Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
NieskazanyFAN
Posty: 93
Rejestracja: 04.04.2017, 18:29

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: NieskazanyFAN » 03.06.2018, 20:59

dbwdba pisze:
03.06.2018, 20:21
rzutkarny pisze:
03.06.2018, 20:06
Drogi Patryku, IQ60, pisze się „choć”. No i nie zapomnij się przelogować i napisać kto komu wchodzi w d*** robiąc grafa z herbem Ruchu:)
Zainteresuj się tematem to będziesz wiedział co jest 5. Nie bedę pisał kto pierwszy szukał kontaktów z ruskimi.
Tutaj macie fanatyczke Zawiszy pewnie fajnie się z ukrami w domku ;) [link]

Naprawde zainteresujcie się tym co się dzieje w kraju, a nie pierdoleniem o jakiś 60-tkach i innym nic wartosciowym gównem.
I przestańcie być tymi jebanymi białorycerzykami, bo polki wpierdolą w nas w gorsze gówno niż już po mału jesteśmy.

@FG__ a to ty kibic spod tęczowej flagi? kibic Tychów? Cracovii? może Resovii? Skoro nie przeszkadza ci, kolorowy i to że twoja rasa ginie to ok.
Ty się od Agaty odp*ierdol. Nie znasz tej Kobiety a snujesz opowieści dziwnej treści. Już jeden Brzechwa był odpuść sobie!



NieskazanyFAN
Posty: 93
Rejestracja: 04.04.2017, 18:29

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: NieskazanyFAN » 03.06.2018, 21:14

yaroslaw pisze:
03.06.2018, 21:08
NieskazanyFAN pisze:
03.06.2018, 20:59
dbwdba pisze:
03.06.2018, 20:21

Zainteresuj się tematem to będziesz wiedział co jest 5. Nie bedę pisał kto pierwszy szukał kontaktów z ruskimi.
Tutaj macie fanatyczke Zawiszy pewnie fajnie się z ukrami w domku ;) [link]

Naprawde zainteresujcie się tym co się dzieje w kraju, a nie pierdoleniem o jakiś 60-tkach i innym nic wartosciowym gównem.
I przestańcie być tymi jebanymi białorycerzykami, bo polki wpierdolą w nas w gorsze gówno niż już po mału jesteśmy.

@FG__ a to ty kibic spod tęczowej flagi? kibic Tychów? Cracovii? może Resovii? Skoro nie przeszkadza ci, kolorowy i to że twoja rasa ginie to ok.
Ty się od Agaty odp*ierdol. Nie znasz tej Kobiety a snujesz opowieści dziwnej treści. Już jeden Brzechwa był odpuść sobie!
Agatka co z Ukrami się buja. Typowe patologiczne kurwisko wypinające dupe do zdjęć wyjebana tatuażami. Widać tam z na jednym zdjęciu z ukrami w domu jakimś była, jak zaliczyła coś ta twoja agatka, ukry sobie zaliczyły?
Pozdrów głównego chemika i dostawcę bo sprzęt musisz mieć konkretny. Inna sprawa nie wypowiadaj się o osobach, których nie znasz osobiście. Jeżeli Twoje źródło to instagram czy fb gratuluję rozkminy osoby na podstawie samych zdj!

Łagodny
Posty: 398
Rejestracja: 08.04.2013, 21:06
Lokalizacja: Żółto-Czarna Ojczyzna

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Łagodny » 04.06.2018, 06:28

I jeszcze takie ujęcia jedno z drona, a drugie z bloku na Stroszku

https://www.youtube.com/watch?v=bCtk2tTpsWw&t=1s

https://www.youtube.com/watch?v=zGzyTVMgJqQ

Kuzyn Burmistrza
Posty: 221
Rejestracja: 26.04.2016, 19:51

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Kuzyn Burmistrza » 04.06.2018, 10:17

Oglądam film dopingu z meczu ZS - GKS Tychy, nie wiem moze mi umkneło? był jakis trans gospodarzy komentujący sytuacje z konfidentami z Chorzowa? bo dostrzeglem tylko trans z odwroconym herbem GieKSy.

blakuś
Posty: 222
Rejestracja: 11.11.2013, 22:16

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: blakuś » 04.06.2018, 12:42

Kuzyn Burmistrza pisze:
04.06.2018, 10:17
Oglądam film dopingu z meczu ZS - GKS Tychy, nie wiem moze mi umkneło? był jakis trans gospodarzy komentujący sytuacje z konfidentami z Chorzowa? bo dostrzeglem tylko trans z odwroconym herbem GieKSy.
No chyba żartujesz. Przecież to wewnętrzne sprawy Ruchu, prawda? ;) A N. z Górnika który był miesiąc w klasie mundurowej był sprawą całego Śląska!
Kogoś to dziwi? Przecież interesy łączą :)

Kuzyn Burmistrza
Posty: 221
Rejestracja: 26.04.2016, 19:51

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Kuzyn Burmistrza » 04.06.2018, 12:57

blakuś pisze:
04.06.2018, 12:42
Kuzyn Burmistrza pisze:
04.06.2018, 10:17
Oglądam film dopingu z meczu ZS - GKS Tychy, nie wiem moze mi umkneło? był jakis trans gospodarzy komentujący sytuacje z konfidentami z Chorzowa? bo dostrzeglem tylko trans z odwroconym herbem GieKSy.
No chyba żartujesz. Przecież to wewnętrzne sprawy Ruchu, prawda? ;) A N. z Górnika który był miesiąc w klasie mundurowej był sprawą całego Śląska!
Kogoś to dziwi? Przecież interesy łączą :)
tak, moje pytanie jest z podtekstem wlasnie tej ich wczesniejszej aktywnosci w kierunku KSGKS, liczylem (i licze) ze ktos z ZS sie do tego odniesie.

bez-napinki
Posty: 1569
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bez-napinki » 04.06.2018, 13:00

A kim ty jesteś, żeby ZS się odnosiło do postu szczeniaka z k.net?

Kuzyn Burmistrza
Posty: 221
Rejestracja: 26.04.2016, 19:51

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Kuzyn Burmistrza » 04.06.2018, 13:05

zadalem pytanie do kogos z ZS, jesli odpowiedza to ok, jesli nie swiat mi sie nie zawali, a Ty skoro odpowiedzi nie napisaleś, to nie sadz "szczeniakami" w moim kierunku, bo zadalem normalne pytanie.


monterinio
Posty: 186
Rejestracja: 04.01.2012, 20:00

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: monterinio » 04.06.2018, 14:04

a z tego co się orientuje jest jeszcze kilku innych zawodników związanych z Ruchem. Oby rykoszetem nie dostali. Co za koronne ścierwa się prują.

krzysiek
Posty: 419
Rejestracja: 06.03.2007, 21:21

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: krzysiek » 04.06.2018, 14:13

Kuzyn Burmistrza pisze:
04.06.2018, 13:05
zadalem pytanie do kogos z ZS, jesli odpowiedza to ok, jesli nie swiat mi sie nie zawali, a Ty skoro odpowiedzi nie napisaleś, to nie sadz "szczeniakami" w moim kierunku, bo zadalem normalne pytanie.
Wczorajszy mecz to feta z okazji AWANSU. Naszego awansu a nie GKS, ktory tak wiele razy juz zapewnial ze bedzie na 100% ( haslo: „ekstraklasa albo smierc”). Z tego powodu lekki pstryczek z naszej strony w kierunku rywala innego niz tego, ktory gral na boisku. Ruchowi awans raczej nie grozil. Jesli chcesz poznac nasze zdanie o Ruchu to wejdz na video z dopingiem w meczu z Ruchem.
DWA KLUBY-DWA MIASTA-JEDNA PRZYJAŹŃ
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC & BKS BIELSKO

Kuzyn Burmistrza
Posty: 221
Rejestracja: 26.04.2016, 19:51

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Kuzyn Burmistrza » 04.06.2018, 14:22

no i o to mi chodzilo, dzieki za odp, a niektórym polecam mniej wiecej spokoju, bo narzekacie na poziom forum, a gdy pada NORMALNE pytanie, sami generujecie spiecie glupimi odpowiedziami. Pozdrawiam.

oli1988
Posty: 374
Rejestracja: 30.11.2015, 21:57

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: oli1988 » 04.06.2018, 14:38

krzysiek pisze:
04.06.2018, 14:13
Kuzyn Burmistrza pisze:
04.06.2018, 13:05
zadalem pytanie do kogos z ZS, jesli odpowiedza to ok, jesli nie swiat mi sie nie zawali, a Ty skoro odpowiedzi nie napisaleś, to nie sadz "szczeniakami" w moim kierunku, bo zadalem normalne pytanie.
Wczorajszy mecz to feta z okazji AWANSU. Naszego awansu a nie GKS, ktory tak wiele razy juz zapewnial ze bedzie na 100% ( haslo: „ekstraklasa albo smierc”). Z tego powodu lekki pstryczek z naszej strony w kierunku rywala innego niz tego, ktory gral na boisku. Ruchowi awans raczej nie grozil. Jesli chcesz poznac nasze zdanie o Ruchu to wejdz na video z dopingiem w meczu z Ruchem.
ale z tego co pamietam zadnych wrzut od konfidentow od was nie uslyszalem w trakcie tamtego meczy za co szanuje.


Wyszedl tez film w koncu niebieskie chachry, smutny ale z przekazem chyba bardziej prawdziwy niz bylby pierwotnie.


[link]

19__kattowitz__20
Posty: 387
Rejestracja: 21.01.2010, 17:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 19__kattowitz__20 » 04.06.2018, 15:00

film zostol ukonczony ale pojawi sie na dniach (chyba ze zes juz go widziol)

oli1988
Posty: 374
Rejestracja: 30.11.2015, 21:57

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: oli1988 » 04.06.2018, 15:44

19__kattowitz__20 pisze:
04.06.2018, 15:00
film zostol ukonczony ale pojawi sie na dniach (chyba ze zes juz go widziol)
widziałem, jego przekaz będzie zupełnie inny niż pierwotnie.

Konto usunięte
Posty: 31
Rejestracja: 24.03.2017, 16:44

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Konto usunięte » 04.06.2018, 16:19

oli1988 pisze:
04.06.2018, 15:44
19__kattowitz__20 pisze:
04.06.2018, 15:00
film zostol ukonczony ale pojawi sie na dniach (chyba ze zes juz go widziol)
widziałem, jego przekaz będzie zupełnie inny niż pierwotnie.
Nie dziwię się skoro zagościli tam czerwoni celebryci postPRL-u - Jerzy Buzek "TW Karol" i Kazimierz Kutz ( Od 1:38 https://www.youtube.com/watch?v=4hOYZQMZ0qQ).

oli1988
Posty: 374
Rejestracja: 30.11.2015, 21:57

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: oli1988 » 04.06.2018, 16:49

Konto usunięte pisze:
04.06.2018, 16:19
oli1988 pisze:
04.06.2018, 15:44
19__kattowitz__20 pisze:
04.06.2018, 15:00
film zostol ukonczony ale pojawi sie na dniach (chyba ze zes juz go widziol)
widziałem, jego przekaz będzie zupełnie inny niż pierwotnie.
Nie dziwię się skoro zagościli tam czerwoni celebryci postPRL-u - Jerzy Buzek "TW Karol" i Kazimierz Kutz ( Od 1:38 https://www.youtube.com/watch?v=4hOYZQMZ0qQ).
oho odezwał się domorosły polityk, Kwachu kibicował Górnikowi, Tusk Lechii a gwiazda PRLu Rodowicz Legii, Ruch ma Buzka czy Kutza. Normalne. Różnią nas poglądy, łaczy Ruch akurat Buzek zrobił bardzo wiele dla Ruchu (sponsorzy Tauron,Węglokoks) a Kutz jest symbolem Ślązaka, utożsamia się bardzo z tym regionem nawet jeśli w Warszawie się źle kojarzy.

Konto usunięte
Posty: 31
Rejestracja: 24.03.2017, 16:44

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Konto usunięte » 04.06.2018, 17:01

oli1988 pisze:
04.06.2018, 16:49
Konto usunięte pisze:
04.06.2018, 16:19
oli1988 pisze:
04.06.2018, 15:44


widziałem, jego przekaz będzie zupełnie inny niż pierwotnie.
Nie dziwię się skoro zagościli tam czerwoni celebryci postPRL-u - Jerzy Buzek "TW Karol" i Kazimierz Kutz ( Od 1:38 https://www.youtube.com/watch?v=4hOYZQMZ0qQ).
oho odezwał się domorosły polityk, Kwachu kibicował Górnikowi, Tusk Lechii a gwiazda PRLu Rodowicz Legii, Ruch ma Buzka czy Kutza. Normalne. Różnią nas poglądy, łaczy Ruch akurat Buzek zrobił bardzo wiele dla Ruchu (sponsorzy Tauron,Węglokoks) a Kutz jest symbolem Ślązaka, utożsamia się bardzo z tym regionem nawet jeśli w Warszawie się źle kojarzy.
A co nieprawdę napisałem ? Owszem nikt nie ma wpływu na to kto komu kibicuje, ale umieszczanie takich kreatur w filmie, który z założenia ma być o chuliganach Ruchu....no cóż zostawię to bez komentarza. Naprawdę nie wadzi wam pokazywać się w takim towarzystwie ? c*** tam, że Buzek był TW przecież wiele dla Ruchu zrobił. c*** tam, że Kutz podpisał lojalkę i nawet specjalnie nie kryje się ze swoimi czerwonymi sympatiami przecież jest "symbolem Śląska"...fajne macie symbole.

Dex Dexter
Posty: 378
Rejestracja: 13.06.2016, 14:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Dex Dexter » 04.06.2018, 17:01

Ja akurat ślązakiem nazwać sie nie mogę ale ślazacy Kutza mają za szmaciarza za to że zwiazał sie politycznie z tym zjebem Palikotem.Wiem bo byłem kiedys na spotkaniu z tym osobnikiem w Katowicach.

Konto usunięte
Posty: 31
Rejestracja: 24.03.2017, 16:44

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Konto usunięte » 04.06.2018, 17:11

Dex Dexter pisze:
04.06.2018, 17:01
Ja akurat ślązakiem nazwać sie nie mogę ale ślazacy Kutza mają za szmaciarza za to że zwiazał sie politycznie z tym zjebem Palikotem.Wiem bo byłem kiedys na spotkaniu z tym osobnikiem w Katowicach.
Jeśli ktoś Kutza postrzega jedynie przez pryzmat wąchania się z Palizjebem to gratuluję zorientowania.

"Kazimierz Kutz obchodzi 16 lutego swoje 80 urodziny. Dziś czyli od kilkunastu lat gra rolę lewicowego niezależnego polityka, który przyłącza się do dużej partii. Nimb Ślązaka reżysera pozwala mu łatwo wygrywać lokalne wybory.
Człowiek, który zmienił nazwisko Kuc na Kutz, o które między innymi jego dziadek ważny dowódca powstania walczył, by było pisane Kuc, a nie Kutz.
Człowiek znany z wielkiej promocji Sląska i mniejszości niemieckiej, ale mieszkający od lat na Mazowszu.
Człowiek , który uciekł ze Śląska do Warszawy i dopiero po zawodowych porażkach na fali gierkowszczyzny podejmuje tematy śląskie co okazuje się strzałem w dziesiątkę, ale animatorem jego powrotu jest jego brat Henryk, bo nawet nie sam Kutz.
To wtedy piosenkę 'Kaziu,Kaziu zakochaj się ' Starsi Panowie dedykują Kutzowi w latach 60, by się opanował i ustatkował. Zresztą on sam opisuje to tak
'Jako reżyser traciłem w tym czasie rozpęd.Niewiele brakowało, żebym stał się pijaczkiem gawędziarzem ze Spatifu.Uratował mnie brat.'
To dziś ewenementem i ciekawostką na skalę światową jest różnica 62 lat między synem, a ojcem.
Dziennikarz Rzeczpospolitej tak opisuje swoje zbieranie materiałów o jubilacie
Otóż, kiedy zbierałem materiały do rocznicowego tekstu na temat pana Kazimierza, zadziwiło mnie jak wielu wybitnych ludzki sztuki nie miało ochoty się o nim wypowiadać.
[link]

Tygodnik Newsweek przeprowadził z Kutzem wywiad i promocję książki ' Cały ten Kutz.Biografia niepokorna '
Książki nie czytałem natomiast wywiad tak i kilka innych, bo kutzomania trwa i słusznie. Nie wiem czy tytuł ' Biografia niepokorna ' nie jest na wyrost i nie brzmi fałszywie, gdy czyta się wywiady z reżyserem ?
Pieszczoch tamtego systemu opisuje się jako niepokorny? Człowiek, który brylował na salonach tamtej epoki. Trochę go stan wojenny pokiereszował, ale to jak pogrożenie palcem przez tamtą władzę w stylu Kaziu,Kaziu uważaj!
Nie zawsze rozumiem co Kutz chce powiedzieć, bo ma obsesję na punkcie Kaczyńskich, PiSu, IPN, polityki historycznej i niewyobrażalne zaślepienie ideami Adama Michnika.
Język jakim posługuje się ten artysta jest znanym językiem środowiska w jakim tkwi i jakie jest z nim, bo gnojki,d***,krzykacze,motłoch, to jeszcze słowa cenzuralne w mediach. Pamiętam, że Kutz sam mówił, że nie przebiera w słowach wobec aktorów, ale tłumaczył, że nie obraża aktora tylko daną sytuację z aktorem z roli głównej.Oto co piszą inni.
Każdy, kto spotkał Kazimierza Kutza, wie, że w jego ustach każde: pierdolę, jebię, ku*** czy c*** nie brzmi jak przekleństwo. Bez tzw. wyrazów nie byłoby Kutza, a jego portret byłby fałszywy.

Z wywiadu w Newsweeku o realizacji filmu Katyń ma dość sprecyzowane zdanie, ale czuję, że to jakieś chore spojrzenia, kto dał i kiedy i czemu i dlaczego tak późno.
Znajduję odpowiedź w innym miejscu 'Ale nawet jeśli Kutz się nie myli, trudno odmówić racji Zanussiemu, gdy zauważa w książce, że pan Kazimierz chowa przez całe życie uraz wobec Wajdy'
Kutz tak na to opowiada
Jak Andrzej Wajda chciał zrobić swój ostatni film, to musiał się postarać o patronat polityków i załatwić sobie, żeby oglądanie 'Katynia' stało się szkolnym obowiązkiem,elementem edukacji patriotycznej.
Nie wiem czy Kutz zapomniał, że jego filmy o Śląsku spełniały podobną rolę w tamtym czasie lat 70 i też miały niezłą widownię szkolną.Musiał reżyser dodatkowo trochę ideologii komunistycznej wrzucić w realia przedwojennego Sląska co było nadużyciem.
Wojewoda Sląski Ziętek i I Sekretarz KC PZPR Gierek to towarzysze, którzy mu chętnie pomagali, więc dlaczego czepia się Wajdy?
Oto co reżyser,poseł człowiek zasłużony dla polskiej kultury mówi
Niech pan spojrzy na to widowisko, jakie robi IPN ze zwłokami generała Sikorskiego.Nie cierpię tego języka, jakim oni przemawiają; ' Żołnierzowi należy się grób,godny pochówek'
To nacjonalistyczne pustosłowie jest do zniesienia.
Przypominam, że Kutz jest wyrazicielem jakiejś separacji,autonomii Sląska od Polski co pachnie w perspektywie innym nacjonalizmem, czyżby innym lepszym bo nie polskim?
A tak to interpretuje
Autonomia nie jest przestępstwem. Umniejsza tylko władzę państwa na korzyść demokracji obywatelskiej. Im mniej państwa, tym lepiej dla ludzi. W końcu Polacy to zrozumieją.

W styczniu tego roku ma za złe, że mniejszości w Polsce w tym niemiecka dostają za mało pieniędzy
Ten rząd i partia rządząca, biorąc pod uwagę ideały, które reprezentuje, powinny się wstydzić. Nie wypada tak minimalnie myśleć o tych sprawach - oświadczył.
Zaapelował też, aby w przyszłym roku środki te były dwa razy większe.

W innym miejscu zgodzę się z Kutzem, gdy mówi
Politycy nie rozumieją, że jak nie będziemy inwestować w edukację i kulturę, to będziemy ciemniakami
Tylko, że diabeł tkwi w szczegółach, komu i na co te pieniądze dać? Odpowiem za Kutza na pewno nie ludziom PiSu, bo tylko inni są godniejsi.
Sprawdzam co polityk Kutz w Sejmie zaproponował w takim razie
Pięć wystąpień w tym cztery w sprawie śmierci Barbary Blidy.
Interpelacje , zapytania zero aktywności
Kazimierz Kutz mało aktywnym jest posłem w sejmie jak widać z tego zestawienia, mało wiemy co myśli i mówi teraz, gdy rządzi Platforma na tematy ustaw.Wiemy za to jak potrafi elegancko w stylu Palikota i Niesiołowskiego opisywać opozycję.
Oto ciąg dalszy wywiadu tym razem o giętkich kręgosłupach.

Rozumiem , że pan tego nie potępia
To jest jakiś sposób.Ale żeby coś sobie załatwić, to najprościej mówiąc , trzeba dać d....
To smutne, że tak wielki artysta musi to robić.
Ale to są praktyki nagminne za czasów komunizmu. Ale PZPR nie była taka głupia i wolała dawać utalentowanym.
Kolejne pytanie i odpowiedz zaskakuje mnie niesamowicie odpowiedziami, jednocześnie mieszając kilka wątków do jednego pytania.
Opłacało się tolerować niepokornych artystów,żeby pokazać Polskę w lepszym świetle ?
To też.Ale przecież nie w tym rzecz. W końcu Polacy to zrozumieją, że Kawalerowicz czy Iwaszkiewicz byli w partii.Różne gnojki ,które wymyśliły sobie politykę historyczną i obsiadły ubeckie teczki, będą ich teraz rozliczać.Michnik miał rację, kiedy przed tym ostrzegał.Całe życie za swój główny cel uważał walkę z polskim nacjonalizmem.I dziś triumfuje.
To dalej już tylko wybrane zdania z tego wywiadu oczami jubilata i to dość kontrowersyjne prawie jakby czytał co PolPot zrobił w Kambodży.
Oni z tym swoim XIX-wiecznym myśleniem chcieli zrobić z kraju skansen,gdzie ludzie będą wyłącznie chodzić na groby powstańców i modlić się. Chcę jednak powiedzieć, że starcie Polski Michnika i Polski Kaczyńskich było potrzebne, żebyśmy oczyścili, zrzucili z siebie bagaż przeszłości.
Nie da się zrozumieć toku myślenia człowieka, który tyle nakręcił filmów o przeszłości i wydaje się jakby brzydził się tym co zrobił ? Nie akceptował, że kiedyś był w tym nurcie i przynosiło mu to sławę i pieniądze?
Oto jak sam opisuje ten moment w swoim życiu, gdy był już znanym reżyserem.
Złapałem się dziejów rodziny jak krowa trawy i nie zamierzałem puszczać.Ślązacy nigdy nie mogli stanowić o sobie, nie mieli elity humanistycznej.Pojawiła się we mnie jakaś siła,iluminacja,energia,która później przełożyła się na wszystko, co robiłem.
Dalej musi wtrącić zdania jakby był prorokiem co będzie za 10lat.
-bo świat idzie do przodu, a młodzi ludzie mają to w d...
-dzięki temu, że młodzi Polacy mogli zobaczyć w akcji Kaczyńskich, nastąpiło duchowe oczyszczenie
-Oni już nie będą gadać o grobach i muzeach

Na proste pytanie dziennikarza o kulturze Kutz jak Ferdynand Kiepski zna tylko pilota od telewizora, ale najpierw poczytajmy, bo to niesamowite teksty zapewne i o tych 110tyś jego wyborcach, którzy wynieśli go tak wysoko za zasługi z lat 70, bo w latach 80 ucieka ze Sląska do Warszawy i sam Kiszczak załatwia mu zamianę mieszkania katowickiego na warszawskie.
A co nasza kultura ma im do zaproponowania ?
To jest wielkie pytanie i mój wielki ból.Trzeba liczyć na zmądrzenie.
Ale jak zmądrzeje , może być za późno.
Gdyby jeszcze politycy nie przywłaszczyli sobie telewizji publicznej .A tak to państwo wspiera hodowlę ciemniaków,motłochu, który można napuścić na bogatszych i mądrzejszych, jak to robili Kaczyńscy. Zresztą PiS położyło największe zasługi dla upadku TVP.
Czytajmy dalej o szlachetnym i nieskalanym Kazimierzu Kutzu.
Czyli kolejny raz dochodzimy do wniosku, że aby coś w latach 90 osiągnąć w kinie , trzeba było dawać ciała.
Niestety na to wychodzi.
No dobrze ,ale przecież pan robił filmy i w latach 80 i za komuny.I pan nie dawał ?
Nie musiałem,miałem fart, bo w Polsce nikt nie rozumie Sląska.
Dochodzimy do kluczowego pytania dziennikarza o Adama Michnika i jego fascynacją tym człowiekiem i dziwną i pokrętną odpowiedzią jubilata wcale nie na temat pytania.
Przypominam wielu, że Kazimierz Kutz nakręcił film o kopalni Wujek i wspierał górników w trakcie wielu lat tego procesu.Ciekawe jak teraz spojrzałby w oczy tym na sali sądowej pokrzywdzonym przez Kiszczaka i Jaruzelskiego. Może po ukazaniu się tej książki okaże się , że ten Kazimierz Kutz nie taki nasz jak się wydawało górnikom? Czasami i często jedno zdanie ,jedna sytuacja stawia człowieka w innym świetle.
Oto ten kluczowy fragment.
Ale rozmowa o elicie i inteligencji nie może się bez tego obyć. Zaskoczyło mnie, że w swojej biografii poparł pan jego pojednanie z Jaruzelskim i Kiszczakiem, a z drugiej strony mówi pan, że Wujek, za który obaj są odpowiedzialni, był dla pana największą powojenną tragedią.
Miał prawo zrobić co zrobił. Ja myślę podobnie jak on. Trzeba znać miarę, gdy podważa się cudzy dorobek. Michnika czy Kutza.Najpierw trzeba tym krzykaczom, którzy na niego napadają, zadać pytanie; co ty zrobiłeś, niech padnie tu to wielkie słowo, dla Polski ?
Nic nie zrobiłeś. Michnik ma za sobą książki i publikację. Ja 70 filmów i teatrów telewizji. Ważne są konkrety. To czego się dokonało. Niczego nie muszę się wstydzić.
Tak kończy się ten wywiad, gdzie 80 latek rozgrzeszył innych 80 latków, bo tak jeden z salonów z Czerskiej od 20 lat konsekwentnie drążył skałę, że nawet ktoś taki jak Kazimierz Kutz człowiek zasłużony dla promocji tego skrawka Polski zrobił taką woltę.
Raz jeszcze wklejam ten fragment, bo dziennikarz zaniemówił z wrażenia, ja bym zaniemówił o czym Kazimierz Kutz mówi broniąc Adama Michnika przecież to nie trzyma się kupy.
Miał prawo zrobić co zrobił. Ja myślę podobnie jak on. Trzeba znać miarę, gdy podważa się cudzy dorobek. Michnika czy Kutza.Najpierw trzeba tym krzykaczom, którzy na niego napadają, zadać pytanie; co ty zrobiłeś, niech padnie tu to wielkie słowo, dla Polski ?
Nic nie zrobiłeś. Michnik ma za sobą książki i publikację. Ja 70 filmów i teatrów telewizji. Ważne są konkrety. To czego się dokonało. Niczego nie muszę się wstydzić.

Okazuje się, że kilka miesięcy wcześniej w innym wywiadzie Jaruzelski jest raczej ofiarą tamtego systemu.
[link]
Pan, reżyser filmu "Śmierć jak kromka chleba" o pacyfikacji kopalni Wujek, pewnie cieszy się, że gen. Jaruzelski staje przed sądem i odpowiada za wprowadzenie stanu wojennego?
Nie, a dlaczego mam się cieszyć?
Podczas stanu wojennego zginęło dziewięciu górników z Wujka. Jaruzelskiemu - jak twierdzi marszałek Bogdan Borusewicz - zostanie wymierzona sprawiedliwość.
- Ależ gdyby nie stan wojenny, ofiar mogło być znacznie więcej! Mogło dojść do znacznie większej tragedii, do krwawego starcia.
Jaruzelski wprowadził stan wojenny nie po to, żeby uspokoić nastroje, zapobiec rewolucji czy wkroczeniu Rosjan do Polski, ale by bronić swej władzy - tak twierdzą jego przeciwnicy.
- Jakiej władzy? Przecież komuniści nie mieli już wtedy żadnej władzy nad narodem! To byli przestraszeni ludzie. Pamiętam, gdy czwartego dnia po aresztowaniu mnie w Katowicach, to był chyba 17 grudnia 1981 r., wezwali mnie na przesłuchanie. Siedziało dwóch facetów przerażonych, zaplutych, zarośniętych.
Panie Kazimierzu, powtórzę: gdyby Jaruzelski nie ogłosił stanu wojennego, to dziewięciu górników nie zginęłoby na Wujku.
- W takiej sytuacji zawsze muszą być ofiary. A ilu ludzi mogłoby zginąć, gdyby doszło do krwawej rozprawy? Niech pani pomyśli, gdyby"Solidarność" zaczęła walczyć, to co by było? Wie pani, co by się wtedy działo? Wojsko musiałoby użyć broni i byłaby masakra. A ludzie, którym stan wojenny złamał życie? Ludzie wyrzucani z pracy, więzieni, ci, którzy zostali na emigracji?
- Ale tak musi być! To wielka, choć prawie bezkrwawa, ale jednak rewolucja, a podczas rewolucji zawsze są ofiary."

Źródło: [link]

Dex Dexter
Posty: 378
Rejestracja: 13.06.2016, 14:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Dex Dexter » 04.06.2018, 17:17

Przecież ludzie na takich spotkaniach nie wykrzykują haseł typu „ty chuju,za komuny byłeś w KULu” tylko „j**** Palikota” czyli coś co jest na czasie.To że Kutz to jebana gnida to wiadomo od dawna...no ale dla niektórych jest wybitnym Ślązakiem bo wyszedł mu tryptyk.

Konto usunięte
Posty: 31
Rejestracja: 24.03.2017, 16:44

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Konto usunięte » 04.06.2018, 17:25

Dex Dexter pisze:
04.06.2018, 17:17
Przecież ludzie na takich spotkaniach nie wykrzykują haseł typu „ty chuju,za komuny byłeś w KULu” tylko „j**** Palikota” czyli coś co jest na czasie.To że Kutz to jebana gnida to wiadomo od dawna...no ale dla niektórych jest wybitnym Ślązakiem bo wyszedł mu tryptyk.
Człowieku, ale ja nie o tym piszę. Ten cały oli nie widzi nic złego w Buzku bo coś tam zrobił dla Ruchu więc już można mu wybaczyć. A działalność agenturalna Buzka to dla niego tylko "złe skojarzenia w Warszawie". Kutz to samo. Gość, który jawnie nienawidzi polskiej tradycji narodowej, popiera Jaruzelskiego, Michnika, Kuronia i resztę przed chwilą został okrzyknięty symbolem Śląska a charakterniaki z Chorzowa nie widzą nic złego w zapraszaniu go do filmu o kibicach. To jest dokładnie taka sama sytuacja jakby ktoś zrobił podobny film o kibicach Lechii, CHWM i równocześnie umieścił w nim Tuska z Wałęsą.

kontem ok
Posty: 69
Rejestracja: 18.04.2014, 15:42

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: kontem ok » 04.06.2018, 19:41

Miał być konkretny film o prawdziwych fanatykach, chuliganach a skończyło się na tym że gwiazdami będą czerwone ścierwa. To jest naprawde dramat!

Kubuś_Puchatek
Posty: 41
Rejestracja: 03.03.2018, 22:37

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Kubuś_Puchatek » 04.06.2018, 19:52

Czytam i nie wierze. Buzek zwiazany z PO, ktora jawnie donosi na wlasny kraj i namawia do nalozenia sankcji. Drugi to Kutz, ktory ma w glowie sieczke. Kibice Ruchu siegneli dna i sa na poziomie szamba, umieszczajac takie "autorytety" w swoim filmie. Do tego pewnie musieli usunac czesc materialu ze wzgledu na rozjebusow. Mam dla was nowa przyspiewke stadionowa - W calej Polsce dobrze znani - rozjebani Psycho Fani :)
Ps. Ciekawe, czy z filmu usunieto sceny z Frontalem, czy je zostawiono ?

oli1988
Posty: 374
Rejestracja: 30.11.2015, 21:57

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: oli1988 » 04.06.2018, 19:58

c**** wiecie o czym będzie film a pierdolicie pokazując zwiastun sprzed 4 lat. My jako Ruch w d**** mamy jakies rozkimny pseudo patriotów, na Repre nie jezdzimy w marszach niepodleglosci nie uczestniczymy w sposób zorganizowany, każdy ma prawo u nas do swoich poglądów, są ludzie popierający Ruch Narodowy i ONR a są tacy co popierają RAŚ (jest ich nawet więcej) i żyjemy obok siebie łączy nas miłość do klubu, jestesmy apolityczni. Nie tolerujemy jedynie lewactwa w formie ANtify, pedalstwa ale w d**** mamy, czy Buzek był agentem czy nie, Kutz też u nas kojarzony jest z ukazywaniem realiów Śląska w swoich filmach a nie działalnosci politycznej. Są postaciami znanymi więc zostali poproszeni przez reżysera o to by wypowiedzieli się jak zaczęła się ich przygoda z Ruchem, nie oni są jego bohaterami.

Lepiej zajmijcie się swoimi ekipami bo robicie z siebie dupnych patriotow stojąc jednocześnie za flagami z nazistowskimi symbolami (White Legion) i nie gryzie wam się to z pierdoleniem o powstaniach warszawskich czy żołnierzach wyklętych.

Film natomiast miał pokazać życie chuliganów, a bedzie czyms wiekszym, historią kilku ludzi, których życie nie potoczyło się tak jak miało.

Wyjazdowicz 64
Posty: 70
Rejestracja: 08.05.2018, 08:25

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Wyjazdowicz 64 » 04.06.2018, 20:01

Kubuś_Puchatek pisze:
04.06.2018, 19:52
Czytam i nie wierze. Buzek zwiazany z PO, ktora jawnie donosi na wlasny kraj i namawia do nalozenia sankcji. Drugi to Kutz, ktory ma w glowie sieczke. Kibice Ruchu siegneli dna i sa na poziomie szamba, umieszczajac takie "autorytety" w swoim filmie. Do tego pewnie musieli usunac czesc materialu ze wzgledu na rozjebusow. Mam dla was nowa przyspiewke stadionowa - W calej Polsce dobrze znani - rozjebani Psycho Fani :)
Ps. Ciekawe, czy z filmu usunieto sceny z Frontalem, czy je zostawiono ?
przeciez oni chca powrotu Frontala..

KSGKSW
Posty: 1024
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 04.06.2018, 20:06

oli1988 pisze:
04.06.2018, 19:58
c**** wiecie o czym będzie film a pierdolicie pokazując zwiastun sprzed 4 lat. My jako Ruch w d**** mamy jakies rozkimny pseudo patriotów, na Repre nie jezdzimy w marszach niepodleglosci nie uczestniczymy w sposób zorganizowany, każdy ma prawo u nas do swoich poglądów, są ludzie popierający Ruch Narodowy i ONR a są tacy co popierają RAŚ (jest ich nawet więcej) i żyjemy obok siebie łączy nas miłość do klubu, jestesmy apolityczni. Nie tolerujemy jedynie lewactwa w formie ANtify, pedalstwa ale w d**** mamy, czy Buzek był agentem czy nie, Kutz też u nas kojarzony jest z ukazywaniem realiów Śląska w swoich filmach a nie działalnosci politycznej. Są postaciami znanymi więc zostali poproszeni przez reżysera o to by wypowiedzieli się jak zaczęła się ich przygoda z Ruchem, nie oni są jego bohaterami.

Lepiej zajmijcie się swoimi ekipami bo robicie z siebie dupnych patriotow stojąc jednocześnie za flagami z nazistowskimi symbolami (White Legion) i nie gryzie wam się to z pierdoleniem o powstaniach warszawskich czy żołnierzach wyklętych.

Film natomiast miał pokazać życie chuliganów, a bedzie czyms wiekszym, historią kilku ludzi, których życie nie potoczyło się tak jak miało.
ku*** Wy lepsi ? Malujecie swasty a komuch w filmie hahah

oli1988
Posty: 374
Rejestracja: 30.11.2015, 21:57

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: oli1988 » 04.06.2018, 20:09

KSGKSW pisze:
04.06.2018, 20:06
oli1988 pisze:
04.06.2018, 19:58
c**** wiecie o czym będzie film a pierdolicie pokazując zwiastun sprzed 4 lat. My jako Ruch w d**** mamy jakies rozkimny pseudo patriotów, na Repre nie jezdzimy w marszach niepodleglosci nie uczestniczymy w sposób zorganizowany, każdy ma prawo u nas do swoich poglądów, są ludzie popierający Ruch Narodowy i ONR a są tacy co popierają RAŚ (jest ich nawet więcej) i żyjemy obok siebie łączy nas miłość do klubu, jestesmy apolityczni. Nie tolerujemy jedynie lewactwa w formie ANtify, pedalstwa ale w d**** mamy, czy Buzek był agentem czy nie, Kutz też u nas kojarzony jest z ukazywaniem realiów Śląska w swoich filmach a nie działalnosci politycznej. Są postaciami znanymi więc zostali poproszeni przez reżysera o to by wypowiedzieli się jak zaczęła się ich przygoda z Ruchem, nie oni są jego bohaterami.

Lepiej zajmijcie się swoimi ekipami bo robicie z siebie dupnych patriotow stojąc jednocześnie za flagami z nazistowskimi symbolami (White Legion) i nie gryzie wam się to z pierdoleniem o powstaniach warszawskich czy żołnierzach wyklętych.

Film natomiast miał pokazać życie chuliganów, a bedzie czyms wiekszym, historią kilku ludzi, których życie nie potoczyło się tak jak miało.
ku*** Wy lepsi ? Malujecie swasty a komuch w filmie hahah
zgadza się są i u nas tacy co malują swasty, ale my potem nie robimy opraw z żołnierzami wyklętymi i nie spiewamy hymnu przy każdej okazji.

Druga sprawa to to, że w przeciwienstwie do reszty Polski dla Ślązaków Hitler nie jest AŻ TAK mroczną postacią.Bo nas tak okrutnie nie traktował.

wezstoperan
Posty: 128
Rejestracja: 13.06.2016, 11:44

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: wezstoperan » 04.06.2018, 20:13

Widocznie dla was to jeden c*** kto. Komuch, naziol, konfident, lewak czy c*** wi kto jeszcze, gdyby przyniósł jakąś korzyść klubowi to byście go wynosili na salony.

"Najbardziej charakterna ekipa w kraju"

KSGKSW
Posty: 1024
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 04.06.2018, 20:15

oli1988 pisze:
04.06.2018, 20:09
KSGKSW pisze:
04.06.2018, 20:06
oli1988 pisze:
04.06.2018, 19:58
c**** wiecie o czym będzie film a pierdolicie pokazując zwiastun sprzed 4 lat. My jako Ruch w d**** mamy jakies rozkimny pseudo patriotów, na Repre nie jezdzimy w marszach niepodleglosci nie uczestniczymy w sposób zorganizowany, każdy ma prawo u nas do swoich poglądów, są ludzie popierający Ruch Narodowy i ONR a są tacy co popierają RAŚ (jest ich nawet więcej) i żyjemy obok siebie łączy nas miłość do klubu, jestesmy apolityczni. Nie tolerujemy jedynie lewactwa w formie ANtify, pedalstwa ale w d**** mamy, czy Buzek był agentem czy nie, Kutz też u nas kojarzony jest z ukazywaniem realiów Śląska w swoich filmach a nie działalnosci politycznej. Są postaciami znanymi więc zostali poproszeni przez reżysera o to by wypowiedzieli się jak zaczęła się ich przygoda z Ruchem, nie oni są jego bohaterami.

Lepiej zajmijcie się swoimi ekipami bo robicie z siebie dupnych patriotow stojąc jednocześnie za flagami z nazistowskimi symbolami (White Legion) i nie gryzie wam się to z pierdoleniem o powstaniach warszawskich czy żołnierzach wyklętych.

Film natomiast miał pokazać życie chuliganów, a bedzie czyms wiekszym, historią kilku ludzi, których życie nie potoczyło się tak jak miało.
ku*** Wy lepsi ? Malujecie swasty a komuch w filmie hahah
zgadza się są i u nas tacy co malują swasty, ale my potem nie robimy opraw z żołnierzami wyklętymi i nie spiewamy hymnu przy każdej okazji.

Druga sprawa to to, że w przeciwienstwie do reszty Polski dla Ślązaków Hitler nie jest AŻ TAK mroczną postacią.Bo nas tak okrutnie nie traktował.
Ale komuchy już tak

Rycho
Posty: 142
Rejestracja: 27.02.2007, 18:55

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Rycho » 04.06.2018, 20:16

oli1988 " ... Druga sprawa to to, że w przeciwienstwie do reszty Polski dla Ślązaków Hitler nie jest AŻ TAK mroczną postacią.Bo nas tak okrutnie nie traktował." ...żeś dojebał ... może lepiej nie pisz więcej.

oli1988
Posty: 374
Rejestracja: 30.11.2015, 21:57

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: oli1988 » 04.06.2018, 20:23

Zgadza się, choć Buzek bardziej niż ze swojej działalności komunistycznej kojarzy się z rozjebaniem górnictwa. Nikt go w Chorzowie nie nosi na rękach, nie robi o nim opraw, ani tatuażów z jego podobizną.Pomagał klubowi dość wydatnie więc jest tolerowany, dla przykładu Wojciech Kuczok, pisarz, który już jest ultra lewakiem z GW i również kibicem Ruchu już tolerowany nie jest. Taka była koncepcja reżysera, to jest film nie on jest bohaterem tego filmu, mówi tylko jak został kibicem, 1 zdanie a tu afera jakbyśmy mu pomnik postawili, dopierdalanie się na siłę.

19__kattowitz__20
Posty: 387
Rejestracja: 21.01.2010, 17:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 19__kattowitz__20 » 04.06.2018, 20:24

ja p******* filmu nie widzieli a juz wszystkowiedzacy,bo w zajawce jest Buzek i kutz i godajom ze od bajtla kibicowali Ruchowi...polowa tevalenu kibicuje Legii i co...o dzieci dzieci

donhichot
Posty: 106
Rejestracja: 02.06.2016, 08:16

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: donhichot » 04.06.2018, 20:26

Rycho pisze:
04.06.2018, 20:16
oli1988 " ... Druga sprawa to to, że w przeciwienstwie do reszty Polski dla Ślązaków Hitler nie jest AŻ TAK mroczną postacią.Bo nas tak okrutnie nie traktował." ...żeś dojebał ... może lepiej nie pisz więcej.
Przecież ma rację mnóstwo Ślązaków walczyło w wermachcie i to nie tylko dlatego, że byli zmuszani do tego, nie było łapanek i wywózki do obozu. Żadne miasto na Górnym Śląsku nie uległo bombardowaniu przez Niemcy, nie były zniszczone a ludzie mogli normalnie żyć jak podpisali volksliste. W porównaniu do takiej Warszawy czy Krakowa to były warunki idealne,

wacus..
Posty: 249
Rejestracja: 11.01.2012, 17:09
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: wacus.. » 04.06.2018, 20:35

ku*** nie wierze w to wszystko...

Już było: c*** ze konfident, z Ruchu nikogo nie sprzedał wiec Ok, teraz mamy: c*** ze donosiciel czy lewak, dla Ruchu zrobił dużo wiec Ok, i c*** ze Hitler wymordował tyle Polaków itd, ale na Śląsku było ich mnie wiec Ok w sumie co tam, ja p******* co za szambo....
..Na szczytach kominy dym spowijo ta ziymia
brudne familoki miejsce mego pochodzynia ..

LordNelson
Posty: 190
Rejestracja: 02.10.2017, 11:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: LordNelson » 04.06.2018, 20:58

Zgodnie z zasadą: "nie ważne, że ku*** - ważne, że za Ruchem!". Tego już się nie zmieni, bo według nich to jest honorowe i zgodnie z zasadami.

Wtaszka
Posty: 165
Rejestracja: 24.05.2018, 16:02

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Wtaszka » 04.06.2018, 21:40

najlepsze że nie przeszkadzając im współpracownicy komuchów ale innym wypominają, że ich komuchy założyły taka niebieska hipokryzja :)

Dex Dexter
Posty: 378
Rejestracja: 13.06.2016, 14:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Dex Dexter » 04.06.2018, 21:52

Oli ,nie bardzo rozumiem jak mogą wam nie przeszkadzać swasty w waszych szeregach.Przecież wasz klub który ponoć tak kochacie i szanujecie jego historie powstał po to żeby krzewić Polskość na górnym śląsku.To tak jakby do Ku Klux Klanu przyjąć murzyna bo przecież w przescieradle nie widać że to czarnuch.Dla mnie to dziwne w c***.
Poza tym piszesz że nie jezdzicie na repre.Nie jezdzicie bo...?Dla ułatwienia dodam że nikt z waszych zgod nie jezdzi.Chyba że nieoficjalnie.

Konto usunięte
Posty: 31
Rejestracja: 24.03.2017, 16:44

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Konto usunięte » 04.06.2018, 22:56

19__kattowitz__20 pisze:
04.06.2018, 20:24
ja p******* filmu nie widzieli a juz wszystkowiedzacy,bo w zajawce jest Buzek i kutz i godajom ze od bajtla kibicowali Ruchowi...polowa tevalenu kibicuje Legii i co...o dzieci dzieci
No i co z tego, że kibicują ? Już pisałem wcześniej, że na osobiste sympatie do klubów nikt nie ma wpływu. Natomiast p kibicach Legii powstał film w odcinkach "Fanatycy" (do oberzjenia na YT) czy coś takiego i jakoś nie widziałem by obok "Starucha" czy "Kelnera" głos zabierał Lis, Meller albo Węglarczyk. To jest ta subtelna różnica, której nie dostrzegacie.
oli1988 pisze:
04.06.2018, 20:23
Zgadza się, choć Buzek bardziej niż ze swojej działalności komunistycznej kojarzy się z rozjebaniem górnictwa. Nikt go w Chorzowie nie nosi na rękach, nie robi o nim opraw, ani tatuażów z jego podobizną.Pomagał klubowi dość wydatnie więc jest tolerowany, dla przykładu Wojciech Kuczok, pisarz, który już jest ultra lewakiem z GW i również kibicem Ruchu już tolerowany nie jest. Taka była koncepcja reżysera, to jest film nie on jest bohaterem tego filmu, mówi tylko jak został kibicem, 1 zdanie a tu afera jakbyśmy mu pomnik postawili, dopierdalanie się na siłę.
A więc nie mylę się, wam wystarczy zapłacić, pozyskać sponsorów albo załatwić dotacje i jesteście gotowi puścić w zapomnienie najgorszemu zbrodniarzowi. Czy dla was poza skojarzeniami, sentymentami liczą się jeszcze fakty i logika czy pieniądze od załatwionych przez Buzka sponsorów tak was zaczadziły ? To co napisałeś o Hitlerze zostawię bez komentarza. Dobrze, że wyskoczyła taka sytuacja z Buzkiem i Kutzem bo przynajmniej mieliśmy okazję poznać jak umeblowane w głowach mają "Ślunscy autonomiści". Zresztą czego się spodziewać po ludziach, których najdelikatniej mówiąc nie czują żadnej więzi z Polską i Polakami.

oli1988
Posty: 374
Rejestracja: 30.11.2015, 21:57

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: oli1988 » 05.06.2018, 00:15

Skończcie pierdolić, że wy tacy święci jesteście.
Bo dopierdalacie się o bzdury ale jeśli chcecie to proszę.
Pierwszy przykład z brzegu Dziurowicz, sprzedajna ku*** co ustawiała ligę, komuch z Sosnowca ale nie Gieksie szanowany bo za niego były sukcesy.Wystarczy poczytać wasze forum.
Cracovia - Maleńczuk krypto pedał, lewak a Pasy nawet jego hymn sprzedają.
Legia- częstym gościem Marek Borowski, komunista, lewak nigdy nie wygwizdany na stadionie, kiedys mial nawet jakies zdjecie na starej żylecie.

Także spać dzieciaczki bo na siłę się dopierdalacie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Aesthetic_Perfection, Boleksg, kamyktomi, mali2323, marJo i 164 gości