www.warhouse.pl

Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Bugi2017
Posty: 155
Rejestracja: 19.08.2017, 21:36

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Bugi2017 » 31.07.2023, 14:24

przypalowiec z forum pisze:
31.07.2023, 13:30
ej torcida_górnik jestes jeszcze w Polsce czy juz powoli pakujesz sie na emigracje jak dowiedziales sie gdzie twoj szefo ktory caly Górnik bronił rękoma i nogami wylądował ?

I co wy teraz zrobicie jak wjedziecie
Mara poszedł na współpracę ?
Stąd ten nowy filmik pod kryminałem?



KSGKSW
Posty: 1052
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 31.07.2023, 14:32

Bugi2017 pisze:
31.07.2023, 14:24
przypalowiec z forum pisze:
31.07.2023, 13:30
ej torcida_górnik jestes jeszcze w Polsce czy juz powoli pakujesz sie na emigracje jak dowiedziales sie gdzie twoj szefo ktory caly Górnik bronił rękoma i nogami wylądował ?

I co wy teraz zrobicie jak wjedziecie
Mara poszedł na współpracę ?
Stąd ten nowy filmik pod kryminałem?
Nie. Po prostu B szuka adoratorów.

CopA.C.A.B.ana
Posty: 273
Rejestracja: 20.09.2010, 22:13

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: CopA.C.A.B.ana » 31.07.2023, 14:36

przypalowiec z forum pisze:
31.07.2023, 13:30
ej torcida_górnik jestes jeszcze w Polsce czy juz powoli pakujesz sie na emigracje jak dowiedziales sie gdzie twoj szefo ktory caly Górnik bronił rękoma i nogami wylądował ?

I co wy teraz zrobicie jak wjedziecie
Przecież ty klaunie też dowiadujesz się o wszystkim z internetu.
NASZYM HONOREM JEST NASZ KLUB

bez-napinki
Posty: 1574
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bez-napinki » 31.07.2023, 18:12

Busta pisze:
30.07.2023, 19:28
Najnowszy strój Ruchu na balet .

Obrazekhttps://zapodaj.net/plik-pyKfpquk6B
piękne prawda?

Saverok
Posty: 385
Rejestracja: 21.04.2008, 06:53

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Saverok » 31.07.2023, 22:01

Kropiel pisze:
31.07.2023, 21:33
Bez napinki volksdojczu, macie też gadżety ze swastykami i hitlerem czy dopiero w planach?
A jakie gadżety nosicie w Gostyninie?
Poka przykład jako wzór do naśladowania.
j**** idiotów ! Tępe skurwysyny !

dyniadynia
Posty: 137
Rejestracja: 26.10.2021, 10:36

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: dyniadynia » 31.07.2023, 22:25

Kropiel pisze:
31.07.2023, 21:33
Bez napinki volksdojczu, macie też gadżety ze swastykami i hitlerem czy dopiero w planach?
Jeszcze ino z flagą Niemiec zrobimy, tak coby cie rzić zapiekła na tej wiosce pizdziszewie wielkim

bez-napinki
Posty: 1574
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bez-napinki » 01.08.2023, 00:02

Kropiel pisze:
31.07.2023, 21:33
Bez napinki volksdojczu, macie też gadżety ze swastykami i hitlerem czy dopiero w planach?
Na Legii będzie sektorówka z Adolfem, wyczekuj!

Magnat
Posty: 191
Rejestracja: 07.11.2014, 17:04
Lokalizacja: G-CE

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Magnat » 01.08.2023, 10:31

Jedruś pisze:
30.07.2023, 22:28
No to się doczekaliśmy Marczuk poszedł do wora i teraz każdy chętnie może sobie w niego wciepnąć na lipo i styrać mu jazdę bez żadnych konsekwencji. Bo degradacja poszła z gita do frajera, a tu mamy podjazd piękny. Życie, życie, tak niestety się toczy ta wasza kibicowska pseudo gangsterka. Nie ma co manipulować kto tam był itp Widać ze ekipa nie przyjechała 5 osób i też trzeba uświadomić innych ze on już miał jechane przez ruch dawno temu i był na bufecie i sprawa zakończyła się tak ze nie ma prawa bytu żeby był człowiekiem i mógł grypsować. Więc temat mary został podsumowany i nie ma co gdybać. Mara w worku i tyle i powiedzmy sobie szczerze iż każdy wie ze nie wjebany został na haliny bo jest do grubej sprawy i nie miał by nic do stracenia. Gdyby to były lata 90 dawno by poszedł c*** w dupe i po sprawie, ale mamy takie czasy jakie mamy.
Jak ci się marzą takie klimaty to przejdź się na spęd od tych spod tęczowej bandery.

Im człowiek starszy tym bardziej sobie uświadamia z jakimi imbecylami miał niegdyś do czynienia.

Jedruś
Posty: 129
Rejestracja: 24.01.2022, 18:27

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Jedruś » 01.08.2023, 15:23

Magnat pisze:
01.08.2023, 10:31
Jedruś pisze:
30.07.2023, 22:28
No to się doczekaliśmy Marczuk poszedł do wora i teraz każdy chętnie może sobie w niego wciepnąć na lipo i styrać mu jazdę bez żadnych konsekwencji. Bo degradacja poszła z gita do frajera, a tu mamy podjazd piękny. Życie, życie, tak niestety się toczy ta wasza kibicowska pseudo gangsterka. Nie ma co manipulować kto tam był itp Widać ze ekipa nie przyjechała 5 osób i też trzeba uświadomić innych ze on już miał jechane przez ruch dawno temu i był na bufecie i sprawa zakończyła się tak ze nie ma prawa bytu żeby był człowiekiem i mógł grypsować. Więc temat mary został podsumowany i nie ma co gdybać. Mara w worku i tyle i powiedzmy sobie szczerze iż każdy wie ze nie wjebany został na haliny bo jest do grubej sprawy i nie miał by nic do stracenia. Gdyby to były lata 90 dawno by poszedł c*** w dupe i po sprawie, ale mamy takie czasy jakie mamy.
Jak ci się marzą takie klimaty to przejdź się na spęd od tych spod tęczowej bandery.

Im człowiek starszy tym bardziej sobie uświadamia z jakimi imbecylami miał niegdyś do czynienia.
Niewiem o co Ci chodzi bo ciężko cię zrozumieć ..

Magnat
Posty: 191
Rejestracja: 07.11.2014, 17:04
Lokalizacja: G-CE

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Magnat » 01.08.2023, 18:27

Co do Mary to szybko się chłopcy zorientowali, że trenował w klubie u gliniarza. Albo refleks gorszy niż u osób po rozległym wylewie albo wcześniej fakt ten specjalnie nie doskwierał.

patrickpbt
Posty: 153
Rejestracja: 17.11.2021, 15:09

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: patrickpbt » 01.08.2023, 18:53

Oni to wszyscy sie robia sztywni jak ich pogonili, a jakby nie byli to by mieli morde zamknieta i przymykali oczka. Jak ten caly Kaniol dzis zli wszyscy koledzy i cisniecie ich na isntagramie, a tak to jezdzil z nimi do Ostrawy i bujal sie na klipie Banika z tymi ktorych dzis wyzywa. Mara trenujacy z psami tez mu nie przeszkadzał, bo sprawa wypłyneła już w 2011 roku z Mara.

XXXXKK
Posty: 93
Rejestracja: 14.12.2016, 23:44

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: XXXXKK » 01.08.2023, 21:08

Ciężko też było coś z tym zrobić oprócz odbicia od tej bandy c****. Ilu było takich co sie odezwało i dostało z partyzanta od klakierów mary?

Żabole sami sobie zgotowali to co teraz mają. Wcześniej przymykanie oka na kulawe relacje z psami, teraz strach że jak pogonią to się rozjebie. A inne ekipy wam mówiły, że wy możecie pierdolic że to jest ok, ale w kryminale nikt nie będzie słuchał że to krzywa afera Ruchu tylko będzie c*** do d*** .

dyniadynia
Posty: 137
Rejestracja: 26.10.2021, 10:36

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: dyniadynia » 01.08.2023, 21:30

Na Mare juz dobre 5 lat był grube rzeczy, a w tym samym czasie jeszcze wychodziły treski Mara PDW i wiele innych rzeczy jak transy itd. Ale oczywiscie to Ruch 60, gdzie u nas kazdy po jakiejs krzywej akcji odrazu leciał. I okej, swego czasu mocno stracilismy na jakosci, ale wszystko poszlo w dobrym kierunku i przede wszystkim nie latał nikt krzywy. Quo Vadis, Torcida?

StefanBatory
Posty: 153
Rejestracja: 22.08.2016, 18:29

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: StefanBatory » 02.08.2023, 13:41

Kibic_janusz pisze:
31.07.2023, 12:58
StefanBatory pisze:
30.07.2023, 18:11
Janusz juz w takim amoku adrenaliny, że nie wie z kim dyskutuje. albańcom blizej do jebania kozy, niż bycia częścią europy. Tak samo jakaś cześć bośniaków.
To strasznie fajnie, natomiast powiedz mi-ci albanczy biją ludzi za to że ktoś jest biały?
Nie wiem Janusz, nie siedzę na emigracji. U nas mamy inny problem, z inną nacją.

Kibic_janusz
Posty: 171
Rejestracja: 06.06.2018, 11:33

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Kibic_janusz » 02.08.2023, 13:49

StefanBatory pisze:
02.08.2023, 13:41
Kibic_janusz pisze:
31.07.2023, 12:58
StefanBatory pisze:
30.07.2023, 18:11
Janusz juz w takim amoku adrenaliny, że nie wie z kim dyskutuje. albańcom blizej do jebania kozy, niż bycia częścią europy. Tak samo jakaś cześć bośniaków.
To strasznie fajnie, natomiast powiedz mi-ci albanczy biją ludzi za to że ktoś jest biały?


Nie wiem Janusz, nie siedzę na emigracji. U nas mamy inny problem, z inną nacją.
Ty serio nie wiesz ze na Bałkanach nie żyją murzyni ani azjaci? To nie są powszechne informacje?

DennisWise
Posty: 618
Rejestracja: 22.09.2009, 14:10

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: DennisWise » 02.08.2023, 15:23

Najpierw w******* w Siemianowicach teraz w******* w Mikołowie. Ślązacy przejęli sądy, komendy, prokuratury i tiktoki a Ukraińcy ulice. Nawet to zabawne jest bo jeszcze ekipa frontowa nie dojechała a oni nie będą się pierdolić jak mają po kilkudziesięciu zabitych na koncie. Jeden w tą czy w tamtą trup żadna różnica dla kogoś kto zabijał przez rok, dwa, pięć dzień w dzień.
[link]

DennisWise
Posty: 618
Rejestracja: 22.09.2009, 14:10

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: DennisWise » 02.08.2023, 15:32

Jeszcze w ramach parytetów lasce też napierdolili. Lewica od Biedronia to lubi. Jest ubogacenie jest parytet brakuje tylko gwałtu.

patrickpbt
Posty: 153
Rejestracja: 17.11.2021, 15:09

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: patrickpbt » 02.08.2023, 15:47

DennisWise pisze:
02.08.2023, 15:23
Najpierw w******* w Siemianowicach teraz w******* w Mikołowie. Ślązacy przejęli sądy, komendy, prokuratury i tiktoki a Ukraińcy ulice. Nawet to zabawne jest bo jeszcze ekipa frontowa nie dojechała a oni nie będą się pierdolić jak mają po kilkudziesięciu zabitych na koncie. Jeden w tą czy w tamtą trup żadna różnica dla kogoś kto zabijał przez rok, dwa, pięć dzień w dzień.
[link]
Trzech ciumokow nie potrafi sobie poradzić z dwoma ukrami do tego najeb.anymi😂. Dramat.

DennisWise
Posty: 618
Rejestracja: 22.09.2009, 14:10

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: DennisWise » 02.08.2023, 15:56

Nie każdy w Polsce młody człowiek ma farbowaną grzywkę, palumboizm i cios jak Mike Tyson. Za dużo jutuba oglądasz. Po pijanemu byli ludzie co bramki rozwalali.

BlueRedHorde
Posty: 14
Rejestracja: 08.01.2023, 18:44

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: BlueRedHorde » 02.08.2023, 16:59

Tak, tak, wiemy, wiemy, że link z wybiórczej ale wisi nam to.
Pietraszewski chyba śledzi to forum i akta sprawy, a takie głupoty i fanaberie wypisuje.

[link]

Kilkudziesięciu pseudokibiców przyjechało przed areszt, w który przebywa Krzysztof M., ps. "Mara", uważany za przywódcę kibolskiego gangu Torcida. Zwyzywali go od "je..ych policjantów". - Kiedy go zamknęliśmy, nagle nabrali odwagi - ironizuje jeden z oficerów policji.
Do sieci trafił właśnie filmik nagrany prawdopodobnie kilka dni temu przed aresztem w Tarnowskich Górach. Pensjonariuszem tej placówki jest zawodnik MMA Krzysztof M., ps. "Mara", najbardziej znany pseudokibic Górnika Zabrze. Prokuratura Krajowa twierdzi, że przez wiele lat kierował on kibolskim gangiem o nazwie Torcida i sprzedał kilkaset kilogramów narkotyków. Miał kierować grupą twardą ręką i bić nawet zabrzańskich szalikowców.

Kibole zwyzywali aresztowanego "Marę" z gangu Torcida

GÓRNIK ZABRZE KIBOLE POLICJA TORCIDA GÓRNIK
Na opublikowanym w sieci nagraniu słychać, jak kilkudziesięciu zebranych przed aresztem kiboli skanduje: "Je..ć Marę", "Mara, policjancie jeb..y, trenowałeś z psami", "Mara, zagramy w cymbergaja: Twoja morda, moje jaja".

Filmik to dowód na konflikt, jaki rozgorzał w środowisku pseudokibiców Górnika Zabrze. - W ich świecie obowiązuje święta zasada, że nie współpracuje się z policją, nie rozmawia się z policją i nie spotyka się z policją. Osoby, które łamią tę zasadę, są wykluczane ze środowiska - wyjaśnia jeden z oficerów zajmujących się rozpracowywaniem środowiska śląskich pseudokibiców.

Kiboli z Zabrza boli, że ich przywódca przez wiele lat ćwiczył, a potem sam trenował zawodników w klubie Spartan Knurów. Jego założycielem jest społecznik i policjant z Gliwic, który w klubie organizował także szkolenia dla gliwickich policjantów.

Atak na "Marę" to klasyczna w środowisku pseudokibiców walka o władzę

- To była wiedza powszechna, ale kiedy "Mara" był na wolności, nikt nie miał odwagi do niego wystartować z tym tematem. Kiedy go zamknęliśmy, co niektórzy zdobyli się na odwagę i rozkręcają "Marze" aferę. Wygląda to na klasyczną w tych środowiskach walkę o władzę - mówi nasz informator z policji. I przypomina, że "Mara" wpływy w Torcidzie sam miał zdobyć w sposób średnio honorowy. - Puścił plotkę, że pierwszy lider gangu kiboli Górnika Zabrze poszedł na współpracę i jest konfidentem. Tego już nie dało się odkręcić - mówi oficer policji.

Mecenas Marta Smołka, obrończyni "Mary", nie chciała komentować sprawy filmiku, który pseudokibice wrzucili teraz do sieci. "Jestem na urlopie, nie znam tematu" - napisała "Wyborczej".

Na forach kibolskich piszą wprost: "Torcida trenowała z psami"

Ostatnim świadkiem przesłuchanym w procesie "Mary" był powiązany z kibolami Górnika Zabrze znany złodziej samochodów Edward N., ps. "Edek". Mężczyzna współpracuje teraz z prokuraturą i ma status małego świadka koronnego. Przed laty sam trenował boks i dżudo. W sądzie przyznał, że w Knurowie trenował razem z członkami Torcidy.

- Zajęcia prowadził „Mara", a kiedy go nie było, robiłem to ja - zeznał „Edek".

Dyskusja o "Marze" przeniosła się także na kibolskie forum internetowe. "Widzę, że żaby rozmywają temat ich niepoprawnych kontaktów z kibicowskim wrogiem nr 1, czyli Policją. Możecie określić się (oficjalnie) do kiedy dokładnie trenowaliście w Spartan Knurów? Od 2011 do...?" - zapytał jeden z użytkowników.

"Zabawne. Oczywiście nikt nie neguje tego, że trenowali z psami ta cała Torcida. Bawi mnie fakt, że pisze to kibic Piasta (po nicku wnioskuję, że jesteś) gdzie sami trenowaliście z T. i te Wasze śmieszne pier...nie, że to nie prawda, że to ktoś inny, osoby niedziałające, nikt z czołówki... moglibyście sobie darować. Piast jak i ku*** każda inna ekipa ma milicyjne zapędy, wszędzie się coś znajdzie. Aktualnie na topie Torcida, bo sobie chłopaki nie radzą w tym temacie do tego mają problemy z innymi osobami, które pogonili" - skomentował kolejny (pisownia oryginalna).

CzeskaKorona
Posty: 118
Rejestracja: 27.09.2022, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: CzeskaKorona » 02.08.2023, 17:35

Przed laty sam trenował boks i dżudo
jak czyta, to rada do niego niech zainwestuje w słownik

Salowy_Choroszcz
Posty: 169
Rejestracja: 11.10.2022, 15:14

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Salowy_Choroszcz » 02.08.2023, 21:42

Kropiel pisze:
02.08.2023, 21:13
Mam swoje typy. Według mnie szmata jadczakowa jedzie tu na koncie kojot/patricklgbt, gówienko wybiórcze reprezentuje krasa a z tvn24 jest imperator mistrz.
Tych których wymieniłeś reprezentują słynny ośrodek monitorowania rafała gawła.
OoO Biały Honor Biała Duma

KSGKSW
Posty: 1052
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 02.08.2023, 22:38

Kropiel pisze:
02.08.2023, 21:13
Mam swoje typy. Według mnie szmata jadczakowa jedzie tu na koncie kojot/patricklgbt, gówienko wybiórcze reprezentuje krasa a z tvn24 jest imperator mistrz.
A mój typ to Celebryta B..... I sam mu daje takie info.

Saverok
Posty: 385
Rejestracja: 21.04.2008, 06:53

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Saverok » 02.08.2023, 23:47

Kropiel pisze:
02.08.2023, 21:13
Mam swoje typy. Według mnie szmata jadczakowa jedzie tu na koncie kojot/patricklgbt, gówienko wybiórcze reprezentuje krasa a z tvn24 jest imperator mistrz.
A wyznaczonym aspirantem do śledzenia k.net jest Kropiel. Potwierdzone info.
j**** idiotów ! Tępe skurwysyny !

UrzadSkarbowy
Posty: 1074
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: UrzadSkarbowy » 03.08.2023, 00:04

Saverok pisze:
02.08.2023, 23:47
Kropiel pisze:
02.08.2023, 21:13
Mam swoje typy. Według mnie szmata jadczakowa jedzie tu na koncie kojot/patricklgbt, gówienko wybiórcze reprezentuje krasa a z tvn24 jest imperator mistrz.
A wyznaczonym aspirantem do śledzenia k.net jest Kropiel. Potwierdzone info.
dokładnie :) popierać konfidenctwo na forum kibicowskim to tylko on potrafi
Obrazek

Jedruś
Posty: 129
Rejestracja: 24.01.2022, 18:27

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Jedruś » 03.08.2023, 00:13

Najlepsze teksty które były w ostatnim czasie słyszane na filmikach i stadionach przyśpiewki:
-"d**** Kaniola"
-"Nie macie do mnie podjazdu"
-"Kupił bym was blikiem"
-"Jak mówię ze nie macie podjazdu to nie macie"
-" Kaniol was gwałci to jest ku.rwa wstyd"
-"Cała Polska z was się śmieje a wy macie wciąż nadzieje"

Powiem tak jako stara szkoła…. Dajcie sobie spokój, bo to jest ku*** wstyd! Ludzie prędzej czy później was rozliczają, ale mamy takie czasy jakie mamy ze ludzi grypsujących z krwi i kości to jest garstka. Wyzywają się od konfidentów bez papierów, kręcenie afer. Bitki w lesie czy rozkminki to już zamarły na amen. Teraz doba internetu, krzykacze i pseudo bandziory, a potem życie weryfikuje. Za moich czasów grypsowanie to było grypsowanie, a DPK czy jakie kolwiek współpraca z administracja, kulawizny czy bez podstawne ubliżanie bez papierów wiązała się z chu.jem w d****. Zasady umarły to jest przykre ze mamy pokolenie elektorat zdalny i pokolenie zjebów.
Ludzie, ludzie !!!
Wszyscy razem jedziemy z kurw.ami !!

Spaacerowicz
Posty: 432
Rejestracja: 08.01.2018, 15:31

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Spaacerowicz » 03.08.2023, 07:18

Nie zaprzeczysz, że było pite ;)

StefanBatory
Posty: 153
Rejestracja: 22.08.2016, 18:29

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: StefanBatory » 03.08.2023, 13:40

Kibic_janusz pisze:
02.08.2023, 13:49
StefanBatory pisze:
02.08.2023, 13:41
Kibic_janusz pisze:
31.07.2023, 12:58


To strasznie fajnie, natomiast powiedz mi-ci albanczy biją ludzi za to że ktoś jest biały?


Nie wiem Janusz, nie siedzę na emigracji. U nas mamy inny problem, z inną nacją.
Ty serio nie wiesz ze na Bałkanach nie żyją murzyni ani azjaci? To nie są powszechne informacje?
Mogą żyć nawet Indianie z plemienia Apaczów, Komanczów, czy nawet sam wódz Manitou. Serio nie interesuje mnie co się dzieję, gdzieś tam(na początku mowa była o UK i albańcach). Jak jesteś tak głodny konwersacji na dany temat, to wejdź sobie na 6obcy albo jakiś inny chat.

Kibic_janusz
Posty: 171
Rejestracja: 06.06.2018, 11:33

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Kibic_janusz » 04.08.2023, 07:15

StefanBatory pisze:
03.08.2023, 13:40

Mogą żyć nawet Indianie z plemienia Apaczów, Komanczów, czy nawet sam wódz Manitou. Serio nie interesuje mnie co się dzieję, gdzieś tam(na początku mowa była o UK i albańcach).
Dopisujesz kolejny raz na ten temat, więc sprawa cie interesuje. To chyba ty powinieneś wejść na 6obcy (5 minut temu się od ciebie dowiedziałem co to jest).

Zresztą co tu jest ku*** do interesowania się, albanczycy są biali, a angole nie płacą sebastianom z magazynu w wódce za ochronę, ktoś tobie i koledze napierdolił głupot. Tu nie trzeba mieć doktoratu żeby wiedzieć, że jednak Indianie ani murzyni nie mieszkają na Bałkanach. Co ty mi chcesz udowodnić?

Ps. Manitou nie był żadnym wodzem

StefanBatory
Posty: 153
Rejestracja: 22.08.2016, 18:29

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: StefanBatory » 04.08.2023, 13:42

Odpowiadam ci 3 i ostatni raz pożyteczny kowidioto(nie wiem kto ma bardziej najebane we łbie), bo mnie durs oznaczasz. Ale co dopisuję, że mnie to j**** kogo albance bija ? "Doktorancie", to była abstrakcja z tymi Indianami, ale twój ograniczony mózdżek mógł tego nie ogarnąć skoro myślisz zerojedynkowo i próbujesz swoją rację zrobić "najmojszą". Koniec, to jest temat o GŚ.

PS* 5 minut w Google, wystarczy by ci pomóc w problemach z relacjami międzyludzkimi.

morawa
Posty: 112
Rejestracja: 12.10.2012, 19:35

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: morawa » 04.08.2023, 17:53

Świat się skonczył....internetowe gity śląskich stadionów.
Czytam to forum i widzę że teraz grypsuje się on line.
Ciekawe ilu wypowiadających się tu w ogóle siedziało?
10%,?

Natiste
Posty: 443
Rejestracja: 10.06.2018, 18:23

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Natiste » 04.08.2023, 18:16

Świat się skończył ,teraz jesteś cool i git jak siedziałeś jak nie to spierdalaj to teraz takie modne i na czasie😂

morawa
Posty: 112
Rejestracja: 12.10.2012, 19:35

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: morawa » 04.08.2023, 19:11

Natiste pisze:
04.08.2023, 18:16
Świat się skończył ,teraz jesteś cool i git jak siedziałeś jak nie to spierdalaj to teraz takie modne i na czasie😂
A co ma cool z git??? Problem w tym że tu są same gity choć średnia wieku 17 lat!Jak można na forum internetowym poruszać takie tematy?

Kibic_janusz
Posty: 171
Rejestracja: 06.06.2018, 11:33

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Kibic_janusz » 04.08.2023, 22:37

StefanBatory pisze:
04.08.2023, 13:42
Odpowiadam ci 3 i ostatni raz pożyteczny kowidioto(nie wiem kto ma bardziej najebane we łbie), bo mnie durs oznaczasz. Ale co dopisuję, że mnie to j**** kogo albance bija ? "Doktorancie", to była abstrakcja z tymi Indianami, ale twój ograniczony mózdżek mógł tego nie ogarnąć skoro myślisz zerojedynkowo i próbujesz swoją rację zrobić "najmojszą". Koniec, to jest temat o GŚ.

PS* 5 minut w Google, wystarczy by ci pomóc w problemach z relacjami międzyludzkimi.
Kowidioto? Durs oznaczasz? Nie wiem o czym mówisz i e sumie nie chce wiedzieć, bez odbioru

wiernyioddany
Posty: 367
Rejestracja: 02.04.2016, 16:02

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: wiernyioddany » 05.08.2023, 10:44

Nie chce mi się czytać tych wszystkich wysrywów i gdyby ktoś normalniejszy mógł odpowiedzieć - Mara ostatecznie po latach pogoniony z Górnika za kontakty i trenowanie z psem ? Czy pod kryminałem to nie była Torcida ?
---- Łódzkości 1910 Fanatycy ----

CopA.C.A.B.ana
Posty: 273
Rejestracja: 20.09.2010, 22:13

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: CopA.C.A.B.ana » 05.08.2023, 21:49

W Zabrzu nikt mary nie pogonił bo dla nich to sztywny chop. Dla dospeli tak samo. Jadą z nim ci co zostali pogonieni/odbili. Ktoś może zapytać czemu nie jechali z nim za czasów jak biegali w ekipie bo przecież temat przez Ruch już był nagłośniony dawno temu i to nie raz...
Dla tych co nie znaja tematu to nie tylko mara trenował i jeździł na obozy z policjantem, było ich tam jeszcze kilku.
NASZYM HONOREM JEST NASZ KLUB

Jedruś
Posty: 129
Rejestracja: 24.01.2022, 18:27

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Jedruś » 06.08.2023, 11:05

Hmmm, to co odbiło i pogonili 5 dych chłopa? Sprawa wyglądała tak ze była rozkminka w 2011 r i mówił ze na nieświadomce. Wiadomo jak to Knurów mała wiocha i nikt nie wiedział co się dzieje. Okazuje się w 2018 r ze zostały pogonione małolaty co tam były, a te osoby przyniosły zdjęcia iż Mara tez tam trenuje i mówiąc normalnie podjebali go ze jak było słychać kiedyś na filmach i było to rozkminiane na kryminale ze oni jako "Knurów nie maja gdzie trenować i jak ktoś sobie zrobię zdjęcie na tle spartana to będzie cała ekipa pogoniona" i to mówi chłop z torcidy do swoich chłopów z ekipy….. i ktoś nie wiem czy wziął to z jakieś aplikacji co było nagrywane czy go nagrał.
Sprawa jest prosta za pierwszym razem mu się ufarciło, ale strzał w kolanko był wtedy jak pogonili małolatów za trenowanie na Spartanie, a co sie okazało ze sam Mara jest tam w dalszym ciągu trenerem.. Ci co piszą ze są pogonieni rozumiem, ale co z tymi co tam są oni są sztywni? Przecież nie od dziś wiadomo ze aferę jak chcesz skręcić komuś na upartego to to zrobisz tym bardziej w świecie kibicowskim. Dzisiaj cię potrafią zakrzyczeć tylko ilością, a najgorsze jest to ze ilością FRAJERÓW. Skoro ekipa która była na filmie jest pogoniona i oni nie maja zdjęć z psami i nie ma papierów to w takim razie czemu Mara poszedł do wora? I czemu torcida ma zdjęcia z psami i cała Polska śpiewa "U was biega pies w ekipie" Ja nie widzilem żeby w Polsce wywieszali flagi, albo robili przyśpiewki na tych "pogonionych jak to mówicie".
Trzeba napisać jasno i klarownie.
Marczuk poszedł do wora za trenowanie z policjantem i treningi u policjanta i obozy. Podjęli taką decyzje "LUDZIE W KRYMINALE" i jest to nie podważalne. Dlaczego torcida i gks jezdzą do niego go pozdrawiać? Strach przed siedzeniem bo Mara ma duża widzę i boją się ze jak koledzy się od niego odwrócą to się rozjebie. Prosta sprawa było to juz pisane pare lat temy jak jeden kibiców górnika pisał ze będzie to załatwiane jak wyjdzie, a po co teraz to rozkminiac jak go nie ma przy nas i ze nagle jak siedzi. Tak bo takie sprawy sa załatwiane przez ludzi w tamtym miejscu i po latach mamy decyzje.
Zobaczycie jakich my czasów dożyli że jest jakaś akcja pada głowa i fora kibicowskie robią opis kto kogo atakował i dodają filmy na fb, instagramach opis kto strzelał z rakiet kto miał maczety kto komi rękę obciął itp. Nawiązuje teraz do akcji na Malopolsce. Teraz każdy będzie pisał ze polish hooligans, stadionowi oprawcy to konfident? Nie tam ma kazdy wyjebane bo siedzi za komputerem i piszą co chcą wpierdalajac innych na minę. Obudźcie się bo doba internetu wam zmiażdżyła komórki. Piszecie o kimś ze jest pogoniony, a nie patrzycie w swoje gniazdo. Jedzmy wspólnie z kurestwem wszyscy nie róbmy podziałów, a kibicowsko sprawdzajmy sie w lasach czy na galach. Dzisiaj kibicowsko to sie każdy chce sprawdzić, ale jak najwiecej afer wyjebac i skręcić…

KSGKSW
Posty: 1052
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 06.08.2023, 13:30

Jedruś pisze:
06.08.2023, 11:05
Hmmm, to co odbiło i pogonili 5 dych chłopa? Sprawa wyglądała tak ze była rozkminka w 2011 r i mówił ze na nieświadomce. Wiadomo jak to Knurów mała wiocha i nikt nie wiedział co się dzieje. Okazuje się w 2018 r ze zostały pogonione małolaty co tam były, a te osoby przyniosły zdjęcia iż Mara tez tam trenuje i mówiąc normalnie podjebali go ze jak było słychać kiedyś na filmach i było to rozkminiane na kryminale ze oni jako "Knurów nie maja gdzie trenować i jak ktoś sobie zrobię zdjęcie na tle spartana to będzie cała ekipa pogoniona" i to mówi chłop z torcidy do swoich chłopów z ekipy….. i ktoś nie wiem czy wziął to z jakieś aplikacji co było nagrywane czy go nagrał.
Sprawa jest prosta za pierwszym razem mu się ufarciło, ale strzał w kolanko był wtedy jak pogonili małolatów za trenowanie na Spartanie, a co sie okazało ze sam Mara jest tam w dalszym ciągu trenerem.. Ci co piszą ze są pogonieni rozumiem, ale co z tymi co tam są oni są sztywni? Przecież nie od dziś wiadomo ze aferę jak chcesz skręcić komuś na upartego to to zrobisz tym bardziej w świecie kibicowskim. Dzisiaj cię potrafią zakrzyczeć tylko ilością, a najgorsze jest to ze ilością FRAJERÓW. Skoro ekipa która była na filmie jest pogoniona i oni nie maja zdjęć z psami i nie ma papierów to w takim razie czemu Mara poszedł do wora? I czemu torcida ma zdjęcia z psami i cała Polska śpiewa "U was biega pies w ekipie" Ja nie widzilem żeby w Polsce wywieszali flagi, albo robili przyśpiewki na tych "pogonionych jak to mówicie".
Trzeba napisać jasno i klarownie.
Marczuk poszedł do wora za trenowanie z policjantem i treningi u policjanta i obozy. Podjęli taką decyzje "LUDZIE W KRYMINALE" i jest to nie podważalne. Dlaczego torcida i gks jezdzą do niego go pozdrawiać? Strach przed siedzeniem bo Mara ma duża widzę i boją się ze jak koledzy się od niego odwrócą to się rozjebie. Prosta sprawa było to juz pisane pare lat temy jak jeden kibiców górnika pisał ze będzie to załatwiane jak wyjdzie, a po co teraz to rozkminiac jak go nie ma przy nas i ze nagle jak siedzi. Tak bo takie sprawy sa załatwiane przez ludzi w tamtym miejscu i po latach mamy decyzje.
Zobaczycie jakich my czasów dożyli że jest jakaś akcja pada głowa i fora kibicowskie robią opis kto kogo atakował i dodają filmy na fb, instagramach opis kto strzelał z rakiet kto miał maczety kto komi rękę obciął itp. Nawiązuje teraz do akcji na Malopolsce. Teraz każdy będzie pisał ze polish hooligans, stadionowi oprawcy to konfident? Nie tam ma kazdy wyjebane bo siedzi za komputerem i piszą co chcą wpierdalajac innych na minę. Obudźcie się bo doba internetu wam zmiażdżyła komórki. Piszecie o kimś ze jest pogoniony, a nie patrzycie w swoje gniazdo. Jedzmy wspólnie z kurestwem wszyscy nie róbmy podziałów, a kibicowsko sprawdzajmy sie w lasach czy na galach. Dzisiaj kibicowsko to sie każdy chce sprawdzić, ale jak najwiecej afer wyjebac i skręcić…
Wszystko ładnie pięknie. Tylko jedna rzecz ten który tak teraz najwięcej szczeka, został pogoniony bo okradł kolegów. A o wszystkim wiedział cały czas. Ale z drugiej strony masz rację. W Polsce już nie ma świata kibicowskiego. Teraz same oświadczenia, instagramy, i wielcy gangsterzy pod nazwą drużyny piłkarskiej.

Jedruś
Posty: 129
Rejestracja: 24.01.2022, 18:27

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Jedruś » 06.08.2023, 14:23

KSGKSW pisze:
06.08.2023, 13:30
Jedruś pisze:
06.08.2023, 11:05
Hmmm, to co odbiło i pogonili 5 dych chłopa? Sprawa wyglądała tak ze była rozkminka w 2011 r i mówił ze na nieświadomce. Wiadomo jak to Knurów mała wiocha i nikt nie wiedział co się dzieje. Okazuje się w 2018 r ze zostały pogonione małolaty co tam były, a te osoby przyniosły zdjęcia iż Mara tez tam trenuje i mówiąc normalnie podjebali go ze jak było słychać kiedyś na filmach i było to rozkminiane na kryminale ze oni jako "Knurów nie maja gdzie trenować i jak ktoś sobie zrobię zdjęcie na tle spartana to będzie cała ekipa pogoniona" i to mówi chłop z torcidy do swoich chłopów z ekipy….. i ktoś nie wiem czy wziął to z jakieś aplikacji co było nagrywane czy go nagrał.
Sprawa jest prosta za pierwszym razem mu się ufarciło, ale strzał w kolanko był wtedy jak pogonili małolatów za trenowanie na Spartanie, a co sie okazało ze sam Mara jest tam w dalszym ciągu trenerem.. Ci co piszą ze są pogonieni rozumiem, ale co z tymi co tam są oni są sztywni? Przecież nie od dziś wiadomo ze aferę jak chcesz skręcić komuś na upartego to to zrobisz tym bardziej w świecie kibicowskim. Dzisiaj cię potrafią zakrzyczeć tylko ilością, a najgorsze jest to ze ilością FRAJERÓW. Skoro ekipa która była na filmie jest pogoniona i oni nie maja zdjęć z psami i nie ma papierów to w takim razie czemu Mara poszedł do wora? I czemu torcida ma zdjęcia z psami i cała Polska śpiewa "U was biega pies w ekipie" Ja nie widzilem żeby w Polsce wywieszali flagi, albo robili przyśpiewki na tych "pogonionych jak to mówicie".
Trzeba napisać jasno i klarownie.
Marczuk poszedł do wora za trenowanie z policjantem i treningi u policjanta i obozy. Podjęli taką decyzje "LUDZIE W KRYMINALE" i jest to nie podważalne. Dlaczego torcida i gks jezdzą do niego go pozdrawiać? Strach przed siedzeniem bo Mara ma duża widzę i boją się ze jak koledzy się od niego odwrócą to się rozjebie. Prosta sprawa było to juz pisane pare lat temy jak jeden kibiców górnika pisał ze będzie to załatwiane jak wyjdzie, a po co teraz to rozkminiac jak go nie ma przy nas i ze nagle jak siedzi. Tak bo takie sprawy sa załatwiane przez ludzi w tamtym miejscu i po latach mamy decyzje.
Zobaczycie jakich my czasów dożyli że jest jakaś akcja pada głowa i fora kibicowskie robią opis kto kogo atakował i dodają filmy na fb, instagramach opis kto strzelał z rakiet kto miał maczety kto komi rękę obciął itp. Nawiązuje teraz do akcji na Malopolsce. Teraz każdy będzie pisał ze polish hooligans, stadionowi oprawcy to konfident? Nie tam ma kazdy wyjebane bo siedzi za komputerem i piszą co chcą wpierdalajac innych na minę. Obudźcie się bo doba internetu wam zmiażdżyła komórki. Piszecie o kimś ze jest pogoniony, a nie patrzycie w swoje gniazdo. Jedzmy wspólnie z kurestwem wszyscy nie róbmy podziałów, a kibicowsko sprawdzajmy sie w lasach czy na galach. Dzisiaj kibicowsko to sie każdy chce sprawdzić, ale jak najwiecej afer wyjebac i skręcić…
Wszystko ładnie pięknie. Tylko jedna rzecz ten który tak teraz najwięcej szczeka, został pogoniony bo okradł kolegów. A o wszystkim wiedział cały czas. Ale z drugiej strony masz rację. W Polsce już nie ma świata kibicowskiego. Teraz same oświadczenia, instagramy, i wielcy gangsterzy pod nazwą drużyny piłkarskiej.
Do niedawna broniłeś mary widzę ze relacje się zmieniły. Powiem ci tak szczeka nie szczeka kto kogo okradł w swojej ekipie mnie to nie interesuje. Interesuje mnie białko i coś co zostało zweryfikowane przez większe grono ludzi, a nie jakieś wasze okradanie. Na tego waszego kaniola tez miał być papier i nie ma go do dzisiaj a o tym co mówisz z górnika na tego co szczeka miał być worek jednak jest w nim mara zobacz z drugiej strony jak to wygląda, a nie od strony kolegów. Wiadomo ze będziesz bronił górnik i gks, ale znasz inną ekipę na która są przyśpiewki w całej Polsce takie jak np: u was biega pies w ekipie? W swoim czasie jak dobrze mnie pamięć sięga było to samo z Mysłowicami na gks jak cała Polska kibolska wieszała transparenty GKS KONFIDENCI. Wtedy mówiliście ze ruch zrobił aferę ja to wszystko pamietam i wiem jak wyglądało. Uważam ze powinniscie zrobić porządek u siebie najpierw, a potem wytykać innym. Ja tez nie potrafię pojąć dzisiejsze stwierdzenie DPK. Jak można się przyznać do działania w grupie przestępczej, tak jak by chociaż zatorski, który rzekomo miał się przyznać do zarzutów albo nie rzekomo tylko przyznał. Jeszcze jak siedziałem na Katowickiej pare lat temu to byłem w szoku co on wgl gadał i do czego się przypucowal tym bardziej ze jeszcze był taką persona, a większość gitów ma z niego polewkę tylko ze wiadomo jak dzisiaj wyglądają zasady… Zator charakterniak pracujący w pudle, a co najważniejsze wielokrotnie byłem słupem jak pochytany jest z gadami i jak załatwiał chłopaka przejścia, a chłopaka którzy jechali komuś to kazał sie uspokoić ze na c*** dymić. Odniosłem wtedy wrażenie ze on jest tam bardziej od pilnowania żeby "ludzie" nie cisli z frajerami niż żeby był z naszej wiary. Co patrząc z drugiej strony jak sie ma wszystko pod celą to się nie chce dymić. Tylko ze po co w takim razie grypsować? Ciężki temat jest i brak zasad to są jednostki. Ksgksw wielokrotnie widziałem jak nie kontrolujesz co piszesz i bardzo nie ładnie się zachowałeś i gwarantuje ci gdybyś się wychylił z ksywki to jak by był zwołany ogół to lecisz do wora pod warunkiem ze wgl grypsujesz. Nie obraz się, ale to jest moja opinia i uważam ze nie powinnaś się odzywać w tym temacie. Jeszcze raz podkreślę , Mara jest spakowany i nie ma prawa grypsować. Dlaczego po takim czasie? Niestety takie mamy czasy ze kolega za kolegę się wstawia , a nie za zasadami. Rozpisywania z jednego kryminału na drugi, podpisy to wszystko trwa, ale najważniejszy jest koniec końców. Jak siedzisz u siebie miedzy swoimi to co sie dziwić ze nie ma kto z tobą ruszyć, ale wiem jedno ze prędzej czy później się wjeżdża na celę która jest sztywna i nie ma gadki. Wiadomo ze jak już pójdzie pojazd od środka z jednej, drugiej strony to już leci lawina i nie ma zmiłuj. Życzę wam aby Mara siedział cicho jak najdłużej, bo zaznaczam iż nie uważam go za konfidenta bo papierów nie widziałem, ale treningi z policjantem i bratanie się nie jest najlepszym wyborem w tym świecie, a tym bardziej wiemy jak wyglądały niektóre sytuacje jak niejednokrotnie była komuś skręcona krzywizna. Najgorsze co może być jak wspólnik dogada się ze wspólnikiem, a po latach sie pokłócą i jeden na drugiego wyciąga "papier" ze sie przyznał do sprawy gdzie się dogadali wcześniej. Ci którzy są tu kumsy to będą widzieć o które sytuacje chodzi. Można się nie tolerować, ale szanujmy się naprawdę i jeździmy z kurestwem. Zobaczycie co sie dzieje w Krakowie czy Katowicach na Zabrzu walki są we własnych klubach zamiast z wrogiem.

KSGKSW
Posty: 1052
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 06.08.2023, 14:36

Jedruś pisze:
06.08.2023, 14:23
KSGKSW pisze:
06.08.2023, 13:30
Jedruś pisze:
06.08.2023, 11:05
Hmmm, to co odbiło i pogonili 5 dych chłopa? Sprawa wyglądała tak ze była rozkminka w 2011 r i mówił ze na nieświadomce. Wiadomo jak to Knurów mała wiocha i nikt nie wiedział co się dzieje. Okazuje się w 2018 r ze zostały pogonione małolaty co tam były, a te osoby przyniosły zdjęcia iż Mara tez tam trenuje i mówiąc normalnie podjebali go ze jak było słychać kiedyś na filmach i było to rozkminiane na kryminale ze oni jako "Knurów nie maja gdzie trenować i jak ktoś sobie zrobię zdjęcie na tle spartana to będzie cała ekipa pogoniona" i to mówi chłop z torcidy do swoich chłopów z ekipy….. i ktoś nie wiem czy wziął to z jakieś aplikacji co było nagrywane czy go nagrał.
Sprawa jest prosta za pierwszym razem mu się ufarciło, ale strzał w kolanko był wtedy jak pogonili małolatów za trenowanie na Spartanie, a co sie okazało ze sam Mara jest tam w dalszym ciągu trenerem.. Ci co piszą ze są pogonieni rozumiem, ale co z tymi co tam są oni są sztywni? Przecież nie od dziś wiadomo ze aferę jak chcesz skręcić komuś na upartego to to zrobisz tym bardziej w świecie kibicowskim. Dzisiaj cię potrafią zakrzyczeć tylko ilością, a najgorsze jest to ze ilością FRAJERÓW. Skoro ekipa która była na filmie jest pogoniona i oni nie maja zdjęć z psami i nie ma papierów to w takim razie czemu Mara poszedł do wora? I czemu torcida ma zdjęcia z psami i cała Polska śpiewa "U was biega pies w ekipie" Ja nie widzilem żeby w Polsce wywieszali flagi, albo robili przyśpiewki na tych "pogonionych jak to mówicie".
Trzeba napisać jasno i klarownie.
Marczuk poszedł do wora za trenowanie z policjantem i treningi u policjanta i obozy. Podjęli taką decyzje "LUDZIE W KRYMINALE" i jest to nie podważalne. Dlaczego torcida i gks jezdzą do niego go pozdrawiać? Strach przed siedzeniem bo Mara ma duża widzę i boją się ze jak koledzy się od niego odwrócą to się rozjebie. Prosta sprawa było to juz pisane pare lat temy jak jeden kibiców górnika pisał ze będzie to załatwiane jak wyjdzie, a po co teraz to rozkminiac jak go nie ma przy nas i ze nagle jak siedzi. Tak bo takie sprawy sa załatwiane przez ludzi w tamtym miejscu i po latach mamy decyzje.
Zobaczycie jakich my czasów dożyli że jest jakaś akcja pada głowa i fora kibicowskie robią opis kto kogo atakował i dodają filmy na fb, instagramach opis kto strzelał z rakiet kto miał maczety kto komi rękę obciął itp. Nawiązuje teraz do akcji na Malopolsce. Teraz każdy będzie pisał ze polish hooligans, stadionowi oprawcy to konfident? Nie tam ma kazdy wyjebane bo siedzi za komputerem i piszą co chcą wpierdalajac innych na minę. Obudźcie się bo doba internetu wam zmiażdżyła komórki. Piszecie o kimś ze jest pogoniony, a nie patrzycie w swoje gniazdo. Jedzmy wspólnie z kurestwem wszyscy nie róbmy podziałów, a kibicowsko sprawdzajmy sie w lasach czy na galach. Dzisiaj kibicowsko to sie każdy chce sprawdzić, ale jak najwiecej afer wyjebac i skręcić…
Wszystko ładnie pięknie. Tylko jedna rzecz ten który tak teraz najwięcej szczeka, został pogoniony bo okradł kolegów. A o wszystkim wiedział cały czas. Ale z drugiej strony masz rację. W Polsce już nie ma świata kibicowskiego. Teraz same oświadczenia, instagramy, i wielcy gangsterzy pod nazwą drużyny piłkarskiej.
Do niedawna broniłeś mary widzę ze relacje się zmieniły. Powiem ci tak szczeka nie szczeka kto kogo okradł w swojej ekipie mnie to nie interesuje. Interesuje mnie białko i coś co zostało zweryfikowane przez większe grono ludzi, a nie jakieś wasze okradanie. Na tego waszego kaniola tez miał być papier i nie ma go do dzisiaj a o tym co mówisz z górnika na tego co szczeka miał być worek jednak jest w nim mara zobacz z drugiej strony jak to wygląda, a nie od strony kolegów. Wiadomo ze będziesz bronił górnik i gks, ale znasz inną ekipę na która są przyśpiewki w całej Polsce takie jak np: u was biega pies w ekipie? W swoim czasie jak dobrze mnie pamięć sięga było to samo z Mysłowicami na gks jak cała Polska kibolska wieszała transparenty GKS KONFIDENCI. Wtedy mówiliście ze ruch zrobił aferę ja to wszystko pamietam i wiem jak wyglądało. Uważam ze powinniscie zrobić porządek u siebie najpierw, a potem wytykać innym. Ja tez nie potrafię pojąć dzisiejsze stwierdzenie DPK. Jak można się przyznać do działania w grupie przestępczej, tak jak by chociaż zatorski, który rzekomo miał się przyznać do zarzutów albo nie rzekomo tylko przyznał. Jeszcze jak siedziałem na Katowickiej pare lat temu to byłem w szoku co on wgl gadał i do czego się przypucowal tym bardziej ze jeszcze był taką persona, a większość gitów ma z niego polewkę tylko ze wiadomo jak dzisiaj wyglądają zasady… Zator charakterniak pracujący w pudle, a co najważniejsze wielokrotnie byłem słupem jak pochytany jest z gadami i jak załatwiał chłopaka przejścia, a chłopaka którzy jechali komuś to kazał sie uspokoić ze na c*** dymić. Odniosłem wtedy wrażenie ze on jest tam bardziej od pilnowania żeby "ludzie" nie cisli z frajerami niż żeby był z naszej wiary. Co patrząc z drugiej strony jak sie ma wszystko pod celą to się nie chce dymić. Tylko ze po co w takim razie grypsować? Ciężki temat jest i brak zasad to są jednostki. Ksgksw wielokrotnie widziałem jak nie kontrolujesz co piszesz i bardzo nie ładnie się zachowałeś i gwarantuje ci gdybyś się wychylił z ksywki to jak by był zwołany ogół to lecisz do wora pod warunkiem ze wgl grypsujesz. Nie obraz się, ale to jest moja opinia i uważam ze nie powinnaś się odzywać w tym temacie. Jeszcze raz podkreślę , Mara jest spakowany i nie ma prawa grypsować. Dlaczego po takim czasie? Niestety takie mamy czasy ze kolega za kolegę się wstawia , a nie za zasadami. Rozpisywania z jednego kryminału na drugi, podpisy to wszystko trwa, ale najważniejszy jest koniec końców. Jak siedzisz u siebie miedzy swoimi to co sie dziwić ze nie ma kto z tobą ruszyć, ale wiem jedno ze prędzej czy później się wjeżdża na celę która jest sztywna i nie ma gadki. Wiadomo ze jak już pójdzie pojazd od środka z jednej, drugiej strony to już leci lawina i nie ma zmiłuj. Życzę wam aby Mara siedział cicho jak najdłużej, bo zaznaczam iż nie uważam go za konfidenta bo papierów nie widziałem, ale treningi z policjantem i bratanie się nie jest najlepszym wyborem w tym świecie, a tym bardziej wiemy jak wyglądały niektóre sytuacje jak niejednokrotnie była komuś skręcona krzywizna. Najgorsze co może być jak wspólnik dogada się ze wspólnikiem, a po latach sie pokłócą i jeden na drugiego wyciąga "papier" ze sie przyznał do sprawy gdzie się dogadali wcześniej. Ci którzy są tu kumsy to będą widzieć o które sytuacje chodzi. Można się nie tolerować, ale szanujmy się naprawdę i jeździmy z kurestwem. Zobaczycie co sie dzieje w Krakowie czy Katowicach na Zabrzu walki są we własnych klubach zamiast z wrogiem.
Po pierwsze nigdy nie broniłem, po drugie nie przypisuj mi Gieksy,a po trzecie powtórzę setny raz mogli być mądrzy wcześniej, tyle lat latali i było pięknie. Po 4 najgorsze jest to jak ktoś okrada swoich. Cześć.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: halbregg, milek1908 i 231 gości