Kibicowskie Mazowsze

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
WML
Posty: 27
Rejestracja: 04.01.2009, 14:19

Re: Kibicowskie Mazowsze

Post autor: WML » 16.03.2016, 08:17

Działdowo to Mazury, nie Mazowsze.
Najwięcej tam Legii, są jednostki innych klubów, np Jeziorak z flagą.



Khan
Posty: 465
Rejestracja: 03.07.2010, 11:56

Re: Kibicowskie Mazowsze

Post autor: Khan » 18.03.2016, 19:27

w jakich miastach NIE ma kibiców Legii lub podzielone miejscowości ??

warszawski styl
Posty: 117
Rejestracja: 06.09.2015, 18:24

Re: Kibicowskie Mazowsze

Post autor: warszawski styl » 18.03.2016, 19:57

W Płocku, chociaż wiadomo że "nie ma" to pojęcie względne. I druga sprawa czy chodzi ci o Mazowsze czy woj. Mazowieckie

jestesmywaszastolica
Posty: 1393
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Kibicowskie Mazowsze

Post autor: jestesmywaszastolica » 18.03.2016, 20:19

Wydaje mi się, że na Mazowszu nie ma miasta w którym nie ma sympatyków Legii.
Tak ograniczając się do do miast powyżej 5000 mieszkańców to nie słyszałem nigdy o zorganizowanych grupach z Pionek, Szydłowca, Zwolenia (ale to fc Wisły Puławy czy tam ich zgoda, więc pewnie też ktoś udziela się na Legii), Łochowa, Łosic, Iłży ani Lipska.
Inne miasta to albo Warszawska aglomeracja, albo wiem, że coś tam się dzieje.

Natomiast miast które są podzielone jest siłą rzeczy znacznie więcej. Tylko, że wymienianie ich i procentowanie :) siłą rzeczy prowadzi do napinki.
Na pewno Widzew jest, albo był w Pruszkowie (parę sztuk), Ostrołęce (zgredy), Żyrardowie, Płocku (nie wiem jak dziś, kiedyś ktoś tam na RTS jeździł) Sochaczewie, Gostyninie, Sierpcu, ktoś tam chyba jest jeszcze w Mszczonowie. Ogólnie to jakieś pojedyncze sztuki Widzewa są praktycznie w każdym mieście na Mazowszu (siłą rzeczy im bliżej Łodzi ten trend jest bardziej widoczny).
Z innych klubów to na pewno okolice Płocka i sam Płock to Wisła, tak samo Radom i okolice to Radomiak, Broń i ich przyjaciele.
Co do reszty to Mława Lechia, Żuromin to starsza specyficzna ekipa :) za KSP.
Polonia jakieś pojedyncze sztuki też ma w dużej liczbie miast na Mazowszu, z czego w samej aglomeracji to mają kilka miast w których od biedy zmieścili by się do vana :). Jedynym miastem w którym starają się być aktywni jest z wiadomych względów Wołomin (kiedyś były jakieś tam śmieszne próby w paru miastach, ale siłą rzeczy zakończone niepowodzeniem).
O innych kibicach (poza Realem, Barceloną i 115 fc w Warszawie ;) to nie słyszałem

Super_Mario
Posty: 501
Rejestracja: 27.02.2010, 17:34
Lokalizacja: z miasta gdzie nie lubia obcych

Re: Kibicowskie Mazowsze

Post autor: Super_Mario » 18.03.2016, 20:28

jestesmywaszastolica pisze:Na pewno Widzew jest, albo był w (...) Płocku (nie wiem jak dziś, kiedyś ktoś tam na RTS jeździł)
a to nie było przypadkiem tak że po prostu Petrochemia była pro-widzewska, a później każdy poszedł w swoją strone aż doszło do kosy?

jestesmywaszastolica
Posty: 1393
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Kibicowskie Mazowsze

Post autor: jestesmywaszastolica » 18.03.2016, 20:40

co nie zmieniło faktu, że już po końcu tej zgody ktoś z Płocka na Widzew jeździł.
Tak mi w każdym razie znajomy Widzewiak mówił - z tym, że to było w c*** czasu temu.
Zresztą wydaje mi się, że jeszcze parę dobrych lat po kosie Widzew - Petrochemia, to fana Płocka wisiała na Widzewie.
Może ktoś z Widzewa napisze więcej na ten temat.

mms
Posty: 764
Rejestracja: 16.12.2012, 19:18

Re: Kibicowskie Mazowsze

Post autor: mms » 18.03.2016, 20:54

Dokładnie, po rozpadzie zgody były jeszcze osoby które jeździły na RTS i była też nawet flaga Płock w naszych barwach. Teraz już chyba nikt stamtąd nie jeździ.

Khan
Posty: 465
Rejestracja: 03.07.2010, 11:56

Re: Kibicowskie Mazowsze

Post autor: Khan » 20.03.2016, 12:21

warszawski styl pisze:W Płocku, chociaż wiadomo że "nie ma" to pojęcie względne. I druga sprawa czy chodzi ci o Mazowsze czy woj. Mazowieckie
nie ma zorganizowanej grupy kibiców Legii , czy Widzew ma gdzieś FC ??

Hrvatska
Posty: 32
Rejestracja: 30.10.2010, 15:38

Re: Kibicowskie Mazowsze

Post autor: Hrvatska » 20.03.2016, 14:54

Nie, nie ma w Płocku kibiców innych drużnych niż Wisła, najbliższe miasteczko od Płocka gdzie możemy natrafić na kogoś innego to Gostynin gdzie spotkamy Widzew, Wisłę, Legie a nie dam sobie ręki uciąć że też i Lecha Poznań.. taki miszmasz. Na Widzew z Płocka nikt nie jeździ od +/- 15 lat.

funcluby Wisły - Sierpc, Gostynin, Wyszogród, Bielsk, Sanniki, Bodzanów, Drobin, Siecień, Dobrzyków, Staroźreby, Gąbin, Słupno, Słubice, Mała Wieś, Brudzeń Duży i jedyny z poza województwa mazowieckiego - Dobrzyń nad Wisłą.

LegionKing
Posty: 279
Rejestracja: 04.05.2015, 15:48

Re: Kibicowskie Mazowsze

Post autor: LegionKing » 20.03.2016, 17:49

Hrvatska pisze:Nie, nie ma w Płocku kibiców innych drużnych niż Wisła, najbliższe miasteczko od Płocka gdzie możemy natrafić na kogoś innego to Gostynin gdzie spotkamy Widzew, Wisłę, Legie a nie dam sobie ręki uciąć że też i Lecha Poznań.. taki miszmasz. Na Widzew z Płocka nikt nie jeździ od +/- 15 lat.

funcluby Wisły - Sierpc, Gostynin, Wyszogród, Bielsk, Sanniki, Bodzanów, Drobin, Siecień, Dobrzyków, Staroźreby, Gąbin, Słupno, Słubice, Mała Wieś, Brudzeń Duży i jedyny z poza województwa mazowieckiego - Dobrzyń nad Wisłą.
Z tym Wyszogrodem to chyba też inaczej jest widywałem kilka razy zarówno na Ł3 jak i wyjazdach http://archiwum.legionisci.com/photos09 ... k1_f18.jpg

Hrvatska
Posty: 32
Rejestracja: 30.10.2010, 15:38

Re: Kibicowskie Mazowsze

Post autor: Hrvatska » 20.03.2016, 18:29

Hmm, nie inaczej nie jest, jest tam fc Wisły i Legii, obecnie z przewagą tego drugiego. Ja wypisałem fc Wisły, które działają na przestrzeni ostatnich kilku lat nie rozpisując na lepsze i gorsze okresy ww. fanclubów.

Khan
Posty: 465
Rejestracja: 03.07.2010, 11:56

Re: Kibicowskie Mazowsze

Post autor: Khan » 20.03.2016, 19:27

Jak jest w niżej wymienionych miastach ?

Siedlce

Ostrołęka

Piaseczno

Otwock

Ciechanów

Żyrardów

Wołomin

Sochaczew

Ząbki

Mława

Grodzisk Mazowiecki

Marki

Nowy Dwór Mazowiecki

Wyszków

Piastów

Ostrów Mazowiecka

Płońsk

Kobyłka

Józefów

Sulejówek

Pionki

Pułtusk

Gostynin

Sokołów Podlaski

Sierpc

Kozienice

Zielonka

Konstancin-Jeziorna

Przasnysz

Garwolin

Łomianki

Grójec

Milanówek

Brwinów

Węgrów

Błonie

Szydłowiec

Warka

Góra Kalwaria

Radzymin

Ożarów Mazowiecki

Karczew

Maków Mazowiecki

Żuromin

Zwoleń

Tłuszcz

Nasielsk

Białobrzegi

Łosice

Łochów

Mszczonów

Przysucha

Lipsko

Iłża

Łaskarzew

Raciąż

Pilawa

Skaryszew

Gąbin

Serock

Tarczyn

Żelechów

Nowe Miasto nad Pilicą

Podkowa Leśna

Halinów

Mrozy

Myszyniec

Zakroczym

Glinojeck

Drobin

Chorzele

Kałuszyn

Różan

Wyszogród

Mogielnica

Kosów Lacki

Brok

Bieżuń

Mordy

Wyśmierzyce

za Ruchem !
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2013, 08:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Kibicowskie Mazowsze

Post autor: za Ruchem ! » 20.03.2016, 19:38

Khan Ty to jednak jesteś dałn pewnie taki kartograficzny dałn

Khan
Posty: 465
Rejestracja: 03.07.2010, 11:56

Re: Kibicowskie Mazowsze

Post autor: Khan » 21.03.2016, 07:27

podniecająca uwaga

White1910Pride
Posty: 214
Rejestracja: 02.03.2007, 01:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Kibicowskie Mazowsze

Post autor: White1910Pride » 21.03.2016, 10:08

mms pisze:Dokładnie, po rozpadzie zgody były jeszcze osoby które jeździły na RTS i była też nawet flaga Płock w naszych barwach. Teraz już chyba nikt stamtąd nie jeździ.
Zawsze mnie ciekawiła geneza tej szczególnej nienawiści Petry do nas. Nagle staliśmy się dla nich jedną z największych kos, a tak naprawdę powodów ku temu chyba Petra nie miała.
[link]

patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: Kibicowskie Mazowsze

Post autor: patriota85 » 21.03.2016, 18:56

Z Płocka ktoś tam jeździł jeszcze na Wisłę Kraków.Mieli nawet chujową flagę.

Ursus wybiera się w czwartek na Polonie ?

Hrvatska
Posty: 32
Rejestracja: 30.10.2010, 15:38

Re: Kibicowskie Mazowsze

Post autor: Hrvatska » 26.03.2016, 10:45

patriota85 pisze:Z Płocka ktoś tam jeździł jeszcze na Wisłę Kraków.Mieli nawet chujową flagę.

Ursus wybiera się w czwartek na Polonie ?
Miał, pojechał sobie gość na studia do Krakowa, uszył flagę z napisem Płock i powiesił na meczu.

pakox91
Posty: 14
Rejestracja: 17.06.2015, 11:10
Lokalizacja: Sektor Gości

Re: Kibicowskie Mazowsze

Post autor: pakox91 » 26.03.2016, 12:57

Legia jeszcze działa w Wyszogrodzie? działa jeszcze Żuromin na Polonii ?

Co do Płocka jako jedyne miasto teraz na mazowszu nie liczę FC Petry gdzie nie jest darzona sympatią drużyna ze stolicy

bociano11
Posty: 58
Rejestracja: 30.10.2009, 15:19

Re: Kibicowskie Mazowsze

Post autor: bociano11 » 26.03.2016, 14:33

No i jeszcze jest Mława której też stolica nie darzy sympatią

pakox91
Posty: 14
Rejestracja: 17.06.2015, 11:10
Lokalizacja: Sektor Gości

Re: Kibicowskie Mazowsze

Post autor: pakox91 » 26.03.2016, 14:47

Jest tam i Legia i Lechia

Averno
Posty: 597
Rejestracja: 30.06.2007, 13:44

Re: Kibicowskie Mazowsze

Post autor: Averno » 28.03.2016, 09:23

Żuromin to taka pustynia kibicowska obecnie. Młodzi sympatyzują z Legią, nawet był wyjazd gimnazjum z Żuromina na mecz superpucharu.
Ksp i punki na Wkrze to przeszłość, obecnie na Wkrze nie ma kibicowania, a jak ktoś jest za Ksp w Żurominie, to ze starszych, ale nie wiem czy te jednostki są nawet aktywne.
pakox91 pisze:Co do Płocka jako jedyne miasto teraz na mazowszu nie liczę FC Petry gdzie nie jest darzona sympatią drużyna ze stolicy
Chyba jeszcze Lipsko

Teelte
Posty: 40
Rejestracja: 12.04.2015, 13:00
Lokalizacja: Targówek

Re: Kibicowskie Mazowsze

Post autor: Teelte » 04.04.2016, 17:39

TARGÓWEK WARSZAWA w Wyszkowie:
[link]

[link]
Więcej do powiedzenia ma ten co nie mówi nic

Andrut9669
Posty: 3
Rejestracja: 25.10.2015, 10:04

Re: Kibicowskie Mazowsze

Post autor: Andrut9669 » 11.04.2016, 13:04

Czy świt planuje pojawić się na wyjeździe na Polonii?

TheSimpsons
Posty: 4
Rejestracja: 26.03.2013, 02:26

Re: Kibicowskie Mazowsze

Post autor: TheSimpsons » 19.04.2016, 03:02

White1910Pride pisze:
mms pisze:Dokładnie, po rozpadzie zgody były jeszcze osoby które jeździły na RTS i była też nawet flaga Płock w naszych barwach. Teraz już chyba nikt stamtąd nie jeździ.
Zawsze mnie ciekawiła geneza tej szczególnej nienawiści Petry do nas. Nagle staliśmy się dla nich jedną z największych kos, a tak naprawdę powodów ku temu chyba Petra nie miała.

Petra obijala sie po trzecich ligach i dzieciaki potrzebowali identyfikowac sie z jakimis wiekszymi firmami, sympatie wynosilo sie z domu albo pdlapywalo w szkole wiec w tamtych czasach bylo w Plocku tyle samo Widzewiakow co Legionistow a i przyjaznie na cale zycie i wspolne wyjazdy miedzy przyjaciolmi Legionista i Kolejorza :) Dzieciaki dorastaly, zaczynaly sie slynne lata 90te i w Plocku pierwszy ( nie liczac wczesniej legendy Husajna) "sportowy/wyjazdowy sklad" jak pamietam z opowiesci Petera to pierwszy kontakt z Widzewem byl na wyjezdzie na reczna do Lodzi gdzie chlopacy wpadli na siebie i zaczelo sie. Widzew chcial miec paru zolnierzy a Petra potrzebowala przy kims wbic sie "na salony" wiec powstala ta zgoda bardziej z rozsadku niz milosci chociaz byl ten element fascynacji do uznanej firmy. "kumaty" stadion byl podzielony ale ekipa sportowa zadecydowala... Prawda jest taka, ze Petra jezdzila wszedzie za Widzewem, Widzew raczej wykorzystywal okazje do spotkania z LkS czy Legia na Petrze i raczej widzial w Plocku fanclub niz zgode. Potem slynny cwiercfinal PP miedzy druzynami strasznie przedrukowany dla Widzewa i poniewaz byly to czasy gdzie ekipy sportowe interesowaly sie jeszcze tym co na boisku a nie UFC to poszly bluzgi, kilka solowek na bocznym i jakos sie skonczyla ta zgoda z rozsadku... Potem nikt nie patrzyl na sentyment niektorych syarszych za Widzewem i tak jak wczesniej trzeba bylo miec jakas zgode przybito, ze trzeba miec jakas kose :)
rozgadalem sie :)

Nivek
Posty: 59
Rejestracja: 20.04.2015, 16:05

Re: Kibicowskie Mazowsze

Post autor: Nivek » 20.04.2016, 00:34

TheSimpsons pisze:
White1910Pride pisze:
mms pisze:Dokładnie, po rozpadzie zgody były jeszcze osoby które jeździły na RTS i była też nawet flaga Płock w naszych barwach. Teraz już chyba nikt stamtąd nie jeździ.
Zawsze mnie ciekawiła geneza tej szczególnej nienawiści Petry do nas. Nagle staliśmy się dla nich jedną z największych kos, a tak naprawdę powodów ku temu chyba Petra nie miała.

Petra obijala sie po trzecich ligach i dzieciaki potrzebowali identyfikowac sie z jakimis wiekszymi firmami, sympatie wynosilo sie z domu albo pdlapywalo w szkole wiec w tamtych czasach bylo w Plocku tyle samo Widzewiakow co Legionistow a i przyjaznie na cale zycie i wspolne wyjazdy miedzy przyjaciolmi Legionista i Kolejorza :) Dzieciaki dorastaly, zaczynaly sie slynne lata 90te i w Plocku pierwszy ( nie liczac wczesniej legendy Husajna) " sportowy/wyjazdowy sklad" jak pamietam z opowiesci Petera to pierwszy kontakt z Widzewem byl na wyjezdzie na reczna do Lodzi gdzie chlopacy wpadli na siebie i zaczelo sie. Widzew chcial miec paru zolnierzy a Petra potrzebowala przy kims wbic sie "na salony" wiec powstala ta zgoda bardziej z rozsadku niz milosci chociaz byl ten element fascynacji do uznanej firmy. "kumaty" stadion byl podzielony ale ekipa sportowa zadecydowala... Prawda jest taka, ze Petra jezdzila wszedzie za Widzewem, Widzew raczej wykorzystywal okazje do spotkania z LkS czy Legia na Petrze i raczej widzial w Plocku fanclub niz zgode. Potem slynny cwiercfinal PP miedzy druzynami strasznie przedrukowany dla Widzewa i poniewaz byly to czasy gdzie ekipy sportowe interesowaly sie jeszcze tym co na boisku a nie UFC to poszly bluzgi, kilka solowek na bocznym i jakos sie skonczyla ta zgoda z rozsadku... Potem nikt nie patrzyl na sentyment niektorych syarszych za Widzewem i tak jak wczesniej trzeba bylo miec jakas zgode przybito, ze trzeba miec jakas kose :)
rozgadalem sie :)
Moze odniesiesz się też co do zgody z Ceramiką Opoczno ( uwczesnym i teraznieszszm fc Widzewa a z tego co pamietam chlapaki z fc Opoczna (Ceramiki) zerwali zgode chwile pozniej niz padla zgoda z Widzewem tylko dla zasady ?

baryn
Posty: 25
Rejestracja: 20.03.2016, 14:34

Re: Kibicowskie Mazowsze

Post autor: baryn » 24.04.2016, 19:28

Witam byłem w Działdowie to Stomilu ani widu ani słychu ani napisów na murach brak , Jeziorak to samo może ktoś z Iławy się tam przeprowadził . Miasto oznaczone (L)- kami cisza i spokój. Start nie posiada kibiców kiedyś fc . Legii.

Bartekkibic
Posty: 76
Rejestracja: 01.07.2013, 18:50

Re: Kibicowskie Mazowsze

Post autor: Bartekkibic » 05.05.2016, 15:05

Proszę o podanie liczb wyjazdowych Polonii Warszawa z Tomaszowa, Kozienic, Poddębic, Radomia i Działoszyna.
Dzięki!
Jak nie atakujemy my to akatują oni!

Radicalis
Posty: 23
Rejestracja: 20.12.2015, 21:04

Re: Kibicowskie Mazowsze

Post autor: Radicalis » 10.05.2016, 00:39

Bartekkibic pisze:Proszę o podanie liczb wyjazdowych Polonii Warszawa z Tomaszowa, Kozienic, Poddębic, Radomia i Działoszyna.
Dzięki!
Kozienice - 49
Poddębice - 39
Radom - 44
Tomaszów Maz. - 62
Kozienice - 50

Bazyliszek
Posty: 32
Rejestracja: 17.04.2013, 23:39

Re: Kibicowskie Mazowsze

Post autor: Bazyliszek » 16.05.2016, 17:55

Przysucha - 62, ale połowa nie wchodzi.
Na ŁKS dostaliśmy 310 biletów, poszły wszystkie.

puder1
Posty: 265
Rejestracja: 30.10.2010, 21:53

Re: Kibicowskie Mazowsze

Post autor: puder1 » 20.05.2016, 07:48

Mam pytanie do legionistów, od kiedy tolerujecie u siebie na żylecie, azerskich, muzułmańskich separatystów. I zanim jakaś mądra głowa pościemnia to mam pewne info, że koleś regularnie chodzi na wasz młyn i jeździ na wyjazdy.

Obrazek

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kibicowskie Mazowsze

Post autor: Foxx » 20.05.2016, 07:59

Napisz o gościu coś więcej. Np. od czego chce się "separować"? Ogólnie, skoro masz "pewne info", to w pozostałych kwestiach dyskusja jest raczej zamknięta, bo oczywiście nie ma takiej możliwości, byś ściemniał Ty lub Twoje "pewne" źródło.
A co tam w komentarzach na Onecie?

puder1
Posty: 265
Rejestracja: 30.10.2010, 21:53

Re: Kibicowskie Mazowsze

Post autor: puder1 » 20.05.2016, 08:02

Foxx pisze:Napisz o gościu coś więcej. Np. od czego chce się "separować"? Ogólnie, skoro masz "pewne info", to w pozostałych kwestiach dyskusja jest raczej zamknięta, bo oczywiście nie ma takiej możliwości, byś ściemniał Ty lub Twoje "pewne" źródło.

oczywiście nie separatysta a radykał :) wybacz o wczesnej godzinie mózg się jeszcze nie włączył. Oczywiście Foxx jak zawsze odwraca kota ogonem.

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kibicowskie Mazowsze

Post autor: Foxx » 20.05.2016, 10:10

Nie zajmuję się kotami i niczego nie odwracam. Tak tylko spytałem, żeby mieć pełny obraz tego info :)
A co tam w komentarzach na Onecie?

majcher
Posty: 142
Rejestracja: 02.05.2007, 20:12
Lokalizacja: SochaczeW

Re: Kibicowskie Mazowsze

Post autor: majcher » 20.05.2016, 23:12

TheSimpsons pisze:
White1910Pride pisze:
Zawsze mnie ciekawiła geneza tej szczególnej nienawiści Petry do nas. Nagle staliśmy się dla nich jedną z największych kos, a tak naprawdę powodów ku temu chyba Petra nie miała.

Petra obijala sie po trzecich ligach i dzieciaki potrzebowali identyfikowac sie z jakimis wiekszymi firmami, sympatie wynosilo sie z domu albo pdlapywalo w szkole wiec w tamtych czasach bylo w Plocku tyle samo Widzewiakow co Legionistow a i przyjaznie na cale zycie i wspolne wyjazdy miedzy przyjaciolmi Legionista i Kolejorza :) Dzieciaki dorastaly, zaczynaly sie slynne lata 90te i w Plocku pierwszy ( nie liczac wczesniej legendy Husajna) " sportowy/wyjazdowy sklad" jak pamietam z opowiesci Petera to pierwszy kontakt z Widzewem byl na wyjezdzie na reczna do Lodzi gdzie chlopacy wpadli na siebie i zaczelo sie. Widzew chcial miec paru zolnierzy a Petra potrzebowala przy kims wbic sie "na salony" wiec powstala ta zgoda bardziej z rozsadku niz milosci chociaz byl ten element fascynacji do uznanej firmy. "kumaty" stadion byl podzielony ale ekipa sportowa zadecydowala... Prawda jest taka, ze Petra jezdzila wszedzie za Widzewem, Widzew raczej wykorzystywal okazje do spotkania z LkS czy Legia na Petrze i raczej widzial w Plocku fanclub niz zgode. Potem slynny cwiercfinal PP miedzy druzynami strasznie przedrukowany dla Widzewa i poniewaz byly to czasy gdzie ekipy sportowe interesowaly sie jeszcze tym co na boisku a nie UFC to poszly bluzgi, kilka solowek na bocznym i jakos sie skonczyla ta zgoda z rozsadku... Potem nikt nie patrzyl na sentyment niektorych syarszych za Widzewem i tak jak wczesniej trzeba bylo miec jakas zgode przybito, ze trzeba miec jakas kose :)
rozgadalem sie :)
Przez jakiś czas po zerwaniu zgody, poza Ceramiką, w miarę dobre relacje były między Petrą a ULK 97. Była jeszcze zgoda z Chrobrym.
Sam się zastanawiałem skąd taka nagła i niespodziewana nienawiść do nas, po zerwaniu zgody i jakoś argument, że trzeba było mieć kosę, do mnie nie przemawia, wszak kosę mieliście wtedy i macie do dziś z Legią, a także z ŁKSem, co więcej, w tamtych czasach, największą Waszą kosą był Stomil Olsztyn. Nie pamiętam, czy czasem silną kosą nie była Zawisza, a z pewnością Raków i Zagłębie Lubin, za skrojone Wam flagi.
Pisząc, że w Płocku było tyle samo Legionistów co Widzewiaków, masz na myśli czasy przed zgodą, czy w czasie zgody? Bywałem w Płocku wiele razy na meczach, jak była zgoda, bywałem też turystycznie i nigdy nie spotkałem żadnego symptomu sympatyzowania kogokolwiek z Legią, co oczywiście nie musi świadczyć o czymkolwiek, ale jednak jeśli kogoś jest dużo, to jakieś ślady choćby w postaci napisów są widzialne. Niektórym od nas żal było znajomości z osobami z Petry, jednak sentyment w miarę szybko się skończył. Z perspektywy czasu, moim zdaniem, nie wyszło to ekipie z Płocka na dobre. Zważywszy , że niedługo po zerwaniu zgody osiągnęliśmy bardzo dobrą formę sportową.
Po zerwaniu zgody, jeszcze przez jakiś czas flaga Płock w naszych barwach wisiała na meczach, jednak z upływem lat ubywało osób i w tej chwili chyba już nikt nie jeździe z Płocka.
Nieważne w której lidze, liczy się Ruch i Widzew!

bobini88
Posty: 77
Rejestracja: 22.02.2014, 09:14

Re: Kibicowskie Mazowsze

Post autor: bobini88 » 22.05.2016, 14:22

puder1 pisze:
Foxx pisze:Napisz o gościu coś więcej. Np. od czego chce się "separować"? Ogólnie, skoro masz "pewne info", to w pozostałych kwestiach dyskusja jest raczej zamknięta, bo oczywiście nie ma takiej możliwości, byś ściemniał Ty lub Twoje "pewne" źródło.

oczywiście nie separatysta a radykał :) wybacz o wczesnej godzinie mózg się jeszcze nie włączył. Oczywiście Foxx jak zawsze odwraca kota ogonem.
Czy ty się leczysz psychiatrycznie a twoje "pewne info" to głosy w twojej głowie?

Silnoręki
Posty: 99
Rejestracja: 14.10.2013, 17:14
Lokalizacja: Katowice

Re: Kibicowskie Mazowsze

Post autor: Silnoręki » 26.05.2016, 20:37

bobini88 pisze:
puder1 pisze:
Foxx pisze:Napisz o gościu coś więcej. Np. od czego chce się "separować"? Ogólnie, skoro masz "pewne info", to w pozostałych kwestiach dyskusja jest raczej zamknięta, bo oczywiście nie ma takiej możliwości, byś ściemniał Ty lub Twoje "pewne" źródło.

oczywiście nie separatysta a radykał :) wybacz o wczesnej godzinie mózg się jeszcze nie włączył. Oczywiście Foxx jak zawsze odwraca kota ogonem.
Czy ty się leczysz psychiatrycznie a twoje "pewne info" to głosy w twojej głowie?
Jakby na to nie spojrzeć - na zdjęciu wyżej ma chustę dedykowaną specjalnie na wyjazdowy mecz Zagłębia u Nas, na który też przypadkowe osoby nie jechały.
KATOWICE

bociano11
Posty: 58
Rejestracja: 30.10.2009, 15:19

Re: Kibicowskie Mazowsze

Post autor: bociano11 » 06.06.2016, 04:38

Mławianka Mława - KS Łomianki 05.06.2016
Po meczu Mławska Lechia atakuje kibiców KS-u Łomianki oraz Mławskiej Legii. Starcie na korzyść atakujących.

IceTea
Posty: 344
Rejestracja: 21.11.2009, 22:48

Re: Kibicowskie Mazowsze

Post autor: IceTea » 07.06.2016, 17:22

bociano11 pisze:Mławianka Mława - KS Łomianki 05.06.2016
Po meczu Mławska Lechia atakuje kibiców KS-u Łomianki oraz Mławskiej Legii. Starcie na korzyść atakujących.
Coś więcej? Jak liczbowo po obu stronach?
Obrazek

DiglettOi
Posty: 164
Rejestracja: 22.09.2009, 09:41

Re: Kibicowskie Mazowsze

Post autor: DiglettOi » 10.06.2016, 10:57

2014 po lewej - 2016 po prawej
Obrazek

oj tam oj tam
Lodzermensch pisze:WTC też Hutnik rozjebał na wyjeździe.
;)

kuna23
Posty: 19
Rejestracja: 10.10.2010, 08:46

Re: Kibicowskie Mazowsze

Post autor: kuna23 » 10.06.2016, 11:06

DiglettOi pisze:2014 po lewej - 2016 po prawej
Obrazek

oj tam oj tam

z tego co wiem Świt odbił tą flagę Polonii W. ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adams_123, jestesmywaszastolica, KSGKSW, pseudofan, ziomek i 281 gości