www.warhouse.pl

Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Königshütte
Posty: 186
Rejestracja: 15.04.2019, 09:17

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Königshütte » 04.02.2021, 17:50

Ten siemce to jakaś marna podszywaczka i prowokator.
Bandycki Batory



PolowaPolski
Posty: 257
Rejestracja: 19.08.2017, 20:19

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: PolowaPolski » 04.02.2021, 18:49

siemce-R pisze:
04.02.2021, 18:47
To dlaczego ludzie jeżdzą za kasą do Niemiec czy Wielkiej Brytanii czy do Holandii.

Jak tak kochacie pis to wymieńcie mi w punktach co zrobili do kibiców czy zwykłych obywateli, jak tak wielbicie pis nie przeszkadza wam państwo wyznaniowe, to wasza sprawa, nie każdy kibic musi być nacjonalistą.
Z Jesicą idzie popisać na argumenty pomimo odmiennych przekonań politycznych wielbiciele kaczyńskiego

Königshütte jak jo jeżdziłem na Ruch to Ciebie na świecie nie było, to że mosz podpis bandycki Batory co wy na tym Batorym robicie piszecie po murach j**** surmę czy balusia a jak Maciej idzie stoicie w 10 czy -15 i głowy na dół.
Smutne jest to że atakują mnie koledzy po szalu, nikt z naszych wrogów nie zamieścił poglądu w tak chamski sposób jak wy dupni kibice Ruchu żaden z was nawet na dołku nie był, atakujcie więc kobiety, damscy bokserzy, wielbiciele pisu.c*** z wami.
To mój ostatni wpis na tym forum z zjebów.
Olac tego peta, widac ze prowokator

bez-napinki
Posty: 1574
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bez-napinki » 04.02.2021, 21:26

co ty ku*** możesz wiedzieć co się dzieje na Batorym pajacu.
już cię tu prostowali kilka razy, więc W**********.

hdg
Posty: 735
Rejestracja: 07.06.2007, 17:41

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: hdg » 04.02.2021, 23:58

siemce-R pisze:
04.02.2021, 22:33


-Zadałem tu pytanie co wam dał pis? Nikt nie napisał nawet pół zdania.

To już na serio mój ostatni post . pozdRo dla Jessicca B


j
A od kiedy mądralo trzeba popierać pis żeby być adwersarzem tych głupich lewackich pizd pod przywództwem lemparcicy ? Trzeba być ślepcem,żeby nie widzieć do czego naprawdę zmierzają te ich marsze urządzane zresztą w towarzystswie tęczowych.Takij chcesz Polski i naszego Ślonska ? Uświadomię Cie jest trzecia droga można srać na politykę wszystkie pisy,srisy koalicje i inne gówna ale wypada mieć swój rozum ,i chociażdaleko mi do R w 100 procentach popieram twojego kolege po szalu sturmgwehr

UrzadSkarbowy
Posty: 1074
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: UrzadSkarbowy » 05.02.2021, 10:28

siemce-R pisze:
04.02.2021, 22:33
-Zadałem tu pytanie co wam dał pis? Nikt nie napisał nawet pół zdania.
dał im +500 i tym kupił głosy, plus jakieś z****** 13-14 emerytury i to wystarczy żeby sterować debilami i nakręcać ich że wszystko antypis to lewactwo, niejeden obrońca pisu tutaj pewnie ciągnie socjal i myśli że mu się należy bo za platformy nic nie było ;) jebane pół mózgi które nie wiedzą co to podatki, PKB itp, dają im do ryja hajs na patusialksie życie i jest zajebiście bo przecież Tusk kradł
Obrazek

SturmgewehR 44
Posty: 143
Rejestracja: 01.08.2017, 10:48

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: SturmgewehR 44 » 05.02.2021, 11:05

UrzadSkarbowy pisze:
05.02.2021, 10:28
siemce-R pisze:
04.02.2021, 22:33
-Zadałem tu pytanie co wam dał pis? Nikt nie napisał nawet pół zdania.
dał im +500 i tym kupił głosy, plus jakieś z****** 13-14 emerytury i to wystarczy żeby sterować debilami i nakręcać ich że wszystko antypis to lewactwo, niejeden obrońca pisu tutaj pewnie ciągnie socjal i myśli że mu się należy bo za platformy nic nie było ;) jebane pół mózgi które nie wiedzą co to podatki, PKB itp, dają im do ryja hajs na patusialksie życie i jest zajebiście bo przecież Tusk kradł
Następny mega mózg... Jestem załamany poziomem umysłowym niektórych z was i tak szczerze to trochę mi was żal, bo to nie do końca wasza wina
2020r. VIII krucjata - przeciwko bolszewizmowi
DEUS VULT

UrzadSkarbowy
Posty: 1074
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: UrzadSkarbowy » 05.02.2021, 11:09

SturmgewehR 44 pisze:
05.02.2021, 11:05
UrzadSkarbowy pisze:
05.02.2021, 10:28
siemce-R pisze:
04.02.2021, 22:33
-Zadałem tu pytanie co wam dał pis? Nikt nie napisał nawet pół zdania.
dał im +500 i tym kupił głosy, plus jakieś z****** 13-14 emerytury i to wystarczy żeby sterować debilami i nakręcać ich że wszystko antypis to lewactwo, niejeden obrońca pisu tutaj pewnie ciągnie socjal i myśli że mu się należy bo za platformy nic nie było ;) jebane pół mózgi które nie wiedzą co to podatki, PKB itp, dają im do ryja hajs na patusialksie życie i jest zajebiście bo przecież Tusk kradł
Następny mega mózg... Jestem załamany poziomem umysłowym niektórych z was i tak szczerze to trochę mi was żal, bo to nie do końca wasza wina
no widocznie tobie żyje się dobrze jedząc węgiel i licząc na darmowy hajs od kaczadafiego :)
Obrazek

Königshütte
Posty: 186
Rejestracja: 15.04.2019, 09:17

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Königshütte » 05.02.2021, 11:25

W********** anonimie do działu polityka.
Bandycki Batory

Pitfas
Posty: 272
Rejestracja: 12.10.2012, 17:38

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Pitfas » 05.02.2021, 15:32

siemce-R pisze:
04.02.2021, 13:12
Jakim zagrożeniem?? Zagrożeniem jest pis i pan rydzyk które w dobie pandemi , dostał 70 milionów od rządu. Tak restrykcyjnej ustawy nie ma nawet w iranie wyjątek sudan . Chcesz żyć w państwie wyznaniowym co dziewczyna jak założy mini dostaje mandat, o takie państwo ci chodzi. Chcesz żeby dziewczyny rodziły rośliny bez płuc bez móżgu bo fachowcy jak Kaczyński czy Pawłowicz którzy nie mają dzieci wnuków tak chcą. Gratuluje i to jeszcze kobieta tak pisze
Jakoś w sondażach ponad 70% polaków jest za strajkiem kobiet to nie jest strajk Lempart.

TERAZ PYTANIE ZA 1000 PUNKTÓW CO CI DAŁ PIS 500PPLUS?
Siemce, mi pis dał cały c***, jestem w takim wieku, że tylko płacę na kolejne fanaberie rządzących i na bandę darmozjadów. Teraz pytanie do Ciebie, a co zamiast Pisu? (mimo moich najszczerszych chęci Konfederacja nie ma obecnie szans).
Ten cały strajk miał może jakiś sens na początku, gdy nie przejęła go lewica. Zobacz sobie filmy i zdjęcia, zobacz jacy ludzie tam występują, jakie fany powiewają. Mówią, że kibice to bydło, ale przy tych protestach to jesteśmy świętoszkami, bieda umysłowa i w********** i c***, ot cały strajk.
Ludzie którzy chodzą po tych spędach, często wprost mówią za kogo mają kibiców i co by z nami zrobili. Jak trwoga to do Boga, ale mam dla nich tylko jedno ich ulubione słowo-w**********.

Glivitzky1945
Posty: 47
Rejestracja: 14.01.2018, 18:22

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Glivitzky1945 » 05.02.2021, 23:42

problem jest taki. za platformy byla chujnia i niby dobrze ze odeszli od wladzy. ale pis nic z ich ustaw nie cofnal wiec pod tym wzgledem kibicowskim sa moim zdaniem tak samo hujowi. pis udaje patriotow i duzo osob to lyknelo bo na marszach niepodleglosci byl spokoj i tez czesc osob to lyknela.
jesli chodzi o obecne protesty. duzo osob pisze ze to tylko antifa, ze skrajna lewica, ze same k**** w tym uczestnicza. ja ich tez nie popieram do końca ale takie porownania moim zdaniem sa takie same jak porownania w wykonaniu gazety wyborczej Marszu Niepodleglosci ze tam ida sami nazisci i faszysci. bo zarowno tu i tu idzie cale mnostwo "przecietnych ludzi". bo tu nie ida same prawaki i tam same lewaki, tylko rozni ludzie. czolowka, typu lemparty i inne takie sa zwyklymi scierwami. ale idzie tam MNÓSTWO wartosciowych kobiet(posrod tych zjebanych). wiec nie wrzucajcie wszystkich kobiet walczacych o swoje prawa do grupy lempart tak samo jak nie chcecie by ktos was wrzucal w objecia np hitlera

ze stadionu
Posty: 153
Rejestracja: 22.07.2016, 08:39

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: ze stadionu » 06.02.2021, 00:27

Glivitzky1945 pisze:
05.02.2021, 23:42
problem jest taki. za platformy byla chujnia i niby dobrze ze odeszli od wladzy. ale pis nic z ich ustaw nie cofnal wiec pod tym wzgledem kibicowskim sa moim zdaniem tak samo hujowi. pis udaje patriotow i duzo osob to lyknelo bo na marszach niepodleglosci byl spokoj i tez czesc osob to lyknela.
jesli chodzi o obecne protesty. duzo osob pisze ze to tylko antifa, ze skrajna lewica, ze same k**** w tym uczestnicza. ja ich tez nie popieram do końca ale takie porownania moim zdaniem sa takie same jak porownania w wykonaniu gazety wyborczej Marszu Niepodleglosci ze tam ida sami nazisci i faszysci. bo zarowno tu i tu idzie cale mnostwo "przecietnych ludzi". bo tu nie ida same prawaki i tam same lewaki, tylko rozni ludzie. czolowka, typu lemparty i inne takie sa zwyklymi scierwami. ale idzie tam MNÓSTWO wartosciowych kobiet(posrod tych zjebanych). wiec nie wrzucajcie wszystkich kobiet walczacych o swoje prawa do grupy lempart tak samo jak nie chcecie by ktos was wrzucal w objecia np hitlera
To niech te MNÓSTWO wartościowych kobiet i ,,przeciętnych ludzi " zorganizuje swoje protesty i marsze zamiast łazić z Lempartami.Dopóki protestują z antifą i innymi ścierwami to są dla mnie takimi samymi ścierwami

ze stadionu
Posty: 153
Rejestracja: 22.07.2016, 08:39

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: ze stadionu » 06.02.2021, 09:33

siemce-R pisze:
06.02.2021, 09:02
Jeśli dla Ciebie wszystkie kobiety to lewackie szmaty to idż pedale do kllubu gejowskiego zapoznasz Irka, Darka, Mietka. Przeżywasz orgazm patrioto idioto, że mogłeś iść na masz niepodległości , ale ku*** wyczyn godny orgazmu.

Urząd skarbowy pisze że pis wam dał darmowy węgiel i 500 plus co to jest za kwota 500zł, zamiast się rozwijać mentalnie, człowiek, który się nie rozwija, nie zdobywa nowych umiejętności i nie jest atrakcyjny na rynku pracy. Warto więc zapisywać się na kursy i szkolenia, by zdobywać dodatkowe umiejętności i kompetencje. pokończyć szkoły rozejrzeć się za jakąś pracą to siedzicie na tym forum wiellbicieli kaczafiego i ziobry który chce wprowadzić cenzurę internetu , na szczęście ziobro i gowin są na wylocie , lewactwo widzicie nawet w lodówce , gorzej niż za komuny.

Pis jest partią socjalistyczną jedynie światopoglądowo prawicową, to taka prawica dająca socjal i przy okazji włazi w d*** klerowi, rydzyk dostał 70 milionów za co?? za poparcie starych bab fanatyczek tak jak wy ale Rydzykowi się należy.
Na celi siedział ksiądz pedofil to był osłaniany przez 6 czy 7 klawiszy zgwałcił 11 letnią dziewczynkę i 12 letniego chłopca to waszym zdaniem jest prawilniakiem. twn kłamie TWPis tam jest sama prawda.

To cytat o papieżu.Piusie
20 października 1939 r. Pius XII wyraża poparcie dla hitlerowskiej napaści na Polskę. W bulli papieskiej "Summi Pontificatus" ogłasza: "Jeśli zło pochodzi z walki o SPRAWIEDLIWSZY PODZIAłŁ.

Czytająć książki na celi. czytałem o KK .
Przeczytałem, nie zdziwiłem się, w sumie normalka. Kościół przez całe jego dzieje był bardziej zdemoralizowany niż nawet niektórzy monarchowie, I zbrodniarze.władcy państw.
Te Bulle Papieskie, co to kuźwa miało do religii, księża/biskupi sobie po prostu nadawali władzę Boga, bo nie kierowali się dogmatami a stworzyli sobie je poddanymi i uznali się za panów Kościoła, nie służąc Kościołowi a robiąc sobie z tego miejsce do władzy i majątku.

NaRka Pislamiści uwaga bo gender i lewactwo zalewa kraj.
Dobra.Wypłakałeś się już a teraz W**********

enterorokej
Posty: 87
Rejestracja: 09.01.2014, 15:41

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: enterorokej » 06.02.2021, 09:59

Rządy zjednoczonej prawicy załatwiły dla zwykłych Polaków 500 plus, obniżenie wieku emerytalnego z 67 do 65 lat, 13 emerytura, podwyższenie płacy minimalnej, zerowy podatek dla młodych do 26lat, obniżenie podatku z 18 do 17%, zakaz handlu w większości niedziel, i pewnie coś jeszcze. A za rządów platformy obywatelskiej/lewaków zwykli Polacy co dostali??? J**** policję, lewaków, LGBT ( prócz L), zielonych, czerwonych, lemingów, Jude, ekoterrorystow, UE, komuchów, lekarzy z POZ :)

rkon
Posty: 138
Rejestracja: 18.02.2010, 15:35

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: rkon » 06.02.2021, 10:18

enterorokej pisze:
06.02.2021, 09:59
Rządy zjednoczonej prawicy załatwiły dla zwykłych Polaków 500 plus, obniżenie wieku emerytalnego z 67 do 65 lat, 13 emerytura, podwyższenie płacy minimalnej, zerowy podatek dla młodych do 26lat, obniżenie podatku z 18 do 17%, zakaz handlu w większości niedziel, i pewnie coś jeszcze. A za rządów platformy obywatelskiej/lewaków zwykli Polacy co dostali??? J**** policję, lewaków, LGBT ( prócz L), zielonych, czerwonych, lemingów, Jude, ekoterrorystow, UE, komuchów, lekarzy z POZ :)
Typowy pisowski tępy c*** który nie zastanawia się nad tym, skąd te wszystkie plusy. Jak te staruchy na grupach pisowskich. Tylko totalny pasożyt, kłamca i hipokryta może stworzyć takie wysrywy. Widzisz ty baranie ile płacisz teraz za koszyk zakupów, a ile płaciłeś 2 lata temu?

UrzadSkarbowy
Posty: 1074
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: UrzadSkarbowy » 06.02.2021, 11:06

enterorokej pisze:
06.02.2021, 09:59
Rządy zjednoczonej prawicy załatwiły dla zwykłych Polaków 500 plus, obniżenie wieku emerytalnego z 67 do 65 lat, 13 emerytura, podwyższenie płacy minimalnej, zerowy podatek dla młodych do 26lat, obniżenie podatku z 18 do 17%, zakaz handlu w większości niedziel, i pewnie coś jeszcze. A za rządów platformy obywatelskiej/lewaków zwykli Polacy co dostali??? J**** policję, lewaków, LGBT ( prócz L), zielonych, czerwonych, lemingów, Jude, ekoterrorystow, UE, komuchów, lekarzy z POZ :)
i debilu myślisz że skąd oni kasę biorą na lewacki social? Z drukarni?

Takim jak ty powinni prawa wyborcze zabrać, jakim hujem debil ma decydować o przyszłości kraju?
Obrazek

ban82
Posty: 949
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: ban82 » 06.02.2021, 11:23

Dajcie już spokój.

htsk4
Posty: 357
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: htsk4 » 06.02.2021, 12:27

Wszyscy,którzy w jakikolwiek sposób wypowiadają się przynajmniej neutralnie o Platformie,czaskowskim czy innej budce,powinni być z miejsca banowani na forum kibicowskim.J... Tuska i platformę!
Good Night Left Side

bez-napinki
Posty: 1574
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bez-napinki » 06.02.2021, 12:38

tak samo pis, kaczynskiego, morawieckiego!

lobik
Posty: 362
Rejestracja: 01.11.2014, 12:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: lobik » 06.02.2021, 12:42

htsk4 pisze:
06.02.2021, 12:27
Wszyscy,którzy w jakikolwiek sposób wypowiadają się przynajmniej neutralnie o Platformie,czaskowskim czy innej budce,powinni być z miejsca banowani na forum kibicowskim.J... Tuska i platformę!
Niektórzy zapomnieli, jak za rządów POmyleńców, na wniosek tej kuurwy tuSSka, urządzano kibolom pobudki o szóstej rano. Tylko dlatego, ze ta ruda kuurwa urządziła sobie Euro 2012 i chciała mieć spokój. Ja po jednej tekiej "pobudce" o 6.00, zobaczyłem żonę i dzieci dopiero po dwóch latach, TYLKO dlatego że byłem kibolem.
Jeebać was wszystkie lewackie kuurwy-"berłem"!!!
"...nie pozwól Matko, by szargał Cię semicki pies.."

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 06.02.2021, 13:23

rkon pisze:
06.02.2021, 10:18
enterorokej pisze:
06.02.2021, 09:59
Rządy zjednoczonej prawicy załatwiły dla zwykłych Polaków 500 plus, obniżenie wieku emerytalnego z 67 do 65 lat, 13 emerytura, podwyższenie płacy minimalnej, zerowy podatek dla młodych do 26lat, obniżenie podatku z 18 do 17%, zakaz handlu w większości niedziel, i pewnie coś jeszcze. A za rządów platformy obywatelskiej/lewaków zwykli Polacy co dostali??? J**** policję, lewaków, LGBT ( prócz L), zielonych, czerwonych, lemingów, Jude, ekoterrorystow, UE, komuchów, lekarzy z POZ :)
Typowy pisowski tępy c*** który nie zastanawia się nad tym, skąd te wszystkie plusy. Jak te staruchy na grupach pisowskich. Tylko totalny pasożyt, kłamca i hipokryta może stworzyć takie wysrywy. Widzisz ty baranie ile płacisz teraz za koszyk zakupów, a ile płaciłeś 2 lata temu?
Ogólnie mam wyjebane w politykę i polityków.Nie wierzę nikomu.
Proszę przypomnij mi rok w którym nie było podwyżek cen?
Za podstawowe produkty do koszyka o którym wspomniałaś.Byl taki rok? Dajmy na to od 2000.

Nie przeżywają tak tego PiSu,bo nas wszystkie partie dymają od lat heh.c**** możemy zrobić
ŁKS Łódź Polska

rkon
Posty: 138
Rejestracja: 18.02.2010, 15:35

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: rkon » 06.02.2021, 13:51

Abr1908 pisze:
06.02.2021, 13:23
rkon pisze:
06.02.2021, 10:18
enterorokej pisze:
06.02.2021, 09:59
Rządy zjednoczonej prawicy załatwiły dla zwykłych Polaków 500 plus, obniżenie wieku emerytalnego z 67 do 65 lat, 13 emerytura, podwyższenie płacy minimalnej, zerowy podatek dla młodych do 26lat, obniżenie podatku z 18 do 17%, zakaz handlu w większości niedziel, i pewnie coś jeszcze. A za rządów platformy obywatelskiej/lewaków zwykli Polacy co dostali??? J**** policję, lewaków, LGBT ( prócz L), zielonych, czerwonych, lemingów, Jude, ekoterrorystow, UE, komuchów, lekarzy z POZ :)
Typowy pisowski tępy c*** który nie zastanawia się nad tym, skąd te wszystkie plusy. Jak te staruchy na grupach pisowskich. Tylko totalny pasożyt, kłamca i hipokryta może stworzyć takie wysrywy. Widzisz ty baranie ile płacisz teraz za koszyk zakupów, a ile płaciłeś 2 lata temu?
Ogólnie mam wyjebane w politykę i polityków.Nie wierzę nikomu.
Proszę przypomnij mi rok w którym nie było podwyżek cen?
Za podstawowe produkty do koszyka o którym wspomniałaś.Byl taki rok? Dajmy na to od 2000.

Nie przeżywają tak tego PiSu,bo nas wszystkie partie dymają od lat heh.c**** możemy zrobić
Otóż nie wspomnę Ci o takowym roku, ponieważ takowego nie było. Głównym kłopotem jest to, że obecnie inflacja nie galopuje. To jest jakiś pierdolony cwał. Cwał ku uciesze bandy zdebilałych emerytów i beneficjentów programów socjalnych. Zero ku*** wyobraźni. Nie wspominając już o Sasinach, Szumowskich, TVP, Rydzyku i całej pandzie pedałów pod przykrywką pseudo prawicy.

Głosowanie na PiS świadczy o uposledzeniu umysłowym.

KSN
Posty: 53
Rejestracja: 15.09.2009, 21:46

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSN » 06.02.2021, 14:06

to jest temat kibicowski, a nie polityka.
"polityka nie pokona Fanatyka".

lnv
Posty: 40
Rejestracja: 05.10.2013, 23:28

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: lnv » 06.02.2021, 16:53

UrzadSkarbowy pisze:
06.02.2021, 11:06
enterorokej pisze:
06.02.2021, 09:59
Rządy zjednoczonej prawicy załatwiły dla zwykłych Polaków 500 plus, obniżenie wieku emerytalnego z 67 do 65 lat, 13 emerytura, podwyższenie płacy minimalnej, zerowy podatek dla młodych do 26lat, obniżenie podatku z 18 do 17%, zakaz handlu w większości niedziel, i pewnie coś jeszcze. A za rządów platformy obywatelskiej/lewaków zwykli Polacy co dostali??? J**** policję, lewaków, LGBT ( prócz L), zielonych, czerwonych, lemingów, Jude, ekoterrorystow, UE, komuchów, lekarzy z POZ :)
i debilu myślisz że skąd oni kasę biorą na lewacki social? Z drukarni?

Takim jak ty powinni prawa wyborcze zabrać, jakim hujem debil ma decydować o przyszłości kraju?
Z budżetu. Spójrz na ulicę, ludziom żyje się lepiej. Przy PO nikt nic nie miał. 20 % społeczeństwa bardzo dobrze się żyło, a reszta dziadowała. 500+ zawdzięczamy 0,5 pkt rocznego, tego nawet PiSiory się nie spodziewały. Nie jest to idealny Rząd, ale ku*** nie porównujmy PiS z PO....

ban82
Posty: 949
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: ban82 » 06.02.2021, 17:02

lnv pisze:
06.02.2021, 16:53


20 % społeczeństwa bardzo dobrze się żyło, a reszta dziadowała.
I kompletnie nic sie nie zmieniło.

Ardian
Posty: 175
Rejestracja: 17.12.2016, 14:00

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Ardian » 06.02.2021, 18:33

Mara znowu igraszki ze współwięźniami?

Natiste
Posty: 443
Rejestracja: 10.06.2018, 18:23

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Natiste » 06.02.2021, 19:26

Tu leci temat zastępczy ,j**** 60 z ksg

Wtaszka
Posty: 165
Rejestracja: 24.05.2018, 16:02

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Wtaszka » 07.02.2021, 00:09

Jesteście zajebiści stadiony wam zamykają gorzej jak po ale spoko DALI 500 + i więcej historii i religii w szkole. jprdle co za kolesie

ratujmy trzmiele
Posty: 207
Rejestracja: 06.01.2017, 11:39
Lokalizacja: wieś pod Wrocławiem

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: ratujmy trzmiele » 07.02.2021, 03:09

"Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko"
czy może coś przeoczyłem?

maszerujlubgin
Posty: 82
Rejestracja: 04.02.2018, 15:19

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: maszerujlubgin » 07.02.2021, 15:22

Kolejne podatki to pewnie nieistotne , wazne ze 500plus dali ... Stado jebanych kretynow

Natiste
Posty: 443
Rejestracja: 10.06.2018, 18:23

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Natiste » 07.02.2021, 15:40

2DZ pisze:
07.02.2021, 12:55
ratujmy ćmy pisze:
07.02.2021, 03:09
"Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk - Kibicowsko"
czy może coś przeoczyłem?
Obrazek

I wszystko się zgadza, konfidenci z pSYCHOfAJ są tu za partiami reprezentującymi chazarów europejskich, a ci drudzy kapusie, tURBOcIPY z ksG(ks?) lobbują wraz z 'pis-iorami' za chazarami z usRaELA, do czego przyłączyło się "tmk", tego właśnie chciał szECHTER.

Tylko Zagłębiacy się z ww. śmieją.
Charakteru byś się uczył od tych Zagłębiakow a nie w krzaki i pierdolić kto się śmieje!
Ciekawe czy byś się śmiał jak by wypalił jeden układ na naszym podwórku było całkiem blisko

maszerujlubgin
Posty: 82
Rejestracja: 04.02.2018, 15:19

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: maszerujlubgin » 07.02.2021, 16:07

Wpychanie jakichs katechetow i innych debili w spolki sp to tez pewnie malo istotne

Natiste
Posty: 443
Rejestracja: 10.06.2018, 18:23

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Natiste » 07.02.2021, 17:22

2DZ pisze:
07.02.2021, 16:50
nazista pisze:
07.02.2021, 15:40
2DZ pisze:
07.02.2021, 12:55

Obrazek

I wszystko się zgadza, konfidenci z pSYCHOfAJ są tu za partiami reprezentującymi chazarów europejskich, a ci drudzy kapusie, tURBOcIPY z ksG(ks?) lobbują wraz z 'pis-iorami' za chazarami z usRaELA, do czego przyłączyło się "tmk", tego właśnie chciał szECHTER.

Tylko Zagłębiacy się z ww. śmieją.
Charakteru byś uczył tych Zagłębiakow, a nie ja w krzyk i 'pierdolić', kto się śmieje!
Ciekawe, czy byś się śmiał, jakby wypalił jeden układ na naszym podwórku, było całkiem blisko.
Na pewno teraz nie byłoby do śmiechu ZSH, gdyby (przez bie7sko) z nimi przybijali z waszej strony ten układ sIURMA, bA7BINA itp.
Gdyby wypalił ten układ pewnie nie było by innego a sprawy zapewne potoczyły by się inaczej.

PolowaPolski
Posty: 257
Rejestracja: 19.08.2017, 20:19

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: PolowaPolski » 07.02.2021, 17:30

Natiste pisze:
07.02.2021, 17:22
2DZ pisze:
07.02.2021, 16:50
nazista pisze:
07.02.2021, 15:40

Charakteru byś uczył tych Zagłębiakow, a nie ja w krzyk i 'pierdolić', kto się śmieje!
Ciekawe, czy byś się śmiał, jakby wypalił jeden układ na naszym podwórku, było całkiem blisko.
Na pewno teraz nie byłoby do śmiechu ZSH, gdyby (przez bie7sko) z nimi przybijali z waszej strony ten układ sIURMA, bA7BINA itp.
Gdyby wypalił ten układ pewnie nie było by innego a sprawy zapewne potoczyły by się inaczej.
No, chlopaki z Zagelbia byli by w wiezieniu przez rozjebusów z Ruchu ;)

Natiste
Posty: 443
Rejestracja: 10.06.2018, 18:23

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Natiste » 07.02.2021, 17:58

2DZ pisze:
07.02.2021, 17:50
PołowaPolski pisze:
07.02.2021, 17:30
nazista pisze:
07.02.2021, 17:22

Gdyby wypalił ten układ, pewnie nie byłoby innego, a sprawy zapewne potoczyłyby się inaczej.
No, chłopaki z Zagłębia byliby w wiezieniu przez 'rozjebusów' z Ruchu. ;)
A mICHA7INA itp. prawdopodobnie 'rozjebałyby' się ... na "chwm". :(
Ty to napewno stary dziadu dostałbyś zawału ,a co by było dalej... ?Kto wie.

Stadionowy
Posty: 399
Rejestracja: 21.09.2009, 08:21

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Stadionowy » 07.02.2021, 20:11

przypalowiec z forum pisze:
07.02.2021, 19:18
ku*wa co by nie mówic to jakby Ruch z Zagłębiem i Bielskiem był w jednym szeregu do tego dochodzi Widzew, to by było... :)
I jeszcze Lechia i jeszcze Lech...ku*** ale by było

Kostakurta
Posty: 179
Rejestracja: 17.09.2017, 13:23

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Kostakurta » 08.02.2021, 15:39

Tylko wśród żaboli trafili się konfidenci czy Gieksa też sypie?

Konrado Moreno
Posty: 229
Rejestracja: 22.09.2016, 13:15

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Konrado Moreno » 08.02.2021, 17:36

siemce-R spierdalaj ze swoimi rozkminami i ligami hools kasztanie nie rób przypału Ruchowi

lobik
Posty: 362
Rejestracja: 01.11.2014, 12:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: lobik » 08.02.2021, 19:56

siemce-R pisze:
08.02.2021, 17:53
Toto c*** cię ochodzi. nie do mnie tak i nie do mnie tak . Ty śmieciu piszesz mi W********** dawaj numer telefonu i może jakiś mały sparing po meczu Ruchu nethoolsie. Zapraszam na pv.

To co ja pisze , c*** cię powinno interesować gwiadzorze z kibice net.
Dalej tu jesteś niedojebie? Obiecałeś wszystkim, że napisałes kilka dni temu ostatni post, a napisałej juz 5, i dalej tu śmierdzisz.
Ale czego mozna sie spodziewać po wyznawcy PO, z inteligencją na poziomie rosliny doniczkowej.
A z twoich banalnych wywodow o ekipach na Śląsku, to nawet śmieją sie niezorientowani w światku kibicowskim.
To kiedy ten twój ostatni post, kazirodzie j*****?
"...nie pozwól Matko, by szargał Cię semicki pies.."

bez-napinki
Posty: 1574
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bez-napinki » 08.02.2021, 20:10

zostaw wariata, zrobił ligę hools!

jestesmywaszastolica
Posty: 1405
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: jestesmywaszastolica » 09.02.2021, 00:42

"terapia ta polega na wywoływaniu, za pomocą prądu elektrycznego (o napięciu do 450 V i natężeniu do 0,9 A) przepuszczanego przez mózg pacjenta, napadu drgawkowego.
pobudzenia zaburzonej osi podwzgórze-przysadka"
i wszystko jasne

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Cyklon, pasik_88 i 224 gości