzieć proato w twarz ze sie nadaja do tarcia chrzanu tak jak wczesniej pisales

Czapka
Posty: 160
Rejestracja: 03.04.2018, 23:32

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Czapka » 16.06.2018, 14:23

Czy ma ktoś zdjęcie flagi Lecha ,,ZaganiaRy" skierowanej do Ruchu?!

Hotornot
Posty: 35
Rejestracja: 24.05.2018, 15:32

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Hotornot » 16.06.2018, 14:24

Naród Slonski pisze:
16.06.2018, 14:03
Zawsze możesz przyjechac na spartan potrzebować , zobaczyc kto prowadzi treningi a potem podbic do ADI. I KOL. i im powiedzieć proato w twarz ze sie nadaja do tarcia chrzanu tak jak wczesniej pisales
Widac bronisz kurwe konfidenta ... popytaj kolegow o to ze macius wrocil i ma sie dobrze.... a olczyk adi szwagier grudnia to posraniec taki ze masakra mysli ze jezdzi bialym audi i jest kozakiem,a z niego taki debil jak z tego kolka z rudy co jezdzi caly posrany na kopalnia, ten fiskersy wam nie pomoga obsrance...pewnie juz niedługo bedziecie sie tez opalac w kartkę 😂

Naród Slonski
Posty: 147
Rejestracja: 11.06.2018, 11:20

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Naród Slonski » 16.06.2018, 15:02

Nikogo nie bronię , co do spartana to czytajac twoj post juz bylem wiedzy ze nic takiego niebedzie mialo miejsca , na kazdym kroku podkreslasz ze Ad. Jest szwagrrm grudniowej , i co z tego ? Czy zbija piątki z ta pała ? Czy gada z nim ? NIE ma w niego wyjebane a to i tak za malo powiedziane.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: szpakowski77 i 84 gości