Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Mertens
Posty: 476
Rejestracja: 28.04.2019, 19:19

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Mertens » 05.10.2023, 19:32

trolo pisze:
05.10.2023, 19:19
Mertens pisze:
05.10.2023, 18:52
Tu nie chodzi o to czy wiedzieli czy nie, tylko o to że Ruch nie ma wpływu na tą decyzję. Niektórzy chyba zapominają, że SŚ nie jest naszym stadionem i to nie my nim zarządzamy - to po pierwsze. Po drugie to jeszcze 3 lata temu byliśmy na samym dnie, klub prawie upadł, mieliśmy 50mln długu, regularnie te długi spłacamy i zostało około 25mln do spłaty, więc oczywistym jest, że Ruchowi zdecydowanie na rękę byłoby wpuszczenie kibiców gości z racji zysku ze sprzedaży biletów na sektor gości. Jeśli ktoś zgania winę na Ruch to jest po prostu zwykłym internetowym napinatorem z kompleksem Ruchu i tyle. Zobaczymy co będą malkontenci gadać, jak w przyszłym roku przyjedzie do nas Legia w 4 klocki, ciekawe czy nadal będzie gadka, że Ruch jest niedobry i robi problemy kibicom gości.

P.S. uprzedzam gadkę na temat wpuszczenia kibiców na nasze sektory - to byłby strzał w kolano bo pewnie wiązałoby się to z rozwiązaniem umowy przez Stadion Śląski i wtedy mielibyśmy "po zawodach" bo nie mielibyśmy gdzie rozgrywać swoich meczy domowych
Chyba dobrze wiedzieli co zostało zapisane podczas przyznawania licencji na grę na SŚ. Gliwice bez gości, SŚ z gośćmi. Podpisując umowę z SŚ, którą jak to mówił prezes - analizowali w pocie czoła prawnicy, też wiedzieli co w niej jest. Przecież te wytyczne były konsultowane ze wszystkimi służbami i dokładnie było wiadomo co jest potrzebne do organizacji meczów. Teraz nagle nie wina działaczy, bo oni tylko stadion wynajmują. Tak to sobie tłumaczcie. Pewnie dopiero w ostatnich dniach się dowiedzieli, że wytyczne nie zostały spełnione.
Ja pierdziele ostatni mój komentarz na ten temat bo ręce opadają. Było wiadomo co jest potrzebne, ale to nie zarząd się tym zajmuje tylko "właściciel" obiektu, rozumiesz czy nie? Jedyne co można zarzucić naszemu zarządowi to to, że nie monitorowali prac odnośnie sektora gości i nie dopilnowali, żeby wszystko było gotowe do pierwszego meczu. I tutaj też mam do nich żal o to, bo mecze tracą na atrakcyjności jak i klub na tym traci finansowo, a nasza sytuacja w tym aspekcie jest słaba. Tak jak powiedziałem, mój ostatni komentarz, pozdRo
Nie wchodzę w słowne przepychanki z forumowymi napinatorami

Subiektywne zdanie kibica Ruchu



Mertens
Posty: 476
Rejestracja: 28.04.2019, 19:19

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Mertens » 05.10.2023, 19:41

Kropiel pisze:
05.10.2023, 19:31
Kilka dni temu pisałem po jakimś poście kogoś z Ruchu, że ciekawe czy zarządca stadionu zgodzi się na gości w meczach podwyższonego ryzyka. Jakiś ktoś mnie wyśmiał, bo wymieniłem Crscovię. Nie minęły chyba 3 dni i okazuje się, że Śląska nie chcą wpuścic, więc co dopiero jak będzie chciał przyjechać Lech, ŁKS czy Cracovia.

Ogólnie rzecz biorąc to kibice Ruchu jacyś tacy mocno ugrzecznieni się zrobili. Najpierw poszli na ugodę z Piastem i zgodzili się na nie wpuszczenie kibiców gości a teraz będzie to samo na SŚ, bo długi, bo prezes prokibixowski, bo trzeba wspierać klub. Jak była jakaś zadyma na Cichej to stowarzyszenie wydało oświadczenie, żeby dać zakazy i ścigać sprawców. Za pf takie rzeczy były nie do pomyślenia.
Zapłacę jeśli ktoś ma jakiegoś kumarego informatyka co mi go rozkmini kto to jest i z jakiej jaskini nadaje. Jak co to priv
Nie wchodzę w słowne przepychanki z forumowymi napinatorami

Subiektywne zdanie kibica Ruchu

oRt
Posty: 59
Rejestracja: 04.10.2009, 21:10

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: oRt » 05.10.2023, 20:01

Kropiel pisze:
05.10.2023, 19:31
Kilka dni temu pisałem po jakimś poście kogoś z Ruchu, że ciekawe czy zarządca stadionu zgodzi się na gości w meczach podwyższonego ryzyka. Jakiś ktoś mnie wyśmiał, bo wymieniłem Crscovię. Nie minęły chyba 3 dni i okazuje się, że Śląska nie chcą wpuścic, więc co dopiero jak będzie chciał przyjechać Lech, ŁKS czy Cracovia.

Ogólnie rzecz biorąc to kibice Ruchu jacyś tacy mocno ugrzecznieni się zrobili. Najpierw poszli na ugodę z Piastem i zgodzili się na nie wpuszczenie kibiców gości a teraz będzie to samo na SŚ, bo długi, bo prezes prokibixowski, bo trzeba wspierać klub. Jak była jakaś zadyma na Cichej to stowarzyszenie wydało oświadczenie, żeby dać zakazy i ścigać sprawców. Za pf takie rzeczy były nie do pomyślenia.
"Najpierw poszli na ugodę z Piastem i zgodzili się na nie wpuszczenie kibiców gości..."
Najwidoczniej trzeba Ci nasrać na wycieraczkę, zapukać i poprosić grzecznie o papier.
Chopie, Ruch wypożyczał od Piasta stadion, a ten obwarował swoimi żądaniami zasady wynajmu. I przyjezdni kibice byli, ale z grup nie podwyższonego ryzyka. Więc nie dupc, że nikogo tam nie wpuszczano.

trolo
Posty: 136
Rejestracja: 15.04.2012, 14:42

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: trolo » 05.10.2023, 20:02

Mertens pisze:
05.10.2023, 19:32
trolo pisze:
05.10.2023, 19:19
Mertens pisze:
05.10.2023, 18:52
Tu nie chodzi o to czy wiedzieli czy nie, tylko o to że Ruch nie ma wpływu na tą decyzję. Niektórzy chyba zapominają, że SŚ nie jest naszym stadionem i to nie my nim zarządzamy - to po pierwsze. Po drugie to jeszcze 3 lata temu byliśmy na samym dnie, klub prawie upadł, mieliśmy 50mln długu, regularnie te długi spłacamy i zostało około 25mln do spłaty, więc oczywistym jest, że Ruchowi zdecydowanie na rękę byłoby wpuszczenie kibiców gości z racji zysku ze sprzedaży biletów na sektor gości. Jeśli ktoś zgania winę na Ruch to jest po prostu zwykłym internetowym napinatorem z kompleksem Ruchu i tyle. Zobaczymy co będą malkontenci gadać, jak w przyszłym roku przyjedzie do nas Legia w 4 klocki, ciekawe czy nadal będzie gadka, że Ruch jest niedobry i robi problemy kibicom gości.

P.S. uprzedzam gadkę na temat wpuszczenia kibiców na nasze sektory - to byłby strzał w kolano bo pewnie wiązałoby się to z rozwiązaniem umowy przez Stadion Śląski i wtedy mielibyśmy "po zawodach" bo nie mielibyśmy gdzie rozgrywać swoich meczy domowych
Chyba dobrze wiedzieli co zostało zapisane podczas przyznawania licencji na grę na SŚ. Gliwice bez gości, SŚ z gośćmi. Podpisując umowę z SŚ, którą jak to mówił prezes - analizowali w pocie czoła prawnicy, też wiedzieli co w niej jest. Przecież te wytyczne były konsultowane ze wszystkimi służbami i dokładnie było wiadomo co jest potrzebne do organizacji meczów. Teraz nagle nie wina działaczy, bo oni tylko stadion wynajmują. Tak to sobie tłumaczcie. Pewnie dopiero w ostatnich dniach się dowiedzieli, że wytyczne nie zostały spełnione.
Ja pierdziele ostatni mój komentarz na ten temat bo ręce opadają. Było wiadomo co jest potrzebne, ale to nie zarząd się tym zajmuje tylko "właściciel" obiektu, rozumiesz czy nie? Jedyne co można zarzucić naszemu zarządowi to to, że nie monitorowali prac odnośnie sektora gości i nie dopilnowali, żeby wszystko było gotowe do pierwszego meczu. I tutaj też mam do nich żal o to, bo mecze tracą na atrakcyjności jak i klub na tym traci finansowo, a nasza sytuacja w tym aspekcie jest słaba. Tak jak powiedziałem, mój ostatni komentarz, pozdRo
Chyba nie do końca zdajesz sobie sprawę jak się sprawy mają. To nie jest kwestia do pierwszego meczu. W oficjalnym piśmie napisali, że prawdopodobnie do końca tego roku, a to już duże przegięcie.

Obrazek

Saverok
Posty: 378
Rejestracja: 21.04.2008, 06:53

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Saverok » 05.10.2023, 20:14

le_suiveur pisze:
05.10.2023, 17:13
Tak jak przypuszczałem...
Brak odpowiedzi :)

Ale skoro tutaj się udzielasz, to może odpowiesz mi tutaj na pytanie, zadane w innym temacie:
Saverok pisze:
17.09.2023, 19:22
le_suiveur pisze:
17.09.2023, 18:40
Ktoś próbuje ugrać swoje interesy tym bojkotowaniem Wisły i zamykaniem przed nimi sektorów. Najgorsze to, że inne ekipy grzecznie się słuchają i namawiają swoje władze klubowe podobnie jak to robi policja, aby zamknąć sektor dla danej ekipy. Nie było chyba aż tak widocznego przykładu hipokryzji kibicowskiej Polski, aby bojkotować Wisłę, ale Cracovię już nie
A jak tam twój klub? Wpuści Wisłę w tym sezonie na sektor gości na swoim stadionie?
Ciekaw jestem opinii jak do tego ty podchodzisz i twój klub.
Bo ciekaw też jestem jak twoja ekipa/grupa kibicowska podchodzi do tematu ewentualnego nie wypuszczenia na Stadion Śląski.
(oczywiście jeśli nie możecie się spotkać w tej samej lidze/rozgrywkach to choć przypuszczalne założenia przybliż nam, jak to w twoich stronach wygląda).
Kropiel pisze:
05.10.2023, 19:31
Ogólnie rzecz biorąc to kibice Ruchu jacyś tacy mocno ugrzecznieni się zrobili (...) Za pf takie rzeczy były nie do pomyślenia.
Nie no, od czasu wywodów z gangiem albanii, a naszym meczem tam, utwierdziłem się w przekonaniu, że nie jesteś prawdziwy, tylko grasz tutaj taką rolę, za co szanuję!
Bo wkrętka jest idealna i wielu mogłoby się nabrać, żeś na serio taki. Bardziej gruba zakrojona akcja, podziwiam.
j**** idiotów ! Tępe skurwysyny !

KSGKSW
Posty: 1025
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 05.10.2023, 20:14

Jedruś pisze:
05.10.2023, 17:06
ISB pisze:
05.10.2023, 15:56
TORCIDA_GÔRNIK pisze:
04.10.2023, 08:47
wasz idolek charakterniak kaniol o ruchaniu 12 latek:
[link]
Wafluje sie z Boxdelem to co ma innego napisac 😅
Kaniol obstaje za pedofilami? Napisał że czeka na odpowiedź drugiej strony to znaczy że obstawia za pedofilami? W sumie u was to mówi się na kogoś konfident nie mając papieru. Co do boxdela to pewnie przysługę mu zrobił bo większy wie że boxdel to wspólnik od Kaniola od paru lat a tym bardziej że teraz jakieś nieruchomości budowali to zapewne znając Kaniola przytuli parę baniek ba wątpię żeby chciał brać udział w tym cyrku to będzie pretekst żeby cię nie musiał rozliczać hehehe
Razem robią interesy i Kaniol czeka aż boxdel napisze jakieś wyjaśnienia na jakimś portalu? Zamiast osobiście się wytłumaczyć? Ty jesteś normalny?

hornislezsko
Posty: 46
Rejestracja: 01.04.2018, 11:58

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: hornislezsko » 05.10.2023, 20:32

Te same k****, które klaskają uszami, że Wisła nie jest wpuszczana tutaj podniecają się, bo zarządcy stadionów (oba nie są Ruchu ani miejskie) mieszają z wpuszczaniem gości. Was chyba koleżanki w klasach biją

Jedruś
Posty: 123
Rejestracja: 24.01.2022, 18:27

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Jedruś » 06.10.2023, 00:47

KSGKSW pisze:
05.10.2023, 20:14
Jedruś pisze:
05.10.2023, 17:06
ISB pisze:
05.10.2023, 15:56


Wafluje sie z Boxdelem to co ma innego napisac 😅
Kaniol obstaje za pedofilami? Napisał że czeka na odpowiedź drugiej strony to znaczy że obstawia za pedofilami? W sumie u was to mówi się na kogoś konfident nie mając papieru. Co do boxdela to pewnie przysługę mu zrobił bo większy wie że boxdel to wspólnik od Kaniola od paru lat a tym bardziej że teraz jakieś nieruchomości budowali to zapewne znając Kaniola przytuli parę baniek ba wątpię żeby chciał brać udział w tym cyrku to będzie pretekst żeby cię nie musiał rozliczać hehehe
Razem robią interesy i Kaniol czeka aż boxdel napisze jakieś wyjaśnienia na jakimś portalu? Zamiast osobiście się wytłumaczyć? Ty jesteś normalny?
Słuchaj nie moja jazda obrońco mary. To co miał kaniol pisać za niego i tłumaczyć coś zanim boxdel się wypowiedział pomysł że chłop by nie tłumaczył gościa zanim on sam się nie odniósł do tego a na jakim stopie oni żyją to mi to powiewa. Nie uważam żeby ktoś tu obstawał za pedofilami czy był konfidentem jak wy to tutaj co niektórzy twierdzicie. Papier i twarde argumenty to jest podstawa a nie kręcenie afer. Bo się dużo wypowiadasz ale nic to przysłupowane nie masz. Narazie to kibicowski świat to ma ubaw z was i na to są słupy bo gdzie nie pojedziesz to wszędzie jest z was zabawa.
Napiszę ci jedno może się odnieśies ty albo ktoś z górnika czy gieksy jak to jest że mara poszedł do wora i to każdy wie a wy na stadionach wieszacie transparenty mara pdw?
To jak w końcu jest zkitrany za treningi z policjantami w kryminale przez ludzi a u was jest ok? Nie jest to ta sama sytuacja co u nie jakiego Poniedziałka? Nie życzę mu kryminału ale jako chłop co grypsował robi to z pełną świadomością w dalszym ciągu będzie miał to co kolega marczuk ale ważne że wy ich dalej będziecie akceptować i pisać po murach na normalnych synków że to kapusie.

Jedruś
Posty: 123
Rejestracja: 24.01.2022, 18:27

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Jedruś » 06.10.2023, 09:43

Mertens pisze:
05.10.2023, 19:41
Kropiel pisze:
05.10.2023, 19:31
Kilka dni temu pisałem po jakimś poście kogoś z Ruchu, że ciekawe czy zarządca stadionu zgodzi się na gości w meczach podwyższonego ryzyka. Jakiś ktoś mnie wyśmiał, bo wymieniłem Crscovię. Nie minęły chyba 3 dni i okazuje się, że Śląska nie chcą wpuścic, więc co dopiero jak będzie chciał przyjechać Lech, ŁKS czy Cracovia.

Ogólnie rzecz biorąc to kibice Ruchu jacyś tacy mocno ugrzecznieni się zrobili. Najpierw poszli na ugodę z Piastem i zgodzili się na nie wpuszczenie kibiców gości a teraz będzie to samo na SŚ, bo długi, bo prezes prokibixowski, bo trzeba wspierać klub. Jak była jakaś zadyma na Cichej to stowarzyszenie wydało oświadczenie, żeby dać zakazy i ścigać sprawców. Za pf takie rzeczy były nie do pomyślenia.
Zapłacę jeśli ktoś ma jakiegoś kumarego informatyka co mi go rozkmini kto to jest i z jakiej jaskini nadaje. Jak co to priv
Aspirant noga ci powinien pomoc w namierzeniu 😂😂😂

trolo
Posty: 136
Rejestracja: 15.04.2012, 14:42

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: trolo » 09.10.2023, 20:55

Cóż za kłamczuszki. Dziś przesłali ostateczne szczegóły techniczne związane z przystosowaniem do przyjmowania kibiców gości, ale to nie wina Ruchu 🤣

"Oświadczenie ws. publikacji zamieszczonej na stronie KS Ruch Chorzów

Na stronie internetowej Klubu Sportowego Ruch Chorzów został opublikowany komunikat pt. „Mecze ze Śląskiem bez kibiców gości”. Ze zdziwieniem przyjęliśmy informację, że prace adaptacyjne związane z przygotowaniem sektora dla kibiców gości „nie mogły się rozpocząć wcześniej ze względu na duże imprezy, które w sierpniu i wrześniu odbywały się na Stadionie Śląskim”. Kilkukrotnie do Stadionu Śląskiego wpływały pisma w zakresie szczegółów technicznych związanych z przystosowaniem obiektu dla kibiców gości. Ostateczną informację w powyższym zakresie otrzymaliśmy od Klubu w dniu dzisiejszym, tj. 9 października 2023 r. Pragnę podkreślić, że jako Stadion Śląski zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby jak najszybciej umożliwić kibicom gości udział w zaplanowanych meczach, co pozwoli na organizację spotkań piłkarskich we wspaniałej atmosferze.

Ze sportowymi pozdrowieniami

Dyrektor Stadionu Śląskiego Adam Strzyżewski"

bez-napinki
Posty: 1571
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bez-napinki » 09.10.2023, 21:30

Wiarygodność k**** ze Stadionu Śląskiego jest taka sama jak to co mówią w TVPiS, także śmiej się dalej i wierz sobie Dyrektorowi, który z początku nie chciał nas na tym Stadionie. :)

mieczem
Posty: 55
Rejestracja: 17.01.2022, 17:55

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: mieczem » 09.10.2023, 21:34

Skończ się tak podniecać.
Od początku były problemy z ludźmi z Stadionu Śląskiego, dlatego nie licz tu na jakąś współpracę.
Jak było to się pewnie dowiemy za kilka dni.

Jedruś
Posty: 123
Rejestracja: 24.01.2022, 18:27

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Jedruś » 10.10.2023, 18:05

[link]
Mara PDW To sa wariaty haha

Oldfreak
Posty: 308
Rejestracja: 31.07.2014, 14:00

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Oldfreak » 10.10.2023, 19:42

Jedruś pisze:
10.10.2023, 18:05
[link]
Mara PDW To sa wariaty haha
Ty jesteś wariat jak wieszałeś pdw misiek .

trolo
Posty: 136
Rejestracja: 15.04.2012, 14:42

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: trolo » 10.10.2023, 19:58

mieczem pisze:
09.10.2023, 21:34
Skończ się tak podniecać.
Od początku były problemy z ludźmi z Stadionu Śląskiego, dlatego nie licz tu na jakąś współpracę.
Jak było to się pewnie dowiemy za kilka dni.
Jeszcze chwilę wcześniej wasz kolega po szalu twierdził, że zarząd Ruchu nie ma sobie wiele do zarzucenia, a tu ktoś wrzuca taki kamyczek do ogródka. Czyli wszyscy doskonale wiedzieli, że temat nie jest domknięty, skoro dokumenty dalej były dostarczane, a decyzja wysłana Śląskowi to bajeczka dla dzieci i zrzucanie odpowiedzialności. Tyle.

morawa
Posty: 111
Rejestracja: 12.10.2012, 19:35

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: morawa » 11.10.2023, 08:36

trolo pisze:
10.10.2023, 19:58
mieczem pisze:
09.10.2023, 21:34
Skończ się tak podniecać.
Od początku były problemy z ludźmi z Stadionu Śląskiego, dlatego nie licz tu na jakąś współpracę.
Jak było to się pewnie dowiemy za kilka dni.
Jeszcze chwilę wcześniej wasz kolega po szalu twierdził, że zarząd Ruchu nie ma sobie wiele do zarzucenia, a tu ktoś wrzuca taki kamyczek do ogródka. Czyli wszyscy doskonale wiedzieli, że temat nie jest domknięty, skoro dokumenty dalej były dostarczane, a decyzja wysłana Śląskowi to bajeczka dla dzieci i zrzucanie odpowiedzialności. Tyle.

To weź to ogarnij i skończ już pierdolić.Bo zaraz wyjdzie że to kibice nie chcą kibiców, wolą chujnie pod tytułem piłka nożna ekstraklasa.

bez-napinki
Posty: 1571
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bez-napinki » 11.10.2023, 17:02

trolo pisze:
10.10.2023, 19:58
mieczem pisze:
09.10.2023, 21:34
Skończ się tak podniecać.
Od początku były problemy z ludźmi z Stadionu Śląskiego, dlatego nie licz tu na jakąś współpracę.
Jak było to się pewnie dowiemy za kilka dni.
Jeszcze chwilę wcześniej wasz kolega po szalu twierdził, że zarząd Ruchu nie ma sobie wiele do zarzucenia, a tu ktoś wrzuca taki kamyczek do ogródka. Czyli wszyscy doskonale wiedzieli, że temat nie jest domknięty, skoro dokumenty dalej były dostarczane, a decyzja wysłana Śląskowi to bajeczka dla dzieci i zrzucanie odpowiedzialności. Tyle.
Typie, wypowiadasz się na temat, o którym masz zerowe pojęcie.
Odpuść sobie.

trolo
Posty: 136
Rejestracja: 15.04.2012, 14:42

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: trolo » 13.10.2023, 21:34

mpolak1977 pisze:
12.10.2023, 11:38
trolo pisze:
10.10.2023, 19:58
mieczem pisze:
09.10.2023, 21:34
Skończ się tak podniecać.
Od początku były problemy z ludźmi z Stadionu Śląskiego, dlatego nie licz tu na jakąś współpracę.
Jak było to się pewnie dowiemy za kilka dni.
Jeszcze chwilę wcześniej wasz kolega po szalu twierdził, że zarząd Ruchu nie ma sobie wiele do zarzucenia, a tu ktoś wrzuca taki kamyczek do ogródka. Czyli wszyscy doskonale wiedzieli, że temat nie jest domknięty, skoro dokumenty dalej były dostarczane, a decyzja wysłana Śląskowi to bajeczka dla dzieci i zrzucanie odpowiedzialności. Tyle.
Ojojoj - czyżby filozofia Kaliego - nie wpuszczajcie WISŁY - zajebista akcja - j**** mefedroniarzy i sprzęciarzy - nie wpuszczają Śląska - ojej jaki ten Ruch zły i niedobry - a kto przyklaskiwał na decyzję Zarządu Motorynki.
FEFEFE - bardzo brzydko robicie - niedobry Ruchu.

Podziękujcie starej Kurwie z Warszawy - pokazali że się da - to zbierajcie owoce - będzie coraz gorzej a Policja i PZPN będą najszczęśliwsi w końcu święty spokój.
Kogokolwiek w Polsce jeszcze obchodzi zdanie Wisły? Słychać wycie?

Oberschlesien14
Posty: 649
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Oberschlesien14 » 14.10.2023, 00:16

Sami zabijacie ruch kibicowski nie wpuszczaniem Wisły

1964RUDA SLASKA
Posty: 127
Rejestracja: 28.10.2021, 10:46

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 1964RUDA SLASKA » 14.10.2023, 07:32

SWOBODNE PRZEMIESZCZANIE NA obrebie calego kraju zapewnia konstytucja RP wiec co za problem jechac nawet pod stadion?

bez-napinki
Posty: 1571
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bez-napinki » 15.10.2023, 04:07

A Wy jeździcie na każdy wyjazd mając zakaz wyjazdowy (nie musisz odpowiadać)?

Kaleoa.02
Posty: 216
Rejestracja: 27.02.2022, 01:21

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Kaleoa.02 » 15.10.2023, 05:22

Dobre pytanie.

oberschlesien321
Posty: 162
Rejestracja: 20.04.2013, 22:52

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: oberschlesien321 » 16.10.2023, 20:42

Kropiel pisze:
16.10.2023, 16:29
Mam pytanie do Ruchu. Wpuszczacie Śląsk na swoje sektory, czy ze względu na Wisłę nie ich nie wpuścicie? Zawsze mieliście dobre relacje i wchodziliście na zakazach.
"Mieliście" to słowo klucz, od zgody z Wisłą wygląda to już troche inaczej. Chociaż nie mówie że Śląska napewno w Chorzowie nie będzie ;)

bez-napinki
Posty: 1571
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bez-napinki » 16.10.2023, 22:11

Kropiel pisze:
16.10.2023, 16:29
Mam pytanie do Ruchu. Wpuszczacie Śląsk na swoje sektory, czy ze względu na Wisłę nie ich nie wpuścicie? Zawsze mieliście dobre relacje i wchodziliście na zakazach.
a c*** cie to interesuje internetowy pajacu.

Mertens
Posty: 476
Rejestracja: 28.04.2019, 19:19

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Mertens » 17.10.2023, 08:58

Po prostu temu korkowi nie odpisujecie i tyle
Nie wchodzę w słowne przepychanki z forumowymi napinatorami

Subiektywne zdanie kibica Ruchu

Sebastian75
Posty: 378
Rejestracja: 30.03.2016, 00:19

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Sebastian75 » 17.10.2023, 15:59

przypalowiec z forum pisze:
17.10.2023, 14:04
RUCH kazal Śląskowi spierdalac za bojkot Wisły nie będzie ich
Połowa Ruchu gadało że też ma wyjebane za sprzęt na Wisle z 99% nie chce go trzymać w ręce.
Wystarczyło wejść na Ruch fb w stary temat gdzie piszą że sprzęt powinien się skończyć w Krakowie.
Czy bojkot jest potrzebny pewnie tak jakaś akcja anty sprzęt musi być i pokazać ze 99% kibiców tego nie toleruje.

InoRaz
Posty: 56
Rejestracja: 03.05.2022, 18:15

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: InoRaz » 17.10.2023, 21:10

bez-napinki pisze:
15.10.2023, 04:07
A Wy jeździcie na każdy wyjazd mając zakaz wyjazdowy (nie musisz odpowiadać)?
A na ilu meczach z zakazem ta Wisła była, ze piszesz "każdy "?

Mareczek86
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2017, 10:45

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Mareczek86 » 17.10.2023, 22:01

przypalowiec z forum pisze:
17.10.2023, 20:53
Sebastian75 pisze:
17.10.2023, 15:59
przypalowiec z forum pisze:
17.10.2023, 14:04
RUCH kazal Śląskowi spierdalac za bojkot Wisły nie będzie ich
Połowa Ruchu gadało że też ma wyjebane za sprzęt na Wisle z 99% nie chce go trzymać w ręce.
Wystarczyło wejść na Ruch fb w stary temat gdzie piszą że sprzęt powinien się skończyć w Krakowie.
Czy bojkot jest potrzebny pewnie tak jakaś akcja anty sprzęt musi być i pokazać ze 99% kibiców tego nie toleruje.
hehehe tak 99% nie chce go trzymać w ręce a trzód Ruchu co siedzi zakochani w Wiśle po uszy co latali z fiskarsami

lepiej czasem sie nie odzywac
Hehehe Lechia/Śląsk Wiśle ciśnie od nożowników, a sami latają ze sprzętem

trolo
Posty: 136
Rejestracja: 15.04.2012, 14:42

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: trolo » 18.10.2023, 20:58

I cyk Wisła z zapisami na wyjazd do Chorzowa na mecz ze Śląskiem.

Jedruś
Posty: 123
Rejestracja: 24.01.2022, 18:27

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Jedruś » 24.10.2023, 22:53

KSGKSW pisze:
05.10.2023, 20:14
Jedruś pisze:
05.10.2023, 17:06
ISB pisze:
05.10.2023, 15:56


Wafluje sie z Boxdelem to co ma innego napisac 😅
Kaniol obstaje za pedofilami? Napisał że czeka na odpowiedź drugiej strony to znaczy że obstawia za pedofilami? W sumie u was to mówi się na kogoś konfident nie mając papieru. Co do boxdela to pewnie przysługę mu zrobił bo większy wie że boxdel to wspólnik od Kaniola od paru lat a tym bardziej że teraz jakieś nieruchomości budowali to zapewne znając Kaniola przytuli parę baniek ba wątpię żeby chciał brać udział w tym cyrku to będzie pretekst żeby cię nie musiał rozliczać hehehe
Razem robią interesy i Kaniol czeka aż boxdel napisze jakieś wyjaśnienia na jakimś portalu? Zamiast osobiście się wytłumaczyć? Ty jesteś normalny?
Ksgksw to prawda że Lotek się rozprężył? Hmmmm, dziwne iż ta wasza łechtaczka nie wjechała na puchę do takich zarzutów i z wolki startowal o bransoletę gdzie cała wasza banda siedzie? Żeby się kolego nie okazało że jako świadek zeznawał na 2 strony że dostał czymś w głowę i stracił przytomności i jak się odbudzil miał rany cięte i kute to jako oskarżony to podpisał ładnie cały tom akt ahahahahah .

Jedruś
Posty: 123
Rejestracja: 24.01.2022, 18:27

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Jedruś » 24.10.2023, 23:36

Jedruś pisze:
24.10.2023, 22:53
KSGKSW pisze:
05.10.2023, 20:14
Jedruś pisze:
05.10.2023, 17:06


Kaniol obstaje za pedofilami? Napisał że czeka na odpowiedź drugiej strony to znaczy że obstawia za pedofilami? W sumie u was to mówi się na kogoś konfident nie mając papieru. Co do boxdela to pewnie przysługę mu zrobił bo większy wie że boxdel to wspólnik od Kaniola od paru lat a tym bardziej że teraz jakieś nieruchomości budowali to zapewne znając Kaniola przytuli parę baniek ba wątpię żeby chciał brać udział w tym cyrku to będzie pretekst żeby cię nie musiał rozliczać hehehe
Razem robią interesy i Kaniol czeka aż boxdel napisze jakieś wyjaśnienia na jakimś portalu? Zamiast osobiście się wytłumaczyć? Ty jesteś normalny?
Ksgksw to prawda że Lotek się rozprężył? Hmmmm, dziwne iż ta wasza łechtaczka nie wjechała na puchę do takich zarzutów i z wolki startowal o bransoletę gdzie cała wasza banda siedzie? Żeby się kolego nie okazało że jako świadek zeznawał na 2 strony że dostał czymś w głowę i stracił przytomności i jak się odbudzil miał rany cięte i kute to jako oskarżony to podpisał ładnie cały tom akt ahahahahah .
Jeszcze żebyś się odniósł do tego z marą że jest w worku (ludzi decyzja na kryminałach) a wy wywieszacie flagi PDW na meczach to worencjał pozdrawiacie?

tg1999
Posty: 76
Rejestracja: 04.09.2016, 15:58

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: tg1999 » 25.10.2023, 20:54

Jedruś pisze:
24.10.2023, 23:36
Jedruś pisze:
24.10.2023, 22:53
KSGKSW pisze:
05.10.2023, 20:14


Razem robią interesy i Kaniol czeka aż boxdel napisze jakieś wyjaśnienia na jakimś portalu? Zamiast osobiście się wytłumaczyć? Ty jesteś normalny?
Ksgksw to prawda że Lotek się rozprężył? Hmmmm, dziwne iż ta wasza łechtaczka nie wjechała na puchę do takich zarzutów i z wolki startowal o bransoletę gdzie cała wasza banda siedzie? Żeby się kolego nie okazało że jako świadek zeznawał na 2 strony że dostał czymś w głowę i stracił przytomności i jak się odbudzil miał rany cięte i kute to jako oskarżony to podpisał ładnie cały tom akt ahahahahah .
Jeszcze żebyś się odniósł do tego z marą że jest w worku (ludzi decyzja na kryminałach) a wy wywieszacie flagi PDW na meczach to worencjał pozdrawiacie?
Przemuś, c**** wiesz a najwięcej szczekasz w internecie. ale skąd Ty to możesz wiedzieć jak kryminał to Ty widziałeś tylko od strony halin.

Jedruś
Posty: 123
Rejestracja: 24.01.2022, 18:27

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Jedruś » 25.10.2023, 23:21

tg1999 pisze:
25.10.2023, 20:54
Jedruś pisze:
24.10.2023, 23:36
Jedruś pisze:
24.10.2023, 22:53


Ksgksw to prawda że Lotek się rozprężył? Hmmmm, dziwne iż ta wasza łechtaczka nie wjechała na puchę do takich zarzutów i z wolki startowal o bransoletę gdzie cała wasza banda siedzie? Żeby się kolego nie okazało że jako świadek zeznawał na 2 strony że dostał czymś w głowę i stracił przytomności i jak się odbudzil miał rany cięte i kute to jako oskarżony to podpisał ładnie cały tom akt ahahahahah .
Jeszcze żebyś się odniósł do tego z marą że jest w worku (ludzi decyzja na kryminałach) a wy wywieszacie flagi PDW na meczach to worencjał pozdrawiacie?
Przemuś, c**** wiesz a najwięcej szczekasz w internecie. ale skąd Ty to możesz wiedzieć jak kryminał to Ty widziałeś tylko od strony halin.
Przemus to cię dupil
czemu ty nie opowiesz normalnie na pytanie

dyniadynia
Posty: 121
Rejestracja: 26.10.2021, 10:36

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: dyniadynia » 26.10.2023, 13:22

Tymczasem na mecz Ruchu ze Śląskiem w sobotę sprzedało się już ponad 23 tysiące biletów i będzie to najwyższa frekwencja na meczu piłkarskim Śląskiej drużyny od 2009 roku.

trolo
Posty: 136
Rejestracja: 15.04.2012, 14:42

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: trolo » 26.10.2023, 17:43

dyniadynia pisze:
26.10.2023, 13:22
Tymczasem na mecz Ruchu ze Śląskiem w sobotę sprzedało się już ponad 23 tysiące biletów i będzie to najwyższa frekwencja na meczu piłkarskim Śląskiej drużyny od 2009 roku.
No raczej nie bardzo. Ostatnia kolejka w 2018 roku Górnik z Wisłą miał komplet ponad 24500.

Mertens
Posty: 476
Rejestracja: 28.04.2019, 19:19

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Mertens » 26.10.2023, 18:11

Jeszcze 2 dni do meczu i można śmiało powiedzieć że te 24,5k zostanie pobite
Nie wchodzę w słowne przepychanki z forumowymi napinatorami

Subiektywne zdanie kibica Ruchu

trolo
Posty: 136
Rejestracja: 15.04.2012, 14:42

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: trolo » 26.10.2023, 19:14

Mertens pisze:
26.10.2023, 18:11
Jeszcze 2 dni do meczu i można śmiało powiedzieć że te 24,5k zostanie pobite
Zapewne tak, tylko to wcale nie będzie największa frekwencja od 2009 roku jak wyżej zostało napisane.

Mertens
Posty: 476
Rejestracja: 28.04.2019, 19:19

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Mertens » 26.10.2023, 19:42

Jest tam napisane że największa frekwencja śląskiej drużyny, nie polskiej
Nie wchodzę w słowne przepychanki z forumowymi napinatorami

Subiektywne zdanie kibica Ruchu

KSGKSW
Posty: 1025
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 26.10.2023, 21:29

Mertens pisze:
26.10.2023, 19:42
Jest tam napisane że największa frekwencja śląskiej drużyny, nie polskiej
Szczerze myślałem że szybciej Wam pójdzie. A tak na marginesie co dyspozycji cały stadion?

oberschlesien321
Posty: 162
Rejestracja: 20.04.2013, 22:52

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: oberschlesien321 » 26.10.2023, 21:31

KSGKSW pisze:
26.10.2023, 21:29
Mertens pisze:
26.10.2023, 19:42
Jest tam napisane że największa frekwencja śląskiej drużyny, nie polskiej
Szczerze myślałem że szybciej Wam pójdzie. A tak na marginesie co dyspozycji cały stadion?
Do dyspozycji 29 tysięcy biletów. Na ten moment sprzedane około 25000.

Lepiej? Jesteśmy na ostatnim miejscu w tabeli a mecz jest bez kibiców gości.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 126 gości