największy postęp i regres

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

eleon
Posty: 94
Rejestracja: 03.03.2014, 16:26

Re: największy postęp i regres

Post autor: eleon » 26.05.2014, 15:30

!! !! pisze:Najwiekszy postep: Ostatnio Pogon i Hutnik.
Najwiekszy regres: Arka, Slask i Jagiellonia.

"Raz na wozie, a raz pod".
z tymi regresami co do Śląska/Jagi to przesadzacie i to ostro, ale nie bede tutaj tego roztrzasal na forum bo to "wasze" zdanie.
"jesteśmy elitą nie tłumem..."



Imo
Posty: 54
Rejestracja: 23.05.2010, 20:57

Re: największy postęp i regres

Post autor: Imo » 26.05.2014, 16:05

A co kibice maja pisać o Jagiellonii? Że kozaki są czy ku*** co ? Dostali w******* i c*** to kogoś obchodzi kto by na sektorze, widziała to cała kibicowska Polska, i już nie pierdolcie że Jagiellonia podjęła walkę w takiej liczbie (nie ważne kto tam był ,Janusz, Juzek czy inny Zygmunt) bo powinni r******* Legie i na koniec ich osikać, a dostali w******* od garstki kibiców (cały ich sektor) Legii. Tyle z mojej strony.

eleon
Posty: 94
Rejestracja: 03.03.2014, 16:26

Re: największy postęp i regres

Post autor: eleon » 26.05.2014, 16:42

No właśnie masz zdanie na temat Jagi takie że zaznali porażkę z Legią i tylko na to patrzysz, a inne akcje, które są na + to o tym w ogóle się nie pisze. Tak samo jest ze Śląskiem, wytykacie im że stracili flagi i dostali od Hiszpanów , a inne akcje tej ekipy ? nic.. no właśnie oceniacie po "jednej" plamie i to wszystko.
"jesteśmy elitą nie tłumem..."

DK08
Posty: 432
Rejestracja: 26.10.2013, 19:56

Re: największy postęp i regres

Post autor: DK08 » 26.05.2014, 17:21

eleon pisze:No właśnie masz zdanie na temat Jagi takie że zaznali porażkę z Legią i tylko na to patrzysz, a inne akcje, które są na + to o tym w ogóle się nie pisze. Tak samo jest ze Śląskiem, wytykacie im że stracili flagi i dostali od Hiszpanów , a inne akcje tej ekipy ? nic.. no właśnie oceniacie po "jednej" plamie i to wszystko.
Z tym że w przypadku Jagi czy Śląska nie były to jednorazowe wpadki. Od dłuższego czasu obie ekipy ewidentnie dołują, o ile Jagiellonię rozumiem z powodu sporych problemów z psami itd itp, o tyle Śląska czy Arki raczej nic nie usprawiedliwia, tym bardziej że żadni z powyżej wymienionych nie mają rywala w swoim mieście, jedynie Arka, jednak czy Bałtyk aż tak aktywny jest aby o nim pisać, wydaje mi się że nie.

Martini Player
Posty: 407
Rejestracja: 26.01.2010, 20:05

Re: największy postęp i regres

Post autor: Martini Player » 26.05.2014, 17:39

Imo pisze:A co kibice maja pisać o Jagiellonii? Że kozaki są czy ku*** co ? Dostali w******* i c*** to kogoś obchodzi kto by na sektorze, widziała to cała kibicowska Polska, i już nie pierdolcie że Jagiellonia podjęła walkę w takiej liczbie (nie ważne kto tam był ,Janusz, Juzek czy inny Zygmunt) bo powinni r******* Legie i na koniec ich osikać, a dostali w******* od garstki kibiców (cały ich sektor) Legii. Tyle z mojej strony.
Ja p*******,na podstawie jednej awantury wyciągać wnioski,że ekipa jest w dołku.

Mirek Jowisz
Posty: 103
Rejestracja: 04.11.2013, 13:58

Re: największy postęp i regres

Post autor: Mirek Jowisz » 26.05.2014, 19:15

Spróbuję zabawić się w adwokata diabła. Arka może i jest troche w dołku, ale cały czas jakoś działają. Niedoszłe grzybobranie ze Spartą itd.
Co do Śląska to w sumie owszem, utrata tylu flag z tego 2 mega ważnych chluby nie przynosi, ale czy obicie 9osobowego busa na poudniu Hiszpanii kilka tys km od kraju to ma znaczyć, że cała ekipa jest w dołku? Wyglądają na słabszych, mają kiepską organizację, ale de facto jak jest nie wiadomo. Liczby wyjazdowe bardzo dobre, oprawy też na poziomie. Ganianie za Czarnogórcami do Słowacji, niedoszły grill z koalicją niemiecką, niedoszły grill z inną porządną polską koalicją, aktywnośc na Euro, wjazd w trakcie meczu Zagłębiu pod stadion, wykrojenie Górnika W i przegrana walka z GKSem 20x20 tyle, że Śląska nie było 20 osób. Jak dla mnie tak nie zachowuje się ekipa która leci po równi w dół. c*** wie jak ich banda się prezentuje, ale równie dobrze można powiedzieć jak wygląda ekipa Lechii bądx innego klubu z wielkiego miasta? Kiedy ostatnio było jakieś spotkanie na ''szcycie'' żeby ocenić kto jest lepszy/gorszy. Z resztą to, ze ktoś wygrywa w 20x20 oznacza tylko tyle, że ktoś ma 20 dobrych zawodników, a i tak prawdziwą siłę pokazuje się w innych momentach, takich jak wjazd na sektor gdzie Jaga dostała. c***, mogą zebrać 100 osób do lasu i wygrać z kimś, a co z tego skoro w swoim własnym sektorze dostają w pizde od zbieraniny ludzi (bo nikt mi nie powie, że im na sektor wjechała wyselekcjonowana banda)
A co do samego tematu to o regresie się nie wypowiem gdyż mogę nie mieć wsyztskich informacji i wolę tego nie robić, opisze natomiast jakie ekipy notują progres.
-Pogoń Szczecin. Tu nie będe oryginalny, od momentu upadku zgody z Legią prezentują się naprawdę dobrze. Cały czas aktywni w ultrasce, dobre liczby wyjazdowe.
-Wisła Kraków. Uważam, że mają mega dobrą organizację. Zajebiście im wyszła ta sekcja sportów walki oraz siłownia, a także wspieranie całej sekcji TSW, pływania itd. To się chwali i na pewno za pare lat im ta sekcja walki zaprocentuje
-Legia Warszawa. Może nie jakiś wielki postęp, ale ich postawa jest godna podkreślenia. Cały czas aktywni i hurtowo zdobywają flagi do tego NS robią mega robotę, z resztą nie tylko oni. Grafficiarska ekipa WFS także odwala mega robotę

GtWładzię
Posty: 2547
Rejestracja: 07.05.2011, 22:19

Re: największy postęp i regres

Post autor: GtWładzię » 26.05.2014, 19:31

niestety,forum w obecnej formie ewaluuje w kierunku subiektywnych rankingów,głupawych komentarzy itp.
Już w poprzednim temacie pytałem- ilu z typujących 15 lat temu było na scenie?Ok,niektórym do głowy historię trybun wpajają starsi,inni obkuli się na zinach i starych fotach.
Ale po c.huju fest temat,w którym każdy podaje suchy typ,zero uzasadnienia,więc co jakiś czas ktoś z klubów "regresu" próbuje się bronić.Normalne.
No ale jak ktoś lubi powalczyć myszką i klawiaturą,śmiało-forum nie robi dżemu z pyska; nie odda.

Oden2
Posty: 447
Rejestracja: 31.08.2012, 04:03

Re: największy postęp i regres

Post autor: Oden2 » 26.05.2014, 21:43

Mirek Jowisz pisze:Spróbuję zabawić się w adwokata diabła. Arka może i jest troche w dołku, ale cały czas jakoś działają. Niedoszłe grzybobranie ze Spartą itd.
Co do Śląska to w sumie owszem, utrata tylu flag z tego 2 mega ważnych chluby nie przynosi, ale czy obicie 9osobowego busa na poudniu Hiszpanii kilka tys km od kraju to ma znaczyć, że cała ekipa jest w dołku? Wyglądają na słabszych, mają kiepską organizację, ale de facto jak jest nie wiadomo. Liczby wyjazdowe bardzo dobre, oprawy też na poziomie. Ganianie za Czarnogórcami do Słowacji, niedoszły grill z koalicją niemiecką, niedoszły grill z inną porządną polską koalicją, aktywnośc na Euro, wjazd w trakcie meczu Zagłębiu pod stadion, wykrojenie Górnika W i przegrana walka z GKSem 20x20 tyle, że Śląska nie było 20 osób. Jak dla mnie tak nie zachowuje się ekipa która leci po równi w dół. c*** wie jak ich banda się prezentuje, ale równie dobrze można powiedzieć jak wygląda ekipa Lechii bądx innego klubu z wielkiego miasta? Kiedy ostatnio było jakieś spotkanie na ''szcycie'' żeby ocenić kto jest lepszy/gorszy. Z resztą to, ze ktoś wygrywa w 20x20 oznacza tylko tyle, że ktoś ma 20 dobrych zawodników, a i tak prawdziwą siłę pokazuje się w innych momentach, takich jak wjazd na sektor gdzie Jaga dostała. c***, mogą zebrać 100 osób do lasu i wygrać z kimś, a co z tego skoro w swoim własnym sektorze dostają w pizde od zbieraniny ludzi (bo nikt mi nie powie, że im na sektor wjechała wyselekcjonowana banda)
A co do samego tematu to o regresie się nie wypowiem gdyż mogę nie mieć wsyztskich informacji i wolę tego nie robić, opisze natomiast jakie ekipy notują progres.
-Pogoń Szczecin. Tu nie będe oryginalny, od momentu upadku zgody z Legią prezentują się naprawdę dobrze. Cały czas aktywni w ultrasce, dobre liczby wyjazdowe.
-Wisła Kraków. Uważam, że mają mega dobrą organizację. Zajebiście im wyszła ta sekcja sportów walki oraz siłownia, a także wspieranie całej sekcji TSW, pływania itd. To się chwali i na pewno za pare lat im ta sekcja walki zaprocentuje
-Legia Warszawa. Może nie jakiś wielki postęp, ale ich postawa jest godna podkreślenia. Cały czas aktywni i hurtowo zdobywają flagi do tego NS robią mega robotę, z resztą nie tylko oni. Grafficiarska ekipa WFS także odwala mega robotę
Slask stracil te flagi wlasnie przez to ze zaliczaja regres, zadna ekipa w formie nie pojechala by ku*** busem w 9 osob do hiszpanii, i dalej wymieniasz ich porazki i uznajesz to na plus, nie wypada takiej ekipie przegrac ustawki z tak nizej "notowanym" rywalem. A co do skrojenia flag Gornikowi, ja jakos nigdy nie zaakceptuje takiego masowego wykrajania flag, skad to sie wzielo wogole jakies wjazdy do magazynow, piwnic czy h** wie czego, kiedys po flage lecialo sie na trasie albo podczas meczu a teraz 90% skrojonych flag to jakies dziwne akcje typu napadanie goscia ktory wychodzi z domu albo jakies sledzenie czy wynoszenie gadzetow ze sklepow

a co do ekipy Legii, to moge ci powiedziec, ze przypadkowe Janki to napewno nie byly, a gdyby ta 100 Jagi z lasu stanelo im naprzeciwko to juz by tak latwo nie mieli

progres:
Hutnik K - nie tylko ze dzialaja ale caly ida do przodu
Stalowka + zgody/uklady - duzo wygranych walk, dominacja w regionie
Ruch - oni akurat zawsze byli w formie, ale caly czas zawyzaja poprzeczke i daza do zostania nr 1 w Polsce
Chrobry
Wisloka

regres
Cracovia
Arka
Koalicja GKS i Gornik - mimo ze polaczyli sily juz jakies dobre pare lat temu, caly czas Ruch rozdaje karty

Sensi_
Posty: 616
Rejestracja: 01.04.2012, 22:56

Re: największy postęp i regres

Post autor: Sensi_ » 26.05.2014, 22:05

Oden2 pisze:
Mirek Jowisz pisze:Spróbuję zabawić się w adwokata diabła. Arka może i jest troche w dołku, ale cały czas jakoś działają. Niedoszłe grzybobranie ze Spartą itd.
Co do Śląska to w sumie owszem, utrata tylu flag z tego 2 mega ważnych chluby nie przynosi, ale czy obicie 9osobowego busa na poudniu Hiszpanii kilka tys km od kraju to ma znaczyć, że cała ekipa jest w dołku? Wyglądają na słabszych, mają kiepską organizację, ale de facto jak jest nie wiadomo. Liczby wyjazdowe bardzo dobre, oprawy też na poziomie. Ganianie za Czarnogórcami do Słowacji, niedoszły grill z koalicją niemiecką, niedoszły grill z inną porządną polską koalicją, aktywnośc na Euro, wjazd w trakcie meczu Zagłębiu pod stadion, wykrojenie Górnika W i przegrana walka z GKSem 20x20 tyle, że Śląska nie było 20 osób. Jak dla mnie tak nie zachowuje się ekipa która leci po równi w dół. c*** wie jak ich banda się prezentuje, ale równie dobrze można powiedzieć jak wygląda ekipa Lechii bądx innego klubu z wielkiego miasta? Kiedy ostatnio było jakieś spotkanie na ''szcycie'' żeby ocenić kto jest lepszy/gorszy. Z resztą to, ze ktoś wygrywa w 20x20 oznacza tylko tyle, że ktoś ma 20 dobrych zawodników, a i tak prawdziwą siłę pokazuje się w innych momentach, takich jak wjazd na sektor gdzie Jaga dostała. c***, mogą zebrać 100 osób do lasu i wygrać z kimś, a co z tego skoro w swoim własnym sektorze dostają w pizde od zbieraniny ludzi (bo nikt mi nie powie, że im na sektor wjechała wyselekcjonowana banda)
A co do samego tematu to o regresie się nie wypowiem gdyż mogę nie mieć wsyztskich informacji i wolę tego nie robić, opisze natomiast jakie ekipy notują progres.
-Pogoń Szczecin. Tu nie będe oryginalny, od momentu upadku zgody z Legią prezentują się naprawdę dobrze. Cały czas aktywni w ultrasce, dobre liczby wyjazdowe.
-Wisła Kraków. Uważam, że mają mega dobrą organizację. Zajebiście im wyszła ta sekcja sportów walki oraz siłownia, a także wspieranie całej sekcji TSW, pływania itd. To się chwali i na pewno za pare lat im ta sekcja walki zaprocentuje
-Legia Warszawa. Może nie jakiś wielki postęp, ale ich postawa jest godna podkreślenia. Cały czas aktywni i hurtowo zdobywają flagi do tego NS robią mega robotę, z resztą nie tylko oni. Grafficiarska ekipa WFS także odwala mega robotę
Slask stracil te flagi wlasnie przez to ze zaliczaja regres, zadna ekipa w formie nie pojechala by ku*** busem w 9 osob do hiszpanii, i dalej wymieniasz ich porazki i uznajesz to na plus, nie wypada takiej ekipie przegrac ustawki z tak nizej "notowanym" rywalem. A co do skrojenia flag Gornikowi, ja jakos nigdy nie zaakceptuje takiego masowego wykrajania flag, skad to sie wzielo wogole jakies wjazdy do magazynow, piwnic czy h** wie czego, kiedys po flage lecialo sie na trasie albo podczas meczu a teraz 90% skrojonych flag to jakies dziwne akcje typu napadanie goscia ktory wychodzi z domu albo jakies sledzenie czy wynoszenie gadzetow ze sklepow

a co do ekipy Legii, to moge ci powiedziec, ze przypadkowe Janki to napewno nie byly, a gdyby ta 100 Jagi z lasu stanelo im naprzeciwko to juz by tak latwo nie mieli

progres:
Hutnik K - nie tylko ze dzialaja ale caly ida do przodu
Stalowka + zgody/uklady - duzo wygranych walk, dominacja w regionie
Ruch - oni akurat zawsze byli w formie, ale caly czas zawyzaja poprzeczke i daza do zostania nr 1 w Polsce
Chrobry
Wisloka

regres
Cracovia
Arka
Koalicja GKS i Gornik - mimo ze polaczyli sily juz jakies dobre pare lat temu, caly czas Ruch rozdaje karty
nie tak znowu dawno Jaga z Legią w lesie stanęła, trudno legionistom również nie było.

Dan Henderson
Posty: 30
Rejestracja: 10.06.2013, 16:00
Lokalizacja: Janów koło Tarłowa

Re: największy postęp i regres

Post autor: Dan Henderson » 26.05.2014, 23:27

Progres :
-Siarka Tarnobrzeg
-Wisła Kraków
-Pogoń Szczecin

Regres :
-Cracovia
-KSZO - dramat...
-Zagłębie Sosonowiec
-Polonia Bytom

Kolejność przypadkowa.
Noszę Brodę i kurtkę Stone Island

pijany powietrzem
Posty: 544
Rejestracja: 02.03.2010, 23:58

Re: największy postęp i regres

Post autor: pijany powietrzem » 27.05.2014, 00:28

Dan Henderson pisze: -KSZO - dramat...
co tam tak w ogóle u KSZO słychac ze taki dramat?

MchPB
Posty: 2
Rejestracja: 07.05.2014, 12:26

Re: największy postęp i regres

Post autor: MchPB » 27.05.2014, 00:57

Dan Henderson pisze:Progres :
-Siarka Tarnobrzeg
-Wisła Kraków
-Pogoń Szczecin

Regres :
-Cracovia
-KSZO - dramat...
-Zagłębie Sosonowiec
-Polonia Bytom

Kolejność przypadkowa.
Mam rozumieć że pod względem ilości kibiców na stadionie?

mariuszstalowa
Posty: 137
Rejestracja: 30.03.2010, 16:08

Re: największy postęp i regres

Post autor: mariuszstalowa » 27.05.2014, 01:05

na plus to napewno
- Stalowka
-Lada Bilgoraj
-Polonia Przemysl
-Wisla Sandomierz
-Stal Gorzyce
-Podbeskidzie
-Stal Mielec
-Pogon Sz.
-Gornik Leczna
Na minus
-Cracovia
-Slask
-Arka
-Polonia Bydgoszcz
-Korona
-Jagiellonia
-Motor L.
-Radomiak

Dan Henderson
Posty: 30
Rejestracja: 10.06.2013, 16:00
Lokalizacja: Janów koło Tarłowa

Re: największy postęp i regres

Post autor: Dan Henderson » 27.05.2014, 03:30

MchPB pisze:
Dan Henderson pisze:Progres :
-Siarka Tarnobrzeg
-Wisła Kraków
-Pogoń Szczecin

Regres :
-Cracovia
-KSZO - dramat...
-Zagłębie Sosonowiec
-Polonia Bytom

Kolejność przypadkowa.
Mam rozumieć że pod względem ilości kibiców na stadionie?
Można to tak nazwać, przez to gdzie klub jest teraz działalność PB nie wygląda najlepiej. Wyjazdy również do spektakularnych nie należą. Na temat h się nie wypowiadam.
Noszę Brodę i kurtkę Stone Island

Dan Henderson
Posty: 30
Rejestracja: 10.06.2013, 16:00
Lokalizacja: Janów koło Tarłowa

Re: największy postęp i regres

Post autor: Dan Henderson » 27.05.2014, 03:31

pijany powietrzem pisze:
Dan Henderson pisze: -KSZO - dramat...
co tam tak w ogóle u KSZO słychac ze taki dramat?
Niewiem, mało piszą o KSZO na k.net :) A tak na poważnie to pare lat temu gdy często odwiedzałem tamte rejony działo się dużo więcej. KSZO było widoczne w świętokrzyskiem, ludzie się zjeżdzali z okolicznych wiosek, oprawy, zapełniana nowa trybuna. Teraz z racji śledzenia tylko ich poczynań przez internet widzę, że wygląda to kiepsko, a szkoda bo jak na tak małe miasto mieli fajny potencjał i mobilizację w postaci KK. bez spiny. pozdrawiam.
Noszę Brodę i kurtkę Stone Island

lospantalones
Posty: 110
Rejestracja: 24.08.2013, 00:49

Re: największy postęp i regres

Post autor: lospantalones » 27.05.2014, 10:01

mariuszstalowa pisze:na plus to napewno
- Stalowka
-Lada Bilgoraj
-Polonia Przemysl
-Wisla Sandomierz
-Stal Gorzyce
-Podbeskidzie
-Stal Mielec
-Pogon Sz.
-Gornik Leczna
Na minus
-Cracovia
-Slask
-Arka
-Polonia Bydgoszcz
-Korona
-Jagiellonia
-Motor L.
-Radomiak
ty już lepiej sie wiecej nie wypowiadaj w tym temacie ,na plus wymieniłes swoje układy i zgody a na minus największą kose z którą jak do tej pory jestescie conajwyżej na remis .

spokojnyy
Posty: 4
Rejestracja: 27.05.2014, 08:41

Re: największy postęp i regres

Post autor: spokojnyy » 27.05.2014, 10:51

[quote="Dan Henderson"]
-KSZO - dramat...

czym się kierujesz pisząc w ten sposób?
błądzę jak każdy ....

zabijaka
Posty: 45
Rejestracja: 18.10.2010, 09:02

Re: największy postęp i regres

Post autor: zabijaka » 27.05.2014, 11:00

Wydaje mi sie ze takie same wymienianie kto dla kogo progres kto regres mija sie z celem argumentujcie panowie czemu tak uwazacie.

Progres;
Stalówka czyt. moze nie sama Stalowa a cała ich koalicja.Dobra,solidna banda na ta chwile.Maja swoje 5 minut
Z mojego wojewodztwa Wisła Sandomierz-Widać progres jezeli chodzi o młyn u siebie bardzo duży.Wyjazdy tez porzadne.Czesto wspieraja swoje zgody/układy.Ruszylo sie u nich.
Nie będe orginalny jeśli powiem ze Pogon Szczecin po rozstaniu z Legia.Frekwencja solidna w Szczecinie.Wyjazdy naprawde dobre ostatni do Poznania bardzo porządny czy daleki wyjazd do nas do KIelc,tez pokazali sie z dobrej strony.Czeste oprawy jest dobrze u nich.
Na pewno trzeba przyznać,ze awans poszedł na dobre Stali Mielec.Młyn u nich prezentuje sie dobrze,wyjazdy zaliczane w przyzwoitych liczbach.Nawet ostatni do Lublina w bodajze srode w srodku tygodnia liczba 110 osob dobra.Pisze tu o Mielcu i ich progresie bo uwazam ze wczesniejsze lata byl delikatnym zastoiem kibicowskim w Mielcu.Widać ze sie zmienilo i wszystko ruszylo w dobrym kierunku oby tak dalej.

Regres;
Arka Gdynia w tej chwili jest cieniem tej Arki sprzed kilku lta.Liczby wyjazdowe słabe.Kilka wtop.No coz takie zycie moze jeszcze kiedys wroca do formy bedzie ciekawie.
Zagłebie Sosnowiec-jak dla mnie troszke ciszej o tej ekipie niz 2 czy naet 3 lata temu.Osobiscie dla mnie słabiej sie prezentuja wyjazdy,inna aktywnosc,ale to tylko moze moje wrazenie.
Jagiellonia-Nie mozna tutaj mowic o bardzo duzym regresie.Natomiast widac ze jest u nich zdecydowanie słabiej niz przed laty.Ostanich kilka wtop z Legia,na pewno nie stawia Jage w dobrej pozycji.
Śląsk Wrocław-ekipa na jaka sie kreuje od lat Śląsk nie powinna ponosić takich porazek jakie miały miejsce.Strata flag w Hiszpanii,moze i wiekszosc ekip w Polsce by potraciła tam fany,moze by w takiej liczbie zostali obici.Pokazuje to tylko brak wyobrazni i organizacji w szeregach Śląska.Przegrana z Jastrzebiem.Pewnie ze ktos tam pisal ze po 20 pokazuje tylko ze lepsza jest inna 20 chłopow,ale bił sie Ślask na przeciwko GKS,a nie Wrocław z Jastrzebiem takze wtopa.Plus do tego Zagłebie kąsa ten Ślask od czasu do czasu.Osobiste zdanie ze jest tam regeres.

Kolego ze Stalowej Woli.Uargumentuj czemu dla Ciebie jest regres u nas na Koronie jak i zarówno ciekawi mnie czemu napisałes ze regres ma Motor.Bo Twoj post był dosyc stronniczy.
Reasumując wszystko o kazdej ekipie mozna napisac ze ma lepsze i gorsze chwile ja wymienilem tylko kilka ktore mi przyszly na ta chwile na myśl.

lospantalones
Posty: 110
Rejestracja: 24.08.2013, 00:49

Re: największy postęp i regres

Post autor: lospantalones » 27.05.2014, 12:46

zabijaka pisze:Wydaje mi sie ze takie same wymienianie kto dla kogo progres kto regres mija sie z celem argumentujcie panowie czemu tak uwazacie.

Progres;
Stalówka czyt. moze nie sama Stalowa a cała ich koalicja.Dobra,solidna banda na ta chwile.Maja swoje 5 minut
Z mojego wojewodztwa Wisła Sandomierz-Widać progres jezeli chodzi o młyn u siebie bardzo duży.Wyjazdy tez porzadne.Czesto wspieraja swoje zgody/układy.Ruszylo sie u nich.
Nie będe orginalny jeśli powiem ze Pogon Szczecin po rozstaniu z Legia.Frekwencja solidna w Szczecinie.Wyjazdy naprawde dobre ostatni do Poznania bardzo porządny czy daleki wyjazd do nas do KIelc,tez pokazali sie z dobrej strony.Czeste oprawy jest dobrze u nich.
Na pewno trzeba przyznać,ze awans poszedł na dobre Stali Mielec.Młyn u nich prezentuje sie dobrze,wyjazdy zaliczane w przyzwoitych liczbach.Nawet ostatni do Lublina w bodajze srode w srodku tygodnia liczba 110 osob dobra.Pisze tu o Mielcu i ich progresie bo uwazam ze wczesniejsze lata byl delikatnym zastoiem kibicowskim w Mielcu.Widać ze sie zmienilo i wszystko ruszylo w dobrym kierunku oby tak dalej.

Regres;
Arka Gdynia w tej chwili jest cieniem tej Arki sprzed kilku lta.Liczby wyjazdowe słabe.Kilka wtop.No coz takie zycie moze jeszcze kiedys wroca do formy bedzie ciekawie.
Zagłebie Sosnowiec-jak dla mnie troszke ciszej o tej ekipie niz 2 czy naet 3 lata temu.Osobiscie dla mnie słabiej sie prezentuja wyjazdy,inna aktywnosc,ale to tylko moze moje wrazenie.
Jagiellonia-Nie mozna tutaj mowic o bardzo duzym regresie.Natomiast widac ze jest u nich zdecydowanie słabiej niz przed laty.Ostanich kilka wtop z Legia,na pewno nie stawia Jage w dobrej pozycji.
Śląsk Wrocław-ekipa na jaka sie kreuje od lat Śląsk nie powinna ponosić takich porazek jakie miały miejsce.Strata flag w Hiszpanii,moze i wiekszosc ekip w Polsce by potraciła tam fany,moze by w takiej liczbie zostali obici.Pokazuje to tylko brak wyobrazni i organizacji w szeregach Śląska.Przegrana z Jastrzebiem.Pewnie ze ktos tam pisal ze po 20 pokazuje tylko ze lepsza jest inna 20 chłopow,ale bił sie Ślask na przeciwko GKS,a nie Wrocław z Jastrzebiem takze wtopa.Plus do tego Zagłebie kąsa ten Ślask od czasu do czasu.Osobiste zdanie ze jest tam regeres.

Kolego ze Stalowej Woli.Uargumentuj czemu dla Ciebie jest regres u nas na Koronie jak i zarówno ciekawi mnie czemu napisałes ze regres ma Motor.Bo Twoj post był dosyc stronniczy.
Reasumując wszystko o kazdej ekipie mozna napisac ze ma lepsze i gorsze chwile ja wymienilem tylko kilka ktore mi przyszly na ta chwile na myśl.

tak jak powiedziałeś kazdy wyraża swoje zdanie na podstawie swojej wiedzy jaka posiada,przykład Korony widocznie nie wie co gdzie kiedy to samo tyczy sie Motoru wyraził zdanie na podstawie swojej niepełnej wiedzy co wymienione przez niego ekipy działają no ale trzeba mu wybaczyc bo nie kazdemu jest dane posiadać pełną wiedze na temat danych ekip .Sypne cytatem z Sami Swoi "im wyżej wleziesz z tym wiekszym hukiem spadniesz"

Stalówka1938.
Posty: 47
Rejestracja: 04.04.2012, 19:28

Re: największy postęp i regres

Post autor: Stalówka1938. » 27.05.2014, 14:21

Moim skromnym zdaniem
Progres:
-Pogoń Szczecin
-Wisła Sandomierz

Regres:
-Arka Gdynia
-Śląsk Wrocław
-Jagiellonia
Może dlatego że od takich topowych ekip każdy oczekuje więcej co nie znaczy że w każdej sytuacji może się to zmienić bo to duże miasta i duży potencjał który może w każdym momencie wypalić ale jak to mówią raz na wozie raz pod wozem

DumnyPolak
Posty: 46
Rejestracja: 28.01.2013, 15:05

Re: największy postęp i regres

Post autor: DumnyPolak » 27.05.2014, 14:34

PROGRES:
Legia - Dużo by wymieniać, mocno ostatnio aktywni "h", oprawy jak zwykle na najwyższym poziomie itd.
Pogoń - Trzeba obiektywnie przyznać, że po upadku zgody z Legią się u nich ruszyło.
Apator - Widać, że powoli coś zaczyna się tam dziać na lepsze.
Stalówka - Po zakończeniu zgody z Resovią zrobiła porządek w regionie i ich koalicja aktywnie działa.
Falubaz - Ostatnio często się biją, mimo że przegrywają ale biją się z czołówką (Lech, Ruch), chłopaki nie kalkulują i się obijają, to za jakiś czas zaowocuje.

REGRES:
GKS Tychy - Dziwna ekipa, dużo wyjazdów odpuszczają, pod względem h odstają od reszty ekip z górnego śląska
Śląsk W. - Dużo wpadek ostatnio, strata flag na rzecz hiszpańskich lewaków i na rzecz Legii, porażka młodej ekipy z młodymi Jastrzębiami, niedawna porażka Opava&Śląsk vs Sparta Praga. Kreują się na ekipę topową a kiedy się bili z jakąś ekipą topową żeby to udowodnić?
KSZO O. - Mieli zgrabną ekipę h, ale już jakiś czas nic o nich nie słychać oprócz tego że wspierają Lecha i ostatnio dostali od Legii.
Flota Świnoujście - Dużo wyjazdów odpuszczają, większość co do nich przyjeżdza na wyjazd to lansuje się u nich na plaży jak u siebie.

ż@bol
Posty: 96
Rejestracja: 08.02.2013, 11:46

Re: największy postęp i regres

Post autor: ż@bol » 27.05.2014, 16:13

DumnyPolak pisze:Apator - Widać, że powoli coś zaczyna się tam dziać na lepsze.
we własnym miescie dostają bęcki więc o jakim tu progresie mówimy
niektórzy chyba zle zrozumieli temat

DumnyPolak
Posty: 46
Rejestracja: 28.01.2013, 15:05

Re: największy postęp i regres

Post autor: DumnyPolak » 27.05.2014, 16:53

ż@bol pisze:
DumnyPolak pisze:Apator - Widać, że powoli coś zaczyna się tam dziać na lepsze.
we własnym miescie dostają bęcki więc o jakim tu progresie mówimy
niektórzy chyba zle zrozumieli temat

To że dalej są słabsi w mieście od Elany to znaczy, że nie mogli zrobić progresu? Wiesz co to znaczy progres? Jeżeli Wam Żabolom skończą w końcu stadion i będziecie mieli zajebistą frekwencję, oprawy, wyjazdy itd. ale dalej Was będzie lał Ruch w województwie to progres nie będzie się liczył?

protektormalopolska
Posty: 339
Rejestracja: 08.10.2013, 13:53

Re: największy postęp i regres

Post autor: protektormalopolska » 27.05.2014, 18:00

Nie będę się rozpisywał i podam największy progres i regres. Według mnie Stalówka w pełni zasłużyła żeby pisać o niej jako ekipie która rozwinęła skrzydła. Zgody i układy które po rozpadzie z Resovią zawarła są dobrym posunięciem strategicznym. Jedni robią sztamy po całej Polsce inni jak Stalówka wolą być silni w regionie. Pojawiają się głosy krytyczne na temat układów Stalowej których nie mogę zrozumieć. Ale jest to raczej lament bezradności wobec tej ekipy.Kolejnym plusem jest wykorzystanie swojego potencjału bo trzeba pamiętać że Stalowa Wola ma ok 64 tysięcy mieszkańców. Ja trzymam kciuki żeby połączyli siły z jakąś mocną marką w kraju i działali pod "jej patronatem" co mogłoby tylko ujednolicić cała strukturę. Jeszcze słowo o niedoszłym spotkaniu z Legią. Myślę że mało jest ekip na wzór Stalówki które by potrafiły podjąć rękawice z Legionistami. Dla równowagi teraz będzie regres :) Arka i słów o niej kilka. Ekipa która z top 3 zjechała po równi pochyłej. Choć jestem głosem zgodowym to większość się zgodzi że na tą chwile trójmiasto należy do Lechii. Na pewno dużo by pomógł awans do ekstraklasy ale to już kwestia szczęścia i gry piłkarzy.
ABG

DumnyPolak
Posty: 46
Rejestracja: 28.01.2013, 15:05

Re: największy postęp i regres

Post autor: DumnyPolak » 27.05.2014, 18:19

A, do progresów jeszcze ekipa, której nikt nie wymieniał tutaj

GKS Jastrzębie - małą dobrą Młodą Bandę co już niejednokrotnie udowodnili m.in. wygrana ze Śląskiem czy Falubazem. Może nie jest ich dużo, ale po 20 osób młodymi składami wiele ekip może się na nich przejechać. W dodatku układ z FC Ruchu, który też wychodzi na dobre.

eleon
Posty: 94
Rejestracja: 03.03.2014, 16:26

Re: największy postęp i regres

Post autor: eleon » 27.05.2014, 18:36

DK08 pisze:
eleon pisze:No właśnie masz zdanie na temat Jagi takie że zaznali porażkę z Legią i tylko na to patrzysz, a inne akcje, które są na + to o tym w ogóle się nie pisze. Tak samo jest ze Śląskiem, wytykacie im że stracili flagi i dostali od Hiszpanów , a inne akcje tej ekipy ? nic.. no właśnie oceniacie po "jednej" plamie i to wszystko.
Z tym że w przypadku Jagi czy Śląska nie były to jednorazowe wpadki. Od dłuższego czasu obie ekipy ewidentnie dołują, o ile Jagiellonię rozumiem z powodu sporych problemów z psami itd itp, o tyle Śląska czy Arki raczej nic nie usprawiedliwia, tym bardziej że żadni z powyżej wymienionych nie mają rywala w swoim mieście, jedynie Arka, jednak czy Bałtyk aż tak aktywny jest aby o nim pisać, wydaje mi się że nie.
wymień inne wpadki niż te z flagami, bo na razie to tylko o tym mówisz
Zolpidem pisze:Nie piszcie, że regres Jagi można oceniać tylko przez pryzmat tego, że dostali wjeb na Legii, wcześniej tracą od c**** flag, a jeszcze wcześniej ściągają im prowadzącego z gniazda, przy czym ludzie z młyna się odsuwają udając że nic nie widzieli. Od czasu jak rozpadł się im kozacki młyn na prostej i powstał mocny konflikt wewnątrz grup, są tylko cieniem, lub parodią samych siebie, a żadna z prób reanimacji ruchu kibicowskiego w Białymstoku nie okazała się już skuteczna.
A to tylko na przestrzeni ostatnich lat, aż żal patrzeć bo jestem do nich dosyć neutralny.
jakich flag? wymień jak możesz? co do tej akcji z gniazdowym to uwierz mi dużo tam byś sam nie zrobił, nie dość że i tak są duże problemy z nimi to jeden chłopaczek się wstawił i co? zawineli go.. więc sam byś pewnie gówno zrobił. taka prawda ze od euro kryzys dopadl wiekszosc ekip i jest troche slabiej niz kiedys (kilka lat temu). na koniec pytanie dlaczego nie wymieniles zadnych + ? ekipe sie ocenia po + i - ale jak widac gowno wiesz bo opierasz sie tylko na k.net i tyle. KMWTW
"jesteśmy elitą nie tłumem..."

Dan Henderson
Posty: 30
Rejestracja: 10.06.2013, 16:00
Lokalizacja: Janów koło Tarłowa

Re: największy postęp i regres

Post autor: Dan Henderson » 27.05.2014, 22:25

spokojnyy pisze:
Dan Henderson pisze: -KSZO - dramat...

czym się kierujesz pisząc w ten sposób?
Masz opisane kilka postów wyżej...
Noszę Brodę i kurtkę Stone Island

mariuszstalowa
Posty: 137
Rejestracja: 30.03.2010, 16:08

Re: największy postęp i regres

Post autor: mariuszstalowa » 28.05.2014, 05:54

to ,ze napisalem dane ekipy to wylacznie moja wizja(5ostnich lat) .
- Stalowka- zna swoje miejsce w szeregu ale jak na sredniaka ma charakter.
-Lada Bilgoraj- kiedys ekipa co wogole niebylo o niej slychac z powodu zastoju,zaczeli sie pokazywac(odradzac)
-Polonia Przemysl-kiedys duzo slabsi ,zaczynaja przejmowac inicjatywe w Przemyslu oraz na Podkarpaciu zaczeli piac sie w gore
-Wisla Sandomierz-zaliczaja wyjazdy ,wspieraja zgody spory postep
-Stal Gorzyce-zaczeli sie wybijac , coraz wiecej slychac o nich
-Podbeskidzie- wiadome ,ze w cienu BKS-u ale za to ,ze cos probuja ultrasowac i jezdzic to na plus
-Stal Mielec-ekipa ktora ma potecjal, ktory pare lat byl uspiony
-Pogon Sz.- dzialaj na wlasna reke przezco doroslii
-Gornik Leczna- Niewielkie miasto ale mobilizuja sie na mecze
Na minus
-Cracovia-pare lat temu postrach Polski -dzis jakby troche ucicha
-Slask- ma potencjal ale niedaje z siebie wszystkiego ,szkoda ostnich wpadek
-Arka- kazdy wie jak bylo kilka lat temu
-Polonia Bydgoszcz-slyszy sie tylko o ich porazkach
-Korona- Kilka lat temu byl wiekszy rezpekt do nich , od czasu utraty flag jakos ucichli (moze to wina tylu zakazow)
-Jagiellonia- pare oklepow zaliczylii
-Motor L.- niewykorzystuje potencjalu ,ucieczki na stadionie , pare razy oklepani chodz niezbyle jakimi ekipami
-Radomiak- po wejsciu do 2 ligii szumieli ale przycichli

antywirus
Posty: 4
Rejestracja: 22.09.2012, 10:18

Re: największy postęp i regres

Post autor: antywirus » 28.05.2014, 09:11

15 lat to trochę dużo bo niektóre ekipy zaliczyły w tym czasie i wzloty i upadki ale tak to widzę (kolejność przypadkowa):

Postęp:
Wisła Krk - dominacja w Krakowie, kilka razy nieźle upokorzyli sąsiadów, lepsi pod każdym względem.
Hutnik - jak na sytuację w Hucie trzymają się nieźle.
Stal Mielec - jeszcze kilka lat temu zaliczali zera na bliskich wyjazdach, teraz znacznie lepiej. Nowy stadion i II liga zrobiły swoje.
Polonia Warszawa - jak na takiego rywala w mieście trzymają się dobrze, liga teraz też im nie sprzyja, dziwna ekipa.
Pogoń Szczecin - w ostatnim czasie również lepiej.
Regres:
Cracovia - zaczynają odstawać od Wisły, dużo wpadek, cień tego co kiedyś.
Arka - słabsi niż kiedyś ale trzeba im oddać, że poprzeczkę zawiesili sobie bardzo wysoko.
Motor Lublin - ucieczki z własnego stadionu, porażki z wiadomą ekipą.
Czuwaj Przemyśl - kiedyś rządzili Przemyślem, bardzo nisko upadli ale teraz coś zaczyna się odradzać, na pewno liga robi swoje.
Zagłębie Sosnowiec - ktoś powie, że liczby nie są najważniejsze ale pewna granica jest.
Jagiellonia- nie tyle chodzi tu o ostatnią porażkę z Legią bo jedno wydarzenie nie może decydować o regresie ale na pewno jest u nich gorzej co sami przyznają.

To tak na szybko i nie z 15 lat. Jeszcze się odniosę do kilku ekip często wymienianych:
Śląsk - kto mi powie czemu regres? Przez jedną akcję w Hiszpanii? A gdzie ich dobre reprezentowanie Polski w Europie? Jedna wpadka na 15 lat wam wystarcza to ok, ale pod względem ultras jedna z najlepszych ekip w PL.
Stalówka - minimalny postęp ale oni nigdy ponizej pewnego poziomu nie spadli. Na pewno koniec zgody z Resovią wyszedł im na dobre, widocznie ich ograniczali.

elo1312
Posty: 700
Rejestracja: 24.02.2010, 04:12
Lokalizacja: z kibice.net

Re: największy postęp i regres

Post autor: elo1312 » 28.05.2014, 10:04

Baaardzo mi daleko do Slaska ale rowniez uwazam ze z tym Slaskiem i ich niby regres formy to jakas pomylka. Ok dobra, mieli 2 wpadki (strate flag na rzecz Sevilla, to samo na rzecz L bodajze 4 fanclubowe flagi) ale KAZDEJ ekipy sie jakies wpadki zdarzaja!!
Z drugiej strony to wyjazdy jak w dobrych liczb jechano to tak nadal dobrze sie wyjazdowo prezentuja. Oprawy rowniez nieraz niezle im wyszli. Piro rowniez nieraz odpalili, czy to u siebie (mecze z KSG, ZL), czy na wyjezdzie (np na L w pp). Graffiti tez duzo dobrych prac powstalo, czy to przy kolejowych torach, samych pociagach, czy na ulicy lub autostrad, duzo nielegalnych oldschoolowych graff, czy w samym Wroclawiu czy w okolic, niemal wszedzie sie widnieje ta ich ´´czacha´´. Sprawy h to rowniez caly czas aktywni, czy to oldschoolowo (ZL-LG, kozlojebie z Buducnost), krojenie flag (Walbrzych) czy umowione akcje/Ustawki. Akurat porazke z Jastrzebiem po 20 (i jeszcze mlodymi skladami) bym sie tutaj nie podniecal, bo przy tak malych liczb to kazdy z kazdym wygrac moze. Nie odznacza to to ze Jastrzebie lepsza ekipe od Slaska ma, tylko ze akurat ta 20-ka wyzszosc nad dana 20-ke miala. Nie wiadomo jakby to bez ograniczen wiekowej lub po wiecej osob wygladalo. Co jeszcze? Akcje patriotyczne w wykonania WKS tez nie brak, zgod takze wspieraja. Czyli jako calosc to chyba taki spadek formy nie ma + napwno nie taki jak np Arka, Sosnowiec czy Cracovia.
Obrazek BO Z KOLOROWYCH TYLKO TELEWIZORY!!

Blood&Honor
Posty: 467
Rejestracja: 25.08.2011, 22:12

Re: największy postęp i regres

Post autor: Blood&Honor » 28.05.2014, 10:35

Pamiętajcie, że teraz w młodzieży nadzieja i siła ;)
My, kibice po 30 już nie wszyscy czynnie bierzemy udział we wszystkich płaszczyznach `kibicowania`. Rodzina, praca, obowiązki jakieś zakazy itd dają o sobie niestety znać. Na pewno wiecie o co mi chodzi.
Te ekipy, w których młodzi ciężko pracują i się rozwijają za 3-4 lata będą rozdawać karty.
Starzy zaraz się skończą i te ekipy, w których młodzi prześpią swoje `5 minut` nie będą się liczyć.
Poniekąd to już widać co po niektórych ekipach.
Pojedyncze wpadki oczywiście jeszcze niczego nie wróżą, ale zawsze dają sygnał, że coś jest jednak nie tak.
Obrazek Bóg - Honor - Ojczyzna

Emigrant'92'KS
Posty: 149
Rejestracja: 10.12.2012, 15:51

Re: największy postęp i regres

Post autor: Emigrant'92'KS » 28.05.2014, 15:43

Na plus

Hutnik- trzymają fason a sytuacje mają chyba najtrudniejszą w Polsce.
Pogoń- po rozwodzie z Legią duży postęp, wyszło im to na plus.
Zawisza- przed protestem niezłą paka, wyjazdy , i sprawy sportowe.
Polonia W.- 4 liga mimo to nie zrezygnowali , ich sytuacja nie jest lekka w Warszawie mimo to pochwały za trzymanie poziomu.

Na minus

Jagiellonia- podwójna wpadka z Legią, wyjazdy, zdecydowanie kiedyś jeździli lepiej.
Śląsk- wpadka z Sevillą,Legią, dużo wpadek fan klubowych.
Miedź- tutaj regres od lat, za czasów 2 ligi fatalne wyjazdy w liczbach 5-30. Po wejściu do 1 ligi nic się w tym aspekcie nie zmieniło, bardzo słabe wyjazdy.
Cracovia- zdecydowanie stać ich na więcej zwłaszcza wyjazdowo.
j**** POlicje !

Czerwona Armia Widzewa
Posty: 47
Rejestracja: 17.03.2007, 20:49
Lokalizacja: Łódź jedno z miast WIDZEWA

Re: największy postęp i regres

Post autor: Czerwona Armia Widzewa » 28.05.2014, 18:23

Panowie ktoś założył taki temat, po to aby właśnie subiektywne opinie wystawili kibice na temat ostatnich zmian w fanatycznym światku.
I jak widać bardzo słusznie bo niektórzy bujają w obłokach.
Słusznie oceniacie Śląsk i Jagę, bo dali taką plamę że h..., i sądząc po wpisach tutaj są tego nieświadomi.
Co do postępu Legii to się nie zgadzam, (trudno mi to napisać) ale oni mają stale wysoki poziom,
Na pewno Pogoń zyskuje ostatnio, a w dłuższej perspektywie (też trudno mi to napisać) Górnik Z.

wurda1ak
Posty: 182
Rejestracja: 26.11.2012, 22:16

Re: największy postęp i regres

Post autor: wurda1ak » 28.05.2014, 18:56

j**** cenzure pisze:
wurda1ak pisze:
Marcin Plichta pisze:Tak tak,wina autokarów,macie zakazy i tysiąc innych pierdół.Ale jak trwa mecz w Chojnicach to musicie śledzić internet wszerz i wzdłuż czy przypadkiem ktoś Wam tej biednej Areczki nie miesza z błotem.
ktoś cię kutasie pytał o zdanie ?
I co ten twój post wnosi do tematu
Twój najwięcej wniósł...
nie wiem po co się tak tłumaczycie skoro nawet obiektywne osoby od Was przyznają, że "to już nie ta Arka", więc regresem to można nazwać
Sprostowałem tylko nieścisłości które kolega raczył wypisać - nie były one prawdą . A jakaś plichta wpierdziela post kompletnie nie na temat.
I nie rozumiem o jakie tłumaczenia chodzi ( ja akurat naszego regresu nie neguje) , mi chodzi tylko o to żeby nie pisac farmazonów zasłyszanych od kolegi kolegi i tyle .

A jeśli chodzi o temat :

na + : Wisła Kraków, Góral Zywiec, Ruch, Jastrzębie, Hutnik NH
na - : Jaga, Cracovia , Arka , Zagłębie S, Tychy
ARKA GDYNIA ᛉ WHITE BROTHERS

ckmz
Posty: 41
Rejestracja: 17.01.2012, 23:00

Re: największy postęp i regres

Post autor: ckmz » 29.05.2014, 20:38

Czerwona Armia Widzewa pisze: Słusznie oceniacie Śląsk i Jagę, bo dali taką plamę że h..., i sądząc po wpisach tutaj są tego nieświadomi.
Tak ku***, nikt ze Śląska i Jagi nie jest świadom tego że zaliczyli minusy. Wielka wyrocznia k.net. Co zostanie napisane, nie ważne przez kogo, tak na pewno jest! Skończ pierdolić.

89piotrekski
Posty: 365
Rejestracja: 10.01.2013, 00:47

Re: największy postęp i regres

Post autor: 89piotrekski » 29.05.2014, 21:39

Według mnie Zagłębie Sosnowiec ,które poza tolerowaniem pijaństwa u siebie ,od paru sezonów mocno w dół idą.

RyBa GW
Posty: 18
Rejestracja: 12.06.2010, 10:38

Re: największy postęp i regres

Post autor: RyBa GW » 30.05.2014, 00:27

Nikt nie zwrócił uwagi na ekipy żużlowe,a jest o czym pisać. Mianowicie na wielki minus napewno Polonia Bydgoszcz która praktycznie przestała istnieć,a jeszcze nie tak dawno była małą ale mocną ekipą i potrafiła postawić sie w miescie Zawiszy jak i nieraz pokazać w Polsce. Drugi minus to napewno Włókniarz który miał świetną bandę i wraz z Polonią i GKM-em( o nich za chwile) tworzyli zagrożenie dla wielu ,zwłaszcza na podwórku żużlowym,niestety dla nich zgody poupadały a Raków zrobił swoje i Włókniarza prawie niema...
Trzeci minus to Unia z Leszna która jest cieniem ekipy przed lat,ekipa która praktycznie nie miałą konkurencji w mieście( teraz to sie zmieniło na rzecz Lecha) straciła wiele na wartości.
Ostatni z minusów to GKM z Grudziądza,najlepsza bojówka żużlowa jak dla mnie(jednak od kilku ładnych lat widać drastyczny spadek formy a śmieszny układ z Podbeskidziem i inne tego typu "kwiatki" drastycznie obnażyły wszystkie słabości tej ekipy
Jesli chodzi o plusy to bez wątpienia Falubaz który żegnając sie z Wybrzeżem i Spartą na rzecz Floty a potem Zagłebia zrobił piorunujący postęp,co prawda brak konkurencji w miescie i najbliższym sąsiedztwie bardzo mu to ułatwił to i tak można uznać,że Falubaz bije każdą inną ekipe żużlową na głowe.
Drugi plus to Stal Gorzów która jeszcze kilka lat temu chwile po degradacji z ligi( rok 2002) zawiesiła działalność potrafiła podnieść sie z kolan i stworzyć realne zagrożenie dla lokalnego rywala. Jeszcze kilka lat temu prawie Stali nie było,a w chwili obecnej potrafią sie świetnie pokazać w u siebie jak i na wyjeżdzie,układ z Kotwicą też pomógł i w tym momencie są realnym zagrożeniem dla Stilonu i Falubazu na ziemi Lubuskiej choć oczywiście jeszcze im nie mało do nich brakuje.
Trzeci(ale mały) plus dla Startu Gniezno który poczynił zauważalny postep jeśli chodzi o strone ultras czy tez liczby wyjazdowe,jak na ekipe ze sceny żużlowej prezentują sie całkiem nieżle.
Na koniec dodam od siebie,że oceniałem ekipy na przestrzeni kilku (4-9)lat.

R.E. Bells
Posty: 292
Rejestracja: 13.05.2013, 13:18

Re: największy postęp i regres

Post autor: R.E. Bells » 30.05.2014, 10:06

89piotrekski pisze:Według mnie Zagłębie Sosnowiec ,które poza tolerowaniem pijaństwa u siebie ,od paru sezonów mocno w dół idą.
Warto dodać, że wyrzucają puszki po piwie z jadącego pociągu! Na bank jutro będą pić alkohol w Warszawie.

Minetnik z Talesu
Posty: 13
Rejestracja: 19.02.2014, 08:56

Re: największy postęp i regres

Post autor: Minetnik z Talesu » 30.05.2014, 15:49

Postaram się obiektywnie...

[+]
+ Elana - na prawdę, progres jak na ekipę pałętającą się po niższych ligach duży progres, aktualnie eksterminują w swoim mieście KSA...
+ Stal Mielec - wielki głód, za parę lat wieszcze im duże sukcesy.
+ Falubaz - wszystkie ekipy żużlowe mogą zazdrościć i się... denerwować.
+ Zawisza - no cóż, wszystko zaczynało pięknie wyglądać. Niezły progres. Szkoda, ale ta próba z Osuchem pokaże czy małe rozłamy między ekipą a "piknikami" i starszymi oglądaczami piłki kopanej, ich siłę.

[-]
- Arka - no wiadomo, zawiesili kiedyś wysoko poprzeczkę, teraz młoda Arka nie daje rady...
- Apator - rywalizacja z Elaną nie idzie po ich myśli, rozbrat z Ruchem, nie ciekawie...
- Polonia Bydgoszcz - ekipa widmo, kiedyś ekipa jakościowo solidna i widoczna, dzisiaj niezauważalni w Bydgoszczy...
- Zagłębie Sosnowiec- słabiutko, ale mam nadzieję na ich lekkie przebudzenie

Emigrant'92'KS
Posty: 149
Rejestracja: 10.12.2012, 15:51

Re: największy postęp i regres

Post autor: Emigrant'92'KS » 30.05.2014, 23:59

Co wy się tak ujebaliście tego Zagłębia? Nie żebym ich bronił za bardzo za nimi nie przepadam, ale mają 5 miejsce wyjazdowo na dwie drugie ligi, ostatnie liczby wyjazdowe to : 215,200,200,210,150, jak na 2 ligę to chyba nie jest taki wielki regres?
j**** POlicje !

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ekane, immortal53 i 136 gości