www.warhouse.pl

Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
sokoleoko
Posty: 20
Rejestracja: 16.02.2013, 20:32

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: sokoleoko » 11.02.2018, 21:45

Auta się bili? 10 aut na 7 aut



bbfz
Posty: 44
Rejestracja: 04.04.2016, 22:21

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bbfz » 11.02.2018, 22:10

Ale wy pierdolicie aż się słuchać nie da

Pech chciał ze trafiamy żaboli na skrzyżowaniu między Łaziskami a mikołowem , delikatna przewaga żaboli 1-2 auta max , moment starcia i żabole palą wrotki tak ze taranują się sami, mieli okazje się wykazać a zrobili to co zrobili

tg1999
Posty: 78
Rejestracja: 04.09.2016, 15:58

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: tg1999 » 11.02.2018, 22:51

co wy wszyscy pierdolicie w ogóle, do żadnego starcia nie doszło bo wszystkiemu psy przeszkodziły.
nie mówią już o tym pierdoleniu że na łapy, takich maczet i innych przedłużek to nawet sam Bear Gyrlls w życiu na oczy nie widział.

dedli
Posty: 1
Rejestracja: 11.02.2018, 22:42

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: dedli » 11.02.2018, 22:58

Wiadomo kto pisze od razu po "akcji".

Jedziecie do domu szybko na kompa czy już z auta piszecie farmazony?

Pytanie: czemu nie było was na zapowiedzi, tylko jak się wszyscy udali w swoim kierunku?

Czemu nie dacie czasu by wyjść z aut, jak chcecie bandą na bandę?

Tak..przewaga. Zostawię to bez komentarza.

I proszę was, nie mówcie mi i żadnemu innemu, że byliście bez sprzętu. Nikt wam w to nie uwierzy.

Mamy ślady na samochodach od waszych "pięści".

Mamy dac zdjęcia? Nie. To wy królujecie w Internecie, a nie my.

I jestem pewny, że to iż psiarskie były za nami to też nic nie daje, kilku z nas niestety farta nie miało i mandaty się posypały.

Pozdro dla kumatych.

walkers
Posty: 118
Rejestracja: 29.08.2016, 14:23

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: walkers » 11.02.2018, 23:54

tg1999 pisze:
11.02.2018, 22:51
co wy wszyscy pierdolicie w ogóle, do żadnego starcia nie doszło bo wszystkiemu psy przeszkodziły.
nie mówią już o tym pierdoleniu że na łapy, takich maczet i innych przedłużek to nawet sam Bear Gyrlls w życiu na oczy nie widział.
Ja ku*** zawsze jak po pizdzie to nic sie nie stalo. Kreujecie sie na bohaterow to przyjmijcie co trzeba na klate pizdy

rajmund
Posty: 114
Rejestracja: 13.12.2017, 14:01

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: rajmund » 12.02.2018, 01:04

Bił sie tylko mercedes z fiatem i renault sie przyłączył ale miał tylko jedno sprawne światło,więc musiał odpuśćić. płyn wyciekł w citroen z powodu awantury i odbił

Einharod
Posty: 6
Rejestracja: 12.02.2018, 01:36

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Einharod » 12.02.2018, 02:20

Za Chorzowskimi nie przepadam, podobnie jak za KSG . Panie "dedlii" to co piszesz , troche sie nie trzyma kupy, nie dali Wam wyjsc , wjechali ostrym sprzetem przy psiarni , ktora dala mandaty (Wam). Wiele widzialem ale jak kundle reaguja na siekiery, noze czy maczety to wiem .

kondukcja
Posty: 15
Rejestracja: 02.02.2018, 20:05

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: kondukcja » 12.02.2018, 03:24

GieKSa co narobiliście w Ostrawie, że tu takie pretensje mają hehehe. Jakby ktoś mógł przetłumaczyć, bo wiadomo jak działają translatory.

"Zasraní pšonci! Dávají si navzájem smog, který pouštějí i nám. Jsem ostravák a baníkovec, ale musím to říct. Musím říct, že poláci jsou odpad! A to nejenom ti, kteří k nám jezdí na Stodolní a často dělají rozruch a bordel, ale i ti, se kterýma mají naši chuligání družbu. Nebudu tady rozebírat konkrétní případy (poruba) brutálně skopaných lidí, kteří s fotbalem neměli nic společného, ale potkali poláky v nesprávnou chvíli na nesprávném místě a skončili moc špatně. Ani se nebudu bavit o tom, že většina místních a to i s fotbalem (ne)spojených lidí si je tady nepřeje. Ale je třeba se zamyslet. Stojí nám to za to? Raději ať ti naši chuligáni dostanou na hubu, bez poláků, ale postavili se, než být věčnými hrdiny bez prohry, ale se smlouvou se satanem. :) Samo, teď čekám kupu komentářů jaký jsem pičus a jak tomu nerozumím nebo něco, atd. Ale je mi 36, nejsem krypl střílející od boku a na Baníček chodím fakt dlouho. Prostě vidím, slyším a cítím a už musím reagovat..."

Emigrancik spoRtowy
Posty: 88
Rejestracja: 30.09.2016, 00:44

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Emigrancik spoRtowy » 12.02.2018, 08:36

Żabole nie pierdolcie głupot bo robicie zbiórke na rynku aby zrobić sobie zapowiedź na wyjazd Wasz . Na szybko się zbieramy i jedziemy do Was i mijamy się na autostradzie . Dochodzi do starcia . Od was wybiegają ludzie z pierwszych auta reszta spierdala . Wszyscy macie te same kominy na głowach . Nie piszcie bredni o sprzęcie bo cała akcja na Łapy . Zreszta akurat jesteście ostatnia ekipa która powinna płakać o sprzęt . Co do waszych aut zostają okopane kiedy spierdalacie . Tyle w temacie . Do następnego .

LordNelson
Posty: 190
Rejestracja: 02.10.2017, 11:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: LordNelson » 12.02.2018, 10:14

wildboy66 pisze:
11.02.2018, 21:23
Dziś w Żorach dochodzi do starcia 7 aut Ruchu przeciw ok 10 aut Ksg ,zwycięstwo Ruchu
Znowu rakieta z kryminału poszła?

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: whiskey » 12.02.2018, 10:19

Jakiś starszy typ z Banika ma pretensje do Gieksy, że robią syf na Stodolni i sie wożą lejąc niby przypadkowych ludzi czasami. Ile w tym prawdy to nie wiadomo.

Stary Wyjazdowicz
Posty: 241
Rejestracja: 18.04.2016, 11:54

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Stary Wyjazdowicz » 12.02.2018, 11:26

wildboy66 pisze:
11.02.2018, 21:23
Dziś w Żorach dochodzi do starcia 7 aut Ruchu przeciw ok 10 aut Ksg ,zwycięstwo Ruchu
Czy kiedykolwiek Ruch był w przewadze lub na równe autka ??? gdy czytam ich posty z kim i gdzie kolwiek..to oni zawsze w mniejszosci.....jeszcze nigdy nie spotkalem sie zeby kogoś dojebali na rowni...czy wy zawsze musicie upiekszac te liczby ??? szybko zdazyles policzyc te auta żaboli..

neutralnyoldboj
Posty: 33
Rejestracja: 17.01.2018, 21:45

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: neutralnyoldboj » 12.02.2018, 11:36

Na moje to tam nie ma ani słowa o Gieksie.

kondukcja
Posty: 15
Rejestracja: 02.02.2018, 20:05

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: kondukcja » 12.02.2018, 11:50

Wrzuciłem sobie to na translatora, choć nic rzeczowego nie wyciągnę z niego to można wywnioskować:
- Choć dosłownie nie występuję tu słowo GieKSa to ma żal, że robicie burdel w Polsce i też u nich
- Napisał coś że Polacy są... kimś,czymś nie wiem translator nie chce to dobrze przetłumaczyć.
- Polacy którzy przyjeżdzają na Stodolnie robią burdel i nie jeden Czech został przez nich cieżko pobity
- Że miejscowi w Ostrawie i niby piłkarze niechca nas tam Polaków i GieKSy.
- Ma żal że Banik trzyma z GieKSa,
- No i na końcu czeka, że zaraz bedą pociski na niego co napisał.

To co translator mi przetłumaczył to, to skróciłem.

LordNelson
Posty: 190
Rejestracja: 02.10.2017, 11:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: LordNelson » 12.02.2018, 12:14

neutralnyoldboj pisze:
12.02.2018, 11:36
Na moje to tam nie ma ani słowa o Gieksie.
Dokładnie, ma żal do Polaków ogólnie, napisał tylko, że zalicza do tego zgodowiczów Banika... Ktoś tu próbuje chyba aferę na siłę robić

rajmund
Posty: 114
Rejestracja: 13.12.2017, 14:01

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: rajmund » 12.02.2018, 12:16

Ne hodzi tu o Gksu a o Zdenka Smetane,kery to robił awanturu

tradizione
Posty: 32
Rejestracja: 10.01.2018, 18:36

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: tradizione » 12.02.2018, 12:30

Fajna zgode macie gejksa hahaha, sapac w internecie, zale w internecie a na ulicy null. Juz nie jedna polska ekipa im pokazala co znacza, ale baniczek w piorka urosl.

neutralnyoldboj
Posty: 33
Rejestracja: 17.01.2018, 21:45

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: neutralnyoldboj » 12.02.2018, 12:39

Ale tam zwykłe pikniki mają mniejsze pojęcie niż pikole u nas. Wjeżdżają do Polski w barwach Banika, a później zdziwieni, że ktoś do nich z łapami rusza, że oni 'trzymają z Polakami'. Zresztą czeską scena kibicowska jest sto lat za murzynami.

Oberschlesien14
Posty: 653
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Oberschlesien14 » 12.02.2018, 13:30

O czym wy w ogóle piszecie? Na Stodolni jest czasami więcej Polaków z róznych rejonów niż Czechów. Ktoś chyba nigdy nie był w Ostrawie.

Oberschlesien14
Posty: 653
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Oberschlesien14 » 12.02.2018, 14:19

Jak zwykle masz rację, Shalom!

kontem ok
Posty: 70
Rejestracja: 18.04.2014, 15:42

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: kontem ok » 12.02.2018, 15:03

walkers pisze:
11.02.2018, 23:54
Ja ku*** zawsze jak po pizdzie to nic sie nie stalo. Kreujecie sie na bohaterow to przyjmijcie co trzeba na klate pizdy
No ku***, haha, odezwał się typ z ekipy która zawsze jak ma plecy to: trzeci garnitur, kobiety z dziećmi, niepełnosprawni kibice, przypadkowe osoby...(niepotrzebne skreślić)

tuwimianin.
Posty: 617
Rejestracja: 02.05.2013, 21:01

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: tuwimianin. » 12.02.2018, 15:49

rudolf czerwononosy pisze:
12.02.2018, 14:01
Oberschlesien14 pisze:
12.02.2018, 13:30
O czym wy w ogóle piszecie? Na Stodolni jest czasami więcej Polaków z róznych rejonów niż Czechów. Ktoś chyba nigdy nie był w Ostrawie.
A gdzie ku*** polakow nie ma? wszedzie sa jak ku*** cygany, wyjebiesz na wyspe wielkanocna to tam tez beda.
Teraz sie dowiaduje ze tych zebrakow nawet na Czechy wywialo, a szczerze czego oni tam szukaja...??
To nie wiesz czego można szukać w Ostrawie na Stodolni ? "Polaków" piszemy z dużej litery ruska k****, najlepiej sam wypierdol na Wyspę Wielkanocną i nie wracaj.
IGLOOPOL DĘBICA

Stara szkoła
Posty: 24
Rejestracja: 02.03.2017, 16:29

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Stara szkoła » 12.02.2018, 16:19

rudolf czerwononosy pisze:
12.02.2018, 14:01
Oberschlesien14 pisze:
12.02.2018, 13:30
O czym wy w ogóle piszecie? Na Stodolni jest czasami więcej Polaków z róznych rejonów niż Czechów. Ktoś chyba nigdy nie był w Ostrawie.
A gdzie ku*** polakow nie ma? wszedzie sa jak ku*** cygany, wyjebiesz na wyspe wielkanocna to tam tez beda.
Teraz sie dowiaduje ze tych zebrakow nawet na Czechy wywialo, a szczerze czego oni tam szukaja...??
Zbanuje ktoś wkońcu tą kurwe...

Szyderczy Paluszek
Posty: 25
Rejestracja: 15.06.2007, 18:59
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Szyderczy Paluszek » 12.02.2018, 17:22

Ważniak pisze:
12.02.2018, 15:57
Nas przy tym starciu 7 aut , a teraz czekamy na wasz filmik z zapowiedzi i wyjdzie na jaw wasze kłamstwo " Pinokio Zabrze". Tyle
A skąd ta pewność, ze wszyscy którzy byli na kręceniu zapowiedzi byli obecni przy starciu ?. Coś mi się wydaje, ze mieliscie więcej szczęścia niz rozumu w zaistniałej sytuacji. Oczywiscie nie mam zamiaru siac tu jakiejs napinki

ZRWMLO
Posty: 1
Rejestracja: 12.02.2018, 17:15

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: ZRWMLO » 12.02.2018, 17:22

Wczorajszego wieczoru dostajemy info że szczewa z Orzesza robią zapowiedź na wyjazd do Wrocławia. Po tej informacji ogarniamy się szybko w 30 osób i udajemy się w ich stronę. Jednak los chciał że spotykamy ich od razu na pierwszym skrzyżowaniu ( ich +/- 10 fur). Pierwsze pare aut szczew na nasz widok zaczynają się nawzajem taranować, a reszta próbuje się stawiać po czym paru z nich zalicza ciężkie K.O. Następnie wpadają psy i wszystko przerywają. Starcie na gołe pięści ale widać na tyłach szczew odważnych hoolsow z fiskarsami. Cała akcja na plus dla nas. BPM GANG

ramzej
Posty: 19
Rejestracja: 15.09.2017, 10:41
Lokalizacja: Katowice

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: ramzej » 12.02.2018, 17:27

kondukcja pisze:
12.02.2018, 03:24
GieKSa co narobiliście w Ostrawie, że tu takie pretensje mają hehehe. Jakby ktoś mógł przetłumaczyć, bo wiadomo jak działają translatory.

"Zasraní pšonci! Dávají si navzájem smog, který pouštějí i nám. Jsem ostravák a baníkovec, ale musím to říct. Musím říct, že poláci jsou odpad! A to nejenom ti, kteří k nám jezdí na Stodolní a často dělají rozruch a bordel, ale i ti, se kterýma mají naši chuligání družbu. Nebudu tady rozebírat konkrétní případy (poruba) brutálně skopaných lidí, kteří s fotbalem neměli nic společného, ale potkali poláky v nesprávnou chvíli na nesprávném místě a skončili moc špatně. Ani se nebudu bavit o tom, že většina místních a to i s fotbalem (ne)spojených lidí si je tady nepřeje. Ale je třeba se zamyslet. Stojí nám to za to? Raději ať ti naši chuligáni dostanou na hubu, bez poláků, ale postavili se, než být věčnými hrdiny bez prohry, ale se smlouvou se satanem. :) Samo, teď čekám kupu komentářů jaký jsem pičus a jak tomu nerozumím nebo něco, atd. Ale je mi 36, nejsem krypl střílející od boku a na Baníček chodím fakt dlouho. Prostě vidím, slyším a cítím a už musím reagovat..."
w sb na Stodolni bawi się grupa młodzików z Bielskiego BKSu i hucznie śpiewają je... G.. na co Nasi Bracia z CHzB się zbierają i oklepują im dość mocno niewyparzone mordki.
PERSONA NON GRATA

HanysRSL
Posty: 54
Rejestracja: 28.04.2013, 17:27

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: HanysRSL » 12.02.2018, 21:19

W Pradze Polaków nie lubią a Ostrave i okolice traktują jako Polaków.

kondukcja
Posty: 15
Rejestracja: 02.02.2018, 20:05

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: kondukcja » 12.02.2018, 22:11

Zgodzę się, że pepiki z Pragi wyżej srają niż dupe mają i są mocno anty polscy, ale raczej tutaj ich pobija Brno.
Palenie flag polskich, podczas turnieju w Brnie mistrzostw juniorów w siatkówke Polska - Kuba kibicowali Kubie i krzyczeli "jebat" Polske, podczas turnieju minifootball w Brnie również krzyczeli "jebat" Polske to naprawdę wskazuję, że Polaków poprostu nie lubią.
Ten cały opis tego pepika z żalem i tez słyszałem, że od własnie ludzi z Ostrawy że GieKSa przyjeżdza i tylko zamieszki robi to naprawdę o was żle świadczy GieKSa, bo tam gdzie mnie nie chcą lub mnie obgadują poprostu nie pcham się na siłe, fajnie że macie "sztame"z Chzb jak sami mówicie, że to jest przyjażn to ja nie wiem, chcieliscie być jacyś fit europejscy? Bo macie fajnych kolegów z zagranicy? Bo raczej jako dobrych kompanów do walk nie szukaliście i wspierania was? Wybaczcie,ale czeska scena jest 100 lat za murzynami, a Banik? no własnie ekipa która notorycznie dostaje w łeb w Polsce i to nawet od średniaków a wy ich kreujecie jako numer 1 w Czechach.

ramzej- fajnie że obili tych młodzików z BKS, a teraz niech staną z nimi na polanie... jestem stanie dać 200 zł, że BKS szybko wygra walke, a Banika bedziecie musieli podnosić z ziemi.

kontem ok
Posty: 70
Rejestracja: 18.04.2014, 15:42

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: kontem ok » 12.02.2018, 23:00

matrixx pisze:
12.02.2018, 20:27
hahahahaha. żeby na pepika mówić brat, ci którzy Polaków mają zawsze gorszych od siebie, pluja i śmieją się z nich.
Banik to nie pepiki. Doucz się zanim kolejny raz zrobisz z siebie błazna.

Pawel 64
Posty: 52
Rejestracja: 26.11.2017, 12:53

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Pawel 64 » 12.02.2018, 23:07

kondukcja pisze:
12.02.2018, 22:11
Zgodzę się, że pepiki z Pragi wyżej srają niż dupe mają i są mocno anty polscy, ale raczej tutaj ich pobija Brno.
Palenie flag polskich, podczas turnieju w Brnie mistrzostw juniorów w siatkówke Polska - Kuba kibicowali Kubie i krzyczeli "jebat" Polske, podczas turnieju minifootball w Brnie również krzyczeli "jebat" Polske to naprawdę wskazuję, że Polaków poprostu nie lubią.
Ten cały opis tego pepika z żalem i tez słyszałem, że od własnie ludzi z Ostrawy że GieKSa przyjeżdza i tylko zamieszki robi to naprawdę o was żle świadczy GieKSa, bo tam gdzie mnie nie chcą lub mnie obgadują poprostu nie pcham się na siłe, fajnie że macie "sztame"z Chzb jak sami mówicie, że to jest przyjażn to ja nie wiem, chcieliscie być jacyś fit europejscy? Bo macie fajnych kolegów z zagranicy? Bo raczej jako dobrych kompanów do walk nie szukaliście i wspierania was? Wybaczcie,ale czeska scena jest 100 lat za murzynami, a Banik? no własnie ekipa która notorycznie dostaje w łeb w Polsce i to nawet od średniaków a wy ich kreujecie jako numer 1 w Czechach.

ramzej- fajnie że obili tych młodzików z BKS, a teraz niech staną z nimi na polanie... jestem stanie dać 200 zł, że BKS szybko wygra walke, a Banika bedziecie musieli podnosić z ziemi.
Weź Ty te200zl do d*** se wsadź. Piszecie jak pizdusie jakieś" bo oni brzydko gadają na tamtych I się z nimi nie kolegujemy" ku*** zejdź na ziemię jeden z drugim ! Racja nie wszędzie nas lubią my też nie każdego lubimy A najchętniej każdy w ryj mógł by dostać od nas ...

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: nisc » 12.02.2018, 23:27

Ostrawa to Czesi...widze ze ladnie nauka poleciala w szkolach na leb na szyje..
TYBET JEST SERBSKI

LordNelson
Posty: 190
Rejestracja: 02.10.2017, 11:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: LordNelson » 12.02.2018, 23:34

Chyba będzie koniec sztamy, bo kilku gamoni z k.net wyraża sprzeciw i zna kilka anegdot...

ligety
Posty: 10
Rejestracja: 23.10.2016, 23:51

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: ligety » 13.02.2018, 00:11

kondukcja pisze:
12.02.2018, 22:11
Zgodzę się, że pepiki z Pragi wyżej srają niż dupe mają i są mocno anty polscy, ale raczej tutaj ich pobija Brno.
Palenie flag polskich, podczas turnieju w Brnie mistrzostw juniorów w siatkówke Polska - Kuba kibicowali Kubie i krzyczeli "jebat" Polske, podczas turnieju minifootball w Brnie również krzyczeli "jebat" Polske to naprawdę wskazuję, że Polaków poprostu nie lubią.
Ten cały opis tego pepika z żalem i tez słyszałem, że od własnie ludzi z Ostrawy że GieKSa przyjeżdza i tylko zamieszki robi to naprawdę o was żle świadczy GieKSa, bo tam gdzie mnie nie chcą lub mnie obgadują poprostu nie pcham się na siłe, fajnie że macie "sztame"z Chzb jak sami mówicie, że to jest przyjażn to ja nie wiem, chcieliscie być jacyś fit europejscy? Bo macie fajnych kolegów z zagranicy? Bo raczej jako dobrych kompanów do walk nie szukaliście i wspierania was? Wybaczcie,ale czeska scena jest 100 lat za murzynami, a Banik? no własnie ekipa która notorycznie dostaje w łeb w Polsce i to nawet od średniaków a wy ich kreujecie jako numer 1 w Czechach.

ramzej- fajnie że obili tych młodzików z BKS, a teraz niech staną z nimi na polanie... jestem stanie dać 200 zł, że BKS szybko wygra walke, a Banika bedziecie musieli podnosić z ziemi.
Sugerujesz, że Banik nie jest numerem 1 w Czechach? Nie rozumiem waszej negatywnej opinii o zgodzie Banika i GieKSy - często wspierają się w dobrych liczbach i są bardzo aktywni w konfrontacjach na ubitej ziemi.

kondukcja
Posty: 15
Rejestracja: 02.02.2018, 20:05

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: kondukcja » 13.02.2018, 01:53

ligety pisze:
13.02.2018, 00:11
Sugerujesz, że Banik nie jest numerem 1 w Czechach? Nie rozumiem waszej negatywnej opinii o zgodzie Banika i GieKSy - często wspierają się w dobrych liczbach i są bardzo aktywni w konfrontacjach na ubitej ziemi.
A walczyli kiedyś z kimś mocnym bez GieKSy żeby zobaczyć czy rzeczywiście są numerem 1? Jak narazie to można sobie gdybać, a GieKSa mówi o numerze 1 bo to ich zgoda. Poprostu dziwi nas ta zgoda, i ogólnie jak można trzymać z ludzmi, którzy mają Polaków za gorszych od siebie? To bardziej wygląda jak brak szacunku do siebie, a może nie mają jakiegoś wstydu. Dlatego niestety, ale więcej szacunku już mam do tych ukraińców czy ruskich niz do polskiej sceny.
Pawel 64 pisze:
12.02.2018, 23:07
Weź Ty te200zl do d*** se wsadź. Piszecie jak pizdusie jakieś" bo oni brzydko gadają na tamtych I się z nimi nie kolegujemy" ku*** zejdź na ziemię jeden z drugim ! Racja nie wszędzie nas lubią my też nie każdego lubimy A najchętniej każdy w ryj mógł by dostać od nas ...
Rozumiem twoją frustracje, ale ty naprawdę wierzysz że Banik dałby rade BKS'owi? naprawde musisz żyć w fantastycznym świecie.
Ten wasz top, o który tak zaciekle walczycie by nim był dostaje od średniaków w Polsce, a najwięcej to chyba dostali od Jastrzębia
więc wasz mit o tym, że czeski ekipy tylko mogą walczyć, że sredniakami w Polsce upadł.

Twoje podejście jest takie plują nam w twarz, to powiedzmy że deszcz pada powiem ci więcej Polaków nie za bardzo, ale to cały świat nie szanuje i to co napisał matrixx Polacy to bardzo łatwo wierny naród i za bardzo dupo lizy innych, ale to niestety zrobiła nam komuna i tyle lat niewolnictwa.
PeRkun pisze:
13.02.2018, 00:32
Bez jaj ludzie ja czesto jestem w Czechach Praga i nic do nas nie maja. My tez mamy kontakty z Czechami i klopotu jak na razie nie było.
Ja tez mam okazje byc czesto w Czechach w różnych sprawach i tego nie zauważyłem. To co Ruch też jakieś kontakty w Czechach? To co pisali inni tutaj niestety waflowanie się z cała Europą, my chyba naprawde boimy się jeżdzić po Europie.

hdg
Posty: 735
Rejestracja: 07.06.2007, 17:41

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: hdg » 13.02.2018, 08:52

kondukcja pisze:
13.02.2018, 01:53

A walczyli kiedyś z kimś mocnym bez GieKSy żeby zobaczyć czy rzeczywiście są numerem 1?
Tak ,niejednokrotnie walczyli sami z innym czeskimi TOP ekipami
kondukcja pisze:
13.02.2018, 01:53

powiem ci więcej Polaków nie za bardzo, ale to cały świat nie szanuje
Jakoś mnie to nie dziwi spędziłem sporo czasu za granicą ,mieszkałem i pracowałem w towarzystwie różnych nacji i mało kto potrafi narobić takiego syfu jaki polska gównażeria

iamcriminal
Posty: 145
Rejestracja: 11.08.2017, 03:57

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: iamcriminal » 13.02.2018, 09:14

jakie pierdolenie.. w całej Europie praktycznie w każdym kraju jest większy syf niż u nas a robicie z Polski jakieś wysypisko.

hdg
Posty: 735
Rejestracja: 07.06.2007, 17:41

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: hdg » 13.02.2018, 09:16

kondukcja pisze:
12.02.2018, 22:11
.. fajnie że macie "sztame"z Chzb jak sami mówicie, że to jest przyjażn to ja nie wiem, chcieliscie być jacyś fit europejscy? Bo macie fajnych kolegów z zagranicy? Bo raczej jako dobrych kompanów do walk nie szukaliście i wspierania was? Wybaczcie,ale czeska scena jest 100 lat za murzynami, a Banik? no własnie ekipa która notorycznie dostaje w łeb w Polsce i to nawet od średniaków a wy ich kreujecie jako numer 1 w Czechach.

100 lat za murzynami to jestes ty ale mentalnie ,ta sztama ma ponad 20 lat,ty myślisz że ktos wówczas myślał o jakimś fit euro... czy c*** wie tam czym? Doszło do przypadkowego w sumie spotkania zawarcia nowych znajomości wspólnego odwiedzania się na meczach itd i tak doszło po jakimś czasie do zgody . Słyszałeś kiedyś o czymś takim jak przyjazń nie podparta tylko i wyłącznie korzyściami bo raczej z tego co piszesz to wątpie?

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: mądrala » 13.02.2018, 10:54

Ale wy ku*** jesteście murzyny, bolszewia wam i waszym ojcom do głów nakładła, że Polaki są gorsze od innych i taka mentalność króluje w dużej części społeczeństwa. Ciągła pedagogika wstydu. Zacznijcie się z tego leczyć, im szybciej, tym lepiej.

Wszędzie są ćwoki i taborety, na zachodzie takie samo, albo i większe, niż u nas. Jak taki jesteś światowiec to popatrz na te pijane nastoletnie angielskie czy holenderskie pizdy, obrzygane i wyruchane po sobotniej imprezie. Albo na Angoli w weekend w Krakowie, bydło jak c***.

Oberschlesien14
Posty: 653
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Oberschlesien14 » 13.02.2018, 10:56

Z tego tygodnia spotnanicznie Banik - Slavia, wygrana Banika. W ostatnich latach chyba jedyne porażki Banika to Opava kilka lat temu oraz Praga gdzie Sparta wjechała w knajpę,a tak to większość akcji na +. Scena jest dużo mniejsza to jasne, ale też nie jest to piaskownica. A co do akcji w PL to bywa z tym różnie tak jak u każdej ekipy. Sam fakt, że Banik biega po naszej scenie to chyba nie jest ujma ;)

hdg
Posty: 735
Rejestracja: 07.06.2007, 17:41

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: hdg » 13.02.2018, 11:24

mądrala pisze:
13.02.2018, 10:54
Ale wy ku*** jesteście murzyny, bolszewia wam i waszym ojcom do głów nakładła, że Polaki są gorsze od innych i taka mentalność króluje w dużej części społeczeństwa. Ciągła pedagogika wstydu. Zacznijcie się z tego leczyć, im szybciej, tym lepiej.

Wszędzie są ćwoki i taborety, na zachodzie takie samo, albo i większe, niż u nas. Jak taki jesteś światowiec to popatrz na te pijane nastoletnie angielskie czy holenderskie pizdy, obrzygane i wyruchane po sobotniej imprezie. Albo na Angoli w weekend w Krakowie, bydło jak c***.
Widziałem i angielskie i holenderskie pizdy,problem w tym że to marginalne zjawisko,z polakami czy Ci sie to podoba czy nie jest nieco inaczej ! I nie nakładła mi tego żadna bolszewia której nie nawidze tylko zwyczajne obserwacje jak sie gdzies żyje w duzym skupisku polaków.Wszędzie są ćwoki i taborety ,jasne że tak,tyle że "kwiat polskiej młodziezy" wyjeżdzający na zachód reprezentuje sobą to co reprezentuje a potem wielkie zdziwko ojojoj jak to polaków wszędzie nie lubią !Na szczęście zwykle są to pierdolone dzieciaczki oderwane od cycka mamusi nie potrafiące czasem spuścić po sobie gówna w kiblu,a rzadziej dorośli,poważniejsi ludzie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Kibic_janusz, mali2323, Ultras Górnik Zabrze i 244 gości