Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Yellow_Obsession
Posty: 74
Rejestracja: 20.09.2009, 23:53

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Yellow_Obsession » 27.09.2021, 18:00

Konrado Moreno pisze:
27.09.2021, 03:36
siemanko66 pisze:
26.09.2021, 21:18
Ponawiam pytanie od kibiców GKS, co u Dariusza pseudonim kosa? Jest wsparcie dla niego od EKIPY?
Czy jednak EKIPA ma wyjebane na niego? Jeśli jest wsparcie, to nie wstydzicie się tego?
możesz go sam zapytać memberlist.php?mode=viewprofile&u=848
Nie ośmieszaj się.
FANATYCZNIE PRZEJŚĆ PRZEZ ŻYCIE!



na_chwile
Posty: 142
Rejestracja: 06.11.2013, 12:42
Lokalizacja: Polska / Górny Śląsk

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: na_chwile » 27.09.2021, 19:56

http://www.facebook.com/profile.php?=7432645066541

Taka ku***, zwykła parówa, a pod ekipę się podszywa!

masz1308
Posty: 67
Rejestracja: 31.03.2018, 13:41

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: masz1308 » 29.09.2021, 22:20

Nie wiedziałem że Ruch i Widzew po Kaliszu oklep załapali od ŁKS i Lecha , jakoś mało było o tym

Michał1990Polska
Posty: 164
Rejestracja: 03.09.2017, 10:39

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Michał1990Polska » 29.09.2021, 23:06

Kozacka akcja!!
W kilkadziesiąt osób przegonić kilka tysięcy.

GT1970
Posty: 29
Rejestracja: 17.03.2018, 17:20

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: GT1970 » 02.10.2021, 10:54

andi pisze:
30.08.2021, 13:04
Na Stadionowych Oprawcach jest relacja z meczu Radzionkow -Szombierki ,obecni kibice przyjezdnych .Z ostatnich odwiedzin w tych okolicach slyszalem od kilku osob ze dzielnica jest pro Polonia.Mam pytanie czy ta grupa kibicow jest tylko za Szombierkami czy kibicuje tez Poloni.
Szombierki mają swoich kibiców, nie są ani trochę pro Polonia. Wręcz przeciwnie. Nie lubią się i to bardzo. Jednak ekipa Szombrów zawsze wiedziała że nie ma startu do Polonii i nie szukała waśni. Polonia w jakiś sposób również toleruje sąsiadów. Oficjalnie się nie lubią.

Adventurer
Posty: 112
Rejestracja: 04.04.2019, 17:13

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Adventurer » 05.10.2021, 16:59

przypalowiec z forum pisze:
05.10.2021, 11:09
No i co tak głośno było o układzie Ruchu z Odrą a cały czas cisza.. Czyżby Opolanie zmienili zdanie? Czy może trans GieKSy tyczy sie tego ze Ruch stoi z nimi na bramkach? Bo jesli o to im chodzilo, to uklad z Zaglebiem Sosnowiec juz blisko.
Kolego jak bys wiedzial co w trawie piszczy , to bys wiedzial ze bylo blisko takiego ukladu i to wcale nie tak dawno...

Königshütte
Posty: 186
Rejestracja: 15.04.2019, 09:17

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Königshütte » 08.10.2021, 23:10

przypalowiec z forum pisze:
05.10.2021, 11:09
No i co tak głośno było o układzie Ruchu z Odrą a cały czas cisza.. Czyżby Opolanie zmienili zdanie? Czy może trans GieKSy tyczy sie tego ze Ruch stoi z nimi na bramkach? Bo jesli o to im chodzilo, to uklad z Zaglebiem Sosnowiec juz blisko.
Komu kibicujesz internetowy rozkminiaczu?
Bandycki Batory

Oberschlesien14
Posty: 649
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Oberschlesien14 » 11.10.2021, 11:11

Był tu niedawno kibic Ruchu z Cwajki który zrobił jej renomę niezłego piekła i wylęgarni kiboli - chuliganów i trochę to kontrastuje z opisem z wyjazdu na Radunię
"Dziś wspieramy nasz kochany RUCH aż w 14 osób z naszej dzielnicy" I w sumie normalna relacja, ale mocno mnie zaskoczyło "AŻ" w tym opisie. Serio Cwajka ma takie słabe cyfry wyjazdowe, że 14 osób to dla nich aż? Wiem, że to dobra dzielnica Ruchu(najlepsza w Chorzowie?), ale ich własny opis sugeruje coś innego.
"

m..
Posty: 81
Rejestracja: 26.09.2010, 11:57

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: m.. » 11.10.2021, 13:01

Oberschlesien14 pisze:
11.10.2021, 11:11
Był tu niedawno kibic Ruchu z Cwajki który zrobił jej renomę niezłego piekła i wylęgarni kiboli - chuliganów i trochę to kontrastuje z opisem z wyjazdu na Radunię
"Dziś wspieramy nasz kochany RUCH aż w 14 osób z naszej dzielnicy" I w sumie normalna relacja, ale mocno mnie zaskoczyło "AŻ" w tym opisie. Serio Cwajka ma takie słabe cyfry wyjazdowe, że 14 osób to dla nich aż? Wiem, że to dobra dzielnica Ruchu(najlepsza w Chorzowie?), ale ich własny opis sugeruje coś innego.
"

Nie ma drugiego dna w tym opisie. Na Radunii jest sektor tylko na 100osob,który i tak wczoraj był mocno przepełniony :) Czyli słowo AŻ oznacza, że sporej ilości osób (jak na liczbe dostępnych wejściówek i liczne FC Ruchu )udało się jechać na wyjazd. Kończąc Chorzów to nie tylko Cwajka - Ruch to nie tylko Chorzów :)

bez-napinki
Posty: 1570
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bez-napinki » 11.10.2021, 14:00

Oberschlesien14 pisze:
11.10.2021, 11:11
Był tu niedawno kibic Ruchu z Cwajki który zrobił jej renomę niezłego piekła i wylęgarni kiboli - chuliganów i trochę to kontrastuje z opisem z wyjazdu na Radunię
"Dziś wspieramy nasz kochany RUCH aż w 14 osób z naszej dzielnicy" I w sumie normalna relacja, ale mocno mnie zaskoczyło "AŻ" w tym opisie. Serio Cwajka ma takie słabe cyfry wyjazdowe, że 14 osób to dla nich aż? Wiem, że to dobra dzielnica Ruchu(najlepsza w Chorzowie?), ale ich własny opis sugeruje coś innego.
"
Może nie jest to jakaś spektakularna liczba, ale wyjazd na naprawdę typowe zadupie w niedzielę z bardzo mało atrakcyjnym rywalem robi swoje. Liczba nienajgorsza wg mnie.

Miszmasz
Posty: 125
Rejestracja: 03.10.2011, 16:29

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Miszmasz » 14.10.2021, 09:45

Ale rozkminka, to i tak wypadaliby lepiej biorąc pod uwagę ludność tych miast ale jest jak jest więc nie p******

Jabollo
Posty: 198
Rejestracja: 21.04.2019, 12:19

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Jabollo » 14.10.2021, 18:52

MENTOL1 pisze:
14.10.2021, 17:16
Adventurer pisze:
05.10.2021, 16:59
przypalowiec z forum pisze:
05.10.2021, 11:09
No i co tak głośno było o układzie Ruchu z Odrą a cały czas cisza.. Czyżby Opolanie zmienili zdanie? Czy może trans GieKSy tyczy sie tego ze Ruch stoi z nimi na bramkach? Bo jesli o to im chodzilo, to uklad z Zaglebiem Sosnowiec juz blisko.
Kolego jak bys wiedzial co w trawie piszczy , to bys wiedzial ze bylo blisko takiego ukladu i to wcale nie tak dawno...
Nie wiem kiedy bylo blisko jak zawsze dążyliśmy z Ruchem do starcia czy to sami czy z Legią.
Starcie swoją drogą, a interesy swoją.

Oberschlesien14
Posty: 649
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Oberschlesien14 » 18.10.2021, 19:45

Nie do końca rozumiem po c*** to napisałes na kibice.net?

KSGKSW
Posty: 1024
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 18.10.2021, 20:02

Oberschlesien14 pisze:
18.10.2021, 19:45
Nie do końca rozumiem po c*** to napisałes na kibice.net?
Bo to idiota.

KSGKSW
Posty: 1024
Rejestracja: 19.08.2017, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KSGKSW » 19.10.2021, 08:55

Nerva1 pisze:
19.10.2021, 07:28
zapodałem ciekawostke a wy internetowe k**** cos sapiecie
No naprawdę ciekawostka jak ch... To jest pogrzeb.

Oberschlesien14
Posty: 649
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Oberschlesien14 » 19.10.2021, 14:58

Dalej uważasz, że pisanie "będzie ciekawie" o pogrzebie na którym domyślam się, że byłeś, zresztą tak jak ja, na ogólnodostępnym forum to coś normalnego? Dramat, a o poście powyżej nawet nie ma sensu nic pisać.

Bonawentura
Posty: 62
Rejestracja: 29.07.2021, 21:43
Lokalizacja: Kresy Zachodnie

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Bonawentura » 20.10.2021, 13:02

Dlaczego hanysy z Górnego Śląska uważają Wrocław za miasto śląskie (czyt. hanysowskie)? RAŚ aż tak nachalny jest i wszędzie się wtrąca czy prowokuje?
🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

hdg
Posty: 735
Rejestracja: 07.06.2007, 17:41

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: hdg » 20.10.2021, 13:22

Bonawentura pisze:
20.10.2021, 13:02
Dlaczego hanysy z Górnego Śląska uważają Wrocław za miasto śląskie (czyt. hanysowskie)? RAŚ aż tak nachalny jest i wszędzie się wtrąca czy prowokuje?
Pojebało ci sie misiu .Powinieneś raczej zapytać dlaczego po części debilni potomkowie zbieraniny ze wschodu (która bywało,że klozet uważała za doskonały przedmiot do spożywania ziemniaków) uważa iż m.in Wrocław był i jest tylko i wyłącznie krystalicznie polskim miastem.

potwierdzoneinfo
Posty: 113
Rejestracja: 25.02.2016, 10:44

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: potwierdzoneinfo » 20.10.2021, 13:45

hdg pisze:
20.10.2021, 13:22
Bonawentura pisze:
20.10.2021, 13:02
Dlaczego hanysy z Górnego Śląska uważają Wrocław za miasto śląskie (czyt. hanysowskie)? RAŚ aż tak nachalny jest i wszędzie się wtrąca czy prowokuje?
Pojebało ci sie misiu .Powinieneś raczej zapytać dlaczego po części debilni potomkowie zbieraniny ze wschodu (która bywało,że klozet uważała za doskonały przedmiot do spożywania ziemniaków) uważa iż m.in Wrocław był i jest tylko i wyłącznie krystalicznie polskim miastem.
jakim trzeba być zje-banym c-welem, żeby o rodakach jebanych od 39, raz przez jednych, raz przez drugich i znowu przez pierwszych, których później na siłę przesiedlali z ziem, które były ich ojcowizną pisać zbieranina ze wschodu? ciekaw skąd sam pochodzisz hrabio
ŚMIERĆ WROGOM OJCZYZNY ! ! !

Bonawentura
Posty: 62
Rejestracja: 29.07.2021, 21:43
Lokalizacja: Kresy Zachodnie

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Bonawentura » 20.10.2021, 14:54

hdg pisze:
20.10.2021, 13:22
Bonawentura pisze:
20.10.2021, 13:02
Dlaczego hanysy z Górnego Śląska uważają Wrocław za miasto śląskie (czyt. hanysowskie)? RAŚ aż tak nachalny jest i wszędzie się wtrąca czy prowokuje?
Pojebało ci sie misiu .Powinieneś raczej zapytać dlaczego po części debilni potomkowie zbieraniny ze wschodu (która bywało,że klozet uważała za doskonały przedmiot do spożywania ziemniaków) uważa iż m.in Wrocław był i jest tylko i wyłącznie krystalicznie polskim miastem.
Teraz polskim miastem nie jest? Był i niemiecki, czeski i też polskim, ale teraz jest przede wszystkim polskim i tylko polskim!
🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Pitfas
Posty: 269
Rejestracja: 12.10.2012, 17:38

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Pitfas » 20.10.2021, 16:00

Bonawentura pisze:
20.10.2021, 14:54
hdg pisze:
20.10.2021, 13:22
Bonawentura pisze:
20.10.2021, 13:02
Dlaczego hanysy z Górnego Śląska uważają Wrocław za miasto śląskie (czyt. hanysowskie)? RAŚ aż tak nachalny jest i wszędzie się wtrąca czy prowokuje?
Pojebało ci sie misiu .Powinieneś raczej zapytać dlaczego po części debilni potomkowie zbieraniny ze wschodu (która bywało,że klozet uważała za doskonały przedmiot do spożywania ziemniaków) uważa iż m.in Wrocław był i jest tylko i wyłącznie krystalicznie polskim miastem.
Teraz polskim miastem nie jest? Był i niemiecki, czeski i też polskim, ale teraz jest przede wszystkim polskim i tylko polskim!
Zamiast wypisywać głupoty na knet to poucz się histori, nie będziesz musiał takich pytań zadawać.

Bonawentura
Posty: 62
Rejestracja: 29.07.2021, 21:43
Lokalizacja: Kresy Zachodnie

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Bonawentura » 20.10.2021, 17:49

Pitfas pisze:
20.10.2021, 16:00
Bonawentura pisze:
20.10.2021, 14:54
hdg pisze:
20.10.2021, 13:22
Pojebało ci sie misiu .Powinieneś raczej zapytać dlaczego po części debilni potomkowie zbieraniny ze wschodu (która bywało,że klozet uważała za doskonały przedmiot do spożywania ziemniaków) uważa iż m.in Wrocław był i jest tylko i wyłącznie krystalicznie polskim miastem.
Teraz polskim miastem nie jest? Był i niemiecki, czeski i też polskim, ale teraz jest przede wszystkim polskim i tylko polskim!
Zamiast wypisywać głupoty na knet to poucz się histori, nie będziesz musiał takich pytań zadawać.
To raczej ktoś inny jest tutaj na bakier z historią.
🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

kokacola
Posty: 257
Rejestracja: 22.06.2016, 18:16

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: kokacola » 22.10.2021, 22:45

Bonawentura pisze:
20.10.2021, 13:02
RAŚ aż tak nachalny jest i wszędzie się wtrąca czy prowokuje?
Co ma polityka do kibiców ? Ja osobiście mam na nich wyjebane.

Miolnir
Posty: 16
Rejestracja: 27.02.2018, 20:53

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Miolnir » 29.10.2021, 09:44

[link]

fonobar
Posty: 372
Rejestracja: 17.10.2011, 08:52
Lokalizacja: Katowice miasto GieKSy

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: fonobar » 29.10.2021, 14:13

To jeszcze jeden artykuł o sprawach kibicowskich

Roman S. „Psycho Romek" oficjalnie podawał się za trenera sztuk walki. W Bytomiu ćwiczył pseudokibiców Ruchu Chorzów. Pracował wtedy w szkole założonej przez Roberta K., który uważany jest za „ojca chrzestnego" porozumienia zawartego pomiędzy Psycho Fans, gangiem kiboli Ruchu Chorzów, a Wisła Sharks, czyli grupą przestępczą pseudokibiców z Krakowa.

Po konflikcie z Psycho Fans „Psycho Romek" pracował w Sosnowcu i szkolił m.in. członków bandyckiej bojówki Zagłębia Sosnowiec. W 2015 r. zorganizował w mieście galę MMA „Fight of Heroes". Patronat nad imprezą objął Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca, który razem z Arturem Borucem, bramkarzem reprezentacji Polski, a także Andrzejem Fonfarą, mistrzem świata w boksie, byli gośćmi honorowymi gali.

Krótko potem „Psycho Romek" został zatrzymany przez Centralne Biuro Śledcze Policji i poszedł na współpracę z Prokuraturą Krajową. Roman S. opowiedział śledczym o działalności zorganizowanych grup przestępczych działających na Śląsku, Zagłębiu i Podbeskidziu. W nagrodę dostał status małego świadka koronnego.

„Psycho Romek" o sobie: Byłem znany i szanowany w środowisku przestępczym
W czwartek 41-letni „Psycho Romek" w kominiarce na głowie oraz w asyście policjantów przyjechał do Sądu Okręgowego w Katowicach. Został wezwany na świadka oskarżenia w procesie gangu Psycho Fans.

- Siedziałem w więzieniu, grypsowałem, byłem znany w środowisku przestępczym i szanowany na całym Śląsku - przedstawił się sądowi „Psycho Romek".

Opowiedział, że kilka lat temu uczestniczył w Chorzowie w spotkaniu członków Psycho Fans, które zorganizował Maciej M. „Maślak", przywódca kibolskiego gangu.

- „Maślak" był liderem, podczas tego spotkania stał na środku i mówił swoim ludziom, że jeśli zostaną zatrzymani, mają nie przyznawać się do winy, a swoje wyjaśnienia mają ustalać w aresztach poprzez grypsy. Powiedział, że jeśli ktoś pójdzie siedzieć i nie będzie grypsował, to ma z całą rodziną wypier... z Chorzowa i więcej nie wracać - zeznał Roman S.

Dodał, że kiedy zorganizował w Sosnowcu pierwszą galę MMA, „Maślak" i Robert K. byli zazdrośni, że mu się udało. - Puścili plotkę, że jestem konfidentem, chcieli mnie zdyskredytować w środowisku przestępczym i odciąć od tych gali - stwierdził „Psycho Romek".

Świadek: Członkowie Psycho Fans mieli samochód z bronią
Roman S. razem z Pawłem A. „Egonem" i Mirosławem F. „Brylantem" są znanymi śląskimi gangsterami, zorganizowali w Zabrzu spotkanie, podczas którego S. miał wytłumaczyć Psycho Fans, że na nikogo nie doniósł. Ze strony kiboli z Chorzowa przyjechali tam „Maślak", Robert K., Maciej S. „Maciuś", Łukasz L. „Lucky" oraz kilkudziesięciu innych pseudokibiców. - Oni nas ostrzegli, że nie mamy być tacy mądrzy, bo wokół restauracji krąży samochód „na ostro". W przestępczej nomenklaturze oznaczało to, że mają samochód z bronią - zeznał „Psycho Romek".

Opowiedział też w sądzie, że w 2016 r. Centralne Biuro Śledcze Policji zrobiło mu sprawę dotycząca przemytu gigantycznych ilości marihuany z Czech. „Psycho Romek" miał przedstawione zarzuty, które potem jednak prokuratura umorzyła. - Te zarzuty były lewe, pomówił mnie Arkadiusz F. „Flor". To „Maślak" kazał mu na mnie zeznawać. Wtedy zrozumiałem, jak oni bardzo mnie nienawidzą, że będą mi robili pod górkę, dlatego zdecydowałem się pójść na współpracę z prokuraturą. "Sześćdziesiątką" (potoczna nazwa małego świadka koronnego - przyp. red.) zostałem dzięki „Maślakowi" i Robertowi K. - zeznał Roman S.

Przyznał też przed sądem, że razem z „Egonem", „Brylantem", a także Dawidem K. „Kołkiem" z Psycho Fans i Dawidem W. „Waniolem" z Chorzowa uczestniczyli w strzelaninie w składzie węgla. - Skoczyłem i swoim ciałem zasłoniłem „Egona". Zostałem wtedy postrzelony w nogę - opowiadał „Psycho Romek".

- Od kiedy jest pan w konflikcie z „Maślakiem"? - zapytała świadka mecenas Paulina Gogulla, obrońca lidera Psycho Fans.

- Od czasu, jak odszedłem ze szkoły walki w Bytomiu i zacząłem robić gale z ekipą z Sosnowca. Wtedy powstał konflikt, bo „Maślak" nie mógł tego znieść - zeznał S.

- A skąd pan wie, że Arkadiusz F. pomówił pana za namową „Maślaka"? - drążyła mecenas Gogulla.

- Słyszałem o tym, ale nie pamiętam już, od kogo - zeznał „Psycho Romek". Na czas jego przesłuchania sąd wyprosił z sali wszystkich oskarżonych.

W opustoszałej ze względów bezpieczeństwa sali zeznania w czwartek składał też Mirosław F. „Brylant", który zasłynął tym, że podając się za oficera CBŚP, okradał przestępców. Brał też od nich łapówki w zamian za rozłożenie policyjnego parasola ochronnego. To było jego drugie przesłuchanie w procesie Psycho Fans. Tym razem odpowiadał na pytania adwokatów.

„Brylant": Jak się pierwszy raz przyznawałem, to był duży stres
- Kto kierował fanklubem kibiców z Katowic? - pytali go adwokaci, sprawdzając jego wiedzę o śląskim półświatku.

- Niejaki „Zator", nie znam jednak jego imienia - stwierdził „Brylant".

- Jakie były relacje między „Maślakiem" a „Maciusiem"? - pytali obrońcy.

- Przyjacielskie, oni wszędzie razem chodzili - twierdził Mirosław F.

- Dlaczego w śledztwie mówił pan, że spotkał „Maślaka" tylko raz, a przed sądem opowiedział o co najmniej kilku spotkaniach? - drążyli prawnicy.

- Jak się pierwszy raz przyznawałem, to był duży stres, że idę na współpracę. Opowiadałem wtedy ogólnikowo. Teraz ciągle przypominają się mi rożne rzeczy - wyjaśnił „Brylant".

- A skąd pan wie, że „Lucky" kierował kibicami Ruchu w Rudzie Śląskiej? - pytali adwokaci.

- Jak się siedzi w więzieniu, to ludzie porozumiewają się ze sobą, krzycząc przez okna. Słyszałem, jak krzyczeli, że jak „Lucky" wyjdzie na wolność, to rozpier... żaboli, zrobi terror i Ruda Śląska znowu będzie chorzowska - stwierdził Mirsoław F., po czym dodał krytycznie: - W więzieniu najwięksi plotkarze to gity. Przechwalają się, od kogo są, co zrobili, a potem narzekają, że ktoś ich sprzedał. Nie wiedzą, że służba więzienna ich nagrywa i robi z tego notatki.

(POL)
Posty: 243
Rejestracja: 14.04.2018, 10:14

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: (POL) » 30.10.2021, 13:18

Coś się działo przed meczem GKS Jastrzębie - GKS Katowice?

KATOWICE'64
Posty: 174
Rejestracja: 16.12.2012, 18:57

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KATOWICE'64 » 02.11.2021, 09:44

GKS KATOWICE - Unia Oświecim (hokej)
Relacja Trójkolorowe Piotrowice
31.10.2021 – ten dzień pozostanie w sercach Piotrowickich fanatyków na długo.
W tym dniu hokejowa GieKSa podejmowała w małej hali Spodka Oświęcimską Unię, czyli zmierzyły się dwie aktualnie najlepsze hokejowe drużyny w lidze i na ten dzień przypadło też rozpoczęcie rywalizacji dzielnic na hokejowych spotkaniach, no i na pierwszy ogień poszły Piotrowice.
Mobilizację na ten mecz rozpoczęliśmy ok 2 tygodnie wcześniej m.in. przez obklejenie naszej dzielnicy plakatami przygotowanymi specjalnie dla nas czy nagraniem krótkiego spotu zapraszającego na mecz z udziałem hokeisty GieKSy – odpowiednia mobilizacja przyniosła super efekt, ponieważ w tym dniu zebraliśmy się w kozackiej liczbie 160 osób z Piotrowic dodatkowo wspomaganych przez 18 braci z Torcida Poremba!
Zbiórkę na mecz wyznaczyliśmy pod MCK, skąd całą grupą z głośnym śpiewem, w asyście pirotechniki oraz transparentem, ruszyliśmy w stronę spodka.
Na hali zajęliśmy jedną stronę trybuny, pod transparentem naszej dzielnicy, gdzie cały mecz dopingowaliśmy naszych hokeistów. Na drugiej stronie trybuny zawisł transparent upamiętniający naszych zmarłych braci.
Na pierwszej tercji prezentujemy oprawę na całą długość trybuny (50 metrów) z jedynym słusznym przesłaniem: TRÓJKOLOROWE PIOTROWICE, która w asyście machajek prezentowała się znakomicie. Warto zaznaczyć, że cała oprawa została opłacona i zorganizowana własnymi siłami.
Na meczu oprócz oprawy zadbaliśmy o inne elementy związane z naszą dzielnicą: GieKSik przez cały mecz ubrany był w naszą Piotrowicką koszulkę-pasiak, na meczu rozdajemy kibicom vlepki z naszej dzielnicy czy w trakcie meczu kilka razy cała hala mogła posłuchać naszej piosenki EM64.
Podsumowując ten dzień bez dwóch zdań pokazał siłę Trójkolorowych Piotrowic i uważamy, że poprzeczka dla kolejnych dzielnic ustawiona jest odpowiednio wysoko.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Marcin
Posty: 3067
Rejestracja: 27.02.2007, 12:38
Lokalizacja: StylKibica.net

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Marcin » 02.11.2021, 19:06

TORCIDA uczciła na stadionie pamięć zmarłych
https://www.youtube.com/watch?v=QYPaUCHuPLQ

Nill
Posty: 70
Rejestracja: 03.12.2015, 09:17
Lokalizacja: Polska

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Nill » 05.11.2021, 11:33

W Torcidzie wszyscy charakterni nie ? czemu tu taka cisza ? ups :(

Ultras1312
Posty: 220
Rejestracja: 23.05.2016, 11:48

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Ultras1312 » 05.11.2021, 12:31

Jak u nas była lipa to cała koalicja cisnęła z tego bekę, śmiali się, że psy rozbijają naszą grupę. My tego nie robimy mimo że w Górniku przez ostatnie kilka tygodni lecą grube zatrzymania za sprawą konfidentów, a sprawa dopiero tak naprawdę "rusza" i będzie na pewno grubo. Tak czy inaczej nie ma się z czego śmiać, j**** kapusi

Śmiałojestnasmało
Posty: 202
Rejestracja: 05.03.2010, 12:45

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Śmiałojestnasmało » 06.11.2021, 11:53

Niedawno ktoś mu wyjebał szybę w samochodzie i zajebał radio, a ta ku*** mówi że to rasizm.

Zakompleksiona małpa na dwóch nogach myśli, że jest na zachodzie i wszystkich straszy nazywając ich rasistami.
A tak na prawdę to ta ku*** nienawidzi Polaków, chociaż ma za żonę prymitywa z polskiej wsi.

Boni8
Posty: 84
Rejestracja: 16.09.2017, 14:57

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Boni8 » 07.11.2021, 10:21

makumba_ze_sosnowca pisze:
05.11.2021, 21:57
Ładnie tam u was się panoszy jakiś murzyn w Sosnowcu i okolicach, zaczepia dzieci, nastolatków od miesięcy i jeszcze ciśnie sobie bekę, że się go Polacy boją.

https://www.youtube.com/watch?v=GN6VNjo3BdA
https://www.youtube.com/watch?v=_h53hV3DCn4
https://www.youtube.com/watch?v=R9jsIpmIodk

> No bo dzieci nie dotykam, tylko nagrywam a dorośli Polak wie że nie bedzie zabawny ze mną więc, nie mają jaj mi prowokować przynajmnie nie 1 vs 1. Jak tak to wiecie gdzie mieszkam juz od prawie 4 miesiące teraz ale ani raz nie pojawił ten odważny Polak pod moim dzrwi hmm 🤔 no odważne naród napewno. smh.

[link]
[link]
Haha ale jaja

andi
Posty: 38
Rejestracja: 27.04.2017, 20:31

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: andi » 09.11.2021, 21:30

Istnieje w Piekarach Sl Fanklub Piasta ,przejezdzajac przez miasto widzialem wrzuty tylko pro Ruch i Gornika .Na Youtubie widzialem film z 2019,ktos chwali sie ilu fanow ma Piast (129) i w jakich dzielnicach .Bez napinki

bez-napinki
Posty: 1570
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: bez-napinki » 10.11.2021, 07:57

Piekary Śląskie to Ruch i Górnik, nie ma innych zorganizowanych FC w tym mieście.

Miolnir
Posty: 16
Rejestracja: 27.02.2018, 20:53

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Miolnir » 10.11.2021, 09:57

bez-napinki pisze:
10.11.2021, 07:57
Piekary Śląskie to Ruch i Górnik, nie ma innych zorganizowanych FC w tym mieście.
Dokładnie jest jak piszesz.Jest jeszcze Gieksa i Polonia Bytom ale to nie oficjalne FC. Piasta nie ma.

KAT200
Posty: 94
Rejestracja: 07.07.2014, 19:51

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KAT200 » 10.11.2021, 16:56

HKSfcj pisze:
10.11.2021, 10:24
Jakim cudem Kaniol który został pogoniony z gieksy i na którego wisiały transy anty na Bukowej nadal się napina na mieście i instagramie robiąc za celebryte? Jest aż taki silny dla was?
Głupie pytanie. Jak widać boli ich to, że powiedział prawdę o png i nagłośnił co się wewnątrz ekipy dzieje. Co by nie mówić dobrze zrobił a tym, którzy trenują z psami i wyjebują się na ziomków po szalu c*** do ryja
I od bajtla pamiyntom eR niybieskie na bieli.
Bydziesz kochoł ta drużyna tak mi pedzieli

Sebastian75
Posty: 378
Rejestracja: 30.03.2016, 00:19

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Sebastian75 » 18.11.2021, 22:31

Amnezja podczas procesu Psycho Fans. Skatowany przywódca Torcidy nikogo nie zna i nic nie pamięta.

Kibic_janusz
Posty: 168
Rejestracja: 06.06.2018, 11:33

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Kibic_janusz » 19.11.2021, 10:48

Kolego spokojnie, to jest tytul artykułu tylko...
[link]

Sebastian75
Posty: 378
Rejestracja: 30.03.2016, 00:19

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Sebastian75 » 19.11.2021, 11:42

fan fantik pisze:
19.11.2021, 10:12
Sebastian75 pisze:
18.11.2021, 22:31
Amnezja podczas procesu Psycho Fans. Skatowany przywódca Torcidy nikogo nie zna i nic nie pamięta.
Według Ciebie co miał zrobić?? Miał mieć super pamięć?? Pewnie ty byś nie miał amnezji..odważnie strzeliłbys z d***!!!
Tu chodzi o to ze wlasnie nikogo nie sprzedaje.

1964RUDA SLASKA
Posty: 126
Rejestracja: 28.10.2021, 10:46

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 1964RUDA SLASKA » 23.11.2021, 20:42

HKSfcj pisze:
19.11.2021, 17:28
c**** możecie mu zrobić jak widać
co wy KAPUSIOWI GRUDNIOWI zrobiliscie??? i INNYM KAPUSIOM?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 490, banach3, Dario1916, dr666, genom1, mejslodz, niero, telewizor z toshiby i 195 gości