Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Kamil233
Posty: 32
Rejestracja: 26.11.2012, 21:38

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Kamil233 » 30.10.2019, 11:23

Czy możecie wrzucić pełny tekst ostatni z wyborczej?



Emigrancik spoRtowy
Posty: 88
Rejestracja: 30.09.2016, 00:44

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Emigrancik spoRtowy » 30.10.2019, 12:14

Szyderczy Paluszek pisze:
21.10.2019, 21:09
Emigrancik spoRtowy pisze:
21.10.2019, 20:15
Szyderczy Paluszek pisze:
21.10.2019, 17:13


Teraz to dojebałes do pieca. Skoro ekipa Górnika miała sie rozwiązac po nie podjeciu rekawicy w ulicznej walce to co powinna zrobic w takim razie ekipa Ruchu po pójsciu na współprace z psami ich czołowych postaci ?. Przypominam z resztą, ze to nie był pierwszy taki przypadek w ich szeregach. Sorry, ale ja wolał bym byc w ekipie która dostaje becki albo czasem nawet pali wrotki, niż w ekipie która idzie co jakis czas na regularne układy z policją.
To wyjaśnij mi skoro idąc twoim tokiem myślenia co powinna zrobić ekipa Górnika kiedy ich główne postacie z Kędzierzyna i bodajże Knurowa poszły na współpracę lub kiedy wyszło nie tak dawno na jaw ze współpracowali z psami z jednym z komisariatów po czym kiedy afera wyszła na jaw pies chciał się powiesić. Co powinni teraz zrobić co ? I fajne masz ambicje skoro wolisz biegać w ekipie która non stop dostaje bęcki lub pali wrotki bo ja szczerze wolał bym zostać w domu niż mieć świadomość ze moje ziomki kolejny raz spierdolą w najgorszym wypadku zostawia mnie na pastwę wroga. No ale każdy ma inne ambicje.
Nie znam sytuacji o których piszesz w odniesieniu do Kedzierzyna i Knurowa, ale chetnie odniose sie do drugiej sprawy. Nie wydaje mi sie zeby ekipa Górnika/Gieksy/ROWu non stop dostawała becki czy paliła wrotki. Wiadomo jak jest w życiu, raz na wozie a raz pod. Nie zawsze uda sie zwyciezyc i porazki tez sie zdarzaja. Wiec fajne musisz miec ambicje skoro chcesz byc z ekipa tylko wtedy kiedy odnoszą sukcesy. To tak jak bys chodził mecze swojej druzyny tylko wtedy kiedy wygrywa, jak jak grają słabo to p********* i zostajesz w domu. Kazdy ma swoje ambicje jak to powiadasz...
Czytaj dobrze co napisałem bo jak zawsze z tym problem. Nigdzie nie napisałem ze interesuje mnie lub kogokolwiek bycie w ekipie która tylko wygrywa a bycie w takiej ekipie na której możesz polegać i w której wiesz ze nigdy nie zostawia cię na polu walki a to różnica.

niewidoczny99
Posty: 78
Rejestracja: 18.02.2010, 15:57

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: niewidoczny99 » 30.10.2019, 13:41

W Torcidzie najważniejsze jest aktualnie robienie hajsu na każdej płaszczyźnie więc dla członków tej grupy takie zbijanie pion na treningu z psem to nic nadzwyczajnego , byle się w kiermanie zgadza .

NO ULTRAS NO HOOLIGANS - ONLY BIZNES - podrzucam pomysł na oprawę .
Gdy swe oczy otworzyłem wielki żal ogarnął mnie.
Po policzkach łzy spłynęły, zrozumiałem wtedy, że...
Czarny czarny chleb i czarna kawa, opętani samotnością,
Myślą swą szukają szczęścia,
Ktore zwie się wolnościa...

Ardian
Posty: 175
Rejestracja: 17.12.2016, 14:00

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Ardian » 30.10.2019, 14:37

Milik pisze:
30.10.2019, 09:51
Niedługo wyplynia kolejna aferka, lecz w drugą stronę, kij ma dwa konce. Niebieskie konfidentki złapały wiatr w żagle, bo lasia po lisciu się popłakałam i zaczął coś tam pierdolić
To jak to się ku*** stało, że Mara-kumpel policjanta i Lasia, na którego teraz tak napierdalacie (że bez charakteru, słaby fighter, ktoś gdzieś indziej pyskował że Lasia zawsze się na akcjach cofał zamiast atakować itd), doszli w tak dużej ekipie do tak wysokiej pozycji, że nikt im nie mógł podskoczyć?

Low kick na koIano
Posty: 34
Rejestracja: 19.09.2019, 11:50

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Low kick na koIano » 30.10.2019, 15:40

Frajerzy pogonieni tam gdzie ich miejsce

Busta
Posty: 199
Rejestracja: 11.10.2019, 01:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Busta » 31.10.2019, 00:53

niewidoczny99 pisze:
30.10.2019, 13:41
W Torcidzie najważniejsze jest aktualnie robienie hajsu na każdej płaszczyźnie więc dla członków tej grupy takie zbijanie pion na treningu z psem to nic nadzwyczajnego , byle się w kiermanie zgadza .

NO ULTRAS NO HOOLIGANS - ONLY BIZNES - podrzucam pomysł na oprawę .
Ruch od wielu lat pił kawe z psiarnia i razem robili interesy.
Do tego jeszcze afera i kolejna wspolpraca z CBŚ.
I wszyscy maja psiarski swiat tylko nie najwieksi konfidenci co wspolpracuja od lat z psiarnią. Ruch juz w herbie ma wszedzie 60 w Chorzowie bo sami na wzajem sie tak jedziecie.
Najlepszy tekst z tego wszystkiego jest ten o podcieraniu na ringu twarzy 😂😂 japiernicze co za debile to pisal.
Wielu niebieskich z Ruchu podcierało d*** psiarni w celi zeby tylko dostac maly wyrok a tu takie farmazony sie pisze.
W kazdej ekipie zostali pogonieni ci co maja cos za uszami a takie pedaly beda dalej pisac farmazony.

Mertens
Posty: 476
Rejestracja: 28.04.2019, 19:19

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Mertens » 31.10.2019, 16:16

Nie zasłania tego Zabrzanskiego szamba Ruchem.
Nie wchodzę w słowne przepychanki z forumowymi napinatorami

Subiektywne zdanie kibica Ruchu

Szyderczy Paluszek
Posty: 25
Rejestracja: 15.06.2007, 18:59
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Szyderczy Paluszek » 31.10.2019, 20:45

Moze i ja wtrace swoje przysłowiowe 3 grosze do tej sprawy. Jezeli chodzi o młodych chłopakow Górnika z Gliwic fotki zostały zrobione ładnych pare lat temu na obozie gdzie przyjechał wspomniany policjant T. Mogli wtedy jeszcze nie wiedziec ze to pies... nie wiem, ale mozna przyjac taka hipoteze. Co do nieformalnego szefa ekipy Górnika M. nie bede sie wypowiadał bo nie znam szczegołow. Dlaczego sprawa wyszła dopiero teraz skoro fotki maja juz kilka lat?. A no dlatego, ze lasia został pogoniony z ekipy i sfrustrowany tym wydarzenie postanowil wyciagnac takie kwiatki z przeszłosci. Skoro był taki prawilny to dlaczego nie przeszkadało mu to wczesniej skoro powtarzam fotki zostały zrobione kilka lat temu?!. Przez lata zbijał z tymi chlopakami piatki i jezdził na mecze. Zabolało to ze go pogonili i musiał sie jakos odgryz. Oczywiscie nie mam zamiaru tutaj nikogo bronic bo zadawanie sie z psem jest dla mnie karygodne, ale jak to mówia kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamien. Ekipa Ruchu miała w swoim składzie psa podczas pamiętnej zadymy z ŁKSem, Wisła stała na bramkach w klubach z psami, Polonia Bytom miała wspomnianego wyzej Zawisze. Chlopaki z Piasta przyznawali sie do winy zanim wsiedli do radiowozu. Na każdego cos sie znajdzie. Tak, to w tym naszym swiecie kibicowskim juz jest. Pojecie honor i zasady dla wielu jest obce!. Nie mam zamiaru wywołac tu napinki, pisze po prostu jak to wyglada z mojej perspektywy.

ABCD70
Posty: 31
Rejestracja: 28.08.2014, 16:14

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: ABCD70 » 31.10.2019, 21:45

A ja powiem tak, dla kibiców wróg nr 1 to milicja.
Kto trzyma z milicją, to nie kibic ,tylko gangster lub mafiozo ,oni zawsze trzymali z milicją.
Tak było za moich czasów.
Lata 90.

Paulek
Posty: 81
Rejestracja: 26.12.2012, 07:39

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Paulek » 31.10.2019, 22:24

Szyderczy Paluszek pisze:
31.10.2019, 20:45
Dlaczego sprawa wyszła dopiero teraz skoro fotki maja juz kilka lat?. A no dlatego, ze lasia został pogoniony z ekipy i sfrustrowany tym wydarzenie postanowil wyciagnac takie kwiatki z przeszłosci.
Jeśli chodzi o samego Marę to już dawno temu było o tym pisane ale bez jakiejkolwiek reakcji ze strony Torcidy. Dopiero po drugiej stronie muru zajęto się tematem choć za nim tam trafił to miał dosyć nieprzyjemne spotkanie na którym również skamlał.
19R20

_Piast1945
Posty: 203
Rejestracja: 21.04.2017, 13:34

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: _Piast1945 » 31.10.2019, 22:43

Paulek pisze:
31.10.2019, 22:24
Szyderczy Paluszek pisze:
31.10.2019, 20:45
Dlaczego sprawa wyszła dopiero teraz skoro fotki maja juz kilka lat?. A no dlatego, ze lasia został pogoniony z ekipy i sfrustrowany tym wydarzenie postanowil wyciagnac takie kwiatki z przeszłosci.
Jeśli chodzi o samego Marę to już dawno temu było o tym pisane ale bez jakiejkolwiek reakcji ze strony Torcidy. Dopiero po drugiej stronie muru zajęto się tematem choć za nim tam trafił to miał dosyć nieprzyjemne spotkanie na którym również skamlał.
On podobno byl w szkólce mundurowej tak sie bronil i nie byl psem.
A tak z ciekawosci bo widze ze wiesz wszystko to napisz co to za typ z Ruch byl psem. Podobno w ekipie byl dlugo i nikt nie zareagował na niego z ekipy dziwne. Ja mam psa na osiedlu sporo ludzi go zna ale nigdy bym mu reki nie podal a co dopiero w ekipie.

KSGKSW
Posty: 1025
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 31.10.2019, 22:44

Paulek pisze:
31.10.2019, 22:24
Szyderczy Paluszek pisze:
31.10.2019, 20:45
Dlaczego sprawa wyszła dopiero teraz skoro fotki maja juz kilka lat?. A no dlatego, ze lasia został pogoniony z ekipy i sfrustrowany tym wydarzenie postanowil wyciagnac takie kwiatki z przeszłosci.
Jeśli chodzi o samego Marę to już dawno temu było o tym pisane ale bez jakiejkolwiek reakcji ze strony Torcidy. Dopiero po drugiej stronie muru zajęto się tematem choć za nim tam trafił to miał dosyć nieprzyjemne spotkanie na którym również skamlał.
Tak tak a robił pod tym samym szefem co twoi. Egonem. Ogólnie j**** policję i karierowiczów.

zadra
Posty: 45
Rejestracja: 12.12.2014, 23:50

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: zadra » 31.10.2019, 22:47

Szyderczy Paluszek pisze:
31.10.2019, 20:45
Moze i ja wtrace swoje przysłowiowe 3 grosze do tej sprawy. Jezeli chodzi o młodych chłopakow Górnika z Gliwic fotki zostały zrobione ładnych pare lat temu na obozie gdzie przyjechał wspomniany policjant T. Mogli wtedy jeszcze nie wiedziec ze to pies... nie wiem, ale mozna przyjac taka hipoteze. Co do nieformalnego szefa ekipy Górnika M. nie bede sie wypowiadał bo nie znam szczegołow. Dlaczego sprawa wyszła dopiero teraz skoro fotki maja juz kilka lat?. A no dlatego, ze lasia został pogoniony z ekipy i sfrustrowany tym wydarzenie postanowil wyciagnac takie kwiatki z przeszłosci. Skoro był taki prawilny to dlaczego nie przeszkadało mu to wczesniej skoro powtarzam fotki zostały zrobione kilka lat temu?!. Przez lata zbijał z tymi chlopakami piatki i jezdził na mecze. Zabolało to ze go pogonili i musiał sie jakos odgryz. Oczywiscie nie mam zamiaru tutaj nikogo bronic bo zadawanie sie z psem jest dla mnie karygodne, ale jak to mówia kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamien. Ekipa Ruchu miała w swoim składzie psa podczas pamiętnej zadymy z ŁKSem, Wisła stała na bramkach w klubach z psami, Polonia Bytom miała wspomnianego wyzej Zawisze. Chlopaki z Piasta przyznawali sie do winy zanim wsiedli do radiowozu. Na każdego cos sie znajdzie. Tak, to w tym naszym swiecie kibicowskim juz jest. Pojecie honor i zasady dla wielu jest obce!. Nie mam zamiaru wywołac tu napinki, pisze po prostu jak to wyglada z mojej perspektywy.
Po pierwsze to lasia nie został Pogoniony tylko odbił od tej kulawe bandy po tym jak na spotkaniu wypłyneły zdjęcia z obozu i po tym jak wszyscy stanęli po stronie milicjantów. Lasia się ich pytał czy wiedzieli że to pies bez problemu się pucowali że tak, zresztą od 2011 roku każdy wiedział że to pies, bo wtedy to wyjaśniał Mara, obóz był w 2014 o czym większość ekipy nie wiedziała że pojechali sobie z policjantem. Zresztą na wszystko są nagrania także nie pogrążajcie się już, bo w odpowiednim miejscu i odpowiednim ludziom zostaną udostępnione. Rumin zresztą po dziś dzień ma w znajomych swojego trenera z komendy, także na to są screeny.

zadra
Posty: 45
Rejestracja: 12.12.2014, 23:50

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: zadra » 31.10.2019, 23:24

Oczywiście spotkanie o którym mowa było na początku tego roku

Ratek
Posty: 74
Rejestracja: 17.10.2010, 11:47

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Ratek » 01.11.2019, 07:14

Nieźle bagno.... Ja rozumiem że Górnik ma fan cluby rozsiane po całym regionie i ludzie z miejsc oddalonych od Gliwic i Knurowa mają prawo nie wiedzieć wszystkiego, ale Knurów to przecież jeden z większych fc i nie wierzę ze miejscowi nic nie wiedzieli o tym kto prowadzi treningi i z kim i chłopaki się wąchają.... To jest ku*** dramat!

AL BUNDY
Posty: 86
Rejestracja: 26.02.2007, 19:53

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: AL BUNDY » 01.11.2019, 07:40

StefanBatory pisze:
28.10.2019, 22:24
Dziwne, że już po jednym filmiku oceniasz relacje między Ruchem z Bykowiny, a ElanaToruń. A ciekawostka to: "Dziękujemy za obecność kibicom z Niebieskie Świętochłowice, którzy pojawili się na Naszej zbiórce. Obecni byli również kibice Widzewa z Bałut i Wisły z Nowej Huty."

Już żałuję że się zapytałem.
Zapytałem ! - gdzie tu poniżej widzisz ocenę relacji ?


AL BUNDY pisze:
28.10.2019, 08:41
Pozdro dla Widzewa, Wisły, a co z Elaną ? chłopak zapomniał , nikt mu nie podpowiedział, czy może E nie jest lubiana w Rudzie Śląskiej ?
AL BUNDY pisze:
28.10.2019, 21:05
Dziwna odpowiedź - mecz to mecz, tutaj Ruda Śląska jest sama i pomija Elanę. Dla mnie to ciekawostka i koniec tematu.


Każdy ma tam coś swojego, dla Ciebie widzę ciekawa jest obecność Świętochłowic, Widzewa i Wisły w Rudzie Śląskiej co raczej jest naturalne, a dla mnie to co napisałem.
Takie porównanie - idą np. pozdrowienia od F.C. Śląska Wrocław z Oleśnicy do Motoru i Miedzi, a cisza o Lechii .. dziwne ? ciekawe ? (pytania retoryczne)
Nie zawsze jakieś f.c. czy grupa kibicowska jest jednomyślna jak główna grupa, stąd moje pytanie o R.Ś. - E. na które już nie oczekuje odpowiedzi.

ŻernikiG
Posty: 43
Rejestracja: 17.03.2018, 06:54

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: ŻernikiG » 01.11.2019, 07:44

_Piast1945 pisze:
31.10.2019, 22:43
Paulek pisze:
31.10.2019, 22:24
Szyderczy Paluszek pisze:
31.10.2019, 20:45
Dlaczego sprawa wyszła dopiero teraz skoro fotki maja juz kilka lat?. A no dlatego, ze lasia został pogoniony z ekipy i sfrustrowany tym wydarzenie postanowil wyciagnac takie kwiatki z przeszłosci.
Jeśli chodzi o samego Marę to już dawno temu było o tym pisane ale bez jakiejkolwiek reakcji ze strony Torcidy. Dopiero po drugiej stronie muru zajęto się tematem choć za nim tam trafił to miał dosyć nieprzyjemne spotkanie na którym również skamlał.
On podobno byl w szkólce mundurowej tak sie bronil i nie byl psem.
A tak z ciekawosci bo widze ze wiesz wszystko to napisz co to za typ z Ruch byl psem. Podobno w ekipie byl dlugo i nikt nie zareagował na niego z ekipy dziwne. Ja mam psa na osiedlu sporo ludzi go zna ale nigdy bym mu reki nie podal a co dopiero w ekipie.
No popatrz, a w Smart Gym ręce sobie podawali...ojojojjj

bez-napinki
Posty: 1571
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bez-napinki » 01.11.2019, 09:19

AL BUNDY pisze:
01.11.2019, 07:40
StefanBatory pisze:
28.10.2019, 22:24
Dziwne, że już po jednym filmiku oceniasz relacje między Ruchem z Bykowiny, a ElanaToruń. A ciekawostka to: "Dziękujemy za obecność kibicom z Niebieskie Świętochłowice, którzy pojawili się na Naszej zbiórce. Obecni byli również kibice Widzewa z Bałut i Wisły z Nowej Huty."

Już żałuję że się zapytałem.
Zapytałem ! - gdzie tu poniżej widzisz ocenę relacji ?


AL BUNDY pisze:
28.10.2019, 08:41
Pozdro dla Widzewa, Wisły, a co z Elaną ? chłopak zapomniał , nikt mu nie podpowiedział, czy może E nie jest lubiana w Rudzie Śląskiej ?
AL BUNDY pisze:
28.10.2019, 21:05
Dziwna odpowiedź - mecz to mecz, tutaj Ruda Śląska jest sama i pomija Elanę. Dla mnie to ciekawostka i koniec tematu.


Każdy ma tam coś swojego, dla Ciebie widzę ciekawa jest obecność Świętochłowic, Widzewa i Wisły w Rudzie Śląskiej co raczej jest naturalne, a dla mnie to co napisałem.
Takie porównanie - idą np. pozdrowienia od F.C. Śląska Wrocław z Oleśnicy do Motoru i Miedzi, a cisza o Lechii .. dziwne ? ciekawe ? (pytania retoryczne)
Nie zawsze jakieś f.c. czy grupa kibicowska jest jednomyślna jak główna grupa, stąd moje pytanie o R.Ś. - E. na które już nie oczekuje odpowiedzi.
Nie doszukuj się kolego enigmatycznego rozwiązania. ;)
Są dzielnice z Rudy Śląskiej, które mają kontakty z dzielnicami / osiedlami z Torunia.
Bodajże np. Kłodnica/Halemba ma kontakty z Bydgoskim chyba, były łączone szaliki, jakieś bluzy czy tam vlepki (nie mam pewności jaki gadżet dokładnie).
Nie ma co się doszukiwać drugiego dna - naprawdę. :)

MBh07
Posty: 42
Rejestracja: 24.07.2011, 14:34

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: MBh07 » 01.11.2019, 11:19

Ta afera zabolska wyglada trochę tak jak afera podsluchowa w naszym kraju, nie ważne co znajduje sie na materialach dowodowych, najwazniejsze jest kto te materiały udostępnił.

Ardian
Posty: 175
Rejestracja: 17.12.2016, 14:00

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Ardian » 01.11.2019, 11:55

Co to za ubogacone kulturowo towarzystwo, skoro już jesteśmy w temacie fotek i znajomości tego zawodnika?
Obrazek

19acab45
Posty: 31
Rejestracja: 07.04.2019, 18:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 19acab45 » 01.11.2019, 12:19

Szyderczy Paluszek pisze:
31.10.2019, 20:45
Moze i ja wtrace swoje przysłowiowe 3 grosze do tej sprawy. Jezeli chodzi o młodych chłopakow Górnika z Gliwic fotki zostały zrobione ładnych pare lat temu na obozie gdzie przyjechał wspomniany policjant T. Mogli wtedy jeszcze nie wiedziec ze to pies... nie wiem, ale mozna przyjac taka hipoteze. Co do nieformalnego szefa ekipy Górnika M. nie bede sie wypowiadał bo nie znam szczegołow. Dlaczego sprawa wyszła dopiero teraz skoro fotki maja juz kilka lat?. A no dlatego, ze lasia został pogoniony z ekipy i sfrustrowany tym wydarzenie postanowil wyciagnac takie kwiatki z przeszłosci. Skoro był taki prawilny to dlaczego nie przeszkadało mu to wczesniej skoro powtarzam fotki zostały zrobione kilka lat temu?!. Przez lata zbijał z tymi chlopakami piatki i jezdził na mecze. Zabolało to ze go pogonili i musiał sie jakos odgryz. Oczywiscie nie mam zamiaru tutaj nikogo bronic bo zadawanie sie z psem jest dla mnie karygodne, ale jak to mówia kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamien. Ekipa Ruchu miała w swoim składzie psa podczas pamiętnej zadymy z ŁKSem, Wisła stała na bramkach w klubach z psami, Polonia Bytom miała wspomnianego wyzej Zawisze. Chlopaki z Piasta przyznawali sie do winy zanim wsiedli do radiowozu. Na każdego cos sie znajdzie. Tak, to w tym naszym swiecie kibicowskim juz jest. Pojecie honor i zasady dla wielu jest obce!. Nie mam zamiaru wywołac tu napinki, pisze po prostu jak to wyglada z mojej perspektywy.
Odniosę się tylko do tego, odpowiedz dlaczego nie został pogoniony/nie odbił od razu jak był świeży temat, tylko po pewnej "rozmowie" nie tak dawno temu?

infamis
Posty: 47
Rejestracja: 26.08.2013, 20:28

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: infamis » 01.11.2019, 13:13

lasia ma mentalność szpicla ...
imprezuje , jeździ na mecze z kumplami i jednocześnie zbiera na nich "papiery" ...
nie grozi mu wyrok , nie dla kasy - szpicluje bo chce !!!!
A może kogoś z innej ekipy też fotografował ...?
Jaka gwarancja , że Ci co mu teraz pomogą też nie poznają jego metod rodem z komendy . ..

Co do Torcidy - jeśli jest tam teraz jedna osoba z odrobiną rozsądku i honoris, To wiem co powinna zrobić ...

zadra
Posty: 45
Rejestracja: 12.12.2014, 23:50

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: zadra » 01.11.2019, 13:30

Czyli za trenowaniem z psem jeżdżenie na obozy z milicją, waflowanie się i zbijanie piątek z pałą winny jest Lasia. I czy szpiclowaniem nazywasz ujawnienie zdjęć z obozu przez ruminową i cechową, na których sami widnieją?

Jorguś Kiler
Posty: 65
Rejestracja: 16.09.2019, 09:37

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Jorguś Kiler » 01.11.2019, 14:10

Obecnie to na palcach jednej ręki można policzyć ekipy H które nie miałyby czegoś za pazurami dlatego proponuję skończyć z pierdoleniem o zasadach i honorze bo o to się wszystko rozbija. Skończmy z tą hipokryzją i zacznijmy nazywać rzeczy po imieniu. Jedna ekipa drugiej coś wytyka a sama ma brud za pazurami, jebana hipokryzja. Treningi z psami, interesy z psami, układy z psami, ochroniarz trzyma/ł bandę i prowadzi/ł? sklepik kibicowski, układy chuligańsko-biznesowe z naciskiem na biznesowe, policyjno-rządowy projekt kibice razem. Coraz więcej ludzi odbija od tego klimatu i nie ma się co dziwić a będzie jeszcze gorzej. Aha zapomniałbym o jebaniu swoich ''braci'' po szalu na hajsie.
I na koniec napiszę, że ciężko jest pogonić kogoś z wierchuszki bo z resztą łączą go interesy a jak wiadomo hajs jest najważniejszy a chyba rozumiecie że osobie pogonionej w razie W będzie łatwiej pogrążyć byłych wspólasów więc lepiej zamieść pod dywan niewygodne sprawy i trzymać takiego bękarta. Tym niżej w hierarchii można zawsze wykręcić aferę jak to było chociażby w Krakowie gdzie nie jeden dobry chłopak został w chujowy sposób potraktowany.

glwtrcd
Posty: 732
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: glwtrcd » 01.11.2019, 14:13

Lasia zostal pogoniony zaswoje chujowe akcje , wie zaco

zadra
Posty: 45
Rejestracja: 12.12.2014, 23:50

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: zadra » 01.11.2019, 14:23

glwtrcd pisze:
01.11.2019, 14:13
Lasia zostal pogoniony zaswoje chujowe akcje , wie zaco
Jak można pogonić osobę, która oficjalnie odbiła od bandy h***. Może był niewygodny bo ujawnił wasze milicyjne przygody, zresztą nie tylko on podobno odbił. W takim razie kiedy pogonicie milicjantów z ekipy wszystkich którzy się ściskali na zdjęciach z milicją?

19acab45
Posty: 31
Rejestracja: 07.04.2019, 18:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 19acab45 » 01.11.2019, 14:28

glwtrcd pisze:
01.11.2019, 14:13
Lasia zostal pogoniony zaswoje chujowe akcje , wie zaco
Czyli przez kilka lat wam to nie przeszkadzało(Bełchatów), dopiero jak sie zjebał do M.(słusznie!) to mu aferę wyjebaliście?

Co do komentarzy wyżej, zgody torcidy na pewno wiedziały co się dzieje, wystarczyło wejść na fanpage Spartan Knurów żeby zobaczyć kto i z kim trenuje, a w danej sytuacji jeśli chodziło o osoby z pierwszego szeregu to sami zainteresowani tematem musieli wiedzieć.

Jorguś Kiler
Posty: 65
Rejestracja: 16.09.2019, 09:37

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Jorguś Kiler » 01.11.2019, 14:34

glwtrcd pisze:
09.10.2019, 12:04
osobanieznana pisze:
08.10.2019, 15:59
Jak wygląda sytuacja z marą w kryminale bo podobno na KRK marnie skończył i to prawda że noga pogoniony ?
Od Mary to ty odbiji trzy chuje w bok cwelu pierdolony.
I ty marnie bo on sie ma dobrze pajacu
To jak to w końcu jest z tym całym Marą? Ma się dobrze czy został dojebany za kratami?

wacus..
Posty: 249
Rejestracja: 11.01.2012, 17:09
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: wacus.. » 01.11.2019, 14:39

Jorguś Kiler pisze:
01.11.2019, 14:34
glwtrcd pisze:
09.10.2019, 12:04
osobanieznana pisze:
08.10.2019, 15:59
Jak wygląda sytuacja z marą w kryminale bo podobno na KRK marnie skończył i to prawda że noga pogoniony ?
Od Mary to ty odbiji trzy chuje w bok cwelu pierdolony.
I ty marnie bo on sie ma dobrze pajacu
To jak to w końcu jest z tym całym Marą? Ma się dobrze czy został dojebany za kratami?
Jak nie wiesz to widocznie tak ma być.

Jak kolega wyżej pisze, KAŻDY MA COŚ ZA USZAMI, absolutnie każdy, i w każdej ekipie szambo wcześniej czy później wybije i taka jest prawda, za grube interesy są robione w ekipach żeby szamba nie było.
..Na szczytach kominy dym spowijo ta ziymia
brudne familoki miejsce mego pochodzynia ..

janjan1312
Posty: 143
Rejestracja: 02.10.2019, 18:53

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: janjan1312 » 01.11.2019, 14:42

Jorguś Kiler pisze:
01.11.2019, 14:10
Obecnie to na palcach jednej ręki można policzyć ekipy H które nie miałyby czegoś za pazurami dlatego proponuję skończyć z pierdoleniem o zasadach i honorze bo o to się wszystko rozbija. Skończmy z tą hipokryzją i zacznijmy nazywać rzeczy po imieniu. Jedna ekipa drugiej coś wytyka a sama ma brud za pazurami, jebana hipokryzja. Treningi z psami, interesy z psami, układy z psami, ochroniarz trzyma/ł bandę i prowadzi/ł? sklepik kibicowski, układy chuligańsko-biznesowe z naciskiem na biznesowe, policyjno-rządowy projekt kibice razem. Coraz więcej ludzi odbija od tego klimatu i nie ma się co dziwić a będzie jeszcze gorzej. Aha zapomniałbym o jebaniu swoich ''braci'' po szalu na hajsie.
I na koniec napiszę, że ciężko jest pogonić kogoś z wierchuszki bo z resztą łączą go interesy a jak wiadomo hajs jest najważniejszy a chyba rozumiecie że osobie pogonionej w razie W będzie łatwiej pogrążyć byłych wspólasów więc lepiej zamieść pod dywan niewygodne sprawy i trzymać takiego bękarta. Tym niżej w hierarchii można zawsze wykręcić aferę jak to było chociażby w Krakowie gdzie nie jeden dobry chłopak został w chujowy sposób potraktowany.
Jaką ekipę trzymał ochroniarz i prowadził sklepik?

C6chzR
Posty: 278
Rejestracja: 01.04.2019, 22:33

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: C6chzR » 01.11.2019, 15:00

janjan1312 pisze:
01.11.2019, 14:42
Jorguś Kiler pisze:
01.11.2019, 14:10
Obecnie to na palcach jednej ręki można policzyć ekipy H które nie miałyby czegoś za pazurami dlatego proponuję skończyć z pierdoleniem o zasadach i honorze bo o to się wszystko rozbija. Skończmy z tą hipokryzją i zacznijmy nazywać rzeczy po imieniu. Jedna ekipa drugiej coś wytyka a sama ma brud za pazurami, jebana hipokryzja. Treningi z psami, interesy z psami, układy z psami, ochroniarz trzyma/ł bandę i prowadzi/ł? sklepik kibicowski, układy chuligańsko-biznesowe z naciskiem na biznesowe, policyjno-rządowy projekt kibice razem. Coraz więcej ludzi odbija od tego klimatu i nie ma się co dziwić a będzie jeszcze gorzej. Aha zapomniałbym o jebaniu swoich ''braci'' po szalu na hajsie.
I na koniec napiszę, że ciężko jest pogonić kogoś z wierchuszki bo z resztą łączą go interesy a jak wiadomo hajs jest najważniejszy a chyba rozumiecie że osobie pogonionej w razie W będzie łatwiej pogrążyć byłych wspólasów więc lepiej zamieść pod dywan niewygodne sprawy i trzymać takiego bękarta. Tym niżej w hierarchii można zawsze wykręcić aferę jak to było chociażby w Krakowie gdzie nie jeden dobry chłopak został w chujowy sposób potraktowany.
Jaką ekipę trzymał ochroniarz i prowadził sklepik?
Ponoć Zawisze

janjan1312
Posty: 143
Rejestracja: 02.10.2019, 18:53

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: janjan1312 » 01.11.2019, 15:05

To farmazon powielany przez debili na tym forum,wyjaśniony w temacie bydgoskim.Żaden ochroniarz nie był nawet osobom decyzyjna na Zawiszy,ani nie prowadził sklepiku kibiców!Pozdrawiam.

glwtrcd
Posty: 732
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: glwtrcd » 01.11.2019, 16:05

19acab45 pisze:
01.11.2019, 14:28
glwtrcd pisze:
01.11.2019, 14:13
Lasia zostal pogoniony zaswoje chujowe akcje , wie zaco
Czyli przez kilka lat wam to nie przeszkadzało(Bełchatów), dopiero jak sie zjebał do M.(słusznie!) to mu aferę wyjebaliście?

Co do komentarzy wyżej, zgody torcidy na pewno wiedziały co się dzieje, wystarczyło wejść na fanpage Spartan Knurów żeby zobaczyć kto i z kim trenuje, a w danej sytuacji jeśli chodziło o osoby z pierwszego szeregu to sami zainteresowani tematem musieli wiedzieć.
p********* tu nieposzlo o mare tylko co innego
zadra pisze:
01.11.2019, 14:23
glwtrcd pisze:
01.11.2019, 14:13
Lasia zostal pogoniony zaswoje chujowe akcje , wie zaco
Jak można pogonić osobę, która oficjalnie odbiła od bandy h***. Może był niewygodny bo ujawnił wasze milicyjne przygody, zresztą nie tylko on podobno odbił. W takim razie kiedy pogonicie milicjantów z ekipy wszystkich którzy się ściskali na zdjęciach z milicją?
Odbila? Zostal normalnie pogoniony za swoje skurwiale akcje.

MBh07
Posty: 42
Rejestracja: 24.07.2011, 14:34

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: MBh07 » 01.11.2019, 16:50

Skończcie tu odwracać kota ogonem, rzeczywistości nie zmienicie i nie zaklamujcie jej.
Nie jest ważne kto to udostępnił i z jakich pobudek.
Kurestwa trzeba wytepic a nie zamiatac spraw pod dywan.
Ale śmiem twierdzić, że jeden z was to któryś AS z tych zdjęć dlatego winy szukacie w tym kto to udostępnił a nie w swoim kurewskim zachowaniu.
Pozdrawiam prawdziwych kiboli.

LordNelson
Posty: 190
Rejestracja: 02.10.2017, 11:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: LordNelson » 01.11.2019, 17:27

MBh07 pisze:
01.11.2019, 16:50
Nie jest ważne kto to udostępnił i z jakich pobudek.
Kurestwa trzeba wytepic a nie zamiatac spraw pod dywan.
Ale śmiem twierdzić, że jeden z was to któryś AS z tych zdjęć dlatego winy szukacie w tym kto to udostępnił a nie w swoim kurewskim zachowaniu.
Zdecydowanie, aczkolwiek mam wrażenie, że nic z tego nie będzie i na odwracaniu kota ogonem się skończy (oraz na nadziei wśród zainteresowanych, że sprawa jakoś ucichnie). Żałosne to wszystko i nic tylko czekać, aż następne kwiatki wyskoczą w którejś "ekipie"

K.!
Posty: 22
Rejestracja: 07.01.2012, 20:17

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: K.! » 01.11.2019, 18:28

Czyli normalnie Gieksa ROW Wisłoka tolerują to kurestwo?

NiebieskiDaf
Posty: 43
Rejestracja: 13.10.2019, 10:05

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: NiebieskiDaf » 01.11.2019, 20:21

Przecież ta sytuacja z mara i tym psem trwa już parę lat i na Gieksie i w Rybniku i na Wisłoce nikomu to nie przeszkadzało

wacus..
Posty: 249
Rejestracja: 11.01.2012, 17:09
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: wacus.. » 01.11.2019, 20:35

NiebieskiDaf pisze:
01.11.2019, 20:21
Przecież ta sytuacja z mara i tym psem trwa już parę lat i na Gieksie i w Rybniku i na Wisłoce nikomu to nie przeszkadzało
A czy Widzewowi, Elanie, Wiśle i reszcie przydupasow nie przeszkadzało to jak Ruch układał się z CBŚ?? Jak w ekipie latał dzielnicowy czy tam pies ?? Jakoś cicho siedzieli i możecie wciskać bajki ze nie nikt nie wiedział co oni robią bo nie jeden maczał w tym paluchy.

Teraz jest wysyp wielce honorowych gości, patrzcie ku*** swojej ekipy bo jak widać szambo zawsze wylezie.
..Na szczytach kominy dym spowijo ta ziymia
brudne familoki miejsce mego pochodzynia ..

NiebieskiDaf
Posty: 43
Rejestracja: 13.10.2019, 10:05

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: NiebieskiDaf » 01.11.2019, 20:47

Uważasz że ten dzielnicowy na meczu z ŁKS co latał po murawie to był chłop z ekipy ? I kto układał się z CBŚ

Rampampam
Posty: 53
Rejestracja: 28.01.2018, 11:46

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Rampampam » 02.11.2019, 06:13

Przecież ta dyskusja nie ma żadnego sensu. Największy kumacz i zabrzanski napinator i wytykacz wszystkiego,teraz komentuje krótkimi zdaniami,nie odnosząc się w ogóle do całej sytuacji tylko do jednego chłopa,którego on z resztą kumaterii pogonili za "kulawą akcje", czyli za coś czego nie zrobili z Panem Knurowa,bo treningi z psem w Zabrzu nie są dla nich kulawą akcja. Trzeba mieć mózg wielkości żaby,by dojść do takich wniosków.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: B. Ricci, Bobson1312, Camel, klasa sama w sobie, Łukasz1920, Niebiesko- zolty i 173 gości