Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
puste miasto
Posty: 83
Rejestracja: 03.02.2018, 21:02

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: puste miasto » 29.05.2018, 23:54

HrabstwoŁ pisze:
29.05.2018, 23:43
nie zwracajcie uwagi na typa o nicku puste miasto, to pusty łeb jest.
Ty k**** jebana wszystkie posty na twoim koncie skierowane sa w moja strone, kompleksy masz Cz... ? :))
Tak zes ostatnio spierdalal ze rakiety od twojego auta sie odbijaly jebana frajerzyno W********** z takimi tekstami do twoich kolezkow.



PolishFansTV
Posty: 291
Rejestracja: 05.05.2016, 15:35

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: PolishFansTV » 30.05.2018, 00:21

GKS&KSG&ROW pod Aresztem Śledczym w Katowicach (29.05.2018 r.)
https://www.youtube.com/watch?v=ec3UIz9pgP0
WSZYSTKIE MATERIAŁY UDOSTĘPNIANE NA KANALE POLISHFANS TV SĄ NASZEGO AUTORSTWA, LUB MAMY ZGODĘ NA ICH WYKORZYSTANIE

www.PolishFans.tv

📣Zachęcamy również do subskrybowania, polubienia, oraz obserwowania PolishFans TV - największej telewizji kibicowskiej w Polsce:
🔸YouTube ➡ https://www.youtube.com/PolishFansTV
🔸Facebook ➡ https://www.facebook.com/polishfanstv/
🔸Instagram ➡ https://www.instagram.com/polishfanstv/
🔸Twitter ➡ https://twitter.com/polishfanstv

supertorba1920
Posty: 49
Rejestracja: 22.05.2018, 18:42
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: supertorba1920 » 30.05.2018, 00:38

Prawda jest taka że ksgks ma swoje 5 minut i przypuszczam że wezmą się za rude SL i Katowice i niestety ale kibice Ruchu nie będą mieli narazie kolorowo i każdy o tym wie

iamcriminal
Posty: 145
Rejestracja: 11.08.2017, 03:57

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: iamcriminal » 30.05.2018, 01:04

supertorba1920 pisze:
30.05.2018, 00:38
Prawda jest taka że ksgks ma swoje 5 minut i przypuszczam że wezmą się za rude SL i Katowice i niestety ale kibice Ruchu nie będą mieli narazie kolorowo i każdy o tym wie
w Rudzie Śląskiej bez zmiany, żabole regularnie przestrzelone grafy, 2 akcje gdzie wypierdalają jak zające. nie p****** głupot :)

supertorba1920
Posty: 49
Rejestracja: 22.05.2018, 18:42
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: supertorba1920 » 30.05.2018, 02:11

iamcriminal pisze:
30.05.2018, 01:04
supertorba1920 pisze:
30.05.2018, 00:38
Prawda jest taka że ksgks ma swoje 5 minut i przypuszczam że wezmą się za rude SL i Katowice i niestety ale kibice Ruchu nie będą mieli narazie kolorowo i każdy o tym wie
w Rudzie Śląskiej bez zmiany, żabole regularnie przestrzelone grafy, 2 akcje gdzie wypierdalają jak zające. nie p****** głupot :)
Ale mięso armatnie z górnika lata dziennie po wirku czy nowym bytomiu

sezonowiec
Posty: 9
Rejestracja: 16.06.2013, 15:06

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: sezonowiec » 30.05.2018, 02:15

supertorba1920 pisze:
30.05.2018, 00:38
Prawda jest taka że ksgks ma swoje 5 minut i przypuszczam że wezmą się za rude SL i Katowice i niestety ale kibice Ruchu nie będą mieli narazie kolorowo i każdy o tym wie
Za Katowice zawsze mogli sie brac. Glupim mysleniem jest ze np. taki Nikisz czy Szopy mozna odbic bo iles tam osob z Pf siedzi. Do tego trzeba lat, wymiany pokolen jak np na Giszowcu a nie kilka miesiecy.

Wtaszka
Posty: 165
Rejestracja: 24.05.2018, 16:02

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Wtaszka » 30.05.2018, 06:32

Nikisz i szopy to inna bajka, ale jest jeszcze parę dzielnic na których są niebiescy. Teraz mają okazję dostatecznie dobić gisz, zająć się czyszczeniem Ligoty, Piotrowic. Są Mysłowice i rozprute Jaworzno

LordNelson
Posty: 190
Rejestracja: 02.10.2017, 11:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: LordNelson » 30.05.2018, 06:46

A pewnie będzie, że nic takiego się nie stanie, zresztą dyskusja na ten temat nie ma sensu nawet

bez-napinki
Posty: 1570
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bez-napinki » 30.05.2018, 06:57

PolishFansTV pisze:
29.05.2018, 23:06
Materiał otrzymany od anonimowego widza. Prawdopodobnie dotyczy starcia kibiców Ruchu Chorzów z GKS-em Katowice. Postanowiliśmy Wam go udostępnić.
Wystrzały fajerwerek pod Aresztem Śledczym w Katowicach (29.05.2018 r.)
https://www.youtube.com/watch?v=cJEpiFhCRLQ
Jacy wy ku*** jesteście zepsuci...

Paulek
Posty: 81
Rejestracja: 26.12.2012, 07:39

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Paulek » 30.05.2018, 07:05

LordNelson pisze:
07.03.2018, 06:28
Ty dalej myślisz, że kogoś to interesuje, oprócz twoich kolegów.
Zdajesz sobie sprawę z natury tego forum i , którzy je czytają? Pytanie retoryczne, bo gdyby tak było, to byś nie tracił czasu na takie rzeczy, tylko zajął się prawdziwym życiem, a nie tym w komputerze
LordNelson pisze:
07.03.2018, 06:28
Ja z tymi wydarzeniami nic wspólnego nie mam i mnie to nie obchodzi,
Tak cię cwelu internetowy nie obchodzi, że każdy twój post jest o Ruchu.

Groźni chuligani z k.net już wydali wyrok, że Ksgks przejmują GŚ i okolice. Kibice Ruchu proszeni są o nie wychodzenie z domów.
19R20

Hazard71
Posty: 82
Rejestracja: 06.10.2012, 15:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Hazard71 » 30.05.2018, 08:42

PolishFansTV pisze:
30.05.2018, 00:21
GKS&KSG&ROW pod Aresztem Śledczym w Katowicach (29.05.2018 r.)
https://www.youtube.com/watch?v=ec3UIz9pgP0
W końcu szczury mogły spokojnie pośpiewać w Katowicach

Kato_wice
Posty: 197
Rejestracja: 04.04.2016, 13:05

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Kato_wice » 30.05.2018, 09:13

Ogladnijcie sobie polishfanstv i skonczcie juz pierdolić, jebane sześdziesiątki

bez-napinki
Posty: 1570
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bez-napinki » 30.05.2018, 09:24

lordcwelson i kato_wice wyście tu najebali więcej postów o Ruchu niż ten temat ma stron, kompleksiarskie ciule.

Masternak
Posty: 14
Rejestracja: 24.05.2018, 15:42

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Masternak » 30.05.2018, 09:29

Co mamy *oglądnąć" na polishfanstv? Znalazłem tylko śpiewanie na chodniku. To że śpiewacie zebrani we własnym mieście to chyba nie miara tego, że R ma przejebane?
KSGKS na pewno się uaktywni i nabierze wiatru w skrzydła, pytanie co dalej, jakie będą zeznania nowych zatrzymanych.
Swoją drogą nie widzę powodu do chwalenia się tym, że można zacząć poważniej działać bo przeciwnik za kratami...

UrzadSkarbowy
Posty: 1069
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: UrzadSkarbowy » 30.05.2018, 09:30

Teraz do Ruchu aby przetrwać wróci idealnie ich własne hasło "Musisz mieć honor i nie bać się klęsk, gdy będziesz musiał walczyć za trzech".
Obrazek

LordNelson
Posty: 190
Rejestracja: 02.10.2017, 11:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: LordNelson » 30.05.2018, 09:52

bez-napinki pisze:
30.05.2018, 09:24
lordcwelson i kato_wice wyście tu najebali więcej postów o Ruchu niż ten temat ma stron, kompleksiarskie ciule.
Ja się naśmiewam z idiotów. Jako, że od was jest tu najwięcej, to może to wyglądać tak jak wygląda. Osobiście do Ruchu nic nie mam, mam wielu dobrych znajomych jeżdżących na Cichą i kilka osób w mojej rodzinie też im kibicuje.
Jeżeli jednak wam to przeszkadza, to możecie nie robić z siebie idiotów lub nie przejmować się tym co na internecie napisane (czyli też nie robić z siebie idiotów), ale obawiam się, że to zbyt bardzo wbrew waszej naturze. Cóż, będę trzymać kciuki mimo to!

GJ1962
Posty: 89
Rejestracja: 25.09.2016, 15:23

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: GJ1962 » 30.05.2018, 10:08

PolishFansTV pisze:
30.05.2018, 00:21
GKS&KSG&ROW pod Aresztem Śledczym w Katowicach (29.05.2018 r.)
https://www.youtube.com/watch?v=ec3UIz9pgP0
W********** pasorzycie z tymi filmikami!

Kuzyn Burmistrza
Posty: 221
Rejestracja: 26.04.2016, 19:51

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Kuzyn Burmistrza » 30.05.2018, 10:17

Masternak pisze:
30.05.2018, 09:29
Co mamy *oglądnąć" na polishfanstv? Znalazłem tylko śpiewanie na chodniku. To że śpiewacie zebrani we własnym mieście to chyba nie miara tego, że R ma przejebane?
KSGKS na pewno się uaktywni i nabierze wiatru w skrzydła, pytanie co dalej, jakie będą zeznania nowych zatrzymanych.
Swoją drogą nie widzę powodu do chwalenia się tym, że można zacząć poważniej działać bo przeciwnik za kratami...
ja nie widze sie chwalenia ze strony GieKSy, stwierdzaja tylko fakt ze gora sie r******** i sami sa tego winni, wiecej... osoby z GieKSy piszą ze nic sie nie musi zmienić, najbardziej wytykaja R hipokryzje bo jechai chlopakow z KSGKS na transach razem z innymi ekipami z regionu a teraz?...
Osoby z R piszac że "szczury TERAZ moga sobie spkojnie pospiewac na miescie" maja u mnie obraz sfrustrowanych, ktorzy siedza przed komputerem z pelna frustracja i łazami w oczach i piszą takie glupoty, majac swiadomość że w Kce, może sie jeszcze bardziej d*** zapalić przez GKS.
Smiesza mnie "wizje przejmowania" czy zmiany rozkladu sil w danych FC, np przejmowanie Giszowca przez GieKSe zaczelo sie gdy pilkarsko zaliczyli regres i degradacje, co do Nikisza to sprawa ma sie inaczej bo to dzielnica, gdzie zawsze był Ruch, a ewentualna zmiana preferencji klubowycgh w tej dzielnicy, dla mnie osobiscie jest malo prawdobdobna, jezeli juz, to jest to kwestia ładnych kilku(nastu?) lat, Zreszta... co do tamtych okolic, to w perspektywie dluzszego czasu moze cos takiego nastapic, ale nie poprzez dzialania kibicowskie, a strikte industrialne... wiec preferencje moga sie zmienic, albo zupelnie zaniknac.

PolishFansTV
Posty: 291
Rejestracja: 05.05.2016, 15:35

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: PolishFansTV » 30.05.2018, 10:35

GJ1962 pisze:
30.05.2018, 10:08
PolishFansTV pisze:
30.05.2018, 00:21
GKS&KSG&ROW pod Aresztem Śledczym w Katowicach (29.05.2018 r.)
https://www.youtube.com/watch?v=ec3UIz9pgP0
W********** pasorzycie z tymi filmikami!
Na priv nie potrafisz napisać tylko zaśmiecasz temat "pasorzycie"? Adminów proszę o usunięcie tego typu postów. A jeśli nasze materiały nie pasują do tematu to również prosimy o ich usunięcie.
WSZYSTKIE MATERIAŁY UDOSTĘPNIANE NA KANALE POLISHFANS TV SĄ NASZEGO AUTORSTWA, LUB MAMY ZGODĘ NA ICH WYKORZYSTANIE

www.PolishFans.tv

📣Zachęcamy również do subskrybowania, polubienia, oraz obserwowania PolishFans TV - największej telewizji kibicowskiej w Polsce:
🔸YouTube ➡ https://www.youtube.com/PolishFansTV
🔸Facebook ➡ https://www.facebook.com/polishfanstv/
🔸Instagram ➡ https://www.instagram.com/polishfanstv/
🔸Twitter ➡ https://twitter.com/polishfanstv

Slenderman
Posty: 131
Rejestracja: 21.05.2018, 11:53

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Slenderman » 30.05.2018, 10:39

cpcom uważaj frajerko, żebyś ty nie zdechła

Oberschlesien14
Posty: 649
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Oberschlesien14 » 30.05.2018, 10:59

Kuzyn burmistrza ładnie to opisał . Nikisz to dzielnica z tradycją kibicowania Ruchowi, takie miasteczko w mieście. Mało kto się tam identyfikuje z Katowicami, a co dopiero z GieKSą. Bardziej można skrócić działania na niektórych dzielnicach, ale o przerzucaniu się nie ma mowy.

Jaworznianin_123
Posty: 97
Rejestracja: 06.08.2013, 23:00

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Jaworznianin_123 » 30.05.2018, 11:11

siemce-R pisze:
30.05.2018, 09:08
Nie liczyłbym na statę terytorium przez Ruch, w Katowicach. Szopy i Nikisz wraz z KoReą wiadamo Janów 80% Ruchu Panewniki podobnie jak na Janowie mniejsze grupy na Piotrowicach , Ligocie. Możemy staracić nie musimy małe enklawy na giszu , załężu górnym tauzenie.
Poza tym straty mogą jeszcze się zdarzyć w JawoRznie, Mysłowicach czyli dwóch największych fc rywala ale Ruch ma tam też dobrą pozycję choć trzeba przyznać nie są numerem 1.

W miastach takich jak Siemianowice, Świony czy Mikołów będą w 100% niebieskie nie liczę lipin na świonach i niby GKS na Siemianowicach nie widzialny fan club choć napewno kilka pokitranych osób jeżdzi, ale Siemianowice nie nazwałbym fc Gieksy w 70 tysięcznym mieście, gdzie nie mają nawet 1bloku , kiedyś getto 3 bloki.
W Jaworznie macie dobra pozycje? Dzięki komu? Weź się ku*** nie ośmieszaj człowieku lecą 4 strony o typie a wy się nie potraficie wypowiedzieć wymigując się zawsze już mnie to wkurwia u Was ze tak jest ja staram się zawsze rzetelnie pisać bo do każdego Mam szacunek ale Wy już totalna maniane odpierdalacie jeszcze głosząc się FC zobacz sobie filmik jaki krąży na necie z Jaworzna Wasz kolega pod komenda tyle znaczycie co nic. Bez odbioru. Nas może jest mniej jak kiedyś ale walczymy i będziemy walczyć godnie i wedle zasad kibicowskiej braci o czym Wy nie macie pojęcia w tym mieście!!!

Wtaszka
Posty: 165
Rejestracja: 24.05.2018, 16:02

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Wtaszka » 30.05.2018, 11:33

Teraz nie macie opini i niemonitorujecie sprawy aha.

Bulbo
Posty: 20
Rejestracja: 22.09.2014, 16:14

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Bulbo » 30.05.2018, 11:38

Mnie się wydaje że za dużo tutaj co poniektóre osoby oczekują.To że cała góra Ruchu sypie i kibluje nie oznacza że znacząco upadli. Mają ogromny potencjał i na ich miejsce wskoczą pewnie nowe osoby. Życie kibicowskie nie uznaje pustki. Zawsze ktoś wskakuje na miejsce kogoś.
Nie żartujcie również o przejmowaniu nikisza, szopienic. Akurat te dzielnice sa silnie zakorzenione przez niebieskich. Ale pewnie nękanie się zwiększy.
Ciekawa sytuacja z Jaworznem, jeśli faktycznie po stronie Ruchu są konfidenci i przeciepy, to nie lepiej teraz sprawę wyczyścić??
Wyjebać chore ogniwa i zacząć coś od nowa. Chyba idealny moment, skoro góra się rozjebała i będzie pogoniona , to może warto również resztę ''żołnierzy'' pogonić. Temat już długo wałkowany, a nikt z Ruchu się do niego nie odniósł. Totalna zmowa milczenia

warszawski styl
Posty: 117
Rejestracja: 06.09.2015, 18:24

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: warszawski styl » 30.05.2018, 11:53

Niektórzy zachowują się jakby to forum było ich całym życiem, jeden tupie nóżką bo nikt mu na forum nie chce odpowiedzieć...
Ogólnie nie chce być złośliwy ale macie tam niezły cyrk: GieKSa i Górnik ponieca się że "teraz to będzie", baa jeden to pisze że są już numerem 1. Dzieki policyjnym zatrzymaniom??? Wy jesteście normalni? Podnieceni malują grafy jak to policja im odzyskała flagi. NICZYM się nie różnicie od Ruchu, niczym. Też mieliście sporo osób które poszły na współprace, a teraz cieszycie się po największej akcji ślaskiej policji w historii, ręce opadają. Przypomina mi się pewien finał pucharu polski kiedy to śpiewaliście "j...Legie" gdy walczyliśmy z policją. Nawet Górnik wam wtedy jechał słynne: " W całej Polsce są wykleci katowiccy konfidenci", widze niewiele się u was zmieniło...
Ruchu nienawidze i za wiele akcji nigdy ich nie bede szanował ale nikomu nie życzę "armageddonów" jakie spotkały ich ekipe, żadnej nawet najbardziej znienawidzonej ekipe, tyle że dla was zatrzymania policyjne to jedyna szansa by mieć jakiekolwiek szanse. Szczerze to mam niezłą beke czytając jak jedna konfidencka ekipa trzymająca z drugą konfidencką ekipą zarzuca coś trzeciej konfidenckiej ekipie. Wy wstydu nie macie, byle dosrać rywalowi, nieważne że u was biegają aspiranci i trzymaliście z psami które potem się probowaly wieszać, najwazniejsze że policja zatrzymała wroga hurrraaaa, bedziemy teraz nr 1....
Cały ten wasz Śląsk to jedno konfidenckie bagno

UlekSK
Posty: 26
Rejestracja: 19.12.2017, 12:54

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: UlekSK » 30.05.2018, 11:57

Mam pytanie do moderatorów z tego tematu - co trzeba zrobić by zostać zbanowanym? Bo widzę że rzucanie ksywami, nazwiskami i screenami ze spraw sądowych jest tutaj na porządku dziennym? Panowie, jeśli nie radzicie sobie z ogarnięciem forum i kilku gówniarzy to dajcie sobie spokój i zamknijcie ten temat w cholere! Za niedługo będą numery telefonów, miejsca pracy i zdjęcia rodziny i dzieci... A teraz do wszystkich interntowych paźi z pokolenia dopalczy - czy wy wszyscy jesteście na stażu u psów by po wakacjach rozpacząć pracę w psiarni??? Czy wy macie tak zryte łby od zielska ze jaracie się ścigając się kto wrzuci więcej namiarów, papierów na chłopaków do forum??? Pisze to do każdego z każdej ekipy ( z mojego Ruchu także). Czy wy macie jakieś zasady do k**** nedzy??? Kto wam wpoił do tych wypalonych łbów taki kodeks zachowań??? Temat powinien zostać zamknięty a wszystkie "gwiazdy" z tego tematu dożywotnio wyjebani z kibice.net. Paźie które wrzucały nazwiska, papiery - złapane przez swoje ekipy i przykładnie ukarane! Do czego to doszło ze jest uśmiech i poklask że psy zamykają chłopaków!? To co się dzieje dziś w Ruchu może być preludium do tego co się może stać w całym świadku kibicowskim. Dziś Ruch, jutro Twoja ekipa! To co się dzieje w wielu ekipach (ciemne interesy, narkotyki, szantaże, porwania itp) nie ma nic wspólnego z kibicowaniem. Nie pochwalam tego, wręcz neguje. Ale cieszyć się z tego że psy wyłapują teraz każdego chłopaka (a wielu oberwie rykoszetem) to szczyt kurestwa! Ogarnijcie się!

wacus..
Posty: 249
Rejestracja: 11.01.2012, 17:09
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: wacus.. » 30.05.2018, 12:03

warszawski styl pisze:
30.05.2018, 11:53
Niektórzy zachowują się jakby to forum było ich całym życiem, jeden tupie nóżką bo nikt mu na forum nie chce odpowiedzieć...
Ogólnie nie chce być złośliwy ale macie tam niezły cyrk: GieKSa i Górnik ponieca się że "teraz to będzie", baa jeden to pisze że są już numerem 1. Dzieki policyjnym zatrzymaniom??? Wy jesteście normalni? Podnieceni malują grafy jak to policja im odzyskała flagi. NICZYM się nie różnicie od Ruchu, niczym. Też mieliście sporo osób które poszły na współprace, a teraz cieszycie się po największej akcji ślaskiej policji w historii, ręce opadają. Przypomina mi się pewien finał pucharu polski kiedy to śpiewaliście "j...Legie" gdy walczyliśmy z policją. Nawet Górnik wam wtedy jechał słynne: " W całej Polsce są wykleci katowiccy konfidenci", widze niewiele się u was zmieniło...
Ruchu nienawidze i za wiele akcji nigdy ich nie bede szanował ale nikomu nie życzę "armageddonów" jakie spotkały ich ekipe, żadnej nawet najbardziej znienawidzonej ekipe, tyle że dla was zatrzymania policyjne to jedyna szansa by mieć jakiekolwiek szanse. Szczerze to mam niezłą beke czytając jak jedna konfidencka ekipa trzymająca z drugą konfidencką ekipą zarzuca coś trzeciej konfidenckiej ekipie. Wy wstydu nie macie, byle dosrać rywalowi, nieważne że u was biegają aspiranci i trzymaliście z psami które potem się probowaly wieszać, najwazniejsze że policja zatrzymała wroga hurrraaaa, bedziemy teraz nr 1....
Cały ten wasz Śląsk to jedno konfidenckie bagno
To po co tu wchodzisz?? Idz do swojego warszafskiego tematu..

Ps. Gdzie ktoś z Koalicji się podnieca ze będą teraz bić Ruch i ze będą nr 1?? p********* i tyle!
..Na szczytach kominy dym spowijo ta ziymia
brudne familoki miejsce mego pochodzynia ..

kokacola
Posty: 257
Rejestracja: 22.06.2016, 18:16

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: kokacola » 30.05.2018, 12:14

jak zwykle gejksa ma wymówkę
ja p******* jak zwykle ahahahah
pewnie matki z dziećmi z klubu kibica klaskały

GJ1962
Posty: 89
Rejestracja: 25.09.2016, 15:23

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: GJ1962 » 30.05.2018, 12:15

PolishFansTV pisze:
30.05.2018, 10:35
GJ1962 pisze:
30.05.2018, 10:08
PolishFansTV pisze:
30.05.2018, 00:21
GKS&KSG&ROW pod Aresztem Śledczym w Katowicach (29.05.2018 r.)
https://www.youtube.com/watch?v=ec3UIz9pgP0
W********** pasorzycie z tymi filmikami!
Na priv nie potrafisz napisać tylko zaśmiecasz temat "pasorzycie"? Adminów proszę o usunięcie tego typu postów. A jeśli nasze materiały nie pasują do tematu to również prosimy o ich usunięcie.
Na priv będziesz miał.podwojnie wyjebane na to co pisze. Zaśmiecać to Ty zasmiecasz filmikami które i tak już latają po internecie a Ty je sobie przywlaszczasz robiąc sobie z tego źródło dochodu. Bez pozdrowień.

PolishFansTV
Posty: 291
Rejestracja: 05.05.2016, 15:35

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: PolishFansTV » 30.05.2018, 12:27

GJ1962 pisze:
30.05.2018, 12:15
PolishFansTV pisze:
30.05.2018, 10:35
GJ1962 pisze:
30.05.2018, 10:08


W********** pasorzycie z tymi filmikami!
Na priv nie potrafisz napisać tylko zaśmiecasz temat "pasorzycie"? Adminów proszę o usunięcie tego typu postów. A jeśli nasze materiały nie pasują do tematu to również prosimy o ich usunięcie.
Na priv będziesz miał.podwojnie wyjebane na to co pisze. Zaśmiecać to Ty zasmiecasz filmikami które i tak już latają po internecie a Ty je sobie przywlaszczasz robiąc sobie z tego źródło dochodu. Bez pozdrowień.
Przeczytaj najpierw co to znaczy "przywłaszczenie". Na każdy publikowany materiał MAMY ZGODĘ AUTORA!!!! Co jest WYRAŹNIE napisane w filmie. Szkoda dyskusji. Admina jeszcze raz proszę o usunięcie tego offtopa. Źródło dochodu...
WSZYSTKIE MATERIAŁY UDOSTĘPNIANE NA KANALE POLISHFANS TV SĄ NASZEGO AUTORSTWA, LUB MAMY ZGODĘ NA ICH WYKORZYSTANIE

www.PolishFans.tv

📣Zachęcamy również do subskrybowania, polubienia, oraz obserwowania PolishFans TV - największej telewizji kibicowskiej w Polsce:
🔸YouTube ➡ https://www.youtube.com/PolishFansTV
🔸Facebook ➡ https://www.facebook.com/polishfanstv/
🔸Instagram ➡ https://www.instagram.com/polishfanstv/
🔸Twitter ➡ https://twitter.com/polishfanstv

Noga z Familoka
Posty: 181
Rejestracja: 24.08.2014, 15:51
Lokalizacja: Bytom

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Noga z Familoka » 30.05.2018, 12:38

Kto w Polonii Bytom będzie prowadzic doping i czy dalej będziecie słuchać Dym KNF i ubierac się w ich ciuchy? :)

niezbanowany
Posty: 77
Rejestracja: 20.11.2016, 11:06

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: niezbanowany » 30.05.2018, 12:41

Noga z Familoka pisze:
30.05.2018, 12:38
Kto w Polonii Bytom będzie prowadzic doping i czy dalej będziecie słuchać Dym KNF i ubierac się w ich ciuchy? :)
A skąd to pytanie?

Wtaszka
Posty: 165
Rejestracja: 24.05.2018, 16:02

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Wtaszka » 30.05.2018, 12:50

Warszawski styl jedno wielkie chorzowskie kofidenckie bagno bo tam jest najwięcej rozjebusow. A flag nikt z GieKSy nie chce. A tu nie chodzi o żadne Armagedon i Cieszanów sie tylko o to ze niebiescy KSGKS jechali od konfidentow A to oni najbardziej się rozjebami i to nie jakieś ogórki tylko sama Góra. I gdzie teraz te wszystkie transparenty odvopola po krakow co wisiały na koalicję gdzie sa Ci wszyscy bohaterzy przyklaskujacy Ruchowi no gdzie.

kokacola
Posty: 257
Rejestracja: 22.06.2016, 18:16

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: kokacola » 30.05.2018, 12:59

Wtaszka pisze:
30.05.2018, 12:50
Warszawski styl jedno wielkie chorzowskie kofidenckie bagno bo tam jest najwięcej rozjebusow. A flag nikt z GieKSy nie chce. A tu nie chodzi o żadne Armagedon i Cieszanów sie tylko o to ze niebiescy KSGKS jechali od konfidentow A to oni najbardziej się rozjebami i to nie jakieś ogórki tylko sama Góra. I gdzie teraz te wszystkie transparenty odvopola po krakow co wisiały na koalicję gdzie sa Ci wszyscy bohaterzy przyklaskujacy Ruchowi no gdzie.
na Ruchu tacy nie są tolerowani, co w przypadku KOalicji jest do przyjęcia
o szmaty miałeś okazję zawalczyć ale poszła kupa w stringi i nie wychylałeś się
Taki ku*** mądrala, a w oczy spojrzeć nie umiałeś.
Teraz jak psy chłopaków pozamykali, to wojownika z siebie robisz.
c*** ci na imię.

Kato_wice
Posty: 197
Rejestracja: 04.04.2016, 13:05

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Kato_wice » 30.05.2018, 13:02

kokacola pisze:
30.05.2018, 12:14
jak zwykle gejksa ma wymówkę
ja p******* jak zwykle ahahahah
pewnie matki z dziećmi z klubu kibica klaskały
A może 60 iątki z pf klaszcza wspólnie z policja u Rubika? Matki z dziecmi, niepełnosprawni i ucieczki pod komisariat to niestety wasza działka.
Piszcie sobie tutaj co chcecie, jeden h** co nanazgracie.Jesteście banda konfidentów i tyle w temacie.

adiKOLEJORZ
Posty: 125
Rejestracja: 28.02.2013, 14:22

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: adiKOLEJORZ » 30.05.2018, 13:05

jedni warci drugich ale pragne zauważyć że to wy się podniecacie tymi zatrzymaniami policyjnymi, nawet grafy robicie więc nie mów że w waszych szeregach nie ma radości
Obrazek

Osaka
Posty: 204
Rejestracja: 05.02.2016, 21:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Osaka » 30.05.2018, 13:11

kokacola ty chyba jeste niedorozwiniety umyslowo, wez poczytaj co piszesz j***** zjebie bo robisz jeszcze wiekszy przypal chlopakom z Ruchu.Stalo sie co sie stalo ,pewnych wydarzen niecofniesz a ty sie ciagle prujesz jacy to jestescie zajebisci.

wezstoperan
Posty: 128
Rejestracja: 13.06.2016, 11:44

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: wezstoperan » 30.05.2018, 13:32

adiKOLEJORZ pisze:
30.05.2018, 13:05
jedni warci drugich ale pragne zauważyć że to wy się podniecacie tymi zatrzymaniami policyjnymi, nawet grafy robicie więc nie mów że w waszych szeregach nie ma radości
Ktoś się podnieca? To jest wyśmiewanie, szydera.
Ekipa, która wszystkich i wszędzie wyzywała od konfidentów, PO RAZ KOLEJNY ma ich najwięcej w ekipie i to sama góra. Rozjebanie się takich osób to największa możliwa porażka w świecie kibicowskim. Nie ma nic gorszego, niż sprzedawanie swoich ziomków po szalu, przez co cała ekipa praktycznie się rozpadła.

Poza tym kolego z poznania, ty się tam na tematy milicyjne nie powinieneś odzywać, bo to lech grzecznie współpracował z policją i strażą miejską, żeby był spokój na stadionie. Mieliście nawet plakaty i ulotki, gdzie szczyciliście się współpracą dla dobra klubu więc spierdalaj.

Wtaszka
Posty: 165
Rejestracja: 24.05.2018, 16:02

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Wtaszka » 30.05.2018, 13:35

adiKOLEJORZ pisze:
30.05.2018, 13:05
jedni warci drugich ale pragne zauważyć że to wy się podniecacie tymi zatrzymaniami policyjnymi, nawet grafy robicie więc nie mów że w waszych szeregach nie ma radości
W naszych szeregach jest tylko lipa śmiechu z tych rozjebanych gieroji, ktorzy to zeny dosyac teraz mniej grzecznie powiedzieli gdzie są te flagi przy okazji robić przypał Wisle. Myślisz że cbś nie wiedzala po co tam idzie, od kogo wiedzieli, pomyśl Lechito.

Kato_wice
Posty: 197
Rejestracja: 04.04.2016, 13:05

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Kato_wice » 30.05.2018, 13:39

Jeszcze białko od maciusia w którym opowiada jak flagi ukradli z magazynu i zamkna się smierdzące mordy ekipy frajerow.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KSH, STALOWKA381, Vapel i 263 gości