www.warhouse.pl

Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
info z TMK
Posty: 967
Rejestracja: 22.09.2014, 14:38

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: info z TMK » 13.01.2023, 11:39

Co za upadek tego forum. Kilkanaście stron pierdolenia na poziomie podstawówki i przekrzykiwania "kto zaczął pierwszy" i wyzywania od frajerów. Dno. A niedawno na Śląsku chyba coś ciekawego się wydarzyło ale czy takie rzeczy jeszcze tu kogokolwiek interesują? Śmiem wątpić. Czas odpuścić wchodzenie tu nawet raz w tygodniu, nie ma to sensu.



Emigrant64
Posty: 76
Rejestracja: 08.03.2016, 13:28

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Emigrant64 » 13.01.2023, 12:57

PolicjaGórnikNoga pisze:
13.01.2023, 10:20
Emigrant64 pisze:
13.01.2023, 01:43
Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że każda "afera" ze wszystkich stron (Gieksa, Ruch, Gornik) zostanie wyjaśniona. Jak nie tu, to za murami. I rozkminiać to będą poważni i poważani Ludzie, w pewnym Gronie. I was (Stefan,Guy,policja) w tym Gronie nie będzie. Bo nie grypsowaliscie.

I teraz macie c**** do gadania, A wypowiadacie się, że Ludzie na kryminale już czekają na nich żeby kogoś do wora wsadzić. Jak wy nawet prawa głosu nie macie. Zachowujecie się jak cwaniaki! Och, zapomniałem... wy nie wiecie kto to taki. 😉

Więc pozostaje wam wojowanie na kibice.net i wyzywanie wszystkich (w tym dobrych chlopakow) od konfidentów, psów, i Bóg wie co jeszcze.

Nie pisałbym bym tego, ale jeden mnie bezpodstawnie obraził. I można byłoby rzec, że chce się rzygać od czytania tych pierdoł, na szczęście damskie się nie liczy i wzbudza to tylko śmiech politowania.

I to się tyczy wielu osób. Jest kilka "nicków" z różnych stron które potrafią trzymac poziom, bo wiedzą że nie wojuje się na kibice.net, dla was pozdro 😉
Bez podatawnie to cię spłodzili 😂😂😂😂
Weź ty z tad wypoerdalaj bo coś ci sięnie w ta stronę odkleilo
j**** ta twoja przestrzelona giekse pedale
Wy myślicie ze te wasze z****** posty coś tu darzą
Zajebani w tekę będziecie jak wasi koledzy noga i mara
Zajebani w tekę,? Jak ty nie masz nic do gadania. Wy myślicie, że wasze posty coś tu znacza bo tylko tu możecie walczyć i tylko tu macie prawo głosu.
Bądź wierny temu, kto wierny Tobie

XXXXKK
Posty: 93
Rejestracja: 14.12.2016, 23:44

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: XXXXKK » 13.01.2023, 13:05

Dobra skoro to co tu piszą to nieprawda to ponawiam ma początek dwa proste pytania:
Czemu Nodze Lech zakazał walczyć na ich gali?
Czemu Mara musiał zmienić kryminał?

kmwtw1312
Posty: 31
Rejestracja: 03.10.2017, 14:40

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: kmwtw1312 » 13.01.2023, 13:46

XXXXKK pisze:
13.01.2023, 13:05
Dobra skoro to co tu piszą to nieprawda to ponawiam ma początek dwa proste pytania:
Czemu Nodze Lech zakazał walczyć na ich gali?
Czemu Mara musiał zmienić kryminał?
Ale kto odpowie na te pytania tutaj, skoro kompletnie żaden z piszących na tym forum nie ma nic do gadania w swojej ekipie...

KSGKSW
Posty: 1051
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 13.01.2023, 13:47

GuyFawkes pisze:
13.01.2023, 13:23
Emigrant64 pisze:
13.01.2023, 12:57
PolicjaGórnikNoga pisze:
13.01.2023, 10:20

Bez podatawnie to cię spłodzili 😂😂😂😂
Weź ty z tad wypoerdalaj bo coś ci sięnie w ta stronę odkleilo
j**** ta twoja przestrzelona giekse pedale
Wy myślicie ze te wasze z****** posty coś tu darzą
Zajebani w tekę będziecie jak wasi koledzy noga i mara
Zajebani w tekę,? Jak ty nie masz nic do gadania. Wy myślicie, że wasze posty coś tu znacza bo tylko tu możecie walczyć i tylko tu macie prawo głosu.
Jak narazie wszystko co powiedziałem się sprawdza.Mara z noga w worze na lotka ludzie czekają za potwierdzenie,melerka reprezentował klub policjanta także życzę powodzenia w pudle 😀,No i zeznawacz dino co się w 2018 za noga wstawiał 😀.Także nie życzę im pudła ale jak wjadą to napewno skończy się tak jak u mary i nogi.Jak to są dla ciebie dobre chłopaki to nie wiem skąd ty się urwałeś.Jeżeli chodzi o mnie to jestem człowiekiem i na ta chwile moje słowo się liczy,jak nie wiesz z kim piszesz to się nie pruj.Tyle w temacie,nie ma co wami się tu spierać bo wszyscy wiedza jak jest ale wy tu swoje farmazony piszecie i myślicie ze za kłamiecie rzeczywistość.Zaraz powiecie ze u mary i nogi jest ok 🤣🤣🤣.Zrobcie porzadek z tym co pisał w imieniu waszej koalicji ksgksw ze ktoś był z nożem bo to jawny kapus.
Koło c**** lata mi twoje pierdolenie dla mnie jesteś c**** warty i tyle. Kończę z Tobą jakąkolwiek rozmowę. Zawsze mi ojciec powtarzał nie gada się z głupkami bo i tak nie wygrasz.

KSGKSW
Posty: 1051
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 13.01.2023, 14:06

Stefanstefan pisze:
13.01.2023, 13:58
Emigrant64 pisze:
13.01.2023, 12:57
PolicjaGórnikNoga pisze:
13.01.2023, 10:20

Bez podatawnie to cię spłodzili 😂😂😂😂
Weź ty z tad wypoerdalaj bo coś ci sięnie w ta stronę odkleilo
j**** ta twoja przestrzelona giekse pedale
Wy myślicie ze te wasze z****** posty coś tu darzą
Zajebani w tekę będziecie jak wasi koledzy noga i mara
Zajebani w tekę,? Jak ty nie masz nic do gadania. Wy myślicie, że wasze posty coś tu znacza bo tylko tu możecie walczyć i tylko tu macie prawo głosu.
Za to ku*** ty masz w h** do gadania ale między twoimi adoratorami z policyjno pedofilskiej bandy zrozum śmieciu że ci to dojebali są k****** i takich miejsce jest w worze twoje zresztą też za obronę kurestwa j**** cię cwelu z kit bandy
Stefan 30 stycznia Górnik ma wyjazd do Krakowa, masz okazję zbierz tych wszystkich co nas jebią i zrób porządek co za problem?

KSGKSW
Posty: 1051
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 13.01.2023, 14:33

Stefanstefan pisze:
13.01.2023, 14:18
KSGKSW pisze:
13.01.2023, 14:06
Stefanstefan pisze:
13.01.2023, 13:58

Za to ku*** ty masz w h** do gadania ale między twoimi adoratorami z policyjno pedofilskiej bandy zrozum śmieciu że ci to dojebali są k****** i takich miejsce jest w worze twoje zresztą też za obronę kurestwa j**** cię cwelu z kit bandy
Stefan 30 stycznia Górnik ma wyjazd do Krakowa, masz okazję zbierz tych wszystkich co nas jebią i zrób porządek co za problem?
Weź ty k**** zamilcz lepiej bo z tobą mogę porządek zrobić ty łbie pisałem ci już coś na temat tych twoich porządków ty ku*** wielki hoolsie ze wsi
Ale przecież obiecaliście nam.

umulung
Posty: 12
Rejestracja: 10.08.2022, 21:10

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: umulung » 13.01.2023, 14:36

KSGKSW pisze:
13.01.2023, 14:33
Stefanstefan pisze:
13.01.2023, 14:18
KSGKSW pisze:
13.01.2023, 14:06


Stefan 30 stycznia Górnik ma wyjazd do Krakowa, masz okazję zbierz tych wszystkich co nas jebią i zrób porządek co za problem?
Weź ty k**** zamilcz lepiej bo z tobą mogę porządek zrobić ty łbie pisałem ci już coś na temat tych twoich porządków ty ku*** wielki hoolsie ze wsi
Ale przecież obiecaliście nam.
Ale Ty jesteś idiota .. chowej łeb do piachu i sie nie kompromituj

TND
Posty: 52
Rejestracja: 04.05.2016, 13:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: TND » 13.01.2023, 15:51

stefanstefan gdzie masz ten gryps o którym pisałeś tu kilka miesięcy temu? Miałeś go tu błaźnie wrzucać. I właśnie to o tym grypsie pokazuje że jesteś zwykłym szczochem co klimaty więzienne zna z symetrii.
Na koncie guy fawkes czy policjagórniknoga pisałeś już ze 3 lata temu że Torcida będzie rozliczona. Ty jedynie co możesz rozliczyć to z matulą jak cię po zakupy wyśle.
Tak jak napisał KSGKSW mają wyjazd niebawem to podbij na zbiórkę ze swoją ekipą ale każdy wie że jesteś zwykłym leszczem internetowym.

Nie jestem z Górnika jak coś ale zna się pewne tematy i tak jak tu pisał NMKNZ czyli kumaty chłop z Gieksy Mara na kryminale ma szacunek i grypsuje. Za te bajeczki które pociskaliście że na Monte Mara był dojeżdżany powinniście dostać wiadomo co wiadomo gdzie farmazoniarki.

Komisja Kibice.net
Posty: 64
Rejestracja: 15.05.2018, 17:31

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Komisja Kibice.net » 13.01.2023, 16:21

PolicjantBieniu pisze:
13.01.2023, 16:01
TND pisze:
13.01.2023, 15:51
stefanstefan gdzie masz ten gryps o którym pisałeś tu kilka miesięcy temu? Miałeś go tu błaźnie wrzucać. I właśnie to o tym grypsie pokazuje że jesteś zwykłym szczochem co klimaty więzienne zna z symetrii.
Na koncie guy fawkes czy policjagórniknoga pisałeś już ze 3 lata temu że Torcida będzie rozliczona. Ty jedynie co możesz rozliczyć to z matulą jak cię po zakupy wyśle.
Tak jak napisał KSGKSW mają wyjazd niebawem to podbij na zbiórkę ze swoją ekipą ale każdy wie że jesteś zwykłym leszczem internetowym.

Nie jestem z Górnika jak coś ale zna się pewne tematy i tak jak tu pisał NMKNZ czyli kumaty chłop z Gieksy Mara na kryminale ma szacunek i grypsuje. Za te bajeczki które pociskaliście że na Monte Mara był dojeżdżany powinniście dostać wiadomo co wiadomo gdzie farmazoniarki.
Ale ja żyje w ciemnej piwnicy 😂😂😂👮‍♂️👮‍♂️👮‍♂️
Zrozum kurwinko że nie jesteś w stanie nic zrobić i już do końca twojego strachliwego mefedronowego życia zostaje ci tylko imprezowanie na kibice.net
Czujesz bezsilność? 😂😂😂

Emigrant64
Posty: 76
Rejestracja: 08.03.2016, 13:28

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Emigrant64 » 13.01.2023, 16:57

Stefanstefan pisze:
13.01.2023, 13:58
Emigrant64 pisze:
13.01.2023, 12:57
PolicjaGórnikNoga pisze:
13.01.2023, 10:20

Bez podatawnie to cię spłodzili 😂😂😂😂
Weź ty z tad wypoerdalaj bo coś ci sięnie w ta stronę odkleilo
j**** ta twoja przestrzelona giekse pedale
Wy myślicie ze te wasze z****** posty coś tu darzą
Zajebani w tekę będziecie jak wasi koledzy noga i mara
Zajebani w tekę,? Jak ty nie masz nic do gadania. Wy myślicie, że wasze posty coś tu znacza bo tylko tu możecie walczyć i tylko tu macie prawo głosu.
Za to ku*** ty masz w h** do gadania ale między twoimi adoratorami z policyjno pedofilskiej bandy zrozum śmieciu że ci to dojebali są k****** i takich miejsce jest w worze twoje zresztą też za obronę kurestwa j**** cię cwelu z kit bandy
Nikogo tu nie bronie, stwierdzam jedynie fakt. Wszystko będzie wyjaśnione, ale bez was śmiecie, i nie q internecie. Tyle ode mnie.
Bądź wierny temu, kto wierny Tobie

Emigrant64
Posty: 76
Rejestracja: 08.03.2016, 13:28

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Emigrant64 » 13.01.2023, 17:18

Stefanstefan pisze:
13.01.2023, 17:15
Emigrant64 pisze:
13.01.2023, 16:57
Stefanstefan pisze:
13.01.2023, 13:58

Za to ku*** ty masz w h** do gadania ale między twoimi adoratorami z policyjno pedofilskiej bandy zrozum śmieciu że ci to dojebali są k****** i takich miejsce jest w worze twoje zresztą też za obronę kurestwa j**** cię cwelu z kit bandy
Nikogo tu nie bronie, stwierdzam jedynie fakt. Wszystko będzie wyjaśnione, ale bez was śmiecie, i nie q internecie. Tyle ode mnie.
Ty jedyne co możesz wyjaśnić to siebie ty tępy ku*** głąbie wy nie umiecie paru policjantów pogonić majciarzy konfitury potwierdzacze a ty mówisz że będzie wyjaśnione hehehe dobre, jak będzie wyjaśnione zrobicie zbiórkę adoratorów poklepiecie się po dupach i co dalej w jednym szeregu,czy jak? weź ty ku*** się schowaj do wora tępy baranie,wy już tak wyjasniacie lata a później za rączkę do pomarańczy i w kiche
Coś Cie ciulu boli, a niepotrzebnie bo ta sprawa już Ciebie nie dotyczy. Naublizaj mi, napewno poczujesz się jeszcze lepiej, jedziesz chuliganie 😉
Bądź wierny temu, kto wierny Tobie

Komisja Kibice.net
Posty: 64
Rejestracja: 15.05.2018, 17:31

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Komisja Kibice.net » 13.01.2023, 18:00

Stefanstefan pisze:
13.01.2023, 17:15
Emigrant64 pisze:
13.01.2023, 16:57
Stefanstefan pisze:
13.01.2023, 13:58

Za to ku*** ty masz w h** do gadania ale między twoimi adoratorami z policyjno pedofilskiej bandy zrozum śmieciu że ci to dojebali są k****** i takich miejsce jest w worze twoje zresztą też za obronę kurestwa j**** cię cwelu z kit bandy
Nikogo tu nie bronie, stwierdzam jedynie fakt. Wszystko będzie wyjaśnione, ale bez was śmiecie, i nie q internecie. Tyle ode mnie.
Ty jedyne co możesz wyjaśnić to siebie ty tępy ku*** głąbie wy nie umiecie paru policjantów pogonić majciarzy konfitury potwierdzacze a ty mówisz że będzie wyjaśnione hehehe dobre, jak będzie wyjaśnione zrobicie zbiórkę adoratorów poklepiecie się po dupach i co dalej w jednym szeregu,czy jak? weź ty ku*** się schowaj do wora tępy baranie,wy już tak wyjasniacie lata a później za rączkę do pomarańczy i w kiche
Na razie wyjaśnione jest to że zostałeś pogoniony jak zwykła bita ku*** rozumiesz? jak zwykłe popychadło dostałeś kopa w pizde i skończyłeś kariere, krótka piła naucz się z tym żyć rozjebundo

TND
Posty: 52
Rejestracja: 04.05.2016, 13:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: TND » 13.01.2023, 18:09

Biedny frustrat został pogoniony z ekipy i musi swoje żale wylewać z kilku kont na internecie. Musiało cię to Przemek mocno zaboleć.
Tak w ogóle to kto niby jedzie z Torcidą jak was było dwóch czy trzech pogonionych a ty się pochowałeś jak szczur. Kto niby na mieście goni chłopów z Górnika. Jesteś zwykłym fantastą.

Emigrant64
Posty: 76
Rejestracja: 08.03.2016, 13:28

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Emigrant64 » 13.01.2023, 19:47

PolicjaGórnikNoga pisze:
13.01.2023, 18:29
Emigrant64 pisze:
13.01.2023, 17:18
Stefanstefan pisze:
13.01.2023, 17:15

Ty jedyne co możesz wyjaśnić to siebie ty tępy ku*** głąbie wy nie umiecie paru policjantów pogonić majciarzy konfitury potwierdzacze a ty mówisz że będzie wyjaśnione hehehe dobre, jak będzie wyjaśnione zrobicie zbiórkę adoratorów poklepiecie się po dupach i co dalej w jednym szeregu,czy jak? weź ty ku*** się schowaj do wora tępy baranie,wy już tak wyjasniacie lata a później za rączkę do pomarańczy i w kiche
Coś Cie ciulu boli, a niepotrzebnie bo ta sprawa już Ciebie nie dotyczy. Naublizaj mi, napewno poczujesz się jeszcze lepiej, jedziesz chuliganie 😉
j**** cię do ryja kapuśniaku
Już Ci pisałem, że damskie się nie liczy.
Ale dawaj dalej, walcz w internecie, bo w realny. życiu jesteś pogoniony. Napisz jeszcze kilka wyzwisk, poobrazaj wszystkich dookoła. Dowartościowałeś się? Nie? No to dawaj dalej, chuliganie 😉
Bądź wierny temu, kto wierny Tobie

Emigrant64
Posty: 76
Rejestracja: 08.03.2016, 13:28

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Emigrant64 » 13.01.2023, 21:14

PolicjaGórnikNoga pisze:
13.01.2023, 20:09
Emigrant64 pisze:
13.01.2023, 19:47
PolicjaGórnikNoga pisze:
13.01.2023, 18:29

j**** cię do ryja kapuśniaku
Już Ci pisałem, że damskie się nie liczy.
Ale dawaj dalej, walcz w internecie, bo w realny. życiu jesteś pogoniony. Napisz jeszcze kilka wyzwisk, poobrazaj wszystkich dookoła. Dowartościowałeś się? Nie? No to dawaj dalej, chuliganie 😉
Od kuuutasow od kuttaaaasow od kutasow jesteś taka zajechana 😂😂
Nie interesują mnie Twoje fantazje i od czego jesteś taki zajechany. Ale możliwe że tak jest, skoro każdy w Ciebie wbił kutasa , to musisz być już zajechany 😉
Bądź wierny temu, kto wierny Tobie

UrzadSkarbowy
Posty: 1074
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: UrzadSkarbowy » 14.01.2023, 02:41

Ja p******* co za dzieci się tu wypowiadają, nie ma to jak grypsować na k.net :D
Obrazek

KSGKSW
Posty: 1051
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 14.01.2023, 13:49

PolicjaGórnikNoga pisze:
14.01.2023, 13:29
Witalski pisze:
14.01.2023, 13:26
Hehe ale się w tym temacie groźnie zrobiło a myślałem że krakowskiego tematu już nic nie przebije.GuyFawkes załóż może jakiś kanał na youtube albo tik toku,gwarantuję ci że zostaniesz gwiazdą internetów.Gwiazdą forum już jesteś więc nie marnuj swojego potencjału i rozszerz swoją kryminalną działalność bo internet potrzebuje takich giciorów jak ty.Polski związek gitów na wolności już zaciera ręce na samą myśl o tobie mordo.

Co się dzieje z tym środowiskiem kibicowskim to jest masakra.Debile przekrzykują się w internecie,wyciąganie brudów a jak razem latali i było siano to wszystko spoko.Pisałem że pseudo gangusy to rak polskiej sceny kibicowskiej co krakowskie podwórko jak i górno-śląskie doskonale to potwierdza.
Ty to chyba taki bardziej policyjny jestes co ?
Bieniu Ciebie ładnie te psy musiały wyruchać skoro Ty nic innego nie widzisz tylko policję.

KSGKSW
Posty: 1051
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 14.01.2023, 14:47

PolicjaGórnikNoga pisze:
14.01.2023, 14:42
Weź sobie przeleć te forum i zobacz policz ilu z wami jedzie a ilu was tego policjanta broni bo to tylko z waszego kurwidolka konta a reszta forum z wami jedzie ty tego nie widzisz kapuśniaku ? jednego i drugie psa bronicie sobie to przelicz kondoniarko
Tak z nami jadą że ostatnie dwa sezony nikt się nawet na nas nie ustawił, oj Bieniu aport szukaj szukaj dalej wsparcia. Ah wiem zaraz napiszesz że na policjantów nikt się nie ustawi.

KSGKSW
Posty: 1051
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 14.01.2023, 15:01

GuyFawkes pisze:
14.01.2023, 14:57
KSGKSW pisze:
14.01.2023, 14:47
PolicjaGórnikNoga pisze:
14.01.2023, 14:42
Weź sobie przeleć te forum i zobacz policz ilu z wami jedzie a ilu was tego policjanta broni bo to tylko z waszego kurwidolka konta a reszta forum z wami jedzie ty tego nie widzisz kapuśniaku ? jednego i drugie psa bronicie sobie to przelicz kondoniarko
Tak z nami jadą że ostatnie dwa sezony nikt się nawet na nas nie ustawił, oj Bieniu aport szukaj szukaj dalej wsparcia. Ah wiem zaraz napiszesz że na policjantów nikt się nie ustawi.
Sezon rusza także znowu się zacznie u was biega pies w ekipie,j**** j**** ksg,No ale po was to spływa 🤣🤣🤣.Ciebie jeszcze nie pogonili za to ze tu pogoniles chłopa pare dni temu ?a zapomniałem ze wy papier dostaliście i powiedzieliście ze w nim nic nie ma a tam normalnie dane z imienia i nazwiska.Chyba dino zeznawacz to rozkminial!🤣🤣
Ty jesteś upośledzony? Walisz z kilku kont nazwiska po czy palisz jana że ktoś poda nazwiska non stop piszesz noga a to jego nazwisko. Wpadnij durniu na zbiórkę i pokaż swój charakter, powiedz wszystkim jak było.

KSGKSW
Posty: 1051
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 14.01.2023, 15:13

PolicjaGórnikNoga pisze:
14.01.2023, 15:07
Jaki ty jesteś ciula ty na komendę idz to rozkmin to ci powiedzą jak jest i ilu z wami jedzie 👮‍♂️😂👮‍♂️😂😂😂😂
Jakby nie patrzeć ostatnie lata pokazały że jeździmy w bardzo dobrych liczbach. Zaczynam cię lubić, jesteś lepszy niż kabaret młodych panów.

KSGKSW
Posty: 1051
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 14.01.2023, 15:27

PolicjaGórnikNoga pisze:
14.01.2023, 15:18
KSGKSW pisze:
14.01.2023, 15:13
PolicjaGórnikNoga pisze:
14.01.2023, 15:07
Jaki ty jesteś ciula ty na komendę idz to rozkmin to ci powiedzą jak jest i ilu z wami jedzie 👮‍♂️😂👮‍♂️😂😂😂😂
Jakby nie patrzeć ostatnie lata pokazały że jeździmy w bardzo dobrych liczbach. Zaczynam cię lubić, jesteś lepszy niż kabaret młodych panów.
W dobrej liczbie was zagłębioki najebaly ostatnio a tam same pikniki bo bleszek i jego ekipa bawiła sie na imprezie a was od nich pikole najebaly to to jest dopiero kabaret i połowa waż spierdalala jak zawsze
Zapamiętaj durniu jedno. Owszem koalicja dostała lanie,ale ku*** mać nie obrażaj Zagłębia że pokonali koalicję. Bo każdy wyjazdowicz wie co go może spotkać na trasie. A jak wiem Ja i Ty Zagłębie nie należy do najliczniejszysz ekip i tym bardziej szacunek że ich kibice odparli atak. Ale wybacz zapomniałem że ty jesteś największy chuligan.

CopA.C.A.B.ana
Posty: 273
Rejestracja: 20.09.2010, 22:13

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: CopA.C.A.B.ana » 14.01.2023, 16:17

Ksgksw, to w końcu należysz do tej przestrzelonej bandy czy nie należysz? Bo raz piszesz że odbiłeś od tematu i że już nie masz z nimi nic wspólnego, drugim razem ''my'', ''nas'' i zapraszasz typa na zbiórkę.

Fawkes nie może tu przestrzelonego aspiranta mareczka wymieniać z nazwiska? Ile razy wam trzeba pisać że sami go uznaliście za milicjanta i mówiliście że będzie/jest pogoniony po czym się okazywało że jednak dalej lata w waszych szeregach.Nowaka też nie można wymienić nazwiska albo lotka co potwierdził zeznania konfidenta? Dawid co reprezentował milicyjny klub z Knurowa też już ma wybaczone po tym jak z bezpiecznej odległości patrzył jak są oprawiani jego koledzy?

Tak wiem na Ruchu nie jest kolorowo ale u nas nikt nie staje za milicjantami.
NASZYM HONOREM JEST NASZ KLUB

KSGKSW
Posty: 1051
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 14.01.2023, 16:31

GuyFawkes pisze:
14.01.2023, 16:01
KSGKSW pisze:
14.01.2023, 15:01
GuyFawkes pisze:
14.01.2023, 14:57


Sezon rusza także znowu się zacznie u was biega pies w ekipie,j**** j**** ksg,No ale po was to spływa 🤣🤣🤣.Ciebie jeszcze nie pogonili za to ze tu pogoniles chłopa pare dni temu ?a zapomniałem ze wy papier dostaliście i powiedzieliście ze w nim nic nie ma a tam normalnie dane z imienia i nazwiska.Chyba dino zeznawacz to rozkminial!🤣🤣
Ty jesteś upośledzony? Walisz z kilku kont nazwiska po czy palisz jana że ktoś poda nazwiska non stop piszesz noga a to jego nazwisko. Wpadnij durniu na zbiórkę i pokaż swój charakter, powiedz wszystkim jak było.

Noga to zwykła policyjna ściera i można mu jechać po nazwisku to po pierwsze,a po drugie ja nie pisze ze ktoś był z kosa i co kto robił.Tyle w temacie kapusiu!
No i mamy pewność Osaka się pomylił uznając Cię za Lasie. Ty jesteś Bieniu i powiem Ci Szczerze że jedynie szkoda Karola który za tobą pizdo poszedł.

KSGKSW
Posty: 1051
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 14.01.2023, 16:48

CopA.C.A.B.ana pisze:
14.01.2023, 16:17
Ksgksw, to w końcu należysz do tej przestrzelonej bandy czy nie należysz? Bo raz piszesz że odbiłeś od tematu i że już nie masz z nimi nic wspólnego, drugim razem ''my'', ''nas'' i zapraszasz typa na zbiórkę.

Fawkes nie może tu przestrzelonego aspiranta mareczka wymieniać z nazwiska? Ile razy wam trzeba pisać że sami go uznaliście za milicjanta i mówiliście że będzie/jest pogoniony po czym się okazywało że jednak dalej lata w waszych szeregach.Nowaka też nie można wymienić nazwiska albo lotka co potwierdził zeznania konfidenta? Dawid co reprezentował milicyjny klub z Knurowa też już ma wybaczone po tym jak z bezpiecznej odległości patrzył jak są oprawiani jego koledzy?

Tak wiem na Ruchu nie jest kolorowo ale u nas nikt nie staje za milicjantami.
A to u Ciebie na Ruchu każdy wyjazdowicz to jest banda PF?
Dwa po L nic w sądzie nie potwierdził, Dawid był w Gwardzie Gierałtowice. A Marek nie był w policji a klasie mundurowej.
Wam jakoś dzielnicowy nie przeszkadzał. Wbijanie na chatę jako CBŚ też było spoko?
A Laki zeznając w sądzie że był świadkiem rozboju też jest spoko? Wam to się pojebało wszystkim w dupach.
Guy owszem może by i była ale bez tej k**** złodzieja Bienia

KSGKSW
Posty: 1051
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 14.01.2023, 17:12

Stefanstefan pisze:
14.01.2023, 16:53
KSGKSW pisze:
14.01.2023, 16:31
GuyFawkes pisze:
14.01.2023, 16:01


Noga to zwykła policyjna ściera i można mu jechać po nazwisku to po pierwsze,a po drugie ja nie pisze ze ktoś był z kosa i co kto robił.Tyle w temacie kapusiu!
No i mamy pewność Osaka się pomylił uznając Cię za Lasie. Ty jesteś Bieniu i powiem Ci Szczerze że jedynie szkoda Karola który za tobą pizdo poszedł.
Zrozum bita k**** że on nie poszedł za nim tylko za zasadą że z k****** trzeba jechać w przeciwieństwie do ciebie on jakiś honor posiada a ty jesteś zwykłą kurwą policyjną
A jaki to honor iść za kurwą która okrada swoich?

KSGKSW
Posty: 1051
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 14.01.2023, 18:33

GuyFawkes pisze:
14.01.2023, 18:13
KSGKSW pisze:
14.01.2023, 16:48
CopA.C.A.B.ana pisze:
14.01.2023, 16:17
Ksgksw, to w końcu należysz do tej przestrzelonej bandy czy nie należysz? Bo raz piszesz że odbiłeś od tematu i że już nie masz z nimi nic wspólnego, drugim razem ''my'', ''nas'' i zapraszasz typa na zbiórkę.

Fawkes nie może tu przestrzelonego aspiranta mareczka wymieniać z nazwiska? Ile razy wam trzeba pisać że sami go uznaliście za milicjanta i mówiliście że będzie/jest pogoniony po czym się okazywało że jednak dalej lata w waszych szeregach.Nowaka też nie można wymienić nazwiska albo lotka co potwierdził zeznania konfidenta? Dawid co reprezentował milicyjny klub z Knurowa też już ma wybaczone po tym jak z bezpiecznej odległości patrzył jak są oprawiani jego koledzy?

Tak wiem na Ruchu nie jest kolorowo ale u nas nikt nie staje za milicjantami.
A to u Ciebie na Ruchu każdy wyjazdowicz to jest banda PF?
Dwa po L nic w sądzie nie potwierdził, Dawid był w Gwardzie Gierałtowice. A Marek nie był w policji a klasie mundurowej.
Wam jakoś dzielnicowy nie przeszkadzał. Wbijanie na chatę jako CBŚ też było spoko?
A Laki zeznając w sądzie że był świadkiem rozboju też jest spoko? Wam to się pojebało wszystkim w dupach.
Guy owszem może by i była ale bez tej k**** złodzieja Bienia
Dawid Meller módl się żebyś nigdy nie wjechał Ty policyjna ruro ze Spartana Knurów
Non stop kłamiecie, ale kłamstwo ma krótkie nogi.

Obrazek
I co teraz powiesz? Sam debilu podałeś jego dane psom na tacy. Ty ku*** debilu j*****. Masz papier na niego czy tylko to że powiedział że jesteś kurwą tak.Jak każdy złodziej.

KSGKSW
Posty: 1051
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 14.01.2023, 20:33

GuyFawkes pisze:
14.01.2023, 18:57
KSGKSW pisze:
14.01.2023, 18:33
GuyFawkes pisze:
14.01.2023, 18:13


Dawid Meller módl się żebyś nigdy nie wjechał Ty policyjna ruro ze Spartana Knurów
Non stop kłamiecie, ale kłamstwo ma krótkie nogi.

Obrazek
I co teraz powiesz? Sam debilu podałeś jego dane psom na tacy. Ty ku*** debilu j*****. Masz papier na niego czy tylko to że powiedział że jesteś kurwą tak.Jak każdy złodziej.
To co już ci mówiłem ze nie mówię kto co tylko ze pała reprezentowała klub policjanta,a ty nas tu okłamywałaś ze Gwardia Gieraltowice.To jest właśnie papier,mamy go na papierze obsranca.Trzy razy w swojej karierze obsral majty,dwa razy zostawil kolegow a raz co widzieliśmy na filmiku chodził po recepcji i czekał aż portier psy wezwie🤣!
Po recepcji? Przed tym ciulem w chujogniotkach co chciał je zdjąć? Zbierzcie tą bandę co j**** Górnik i pokażcie na co Was stać a jak nie to piszcie dalej ciulstwa.

KSGKSW
Posty: 1051
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 14.01.2023, 21:38

GuyFawkes pisze:
14.01.2023, 20:47
KSGKSW pisze:
14.01.2023, 20:33
GuyFawkes pisze:
14.01.2023, 18:57


To co już ci mówiłem ze nie mówię kto co tylko ze pała reprezentowała klub policjanta,a ty nas tu okłamywałaś ze Gwardia Gieraltowice.To jest właśnie papier,mamy go na papierze obsranca.Trzy razy w swojej karierze obsral majty,dwa razy zostawil kolegow a raz co widzieliśmy na filmiku chodził po recepcji i czekał aż portier psy wezwie🤣!
Po recepcji? Przed tym ciulem w chujogniotkach co chciał je zdjąć? Zbierzcie tą bandę co j**** Górnik i pokażcie na co Was stać a jak nie to piszcie dalej ciulstwa.
Kapuśniak ty to jesteś bezczelny do końca.Klamales ze melerka trenował na gardzie a nie spartanie,a teraz chcesz zakłamać filmik.Tam wszystko widać to co tu chcesz powiedzieć ze to fake ?🤣🤣🤣
No właśnie widać jak jakaś ciota ściąga spodenki.

NMNKNZ
Posty: 154
Rejestracja: 22.05.2016, 09:19

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: NMNKNZ » 14.01.2023, 22:07

GuyFawkes pisze:
14.01.2023, 21:45
KSGKSW pisze:
14.01.2023, 21:38
GuyFawkes pisze:
14.01.2023, 20:47


Kapuśniak ty to jesteś bezczelny do końca.Klamales ze melerka trenował na gardzie a nie spartanie,a teraz chcesz zakłamać filmik.Tam wszystko widać to co tu chcesz powiedzieć ze to fake ?🤣🤣🤣
No właśnie widać jak jakaś ciota ściąga spodenki.
Ja widzę jak go zaprasza na solówkę ale ciota rudzka chodzi tam i z powrotem i nie umie przełamać strachu.Co powiesz na fotkę ze reprezentowania klubu policjanta ?
Tyle lat ci nie przeszkadzalo że ktoś reprezentował Spartan, zacząłeś się pruc dopiero o to jak cię pogonili z KSG, skończyły się pieniądze i bujanie po mieście to musisz tu wylewać swoje żale

NMNKNZ
Posty: 154
Rejestracja: 22.05.2016, 09:19

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: NMNKNZ » 14.01.2023, 22:26

Stefanstefan pisze:
14.01.2023, 22:20
NMNKNZ pisze:
14.01.2023, 22:07
GuyFawkes pisze:
14.01.2023, 21:45


Ja widzę jak go zaprasza na solówkę ale ciota rudzka chodzi tam i z powrotem i nie umie przełamać strachu.Co powiesz na fotkę ze reprezentowania klubu policjanta ?
Tyle lat ci nie przeszkadzalo że ktoś reprezentował Spartan, zacząłeś się pruc dopiero o to jak cię pogonili z KSG, skończyły się pieniądze i bujanie po mieście to musisz tu wylewać swoje żale
O jakich żalach ty mówisz chłop przedstawia jaką jesteście bandą h*** ba wrzuca papiery a ty ku*** dalej w to brniesz że wszystko jest cacy wy to k**** jesteście bite w cipska jebane ku*** git zasadowce
Takich że przez x lat mu to nie przeszkadzalo póki pieniądze się zgadzały a bitym w cipsko to pewnie byłeś ty pajacu

NMNKNZ
Posty: 154
Rejestracja: 22.05.2016, 09:19

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: NMNKNZ » 14.01.2023, 22:45

GuyFawkes pisze:
14.01.2023, 22:31
NMNKNZ pisze:
14.01.2023, 22:07
GuyFawkes pisze:
14.01.2023, 21:45


Ja widzę jak go zaprasza na solówkę ale ciota rudzka chodzi tam i z powrotem i nie umie przełamać strachu.Co powiesz na fotkę ze reprezentowania klubu policjanta ?
Tyle lat ci nie przeszkadzalo że ktoś reprezentował Spartan, zacząłeś się pruc dopiero o to jak cię pogonili z KSG, skończyły się pieniądze i bujanie po mieście to musisz tu wylewać swoje żale
O jest tajny agent NKWD.Sluchaj ruro prujesz to się ty bo ja z wami jadę.Mnie nikt nie pogonił bo ja od was odbiłem,pogonić to możecie mi c****.Paru osoba to zawsze przeszkadzało i był z tym robiony na bieżąco porzadek.Przy okazji gonienia cinka wyszło pare ciekawostek i mial być kazdy pogoniony z milicyjnymi zapedami ale wy staneliscie za tymi rurami.Na brak pieniędzy nie narzekam i po mieście dalej śmigam.
Ode mnie nie mogłeś odbić bo nie jestem z KSG . Przecież Tobie i innym pogonionym to nie przeszkadzalo do momentu aż trafiliście do wora, przecież nie odbiles w 2011 jak ta sprawa z Spartanem wyszła na jaw tylko kilka dobrych lat później zostałeś pogoniony tak samo sprawa ma się z bieniem tyle lat mu nie przeszkadzal Spartan, noga i wszystkie temu podobne sprawy. Zaczęło wam to przeszkadzac kiedy odcięli was od kasy taka prawda

TND
Posty: 52
Rejestracja: 04.05.2016, 13:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: TND » 15.01.2023, 00:29

gejfake ale ty musisz mieć smutne i przykre życie że tu napierdalasz z kilku kont całe dnie i noce. Najlepsze jest to że ty głęboko wierzysz że swoim pierdoleniem cokolwiek jesteś w stanie zmienić. Jesteś zwykłym pośmiewiskiem na tym forum i poza nim, boisz się wyjść z nory bo dobrze wiesz że ludzie z Torcidy by cię najebali jak szmatę. Jesteś bezsilnym aferowiczem.

Komisja Kibice.net
Posty: 64
Rejestracja: 15.05.2018, 17:31

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Komisja Kibice.net » 15.01.2023, 00:45

Jak to jest że konfidenci się bawią, a człowiek wojuje na kibice.net? Sobota wieczór, a człowiek w piwnicy? Coś tu chyba nie gra

Komisja Kibice.net
Posty: 64
Rejestracja: 15.05.2018, 17:31

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Komisja Kibice.net » 15.01.2023, 00:58

GuyFawkes pisze:
15.01.2023, 00:55
Komisja Kibice.net pisze:
15.01.2023, 00:45
Jak to jest że konfidenci się bawią, a człowiek wojuje na kibice.net? Sobota wieczór, a człowiek w piwnicy? Coś tu chyba nie gra
O jeszcze ty kapusiu się odpaliłes,ja siedzę na apartamencie a ty w piwnicy czyli tak jak ma być,ludzie z kultura a ty kapusiu w piwnicy!Bawic to się możecie w waszym klubie festow tyle wam pozostało🤣🤣🤣👮‍♂️!
ty siedzisz martwemu staremu na kiełbasce wariacie, ludzie się bawią a tobie zostaje piwnica bo zostałeś mianowany na bitego w dziure c****, jak się z tym czujesz? nie możesz już kurwino do końca życia opuścić nory hahahhahahahahahaahahaha

Komisja Kibice.net
Posty: 64
Rejestracja: 15.05.2018, 17:31

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Komisja Kibice.net » 15.01.2023, 01:10

GuyFawkes pisze:
15.01.2023, 01:07
Komisja Kibice.net pisze:
15.01.2023, 00:58
GuyFawkes pisze:
15.01.2023, 00:55


O jeszcze ty kapusiu się odpaliłes,ja siedzę na apartamencie a ty w piwnicy czyli tak jak ma być,ludzie z kultura a ty kapusiu w piwnicy!Bawic to się możecie w waszym klubie festow tyle wam pozostało🤣🤣🤣👮‍♂️!
ty siedzisz martwemu staremu na kiełbasce wariacie, ludzie się bawią a tobie zostaje piwnica bo zostałeś mianowany na bitego w dziure c****, jak się z tym czujesz? nie możesz już kurwino do końca życia opuścić nory hahahhahahahahahaahahaha
Cwelu j***** żebyś k**** zdechła za wjazdy na rodziców szmato ty jebana konfidencka!Ludzie,ty rura zwykła jesteś,wy się bawicie pustaki jebane w fan fescie przy wyborowej.Pale możecie mi zrobić cioty jebane śmigam gdzie chcem parówko!
Skacz mi na c**** zgnojeńcu, nie warcz bo cie z piwnicy pogonią tak samo jak z ekipy

KSGKSW
Posty: 1051
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 15.01.2023, 11:05

Artykuł z 2013r. masz rację zwracam honor że też miał epizod na spartanie. Tylko wytłumacz mi jedno dlaczego tyle lat lataliście w ekipie i wszystko było cacy aż do momentu gdy pogonili tego złodzieja Bienia.

KSGKSW
Posty: 1051
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 15.01.2023, 11:41

PolicjaGórnikNoga pisze:
15.01.2023, 11:14
KSGKSW pisze:
15.01.2023, 11:05
Artykuł z 2013r. masz rację zwracam honor że też miał epizod na spartanie. Tylko wytłumacz mi jedno dlaczego tyle lat lataliście w ekipie i wszystko było cacy aż do momentu gdy pogonili tego złodzieja Bienia.
Czemu wy cały czas pierdolicie o pogonieniu jak wszyscy sami odeszli jak zobaczyli taki burdel 😂👮
Na c*** ty tu na sile chcesz się mieć za c*** wie kogo a jedyne co robisz to jeździsz i zamalowywujesz grafy
Taki jesteś hools a spotkał byś Bieńka to by cię najebal jak psa
Właśnie to jest najlepsze w tym wszystkim że go się nie da spotkać. Bieniu sam odszedł hahahaha normalnie mistrz.

KSGKSW
Posty: 1051
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 15.01.2023, 12:00

crvvstaliczny pisze:
15.01.2023, 11:46
spytaj mellera czy sie go nie da spotkac :)
Był i go nie ma. Następnym razem jak ten szczyl chce z kim solówkę niech rozporka nie odpina.

glwtrcd
Posty: 732
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: glwtrcd » 15.01.2023, 20:10

Stefanstefan pisze:
15.01.2023, 18:03
Witalski pisze:
15.01.2023, 18:00
Zamknij już tą d*** pseudoprawilniaku stefanku,fawkesie bo przynosisz wstyd środowisku kibicowskiemu,tym normalnym co jeszcze się ostali.Załóż komin i idź grypsować na tik toku.Zdobędziesz tam rzeszę fanów.
Co cię k**** spermopijko boli już wróciłaś z imprezki naćpana i kozaczysz ty się ku*** środowiskiem kibicowskim nazywasz? szmato jebana do budy gdzie twoje miejsce
K*** to jesteś ty ten Guycostam I policjantówgornik
Ten Guy to w ogóle c*** jak mówi że lasiok to w porządku gość. No zajebisty jest że dogadał się z psami.
Zresztą niektóre ekipy dostały coś jak tam laski przeprasza .
Co do maryto jak trafi po wyroku na Polskę to mu nikt nic nie zrobi i nikt go niedojezdzal na monte bo to byly fantazje lasioka.
A co do ekipy Piasta to ich gura zabija pionki z psami na gwlickim starcie Jastrzębie dostali zdjęcia Ale im to chyba nieprzeszkadza

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19acab45, bajobongo, mietek888, Mikado, MiłySc, pseudofan, szpakowski77, TAO, telewizor z toshiby, Xsexx i 164 gości