Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Dex Dexter
Posty: 378
Rejestracja: 13.06.2016, 14:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Dex Dexter » 20.04.2017, 11:34

Śmierdziuszku a ty pokaż moment gdzie ta siła Mysłowic atakuje tą biedną Giekse która zawsze jest w przewadze i ze sprzętem.
Stoi 3 chłopa na przeciwko kilkunastu i nie dość ze ci w przewadze nie ganiają tej trójki to jeszcze spierdalają a taka p**** za Ruchem będzie się tu pocić że film zmontowany.Tys jest nie do końca zmontowany bo bałagan na strychu taki ze aż mi cię żal. Odpowiedź pędzlu, te kurewki atakują tą trójkę czy palą wroty?



za Ruchem !
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2013, 08:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: za Ruchem ! » 20.04.2017, 11:53

Dex Dexter pisze:Śmierdziuszku a ty pokaż moment gdzie ta siła Mysłowic atakuje tą biedną Giekse która zawsze jest w przewadze i ze sprzętem.
Stoi 3 chłopa na przeciwko kilkunastu i nie dość ze ci w przewadze nie ganiają tej trójki to jeszcze spierdalają a taka p**** za Ruchem będzie się tu pocić że film zmontowany.Tys jest nie do końca zmontowany bo bałagan na strychu taki ze aż mi cię żal. Odpowiedź pędzlu, te kurewki atakują tą trójkę czy palą wroty?
a nie wpadłeś na to że to wg Ciebie "spierdalanie" to np zrywanie się z tego miejsca po prostu? Powiedz mi jeszcze misiu kolorowy wiedzę nt tego zdarzenia opierasz na podstawie tego filmiku czy u Ciebie tam gdzie mieszkasz na Śląsku wróbelki ćwierkali? albo wiem w robocie Ci obiektywny kolega Gieksiarz mówił ;) c**** wiesz, w d**** byłeś, śpisz w nogach i jesteś internetowa pała! naRa!

Dex Dexter
Posty: 378
Rejestracja: 13.06.2016, 14:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Dex Dexter » 20.04.2017, 12:55

Najpierw był film zmontowany a teraz że musieli się zrywać,jeszcze napisz że M jak miłość leciało i chcieli zdążyć.Weź już nie pisz nic wiecej ćwoku z******.Ty tam na pewno byłeś jak na każdej akcji i dzieki tobie ruch nigdy nie przegrywa tylko ewentualnie się zrywa na zmontowanym filmiku.Już nie płacz ,internet ci wierzy.

biohazard
Posty: 171
Rejestracja: 31.05.2016, 15:07

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: biohazard » 20.04.2017, 12:55

to dorzucę swoje 3 grosze, choć nie było mnie tam, nie jestem z żadnej ze stron więc teoretycznie nie powinienem się odzywać :-) Jednak to zrobię bo wypowiem się tylko jakie są realia tego filmu. Nawet jeśli tak jak pisze ten koleś z Ruchu z Mysłowic obiliście tych 3 gości to:

- najpierw wam d*** zmiękła i nie potrafiliście się ogarnąć w kilkanaście osób
- wasza akcja była zwyczajnie frajerska (jeśli ich obiliście), mówię o przewadze i to znaczącej
- tych 3 kolesi ma większe jaja niż cała wasza banda razem wzięta (nie trzeba chyba tłumaczyć, raz że do was wyszli, dwa że nie spierdolili, trzy że wprowadzili w waszych szeregach zamęt i zapewne strach)
- słabo świadczy to wszystko o waszej sile w Mysłowicach, 3 kolesi z jednej dzielnicy z większym charakterem niż cała wasza grupa

Możecie sobie pisać co chcecie, nawet to że jakiś strażnik miejski był z wami i nie mogliście się bić. Jednak czytam ten temat od dawna i jeszcze nigdy nie potrafiliście się przyznać (jako cały Ruch) do porażki, zawsze szukacie wytłumaczenia. Jeśli ktoś ma odrobinę rozwagi w myśleniu, nawet darząc was jakimś szacunkiem czy sympatią (nie piszę o sobie, bo was uczciwie od pewnego czasu po prostu nie lubię) to zauważy, że jesteście zwyczajnymi kłamcami. Reszta biedoty umysłowej może tutaj zakłamywać wiele informacji, ale mimo to kto chce to znajdzie odpowiedź.

Bawcie się dalej (wy i koalicja) bo czasami naprawdę jest tutaj wesoło.

za Ruchem !
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2013, 08:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: za Ruchem ! » 20.04.2017, 13:33

Dex Dexter pisze:Najpierw był film zmontowany a teraz że musieli się zrywać,jeszcze napisz że M jak miłość leciało i chcieli zdążyć.Weź już nie pisz nic wiecej ćwoku z******.Ty tam na pewno byłeś jak na każdej akcji i dzieki tobie ruch nigdy nie przegrywa tylko ewentualnie się zrywa na zmontowanym filmiku.Już nie płacz ,internet ci wierzy.
Nagranie jest oryginałem czy było montowane? Byłeś tam i widziałeś czy spierdalali czy się zrywali? Mnie tam też nie było ale nie wyciągam wniosków po obejrzeniu c**** znaczącego filmiku i nie dzielę się nimi w necie skoro nie jestem w temacie a Ty ruro masz najwięcej do powiedzenia na ten temat i ogólnie zawsze o Ruchu mieszkańcu Śląska Ty...
biohazard pisze:- najpierw wam d*** zmiękła i nie potrafiliście się ogarnąć w kilkanaście osób
- wasza akcja była zwyczajnie frajerska (jeśli ich obiliście), mówię o przewadze i to znaczącej
- tych 3 kolesi ma większe jaja niż cała wasza banda razem wzięta (nie trzeba chyba tłumaczyć, raz że do was wyszli, dwa że nie spierdolili, trzy że wprowadzili w waszych szeregach zamęt i zapewne strach)
- słabo świadczy to wszystko o waszej sile w Mysłowicach, 3 kolesi z jednej dzielnicy z większym charakterem niż cała wasza grupa
o c*** następny obiektywny się znalazł ale tylko trochę bo "nas uczciwie od pewnego czasu po prostu nie lubisz" ;) Byłeś tam że wiesz kto jak się ogarniał? Frajerska akcja? od ilu te k**** można lać? zapodaj jakieś widełki a my się dostosujemy jak nam wyrosną jaja i przestaniemy się bać ;) i na koniec Ci napiszę że mylisz się "to wszystko" z tego filmiku nie świadczy o naszej sile w Mysłowicach tylko ogólnie o całej ekipie Ruchu! baa nawet o całym WRWE! ;)
Bce_FCM pisze:
Martini Player pisze:Czyli w twoim przekonaniu tych trzech osobników w końcu zostało obitych przez tą heroiczną 12tkę, która wcześniej goniła całą dzielnicę ,a teraz już opadła z sił ?
Nie zostali obici, bo spierdolili, czego filmik już nie pokazał. Czemu nie wrzucicie całego filmiku? już mówię, bo by cała wasza propaganda poszła się j****!

myjster
Posty: 170
Rejestracja: 22.08.2014, 21:17

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: myjster » 20.04.2017, 13:51

biohazard pisze:
Jednak czytam ten temat od dawna i jeszcze nigdy nie potrafiliście się przyznać (jako cały Ruch) do porażki, zawsze szukacie wytłumaczenia. Jeśli ktoś ma odrobinę rozwagi w myśleniu, nawet darząc was jakimś szacunkiem czy sympatią (...)to zauważy,że jesteście zwyczajnymi kłamcami . Reszta biedoty umysłowej może tutaj zakłamywać wiele informacji, ale mimo to kto chce to znajdzie odpowiedź.
Długo żeś nad tym myślał??? Chłopie prochu nie wymyśliłeś,przecież to jest oczywista oczywistość. I zapamiętaj sobie raz na zawsze to co mądrzejsi od Ciebie już dawno stwierdzili."jak świat światem niemiec dla Polaka nigdy nie będzie bratem". Pomimo propagandy smrodów polskie ekipy całkiem zgrabnie sobie z nimi radzą ostatnimi laty.

za Ruchem !
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2013, 08:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: za Ruchem ! » 20.04.2017, 14:06

Cała śmietanka się zlatuje ale fajnie! brakuje jeszcze tylko opinii skoczowa, MENTOLA i pojebanego Żyda z łódzkiego tematu :)

Dex Dexter
Posty: 378
Rejestracja: 13.06.2016, 14:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Dex Dexter » 20.04.2017, 15:05

Tak sapiesz śmierdziuchu bo pewnie byłeś wśród tych wojowników i ci teraz chujowo w ryju to wymyślasz teorie.Was nawet jak się nagra to będziecie się wypierać.Piszesz że film c**** znaczący a dałbyś matkę za darmo wyruchac byle menelów żeby ktoś ci pizdeczko uwierzył

stopislamizacjieurop
Posty: 66
Rejestracja: 11.03.2017, 15:18

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: stopislamizacjieurop » 20.04.2017, 16:54

Dawno tu niezaglądałem ale nienawiść większa jak w łódzkim widze hehe ,coś słuchy chodzą że kiepsko w Ruchu i grozi bankructwo prawda to jeżeli można wiedzieć?,kto tak klub zadłużył ?,czy podobna sytuacja jaką ma Zetka?z góry dzięki za odpowiedż.

egoista
Posty: 7
Rejestracja: 20.04.2017, 19:50
Lokalizacja: Gliwice

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: egoista » 20.04.2017, 19:56

Przejeżdzając przez Brzezinkę, widzimy że przy barze stoi grupka około 6-8 osób plus kilka osób w barze na barwach. Postanawiamy się szybko zebrać i sprawdzić kondycje płazów. Po kilku telefonach zbieramy się w 12 osób młodego składu i jedziemy pod bar. Na nasz widok panny uciekają i zamykają się w barze. Szukając konfrontacji próbujemy siłą dostać się do środka niestety szczewa zamykają się w barze. Nie wychodzą szczewusy obsrane więc pakujemy się do aut i jedziemy do Gliwic.

tak jestem klaunem a historię z kibicowaniem zacząłem godzine temu, tylko jedne pytanie czemu uciekliście jak jesteśmy c**** warci?

adamjanicki
Posty: 3
Rejestracja: 10.04.2017, 08:57

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: adamjanicki » 20.04.2017, 20:16

Zawsze podziwiam grupy zorganizowane pod względem technicznym, oprawy i dźwięku. U nas [link] było zawsze robione z rozmachem :)

Kato_wice
Posty: 197
Rejestracja: 04.04.2016, 13:05

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Kato_wice » 20.04.2017, 20:57

egoista pisze:Przejeżdzając przez Brzezinkę, widzimy że przy barze stoi grupka około 6-8 osób plus kilka osób w barze na barwach. Postanawiamy się szybko zebrać i sprawdzić kondycje płazów. Po kilku telefonach zbieramy się w 12 osób młodego składu i jedziemy pod bar. Na nasz widok panny uciekają i zamykają się w barze. Szukając konfrontacji próbujemy siłą dostać się do środka niestety szczewa zamykają się w barze. Nie wychodzą szczewusy obsrane więc pakujemy się do aut i jedziemy do Gliwic.

tak jestem klaunem a historię z kibicowaniem zacząłem godzine temu, tylko jedne pytanie czemu uciekliście jak jesteśmy c**** warci?
Klaunie, w miastach podzielonych takie akcje dzieją się 2-3 razy w tygodniu, nie podniecaj się, napisz cos konkretnego.

ChzB
Posty: 140
Rejestracja: 13.11.2007, 21:22

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: ChzB » 20.04.2017, 23:50

Smrody nie dają rady w 12 na 3 to dzisiaj się odegrali na Tauzenie. w 50 osób pokazali się na "Zagraj na Bukowej" Gdzie odpalili w dzieciaków z podstawówki rakiety i resztę niech sami dokończą...
Ciężary na mase ?! Na masę najlepsze są wafelki i ptasie mleczko.

siwy_rr
Posty: 160
Rejestracja: 17.02.2014, 12:33

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: siwy_rr » 21.04.2017, 00:05

ChzB pisze:Smrody nie dają rady w 12 na 3 to dzisiaj się odegrali na Tauzenie. w 50 osób pokazali się na "Zagraj na Bukowej" Gdzie odpalili w dzieciaków z podstawówki rakiety i resztę niech sami dokończą...
Mam kumpla z GieKSy który mi powiedział co tam dziś zaszło po prostu nie wierzę w to bo takie rzeczy nie mają prawa mieć miejsca.

Ponoć pocięto 16-latka maczetą i chłopak jest w szpitalu.

biohazard
Posty: 171
Rejestracja: 31.05.2016, 15:07

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: biohazard » 21.04.2017, 08:57

za Ruchem ! pisze: o c*** następny obiektywny się znalazł ale tylko trochę bo "nas uczciwie od pewnego czasu po prostu nie lubisz" ;) Byłeś tam że wiesz kto jak się ogarniał? Frajerska akcja? od ilu te k**** można lać? zapodaj jakieś widełki a my się dostosujemy jak nam wyrosną jaja i przestaniemy się bać ;) i na koniec Ci napiszę że mylisz się "to wszystko" z tego filmiku nie świadczy o naszej sile w Mysłowicach tylko ogólnie o całej ekipie Ruchu! baa nawet o całym WRWE! ;)
!
[/quote]

A czy ja gdzieś piszę, że jestem obiektywny? Moja opinia jest subiektywna, jak każdego innego tutaj się wypowiadającego. Obiektywne opinie są tylko wówczas jak są po waszej myśli. Co do stwierdzenia, że "was nie lubię" to wg ciebie jest jednoznaczne, że kocham KSG i GKS to podobnie jak dla PO każdy ich przeciwnik jest PISiorem i odwrotnie nie widząc, że istnieje coś jeszcze innego. Tak jesteście zapatrzeni w siebie, że nie rozumiecie co się wokół was dzieje. Zmartwię cię, za KSG czy GKS też nie przepadam, ale hipokryzji jest stokroć więcej po waszej stronie. Poza kilkoma trolami z koalicji, waszych troli jest tutaj znacznie więcej, baaa tworzycie swoistą armię w internecie i tak jak pisałem wcześniej - może niektórzy jeszcze wierzą w to co piszecie, ja im współczuję naiwności. W mojej SUBIEKTYWNEJ opinii jesteście wraz z przydupasami z Wisły czy Widzewa najbardziej zakłamanymi ekipami w Polsce. Kiedyś darzyłem was sympatią, byliście ekipą którą cechowała charakterność i honor, a przynajmniej robiliście takie wrażenie - dzisiaj jest jak jest...

za Ruchem !
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2013, 08:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: za Ruchem ! » 21.04.2017, 09:08

siwy_rr pisze:Mam kumpla z GieKSy który mi powiedział co tam dziś zaszło po prostu nie wierzę w to bo takie rzeczy nie mają prawa mieć miejsca.

Ponoć pocięto 16-latka maczetą i chłopak jest w szpitalu.
Ale kumpel tam był? Czy na fp GzG to wyczytał? Może ktoś potwierdzić czy to "jedno z dzieci zostało ranione maczetą"? Patoli u nas od c**** zresztą tak jak wszędzie ale nie chce mi się wierzyć żeby jebali DO BAJTLI rakietami...

biohazard subiektywnie wyliż jaja dziewczynie Dextera i spierdalaj, naRa!

Puncher
Posty: 45
Rejestracja: 16.10.2016, 19:52

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Puncher » 21.04.2017, 09:13

Zraniony maczetą to 16 latek. Nadal w szpitalu.
GKS KATOWICE

za Ruchem !
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2013, 08:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: za Ruchem ! » 21.04.2017, 09:23

Puncher pisze:Zraniony maczetą to 16 latek. Nadal w szpitalu.
Pytanie z innej beczki: czy 16 latek brał udział w treningu?

za Ruchem !
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2013, 08:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: za Ruchem ! » 21.04.2017, 09:48

Pytam dlatego bo wiesz mogło tam na boisko przyjść kilku(nastu/dzisięciu) takich 16 latków, dowiedzieli się o tym 16 latki od nas (bo na ekipę nie wyglądali) i postanowili odwiedzić rówieśników a że przykład idzie odgórnie to wzięli ze sobą zabawki z którymi raczej nie powinni biegać... i racja tak sytuacja nie powinna mieć miejsca.

Dex Dexter
Posty: 378
Rejestracja: 13.06.2016, 14:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Dex Dexter » 21.04.2017, 10:09

Skończ pierdolić kretynie bo mącisz jak pojebany.Na c*** piszesz "mogło" jak nie wiesz jak było? Oczywiście od was były to 16 łatki bo starsi nie mogli być z racji wieku Gieksiarza który oberwał...co za ku*** zakłamana.

za Ruchem !
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2013, 08:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: za Ruchem ! » 21.04.2017, 10:17

Dex Dexter pisze:Skończ pierdolić kretynie bo mącisz jak pojebany.Na c*** piszesz "mogło" jak nie wiesz jak było? Oczywiście od was były to 16 łatki bo starsi nie mogli być z racji wieku Gieksiarza który oberwał...co za ku*** zakłamana.
Pisze drucie "mogło" bo nie wiem jak było i domniemam ale skoro Ty wiesz jak było proszę napisz nam tutaj albo muruj cipe!

myjster
Posty: 170
Rejestracja: 22.08.2014, 21:17

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: myjster » 21.04.2017, 10:20

Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy.Smrody zanotowały największy upadek na polskiej scenie.Jeden z drugim ucieka na komisariat przed wpierdolem,ekipa,którą ciągle wyśmiewali wjebała im,że nie było co zbierać.Nie ruszają się nigdzie bez sprzętu czego mamy dzisiaj wynik.3 typa sieje popłoch w szeregach ich FC,największe straty w terenie.A będzie coraz gorzej bo skumali się z najbardziej skurwiałą ekipą w Polsce.

Dex Dexter
Posty: 378
Rejestracja: 13.06.2016, 14:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Dex Dexter » 21.04.2017, 10:27

Widzę że ciągnie cię do druta ale to już twoja sprawa.Nie,nie było mnie tam wiec nie będę pierdoluc bzdur w stylu co mogło być bo na kiego c**** licytować? Tylko że bzdury o rówieśnikach opowiadaj swojemu chłopakowi.Żeby wyszło honorowo to napisz odrazu że mieliście zebrane kilka składów odpowiednio do wieku przeciwników a ich wiek sprawdziliście po legitymacjach.Jaka ku*** cię wysrała fantasto?

za Ruchem !
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2013, 08:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: za Ruchem ! » 21.04.2017, 10:28

myjster pisze:Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy.Smrody zanotowały największy upadek na polskiej scenie.Jeden z drugim ucieka na komisariat przed wpierdolem,ekipa,którą ciągle wyśmiewali wjebała im,że nie było co zbierać.Nie ruszają się nigdzie bez sprzętu czego mamy dzisiaj wynik.3 typa sieje popłoch w szeregach ich FC,największe straty w terenie.A będzie coraz gorzej bo skumali się z najbardziej skurwiałą ekipą w Polsce.
Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy pękła Ci d*** a Ty dalej wujka kochasz

m..
Posty: 81
Rejestracja: 26.09.2010, 11:57

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: m.. » 21.04.2017, 10:39

Tak myjsterku Ruch upadł także możesz spokojnie wyjść na ulicę.
Dwóch ucieka na komisariat trzeci biegnie podobno do dziś.
Tak dostał Ruch w******* od Legii i ZS ale tylko dlatego że podobno gościnnie brałeś udział w zabawie.
O sprzęcie się nie wypowiadam ale taką drogę obrali wszyscy a kto pierwszy dobrze wiemy.
3 typa ustawia nasz fc i to już chyba koniec Ruchu w Mysłowicach...Podobno to są te osoby co miały walczyć w Poznaniu no ale wiadomo lepiej j**** Ruch po fc niż pokazać się gdzieś dalej.
Straty w terenie są tak ogromne niczym po II Wojnie Światowej
Szczerze nic nie słyszałem żeby Ruch skumal się z KSGKS bo chyba ta ekipę miałeś na myśli pisząc najbardziej skurwiala?

Idź się Nostradamusie przewietrzyć.

za Ruchem !
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2013, 08:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: za Ruchem ! » 21.04.2017, 11:14

Pisek pisze:Widocznie go tam nie było to są jego przypuszczenia i tyle, Chłopak wyraził swoją opinie na ten temat,
Widocznie uważa że jego ekipa nie bawiła by się w wjazd na trening dzieciaków tym bardziej ze sprzętem.

Czytają forum to już normalne że każdy sie do każdego spina ehh
Dokładnie ale takie ameby umysłowe jak myjstery i Dextery nie łapią..

Dex Dexter
Posty: 378
Rejestracja: 13.06.2016, 14:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Dex Dexter » 21.04.2017, 11:36

I kto to pisze?Specjalista od drutów i wróżbita "mogło by być" Jasiu Farmazon z domu Fantasta.

za Ruchem !
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2013, 08:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: za Ruchem ! » 21.04.2017, 11:44

Dex Dexter pisze:I kto to pisze?Specjalista od drutów i wróżbita "mogło by być" Jasiu Farmazon z domu Fantasta.
Więc DRUCIE idziesz w zaparte że wpadła tam od nas banda na sprzęcie i jebali nim dzieci grające w piłkę? Chcesz być fajny, groźny, kumaty a jesteś zwykły ciul! "Mogło" (a nie "mogło by być") to właśnie to przypuszczenie a nie wróżba czy farmazon debilu j*****! Sam ku*** nie wiesz jak było a się produkujesz c**** wnosząc do rozmowy... Koniec gadki z Tobą.

Entlicheck
Posty: 259
Rejestracja: 25.08.2016, 02:27

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Entlicheck » 21.04.2017, 11:52

i ty poRuchancu żes miał czelnosc mi zwracac uwage że w temacie Łodzkim sie spinam i że kogoś obrażam.
ja p*******.... co za zakłamana , zakompleksiona fRustRatka...

za Ruchem !
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2013, 08:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: za Ruchem ! » 21.04.2017, 12:01

Jest i on! Wiedziałem że wpadniesz na bajere ;) Tylko jak się zalogowałem od razu zajebało czosnkiem aż miło :) Ja Tobie obskurny Żydzie nie zwracałem uwagi tylko chciałem eksterminować a jak już jesteś to Ci powiem że do Twoich dzieci (których pewnie nie będziesz nigdy miał bo z kim? no chyba że będą gaworzyć w języku hiszpańskim) nie waliłbym z rakiety tylko od razu DO GAZU ku*** żeby się to kurestwo nie rozmnożyło! Szalom skurwysynu! ;)

Dex Dexter
Posty: 378
Rejestracja: 13.06.2016, 14:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Dex Dexter » 21.04.2017, 12:14

za Ruchem ! pisze:
Dex Dexter pisze:I kto to pisze?Specjalista od drutów i wróżbita "mogło by być" Jasiu Farmazon z domu Fantasta.
Więc DRUCIE idziesz w zaparte że wpadła tam od nas banda na sprzęcie i jebali nim dzieci grające w piłkę? Chcesz być fajny, groźny, kumaty a jesteś zwykły ciul! "Mogło" (a nie "mogło by być") to właśnie to przypuszczenie a nie wróżba czy farmazon debilu j*****! Sam ku*** nie wiesz jak było a się produkujesz c**** wnosząc do rozmowy... Koniec gadki z Tobą.
A teraz dziwo pokaż mi gdzie napisałem ze tam była banda? No zacytuj mnie tu wypierdku internetowy! Ty zasugerowałes ze zapewne to rówieśnicy jebali tego młodego sprzętem jak jakiś z****** Nostradamus.Dzielicie się na młodych do lat 16 a powyżej to już ekipa? Ty jesteś taki niedorozwój ze twój nick sugeruje ze nie możesz kibicować nikomu innemu .Przypuszczenia i przemyślenia zostaw dla kogoś innego bo z myśleniem masz wybitne problemy. Faktycznie ty dużo wnosi do rozmowy...gdybanie jak by tam mogło być hahaha,no Jebniety.

egoista
Posty: 7
Rejestracja: 20.04.2017, 19:50
Lokalizacja: Gliwice

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: egoista » 21.04.2017, 12:28

myjster pisze:Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy.Smrody zanotowały największy upadek na polskiej scenie.Jeden z drugim ucieka na komisariat przed wpierdolem,ekipa,którą ciągle wyśmiewali wjebała im,że nie było co zbierać.Nie ruszają się nigdzie bez sprzętu czego mamy dzisiaj wynik.3 typa sieje popłoch w szeregach ich FC,największe straty w terenie.A będzie coraz gorzej bo skumali się z najbardziej skurwiałą ekipą w Polsce.
Ty j***** hipokryto spójrz prawdzie w oczy i usuń konto z tego forum. Dobrze, że wy nie polujecie na dzieciaków, dobrze że wy nie używacie sprzętu, dobrze że wy nie napierdalacie w przewadze i co najgorsze skurwiała gnido to nadal uważacie się za honorowych. Byliście, jesteście, będziecie największym kurwiskiem na Górnym Śląsku. c*** z wami.

myjster
Posty: 170
Rejestracja: 22.08.2014, 21:17

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: myjster » 21.04.2017, 12:56

za Ruchem ! pisze: Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy pękła Ci d*** a Ty dalej wujka kochasz
Głodnemu śmierdzielowi chleb na myśli.Przestań chłopcze opisywać swoje fantazje bo twoje pedalskie zapędy gówno tu kogo obchodzą.nie dość,że szwabskie nasienie to jeszcze cieplak.

biohazard
Posty: 171
Rejestracja: 31.05.2016, 15:07

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: biohazard » 21.04.2017, 13:24

za Ruchem ! pisze:
Dex Dexter pisze:Skończ pierdolić kretynie bo mącisz jak pojebany.Na c*** piszesz "mogło" jak nie wiesz jak było? Oczywiście od was były to 16 łatki bo starsi nie mogli być z racji wieku Gieksiarza który oberwał...co za ku*** zakłamana.
Pisze drucie "mogło" bo nie wiem jak było i domniemam ale skoro Ty wiesz jak było proszę napisz nam tutaj albo muruj cipe!

nie wstyd ci? Jesteś jednak zdrowo P***********, innych będziesz jebał za domysły, za czerpanie wiedzy z internetu (patrz na swoje wpisy o akcji z Mysłowic) a za chwilę "mądrujesz" się z hasłem "mogło" bo cię tam nie było. Debil jesteś i nie odpisuj z mojej strony koniec dyskusji z jak to określiłeś "amebą umysłową".

za Ruchem !
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2013, 08:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: za Ruchem ! » 21.04.2017, 14:51

Czekamy na potwierdzenie tego jebania rakietami i pocięcia maczetą dziecka na "Zagraj na Bukowej" zobaczymy internetowe pedały skąd czerpiecie info ;)

Starydziad
Posty: 30
Rejestracja: 30.11.2014, 11:56

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Starydziad » 21.04.2017, 15:26

Nie znam szczegolow wczorajszego zajscia w Katowicach ale wszystko wskazuje na to ze naprawde Ruch przekroczyl kolejna bariere, wydawalo by sie ze juz na Gornum Slasku nic nas nie zdziwi ale atak podczas turnieju tak naprawde dzieciakow w moich ocach jest gruba przesadą, nienawisc nienawiścią ale myślelem ze jeszcze jakies resztki moralnosc w tej ekipie istnieją.Zdaje sobie sprwe z tego skad na Slasku wzial sie sprzet dlaczego Ruch postanowil dzialac na tych samych zasadach na jakich aczela dzialac Torcida rozumiem ze dwoch ludzi z Ruchu zginelo podczas krzywych akcji z Zabolami jednak w mojej opini spirala nienawisci zaszła juz tak daleko ze nie mozna jej rozpatrywac w jakichkolwiek kategoriach sportowej honorowej rywalizacji.Kazda ekipa ma na swoim koncie mniej lub bardziej spektakularne kulawe akcje , cos co mozna im zarzucic świętych nie ma i taka jest prawda jednak z czasem hipokryzja i sposob przedstawienie rzeczywistosci przez chlopakow z Ruchu jest coraz bardziej irytujacy.Kazdy kto ma choc troche wiedzy zdaje sobie sprawe ze jestescie sila numer jeden na Slasku i jedna z najlepszych ekip w Kraju nikt tego nie podwaza ale jakos sile charakter ekipy takze wnioskuje sie po umiejetnosci obiektywnych relacji i zachowan. Naprawde nie do pojecia jest fakt iz przy kazdej mozliwej okazji Ruch probuje wmowic calej Polsce ze wszystko co mialo miejsce z ich udzialem jest cacy jest honorowe i zazwyczaj przedstawiane w dosc kontrowersyjnym swietle.Naprawde Panowie macie rowniez wiele za uszami nie jestescie święci chociazby nasune kilka pierwszych z brzegu przykladow od lat zarzucacie Zabolom iz w wyniku uzycia sprzetu ginie dwoch Waszych kolegow a po czasie bratacie sie z ekipa ktora od lat używając sprzet zabija swoich rywali zza drugiej strony Błoń a jednoczesnie za brata macie ekipe ktora rowniez ma na swoim koncie chlopaka ze Slaska.Dlaczego na Slasku propagujecie wsrod pozostalych ekip akcje antyGKSG zarzucajaca im konfidenctwo zapominajac ze to WY w waszych szeregach mieliscie najwiekszego w histori Polskiego Ruchu kibicowskiego najwiekszego rozjebunde przez ktorego wyroki odsiaduje okolo 60 ludzi!! Gdy w Waszych szeregach wychodzi na jaw ze po murawie meczu z Lks-em biega dzielnicowy uwazacie ze to nic takiego , dlatego gdy Toecida zdobywa flagi Piasta uwazacie ze to frajerstwo samemu robiac niemal identyczna akcje z flagami Rowu Rybnik, dlaczego potepiacie Zaboli za sytuacje z przeszlosci a nie wprowadzacie na Slasku akcji anty PB potepiajacej dzialanie Poloni Bytom po smierci Starszego, dlaczego widzicie tylko zlo po stronie Waszych rywali? Sami za uszami macie dziesiatki krzywych akcji z uzyciem sprzetu chociazby Tauzen,Sosnica,Szopienice gdzie kilku chlopakow doprowadzacie do kalectwa wiec jestescie tyle samo warci to Wasi rywale. Ogranizujecie akcje w Marsylii pokazujecie sie ekipa lejac rodaków na meczu Kadry co zostalo przez cala Polske odebrane jako kurestwo..zarzucacie innym ekipom kalkulowanie a sami nie pojawiacie sie na kadrze wiedzac ze moze byc goraco samemu kalkulujac i rezygnujac z pojawienia sie tam...Dlaczego zarzucacie koalicji ze organizuja mniejsze lokalne akcje umniejszajac ich zwyciestwa pojawiaja sie przed Wasza prezentacja doprowadzajac do jej przerwania a tymczasem sami na Halembie wjezdzacie na spotkanie z kibicami Gornika robiac dokladnie to samo....gdy tracicie flage na rzecz Slaska to okazuje sie ze ta flaga to flaga jakis nieznanych nic nie znaczacych ludzi na Ruchu i w ogole nigdy nie wisiala na Ruchu i nie ma z Wami nic wspolnego, w Zorach kibice reprezentujacy Wasz klub raz zostaja przegonieni ze zbiorki innym razem ratuja sie podjezdzajac pod komende to tez okazuje sie ze to przypadkowe osoby nepelnosprawni itp a samemo kroicie na swoim terenie nie zwiazanych z pilka nozna fanow pilki recznej Pogoni Sczecin szczyczac sie tym zdarzeniem, na powrocie z Lecznej kilka Waszych aut ma problemy na rzecz koalicji to tez nic wielkiego bo to przeciez przypadkowe osoby, na powrocie z Oswiecimia chlopaki z Naprzodu Janow uciekaja przed koalicja to takze nic wielkiego bo to przeciez tylko malo znaczacy Fan Club jednak wszem i wobec oglaszacie ze Nikisz Janow jest przez Was opanowany i sa tam konkretni kibice Ruchu.Zimowa walka przed sparingiem i wygrana koalicji to tez nic takiego bo przeciez zlekcewazylisce koalicje i bylo Was mniej podczas Swieta Glogow na ktorym pojawiacie sie regularnie nagle Was nie ma wiedzac ze koalicja jest zebrana i nagle ta ipmreza nie jest dla Was priorytetowa..przed Gala w Spodku pojawiacie sie na wazeniu wmawiajac Polsce ze rzadzicie Katowicami a gdy dzien pozniej pojawia sie tak i koalicja to juz ta akcja nazwana jest pokazówka...kazdy szanujacy sie kibic w Polsce zdaje sobie sprawe na temat rozkladu sil na Gornym Slasku i nie ma watpliwosci ku temu ze Jestescie najmocniejsi w regonie i macie najlepsza bande i potencjal jednak to co najbardziej moze irytowac iz nie macie za grosz pokory...zawsze kazde zdarzenie probujecie przedstawic w innym swietle probujecie sie za wszelka cene wybielic a nie o to chodzi kazda ekipa ma cos za uszami i taka jest prawda .Koalicja powstala aby probowac napsoc Wam krwi i na tyle na ile sa w stanie to robia czasem rowniez notujac plusy na swoim koncie ktorych nigdy nie potraficie zauwazyc i do ktorych nigdy nie potraficie sie przyznac , przez takie zachowanie napewno tracicie w oczach kibicowskiej Polski a wystarczylo by odrobina obektywizmu i pokory,,tak tak jestescie najmocniejs na Slasku ale nie jestescie niepokonani niesmiertelni i nie do ruszenia..panowie pokora i jeszcze raz pokora nic wiecej.amen.

Puncher
Posty: 45
Rejestracja: 16.10.2016, 19:52

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Puncher » 21.04.2017, 15:50

za Ruchem ! pisze:
Dex Dexter pisze:Skończ pierdolić kretynie bo mącisz jak pojebany.Na c*** piszesz "mogło" jak nie wiesz jak było? Oczywiście od was były to 16 łatki bo starsi nie mogli być z racji wieku Gieksiarza który oberwał...co za ku*** zakłamana.
Pisze drucie "mogło" bo nie wiem jak było i domniemam ale skoro Ty wiesz jak było proszę napisz nam tutaj albo muruj cipe!
za Ruchem ! pisze:Czekamy na potwierdzenie tego jebania rakietami i pocięcia maczetą dziecka na "Zagraj na Bukowej" zobaczymy internetowe pedały skąd czerpiecie info ;)
Samozaoranie...
GKS KATOWICE

myjster
Posty: 170
Rejestracja: 22.08.2014, 21:17

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: myjster » 21.04.2017, 15:52

Starydziad pisze:Nie znam szczegolow wczorajszego zajscia w Katowicach ale wszystko wskazuje na to ze naprawde Ruch przekroczyl kolejna bariere, wydawalo by sie ze juz na Gornum Slasku nic nas nie zdziwi ale atak podczas turnieju tak naprawde dzieciakow w moich ocach jest gruba przesadą, nienawisc nienawiścią ale myślelem ze jeszcze jakies resztki moralnosc w tej ekipie istnieją.Zdaje sobie sprwe z tego skad na Slasku wzial sie sprzet dlaczego Ruch postanowil dzialac na tych samych zasadach na jakich aczela dzialac Torcida rozumiem ze dwoch ludzi z Ruchu zginelo podczas krzywych akcji z Zabolami jednak w mojej opini spirala nienawisci zaszła juz tak daleko ze nie mozna jej rozpatrywac w jakichkolwiek kategoriach sportowej honorowej rywalizacji.Kazda ekipa ma na swoim koncie mniej lub bardziej spektakularne kulawe akcje , cos co mozna im zarzucic świętych nie ma i taka jest prawda jednak z czasem hipokryzja i sposob przedstawienie rzeczywistosci przez chlopakow z Ruchu jest coraz bardziej irytujacy.Kazdy kto ma choc troche wiedzy zdaje sobie sprawe ze jestescie sila numer jeden na Slasku i jedna z najlepszych ekip w Kraju nikt tego nie podwaza ale jakos sile charakter ekipy takze wnioskuje sie po umiejetnosci obiektywnych relacji i zachowan. Naprawde nie do pojecia jest fakt iz przy kazdej mozliwej okazji Ruch probuje wmowic calej Polsce ze wszystko co mialo miejsce z ich udzialem jest cacy jest honorowe i zazwyczaj przedstawiane w dosc kontrowersyjnym swietle.Naprawde Panowie macie rowniez wiele za uszami nie jestescie święci chociazby nasune kilka pierwszych z brzegu przykladow od lat zarzucacie Zabolom iz w wyniku uzycia sprzetu ginie dwoch Waszych kolegow a po czasie bratacie sie z ekipa ktora od lat używając sprzet zabija swoich rywali zza drugiej strony Błoń a jednoczesnie za brata macie ekipe ktora rowniez ma na swoim koncie chlopaka ze Slaska.Dlaczego na Slasku propagujecie wsrod pozostalych ekip akcje antyGKSG zarzucajaca im konfidenctwo zapominajac ze to WY w waszych szeregach mieliscie najwiekszego w histori Polskiego Ruchu kibicowskiego najwiekszego rozjebunde przez ktorego wyroki odsiaduje okolo 60 ludzi!! Gdy w Waszych szeregach wychodzi na jaw ze po murawie meczu z Lks-em biega dzielnicowy uwazacie ze to nic takiego , dlatego gdy Toecida zdobywa flagi Piasta uwazacie ze to frajerstwo samemu robiac niemal identyczna akcje z flagami Rowu Rybnik, dlaczego potepiacie Zaboli za sytuacje z przeszlosci a nie wprowadzacie na Slasku akcji anty PB potepiajacej dzialanie Poloni Bytom po smierci Starszego, dlaczego widzicie tylko zlo po stronie Waszych rywali? Sami za uszami macie dziesiatki krzywych akcji z uzyciem sprzetu chociazby Tauzen,Sosnica,Szopienice gdzie kilku chlopakow doprowadzacie do kalectwa wiec jestescie tyle samo warci to Wasi rywale. Ogranizujecie akcje w Marsylii pokazujecie sie ekipa lejac rodaków na meczu Kadry co zostalo przez cala Polske odebrane jako kurestwo..zarzucacie innym ekipom kalkulowanie a sami nie pojawiacie sie na kadrze wiedzac ze moze byc goraco samemu kalkulujac i rezygnujac z pojawienia sie tam...Dlaczego zarzucacie koalicji ze organizuja mniejsze lokalne akcje umniejszajac ich zwyciestwa pojawiaja sie przed Wasza prezentacja doprowadzajac do jej przerwania a tymczasem sami na Halembie wjezdzacie na spotkanie z kibicami Gornika robiac dokladnie to samo....gdy tracicie flage na rzecz Slaska to okazuje sie ze ta flaga to flaga jakis nieznanych nic nie znaczacych ludzi na Ruchu i w ogole nigdy nie wisiala na Ruchu i nie ma z Wami nic wspolnego, w Zorach kibice reprezentujacy Wasz klub raz zostaja przegonieni ze zbiorki innym razem ratuja sie podjezdzajac pod komende to tez okazuje sie ze to przypadkowe osoby nepelnosprawni itp a samemo kroicie na swoim terenie nie zwiazanych z pilka nozna fanow pilki recznej Pogoni Sczecin szczyczac sie tym zdarzeniem, na powrocie z Lecznej kilka Waszych aut ma problemy na rzecz koalicji to tez nic wielkiego bo to przeciez przypadkowe osoby, na powrocie z Oswiecimia chlopaki z Naprzodu Janow uciekaja przed koalicja to takze nic wielkiego bo to przeciez tylko malo znaczacy Fan Club jednak wszem i wobec oglaszacie ze Nikisz Janow jest przez Was opanowany i sa tam konkretni kibice Ruchu.Zimowa walka przed sparingiem i wygrana koalicji to tez nic takiego bo przeciez zlekcewazylisce koalicje i bylo Was mniej podczas Swieta Glogow na ktorym pojawiacie sie regularnie nagle Was nie ma wiedzac ze koalicja jest zebrana i nagle ta ipmreza nie jest dla Was priorytetowa..przed Gala w Spodku pojawiacie sie na wazeniu wmawiajac Polsce ze rzadzicie Katowicami a gdy dzien pozniej pojawia sie tak i koalicja to juz ta akcja nazwana jest pokazówka...kazdy szanujacy sie kibic w Polsce zdaje sobie sprawe na temat rozkladu sil na Gornym Slasku i nie ma watpliwosci ku temu ze Jestescie najmocniejsi w regonie i macie najlepsza bande i potencjal jednak to co najbardziej moze irytowac iz nie macie za grosz pokory...zawsze kazde zdarzenie probujecie przedstawic w innym swietle probujecie sie za wszelka cene wybielic a nie o to chodzi kazda ekipa ma cos za uszami i taka jest prawda .Koalicja powstala aby probowac napsoc Wam krwi i na tyle na ile sa w stanie to robia czasem rowniez notujac plusy na swoim koncie ktorych nigdy nie potraficie zauwazyc i do ktorych nigdy nie potraficie sie przyznac , przez takie zachowanie napewno tracicie w oczach kibicowskiej Polski a wystarczylo by odrobina obektywizmu i pokory,,tak tak jestescie najmocniejs na Slasku ale nie jestescie niepokonani niesmiertelni i nie do ruszenia..panowie pokora i jeszcze raz pokora nic wiecej.amen.
Pomijając LICZNE błędy w pisowni to niepodważalna prawda.Tak czy inaczej to nigdy nie dotrze do takich umysłowych impotentów jak za ruchem i ich licznych wyznawców i przydupasów z Gliwic.

_Piast1945
Posty: 203
Rejestracja: 21.04.2017, 13:34

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: _Piast1945 » 21.04.2017, 16:16

Nie bede czytal tego wszystkiego ale o ci chodzi z tymi Gliwicami? Nikt nie ma nic wspólnego z Ruchem tyle jest w temacie a wasza wojna nas nie interesuje.
Tylko nie zdziwcie sie pozniej i nie placzcie jak znowu kogos zarąbią bo małolat pewnie ma ojca ja tez mam syna i pewnie za to bym tez zebral ekipe i rąbał frajerów ze sprzetem ile sie da ale to jest takie bezsensowne koło. Dziwie sie ze kiedys taki GKS K. czy Ruchu normalnie walczyli na ustawkach niekiedy 2 razy w roku bez sprzętu była wtedy u was dobra stara ekipa jak na Ruchu np. D. czy H. na GKS K. jak sie nie myle to R.M.K. a teraz jakieś dziwne bandy sie porobiły na Śląsku sporo zostało pogonionych ,sporo konfidentów porąbane to wszystko.

Aspirant_Wojtek
Posty: 73
Rejestracja: 05.07.2016, 09:29
Lokalizacja: Западная Европа

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Aspirant_Wojtek » 21.04.2017, 18:08

m.. pisze: 3 typa ustawia nasz fc i to już chyba koniec Ruchu w Mysłowicach...Podobno to są te osoby co miały walczyć w Poznaniu no ale wiadomo lepiej j**** Ruch po fc niż pokazać się gdzieś dalej.
To absolutna brednia, ale uważam to raczej za zaletę, że chłopak jeden czy drugi, z jakiejkolwiek ekipy pozostaje przy 'ulicy' zamiast wystawiać się na przypał walcząc na gali stricte 'chuligańskiej'.
Już nieaktywny.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Fat, Kickers, MiłySc, misiekacab i 158 gości