www.warhouse.pl

PUCHAR POLSKI 2015/16

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

(S)
Posty: 310
Rejestracja: 29.03.2013, 20:22

Re: PUCHAR POLSKI 2015/16

Post autor: (S) » 12.07.2015, 15:16

a jakie ilości zgód/układów po stronie L?



Sensi_
Posty: 618
Rejestracja: 01.04.2012, 22:56

Re: PUCHAR POLSKI 2015/16

Post autor: Sensi_ » 12.07.2015, 15:20

maksMKS pisze:
czlowiek bez twarzy pisze:Ja p******* wyszli to wyszli, na c*** drazyc temat? Czy to umniejsza cos Legii jako ekipie? Przedstawiciele niektorych klubow koniecznie chca sie dowartosciowac i szukaja czegokolwiek na Legie... Ale co tam, bedzie rozpierdol na 5 stron co najmniej.
Mysle że gdyby zrobiła to inna ekipa to rozkminki bylyby podobne, więc nie rób z nich pępka świata. Ludziom chodzi o to że od lat są w czołówce, a tu jakies protesty przeciwko piłkarzom, dziwnie... Gdyby zaznali spadku to by podpalili swój stadion? Pomyślcie zanim napiszecie że to jakiś masowy spisek przeciwko Legii, ludzie wyrażają swoje zdanie i tyle. Po to jest forum
nie sądze. jest tu paru asów którzy uaktywniają sie wyłącznie gdy można dojebać się do Legii.
Przypomne też że za najgorszych ITIowskich czasów gdy olewaliśmy mecze na Ł3 równie dobrze bawiliśmy sie na meczach CWKSu i innych sekcjach, więc spokojnie, o nasz fanatyzm się nie martw jak trzeba będzie to i Torwar na meczu kosza wypełnimy.
a stadion już kiedyś podpaliliśmy ;)

Pająk Spajder
Posty: 116
Rejestracja: 27.05.2015, 14:53

Re: PUCHAR POLSKI 2015/16

Post autor: Pająk Spajder » 12.07.2015, 15:56

Zolpidem pisze:Wyszliśmy chamy, dlatego że przegrywamy?
Hehe dobre.
Gdy ja zaczynałem jeździć to mecz piłkarski to był zawsze dodatek do WYJAZDU a nie jego główny cel. Choć może teraz dla pokolenia stadionowych turystów i modern futbol jest inaczej. Te wszystkie wysokie frekwencje w młynach którymi się połowa tego forum podnieca doprowadziły do tego, że na meczu się ekipy nawet nie słyszą i "wymiany uprzejmości" i riposty wymyślane na szybko które kiedyś były codziennością i czymś za czym się jeździło teraz są rzadkością. Teraz się jeździ obejrzeć mecz , robi się zbiórke z info na necie, jedzie bezpiecznie w obstawie psów całą droge i potem licytuje kto więcej podniósł baloników na meczu i czy wszyscy byli jednakowo ubrani...

Seth Gecko
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 477
Rejestracja: 27.02.2007, 09:04
Lokalizacja: Youtube

Re: PUCHAR POLSKI 2015/16

Post autor: Seth Gecko » 12.07.2015, 19:41

spacerowicz pisze:"Mobilny internet" hahahaha przykra sprawa, że w czasie wyjazdu siedzi się od razu na kibice.net, masakra, co za czasy. Nikt Cię nie lubi w autokarze/aucie/ciuchci?
Niektórzy przypierdalają się, żeby się tylko przypierdolić. W dzisiejszych czasach wpis na forum w czasie/tuż po meczu ma być dowodem na nieobecność na meczu? A z innej beczki to ilu znasz kibiców co zaliczają WSZYSTKIE wyjazdy w sezonie? Przez powiedzmy 20 lat "kariery" kibicowskiej? Znasz kogoś takiego?
Praca, rodzina, pieniądze, przymusowe wakacje, zakazy i powodów jeszcze by się kilka innych znalazło. Z d*** wpis to i riposta. Tym bardziej że ktoś dolał oliwy do ognia, ale jego wpisu życzliwi "nie widzą" tylko kolejne:)
Wpisów w 8 lat pierdolnąłem mniej więcej tyle co Ty w 4 lata, więc pewnie lubią mnie bardziej:) I zapewniam Cię że nie używam innego nicka.
Zresztą tłumaczą się winni, jak coś konkretnego to pw.
Dzieci wesoło wybiegły ze szkoły. Zapaliły papierosy, wyciągnęły flaszki. Chodnik zapluły, ludzi przepędziły. Siedzą na ławeczkach i ryczą do siebie. Wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy...

Stanisław_Anioł
Posty: 161
Rejestracja: 05.04.2013, 21:29

Re: PUCHAR POLSKI 2015/16

Post autor: Stanisław_Anioł » 12.07.2015, 20:04

isis pisze:Co do Jagiellonii to 19SZ27 napisał chyba do kolegów po szalu jak sprawy się mają, więc po co słoiku szparę otwierasz?
Jak słusznie założyłeś,pisał to do fanów Jagi.Ja nim nie jestem,więc mogę sobie komentować tyle,na ile mam ochotę.

Co do reszty tak chętnie dopierdalających się do Legii,to taki jeden Juras słusznie napisał,że dopierdalacie się przede wszystkim dlatego,że chodzi o Legię.......

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: PUCHAR POLSKI 2015/16

Post autor: cobytu » 12.07.2015, 20:18

Panie Stanisławie dopierdalanie sie o wszystko jest tradycja tego forum i Legia wcale nie jest wyjatkiem.To forum wiec w sumie nie ma sie co dziwic.Dziwic moze tylko ilosc i jakosc roznych dopierdalan.Czasem maja sens.Czasem.
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

spacerowicz
Posty: 532
Rejestracja: 12.05.2011, 14:11

Re: PUCHAR POLSKI 2015/16

Post autor: spacerowicz » 13.07.2015, 22:28

Seth Gecko pisze:
spacerowicz pisze:"Mobilny internet" hahahaha przykra sprawa, że w czasie wyjazdu siedzi się od razu na kibice.net, masakra, co za czasy. Nikt Cię nie lubi w autokarze/aucie/ciuchci?
Niektórzy przypierdalają się, żeby się tylko przypierdolić. W dzisiejszych czasach wpis na forum w czasie/tuż po meczu ma być dowodem na nieobecność na meczu? A z innej beczki to ilu znasz kibiców co zaliczają WSZYSTKIE wyjazdy w sezonie? Przez powiedzmy 20 lat "kariery" kibicowskiej? Znasz kogoś takiego?
Praca, rodzina, pieniądze, przymusowe wakacje, zakazy i powodów jeszcze by się kilka innych znalazło. Z d*** wpis to i riposta. Tym bardziej że ktoś dolał oliwy do ognia, ale jego wpisu życzliwi "nie widzą" tylko kolejne:)
Wpisów w 8 lat pierdolnąłem mniej więcej tyle co Ty w 4 lata, więc pewnie lubią mnie bardziej:) I zapewniam Cię że nie używam innego nicka.
Zresztą tłumaczą się winni, jak coś konkretnego to pw.
O czym piszesz? Wytrzeźwiej. Przeczytaj powoli kilka razy mój wpis i dopiero się do niego odnieś. Jeśli pisałeś to na trzeźwo to współczuję.

jebaka_
Posty: 95
Rejestracja: 01.03.2007, 15:32

Re: PUCHAR POLSKI 2015/16

Post autor: jebaka_ » 14.07.2015, 00:16

Pozwolę sobie wtrącić dwa słówka do jałowej dyskusji, choć pisze mi się średnio na tym tablecie, zwłaszcza po kilku bosmankach;-) bo domyślny słownik w c*** niedomyślny jest, że tak powiem.
Zwolennicy i przeciwnicy Legii piszcie co chcecie, ale faktem jest, że to "wyjście przed czasem" jednak trochę śmieszne jest, bo wygląda jak typowy damski foch. Że nie chcieliście słuchać "legła Warszawa" czy co? Piłkarsko obecnie Lech czy raczej post-Amica jest lepszy i trudno, life goes on. Wydaje mi się, że jak Wasze piłkarzyki nie dają 100% to lepiej na treningu do nich dotrzeć, a nie na meczu z największą kosą (piłkarską i kibicowską). Faktem jest, że wielu szuka pretekstu, żeby się przyjebać, ale też obrońcy L nic sensownego nie piszą. I tak już kończąc ten wątek, od dawna chciałem to napisać, bo mnie to strasznie denerwuje. Na kiego wała legioniści męczycie tą flagę "jesteśmy waszą stolicą". ku*** panowie, umówmy się, wy jesteście?:-) szczerze, to więcej przypału sobie robocie niż efektu wkurwienia czy czego tam oczekujecie po tej fladze u przeciwników.
Jeszcze słówko o Lechu w Sarajewie, bo zaiste nie chce mi się klepać posta w osobnym temacie. Jasne, że Lech bandą rozjebie muslimów tak samo jak jasne jest, że muslimy wyłapią podpitych turystów. To po co tak spinać pośladki? Przecież markę Lecha cała kibicowska Europa dobrze zna. Ważne, żeby dobra zabawa była i do przodu zarówno na trawie, jak i na trybunach.
P.S. pozdro dla wszystkich wypoczywających nad morzem, ja jestem w Rewalu. Kiedyś był temat " wakacyjne miejscowości ", gdzież on się podział? Na początku sławetny Bomba z Lęborka dawał nawet relacje niemal online z Łeby;-) to dodam tylko, że w Rewalu widzane dwie osoby z Falubazu, przy czym jedna to typowy żużlofan, a druga raczej kumata. No i chłopiec z tatą w bluzie Pogoni. Innych dzików nie stwierdziłem, ale zaznaczam, że życie nocne niestety nie jest dla mnie, a pewnie nocą więcej się dzieje. Pozdrawiam i więcej luzu i obiektywizmu wszystkim życzę;-)

JanParagraf
Posty: 6
Rejestracja: 13.07.2015, 17:58

Re: PUCHAR POLSKI 2015/16

Post autor: JanParagraf » 14.07.2015, 00:33

jebaka_ jedyny trafny. pozdro gościu, bo normalnych kiboli już nawet w internecie brak. z fartem.

starzy sie starzeją, młodzi glupieją.

jebaka_
Posty: 95
Rejestracja: 01.03.2007, 15:32

Re: PUCHAR POLSKI 2015/16

Post autor: jebaka_ » 14.07.2015, 00:56

JanParagraf pisze:jebaka_ jedyny trafny. pozdro gościu, bo normalnych kiboli już nawet w internecie brak. z fartem.

starzy sie starzeją, młodzi glupieją.
Również;-) święte słowa.

Kefirjagodowy
Posty: 192
Rejestracja: 25.10.2014, 11:05

Re: PUCHAR POLSKI 2015/16

Post autor: Kefirjagodowy » 14.07.2015, 02:49

Co do wakacyjnych miejscowości to część od Międzyzdrojów po Niechorze,Rewal to praktycznie sama Pogoń, pod Rewalem w Gryficach jest FC Pogoni. Inaczej ma się sprawa na plażach od strony Kołobrzegu. Ostatnio trafiona jedna osoba ze Stali Gorzów przez Pogoń w drodze nad morze

Seth Gecko
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 477
Rejestracja: 27.02.2007, 09:04
Lokalizacja: Youtube

Re: PUCHAR POLSKI 2015/16

Post autor: Seth Gecko » 15.07.2015, 12:16

Spacerowicz przeczytaj cały temat od pierwszej strony, a pewnie zrozumiesz co miałem na myśli. Nie adresowałem wszystkiego do Ciebie.

Zastanawiałem się czy odpisać jebako, żeby nie karmić trolli (nie mam na myśli Ciebie). Ale co mi tam, to tylko kibice.net ;)
jebaka_ pisze:Zwolennicy i przeciwnicy Legii piszcie co chcecie, ale faktem jest, że to "wyjście przed czasem" jednak trochę śmieszne jest, bo wygląda jak typowy damski foch. Że nie chcieliście słuchać "legła Warszawa" czy co? Piłkarsko obecnie Lech czy raczej post-Amica jest lepszy i trudno, life goes on.
Lech piłkarsko jest obecnie lepszy, to nie ulega wątpliwości. Z obecnym trenerem i bez zaangażowania, nawet drużyna Legii składająca się z samych CR7 i Messich przegrywałaby z drużynami z dołu ekstraklapy. Co dopiero w meczach z czołówką. Biorąc pod uwagę ambicję Legii wkurza to niemiłosiernie. Legia przed chwilą przegrała MP, miała wyciągnąć wnioski i co? I c***. Najgorszy jest styl w jakim to robi, a nie sam wynik.
jebaka_ pisze:Wydaje mi się, że jak Wasze piłkarzyki nie dają 100% to lepiej na treningu do nich dotrzeć, a nie na meczu z największą kosą (piłkarską i kibicowską).
Wyjście kibiców z meczu przed końcem, to ostrzeżenie dla piłkarzy, żeby zaczęli wreszcie dawać z siebie 100%. Ostrzeżenie przed poważniejszymi konsekwencjami jakie mogą ich spotkać na treningu czy ulicy. To jest Legia a nie Wypizdowo Dolne.
jebaka_ pisze:I tak już kończąc ten wątek, od dawna chciałem to napisać, bo mnie to strasznie denerwuje. Na kiego wała legioniści męczycie tą flagę "jesteśmy waszą stolicą".

Skoro flaga Cię denerwuje (i nie tylko Ciebie), to znaczy że spełnia swoją rolę i jest pod tym względem w 100% trafna:)
jebaka_ pisze:ku*** panowie, umówmy się, wy jesteście?:-) szczerze, to więcej przypału sobie robocie niż efektu wkurwienia czy czego tam oczekujecie po tej fladze u przeciwników.
Kibice Legii są z Warszawy czyli stolicy. Jesteśmy Waszą stolicą. Warszawa jest Waszą stolicą. Co Ci się nie zgadza? Może masz na myśli że Legia prezentuje za słaby poziom kibicowski? Masz prawo uważać cokolwiek chcesz. Jak się to ma do rzeczywistości, to już inna bajka.

Miłego tankowania podczas urlopu i pozytywnych wrażeń związanych z nickiem;)
Dzieci wesoło wybiegły ze szkoły. Zapaliły papierosy, wyciągnęły flaszki. Chodnik zapluły, ludzi przepędziły. Siedzą na ławeczkach i ryczą do siebie. Wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy...

info z TMK
Posty: 967
Rejestracja: 22.09.2014, 14:38

Re: PUCHAR POLSKI 2015/16

Post autor: info z TMK » 15.07.2015, 17:41

Widzew przystąpi do meczu PP czy będzie walkower dla Boruty Zgierz?

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: PUCHAR POLSKI 2015/16

Post autor: rzutkarny » 15.07.2015, 17:44

mnie to strasznie denerwuje. Na kiego wała legioniści męczycie tą flagę "jesteśmy waszą stolicą".
szczerze, to więcej przypału sobie robocie niż efektu wkurwienia czy czego tam oczekujecie po tej fladze u przeciwników.
A ty często się kłócisz sam ze sobą? Bo chyba można to leczyć.

jebaka_
Posty: 95
Rejestracja: 01.03.2007, 15:32

Re: PUCHAR POLSKI 2015/16

Post autor: jebaka_ » 15.07.2015, 23:32

Kibice Legii są z Warszawy czyli stolicy. Jesteśmy Waszą stolicą. Warszawa jest Waszą stolicą. Co Ci się nie zgadza? Może masz na myśli że Legia prezentuje za słaby poziom kibicowski? Masz prawo uważać cokolwiek chcesz. Jak się to ma do rzeczywistości, to już inna bajka.

Miłego tankowania podczas urlopu i pozytywnych wrażeń związanych z nickiem;)[/quote]

Odpowiedź;-)
1) kwestię Waszej (zakładam, że jesteś z Legii) reakcji na grę grajków kończę, bo to tak naprawdę Wasza sprawa, niemniej jednak dla mnie to jest śmieszne, że wychodzicie (chyba do przerwy było już 2:0, więc trzeba było wtedy się zwijać jak już, a nie na 5 min przed końcem). Generalnie komicznie wyszło i taki jest mój odbiór. Jeśli jednak grajki po tym incydencie coś zmienią to pokuszę się o pokorny wpis na tymże forum przyznający Wam rację.
2) Część zasadnicza mojego wpisu. Chodzi o tę nieszczęsną flagę. Oczywiście Legia NIE prezentuje słabego poziomu kibicowskiego i w ogóle nie miałem tego na myśli. Bardziej chodziło mi o to, że akurat stołeczność Waszego miasta, czy też jego siła ekonomiczna w żadnym stopniu nie zależy od Was. Bywam często w Warszawie i dla mnie akurat te osoby, co stoją za flagą "stolica" są jedynie ułamkiem spośród tych, co stanowią o rzeczywistej marce tego miasta. Tym samym twierdzę, że wykorzystywanie tego typu haseł jest słabe, ponieważ Ci, na których barkach głównie leży ciężar budowania "image'u" stolicy, najchętniej by Was się z niej pozbyli. Prawdaż to czy nie? Inna kwestia jest taka, ilu z wyjazdowiczów faktycznie jest z Warszawy, ale to dla mnie akurat nie problem, bo FC to zawsze cenny składnik siły klubu. Mam zatem nadzieję, że wyraziłem jasno moją opinię co do pomysłu i wieszania tej flagi, choć zdaje sobie sprawę, że nie wpłynie to na decyzję o jej niewywieszaniu;-)

Odnosząc się do Twojego ostatniego zdania, to dziękuję serdecznie, ale, że tak powiem, swoje już zrobiłem;-) zdrówka życzę.

jebaka_
Posty: 95
Rejestracja: 01.03.2007, 15:32

Re: PUCHAR POLSKI 2015/16

Post autor: jebaka_ » 15.07.2015, 23:42

rzutkarny pisze:
mnie to strasznie denerwuje. Na kiego wała legioniści męczycie tą flagę "jesteśmy waszą stolicą".
szczerze, to więcej przypału sobie robocie niż efektu wkurwienia czy czego tam oczekujecie po tej fladze u przeciwników.
A ty często się kłócisz sam ze sobą? Bo chyba można to leczyć.
Tobie parówo natomiast odpowiem na twoim poziomie, bo innego nie pojmiesz. c*** wie o co ci chodziło w twoim z zamierzenia przegenialnym poście, ale właśnie dzięki takim jak ty " myślicielom" to forum zmienia się sukcesywnie z przyzwoitej platformy informacyjnej w śmietnik wynurzeń typów jak ty.
Tym samym zapraszam na pw, jeśli napiszesz coś godnego odniesienia, to z pewnością odpowiem.
Modów proszę o usunięcie tej zbędnej polemiki, tylko dajcie mu czas na przeczytanie. Dzięki

olek765
Posty: 404
Rejestracja: 11.05.2007, 15:02

Re: PUCHAR POLSKI 2015/16

Post autor: olek765 » 16.07.2015, 08:51

jebaka_ pisze:
rzutkarny pisze:
mnie to strasznie denerwuje. ".
szczerze, to więcej przypału sobie robocie niż efektu wkurwienia
A ty często się kłócisz sam ze sobą? Bo chyba można to leczyć.
Tobie parówo natomiast odpowiem na twoim poziomie, bo innego nie pojmiesz. c*** wie o co ci chodziło w twoim z zamierzenia przegenialnym poście,
To ja ci zacytowałem dokładniej, bo chyba nie zrozumiesz inaczej :).
mnie to strasznie denerwuje. vs szczerze, to więcej przypału sobie robocie niż efektu wkurwienia

jebaka_
Posty: 95
Rejestracja: 01.03.2007, 15:32

Re: PUCHAR POLSKI 2015/16

Post autor: jebaka_ » 16.07.2015, 10:06

To ja ci zacytowałem dokładniej, bo chyba nie zrozumiesz inaczej :).
mnie to strasznie denerwuje. vs szczerze, to więcej przypału sobie robocie niż efektu wkurwienia
[/quote]

To ja odpowiem dokładniej, bo to Ty i rzutkarny (chyba, że to też Ty) nie zrozumieliście.
Otóż cytowane przez Was zdania dotyczą różnych rzeczy. To, co mnie denerwuje, to Wasze podszywanie się pod stołeczność i używanie jej jako Waszego atutu, sam, że tak powiem, pomysł na tą flagę. Tak, Warszawa jest stolicą, część z Was w niej mieszka, ale bez jaj, jaką Wy (jako L) jesteście stolicą?
Sama flaga mi zwisa, nie powoduje u mnie poczucia mniejszości czy jakichś kompleksów wobec Was, a raczej uśmiech politowania. Chyba, że autorom flagi o to też chodziło, to czapki z głów;-) poza tym, dla mnie ta flaga to oznaka akurat Waszej słabości, bo reklamujecie się czymś, na co kompletnie nie macie wpływu.

No ale może faktycznie źle to wyraziłem na początku. Mam nadzieję, że teraz jest wyjaśnione.
W razie czego zapraszam ponownie na PM, bo już wystarczająco rozjechaliśmy temat.

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: PUCHAR POLSKI 2015/16

Post autor: rzutkarny » 16.07.2015, 10:33

Acha, no to było tak od razu. Denerwuje cię pomysł na flagę, a nie sama flaga. A czy jakieś inne kawałki materiału cię denerwują? Bo to też można leczyć.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: (S), Bu_R_owiec, inc, pRusok, RedRum, StanisławAnioł, starzik64, wzp14, zgredos, Zielono_Czarny i 250 gości